PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 14:15
Adriano'ya hicbir kulüp 55 milyon € vermez.. belki 2 sezon önce olsaydi verirlerdi :))

Evet İnter'e dönüşünün ilk sezonundaki performansı ile 55 milyın Euro edebilir ama şimdi zor en fazla zorlasan 25 milyn eder..

Emurafu
21.Haziran.2007, 14:16
burda alinti demeyi unutmussun o zaman .......usta o kadarcik sey icin alinti demeye negerek var onemli bilgilerin hepsini alinti diyorum onlarida fazil abi veriyor mesela fazil abi zenit haberi yalan dedi

Hugo
21.Haziran.2007, 14:17
Neyi tartışıyoruz ki?
Kimin kimi tanıdığıı bırakın da Lincoln seneye kaç gol atıp, kaç asist yapar onu konuşun başka bir yerde..

CashFl0w
21.Haziran.2007, 14:18
burda alinti demeyi unutmussun o zaman ....... (bu arada forumdan fazil abiyi bende biliyorum)
Kardeşim adam Link vermiş alıntı diye yazmasına gerek yok.:)

fmsmyrna
21.Haziran.2007, 14:19
arkadaşlar ayıptır sorması adrianonu gelmesi kolay bi iş değildir fmde hersene chelsea alıyo 125 vede 150 milyon ytl arası bir paraya kıralık gelmeside pek akla yatmıyo.Ama gelirse sırf onu izlemek için ankaradaki maçlarına gelirim
NOT:Beni gs formamla maça alırlar mı :D

İşte kendin söylemişssin o kadar çok para ancak Fm de veriliyor.

goosfraba
arkadaşlar ayıptır sorması adrianonu gelmesi kolay bi iş değildir fmde hersene chelsea alıyo 125 vede 150 milyon ytl arası bir paraya kıralık gelmeside pek akla yatmıyo.Ama gelirse sırf onu izlemek için ankaradaki maçlarına gelirim
NOT:Beni gs formamla maça alırlar mı :D

Arkadaşım FM oynamıyoruz ki:)

Hem FM'de Abramoviç çıldırmış durumda yani Adriano'ya 150'de verir..Gider sonra Necati Ateş'e yine aynı parayı verir FM'de..

Emurafu
Paco kardes neyse sunu birakalim bu konuyu daha cok takip edersen beni anlarsin koskaca zenirtin sitesini koydum ne var bundaki alinti yazmaya cok onemli birsey olursa zaten yaziyorum daha sik takip et beni anlarsin hergun birini laf etmesine uzuluyorum neyse isimize bakalim

ekolata
21.Haziran.2007, 14:20
Emek Emekdir sonuçta.

mustafa6685
21.Haziran.2007, 14:22
fmyi vermemin nedeni gerçeğe okadar yakın ki onun için :) (nani vede anderson olayında olduğu gibi fmde adamları hemen büyük klupler kapıyo)

Emurafu
21.Haziran.2007, 14:23
Birinci Ağız’dan Lincoln ve Seyrantepe Müjdesi
21 Haziran 2007 Perşembe | 13:19

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Radyospor’da yayınlanan Bülent Yüksel ile imza programında transferler ve Külüpler Birliği-Federasyon polemiğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Lincoln’un büyük aksilik çıkmadığı takdirde, önümüzdeki hafta başı İstanbul’da olacağı müjdesini veren Canaydın, Roberto Carlos transferini de değerlendirdi. Başkan Canaydın 16 müteahhit firmanın Seyrantepe ihalesi için şartname satın aldığını da söyledi...

İşte Bülent Yüksel’in sorularını yanıtlayan Canaydın’ın açıklamalarının tam metni:

TOPLANTININ YERİNİ DEĞİŞTİRMEK HAKKIMIZDi

Canaydın, kulüpler birliği biliyorsunuz 18 kulüpten müteşekkül. Bu kulüplerin talebi üzerine, bu talep muhakkap yarıyı geçen bir talep olmasına dikkat ederiz. Ankara’da bir toplantı yapmamız talebinde bulundular. Biz de bundan evvel Federasyon ile ayın 19’unda İstanbul’da bir toplantı yapmak üzere birkaç kere sayın Haluk Ulusoy’un babasının rahatsızlığından dolayı ertelenen ve sonunda 19’unda mutabık kaldığımız bir toplantı yapıldı. Kulüpler birgün sonra Ankara’da istediklerini söylediler. Biz Federasyona ilettik. Muhakkak böyle bir hakkımız vardı. Ve Federasyon da Ankara’daki toplantıya katılamayacağını söyledi. Biz Ankara’daki toplatımıza devam ettik ve yaptık. 14 kulüp katıldı. Katılmayan kulüplerimiz oldu. Gaziantepspor, Ankaragücü, Sivasspor ve Bursaspor oldular. 14 kulübün katılımı ile yapılan toplantıda gündem konuşuldu. Gündemin en sonunda da Federasyon Genel kurul hakkındaki tavsiye kararı çıktı.

YABANCI SAYISI NE OLACAk
Federasyonun yabancı oyuncu sayısı için biz tavsite kararında bulunabiliriz. Yabancı oyuncu statüsünü belirleyen mercih Federasyondur, belirleyecek zaten. Kulüpler Birliği, federasyonun başkan vekili Affan beyle toplantı yaptı, taleplerimizi ilettik. Bu en son toplantıya bunları bağlamamak lazım. Federasyon yönetim kurulu kararı alacak. Yabancı sayısını tespit edecek tek merci. Yine federasyondur. Biz yalnız tavsiyerimizi ve arzularımızı iletiriz.

KARAR FEDERASYONUNDUR

Bu konuda biz ne istersek isteyelim bu konudaki karırı Federasyon verecektir. Federasyon ve kulüpler birliği yalnız tasfiye kararı arzusunu söyler. Federasyon da yönetim kurulu olarak kararı verir. Bugüne kadar bu böyle olmuştur. 18 madelik kulüpler olarak federasyondan istediklerimiz vardı. Bunu yazılı olarak federasyona bildireceğiz. En son maddede Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu’ydu. 26-27 sinde yapılacak olan mali genel kurulda oy çokluğuyla güven tazelemisine gitmesini ve burada bir seçim var. Bu gündeme seçim maddesi eklenmesi ve bir seçim yapılması talep edildi. Zaten Ankara’da kulüpler birliğinin yapacağı budur.

KIZIL İLE SÜREKLİ BERABERİM

Başkan Canaydın, madyada yer aldığı gibi Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl’ın "Canaydın’ın olduğu toplantılara katılmam" şeklinde bir görüşünün olup olmadığı sorusu üzerine de şu ifadeyi kullandı:

İbrahim Kızıl ile sürekli görüşüyorum ve devamlei irtibat halinde olan birisiyim. Kulüp başkanıyım önce. Ondan sonra Kulüpler Birliği Başkanı’yım. İbrahim ile konuştuğum zaman hiçbir zaman böyle bişey duymadım. Duyacağımı da tahmin etmiyorum. Bu onun kendi belceğidir. İsteği gibi hareket edebiliri. Ben birlikten ayrılmasını yazılı mürecatrı yok. Bu beraberlik daima var bu İlhan beyin kendi tasarufudur.

Kulüpler birliği oy çokluğu ile Ulusoy’un da katılmasını arzu ederek güven tazeleyen bir seçim talebinde tasfiye karanıda bulunduk. Federasyonun genel kurulu bunun için son karanı verecektir.

VODAFONE KARARINI SEÇİMLERENDEN SONRA VERECEK
Vodafone’un Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylardan sonra sponsorluk anlaşmasını geri çektiğinin doğru olmadığını söylmeyen Özhan Canaydın, "Bu firma karını genel seçimlerden sonra verecek" dedi. Bu firmanın bizim ismimizi kulandığı şeklindeki haberle ve yorumlara katılmıyorum. Bize teklifi sonra getireceğini söylediler. 50 milyon dolar kasamıza nakit para gireceği şeklinde söylemler doğru değil. Bunlar kulübün iç meselesinde olan şeyler. Şimdi biz AVEA ile çalışıyoruz. Vodafon’un da teklifi olabilir onlar ,genel seçimlerden sonra teklif getirmeyi düşündükleri söylediler. Bu sponsorluğiun gerçekleşmemesi derbide yaşanan olaylarla ilgisi yoktur.

VE LINCOLN TRANSFERİ

Lincoln için çok çalıştık. Halende çalışıyoruz. Sayın sezgin bir haftadır yurt dışında, Avurapadaki oyuncçuların çoğu tatilde. Kendisi transfer etmek isteğimiz oyuncular ile temaslarını sürdürüyor. Linkoln ile hertürlü mütabemek sağlandı. Kulübü ile çok küçümk pürüzler kaldı. Yarın hafta sonura kadar bitirecektir inşallah. Bununu için çalışıyoruz. Yeni haftada İstanbul’da olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu müjdeyi bütün Galatasaraylılara bildireceğiz. Merak eden herkese.

CARLOS TÜRKİYE İÇİN İYİ TRANSFER

Roberto Carlos’un Türkiye’ye gelmesi Avrupa’da dünya piyasında ismi olan bir futbolcunun Türkiye gelmesi çok önemli olaylardır. Bunu takdirle karşılıyorum ve önemsiyorum.

SEYRANTEPE İÇİN ŞU AN 16 FİRMA DEVREDE

Seyrantepe Stadı’nın ihalesi için şimdiden Toki Tarafından 16 müteahhit firma şartnameyi satın aldılar ve incelemeye girdiler. Bu çok ciddi bir başlangıçktır. ihale 19 temmuza kadar sürecek. İnşallah ağustons sonlarına doğru tarip vermek tehlikelidir bu işte. İhale çalışmaları sürüyor. Artık bütün camiaya hayırlı olsun diyorum.

TARANSFERLER BİR HAFTA BİTECEKTİR

Transferler için çok çalışıyoruz. Anlaştığımız futbolcular dışında görüştüğümüz başka futbolcular da var. Önümüzdekmi hafta transferlerin tamanı bitirmek istiyoruz. Volkan ile anlaştık kulübye anlaşma sağlak üzereyiz. Önümüzdeki hafta bütün transferlerin bitğini açıklayacağız.
ORKUN İÇİN KIRGINLIĞA GEREK YOK
Bursaspor’un ön anlaşma yaptığı kaleci Orkun’un Galatasaray’ı tercih ettiğni söyleyen Özhan Canaydın, "Bunda bize suçlamaları doğru değil" dedi. Menejer bize Orkun, Galatasaray tercihi ediyor dedi. Orkun 12 yaşından beri bizim alt yapımızda yetişmiş ve bizi tercih etmiştir. Onun için böyle şeylere gerek yok .Transferde bu tip şeyler olur kırgınlıklara gerek yok. Tamir ediler. Her camia birbiriyle beraber iyi geçinmeye türk spor kamoyunda mecburdur. Bizde yolomuza devam ederiz.
ALINTI

fmsmyrna
21.Haziran.2007, 14:25
fmyi vermemin nedeni gerçeğe okadar yakın ki onun için :) (nani vede anderson olayında olduğu gibi fmde adamları hemen büyük klupler kapıyo)

Ancak gerçek hayatta o fiyatlarda transferler görüyormusun

goosfraba
21.Haziran.2007, 14:25
Evet kapıyor ama belirttiğin o parayla değil:) Real bile Kaka'ya 75 milyon euro veriyor.Chelsea gerçekte 150 vermez Adriano için..

ForsakeN
21.Haziran.2007, 14:27
Yahu beni bile inandıracak nerdeyse bu gazeteler Adriano gelecek diye :).Bakın bu yönetim Alex ile sözleşme imzaladıktan sonra Adriano'yu almaz.

ekolata
21.Haziran.2007, 14:27
Bence bugünde çıkmaz gerçek bi haber

CashFl0w
21.Haziran.2007, 14:29
Bence uA ' da umudu kesmiş baksana eskisi kadar haber getirmiyor uA ' dan Emrah.

Emurafu
21.Haziran.2007, 14:31
Fazil abi gelecek diyor sikmayin kendinizi diyor artik bu isin donusu olmadiginida soyluyor al bir haber sana Suanda Sadece almanyada odenmesi gereken vergiler kalmis teminat falan hep bitmis

SYLaR
21.Haziran.2007, 14:33
İtüsözlükte bir yazarın Ronaldo ile yazdığı bir bilgi.doğruluğu veya yanlışlığı hakkında bilgim yok.

sanırım fenerbahçe'ye transferi gerçeklemiş olan futbolcudur.zira bugün finansbank'ın karaköy şubesinden milan kulubüne 9 milyon dolarlık teminat mektubu gönderilmiştir.ronaldo'nun alacağı miktar için senelik 7 milyon dolar civarı bir rakam söyleniyor.

Punter
21.Haziran.2007, 14:35
Çok az kaldı, bütün Türkiye şaşkına dönecek. Toplu imza olacak.

Bu söyldiklerimde yanılırsam, forumdan ayrılcam ve herkesden özür diliyeceğim.

goosfraba
21.Haziran.2007, 14:36
Arkadaşlar 10 numara bu sene boş kalmaz, elbet yerini bir yıldızla dolduracaktır Aziz Yıldırım..

fmsmyrna
Yalanlandı teminat mektubu resmi sitede

ForsakeN
İtüsözlükte bir yazarın Ronaldo ile yazdığı bir bilgi.doğruluğu veya yanlışlığı hakkında bilgim yok.

belki de o milan kulübü İNTER'dir. :D

SYLaR
21.Haziran.2007, 14:37
belki de o milan kulübü İNTER'dir. :D

Ronaldo başlığının altında yazılmıştı:)

Emurafu
21.Haziran.2007, 14:38
Cuma aksami Resmi aciklama yapilcakmis ama o kadar emin degilim bunda

mustafa6685
21.Haziran.2007, 14:39
arkadaşlar valla birbirinizle tartışmaya birbiriniz kırmaya değmez bu transfer işi kolay değil futbolcular can atmıyorlar türkiyeye gelmek için böyle sorunlar çıkabilir. Ben özellikle Adnan sezgine çok güveniyorum eğer o bu konuda bişeyler söylerse olay bitmiş demektir...

ForsakeN
21.Haziran.2007, 14:40
Ronaldo başlığının altında yazılmıştı:)

evet benim de ordan aklıma geldi zaten. :)

acaba bu teminat mektubu olayı gerçek mi? kulüpten yalanlama geldiğine göre cidiye almışlar.

goosfraba
21.Haziran.2007, 14:40
Bence yönetim Adriano'yu yalanlamayarak dikkati onun üstüne çekiyor.Hedef Adriano,transfer Ronaldo olabilir..

CashFl0w
21.Haziran.2007, 14:41
Özhan Canaydın demiş var mı bundan aalası.

