PDA

View Full Version : Ali Sami Yen' in Yarısı zor doluyor...

ugurh20
22.Mayıs.2007, 17:18
arkadaşlar galatasarayla oynuyorum. normal editör ayarlarıyla. sezonun ikinci devresindeyim, sezon başında yapılabilecek iyi oyuncu transferi de yaptım. ama stad avrupa maçlarında bile full dolmuyor. finans durumu sürekli aşağıya gidiyor. bu soruna bir çare bulmam gerekiyor. uefa da yola devam ediyorum. stad hala yarı dolu. lig de 8-9 puan lider devam ediyorum.

ayriyeten sezon sonunda neden tv gelirlerinden gelen para çok az. anlayamadım. galibiyet başına aldığımız paralarla oyuncu ücretleri bile karşılanmıyor.

neyse arkadaşlar bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

...Teşekkürler arkadaşlar...

Mr.CordiaL
22.Mayıs.2007, 21:41
taraftar isyan etmiş heralde artık.sonuçlar ii mi:)

sercan515
23.Mayıs.2007, 00:57
bende galatasarayla oynuyorum ılk sene derbiler hariç 14000 seyirciyi gecmiyor şuan üçüncü sezondayım en az 16500 kişi geliyor sanırım yavaaş yavaş artacak sadece istanbul takımlarının maçları avrupa kupası tamamen doluyor bi de trabzonspor maçları

yorukefe
23.Mayıs.2007, 11:20
Meselede senin ligde 9-8 puan onde gitmen zaten biraz mac kaybet ne bileyim taraftar her macini kazanan takima gitmez zaten :D lig icindi bu sogledigim avrumpa maclarina gelmiyolarsa ozaman forma satisini arttiran turden oyuncu almaya bak ozaman avrupa maclarida full ceker...