PDA

View Full Version : Mourinho, çamaşır sepetinde tarih yazdı

TR.CaPTaiN
26.Nisan.2007, 19:08
http://img235.imageshack.us/img235/3289/morinhojf3.jpg (http://imageshack.us)

Chelsea'nin teknik direktörü Jose Mourinho'nun, futbol tarihine geçecek ilginç bir olaya imza attığı ortaya çıktı.

Mourinho, yasaklı olduğu maçtan çamaşır sepetinde çıkmış.

The Times ve Daily Mail gazetelerinde yer alan haberlere göre, Mourinho, 2005 yılında Bayern Münih ile yapılan Şampiyonlar Ligi maçı sırasında cezalı durumda bulunmasına karşın stada maçtan 6 saat önce giriş yaptı. Gizlice soyunma odasına giren ünlü teknik adam, maç öncesi oyuncularına soyunma odasında taktik verdi. Haberde, Mourinho'nun maçı soyunma odasındaki televizyondan izlediği ve telefonla antrenör Rui Faria'ya taktik verdiği kaydedildi.

Faria'nın, 16 derecelik sıcaklığa rağmen taktiği beresinin altına sakladığı gizli bir kulaklık yardımıyla aldığı belirtildi. Maçın 4. hakeminin durumu anlaması üzerine bu kez de kaleci antrenörü Silvinho Louro'nun, maçın ikinci yarısında sık sık soyunma odasına gidip gelerek Mourinho'nun yazdığı notları aldığı ifade edildi. Portekizli teknik adamın, maçın sonuna doğru ilk yarının terli formalarının durduğu bir çamaşır sepetine gizlendiği ve temizlikçinin yardımıyla bu sepetin içinde dışarıya çıktığı belirtildi. Maçı, Chelsea 4-2 kazanırken, Mourinho da UEFA'yı atlatan bu planıyla futbol tarihine geçti. Habere göre UEFA sadece "Bu konuyu unutalım artık" açıklamasında bulundu.

Zaman

hezzo
26.Nisan.2007, 19:33
manyak bi hikaye ya işte bir antrenör nasıl olur bizim tigana hala otursun yerinde

GeNç KaRTaL
26.Nisan.2007, 19:35
Konu mevcut

mahoo
26.Nisan.2007, 20:14
vay be adam aldigi paranin hakkini veriyo ... paylasim icin sagol adasim

IcedEarth
28.Nisan.2007, 01:30
Ben de duşakabinde şarkı söylerken keşfedilirim belki allah bilir :n:

omer-faruk-14
28.Nisan.2007, 11:51
Yakalansaydı ne olurdu ben onu merak ewdyorum?:):n::zuhaha

World Hollow o1
28.Nisan.2007, 11:56
Aferin Mourinho ya adamda kazanma hırsı var.. :)

canavar20
28.Nisan.2007, 13:05
bu adam şahane

emrec15
28.Nisan.2007, 18:48
süper teknik direktör:D