PDA

View Full Version : Türkiye Nostalji Paketi (TNP) - Emrah44'ten!

cankerem
05.Ağustos.2006, 00:27
kardeş ya ben bunu ındırmek ısıyorumda yenı formatı da kullnmk ısıtoyurm yanı bunu ayrı bı oyun olark acamak ıstıyorum mesela mumkun degılmı yanii yardımcı olrusan sevınrm

delikadirist
06.Ağustos.2006, 05:17
7.0.2 versiyonu 70mb'lik rip versiyonla uyumlu mu?

altiner93
06.Ağustos.2006, 08:01
sağolasın:):icon_biggrin:

King_91
06.Ağustos.2006, 08:12
simdi bunu yukleyince her oyun nostalji olmucak dimi??
yine secebilcez yani 7.0.2 yi flan cunku sadece ben oynamıyorum emin olmam lazım :D
bu arada ellerine saglık.onay mesajını aldıgım gibi yuklucem supere benziyo

Flawless Victory
25.Mayıs.2007, 13:41
TÜRKİYE NOSTALJİ PAKETİ

http://img487.imageshack.us/img487/6784/tnpum2.jpg

Onlar, Türk Futbolu'nun diğer adı. Onlar, büyük futbol ülkelerinin karşısına çıkıp da "işte bizim de yıldızımız var, biz de büyüğüz" diyecek yüzümüz, yüz aklarımız. Zaman zaman bizi üzdüler, hatta kahrettiler. Fakat, onlar her zaman gönlümüzde olacaklar. Kimisi erken göçtü bu dünyadan, kimisi erken bıraktı futbolu. Ne kadar emek verdiyseler versinler, onlar bizim hatırlayacaklarımızdan olacaklar.

Şimdi, sizlere bu güzel paketi sunmak istiyorum. Bu pakette, aşağıdaki çalışmalar yapılmıştır. Denedikten sonra yapacağınız eleştiriler benim için yol gösterici olacaktır. Ancak "neden bu oyuncu yok" gibi sözler söylemezseniz memnun olurum. Herkese uzun süredir uğraştığım bu çalışmayı sunmakla mutluluk duyuyorum. Amaç reklam değil, hizmettir. Oynadıkça bizi hatırlayın.

Nostalji Paketinin İçeriği :

1. Oyuna 1980-2000 yılları arasında, Türkiye liglerinde oynayan birçok yerli ve yabancı oyuncu eklenmiştir. Şu anda aktif futbol oynuyor olup da yaşı ilerlemiş birçok oyuncu gençleştirilmiştir.
2. Oyuncuların yaşları, 17 ağırlıklı olmak üzere 14-18 arasında değişmektedir.
3. Yabancı oyuncuların Türkiye liginde oynayabilmeleri için 2. uyrukları "Türk" yapılmıştır. Ancak Türk milli takımında oynayamamaları için, kendi milli takımlarında "1" kez oynamış gibi gösterilmiştir.
4. Oyuncuların sözleşmeleri, profesyonel sözleşmedir. Genç sözleşmesi bulunmuyor. Bu, transferleri kolay olmasın diye yapıldı.
5. Oyuncuların "kişilik özellikleri" gerçeğe uygun hale getirildi. (Ör : Nouma, sportmenlik düşük)
6. Oyuncu özellikleri, uzun araştırmalar sonucunda gerçeğe uygun bir şekilde oluşturulmuştur. (Ör : Hami, frikikler ve uzun şut 15-20 arası yapıldı.)
7. Oyuncuların konuştuğu diller düzenlendi. 2000'den sonra öğrendiği diller çıkarıldı. (Ör : Emre, İtalyanca çıkarıldı.)
8. Oyuncu mevkileri ve mevki yetenekleri de gerçeğe uygun oluşturuldu. (Ör : Ertuğrul, bir dönem defansta oynadığı için DC mevkisi eklendi.)
9. Oyuncuların hareket tercihleri (oyuncuların oyun içindeki hareketleri) gerçeğe uygun olarak düzenlendi (Ör : Hagi, "hakemlerle tartışıyor..." Hami, "uzaktan çok sert şut atıyor...").
10. Oyuncuların favori klüpleri eklendi. Oyuncuların bazıları, dengeleri bozmamak için, Anadolu takımlarına kaydırıldı. Ama Sergen'i Bursaspor alırsa garip bir durum oluşacağı için, sergen'e Beşiktaş'ı favori klübü olarak eklendi. Böylece Bursaspor ve Beşiktaş teklif yapınca, Sergen Beşiktaş'ı tercih edecek. Aynı durum, diğer birçok oyuncu için geçerlidir.
11. Oyuncuların bir kısmının doğum tarihi ve yeri doğru şekilde aktarıldı.
12. Oyunun tadının kaçmaması için, oyuncuların kısalistesini vermiyorum. Ancak bunu FM Scout'tan kolaylıkla oluşturabilirsiniz.
13. İleride bu paket için yüz paketi yapılabilir.
14. Bu pakette aşağıdaki oyuncular bulunmaktadır.

