PDA

View Full Version : Turkcell Super Lig Hiç Bitmesin

Pages : [1] 2 3 4

eGowiCh
03.Haziran.2007, 00:25
http://img386.imageshack.us/img386/6326/tslbitmesinhicdp8.jpg

TURKCELL SüperLig Hiç Bitmesin diyenler, TURKCELL SüperLig bitmiyor, aksine şimdi başlıyor!

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın, üç büyüklerin şampiyonluğa oynayacağı TURKCELL SüperLig heyecanı yeniden başlıyor!

Üç büyük kulübün menajeri yeni sezonda oldukça iddialı. Son derece çekişmeli ve heyecanlı bir lig bizi bekliyor! Kulüp menajerleri kendilerinden oldukça emin ve şampiyon olmak için her şeyi yapacaklar. İşte menajerlerin yeni sezon öncesi verdikleri demeçler:

Can Günşiray (Beşiktaş): "Öncelikle gelecek sezon için bütün ligdeki bütün takımlara başarılar diliyorum. Fenerbahçe takımının 100. yıllarında şampiyon olmalarını istemiyorum. Umarım mutlu sona biz ulaşırız. Eğer 100. yıllarında şampiyon olurlarsa emekliye ayrılacağım. Onları bu anlamlı yıllarında mutlu etmek istemiyorum. Sırf bu felsefe ile yola çıkıyorum..."

Egemen Işık (Fenerbahçe): "100. yılımızda hedefimiz öncelikle lig şampiyonluğu ve 24 yıldır alamadığımız Fortis Türkiye Kupası'dır. Avrupa'da başarılı olabilmemiz için 3 senemiz daha var. Ekibimle ben 3 senelik plan yapacak ve 3 sene sonra Avrupa'da istediğimiz yere geleceğiz."

Mertcan Dönmez (Galatasaray): "Avrupa Fatihi gümbür gümbür geliyor. Tüm Türkiye inliyor. Mertcan Dönmez Türkiye'yi inletmeye geliyor."

RaSenGan
03.Haziran.2007, 00:27
Şampiyon belli(ben) :D

2.kim ? :D

Krusty
03.Haziran.2007, 00:28
Avrupa Fatihi geliyor he? Rüyamda görsem inanmam. Ayrıca Fenerbahçe'ye bu sezon kupa yok! Hayal etmeyin boşuna Egemen Bey... ;)

RaSenGan
03.Haziran.2007, 00:29
Avrupa Fatihi geliyor he? Rüyamda görsem inanmam. ;)

Rüyanda değil oyunda göreceksin..:)

Memedov
03.Haziran.2007, 00:31
Vayy bir kariyer daha :)

Egemen Destekçinim..;)

Universal
03.Haziran.2007, 00:33
Egemen beni çağırmıştı ama özel durumlarımdan dolayı red etmiştim. Şimdi buradan takip edeceğim. Aslında hiç birinizi fm oynarken görmedim. Fenerbahçe'yi yönetiiğinden Ego'nun başarılı olmasını istiyorum. Ama dostluğumuzdan dolayı Can'ı da destekliyorum. Üzgünüm Aygün sana çalışamıyorum. :) Hadi başarılar. Size şarkı armağan ediyorum. Ceza'dan Turkcell Süper Lig Bu Ne Güzel Lig.

LaigLeNoiR
Hadi bakalım kolay gelsin :)

RaSenGan
Benim taraftara ihtiyacım yok Batu..:)

eGowiCh
03.Haziran.2007, 00:34
Başarılar herkese, gazoz kupası bile olsa alacağım 100. yılımızda, taraftarımızı sevindireceğim :)

RaSenGan
03.Haziran.2007, 00:38
102.yılımızda alacağım bu kupayı..:)

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 00:41
Fenerbahce 1. olur.Bjk 2.inci.
Aygün'lü Gs ise ilk 10 a girerse basarı:D

RaSenGan
03.Haziran.2007, 01:10
Fenerbahce 1. olur.Bjk 2.inci.
Aygün'lü Gs ise ilk 10 a girerse basarı:D

Görücez...! ;)

Krusty
03.Haziran.2007, 01:10
Egemen beni çağırmıştı ama özel durumlarımdan dolayı red etmiştim. Şimdi buradan takip edeceğim. Aslında hiç birinizi fm oynarken görmedim. Fenerbahçe'yi yönetiiğinden Ego'nun başarılı olmasını istiyorum. Ama dostluğumuzdan dolayı Can'ı da destekliyorum. Üzgünüm Aygün sana çalışamıyorum. :) Hadi başarılar. Size şarkı armağan ediyorum. Ceza'dan Turkcell Süper Lig Bu Ne Güzel Lig.
Sagol Batu`cum. :)

Fernando Gago
03.Haziran.2007, 01:21
fenerbahçenin kazanması dileği ile

El Barto
03.Haziran.2007, 01:27
Can'ın yanındayım...:)

Siyahın zindan olsun beyazın aydınlık
Herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık!!!

Hadi göreyim seni Can...:)

gerrrard
03.Haziran.2007, 01:28
Ayvayı yedik.Aygün Gs'da.:D

RaSenGan
03.Haziran.2007, 01:35
Noluyo abi herkes bana laf atıyo :D Can var,Ego var.Gidin onlarla dalga geçin :D Benim neyim varki süper bir menajerim o kadar :D

ms1907
03.Haziran.2007, 01:41
çok güzel bir kariye olacağa benziyor.Şimdiden başarılar...

iyiler hep kazanır :D

bu arada Aygün sen fb'li değilmisin?? içten çökertme olayları mı:D

El Comandante
03.Haziran.2007, 02:21
Aygün baska bir takim ile anlassaydin keske.Batiracan kulübü yahu :(

Bak yol yakinken birak takimi,cocuklarin elinde oyuncaga dönmesin GalataSaray :D

RaSenGan
03.Haziran.2007, 02:25
Aygün baska bir takim ile anlassaydin keske.Batiracan kulübü yahu :(

Bak yol yakinken birak takimi,cocuklarin elinde oyuncaga dönmesin GalataSaray :D

Göreceksiniz :)

eGowiCh
03.Haziran.2007, 02:51
Transfer Dosyası
Beşiktaş, forvetteki sıkıntısını gidermek için Arjantinli golcü Cesar Delgado'ya 3 milyon Pound önerdi. Delgado'nun kulübünden henüz bir cevap gelmezken, Can Günşiray bu transferde kararlı gözüküyor.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında transfer konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray, Fenerbahçeli oyuncu Kezman için bastırıyor. Fenerbahçe cephesi bu transfere sıcak bakarken, ilk görüşmelerin olumlu geçtiği sızan bilgiler arasında. Fiyatta anlaşıldığı takdirde Kezman Galatasaray forması giyecek.

deniz.91
03.Haziran.2007, 10:22
başarılar dilerim hepinize

Revolution
03.Haziran.2007, 10:32
Ya işte bunu yapmayın..Aygün gibi bir şahsı Galatasaray'a koymuşunuz..Küme düşürecek takımı..UEFA Kupası'nı satar falan yanlışlıkla..Aygün istifa!Aygün istifa! :D :D Aygün beni utandırmanı istiyorum senden... :D

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 10:33
Can Günşiray ile Kartal dahada yüksekten uçar...

Aygün bence sen Kalli'nin yardımcısı olarak gelseydin keşke:D

Revolution
03.Haziran.2007, 10:36
Aygün sana söyleyeyim,Mondragon,Ilic'i sat...Kaleci de alacaksan kirala birini yeter sana..Forvet arkası olarak Gonzalo Higuain'i alabilirsin..Veya o gelmezse Jasar Takak'ı sana öneririm..

Varonil
03.Haziran.2007, 10:42
Başarılar hepinize.. Gönlüm Fenerli olduğum için Egemen'den yana

RoNNiE91
03.Haziran.2007, 11:00
Can'ın yanındayım...:)

Siyahın zindan olsun beyazın aydınlık
Herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık!!!

Hadi göreyim seni Can...:)

Aynen Can,yanındayım :)

Yine de herkese başarılar.

mustafa35
03.Haziran.2007, 11:45
Fenerbahçe şampiyon olur.

Beşiktaş ik beşe girer.

Galatasaray küme düşer. :D

Hugo
03.Haziran.2007, 12:31
Noluyo abi herkes bana laf atıyo :D Can var,Ego var.Gidin onlarla dalga geçin :D Benim neyim varki süper bir menajerim o kadar :D

Kaşınıyon da ondan :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Ama her zaman arkandayız Aygün!..

Lincoln'u getir bize!...
http://www.brasilien.de/images/fussball/Lincoln.jpg

Simunic'i getir bize!...
http://www.sportinglife.com/pictures/general/allsportjosipsimunicworldcup330x233.jpg

Recoba'yı getir bize!...
http://www.chinadaily.com.cn/english/doc/2005-02/17/xin_25020217084514004951.jpg

Haydi bakalım :D

LaigLeNoiR
03.Haziran.2007, 12:36
Aygün varsa okurum bu kariyeride kardeşim benim :D

Ama CAN'ı destekliyorum.

3 Hece 8 Harf Sadece Beşiktaş ;;)

BlackEagle19o3
03.Haziran.2007, 12:45
Beşiktaşımızdan güzel transferler bekliyoruz

IcedEarth
03.Haziran.2007, 13:19
Aygün sana inandık
Yolumuzu yarıladık
Güzel günler yakındır
. koy şu lige
2 puan farkla bile olsa
2. kere bizim olsun kupa ardarda

RaSenGan
03.Haziran.2007, 13:19
Aygün varsa okurum bu kariyeride kardeşim benim :D

Ama CAN'ı destekliyorum.

3 Hece 8 Harf Sadece Beşiktaş ;;)

SaoL abi.Beşiktaş birşey yapamaz..:)

Kaşınıyon da ondan :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Ama her zaman arkandayız Aygün!..

Lincoln'u getir bize!...
http://www.brasilien.de/images/fussball/Lincoln.jpg

Simunic'i getir bize!...
http://www.sportinglife.com/pictures/general/allsportjosipsimunicworldcup330x233.jpg

Recoba'yı getir bize!...
http://www.chinadaily.com.cn/english/doc/2005-02/17/xin_25020217084514004951.jpg

Haydi bakalım :D

Ronaldinho'yu da getireyim istersen :D

Fenerbahçe şampiyon olur.

Beşiktaş ik beşe girer.

Galatasaray küme düşer. :D

Göreceksiniz..:)

Aygün sana söyleyeyim,Mondragon,Ilic'i sat...Kaleci de alacaksan kirala birini yeter sana..Forvet arkası olarak Gonzalo Higuain'i alabilirsin..Veya o gelmezse Jasar Takak'ı sana öneririm..

SaoL bakarım ama önce 6 yabancıdan kurtulmam lazım.Tomas ve İnamoto'yu satıcam.

Can Günşiray ile Kartal dahada yüksekten uçar...

Aygün bence sen Kalli'nin yardımcısı olarak gelseydin keşke:D

Ne Kalli'si Şemsi o benim yanımda hiçç :D

Ya işte bunu yapmayın..Aygün gibi bir şahsı Galatasaray'a koymuşunuz..Küme düşürecek takımı..UEFA Kupası'nı satar falan yanlışlıkla..Aygün istifa!Aygün istifa! :D :D Aygün beni utandırmanı istiyorum senden... :D

Anti-Aygün'leri forumda istemiyoruz..! :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Aygün sana inandık
Yolumuzu yarıladık
Güzel günler yakındır
. koy şu lige
2 puan farkla bile olsa
2. kere bizim olsun kupa ardarda

Olacak olacak merak etme..

Memedov
03.Haziran.2007, 13:26
Aygün Kümeye düşer demedi demeyin hayatında hiç birşey başaramamış bir adamdır bu :DTurnuvada 0 çeken bir İnsan :zuhaha

RaSenGan
03.Haziran.2007, 13:29
Aygün Kümeye düşer demedi demeyin hayatında hiç birşey başaramamış bir adamdır bu :DTurnuvada 0 çeken bir İnsan :zuhaha

Turnuvayı karıştırma Mehmet :D Ben oynamak istemiyordum o yüzden 0 çektim..:)

Krusty
03.Haziran.2007, 13:31
SaoL abi.Beşiktaş birşey yapamaz..:)
Şakacı insan seni... :0:

Memedov
03.Haziran.2007, 13:32
Turnuvayı karıştırma Mehmet :D Ben oynamak istemiyordum o yüzden 0 çektim..:)

Tabi arkadaşım tabi (::)

Herkes´e meydan okuyan bana fark atacak olan sen değilmiydin :0:

Gördük senin ne kadar kötü bir manager olduğunu :DAygün Kümeye düşmezse takımı Galatasaray olduğu için düşmez zaten Galatasaray´la da bir başarı elde edemezse oyunu bir daha hiç oynamasın :D

YusufT
03.Haziran.2007, 13:32
Hadi Aygün yen sunlari

Varonil
03.Haziran.2007, 13:33
http://img295.imageshack.us/img295/4273/ads305zmd8.jpg (http://imageshack.us)

Cimbom'da Martinez sesleri..

Galatsaray'ın yeni teknik direktörü Aygün Solak transfer çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.Şampiyonlar Liginde başarılı olmak için genç,başarıya aç bir kadro kurmayı hedefleyen Aygün Solak yönetimle Sakaryaspor'un 23 yaşındaki kalecisi Luis Martinez'in alınması için konuştuğu bildirildi.Martinez için nabız yoklayan GS yönetimi olumlu yanıt aldı.Martinez'in transferinin bir kaç gün içinde basına duyurulması bekleniyor

Kaynak:Çok gizli:)

RaSenGan
03.Haziran.2007, 13:34
Hadi Aygün yen sunlari

Bebek işi Yusuf zaten 1.olacağım belli :)

Tabi arkadaşım tabi (::)

Herkes´e meydan okuyan bana fark atacak olan sen değilmiydin :0:

Gördük senin ne kadar kötü bir manager olduğunu :DAygün Kümeye düşmezse takımı Galatasaray olduğu için düşmez zaten Galatasaray´la da bir başarı elde edemezse oyunu bir daha hiç oynamasın :D

Göreceksiniz..(::)

Şakacı insan seni... :0:

Görücez şakayı :)

Memedov
03.Haziran.2007, 13:35
Aygün hep böyle göreceksiniz der ama icraat´ı yoktur :DAynısını Turnuvada bizede demişti hatta Koray abiye bile Meydan okumuştu Çok iyi manager canım çook :D

Varonil
03.Haziran.2007, 13:42
http://img510.imageshack.us/img510/2936/ads305zct0.jpg (http://imageshack.us)

Kalli geliyor

Aygün Solak'ın Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olması ile birlikte Galatasaray'da yönetim ikiye bölündü.Liselilerin Aygün Solak'ı tecrübesiz olarak gördüğü,tecrübeli bir teknik adamın sportif direktör olması şartıyla altında Aygün Solak çalışırsa daha başarılı olabileceği vurgulandı.:DLiselilerin baskılarına dayanamayan Başkan Özhan Canaydın'ın Kalli ile görüştüğü ve sportif direktörlük teklifi yaptığı öğrenildi.

