PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Bigturk
22.Haziran.2007, 02:36
kabze ve necati gidebelir,
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Sas, Kabze, Cihan, Necati, Tomas, bu sene gider

Emurafu
22.Haziran.2007, 02:38
------------------Orkun------------------

Sabri----Bouzid------Servet---------Volkan

---------------Linderoth-------------------

Rommedahl------------------------Arda

--------------Lincoln------------------------

--------Karan----------Necati-------------
[
tek on libero oynar, ya da tek forvet iki on libero
Usta sabri orda yok yeni sezonda birde necati yerine yabanci gelcek

Rodrigo Tello
ABOOO sana göre bize kimse gelmez zaten :D
Tamam düşük bir ihtimal ama hayal edıyoruz işte bari ona karısmayın :D:D

Bigturk
sag bak de kim oynar?

song?

Cengo
Tek forvetle hiç birşry yapamayız..! Elimizde 5 forvet var zaten.Neden tek forvet oynayalımki ?

Bu yüzden Galatasaray kutuplardaki bir köy takımına elendi!..

Gs'ın bütün forvetlerini toplasan 1 tane Ümit Karan etmez, ofansif oynayın da görelim izleyelim bakalım, ne diyeceksin o zaman.

Testi kırıldıktan sonra öğüt veren çok olur..

goosfraba
22.Haziran.2007, 02:39
Bir de yabancı forvet mi gelecek?

TürkuAz
22.Haziran.2007, 02:39
sag bak de kim oynar?
Uğur yada Sabri..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaslar rommedahl ile yuzde 90 anlasilmis ufak puruzler kalmis pazar gunune kadar o ada aciklanabilirmis benden soylemesi
buyrun size 2 hafta once euro 2008 de attigi goller
http://www.youtube.com/watch?v=P7sVpsBm58c
Bence kalite.Emrah dediğine göre buda tamam.

Bigturk
22.Haziran.2007, 02:40
Bir de yabancı forvet mi gelecek?

Biano diyorlar

TürkuAz
22.Haziran.2007, 02:41
Biano diyorlar
Baiano kimin nesidir ya?

Adam gibi forvet getirsinler..

Emurafu
22.Haziran.2007, 02:41
Uğur yada Sabri..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][/FONT]
Bence kalite.Emrah dediğine göre buda tamam.

Usta transferi ben soyledim size ama lincoln kadar bunda iddiali degilim gelirse yine biliriz ne olcak

goosfraba
22.Haziran.2007, 02:42
Bence Rommedahl'a gerek yok.Sağ beke Uğur Uçar'ı koyarsın o orda pişer.Sabri zaten bana göre Rommedahl'dan daha iyi.Sadece bir yabancı forvet transferiyle Uefa hayal değil..

Bigturk
22.Haziran.2007, 02:43
Biano iyi oyuncu, iyi transfer olur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
gecen sene 13 gol atti kume dusen celta icin

TürkuAz
22.Haziran.2007, 02:43
Bence Rommedahl'a gerek yok.Sağ beke Uğur Uçar'ı koyarsın o orda pişer.Sabri zaten bana göre Rommedahl'dan daha iyi.Sadece bir yabancı forvet transferiyle Uefa hayal değil..
Bir Galatasaraylı gibi konuştun Umut..

Emurafu
22.Haziran.2007, 02:44
Rommedahl savunma arkasina cok iyi sarkan biri Eger gelirse lincon ve linderothun ara paslarinda topla bulusarak gol atabilecek biri hemde baya hizli

Bigturk
22.Haziran.2007, 02:45
bi iyi fovet getirsinler ve Uefa icin iyi sans var

TürkuAz
22.Haziran.2007, 02:45
Forvette Saviola,Nilar,Baiano adaylar..

İzledimde Baiano'da iş var gibi..

chingy_31
22.Haziran.2007, 02:47
lincoln geldi diolar beyler herkese hayırlı olsun bu sene çok ii takım yarattık.lincoln koparcak bizi gs tv de birkaç görüntüsü var süper hele bakmadan pas atması delirtti beni izleyin bakın tavsye ederim.2. hagi geldi

goosfraba
22.Haziran.2007, 02:47
Bir Galatasaraylı gibi konuştun Umut..

Aslında Fenerbahçeliyim:);)Ama ülke puanını düşünüyorum bir yandan da :):smismileyiw2:

Bigturk
22.Haziran.2007, 02:48
Saviola gelmez, Nilmar de gelmez, Baiano gelebelir,

Rommedhal iyi transfer olur, cok hizli, feldkamp in sistemi cok uygun birisi

Cengo
22.Haziran.2007, 02:48
ABOOO sana göre bize kimse gelmez zaten :D
Tamam düşük bir ihtimal ama hayal edıyoruz işte bari ona karısmayın :D:D

gelmez kardeşim gelmez gelemez, hayal de etmeyin :p
4. Murat ruhu geri döndü, çarşı hayale de karşı :p

şaka bir yana hakikaten gelmez, şu anda Avrupa'da en çok istenen sağ kanat oyuncularından biri.

Benim asıl anlayamadığım sağ kanat çok rahatlıkla bulunur, sol için niye kimse Martin Petrov için görüşmüyor.Şu an takip edilse gelir, tam düşüşe geçtiği anda böyle oyuncular alınmalı..

Bordo61Mavi
22.Haziran.2007, 02:50
Roberto ya kimsenin bisey demesi dogru olmaz, kendini kanitlamis bi futbolcu.

Fatih Akin'in belgesel cekmesi guzel olcak ama, Trabzonspor taraftari oldugunu da bilmiyodum.

Dedikleri seylere gelince, Roberto Carlos olayina katilmiyorum ama kesinlikle alt yapi hakinda dusunceleri guzel. Trabzonspor ozune ancak burdan donebilir.

goosfraba
22.Haziran.2007, 02:50
İzlediğimiz transfer politikası yanlış..

Emurafu
22.Haziran.2007, 02:51
Arkadaslar suanda butun gs forumlarinda rommedahl gelecek deniliyor hatta yarin aksam vs vs
Herkez sira onda diyor millet bu kadar iddaali yani

Bu arada forvet adaylari arasinda Lima da var hatirlatirim uzun zamandir pesindeyiz sezgin brezilyaya cok gitti bunun icin

BlackEagle19o3
22.Haziran.2007, 02:52
Quaresma transfer tam bir rüya yani imkansız şu an dünyadaki en iyi 2-3 kanat oyuncusunda biri kendisi ama makalele transferinin o kadar zor olduğunu düşünmüyorum 34 yaşında bir adam chelseanin de büyük bir transfer bedeli isteyeceğini de sanmıyorum

Bigturk
22.Haziran.2007, 02:53
Lima nin full isim ne?

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 02:54
ABOO
Benim asıl anlayamadığım sağ kanat çok rahatlıkla bulunur, sol için niye kimse Martin Petrov için görüşmüyor.Şu an takip edilse gelir, tam düşüşe geçtiği anda böyle oyuncular alınmalı..

Rodrigo Tello ve İbrahim akın yeterli degilmi ? Delgadoda oynatılabilir onada gerek yok bizim ön libero ve forvete ihtiyacımız var bence ;)

eGowiCh
22.Haziran.2007, 02:54
GS neden forvet almak istiyor, sağ bek alsa ya bir tane...

goosfraba
22.Haziran.2007, 02:55
Peki Makelele ile ne yapılır.Şampiyonlar Ligi mi kazanılır?:)

Veya Uefa?

Ben hala genç oyuncu alma gayretini göremiyorum takımlarımızda..

Şu U21'i bir izlesinler varyaa ahh ahh:)

TürkuAz
22.Haziran.2007, 02:56
GS neden forvet almak istiyor, sağ bek alsa ya bir tane...
Sabri ve Uğur Uçar gayet iyi seçenekler.Hatta Bozuid bile orada düşünülüyor..

Forvete ihtiyacımız var..

goosfraba
Sağ tarafa Kalli bence Uğur'u monte edecek..

Emurafu
Iyi gidiyoruz devami gelecek

Bigturk
kabze ve necati yeterli degil, bi de hakan in son sezonu, yeni Jardel gibi birisi getirsinler

Emurafu
22.Haziran.2007, 02:58
Lima nin full isim ne?
Andre LIma usta bu arada Amoah da var listedede

Egemen forvet almamiz lazim Ara paslarina falan iyi hariketlenicek adam lazim Gecensene forvetlerimiz iyi olsaydi bu durumda olmazdik Necati gitme durumu var zaten gidicek gibi iyi bir karana iyi bir partner gelecek takim degisiyor zaten genclestiriliyor

CashFl0w
22.Haziran.2007, 03:00
Amoah mı mükemmel olur da gelceğini sanmıyorum.

TürkuAz
22.Haziran.2007, 03:01
Matthew Amoah'dan mı bahsediyoruz.Ganalı olan?

