PDA

View Full Version : Küçük takımlarınnn çok büyük taktiği bi göz atın derimm...

huseyin91
20.Temmuz.2006, 22:00
arkadaslar ilk sezon galatasaraya uygun oyunu domine edebilecegim bitaktik varmı?

tahir91
21.Temmuz.2006, 18:47
arkadaslar ilk sezon galatasaraya uygun oyunu domine edebilecegim bitaktik varmı?

BUTAKTİK İŞE YARIYO AMA ,YAKINDA YENİ ÜRETTİĞİM Bİ TAKTİK DAHA KOYUCAM SİTEYE ONUDA İNDİREBİLİRSİN DAHA ÜSTÜNDE ÇALIŞMALAR YAPIYORUM EN UYGUN ZAMANDA UPLOAD EDİCEM SİZLER İÇİN....:)

sisiz
22.Temmuz.2006, 07:49
yeni taktikiğini bizimle paylaşmışın gene bakalım bu nasıll umarım 4-2-4 kadar iyidir şüphem yok zatenn:)))

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=47767

carrey
22.Temmuz.2006, 17:33
arkadasim usaksporla bu taktikle harikalar yarattim emegine saglik

tahir91
24.Temmuz.2006, 03:50
arkadasim usaksporla bu taktikle harikalar yarattim emegine saglik

sağolasın kardeşim....

Çaça_1907
25.Temmuz.2006, 07:03
F.Bahçe ile 4.sezonumu oynuyorum.İlk başladığımdan beri bu taktikle devam ediyorum.Bu taktik tek kelimeyle mükemmel.İlk senemde Şamp. Liginde Çeyrek Final,2.senemde Şamp. Liginde Yarı Final,3.senemde ise UEFA Kupası ve ardından Avrupa Süper Kupası..
4.Sezonumda ise iyi gidiyorum..

Eline Sağlık Tahir Kardeşim..

muytti
26.Temmuz.2006, 02:13
Yahu ben daha yeni basladim oynamaya taktik ile ilgili bir sey bilmiyorum...
Bu dosyayi data klasorunun icindeki tactics klasorunun icine mi atacagiz... Eger oyle ise attiktan sonra nereden sececegim bu tactigi

tahir91
26.Temmuz.2006, 22:40
Yahu ben daha yeni basladim oynamaya taktik ile ilgili bir sey bilmiyorum...
Bu dosyayi data klasorunun icindeki tactics klasorunun icine mi atacagiz... Eger oyle ise attiktan sonra nereden sececegim bu tactigi

bu dosayayı indirdikden sonra Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\tactics içine at ondan sonra oyuna gir taktik bölümüne gel ve yukarıda taktik yerine bas ondan sonra aç de bukadar.... umarım anlatabilmişimdir

sisiz
27.Temmuz.2006, 17:41
helal olsun bilader iki taktiğinde süper işe yarıyo emeğine sağlık... başarıların devamını dilerim:)

emre_02184
27.Temmuz.2006, 17:56
erciyeste işe yarar heralde. saol

mertoker
27.Temmuz.2006, 22:19
bencede bu taktık macta yenılırken uygulanması gerekıo hem her maca bu taktıkle cıkarsan cok fark yersın

tahir91
28.Temmuz.2006, 22:32
bencede bu taktık macta yenılırken uygulanması gerekıo hem her maca bu taktıkle cıkarsan cok fark yersın

denemeden yorum yapmayın havadan sudan deneyin ondan sonra görünn...

firatkurt
30.Temmuz.2006, 20:51
süper bi taktik çok işe yarıyo sağolasın

tahir91
02.Ağustos.2006, 20:19
teşekkür ederim kardeşim sağolasın..

kayacan
14.Ağustos.2006, 06:44
herkese merhaba
Rizespor ile yapilmamislari yapan uc taktigimi sunuyorum begeninize.