Kaynak:Fotomaç

the_imam912
03.Haziran.2007, 13:53
Egemen'i tutuyorum tabi ki.Aygün varsa kötü olmuş gerçi ama :).Başarılar arkadaşlar.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Aygün hep böyle göreceksiniz der ama icraat´ı yoktur :DAynısını Turnuvada bizede demişti hatta Koray abiye bile Meydan okumuştu Çok iyi manager canım çook :D

Evet Mehmet onu kaç kere yendim hala FM bilmiyorsun diyor.

Memedov
03.Haziran.2007, 14:01
Bir yandan kırıldım arkdaşlar size benim gibi bir manager varken gidiğ Aygün gibi hiç birşey bilmeyen birini almışınız kariyerinize.

eGowiCh
03.Haziran.2007, 14:27
Beşiktaş çok iddialı geliyor arkadaşlar, süper transferler yapacak gibiler :)

Fenerbahçe teknik direktörü olarak ben de güzel transfer yapacak ve bunu kamuoyuyla paylaşacağım, merak etmeyiniz. Yönetime listeyi verdim :)

fmsmyrna
03.Haziran.2007, 14:35
Egemen senden şampiyonluk artı şampiyonlar ligi çeyrek final bekliyoruz.Birde fortis'i al yeter.

Varonil
03.Haziran.2007, 14:37
http://img510.imageshack.us/img510/4272/ads305znd6.jpg (http://imageshack.us)

Bomba budur! Zigic Fenerbahçe'de!!

Fenerbahçe teknik direktörü Egemen Işık bizzat kendi yürüttüğü transfer çalışmaları hızla sürüyor.100.Yılında Avrupa'da başarı hedefleyen Sarı-Lacivertlilerde Racing Santander'in uzun boylu Sırp forveti Nikola Zigic ile prensipte anlaşıldığı öğrenildi.Zigic'İn haftaya İstanbula gelmesi bekleniyor.Bu transferin gerçekleşmesi halinde Deivid'İn konrtatının feshedilmesi gündemde.

Krusty
03.Haziran.2007, 14:39
2-3 flaş isim almak için kolları sıvadık ve girişimlere başladık. Bazı takımlar ile görüşmelerimiz hala sürüyor. Beşiktaş kulübü olarak transfer tekliflerimizin sonucunu bekliyoruz. İlerleyen zamanlarda sonucu size aktaracağız.

Ayrıca kulüpteki yabancılardan çoğunu gönderiyorum. Daha iyi oyuncular getireceğim çünkü...

eGowiCh
03.Haziran.2007, 14:39
İlk hedefim lig şampiyonluğu ve Fortis Türkiye Kupası. Şampiyonlar Ligi'ni ikinci plana atıyorum, zira yeni bir oluşum içine gireceğiz.

Yabancı oyuncularımızın bazılarıyla yollarımızı ayıracağız ne yazık ki. Yerlerine çok daha yetenekli ve genç oyuncular transfer edip, 3 yıllık plan yapacağız ve 3 yıl sonra Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacağız.

http://img510.imageshack.us/img510/4272/ads305znd6.jpg (http://imageshack.us)

Bomba budur! Zigic Fenerbahçe'de!!

Fenerbahçe teknik direktörü Egemen Işık bizzat kendi yürüttüğü transfer çalışmaları hızla sürüyor.100.Yılında Avrupa'da başarı hedefleyen Sarı-Lacivertlilerde Racing Santander'in uzun boylu Sırp forveti Nikola Zigic ile prensipte anlaşıldığı öğrenildi.Zigic'İn haftaya İstanbula gelmesi bekleniyor.Bu transferin gerçekleşmesi halinde Deivid'İn konrtatının feshedilmesi gündemde.

Bugün bazı gazetelerde Racing Santander forması giyen Zigiç'i alacağımız yönünde haberler çıkmıştır. Bu haberler kesinlikle doğru değildir. Fenerbahçe yönetimi, teknik direktörümüzün verdiği listeye göre transfer çalışmalarına başlamıştır. Bu listede Zigiç yoktur ve kendisiyle hiçbir şekilde bir görüşme yapılmamıştır. Taraftarlarımızdan ricamız, bu tür yalan haberlere değil, Fenerbahçe Spor Kulübü yayın organlarının haberlerine itibar etmeleridir.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Hugo
03.Haziran.2007, 15:16
Zigic tam Kezman'ın istediği tipte bir forvet aslında. Olmazsa Hakan Şükür'ü alın derim ben :D

eGowiCh
03.Haziran.2007, 15:30
Bir santrafor transfer edeceğiz elbette fakat bu Zigiç olmayacak.

Şimdi oyuncunun ismini açıklamak istemiyorum ama her sene bir yıldız alıyoruz, merak etmeyin, bu sene de bir dünya yıldızı alacağız.

Krusty
03.Haziran.2007, 15:58
Arkadaşlar biz bugün başlayacaktık fakat Aygün yok. Bu hafta pek online olamayacak sanırım. Fakat biz bir an önce başlamak istiyoruz. Bugün bayağı ilerleyecektik ama Aygün olmadığından ilerleyemedik ve kaç saatten beri onu bekliyoruz (hala da ortalıklarda yok). Biz Aygün'ün yerine Gökay'ı (gerrrard) online kariyere aldık. Haberiniz olsun.

El Comandante
03.Haziran.2007, 16:20
Gökay´a güveniyoruz :) Basarili bir manager.Insallah GalataSaray´i sampiyon yapacak :)

LaigLeNoiR
03.Haziran.2007, 16:27
İşte şimdi işler değişti:D

eGowiCh
03.Haziran.2007, 17:02
Mehmet Topuz yarışı

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/10775mehmettopuz.jpg

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında müthiş bir Mehmet Topuz yarışı sürdürülmekte. İki takım da Mehmet Topuz için Kayserispor ile anlaştı ve şimdi sıra Mehmet Topuz ile anlaşmada. Milli futbolcuya sözleşme teklifi sunan iki takım da şimdi Mehmet Topuz'un vereceği cevabı bekliyor. İki takımdan birisi Topuz ile sözleşme imzalayacak.

deniz.91
03.Haziran.2007, 17:06
mehmet topuzu kim alırsa büyük faydasını görecektir

Krusty
03.Haziran.2007, 17:17
Mehmet Topuz Bize Gore Degil !!!

Besiktas teknik direktoru Can Gunsiray Mehmet Topuz transferinden vazgectiklerini bildirdi.

eGowiCh
03.Haziran.2007, 17:21
Mehmet Topuz resmen Fenerbahçe'de!

Fenerbahçe Spor Kulübü, Kayserispor'da forma giyen Mehmet Topuz ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Mehmet Topuz'un bonservis bedeli için Kayserispor'a 3 milyon Pound ödeyecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

deniz.91
03.Haziran.2007, 17:25
hayırlı olsun egemen pişman olmazsın

eGowiCh
03.Haziran.2007, 17:27
Deivid ve Kezman ile yollarımızı ayıracağız

Brezilyalı oyuncumuz Deivid de Souza ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Gelen teklifler dahilinde Deivid'i başka bir kulübe vereceğiz veya kontratını fesh edeceğiz.

Sırp futbolcumuz Mateja Kezman ile de yollarımızı ayırma kararı aldık. Kendisine kulüp bulmasını ilettik.

Egemen Işık

Krusty
03.Haziran.2007, 18:12
Runje Sakat!
Beşiktaş'ta Kaleci Arayışları Başladı!

Runje'nin 2-3 ay sahalara çıkamayacağını öğrenen Beşiktaş yönetimi haber karşısında çok üzüldü ve derhal kaleci arayışlarına başladı.

eGowiCh
03.Haziran.2007, 18:15
Serdar Taşçı Fenerbahçe'de

Fenerbahçe Spor Kulübü, Stuttgart forması giyen 19 yaşındaki Serdar Taşçı ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Serdar Taşçı'nın bonservis bedeli için Stuttgart kulübüne 3.8 milyon Pound ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 18:15
Gökay'ıda tanırım bnden 9 yemiş biri.Oynamaya pek bilmez:D
Ayrıca gizli bir kaynaktan gelen habere göre Fenerbahce Gökhan Ünal için girişimlere başlamıs.Su anda Kaserisprun cevabı bekleniyormus.

eGowiCh
03.Haziran.2007, 18:19
Gökhan Ünal'ı alacağımız yolundaki haberler gerçeği yansıtmaktadır. Gökhan Ünal için Kayserispor ile pazarlıklar sürmektedir. Kayserispor ile anlaşılması halinde Gökhan Ünal'ı renklerimize bağlayacağız.

Öte yandan Mateja Kezman için PSV kulübü 4.5 milyon Pound'luk bir teklif sunmuştur. Bu teklifi kabul ettiğimizi duyurmak isteriz.

Edu Dracena ile de yollarımız ayrılacaktır. Kendisine çeşitli kulüplerden teklifler gelmektedir, bu tekliflerin hepsini değerlendireceğiz.

Galatasaray futbolcusu Arda Turan ile ilgilendiğimizi basına duyurmak isterim. Eğer Galatasaray kulübü Arda Turan'ı satmak isterse, bonservis bedeli ödeyerek kendisini renklerimize katmak isteriz.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 18:25
Malik Fathi`Tamam` dedi
Şampiyonlar liginde ve lig de basarı hedefleyen Fenerbahce yabancı sınırlaması nedeniyle Almanya'daki türk pasaportlu oyunculara yöneldi.Hertha Berlin'in yıldızı Malik Fathi'yi kadrosuna katmak isteyen Egemen Işık ilk görüşmelerden olumlu sonuc aldı.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahce'li yöneticilerden Nihat Özdemiri'in Almanya'ya gittiği ve görüşmelerde bulunduğu bildirildi.Yıllık 900 bin Pound’luk teklif alan genç futbolcunun Fenerbahce'ye olumlu yanıt verdiği ifade edilirken, bonservis bedeli için tam anlamıyla anlaşma sağlanamadı. 7 milyon Dolar teklif edilirken Hertha'nın 10 milyon Dolar da direttiği öğrenildi. Bilindiği gibi Almanya milli takım kampında bulunan genç futbolcu için Galatasaray da devreye girmiş, ancak elini daha çabuk tutan Fenerbahce transferde bir adım öne geçmeyi başarmıştı.

Ayrıca Fenerbahce'nin Shevchenko ile ilgilendigide gelen haberler arasında.

Kaynak:Fotospor

deniz.91
03.Haziran.2007, 18:26
kezmanı verme bence gökhanla süper olurlar ikisi

eGowiCh
03.Haziran.2007, 18:28
Gökhan Ünal Fenerbahçe'de

Fenerbahçe Spor Kulübü, Kayserispor forması giyen Gökhan Ünal ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Gökhan Ünal'ın bonservis bedeli için Kayserispor kulübüne 5.25 milyon Pound ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

LaigLeNoiR
03.Haziran.2007, 18:30
http://image.haber7.com/haber/31253.jpg

http://www.goal.com/images/16074_hp.jpg

Jose Sosa bitti gibi...

Galatasaray sessiz giden transfer çalışmalarını 21 yaşındaki genç tangocu yıldız Jose Sosa ile bozdu.Arjantindeki arkadaşlarımızdan aldığımız bilgiye göre 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık anlaşma sağlandı ve en geç 2 gün içinde genç oyuncunun İstanbul'a giderek imza atması bekleniyor.

Bu arada Benfica'lı Katsouranis'e de teklif götürüldüğü öğrenildi.Bu konuda açıklama yapan Benfica başkanı oyuncumuzu hiç bir fiyata satmayacağız demesi üzerine Galatasaray'lı yöneticiler geri adım attı.

http://www.forzaslan.com/TAKIM/02tomas_b.jpg ---> http://www.fotbalportal.cz/obrazky/znaky/74.png
Tomas Lazio'ya...

Sosa'nın gelmesinin ardından Stjepan Tomas ise Lazio'nun yolunu tuttu.Tomas'ın bavulları ile birlikte İtalya'ya uçtuğu öğrenilen gelişmeler arasında...

eGowiCh
03.Haziran.2007, 18:32
Basın Açıklaması

Şu ana dek Mehmet Topuz, Gökhan Ünal ve Serdar Taşçı ile sözleşme imzalamış bulunuyoruz. Hedeflediğimiz yerli transferlerini başarıyla gerçekleştirdik. 2 yerli oyuncuyla daha ilgileniyoruz, onlarda da mutlu sona yaklaşabiliriz.

Yabancı transferinde ise Deivid, Kezman ve Edu ile yollarımızı ayıracağız. Bir santrafor ve bir sol bek almayı düşünüyoruz. Çok yakında sizlerle paylaşacağız.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 18:32
Gökhan Tokgöz Beşiktaş'ta
Runje sakatlanınca kaleci sıkıntısı ceken Beşiktaş,Genclerbirliği’inin basarılı kalecisi Gökhan Tokgöz ile her konuda anlastı.Gökhan’ın çarsamba günü İstanbul’a gelip imza atması bekleniyor.

Kaynak:Fotospor

Ayrıca Gökahn Ünal transferinide ilk defa Fotospor’dan duymustunuz burden bize yalancı diyenleri bir kere daha kınıyorum efsane Fotospor daima dogruları söyler.

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 18:33
GALATASARAY'DA AYGÜN ŞOKU

Galatasaray'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Aygün Solak bugün beklenmedik şekilde tek taraflı olarak sözleşmesi feshedildi.Feshetme sebebi olarakda Aygün'ün daha tecrübesiz olması ve taraftarın bu isime karşı soğuk olması söyleniyor.Bakalım Aygün bu gelişmeye nasıl bir cevap verecek.

Bu gelişmelerin ardından Galatasaray yönetimi Gökay Kanmazalp ile anlaştı.Bu isimin daha önce Everton ile yaşadığı başarılar,Aygün'den yaşca büyük ve daha tecrübeli olması gösteriliyor.Galatasaray taraftarıda Gökay ismine Aygün'den daha sıcak bakıyor.Bakalım Gökay Kanmazalp bu yükü kaldırabilecek mi?

Haber:Şemsi Şek

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 18:36
Egemen beyle yaptıgımız röportajda Malik Fathi transferinin bittiğini ögrendik bu haberi size ilk duyuran gazete olarak kendimizle gurur duyuyoruz.
Mertcan Dönmez/Fotospor

eGowiCh
03.Haziran.2007, 18:54
Mateja Kezman PSV'de

Sırp futbolcumuz Mateja Kezman 4.5 milyon Pound karşılığında PSV'ye transfer olmuştur.

Kendisine bugüne kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 18:56
Kendisine bugüne kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz.

Daha hiç oynayamadıki ne katkısı olsun:D

Krusty
03.Haziran.2007, 19:00
Kleberson Parma`da!

Kleberson adlı futbolcumuz 1 Milyon Pound karşılığında Parma´ya transfer olmuştur. Futbol hayatında başarılar dileriz.

Kamuoyuna duyurulur.

