PDA

View Full Version : Array access out of bounds Sorununu ÇÖZDÜM!!!

okochaorhan10
18.Mayıs.2007, 20:37
Arkadaşlar bu bas belası sorunu cozmek ıcın ugrastım.Denetim masasından Bölge ve dil seçeneklerine girin.Daha sonra ordan bölgesel secenekler kısmından dili Türkçe yapın daha sonra diller kısmından da dil İngilizce kalwyeyi de türkçe yapın diğerlerini kaldırın son olarak ta gelişmiş kısmındaki dili de türkçe yapın ben bunu yaptım we su an hıcbır problemsiz wersiyon 2 kullanıyorum ss koymak ısterdım ama koymayı bılmıyorum ögretirseniz daha ii yardımcı olurum.. Umarım sizde de böyle olur!!!;;)

celljuck
18.Mayıs.2007, 20:42
öncelikle emeğin için saol ama bunları şahsen uyguladım denemediğim yöntem kalmadı bu yüzden birde benim yöntemi dene istersen 2mizde aynı konu başlıkla açmışız 1 dk önce açmışım ben senden sorununun çözüldüyse ne mutlu bu şekilde sorunu cözülenler senin uygulamayı yapsınlar senin çözümün işe yaramazsa işte benim çözümüm birde bunu deneyin

array access out of bounds hatasini cozdum

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar malum çok sık görülen array access out of bounds hatasini cözdüm nasıl çözdüm öncelikle forumda bahsedilen c:/documents and settings/kullanıcı adın(örn:celljuck)/application data klasörüne girdim tabi ki gizli dosyaları göster deyip orada ki sports interactive dosyasını sildim oyunu da silip yeniden kurdum ve türkce yamayı yaptım ama turksportalın ki değil internette aratıp başka türkce calışmalar buldum ve uyguladım sonuç başaralıydı size tavsiyem başka turkce calışmalar bulup indirmeniz Allaha şükür hiç sorunsuz ve kesintisiz oyunumu oynamaya başladım turkceleştirme %80 olsada sorunsuz ve gayet güzel oynuyorum ama turksportalın bu sorunu kısa sürede çözmesi ümidiyle bol fm li günler isterseniz linki de vereyim indirin deneyin

işte link:
http://dosyam.net/?id=d528c7

philips
18.Mayıs.2007, 21:02
benimkiler senin dediğin gibi hepsi aynı hiç dokunmadımm
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ama hala array sorunu warrrr

ktrance
18.Mayıs.2007, 21:51
yaptım hiç açılmıo artıkk..:(:(

byunuss1
18.Mayıs.2007, 22:25
denememmenizi tavsiye edirm

mustafa35
18.Mayıs.2007, 22:26
Zaten öyle ama sorun var.

hp-fm-gs
18.Mayıs.2007, 22:28
TÜrkÇe ÇaliŞma Sadece Turksportal.net Kurumunun ÜrÜnÜdÜr.

Revolution
18.Mayıs.2007, 22:33
tamam tamam tamam deyince zaten bir süre sonra gelmiyor..Sonra da oyuna giriyorsun..Ama hiç olmasa daha iyi olurdu

axa
18.Mayıs.2007, 22:42
Güncelleme yayınlanana kadar geçici çözüm Orjinal spikere dönmek. http://dosyam.net/?id=dvg1ij burdan dosyayı indirin. Yerel Disk\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\match events içine kopyalayın. Ama önce v2 yi silip v1 i yüklemelisiniz. Ben böyle oynuyorum

efrasiyap26
18.Mayıs.2007, 22:52
WE BASARISIZLIKLA SONUCLANDI ARKADASIMIZ BI SANS ISTE OYUNA GIRMIS AMA EKRAN KARARIYOR GENEDE DEWNEYIN AMA SONUC BASARISIZ

axa
18.Mayıs.2007, 22:55
Başarısız olan hangisi?

efrasiyap26
18.Mayıs.2007, 23:01
2side kardes

axa
18.Mayıs.2007, 23:03
Benim yayınladığım şimdilik tek geçici yol. Ben oynuyorum öyle. sorun yok. v2 yi kaldırıp v1 i yükleyeceksin ve yukarıda yazdıklarımı yapacaksın. Denyenler halloldu diyor.

rexett
19.Mayıs.2007, 00:43
ben yaptım yine aynı hata :(:(

axa
19.Mayıs.2007, 00:54
Benim önerdiğim yolla hata çıkmıyor. Çıksa bende çıkmıştı. 1 sezon bitti hala devam ediyor oyun. V2 yi sildiğinden ve orjinal events dosyasını attığından emin ol

apo_apo
19.Mayıs.2007, 00:57
öncelikle emeğin için saol ama bunları şahsen uyguladım denemediğim yöntem kalmadı bu yüzden birde benim yöntemi dene istersen 2mizde aynı konu başlıkla açmışız 1 dk önce açmışım ben senden sorununun çözüldüyse ne mutlu bu şekilde sorunu cözülenler senin uygulamayı yapsınlar senin çözümün işe yaramazsa işte benim çözümüm birde bunu deneyin