http://rapidshare.com/files/49003935/433aa___._Rizespor__Mar_2012_.tac
http://rapidshare.com/files/49003952/433_deplsaman___._Rizespor__Nis_2011_.tac

http://rapidshare.com/files/49003944/Sald_R__Notts_Co__A_u_2009_.tac

krapinovic
14.Ağustos.2006, 08:02
man utd 0-4 göztepe...
göztepe 4-2 arsenal...

yokh artıkh.....

kayacan
14.Ağustos.2006, 08:35
yanlis yere yazmissin

onurcile
15.Ağustos.2006, 01:36
hocam eee bu taktiği kullanmaya kalksam ortasaha oyuncularım boşa gitcek bn böle taktşik görmedim genelde bn galibiyeti kalabalık ortasaha dan buluyorum küçük takım yönetiorum diim antalya spor bu iş böle taktikkle gitmez bn kendi bildiğimi okudum ve şuan ligde 2.im arkadaşlar sizde bnce kendinizx gelmeye çalısın bi yerlere kendi taktiklerinizle tabiki güzel bişe bu paylaşım eline sağlık kardeşim bilgini bizimle paylaştığın için

redder
16.Ağustos.2006, 02:49
YAW bn İndiriyorum deişik deişik yazılar cıkıyo neden olabilr?????? skin güzel;)

ertangazi koylu
17.Ağustos.2006, 20:40
oyun esitken bukadar riske girmye ne gerek war hadi geride olunca kaybetcegin birsey yok ayrica o goztepenin oyuncularini merak ettim biraz sacmalik bnce goztepe ve sampionlar ligi

Sir FRD
20.Ağustos.2006, 00:51
arkdaşlar taktik sadece ofansa yarıyor hatta eğer rakip ortadaki 2 orta saha oyuncunuza sıkı markaj ve pres yaparsa sürekli top kaptırırsınız ve her dakika kalenizde pozisyon olur ayrıca rakip çok kontraya çıkar

FoRZa26
25.Ağustos.2006, 07:41
6 macimin 3 unu yendim 3 unu berabere kaldim.Bu taktigi yapinca geri kalan 3 maci yenildim :(

tahir91
26.Ağustos.2006, 23:57
arkadaşlar kullanmadan denemeden yorum yapmayın bu taktiğin üzerinde deneyin eğer çok kötü maçlar çıkarsa gelin söleyin ama denemeden gelip burda laga luga yapmayın kötü falan filan eğer 2 tane ortasaha kullanıyosam ona göre yaptım herhalde taktiğideee takım komutlarını filann.... dediğim gb indirin deneyin eğer kötü sonuçlar alırsanız ozman konuşun yorum yazınn!!!!

Opteron
30.Ağustos.2006, 11:59
35 mactir namaglupluk seruvenimde birde senin su fantezi taktigi deniyim dedim.

Takimim Besiktas

Mac Sakarya ile oynandi 5=1 yenildim :) ligdeki ilk maglubiyetim.

simdi hemen kardes sen mevkilerdeki oyuncular ii degildir dersin diye bastan belirtiyim

DR - Mehmet Cogum
DL - Mehmet Sedef
DC - Yasin Cakmak
DC - Ibrahim Toraman

MC - Ricardinho
MC - Ugur yildirim

FC lerde

Burak yilmaz
Bobo
Nobre
Jose sosa

Bu oyunu oynayan biri oldugunu varsayip 11 dekilerin teknik ozelliklerinden bahsetmiyorum :)

Kisacasi emek icin sagol ama bu taktik ile ilk mesajinda solediklerini yapmak imkansiz. Hile oldugu asikar. Yok ben hile yapmam diyorsanda ekle buraya sampiyonlar ligi maclarindan birini izleyelim :)

Wesley Sneijder
30.Ağustos.2006, 23:08
Ben de denedim ve memnun kalmadım. Kadronu ben de merak ettim....

Opteron
31.Ağustos.2006, 05:57
Ben de denedim ve memnun kalmadım. Kadronu ben de merak ettim....

