PDA

View Full Version : 4-4-2nin en garanti wersiyonu --NO RAPİD--

murat777
22.Ağustos.2006, 02:36
abi walla olmuyor ya benim tekima bi taktik bulamadim yanrdim edin bi
lutfen takim gk frank rost dl marcelo dr hamit altintopdcbordon dc bordon mc sivok mc lincoln mr halil altıntop ml kobiashvili fc kuranyi fc soren lorsen

memedim
28.Ağustos.2006, 05:38
Ellerine sağlık kardeşim. Ben Bjk ile oynuyordum fakat taktik işini bir türlü beceremediğim için oyunu bırakma aşamasındaydım. Son çare taktik araştırırken senin taktiğini gördüm,denedim ve ard arda galibiyetlerle takımı üst sıralara taşıyorum. Teşekkür etmek için üye oldum siteye, çok çok teşekkür ederim. Herşey gönlünce olsun.

erdal12
10.Ocak.2007, 10:20
paylasım ıcın saol denıyecem

efrasiyap26
12.Mayıs.2007, 14:05
arkadaslar yeni resimlerle destekliyorum konuyu ona gore bakmadan gecmeyin

evet arkadaslar baya uzun bır süredir bu sitenin ekmeğini yiyorum yani calışmalarını bende bi tane uzun ugraşlar sonucu ortaya çıkardıgım 442 nin en garanti wersiyonunu wermek istedim kendi çapımda şimdi capslarla konuya girelim....

http://img95.imageshack.us/img95/3074/pozizyonlarra2.png
http://img95.imageshack.us/my.php?image=pozizyonlarra2.png

sımdı arkadaslar sıze numara numara mevkılerın oturumunu açıklıyacagım...

1-(KALECI)gercekten benım taktıgımde cok onemlı bır yere sahıp ayak gucu kuvvetlı kaliteli bir kaleci olması sizin açınızdan güzel olur

2,5-(BEK OYUNCULAR)arkadaslar klasık 442 taktiğin en can alıcı blgeleridir aslında buralar fazla belli etmeselerde oyuna katkıları coktur arkadaslar burası için belirliyeceginiz adamların dripling ve ya Acceleration (hızlanma)en az ıkısınden birisi 15 olsun küçük takımlarda ona göre olsun bu mevkıde yaşlı oyuncuların yaşama yansı yoktur oyunu kötü etkilerler çünkü yaşlandıkca hızları düşüyor

3-buradaki oyuncularınız uzun boylu olmalı ve saglam bir adam olmalı...

4-burdaki adam size cok fayda sağlıyacak inanmıyacaksınız ama bi sezonda 10 golü gecebilir boyu uzun kafasıda güçlü olsun...

6,9-oyunu koparacak adamlar bunlar orta yapma güçleri fazla olsun zaten kanat oyuncuları hızlı olmak zorunda bide iiyi orta yaptımı üfff yemede yanında yat...

7- sızın beynınız burası olacak buradaki adam birascık daha ofansif güçleri yüksek olsun (AMC olsun kesınlıkle olmadı MC ama sakın DM koymayın)bu adam da oyun kurucu

8-burdakı arkadasda sizin defansif ortasahanız kesınlıkle DM koyun şut gücü yüksekse 16 falan sezon içinde bu fırlamanın neler yaptıgını görürsünüz...

10-evet arkadaslar bu taktıkden güzel yaralanan bir bölge burası sadece size diyecegim oyundakı en hızlı forvetınızı bu bölgeye koyun bitiricilik falan önemli değil gol yagmur olup yagacak sızlerde göreceksınız

11-oyunumuzun yıldızı burası kımı koyarsanız oynuyor ve gol yağmuru baslıyor macı izlerken yerınızde duramıyacaksınız tek tavsiyem bu adamın şut ve bitiriciliği yüksek olsun tamam...atak oyuncuya bu adam mi koyun ve yedegini

evet arkadaslar bu taktiği deneyin ve yorumlarınızı ekleyin size bir tavsiye daha genelde yardımcı antrenöre taktiği sec dioruz o bizim kadar bilgili degil size belirttigim yere koyun adamları o zaman tad alırsınız taktıkden