Emurafu
22.Haziran.2007, 03:03
Ganali olan evet

adam dortmunda 3 mac oynadi bence yetenekli ama iyimi olur bilemem

Cengo
22.Haziran.2007, 03:06
ABOO

Rodrigo Tello ve İbrahim akın yeterli degilmi ? Delgadoda oynatılabilir onada gerek yok bizim ön libero ve forvete ihtiyacımız var bence ;)

Tello + İbrahim Akın bir Petrov eder mi?
Neyi tartışıyoruz ki biz?..

TürkuAz
22.Haziran.2007, 03:07
Ben çokta istemem Amoah'ı.Sonuçta çokta başarılı değil..

Kanoute,Saviola,Lima,Baiano,Nilmar listede..

goosfraba
22.Haziran.2007, 03:10
Kanoute mi? Adam 2 kez ard ardına UEFA'yı kaldırdı.Gelecek sene hedefleri ŞL olacaktır.Neden gelsin ki? :)

CashFl0w
Pardon ya ben Schalke ' de ki Amoah zannettim.:) Matthew Amoah tanımıyorum ama şimdi baktım çok hızlı bir futbolcuymuş.

Bigturk
Kanoute premirship i gider, Saviola Turkiyeyi gelmez, Nilmari cok kulup istiyor. Amoah de ayni

Baiano, Lima olabelir

fenerbahce_1907
22.Haziran.2007, 03:11
Quaresma için Real Madrid sürekli konuşuluyor, Porto taraftarları Nani ve Anderson'dan o da giderse kulübü yıkarlar..

Quaresma Makalele'nin gelmesinden de düşük ihtimal..

Nani Sporting'de oynamıyormuydu.:icon_frown:

TaşkınMahmut
22.Haziran.2007, 03:12
GALATASARAY’ın büyük umutlarla Shaktar Doneks’ten transfer ettiği Tolga Seyhan gözden çıkarıldı. Geçen sezon oynadığı maçlarda sınıfı geçemeyen ve yönetim tarafından gönderilecekler listesine koyulan Tolga, menajeri vasıtasıyla yurt içi ve yurt dışında takım arıyor. TOLGA’nın Trabzonspor’a “Size gelebilirim” mesajı gönderdiği, yöneticilerin ise “Ziya Doğan’la konuşup sana bilgi vereceğiz” yanıtını verdikleri öğrenildi. Tolga Seyhan sakatlık sorunu olmadan önce milli takım defansının vazgeçilmez isimleri arasında geliyordu.

KAYNAK : FOTOSPOR :D

Sanki Tolga bizim malımızda :D

Emurafu
22.Haziran.2007, 03:12
Nilmar&Baiano

Sarı-kırmızılı yönetim, yabancı kontenjanının artmasıyla her konuda anlaştığı Corinthians'lı Nilmar ve Celta'lı Baiano'dan birini getirecek.

Dış transferde Linderoth ve Bouizid'i aldıktan sonra Lincoln'u da renklerine katarak büyük sükse yapan Cimbom, hız kesmiyor. İki yabancı daha almayı planlayan sarı-kırmızılılar, Rommedahl'ın ardından Celta Vigo'nun Brezilyalı golcüsü Baiano ve Corinthians'lı Nilmar ile de prensipte el sıkıştı. Her iki
futbolcunun da gelmeye hazır olduğu belirtildi. z

GÖZLER ULUSOY'DA
Futbol Federasyonu'nun yabancı sayısını artırması halinde Rommedahl'ın yanı sıra iki sambacı golcüden birisi transfer edilecek. Kulüpler Birliği, önceki gün yaptığı toplantıda yabancı sayısının arttırılmasını istemişti. İspanyol Marca gazetesi, 28 yaşındaki Baiano'nun Hakan Şükür'ün yerini dolduracağını yazdı. Adnan Sezgin'in anlaştığı Nilmar, Lyon'da oynadı.

Fotomac

fotomac bile lincoln trnasferini bildi bu sefer sallamadi

Cengo
22.Haziran.2007, 03:13
Nani Sporting'de oynamıyormuydu.:icon_frown:
haklısın dalgınlık

fenerbahce_1907
22.Haziran.2007, 03:14
Saydıgnız forvetlerden bir tek Baiano'yu alırsınız bence.

Bigturk
22.Haziran.2007, 03:14
bu Bouzid nasil bi oyuncu, Fm de fena degil, uzun boylu ve guclu, hava toplarda cok iyi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Saydıgnız forvetlerden bir tek Baiano'yu alırsınız bence.

dogru soyledin

CashFl0w
22.Haziran.2007, 03:15
bu Bouzid nasil bi oyuncu, Fm de fena degil, uzun boylu ve guclu, hava toplarda cok iyi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

dogru soyledin
Bizde pek bilmiyoruz aslında ama Kalli yalkından tanıyormuş bir bildiği var herhalde.

Emurafu
22.Haziran.2007, 03:16
Baianoda baya iyi bana gore Fizigi falan da iyi karanla iyi is yaparlar nilmarda gelirse sasirmayin

Bigturk
22.Haziran.2007, 03:19
Konyaspor ve Diego Tristan in transferi son durumu ne?

TaşkınMahmut
22.Haziran.2007, 03:21
Nilmar olursa UEFA'da Galatasaray , Bayern Munich veya Fiorentinadan biri final oynar :)

Bigturk
22.Haziran.2007, 03:22
Baiano hem guclu hemde hava toplar da iyi

remake
22.Haziran.2007, 03:24
Peki Makelele ile ne yapılır.Şampiyonlar Ligi mi kazanılır?:)

Veya Uefa?

Ben hala genç oyuncu alma gayretini göremiyorum takımlarımızda..

Şu U21'i bir izlesinler varyaa ahh ahh:)

Ben bu post'una bir anlam veremedim. Takimda zaten genc oyuncular bulunmakta ve oynamakta (Burak, Bobo, Serdar, I.Akin, Delgado, vs...) Takimin yas ortalamasi 25 diye biliyorum ben. Ertugrul hoca kampa Paf takimdan Batuhan'i cagirmis. M.Sedef disinda gonderilmek istenen genc oyuncu yok. Hakan gibi kaliteli bir kaleci var transfer edilen genc. Ne gibi genc bir oyuncu alsinki Besiktas daha? Hic bir buyuk takim bizim kadar as takimda genc bulundurmuyor. Makalele gelirse bence cok faydali olur. Cocu'nun PSV'de oynadigi rolu oynayabilir. Gelirse 2-3 sene Besiktas'in ortasahasinin dinamosu olur.

Emurafu
22.Haziran.2007, 03:25
Baiano hem guclu hemde hava toplar da iyiValla adama bir bakim dedim her yeri ile gol atiyor tam karan gibi oyle hava hakimiyeti varki yani nilmar gelmese bile bu gelsin cunku nikmarin hava hakimiyeti yok ama daha yetenekli baiano gelmesi soyle iyi olur rommedahl falan gelirse kanatlardan gelcez ortalarda boyle adam lazim

bu sene uefa en az ceyrek final bekliyorum
artik gelsin ulke puanlari

TürkuAz
22.Haziran.2007, 03:28
Bence Baiano da kailteli.Ama gözümde Nilmar bambaşka...

remake
22.Haziran.2007, 03:28
Valla adama bir bakim dedim her yeri ile gol atiyor tam karan gibi oyle hava hakimiyeti varki yani nilmar gelmese bile bu gelsin bu sene uefa en az ceyrek final bekliyorum
artik gelsin ulke puanlari

Evet bu sene hem milli takim hem yerel takimlar seviyesinde basarili olacagimizi dusunuyorum. Olalim artik zaten dunyaya gosterelim futbolun ulkemizdeki
onemini.

eGowiCh
22.Haziran.2007, 03:30
Topuz'da son adım
Mehmet Topuz'un "Kulübüm bırakırsa tercihim Fenerbahçe" sözlerini duyan yöneticiler, bu kez futbolcuyu aracı kullanacak.

TOPUZ KONUŞACAK
Yerli transferinde sarı-lacivertli kulübün listesinin ilk sırasında yer alan Kayserisporlu Mehmet Topuz için tüm imkânlar zorlanmaya devam ediliyor. Topuz'u mutlaka renklerine katmak isteyen ve bir kez daha kulübünün kapısını çalacak olan sarı-lacivertli yöneticiler, transfer hedefinde son noktayı koymak için bu defa başarılı futbolcuyu kullanacak.

TERCİHİM FENERBAHÇE
Kayserispor her defasında futbolcusunu bırakmayacağını açıklasa da Mehmet Topuz'un yakın çevresine, "Kulübüm bırakırsa tercihim Fenerbahçe olur" dediği öğrenildi. Daha önce de prensipte anlaşan ancak kulübünün pürüz çıkardığı Topuz'un, Kayserispor yönetimi ile bir kez daha görüşeceği ve Fenerbahçe'ye gitmek istediğini söyleyeceği belirtildi.

