PDA

View Full Version : Yardıma duyarlılığınız bu kadar mı_?

zayıf50
04.Mayıs.2007, 15:54
ben önemli bi konuda yardım istedim ama bi allahın kulu yardım etmedi ki üst yöneticilere pm atmama rağmen bu kadar mı duyarlılığınız çok güzel bi site çalışmaları çok iyi data güncellemesi lazımdı ama indiremiyodum login olamıyodum ve ben oyunu oynamam için sizin oraya cvp wermenizi bekliyorum

Seçkinn
04.Mayıs.2007, 16:15
Arkadaşım yardım istediğin yerdede belirttim, insanların özel hayatları var. Sorununu çözebilecek kişiler uygun olduğunda yardımcı olacaklar.

Duyarlılık sorgulaması yapmaya gerek yok...

CeNTeR_TR
04.Mayıs.2007, 16:18
Arkadaşım sitede yenileme olduğundan dolayı sitemizden şuanda dosya indiremiyorsun ;;)

En kısa zamanda düzelecek.Bu arada her zaman her soruya cevap verme eğer duyarlılık oluyorsa şimdi ben sana bir soru sorayım Kaç yaşındasın ? 3 dakika içinde cevap vermessen olmaz ama duyarsızlık sayarım ben ;;)

zayıf50
04.Mayıs.2007, 16:33
Bu bana göre duyarsızlık insan eğer pm alıyosa msj ını attığın dakikalarda forum içinde aktifse ve senin pm ine cvp wermiyosa bu duyarsızlıktır ayrıca benimde yönetici admin olduğum siteler var duyarlılığın yada özel hayatın ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum

cvp verenlere tşk ediyorum

Saygılar

Vieri
04.Mayıs.2007, 21:42
sitemiz bakım altında ve sıkıntılar olabiliyor. Geçici sıkıntıdan dolayı özür dileriz. gösterdiğiniz sabır içinde tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

canavar20
05.Mayıs.2007, 20:17
herkez böyle saçma konular açarsa bende yardım istedim hiç kimse cevap vermedi ben ama ben yeni konu açmadım saçmalık bu:)

goosfraba
06.Mayıs.2007, 05:09
Ersin sana göre herşey saçmalık:DBiraz sağ duyulu yaklaş.Üye PM attığında yöneticiler aktif ise ilgilenmeleri gerekirdi ki aktif olmayan yöneticiye PM atmanın anlamı yok.Aktif yöneticilere atmıştır.Burada yöneticiler de haklı.Onlarında özel hayatları var...Herşeye bakamazlar ya.

zayıf50
06.Mayıs.2007, 11:43
canavar20 madem konu saçma sen neden saçma bi konuya msj atıosun neden bu saçmalığın saçma bi parçası oluyosun madem katılıyosun konuyu kavra bari eleştiriler bölümü ndn açılmış bi sor bakalım yöneticilere,eleştiriler dozunu ayarladığın sürece siteyi geliştirir
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Mustafa Budak ve konuya ilgili arkadaşlara tşk ederim

Sheriff
09.Mayıs.2007, 21:53
Bizde teşekkür ederiz..