DOWNLOAD

http://dosyam.net/?id=cfky30bu linkde aktif ama dosyam.net de sorun war yani link yasiyor
http://www.mytempdir.com/1335671guncellenmis link

TAKTİĞİN UYGUlAyan takımlAR

HULL CİTY : champıonshıpden premier divisiona terfi
ESKİŞEHİRSPOR .:lıg Adan SÜPERLİGe terfi bide ılk 5de bitirdim sezonu

BLACKBURN ROVERs: işte burda delirdim premier division şampıonlugu sonra sırasıyla UEFA ŞAMpıONLAR LİGİ kupları sonra KITALAR ARAsı dunya kupası sonra blackburnun galatasaray gıbı borcu wardı borcumuzda bıttı dunyanın en zengın 6. takımıyım şuan devam edırum

bu taktık zor koşullar altında basarılı bır taktık defans kapı ortsaha rakıple dalga gecer forvet yagmur gıbı gol atar hadı sıze kolay gelsın ındırın zevkın doruklarına cıkın tabiki fmde ben ötesine karısamam

Efrasıyap26 dan sevgılerle

http://img524.imageshack.us/img524/4733/sonucqk0.png
http://img209.imageshack.us/img209/2168/liggz4.png
http://img159.imageshack.us/img159/7963/adszul6.png

urban22
12.Mayıs.2007, 15:37
qüsel anlatmışsın sonucların da ii denicem saol

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ama taktik kullanılmıor TAC DOSYA deilki normal dosya o yüzden kullanılmıo 1 düzenle sunu yaws

Redrum
12.Mayıs.2007, 18:14
2,5-(BEK OYUNCULAR)arkadaslar klasık 442 taktiğin en can alıcı blgeleridir aslında buralar fazla belli etmeselerde oyuna katkıları coktur arkadaslar burası için belirliyeceginiz adamların dripling ve ya crossingi (hızlanma)en az ıkısınden birisi 15 olsun küçük takımlarda ona göre olsun bu mevkıde yaşlı oyuncuların yaşama yansı yoktur oyunu kötü etkilerler çünkü yaşlandıkca hızları düşüyor
]
dostum okuyodum da daha baştan faul. Crossing orta açmaktır. Acceleration hızlanmadır.:p

Fıratcan Alçınkaya
12.Mayıs.2007, 20:45
Sağol emeğine sağlık... Temanda güzelmiş...Taktiğini bir ara denicem... Bakalım nasılmış???

efrasiyap26
13.Mayıs.2007, 00:33
crossing ne bilim yawww ingilizcem bu kadar ama aciklamayi werdim yaaa ingilizce icin affedin kardesler

duzelttim walla

deneyin yorumlari bekliyorum

integral
13.Mayıs.2007, 00:52
tac dosyası diil.eklenmiyor.

sefaburan
13.Mayıs.2007, 11:59
Güzel başarı yakalamışsın,taktiğini güzel tanıtmışsın emeğine sağlık.

coi92
13.Mayıs.2007, 19:16
evet tac dosyasi deil bu duzelti ver kardes

efrasiyap26
14.Mayıs.2007, 13:08
arkadaslar kusura bakmayin tac dosyasi degilmis onceki yuklenen ama simdi duzeltildi simdi gonul rahatligiyla indirebilirsiniz.............

Erci09
14.Mayıs.2007, 14:45
ellerine saglık deneyecegim taktigi

coi92
14.Mayıs.2007, 17:35
sagol kardes duzelltigin icin

Melanelf
14.Mayıs.2007, 18:07
eline yüzüne klavyene saglk kardes deniyelim bakalım

tigris
14.Mayıs.2007, 22:05
kendinizde düzeltebilirdiniz sadece sonuna .tac eklemekle olur.taktik için eline sağlık kardeş.iyi ki rapide koymamışsın yoksa nasıl indirecektik taktiği :D

canavar20
15.Mayıs.2007, 16:40
deneyeceğim sağol....