Kadrosu ilk mesajinda verdigi printscreen lerde gozukuyor Wesley :u:

http://img170.imageshack.us/img170/2008/itesperturataktikyt5.jpg

olmayan nick
08.Eylül.2006, 01:00
4-3-3 veya 4-3-1-2 güzel taktikler de 4-2-4 fazla agresif değilmidir orta saha bomboş kalır...normal bir 4-4-2 taktik oynayıp rakibin orta sahalarına adam markajı yaptırıp kanat defanslarını da fazla ileriye çıkarmazsak çok rahat kazanırız iyi mc markajıyla rakip 4-0-4 olur bağlantı olmaz çok zor iş...bana göre diğer kötü taktik de 3lü defans çok açık verir...

nujman
27.Ekim.2006, 05:45
guzel taktik eline saglik

erdal12
10.Ocak.2007, 09:59
guzel taktık hakkatten

tahir91
28.Nisan.2007, 12:33
ARKADAŞLAR BU TAKTİK GERÇEKTENDE SÜPER İŞE YARIYOO KÜÇÜK TAKIMLARLA OYNARKEN İNANILMAZ DERECEE İŞE YARIYOO DENEYİNDERİM..

BEN BU TAKTİĞİ İLK OLARAK Ç.DARDANELSPOR'DA DENEDİM İLK SEZONDA 2.LİG A KATAGORİSİNE ÇIKARDIM SONRA BULANCAKSPOR'DA DENEDİM ONUDA AYNI ŞEKİL 2.LİG A KATAGORİSİNE ÇIKARDIM, EN SONUNDA AMATÖR LİGDEN 2.LİG B KATAGORİSİNE YÜKSELEN GÖZTEPEYE GİTTİM ORDA DA AYNI TAKTİK VE SÜPER LİG...

ŞAMPİYOLAR LİGİNDE GÖZTEPE İLE MAN UTD FARKLI SKORUM

http://img143.imageshack.us/img143/9633/manchesterunited04gztepxg0.jpg (http://imageshack.us)

YİNE ŞAMPİONLAR LİGİNDE GÖZTEPESPORLA ARSENAL TAKIMINI EZİCİ ÜSTÜNLÜĞÜM...

http://img295.imageshack.us/img295/8407/gztepe42arsenalfm7.jpg (http://imageshack.us)

TÜRKİYE SÜPER LİG GÖRÜNTÜSÜ

http://img170.imageshack.us/img170/917/sperlgpozsyonurq6.jpg (http://imageshack.us)

İŞTE BUDA TAKTİĞİN GÖRÜNTÜSÜ

http://img170.imageshack.us/img170/2008/itesperturataktikyt5.jpg (http://imageshack.us)

BUYRUN TAKTİK

http://rapidshare.com/files/28335448/superrr_taktik_tugra__Goeztepe__Eyl_2013_.tac

NOT:SAKIN TAKTİĞİ GÖRÜPTE BU NEBİÇİM TAKTİK DEMEYİN.DENEMEDEN GEÇMEYİN...

EMEĞE SAYGII ŞİMDİDEN TŞK LER...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ArkadaŞlar Deneyİnn TakİĞİ EĞer İŞe Yariyosada Yaramiyosada Yorum Birakinn EĞer Yariyosa TaktİĞİn ÜstÜnde FaZla ÇaliŞmama Gerek Yok Ama EĞer Yaramiyosa Taktİk Demekkİİ Bu Taktİk Üzerİnde Oynamalar Yapmam Gerekİyoo....

urban22
28.Nisan.2007, 13:49
deniyecem emegine saglık saol

canavar20
28.Nisan.2007, 14:21
saol bu taktiği yenilgi aldığımda kullanacağım

goosfraba
28.Nisan.2007, 14:26
Güzele benziyor..

mayazb
29.Nisan.2007, 02:00
Tesekkurler,bu arada foruma yeni uye oldum gercekten cok faydali bir forum.
Bende kayserisporla kariyere basladim,bi sorum olacak,ilerdeki 4 lu nun 4 ude forvet mi yoksa sag ve soldakiler kanat adami olabilir mi merak ettimde,fazla bi bilgim yok alismaya calisiyorum fm ye..