Teşekkürler :

Yama için gerekli olan bilgilerin toplanması ve teknik anlamda bana yardımcı olan;

oSa ve Pentagram_15 başta olmak üzere,

gerrrard ve
Hellboy'a teşekkürler.

Nostalji - Türk :

Cüneyt Tanman
Semih Yuvakuran
Uğur Tütüneker
Bülent Korkmaz
Hayrettin Demirbaş
Hamza Hamzaoğlu
Suat Kaya
Ümit Davala
Arif Erdem
Hakan Ünsal
Kubilay Türkyılmaz
Selçuk Yula
Müjdat Yetkiner
İsmail Kartal
Oğuz Çetin
Aykut Kocaman
Bülent Uygun
Kemalettin Şentürk
Saffet Akbaş
İlker Yağcıoglu
Engin İpekoglu
Turhan Sofuoğlu
Mecnun Çolak
Mehmet Özdilek
Recep Çetin
Gökhan Keskin
Feyyaz Uçar
Ali Gültiken
Ziya Doğan
Metin Tekin
Riza Çalımbay
Oktay Derelioglu
Mutlu Topçuoğlu
Gökhan Keskin
Hami Mandıralı
Ogün Temizkanoğlu
Orhan Çıkrıkçı
Abdullah Ercan
Tolunay Kafkas
Şenol Güneş
Orhan Kaynak
İskender Günen
Cemil Turan
Engin Verel
İsmail Arca
Eser Özaltındere
İlyas Tüfekçi
Erdal Keser
Tanju Çolak
Rıdvan Dilmen
Ünal Karaman
Saffet Sancaklı
Ertuğrul Sağlam
Şanver Göymen
Tarık Daşgün
Rahim Zafer
Vedat İnceefe
Tayfur Havutçu
Aygün Taşkıran

Nostalji - Yabancı :

Dzevad Prekazi
Zoran Simovic
Gheorghe Popescu
Georghe Hagi
Adrian Ilie
Carlos Alberto Capone
Dean Sounders
Reinhard Stumpf
Falco Götz
Norman Mapeza
Ulrich Van Gobbel
Uche Okechukwu
Jes Högh
Harald Schumacher
Elvir Bolic
Jay Jay Okocha
John Leshiba Mosheou
Emil Kostadinov
Dalian Robert Atkinson
Marcus Munch
Marijan Mrmic
Daniel Amokachi
Mersad Kovacevic
Pascal Olivier Nouma
Ronaldo Guiaro
Fani Madida
Federico Giunti
Ronny Johnsen
Les Ferdinand
Thomas Hengen
Christopher Ohen

Gençleştirme Paketi - Türk :

Fehmi Alpay Özalan
Tugay Kerimoğlu
Sergen Yalçın
Hakan Şükür
Okan Buruk
Erhan Albayrak
Ahmet Dursun
Cenk İşler
Emre Aşık
İlhan Mansız
Ergün Penbe
Tümer Metin
Okan Yılmaz
Serkan Aykut
Hasan Gökhan Şaş
Niyazi Sehat Akın
Murat Sözkesen
Kaan Dobra
Tamer Tuna
Ümit Karan
Cafer Aydın
Fatih Tekke
Rüştü Reçber