FotoMaç

Emurafu
22.Haziran.2007, 03:31
Artik rahat rahat uyuyabilirim herkeze iyigeceler

Bigturk
22.Haziran.2007, 03:31
Nilmar COOOK iyi olur ama avrupada cok kulup ister
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
iyigeceler Emurafu

TürkuAz
22.Haziran.2007, 03:33
İyi geceler Emrah...

CashFl0w
22.Haziran.2007, 03:34
İyi geceler Emrah.

Bigturk
22.Haziran.2007, 03:40
ben de gidiyorum, forumlardan uzun zaman uzak kaldim lol, bundan sonra daha fazla gelerim

CashFl0w
22.Haziran.2007, 03:42
ben de gidiyorum, forumlardan uzun zaman uzak kaldim lol, bundan sonra daha fazla gelerim
İyi geceler sana da.

eGowiCh
22.Haziran.2007, 03:43
Nilmar gelecek vaad eden muhteşem bir futbolcu fakat tek sorunu sakatlığı. Uzun bir sakatlık dönemini yeni atlattı, eski formuna dönmesi epeyce bir zaman alabilir, bu yüzden büyük risk olur GS için bu transfer, kapalı kutu.

http://www.vg.no/bilder/bildarkiv/1099521937.4294.jpg

Türkiye'ye gelmek isteyip istemeyeceği de önemli, zira kendisini Avrupa kulüpleri de isteyebilir. Dediğim gibi sakatlığından ötürü hiçbir kulüp kendisine talip değil, önümüzdeki sezon eski formunu yakalarsa o zaman büyük kulüpler talip olur.

perpetua
22.Haziran.2007, 03:46
Ömer abi hangi takım oynuyor söyler misin bana?
Bitti o devirler 20 sene önce öyle oynanıyordu çünkü kimse çift önlibero oynamıyordu.

Chelsea,Lyon,Liverpool 1 DMC, 2 MC ile oynuyor.Oyun kurucuları da sayılı pres yapan oyun kurucular ama çok geride oynuyorlar. (Lampard,Gerard,Juninho)

Doğru olan bu değil:

------------ xxxxxxx ----- Ümit Karan ----------

Arda ------------ Lincoln --------------- Rommedahl

------------------- Linderoth ------------------

Volkan --- Servet/Tomas - Song/Bouzid --- Sabri

--------------------- Orkun ------------------------

Doğru olan bunlar:
1-)
-------------------- Ümit Karan ---------------

xxxxxxx ------------ Lincoln --------------- Arda

------------ xxxxxxxxx ----- Linderoth --------------

2-)
------------- xxxxxxxx ---- Ümit Karan ---------------

Arda --------------------------------------- Lincoln

------------ xxxxxxxxx ----- Linderoth --------------

Ceniz seni anliyorum.. Kezman, Alex ve Deivid uclusu sadece oyunun ofansif yonunu oynamak isteyen oyuncularla mecburen 2, hatta 3 on libero ile oynamak gerekir. :D

Ornegin Milan'in Seedorf, Pirlo, Gattuso uclusunu gectigimiz sezonlarda oynatmasi gibi. Ileride baski yapmayan Inzaghi/Shevchenko, Gilardino ve Kaka'nin aciklarini kapatmak, kontra yememek icin bu 3'lu gerekliydi. Bu sezon biraz daha abartildi ve Seedorf'un AMC ve Kaka'nin ikinci forvet olmasi ile Sampiyonlar ligi kazanildi.

Benim anlatmak istedigim Gerets'in kullandigi bir 442 Diamond degil. Bu sistemde oynayabilmek icin defansin geride kurulmasi ve kanat oyuncularinin ozellikle suratli ve bire birde kolay adam gecip bos adami bulabilecek kalitede olmasi gerekli. Sabri ve Arda'yi birbirine yapistirsan bu sistemde oynayabilecek bir kanat adami cikabilir. Ama boyle bir sistemin kanat oyunculari degiller.

Kadro yazmayi pek sevmem ama ille de yapilacaksa dusuncem su sekilde olabilir:

Umit
<---Necati--->
<-Arda Lincoln Sabri->
Linderoth
Volkan Servet Song Ugur
Dikkat edersen Sabri ve Arda'yi kanatlara yapistirmadim. Necati ise topun oldugu kanatta destek olacak ve Arda, Sabri veya Lincoln'un onune dogru kosular yaparak yol acacak ve rakibiin ikili sikistirma yapmasini zorlastiracak.

11e11 oyanan futbol bir cok 3e3, 4e4 veya 3e4 oyunun buyuk sahada ust uste bir cok kere oynanmasidir. Yani sahada bir oyuncu her an icin hemen yakininda 2 diger oyuncuyu bulmabilmek zorundadir. Gerets'in yaptigi gibi (veya oyuncularin yaptigi gibi) gibi orta saha ve forvet oyuncularinin defansin gobegine oturup pas beklemesi dogru degildir.

Bu durumda
Volkan, Servet, Linderoth
Arda, Linderoth, Lincoln
Arda, Volkan, Linderoth
Arda, Necati, Lincoln
Lincoln, Linderoth, Sabri vs. vs. seklinde ucgenler olusturulabilir. Tek on libero'nun tek sorunu ataga kalkarken top kaptirmaktan gecer. Galatasaray gecen sene ataga kalkarken cok top kaybetti cunku oyuncular hic bir zaman birbirlerine yakin oynamadi. Hic bir zaman yardimlasmadi. Tabii bu nedenle de bir cok kontra yedi, topu devamli kalesinde gordu. Bunun nedenlerinden birisi de butun iyi niyetine ragmen Inamoto'nun gerektiginde beklere yaklasmamasi, Orhan ve Cihan'in 3 hamlede topu kontrol etmesi ve sonrasinda pas verecek adam bulamamasi ve Ilic, Umit Karan ve Hakan Sukur'un surekli rakip defansla ic ice olmasi.

Futbolda pas verilmez, alinir diye bir tabir vardir. Galatasaray'da gecen sene Arda disinda pas almak isteyen yoktu. Ustune sorumluluk almak isteyen yoktu. Umit Karan en ucta, Hakan Sukur en ucta, Arda ve Sabri en kenarda, Ilic ise markaj altinda. E peki bek kime pas verecek? Vuracak topu uzunlamasina Hakan Sukur'un kafasina. Hakan belki indirecek ve pozisyon dogacak. Ama dogmaz cunku Hakan'in indirecegi yerde, yani hemen arkasinda kimse yok cunku Arda ve Sabri gitmis kanatlara ve pozisyonla alakalari yok. Tabii bir de buna Inamoto veya Ayhan'in fiziksel zayifligini topu koruyamamasini eklersek Orhan ile Cihan'a edilmeyen laf kalmaz. Evet cok iyi teknikleri olan oyuncular degiller ama butun suc onlarda da degil. Orhan ile Arda'nin arka arkaya oynadigi maclar ile Arda ile Ferhat'in arka arkaya oynadigi maclarda fark cok hissediliyordu cunku Arda geri gelip Ferhat'dan top aliyor, ardindan ne yapacagini cok iyi bildigi Ferhat'in onune topu birakiyordu. Ama aynisini kesinlikle Orhan ile yapamadi cunku Orhan'in ileriye cikarken ne yapmasi gerektigini kimse ona ogretmemisti. O da kendi basina ogrenmemisti.

Birbirine daha yakin oynayan oyuncular topa daha rahat hakim olabilecek ve bir kanada kumelenip, diger kanatta kendisini unutturmayi basaran oyuncuyu daha kolay bulabilecek, boylece de oyunun yonunu sik sik degistirerek rakip defansin dagilmasini saglayabilecektir.

Defansif acidan da eger ofansta takim biraraya kumelenmis durumda ise, rakip takimin oyuncularinin da o bolgede kumelenmis olmasi gerekecektir. Yani bu durumda rakibin kontraya cikmasini engelleme amacli bir oyalama ve pas vermeye engelleme kolaylasacaktir. Tek zayif nokta hizla diger kanada aktarilan paslar olacaktir ki bu pasi isabetli ve ataga kaldiracak bir sekilde verebilecek oyuncular zaten dunyada cok az var (Beckham, Gerrard, Ballack).

TürkuAz
22.Haziran.2007, 03:49
Peki GS'nin transfere ihtiyacı var mı Ömer abi sence?

Burak Duran
22.Haziran.2007, 03:52
ya daha ne istiyosunuz bu takımdan anlamıyorum.güzel güzel transferler yapıyor yönetim. biz tek önliberoyla kaç yılı çıkardık bu yılıda çıkarırız kimse merak etmesin :D nilmar da gelirse bu sene çok iyi bir kadromuz olur

Burak Duran
22.Haziran.2007, 03:54
fener bu sene kendii çok zora sokuyor. bir carlos geldi diye takımın yarısı yollandı kimsenin sesi çıkmadı. Tuncay ve Serkan bence çok büyük kayıp yozgat ve rüştüde çok iyi yedek olurdu. Bu oyuncuların bedavaya gitmeside cabası eğer yönetim akıllı 1-2 transfer yapamazsa seneye fenerin işi zor. özellikle bence 1 yedek kaleci sağ bek ve forvet hatta sağ kanat şart

TürkuAz
22.Haziran.2007, 03:55
Fenerbahçe, Burak'ın da söylediği gibi çok iyi şeyler yapmadı.Bence işi zor.