Fıratcan Alçınkaya
29.Nisan.2007, 03:06
Genelde oyunda Bilgisayar yenik durumdayken dönüyo bu taktige...

kebogunduz92
29.Nisan.2007, 03:43
ileri ucdakı 4 lünün sağ ve sol tarafı kanat oyuncuları olabilior deilmş

efedinho
29.Nisan.2007, 12:04
cok fazla atak taktigi deilmi:confused:

tahir91
29.Nisan.2007, 12:20
forvetin kanattaki pozisyona AML,AMR koyarsanız çok daha iyi faydalı olurr ama ... NOT: KANAT OYUNLUCULARINDA OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLER
HIZLANMA,HIZ EN AZ 15-16 OLMASINA ÖZEN GÖSTERELİMM SONRA ORTA AÇMA,PAS EN AZ 13,14 OLSUN DERİM. TOP SÜRME EN AZ 15-16 OLSUN. BİDE HIZI YÜKSEK OLAN OYNCULARDA GENELLİKLE TEKNİK DÜŞÜK OLUYO HEM HIZ HEMDE TEKNİĞİ YÜKSEK OYUNCU BULURSANIZ ÇOK İYİ OLUR.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

cok fazla atak taktigi deilmi:confused:
ewt çok fazla atak taktiği ama atak yaparak rakibimizi boğuyoruz ve onların panik oynamasına neden olyoruz,rakip takım panik oluncada çok daha fazla hata yapıyolar ve ileride 4 lü forvet olduğu için ilerdede genellikle az kişile yakalıyoruz rakibimizi ve gol atmamız çok kolaylaşıyoo...

not: defansın ortasındaki oyuncular genellikle sağlam oyuncular olsunn genç veya tecrübeli farketmiyo sağlam olsun yeter...

Wesley Sneijder
29.Nisan.2007, 13:45
4-2-4 bu. Gerideyken kullanılabilir. Sağol, indiriyorum.

_Api_
30.Nisan.2007, 13:13
Bende Dardanelspor da ikinci sezonumdayım su an hicbirsey yapamıyorum cok kötü sonuclar alıyorum. Denize düsen yılana sarılırmıs misali deneyecegim taktigi bakalım nasıl birsey cıkacak.

kebogunduz92
01.Mayıs.2007, 18:38
aga yoq bana gelmedı gerideykende kullandım gene olmadı yaff :D

_Api_
01.Mayıs.2007, 23:18
Bende işe yaradı yaklasık 20 macdır deniyorum. He öyle namaglup falan degilim lig sonuncusuna bile yenildigim oldu ama yine de eski durumdan iyi. Sagol

usrobotics
03.Mayıs.2007, 13:30
hileli almistir o sonuclari

tahir91
03.Mayıs.2007, 14:25
hileli almistir o sonuclari

bak kardeşim ben ne hile kullanırım nede hileli oyunun arkasında dururum hilele işim olmaz hiç bir zaman ama sen hile diosan öle olsunn... karşılık vermicemmm...

Football Manager 07 HİLE'YE HAYIRRR

Wesley Sneijder
03.Mayıs.2007, 18:57
Göztepe ile başarıların süper.

tahir91
05.Mayıs.2007, 14:48
ben bu taktikler gerçekten çook iyi başarılara yelken açıyorumm en son başarım avrupa süper kupa sını shaktar'ı 5:1 yendim bide şampiyonlar liginin finalinde chelsea 1:0 yendim...

cahitnuhoglu
05.Mayıs.2007, 20:30
bu taktik ancak takim yenilirken uygulanir yoksa orta saha cok bosalir ki...fark yer takim

tahir91
05.Mayıs.2007, 23:17
bu taktik ancak takim yenilirken uygulanir yoksa orta saha cok bosalir ki...fark yer takim

alakası bile yok.... ben nasıl arsenal'e,man utd'ye 4 tane attım kullan ondan sonra eğer orta saha çok boş kalıp çok gol yersen bana gelde farkla yenildim diye... şuana kadar benim en farklı mağlubiyetim 3-2 bunada fark denmez herhalde..

monster ozi
06.Mayıs.2007, 00:36
Betis taktiği cm 03/04 te çok başarılardı ben villarrealdeyken barcelonadan daha çok korkuyodum valla :) ...

