PDA

View Full Version : Başarılı olabilmenin sırları nelerdir?

holihop
23.Temmuz.2006, 22:48
en güzel taktik hangisi

sehzadee
23.Temmuz.2006, 23:00
Oyunda muhtesem genc oyuncular var kardes eger kucuk bır takım aldıysan o genc oyuncuları hemen kapmalısın ve antreman programına taktıkıne onem vermelısın bunları yaparsan basarı gelecektir emin ol:)

fb_16
24.Temmuz.2006, 05:29
Ağaca çıkmak istiyorsan hedefin yıldızlar olsun

sivaslizoro
24.Temmuz.2006, 18:13
çalışmaaak çalışmaaak ve çalışmaaak :D

ultraslanerdem
24.Temmuz.2006, 18:26
Bence senin başarılı olamamanın nedeni FM 2006'yı oynamaman.Bundan önce FM 2005'i oynamışsın ve FM 2007'ye geçişi sağlayamamışsın.FM 2005'de iyi olan taktik,antrenman yada strateji FM 2007'ye uymayabilir.FM 2006'da bunu yavaş yavaş belirlemişler.2007'de ise değiştirmişler.

Yani şimdi ben sana 2006 kur oyna demiyorum.Ama yeniliklere açık olman lazım.Diğer mantıkla FM 2005'i unut..:)

ThersoN
24.Temmuz.2006, 18:56
nasıl alalım gs'da para nerde??

sezon hemen başlarken yönetimden iste o zaman veriyorlar =) fakat daha sonraki iki sezon boyunca kulubun butcesi biraz kucuk gozukcek finans karesinde ama sorun degil o ona kafanı yorma basarı getirince katlaya katlaya artıyor

f-gorkem-m
04.Ağustos.2006, 20:06
birazda sabır istiyo başarı

holigan121
16.Mayıs.2007, 21:34
Evt beyler Fm 2007 daha dün aldim en son fm 2005 oynamiştim ama onu dehşet oynardim taa 2020 lere kadar gelmiştim çok başariliydim.Fakat 2007 de 1 günde yarı sezona geldim galatasarayla fakat takımdan kovuldum.Çünkü ligde 10. sıradaydım takıma ne yaptıysam olmadi siteden taktikler antremanlar denedim kesinlikle takım başarılı olamadi.Oyuncular hep bireysel hatalar yapıyor onunden geçen topa bakıyor ve goll geliyor.Sizce başarili olmabilmenin sırlari nelerdir

asatilla
16.Mayıs.2007, 22:02
Öncelikle takıma uygun oyuncular alman lazım.Ayrıca kendin taktik ve antreman oluştur.En önemlisi;her maç farklı bir taktik değiştirme bir taktiği sezon başından itibaren kullan,kötü sonuç alırsan bile yılma.Ben ilk 6 maçımı berabere bitirmiştim fakat sezonu şampiyon olarak bitirdim(taktik değiştirmedim)

a.arıcı-11
16.Mayıs.2007, 23:58
öncelikle adam gibi bir takım :D potansiyeli olan bir kadro, iyi bir teknik ekip ve para bu üçü buluştuğu zaman başarılı olabilirsin

byunuss1
17.Mayıs.2007, 00:00
sabır... ve genç oyuncular almak antreman programını düzgün tutmak

Mr.CordiaL
17.Mayıs.2007, 00:22
Gözlemcilerini başka ülkelere göndererek yetenekli ve genç oyuncular bulmak çok şey kazandırıo...

sefaburan
17.Mayıs.2007, 00:33
Eğer küçük takım aldıysan sabırlı olman gerekir.Sonra takımına uygun bir taktik bulmalısın.Sonra genç oyuncular bulup onları yetiştirmeli,satmalı ve para kazanmalısın.Para kazandıkça ve başarı kazandıkça büyürsün.En zevklisi bu bence ama sabır şart.