Jesus_FB
22.Haziran.2007, 03:59
durun yahu daha temmuz ayında bile değiliz ama sizede hak veriyorum ilk defa klüplerimiz erken transferler yaptı herkesde bir şaşkınlık olması normal :)

perpetua
22.Haziran.2007, 04:06
Peki GS'nin transfere ihtiyacı var mı Ömer abi sence?

Ben Necati'nin yerine oynayabilecek oyunu daha iyi okuyan bir oyuncuyu tercih ederim yukaridaki sisteme gore.

Feldkamp'in kafasinda nasil bir oyun plani oldugunu bilmedigim icin su oyuncu veya bu oyuncu lazim demek zor. Kalli daha once oldugu gibi 3-5-2 bile oynatabilir sonucta.

Cengo
22.Haziran.2007, 04:21
Uzun uzun yazmaycağım Ömer abi msnden anlattım, bu oyuncularla onu yapamazsın mantalite,yetenek, defansif alan bilgisi, azim sıfır.tackling yok, kazmalık bol.

Boşuna umut bağlıyorsun 2 dmc olmadan Gs ilk yarıyı kapatamayacak..

Selman Ozturk
22.Haziran.2007, 05:07
Siteden ayrı kaldığım dönemde yaklaşık olarak 1 hafta önce Burak Duran kardeşime telefon görüşmesinde belirtmiştim "Lincoln Galatasaray'da şüphen olmasın" diye. Umarım size iletmiştir bu müjdeyi ilk Turksportal olarak vermek onur verici.

Lincoln Avrupa'nın en kaliteli orta saha oyuncularından biridir. Futbolu aklıyla oynar ayağıyla bitirişi yapar. Birkaç kez canlı izleme fırsatım oldu hayran kalmamak elde değil.

Bazı arkadaşlarımız geçtiğimiz sayfalarda ağladıklarını belirtmişler. Buyrun o halde sizi daha da ağlatacak güzel bir video. Bu sevinç gözyaşlarından daha güzel birşey var mı :)

LİNCOLN VİDEOSU (http://www.youtube.com/watch?v=-MN6JiCO8y4)

NOT: Videonun başlarındaki bir golde Lincoln'ün harika driplingi göze çarpıyor. Oyun kurucu sıfatındaki oyuncular genelde koşmamalarıyla bilinir. Lincoln'ün bir başka artı özelliği de güçlü driplingler yapabilmesidir...

Bigturk
22.Haziran.2007, 05:16
Lincon Brizillia milli takim hic oynadi mi?

bi de bence Nilmar i almasnlar, coook sakatlaniyor, bence Baiano daha faydali olur.

bi de 4-1-2-2-1 oynanir mi (Bu sezon Mancester united oynadi gibi)

yani:

-------------Orkun----------------

Ugur------Song----Servet------- Volkan

-------------Linderoth------------

Lincoln---------Ayhan

Sabri/Rohmmadal ---------------- Arda

------------Umit Karan/Baiano

Fernando Gago
22.Haziran.2007, 09:09
dediklerinize kısmen katılıyorum carlosu aldık çok oyuncu gitti ama giden oyuncuların ümit rüştü ve tuncay ilk11de oynuyordu....ümitin yerine 2 tane mükemmel adam aldık kalecilerimiz zaten var tuncayın yerini zaten doldurulamaz o yüzden yönetim daha fazla bir şey yapamaz ama Şuan için takımda çok eksik var sol kanat sağ kanat istenilen uzun forvet ve avrupada uyum sağlayacak bir keleci... birde kontejyan sıkıntısını kimse untumasn yönetim şuan için sadece türk transferi yapabilir oda yapılıyor zaten vederson colin ali bilgin tek alabilceğimiz isim m.topuz oda kayser inad ediyor

Fernando Gago
22.Haziran.2007, 09:12
Lincon Brizillia milli takim hic oynadi mi?

yani:

-------------Orkun----------------

Ugur------Song----Servet------- Volkan

-------------Linderoth------------

Lincoln---------Ayhan

Sabri/Rohmmadal ---------------- Arda

------------Umit Karan/Baiano

Bildiğim kadarı ile hiç milli takımda oynamadı disiplinsiz olduğundan kaynaklanıyor galiba... bence kalli iyi bir hoca ise ki öle görünüyor serveti hayatta oynatmaz :D bouzidi varken servet oynamaz diğer kadro bencede öle olacak

JunkChorn
22.Haziran.2007, 09:13
Topuz bence olmayacak.Ali Bilgin sanırım bitti ama bunların yanında 1 tane daha yerli iyi olacaktır.Forvet'e adam gelecek şablon henüz tam belli değil aslında Temmuz'a bile girmedik normali bu ama:)

Fernando Gago
22.Haziran.2007, 09:14
Makelele gelirse harika oynar yanındada serdar gibi her saniye koşan biri oldu mu dahada rahatlar ama onu getirmek zor işte

Fernando Gago
22.Haziran.2007, 09:26
MTopuz bana görede gelmez Ali Bilgin + uğur kavuğu alsak sağ kanat sağ bek sıkıntısı çözülür bence... kontejyana göre bence sol kanat ve forvete yabancı alınmalı tabi deivid hemen gönderilmeli zaten colin semih kezman da vr onu takımda tutmanın hiç manası yok
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
F.Bahçe kesin anlaşmaya vardığı oyuncu için Antalyaspor ile pürüzleri de gideriyor. Ali'nin İstanbul'da ev baktığı ve beğendiği öğrenildi

Final şovu 30'unda
F.Bahçe kesin anlaşmaya vardığı oyuncu için Antalyaspor ile pürüzleri de gideriyor. Ali'nin İstanbul'da ev baktığı ve beğendiği öğrenildi.

Sorun çözülsün
Kezman'ın yerine süper bir yabancı daha almak için çalışmalarını sürdüren F.Bahçe'nin 30 Haziran'da Ali Bilgin'e imza attıracağı öğrenildi. Antalyaspor ile sorunlu olması nedeniyle bekletilen gurbetçi oyuncu ile her konuda anlaşıldığı, Ali'nin İstanbul'da ev beğendiği de belirtildi.

Kerim'i vermeyin
Antalyaspor'nun
Ali'ye karşılık para dışında Olcan ve Kerim'i
bonservisiyle istemesi kabul görmedi. Zico'nun Olcan'ın verilebileceğini belirttiği ancak sağ bek olarak elinde sadece Önder'in kaldığını söyleyerek, "Kerim'i göndermeyin. Ali'yi istiyorum. Kerim'i vermeden bu transferi bitirin" diye haber gönderdiği de öğrenildi.

perpetua
22.Haziran.2007, 09:45
Bildiğim kadarı ile hiç milli takımda oynamadı disiplinsiz olduğundan kaynaklanıyor galiba... bence kalli iyi bir hoca ise ki öle görünüyor serveti hayatta oynatmaz :D bouzidi varken servet oynamaz diğer kadro bencede öle olacak

Copa America icin takimin yedek kadrosuna alindi ama son kadroya secilmedi (sakat diyenlerde var ama ne kadar dogru bilemiyorum). Bir, birbucuk sene icinde secilmezse hizla Turk yapilabilir ve milli takima alinabilir.. :icon_frown:

Servet, Kalli'nin bilgisi dahilinde alindi. Bouzid ve Servet bile beraber oynayabilir.

eXcitinG
22.Haziran.2007, 09:48
Makalele gelmez, gelse bile BJK'ye maliyeti inanılmaz yüksek olur, 4-5 milyon Euro yıllık ister, bonservis için de epeyce vermek gerekir. BJK karşılayamaz bunu, zaten Makalele de gelmez Türkiye'ye.

Ya sende geLmez geLmez.MahaLLe takımımıyız biz kardeşim.SürekLi beşiktaş a karşı hep böyLe küçümseyici tavırLarın var.Hiç hoşuma gitmiyor beLirteyim bak.

Fernando Gago
22.Haziran.2007, 09:56
servet geçen senenin 2.sezonda transfer edilmedi mi kalli nasıl biliyor :) buna göre kalli o zaman t.d olacağı biliniyordu

WebMaster91
22.Haziran.2007, 09:58
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/Linderoth022.jpg

Transfer şampiyonu G.Saray

Yaşadığı ekonomik kriz nedeniyle kadrosunda bulunan futbolcuların ücretlerinde bile indirime giden sarı kırmızılılar, dış transferde kesenin ağzını sonuna kadar açıp, transferde şampiyonluğu ele geçirdi.