Gençleştirme Paketi - Yabancı :

Faryd Camillo Mondragon Aly
Oscar Eduardo Cordoba Arce
Marco Mehmet Aurelio Brito Dos Prazeres
Alexsandro De Souza
Stephen baido
Vedin Music
Geremi
Fernand Coulibaly
Elvir Baljic
Andre Kona
Kevin Campbell
Archil Arveladze
Shota Arveladze
Rune Lange
Davor Vugrinec
Karel Rada

Fazla konuşmaya gerek yok, artık oynayın şu oyunu. :)

Not : Paketin büyüklüğü, 41.6 mb; kurulum otomatiktir. Rar'dan çıkaracağınız dosyayı çalıştırıp yükle tuşuna basın kurulum otomatik yapılacaktır. Eğer bu paketin boyutunu büyük buluyorsanız, sizlere kaydedilmiş bir oyunu uplaod edeceğim. Onun boyutu 1/4 oranında küçülecek. Ancak bu bir kayıtlı oyun olacağı için yeni oyun açma şansınız olmayacak. Sizin istediğiniz liglerin açık olmaması da muhtemel. Paketi aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar, bol şans.

Önemli Not :

1. Yamanın çalışabilmesi için 7.0.2 yamasını kurmanız gerekmektedir...
2. Yamanın çalışabilmesi için yeni oyun açmanız gerekmektedir. Eski kayıtlı oyunlarınızda Nostalji Oyuncuları görünmeyecektir...

Uyarı : Bu yama bana aittir. İzinsiz hiçbir yerde yayınlanamaz. Lütfen oynadıktan sonra yorumunuzu bu konuya yazınız...

Yamanın Kurulumu - Resimli Anlatım (http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=667153&postcount=31)

İNDİRMEK için TIKLAYIN (http://www.turksportal.net/dosya/fm/28627/bilgi/)

SiNcE1973
25.Mayıs.2007, 13:47
sağol kardeş süper bişeye benziyo emeğine sağlık

usrobotics
25.Mayıs.2007, 14:18
guzel calisma ama semih yuvakuran cok eski deil mi ya

hp-fm-gs
25.Mayıs.2007, 14:21
Ellerine sağlık Emrah44...

Flawless Victory
25.Mayıs.2007, 14:23
guzel calisma ama semih yuvakuran cok eski deil mi ya

Hayır değil. 1980-2000 yılları arasında oynamış oyuncular hepsi. Semih de 80-90 yılları arasında oynamıştır.

Çağrı Demirşen
25.Mayıs.2007, 15:04
çok güzel ya ellerine sağlık hocam.. indirip deneyeceğim hemen :)

barahir
25.Mayıs.2007, 15:08
Konu Siteye eklenip Uygun yere taşınmıştır.. İndirmeye devam edebilirsiniz..

Ayrıca Konu Sabitlenmiştir.

uAsamet91
25.Mayıs.2007, 18:54
Guzel bir yama olmus

byunuss1
25.Mayıs.2007, 20:09
güzel birşeye benziyor emegi geçen arkadaşa teşekkürler

zionnais
25.Mayıs.2007, 21:52
valla döktürmüşsün indiriceğim birazdan..mükemmele benziyor..bu pakette emeği bulunan herkese teşekkür..

Flawless Victory
25.Mayıs.2007, 23:32
Teşekkürler arkadaşlar ama oynadıktan sonra da yorumlarınızı eksik etmeyin. Tekrar teşekkürler. Rica ederim Coşkuncum.

mustafa35
26.Mayıs.2007, 11:08
Teşekkürler. Uğraşılmış bir yama gerçekten. Ben de indirip deneyeceğim bir dahaki aya...

Lucas Neill
26.Mayıs.2007, 11:44
Teşekkürler Emrah abi hemen indiriyorum yamayı

Fıratcan Alçınkaya
26.Mayıs.2007, 20:11
Emeğine sağlık, Çok iyi biR çalışma sağolasın...