Emurafu
21.Haziran.2007, 14:41
arkadaşlar valla birbirinizle tartışmaya birbiriniz kırmaya değmez bu transfer işi kolay değil futbolcular can atmıyorlar türkiyeye gelmek için böyle sorunlar çıkabilir. Ben özellikle Adnan sezgine çok güveniyorum eğer o bu konuda bişeyler söylerse olay bitmiş demektir...
Valla ben hala inaniyorum adnan polat ve sezgin tuttugunu koparir zatende kopardilar teminat bile halledildi

remake
21.Haziran.2007, 14:42
ozman oynuyacağı kadar kontrat yaparsın mesela 2 yıl. zaten iki yılda oyucu werceğini werir sonra futbola hala dewam etmek istiyorsa kendini iyi hissediyorsa yine dewam kararı alırsın bu kadar basit

V tusu bozuk herhalde klavyenin.

Sergen bonservisini almis BJK'de oynamak istiyormus. Keske gelse.

eXcitinG
21.Haziran.2007, 14:43
HaLa aynı şeyLer konuşuLup duruyor bırakaLımda herşey netLeşince konuşaLIm.Hep aynı şey aynı şey.Bu kadar heyecana gerek yok :)

remake
21.Haziran.2007, 14:47
Ya aslinda federasyonun el koymasi lazim artik bu ise. Ticarette haksiz rekabet oluyor, bence futbolda da olmasi gerek.

Emurafu
21.Haziran.2007, 14:53
Arda artık 22!..

Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Arda Turan yeni sezonda 22 numaralı formayı giymek istediğini söyledi. Genç futbolcu, G.Saray’ın altyapısında oynarken rahmetli dedesinin, “Bir gün büyük futbolcu olursan sırtında memleketimiz olan Edirne’nin plakası 22 numaralı formayı giymeni isterim” vasiyetini yerine getirmek istediğini söyledi.

Kaynak: Türkiye

Yakisir ardaya

rectangle
21.Haziran.2007, 14:59
Lincoln %90 geliyor arkadaşlar inanıyorum buna.

mustafa6685
21.Haziran.2007, 15:00
66 güzeldi yaa Arda olmadı şimdi :D

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:02
Lincoln %90 geliyor arkadaşlar inanıyorum buna.
Bence %99.9 geliyor suanda medayada yeni haberde yok

Punter
21.Haziran.2007, 15:04
Emrah çok yakında bombalar patlaycak. Fırtına öncesi sessizlik var.... Adnanların ve Haldun Üstünelin aslında ne yaptığını hiç bilmiyoruz.

Nilmar + Bianao + Ilan + Rommedhal aslında hep ters manyel olabilir. Beklenmedik adamlar gelecek gibi geliyor bana.....Öyle bir his var içimde...

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:07
Emrah çok yakında bombalar patlaycak. Fırtına öncesi sessizlik var.... Adnanların ve Haldun Üstünelin aslında ne yaptığını hiç bilmiyoruz.

Nilmar + Bianao + Ilan + Rommedhal aslında hep ters manyel olabilir. Beklenmedik adamlar gelecek gibi geliyor bana.....Öyle bir his var içimde...En ilginc olay adnan polat istanbul haldun istanbulda birde sezgin brezilyada sezgin forvet bakiyordur kesin polat zaten isi bitiripde geldi

umutcardak
21.Haziran.2007, 15:08
ben saviolayi istiyorum :d

Fietra 10
21.Haziran.2007, 15:10
Lavezzi stoper ve sol bek oynayan bir futbolcu..

lavezzi forvet oynuyo:) ayrıca fm den hatırlarsnız belki san lorenzolu genoa'da kiralık ilk sene

Punter
21.Haziran.2007, 15:10
Anlaşıpda açıklamdıları bazı adamlar var. Bence beklenemdik 2-3 adam gelecek. İllede yıldız oalcak demiyorum ancak defalarca sahit oldum takımların sağ gösterip sol vurmasına...

eGowiCh
21.Haziran.2007, 15:12
İspanyol AS gazetesi bile yazdı Adriano'yu Fenerbahçe'nin kiralamak istediğini, bence bu transferin gerçekleşmesi an meselesi...

Nihat Özdemir'in "1-2 yıldız daha alacağız." demesi, Aziz Yıldırım'ın "Basın odasını genişletmemeiz gerek, sığılmayacak." demesi, kulübün Adriano ile ilgili hiçbir yalanlama yapmaması da transferin gerçekleşme ihtimalini arttırıyor.

Adriano'yu Mancini istemiyormuş, zaten Inter'de muhteşem para var, Adriano'yu bize verirlerse bir yıldız alırlar çok rahat, onlar için paranın önemi yok nasıl olsa. Kiralarsak çok iyi olur gerçekten, bir sene göstereceği performansa göre bonservisini alma durumu sözkonusu olabilir.

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:13
Arkadasalr birsey soracam bu fenerbahce saviolayi neden almiyor kendiside dedi ayilacagini ve bence de alacak gucte alsa cok is yaparlar

mustafa6685
21.Haziran.2007, 15:14
ben saviolayi istiyorum :d

:D :D :D onu kim istemezki

eXcitinG
21.Haziran.2007, 15:14
Ne yapaLım biz bu saatten sonra Sergen`i.Sergen bırak bu saatten sonra koşmayı yürüyüş biLe yapamaz.Sergen devri bitti artık...

goosfraba
21.Haziran.2007, 15:15
Perşembe günü transfer açıklanabilir diyor.Bir de Aziz Yıldırım yabancı kontenjanının sınırsız olacağına ilişkin garanti almış.Transferi bitirebilir..

fmsmyrna
21.Haziran.2007, 15:15
Saviola'yı ben eskisi kadar beğenmiyorum açıkçası artık en üst düzeyde değil zaten daha aşağılarda.Keşke Alex yerine Aimar'ı alsaydık.

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:17
Perşembe günü transfer açıklanabilir diyor.Bir de Aziz Yıldırım yabancı kontenjanının sınırsız olacağına ilişkin garanti almış.Transferi bitirebilir..Insallayol gecen hani oalcaksekilde sinirsiz olmaz kriterler vardir bunu umit ediyorum

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:19
http://kicker.de/fussball/bundesliga/startseite/artikel/126242/

kickerin son dakika gectıgı haber..

http://www.fr-online.de/in_und_ausland/sport/aktuell/?cnt=1158500

Burda da shalke futbolcumuz istanbulu secti diyor..

Tercumesi iyi olan varsa rica etsek

goosfraba
21.Haziran.2007, 15:20
Insallayol gecen hani oalcaksekilde sinirsiz olmaz kriterler vardir bunu umit ediyorum

Bu mesajını anlamadım:)Biraz daha dikkat ederek yazar mısın Emrah;)

murty54
21.Haziran.2007, 15:20
başkanın açıklamaları nerde var sporx te falan bulamadım ntv spor haberlerinde de söylemediler

Ziya38
21.Haziran.2007, 15:22
Brazilyada Bavularini hazirladi diyor shalke icin degil galatasaray icin (baslik) oburtarafi okumadim okuyacim simdi

ForsakeN
21.Haziran.2007, 15:22
Kaleciler için sınır getirilmeli.Mesela milli takım forması giymiş olamk gibi.Çünkü ligimize gelen kaleciler kalitesiz olur yoksa.Türk kaleciler oynatılmaz.Bu sınırlama getirilirse sınırsız yanbancı alınabilse bile kulüpler Türk kalecilere ilgi gösterir yine.

İnşallah sınırsız yabancı kuralı getirilir.

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:23
Bu mesajını anlamadım:)Biraz daha dikkat ederek yazar mısın Emrah;)Insallan Sinirsi yabanci yol gecen hani olacak sekilde olmaz Insallah belli kriterler olur diyorum en iyi ingiltere gibi olmasi

Sinirsiz derken full sinirsiz olurmu

Punter
21.Haziran.2007, 15:24
http://kicker.de/fussball/bundesliga/startseite/artikel/126242/

kickerin son dakika gectıgı haber..

http://www.fr-online.de/in_und_ausland/sport/aktuell/?cnt=1158500

Burda da shalke futbolcumuz istanbulu secti diyor..

Tercumesi iyi olan varsa rica etsek

Bizim burda okdukalrımızın aynısı...Yeni bi haber diil...

goosfraba
21.Haziran.2007, 15:24
Kaleciler için sınır getirilmeli.Mesela milli takım forması giymiş olamk gibi.Çünkü ligimize gelen kaleciler kalitesiz olur yoksa.Türk kaleciler oynatılmaz.Bu sınırlama getirilirse sınırsız yanbancı alınabilse bile kulüpler Türk kalecilere ilgi gösterir yine.

İnşallah sınırsız yabancı kuralı getirilir.

İnşallah sınırsız olur ama sanmıyorum.Olsaydı şimdiye olurdu Emre..Herkes işine bakardı kulüpler falan şimdiye kulüplerimizde 2 gelecek vaad eden yabancı olurdu buna eminim..

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:25
OLsun kardes millet rahatlasin yabanci basinda cikmiyor diyenler vardi fransada bile cikiyor

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:27
Kisacasi ingilterede kural konulsun bu kadar full sinirisiz olursa turk futbolu biter

Ziya38
21.Haziran.2007, 15:28
OLsun kardes millet rahatlasin yabanci basinda cikmiyor diyenler vardi fransada bile cikiyor

Usta o son verdigin link fransa degil almanya cunku almanca yazilar yaziyor:0::0::icon_smile:

seCOLD
21.Haziran.2007, 15:28
olsun ama evet ingilteredeki gibi olsun..belli kriterler olsun..öyle rastgele dandik yabancılar getiripte türk futbolcularını harcamayalım...ama nerdeee.....futbol federasyonu herşeye karşı!..

goosfraba
21.Haziran.2007, 15:30
olsun ama evet ingilteredeki gibi olsun..belli kriterler olsun..öyle rastgele dandik yabancılar getiripte türk futbolcularını harcamayalım...ama nerdeee.....futbol federasyonu herşeye karşı!..

Türk futbolunun ilerlermesine bile karşı..

CashFl0w
21.Haziran.2007, 15:32
Usta o son verdigin link fransa degil almanya cunku almanca yazilar yaziyor:0::0::icon_smile:
O da o haber için Fransa ' da çıktı demedi ki , Fakat bu tür haberler Fransa ' da da çıkıyor demek istedi.:icon_wink::)

ForsakeN
21.Haziran.2007, 15:32
İnşallah sınırsız olur ama sanmıyorum.Olsaydı şimdiye olurdu Emre..Herkes işine bakardı kulüpler falan şimdiye kulüplerimizde 2 gelecek vaad eden yabancı olurdu buna eminim..

Geç kalmasının kabul edilmemesiyle alakası yok bence.Geç kalmasının tek nedeni TFF'nin uyuşukluğu ve vurdum duymazlığı.

Estranged
21.Haziran.2007, 15:33
bence İngilteredeki gibi de olmasin.Sınırsız olsun ama kadronda maksimum 6 tane oynatabilesin 1 maçta.2 de yedek.sonradan sokup 8 yapabilme olsun.

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:34
Full sinirisz illaki olmaz ama belli kriterler kesin vardir

Ziya38
21.Haziran.2007, 15:34
O da o haber için Fransa ' da çıktı demedi ki , Fakat bu tür haberler Fransa ' da da çıkıyor demek istedi.:icon_wink::)

Ben yanlis anladim ozaman ozur dilerim:icon_wink:

LaOmerta
21.Haziran.2007, 15:37
Lincoln gelsin yeter,, zaten bu yonetimden baska yildiz transfer beklemiyom!!

CashFl0w
21.Haziran.2007, 15:38
Ben yanlis anladim ozaman ozur dilerim:icon_wink:
Aman ya özür dilemene gerek yok abicim. :D:D

Emurafu
21.Haziran.2007, 15:39
Neyse arkadaslar size kolay gelsin be son final sinavima gidiyorum insallah aksam size iyi haberler veririm bence sizde dinlenin bugun resmi haber olmaz

Del Piero_10
21.Haziran.2007, 15:40
bence İngilteredeki gibi de olmasin.Sınırsız olsun ama kadronda maksimum 6 tane oynatabilesin 1 maçta.2 de yedek.sonradan sokup 8 yapabilme olsun

Dünyada böyle bir uygulama yok,mantığıda yok.

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 15:52
Aslında Rico paşa gidecekse son 15-20 dakikalarda oynatılmak için gelebilir tabii Rico paşa giderse..

asatilla
21.Haziran.2007, 16:01
Bence sınırsız olsun.Fakat:maç kadrosunda 5 yada 6 yabancıdan fazla olmasın.

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 16:02
Sergen'in ölüsü bile işe yarar öyle demeyin Türkiyede Sergen gibi topcumu vardı ?

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 16:03
Değişiklik yapılacaksa en iyi sistem 6+2 olur bence ama ben mevcut sistemde acil bir değişikliğe gerek görmüyorum..

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 16:09
Ama Rico ve Delgado varken Sergen'i almak biraz aptalca olur ama büyük ihtimal Rico paşa gidecek ondan dolayı alınabilir Sergen..

goosfraba
21.Haziran.2007, 16:09
Yıllardır 6 yabancıyla başarı bekledik ama gereken başarıyı yakalayamadık ( GS'nin başarısından sonra ) birde başka formatlarda deneyelim. 6+2, 6+5 ve tamamen sınırsız konuşuluyor.Bu üçünden bir tanesini uygulayalım.Yıllardır 6 yabancıyla başarı gelmiyor.Bunu federasyon da görüyor ama kılını kıpırdatmıyor..

TR.CaPTaiN
21.Haziran.2007, 16:11
Dünya basını Ronaldo'yu yazıyor. Eurosport'un ardından Bild de transferi doğruladı. La Gazetta Della Sport, Corierre Della Sera'nın gündeminde Ronaldo var.
Fener'le görüştüm
F.Bahçe'nin yalanlamasına karşın Alman Bild'in son iddiası şu: "Ronaldo da Fener'le görüşüyor." Asbaşkan Murat Özaydınlı'yla masaya oturduğunu belirten Brezilyalı yıldız için "İstanbul'a gitmek için gün sayıyor" yorumu yapıldı. Fenerbahçe yönetimi'nin Ronaldo'yla ilgili gelişmeleri inkar etmesinin ardında "Spekülasyonlarla fiyatının yükselişini" engelleme amacının yattığı öğrenildi.

Kanarya yine sarsacak
Kadrosuna kattığı yıldızlarla Türk futbolunda çıtayı her geçen yıl daha yükseğe çıkaran F.Bahçe'nin gözü şimdi de dünyanın en önemli forvetlerinden Ronaldo'da. Dün F.Bahçe'nin internet sitesinde Brezilyalı yıldızla ilgilenilmediği açıklaması yapılırken, Almanya'nın 5 milyon tirajlı gazetesi Bild'e konuşan Ronaldo Sarı-Lacivertli kulüple görüştüğünü itiraf etti. Ronaldo için haberde "İstanbul'a gitmek için gün sayıyor. Fener, Carlos'tan sonra bir büyük yıldızı daha alıyor" denildi. Bu arada Eurosport'un internet sitesinde de Ronaldo'nun F.Bahçe'yle 4 milyon euroya el sıkıştığı iddia edildi.