Kalli istedi, aldılar

Şu ana kadar kadrosuna tam 8 futbolcuyu katan sarı kırmızılı yönetim, bu futbolculardan 6’sı için 10 milyon 550 bin Euro bonservis ücreti ödeyerek Fenerbahçe’yi solladı. Geçen sezon transfer sezonunu Carrusca, Mehmet Topal ve İnamoto gibi az maliyetli oyuncularla kapatan Cimbom, takımın başına getirilen Karl Heinz Feldkamp’ın isteği doğrultusunda kadrosunu neredeyse baştan aşağı yenilemeye başladı.
Sivasspor’dan alınan Servet Çetin için 500 bin dolar bonservis ücreti vererek transfere start veren sarı kırmızılılar, 1.5 yıldır peşinden koştuğu Kopenhag forması giyen Tobias Linderoth’u tam 3.5 milyon Euro bonservis bedeli ile kadrosuna kattı.
Hagi’den bu yana aradığı 10 numara için Schalke 04’ün Brezilyalı yıldızı Cassio Lincoln’ü gözüne kestiren Galatasaray yönetimi, Alman kulübüne 4 milyon 250 bin Euro ödeyecek.

2 kaleciye rağmen

Sarı kırmızılılar, Alman teknik direktör Kalli’nin "2.Stumpf" diye adlandırıp alınmasını talep ettiği Cezayirli defans oyuncusu İsmael Bouzid’i de Kaiserslauten ile 700 bin Euro’ya anlaşarak kadrosuna kattı.
6 yıldır kalesini koruduğu Mondragon’un Köln’e gitmesiyle boşalan 1 numara için arayışlarını sürdüren Galatasarray, iki genç file bekçisi Fevzi ve Aykut’a rağmen Kayseri Erciyesspor’da forma giyen ve G.Saray alt yapısında oynamış Orkun Uşak’ı transfer etti. Sarı kırmızılılar, bu transfer için milli kalecinin kulübü Erciyesspor’a 600 bin Euro ödemeyi kabul etti.

Gurbetçilere ödenmedi

Önceki gün gerçekleştirilen Orkun transferinin ardından hedefteki isim Volkan Yaman’dı. Sarı kırmızılıları aylardır peşinden koşturan Volkan Yaman’ın transferi de mutlu sonla noktalandı. Galatasaray’ın Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker’e 1 milyon Euro artı futbolcu teklifi kabul gördü.
Galatasaray, 2 Haziran’da başlayan transfer döneminden bu yana 6 futbolcunun bonservisi için 10 milyon 550 bin Euro’ ödeyecek. Sarı kırmızılılar bu 6 oyuncunun dışında 2 genç gurbetçiyi daha renklerine kattı. Almanya’dan alınan Serkan Çalık ve Barış Özbek için kulüplerine herhangi bir bedel ödenmedi.

İŞTE BONSERVİS ÜCRETLERİ

Servet Çetin Sivasspor 500 bin dolar
Ismael Bouzid Kaiserslautern 700 bin Euro
Tobias Linderoth FC Kopenhag 3.5 milyon Euro
Cassio Lincoln Schalke 4.25 milyon Euro
Volkan Yaman Antalyaspor 1 milyon Euro
Orkun Uşak Erciyesspor 600 bin Euro

Kaynak: Hürriyet

Fernando Gago
22.Haziran.2007, 10:00
zaten fenerbahçe bonservis ile oyuncu almadım ki :D colin 1,5 vederson 1,5 başka yok o yüzden geçmesi doğal

eXcitinG
22.Haziran.2007, 10:03
Çok iyi bir oyuncu transferi daha üLkemiz için.Bu kadar yıLdız oyuncuLarı getirerek avrupa da sükse yaptık.Geri kaLan iş onLarın bizde buLanacakLarı sezonLar içinde onLardan aLabileceğimiz en iyi verimi aLıp bizden ayrıLdıktan sonrada Avrupa dan bizden iyi söz etmeLerini sağLamak.

WebMaster91
22.Haziran.2007, 10:07
Resmi sitede daha önce yayınladıkları açıklama halen duruyo :zuhaha:zuhaha:zuhaha:zuhaha:zuhaha:zuhaha

http://www.galatasaray.org/detay.asp?PID=1094&HID=1&haberID=299966

murty54
22.Haziran.2007, 10:14
oh oh iyi o zaman değiştirmedilerse hala haberi geldi demektir

eXcitinG
22.Haziran.2007, 10:15
Fenerbahçe nin kadrosu bence şu an itibarı iLe iyi durumda değiL.Giden oyuncuLarın yerine geLen oLmadı.Aynı şekiLde yerLİ oyuncu transferinde ki çıkmazLarda FenerbahçeLiLeri düşündürüyor.Bir diğer sıkıntı ise yabancı kontenjanının doLuLuğu.BiLmiyorum ama bu işLer düşünceLer Fenerbahçenin hedefLeri sadece carLos transferi iLe gerçekLeşmez.Şu anda rekLam dan başka kazanacakLarı bişey oLmaz.Eksik yerLere iyi transferLer geLmezse ki yabancı geLmesi çok zor yerLiLerde de zaten beLLi isimLer var durumLar hiçte iyi değiL.

deniz.91
22.Haziran.2007, 10:37
Kayserispor farkı!
İddialı bir kadro için kolları sıvayan Kayseri, 2 oyuncuyla anlaşma sağlarken, Avusturya 2. liginin Scwannnenstad takımında forma giyen Turgay Bahadır için de harekete geçti. 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusuyla görüşmelere başlayan Sarı-Kırmızılılar, Denizlisporlu Serhat ve Gaziantep Belediye’den Serdar’la yarın sözleşme yapacak. Bu arada ülkesine gitmek isteyen kaleci İvankov’un da ikna edildiği öğrenildi.

Kaynak:Fanatik
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayseri Serhat'ı renklerine bağladı

Kayserispor, geçen sezon Denizlispor'da oynayan Serhat Gülpınar'ı renklerine bağladı. Kadir Has Tesislerinde sözleşme imzalayarak Kayserisporlu olan, Serhat Gülpınar, ''Kayserispor, hedefleri olan bir kulüp. Ben de hedefleri olan bir futbolcuyum. Kayserispor'da başarılı olacağıma inanıyorum'' dedi.
Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu da Serhat ile 2 yıllığına anlaştıklarını söyledi. Miraboğlu, ''Teknik direktörümüz Tolunay Kafkas, Serhat'ın alınmasını özellikle istiyordu. Hocamızın isteğiyle Serhat'ı renklerimize kattık. Serhat'ın Denizlispor'daki başarısını Kayserispor'da da sürdüreceğine inanıyoruz'' diye konuştu.
Öte yandan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da oynayan Serdar Özbayraktar da görüşme yapmak için Kayseri'ye geldi. Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, ''Serdar'ı görüşme yapmak için davet ettik. Anlaşma sağlanırsa mukavele imzalayabilir'' dedi.

22.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

perpetua
22.Haziran.2007, 10:37
servet geçen senenin 2.sezonda transfer edilmedi mi kalli nasıl biliyor :) buna göre kalli o zaman t.d olacağı biliniyordu

Evet biliyordu. Hatta Almanyadan gelen gencler, Bouzid, Lincoln ve Linderoth ile temaslar da aylardir yurutuluyordu.

ForCimbom
22.Haziran.2007, 10:44
Iste bu be... Resmi aciklama gelmis...

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 11:02
Tello + İbrahim Akın bir Petrov eder mi?
Neyi tartışıyoruz ki biz?..

Evet eder ! Senle 1 daha tartısmaya girmiycem 1 kere olumlu konus sana kalırsa Baki Mercimek'de bize gelmezdi :D:D:D Peki sana soruyorum Alex bir Lincoln edermi neyin tartısmasına giriyoruz ?

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bizim Yonetim Gece Calısmıs Sanırım Dedim Ben size sabredin :D

Coloccini gündemde
Beşiktaş'ın transfer gündeminde daha önceden de yer alan Arjantin'li yıldız Fabricio Coloccini için tekrar devreye girildi

Stoper ve ön libero arayışlarını hummalı bir şekilde sürdüren Beşiktaş’ta gündeme İspanyol Deportivo La Coruna’da forma giyen 25 yaşındaki Arjantinli yıldız Fabricio Coloccini bir kez daha girdi. Jean Tigana döneminde, Fransız teknik adamın istememesi nedeniyle transferinden son anda vazgeçilen Arjantinli milli oyuncunun, siyah beyazlılara yine gelmek istediği ancak şu an için kulübünün istediği 4 milyon Euro’luk bonservis bedelinin, bu transferdeki en büyük engel olduğu belirtildi. Kulübün parasının menajerlere kaptırılmaması gerektiğini yineleyen divan kurulu üyesi Ali Rıza Dizdar ise Coloccini’nin menajerleri ile görüşerek, Türkiye’deki avukatı oldu.

