PDA

View Full Version : Team instructions

Lakerdin
09.Ocak.2006, 21:29
arkadaslar..bu defensive line ve time wasting...nasil yapsam??karar veremedim..2 sine de hic dokunmadim..tavsiyeniz var mi??gerci time wasting(zaman gecirme)yapmayi pek dusunmuyorum..ama defansi cikarmak..olabilir..ofsayt taktigi yaptigim icin belki ise yarar..yardimci olursanız sevinirim..

tomodachi
09.Ocak.2006, 21:49
Ofsayt taktiği uyguluyorsan defans çizgini ilerletmen lazım. Ama elindeki defans oyuncuları fazla hızlı değilse defans çizgini geride tutman lazım yoksa oyuncuların hızlı atak adamlarının tozunu yutar :)
Elinde top yeteneği yüksek oyuncuların varsa "Time wasting" uygulayabilirsin. Özellikle kafa kafaya oynadığın bir maçta 1 farkla öndeysen, son 10 dakika tempo yavaş, time wasting yoğun yaparsan oldukça işine yarar.

Lakerdin
09.Ocak.2006, 22:29
peki..closing down often desem...benım bıldıgım adamlar cok cabuk yorulur boyle yaparsam..tavsiye?

ronaldinhocem
11.Şubat.2007, 00:39
çabuk yorulur ama skor olarak da döner

mami_LEE
11.Şubat.2007, 11:30
defensive line her zaman deep olsun ;) time wasting i öne geçince yaparsın ;) normalde rarely olsun ;) ofsayt taktiğini yapmanı hiç tavsiye etmem ofsayt yapçaz diye adamları boş bırakıyolar bi de birisii ofsaytı bozuyo çok kolay gol yiyebilirsiniz ;)

Oli
11.Şubat.2007, 15:43
rakip takımı arastır forvetleri agır ise defansı öne cıkartabilirsin ama karsı takımda suratli forvet varken defansı öne cıkartman tamamen kumar olur ayrıca ofsayt taktigi de bence kullanma çok adam kaçırıyorlar

hubris
13.Şubat.2007, 00:47
sw(sweeper) kullanıyorsan ofsayt taktiği zaten yapamazsın ama arkadaşların dediği gibi ofsayt taktiği yapacaksan defensive line push up olmalı