Dikkatli davranılıyor
Roberto Carlos'la ilgili transfer haberlerini resmi internet sitesinden 9 kez yalanlayan Fenerbahçeli yöneticilerin aynı taktiği spekülatif fiyat yükselişlerini engellemek için Ronaldo için de kullandığı öğrenildi. Kariyerinde çok önemli başarılar bulunan 31 yaşındaki Ronaldo için 11 milyon Euro'yu gözden çıkardığı basına yansıyan Sarı-Lacivertliler'in Milan'ı ikna etmek için yoğun çaba harcadıkları ifade edildi. Fenerbahçe'nin forvet adayları arasındaki diğer güçlü isim olan Adriano konusunda da temaslar sürüyor. Ancak bu oyuncuyu güçlü kulüplerin istemesi transferini güçleştiriyor..

fmsmyrna
21.Haziran.2007, 16:13
Kontenjan 6+2 yada 6+5 olarak artmalı ancak kalecilerin hepsi Almanya'daki gibi türk olmalı

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 16:14
Sanmam Genç Kartal Rico giderse Tribunleri kim ayaga kaldıracak...
Rico kalacak içimde öyle bir his var...

TR.CaPTaiN
21.Haziran.2007, 16:15
Gençlerbirliği, gol yollarındaki sorunu giderebilmek için santrfor arayışlarını sürdürüyor. Başkent ekibi, 1 Sırp, 2 Arjantinli ve 1 Norveçli oyuncuyu izlemeye aldı...
Kırmızı-siyahlılarda, Arjantin'de bir süredir oyuncu izleyen yardımcı antrenör Mustafa Kaplan raporunu genel menajer Cem Onuk'a iletti. Ayrıca teknik direktör Fuat Çapa'nın da Norveç'te hafta sonunda oyuncu izleyeceği bildirildi. Sözleşmesi sona eren Okan Öztürk'ün menajeriyle bugün yapılan görüşmelerde ise büyük ölçüde anlaşma sağlandı. Tecrübeli golcüyle bir yıllık anlaşma imzalanacağı öğrenildi. Kırmızı-siyahlılarda, sözleşmesi sona eren bir diğer oyuncu Adem Dursun ise kulüp tarafından serbest bırakıldı. Gençlerbirliği'nin kadrosunda şu anda 23 oyuncunun bulunduğunu ifade eden genel menajer Cem Onuk, ''Bir golcü daha alarak, yeni sezona 24 oyuncuyla başlamak istiyoruz. Teknik direktör Fuat Çapa'nın sezon öncesindeki kamp sonrasında vereceği rapor yönünde bazı futbolcularla yollarımız ayrılabilir'' dedi. Bu arada, başkent ekibine yeni bir golcünün alınması sonrasında yabancı kontenjanı boşaltmak için kadroda yer alan Brezilyalı oyuncular Tozo ve Sandro'nun Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'a satılacağı öğrenildi.

AA

Cavcav bilir isini :)

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 16:17
Arkadaşlar şimdi kendi takımınız için kontenjanın serbest bırakılmasını istiyorsunuz ama birde anadolu kulüplerini düşünün bir sürü işe yaramaz adamlar getirecekler bu yüzden bu öyle kolay karar alınabilecek bir konu değil FB'de bile vasat olmayan Deivid kalabilir düşünün artık..

remake
21.Haziran.2007, 16:24
Kontenjan 6+2 yada 6+5 olarak artmalı ancak kalecilerin hepsi Almanya'daki gibi türk olmalı

Almanya'daki butun kaleciler Turk mu? :D

Bence de sinirlama kalkmamali fakat genisletilmeli. Direk 8 yapabilirler. 6+2 olursa zaten o +2 oyuncu kulustur oyuncular olmak durumunda. Sirf 5 mac Avrupa'da oynayabilmek icin yildiz oyuncular gelmez gibime geliyor.

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 16:24
Kalsın yaa 3 tane boş yabancı kontenjanı olacak o giderse yerinede adam almayacaklardır kalsın bencede ama giderse Sergen gelebilir..

goosfraba
21.Haziran.2007, 16:25
Bizim yönetim Adriano transferlerini yalanlamayarak dikkati Adriano'ya çekmek istiyor galiba.Sonra zaten Ronaldo yalanlanıyor.Yani dikkatler başka yönlere çekiliyor olabilir.Adriano hedef gösterilme düşüncesinde olabilir..

Bence yönetim Adriano'yu yalanlamayarak dikkati onun üstüne çekiyor.Hedef Adriano,transfer Ronaldo olabilir..

Ben hala aynı düşünceler içerisindeyim.Yönetim Adriano'yu hedef gösteriyor!

Ziya38
21.Haziran.2007, 16:26
SLOMKA LINCOLN’Ü DÜŞÜNMÜYOR!..

Galatasaray’ın transfer gündeminin bir numaralı ismi Lincoln ile ilgili Kicker’in yayınladığı haberde Brezilyalı yıldızın Sarı Kırmızılı takıma gitmek için gün saydığı belirtildi.

Kicker’in haberine göre Schalke menajeri Slomka, gelecek sezon planlarını yapmaya başlarken, Lincoln’ü tamamen gözden çıkarttı.. Öyle ki, Slomka’nın gelecek sezon takımın sistemini değiştireceği ve Schalke’yi oyun kurucusuz bir sistemle oynatacağı öğrenildi..

Lincoln’ün bavullarının hazır olduğunu, İstanbul’u tercih ettiğini yazan Kicker, Galatasaray’ın 2,5 milyon euroluk bonservis bedeli teklifini 4,5-5 milyon euro civarına çektiğini iddia etti..

Schalke Menajeri Müller’in “Galatasaray Lincoln konusunda ilerliyor” sözlerine yer veren Kicker, haberde ayrıca bu ay sonunda başlayacak kamp için Lincoln’ün düşünülmediğini ve Baselli Rakatic ile görüşmelerin çok iyi gittiğini belirtti..

Öte yandan Kicker’in dışında fr-online.de sitesi de Lincoln ile ilgili bir haber yayınladı.. fr-online sitesi Müller’in “Galatasaray ile geçen Cuma gününden bu yana bir irtibatımız olmadı.. Lincoln konusunda fiyatta yükseliş yapacaklar mı açıkçası bilmiyorum” dediğini iddia etti..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 16:26
Madem kontejyanı bosaltmak istıyolar rico gibi adamı gondercekler yerine daha iyilerini alcakları kesin yoksa İnönüyü yönetimin basına yıkarız ...:mad:

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 16:27
Umut abi tamam Ronaldo transfer olduğunda diyeceğim Umut abi demişti diye:):D

goosfraba
21.Haziran.2007, 16:29
Dediklerim bu yola çıkıyor Şemsi, Adriano yalanlanmıyor çünkü hedef gösterliyor ;)

ForsakeN
21.Haziran.2007, 16:31

Bence de sinirlama kalkmamali fakat genisletilmeli. Direk 8 yapabilirler. 6+2 olursa zaten o +2 oyuncu kulustur oyuncular olmak durumunda. Sirf 5 mac Avrupa'da oynayabilmek icin yildiz oyuncular gelmez gibime geliyor.

Almanya'da sadece Almanlar kalecilik yapabiliyor.Arkadaş bunu kastetmiş.

fmsmyrna
21.Haziran.2007, 16:32

.

umarım şaka yapıyosundur almanya'daki gibi yani orda tüm kaleciler alman burdada tüm kaleciler türk olmalı

Bordo61Mavi
21.Haziran.2007, 16:32
Rico gidecekse bize gelsin ( Trabzonspor ) zaten uyum da saglamis. :D:D

Sergen turkiyenin en iyi futbolcularindan, her takima yarari olur.

TR.CaPTaiN
21.Haziran.2007, 16:33
"Fenerbahçe'nin büyüklüğünü herkes gördü. Artık Fenerbahçeli olmak için menajerini gönderen pek çok yabancı futbolcu var".

Asbaşkan Mahmut Uslu, Fenerbahçe'den ayrılan futbolcularla ilgili konuşarak, "Fenerbahçe gibi bir kulüp hiçbir zaman kaybetmez. Kaybeden ancak giden futbolcular olur'' açıklamasını yaptı. Uslu, "Başkanımız sayın Aziz Yıldırım bizden ayrılan futbolcularla ilgili en güzel şekilde cevabı vermiştir. Kendisinin de dediği gibi, artık giden isimlerle ilgili konuşmak yakışmaz. Biz hiçbir zaman geçmişe bakmıyoruz, hepsinin üzerine sünger çekip geleceğe gözümüzü çeviriyoruz" ifadesini kullandı.

TEPKİLERİ ÇOK NORMAL
Taraftarların gösterdiği tepkinin de çok normal olduğunu vurgulayan Uslu sözlerini şöyle tamamladı: "Biz Roberto Carlos gibi bir futbolcuyu renklerine katmayı başarabilen büyük bir kulübüz. Bugün artık yerli futbolcuların yanı sıra pek çok yabancı futbolcu da Fenerbahçeli olmak için can atıyor. Menajerleri aracılığıyla gelmek istediklerini bize ileten birçok isim var. Ama taraftarlarımız hiç telaşlanmasın, önümüzdeki sezon Avrupa'da ses getirecek müthiş bir kadro için çalışmalarımız sürüyor."

remake
21.Haziran.2007, 16:36
Sergen su haliyle bile, kendi lafiyla, Alex'in yaninda Michael Johnson gibi kalir. Adam'in olusu bile is yapar. Ama bence Rico Pasa'yi yollamamaiz gerekir. Delgado sol kanatta oynayabilir. Sergen'de Rico Pasa'nin yedegi olur, veya donusumlu oynarlar kim daha formda ise. Hic olmadi serbest vurus kazandigimiz zaman Sergen'i sokariz, golunu atar cikar. :)

remake
21.Haziran.2007, 16:39
umarım şaka yapıyosundur almanya'daki gibi yani orda tüm kaleciler alman burdada tüm kaleciler türk olmalı

Tabiki saka yapiordum. Ama bence yabanci kalecilerede izin verilmeli. Kendi millitakiminda oynamis olanlara mesela. Cordoba gibi kalecilerde geliyor Turkiye'ye arada sirada. Bunu unutmamak lazim.

goosfraba
21.Haziran.2007, 16:39
Sizin düşündüğünüz gibi BJK yönetimi düşünmüyor arkadaşlar :)

Sanmıyorum Sergen bir daha Beşiktaş'ta oynasın..

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 16:42
Sergen su haliyle bile, kendi lafiyla, Alex'in yaninda Michael Johnson gibi kalir. Adam'in olusu bile is yapar. Ama bence Rico Pasa'yi yollamamaiz gerekir. Delgado sol kanatta oynayabilir. Sergen'de Rico Pasa'nin yedegi olur, veya donusumlu oynarlar kim daha formda ise. Hic olmadi serbest vurus kazandigimiz zaman Sergen'i sokariz, golunu atar cikar. :)

Biraz rüya gibi olmuş yav:D

remake
21.Haziran.2007, 16:43
Sizin düşündüğünüz gibi BJK yönetimi düşünmüyor arkadaşlar :)

Sanmıyorum Sergen bir daha Beşiktaş'ta oynasın..

Bizdeki en son senesinde ikili mucadelelerde duserken soyle kursun yemis gibi vucdunu savurarak atiyordu kendini yere gobeginin ustune dusmemek icin. Cok karizma oluyordu ya. Fazla kilolari bile adama yakisiyor.

Ama iste bizim yonetim taraftarin istediginin tam tersini yaptigi icin hep buyuk ihtimal almazlar Sergen'i geri.

Biraz rüya gibi olmuş yav

Hemde ne ruya degil mi?

ataman5
21.Haziran.2007, 16:45

sergen konusunda yorum bile yapmıycamda.. şu delgado solda oynar diyosun telloyu niye aldık ozman.. bu takımdan rico paşanın gitmesi şart yerinede yabancı bi forvet şart gerisi zaten ön libero ve stopere 2kişi kesin alıncak.. rico gönderilirse çok hayırlı olucak..

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 16:46
Ciddi değilsin demi Rico paşa-Delgado ve Sergen'in aynı takımda olabileceği fikrinde?

remake
21.Haziran.2007, 16:46
Lincoln'u birakinda Orkun'un ne isi var GS'de? Aykut'a yazik. Ben cok begeniyorum kendisini ama yedekte curuyor adam.

BlackEagle19o3
21.Haziran.2007, 16:49
Ortalıkta fol yok yumurta yok Sergen de nerden çıktı şimdi bence bu takıma delgado ve rico iklisinden biri fazla bile ben de yabancı bir forvet gerektiği düşüncesindeyim

ZeroG
Tabiki saka yapiordum. Ama bence yabanci kalecilerede izin verilmeli. Kendi millitakiminda oynamis olanlara mesela. Cordoba gibi kalecilerde geliyor Turkiye'ye arada sirada. Bunu unutmamak lazim.

Kesinlikle katılıyorum ama milli takımda belli bir maç oynama şartınında eklenmesi gerekir.Yoksa her ülke kendi oyuncusunu pazarlamak için milli takıma çağırabilir.Bilmiyorum artık fazla mı ayrıntılı düşünüyorum.

Punter
Ben de bu mantığa kızıyorum... İşte 3 tane genç Türk kaleci...Rekabet artar en iyisi kimse o oynar. Gelen kaleci yabancı değilki !

Sanki Orkun alınınca daha Feldkamp karar vermeden sizler karar verdinizi Orkunun oynayıp Aykutun yedekte bekleyceğine...

Hele Fevzi sinirlenmiş.... Tam tersine sevinmesi lazım ! Yabancı kaleci alınmadı, genç bir Türk geldi...Rekabet sayesinde performans artacak....

Bu kadar basit bu !

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 16:50
1 de su yanı var Sergen'i alsak forma satısları patlar...
Ya valla kafamız karıstı hepımızın ama Rico cok delikanlı 1 oyuncu klubum ne isterse saygı duyarım demiş helal olsun bizim böyle futbolculara ihtiyacımız var :(

remake
21.Haziran.2007, 16:51
sergen konusunda yorum bile yapmıycamda.. şu delgado solda oynar diyosun telloyu niye aldık ozman.. bu takımdan rico paşanın gitmesi şart yerinede yabancı bi forvet şart gerisi zaten ön libero ve stopere 2kişi kesin alıncak.. rico gönderilirse çok hayırlı olucak..

Rico gitsin diyorsun, Sergen'e karsisin, Delgado'yu zaten gecen sene gorduk, iyi oyuncu ama oyun kurucu vasifi pek oyle iyi degil. Bence Rico giderse isimiz is.

Tello'yu daha cok defansta dusunmustum ben. Delgado'nun Tello'dan daha iyi bir sol acik olacagindan neredeyse eminim.

Genc Kartal, bence 3'u birden super olur hepsi ayni anda ilk 11'de bulunmadigi surece.

ataman5
21.Haziran.2007, 16:51
yaa bide arkadaşlar allah aşkına rico paşa bu sene naaptıda tribünleri coşturdu altı üstü arada güzel paslar atıyodu o kdr.. bence çokta ezik çelimsiz koşmayan top kapmayan dünya futbolundan çok uzak bi futbolcu top saklayıp pas atıyo bide gelmiş kaç yaşına yıldız değil bişii değil bırakın allah aşkına.. şimdi brezilya milli takımında oynamış falan dersiniz onuda söliyim benimde yanıma kaka ronaldinho lucio adriano ze roberto gibi adamlar verin bende çıkıyım son 5dakkada milli takımda oynarım yani bilmem anlatabildimmi bu adamın avrupada adı yok hiç bişi yok abartmayalım lütfen..yaşınıda almış bu sene gitmesi çok yararlı olur..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Rico gitsin diyorsun, Sergen'e karsisin, Delgado'yu zaten gecen sene gorduk, iyi oyuncu ama oyun kurucu vasifi pek oyle iyi degil. Bence Rico giderse isimiz is.

