PDA

View Full Version : Mesaj sayım azalmış?

anil luque
03.Haziran.2007, 11:30
Özellikle site yöneticilerimizin dikkatini çekmek istiyorum.. Ben en son bıraktığımda 460'a yakın mesajım vardı ancak bu sabah açtığımda bir yorum yazdım ve 398 olduğunu gördüm. Neden böyle bir şey oldu?

Memedov
03.Haziran.2007, 11:33
Mesaj sayısı bu kadar önemlimi senin için ?

tosunpasa
03.Haziran.2007, 11:33
Mesaj sayısına fazla takılmamak lazım..

sui generis
03.Haziran.2007, 11:35
mesaj dediğin nedirki :) gelip geçiçi fani şeyler bunlar fazla takılmamak lazım :D

El Barto
03.Haziran.2007, 11:36
Aynen katılıyorum arkadaşlara mesaj hiçbirşey ve neden bu kadar önemli bilmiyorum.1 tane mesaj atmışsındır ama o mesajda anlatmak istediğinden bir sürü üye yararlanmıştır 10000 tane mesaj atmışsındır hiç kimseye bir faydası dokunmamıştır hangisi tercih edilir?

Universal
03.Haziran.2007, 11:37
Mesaj sayısı ne kadar fazla olması bir üyenin ne kadar kaliteli mesaj yazdığını göstermez. Benim şuan sitede en fazla mesajı bulunan kişiyim ama cebime ne maddi bir kaynak girdi nede sizden fazla bir ünvan kazandım. Bu kadar takmamanı öneririm.

fm26mer
03.Haziran.2007, 11:38
Mesaj sayın 10.000 olsa ne olcak 300 olsa ne olcak.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aslında bu mesaj sayacı kaldırılsa hiç fela olmaz

Aşk-ı Şehir
03.Haziran.2007, 11:48
Aynen katılıyorum arkadaşlara mesaj hiçbirşey ve neden bu kadar önemli bilmiyorum.1 tane mesaj atmışsındır ama o mesajda anlatmak istediğinden bir sürü üye yararlanmıştır 10000 tane mesaj atmışsındır hiç kimseye bir faydası dokunmamıştır hangisi tercih edilir?

bence en iyi cevabı emre abi vermiş ;)

mesaj mesaj dediğin nedir ki kardeş
biz turksportal için yazamamıyı göze almışız :D

the_imam912
03.Haziran.2007, 11:50
Mesaj sayısını boşver.Ne yapacaksın mesaj sayılarını :).

uğuray1907
03.Haziran.2007, 22:29
benimde oluyo ne olucakki ha 500 ha 400. 500 olunca boyummu uzuyo yooo( zaten uzun:D) para mı kazandırıyor yoooo...mesaj sayacıda kaldırılsın bence daha iyi olur öyle

Krusty
03.Haziran.2007, 22:32
Belki takmıyor, önemsemiyor da neden silindiğini merak ediyor olabilir. Bu açıdan da bakmak gerekir.

goosfraba
04.Haziran.2007, 14:57
Tamam yeter:) Daha fazla üstüne gitmeyelim '' Mesajlarla ne işin var diyerek ''

Çocuk belki başka amaçlı sormuş olabilir.Eğlenceden,iyi vakit geçirmekten ziyade biz bu site de diğer arkadaşlarımızın herhangi bir konu da merakını gidermek için bulunmuyor muyuz?

Site de yeni bir değişime geçilmişti Anıl ve bu değişim mesajlarını etkilemiş olabilir...

RaSenGan
04.Haziran.2007, 15:00
Mesaj sayısı ne kadar fazla olması bir üyenin ne kadar kaliteli mesaj yazdığını göstermez. Benim şuan sitede en fazla mesajı bulunan kişiyim ama cebime ne maddi bir kaynak girdi nede sizden fazla bir ünvan kazandım. Bu kadar takmamanı öneririm.

Hava atıyodun msn'de :D Benimde mesaj sayım arttı ama ne fark eder.Aygün yine aynı Aygün :)

Sheriff
04.Haziran.2007, 15:00
Mesaj sayınızın düşmesinin nedeni kapatılan bölümlere ait mesajlarınızın bulunması olabilir..
Ancak yinede bu konuya fazla takılmamanızı öneririm..