PDA

View Full Version : Oyun Kayit Hatasi (HATA RAPORU) !

Eagle_Eye
06.Mayıs.2007, 03:36
Oyunu 1-2 saat kendi halinde biraktim islerim vardi , geldigimde oyunu kaydetmek istedim , oyunu kaydediyormus gibi yapiyor yani sonuna kadar ilerliyor ibre , sonrasinda masaüstünde 1 hata raporu "Oyun Kaydedilemedi" yaziyor , OK' diyorsun , oyuna geri dönüs yapabiliniyor , yani oyundan atmiyor , fakat ne denediysem oyunu kaydedemiyorum , bir bilgisi olan var mi ?!

Memedov
06.Mayıs.2007, 11:45
Oyunu başka yere kaydetmeyi deneyebilirsin Mesela genelde Belgelerim/sports interactive/Football Manager 2007´nin içine kayıt eder sen kayıt ederken başka yere kayıt et daha sonra oyuna girerken o kayıt ettiğin yerden kayıtlı oyunu açarsın.

Eagle_Eye
06.Mayıs.2007, 13:08
denedim birader olmuyor ya =( ne güzelde ilerlemistim =(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tamam birader sorunu cözdüm sagol genede tavsiyelerin icin , benim oyun diger Sabit Disk'te kayitli F:'de , Belgelerim vs. C:'de ya , F:'de kaydetmeyi denedim oldu , insallah baska bi aksilik cikmaz =) kib

ultraslanerdem
06.Mayıs.2007, 13:41
Save'li oyunun yedeğini al derim C'ye.Ne olur ne olmaz...

Memedov
06.Mayıs.2007, 13:49
denedim birader olmuyor ya =( ne güzelde ilerlemistim =(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tamam birader sorunu cözdüm sagol genede tavsiyelerin icin , benim oyun diger Sabit Disk'te kayitli F:'de , Belgelerim vs. C:'de ya , F:'de kaydetmeyi denedim oldu , insallah baska bi aksilik cikmaz =) kib

Sorunun düzeldiğine sevindim arkadaşım :)

Bol Fm´li Günler.!!!