PDA

View Full Version : Hayal Kırıklığı Yaşatan Yıldızlar

Beckho
11.Ocak.2006, 16:34
Günümüz futbolunda özelliklede Türkiye de bir çok futbol yıldızları büyük bir sansasyon yarattıktan sonra çöküş içine girmektedirler.Çöküş içine girmeseler bile istenilen performansı gösterememektedirler.Örneğin;Saviola,Robinho,Chivu ,Van Der Vaart,Aimar(hala beklentilerin uzağında)V.S. ,Ülkemizde ise bu örnelker saymakla bitmez.Fakat önemli olan bu çöküşlerin sebeleridir.Bana göre bu olayların sebebleri şunlardır;

1-Medyanın oyuncuyu şişirmesi,

2-Oyuncunun ben oldum moduna girmesi,

3-Futbolcudan yana yüksek beklentilerin olması,

4-Futbolcunun en küçük bir hatasında olayın büyütülmesi,

5-Futbolcunun takımla uyum sorunu yaşaması.

Sizce hayal kırıklığı yaratan futbolcular ve nedenlari nelerdir?

jas_rich_23
13.Ocak.2006, 15:40
ben real madrid le başladıgımda raul yaklaşık 20 maçta performans olarak 7 nin üzerine çıkamadı ve 1 gol bile atamadı buna ne dersiniz ?? :(

shahinler
13.Ocak.2006, 16:22
fenere geçtiğin zaman tuncay kendini totti falan zannediyo heralde.acayip şımarık.adamı arsenal roma falan istedi düzelir diye satmadım.sezon ortasında satıyım dedim 10 milyon euro ya arsenalle anlaştım.bu seferde 4 ay sakatlandı. satamadım.sonuç olarak bütün sezon boyunca yaklaşık 25 maç yaptı 4 gol attı.6.75 le falan oynadı. sezon sonunda da romaya anca 8 milyon euro ya sattım.takımın düzenini de bozdu kimse sevmiyordu.tam bir baş belası.

JunK
13.Ocak.2006, 18:28
Abi ben Juventusdayım camoranesi contrat istiyormuş bakmayı unutmuşum hemen medyadan tepki geldi...komedi:D camo2yu istemiyormusunuz falan diye
bi de takımın morelini düşürdü contrat önerdim oynattım ama bişey yapamadı...

cüneyt11
31.Ocak.2006, 12:29
ben de roma da 3 sezon oynadım ama totti çok kötü oynuyordu.oynattım normalde gol atamıyor.ama penaltıları kesin gol.ben de en sonunda gönderdim real madrid e 55M$ a.iyi de yaptım.onun yerine oraya nihat kahveciyialdım.adam tam bir kasırga yaw.

_VeNoM_
31.Ocak.2006, 12:37
İlhan Mansız
Sebep: Medya

Oktay Derelioğlu
Sebep: Hayatındaki olumsuzluklar

ibo
31.Ocak.2006, 15:39
recoba ve duff ı gs ye büyük umutlarla getirmiştim onlarda bana büyük hayal kırıklığı yaratmıştı... :(

caglar0016
31.Ocak.2006, 20:43
evet recoba çak hayal kırıklığı yaşatıo 26 maç oynattım adam 6 gol attı 4'ü penaltıdan :(

Cnkby
31.Ocak.2006, 20:51
Evet recoba.benim takıma ilk geldiğinde 9 ile oynamıstı şimdi ise 7nin ustune cıkmıyor adamın performansı boyle devam etti.sezonu 2 asisst 1 golle bitirdi(oda penaltıdan)

turgutbey
31.Ocak.2006, 21:31
Philip Lahm
Sebep Uyum sorunu

davidbechkam
01.Şubat.2006, 01:20
duff chelsea de büyük haya kırıklığı yarattı hemen sattım

cüneyt11
06.Şubat.2006, 17:27
bende duff iyi oynuyor.her maçta 8 veya 9 alıyo.bazen 10 bile aldığı oluyo.
adam tam bir asist manyağı yaw.
şu anda chelsea deyim.ve en çok beni lampard üzdü.

eXcitinG
08.Şubat.2006, 15:36
bende Lampard manyak ya adam tam goL ve asist makinası bende de besiktasta iken aiLton oLe yapmıstı 30 da 28 attı sonra bir sustu neden oLdugunu bende anLamadım...

acivic
09.Şubat.2006, 16:00
İlk sezon çok iyi bir performans sergileyen Anelka,N., 2.sezon adeta durdu. Geçen sezon 8.33 rating ile oynamış, şu an 16.hafta ve 7.03 de kaldı. Ne yapsam düzelmiyor. Ya sabır...