Flawless Victory
26.Mayıs.2007, 21:11
152. kişi indirmiş ama yapılan yorum sayısı çok az.

mustafa35
26.Mayıs.2007, 21:24
Daha denememişlerdir.

Birde ayın son günleri olduğu için kotası dolanlar var (benim gibi). İndirme sayısı az olabilir bu yüzden.

Flawless Victory
26.Mayıs.2007, 21:46
İndirme sayısına değil, yorum sayısına bakıyorum. Aslında teşekkürden çok yorum istiyorum. Yamanın şurasında şu, burasında bu var diye. Ya da yok!. (Tabi niye bu oyuncu yok demeyin de) İstediğim yorumlar bu şekilde yani. Bakalım bekliyorum.

Ouzy
26.Mayıs.2007, 23:23
indirdiyseniz eğer ekran görüntülerini yollarmısınız
ayrıca bu bizim datalara etki etmiyor dimi 3. data falan olarak geliyor ve istediğini seçebiliyosun heralde

Flawless Victory
26.Mayıs.2007, 23:53
Ekran görüntüsü yollayacağım 1-2 gün içinde inşallah.

Dediğini tam olarak anlamadım kardeş. Datadan kastın? Oyun 7.0.2 yaması üzerine yapılmıştır. 7.0.1 yaması veya orjinal haliyle oynanmaz!..

sandro
26.Mayıs.2007, 23:53
Emrah Kardes ben bu yamayi indiridim cok supere benziyor ama yukleyemedim bi yuklemyi anlatirsan cok sevinriim

Flawless Victory
26.Mayıs.2007, 23:55
Dediğim gibi önce 7.0.2 yamasını kurmanız gerekiyor. Sonra rar'lı dosya içinden çıkan dosyayı çalıştırın, kurulum otomatik yapılacaktır.

sandro
26.Mayıs.2007, 23:58
sagol kardes de bu yukle yazio ya ordan dosaya nere ye cikcikcak soruoyor neryee cikaralim yardimlarin icin saol :)

Flawless Victory
27.Mayıs.2007, 00:16
Nereye çıkaracağını otomatik yapacak zaten. Sen sadece yükleye bas ve yüklenmesini bekle.

gerrrard
27.Mayıs.2007, 00:37
Emrah abi süper olmuş denedim baktım.Hagi filan manyak :)

Flawless Victory
27.Mayıs.2007, 00:45
Sağol Gökay'ım. :) Benim ağzım sulandı bak şimdi. :D

sandro
27.Mayıs.2007, 17:42
Arkadaslar 7.0.2 yi de yukledim sonra nostlaji paketini actim bi panel cikio yukle dio yukleye basiorum icindeki dosyalar masa ustune cikiyor ve oyun olmuyor nerde hata yapiorum yardimci olursaniz cok sevinirim

Fernando Gago
27.Mayıs.2007, 18:15
çok emek vermişin saol

sandro
27.Mayıs.2007, 18:59
Arkadaslar lutfen bi yardimci olurmusunuz Boyle guzel bi yamayi yukleyememek beni deli ediyo arkadaslar bi yardim PLS

Ahmet_77
27.Mayıs.2007, 20:27
iyi güzel hoşta Oktay derelioğlu hala futbol oynuyor.

Flawless Victory
27.Mayıs.2007, 22:11
iyi güzel hoşta Oktay derelioğlu hala futbol oynuyor.

Evet, olabilir. Bakın işte böyle yorumlar olsun. Bilmiyordum hâlâ oynadığını. O yüzden ekledim yamaya.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaslar 7.0.2 yi de yukledim sonra nostlaji paketini actim bi panel cikio yukle dio yukleye basiorum icindeki dosyalar masa ustune cikiyor ve oyun olmuyor nerde hata yapiorum yardimci olursaniz cok sevinirim

Sorununu resimlerle anlatsan daha iyi olur. Henüz anlayamadım. Fakat aşağıdaki fotolara bak, belki soruna çözüm olur. Anladığım kadarıyla, winrar ile ilgili bir sorunun var.