‘PARA SAVURAMAYIZ’

Beşiktaş yönetimine Arjantinli savunma oyuncusunun gelebileceğini bildiren Ali Rıza Dizdar “Coloccini, Beşiktaş’ın savunmadaki sıkıntısını giderir. Buradan çağrı yapıyorum. Bizim sokağa atacak tek kuruş paramız yok. Boşu boşuna aradaki menajerlere para kaptırmayalım. Bir avukat arkadaşım ile Coloccini’nin yetkilerini aldık. İstesinler, oyuncuyu hemen getirelim. Ancak tabii ki bonservis bedeli var. Onda da pazarlıkla fiyatta indirim sağlanabilir. Artık karar yönetimin” şeklinde konuştu

DELGADO DA DEVREDE

Coloccini'nin transferi için geçen dönemde de devreye giren siyah-beyazlıların Arjantinli oyuncusu Matthias Delgado’nun, vatandaşını Beşiktaş’a gelmesi için ikna etmeye uğraştığı öğrenildi. Futbol şube sorumlusu Celal Kolot ile yönetici Mario Berk’in de, teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la görüşerek, bu konuda çalışmaya yapabileceklerini ifade ettikleri öğrenildi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Maniche bombası

Yabancı transferinde papatya falı açan Beşiktaş her gün yeni bir ismi listesine ekliyor. Taraftarına bir yıldız sözü veren siyah beyazlılar, Real Betis'li Assunçao ve Atletico Madrid'li Costinha'dan sonra dün de Portekizli Maniche'yi gündemine aldı. Atletico Madrid'te forma giyen 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, geçtiğimiz sezon İspanya'da 28 maçta forma giyip 4 gol attı. Kolot ile yönetici Mario Berk'in gelecek hafta İspanya'ya gideceği kaydedildi.

Kaynak: Sabah
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kartal Edmilson'un peşinde

Demirören, Katalan ekibinin göndermeyi planladığı Edmilson’un transferinden çok umutlu olduklarını söyledi.

Orta sahada savunma ağırlıklı oynayacak yabancı futbolcu arayan Beşiktaş, rotayı Barcelona’nın dünyaca ünlü Brezilyalı yıldızı Jose Gomes Edmilson’a çevirdi. Siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören, uzun süredir yakından takip ettikleri Edmilson’un transferinden çok umutlu olduklarını söyledi.

İspanya Birinci Ligi’nde bu sezon şampiyonluğu Real Madrid’e kaptıran Barcelona’da başkan Joan Laporta’nın, "Yeni sezonda takımda revizyon yapacağız. Bazı oyuncuların yerlerine yenilerini alacağız" dediğini hatırlatan Demirören, Edmilson’un da takımdan gönderilecek futbolcular arasında yer aldığını belirtti.

Brezilya Milli Takımı’nda da oynayan Edmilson konusunda çok sağlam referanslar aldıklarını belirten başkan Demirören, "Edmilson, dünya çapında tanınan bir futbolcu. Futbolculuk özelliklerinin yanı sıra çok uyumlu ve problemsiz bir insan olduğunu öğrendik. Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam da bu oyuncunun Beşiktaş’a büyük katkı yapabileceğini söyledi. Edmilson’un menajerleri temasa geçtik. Ne kadar transfer ücreti istediğini sorduk. İlk izlenimimiz son derece olumlu. Bize para konusunda fazla problem çıkarmayacak gibi görünüyor. Sonradan bir aksilik çıkmazsa Edmilson’u renklerimize bağlayacağız" dedi.

Başkan Yıldırım Demirören dün akşam futbol şubesi sorumlusu Celal Kolot ve yönetim kurulu üyesi Mario Berk’le görüşerek, Edmilson’un transfer çalışmalarının hızlandırılmasını istedi. Taraftarlara bir yıldız futbolcu sözünü verdiklerini vurgulayan Demirören, bu niteliklere sahip oyuncunun en geç 15 gün içinde renklerine bağlamaları gerektiğini kaydetti.

Makelele, Geremi ve Gravesen de var

Bu arada, yabancı transferi konusunda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Celal Kolot, Edmilson’un menajeri ile bu hafta sonu İspanya’da bir görüşme yapacaklarını söyledi. Kolot ayrıca, transfer teklifinde bulundukları Chelsea’nin orta saha oyuncuları Makalele ve Geremi ile Celtic’ten Gravesen’le temaslarının sürdüğünü de sözlerine ekledi.

Kaynak: Hürriyet

deniz.91
22.Haziran.2007, 11:03
mehmet topuzdada her seferinde son noktaya kadar getiriyor fanatik ama sonu gelmiyor:D:D:D

umutcardak
22.Haziran.2007, 11:06
ooo dun saat 19 30 gibi geldi

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 11:30
Valla 1-2 macını izledim cok iyi oyuncu Lincoln.1 tane forvete ihtiyacınız var Ü.Karan'ın yanına...

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 11:34
Mehmet Topuz Cok zor :)

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 11:47
Queresma hayal onu alamayız zaten sağ kanat transferi yaptık şimdi gerekli olan mevkilere transfer lazım ayrıca o alt yazılarda henry'i isteyen bile var ayrıca bizim kulübümüz gençler şampiyonasını takip ediyor.Aşağıdak isimlerinde sallama olduğunu düşünüyorum.

Makalele gelmez, gelse bile BJK'ye maliyeti inanılmaz yüksek olur, 4-5 milyon Euro yıllık ister, bonservis için de epeyce vermek gerekir. BJK karşılayamaz bunu, zaten Makalele de gelmez Türkiye'ye.

Nedense Ronaldo ve Adriano Fb'ye gelebiliyor ama:rolleyes:

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 11:48
Bizde bu Yönetim olduğu sürece zor...

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 11:49
Kaç gündür burdaydım... Dün bi dolaştım geldim Lincoln alınmış yahu... Hayırlı Uğurlu olsun...

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 11:53
Adamlar afişte astılar yahu daha ne yapsınlar:D

Ziya38
22.Haziran.2007, 11:53
Gökhan bitmek üzere!

Galatasaray bir bomba transferi daha bitirmeye hazırlanıyor... Sarı-Kırmızılılar, uzun süredir peşinde oldukları Kayserisporlu Gökhan Ünal ile anlaşmaya vardı. Yıldız oyuncu, önceki gece İstanbul’da gerçekleşen görüşme sonunda Aslan ile her konunda anlaştı ve eski takımını ikna etmek için dün Kayseri’ye gitti. Gökhan’ın yakın çevresine ‘Hedefim Avrupa’da top koşturmak var. Ancak bunu gerçekleştirmek için önce büyük bir takımda forma giymem gerekiyor’ diye konuştu.

Feldkamp da onayladı
Kayserisporlu Yöneticilerle daha önce yaptığı görüşmelerde de, “Bırakın gideyim. Galatasaray’da oynamak istiyorum” diyen Gökhan’a, Sarı-Kırmızılı ekibin de olumlu yanıt vermesi bekleniyor. Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın istekleri doğrultusunda önümüzdeki sezon için geniş bir kadro kurmayı planlayan Galatasaray Yönetimi’nin golcü oyuncu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağı belirtildi.

Kaynak: Fanatik
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Baiano bombası!

Yabancı transferinde İsmael Bouzid ve Tobias Linderoth’u renklerine bağlayan, Lincoln’ün Florya’ya gelmesi için geri sayıma geçen Galatasaray Yönetimi, 2 bomba daha patlatacaklarının sözünü vermişti. Yüksek tirajlı İspanyol gazetesi Marca, bu bombalardan birinin Fernando Baiano olduğunu iddia etti. Bu sezon La Liga’da tutunamayan Celta Vigo’nun Brezilyalı golcüsü ile Galatasaray’ın anlaştığını öne süren İspanyollar, transferin birkaç gün içinde resmiyet kazanacağını duyurdu.

Tamas aracı olacak
Sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek olan 28 yaşındaki Sambacı’nın bonservis bedeli 3 milyon Euro. Celta formasıyla çıktığı 68 maçta 28 gol kaydeden Baiano, ikinci ligde oynamak istemediği için kulubünden izin istedi. Bu transferin önündeki en büyük engel, birçok Avrupa kulübünün araya girmiş olması. Sarı-Kırmızılılar’ın Baiano’yu ikna etmek için, Celta Vigo’daki takım arkadaşı Gabriel Tamas’ı araya sokacağı öğrenildi. Tamas, bir dönem Galatasaray’da mücadele etmişti.
Baiano kimdir?
Tam adı Joao Fernando Nelo olan 28 yaşındaki oyuncu, ‘Baiano’ lakabıyla tanınıyor. 1.84 boyundaki Sambacı, takımı küme düştüğü için serbest kalabilir. Ancak golcü oyuncunun kulübünden alacakları olduğu ve bunları yeni takımına ödetmek istediği konuşuluyor.

