PDA

View Full Version : FB 100 şerefli YIL

emreleon
30.Nisan.2007, 13:40
jübilemi yaptıktan sonra cm 02/03 - 03/04 - fm 2005/2006 da bülent korkmaz gibi ERSUN yanalın yanında manisada stajerliğimi onunda yardımcılığını yaptıktan sonra artık ben kendimi PİŞTİM demiştim.Menejer olarak yeteneklerimi türkiye ye ve avrupaya kanıtlamam gerekiyordu ve ersun dan diplomamı aldıktan 1 sene sonra AZİZ Başkan benim pederle görüşüyordu.
ve babamın tek yanıtı NEDEN olmasın idi.BU benimde tek fırsatımdı.Hazır DAUM da istifasını vermiş geçen snenin travmayını atlatmak için elimden geleni yapabilirdim buna inanıyordum ve 2 yıllık kontratı imzaladım.Ailemle vedalaştıktan sonra İSTANBULA aZiz başkan ile özel bir uçakta yola çıkmıştık bana bu sene için hedefleri söylüyordu cok heyecanlı ve kendimden emindim.
ilk antrenmanıma çıkıyordum alex.lugano,deivid,edu,kezman appiah tuncay ve diğerleri böyle bir takımdı.100 yılda ŞAmpiyonluk için İNANÇ sonsuzdu.

Ve ben transfer sezonun açılması ile birlikte kayseriden Mehmet topuz ve Anderleht"ten kadıköy boğasının işini 1 haftada bitirmiştim.Yabancı transfer yapmadım gerekmiyordu.
Lige bomba gibi girmiştik 10 da 8 hemen arkamızda gençler 10 da 7 gs 10 7 sıralanıyordu.
CL ön elemede prag a elendik ve uefa grubu milan rangers espanyol frankfurt
gruptan milan fb espanyol çıkıp son 36 ya kalmıştık.
Bu arada turkiye kupasında da gruptan çıkmıştık.Ligde puan farkı 5 olmuştu 25.hafta geçildiğinde ve nağmağluptuk.uefa da ilk turda Dİnamo gelmişti ve henüz saniye 40 ta kezman skoru 1-0 a , saniye 80 de 1,20 dk da 2-0 getirmişti ve 4, dk de tuncay 3-0 yaparak maç bitmişti bile.3-1
ve ilk mağlubiyet düşme potasında ki antepte ngeliyordu 28, haftada puan farkı 7 idi.rahattık.türkiye kupası yarı finalinde ts i geçip finalde gs ile karşılaşıcaktık.Dinamoyu geçtikten sonra WEST ham utd. bizi son 16 da evimize yollmıştı ve bir hedefden boylece uzaklaşmıştık.başkan bu kadarıda başarıdır deyip lige yöneliyordu ve ligi 10 puan farkla şampiyon tamamlıyorduk.türkiye kupasında gs yi 3-0 ile geçip 21 yıl aradansonra müzeye götürüyorduk.1 sende 2 kupa tuncaya sözleşme imzalattırmıştık ama liverpool alex i bizden çalmıştı bir kontejyan açılmıştı ve onu italya miccoli ile doldurmaya kara vermiştik ve imzayıda atmışrı ama kiralık mateus u unutmuştuk.böylece zaragoza miccolinin işini bitirmişti.mateusu serbest bıraktık.tuncayı da 10 mılyon € ya r.madride vermiştik.tek hedef emre yapıcı BAROS dedi.ve aldı.bir yandan da gökdenizi bitirmiştik.süper cupada penaltıalrla gs ye giden kupa bizi üzmüştü.ligdede henüz 15. haftada 11 puan geriden takip ediyorduk gs yi.yani tek kelimeyle ligden kopmuştuk.yine cl de on elemede AEK ya elenmenin üzüntüsünü yaşıyorduk.uefa grubunda zaragoza ulaj braga ve ajax la eşleşmiştik. sırasıyla ajax fb braga gruptan cıkmıştı.rangersla eşleşmiştik.içerde 2-2 dışarda 3-1 lik skorlarla rangers i gecerek sevilla geliyordu.ligde gs 30 hafta sonunda 8 puanla liderliğini biz ise 8 puanla 3.nün önünde rahat bir şekilde lige dewam ediyorduk.türkiye kupasında yine gs ile finale kalmıştık bari sezonu bir kupa ile kapatalım düşüncesindeydik ve nitekim kazanmıştık 1-0 ile .ligi de gs ye kaptırmıştık. sevillaya 2-2 ve 3-2 lik skorlarla boyun eğmiştik ve yine avrupada son 16 da elenmiştik.kontratım bitiyordu ve interin aday menejeri gözüküyodum.heyecanlanmıştım.ve basında palermo ile ilgilendiğimi içeren bir haber yer almıştı ve doğrulamıştım artık avrupa zamanı gelmişti.2 gün sonra o da ne LİVERPOOL yapıcı için yaklaşıyordu.hiç beklemeden haberi bile okumadan kabul demiştim :DDD yeni sezonda LİVERPOOL DAYDIM:d

TO BE CONTİUNE........:D

Emurafu
30.Nisan.2007, 14:00
emre kardes ben fazlka birsey anlamadim cok karisik yazmissin resimlerle anlatirsan sevinirim daha kolay olur bu kadar yaziyi okumak da sikiyor

emreleon
30.Nisan.2007, 14:03
ya kusura bakma yeni üye oldugum için resim falan koymayı bilmiyorum :)

canavar20
30.Nisan.2007, 20:28
ss koysaydın iyi olurdu

TheCure
30.Nisan.2007, 21:31
ss siz kariyerin tadı çıkmıo :D:D:D

emreleon
01.Mayıs.2007, 15:24
arkadaşlar en kısa sürede resimli anlatmaya çalışıcam kariyerimi

ama FB den başlayamayacağım çünkü artık liverpool dayım.resimleri halledip yeni sezonda anlatımıma başlıcam
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ohhhh tmmdır beyler artık resimli şekilde anlatımım başlayacaktır :D

olayı çözdüm