PDA

View Full Version : Devam eden oyunda , kurulmamis ligi aktif hale getirmek ?

Eagle_Eye
01.Mayıs.2007, 23:57
Bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa lütfen cevap yazsin , bildigim kadariyla 7 seneden beri böyle bir halti duymadim ama dedim belki biseyler duyan , uygulamis olan vardir diye sorayim dedim ,

Oyuna baslarken Ingiltere ligi'ni kurmamistim fakat simdi Ingiltere Ligi'ne gecmek istiyorum bi hile hurda trick bilen arkadas var mi =) ?

Saygilar..

Memedov
02.Mayıs.2007, 00:37
Böyle bir uygulama yok sanırım mesela İngiltere ligini seçmedin İlgiltere liginden bir takım yönetemezsin..

KaRDiNaL
02.Mayıs.2007, 06:04
olmaz öle sey..öle olsan ohoooo gider isvicre ligini açarım 10 takım oyun jet gibi hızlı olur :D

Eagle_Eye
03.Mayıs.2007, 02:12
Böyle bir uygulama yok sanırım mesela İngiltere ligini seçmedin İlgiltere liginden bir takım yönetemezsin..

olmaz öle sey..öle olsan ohoooo gider isvicre ligini açarım 10 takım oyun jet gibi hızlı olur

beyler ilginiz güzel tesekkürler de , böyle birsey olmadigini bende biliyorum , bilen varsa eger bir trigini anlatsin diye konuyu actim eger fark ettiyseniz ?!:confused:

Ilhan
03.Mayıs.2007, 12:16
beyler ilginiz güzel tesekkürler de , böyle birsey olmadigini bende biliyorum , bilen varsa eger bir trigini anlatsin diye konuyu actim eger fark ettiyseniz ?!:confused:

Bir trick, yani Türkçesi hilesi de yok. Konu gereksiz uzamasın diye kapıyorum.