Hugo
15.Mayıs.2007, 17:00
Yeni başladığım Kobenhavn kariyerimde kullanıp deneyceğim. Teşekkürler :)

VahdeTrabzon
15.Mayıs.2007, 17:21
evet cok guzel acıklamıssın ındırıcegım bende hatta ındırıyorum:D:D

de masaustunde yok nereye yuklenıyor??

efrasiyap26
16.Mayıs.2007, 17:13
arkadaslar evet blackburnda sezon bitti we 20 puan farkla sampionum sonra FA ve Championship kupalarini aldim sonra uefa sahibi reali yenip sampionlar sampionu kupasinida aldim sonra world championu oldu yane kitalar arasi kupasi ehehehehe

yasasin taktikim benim

ayrica o kadar oyuncu sattimki yane genc transfer butcem 157miillion dolar oldu

tigris
16.Mayıs.2007, 17:35
kaçıncı sene oluyor bunlar ?

efrasiyap26
17.Mayıs.2007, 01:53
besinci sezonum ama takimimda bulanan yildizlar en onemlisi huntelaar manyak cikis yapti kesinlikle hile yoktur yaptiysam gebereyim taktik oyunculara super uydu tabe ona gore yaptim we basari geldi en onemli transferimi gecen yil buffonu alarak yaptim ondan onceki kalecimde vincent enyeama yeni yeni acilmaya basladi yonetim ne dersem yapior hile yok azim ettik basardik

Mr.CordiaL
17.Mayıs.2007, 02:34
besinci sezonum ama takimimda bulanan yildizlar en onemlisi huntelaar manyak cikis yapti kesinlikle hile yoktur yaptiysam gebereyim taktik oyunculara super uydu tabe ona gore yaptim we basari geldi en onemli transferimi gecen yil buffonu alarak yaptim ondan onceki kalecimde vincent enyeama yeni yeni acilmaya basladi yonetim ne dersem yapior hile yok azim ettik basardik

tebrikler walla ne dielim...

efrasiyap26
17.Mayıs.2007, 11:53
bir sir wereyim transfer doneminde baya yogun calisiyorum buyuk takimlarin istedigi genc oyunculari takimima daha fazla maas onererek aliyorum sozlesmesi bitinde para wermeden aldigim bir suru oyuncu war mesela simdi 50milyon dolar teklif edilen stutruidge adini eminim yanlis yazdim mancity takiminda bi velet 6milyon dolara aldim sonra giovanni dos santos bunuda belese aldim totenham 45 milyon dolar werdi kiyamadim alt yapi teknolojilerini cok gelistirdim ve manyak cocuklar cikmaya basladi tabiki baska takimdan gelecek vaadeden veletleride takima kattim en onemliside LAURI DALLE VALLE manyak bi adam oldu kimseyede satmiyorum fiziksel gelisimi muhtesem adam sakatlanmiyor hizli ne bilim super 170K ya almistim simdi 25milyon dolar veriolar ilk goz agrim satmiyorum
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
D|e|n|e|Y|En YOKMU YAWWWWWW

FaLconi
18.Mayıs.2007, 00:58
14 maç galibiyet serisi.. aptallar 2 kırmızı yedi berabere kaldım sonra...
çok müthiş taktik usta...

efrasiyap26
18.Mayıs.2007, 12:11
evet bir arkadasimiz denemis yorum icin tesekkurler FALCONI hangi takimsin sen daha calismalarim dewam ediyor bu taktigi dahaada KRAL yapicam

