PDA

View Full Version : Geçmiş Yıllar Siliniyor !

LaVioRtH
07.Haziran.2007, 15:06
Arkadaşlar hiç bir program kullanmamama rağmen oyunda geçmiş yıllar siliniyor.Başarılarımda silindiği iiçin oyundan iyice soğudum.Ayrıca oyuncularında geçmişi silindiği için hangi oyuncu nasıl performans gösteriyor onada bakamıyorum.Aşağıdaki resime bakabilirsiniz.Yardımcı olabilrseniz cok sevinirim...

uAsamet91
07.Haziran.2007, 15:44
Ilginc... Ilk Defa gordum

dick
07.Haziran.2007, 16:46
Ayarlarda Compress Save Games seçeneği var,onu kaldırmayı dene

LaVioRtH
07.Haziran.2007, 17:13
Ayarlarda Compress Save Games seçeneği var,onu kaldırmayı dene

öyle birşey göremedim ben?
Tam olarak nerede acaba?

dick
08.Haziran.2007, 00:10
Ben İngilizce Fm oynuyorum,Türkçe'de sıkıştırılmış kayıtlı oyun gibi birşeydir heralde

mgokalparslan
08.Haziran.2007, 13:28
tam emin değilim ama galiba korsan oyunlarda oluyor böyle.save game cleaner ile oyunun gereksiz yerlerinin sildikten sonra oyunu açınca böyle oluyor.

ardatuncer
09.Haziran.2007, 00:31
tam emin değilim ama galiba korsan oyunlarda oluyor böyle.save game cleaner ile oyunun gereksiz yerlerinin sildikten sonra oyunu açınca böyle oluyor.

durumun korsanlıkla alakası yok, aslında hiç birşeyin yok ama neyse.

Kayıtlı oyun temizliyicisi kullanmadığına eminmisin? Başka bir ihtmal ben bilmiyorum :icon_wink:

mgokalparslan
09.Haziran.2007, 00:35
o zaman save game cleaner ile ilgili onu kullanınca gereksiz bilgileri atıyor oyunun başındaki adamın history kalıyor ama oyun zamanındaki history i gereksiz yer kaplamasın diye siliyor onun için bütün oyuncularda aynı saçma history oluyor