Kaynak: Fanatik

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 11:56
Edmilson'u dün ben basında çıkmadan demiştim:D

deniz.91
22.Haziran.2007, 11:57
fanatik yine coşmuş inadına mı yapıyor nedir gökhan bu yıl kayseride inanmayın bu habere

Burak Duran
22.Haziran.2007, 12:00
valla ben gökhanın konuşmasını dinledim lig tv de galatasaraya gitmek istiyorum ama kulübümle anlaşamıyorlar dedi. eğer kayseri ikna edilirse gelicek ki gökhanda uğraşıyormuş ikna etmek için

eXcitinG
22.Haziran.2007, 12:01
VaLLA ismi geçen adamLar arasından Maniche ve Assuncao dan birisi geLse ve savunmayada coLoccini ve edimiLson ikiLisiden birisi geLse rüya gibi takım oLuruz vaLLa.Tam takım oyunu oynayabiLecek isimLer.Ama bizim yönetim bunLarı transfer etmekte ne kadar başarıLı oLur o da ayrı bir ? ti.

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 12:02
G.Ünal kontrat imzalamamışmıydı madem gitmek istiyo neden yeni kontrat imzaladı... Ya da ben yanlış hatırlıyom imzalamadımı...

Punter
22.Haziran.2007, 12:03
Keşke Gökhan'a karşılık Hasan Kabze + Tomas + para teklif etseler...1 taşla 3 kus vurmus oluruz...

uAburak89
İmzalamadı ve Galatasaray' gelmek istiyor.. %90 bitti bu transfer deniliyor..

Rodrigo Tello
Coloccini ve Maniche alınsa cok iyi olur...

CeSC FaBReGaS
22.Haziran.2007, 12:12
bencede gokhan bize gelcek.Bizi istiyor ya anlayis gostersin kayseri

Punter
22.Haziran.2007, 12:12
Bu sene transfere ayrılan bütçe + bu sene klubün ve yonetımı sezona ve gelcege bakısı acısı + yapılan transferler çok değişti.

Bu sene ve gelcekte hersey mumkun. Borcumuz 120 Milyon Dolara indi. Yeni stad yolda...Yılalrca ysadıgımzı sıkıntı bitiyor yavas yavas.

Alınan isimlerden ziyade yönetimin bakış açısı cok onemı benım cıcın. Bana göre Lincolu almak, tam eksık yerelere adamları almak demek ben bu sene ve geşlcekte herkesı alırım, kafayaa oyanrım, avrupada kua isterim, vziyonumu genişlettim demektır....

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 12:15
G.Ünal da gelirse Şampiyonluğun 1.numaralı adayı olur kanımca GS...

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 12:15
Evet Makelele/Maniche Edmilson/Coloccini bu dörtlüden 2 sini alabilsek çok iyi olur ama alabilsek.:rolleyes:

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 12:18
İmzalamadı ve Galatasaray' gelmek istiyor.. %90 bitti bu transfer deniliyor..

Kayseri'nin engel olması %10 olarak gösteriliyor yani:rolleyes::D

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 12:19
Neden alamayalım Yoneticiler Paramızda Var Huzurumuzda demesini biliyo o zaman alsınlar...

Coloccini kesinlikle alınması gereken bir isim.

uAburak89
22.Haziran.2007, 12:20
Kayseri'nin engel olması %10 olarak gösteriliyor yani:rolleyes::D

Valla ben onların yalancısıyım, çok emin herkes.. Sanıyorum iyi para vericez, yoksa satmazlar.. Gökhan Ünal gerçekten bizi istiyorsa, onlarda verim alamaz zaten..

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 12:20
Maniche veya Coloccini harika olurdu...

LaOmerta
22.Haziran.2007, 12:22
Yonetim Volkanni ve Iyi bir forvet alsinlar yeter. Rommedahl alirlarsa gereksiz transfer olur bence...!

canavar20
22.Haziran.2007, 12:24
tuncay ve serkan çok kötü ama carlos bomba bence:)

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 12:24
welet sen öyle bol keseden salladıklarına bakma Helguera'yı alamadılar hemen ilgilenmiyoruz diye bildiri yayınladılar off yaa bu yönetim bende problemler oluşturmaya başladı bir gün inanıyorum iyi transferler yapabileceklerine bir gün inanasım gelmiyor bir öyle bir böyleyim:(

murty54
22.Haziran.2007, 12:25
bence takıma bir forvet alınmalı o zaman takım gerçekten süper olur gökhan ünal iyi bir oyuncu gelirse faydalı olur

Fıratcan Alçınkaya
Ertuğrul Hoca hiç liste felan vermiyormu yahu bunlara... Yönetim adam arıyo...

eXcitinG
Ya asLında öyLe çok transfere ihtiyacımız kaLmadı.İki tane adam bize yetiyor bir savunma bir ön Libero.Zaten Matias,Rico ve Bobo muz var.Ben bu 3 adama cok güveniyorum.

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 12:28
Hayrettin abi şimdi önemli olan o 2 iki transferi iyi yapmak.Neyse hayırlısı olsun sıkmayalım kendimizi.:)

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 12:29
Genç Kartal bende ara sıra krizlere giriyorum...,
Ama Alacaz Ulan Alacaz Birazdan ABOO araya girecek bunların size gelmesi nin ihtimali cok cok az :D

uAburak89
22.Haziran.2007, 12:31
Yüksek tirajlı İspanyol gazetesi Marca, La Liga'da tutunamayan Celta Vigo'nun golcüsü Fernando Baiano'nun Galatasaray ile anlaştığını yazdı.

İki bombadan biri!
Yabancı transferinde İsmael Bouzid ve Tobias Linderoth’u renklerine bağlayan, Lincoln’ün Florya’ya gelmesi için geri sayıma geçen Galatasaray Yönetimi, 2 bomba daha patlatacaklarının sözünü vermişti. Yüksek tirajlı İspanyol gazetesi Marca, bu bombalardan birinin Fernando Baiano olduğunu iddia etti. Bu sezon La Liga’da tutunamayan Celta Vigo’nun Brezilyalı golcüsü ile Galatasaray’ın anlaştığını öne süren İspanyollar, transferin birkaç gün içinde resmiyet kazanacağını duyurdu.

Tamas aracı olacak
Sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek olan 28 yaşındaki Sambacı’nın bonservis bedeli 3 milyon Euro. Celta formasıyla çıktığı 68 maçta 28 gol kaydeden Baiano, ikinci ligde oynamak istemediği için kulubünden izin istedi. Bu transferin önündeki en büyük engel, birçok Avrupa kulübünün araya girmiş olması. Sarı-Kırmızılılar’ın Baiano’yu ikna etmek için, Celta Vigo’daki takım arkadaşı Gabriel Tamas’ı araya sokacağı öğrenildi. Tamas, bir dönem Galatasaray’da mücadele etmişti.

Baiano kimdir?
Tam adı Joao Fernando Nelo olan 28 yaşındaki oyuncu, ‘Baiano’ lakabıyla tanınıyor. 1.84 boyundaki Sambacı, takımı küme düştüğü için serbest kalabilir. Ancak golcü oyuncunun kulübünden alacakları olduğu ve bunları yeni takımına ödetmek istediği konuşuluyor.

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 12:32
Yok ya ABOO Abi çok gzl yorumlar yapıyo... Düşündüklerini aynen yazıyo... Başkaları gibi 15yaşında çocuk çıksa bile topu görse bomba diye karakola götürecek cinsten bir çocuğu bile alamassınız diyenlerden değil...

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 12:32
Valla 2 tane iyi adam alamazsak işimiz zor bu sene.Ben bunu bilir bunu söylerim.;) Rakiplerimiz iyi transfer yapıyorlar çünkü.

Wesley Sneijder
22.Haziran.2007, 12:33
Üçü de gidecek.

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 12:34
baiano gelmesin be.cok ustun bir oyuncu degilki.turkiyedede var oylesi.hareketli biri lazim bize

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 12:36
Bu hafif Christian Ali Lukunku gibi olur ya... Brz daha iyi biri alınsa daha iyi olur...

Burak Duran
22.Haziran.2007, 12:36
rommedahl falan gereksiz yeterince kanat var takımda volkan yaman ve g.ünal yeter tomas kabze orhan cihan gitsin yeter :D

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 12:39
rommedahl falan gereksiz yeterince kanat var takımda volkan yaman ve g.ünal yeter tomas kabze orhan cihan gitsin yeter :D

bence daha adama bile gerek yok.ve haklisin rommedahlada gerek yok.alt yapidan ufak ufak forvete oyuncu monte etsinler.illada alincaksa bu kosan hizli biri olmali.

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 12:40
M.Topuz sözleşme imzalamadımı... Hem Kayserispor taa ordan İstanbul daki bilbordları kiralayıp satmıyoruz mu ne yazdılar... Bu daha ne ısrardır yahu...:D
Tuncay gitti FB nin işi çok zor... Mutlaka Sağ-sol kanada çok iyi oyuncular lazım... Tuncay sürekli koşup sol tarafıda sağ tarafıda kapatıyodu... O yüzden fazla belli olmuyodu...