BU GOZLERDE HIC HATA YAPCAK BAKIS WARMI
http://img99.imageshack.us/img99/5176/adszea7.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
65 kisi indirmis yorum yok arkadaslar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
walla ayip O kadar indirmissiniz yorum yazin yaaa

altug_
20.Mayıs.2007, 15:43
kardeş indirdim şimdi fm yi kuruyorum patch yapıyım derken db yi silmişim :D kurduktan sonra gs ile taktiğini deniycem emeğine sağlık

pursuitofviking
20.Mayıs.2007, 16:43
saolasın kaptan güzel taktik

altug_
21.Mayıs.2007, 00:54
Kardeş mükemmel bi taktik ligin ilk yarısı bitti galatasaraylayım henüz malubiyetim yok ligde şampiyonlar ligindede tek malubiyetim liverpool a 1-0 kendi ewimde oda 78.dkda frikikten attılar we 4 eksikle sahadaydım we henüz hiç bi takımdan 2 gol birden aynı maçta yemedim :D Helal olsun mükkemmel paylaşım

efrasiyap26
21.Mayıs.2007, 11:22
yawww moralim duzeldi walla billa tesekkurler arkadaslar siz boyle desteklemeye dewam edin ben daha ne kral taktikler yapcam ama oyunu oynuyamiyorum su siralar su 2.1 i bir kurayim hele neyse hepinize tesekkurler warsa bi sorun soyleyin ben tktigin uzerinde hemen halledeyim BUYUK KUCUK TUM TAKIMLARIN KRAL TAKTIGI BUDUR ARKADASLAR

altug_
21.Mayıs.2007, 18:57
aslında bu taktik deplasmanda cok iyi işe yarıo deplasmanda trabzonu 4-0 yeniorm dielm kayseri erciyesi kendi sahamda 2-0 yeniorm :D

Bide bunun home taktiğini yaparsan tam süper olacak :D

Sinan_17
21.Mayıs.2007, 19:23
Taktik baya güzel.Fenerbahçeyle ligde deplasmanda 2 maç yaptım.2 sini de kazandım.Milanı deplasmanda yedeklerle 1-0 yendim.Yalnız takım komutlarında atak oyuncu ve oyun kurucu aktif halde.Buralara adam ayarlamalı mıyız.

Bu arada 4 numaralı adam 10 golü geçebilir demişin ama sanırım o 3 numaralı adam olcak.Yani en azından bende öyle oldu :)

efrasiyap26
21.Mayıs.2007, 22:29
hadi yaaa ama 4 numarali adam gol atmali neyse yaaa iyi iste senin 3 numara manyak galiba

arkadaslar bu taktik disarda da icerdede baya iyi calisiyor takimin biras alissin taktige o zaman olur yani bende gerek gormuyorum ama ortasahanda orta ikili iyi olsun tamam belki sakatlanmistir elemanin walla orta ikili idare etmezse buyuk takimlari zor yenersin

atak oyuncu ve oyun kurucular aktif olmali oyunda manyak ise yariyor yani taktikde

Yorumlar icin tesekkur ederim CALISMALARIMIZ DEWAM EDIYOR BILGILERINIZE SUNARIM
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

aslında bu taktik deplasmanda cok iyi işe yarıo deplasmanda trabzonu 4-0 yeniorm dielm kayseri erciyesi kendi sahamda 2-0 yeniorm :D

Bide bunun home taktiğini yaparsan tam süper olacak :D

altug hem iki gol yedigim takim yok diosun hemde bide home tktigini yaparsan super olcak diosun kardes anlamadim ben walla seni kizma yani ama bi mesajin farkli soluyo oteki farkli

samhaini
21.Mayıs.2007, 22:38
deniyelim bakalim.

altug_
22.Mayıs.2007, 00:45
Yorumlar icin tesekkur ederim CALISMALARIMIZ DEWAM EDIYOR BILGILERINIZE SUNARIM
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

altug hem iki gol yedigim takim yok diosun hemde bide home tktigini yaparsan super olcak diosun kardes anlamadim ben walla seni kizma yani ama bi mesajin farkli soluyo oteki farkli

Sen anlamadın demek istediğimi :D yani deplasmanda 4 gol atıorm kendi sahamda 2 gol mesela aynısı şamp ligindede oldu bremen i deplasmanda 2-1 yendm kendi sahamda 1-1 kaldık yani demek istediğim bu taktik deplasmanda cok daha iyi aynısının bide home a göre ayarlarsan evimde heralde 8-0 fln biticek maçlar :Dama güzel taktik daha tek malubiyetimi liverpooldan aldım :D oda dediğim gibi şansa :D

efrasiyap26
22.Mayıs.2007, 11:37
biras bakalim ayarlicazmi kendimde her iki kulwardada basariliyimda o yuzden soledim ok