1.

http://img217.imageshack.us/img217/6228/64836905ci2.jpg

2.

http://img517.imageshack.us/img517/9736/43440782vd8.jpg

3.

http://img130.imageshack.us/img130/3952/75184217kr0.jpg

Yukarıdaki gibi kurulumu yapıyoruz. Oyunumuzun çalışması için 7.0.2 yamasını da yüklememiz gerekiyor. Onu da yükledikten sonra,

C:\Documents and Settings\FM 2007\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007

klasörü içindeki cache'yi her ihtimale karşı siliyoruz.

Daha sonra oyunumuzu açıyoruz ve aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapıyoruz. Kurulumda bunun dışında bir ayrıntı bulunmuyor, lütfen sorularınızı bu konu içinden sorunuz. Hem aynı sorunla karşılaşan arkadaşlarımız da faydalanmış olur. Herkese bol "Nostaljik" günler...

http://img509.imageshack.us/img509/1741/np1nq4.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/6436/np2qf9.jpg
http://img523.imageshack.us/img523/8263/np3rt7.jpg
http://img159.imageshack.us/img159/5465/np4kq7.jpg

sandro
27.Mayıs.2007, 22:37
Saol kardes emegine saglik allah razi olsun

Flawless Victory
28.Mayıs.2007, 00:09
Senden de kardeş. İyi oyunlar.

forzaOnur
28.Mayıs.2007, 14:17
fm 06 nın deil mi bu yama

Flawless Victory
28.Mayıs.2007, 19:50
Yok canim, bizzat FM 2007 icin yaptim.

lassaa
28.Mayıs.2007, 23:24
Sizin Dediklerinizi Yaptim Oyuna Giriyom Ama Gegisiklik Yiok Nasil Olacak Soyleyin Allah Askinayaaaa Yardim Neolursunuz

Flawless Victory
29.Mayıs.2007, 00:49
Öncelikle bu yamanın kurulumunun tam olarak yapılmış olması gerekmektedir. Sonra da :

1. 7.0.2 yaması yüklü olmalıdır.
2. Nostalji Paketi yamasıyla "new game" ("yeni oyun") kısmından yeni oyun açmalısınız. Oyunu mutlaka Nostalji Paketi yamasıyla açmalısınız. Bunun için de, oyuna ilk girdiğinizde "new game" yazan yerin hemen alt kısmını tıkladığınızda, yamaların isimlerinin yazdığı küçük bir ekran çıkacaktır. Orada, sistemde yüklü olan yamalar yani mesela, 7.0.1, 7.0.2, Turksportal Unoffical Patch, Nostalji Paketi vs. gibi isimler vardır. Siz bunlardan Nostalji Paketini seçip tamam diyeceksiniz.
3. Sonraki işlem, normal oyun kurma işlemidir. Türkiye ligini seçip yeni oyun açmanız gerekmektedir.
4. Nostalji Paketi, eski kayıtlı oyunlarınızda çalışmaz.
5. Nostalji Paketi, 7.0.2 yaması yüklü değilse çalışmaz.

Bunları yaptığınız halde olmuyorsa tekrar sorabilirsiniz. İyi oyunlar.

Flawless Victory
03.Haziran.2007, 14:08
Yamanın kurulumunu gösteren resimli anlatım ilk mesaja eklenmiştir. Bilginize...

JunkChorn
03.Haziran.2007, 17:51
emeğine sağlık güzel olmuş.

ederson
04.Haziran.2007, 00:34
ah su 7.0.2 bitiriyo beni oynayamıyacam :(
ellerine saglık

EL-Hadji
04.Haziran.2007, 02:35
Oynamadim ama ellerine saglik emegine sagik

notformoney
04.Haziran.2007, 18:32
oyuncuların pa ları nasıl ayarlandı çokmu uçuk yoksa gerçekçimi

Flawless Victory
04.Haziran.2007, 21:27
oyuncuların pa ları nasıl ayarlandı çokmu uçuk yoksa gerçekçimi

Uçuk değil, öncelikli hedefim "oynanabilirliği" sağlamaktı. Yani ne 5 atacak ne de 5 yiyeceksiniz. 15-16 yaşındaki oyuncuları başlarda çok verimli kullanamıyorsunuz ama zamanla faydalı hale geliyorlar. Bunun anlamı oyunun başında 5-6 atacağınız bir takımınız olmuyor, hatta çok zorlanacağınızı da söyleyebilirim. Gençleştirme sayesinde yabancı kontenjanlarında da azalma sözkonusu olduğundan yeni yabancı transferler yapabileceksiniz.