cureshot
10.Şubat.2006, 00:50
serinin diğer oyunlarında anelka tam bir baş belası idi. oyunları oynayan arkadaşlar eminim bana katılacaktır sürekli bir arıza çıkarırdı bu adam. huysuzun tekiydi, ordan oraya gider ama yine de barınamazdı hayrettir ki anelka bu oyunda artık sürekli problem yaratan bir tip değil efendi efendi topunu oynuyor, bende 4 sezonda 200'e yakın gol attı aman nazar değmesin torresle ikisi hele bu sezon 90 küsür gol attılar

nekop
10.Şubat.2006, 01:05
bendede adriano takımı dagattı adeta oysa milana umutlarla almıstım
geldikten hemen sonra basın acıklamasında interi unutmayacagını söyledi
daha sonra ilk macta 3 gol attı morali düzelir dedim mac sonu satılık listesine konmayı istedi daha sonra chelseaya 68.0 milyon paunda sattım(52 ye almıstım karlıyım yanii) bide takımdaki oyuncularla tartıstı tüm oyuncularımda adriano adlı futbolcuyu sevmiyor yazıyordu öfff bee ne yazdım ama:D:D

ridvanu
10.Şubat.2006, 22:47
Alex i beşiktaşa aldım 8 maçta daha 1 golü var
du bakalım nolucak

nekop
11.Şubat.2006, 00:38
abi chevantonu trabzonspora büyük vaatlerle getirdim hemde 10 milyon paunda ama 4 gol 2 asistten baska bişey yapamadı

francesco10
11.Şubat.2006, 14:34
fenere geçtiğin zaman tuncay kendini totti falan zannediyo heralde.acayip şımarık.adamı arsenal roma falan istedi düzelir diye satmadım.sezon ortasında satıyım dedim 10 milyon euro ya arsenalle anlaştım.bu seferde 4 ay sakatlandı. satamadım.sonuç olarak bütün sezon boyunca yaklaşık 25 maç yaptı 4 gol attı.6.75 le falan oynadı. sezon sonunda da romaya anca 8 milyon euro ya sattım.takımın düzenini de bozdu kimse sevmiyordu.tam bir baş belası.

arkadaşm benm oyuunda ilk sezon 10 mil. euro ya arsenal e, 4. sezonda da inter e 36 mil euro ya gitti, bi takım 3. sezonda 43 vermişti arsenal e satmamıştı ama ben milli akımıda çalıştırıodm gördüüğüm kadarıyla accaip bencil , çalım atıp atıp şut çekio paso :)

bende fred i almıştm bjk ye ilk 5 maç sadece 1 gol ,sinir oldm en pahalı transferimdi beşiktaşta 25,5 mil euro ama sonra bi açıldı ki off , sezon ortası geldi gol kralı olacaktı 15 maçta 16 gol:) biraz sabretmek gerekio bu yabancılarda

mami_LEE
11.Şubat.2006, 16:06
van nistelrooy chelsea ye aldım 19 maçta 2 gol 5 asist . . .

Kerim Kerimov
11.Şubat.2006, 16:25
bendede adriano takımı dagattı adeta oysa milana umutlarla almıstım
geldikten hemen sonra basın acıklamasında interi unutmayacagını söyledi
daha sonra ilk macta 3 gol attı morali düzelir dedim mac sonu satılık listesine konmayı istedi daha sonra chelseaya 68.0 milyon paunda sattım(52 ye almıstım karlıyım yanii) bide takımdaki oyuncularla tartıstı tüm oyuncularımda adriano adlı futbolcuyu sevmiyor yazıyordu öfff bee ne yazdım ama:D:D

Milana gittiği içindir. Bence satılık listesine koyma isteğini geri çevirmemekle iyi yapmışsın ama ben olsam satmazdım. £200M gibi uçuk rakamlar verirlerse satardım.

Adriano oyundaki en iyi forvet bence, zamanla mutlaka düzelirdi.

omera
12.Şubat.2006, 00:09
leo messi sürekli kısa pas adamın driblingi 20 ama kimse topla kostugunu görmedi topu hemen yanındaki arkadasına veriyor bu yüzden pas yüzdesi cok yüksek

mami_LEE
12.Şubat.2006, 03:34
bazı oyuncular da robben gibi çok bencil oynuyo kaliteli oyuncu yedek de tutamıyosun ama alıyosun adam içerde boş kale robben kaleye vuruyo ve bu beni düşündürüyo . . .