Tello'yu daha cok defansta dusunmustum ben. Delgado'nun Tello'dan daha iyi bir sol acik olacagindan neredeyse eminim.

Genc Kartal, bence 3'u birden super olur hepsi ayni anda ilk 11'de bulunmadigi surece.

tello yılların sol açığııdır.. delgado buraya gelmeden basellde forvet arkasında 17 golle bitirdi sezonu youtube ta falan bulursan izle gollaeri videolarını ve bu sene tigana saolsunn adamı sağ kanata yapıştır naapcağnı şaşırdı.. ta süper kupa maçına dönün koskoca sezon delgado bi o maçta forvet arkası oynadı ve hatırlayanlar bilir ne kadar göze hoş gelen sağlam bi oyun oynadığını..

LaOmerta
21.Haziran.2007, 16:53
yAAA kimdiyorki orkun bizim birinci kalecimizdi,,??
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ben de bu mantığa kızıyorum... İşte 3 tane genç Türk kaleci...Rekabet artar en iyisi kimse o oynar. Gelen kaleci yabancı değilki !

Sanki Orkun alınınca daha Feldkamp karar vermeden sizler karar verdinizi Orkunun oynayıp Aykutun yedekte bekleyceğine...

Hele Fevzi sinirlenmiş.... Tam tersine sevinmesi lazım ! Yabancı kaleci alınmadı, genç bir Türk geldi...Rekabet sayesinde performans artacak....

Bu kadar basit bu !

Yorumuna katiliyorum:0:

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 16:56
yaa bide arkadaşlar allah aşkına rico paşa bu sene naaptıda tribünleri coşturdu altı üstü arada güzel paslar atıyodu o kdr.. bence çokta ezik çelimsiz koşmayan top kapmayan dünya futbolundan çok uzak bi futbolcu top saklayıp pas atıyo bide gelmiş kaç yaşına yıldız değil bişii değil bırakın allah aşkına.. şimdi brezilya milli takımında oynamış falan dersiniz onuda söliyim benimde yanıma kaka ronaldinho lucio adriano ze roberto gibi adamlar verin bende çıkıyım son 5dakkada milli takımda oynarım yani bilmem anlatabildimmi bu adamın avrupada adı yok hiç bişi yok abartmayalım lütfen..yaşınıda almış bu sene gitmesi çok yararlı olur..

Daha ne yapsın ya daha ne yapsın bu kadar insafsız olmayalım kac mac kazandık rico sayesınde ? Bunu sorarım sana Ataman En kolay ornek Sivas macı ibrahim akın'a attıgı o deli dolu pası kim atttı su ana kadar Delgadonun sayesinde kac mac aldık ? Tamam Delgado iyi topcu ama oyun kurmak için o kadar ii degil Lütfen hakkını yeme rıconun attıgı calımlar neydi rico nun hiç İnonuye gitmedin galiba bu sene trübünleri tek mest eden adam oyun Rico Pasaydı

BlackEagle19o3
21.Haziran.2007, 16:58
Ricardinhonun gönderilebileceği fikrine katılıyorum ama kötü oyuncu olduğuna katılmıyorum bence iyi oyuncu ama takımda 2 tane amc fazla Delgado daha genç olduğu için Delgado kalırsa daha iyi olur ama dediğim gibi bence Ricardinho çok iyi bir oyuncu

ataman5
21.Haziran.2007, 17:01
Daha ne yapsın ya daha ne yapsın bu kadar insafsız olmayalım kac mac kazandık rico sayesınde ? Bunu sorarım sana Ataman En kolay ornek Sivas macı ibrahim akın'a attıgı o deli dolu pası kim atttı su ana kadar Delgadonun sayesinde kac mac aldık ? Tamam Delgado iyi topcu ama oyun kurmak için o kadar ii degil Lütfen hakkını yeme rıconun attıgı calımlar neydi rico nun hiç İnonuye gitmedin galiba bu sene trübünleri tek mest eden adam oyun Rico Pasaydı

yaa arkadaşlar bide biz şu tribün mest etme olayına takımışız gidiyoruz.. rico eyww süper bi pas atmıştır ibrahime bilirim daha nicelerinide attı onada eyww kazandırmıştırda coşturmuşturda sonuç elimize ne geçmiştir bana onu açıklarmısınız zamanın sergeninde bile daha temposuz bi oyuncu oyun içinde devamlı kayboluyo bana diyinki bu rico şampiyonlar liginde attığı 3pasla bizi tura taşır bana bunu diyebilirseniz eyww ama şampiyonlar ligine gelince adama topu koklatmazlar bile hele rico gibi fiziği yerlerde oyundan kaybolan bi adam ibrahime o pası bi daha zor atar onu demek istiyorum .. tribünleri 1oyuncunun arada bir mest etmesinden daha çok takımızın güzel oyunla tempolu oyunla kazanıp bişiler elde etmesinden yanayım ozaman mest olmamızda daha uzun sürer;) ..

saygılar..

Leoucwhsua
21.Haziran.2007, 17:02

Bu kadar basit bu !

evet o mantikla dusunursek bu dogru.ben alinmasini yanlis buldum su acidan keske 3.kalecide alt yapidaki firat olsaydi ama alinan kalecide gs nin aly yapisindan yetismis turk bir kaleci.yabanci olsa ne yapacakti.Ve fevzinin rekabetten kacmasida onu ilgilendirir.feldkamp ben onlara guveniyorum demis,belkide orkun 3.kaleci olcak kim ne biliyorki

ForCimbom
21.Haziran.2007, 17:02

Bu kadar basit bu !
Arkadas olaya cok mantikli yaklasmis. Ama Fevzi ve Aykut da hakli sayilir. Aykut yillarca yedek bekledi tam Mondi gitti Orkun geldi. Fevzi de zaten Dardanel den geldi o da Mondi nin gitmesiyle sevindi fakat Orkun gelince hakli olarak biraz sinirledi.
Aslinda Fevzi ve Aykut un degil Galatasaray in ve Turk Futbolunun sevinmesi lazim. Arkadasin dedigi gibi rekabet ve buna bagli olarak performans artacak ayni zamanda kaleye bir Turk gececek.

Noz
21.Haziran.2007, 17:03
bizimkiler hiç yabancı forvet bakmıyor sanırım mevcut forvetlerle dewam edecekler :(

Punter
21.Haziran.2007, 17:03
Sanki Orkunun 1.kaleci olacağı garanti gibi herkes de bir ;"yazık Aykuta ve Fevziye" edebiyatı dönüyordu...Onu demek istedim...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Sanki Buffonu aldık !!! :)

Fıratcan Alçınkaya
21.Haziran.2007, 17:06
Sergen-Nouma-İlhan Mansız ah ah bu 3'lü tekrar bize gelseler başka bişey istemem... Sergen orta İlhan bir vole v goool ama gol iptal top gelirken Nouma defansa kafa atıyor kırmızı kart yiyor...:D Sergen gündemde galiba ama Yönetim almaz Sergen i...

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 17:09
Ataman gorusune saygı duyuyorum...
Sergen gelecek gelecekk :)

goosfraba
21.Haziran.2007, 17:13
Nereye geliyor yahu:)

19_SeRDiNÇ_05
21.Haziran.2007, 17:13
G.Saray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın konuştu! Schalke 04'ün oyuncusu Lincoln ile anlaştıklarını, kulübüyle olan küçük pürüzlerin de yarın biteceğini düşündüğünü söyleyen Canaydın çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.
Radyosport'ta bir programa katılan Canaydın, Lincoln'un transferi için çok çalıştıklarını belirterek, ''Halen de çalışıyoruz. Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin bir haftadır yurt dışında. Avrupa'daki oyuncuların çoğu tatilde. Kendisi transfer etmek isteğimiz oyuncular ile temaslarını sürdürüyor. Lincoln ile her türlü mutabakat sağlandı. Kulübü ile çok küçük pürüzler kaldı. Yarın, hafta sonuna kadar bitirecektir inşallah. Bunun için çalışıyoruz. Yeni haftada İstanbul'da olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu müjdeyi bütün Galatasaraylılar'a bildireceğiz. Merak eden herkese'' diye konuştu.

-''TRANSFERLER BİTECEK''-

Başkan Canaydın, transferler için çok çalıştıklarını ifade ederek, anlaştıkları futbolcular dışında halen görüştükleri başka oyuncuların da bulunduğunu söyledi.

Önümüzdeki hafta transferlerin tamamını bitirmek istediklerini belirten Özhan Canaydın, Antalyasporlu Volkan ile anlaştıklarını, kulübüyle de anlaşma sağlamak üzere olduklarını söyledi.

Canaydın, önümüzdeki hafta bütün transferlerin bittiğini açıklayacaklarını ifade etti.

-''ORKUN İÇİN KIRGINLIĞA GEREK YOK''-

Bursaspor'un ön anlaşma yaptığı kaleci Orkun'un Galatasaray'ı tercih ettiğini söyleyen Özhan Canaydın, ''Bunun için bizi suçlamaları doğru değil'' dedi.

Canaydın, oyuncunun menajerinin kendilerine, ''Orkun, Galatasaray'ı tercih ediyor' dediğini ifade ederek, ''Orkun 12 yaşından beri bizim alt yapımızda yetişmiş ve bizi tercih etmiştir. Onun için böyle şeylere gerek yok. Transferde bu tip şeyler olur, kırgınlıklara gerek yok. Tamir edilir. Türk spor kamuoyunda her camia birbiriyle iyi geçinmeye mecburdur'' diye konuştu.

-''VODAFONE KARARINI SEÇİMLERDEN SONRA VERECEK''-

Vodafone'un, Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylardan sonra sponsorluk anlaşmasını geri çektiğine ilişkin haberlerin doğru olmadığını söyleyen Özhan Canaydın, ''Bu firma kararını genel seçimlerden sonra verecek'' dedi.

Canaydın, şöyle devam etti:

''Bu firmanın bizim ismimizi kullandığı şeklindeki haberler ve yorumlara katılmıyorum. Bize teklifi sonra getireceklerini söylediler. 50 milyon dolar kasamıza nakit para gireceği şeklindeki söylemler de doğru değil. Bunlar kulübün iç meselesinde olan şeyler. Şimdi biz AVEA ile çalışıyoruz. Vodafone'un da teklifi olabilir. Onlar, genel seçimlerden sonra teklif getirmeyi düşündüklerini söylediler. Bu sponsorluğun gerçekleşmemesinin derbide yaşanan olaylarla ilgisi yoktur.''

-''CARLOS TÜRKİYE İÇİN İYİ TRANSFER''-

Fenerbahçe'nin Roberto Carlos'u transfer etmesini değerlendiren Canaydın, Avrupa'da ve dünya piyasasında ismi olan bir futbolcunun Türkiye'ye gelmesinin çok önemli bir olay olduğunu söyledi.

Canaydın, bu transferi takdirle karşıladığını ve önemsediğini dile getirdi.

-''SEYRANTEPE İÇİN ŞU AN 16 FİRMA DEVREDE''-

16 müteahhit firmanın Seyrantepe Stadı'nın ihalesi için TOKİ'den şimdiden şartnameyi alıp incelemeye girdiğini anlatan Canaydın, bunun çok ciddi bir başlangıç olduğunu vurguladı.

İhalenin 19 Temmuz tarihine kadar süreceğini belirten Özhan Canaydın, ''Temel atma konusunda tarih vermek doğru değil. İnşallah ağustos ayı sonlarına doğru, ama tarih vermek tehlikelidir bu işte. İhale çalışmaları sürüyor. Artık bütün camiaya hayırlı olsun diyorum'' şeklinde konuştu.

-''TOPLANTININ YERİNİ DEĞİŞTİRMEK HAKKIMIZDI''-

Canaydın, Kulüpler Birliği'nin dün yaptığı toplantının yerini Ankara'ya almalarının hakları olduğunu dile getirdi.

Kulüpler Birliği'nin 18 takımdan oluştuğunu ve bu kulüplerin talebi üzerine Ankara'da bir toplantı yaptıklarını belirten Özhan Canaydın, şöyle devam etti:

''Kulüpler toplantıyı Ankara'da yapmayı istediklerini söylediler. Biz bunu federasyona ilettik. Muhakkak böyle bir hakkımız vardı. Federasyon da Ankara'daki toplantıya katılamayacağını söyledi. Biz Ankara'daki toplantımıza tüm kulüpleri davet ettik. 14 kulüp katılırken, Gaziantepspor, Ankaragücü, Sivasspor ve Bursaspor toplantıda yer almadı. 14 kulübün katılımı ile yapılan toplantıda gündem konuşuldu. Gündemin en sonunda da Federasyon Genel Kurulu hakkındaki tavsiye kararı çıktı.''

-''YABANCI SAYISI KONUSUNDA KARAR FEDERASYONUN''-

Özhan Canaydın, yabancı sayısı konusunda görüşlerini de açıklarken, kulüpler birliği olarak kendilerinin ancak tavsiyede bulunabileceklerini ifade etti.

Yabancı oyuncu statüsünü belirleyen mercinin Futbol Federasyonu olduğunu kaydeden Canaydın, ''Kulüpler Birliği olarak, federasyon başkan vekili Affan Keçeli ile toplantı yapıp, taleplerimizi ilettik. Bu en son toplantıya bunları bağlamamak lazım. Federasyon yönetim kurulu kararı alacak. Yabancı sayısını tespit edecek tek merci yine federasyondur. Biz yalnız tavsiyelerimizi ve arzularımızı iletiriz'' şeklinde konuştu.

Başkan Canaydın, Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl ile arasının bozuk olduğu şeklinde medyada yer alan haberlerle ilgili açıklamada bulunarak, ''İbrahim Kızıl ile sürekli görüşüyorum ve devamlı irtibat halindeyim. Önce kulüp başkanıyım, ondan sonra Kulüpler Birliği başkanıyım. İbrahim ile konuştuğum zaman hiçbir zaman böyle bir şey duymadım. Duyacağımı da tahmin etmiyorum'' diye konuştu.

Kulüpler Birliği olarak oy çokluğuyla, Haluk Ulusoy'un da katılmasını arzu ederek, güven tazeleyen bir seçim talebinde bulunduklarını anlatan Özhan Canaydın, federasyon genel kurulunun bunun için son kararı vereceğini sözlerine ekledi.

goosfraba
21.Haziran.2007, 17:14
Alla allaa yanlış hatırlıyorum o zaman:) Sağ ol;)

Punter
21.Haziran.2007, 17:16
Yazılanları düşündüm sayfalarca... Biz nasıl bir toplumuz ki daha sahay çıkmadan bakın neler yaptık ;

Yönetimlere sürekli laf ettik ....