Yani kısacası oyuncuların "potansiyelleri" ve "özellikleri" gerçektekiyle hemen hemen aynıdır.

Estranged
05.Haziran.2007, 01:02
çok sağol.bunu kullanacağım.

egepehli
19.Haziran.2007, 20:35
yaaaa benim choose database'de gözükmüyo
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bnm chhose database de gözükmüyo

Flawless Victory
20.Haziran.2007, 13:25
Bak, "new game" ya da "yeni oyun" yazısına tıklarsan geliyor ama simgeye tıklamıyorsun yazıya tıklıyorsun. Simgeye tıklarsan, choose db gelmez, direkt normal oyun kurma sayfası gelir.

Dark_Endless
22.Haziran.2007, 22:53
indirmeye başladımm ama 10,2 ile falan iniyor...yaklaşık kalan zaman 1 saat diyor :) işimiz iş...bekliyorum...çok merak ediyorum...özellikle Tanju ve Prekazi...ee nede olsa bunlarla büyüdüm... :))

UltrAslan Heryerdeyiz...!

Lincoln GaLaTaSaRaY'da... :P

Yeni Samiyen'de Türkiyede İlk Olacak!! Üstü AÇILİ VE KAPANİİ :)))

Hasan16
23.Haziran.2007, 00:46
Arkadaslar ben o yaziya tiklayarak data baseyi getiremiyom yardimci olursaniz sewinirim

Flawless Victory
23.Haziran.2007, 01:07
indirmeye başladımm ama 10,2 ile falan iniyor...yaklaşık kalan zaman 1 saat diyor :) işimiz iş...bekliyorum...çok merak ediyorum...özellikle Tanju ve Prekazi...ee nede olsa bunlarla büyüdüm... :))

UltrAslan Heryerdeyiz...!

Lincoln GaLaTaSaRaY'da... :P

Yeni Samiyen'de Türkiyede İlk Olacak!! Üstü AÇILİ VE KAPANİİ :)))

Sana biraz anlatayım. Tanju bildiğin gibi ilerde bekleyen ama top ayağına gelince golleri sıralayan bir futbolcuydu. Oyunda da öyle. Prekazi ise koşan, adam eksilten ve uzaktan harika goller atan bir oyuncuydu, oyunda da öyle. Galatasaray'da Kubilay Türkyılmaz'ı ısrarla oynatın birkaç maç sonra coşuyor. Hagi ileriki yıllarda iyi oluyor. Tanju, Prekazi ve Kubilay'ı alıp hemen oynatabilirsiniz.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaslar ben o yaziya tiklayarak data baseyi getiremiyom yardimci olursaniz sewinirim

Yani anlatacak çok fazla şey yok. Tam olarak yazıya tıkladığıdan emin ol. Simgeye tıklama.

mclaren_18
25.Haziran.2007, 19:20
Uzun süre sonra oyunu 3 sezon sıkılmadan oynadım.Eline sağlık.

Flawless Victory
25.Haziran.2007, 23:08
Ohh sonunda bir yorum geldi. Teşekkürler kardeş. Beğendiğine sevindim.

trkz
26.Haziran.2007, 02:28
Fm den bu kadar zevk almamıstım , eline emeğine saglık ...

Edit : Van Gobbelin PA sı dışında her şey mükemmel :)

Flawless Victory
26.Haziran.2007, 12:03
Fm den bu kadar zevk almamıstım , eline emeğine saglık ...