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 19:01
Bale ve ya Taiwo

Yıllardır sol bek sıkıntısı ceken Fenerbahce oradaki boslugu doldurmak için girişimlere başladı.

İlk hedef Bale
Bale transferi icin girisimlere başlıyan Fenerbahce 5 milyon poundu gözden cıkardı..Bu transfer için 3 gün once İngiltere’ye ucan Murat Özaydın’lının Southampton kulübü yöneticileri ile görüştügü ve ilk görüşmelerde olumlu sonuc aldıgı ögrenildi.

Bale olmazsa Taiwo
Bale’yle büyük ölcüde anlasan Fenerbahce bu transferde pürüz ckması halinde Taiwo’yu İstanbul’a getirecek.Marseille’de oynayan Nijeryalı yıldızın bonservis ücretinin 7.5 milyon dollar oldugu belirtildi.

Krusty
03.Haziran.2007, 19:02
Ricardinho´yu İsteyen Çok!

Büyük umutlarla transfer ettiğimiz Ricardinho'yu satılık listesine koyduk. Nedeni ise onu satarak yabancı kontenjanını açmamız ve yerine daha iyi oyuncu alma düşüncemizdir. Ne kadara giderse vereceğiz (beleş bile olsun). Yeterki gitsin. :)

Kamuoyuna duyurulur.

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 19:04
Tevfik Köse için yarıs kızıştı.

Leverkusen’de oynayan Türk yıldız için Beşiktaş ve Fenerbahce girişimlere başladı.Yeni Hakan Şükür olarak nitlendirilen Tevfik için Fenerbahce’nin bir adım önde oldugu gelen haberler arasında.
Bu transferin yarın sonuclanacagınıda siz saygı deger okuyuclarımız duyururuz.
Fotospor

eGowiCh
03.Haziran.2007, 19:04
Bir yabancı santrafor ve bir sol bek transfer edeceğiz. Çalışmalarımız sürüyor. Edu ve Deivid ile yolların ayrılması bekleniyor.

Krusty
03.Haziran.2007, 19:07
Tevfik Köse´de Gözümüz Yok!

Tevfik Köse adlı oyuncu ile ilgilenmiyoruz. Yerine daha iyi oyuncuları getirebilecek kapasitedeyiz.

Kamuoyuna duyurulur.

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 19:07
Arouca ve ya Lucas

Kleberson’dan boşalan ön libero mevkiine uygun bir transfer yapmak isteyen Can Günsiray Brezilya’lıara göz dikti.

Fluminense’de oynayan Arouca ve ya Gremio’nun süperstarı Lucas’I izlemeye alan Can Günsiray yönetime rest cekerek bu iki oyuncudan birinin acilen takıma katılmasını belirtti.

Güngör Öztürk Beşiktaş’ta
Defans hattında sıkıntı ceken Beşiktaş Güngör Öztürkle 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Fotospor

eGowiCh
03.Haziran.2007, 19:11
Edu Dracena Palermo'da

Brezilyalı futbolcumuz Edu Dracena 1.6 milyon Pound karşılığında Palermo kulübüne satılmıştır.

Kendisine futbol yaşantısında başarılar dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 19:11
Fenerbahce’nin transfer listesini ele geçirdik.

Yabancı santrafor isteyen Egemen Işık’ın transfer listesini büyük bir operasyon la ele gecirdik.İşte Fenerbahce’nin forvet mevkiine istedigi oyuncular.

1)Trezeguet(Juventus)
2)Kuranyi(Schalke)
3)Eddie Johnson(Kansas City)
4)Luca Toni(Fiorentina)
5)Claudio Pizarro(Bayern)

Fotospor

Krusty
03.Haziran.2007, 19:23
Ricardinho Porto´da!

Ricardinho adlı futbolcumuz Porto kulübüne bedelsiz olarak gönderilmiştir. Futbol hayatında başarılar dileriz.

Kamuoyuna duyurulur.

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 19:26
Fenerbahce taraftar protestosu.
Sayın Işık Edu ve Kezman'ı yolladınız.Kimi aldınız Gökhan Ünal'ı,Serdar Taşcı'yı
biz yıldız istiyoruz sayın Işık.Aklınızı basınıza alın takımı toparlayın ya da Deivid'den önce siz gidersiniz!!!!

Flawless Victory
03.Haziran.2007, 19:28
Ben Can ile Gökay'ın nasıl oynadığını biliyorum. İkisi de çok iyiydi. Gökay ağırlığını koyabilir ama Gökay unutma ki Andrew Johnson yok sende. :D

deniz.91
03.Haziran.2007, 19:31
Roberto Carlos Fenerde!...

Real Madridde gözden düşen yıldız futbolcu için fener devreye girdi.Alınan son bilgilere göre carlos yarın istanbula gelecek ve fenerbahçe ile 2 yıl sözleşme imzalayacak.
FANATİK

eGowiCh
03.Haziran.2007, 19:37
Roberto Carlos Fenerde!...

Real Madridde gözden düşen yıldız futbolcu için fener devreye girdi.Alınan son bilgilere göre carlos yarın istanbula gelecek ve fenerbahçe ile 2 yıl sözleşme imzalayacak.
FANATİK

İzlediğimiz transfer politikası gereği yaşlı futbolcularla ilgilenmemekteyiz. Roberto Carlos ile kesinlikle bir görüşme olmamıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü, kaliteli genç oyuncuları kadrosuna katmaya devam edecektir ve bu kapsamda da çok yetenekli bir sol bek oyuncusunu renklerine bağlayacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

gerrrard
03.Haziran.2007, 19:37
Ben Can ile Gökay'ın nasıl oynadığını biliyorum. İkisi de çok iyiydi. Gökay ağırlığını koyabilir ama Gökay unutma ki Andrew Johnson yok sende. :D

Malesef Emrah abi.:D

eGowiCh
03.Haziran.2007, 19:40
Kemal Aslan Kayserispor'da, Alper Balaban İstanbulspor'da

Futbolcumuz Kemal Aslan Kayserispor'a 1 yıllığına kiralanmıştır.

Genç futbolcumuz Alber Balaban ise pilot kulübümüz olan İstanbulspor'a 1 yıllığına kiralanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Krusty
03.Haziran.2007, 19:45
İşte Kartal'ın Bombaları!
Beşiktaş futbol takımı yaptığı transferler ile bu sezonun iddialı isimlerinden biri olduğunu kanıtladı!

Varan 1:
Eduardo Ratinho :0:
Genç Brezilyalı ile 3.2 Milyon Pound karşılığında anlaşmaya varıldı.

Varan 2:
Daniel Carvalho :0:
Yetenekli oyuncu ile 5.750 Milyon Pound karşılığında anlaşmaya varıldı.

Varan 3:
Vagner Love :0:
Kalecilerin kabusu, yetenekli yıldız ile 5.750 Milyon Pound karşılığında anlaşmaya varıldı.

BJK

eGowiCh
03.Haziran.2007, 19:46
Fenerbahçe 5 - 0 FH (Şampiyonlar Ligi Ön Eleme 1. Maçı)

http://img47.imageshack.us/img47/7893/fbfh5fl3.th.jpg (http://img47.imageshack.us/my.php?image=fbfh5fl3.jpg)

Golleri Tuncay, Gökhan Ünal ( 3 ) ve Alex kaydetti.

deniz.91
03.Haziran.2007, 19:47
gökhan ünal şov başlıyor

eGowiCh
03.Haziran.2007, 19:53
Carlos Vela Fenerbahçe'de

http://www.carling.com/media/image_1436.jpg

Fenerbahçe Spor Kulübü, 17 yaşındaki Meksikalı oyuncu Carlos Vela'yı 4.7 milyon Pound bonservis bedeli karşılığında renklerine bağlamıştır. Uzun süredir transfer görüşmeleri yaptığımız Arsenal kulübüyle en sonunda anlaşma sağlandı.

Carlos Vela ile 4 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Geleceğin yıldızı olarak gösterilen Vela transferinin camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz. Carlos Vela, tesislerimizi gezdikten sonra FBTV'de canlı yayına katılacak ve Fatih Demirkol'un sorularını yanıtlayacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 19:56
Büyük bir oyuncu aldın Egemen.Tebrikler.

eGowiCh
03.Haziran.2007, 19:57
Deivid'in sözleşmesini fesh edebilirsek yerine bir yabancı daha alacağız ama maalesef tüm girişimlerimize rağmen Deivid'i takımdan gönderemedik.

Taraftarlarımızın yıldız isteğine son transferimizle cevap vereceğiz.

Krusty
03.Haziran.2007, 19:59
Yaptığımız transferler ile dikkat çekmememiz Beşiktaş camiasını üzüntüye boğdu.

İşte Kartal'ın Bombaları!
Beşiktaş futbol takımı yaptığı transferler ile bu sezonun iddialı isimlerinden biri olduğunu kanıtladı!

Varan 1:
Eduardo Ratinho :0:
Genç Brezilyalı ile 3.2 Milyon Pound karşılığında anlaşmaya varıldı.

Varan 2:
Daniel Carvalho :0:
Yetenekli oyuncu ile 5.750 Milyon Pound karşılığında anlaşmaya varıldı.

Varan 3:
Vagner Love :0:
Kalecilerin kabusu, yetenekli yıldız ile 7.5 Milyon Pound karşılığında anlaşmaya varıldı.

BJK

uAburak89
03.Haziran.2007, 20:01
Kariyer iyi gidiyor, Galatasaray hiç transfer yapmıyor mu yav.. (:

deniz.91
03.Haziran.2007, 20:01
egemen süper transferler yapıyosun tebrik ederim

eGowiCh
03.Haziran.2007, 20:02
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 3. Ön Elemede rakibi belli oldu: Arsenal :(

Üzülerek belirtmeliyim ki Arsenal'i elememiz çok zor görünüyor. Elimizden geleni yapacağız ama maalesef eleyeceğimizi sanmıyorum ve UEFA'da yolumuza devam edeceğiz.

RaSenGan
03.Haziran.2007, 20:02
GALATASARAY'DA AYGÜN ŞOKU

Galatasaray'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Aygün Solak bugün beklenmedik şekilde tek taraflı olarak sözleşmesi feshedildi.Feshetme sebebi olarakda Aygün'ün daha tecrübesiz olması ve taraftarın bu isime karşı soğuk olması söyleniyor.Bakalım Aygün bu gelişmeye nasıl bir cevap verecek.

Bu gelişmelerin ardından Galatasaray yönetimi Gökay Kanmazalp ile anlaştı.Bu isimin daha önce Everton ile yaşadığı başarılar,Aygün'den yaşca büyük ve daha tecrübeli olması gösteriliyor.Galatasaray taraftarıda Gökay ismine Aygün'den daha sıcak bakıyor.Bakalım Gökay Kanmazalp bu yükü kaldırabilecek mi?

Haber:Şemsi Şek

Ne diyon la :D Ben burda hastalıktan ölüyorum.Sende burda milleti kandırıyosun :) Gökay abi batırır Gs'yi :D

mustafa35
03.Haziran.2007, 20:03
Galatasaray iyi kurtuldu Aygün'den :D

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 20:08
Beşiktaş bayağı iyi transferler yapmış Arkandayız Can:)

deniz.91
03.Haziran.2007, 20:10
galatasaray büyük bir faciadan kurtuldu aygünü yollayarak verilmiş sadakaları varmış

eGowiCh
03.Haziran.2007, 20:16
http://www.lyngsat-logo.com/logo/tv/ff/fbtv_fenerbahce.jpg

Egemen Işık FBTV'ye konuştu

Fenerbahçe teknik direktörü Egemen Işık ilk kez FBTV'ye konuştu. Transferler ve hedefler ile ilgili olarak çok özel demeçler verdi.

Bu sene hedefimiz ligde ve kupada şampiyonluk. Şampiyonlar Ligi için iddialı değilim zira Arsenal gibi bir dünya devi ile eşleştik. Turu geçeceğimizi sanmıyorum, ancak elimizden geleni yapacağız. UEFA Kupası'nda yola devam edeceğiz, burada hedefimiz çeyrek finale kadar yükselmek olacak.

Ligde şampiyon olabilmek için iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Mehmet Topuz, Gökhan Ünal ve Serdar Taşçı gibi 3 yetenekli yerli futbolcunun yanı sıra Carlos Vela gibi çok yetenekli bir yabancı futbolcuyu kadromuza dahil ettik.

Deivid'in kulüple bağlarını koparması durumunda ise bir yabancı transferi daha yapacağız. Bursaspor'da forma giyen Mateus'ün kontenjanı doldurmasından dolayı maalesef 5 yabancı ile mücadele edeceğiz.

İlk kez sizlerle transfer listemi ve transferde olan bitenleri paylaşacağım.

Öncelikle Lyon forması giyen Hatem Ben Arfa her konuda anlaştık fakat yabancı kontenjanı nedeniyle bu oyuncuyu kadromuza katamadık. TFF eğer kontenjanı sınırsız yapsaydı, yetenekli Fransız futbolcuyu kadromuza katacaktık.

Yine yabancı kontenjanı sebebiyle Internacional forması giyen Brezilyalı Luiz Adriano'yu da renklerimize bağlayamadık. İmza aşamasına kadar geldik fakat kontenjandan dolayı bu transferi sürekli erteledik.

Omar Esparza ile her konuda anlaşmıştık fakat başkanımız Aziz Yıldırım'ın bu transferi tekrar düşünmemizi istemesi üzerine transferi iptal ettik.

Malik Fathi ile de temaslarımız oldu fakat kulübü Hertha Berlin ile bir türlü anlaşamadık. Yine bir diğer Türk futbolcumuz Nihat Kahveci için Villarreal'in kapısını çaldık, fiyatta da anlaştık fakat Nihat gelmek istemediğini söyledi.

Eski futbolcumuz Jay Jay Okocha ile her konuda anlaştık fakat bu futbolcunun yaşından ötürü transferden vazgeçtik.

Şimdi hedefimizde birkaç futbolcu daha var, bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle John Carew, Eric Abidal, Roberto Carlos, Patrice Evra, Gael Clichy gibi oyuncularla temas halindeyiz. İkinci planda ise Roy Makaay, Antonio Cassano, Cesar Delgado, Marcell Jansen, Fred, Zarate ve Villagra bulunuyor.

Görüştüğümüz isimler bunlar. Aralarından bir tanesini ihtiyacımız olan mevkiye ve kulübün tutumuna göre renklerimize bağlayacağız.

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 20:17
Süper kupa maçında Galatasaray Carrusca'nın golü ile 1-0 öne geçti...

2-0 Ümit Karan...

3-0 Arda...

deniz.91
03.Haziran.2007, 20:19
hani carlosu almayacaktın egemen

eGowiCh
03.Haziran.2007, 20:21
Basın Açıklaması: Roberto Carlos

Geçtiğimiz günlerde Roberto Carlos ile ilgili basında bir haber çıkmış ve tarafımızca yalanlanmıştı. Ancak o tarihten sonra teknik direktörümüz Roberto Carlos ile görüşülmesini talep etmiştir. O gün planlarımızda Roberto Carlos yoktu ancak şimdi Roberto Carlos ile ilgileniyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

deniz.91
03.Haziran.2007, 20:32
Süpergenç Kevin Larsen Tamam!...
Geleceğin yıldızları arasında gösterilen kevin larseni uzun süredir takip eden Fenerbahçenin oyuncuyla prensipte anlaştığı öğrenildi.Norveçli yıldızın önümüzdeki hafta istanbula gelerek fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalamsı bekleniyor.