array access out of bounds hatasini cozdum

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar malum çok sık görülen array access out of bounds hatasini cözdüm nasıl çözdüm öncelikle forumda bahsedilen c:/documents and settings/kullanıcı adın(örn:celljuck)/application data klasörüne girdim tabi ki gizli dosyaları göster deyip orada ki sports interactive dosyasını sildim oyunu da silip yeniden kurdum ve türkce yamayı yaptım ama turksportalın ki değil internette aratıp başka türkce calışmalar buldum ve uyguladım sonuç başaralıydı size tavsiyem başka turkce calışmalar bulup indirmeniz Allaha şükür hiç sorunsuz ve kesintisiz oyunumu oynamaya başladım turkceleştirme %80 olsada sorunsuz ve gayet güzel oynuyorum ama turksportalın bu sorunu kısa sürede çözmesi ümidiyle bol fm li günler isterseniz linki de vereyim indirin deneyin

işte link:

ama sana bişi söliyim www.turksportal.net ten ii bu oyunu türkçe yapan yoktur o deddiin yama ancak fm 2006 nn türkçesidir 2007 die yediriolar

efrasiyap26
19.Mayıs.2007, 01:52
axa senin dedigini yaptim ben biras once yanlis yazmisim boyle eskisi gibi oynayabiliyorum tsk

futbolog37
19.Mayıs.2007, 02:27
Arkadaslar bende cok farkli bir sorun cikti. v1 ' i silip v2 'yi yukledim.Oyunu actim ama acilistaki son oyunu yukle vs. bolumunde hic bir sey yok.bu ne simdi ya..

tigris
19.Mayıs.2007, 02:33
Güncelleme yayınlanana kadar geçici çözüm Orjinal spikere dönmek. http://dosyam.net/?id=dvg1ij burdan dosyayı indirin. Yerel Disk\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\match events içine kopyalayın. Ama önce v2 yi silip v1 i yüklemelisiniz. Ben böyle oynuyorum

helal olsun çözüldü..sağol kardeş..

celljuck
19.Mayıs.2007, 10:40
ya arkadaşlar bu turkce yamalar turksportalın cevirisi olabilir ama sorunum cözüldü.öncelikle football manager ile ilgili ne var ne yok sildim turkceleride önce oyunu kurdum sonra 7.0.2 patchini kurdum sonra başka bir siteden data güncellemesini buldum onuda update ettim daha sonra türkce spiker i indirip onuda uyguladım en son dediğim gibi internetten başka bir turkce yama bulup onu yukledim ve sorunum çözüldü yapamayan arkadaşlar nerede yanlış yapıyorlar anlamıyorum gerekirse daha detaylı anlatırım önemli olan yardımcı olabilmemiz saygılarımla......

devil19
19.Mayıs.2007, 10:44
ya arkadaşlar siz bize v1.0 de nasıl oynucaz onu anlatıyosunuz..bu yama için o kadar bekledik şimdi bu sorun için 1 ay dahamı beklicez..bence hemen biri çıkıp v2.0 de nasıl bu sorun çözülcek haber versin.sıktı çünkü bu sorun

celljuck
19.Mayıs.2007, 10:53
ya arkadaşlar siz bize v1.0 de nasıl oynucaz onu anlatıyosunuz..bu yama için o kadar bekledik şimdi bu sorun için 1 ay dahamı beklicez..bence hemen biri çıkıp v2.0 de nasıl bu sorun çözülcek haber versin.sıktı çünkü bu sorun

kardeş bence bu sorun çözülene kadar verdiğim linkteki turkce yamayı kur bir nebze seni idare eder ben öyle yapıyorum bir yandanda turksportalın bu sorunu çözmesini bekliyorum sanada tavsiyem dene derim işte link

World Hollow o1
19.Mayıs.2007, 10:57
ya arkadaşlar bu turkce yamalar turksportalın cevirisi olabilir ama sorunum cözüldü.öncelikle football manager ile ilgili ne var ne yok sildim turkceleride önce oyunu kurdum sonra 7.0.2 patchini kurdum sonra başka bir siteden data güncellemesini buldum onuda update ettim daha sonra türkce spiker i indirip onuda uyguladım en son dediğim gibi internetten başka bir turkce yama bulup onu yukledim ve sorunum çözüldü yapamayan arkadaşlar nerede yanlış yapıyorlar anlamıyorum gerekirse daha detaylı anlatırım önemli olan yardımcı olabilmemiz saygılarımla......

Sana başka bir Türkçe yama ile Bol Football Managerli Günler dileriz..

celljuck
19.Mayıs.2007, 11:18
Sana başka bir Türkçe yama ile Bol Football Managerli Günler dileriz..

sayın arkadaşım benim amacım başkalarını yönlendirmek değil sen bunu ima ediyorsun tabi ki en kalitelisi turksportalın yaptığı ama benim başka türkce yama kullanmamın sebebi hiç yoktan sorunsuz oynayabilmemdir bugün turksportalın yapmış olduğu turkce yama düzeltilsin bugün ve yarın her zaman turksportalı tercih ederim lütfen ortalığı germeyelim ben idare etsin geçici süre olarak bu yamayı kullanıyorum bilgilerinize..................

BlackEagle19o3
19.Mayıs.2007, 12:45
axa nın dediği yolu deneyin işe yarıyor şimdilik eski yama ile idare eticez zaten v2 nin güncellemesi için de çalışmalar sürüyomuş fazla uzun sürmez yani

ozzy09
19.Mayıs.2007, 20:12
ne yaparsak yapalim olmuyor...acil kalici cozum..

lastguardian
19.Mayıs.2007, 21:01
turkce v2 yukledikten sonra ayni sorun bendede oldu baktim olacak gibi degil oyunu tekrar kurdum su anda v1 le oynuyorum aslinda v1 lede oyunun hemen hemen hepsi cozuluyor zaten turkce olmayan yerler cok onemli yerler degil ben derimki v2 ile bosuna ugrasmayin basiniza is acmasin