PDA

View Full Version : antrenorluk diplomami aldim.is ariyorum!!Ferdi Aydenk Kariyeri

fmhastasi
06.Haziran.2007, 21:55
oncelikle tum arkadaslara slmlar.siteye fazla giremedigim icin pek tanimiyorsunuz beni ins. bundan sonra kariyerim ve diger katilim ve paylasimlarimla burada olacagim.kariyerime ilgi gostermenizi umuyorum:)gercek yasam ve hayallerimdir!

futbola 8 yasinda basladim.istanbul birinci amator kume takimlarindan v.tayfun spor kulubunde tum branslarda futbol oynadiktan sonra artik yaslandigimi ve futbolu birakmanin zamani geldigini anladim.iyi bir futbolcu olmama ragmen sans yuzume gulmemis ve amatorde takilip kalmistim/gercek korkum:)umarim iyi yerlere gelirim!

futbolu biraktikdan sonra futbolsuz bir hayat dusunemiyordum ve antrenor olarak bu isin icinde yer almak istiyordum.kim bilir belkide oyunculukta yuzume gulmeyen sans antrenorlukte gulerdi:)bu nedenle tff nin duzenledigi seminer ve antrenorluk kurslarina katildim ve bolgesel antrenorluk diplomasini basariyla aldim:)cok mutluydum gercekten:)
http://img509.imageshack.us/img509/8405/adszzy5.jpg

hemen is arayislarina basladim ve menejer arayan kulupleri arastirdim.

mevcut isler arasinda en iyisi ingiltere ikinci lig ekiplerinden barnsley olarak gozukuyordu ama ben bu isle kariyerimi riske atmak istemiyordum:)bu nedenle liglerin baslamasini ve futbol ortamini daha iyi etut ettikten sonra bir takimla anlasmak istiyordum.suanda sakin kafayla ortamı etüt ediyorum.
kariyerim devam edecektir...

Varonil
06.Haziran.2007, 22:12
Başarılar.Resimler çıkmamış bir bak istersen.

Emmanuel
06.Haziran.2007, 22:21
Kariyerinde başarılar..

Estranged
06.Haziran.2007, 23:55
başarılar.

the_imam912
06.Haziran.2007, 23:58
Başarılar :).

fmhastasi
07.Haziran.2007, 00:39
liglerin baslamasindan sonra takibe ve etute devam ediyordum.ikinci lig b kategorisi takimlarindan zeytinburnu spor dikkatimi cekti.gecmis yillarda birinci ligde yer almis bu guzide kulup dusmemeye oynuyor ve parasizlikla bogusuyordu.ustelik baslarinda bir teknik adam yoktu ve kulup tam bir kaousun icindeydi.ligde oynadiklari ilk iki macta boluspora 2-1 yenilmisler sariyer le 1-1 berabere kalmıslardı.bu kulubun durumuna uzulmustum.sezon baslarında takım calıstırmayı ıstememe rağmen ıcımden bır ses ferdı aydenk bu ıse el at dıyordu.uyuyan devı uyandırmak fıkrı benı cok etkılemıstı. kararımı verdım ve elımde dıplomam zeytınburnu tesıslerının yolunu tuttum:)

baskan erol coskunun odasına gırdım..

ferdı aydenk:merhaba
e.coskun:merhaba h.geldiniz
ferdi aydenk:erol baskan hemen konuya gırmek ıstıyorum. kulubunuzu bayadır ızlıyorum ve boyle guzıde bır kulubun bu durumlara dusmesıne gercekten cok uzuluyorum.bırıncı lıge muhtesem yetenekler kazandırmıs bu guzıde kulubun gostedıgınden daha fazla potansıyelı oldugu kanısındayım.uyuyan devı uyandırmak ıcın sızden şans ıstıyorum.
e.coskun:bak ferdı hoca cok yenısın henuz dıplomanı yenı almıssın bu baskıyı kaldırabılırmısın?takım ates attında bılıyorsun ...
ferdi aydenk:bılıyorum baskanım ama ben kendıme cok guvenıyorum.karıyerımın basındayım ve boyle bır rıskı denemek ıstıyorum.zorlukları seven bır ınsanım.zeytın burnu sporun hedeflerı ıcın varımı yorumu harcamaya hazırım.:)
e.coskun:tamam ozmn bu basvurunu dıkkate alacagım.yonetımdekı arkadaslar la bı konusayım olur derlerse bu ıs olur ferdı.

aradan bır kac gun gectı ve baskan erol coskun benı tekrar ofısıne cagırdı.ve mujdelı haberı verdı ferdı hoca arkadaslarla konustuk ve senle anlasmaya karar verdık.sana guvenıyoruz ve senınle 3 yıllık anlasma ımzalamak ıstıyoruz.

ferdı aydenk:baskanın cok sevındım cok mutlu oldum gercekten cok tsk ler teklıfınızı kabul edıyorum:)
http://img49.imageshack.us/img49/963/hocagorevebasladixw9.jpg

buraco
07.Haziran.2007, 01:08
Z.Burnuspor kariyerinde başarılar.

uğuray1907
07.Haziran.2007, 01:14
aslında en iyi kariyer seçeneği işsiz başlamak küllerinden doğmak.başarılar kardeş sana güveniyoruz

Emmanuel
07.Haziran.2007, 20:45
zeytinburnu iyi seçim...

fmhastasi
07.Haziran.2007, 20:55
aslında en iyi kariyer seçeneği işsiz başlamak küllerinden doğmak.başarılar kardeş sana güveniyoruz

evet işsiz başlamak kariyer açısından daha gerçekçi geliyo bana...saolun arkadaslar umarım başarılı olurum:)

debak
07.Haziran.2007, 21:32
Basarilar bencede en iyisi issiz baslamak eger forvete ihtiyacin olursa bucasporda Mehmet Batdal var cok iidir oneririm..