Sinan_17
22.Mayıs.2007, 17:34
atak oyuncu ve oyun kurucular aktif olmali oyunda manyak ise yariyor yani taktikde

Tamam aktif olmalıda buraya hangi mevkideki adamları koyalım.Mesela atak oyuncu olarak hangi forveti ayarlayalım.Oyuncuyu seçmedikten sonra aktif olup olmamasının hiçbir önemi yok.

CiHaD
22.Mayıs.2007, 20:02
usta link olu galiba, bir bak istersen

badboy_t
22.Mayıs.2007, 23:55
evet linkte problem var arkadaşım düzeltitrsen seviniriz

efrasiyap26
23.Mayıs.2007, 00:56
problemlerinizi halledelim arkadaslar ilk olarak linkimizi guncelliyorum supheniz olmasin ayrica bu aksaklikdan dolayi ozur dilerim

atak oyuncu 11numarali adam

oyun kurucumuz ise 7 numarali adam

ok arkadasim ayrica bu adamlarin yerine gecen yedekleride isaretle tamam mi

gece kusu789
23.Mayıs.2007, 22:50
bende bu taktiği beşiktaşta denicem sağol

ForeverGs
25.Mayıs.2007, 21:35
kardeş sen ligde 1. sıradasın ama senin o ligde bi iş war:D
chelsea kaçıncı sıralarda üst sıralarda kimler war ooo..
başarın tesadüf deil gibi duruyo diger takımların duruma bakılırsa

altug_
25.Mayıs.2007, 23:47
bende şimdi galatasaraydan ayrıldım newcastle a geçtim bu taktikle newcastle kümeye oynuodu suanda 4.sıraya kadar cıktık we chelsea çok kötü durumda 10. sırada yıllar ilerledikçe ii takımlar kötüleşio we lig lideri west ham

efrasiyap26
26.Mayıs.2007, 00:25
kardeş sen ligde 1. sıradasın ama senin o ligde bi iş war:D
chelsea kaçıncı sıralarda üst sıralarda kimler war ooo..
başarın tesadüf deil gibi duruyo diger takımların duruma bakılırsa

kardesim sen bana hile yaptin mi diosun benim bugune kadar ne gercek hayatta nede sanal dunyada hileyle hurdayla isim olmas sen taktigi yukle sonuc alamiosan sikayet et eger bi hilem olsaydi GURURLANARAK o resimleri oraya koymasdim bence aklini basina al sadece yorum yaz sikayet edeceksen kisisel olarak gel......

fsavgi
26.Mayıs.2007, 15:20
bu taktik gerçekten süper... Etimesgutla sadece 1 mağlubiyetle Lig A yükseldim tabi 6 beraberlik.. Türkiye kupasını kazandım gerçekten inanamadım. Bu taktikle Feneri 2 kez yendim.. Sağol Dostum

efrasiyap26
26.Mayıs.2007, 23:57
basarilarin dewam eder insallah kardes yalniz yorumlara dewam etmeyi unutmuyalim ok

spider3784
28.Mayıs.2007, 20:46
1 aydan beri fln fm oynamıodum şimdi bende blackburnu seçip deniorm senin taktiği bakalım;)

efrasiyap26
28.Mayıs.2007, 22:58
huntelaari transfer et cok super olur

efrasiyap26
05.Haziran.2007, 11:24
neden kimse yorum yapmiyor yaaaaaaaa

oguz25
05.Haziran.2007, 13:12
eyw sagolasın en kritik macımda denedim yüzümü kara cıkarmadı sagol.