FANATİK

gerrrard
03.Haziran.2007, 20:36
Basın Açıklaması

Basında çıkan Jose Sosa transferi iddiaları gerçekleri yansıtmaktadır.Sosa bizimdir.

Basında çıkan Stjepan Tomas'ın Lazio'ya gittiği iddiaları gerçekleri yansıtmaktadır.Tomas Gs'dan ayrılmıştır.

Galatasaray Spor Kulübü

eGowiCh
03.Haziran.2007, 20:36
Kaleci alacağız

Serdar Kulbilge ile yollarımızı ayırıp, üçüncü kaleci transfer edeceğiz. 3-4 adayımız var kaleci konusunda ve birini renklerimize bağlayacağız. Taraftarımıza duyurulur.

Krusty
03.Haziran.2007, 20:38
Galatasaray 5-1 Beşiktaş

İlk maçta bu skor ile sahadan ayrılmak utanç verici. Takımıma fazlasıyla güveniyordum fakat yanıldım. Runje'den yoksunduk bu maçta. Ve diğer kalecimiz Murat Şahin sağolsun geleni gideni içine aldı. Bıraksın futbolu, voleybola başlasın. Kaleci terimini karalıyor. Ekonomik bütçemin zayıflaması nedeni ile kaleci de satın alamıyorum, 1.5 ay Runje'yi bekleyeceğiz. Umarım ligdeki maçlarım böyle geçmez. Buradan Galatasaray ekibini tüm Beşiktaş ailesi olarak kutluyoruz.

Can Günşiray

gerrrard
03.Haziran.2007, 20:39
Süper Kupa Şampiyonu '' GALATASARAY''
Bugün Frankfurt'ta oynanan Süper Kupa maçını Galatasaray 5-1 gibi farklı bir skorla almıştır.Maçın yıldızı yeni transfer Jose Sosa olurken,Ümit Karan'da 2 gol atarak Galatasaray taraftarını mutlu etti.
http://img521.imageshack.us/img521/8671/ads305zgs4.jpg

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 20:43
Tebrikler Gökay abi:)

Hiç umutsuzluğa kapılma Can biz senin arkandayız bu arada 325 milyara Enyeama'yı alabilirsin:)

mustafa35
03.Haziran.2007, 20:45
Tebrikler Galatasaray :)

Krusty
03.Haziran.2007, 20:52
Beşiktaş kulübünün transfer bütçesi hiç kalmamıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

eGowiCh
03.Haziran.2007, 20:56
FH 0 - 6 Fenerbahçe (Şampiyonlar Ligi Ön Eleme 2. Maçı)

http://img126.imageshack.us/img126/4133/ads305zgp0.th.jpg (http://img126.imageshack.us/my.php?image=ads305zgp0.jpg)

Golleri Carlos Vela ( 2 ), Appiah, Gökhan Ünal ( 2 ) ve Alex kaydetti.

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 21:03
Yav Can bir tane adam sat bişiler yap yoksa bu kaleci sorunu şampiyonluğa mal olacak...

deniz.91
03.Haziran.2007, 21:06
bencede can nobreyi yolla derim ben kaleci olarakta lukasz fabienski enyeama veya oswaldo sannchez al

WoLdemoRt07
03.Haziran.2007, 21:21
Galatasaray niye bu kadar suskun?

Krusty
03.Haziran.2007, 21:22
LİG BAŞLIYORRRRR!

Denizlispor 1-3 Beşiktaş

http://img517.imageshack.us/img517/5538/adszem6.th.jpg (http://img517.imageshack.us/my.php?image=adszem6.jpg)

Goller: Matias Delgado, Eduardo Ratinho, İbrahim Akın

eGowiCh
03.Haziran.2007, 21:28
TURKCELL SüperLig BAŞLADI !!!

Fenerbahçe 3 - 1 Gençlerbirliği (Turkcell SüperLig 1. Hafta)

http://img50.imageshack.us/img50/1650/ads305zad7.th.jpg (http://img50.imageshack.us/my.php?image=ads305zad7.jpg)

Goller: Alex ( 2 ), Appiah

deniz.91
03.Haziran.2007, 21:30
tebrikler galibiyetle başlamışınız

the_imam912
03.Haziran.2007, 21:33
Tebrikler arkadaşlar.Aygün'ü görsek bir de:).

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 21:37
Aygün cıktı oyundan imam.Gökay girdi yerine:D

Krusty
03.Haziran.2007, 21:37
Tebrikler arkadaşlar.Aygün'ü görsek bir de:).
Aygün artık kariyerde yok. Önceki sayfaları okursan daha iyi olur. Hem yaptığımız transflerler falan da var. (::)

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 21:41
Aygün sağlık sorunları göstererek GS'den ayrıldı birde ilk başta düşünülen Kalli hastalanır diye getirilmemişti:D

Bu arada galibiyetle başlayan ekipleri kutluyorum:)

gerrrard
03.Haziran.2007, 21:45
Derbide Kazanan Yok!!!
Büyük maçta kazanan olmadı.Beşiktaş'ı 5-1 yenerek Süper Kupa'nın sahibi olan Galatasaray favoriydi ama Hamsileri geçemedi.Mondragon'un süper oyunu göze çarptı.
Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray
http://img158.imageshack.us/img158/9622/ads305z2ot0.jpg

eGowiCh
03.Haziran.2007, 21:48
Ali Melih Özçelik Fenerbahçe'de

Fenerbahçe Spor Kulübü, 19 yaşındaki file bekçi Ali Melih Özçelik ile sözleşme imzalamıştır. Kulübümüz Turgutluspor'a 70 bin Pound bonservis bedeli ödeyecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Krusty
03.Haziran.2007, 21:48
Eee onlarda Murat Şahin gibi bir kaleci yok. :n: :n:

deniz.91
03.Haziran.2007, 21:49
bence gs b,r tane tolga seyhanın yerine türk stroper almalı

eGowiCh
03.Haziran.2007, 21:57
Fenerbahçe 1 - 0 Arsenal (Şampiyonlar Ligi Ön Eleme 1. Maçı)

http://img50.imageshack.us/img50/8765/ads305zpv1.th.jpg (http://img50.imageshack.us/my.php?image=ads305zpv1.jpg)

Gol: Kendi kalesine Djourou
Maçın Yıldızı: Mehmet Topuz

gerrrard
03.Haziran.2007, 21:58
Galatasaray'da Şok!!!
Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Galatasaray M.Haifa ile karşılaştı.Ali Samiyen'deki karşılaşma 0-0 biterken Galatasaray menejeri Gökay Kanmazalp:''Endişelenicek birşey yok.Kondisyonlarımız azdı.Doğal olarak kazanamadık.Ama 2. maçta kesinlikle gülen taraf biz olacağız.''Dedi.
http://img339.imageshack.us/img339/2555/asdtu0.jpg

deniz.91
03.Haziran.2007, 21:59
egemen tebrik ederim dostum süper olmuş bu ikinci maçta defansif oynarsan geçersin turu

eGowiCh
03.Haziran.2007, 21:59
Maç Sonrası: Basın Toplantısı

Bugün mucizevi bir skor elde ettik. Arsenal'in maçta tek kale oynamasına rağmen Volkan Demirel'in müthiş kurtarışlarıyla maçtan galip ayrıldık, çok mutluyuz. Oyuncularımı tebrik ederim. Özellikle Mehmet Topuz ve Volkan Demirel'i. İkinci maça yenilmemek için çıkacak ve Şampiyonlar Ligi vizesi almak için uğraşacağız. Sürpriz oldu bizim için bu skor, umarım ikinci maçta da şans yanımızda olur.

Egemen Işık

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 22:02
ikinci maçlarda dikkat arkadaşlar gruplara kalacağınıza inanıyoruz...

Krusty
03.Haziran.2007, 22:21
Arkadaşlar biz her gün 5'er tane maç yapacağız galiba. Sizce yaptığımız her maçı hemen buraya mı ekleyelim, yoksa 5 maçın hepsini bittikten sonra mı ekleyelim?

the_imam912
03.Haziran.2007, 22:22
Aygün artık kariyerde yok. Önceki sayfaları okursan daha iyi olur. Hem yaptığımız transflerler falan da var. (::)

Tamam bakıyorum :).

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 22:25
Hemen ekleyin bence fazla sabırsızlandırmayın bizi.Hem her maca ayrı yprum da yaparız.

Krusty
03.Haziran.2007, 22:28
Tamam o zaman siz de yorum yapın eklediğimiz maçlara. :)

Birazdan GS-FB derbisi var. Aynı hafta benim de TS ile maçım var. Hepimiz açısından zorlu geçecek bir hafta. Hadi hayırlısı bakalım... :)

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 22:28
Evet sırayla koyun toptan koymak pek güzel olmaz:)

eGowiCh
03.Haziran.2007, 22:31
Derbilerin derbisi başlıyor. Hedef 1 puan :) Zor bir deplasman olacak benim açımdan.

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 22:38
Derbilerin derbisi başlıyor. Hedef 1 puan :) Zor bir deplasman olacak benim açımdan.

Aman su şişelerine dikkat Egemen:D

eGowiCh
03.Haziran.2007, 22:45
Deivid'in sözleşmesi fesh edilmiştir

Brezilyalı oyuncumuz Deivid de Souza'nın sözleşmesi karşılıklı olarak fesh edilmiştir.

Boşalan kontenjana bir yabancı futbolcu transfer edeceğimizi kamuoyuna duyururuz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 22:46
Sol bek alcaksın sanırsam Egemen.
Taiwo,Bale,Abidal ücünden birini al bence.

gerrrard
03.Haziran.2007, 22:48
Sami yen'de bir beraberlik daha 0-0
Türkiye'nin sabırsızlıkla beklediği büyük Galatasaray-Fenerbahçe derbisi 0-0 sonuçlandı.Menejer Gökay Kanmazalp ise kondisyondan yakınıyor.
http://img502.imageshack.us/img502/8156/dsadasdasdeg8.jpg

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 22:50
Gökay abi aynı Gs'nin sezon başındaki gibi beraberlik serisi yapıyorsun...

Krusty
03.Haziran.2007, 22:50
Gökay lige çok istikrarlı başladın ne iş? :D

gerrrard
03.Haziran.2007, 22:51
4 maçımdan 3'ü beraberlikle sonuçlandı.:D 3'üde 0-0 ve dikkat çekerim 4 maçın 3'ü derbi!!!

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 22:51
Mac sonunda beraberliği kondisyona baglayan Gökay Kanmzalp'a liseliler büyük bir tepki gösterdi.
Ya takımı cabuk toparlar ya da Aygün gibi o da gider!!! diye pankart actı liseliler

Mertcan Dönmez/Florya

gerrrard
03.Haziran.2007, 22:54
Liseliler deli mi 4 maçın 3'ü derbi kardeşim.Fake haberler bunlar.:D

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 22:58
Ben muhabiriniz Mertcan Dönmez su anda Florya Metin Oktay Tesislerinin önündeyim burda büyük olaylar cıktı.Liselilere deli diyen Gökay Kanmazalp'i linç etmek isteyen 500 kişilk bir grup Tesislerin kapısnı zorluyor.Her an içeri girip Gökay Kanmazalp'i alabilirler.
Mertcan Dönmz/Florya

gerrrard
03.Haziran.2007, 23:00
Fake haberler devam ediyor.Ben öle bişi demedim.:DSadece fake olduğunu böle bir cümle ile söledim.;)

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 23:01
Galatasaray yönetimi Gökay Kanmazalp'a ödenecek tazminatı göze alamadığı için Gökay ile yola devam kararı aldığı bildirildi:D

Haber: Şemsi Şek

eGowiCh
03.Haziran.2007, 23:02
Geleceğin yıldızını renklerimize katacağız

Bir yabancı transferi daha yapacağımızı duyurmuştuk. Şu an bir iki futbolcu ile görüşmelerimiz sürüyor. İki isme odaklandık, ikisinden birini renklerimize katacağız ve bu isim taraftarın hoşuna gidecek, çok yetenekli bir oyuncu olacak. 100. yıl bombasını patlatmaya az kaldı.

Egemen Işık

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 23:02
Ntv Basın acıklaması

Haberlerimizin fake oldugunu iddia eden Gökay Kanmazalp'i kınıyoruz.Gökay Kanmazalp ile yargı önünde hesaplaşcaz.
1 ytl 'lik manevi tazminat davası acmıs bulunuyoruz Gökay beye.

gerrrard
03.Haziran.2007, 23:03
Basın Açıklaması

Basında çıkan transfer hariç tüm haberler yalandır.Tüm kamuoyunun bilgisine.

Galatasaray Spor Kulübü

deniz.91
03.Haziran.2007, 23:04
Fenerden Son Bombalar!...
Varan 1
Hakan Balta
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/89741balta.jpg
Manisasporda gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazanan Hakan Baltanın Fenerbahçe ile herkonuda anlaştığı önümüzdeki günlerde imza atacağı iddia ediliyor.

Varan 2
Süperstar Samir Nasri
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/IntertotoCup/319924_MEDIUMSQUARE.jpg
Geleceğin Zidanesi olarak gösterilen Marsilyanın süpergenci Nasriyi Fenerbahçenin almak için büyük bir pazarlığa girdiği öğrenildi.Şu ana kadar pazarlıkların olumlu geçtiği Fenerbahçenin Nasriye imza attırmasının an meselesi olduğu söyleniyor.

FANATİK

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 23:05
100.yıl Bombası Bale

Fenerbahce'nin 100.yılımıza yakısır genc bir yetenek alıcaz demesi üzerine Ekibimiz hemen arastırmalara baslamıs ve bu ismin Gareth Bale oldugunu saptamıstır.Bu transferin 2 gün içinde sonuclanması bekleniyor.

Fotospor

Memedov
03.Haziran.2007, 23:11
Egemen bu işi iyi biliyor Arsenal´i 1-0 yenmiş helal olsun.

eGowiCh
03.Haziran.2007, 23:11
Basın Açıklaması: Transferler

Transferlerle ilgili son gelişmeleri yarın teknik direktörümüz Egemen Işık LİG TV'de aktaracaktır.

Yarın saat 19.00'da Lig TV'ye konuk olacak Egemen Işık basında çıkan haberlerin doğru olup olmadığını ve hangi oyuncuyu aldıklarını açıklayacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Krusty
03.Haziran.2007, 23:12
Beşiktaş 2-1 Trabzonspor

http://img86.imageshack.us/img86/9370/aaahy2.th.jpg (http://img86.imageshack.us/my.php?image=aaahy2.jpg)

Goller: Matias Delgado ( 2 )

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 23:13
Helal olsun Can iyi gidiyorsun böyle devam...

eGowiCh
03.Haziran.2007, 23:13
Tuncay'ın sözleşmesi 2010'a kadar uzatılmıştır

http://www.fenerbahce.org/pic_lib/04092006tuncay3.jpg

Önümüzdeki yıl sözleşmesi sona erecek futbolcumuz Tuncay Şanlı'nın sözleşmesi 2010'a kadar uzatılmıştır.