Walcer
06.Mayıs.2007, 00:49
kardes allah icin soyle bir hile varmi yane ben anlamis deilim

tahir91
06.Mayıs.2007, 15:45
kardes allah icin soyle bir hile varmi yane ben anlamis deilim

valla yok kardeşimm ben zaten hileyide hiç sevmem ewt doğrudur ben cm03/04 kullandım ama fm serisinde hiç birinde hile kullanmadım... hile yok programda yok...zaten söle bişey var hile yapınca her maçı alıyosun ve bütün kupalar senin oluyoo i müddet sonrada sıkmaya başlıyoo cm03/04 kullandım ordan biliyorum... ondan fm srisinde hiç hile veya vb kullanmadım kullanmammda...

TAKTİK VE OYUNCULARDAN İBARET BU SKORLAR VE BU GALİBİYETLER...

sisiz
07.Mayıs.2007, 01:56
sağolasınn arkdaşım gerçektende işe yarıyn bir taktik yapmışsınn ellerine sağlık.. gerçekten ilk sezondan c.rizeyi şampion yaptımm... takımım kendine geldii....

NisRoc
07.Mayıs.2007, 02:05
forvetin kanattaki pozisyona AML,AMR koyarsanız çok daha iyi faydalı olurr ama ... NOT: KANAT OYUNLUCULARINDA OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLER
HIZLANMA,HIZ EN AZ 15-16 OLMASINA ÖZEN GÖSTERELİMM SONRA ORTA AÇMA,PAS EN AZ 13,14 OLSUN DERİM. TOP SÜRME EN AZ 15-16 OLSUN. BİDE HIZI YÜKSEK OLAN OYNCULARDA GENELLİKLE TEKNİK DÜŞÜK OLUYO HEM HIZ HEMDE TEKNİĞİ YÜKSEK OYUNCU BULURSANIZ ÇOK İYİ OLUR.

not: defansın ortasındaki oyuncular genellikle sağlam oyuncular olsunn genç veya tecrübeli farketmiyo sağlam olsun yeter...

iyide bu kadar yetenekli bir futbolcuyu ben nerden bulacam ?
Etimesgutla oynuyorum.. adam bu kadar yetenekliyse bana gelmezki :)
Parasida baya bi olur yane..

tahir91
07.Mayıs.2007, 02:20
iyide bu kadar yetenekli bir futbolcuyu ben nerden bulacam ?
Etimesgutla oynuyorum.. adam bu kadar yetenekliyse bana gelmezki :)
Parasida baya bi olur yane..

madem Etimesgutla ozman o lige göre oyuncu bul kardeşim illa bu güçde olması gerekmiyo sadece en iyi verimi ala bilmek için iyi olur ben sana

ishak topçu, alabilir sin iyi bir oyuncu gokhan senol, halim kurtuluş bunlar 2.lig ve altı için çok iyi verim veren oyuncular ...

emre köroğlu,mulayim erdem,batuhan karadeniz bunlarda genç yetenekler ileride dediğim özelliklee ulaşa biliyolar...

mitat
07.Mayıs.2007, 12:49
ya ben levski ile 4-2-1-1-2 tatıklye b.münıhı 2-0 2-1 yenerek finale yukseldim

anil_erbil
07.Mayıs.2007, 13:45
ingilterede bu taktiği denedim.. bi üst lige çıktığımda direk bunu başlaşttım. 4 galibiyet . 3 beraberlik . 2 yenilgi aldım. ilk 2 hafta yenildim onlardada. bence 10 numara taktik. ama karşı takım benim 2-3 katım kadar pozisyon üretiyor ve atamıyor.

cahitnuhoglu
07.Mayıs.2007, 14:32
alakası bile yok.... ben nasıl arsenal'e,man utd'ye 4 tane attım kullan ondan sonra eğer orta saha çok boş kalıp çok gol yersen bana gelde farkla yenildim diye... şuana kadar benim en farklı mağlubiyetim 3-2 bunada fark denmez herhalde..

