PDA

View Full Version : Run Time "76" Error

alex_sercan
03.Haziran.2007, 00:50
Run Time "76" Error
path not found

Hatası Veriyor Siteyi aradım taradım denilen herşeyi yaptım ama oLmadı mesela: Temp klasörü oluştur denildi zaten kendinde vardı 2 tane dosya verilmiş onları yükledim ama yinede çalışmadı bir yardım arkadaşlar...

ESAT
03.Haziran.2007, 17:12
arkadaşım aynı dert bendede var forumun heryerine yazdım cvb veren yok....

ESAT
03.Haziran.2007, 17:34
yaptım yine olmadı... acaba oradaki işlemi mi yanlış yapıyoruz yardımcı olurmusunuz...

alex_sercan
03.Haziran.2007, 23:51
Hatası Veriyor Siteyi aradım taradım denilen herşeyi yaptım ama oLmadı mesela: Temp klasörü oluştur denildi zaten kendinde vardı 2 tane dosya verilmiş onları yükledim ama yinede çalışmadı bir yardım arkadaşlar...
Abi yazmışım burda. Yaptım ama olmadı hatta o 2 tane dediğim gibi verilmiş olan dosyalarıda yükledim ama olmadı forumuda araştırdım bulamadım... Yardım Lütfen AbiLerim...

WOLFMANA
04.Haziran.2007, 12:52
Ayni Sorun Bendede Var L]t Fen Yardim Ed'n
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayni Sorun Bendede Var L]t Fen Yardim Ed'n

Mirza
04.Haziran.2007, 13:30
Arkadaşlar o hata verdiğinde sis tamam'a tıklamayın. Masaüstündeki FM ikonundan oyunu açın. Oyun yine Türkçe olacaktır. Bir kaç kere böyle yaptığınızda artık hata vermez. Benimde aynısı başıma geldi.

ESAT
04.Haziran.2007, 15:35
kardeş hiçbişi yapamıyoruz... mause klavye falan kitlenior.. ancak görev sonlandırdan iptal edebiliyoruz programı... lütfen yardımcı olun...

mhmtkl
04.Haziran.2007, 22:07
ya bende de ayni sorun var benimki 76 da degil 75 cildircam ya birisi el atsin su ise

Memedov
04.Haziran.2007, 22:15
Buraya bir bakın bakalım düzelecek mi ?

http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=445522&postcount=238

mhmtkl
04.Haziran.2007, 22:27
yaptim kardes ise yaramadi yine de sagol

wiking
04.Haziran.2007, 22:51
arkadaslar "toze" arkadasimizin dedigi dogru bende de ayni hatayi veriyodu dedigi gibi yaptim duzeldi

(Arkadaşlar o hata verdiğinde sis tamam'a tıklamayın. Masaüstündeki FM ikonundan oyunu açın. Oyun yine Türkçe olacaktır. Bir kaç kere böyle yaptığınızda artık hata vermez. Benimde aynısı başıma geldi.)

mhmtkl
04.Haziran.2007, 23:16
tamam turkce olmayan fm den mi acalim ordan actigin zamanda normal ing aciyo turce menuden de ust uste actim banamisin demiyo zaten program disariya kurulu alakasi yok bence sagolasin
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
valla ekran kartimi guncelliyorum belki olur inat ettim arastirmalarim sonucu sebebin bu olabilecegi kanaatine vardim cozulurse yazarim

alex_sercan
05.Haziran.2007, 18:19
Arkadaşlar o hata verdiğinde sis tamam'a tıklamayın. Masaüstündeki FM ikonundan oyunu açın. Oyun yine Türkçe olacaktır. Bir kaç kere böyle yaptığınızda artık hata vermez. Benimde aynısı başıma geldi.
çok sağolasın abicim süpersin oldu sonunda.. ilk başta o hatayı verdi yine tamama basmadım masaüstüne gittim normal FM'i açtım sonra ingilizce oldu dili şaşırdım kapattım bi daha deniyeyim dedim denedim bu sefer hatayı vermeden oldu çok sağol abi :)

mali1001
05.Haziran.2007, 18:33
bu hata bendede oluyo bazen, eger bu hatayi verirse tr yama kisa yolundan degilde oyunun kendi kisayolundan oyunu once bi acin. sonra cikip tr yamanin kisa yolundan yine deneyin kesin acilir

ESAT
05.Haziran.2007, 20:30
tskler arkadaşlar inş işe yarar...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya allah kahretsin yine olmadı....

mhmtkl
06.Haziran.2007, 14:59
biseyleri silmek yada biseye yol gostermek lazim ama oda beni asiyo bende hala cozemedim cozen olursa ne olur soylesin kafayi yiyecem cunku fena taktim

ESAT
07.Haziran.2007, 00:38
kardeşler ne olursunuz yardım edin yauu... burası bilgi paylaşım platformu.. öylese paylaşın lütfen....

El Barto
07.Haziran.2007, 00:40
Bilsek paylaşacağızda dostum işte...

Memedov
07.Haziran.2007, 00:43
çok sağolasın abicim süpersin oldu sonunda.. ilk başta o hatayı verdi yine tamama basmadım masaüstüne gittim normal FM'i açtım sonra ingilizce oldu dili şaşırdım kapattım bi daha deniyeyim dedim denedim bu sefer hatayı vermeden oldu çok sağol abi :)

kardeşler ne olursunuz yardım edin yauu... burası bilgi paylaşım platformu.. öylese paylaşın lütfen....

Toze böyle bir Açıklama yapmış :) ve diğer arkadaş denemiş ve başarmış sende bir dene istersen (::)

ESAT
07.Haziran.2007, 15:11
denedim arkadaşım... olmadı... değişen birşey yok...

mali1001
07.Haziran.2007, 17:58
kardeşler birinci sayfanın son mesajını dikkatle okuyup uygulayın sorun falan kalmaz bende 4-5 kere oldu bu hata ben o yolla çözdüm

mhmtkl
09.Haziran.2007, 03:41
beyler benim sorun cozuldu birkac yama ekledim ama hangisin ise yaragini bilmiyorum birinden dil paketi inmis buda bizim yama yi fm klasorunde etkin hale getirmis turkce yama girisinde hata verince normal fm exe den giris yapiyorum ve 7-8 dil geliyo turkceyi secip oynuyorum ama 2007 oynamak hakikaten sorun yanliz lang dosyasindan turkceyi cikarip digerlerin arasina yapistirin eger cikarsa

yorkashton
09.Haziran.2007, 14:05
böyle sorunlar oyunu tekrar yükleyerek daha kısa sürede halledilir