İlerleyen günlerde Alex'in sözleşmesinin uzatılması için girişimlerde bulunulacak ve Alex'in menajeri Juan Figer İstanbul'a davet edilecektir.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Krusty
03.Haziran.2007, 23:15
Bugünlük oyunu kapadık, yarın kaldığımız yerden devam edeceğiz. Fenerbahçe ile karşılaşacağım bakalım ne olacak... :)

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 23:15
Tebrikler Can iyi gidiyorsun.Vagner love ve Daniel Carvalha nasıl oynadı ilk maclarda.

Krusty
03.Haziran.2007, 23:18
Tebrikler Can iyi gidiyorsun.Vagner love ve Daniel Carvalha nasıl oynadı ilk maclarda.
Sahada falan çok iyi mücadele ediyorlar ama şutları çok kötü. Deli deli yerlere vuruyorlar. Umarım en yakın zamanda düzelirler. :)

the_imam912
03.Haziran.2007, 23:28
Aygün'ün gitmesi iyi oldu :).Daha zevkli böyle.Aygün bu arada geçmiş olsun

El Comandante
04.Haziran.2007, 00:15
Aygün´den kurtulduk derken Gökay basimiza bela oldu :D Gökay transfer yap yahu,stoper falan al.=)

gerrrard
04.Haziran.2007, 00:24
Taraftarımızı beklettik ama sonunda aradığımız bombayı patlatacağız!!!

Kulübümüzün Jose Sosa hariç hiç transfer yapmadığı için şikayetçi olan taraftarımızın yüzü gülebilir.Yılın bombasını patlatmaya hazırlanıyoruz.Bu bomba ile herkes şaşkına dönecektir.Şimdiden şampiyonluk şarkıları söyleyebiliriz.:)

Gökay Kanmazalp

hp-fm-gs
04.Haziran.2007, 00:33
Transfer Dosyası
Stoper ve Ön Libero arayışlarını sürdüren Galatasaray transferde kolları sıvadı.Taraftarlarını oldukça bekleten Sarı Kırmızılı kulübün Teknik Direktörü Gökay Kanmazalp'in İspanya'nın Deportivo takımında forma giyen Arjantinli oyuncuyu Fabricio Coloccini'yi istediği bildirldi.100.yılını yaşayan Fenerbahçe'ye şampiyonluk yaşatmak istemeyen galatasaray'ın kadrosunu sağlamlaştırmak için bu transferi bitirmek istediği öğrenildi.Yarın iki yönetici İspanya'ya gidip Coloccini transferini bitirmek için oyuncunun menajeriyle görüşecek.Oyuncunun Galatasaray'a

- "Kulübümle anlaşırsanız seve seve gelirim" dediği öğrenildi.

http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/3956269

Kaynak : Dadaş Haber Ajansı..

gerrrard
04.Haziran.2007, 00:51
Basın Hakkında

Basında çıkan stoper ve ön libero arayışları içerisinde olduğumuz haberi doğrudur.Aynı zamanda ilgilendiğimiz 4 bombadan 1'iside Coloccini'dir.Basında çıkan bu haberler gerçekleri yansıtmaktadır.

Galatasaray Spor Kulübü

El Comandante
04.Haziran.2007, 02:07
Galatasaray bombalari patlatmaya hazirlaniyor!

Galatasaray,Costinha´nin pesinde!

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/t/pla/l/177657.jpg
Galatasaray medyadan sir gibi sakladigi bir oyuncu ile prensipte anlasti.Bu oyuncuyu BAH olarak aciga cikardik.Costinha!

Galatasaray yetkilileri bu transferi bitirip taraftarlarinin gönlünü alip,liselilerin yükselen seslerini indirmeyi planliyor.

Manager Gökay´in israrla istedigi Costinha icin Galatasaray yönetimi elini cabuk tutup transferi bitirmeyi amacliyor.

Ispanya´nin Atleticho Madrid kulübünde oynayan Costinha Galatasaray icin tam bicilmis kaftan.Hem defansif hem ofansif oynayan Costinha 2006 Dünya Kupasinda oynadigi futbolla göz doldurmustu.

Atleticho Madrid´te uyum sorunu yasadigini,orada mutlu olamayacagini yönetime bildiren Costinha Atl.Madrid yetkililerinden okey yanitini alinca Galatasaray ile prensipte anlasmaya vardi.Galatasaray yetkilileri 1-2 gün icinde transferi bitirip taraftarlara sunmak istiyorlar.

Alternatif oyuncu:Gravesen!

http://fr.uefa.com/ml/images/players/ucl/220X220/33954.jpg
Galatasaray yetkilileri eger Costinha transferinde bir pürüz cikarsa hemen Gravesen´e yönelecekler.Gravesen´i B plani olarak kullanan yönetim bu transferi de sir gibi sakliyordu ama BAH kalitesi bu transferi de ögrendi :)

Ön liberoda görev yapan Gravesen,fizigi,sutlari ve hirsiyla dikkat ceken bir isim.Bu yaz Celtic´e transfer olan Gravesen uyum sorunu yasiyor.Galatasaray yönetimi Costinha´da yasanabilecek bir sorunda Gravesen´e yönelip transferi bitirmeyi amacliyor.

Servet Cetin Galatasaray yolunda!
http://www.ajansspor.com/resim/servet_milli_sivil.jpg

Galatasaray Servet´i transfer etmek icin kollari sivadi.Adnan Polat bizzat Sivasspor yetkilileri ile görüsmek icin Sivas´a gitti.Bu transferin 1-2 gün icinde netlik kazanacagi ögrenildi.

Servet devre arasinda Sivasspor´a gecmis ve orada basarili bir futbol sergileyerek Galatasaray´in kiskaci altina girdi.Servet yaptigi aciklamada: "Galatasaray´da oynamak istiyorum,orasi tam bana göre" dedi..!

Bizden ayrilmayin.

BAH

Cengo
04.Haziran.2007, 03:10
Fenerbahçe Beckham'ı istiyor!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Egemen Işık'ın önceki gün gece yarısı, L.A. Galaxys takımı ile anlaşarak 7 yıllığına 200 Milyon Dolar alacak olan David Beckham ile özel bir telefon görüşmesi yaptığı ve Beckham'ın da Amerika aradığı huzuru ve heyecanı bulamadığını söylediği öğrenildi.

Beckham'ın önsözleşme imzalamasına rağmen kontratını sezon sonu karşılıklı olarak başlamadan fesh edebileceği ve Fenerbahçe ile Ş.L. heyecanını tekrar yaşamak istediği biliniyor.

Egemen Işık'a yakın olan kişilere göre bu transfer bitti bile!
Aziz Yıldırım'ın caimaya verdiği büyük yıldızı sözü Roberto Carlos'un bir yanıltmaca olacağı şeklinde düşünüldüğünde bu transferin gerçekleşme olasılığını yüksek tutuyor.Bilindiği gibi Roberto Carlos transferi bir çok defa yalanlanmıştı.

Beckham'ın dünyaca ünlü ses sanatçısı eşi Victoria Beckham'ın İstanbul'a geldiği ve İstanbul'u çok beğendiği de gelen duyumlar arasında.

FOTOSPOR

RaSenGan
04.Haziran.2007, 14:20
Ego delirdin mi ? :D Ne yapacan Beckham'ı :)

goosfraba
04.Haziran.2007, 14:29
Gs, bu transferleri gerçekleştirirse güzel olur..

eGowiCh
04.Haziran.2007, 17:11
Beckham ile ilgilenmiyoruz

Basında çıkan David Beckham ile görüştüğümüz yolundaki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. David Beckham'ı kadromuzda görmek isteriz ancak Beckham'ın maliyetinin oldukça yüksek olması transferin gerçekleşmesini olanaksız kılmaktadır.

Kalan transfer bütçemiz dahilinde bir yabancı transferi daha yapacağız ve bu ismi transfer kesinleşince kamuoyuyla paylaşacağız. Taraftarlarımızın bu tür yalan haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Krusty
04.Haziran.2007, 17:49
Beckham Fener gibi bir takimi kucumser zaten...

sinanFB
04.Haziran.2007, 17:55
beckhamın küçük kardeşi fenerliymiş onun için gelmeye olumlu bakıyomuş

eGowiCh
04.Haziran.2007, 17:56
Beckham'ı 2 saatte getirirdim

İsteseydik David Beckham'ı iki saatte Türkiye'ye getirirdik. Ama yönetim ve Egemen Işık ile hep birlikte konuşup, Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'ye daha yararlı olacağına karar verdik. Samimi söylüyorum ve tekrarlıyorum, iki saat içinde David Beckham'ı Fenerbahçe'ye getirirdik...

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Krusty
04.Haziran.2007, 18:01
Lafla olmuyor Egemen Işık Bey icraat lazım...

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 18:03
Füzeci Riise Fenerbahce'de.

Fenerbahce 100.yıl bombasını patlattı.Liverpool'un füzeci lakaplı oyuncusu Riise ile her konuda anlasan Fenerbahce bu transferi gercekleştirmek icin gün sayıyor.
Taraftara yıldız sözü veren ve yıldız alamayınca taraftar baskısından korkan Aziz Yıldırımın bu oyuncunun kulübüne 6 milyon pound,kendisine ise yıllık 1.5 milyon pound vereceği öğrenildi.
Riise'nin perşembe günü İstanbul'a gelip kendisine Fenerbahce'ye baglayacak sözleşmeye imza atması bekleniyor.

MHA/İngiltere

RaSenGan
04.Haziran.2007, 18:52
Fenerbahçe'de Hareketli Dakikalar..!

Fenerbahçe teknik direktörü Egemen Işık,TSL'den bazı sol bek ve forvet oyuncularıyla görüştüğünü açıkladı.Gazetecilerin sorularına yanıt vermeyen Egemen Işık,sadece yapacağı transferlerin sol bek ve forvet olduğunu söyledi.Bu kişilerin Ümit Karan ve Volkan Yaman olduğu ise basın arasında
söyleniyor.Hatta Ümit Karan'la fiyatta anlaşırlarsa takımda yer alacağı kesin gibi.

Volkan Yaman

http://img520.imageshack.us/img520/1179/56721xl0.jpg

Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi ve Yaşı: 27/08/1982 ( 25)
Doğum Yeri: Almanya
Sözleşme Başlangıç ve Bitiş Tarihi : 04/06/2006 - 31/05/2009
Forma No: 74

OYNADIĞI TAKIMLAR

Antalyaspor
TSV Munchen 1860

Ümit Karan

http://www.sporunsesi.com/img/h/KARAN11.jpg

Mevkisi: Forvet

Doğum Yeri : Almanya

Doğum Tarihi : 01.10.1976

Geldiği Kulüp : Ankaraspor

Sözleşme Bitiş Tarihi : 30.05.2007

Ülkesi : Türkiye

Statüsü : Yerli

Attığı Gol : 18

Sarı Kart : 7

Kırmızı Kart : 0

Kaynak : Reklama gerenk yok :D

eGowiCh
04.Haziran.2007, 18:54
Ümit Karan ve Volkan Yaman ile İlgilenmiyoruz

Ümit Karan ve Volkan Yaman ile görüştüğümüz yolundaki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Bu oyuncularla kesinlikle bir görüşmemiz olmamıştır. Basının bu tür yalan haber yapmak yerine resmi yayın organlarımızı takip etmelerini öneririz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 18:58
Dün verdiğimiz Riise Fenerbahce'de haberine herangi bir yalanlama gelmemesi bu transferin bittiğinin bir göstergesidir sevgili okurlarımız.

MHA

Krusty
04.Haziran.2007, 19:30
Konuya anket eklendi kim şampiyon olur diye. Lütfen arkadaşlar gerçekte tuttuğunuz takıma değil de, transferlere, ligdeki durumlara falan bakarak oy veriniz. :)

El Comandante
04.Haziran.2007, 19:34
Can(Besiktas) sampiyon olur kanimca.

iyi transferler yapti ve lige iyi basladi.

Galatasaray 2.olur.

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 19:36
Fenerbahce şampiyon olur bence.
İyi oyncular aldı iyide bir gidişi var ayrıca bomba bir transfer daha yapcak.

RaSenGan
04.Haziran.2007, 19:37
Transferlerin önemi pek yok.Önemli olan takımı en iyi şekilde yönetmek.

1.Fenerbahçe
2.Beşiktaş
3.Galatasaray

LaigLeNoiR
04.Haziran.2007, 19:37
Bir Beşiktaş'lı olarak Fenerin şampiyon olacağını düşünüyorum.

Krusty
04.Haziran.2007, 19:38
Transferler bence çok önemli. İyi oyuncu olmadan Türkiye Ligi'nde oynamak çok zor gerçekten. E iyi oyuncu için de transfer şart... ;)

Bu arada bence de Egemen şampiyon olur. İyi bir menajer. :)

RaSenGan
04.Haziran.2007, 19:39
Beşikteş yazıyor.Düzeltilirse iyi olur..:)

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 19:47
Alex ayrılıyor mu?

Fenerbahce'nin süperstarı Alex sene sonunda takımdan ayrılmayı planlıyor.Bu ortamda bu takımda futnol oynayamam diyen Alex De Souza'nın esas derdinin aldıgı maaşı cok az buldugu ise bize gelen haberler arasında.

Bu sene sözleşmesi bitecek olan Alex'in talipleride bir hayli fazla Alex'in peşinde Barcelona,Milan,Juventus,Hamburg ve Galatasaray'ın oldugu söyleniyor.
Bu oyuncunun bonservis bedeli olmaması Galatasaray'a transer ihtimalinide oldukca artıryor.

Alex'in menajeri Juan Figer ise yarın saat 14:00 de bir basın toplantısı düzenleyip transfer konusu ile ilgili acıklamalar yapılacagını belirtti.

MHA

deniz.91
04.Haziran.2007, 20:07
bence fenerle bjk çekişmede olacak

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 20:12
Egemen Işık'la aptıgımız Röportajı

Mertcan
Riise'yle ilgileniyorusunuz Egemen bey?
Egemen Işık
Transfer listemn ilk sırasında yer alıyor
Mertcan
Alex ayrılıcak mı?
Egemen
bu sene alex takımda kalacak önümüzdeki sene planlarımda yer almıyor bu seneki performansına göre sözleşmesini uzatıcam.
Mertcan
Peki Egemen bey Fotospor da cıkan Taye Taiwo ve Gareth Bale haberlerinin dogruluk payı var mı ?
Egemen
Sadece Taiwo ile ilgileniyorum.
Mertcan
Hangi mevkiilere transfer yapacaksınız?
Egemen
Türk sol bek ve forvet
Mertcan
Sol bek Malik Fathi olabilir mi?
Egemen
Hayır Fathi değil.
Mertcan
Hakan Balta ve Ergün Teber mi?
Egemen
Evet.Tebrik ederim gercekten müthiş br habercisiniz

MHA

eGowiCh
04.Haziran.2007, 20:13
Röportaj tamamen yalandır, hepsi uydurmadır. MAH'ı yalan haber yapmamaya davet ediyoruz.

