PDA

View Full Version : yeni bir forum başlığı açılsın!

gezenti
07.Ocak.2006, 14:42
slm bu konuyu gündeme getirmemin sebebi hem forumu daha güncelleitirmek vede ilgiyi arttırmak.diğer forumların hemen hepsinde böyle bir başlık var.turksportalın sosyal forumunda buda olmalı.insanlar parti isimlerini kirletmeden tartışabilecekleri fikirlerini seviyeli bir şekilde anlatabilecekleri bir başlık olmalı diye düşünüyorum.mod arkadaşların ilgilenmesini istiyorum.

tombul taho
07.Ocak.2006, 15:00
şahsen böyle bi konu siyasi içerikli olacak ve bence kargaşa çıkabilir... o yüzden bunun cevabınıbizden (modlardan) değilde adminlerden beklemeni tavsiye ederim :)

gezenti
07.Ocak.2006, 16:39
şahsen böyle bi konu siyasi içerikli olacak ve bence kargaşa çıkabilir... o yüzden bunun cevabınıbizden (modlardan) değilde adminlerden beklemeni tavsiye ederim :)
Ok adminlerden rica ediyorum çağrı ama kargaşa çıkmasından korkmayın çünkü turksportal üyeleri burada hiç bir şekilde kavga çıkmasına izin verilmeyeceğini biliyor olmalı...

semih5
07.Ocak.2006, 17:27
bencede ya kargasa cikar

VoLkaN BaROs
07.Ocak.2006, 18:53
Biz FM ve Spor üzerine yayın yapıyoruz. Siyasi içeirkler sosyal forumlarımızda tartışılabilir bunda da ileri gidilmediği sürece karışmıyoruz ama parti isimleriyle ilgili siyasi bir başlık açamayız. Biliyorsun ülkemizde ençok istismar edilen konulardan biri siyaset ve din...

tombul taho
07.Ocak.2006, 19:03
Biz FM ve Spor üzerine yayın yapıyoruz. Siyasi içeirkler sosyal forumlarımızda tartışılabilir bunda da ileri gidilmediği sürece karışmıyoruz ama parti isimleriyle ilgili siyasi bir başlık açamayız. Biliyorsun ülkemizde ençok istismar edilen konulardan biri siyaset ve din...
ben söledim sana gökhan :) ama farkındaysan volkan haklı. ayrıca bu konuda kargaşanın çıkmayacağını bende biliyorum ama bu konu volkanında dediği gibi istismar edildiğinden her halükarda bişeyler olur yane :)

meddah
08.Ocak.2006, 04:03
İstismar edilmek bir yana, dini ve siyasi içerikli mesajlar yazmak bile yasakken...

gezenti
08.Ocak.2006, 15:07
İstismar edilmek bir yana, dini ve siyasi içerikli mesajlar yazmak bile yasakken...
kızmana gerek yok asdece bir öneri yapmıştım...

meddah
08.Ocak.2006, 15:24
Kızmak mı?
Sadece bir hatırlatma, böyle bir şey forum kurallarında var da, o bakımdan.
Ne kızması canım.