Carlos'a yaşlı dedik....

Feldkamp'a yaşlı dedik....

Linderoth için abartmayın o kadar da iyi değil, ole olsa baskası alırdı dedik....

Lincoln'e demediğimzi bırakmadık...

Volkan 'a demediğimzi bırakmadık...

GS'yi, Fener'i, BJK'yi, TS'yi durmadan eleştirdik. Bizde tatmin yok, pozitif düşünce yok...

ataman5
21.Haziran.2007, 17:19
yaa şu kontenjan muhabbetinde anlamadığım serbest bırakıldı herkes yabancı getircek diye bişi yokki 11ide yabancı olucak takım planına bütçeye şartlara göre bi takımda istediği kadar yabancı olucak aman ipimişzden koptuk 18 oyuncuda yabancı olucak diye bişi yok.. serbest kalması yararlı olucaktır kısıtlamalardan hayır gelmemiştir işte ortada son senelerdeki halimiz ne milli takıma yaramışmı yani sınırlı yabancı oynatınca eh ozaman serbest olmalı iyi oyuncu türküde yabancısıda iyi oyuncudur yerini bulur!

ZeroG
21.Haziran.2007, 17:36
yaa şu kontenjan muhabbetinde anlamadığım serbest bırakıldı herkes yabancı getircek diye bişi yokki 11ide yabancı olucak takım planına bütçeye şartlara göre bi takımda istediği kadar yabancı olucak aman ipimişzden koptuk 18 oyuncuda yabancı olucak diye bişi yok.. serbest kalması yararlı olucaktır kısıtlamalardan hayır gelmemiştir işte ortada son senelerdeki halimiz ne milli takıma yaramışmı yani sınırlı yabancı oynatınca eh ozaman serbest olmalı iyi oyuncu türküde yabancısıda iyi oyuncudur yerini bulur!

Bence mutlaka bir sınırı olmalı.Zaten bildiğim kadarıyla dünyanın hiçbir yerinde sınırsız yabancı alınmıyor.Hem sınırsız olursa Adriano gelirse Deivid bile takımda kalıcak.Sadece Fenerbahçe açısından diğil her takım böyle yapabilir.

LaOmerta
21.Haziran.2007, 17:36
Yazılanları düşündüm sayfalarca... Biz nasıl bir toplumuz ki daha sahay çıkmadan bakın neler yaptık ;

Yönetimlere sürekli laf ettik ....

Carlos'a yaşlı dedik....

Feldkamp'a yaşlı dedik....

Linderoth için abartmayın o kadar da iyi değil, ole olsa baskası alırdı dedik....

Lincoln'e demediğimzi bırakmadık...

Volkan 'a demediğimzi bırakmadık...

GS'yi, Fener'i, BJK'yi, TS'yi durmadan eleştirdik. Bizde tatmin yok, pozitif düşünce yok...

GS Yonetimi O LAFLARI çoktan HAK ETTI!!!:icon_evil:

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 17:40
:D Gelcek görürsünüz :p

BlackEagle19o3
21.Haziran.2007, 17:45
Ankara'ya genç gurbetçi
http://img255.imageshack.us/img255/8427/tevfikksecz4.jpg
Ankaraspor, Leverkusen'de forma giyen genç milli futbolcu Tevfik Köse'yi transfer etti.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor,Bundesliga takımlarından Bayer Leverkusen'de forma giyen Tevfik Köse ile 2 yıllığına anlaşmaya vardı.Geçen sene Peru'da düzenlenen ve Genç Milli Takım'ın 4. olduğu turnuvada Tevfik Köse oynadığı futbolla dikkat çekmişti.
Kaynak-spor3.com

meddah
21.Haziran.2007, 17:46
Zaten bildiğim kadarıyla dünyanın hiçbir yerinde sınırsız yabancı alınmıyor.

Belçika'da sınırsız..

ataman5
21.Haziran.2007, 17:49
benim anlatmak istediğimde sınırsız yaparsın illa sınırsız diye her takım 18tane yabancı alcak diye biş şart yok herkes bütçesini takım planını oluşturur eğer fener deivid in yararlı olabiliceğini düşünürse onu takımda tutar düşünmezse tutmaz bu yabancı kontenjanıyla alakalı değildir takımın yapısı kuruluşuyla alakalıdır.. oyuncu iyiyse türkü yabancısı fark etmez yerini bulur! milli takım içinde bu zamana kadar 6yabancıyla oynadı takımlarda çokmu yararlı oldu milli takımın durumu ortada iyi olan oyuncu çıkar.. önemli olan alt yapıdan iyi yetiştirmek futbol disiplinini iyi uygulamaktır gerisi 6ayabancı sınırsızdı felan filan konuşmaya değmez bunu demek istiyorum..

Kayserispor38
21.Haziran.2007, 17:52
"Kayseri'de kalmaktan mutluyum"

Kayserispor Kaptanı Mehmet Topuz, ''Kayserispor'da kalmaktan mutluyum'' dedi. Topuz, yaptığı yazılı açıklamada, hakkında yapılan trasfer dedikodularının aslının olmadığını kaydederek, şu görüşlere yer verdi:
''Kayserispor'da yetişmiş bir oyuncu olarak kulübümde kalmaktan ve kulübümle büyük başarılara uluşmaktan hep mutluluk duydum. 2007-2008 futbol sezonunda arkadaşlarımla birlikte kulübümüzü en iyi yere getirip yeni stadımızda taraftarlarımızı coşturacağız. Tüm Kayserisporlular bayraklarını hazırlasın''
Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe, Kayserispor'da oynayan Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı renklerine bağlamak için yoğun temaslarda bulunmuş ancak yönetim iki futbolcuyu kesinlikle satmayacağını açıklamıştı.

21.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

eGowiCh
21.Haziran.2007, 18:01
Non-EU olayını yapabilirler bizim ülkemizde. Yılda bir tane Non-EU alabilme, EU sınırsız olursa, Brezilyalılar'dan da kurtuluruz. Kulüplerimiz Avrupalı oyunculara yönelir böylece (Fransa, İtalya, İngiltere vb.).

Del Piero_10
21.Haziran.2007, 18:04
Non-EU olayını yapabilirler bizim ülkemizde. Yılda bir tane Non-EU alabilme, EU sınırsız olursa, Brezilyalılar'dan da kurtuluruz. Kulüplerimiz Avrupalı oyunculara yönelir böylece (Fransa, İtalya, İngiltere vb.).

O zaman büyüklerle Anadolu takımları arasındaki fark dahada açılır.

Fıratcan Alçınkaya
21.Haziran.2007, 18:04
Eren braz zor ama inş... gelir yahu çok isterim gelmesini...

Jesus_FB
21.Haziran.2007, 18:05
o dediğin liglerden türkiye'den çoğu takım iyi oyuncu alamaz bununda farkındasındır inşallah

JunkChorn
21.Haziran.2007, 18:06
Farkında değil olsa zaten nasıl sonuç doğacanı bilirdi;)

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 18:09
Emir fıratcan :D Gelecek buda içime dogdu kardesım :)

El Barto
21.Haziran.2007, 18:09
Sergen mi? :confused:

O mu kaldı takıma alınacak bir tek...

BlackEagle19o3
21.Haziran.2007, 18:12
Ben istemem şahsen Sergen bir efsane o da Hakan Şükürün durumuna düşmeden futbolu bırakmalı mesela jubile yapabiliriz

remake
21.Haziran.2007, 18:18
Ben istemem şahsen Sergen bir efsane o da Hakan Şükürün durumuna düşmeden futbolu bırakmalı mesela jubile yapabiliriz

Sergen mi? Hakan'in durumuna dusmek mi? :D

Sergen'in Hakan'in durumuna dusmesi icin teknik kadroya, yonetime suna buna durmadan beni oynatin diye baski yapmasi gerekir, baski yapmasi icin bir yerlerden destek almasi gerek. Hakan'i destekleyenler Sergen'i desteklemez cunku Sergen'in hayati malum biraz bohem kaciyor onlarin muridlerinden bekledikleri yasam tarzina.

Insallah uyari almam yine dogrulari soyledigim icin.

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 18:20
Hakan la Sergen'i kıyaslıyosunuz ya daa ne diyim ben :D
Hakan Sergen'in yanından bile gecemez !

El Barto
21.Haziran.2007, 18:25
Hakan Sergen'in yanından bile gecemez !

Bunlara gerek yok arkadaşım. Birde bu Sergen transferi nerede yazıyor ben göremedim.

Aşk-ı Şehir
21.Haziran.2007, 18:29
Ankara'ya genç gurbetçi
http://img255.imageshack.us/img255/8427/tevfikksecz4.jpg
Ankaraspor, Leverkusen'de forma giyen genç milli futbolcu Tevfik Köse'yi transfer etti.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor,Bundesliga takımlarından Bayer Leverkusen'de forma giyen Tevfik Köse ile 2 yıllığına anlaşmaya vardı.Geçen sene Peru'da düzenlenen ve Genç Milli Takım'ın 4. olduğu turnuvada Tevfik Köse oynadığı futbolla dikkat çekmişti.
Kaynak-spor3.com

fm için süper bir transfer olmuş ama gerçek hayatta nasıl oynadığını bilmiyorum?

BlackEagle19o3
21.Haziran.2007, 18:32
Bunlara gerek yok arkadaşım. Birde bu Sergen transferi nerede yazıyor ben göremedim.
Sporx.com da yazıyordu abi

ForCimbom
21.Haziran.2007, 18:33
Bu Ozer Hurmaci isi ne oldu?

krALEX1907
21.Haziran.2007, 18:33
V tusu bozuk herhalde klavyenin.

Sergen bonservisini almis BJK'de oynamak istiyormus. Keske gelse.

Arkadaşalr öncelikle bu cewap için cok özür diliyorum ama arkadaş pek meraklı galiba ya da konuyu nereye cekeceğini bilmiyor baksanızya V tuşu arıyo cokmu lazım kardeşim..!
herneyse sana lazımmı benim klawyemin calışıp çalışmadığı.;)

El Barto
21.Haziran.2007, 18:36
Ben göremedim birşey... :confused:

Aşk-ı Şehir
21.Haziran.2007, 18:36
valla anlaşılana göre Ankaraspor vermeye hazır leverkusen'den Tevfik köse'yi almışlar ama fiyatı çok olursa alamaz yönetim tabi ;;)

Bordo61Mavi
21.Haziran.2007, 18:37
Fatih Akın'dan Trabzon belgeseli

Dünyaca ünlü yönetmen Fatih Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'un belgeselini çekeceğini bildirdi. Cannes Film Festivali'nde ''Yaşamın Kıyısında'' adlı film ile ''en iyi senaryo'' ödülünü kazanan, ayrıca ''Duvara Karşı'' filmi ile de Berlin Film Festivali'nde ''Altın Ayı Ödülü''nü alan Trabzonlu yönetmen Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'u yakından izlediğini söyledi. Akın, turneleri nedeniyle Trabzonspor'u çoğu zaman gazetelerden takip edebildiğini belirterek, ''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi.
Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu.
Trabzonspor'un başarıya ulaşması için altyapıya önem vermesi gerektiğini kaydeden Akın, şunları vurguladı:
''Takım olarak inanç, sistem ve heves olmalı. Kendine inandığında herkesi yenersin. Bazen yönetmenliği futbola benzetiyorum. Cannes'de de ödül alınca bunu vurgulamaya çalıştım. Öyle görüyorum ben. Kendine inanç, heves, altyapı ve soğukkanlılık hem futbolda hem de sinemada başarının sırrı.''
''ALTYAPISINA ÖNEM VERMESİ GEREK''
Fatih Akın, Trabzonspor'un isimden önce altyapısına önem vermesi gerektiğini ifade ederek, ''İsim ve tecrübe olabilir. Bunlar Trabzonspor'a gerekebilir ama şu da var ki altyapıdan da iyi oyuncular çıkabilir. Hatta yeni Maradona bile çıkabilir buradan. Ayrıca Almanya'daki Türk kültürünü de takip etmemiz lazım. Orada çok ciddi bir altyapı var. Orayla bir bağlantı olması lazım'' diye konuştu.
Akın, Trabzon'a her gelişinde mutlaka ailesine ve kendine Trabzonspor'un mağazasından bir şeyler aldığını belirterek, şöyle devam etti: ''Sevgi gerçekse kimse takımını şampiyon olmadığı zaman da bırakmaz. Bırakıyorlarsa onlar zaten fasa fiso Trabzonsporlu. Gerçek Trabzonsporlular, takımları 24 sene şampiyon olmasa da yine takımını tutar ve destekler.''
ROBERTO CARLOS DEĞERLENDİRMESİ
Fatih Akın, Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos'a ilişkin bir soru üzerine ise bu futbolcuyu çok beğenmediğini söyledi. Akın, ''Fenerbahçe'de iş yapamaz. Zaten yaşlı adam. Tamam ismi var, tecrübesi var ama sonuçta Türkiye farklı bir ülke. Roberto Carlos, son dünya şampiyonasında pek bir şey yapamadı'' değerlendirmesini yaptı.

Bu arada Trabzonsporun bi yabanci kaleci ile anlasmak uzere oldugunu okudum.

Noz
21.Haziran.2007, 18:37
sergen faydalı olur mu takıma orası belli olmaz... bence gelsin gene de liverpool un ölmüş fowler ı alması gibi...

eXcitinG
21.Haziran.2007, 18:38
Uydurmayın kardeşim ya.Konuşacak bişey buLamadınız da kendiLiğinizden haber uydurmaya başLadınız vaLLa artık :)

umutcardak
21.Haziran.2007, 18:39
bekliyoruz bakalim

murty54
21.Haziran.2007, 18:39
özer hurmacı çok iyi bir oyuncu alırsak süper olur bu arada ankaraspor tevfik köseyi mi almış:icon_eek:

El Barto
21.Haziran.2007, 18:41
Oldu olacak Nouma ile İlhan'da gelsinde tam olsun ;)

Kayda değer bir oyuncu ismi yok sanırım bu aralar boş durmayalım demişler. :)

Noz
insan unutlanmak istiyor :D bizi bu hale yönetim getirdi... bi süper oyuncu alamadılar hücum hattına ve almıyorlar...

ForCimbom
Ozer Hurmaci su an Turkiye nin en iyi sag kanatlarindan...

BlackEagle19o3
21.Haziran.2007, 18:42
Yok abi uydurma değil sporx.com da en çok okunanlar kısmına bakın orda para değil,Beşiktaş diye bir haber görceksiniz işte bahsettiğim haber orda

Aşk-ı Şehir
21.Haziran.2007, 18:43
özer hurmacı çok iyi bir oyuncu alırsak süper olur bu arada ankaraspor tevfik köseyi mi almış:icon_eek:

evet kardeş işte link burada:
http://www.milliyet.com.tr/2007/06/21/son/sonspo34.asp

eXcitinG
21.Haziran.2007, 18:53
Nouma süper oLurdu vaLLa geLecekse o geLsin bari en azından adam oynamasada takıma verdiği ateşLeme yeter :D

remake
21.Haziran.2007, 18:55
Arkadaşalr öncelikle bu cewap için cok özür diliyorum ama arkadaş pek meraklı galiba ya da konuyu nereye cekeceğini bilmiyor baksanızya V tuşu arıyo cokmu lazım kardeşim..!
herneyse sana lazımmı benim klawyemin calışıp çalışmadığı.;)

Kendi bilecegin is tabiki fakat W kullanmanin ne geregi var guzelim V harfi dururken alfabemizde. Uzatmayalim. Turkcemize yazik diyorum ve geciyorum.