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 20:16
Elimizde belgeler var Egemen bey.Msn kayıtları var.Yargı yoluyla görüsücez sizin ile.

MHA

eGowiCh
04.Haziran.2007, 20:33
http://www.kalder.org/genel/14kongre/Resmi%20-%20CNN%20Turk%20logo.gif

Egemen Işık CNN Türk'e Fenerbahçe-Beşiktaş Maçıyla İlgili Konuştu

Egemen Işık, haftasonu oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ile ilgili sadece CNN Türk'e konuştu.

Beşiktaş çok iyi bir kadro kurdu, Vagner Love ve Daniel Carvalho gibi iki önemli dünya yıldızı transfer etti. İşimiz gerçekten zor olacak ancak oyuncularım bu maça galibiyet için çıkacak.

Taraftarımızdan destek bekliyoruz, 55 bin kişinin stadı doldurmasını arzu ediyoruz. 90 dakika boyunca tezahuratlarıyla bize destek çıkmalarını ve saha avantajımızı en iyi şekilde kullanmak istiyoruz.

Bu maçı şampiyon olmak istiyorsak mutlaka kazanmalıyız. Takımımı en iyi şekilde motive ettim. Bu maçtan sonra Arsenal maçımız var. Zorlu bir dönemdeyiz, bu dönemi oyuncularım en iyi şekilde atlatacaktır, bundan eminim.

Beşiktaş'a karşı önlemler alacağız, defansımızın bu maçta çok dikkatli olması gerekiyor. Her an gol tehlikesi ile karşı karşıya olacağız. Vagner Love'a özel önlem almayı düşünüyorum.

Dostça bir karşılaşmanın geçmesini temenni ediyorum. İyi olan kazansın, rakibime başarılar diliyorum.

Krusty
04.Haziran.2007, 20:34
Fenerbahçe Güçlü Bir Ekip

3. haftada Kadıköy'e gidiyoruz. Bu maçta amacım beraberlik. Takımını çok iyi yönetiyor ve kadrosu da gayet iyi. Savunmamızda İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toroman gibi isimler yok. Kalecimiz Runje'de sakatlığından dolayı maçta görev alamayacak bir diğer isim. Bu sebeplerden dolayı Fenerbahçe takımından ve Egemen Işık'tan korkmuyorum değil. Birbirimize sataşmadan dostça bir karşılaşma geçmesini istiyorum. Hak eden kazansın.

Can Günşiray

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 20:49
Macın favorisi Fenerbahce bence.
Skor tahmini. 4-1

gerrrard
04.Haziran.2007, 20:55
FB alır çünkü BJK'nin defans sıkıntısı var:

2-1 biter.

hp-fm-gs
04.Haziran.2007, 21:00
Gönlüm Galatasaray'dan, mantığım Fenerbahçe'den yana.

BlackEagle19o3
04.Haziran.2007, 21:02
gönlüm de mantığım da beşiktaştan yana:)

Krusty
04.Haziran.2007, 21:04
Kartal 90+3'te Uçtu

Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

http://img515.imageshack.us/img515/9558/fbbjkga9.th.jpg (http://img515.imageshack.us/my.php?image=fbbjkga9.jpg)

Goller
Fenerbahçe: Gökhan Ünal, Ümit Özat
Beşiktaş: Daniel Carvalho (pen), Eduardo Ratinho

eGowiCh
04.Haziran.2007, 21:06
http://www.lyngsat-logo.com/logo/tv/ff/fox_tv.jpg

Egemen Işık FOX'ta Fenerbahçe-Beşiktaş Maçının Değerlendirmesini Yaptı

Egemen Işık, 2-2 sonuçlanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçının değerlendirmesini FOX'a yaptı.

Gerçekten çok üzgünüm. 90 dakika iyi oynamamıza rağmen şans yanımızda olmadı ve maçtan 2-2'lik bir skorla ayrıldık.

Yediğimiz ilk gol penaltıdan ve maalesef Ümit Özat Vagner Love'u düşürünce penaltıya sebebiyet verdi. Penaltıdan sonra gol atarak kendisini affettirdi, ancak maalesef şans yanımızda olmadı ve 90+3'te Eduardo Ratinho'nun 30 metreden attığı frikik golüne engel olamadık.

Beşiktaş'ın çok fazla gol pozisyonuna girdiği söylenemez, birkaç pozisyona girdiler ve onları da Volkan çıkardı. Son dakikada yediğimiz bu talihsiz frikik golü gerçekten beni çok üzdü.

Beşiktaş haftalardır son dakika golleriyle maç kazanıyor, bu şans onlarda olduğu sürece ligde lider olmamız zor gözüküyor.

Önümüzdeki maçlara bakacağız artık, Gökhan Ünal'ın performansından çok etkilendim, güzel bir gol attı, beni mahcup etmedi. Diğer oyuncularımın da Gökhan'ın performansına erişmesini diliyorum.

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 21:07
Ali Koc basın acıklaması.

Adi,şerefsiz herifler hakkımızı yediler.2 dk uzatma verildi 5 dk uzadı mac.
Böyle federasyon hakem olmaz olsun.Bunun hsabını vercekler.

MHA Farkıyla

Ilhan
04.Haziran.2007, 21:16
Can inanılmaz bir kadro yapmışsın. Tebrik ediyorum seni.

Krusty
04.Haziran.2007, 21:19
http://www.digiturk.gen.tr/channel/IMAGE/LOGO_150x/ligtv.jpg

Can Günşiray zorlu geçen derbinin ardından Lig TV'ye konuştu.

Evet, bizim açımızdan zorlu geçen bir maçtı. Defansımın yaptığı hatalar ile iki gol gördük kalemizde. Bu maçta pek pozisyona giremesek de; girdiğimiz 3-4 pozisyonda gerçekten iyi geldik Fenerbahçe kalesine. Fakat Volkan'ın mükemmel kurtarışları ile gol bulamadım.

Duran toplardan attığımız goller ile maçı 2-2 bitirmesini bildik. 3. hafta sonucunda ligde ilk sıradayız ve şampiyonluğa doğru adım adım yürüyoruz. Aldığımız sonuçlardan Beşiktaş camiası olarak mutluyuz.

Buradan Fenerbahçe takımını oynadığı futboldan dolayı kutluyorum...

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki; takımımızda sakatlıklar çoğaldı. Bu da bizi olumsuz etkileyecek. Önümüzdeki 3-4 maçta şanşsız gibi gözüküyoruz.

eGowiCh
04.Haziran.2007, 21:19
Arsenal - Fenerbahçe (23.08.2006) / Maça Doğru

http://www.redhotlions.net/wp-content/uploads/2007/01/henry_2007-01-13.jpg

3 gün sonra Emirates Stadium'da Arsenal ile Şampiyonlar Ligi Ön Eleme 2. maçımızı oynayacağız. İlk maçı 1-0 kazanmıştık, ikinci maçımıza çıkıyoruz.

Henry mi Gökhan mı?
Tuncay mı Rosicky mi?
Hleb mi Mehmet Topuz mu?

Bizler inandık, siz de inanın!

gerrrard
04.Haziran.2007, 21:22
Şansızlığın bu kadarı 1-0!!!
http://img403.imageshack.us/img403/5896/ads305zbn9.jpg

Gol:Mustafa Er

Krusty
04.Haziran.2007, 21:23
Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Hayallerini Unutsun!

Karşılarında Arsenal gibi güçlü bir ekip var. Ayrıca deplasmandalar. Fenerbahçe takımı bu sezon Şampiyonlar Ligi hayallerinden vazgeçsin. Tabii bizleri temsil etmesini çok isterim ama işleri cidden zor.

Fenerbahçe takımına başarılar diliyorum...

Can Günşiray

RaSenGan
04.Haziran.2007, 21:27
Ben bile yenerdim Konya'yı :D

Krusty
04.Haziran.2007, 21:30
Can inanılmaz bir kadro yapmışsın. Tebrik ediyorum seni.
Teşekkür ederim. :)

gerrrard
04.Haziran.2007, 21:31
Ben bile yenerdim Konya'yı :D

Eminimki kimse yenemezdi.1 atakları vardı oda gol.Benim kaleci ile karşı karşıya 7 atağım var gol yok.Bu forvetlerle kimse yenemezdi.!!!

Gökay Kanmazalp

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 21:32
Arsenal rahat gecer Fenrbahce'i.
Bir de basında böyle bir teknik direktör varken:D.Yalancı teknik direktör.
3-1 alır Arsenal.

eGowiCh
04.Haziran.2007, 21:40
Arsenal 2 - 0 Fenerbahçe (Şampiyonlar Ligi Ön Eleme 2. Maçı)

http://img511.imageshack.us/img511/9002/ads305zul0.th.jpg (http://img511.imageshack.us/my.php?image=ads305zul0.jpg)

Goller: Henry, Baptista

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 21:42
Eminimki kimse yenemezdi.1 atakları vardı oda gol.Benim kaleci ile karşı karşıya 7 atağım var gol yok.Bu forvetlerle kimse yenemezdi.!!!

Gökay Kanmazalp

uA Basın Acıklaması
Teknik Direktörümüz Gökay Kanmazalp'in bu bahanelerin arkasına sıgınmaması lazım icraat bekliyoruz biz.
Ayrıca yıldız alcam diye söz verdiniz ama ortada yıldız yok.

RaSenGan
Bıktım ya haberlerden :)

fenerbahce_1907
Yenilgi kötü olmus Egemen.
Artık hedef Uefa'da şampiyonluk.

eGowiCh
04.Haziran.2007, 21:43
Basın Toplantısı: Arsenal-Fenerbahçe

Tüm gücümüzle mücadele ettik ama maalesef turu geçemedik, çok üzgünüm. Maç 1-0 iken Alex'in soldan getirdiği topa Gökhan çok iyi yükseldi, çok iyi vurdu ama maalesef şans yanımızda olmadı ve top direkten döndü. Yine Mehmet Topuz'un sakatlanması hiç hesapta yoktu, büyük bir şanssızlıktı.

UEFA'da yolumuza devam edeceğiz, 1-2 takviye de yapıp üst turlara çıkmaya çalışacağız.

Egemen Işık
Fenerbahçe Spor Kulübü Teknik Direktörü

Krusty
04.Haziran.2007, 21:44
Öyle çok daha iyi oluyor maç sonrası haberler özellikle. Bizden başkaları yapmasa daha iyi olur bana göre. Bu sefer dediğin gibi her yer haber doluyor.

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 21:44

Türk baSınıyız biz Aygüncüm:D

uğuray1907
04.Haziran.2007, 21:49
her zaman her yerde en büyük fener:D egemen sonuna kadar arkandayım yürü beee:D

gerrrard
04.Haziran.2007, 21:49
Forvet Düşünüyoruz!!!

Gökay Kanmazalp

eGowiCh
04.Haziran.2007, 21:53
UEFA Kupası'nda rakibimiz HNK Rijeka

UEFA Kupası 1. Tur'da rakibimiz belli oldu: HNK Rijeka.

İlk maç 14 Eylül'de Şükrü Saraçoğlu'nda oynanacak.

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 21:57
Kolay rakip gelmiş Egemen.
Transferler noldu bu arada.

gerrrard
04.Haziran.2007, 21:58
UEFA Kupası'ndaki rakibimiz Tottenham

UEFA Kupası 1. Tur'da rakibimiz Tottenham.İngiltere'nin güçlü ekiplerinden Tottenham banko favori olarak gösteriliyor.Ama biz inanıyoruzki kazanacağız.

Bizler İnandık Sizde İnanın ! ! !

Krusty
04.Haziran.2007, 21:58
UEFA Kupası'ndaki Rakibimiz Zulte Waragem

İlk maç 14 Eylül'de Belçika'da oynanacak. Rövanş maçı ise 28 Eylül'de oynanacak.

Diğer temsilcilerimize başarılar.

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 22:00
Beşiktaş ve Fenerbahce rahat eler rakiplerini.
Galatasaray için ise yolun sonu artık.

eGowiCh
04.Haziran.2007, 22:09
Ç.Rizespor 0 - 2 Fenerbahçe (Turkcell SüperLig 4. Hafta)

http://img254.imageshack.us/img254/2503/ads305zkq0.th.jpg (http://img254.imageshack.us/my.php?image=ads305zkq0.jpg)

Goller: Tuncay Şanlı ( 2 )

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 22:11
Kolay bir galibiyet olmus yine.
Bu arada Egemen dün sey demiştin yarın saat 19:00 da transferlerle ilgili acıklama yapcan dedin saat 21:10 hala acıklama yok.

eGowiCh
04.Haziran.2007, 22:17
Basın toplantısı gecikti maalesef. Bugün ilerleyen saatlerde basın toplantısı yapılacaktır.

Krusty
04.Haziran.2007, 22:18
Beşiktaş 2-1 Konyaspor

http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_625394918.JPG (resimupload.com/ds625394918_2.html)

Goller: Marcio Nobre ( 2 )

eGowiCh
04.Haziran.2007, 22:20
Beşiktaş çok şanslı gerçekten, böyle giderse açık ara şampiyon olurlar :) Yine son dakika golü :)

Krusty
04.Haziran.2007, 22:20
Hakkatten ben de anlamadım doğrusu. :D

fmsmyrna
04.Haziran.2007, 22:21
Tebrikler Can Nobre çoşmuş zor da olsa kazanmışsın

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 22:22
Ne kadr gercekci bir oyun oynuyosunuz ya.:D
Beşiktas gercktede böle:D

Krusty
04.Haziran.2007, 22:25
Tebrikler Can Nobre çoşmuş zor da olsa kazanmışsın
Evet sonradan aldım oyuna. İyi ki de aldım diyorum. :)

uAsamet91
04.Haziran.2007, 22:30
Galatasarayimizi yoneten istifa etsin :D

gerrrard
04.Haziran.2007, 22:35
Edicem Edicem

eGowiCh
04.Haziran.2007, 22:42
Taye Taiwo Fenerbahçe'de

http://s.om.net/om/file/200610/taiwo_061003.jpg

Fenerbahçe Spor Kulübü, Nijerya Milli Takımının sol kanat oyuncusu Taye Taiwo'yu renklerine bağlamıştır.

Marseille takımında forma giyen 21 yaşındaki futbolcu 4.8 milyon Pound karşılığında sözleşme imzalamıştır.

Taiwo 2010 yılına kadar Fenerbahçe forması giyecekken, yıllık 350.000£ ücret alacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 22:43
Ben bu haberi dün söylemiştim kendimle gurur duyuyorum
Cok güzel transfer oldu Egemen.Scout ekibi iyi calısmıs(Ben):D

Krusty
04.Haziran.2007, 22:45
Çok iyi bir transfer oldu Fener açısından. Umarım bekleneni veremez. :p Tebrik ediyorum Egemen Bey.

