PDA

View Full Version : Defans Juventus işi...

JunK
13.Ocak.2006, 16:44
Gencler ben bir defans yapmışım ilk 30 maçta 27galibiyet 1 yenilgi 2 beraberlik nasıl defans Juventus'un ve neredeyse tüm italyan takımlarının en iyi yaptıgı iş fikrini paylaşacak birileri varsa paylaşabiliriz :rolleyes: :rolleyes:

JunK
13.Ocak.2006, 16:50
ilk başta 4-4-2 başlıyorum baktım takım kontrolü elden bırakmıyor iyi bastırdık..
4-2-2-2 kanatlardan iki güçlü isim çıkartıyorum alan boşaltmak için mutu ve camoranesi üstünlüğü yakaladıktan sonra counter attack yapıyorum ve rakip büzüşmüş oluyorum:D ama champ. liginde barcelonaya da aynı taktikle çıktım 2-0 yenildim fakat mbarcelona gibi attack yönü muhtesem olan bir takımı kendi sahasına hapsettim ama iki contra attack la işimi ronaldinho bitirdi::::D:D:D

barahir
13.Ocak.2006, 16:53
ben aynı performansı fenerdede göstermiştim ama avrupada fazla işlemiyo yeni taktikler lazım avrupaya

JunK
13.Ocak.2006, 16:56
ben juventus gibi güçlü bir takımda defans çok iyi ayarladım inte,milan,...bunlar fıs geliyor ama diger avrupa takımları yemiyor defansı o yüzden paso attcak oynuyacagım...öyle degil mi?

barahir
13.Ocak.2006, 16:57
paso atak oynarsan sonuç man. fener maçına döner haddinizi bilerek oynayacaksınız mesela yunanistanı örnek göstereyim

cronaldo
13.Ocak.2006, 17:04
fener zaten defans yapıp kapansaydı bile United 6-7 tane sallayacaktı..

barahir
13.Ocak.2006, 17:07
eminmisin sen o maça tek önliberoyla çıkarsan olacağı buydu man.da bile 2 önlibero wardı hatta birisi de kleberson du

JunK
13.Ocak.2006, 17:37
juventusun haddini bilmesine gerek yok zaten avrupanın neredeyse en iyi defans oyuncularına sahip sen atakta olsan bile geridie ayrı bir takım durur
sizin önder turacı gibi mevkisi belli olmayan bi oyuncu olmaz kusura bakma ama burada biraz uçmussun:D

barahir
13.Ocak.2006, 17:39
ben juve için konuşmadım fener için konuştum

cronaldo
13.Ocak.2006, 17:40
manchester yedekleriyle istanbula geldi...yendik diye seviniyodunuz..yapmayın be..insaf!!!!

barahir
13.Ocak.2006, 17:42
abicim dikkatli oku ben onlar yedeklerle geldi yendik falan die bişi yazdım mı gözünü seveyim ya asıl sana insaf

barahir
13.Ocak.2006, 17:43
ayrıca hatırlatayım o yedekler aynı takım istanbula gelmedenlig kupasında arsenali yenipde geldi

JunK
13.Ocak.2006, 17:44
dostum zaten o maçta yenileceginiz belliydi... konuşmaya bile gerek yok ikinci mac zaten söz konusu degil:D o maçta C.ronaldo ile Rooney dalga gecer gibi oynuyordu geri kalanı yedekti zaten kleberson filan o takımda toptoplayıcı ondan önce roy kean , Scholes var .....:D

barahir
13.Ocak.2006, 18:24
ben artık anlatmayı bırakıyorum çünki anlamıyosunuz en ii si yazdıklarımı tekrar okuyun

jas_rich_23
13.Ocak.2006, 19:08
ben şu an samsunspor ile lig birincisiyim 15 maç ta 12 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet nasıl ??

Vale
13.Ocak.2006, 20:19
ben dün juventus taktiğimi koydum nağmalup taktik diye Juventusla defans oyuncularım falanda yazıyor orada o taktik ve o kadro ile Seri A'da Mağlubiyet almadım 8 Beraberlik var.Uefa'da Mağlubiyet yok beraberlik az.. Yani Koskoca bir sezonu 1 tane bile yenilgi almadan kapattım :) Taktiğime göz atın öneriyorum :)

cimbomlueyup
15.Ocak.2006, 14:10
ya gs yle oynuyorum ama takım çok gol yiyo 4-4-2 oynuyorum defansta hamit-gonzalo-gökhan zan-fathi(hertaberlin li) am kaleci göhan tokgöz çok yiyorum defans oyuncularu ve kaleci ort 7-30 filan oynuyolar bazen song koyuyorum ort 1.86 ama çok hatalı goller yedirtiyo kaleye ve defansa kimi takviye edyim henqiure mi nedir razil yalı kaleciyi alıyorum şidi kimi tavsiye edrsiniz para sorun deil

cronaldo
15.Ocak.2006, 14:14
arkadaşım Ajax tan Nigel de Jong u bi dene bakalım 20 yaşında ve ileride coşabilir...

Udinese den Felipe var 21 yaşında hem solda hem ortada,harika bir oyuncu...
Dostum ben sana sadece şimdi değil en az 7 yıl oynatabileceğin futbolcular öneriorum...dikkat..:D... KOLAY GELSİN

Mesajın birleştirilmiştir.
Cristiano Ronaldo