PDA

View Full Version : oyuncularin dinlendirilmesi

holigan121
29.Mayıs.2007, 21:59
ben oyuncularin maçtan bir gün sonra dinlendirmek istiyom fakat boyle bir secenek yok ya da ben bilmiyom boyle bir secenek var mi yoksa illa gidip her mactan sonra antremandan bütün oyunculara 1 gün dinlenme mi yapıcam.Sonra 2,5 ay var yazın sezon bitiminde yeni sezonun başlamasina ben bu 1 ay dinlenmelerini istiyom gene 1 hafta 1 hafta antremandan mi dinlendircem yoksa eski cm lerde yeni sezon hazirliklari su tarihte başlasin diye secenek vardi o bu oyundada var mi

cemix
29.Mayıs.2007, 22:05
kardeş onlar zaten belirli bir tarihte kendileri tatile çıkıyo senin izin vermene gerek kalmıyo yane

tangox
29.Mayıs.2007, 23:16
Kardeş dediklerimi iyi dinlersen yaparsın maçtan sonra oyuncuların olduğu ekranı aç en baştaki oyuncunun sol tarafına tıklayıp o oyuncuyu seç sonra shift e basılı tutarak en alttaki oyuncuyu seç hepsini seçmiş olursun böylece daha sonra birinin üzerindeyken yani futbolcular seçiliyken sağ tıkla ve antrenman menüsünden dinlenmeyi seç ordanda 1 gün ü seç bölece futbolcuların bir gün dinlenmeye geçmiş olacak.

KARAKARTAL123
08.Haziran.2007, 04:56
oyuncuları her maçtan sonra dinlendirmek de biraz sakıncalıdır çünkü çok dinlendirilmekten hoşlanmazlar

sehzadee
12.Temmuz.2007, 17:11
Eewet Sonra kulupten sogumaya baslıyor cok dınlendırırsenız anca oyunucunun yanın da dınlendırmesıne ıhtıyıcac var dıye bısıy cıkınca bunu yapmamız lazım