Tsubasa Ohzora
12.Şubat.2006, 19:44
Bende bir aralar ronaldinho hayal kırıklığı yaşatmıştı.75 milyon dolar verip hiç bi işe yaramamıştı.:(

koray_capello
13.Şubat.2006, 19:53
en büyük hayal kırıklığı chevanton.hangi takımı aldıysam hayal kırıklığı.daha da almam zaten

Kerim Kerimov
13.Şubat.2006, 20:16
en büyük hayal kırıklığı chevanton.hangi takımı aldıysam hayal kırıklığı.daha da almam zaten

Cheventon'u FM2005'te denemiştim, orda da TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞIYDI.

caglar0016
13.Şubat.2006, 22:06
ben bide roy makaayı almıştım 31 yaşındayken 33$'e we takımı mahvetti 6$'a sattım

Kerim Kerimov
13.Şubat.2006, 22:11
ben bide roy makaayı almıştım 31 yaşındayken 33$'e we takımı mahvetti 6$'a sattım

Abi 31 yaşında o paraya heralde sadece Adriano'yu alırım. Seninki biraz uç bi örnek olmuş :)

Tsubasa Ohzora
13.Şubat.2006, 22:27
Bence en büyük hayal kırıklığı dünya çapında bir yıldızın iyi bir performans gösterememesi.

sametsen
22.Temmuz.2006, 07:02
Ronaldo:galatasaraya Aldim HİÇ Bİ İŞİme Yaramadi Ne Gol Atiyo Ne BİŞİ
Adrİanoyu Aldim 5 MaÇta 11 Gol Atti

sonra bide tuncay şanlıyı aldım.çok berbat oynuyo 6.00 mı ney ratingi.bide bana rest çekiyo eğer ilk 11de oynatmazsan çeker giderim diye.bende defol git diicem oyuna bi giriim:D

Genc.fb
13.Ağustos.2006, 20:27
Aaron Lennon ve Leonel Messi toplam 30 milyon euro harcadım ama hiç bir işe yaramadılar

not: FM 2006

GnnC
17.Ağustos.2006, 04:58
galatasaraydım uğur yıldırımı çooookkk büyük umutlarla almıştım adam daa ilk maçında 2 gol 1 asist yaptı soorasakatlandı bn çok üzüldüm soora adam bi iğrenç oynamaya başladııı çok moralim bozuldu:icon_cry:soora adam bi patladı:icon_smile:ligde daha 8 maçta 15 gol attı we bu şaka diil gerçekten çık sewindim!!!!:icon_cool:

burhanbba
17.Ağustos.2006, 06:01
leo messi tomas gravesen petr ceh(kı bu kalecı super dı anlamadım her mac en az 3 gol yenırmı beee) luca toni bunlar fm 2005 de benı delı edenler takım porstmount kume dusmemek için aldım daha beter oldular oynatsan bı turlu oynatmasan takımda huzur kacıo zaten kovuldum daha sonra m. city aldı benı oh sımdı daha ıyı

mitat
06.Mayıs.2007, 00:05
bu sezon hayal kırıklığına uratan futbolcu peter crouch 29 macta sadece 11 gol atabıldı bunun gıbı oyuncuya yakısırmı?

carrey
06.Mayıs.2007, 09:22
lampard cok berbat

mami_LEE
06.Mayıs.2007, 11:57
diego forlan a 33,5 milyon € verdim. 8 maçta sadece 1 gol atabildi. gönderdim ben de ...

puskas
06.Mayıs.2007, 18:05
ze roberto

samet34
01.Temmuz.2007, 21:28
ben fenerbahçeye messi yi aldım fm 2005de bedavaya pişman oldum bi formu yakalayamadı ama satmıcam

ibo
01.Temmuz.2007, 21:29
Diego, quaresma, Steven Gerard

twins
02.Temmuz.2007, 23:53
Diego, quaresma, Steven Gerard

aynen katılıyorum.quaresma tam bir hayal kırıklığı fm 2005 te.diegoyuda çok övüyolar ama her seferinde alırım hiçte faydasını görmem.ve gerard.bu adamıda çok övüyolar bir kaç kere aldım buda hayal kırıklığı yaşattı.bonaventoure kalou yu alıyorum hem quaresma nın hemde gerard ve diegonun görevlerini fazlasıyla yerine getiriyo.3 ü bi kalou etmez.

zzzeeeggg
04.Temmuz.2007, 18:09
aynen katılıyorum.quaresma tam bir hayal kırıklığı fm 2005 te.diegoyuda çok övüyolar ama her seferinde alırım hiçte faydasını görmem.ve gerard.bu adamıda çok övüyolar bir kaç kere aldım buda hayal kırıklığı yaşattı.bonaventoure kalou yu alıyorum hem quaresma nın hemde gerard ve diegonun görevlerini fazlasıyla yerine getiriyo.3 ü bi kalou etmez.

quaresmayı dortmuna aldım çok iyi işler çıkardı. Satmak istedigimde benim takımdan ayrılması için gerekli fiyatı 36milyon sterlin görünce vazgeçtim. Birisinin talibi çıkmadan satmak aptalca olur dedim.