efrasiyap26
12.Haziran.2007, 13:42
eywallah kardesim bu taktik garantilidir yane dewam yorumlara

karabacak
12.Haziran.2007, 16:58
taktiği indirdim ama fm nasıl uyguluycam
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aci cevap arkadaşlar

carizzmafb
13.Haziran.2007, 00:14
super bi taktik dostum(:
fenerle 29 mac yaptım lıgte 23 galıbıyet 5 beraberlık 1 yenılgı aldım...
29.haftada garantıledık sampıyonluu(:
cok saol taktık ıcın cok ıse yarıo(:

Mr.CordiaL
13.Haziran.2007, 03:53
Kobenhavn'da denedim. İlk maçta Denmark Super Cup finalinde 6-0 kazandım. Eyw. saolasın gerçekten işe yarıyo...

karabacak
13.Haziran.2007, 09:57
tebrik ederim akşam altayda denedim mükemmel bir taktik emeğe teşükkür başarılarının devamı

Sinan_17
13.Haziran.2007, 10:22
Taktiği FB ile denedim.26.haftada şampiyon oldum.Fortis Türkiye Kupasını aldım.Şampiyonlar liginde son 16 ya kaldıktan sonra Arsenale şanssız bir şekilde elendim.2-1 mağlupken maçı kazanamayacağımı düşünüp taktiği değiştirdim, üstüne 2 tane daha yedim, 4-1 bitti (: Seneye alıcaz inşallah kupayı (: Arkadaşlara fikir olması açısından bugün SS eklerim.

efrasiyap26
14.Haziran.2007, 01:50
evet arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler bu taktigi daha da gelistiricem insallah ama su an OSS sinavi arifes'ndeyim o yuzden hemen hemen 2 aydir hic fm2007 oynamadim sinan kardesim sana bi tavsiyeye bu taktik oyle bi taktik ki dakka 90 da atar berabera biter muhakkak bi hal caresini bulur lutfen macin ortasinda taktikle oynama bak bende uzuldum kupayi kaptirmisssin arsenala

kardesler dualarinizi bekliyorum su OSS sinavim basriyla gecsin allah hepimizin yardimcisi olsun

Sinan_17
14.Haziran.2007, 16:28
Sağol dostum taktik ilk sezonda baya işe yaradı.Sanada sınavda başarılar

http://img255.imageshack.us/img255/6738/kadromsy4.th.jpg (http://img255.imageshack.us/my.php?image=kadromsy4.jpg) http://img255.imageshack.us/img255/8661/fenerbahceuh6.th.jpg (http://img255.imageshack.us/my.php?image=fenerbahceuh6.jpg) http://img522.imageshack.us/img522/855/35055790qy2.th.jpg (http://img522.imageshack.us/my.php?image=35055790qy2.jpg) http://img214.imageshack.us/img214/1617/69972397jk7.th.jpg (http://img214.imageshack.us/my.php?image=69972397jk7.jpg)
http://img101.imageshack.us/img101/3453/41706911rt4.th.jpg (http://img101.imageshack.us/my.php?image=41706911rt4.jpg)

06kartal
18.Haziran.2007, 15:34
super taktik kardes ellerine saglik daha ilk macta gosterdi kendini denizlisporu 4-0 yendim bu arada ben besiktasim

cakal383
21.Haziran.2007, 21:17
çoooooooook güsel kardeşim Allah razı olsun denedim barcelonayla duman attırıyom,kendine ii bak ve emeğine saygımız sonsuz unutma...

Yordis
25.Haziran.2007, 02:15
bursasporla oynuyorum 2. sezonum kadrom gayet sağlam dediğiniz gibi yerleştirdim oyuncuları.. fenere 5-1 denizliye 2-1 yenildim arka arkaya ... Sorun nerede acaba

ahhmet
27.Haziran.2007, 00:53
saolasın kardeş iyi görünüyo taktik açıklama filan süper olmuş...:icon_wink:

efrasiyap26
03.Temmuz.2007, 12:54
evet arkadaslar uzun bir aradaan sonra tekrar döndüm aranıza taktik üzerinde çözemediğiniz sorunları cevaplandırcam şu an başka memleketde oldugum için fm oynayamıyorum ama tavsiyelerimle işi halledebiliriz