kardeşim haklısın...açıkçası bu taktiği ben ankaragücü'nde denedim...Süperr !!büyük takımların hepsini devirdim(fener hariç):( diğerlerini de tabii.onun için herkese tawsiye ederim..:)

ismetalt
07.Mayıs.2007, 19:43
ben göztepeli olarak başarılarını tebrik ediyorum;) ama ben alamıyorum göztepeyi bi alabilsem :) indiriyorum paylaşım için sağol

minic571
08.Mayıs.2007, 00:12
deneyelim dostum bakalım

tahir91
08.Mayıs.2007, 00:54
ben göztepeli olarak başarılarını tebrik ediyorum;) ama ben alamıyorum göztepeyi bi alabilsem :) indiriyorum paylaşım için sağol

kardeşim dikkatli okursan anlarsın nasıl aldığımı baş sayfayı iyice oku anlarsın oke...

puskas
08.Mayıs.2007, 16:34
işe yarıyor ben denedim

tahir91
09.Mayıs.2007, 13:04
deniyenn anlıyoo...

_HuLK_
11.Mayıs.2007, 01:10
denedim dostum taktigi.taktigi begendim fakat soyle bisi var.anladigim kadariyla fm2007de bilgisayarlara karsi hep ayni taktigi kullanirsan bi sure sonra islememeye baslio.Ozellikle ofansif taktileri ilk defa kullandiginizda cok ise yariyolar.bu taktikte biraz fazla ofansif.Arkadasin dedigi gibi ufak takimlarda bu taktigi kaliteli oyuncular transfer ettikten sonra rahatlikla kullanabilirsiniz.Lige gore kaliteli oyuncular bulursaniz ucuz ama kaliteli oyuncu -ki forumlarda o tipte oyunculari paylasiyolar- eger bole oyunculari takiminza transfer ederseniz taktik cok basarili olur gibi geliyo bana...
tsekkurler yayinlayan arkadasa..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
tavsiyem ozellikle DC+FC+GK lerinizi cok klas almaya bakin.
Kalecilerinizin refleksi defansin hizli ve cabuk olmasi forvetinde hava hakimiyeti ve topsuz alan ozellikleri iyi olursa bence daha basarili olunur bu taktikte..

tahir91
11.Mayıs.2007, 01:40
[QUOTE=_HuLK_;637763]denedim dostum taktigi.taktigi begendim fakat soyle bisi var.anladigim kadariyla fm2007de bilgisayarlara karsi hep ayni taktigi kullanirsan bi sure sonra islememeye baslio.Ozellikle ofansif taktileri ilk defa kullandiginizda cok ise yariyolar.bu taktikte biraz fazla ofansif.Arkadasin dedigi gibi ufak takimlarda bu taktigi kaliteli oyuncular transfer ettikten sonra rahatlikla kullanabilirsiniz.Lige gore kaliteli oyuncular bulursaniz ucuz ama kaliteli oyuncu -ki forumlarda o tipte oyunculari paylasiyolar- eger bole oyunculari takiminza transfer ederseniz taktik cok basarili olur gibi geliyo bana...
tsekkurler yayinlayan arkadasa..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

BEN ŞUANDA 2015 DEYİM VE OYUNA BAŞLADIĞIMDAN BERİ AYNI TAKTİĞİ UYGULUYORUM VE 8 SENEDEN BERİDE HİÇ İŞLEMEMEYE BAŞLAMIŞ GB GÖZÜMEDİ HEP AYNI PERFORMANSDA İLERLİYORUM ARKADAŞIMM...BU ARADA DEDİKLERİNDE ÇOK DOĞRU YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİMM....