Evet Sergen bonservisini almis. TSL takimlarindan birine gelicek BJK'ye gelmese bile. En azindan LigTV'de maclarini takip edip eski gunleri hatirlariz biraz. Gittigi takimda Fenere aticagi golleri izleriz, buyuk takimlarin yeni transferleriyle ilgili mac sonrasi demeclerini dinleriz. Harika olur.

eXcitinG
21.Haziran.2007, 19:00
Sergenin işi bitti artık.Bu saatten sonra anca onLar Emre iLe beraber çay ocağı işLetirLer.:D

deniz.91
21.Haziran.2007, 19:19
bjk sessiz kaldı transferde

fmsmyrna
21.Haziran.2007, 19:21
Tevfik köse için kötü lmuş bence Avrupa'da devam etseydi onun için daha yararlı olurdu.Bu sene düşmeye aday takımlar benim için Kasımpaşa,Oftaş,Rize,İ.Bld,

dick
21.Haziran.2007, 19:36
Özer'i bilmem ama Tevfik çok iyi bir oyuncu.Hakan Şükür'den öğrenecekleriyle Türk futboluna uzun yıllar hizmet verebilir

uAburak89
21.Haziran.2007, 19:39
Tevfik'i Ankaraspor aldı galiba..

FeYYaz1989
21.Haziran.2007, 19:40
Sergen Yalçın almış bonservisini Etimesgut Şekerspor'dan.
Ankaragücü ve Çaykur Rizespor istiyormuş ama ''ben Beşiktaş'ı istiyorum'' demiş;diye okumuştum sanırım ntvspor.net te ama tam hatırlamıyorum.
Bence Sergen gelsin,1 sene oynasın daha sonra jübilesini yapalım.En kötü yedekte bekler,ne kaybedeceğiz?
Rico çok kaliteli oyuncu bence kalitesini tartışmak yersiz ama şu var.Adam orta sahanın ortasında topu alıyor,bir tane boş alana koşu yapan takım arkadaşı yok ki neredeyse her maçta aynı şeyi izledik.Adam bu defa mecburen enine oynamak zorunda kalıyor biraz bekledikten sonra ki hem takımı yavaşlatıyor hem de rakip savunma yerleşiyor ama bu onun suçu değil kesinlikle.
Eğer Ertuğrul Sağlam kalsın derse kalmalı ama Matias'ı yine bir sezon daha sağ tarafta izlemek istemiyorum ki adam da ne yapacağını şaşırıyor zaten orda.Bu durumda 4-3-2-1 gibi bir taktik Beşiktaş'a uygun olacaktır ama mesela Rico giderse Delgado ile 4-3-1-2 oynayabiliriz mesela.
Rico'nun gitmesi hoca isterse olmalı,yönetim isterse değil.
Bu arada şu ana kadar özellikle bir önlibero alma çabamız var,gündeme gelen oyuncular;
Claude Makelele:Real Madrid-Chelsea gibi takımlarda oynamış ve Şampiyonlar Ligi tecrübesi üst seviyede bir futbolcu,hayır demek mantıksız almak zor...
Ivan Helguera:Bence bu sene gündemimize gelmiş en faydalı olucak oyuncuydu.Hem ihtiyacımız olduğu gibi stoperde hemde önlibero da oynayabiliyordu ama maalesef alamadık,gerçi klüp ilgilenmiyoruz dedi ama muhtemelen Racing Santander'e imza attığı için.
Thomas Gravasen:Hamburg-Everton-Real Madrid-Celtic gibi takımlarda oynamış bu oyuncuda ama kişisel olarak ben pek beğenmiyorum.Gerçi görüldüğü gibi hem Priemier Lig hemde La Liga gibi önemli liglerde oynamışlığı var.Biraz sert oynuyor ama Makelele kadar sıcak bakmıyorum.
Marcos Assuncao:Roma ve Real Betis'de oynamış bu Brezilya'lı arkadaş bence yukarıda saydığım isimler arasında en kötüsü.Roma'da zaten fazla forma şansı bulamıyordu,Real Betis'te pek istediği verimi alamamış diye duydum,fazla takip etmesemde.Çok iyi serbest vuruş atması dışında fazla bir özelliği yoktur bildiğim kadarıyla.
Ne olursa olsun iyi bir önlibero takıma çok şey verecektir,Federico Giunti ve Carlos Alberto Zago gibi iki transfere ihtiyacımız var...

Omerdinho
21.Haziran.2007, 19:43
Özer'i bilmem ama Tevfik çok iyi bir oyuncu.Hakan Şükür'den öğrenecekleriyle Türk futboluna uzun yıllar hizmet verebilir
tevfik gs ye gelmedi ankarasporda :)

Noz
21.Haziran.2007, 19:43
dünya da ön libero mu yok yaw bi tane alamadık... fm den baksan bile bikaç tane süper isim çıkar... koskoca bjk önliberosunu alamıyor üstelik forvete daha çok ihtiyaç varken...

umutcardak
21.Haziran.2007, 19:47
belki milli takim icin demistir :D

BlackEagle19o3
21.Haziran.2007, 20:11
Freddy Guarin alalım hem de genç şu yöneticiler biraz fm oynasa ne iyi olcak:)

fm_monster
21.Haziran.2007, 20:12
Sakarya'dan Martinez açıklaması!
Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Martinez'in, kulüp olarak belirledikleri rakama satılması durumunda transfer gerçekleştireceklerini bildirdi.
Recep Hacıeyüpoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, kaleci Martinez ile 2 yıllık sözleşmeleri bulunduğunu belirterek, Türk Telekom Lig (A)'da kalelerini, Turkcell Süper Lig'de de başarılı bir performans gösteren Martinez'in koruyacağını söyledi.

Hacıeyüpoğlu, şunları kaydetti:

''Martinez'in kulübümüzün belirlediği rakamlara satılması durumunda gerekli transferi gerçekleştiririz. Yönetim kurulu dışında gerçekleşen tüm gelişmeler asılsız olup, kalecimizi ve yönetim kurulumuzu yıpratmak maksadı taşımakta. Bu sebeple Sakaryaspor'un kazanımları ve menfaatleri açısından en uygun kararı yönetim kurulumuz verecek. Bizim dışımızda yapılacak açıklamalar kim tarafından yapılmış olursa olsun kulübümüzü bağlamamakta.''

Rodrigo Tello
21.Haziran.2007, 20:15
:D :D Yıldırım Demir Ören 'i Fm 2007 e davet edıyoruz
Yokmu ya bizim baskanın Maili falan :D Mail atalım ...
Makaraya bak :D

eGowiCh
21.Haziran.2007, 20:22
O zaman büyüklerle Anadolu takımları arasındaki fark dahada açılır.

Scouting sistemi kurulursa her kulübe, fark açılmaz diye düşünüyorum. Anadolu kulüplerinin de aklı başına gelir böyle bir sistem olursa, iyi bir scouting ekibi kurar, Fransız, İtalyan, İngiliz, Danimarkalı, Hollandalı, Fin, Alman, İspanyol oyuncuları izlerler, uygun olanları alırlar.

o dediğin liglerden türkiye'den çoğu takım iyi oyuncu alamaz bununda farkındasındır inşallah

Brezilya'dan 5 tane dandik adam getireceklerine, 1 tane kaliteli Avrupalı alırlar, vesile olur. Anadolu kulüpleri oyuna sonradan adam sokuyorlar, adam yabancı. Getiriyorlar Gana'dan, Brezilya'dan, bilmem ne ülkelerden, ikinci sınıf adamlar, kalite düşüyor.

Farkında değil olsa zaten nasıl sonuç doğacanı bilirdi;)

Farkındayım Junk. İspanya ve İtalya'da bu sistem var, adamlar gidip genç Fransız, İtalyan, İngilizleri alıyor, Non-EU olan da alıyorlar yılda 1 defa, o da muazzam kaliteli oluyor.

deniz.91
21.Haziran.2007, 20:22
Kayserispor'a iki takviye!

Kayserispor, Denizlispor'un orta saha oyuncusu Serhat ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan Serdar'la prensipte anlaştı. Kayseri'ye davet edilen 2 futbolcunun yarın imza atması bekleniyor.Kayserispor'un Denizlisporlu Serhat Gülpınar ve Gaziantepspor'dan golcü Serdar Bayraktar'la her konuda anlaştığı bildirildi. Kadrosunu genç futbolcularla güçlendirmek isteyen Sarı-kırmızılıların Serhat ve Serdar'ı Kayseri'ye davet ettiği ve iki futbolcunun yarın imza atabileceği öğrenildi.

21.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

mustafa6685
21.Haziran.2007, 20:26
volkan yamana karşılık cihan orhan vede ferhatı önermişler hay ben böyle işin cihan ve orhan başüstünede ferhatta mı verilir yaa hiç mi futboldan anlamıyosunuz

fmsmyrna
21.Haziran.2007, 20:28
İşte bizim demek istediğimiz bu ülkemizde Scout sistemi yok denilecek kadar az ve çoğu kulüp bunu yapamaz menajerlerle oyuncu alınıyor hep burada elinde belirli oyuncularla gelen meanjer bir kulübe olmasada diğerine satıyor

uAburak89
21.Haziran.2007, 20:29
Cihan'ı sevmem gitmesine sevinirim, Orhan bence kalmalı.. Ama iki oyuncuda 2. lig oyuncusu değil kesinlikle, hem maliyetleri de Antalya'yı aşar.. Bence bu oyuncular gitmez.. Eğer kiralık olarak vereceksek, Cafercan ve Oğuz Sabankay gitsin.. Yabancı forvet alınmayacaksa, Özgürcan mutlaka kalmalı..

CeSC FaBReGaS
21.Haziran.2007, 20:32
bencede ama cafercan gitmemeli adam 2 senedir kiralik artik bu sene adama sans vermemiz gerekir

nekop
21.Haziran.2007, 20:36
Bence sınırsız yabancı olmamalı sınır 7'ye çıkartılsa kafidir...

agoecmen
21.Haziran.2007, 20:36
bence ferhat kesinlikle gitmemeli volkan yaman yerine bile oynar ferhat 2 sene önce şans verilince gördük zaten

uAburak89
21.Haziran.2007, 20:37
Valla Cafercan kiralık şansını da pek iyi kullanamadı, temelli gitse bile olur.. 21 yaşına gelmiş, bu zamana kadar kendini çok rahat gösterebilirdi..

mustafa6685
21.Haziran.2007, 20:41
ferhatı verip volkanı alacaksanız hiç almayın volkanı

uAburak89
21.Haziran.2007, 20:44
Ferhat verilmez arkadaşlar, merak etmeyin..

CashFl0w
21.Haziran.2007, 20:46
bence ferhat kesinlikle gitmemeli volkan yaman yerine bile oynar ferhat 2 sene önce şans verilince gördük zaten
Evet gördük te adam nasıl oynadı çok tecrübesiz kaldıramaz büyük maçları hele bi fenerbahçe maçı hatırlıyorum rezalet sol kanat çökmüştü resmen Ferhat varken.

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 20:50
Aslında Barcelona Edmilson ile Thuram'ı takımdan gönderecekmiş tam da bizim istediğimiz adamlar ama alınması zor..

uAburak89
21.Haziran.2007, 20:51
Oynamadan kendini nasıl geliştirecek ? Bütün sene oynatma, en önemli maçta oynat.. Ergün gibi bir tecrübeden konuşmuyoruz, farkındaysanız.. Ferhat biraz kuvvetlendiği zaman, milli takıma kadar gidebilir..

uAsamet91
21.Haziran.2007, 20:52
Star Spor Da son dakika haberi olarak gecti beyler

Lincoln KESIN olarak Galatasarayimizda

dinaMYt
21.Haziran.2007, 20:53
resmi olarak canaydın açıkladı lincoln galatasarayda...

uAburak89
21.Haziran.2007, 20:54
Kesin kelimesini çok gördük, resmi siteye bile güven olmaz.. İmzaya kadar kesin birşey yok.. (:

Ayrıca Özhan Canaydın bugün bir açılışta, Lincoln bitmek üzere haber bekliyorum bende demiş.. Ve eklemiş, Volkan Yaman hayırlı olsun.. Kimleri verdiler acaba..

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 20:56
İşte bizim demek istediğimiz bu ülkemizde Scout sistemi yok denilecek kadar az ve çoğu kulüp bunu yapamaz menajerlerle oyuncu alınıyor hep burada elinde belirli oyuncularla gelen meanjer bir kulübe olmasada diğerine satıyor

Aslında bizde var izledikleri çok oyuncu var ama bizim yönetimin ilgilendiği yok mesela Tello izleme ekibimizin önerisiyle alınmış bir isim Gs'de de var bildiğim kadarı ile Ogan Tarhan liderliğinde ama yeterli değil maalesef:(

TürkuAz
21.Haziran.2007, 20:56
İnşallah resmi sitede de görürüz...

C h A o S
21.Haziran.2007, 20:57
kanald'de kesin olarak anlaşıldı dedi şimdi.

Lucas Neill
21.Haziran.2007, 20:58
DHA demin yazdi Lincoln resmen GS de

C h A o S
21.Haziran.2007, 20:58
kanallar teker teker son dakika haberi diye vermeye başladı:D

TürkuAz
21.Haziran.2007, 20:59
Bütün kanallar coştu..:D

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 20:59
Lincoln resmen Galatasaray'da!..
Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, daha önce 4 yıllık anlaşmaya vardıkları Lincoln'ün kulübü Schalke 04 ile de anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

Kaynak : DHA

Sekopej
21.Haziran.2007, 21:01
Hadi inşallah bu sefer resmi site de yayınlar da herkes rahatlar...

Lucas Neill
Başkanımız Canaydın Lincoln için Schalke ile anlaştıklarını açıkladı

Bu yıl yaptığı transferlerle taraftarlarına ümit veren G.Sarayımız bombayı patlattı. 35 yaşındaki tekavütleri getirerek futbolu geliştireceklerini iddia edenlere yine en güzel cevabı Türkiye'nin Avrupa'daki tek başarılı kulübü G.Saray verdi. Hagi'den sonra 10 numara hasreti çeken taraftar bu habere çok sevinecek. Çünkü Lincoln G.Saray'da. Galatasarayımız Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, daha önce 4 yıllık anlaşmaya vardıkları Lincoln'ün kulübü Schalke 04 ile de anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

Kaynak: Webaslan ve DHA

Rodrigo Tello
Thuram'a teklif goturmek lazım ;)

Leoucwhsua
21.Haziran.2007, 21:02
galatasaray.org ta yazinca ve orda uzun sure kalinca inanirim .

deniz.91
lincoln bitmiş hayırlı olsun gsye

ekolata
Aha GS TV DE HAber var Lincoln galatasarayda .