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 22:46
Gökay'da bombaları patlatamadı bir türlü:zuhaha

eGowiCh
04.Haziran.2007, 22:47
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41248000/jpg/_41248246_tayetaiwocelebrates270.jpg

Muhteşem bir oyuncu aldık

Egemen Işık, transferin gerçekleşmesiyle ilgili çok kısa konuştu: "Çok yetenekli bir futbolcu transfer ettik. Kendisi henüz 21 yaşında ve çok yetenekli. Harika transfer oldu. Başkanıma teşekkür ederim."

Egemen Işık yarın Lig TV'nin programında yeni sezon transferlerini değerlendirecek ve tüm transfer hikayesini bizlerle paylaşacak. Bugün yayınlanması gereken program teknik aksaklıklar sonucu yarına ertelenmiştir.

Yarın saat 16.30'da yayın başlayacaktır.

fenerbahce_1907
Taiwo sürati ve uzun şutlarıyla dikkat ceken bir oyuncu müthiş şutlarıyla en az 10 gol atar bu sene.

uAsamet91
Nerde Transfer... Nerde Başarıı Klüp binasının basıcazz:D

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 22:49
Luiz Adriano dedikodusu dolasıyordu ama.(Gs içn)

eGowiCh
04.Haziran.2007, 22:52
Necati Ateş Fenerbahçe'de

http://img.mynet.com/spr/necatiates.jpg

Galatasaray forması giyen Necati Ateş Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Necati Ateş için ödeyeceği bonservis bedeli gizli tutulacaktır.

uAsamet91
04.Haziran.2007, 22:54
aaa cok kotu oldu gs acısından

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 22:54
Cok yanlıs bir transfer.

eGowiCh
04.Haziran.2007, 22:56
Hakan Balta Fenerbahçe'de

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/89741balta.jpg

Fenerbahçe Spor Kulübü, Vestel Manisaspor futbolcusu Hakan Balta ile 4 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Kulübümüz Hakan Balta için V.Manisaspor'a bonservis bedeli olarak 3.3 milyon Pound ödeyecektir.

Bu transferle, transferlerimiz noktalanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

fenerbahce_1907
04.Haziran.2007, 22:57
Bu güzel transfer işte:)

eGowiCh
04.Haziran.2007, 22:59
Basın Açıklaması

Egemen Işık, tüm transferlerle ilgili geniş bir değerlendirme yapacaktır. Bu değerlendirme yarın saat 16.30'da Lig TV'den yayınlanacaktır. Taiwo transferinden Vela transferine kadar her transfer en ince ayrıntısına kadar açıklanacak ve gerçekleştirilemeyen transferlere de netlik kazandırılacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.
Fenerbahçe Spor Kulübü

gerrrard
04.Haziran.2007, 23:12
http://www.resim-yukle.com/thumbs/71097adsız.JPG ('http://www.resim-yukle.com/viewer.php?id=71097adsız.JPG')

eGowiCh
04.Haziran.2007, 23:22
Fenerbahçe 1 - 0 Sivasspor (Turkcell SüperLig 5. Hafta)

http://www.resim-yukle.com/thumbs/406812adsız.jpg ('http://www.resim-yukle.com/viewer.php?id=406812adsız.jpg')

Goller: Gökhan Ünal

Universal
04.Haziran.2007, 23:22
Ego iyi transferler olmuş ama Necati kötü yaa.. :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Fenerbahçe'den Cafu Atağı

http://www.loadtr.com/k-30779-cafu.jpg (http://www.loadtr.com/30779-cafu.htm)

100. yılda hız kesmeyen Fenerbahçe Milan'ın yıldızı Cafu ile prensipte anlaştı. 100. yılda taraftarına büyük bir yıldız armağan etmeye çalışan yönetim. Cafu ile anlaşıp taraftarının yüzünü güldürdü. Sağ kanatta ilerlemiş yaşına rağmen altın gibi parıldayan süper ayak Fenerbahçe benim ikinci baharım olacak dedi ve iddia'lı konuştu hazırlanın taraftar Avrupa Kupası almaya geliyorum.

Önder Medya

Krusty
04.Haziran.2007, 23:32
Antalyaspor 0-1 Beşiktaş (Turkcell SüperLig 5. Hafta)

http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_933339455.JPG (resimupload.com/ds933339455_sss.html)

Goller: Daniel Carvalho

gerrrard
04.Haziran.2007, 23:32
http://www.resim-yukle.com/thumbs/240225adsız.JPG ('http://www.resim-yukle.com/viewer.php?id=240225adsız.JPG')

Krusty
04.Haziran.2007, 23:37
Lig Tablosu

http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_358488515.JPG (resimupload.com/ds358488515_pt.html)

Universal
04.Haziran.2007, 23:40
Aygün yarıştan çekil. :D

Güzel bir tablo... :p

RaSenGan
04.Haziran.2007, 23:40

Ben yokum zaten :D

Krusty
04.Haziran.2007, 23:41

Aygün'ün yerine gerrrard (Gökay) dahil oldu Batu. ;)

gerrrard
04.Haziran.2007, 23:43
İDDİA EDİYORUM BENİM KADRO İLE HERKES İSTEDİĞİ HERŞEYİ YAPSIN 1 GOL ATSIN ELİNİ ÖPÜCEM!!!!sorun egoya Can'a tek kale oynuyorm 1 atak oluyor ve gol yiyorum.Bu kadar iddialıyım!!!!

Krusty
04.Haziran.2007, 23:45
Evet arkadaşlar Gökay'ın bir suçu yok. Şakayla karışık da olsa üstüne gitmeyin. Her maç süper ataklar yapıyor, en az 4-5 tane gol kaçıyor ne hikmetse. Bu onun elinde olan bir şey değil. ;)

Universal
04.Haziran.2007, 23:47
Bilmiyordum Aygün'ün ayrılması isabet oldu yer varsa geleyim diyecem ama takım yok. :D Zaten kısa süre sonra İst. dışına çıkacam istesemde gelemem. :)

cefgu
04.Haziran.2007, 23:58
Üzgünüm bunu söylemek istemem am Gökay istifa(3) yaw klub batmış.

gerrrard
04.Haziran.2007, 23:59
İDDİA EDİYORUM BENİM KADRO İLE HERKES İSTEDİĞİ HERŞEYİ YAPSIN 1 GOL ATSIN ELİNİ ÖPÜCEM!!!!sorun egoya Can'a tek kale oynuyorm 1 atak oluyor ve gol yiyorum.Bu kadar iddialıyım!!!!
Ben açıklamamı yaptım.

Evet arkadaşlar Gökay'ın bir suçu yok. Şakayla karışık da olsa üstüne gitmeyin. Her maç süper ataklar yapıyor, en az 4-5 tane gol kaçıyor ne hikmetse. Bu onun elinde olan bir şey değil. ;)

Haklı olduğumun ispatı.(::)

Estranged
05.Haziran.2007, 01:09
aygün sonuç belliydi baştan girmeseydin ya :D
egemen 2 3 yıldır arkadaşız bi de fenerbahçeliyim al sana başarı dileme bahanesi :P başarılar.

Aykan19o3
05.Haziran.2007, 02:04
Lig süper gidiyor Ben beşiktaşlıyım ama söylemeliyim fenerbahçe çok iyi transferler yaptı

Beşiktaş ise çok iddialı gidiyor

Gönlüm Beşiktaşta ama Fenerbahçeninde kadrosu çok iyi..

Revolution
05.Haziran.2007, 16:24

E golcü al sende?

Krusty
05.Haziran.2007, 17:04
Lig süper gidiyor Ben beşiktaşlıyım ama söylemeliyim fenerbahçe çok iyi transferler yaptı

Beşiktaş ise çok iddialı gidiyor

Gönlüm Beşiktaşta ama Fenerbahçeninde kadrosu çok iyi..

Evet zaten BJK ve FB arasında çekişme olacağı kesin. Bu arada biz de iyi transferler yaptık. :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

E golcü al sende?
Transfer sezonu bitti artık...

anilla
05.Haziran.2007, 17:16
Bjk kazanabilir belki ama duygusal bir yanıt verdim ankete: Galatasaray :)

eGowiCh
05.Haziran.2007, 17:18
Galatasaray gerçekten çok iyi futbol oynuyor ama çok gol kaçırıyor. İnanılmaz goller kaçırıyor, Ümit, Sosa, Arda, Hakan... Çok şanssız Gökay, üstüne gitmeyin, her maç en az 10 pozisyona giriyor ama sonuç alamıyor, rakip tek atakta golü buluyor.

Ilhan
05.Haziran.2007, 17:20
Egemen ve Can müthiş transferler yapmışlar. Şu bir gerçek ki, Daniel Carvalho dünyanın en iyi oyuncularından biri. Vagner Love da harika bir oyuncu. Egemen de çok yerimde transferler yapmış, sol kanadını güçlendirmiş. Şampiyon Egemen olur gibi, ama gönlüm Beşiktaş'ta.

Ilhan
05.Haziran.2007, 17:20
Galatasaray gerçekten çok iyi futbol oynuyor ama çok gol kaçırıyor. İnanılmaz goller kaçırıyor, Ümit, Sosa, Arda, Hakan... Çok şanssız Gökay, üstüne gitmeyin, her maç en az 10 pozisyona giriyor ama sonuç alamıyor, rakip tek atakta golü buluyor.

O şanssızlık bir süre sonra bitecektir ve sizinle yarışmaya devam edecektir;)

LaigLeNoiR
05.Haziran.2007, 17:40
Gökay'ın en kısa zamanda toparlanacağına eminim ;;)

Krusty
05.Haziran.2007, 18:03
Evet Gökay bence de toparlanıp üst sıralara yükselir. :)

eGowiCh
05.Haziran.2007, 18:49
http://img507.imageshack.us/img507/3623/lig1wx8.jpg

Egemen Işık Lig TV'ye Konuk Oldu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Egemen Işık, Lig TV'ye konuk oldu. Transferleri ve hedeflerini değerlendiren Işık'ın çok özel açıklamalarını yayınlıyoruz.

"100. Yılımızda Turkcell SüperLig Şampiyonu Olacağız"
http://blog.milliyet.com.tr/Images/Blog/131/59/5934.jpg
Şu an Fenerbahçe'nin başarısı için çalışıyoruz. Gecemizi gündümüzü birbirine katıp, ekibimle ben Fenerbahçe için neler yapabiliriz diye tartışıyoruz. 100. yılın ne kadar önemli ve anlamlı olduğunun farkındayım, ben de çocukluktan beri Fenerbahçeliyim ve bu anlamlı yılda Fenerbahçe'yi şampiyon yapacağımdan eminim. İlk hedefimiz ligde şampiyon olmak, ondan sonrası bizim için ekstra başarıdır.

"Avrupa'da Başarı İçin Erken"
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_5121_Logo001.jpg
Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal ile eşleşmemiz büyük bir şanssızlıktı. Elimizden gelen her şeyi yaptık ama maalesef elendik. Fenerbahçe'nin başına ilk geldiğimde de söylemiştim, Avrupa'da başarı için 3 yıllık plan yapacağız ve 3 yıl sonra ben size "Hedefimiz Avrupa'da başarı" diyebileceğim. Henüz Avrupa başarısı için çok erken, yeni bir ekip kuruyoruz, yeni transferler ile kadromuzu güçlendirdik ve dolayısıyla da Avrupa tecrübemiz yok. Bu zamanla olacak bir şey, bunun için 3 yıl gibi bir zaman zarfı istiyorum. 3 yıllık süreçte takımımız tecrübe kazanarak Avrupa'da iddialı bir konuma gelecektir.

"UEFA Kupası'nda Gidebildiğimiz Yere Kadar Gideceğiz"
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_17448_Logo002.jpg
Biz Avrupa'da iddialı olmamamıza rağmen yolumuza devam ediyoruz. UEFA Kupası'nda ilk turda kolay bir rakiple eşleştik. Ben eminim ki bu rakibi çok rahat bir şekilde geçecek ve gruplara kalacağız. Gruplara kaldıktan sonra ise gruplardan çıkıp gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz.

"24 Yıllık Özleme Son Vermek İstiyoruz"
http://www.showtvnet.com/spor/img2006/diger/kupa_bi.jpg
24 yıldır Türkiye Kupası'nı kazanamamanın verdiği hırsla bu sene FORTIS Türkiye Kupası'nı ne pahasına olursa olsun müzemize götüreceğiz. Oyuncularımdan bu kupa için gerekirse ölmelerini isteyeceğim. Taraftarlarımıza bu sevinci yaşatmak, bu özleme son vermek istiyoruz. Ben inanıyorum ki bu kupayı alabilecek güce sahibiz ve elimizden gelen her şeyi sonuna kadar yapacağız.

"Çok Kaliteli Transferler Yaptık"
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_5338_serdar.jpg
Yeni bir ekip kurduk. 8 oyuncuyu kadromuza kattık. Transfer için toplam 26.5 Milyon Pound gibi ciddi bir rakam harcadık. 3 oyuncumuzla yollarımızı ayırdık, 3 oyuncumuzu ise kiralık olarak başka kulüplere gönderdik. Yaptığımız transferlere bakıldığında, takımın eksik bölgelerine kaliteli yerli ve yabancı oyuncular aldığımız anlaşılacaktır. Yıllardır çektiğimiz sol bek sıkıntısını gidermek için bir yerli, bir yabancı oyuncu aldık, ileride gol sıkıntısı çekmemek için 3 forvet aldık, defansta problem yaşamamak için bir stoper transfer ettik. Sağ kanattaki sıkıntımızı da Türkiye'nin en iyi sağ kanat oyuncusunu transfer ederek giderdik.

"Eric Abidal İçin Epey Uğraştık"
http://www.dr.dk/NR/rdonlyres/F471F612-7BE1-4721-8250-41BA1942FAE8/237138/406.jpg
Defansın solu için transfer yapmaya karar verdiğimizde bir sürü isim geçti aklımızdan, bunlar arasında bir seçim yapılması gerekiyordu. Eric Abidal ismi benim en çok istediğim isimdi. Transfer sezonunun son gününe kadar Abidal için uğraştık ama maalesef başaramadık. Abidal için Lyon ile 10.5 milyon Pound bonservis bedelinde anlaştık ve teminat mektubunu yolladık, ancak Abidal'in menajeriyle yaptığımız görüşmelerde olumlu yanıt alamadık. Abidal'i ikna etmeyi başarabilsek, şu an Abidal Fenerbahçe forması giyiyor olacaktı.

"Roberto Carlos'la da Anlaşamadık"
http://www.sigloxxi.com/images/noticias/200703091629-1-roberto-carlos-adios2.jpg
Abidal'den olumlu sonuç alamayınca, Roberto Carlos ismine yöneldik. Roberto Carlos için Real Madrid kulübüyle 4.6 milyon Pound karşılığında anlaştık ve Roberto Carlos ile görüşmelerimize başladık. Abidal transferinde olduğu gibi Roberto Carlos Fenerbahçe'de oynamak istemedi ve bu transferi gerçekleştiremedik.