Emurafu
11.Mayıs.2007, 02:07
Usta taktigini deniycem sonra buyuk harf kullanma yasak haberin olsun

bu arada yendigin maclarini videosunu kayit edip koyarmsiin izliyecemde bakim takimin nasil oynuyormus

chuckall
11.Mayıs.2007, 22:38
ii demisin hos demisinde hizi 15-16 en az bilmem nesi en az 15 falan demisin bunu goztepede nasill bulcan allaaskina editor le filan atalim o zmn ancak oole olur dusuk liglerdeki takimlar icin

tahir91
12.Mayıs.2007, 13:22
ii demisin hos demisinde hizi 15-16 en az bilmem nesi en az 15 falan demisin bunu goztepede nasill bulcan allaaskina editor le filan atalim o zmn ancak oole olur dusuk liglerdeki takimlar icin

bak kardşimm ben en az 15-16 yazdım doğru ama eğer 2.a katagorisindeysen yada daha düşük bir ligdeysen ona göre oyuncu araştır hiç mii gözlemci gözünüz yok fm'de yaa biraz oyuncu araştırın biraz oyunu ilerlemyip sadece maç oynamak değil bu oyun biraz gözlemcilik yapın bütün ülkelerii gezinnn biraz göz atın kuzey amerika ligini,yada güney amerika liglerine gezinin yaniii turkiyeyi gezinn sadece fm 07 maç oynayıp taktikği kurup kupa almak değil sadece, bu oyunda gözlecilikde yapıcaksınız antrönörlkde gerekirse 18 yaş altı 20 ya altı takımlarını bile siz yöneticeksiniz kii bakın orda oynayan iyi oyuncu varmıı çok iyi çalım atan hızlı koşan belkide var ama siz sadece 18-20 yaş altını bakıyosnuz gücüne bu oyuncu yaramaz ilgilenmiyosnuz bilee bi 18 ile 20 yaş atlı oyuncularının maçlarını izlee eğer kafana yatan varsa o oyuncunun üzerine gitt ben öle 18 yaş altında gücü berbat olan ama çok iyi oyuncular keşvettimm... menejerlikden çok birazda araştırmacı olunnn....

sisiz
12.Mayıs.2007, 14:50
gerçekten işe yarıyoo krdeşim tekrardan tşk ederimm 2 sezondan beri kullanıyorum ç.rizesporu ilk sezon şampion yapmıştım 2 sezon şampiyonlar liginde gruplara kaldım grupta olan takımlar juventus,s.lisbon,arsenal,ç.rize.

bu grupta 3 oldum uefa kupasına kaldım uefa kupasında finale kadar yükseldim ama barcelonaya 3-1 yenilmekten kurtulamadımm...

ama yinede emeğine sağlık çok sağlam bir taktik yapmışın...

tahir91
14.Mayıs.2007, 17:45
yorumlarınız için tşk ederim arkadalar.... yaptığım taktik işe yarıyosa ne mutlu bana ozman...

Melanelf
14.Mayıs.2007, 18:07
deniyecem inş güzeldir güzele benziyor bakılırsa

tahir91
21.Mayıs.2007, 18:18
herkezde işe yarıyoo herhalde...

efrasiyap26
21.Mayıs.2007, 22:44
yaaa kardes ise yaramadi bende kusura bakma emegine saglik yinede

wellcita
04.Haziran.2007, 16:48
ilk sene ikinci ligde altayla işe yaradı ama süperligde 6 da 0 oldu fark attılar hep taktiği değiştirmek zorunda kaldım ikinci lig için ideal ama kesinlikle 1. ligde kullanılabilicek bi taktik değil bence

ZeugH
06.Haziran.2007, 23:45
Hocam taktik süper denedim fenerbahçeyle intere deplasmanda 2-1 çaktım tşk ederiz taktik için

emre-gunay.15
12.Haziran.2007, 14:45
Sen bu oyuncularla nasıl şampiyon olyosunki?
Bende fm2007 oynuyorum gs yım.AMA bir türklü fb yi yenemiyorum.
OYUNCULARIM:
1.MONDRAGON
2.ORHAN AK
3.ÜMİT BOZKURT
4.SONG
5.WEDERSON
6.EMRE BELEZOĞLU
7,MEHMET TOPUZ
8.ALEXSANDRO DEL PİARO
9.DANİEL PANCU
10.NECATİ ATES
11.ÜMİT KARAN