Videosunu veiroyr haberini veriyor herşeyini veriyor açın hemen

Eray Dengiz
21.Haziran.2007, 21:04
Arkadaşlar az önce GS TV'de Lincoln Galatasaray'da dedi....

alperenash
21.Haziran.2007, 21:05
Lig tv de Özhan Canaydın'ın açıklamaları var.Kesin anlaştı Lincoln Galatasaray'lı artık dedi

C h A o S
gstv'de yayınlıyor.şimdi rahatladım.

ekolata
hahaha fenere attığı golleri çalımları gösteriyor adam dalga geçiyor :n:

TürkuAz
Schalke menajeri Andreas Müller, Lincoln transferi için Galatasaray ile bir haftadır hiçbir görüşme yapmadıklarını açıkladı. Özhan Canaydın ise Brezilyalı yıldızın önümüzdeki hafta İstanbul'da olması için çalıştıklarını söyledi.

Schalke'nin menajeri Andreas Müller, Alman basınında yer alan açıklamasında Brezilyalı futbolcuları Lincoln için Galatasaray'ın önerdiği bonservisi yeterli bulmadıklarını tekrarladı.

Müller, geçtiğimiz Cuma gününden beri Galatasaray ile Lincoln konusunda hiçbir görüşme yapmadıklarını belirterek, "teklifi yükselttiler mi bilemiyorum. Çünkü geçen Cuma'dan bu yana bizi kimse aramadı" dedi.

Schalke'nin yeni başkanı Josef Schnusenberg de Almanya'nın önde gelen internet sitesi www.sport1.de (http://www.sport1.de/) 'de yer alan röportajında, "transfer görüşmelerini bizzat yürütmek ve diğer kulüplerle görüşmek gibi bir durumum yok. Ama neler olduğundan haberdarım ve bir haftadır Galatasaray'dan ses çıkmadı" ifadelerini kullandı.

Schalke'nin sekiz milyon euro bonservis bedeli biçtiği Brezilyalı orta saha oyuncusu Lincoln için Galatasaray'ın 4,5 milyon euro teklif ettiği belirtiliyor.

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, bugün Radyospor'da katıldığı "Bülent Yüksel ile İmza" programında Lincoln ile her konuda anlaştıklarını, Schalke ile çok küçük pürüzlerin kaldığını tekrarladı:

"Lincoln için çok çalıştık. Halen de çalışıyoruz. Sayın (Adnan) Sezgin bir haftadır yurt dışında, Kendisi transfer etmek isteğimiz oyuncularla temaslarını sürdürüyor.

"Lincoln ile her türlü mutabakat sağlandı. Kulübü ile çok küçük pürüzler kaldı. Hafta sonura kadar bitirecektir inşallah. Bunun için çalışıyoruz. Yeni haftada İstanbul'da olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu müjdeyi bütün Galatasaraylılara bildireceğiz."

19_SeRDiNÇ_05
ohhh be sonunda :D

Leoucwhsua
21.Haziran.2007, 21:06
oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Ziya38
21.Haziran.2007, 21:07
Schalke menajeri Andreas Müller, Lincoln transferi için Galatasaray ile bir haftadır hiçbir görüşme yapmadıklarını açıkladı. Özhan Canaydın ise Brezilyalı yıldızın önümüzdeki hafta İstanbul'da olması için çalıştıklarını söyledi.

Schalke'nin menajeri Andreas Müller, Alman basınında yer alan açıklamasında Brezilyalı futbolcuları Lincoln için Galatasaray'ın önerdiği bonservisi yeterli bulmadıklarını tekrarladı.

Müller, geçtiğimiz Cuma gününden beri Galatasaray ile Lincoln konusunda hiçbir görüşme yapmadıklarını belirterek, "teklifi yükselttiler mi bilemiyorum. Çünkü geçen Cuma'dan bu yana bizi kimse aramadı" dedi.

Schalke'nin yeni başkanı Josef Schnusenberg de Almanya'nın önde gelen internet sitesi www.sport1.de (http://www.sport1.de/) 'de yer alan röportajında, "transfer görüşmelerini bizzat yürütmek ve diğer kulüplerle görüşmek gibi bir durumum yok. Ama neler olduğundan haberdarım ve bir haftadır Galatasaray'dan ses çıkmadı" ifadelerini kullandı.

Schalke'nin sekiz milyon euro bonservis bedeli biçtiği Brezilyalı orta saha oyuncusu Lincoln için Galatasaray'ın 4,5 milyon euro teklif ettiği belirtiliyor.

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, bugün Radyospor'da katıldığı "Bülent Yüksel ile İmza" programında Lincoln ile her konuda anlaştıklarını, Schalke ile çok küçük pürüzlerin kaldığını tekrarladı:

"Lincoln için çok çalıştık. Halen de çalışıyoruz. Sayın (Adnan) Sezgin bir haftadır yurt dışında, Kendisi transfer etmek isteğimiz oyuncularla temaslarını sürdürüyor.

"Lincoln ile her türlü mutabakat sağlandı. Kulübü ile çok küçük pürüzler kaldı. Hafta sonura kadar bitirecektir inşallah. Bunun için çalışıyoruz. Yeni haftada İstanbul'da olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu müjdeyi bütün Galatasaraylılara bildireceğiz."

Bu haber oglen de koyulmusdu sanirim suan baska bir gelisme var insallah gelir,

Leoucwhsua
birazdan yanlis yayinladik derlerse sasirmayin

Eray Dengiz
az önce canlı yayına Özhan Canaydın bağlandı ve Lincoln Aslan dedi.. Güzel günler bizi bekliyormuş öyle diyor :D:D

Ohhhh gerçekten.. Hayırlı olsun.. Biz demiştik ama geldi diye :D:D

CashFl0w
21.Haziran.2007, 21:08
Canaydın doğruyu söledi dün konuşmuştu yarın akşam biticek diye...

Tüm camiamıza Hayırlı ve uğurlu oLsun.:):)

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 21:08
Hayırlı olsun;)

Punter
21.Haziran.2007, 21:09
ARKADAŞLAR CANLI YAYINDA KENDİ KULAKALRIMLA DUDUM. BASKANDA HABERİ 15 DAKIKA ONCE ALMIŞ..SU ANDA AĞLIYORUM, HAKIM OLAMADIM KENIDIME COK BUYUK SINIR BOSALMASI AYZIYORUM....

HELAL OLSUN ADNANLAR HELAL OLSUN HALDUN HELAL OLSYN YONETIM....

KAÇ KERE SOLEDIK EMRAH DA BENDE...OFF ALLAHIM NSIL OZLEMISIM BU DUYGUYU.....AGLAMAK NE KADAR GUZELMIS...COK DOLMUSUM...:icon_surprised:

JunkChorn
21.Haziran.2007, 21:10
Hayırlı uğurlu olsun çok şükür bitti :D

TürkuAz
Ağlayın ağlayın.Açılırsınız..:D

mustafa6685
çok şükür valla yaa

goosfraba
21.Haziran.2007, 21:12
Türk futboluna bir yıldız daha..Hayırlı olsun :);)

uAburak89
21.Haziran.2007, 21:14
En çok Emrah sevinmiştir herhalde.. :D

Ayrıca gelmez diyenlerin, alamazsınız diyenlerin, paranız yetmez diyenlerin, gelse gelse anca Fener'e gelir diyenlerin surat ifadelerini çok merak ediyorum..

CashFl0w
Ayaklarım boşaldı... :):):)

TürkuAz
İnşallah resmi sitede uzun süre kalır bu haber...

Leoucwhsua
nihayet artik 5 kat daha konusuruz

Punter
21.Haziran.2007, 21:15
Fenerlİ Bjk Li Arkadalsarim Dalga Gecip Aklay Edioalrdi B Ua Dami Lamzsinzi Die..... Tutamiorum Hala Agliorum Babam Mnaymisin Olm Buna Aglanirmiido Allahim Sana Sukurler Olsun

JunkChorn
21.Haziran.2007, 21:16
Tabikide konuşursunuz hakkınız:)

umutcardak
21.Haziran.2007, 21:16
yuru be canaydin

mustafa6685
21.Haziran.2007, 21:17
büyük başkan yaa :D :D

CashFl0w
21.Haziran.2007, 21:17
Resmi sitede her an haber çıkabilir dikkatli olun. :)

spider3784
21.Haziran.2007, 21:18
Beyler GS TV de sürekli veriyor Lincoln'ü. Videolar önceden hazırlanmış. Burak Duran abimizinde dediği gibi önceden bitmiş bu iş. Tüm Galatasaralılara hayırlı olsun. Siz R Carlos'u alırsanız biz LINCOLN'U alırız.

gerrrard
21.Haziran.2007, 21:18
Vayy demek geldi.Gerçi biz biliyorduk zaten sadece bir tedirginlik vardı.:D

goosfraba
21.Haziran.2007, 21:19
Fenerlİ Bjk Li Arkadalsarim Dalga Gecip Aklay Edioalrdi B Ua Dami Lamzsinzi Die..... Tutamiorum Hala Agliorum Babam Mnaymisin Olm Buna Aglanirmiido Allahim Sana Sukurler Olsun

Abi sen galiba çok inandın çok istedin :)

uAburak89
Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın'dan Lincoln'ün transferi konusunda müjdeli haber geldi. Başkan Canaydın, Schalke ile anlaşarak Brezilyalı oyuncuyu kadrolarına kattıklarını açıkladı.

Çorlu'da bir taraftar derneğinin açılışına katılan Canaydın kürsüye çıkarak "Taraftarlarımıza müjdeyi veriyorum. 19.45 itibariyle bu transfer bitti." dedi.

Canaydın, Lincoln'ün transferiyle ilgili şunları söyledi:
"Bugün saaat 18.00'de Çorlulu G.Saraylılar'ın açılışına geldik. Burada büyük bir coşkuyla karşılandık. 19.45'te imza haberi gelince ilk olarak Çorlulu G.Saraylılara açıklamış olduk. Bu transferden dolayı herkes gibi ben de heyecanlıyım. Transferin gelişimini daha sonra açıklayacağız."

GeNç KaRTaL
Halay başlasın:D

CashFl0w
Arkadaşlar şimdi rahatlıkla başka transferleri konuşabiliriz içim çok rahat. :):):)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Abi yarın herkes bi lincoln forması alsın resmini çekip yollasın. :D:D:D:D

JunkChorn
21.Haziran.2007, 21:21
Beyler GS TV de sürekli veriyor Lincoln'ü. Videolar önceden hazırlanmış. Burak Duran abimizinde dediği gibi önceden bitmiş bu iş. Tüm Galatasaralılara hayırlı olsun. Siz R Carlos'u alırsanız biz LINCOLN'U alırız.

Helal olsun be kardeşim.Bir anda hakkaten gündem değişti bravo.Yani ne diyeceğimi bilemiyorum.Tüm camia'ya Türk futboluna hayırlı uğurlu olsun.

Biraz öyle olmuş:)

SYLaR
Abartmayın adam kulübü o kadar sıkıntıya soktu.İlk defa artı birşey yaptı Canaydın.O da daha kesin değil Lincol'ün almanya da ki performansını sergileyip sergilemeyeceği.

go Away Özhan

Punter

HEM COK INANDIM HEM COK ISTEDIM.. SABHALAR AKADAR URASTIM ILGI ALAYI DIYE.. BENIMLE DALGA GECTI BI SURU KISI..MSN DEKI GULEN SMILEYLERI HALA HATILIORUM...

28 YASINDA HUNGUR HUNFUR AGLIORUM O KADAR KOYDUKİ.... ALLAHIMA SUKURLER OLSUN.....

RERERE RARARA ASSAY AGSSY CİMBOMBOM

ekolata
21.Haziran.2007, 21:22
KENDİ KULAKALRIMLA DUDUM.
Biz başkasının kulaklarıylamı duyduk ? :n: :zuhaha

uAburak89
21.Haziran.2007, 21:22
Abartmayın adam kulübü o kadar sıkıntıya soktu.İlk defa artı birşey yaptı Canaydın.O da daha kesin değil Lincol'ün almanya da ki performansını sergileyip sergilemeyeceği.

go Away Özhan

Aşkın haklı, tamam sevinebilirizde yaptıkları unutulamaz Özhan beyin.. Bu transfer ancak onu biraz iyi hatırlamamızı sağlar.. :D

JunkChorn
21.Haziran.2007, 21:23

go Away Özhan

Türkiye'ye gelmesi yeter Aşkın abi.Adam beklentileri karşılar illa ki.

spider3784
Beyler GS tv ye bakın Fenere Kadıköyde attığı golleri falan gösteriyor:D.

TürkuAz
Bence fazla abartmayalım..:D

goosfraba
Bu transferden dolayı yemek yemekten vazgeçtim:D

Punter
21.Haziran.2007, 21:24
Biz başkasının kulaklarıylamı duyduk ? :n: :zuhaha

ne dedıgımı bılıomusyum !!! :)

burda onemlı oşan sadece lincoln diil, klubun bu sezona bakıs acısının gostergesifdir bu ki asıl onemıolan budur....

ibo
Ohh be Çok şükür sonunda bitti :D

JunkChorn
Abartın kardeş hakkınız ;)
Tekrar tekrar hayırlı uğurlu olsun.

ekolata
şimdi bu adam imzaladımııı imzalıyacakmııı

krALEX1907
abi gs büyük iş başardı bizede tebrik etmek düşer bu sene ligimiz cok güzel ve kaliteli olacak şimdiden heycanlanıyorum..!

TürkuAz
21.Haziran.2007, 21:25
Ben Halen Daha İnanmiyorum !!!

:D

SYLaR
21.Haziran.2007, 21:25
Türkiye'ye gelmesi yeter Aşkın abi.Adam beklentileri karşılar illa ki.

Oda büyük başarı tabikıi de .Benim abartmayın dediğim olay bazılarınız "büyük başkan canaydın " demesi:)

uAburak89
21.Haziran.2007, 21:26
Kimse bu adama yeni Hagi falan demesin, yada Hagi'nin gösterdiği performansı beklemesin bence.. Bu hem Hagiye, hem de Lincoln'e haksızlık olur.. Ama Iliçten sonra, ilaç gibi gelecek.. :D

JunkChorn
Valla en çok ben rahatladım sonunda adam akıllı bir konu olacak burası.

