PDA

View Full Version : Milli Takimlar ?

Vale
29.Mayıs.2007, 20:46
Merhaba arkadaslar.Arkadaslar fm 2007 de Irak,Kazakistan vs vs gibi secilemeyen milli takimlari secebilmenin bir yolu var mi ? Boyle bir ozellik var mi daha dogrusu? Tesekkur ediyorum ilginize ..

Universal
29.Mayıs.2007, 21:21
Oyunu kurarken oyuncu database'ni en büyük yap(Huge), eğer seçilmiyorsa Large yapabilirsin. Oyunu kurmadan önce diyelim Kazankistan'ı seçecen bütün oyuncuları Kazakistan'dan al demelisin. Böylece Kazak oyuncular karşına gelmiş olur.

Vale
29.Mayıs.2007, 22:17
Abi solemek istedigim kazak oyunculari gormek degil.Database Larg en buyuk yani.Solemek istedigim Kazak milli takimiini secebilmek,Irak,Afganistan gibi takimlari secebilmek,yonetebilmek yani ...

mustafa35
29.Mayıs.2007, 22:18
Hiç bir milli takımı seçemiyorsun ki?

Teklif yollayınca ancak.

Vale
29.Mayıs.2007, 22:20
Oyuna baslarken secebiliyorsun ya?Direk milli takimla basliyabiliyorsun yani.Benimde istedigim sey bu tip ortadogu,guney amerika,asya ulkelerini yonetmek.Nihayetinde bosalinca ve sen basvurursan kabul ederlerse yonebiliyorsun.Bu mumkun mu onu ogrenmek istiyorum yani ?

mustafa35
29.Mayıs.2007, 22:23
Valla ben bilmiyorum öyle milli takımla falan başlamayı.

Vale
29.Mayıs.2007, 22:36
Allah allah cok enteresan ? Yeni menejer acarken milli takimi seciyosun ve ba$liyosun hocam? kac yildir oynuyosun bu oyunu ? attigin 1268 mesaj neye attin o zaman :)

Fıratcan Alçınkaya
29.Mayıs.2007, 23:40
Seçemiyon Abi galiba... Ben mrk edip bakmıştım galiba olmuyodu...

Universal
30.Mayıs.2007, 00:02
Seçebilmen için o ülkenin oyuncuları açık olması gerekiyor. Bunun içinde oynuna başlamadan önce oyuncuları Kazakistan'dan al demelisin. Bu arada her ülkede falza oyuncu bulunmadığından seçime kapalıdır.

altug_
30.Mayıs.2007, 00:24
ya abi adam diyoki oyuna başlamadan önce hiç lig açmadan oyuna direk kazakistan milli takımını yöneterek başlamak istiorm onu söyleyin =)) ama sanırım kazakistan ligi varsa onu seç milli takımıda açılıcaktır.. =))

Gerrard1903
02.Haziran.2007, 23:54
kazakistanı filan secemezsin.. daha gözde milli takımları seçip başlayabiliyorsun ama...

Oghuse
03.Haziran.2007, 00:02
Huge database özelliğini yüklersen belki bu ülke milli takımları yönetilebilir.Ancak özellikle yönetmek istediğin bir milli takım varsa bunu oyuna başlarken o ülkenin oyuncularını ekleyerek yapabilirsin.