QaaN-07
04.Temmuz.2007, 21:10
Bende Torresi Fenere Aldıydım 2010'da

Adam 8 maçta 2 gol atmıştı

Direk Sattım

twins
04.Temmuz.2007, 23:29
quaresmayı dortmuna aldım çok iyi işler çıkardı. Satmak istedigimde benim takımdan ayrılması için gerekli fiyatı 36milyon sterlin görünce vazgeçtim. Birisinin talibi çıkmadan satmak aptalca olur dedim.

fm05temi yoksa 06 damı?

Bende Torresi Fenere Aldıydım 2010'da

Adam 8 maçta 2 gol atmıştı

Direk Sattım

sende çok gaddarmışsın yaw :D sezonu bari kapatsaydı :)sonradan açılırdı yine.torres sonuçta :)

Teksasvega16
08.Temmuz.2007, 03:01
Arkadaşlar size transfer döneminde yaptığım transferleri söylüyorum inanamıcaksınız Maniche Rosicky Lincoln (fbliyim ama yinede iyidir diye aldım) maccarone kaladze wederson şimdi bakıldığında iyi oyuncular ama bu oyuncuların hepsi kadro dışı çünkü beklediğim performansı sergileyemediler

twins
08.Temmuz.2007, 05:46
diğerlerini bilmiyorum ama rosicky i bende aldım başlarda iyi performans sergilemiyo ama sezonu iyi drecede kapatıyo 7 ila 8 arası ortalamayla oynuyo.tavsiye ederim oynatmaya devam et.pişman olmazsın..

bySilver
13.Temmuz.2007, 23:02
bnde de cassio linconl oynamıo yaa rating 30 maçta6.23

crazysebo
14.Temmuz.2007, 03:34
Juventus A Diego yu almiştim bremenden 36 mac 5 gol :( 7 asist 40M ye aldim ancak 25 e satabildim Chelsea ye

leondogus
16.Temmuz.2007, 17:33

bndede şampiyonlar ligin en iyi orta sahası seçildi.ayrıca ligde yılın futbolcusu olarak 2. oldu.1. sezer öztürk oda benden bnde fenerbahçeyim.buna ne demeli.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca bnde quresma hayal kırıklığı yarattı.birde geçen sene oyndaığım fenerde eto hayal kırıklığı yaratmıştı.nasıl aldınız diye sorarsanız 30 yaşında felandı:-).4-2-3-1 taktiğini uyduluyodum.o gelince taktiğim değişmek zorunda kaldı ve takım iyice kötüye gidiyodu.hemen eski taktiğime döndüm ve eto yedeğe bıraktım.sonra milana sattım 25mnye.

tafita
16.Temmuz.2007, 18:04
okan koc bence bu adamlarin 1 numarasi cok sey bekleniliyodu amaa.......

GodfatheR
16.Temmuz.2007, 18:35
fenere cassano'yu aldım tam bır hayal kırıklığı we elımde kaldı satamıyorum napıcam bılemıyorum

numan61
13.Ağustos.2007, 10:26
recoba,ponzio galatasaray dım o zaman küme düştüm :(:(

azrailini8
14.Ağustos.2007, 04:58
martıns ve vıttı

manyagg
14.Ağustos.2007, 23:13
chelsea'de shevcenko tam bir hayalkırıklığı oldu bnde romaya 7,5 milyon euroya sattım

barahir
15.Ağustos.2007, 00:05
Florent Sinama-Pongolle.. PSG ye aldım 10 milyon € ya. Fazla bişi yapamadı sezonun en kötü transferi seçildi.. Ancak adamın müthiş piyasası var. 17 Milyon € ya athletico madride sattım.. Çok karlı bi alışverişti gerçekten:)

ShevAnil
15.Ağustos.2007, 00:21
Quaresma ve Reyes... İkiside Benim İçin Kariyerlerimde Hayal Kırıklığı Olmuştur, Özelliklede Quaresma Lütfen Bu Adamı Takımınıza Almayın :D

matrax67
13.Mayıs.2010, 16:16
Favori takımı:

İdris Kameni ( GK ) - Evra ( DL ) - Vanden Borre ( DR ) - Barzagli ( DC ) - leonarda Castan ( DC ) - Tomas Sivok ( DM ) - Lucas ( DM-AMC) - Mauri Esposito ( ML ) - Carlos Magno ( MR ) - Rafael Sobis ( FC ) - Park You Yong ( AMC-FC)

bundsa
02.Kasım.2011, 02:08
abi kim kallström bide obi mikel. abi ne zman amc oynatsam bunları ne asist yaparlar ne gol atarlar anlamadım gitti bunları.. ha bir de mutu var.. adam oy na mı yor..