Leoucwhsua
Ya beyler yapmayi ozhan baskan ne yapti.her sey sportif basri degil.cok basarli oldugumz donemlerdeki yonetimler yuzunden maddi cokunde icine girmdikmi ama taraftari o sportif basariyla uyuttular.galatasaray bi ara satilacak duruma geldi.ama transfer yapmayip parayi duzgun kullanip finansi duzletmeye calsiti ozhan canaydin yaptigi tek hata yildiz transferi diye yalan soyulemsi oldu.keske gercekten icindekini soylesydi.ama en sonunda basardi

ibo
21.Haziran.2007, 21:27
bu yönetim geldiğinden beri ilk kez böyle düzgün bir iş yaptı :) Bu sene gerçekten herşey çok farklı. Bu farklılığı getirende Kalli gibi geliyor bana :)

Punter
Sİzİn Gİbİ Delİkanli Fenerlİ,ye Helal Olsun !

nerazzuri
Flimlerde veya tiyatrolarda oyunun sonundaki iyi şeyler akılda kalır ya.........
.................................................. .................................................. ...
Buda öyle bişey............................................. ....................................
.................................................. .................................................. ..
Sonunun yavaş yavaş geldiğinin farkında ;)Özhan başkan

umutcardak
Kimse bu adama yeni Hagi falan demesin, yada Hagi'nin gösterdiği performansı beklemesin bence.. Bu hem Hagiye, hem de Lincoln'e haksızlık olur.. Ama Iliçten sonra, ilaç gibi gelecek.. :D

Sonuna kadar katiliyorum

eGowiCh
21.Haziran.2007, 21:28
Adriano yalanlanmadı!
İnterli Adriano'nun transfer dedikodularıyla ilgili olarak kulümübüz sessizliğini koruyor

100. yılında elde ettiğimiz şampiyonluğun ardından Brezilyalı yıldız Roberto Carlos'u transfer ederek büyük bir sükse yaratan Fenerbahçemiz taraftarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Türkiye Roberto Carlos ve F.Bahçe kelimesini yan yana ilk gördüğünde verdiği tepkiyi bu sefer bugünlerde sıcak bir şekilde yaşanan Inter'in Brezilyalı dünyaca ünlü yıldızı Adriano - F.Bahçe transfer dedikodularının ardından veriyor.

Geçtiğimiz aylarda başlayan ve son günlerde özellikle Avrupa basınınca da yer verilen F.Bahçe - Adriano flörtünde herkes finali bekliyor. Roberto Carlos'un F.Bahçe'ye gelişiyle birlikte Adriano ismi transfer borsasına düşünce daha da heyecanlanan F.Bahçeli taraftarlar bu transferin gelişimini dört gözle izliyor. Son günlerde kulislerde dolaşan "Fenerium'larda Adriano formaları stoklanıyor" söylentisi ise F.Bahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın Roberto Carlos'tan sonra bir dünya yıldızını daha kadrosuna katabileceğinin ihtimalini güçlendiriyor....

NEDEN YALANLANMADI?
İspanyol AS gazetesi'nin 'F.Bahçe imkansızı istiyor' başlığı ile duyurduğu haberde Adriano'nun sarı-lacivertli ekiple temasta olduğu haberinin ardından ise sarı-lacivertli cepheden henüz bir açıklama gelmiş değil. Her fırsatta medyadaki transfer haberlerini yalanlayan, geçtiğimiz gün Fransız haber ajansı AFP'nin haberine bile yalanlama veren yönetim henüz resmi siteden bir açıklama yapmış değil.

Roberto Carlos'u 9 kez yalanlayan, Tümer Metin'i yalanladıktan sonra transfer eden, basında çıkan tüm transfer dedikodularına cevap veren ve en son yine bir başka dünya yıldızı Ronaldo ile ilgilenmediğini açıklayan F.Bahçe resmi sitesinde Adriano konusunda herhangi bir gelişme olmaması akılları karıştırıyor. Öte yandan sarı-lacivertli ekibin resmi internet sitesinin yalanladığı isimleri kadrosuna katmasından sonra F.Bahçeli taraftarların tepkisiyle karşılaşmasının ardından sarı-lacivertli yönetimin artık transfer politikasında resmi siteyi daha net ve doğru kullanma kararı aldığı ifade ediliyor.

Bu flört F.Bahçeli taraftarlar kadar türk futbolseverleri de şaşırtmış durumda. Sarı-lacivertli yönetimden henüz bir yalanlama gelmemesi ise Türk medyasının bu transferin üzerine daha fazla gitmesini sağlıyor. Bugün ulusal basında bir çok gazetenin spor sayfasında manşeti oluşturan bu gelişme önümüzdeki birkaç gün daha ülkenin gündemini meşgul edecek gibi...

Esat DERGİ
Kaynak: Sporx.com

CashFl0w
21.Haziran.2007, 21:28
Yarın büyük bir ihtimalle İstanbul ' dadır Lincoln :):)

fmsmyrna
21.Haziran.2007, 21:29
Sonunda gerçekleşti tebrikler çok iyi bir oyuncu aldı Galatasaray

TürkuAz
uAburak89 haklı..

Ayrıca şimdi hiçkimse kalkıp savunmasın Özhan Canaydın'ı.

SYLaR
Özhan Canaydın Galatasaray'ın pimini çekti.Devam ederse korkum o ki küme bile düşebiliriz.

Lincoln'da Ribery gibi gidebilir bizimkiler parasını falan ödemezler:)

Leoucwhsua
Beyler gelen oyuncular ne yapar onu bilemeyiz ama carlos,lincoln bu isimler sayesinde turkiyeye bundan sonra daha ilimli bakilacak.hem fener yonetimi hemde gs yonetimi buyuk is basardilar

TürkuAz
21.Haziran.2007, 21:30
Yarın büyük bir ihtimalle İstanbul ' dadır Lincoln :):)
Pazar günü.

Sekopej
21.Haziran.2007, 21:31
Adnan Polat'ın deyimiyle Carlos'dan sonra Lincoln'ün de Türkiye'ye gelmesi, yapılacak diğer transferlerde bir miktar kolaylık sağlayabilir.

Galatasaray'a ve Türk futboluna hayırlı olsun, seneye oynanan futbolun kalitesi artsa da maçları keyifle izlesek

ekolata
21.Haziran.2007, 21:31
Bu arada fotomaçda yazıyodu yarın istanbula gelip imzalıyacak diye. Neymiş fotomaçda doğru söylüyebiliyomuş. :)

Bu

goosfraba
21.Haziran.2007, 21:32
Benim bildiğim tek birşey var.O da Lincoln transferine karşılık vereceğimiz.10 numaramız boş kalmaz.Aziz Yıldırım 10 numarayı sahipsiz bırakmaz bu sene..

GeNç KaRTaL
Evet ya derbilerde seyrettiğimiz oyundan zevk alalım bundan sonra:)

Emurafu
Galatasaray Lincoln'ü sonunda bitirdi
21 Haziran 2007 20:20

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Schalke 04'ün Brezilyalı yıldız oyuncusu Lincoln ile her konuda anlaştıklarını açıkladı.

Galatasaray'ın uzun süredir peşinden koştuğu Lincoln ile anlaştıklarını söyleyen Canaydın, oyuncuyla 2+1 senelik anlaşmaya vardıklarını açıklandı.

Çorlu'da Taraftarlar Derneği'nin açılışına katılan Canaydın, Brezilyalı oyuncunun transferinin gerçekleştirdiklerini söyledi.

Hayirli olsun arkadaslar her zaman dedigim gibi guzel gunler bizi bekliyor transferlerin erken olmasi iyi oldu

Leoucwhsua
21.Haziran.2007, 21:33
[quote=ekolata;710683]Bu arada fotomaçda yazıyodu yarın istanbula gelip imzalıyacak diye. Neymiş fotomaçda doğru söylüyebiliyomuş. :)

ne dogurusu yaw.hergun yarin diyorlardi zaten en son tuttuhttp://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gifhttp://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

JunkChorn
Aynen bende onu bekliyorum.Artık futbol maçları izlesek,kaliteli oyuncular izlesek,artık spor izlesek..Ama hala çok zor oyuncular geldi ama duran hala duruyor.

M.Scofield
kesin geldimi şimdi

Punter
Özhan Canaydın Galatasaray'ın pimini çekti.Devam ederse korkum o ki küme bile düşebiliriz.

Lincoln'da Ribery gibi gidebilir bizimkiler parasını falan ödemezler:)

YA YUH!!!! ALLAH RIZASI İÇİN BARE 24 SAAT BEKLEYIM BU LAFALRI ETMEDEN DE AZICIK TADINI CIKARALIM !!!!

BİZ BİRLİK OLMAZSAK KOLAY YIKILIRIZ. BU KLUBUN KOKLERIYIZ BİZ..... BURDA ONEMLI OLAN LINCOLN DIIL, KLUBUN VE YONETIMIN OLAYA VE SEZONA BAKIS ACISIDIR !!!!

PARASI OLMAYAN TAKIM BU VE GELCEK GUNLERDEKI DIGER TRANSFERLERİ YAPAMAZ...BU SENE NERDEN BILMIORUM AMA PARA BULUNDU HEMDE COK CIDDI...

TEKRAR EDIORUM ; BURDA ONEMLI OLAN LINCOLN DIIL, KLUBUN VE YONETIMIN OLAYA VE SEZONA BAKIS ACISIDIR !!!!

Emurafu
21.Haziran.2007, 21:34
Ben 6 gundur bitti diyorum formalar bile hazirdi:):)

Bakoyrumda cogu benim dedigim yorumlari demeye basladi ben size diyordum kalli faktoru olmasa suan inamoto gelmisti

ZeroG
Bence sınırsız yabancı olmamalı sınır 7'ye çıkartılsa kafidir...

Bence 7+2 olmalı...

TürkuAz
Birde forvet getirsek..

-----------Aykut--------------

--Uğur Song Bouzid Yaman--

----------Linderoth--------

---Sabri Arda-----

---------Lincoln-------------

---------Ümit ST---------

spider3784
21.Haziran.2007, 21:35
Beyler konuya yetişemiyorum 1-2 dakika içinde 2 sayfa saha gelmiş:D ama biz bu transferi hakkettik yaklaşık 100-150 sayfa bu konuyu konuştuk. Yapacağım ilk iş Orjinal Lincoln forması almak, klubümüze yardım sonuuçta(::)

SYLaR
Özhan'ın son kozuydu tekrar seçilebilmek için.Diğer seçimlerde Adnan Polat destekledi de seçildi.Yoksa seçilmez di.bu seçimlerde kim desteklerse desteklesin başkan olamayacaktı.Son kozunu oynadı.Koltuk sevdası işte

goosfraba
Fotomaç'a biraz inanmaya başladım:)

CashFl0w
21.Haziran.2007, 21:36
Emrah ne zaman gelicek şimdi Lincoln kardeşim ??

Ziya38
ALINTI
http://img514.imageshack.us/img514/8837/01jb0xv2.jpg
http://img514.imageshack.us/img514/695/asdsadsadasau8.jpg

Omerdinho
bence adriano yu almak istiyor aziz baskan.. eger olmassa ronaldo gelir :) fakat 10 numara ona yakismaz adriano ya daha cok yakisir :D

uAburak89
Özhanı bu bile kurtaramayacak.. Adnan Öztürk gümbür gümbür geliyor.. ;)

GeNç KaRTaL
21.Haziran.2007, 21:37

Bakoyrumda cogu benim dedigim yorumlari demeye basladi ben size diyordum kalli faktoru olmasa suan inamoto gelmisti

Emrah abi 6 gün önce Lincoln ile anlaşılmıştı.:icon_wink:

JunkChorn
LİNCOLN PAZAR GELECEK

spider3784

Ben bişey demiyorum. Şimdi Burak abi rütbeli olunca onun ağzından duymak daha inandırıcı oldu açıkcası benim için. Ha sana da inandım tabi, burada en çok yorum yapanlardan biri sendin.

goosfraba
21.Haziran.2007, 21:38
Her yıldıza 10 numara yakışır ;)

Emurafu
Arkadaslar lincoln icin gun veremem her an gelebilir bu arada resmi yaz en gec cuma gecesi cikar bence bu sene tas gibi takim oldu
bu aradao rresim gs tvdenmi ben izlicem simdi haberleri

perpetua

go Away Özhan

Geldiginden beri ilk defa Ozhan Canaydin kaynak bulma ve transfer isini profesyonellere birakti ve bu sayede transferler gerceklesti.

Baskanligi ogreniyor mu ne? :D

Her ne kadar "go away Ozhan" uslibuna katilmasam da, birakmasi gerektigi konusuna ben de katiliyorum. 5 Senedir yapmasi gerekenleri daha yeni yeni yapmasi kendisinin degerini arttirmiyor. Ancak Ozhan Canaydin ozellikle seyrantepe nedeniyle, baskan olmayacagini aciklamadigi surece, tekrar secilecektir. En azindan seyrantepe insaati tamamlanana kadar. Eger bu surec icinde seyrantepe temeli atilmazsa, Ozhan Canaydin'in yeterince oy toplayabilecegini sanmiyorum.

TürkuAz
Çoğu üyenin Emrah'A bi özür borcu var.

TürkuAz
21.Haziran.2007, 21:40
Lincoln'e karşılık vermek mi?

Roberto Carlos'u niçin aldınız?

El Barto
21.Haziran.2007, 21:40
Sonunda geldi ha hadi hayırlı olsun. :)

Değdi ama... ;;)

perpetua
21.Haziran.2007, 21:41
Arkadaslar lincoln icin gun veremem her an gelebilir bu arada resmi yaz en gec cuma gecesi cikar bence bu sene tas gibi takim oldu
bu aradao rresim gs tvdenmi ben izlicem simdi haberleri

Duzeltme: "bence bu sene tas gibi kadro oldu". :)

Takim yapma isi Feldkamp'a ait.

TürkuAz
21.Haziran.2007, 21:42
Duzeltme: "bence bu sene tas gibi kadro oldu". :)

Takim yapma isi Feldkamp'a ait.
Ömer abi yorumlarına hayranım..:)

Maksic
Hoşgeldin Lincoln camiamıza hayırlı olsun çok iyi transferler yapıyoruz Volkan Yaman'da gelirse çok çok iyi olur

goosfraba
Biz Carlos'la anlaştıktan sonra Lincoln'e daha teklif bile götürmemiştiniz.O yüzden Carlos karşılık olamaz..

Emurafu
21.Haziran.2007, 21:43
hemen haberlere geciyorum

ha arkadaslar herkes ozhan canaydin soyledi diyor canaydinbirde boyle dermis yanlis anlasildi diye ne komik olurdu

spider3784
21.Haziran.2007, 21:44
Volkan Yaman'a Ntv nin teletexinde 2 oyuncu+ 1 milyon Euro ya anlaştığını yazdı

Leoucwhsua
21.Haziran.2007, 21:45
Çoğu üyenin Emrah'A bi özür borcu var.

katiliyorum

uAburak89
Hoşgeldin Lincoln camiamıza hayırlı olsun çok iyi transferler yapıyoruz Volkan Yaman'da gelirse çok çok iyi olur

Canaydın aynı açıklamada, Volkan Yaman hayırlı olsun dedi.. :icon_wink:

Emurafu
Ömer abi sana saygimiz var haklisin

Arkadaslar siz oyle sanin ozhan canaydinin camiada sevenler gecen secimde nasil kazandi yine kasanirsa sasirmayin tv basina haydi

TürkuAz
başka bir gs sitesinde Volkan Yaman ile anlaşıldığı yazıyor..

Nocna Mora
21.Haziran.2007, 21:46
Arkadaşlar GS TV'yi açınm Lİncoln'ün klipleri var

Bordo61Mavi
21.Haziran.2007, 21:46
costu burasi be, 2 saat icinde 8 sayfa anladi heralde.

Linclon Galatasaraya hayirli olsun, insallah basarili olur