Fıratcan Alçınkaya
17.Mayıs.2007, 00:59
İyi bir taktik... -ki bu formumuzda mevcut biraz dolaşırsan bulursun... Taktiğini değiştirme kötü sonuçlarda istikrar... Oyuncularını yerleştirirken mevkilerine dikkat et faydalı olabilsinler... Sabırlı ol...

carrey
17.Mayıs.2007, 06:31
cok fazla transfer yapmamak en fazla iki

errqud_gfb
17.Mayıs.2007, 12:28
İlk sene çok transfer yapma hatta kadron dar, paran az ve küçük bir kulüpsen oyuncuya göre taktik benimsersen olur ve kesinlikle istikrar özellikle defans 2 lisi ya 3 lüsü ve taktiksel istikrar da tabi ;).

Wesley Sneijder
17.Mayıs.2007, 16:54
Taktik değiştirme diyen arkadaşları şiddetle reddediyorum. 7.0.2'de en çok 6 maç içinde taktiğiniz keşfediliyor ve buna uygun taktikli takım karşınıza geliyor. Her maç karşı takıma uygun ufak değişiklikler yapın. Bir taslağınız olabilir ama değişiklikler şart. Chievo'yu 6-0 yendim diye Chelsea karşısına aynı taktikler çıkmayın!!! Deplasman taktikleri belirleyin. Yani taktiksel istikrar olmamalı. Ben her maça farklı taktiklerle çıkıyorum ama 2 sezon şampiyon oldum. Siz gene 6 maç iyi dayanmışsınız ben 1 maça bile zor dayanıyorum.

hp-fm-gs
17.Mayıs.2007, 16:56
öncelikle adam gibi bir takım :D potansiyeli olan bir kadro, iyi bir teknik ekip ve para bu üçü buluştuğu zaman başarılı olabilirsin

Düzgün konuş.Terbiyeli ol.

goosfraba
17.Mayıs.2007, 17:00
Bir taktik kullanıyosan onu takım oturana kadar değiştirme..

pes4ever
17.Mayıs.2007, 17:37
ayrıca kurduun taktıkle adamın oyun anlayısının uyması lazım:)

canavar20
17.Mayıs.2007, 17:40
bende böyle bir konu açmıştım arkadaş sana tavsiyem ilk öncer bir taktik belirle ne olursa olsun o taktikle devam et başarılı oursun yani istikrar:)

holigan121
17.Mayıs.2007, 17:44
peki bu adamlarin oynadiği mevkide başarili olmasi için neler yapabilirim

asatilla
17.Mayıs.2007, 22:13
Bir antreman programı hazırlaman lazım.

ForeverGs
17.Mayıs.2007, 22:25
Evt beyler Fm 2007 daha dün aldim en son fm 2005 oynamiştim ama onu dehşet oynardim taa 2020 lere kadar gelmiştim çok başariliydim.Fakat 2007 de 1 günde yarı sezona geldim galatasarayla fakat takımdan kovuldum.Çünkü ligde 10. sıradaydım takıma ne yaptıysam olmadi siteden taktikler antremanlar denedim kesinlikle takım başarılı olamadi.Oyuncular hep bireysel hatalar yapıyor onunden geçen topa bakıyor ve goll geliyor.Sizce başarili olmabilmenin sırlari nelerdir
arkadasım bende Bu son oyunumda Gsyi seçtim 2 tane transfer sart bi kere ben sana direk söyleyim yeni oyun ac ve direk onarı al ikiside zorlamadan mevcut butçe ile alabilirsin..forwet ve orta saha için leandro LİMA yı orta saha ve defans için ise OMAR esparzo bu 2sini al eger necati veya ümit yeterli deilse santrofor olarak paulo vitti yi alın..
4-4-2 ile basla gs ile ilk sezonda mevcut kadro ile samp olmak fenerle kapışmak zor olur ama yinede ben sampiyon oldumdun..
Gs de arda turan sende buyuk beklentiler yapabilir ama fos cıkabilir..bu yüzden aydın yılmaz üstüne oyna hızlı teknik tam bir kanat oyuncusu sagda hasan solda aydını koy..sonucda sana önerim LİMA(brazil) ve OMAR esparzo(mexico)
bu ikisi ile sampiyon olmaz coook kolay:=) bi dene ve cvp yaz:)

spreew
23.Mayıs.2007, 01:27
nasıl alalım gs'da para nerde??