PDA

View Full Version : Basit takım/Büyük Başarılar/Hall Of Fame'de Zirveye

Freddykardeşler
13.Ocak.2006, 20:04
Herkes şampiyon olabilir.herkes en iyi oyuncuyu alabilir. Bu herşeyin en iyisi demek değildir. Biz arkadaşlar uğraştık başardık.

Freddykardeşler
13.Ocak.2006, 20:09
Buraya başarılarınızı yazabilirsiniz.kendinize güveniyorsanız.takımınızı ve Favori oyuncularınızı unutmayın..!!!!!!

Vale
13.Ocak.2006, 20:29
Fenerbahçe ile 2 sezon Süper Lig Şampiyonluğu,2 tane Türkiye Kupası,1 Tane Şampiyonlar Ligi kupası
Sonrasında Juventus ile bir sezon boyunca mağlubiyet almadan,UEFA Kupası,Serie A şampiyonluğu,İtalya Kupası
Türkiye'nin en ii menejeriyim dünyada bilmiyorum tam kaçıncı olduğumu nasıl bakacğaım hatta sölerseniz makbule geçer

Freddykardeşler
13.Ocak.2006, 21:16
Options menüsünden Hall Of FAme sağ taraftan National işaretle kaçıncı olduğunu görürsün tşkler

can777
14.Ocak.2006, 18:37
Arkadaşlar çok basit olmasa da A.Madrid ( Zaten Fener'de onun kadar var ). Daha sezon bitmedi ama şampiyonluğa oynuyorum.

semih5
14.Ocak.2006, 21:02
bjk ile ilk sezonda uefa kupasi lig maglubiyet almadan bitti ve turkiye kupasini aldim turkiyede ilk siradayim genelde ise 35 ti sanirim

giovanni
14.Ocak.2006, 21:58
istanbulsporla ilk yıl malum birinci lige çıkış,ikinci yıl sadece 3 mağlubiyetle şampiyonluk..beyhana dikkat..serkan gedik fm06da da çok iyi..antepli nerdal güneş ikinci sene gol kral..azar karadaş ikinci yıl asist kralı..şimdi sıra şampiyon liginde..