"Bizimle Anlaşan Her Oyuncuyu Alabilecek Güçteyiz"
http://worldcup.itv.com/Images/57192.jpg
Bizim için esas problem oyuncuyla anlaşmak. Maddi imkanlarımız oldukça güçlü olduğundan, her oyuncu için kulübüyle anlaşıyor fakat oyuncuyla sorun yaşıyoruz. Marsilya forması giyen 19 yaşındaki Guardado için Marsilya kulübüyle anlaştık, ancak oyuncu bizi istemeyince bu transferi de gerçekleştiremedik ne yazık ki...

"Taiwo ile Çok Önceden Anlaşmıştık"
http://s.om.net/om/file/200610/taiwo_061003.jpg
Nijeryalı oyuncunun kulübüyle yaptığımız ilk görüşmede anlaşmayı sağladık. Taiwo'nun menajeriyle yaptığımız görüşme beklediğimizden kısa sürdü ve Taiwo ile her konuda anlaşmaya vardık. 4.8 milyon Pound karşılığında transfer ettiğimiz Taiwo Fenerbahçe'de forma giymek için can atıyordu. Eski futbolcumuz Jay Jay Okocha'nın referansını alan Taiwo ile ön protokol imzaladık ve kendisine bizden haber beklemesini söyledik. Eric Abidal, Roberto Carlos ve Guardado isimlerinden olumlu sonuç alamazsak Taiwo'yu getirecektik. Nitekim de öyle oldu ve Taiwo'yu İstanbul'a davet ettik ve resmi sözleşmeyi imzaladık.

"Defansın Solunda 10 Yıl Sıkıntı Çekmeyiz"
http://www.cm-fmthai.com/player/reviewpic/taiwo2.jpg
Taiwo transferinden oldukça mutlu oldum. Bizim istediğimiz oyunculardan biriydi. Kendisi genç olduğundan bir sol bek daha almamız gerektiğini düşündük ve V.Manisasporlu Hakan Balta'yı transfer ettik. Hakan Balta da Taiwo kadar yetenekli bir futbolcu, ikisi de birbirinden kaliteli futbolcular. Bu iki transferle 10 yıl defansımızın solunda sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum. Gerçekten muhteşem transferlere imza attık.

"İlk İstediğim Oyuncu Mehmet Topuz'du"
http://www.superspor.com/images/1/29/2389_B_MehmetTopuz003.jpg
Göreve ilk geldiğimde yönetim benden bir transfer listesi istedi. Ben de transfer listemin başına Kayserisporlu Mehmet Topuz'u yazdım. Nitekim kendisi de ilk transferimiz olmuştur. 100. yılımızın ilk transferinin Mehmet Topuz olması, transfer döneminin ne kadar hareketli geçeceğinin bir sinyaliydi. Akabinde Stuttgart'tan Serdar Taşçı ve Kayserispor'dan Gökhan Ünal'ı transfer ettik. Mehmet Topuz için Beşiktaş da bir teklif sunmuştu. Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'yi tercih etmesindeki en büyük faktör Gökhan Ünal'dır. Biz Mehmet Topuz'a bize gelmesi halinde Gökhan Ünal'ı da transfer edeceğimizin sözünü vermiştik ve o da sözümüze güvendi, bizi tercih etti ve hemen 1 hafta sonra da Gökhan Ünal takımımıza katıldı.

"Carlos Vela ile Luiz Adriano Arasında Kararsız Kaldık"
http://static.arsenal-mania.com/images/article_photos/XTayARjaI.jpg
Bir yabancı hakkımızı santrafora kullanacaktık. Gökhan Ünal'ın yanına genç ve kaliteli bir santrafor düşünüyordum. Luiz Adriano ile 900K Pound karşılığında anlaştık ve ön protokol imzaladık. Carlos Vela da listemizin başında yer alıyordu ve ikisi arasında çok kararsız kaldığımız oldu. Bu iki genç isimden birini alacaktık ve tercihimizi Vela'dan yana kullandık. Vela'yı 4.7 milyon Pound karşılığında renklerimize kattık ve onun gelecekteki performansından çok umutluyum.

"Ben Arfa Transferi Kontenjan Yüzünden İptal Oldu"
http://www.football.fr/fr/images/200651/18947ban.jpg
Lyon'un genç yıldızı Hatem Ben Arfa ile anlaşmıştık. Kendisi Fransız basını tarafından geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor ve biz bu yıldızı Türkiye'ye kazandırmak çok istiyorduk. Lyon'a bir yıllık kiralama teklifi yaptık ve Ben Arfa da bu teklife sıcak baktı. Her konuda anlaştık, imza aşamasına geldik ve maalesef kontenjanımızın dolmasından dolayı transfer iptal oldu. Bursaspor'da oynayan Mateus eğer kontenjanımızı doldurmasaydı Ben Arfa'yı alacaktık.

"Gelecek Yıl İlk Hedefimiz Samir Nasri"
http://www.leblogfoot.com/wp-content/uploads/2007/Vincent/Nasri.jpg
Ben Arfa'nın yanı sıra aynı mevkiide forma giyen Marsilyalı futbolcu Samir Nasri ile de temaslarımız oldu. Kendisinden kontenjan sebebiyle vazgeçtik. Bu yıl Alex'in performansına göre seneye takımda kalıp kalmayacağını belirleyeceğiz. Alex'in takımdan ayrılmasına karşın ilk hedefimiz Samir Nasri. Bu futbolcuyu Alex'in gitmesi halinde ne pahasına olursa olsun kadromuza katmayı düşünüyoruz. Tuncay önümüzdeki sene Fenerbahçe forması giyecek, zira kendisinin sözleşmesini 2010'a kadar uzattık.

"Necati Ateş ile Sezonu Kapattık"
http://img.mynet.com/spr/necatiates.jpg
Galatasaray'ın forveti Necati Ateş ile transfer sezonunu kapattık. Bu futbolcunun Galatasaray'da mutlu olmadığını ve Galatasaray menajeri Gökay Kanmazalp'in bu futbolcuyu takımda istemediğini öğrendik ve hemen hareket geçtik. Galatasaray kulübüyle anlaştık ve Necati transferini tamamladık. Çok iyi bir transfer oldu, nadir kaliteli yerli futbolculardan birisi...

"Ara Transferde Boş Durmayacağız"
Ara transfer döneminde de boş durmayacağız ve yeni oyuncuları kadromuza katacağız. Ocak ayında takımımızın gidişatına göre yeni takviyeler yapabiliriz. Henüz bunun için çok erken, gözlemci ekibimiz çalışmalara başladı, Ocak ayında birkaç oyuncuyu takımdan gönderebilir veya birkaç oyuncuyu kadromuza dahil edebiliriz.

Egemen Işık
Fenerbahçe Teknik Direktörü

Aykan19o3
05.Haziran.2007, 19:03

Birbirinize güven verip desteklemeniz güzel birşey

bu arada eGowiCh oldukça başarılı bir çalışma hazırlamışsın bu kariyeri sonunda kadar izliycem :k::k:

Krusty
05.Haziran.2007, 19:25
http://www.internethaber.com/images/news/5490.jpg

Can Günşiray ilk sezondaki gerçekleşmeyen transferler hakkında Star TV'ye konuştu.

Birçok Oyuncu Bizi Küçümsedi

''İlk hedefimiz Vanden Borre idi''

http://www.blieb.nl/data/subdomain/32/article/20060406174014_vandenborre.jpg

İlk olarak Vanden Borre adlı oyuncu için çalışmalara başladık. Anderlecht ile fiyatta anlaştık fakat Vanden Borre Beşiktaş'ta oynamak istemediğini söyleyince bu transfer gerçekleşmedi. Bu yüzden sağ bek için uzun arayışlar sonucunda Eduardo Ratinho ile anlaşmaya vardık.

''Serdar Taşçı Fenerbahçe'den gelen kontratı beğenerek reddedildik''

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/arsivimage.aspx?picid=2648759

Defansımızı güçlendirmek için Türk oyunculara yöneldim. Stuttgart'lı Serdar Taşçı ile fiyatta anlaştık ama Fenerbahçe'yi tercih etti. Eğer bize gelseydi defans sıkıntımız pek fazla olmayacaktı belki de.

''Cesar Delgado bizi küçümsedi''

http://www.clarin.com/diario/2006/08/12/um/delgado.jpg

Planlarım arasında forvette Vagner Love ve Cesar Delgado ikilisini bir arada oynatmak vardı. Kulübüyle anlaştım fakat tam alacağım derken Cesar Delgado bizi küçümseyerek Beşiktaş gibi bir kulübe gelmenin kariyeri açısından kötü olacağını söyledi. Biz de teklif var ısrar yok diyerekten bu transferin üstünde durmadım.

Yine de taraftarımızı mutlu edecek transferler yaptık''
Tüm bunlara rağmen yaptığımız transferler ile taraftarlarımıza ilerisi için ışık verdik. Seneye ya da devre arasında takımıma yıldız oyuncular getirmek için uğraşacağım.

Can Günşiray

Ilhan
05.Haziran.2007, 19:26
Ne diyeyim Egemen, harikasınız yahu:)

Aykan19o3
05.Haziran.2007, 19:34
Yine de taraftarımızı mutlu edecek transferler yaptık''
Tüm bunlara rağmen yaptığımız transferler ile taraftarlarımıza ilerisi için ışık verdik. Seneye ya da devre arasında takımıma yıldız oyuncular getirmek için uğraşacağım.

--

Bencede transferler çok iyi önceki mesajımda söyleyemesemde..

deniz.91
05.Haziran.2007, 19:37
maçları bekliyoruz

Krusty
05.Haziran.2007, 19:39
Gökay gelince oyuna girip maçlarımızı oynayacağız. En geç 15 dakikaya kadar gelir o da. ;)

eGowiCh
05.Haziran.2007, 19:45
Galatasaray'da Çağrı Zorkol sesleri

http://www.resim-yukle.com/img01/13/969301SP_A0794.jpg

Galatasaray'ın ligdeki kötü gidişine "dur" demesini sağlayacak olan teknik direktör bulundu: Çağrı Zorkol!

Adnan Polat'ın dün gece geç saatlerde Çağrı Zorkol ile görüştüğü ve prensipte anlaştığı ortaya çıktı. Gökay Kanmazalp'in yerine düşünülen Çağrı Zorkol'un Galatasaray'ı şampiyon yapabileceğine kesin gözüyle bakılıyor. Gökay Kanmazalp'in sözleşmesini tek taraflı fesh etmek isteyen Galatasaray yönetimini, Kanmazalp'in 1 milyon Pound'luk tazminat ücreti düşündürüyor.

Bir grup Galatasaray taraftarı da internette Çağrı Zorkol'un başa geçmesini destekliyor ve bunun için yakın bir zamanda site açmayı bile düşünüyor.

FOTOSPOR

gerrrard
05.Haziran.2007, 19:48
Geldim bile.:)

eGowiCh
05.Haziran.2007, 19:56
http://www.istanbulspor.com.tr/Linklogo/Superlig.gif

Transfer Dosyası

Beşiktaş
http://img402.imageshack.us/img402/1047/bjkew6.gif

Fenerbahçe
http://img402.imageshack.us/img402/6420/fbaw1.gif

Galatasaray
http://img522.imageshack.us/img522/2070/gsrk8.gif

RaSenGan
05.Haziran.2007, 19:57
Gökay abi GS'yi yönetemez.Sadece Everton'u yönetir o :)

gerrrard
05.Haziran.2007, 19:58
Tottenham'ı eliyicem göreceksiniz.Öyle bir çıkış yapıcamki!!!

Aykan19o3
05.Haziran.2007, 20:02
Tottenham'ı eliyicem göreceksiniz.Öyle bir çıkış yapıcamki!!!

Umarım yaparsın ve lig dahada zevklenir (::)

hp-fm-gs
05.Haziran.2007, 20:07
Carlos Vela süper transfer.Tebrikler Egemen.

Eray Dengiz
05.Haziran.2007, 20:07
Galatasaray'ın başına Çağrı geçerse kimde durduramaz o takımı.. Ama Çağrı'yı tanıyorum çok para ister :D

Özhan Canaydın karşılayamaz Çağrı'nın masrafları.. :D

Fernando Gago
05.Haziran.2007, 20:08
Fenerbahçenin transferleri çok iyi umarım başarılı olular:D

eGowiCh
05.Haziran.2007, 20:11
Fenerbahçe 5 - 0 Rijeka (UEFA Kupası 1. Tur 1. Maç)

http://www.resim-yukle.com/thumbs/906833fb5.jpg ('http://www.resim-yukle.com/viewer.php?id=906833fb5.jpg')

Goller: Gökhan Ünal ( 3 ), Carlos Vela ( 2 )

Maçın Ardından: Fenerbahçe - Rijeka
Maçı 5-0 gibi net bir skorla geçtik. İkinci maçtan da galip ayrılıp UEFA Kupası'nda gruplara kalacağımızı umuyorum. Takımımı oynadığı futboldan dolayı tebrik ediyorum.

Krusty
05.Haziran.2007, 20:15
Zulte Waregem 0-2 Beşiktaş (UEFA Kupası 1. Tur 1. Maç)

http://img513.imageshack.us/img513/350/zultewaregem02besiktaseh5.th.jpg (http://img513.imageshack.us/my.php?image=zultewaregem02besiktaseh5.jpg)

Goller: Daniel Carvalho, Marcio Nobre

Rahat bir maçtı. Tek kale oynadık diyebilirim. Bulduğumuz iki gol ile maçı 2-0 kazandık. Sakatlığı geçen Runje ilk defa bu maçta forma giydi. Gruplara kalacağımızdan eminim.

gerrrard
05.Haziran.2007, 20:15
Avrupa Fatihi Gümbür Gümbür Geliyor!!!

http://img240.imageshack.us/img240/9265/ads305zja2.jpg

İngiltere'de berabere kaldık.Büyük bir avantajımız var.Bekle UEFA biz geliyoruz!!!6 kaleci ile karşı karşıya kaçırdık.5 i Ümit'in.2. yarı Kral'ı aldık ve coştuk.:)

hp-fm-gs
05.Haziran.2007, 20:16
Vela oyunun başında Salamanca'da kirada değil mi?

Nasıl transfer ettin? 1 Temmuz 2007'den önce takıma katılamaz diye biliyorum ama?

eGowiCh
05.Haziran.2007, 20:17
Vela oyunun başında Salamanca'da kirada değil mi?

Nasıl transfer ettin? 1 Temmuz 2007'den önce takıma katılamaz diye biliyorum ama?

Evet, Salamanca'da kiradaydı, 7.02 oyunun versiyonu, satın aldım sorunsuz bir şekilde, senin dediğin 7.00'da olabilir.

deniz.91
05.Haziran.2007, 20:21
Evet, Salamanca'da kiradaydı, 7.02 oyunun versiyonu, satın aldım sorunsuz bir şekilde, senin dediğin 7.00'da olabilir.
carlos velanın salamancadaki kiralık sözleşmesinde başka takıma transfer olduğu taktirde kiralık sözleşmesi biterek transfer olduğu takıma gitme maddesi var