Edit : Van Gobbelin PA sı dışında her şey mükemmel :)

O kadar kusur kadı güncelleştirmesinde bile olur. :D Teşekkürler beğendiğin için.

cengavs
01.Temmuz.2007, 18:25
abi cok guzel bir paket eline emgine saglik valla

nasil geldik bir gun oyle gidecegiz besiktasli dogduk besiktasli olecegiz

CARSI
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
7.0.2 Versiyonunu Nerden Indirebilirim Acaba

burak110
01.Temmuz.2007, 22:37
Arkadaşım öncelikle emeğine sağlık benim merak ettiğim bu futbolcular ileride başarılı olabiliyor mu şuanda yaşları gereği berbat durumdalar bi Amokachi diek oynayabilek durumda fiziki yapı olarak kaç sezon sonra güzel bir kadro ortaya çıkar Beşiktaş da
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
dostum irtibata geçersen sana futbolcu konusunda yardımcı olmak isterim daha geniş bi pch çıkarmana yardımda edebilirim istersen

Flawless Victory
01.Temmuz.2007, 23:08
abi cok guzel bir paket eline emgine saglik valla

nasil geldik bir gun oyle gidecegiz besiktasli dogduk besiktasli olecegiz

CARSI
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
7.0.2 Versiyonunu Nerden Indirebilirim Acaba

7.0.2 versiyonu aşağıdaki linkten indirebilirsin kardeş.

http://www.sigames.com/downloads.save.php?id=381&file=474

Arkadaşım öncelikle emeğine sağlık benim merak ettiğim bu futbolcular ileride başarılı olabiliyor mu şuanda yaşları gereği berbat durumdalar bi Amokachi diek oynayabilek durumda fiziki yapı olarak kaç sezon sonra güzel bir kadro ortaya çıkar Beşiktaş da
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
dostum irtibata geçersen sana futbolcu konusunda yardımcı olmak isterim daha geniş bi pch çıkarmana yardımda edebilirim istersen

Walsh falan hemen oynatabilirsin. Oyuncuların gelişmesini sağlayacak en önemli yol onları her fırsatta oynatmaktır. Sürekli oynatırsan birçok oyuncu yaklaşık 20 maç sonra verimli hale geliyor.

cengavs
01.Temmuz.2007, 23:50
bi soru bu versiyon turkce ye uyumlumu

burak110
01.Temmuz.2007, 23:59
bi soru bu versiyon turkce ye uyumlumu

uyumlu........

Flawless Victory
02.Temmuz.2007, 23:12
Türkçe yama ile ilgisi yok. Sadece oyunun yama sürümüyle uyumlu olması gerekiyor. Mesela yama 7.0.2 yamasının üzerine yapıldığı için 7.0.1 ile çalışmaz ama Türkçe yama oyunun database yaması değil, dil eklentisi.

amasyalee
08.Temmuz.2007, 20:57
olmuyor ya 7,02 nasıl indirebilim yardıımm

Flawless Victory
08.Temmuz.2007, 21:35
Bu linkten indirebilirsin.

http://www.sigames.com/downloads.save.php?id=381&file=474

Adnan Kılıç
11.Temmuz.2007, 17:02
vay be kimler yok ki bi denemek lazım sağol

Flawless Victory
14.Temmuz.2007, 18:23
Deneyen herkese teşekkürler. İnşallah kurulumda sorun yaşayan kalmamıştır. İyi oyunlar...

jackrai
16.Temmuz.2007, 00:06
Nereye yazacağımı bilemedim. Benim sahip olduğum FM 7.0.1 ve editör yok.(İnternetten bulmuştum) Oyuncular hakkındaki özelikleri bulabilirim ama editörüm olmadığı için yapamıyorum.Bunu yapabilecek arkadaşlar var mı? Oyunun 7.0.1 e uyması benim için önemli.Dediğim gibi efsaneleri ben hazırlayabiliirm.Umarım yapabiliriz.

Flawless Victory
16.Temmuz.2007, 13:06
Öncelikle şunu söyleyeyim. Dünyadaki yabancı efsaneleri oyuna elbette ekleyebilirsiniz ve birçok kişi de yapacağınız yamayı dener. Editörü de bulmanız zor olmaz. Ancak hangi yamayı yaparsanız yapın. Öncelikle 7.0.2 yamasını indirin ve yapacağınız yamayı 7.0.2 üzerine kurun. Herkes şu anda 7.0.2 kullanıyor.