PDA

View Full Version : Bazı öneriler

Warrior
05.Ocak.2006, 21:52
Mesajımda herhangi bir hatayı fark ettiğimde dönüp düzenleyemiyorum.İznimiz yokmuş bunun sağlanması hayati önem taşıyor bence.
2.si avatar sorunu ki ben bazı Turksportal çalışanlarından bu konuda eringenlik gördüm gibi.Görevi forumla ilgilenmek olanların uğraşmak zor oluyor demeleri abes geliyor.Avatar yüklenmesinin serbsest bırakılmasını talep ediyorum
3.sü Herhangi bir özel mesaj geldiğinde bize bunun küçük bir pencere tarafından bildirilmesi iyi olur.Bugün 3 mesajımı da farketmedim.Bu zaman kayıplarını hem engeller hem sörf keyfini geri kazandırır.
Saygılar..

Bulut
05.Ocak.2006, 22:36
3.sü Herhangi bir özel mesaj geldiğinde bize bunun küçük bir pencere tarafından bildirilmesi iyi olur.Bugün 3 mesajımı da farketmedim.Bu zaman kayıplarını hem engeller hem sörf keyfini geri kazandırır.
Saygılar..
Bu olayı zaten profilinden ayarlayarak halledebilirsin ;)

Nedvedmania
05.Ocak.2006, 22:42
ewet mesela bende oluyo

MAGARA_MAN
06.Ocak.2006, 11:23
Mesajımda herhangi bir hatayı fark ettiğimde dönüp düzenleyemiyorum.İznimiz yokmuş bunun sağlanması hayati önem taşıyor bence.
2.si avatar sorunu ki ben bazı Turksportal çalışanlarından bu konuda eringenlik gördüm gibi.Görevi forumla ilgilenmek olanların uğraşmak zor oluyor demeleri abes geliyor.Avatar yüklenmesinin serbsest bırakılmasını talep ediyorum

100% katılıyorum.

Makaay
06.Ocak.2006, 16:49
2.maddeye bende olumlu yaklasıyorum.Bu tür bir kısıtlamaya anlam veremedim.Ama yetkili arkadaslarımın üstünde durdukları bir nokta vardır belkide.Konusmak lazım bu konuyu...

ForsakeN
06.Ocak.2006, 18:45
aynen ve şiddetle katılıyorum

MAGARA_MAN
06.Ocak.2006, 20:19
1. madde de haklı ben gönderdigim mesaji silemiyorum duzeltemiyorum ya da farklı bir ayarı var ben beceremiyorum forumlarda insanlar özgür oldukça keyf duyarlar rica ediyorum ilgilenin arkadaşlar...

Vieri
06.Ocak.2006, 21:09
avatar yükleme olmayacak. nedeni ise serverımızla alakalı sanırım bu açıklama yeterli olmuştur.

mesaj edilme konusunda düşünelecek yetkili arkadaşlarla bu konuyu tartışacağız.

KaracaOglan
07.Ocak.2006, 15:53
eklentilere de izin verilebilir. ya da sadece taktik bölümü için, ( sadece *.tac, *.tct gibi dosyalara da verilebilir). taktik indirmek için rapidshare vs. yerlere gitme gereği duymayalım bence. Hem bi taktiğin boyutu da çok küçük.