ARKADAŞLAR BEN BU KADROYLA FB Yİ YENEMİYORUM 2009 SEZONUNDAYIM! YARDIM İSTİYORUM1.............

tahir91
14.Haziran.2007, 16:45
tşk ederim arkadaşlar sizinde ellerinize sağlık:D

sisiz
17.Haziran.2007, 13:31
buguna kadar gördüğüm üretilmiş olan taktiklerin en iyisi diye bilirimm gerçekten süper ben 6-7 seneden beri b taktiği kullanıyorum şuanda 2014 deyim ve çok iyi inanılmayacak başarılar yakalım tşk ederim emeğine sağlık....

must09
19.Haziran.2007, 14:01
bende sekerle lig A dayim bu taktikle deniyecem ins. işe yarar indiriyom

ars43
19.Haziran.2007, 23:25
OYUNCULARIM:
1.MONDRAGON
2.ORHAN AK
3.ÜMİT BOZKURT
4.SONG
5.WEDERSON
6.EMRE BELEZOĞLU
7,MEHMET TOPUZ
8.ALEXSANDRO DEL PİARO
9.DANİEL PANCU
10.NECATİ ATES
11.ÜMİT KARAN

ARKADAŞLAR BEN BU KADROYLA FB Yİ YENEMİYORUM 2009 SEZONUNDAYIM! YARDIM İSTİYORUM1.............

ss koyarsan yardimci olabilirim

must09
20.Haziran.2007, 14:58
ya abi süper bi taktik yapmışın ben seker sporla lig B de lig A ya yükseldim kendi taktiğimle Lig A için iyi bi taktik arıyodum bunu buldum ligde 4 maçta 12 puan 12 gol 1 tane yedim fortis tk de ise ilk maçı yendim 2. maçta ankaragücüne yenildim o da olsun seneye bi süper ligde olayım yabancı alır onuda yeneriz süper bi taktik TEŞEKKÜRLER....

tahir91
23.Haziran.2007, 18:34
eyvallah kardeşimm....

crazymanyak
25.Haziran.2007, 17:31
OYUNCULARIM:
1.MONDRAGON
2.ORHAN AK
3.ÜMİT BOZKURT
4.SONG
5.WEDERSON
6.EMRE BELEZOĞLU
7,MEHMET TOPUZ
8.ALEXSANDRO DEL PİARO
9.DANİEL PANCU
10.NECATİ ATES
11.ÜMİT KARAN

oyun cok gercekci olmus iste daha ne istioyorsun
gercekte de gs fb yi yenemiyor

AbstractAlgebra
27.Haziran.2007, 13:05
Target Man Hangi Mevki Olmali

tahir91
27.Haziran.2007, 15:20
Target Man Hangi Mevki Olmali

orta saha olsun derim ama özeliikleri baya iyi olursa target man kullann.

ama ebn tavsiyem target man kullanma drim kullanırsanda dediğim gb bütün özellikleri baya iyi olsunn...;)

Wesley Sneijder
28.Haziran.2007, 12:54
oyun cok gercekci olmus iste daha ne istioyorsun
gercekte de gs fb yi yenemiyor

:zuhaha Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, tepkileri bekliyorum.

tahir91
30.Haziran.2007, 18:34
:zuhaha Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, tepkileri bekliyorum.

hahaha huhuhhu zuahahaah doğğruuuu beaa....

panik_91
02.Temmuz.2007, 22:40
super bi taktik olmus...saolasin....

tahir91
05.Temmuz.2007, 15:01
super bi taktik olmus...saolasin....

sende sağolasın kardeşim...(::)

sisiz
19.Temmuz.2007, 05:19
başarıların devamını dilerim bilader.......:D cidden süper taktikk....

ilezbeg
19.Temmuz.2007, 18:16
Wrexham'da işe yara inş...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
büyük takımlarda işe yaramıyo.chelsea yim man utd. ile yapıom 14 te yedimmm