PDA

View Full Version : fm 2007'den sıkıldım

celljuck
18.Mayıs.2007, 12:33
öncelikle turksportal ailesini bizleri aydınlattıkları için tşk ederim ama bir türlü bu fm 2007 den zevk alamadım bir heves satın aldım ama bi gönül rahatlığıyla oynayamıyorum tam oyuna başladım transferleri yaptım derken array access out of bounds hatasini aldım bütün transferler iptal oldu neyse girdim forumda gerekli tüm detayları okudum ve uyguladım sorunum devam ediyordu daha sonra yeni update edilen turkce yama turksportal turkce v2 yukledim bu seferde runtime error 76 sorununu aldım gerekli tüm programları indirip kurdum sorunum yinede çözülmedi şimdi bu sorunlar çözülse acaba başka bir sorun çıkacak mı diye düşünmeye başladım dün gece 2 ye kadar uğraştım ve halen uğraşmama rağmen bir türlü sorunum çözülmedi anlaşılan fm 2007 yapımcıları nasıl yaptılarsa bu oyunu şaşıyorum eger konuşmalarımda herhangi bir yanlış sözüm varsa tüm turksportal ailesinden özür dilerim sadece düşüncülerimi paylaşmak istedim saygılarımla...............

byunuss1
18.Mayıs.2007, 12:37
array acccess hatası için gerekli güncelleme yapılacakmış.

bekopolat
18.Mayıs.2007, 12:49
Evet o hata bendede var sinir oldum "Run time error" hatasını atlattım sonra "Path of" diye bir hata çıktı onuda bir şekilde geçtim uzun süredir hata vermiyordu sevinmiştim bu sabahta "array access bonus" mu ne öle bir hata çıktı fırlatıp atıcaktım bilgisayarı fm 2006'da veya 2005'te ne güzel oynuyoduk şimdi oynamak için anamız ağlıyor.

eXcitinG
18.Mayıs.2007, 12:52
SıkıLdı isen oynamayacaksın artık o zaman,boşu boşunada sinirLerini yıpratmıyacaksın bu kadar basit :)

El Barto
18.Mayıs.2007, 12:54
Benim anlamadığım benim başıma neden bir sorun gelmedi bu güne kadar??
İlk çıktığından beri aldım oynuyorum ve hiç bir hata ile karşılaşmadım sadece elektrik kesintisinden kaynaklı kayıtlı oyunun bozulması dışında...

celljuck
18.Mayıs.2007, 13:02
SıkıLdı isen oynamayacaksın artık o zaman,boşu boşunada sinirLerini yıpratmıyacaksın bu kadar basit :)

bende öyle yapmayı düşünüyordum yinede cvb için tşk

Mr.CordiaL
18.Mayıs.2007, 13:03
Bnm başıma da pek fazla sorun gelmedi.)

kantona
18.Mayıs.2007, 13:03
oyun maalesef ßuqlarla dolu 7.0.2'yi yukledim sakatlıklara hala cozum ßulamamıslar mejßuriyetten oynuyorum 2008'de ßole sorunlu olmas umarım

Registry
18.Mayıs.2007, 13:47
Evet Arkadaşlar GErçektende bnde Sıkıldım Fm 2007 hatalarından Artık Oyunu Sildim Oyunun Bütün Hataları Nezaman Düzeldi Ozaman Kurar Oynarım SAygılarımla.

demaio
18.Mayıs.2007, 13:52
öncelikle turksportal ailesini bizleri aydınlattıkları için tşk ederim ama bir türlü bu fm 2007 den zevk alamadım bir heves satın aldım ama bi gönül rahatlığıyla oynayamıyorum tam oyuna başladım transferleri yaptım derken array access out of bounds hatasini aldım bütün transferler iptal oldu neyse girdim forumda gerekli tüm detayları okudum ve uyguladım sorunum devam ediyordu daha sonra yeni update edilen turkce yama turksportal turkce v2 yukledim bu seferde runtime error 76 sorununu aldım gerekli tüm programları indirip kurdum sorunum yinede çözülmedi şimdi bu sorunlar çözülse acaba başka bir sorun çıkacak mı diye düşünmeye başladım dün gece 2 ye kadar uğraştım ve halen uğraşmama rağmen bir türlü sorunum çözülmedi anlaşılan fm 2007 yapımcıları nasıl yaptılarsa bu oyunu şaşıyorum eger konuşmalarımda herhangi bir yanlış sözüm varsa tüm turksportal ailesinden özür dilerim sadece düşüncülerimi paylaşmak istedim saygılarımla...............

Birincisi yazdiklarin oyunun bir hatasi degil, sen oyunda olmayan bir eklentiyi oyunun ustune kuruyorsun, uyumsuzluklar olmasi gayet dogal. Ayrica orijinal oyun almadiktan sonra sikayet etmenin pek bir mantigini goremiyorum. Ben de oynuyorum devamli ve en ufak bir hata mesaji ile karsilasmadim, hele ki yeni cikan eklentileri yukledikten sonra mantik hatalari da en aza indi. Saygilar

celljuck
18.Mayıs.2007, 15:02
Birincisi yazdiklarin oyunun bir hatasi degil, sen oyunda olmayan bir eklentiyi oyunun ustune kuruyorsun, uyumsuzluklar olmasi gayet dogal. Ayrica orijinal oyun almadiktan sonra sikayet etmenin pek bir mantigini goremiyorum. Ben de oynuyorum devamli ve en ufak bir hata mesaji ile karsilasmadim, hele ki yeni cikan eklentileri yukledikten sonra mantik hatalari da en aza indi. Saygilar

ama birtek ben şikayetçi değilim ki tüm forumda bu konudan rahatsız bence hep beraber sorunu büyüteceğimize problemin çözümüyle uğraşsak daha iyi olmaz mı tüm modaratör arkadaşlardan bu konuda yardımlarını bekliyorum

efrasiyap26
18.Mayıs.2007, 15:05
orjinal oyun warda bizmi almiyoruz lutfen dikkat edelim arkadaslar bu konu hassas bi konu bende orjinal alamadim param war ama orjinal cd yok kimse kimseye korsan muamelesi yapmasin bulunmayinca oyunun orjinali bizde elimizdekiylen yetiniyoruz ama bu FM2007 yapimcilarinin ayibidir TURKIYE gibi buyuk bi ulkenin diline bile kurulum koyamamislar arab emirliklerinin adiyla oyunu oynuyoruz bu konuyu acan arkadasa hak weriyorum ama sabret kardes wolkan baros updateyi bugun yarin surer saygilarimla