Lucas Neill
22.Haziran.2007, 12:44
Bence Hasan Kabze gitmemeli forma şansı bulursa iyi bir golcü olabilir.Gideceksede yapılacak transferlerde kiralık gönderilmeli.

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 12:44
Evet yav forvete bir tane genç yetenek monte edilse daha iyi olmaz mı? Romedahl transferi bencede gereksiz.

eXcitinG
22.Haziran.2007, 12:46
İyi transferLer yapıyorLar tamam iyi güzeLde bakaLım takımLarına katkıLarı ne oLucak.Artık günümüz futboLunda tek adam iş görmüyor ne yazık ki.Bize takıma katkı sağLayacak oyuncu aLsınLArda isterse yıLdız adı şanı duyuLmamış oLsun.

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 12:49
Yani demek istediğim bizimde iyi adamlar almamız gerektiği.Dedim ya beklemekten başka çaremiz yok.Bekleyip göreceğiz.Hayırlısı olsun.

Bu Gs konusunda olduğu gibi bizim haber alabileceğimiz sağlam kaynak yokki.:( Hep Milliyet,Sabah,Hürriyet,Fanatik gibi sallamaya dayalı haberler yapan gazetelerin haberlerine yorum yapıyoruz.:mad:

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 12:51
Ya Bence Suan Kadromuzun Rakiplerimizden eksik yanı yok bence...
Ama iyi 2 tane yabancı alırsak takımı tutamazlar...

Fıratcan ABOO Adrıano transferine bişe dedimi merak ettim ?

spider3784
22.Haziran.2007, 12:52
Baiano kimin nesidir ya?

Adam gibi forvet getirsinler..

Baiano bence çok iyi bir forvet, Galatasaray'a bu sene gelen oyuncuların çoğu Almanya'dan geldi. Baiano'da Almanya'da Wolfsburgda forma giymişti. Kalli anlaşılan Alman stili uygulayacak takımda;;).Gelirse onu tanıdığından çok kaliteli bir transfer olacaktır bizim için.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Pardon ya ben Schalke ' de ki Amoah zannettim.:) Matthew Amoah tanımıyorum ama şimdi baktım çok hızlı bir futbolcuymuş.

Schalke'de ki Asamoah(::)

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 12:52
Emir Bilmiyomki ben girmiyom FB transfer bölümüne girsemde çok az girerim... O yüzden bişey diyemicem Ama bence yorumları gzl...

deniz.91
22.Haziran.2007, 12:59
süredir adı Fenerbahçe ile anılan Inter'in Brezilyalı yıldızı Adriano'nun menajeri Rinaldi, futbolcusunun Türkiye'den bir takıma şu anda kesinlikle gelemeyeceğini belirtti.

Rinaldi, "Adriano bir günde alınacak futbolcu değil. Fazla bir açıklama yapamam ama Adriano kesinlikle Fenerbahçe'ye gitmeyecek, bunu net olarak söyleyebilirim" ifadesini kullandı.

İspanya'nın AS gazetesi ise Başkan Aziz Yıldırım'ın Roberto Carlos'tan sonra Adriano'nun transferi için uğraştığını yazdı, "Yıldırım imkansızı istiyor" yorumunu yaptı. Gazete, ayrıca Roberto Carlos'un İstanbul'da geçirdiği 24 saatte taraftarları kendisine hayran bıraktığını belirterek "Türkiye'de Robertomania başladı" dedi.

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 13:06
Ozhan canaydin bile dun dernekte adnan sezgini sozlesmeyi gormedn inanmam demis.sozlesmeyi fax lamislar.baskan bile inanamiyor dustugumuz duruma bak ya

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 13:07
Güzel, ama Fanatik adamdan Yorumcu olmaz ;)

TR.CaPTaiN
22.Haziran.2007, 13:08
Zico'nun aklından şüphe ediyorum. Herkes genç yetenek arar o da Olcan verilebilir demiş.

Emurafu
22.Haziran.2007, 13:18
Arkadaslar Buyrun size bir haber giuly gelirse sasirmayin galatasarayin icinden birinin sozleri bunlar lincoln trnasferini falanda diyordu

Şunu söyleyeyim, Rommedahl ismi çok dillenmiş, Rommedahl plase isimdir. Rommedahl ile kesin anlaşmaya varılmıştır, ondan önce bir isim vardır ki işte o bombadır, işte o Lincoln heyecanı yaratır ve onun ismi saklı

Rommedahl'ı şu dakikadan sonra bomba diye vermezdik direk kesin anlaşma halinde yazardık, ancak onun bekletilmesinin bir sebebi var..

Isim vermiyorlar bucur diyorlar bence giuly

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 13:20
Arkadaslar Buyrun size bir haber giuly gelirse sasirmayin galatasarayin icinden birinin sozleri bunlar lincoln trnasferini falanda diyordu

Şunu söyleyeyim, Rommedahl ismi çok dillenmiş, Rommedahl plase isimdir. Rommedahl ile kesin anlaşmaya varılmıştır, ondan önce bir isim vardır ki işte o bombadır, işte o Lincoln heyecanı yaratır ve onun ismi saklı

Rommedahl'ı şu dakikadan sonra bomba diye vermezdik direk kesin anlaşma halinde yazardık, ancak onun bekletilmesinin bir sebebi var..

messidir o bucur.biraz hayal kuralim http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gifhttp://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

19_SeRDiNÇ_05
22.Haziran.2007, 13:21

dün akşam demiştim 2. bomba geliyor diye ama isim niye söylemiyorlar anlamış değilim

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 13:21
Hayırdır yahu Yönetim gömü felanmı buldu... Bu ne Los Galecticos durumudur önüne geleni alıyolar bravo valla...:D

Emurafu
22.Haziran.2007, 13:23
Valla LIncon golgede birakacak Bir kanat geliyormus ama ismini vermiyorlarmis eger o olmassa rommedahl gelecekmis
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Isim vermiyorlar bucur diyorlar bence giulySu ismi bulalim sizce kim olabilir

ForsakeN
22.Haziran.2007, 13:24
F.Bahçe'ye 8. sambacı
Kadrosunda 6 Brezilyalı bulunan Fenerbahçe, Bursaspor'da kiralık oynayan De Souza'dan sonra bir sambacı daha Bosna Hersek Ligi'nden transfer ediyor. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Sarı lacivertli yönetim Saray Bosna takımında forma giyen 27 yaşındaki Marciano ile 5 yıllık sözleşme imzalayacak. Roberto Carlos'un menajeri Dino Paseliç'in önerdiği Marciano, yabancı sayısı artmazsa kiraya verilecek.

Taliplisi çok

Geçtiğimiz yıl 18 yaşındaki De Souza'yı transfer ederek Bursaspor'a kiralayan sarı lacivertliler, aynı yöntem ile bu kez Marciano'yu Süper Lig'e yeni çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a kiralık olarak vermeyi planlıyor. Ön libero oynayan ve Avrupa'dan birçok kulübün listesine giren Sambacı'ya Herta Berlin ve Dinamo Zagreb'in de talip olduğu öğrenildi.

Basında yer aldı

Bosna gazeteleri dünkü sayılarında Marciano haberine geniş yer ayırarak genç oyuncunun bir teklifi geri çevirerek Fenerbahçe ile 5 yıllık sözleşme imzaladığını ileri sürdü. Asıl ismi Marciano José do Nascimento olan 1980 Brezilya doğumlu ön liberoda oynayan Brezilyalı daha önce ülkesinde Moto Club takımının formasını giydi. Bu sezon takımıyla şampiyonluk sevinci yaşadı.

Karar bekleniyor

Alex de Souza, Roberto Carlos, Edu Dracena, Deivid de Souza, Marco Aurelio ve Wederson'u kadrosunda bulunduran F.Bahçe, ayrıca Bursasporlu De Souza'nın da bonservisini elinde bulunduruyor. Marciano da transfer edildiği taktirde Fener'in 8. sambacısı olacak. Federasyonun yabancı konusundaki vereceği karara göre bu oyuncunun durumu belli olacak."

Kaynak : Hürriyet

deniz.91
22.Haziran.2007, 13:27
Valla LIncon golgede birakacak Bir kanat geliyormus ama ismini vermiyorlarmis eger o olmassa rommedahl gelecekmis
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Su ismi bulalim sizce kim olabilir

ribery olabilir mi:icon_smile:

goosfraba
22.Haziran.2007, 13:29
Dediğin gibi Giuly olabilir..

Emurafu
22.Haziran.2007, 13:29
Valla bilmiyorum 2. bomba gelecekmis gazetelerde adi bile cikmamai kanat oyuncusu bucurmus kendisi

goosfraba
22.Haziran.2007, 13:30
Giuly dediklerine tam uyuyor..

goosfraba
22.Haziran.2007, 13:33
Herkes Coloccini demiş.Zaten bu adamla geçen sene devre arası anlaşılmıştı ama yönetim hangi yabancıyı göndermek konusunda kararsız kalınca Coloccini transferini sezon sonuna ertelemişlerdi..

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 13:34
Giuly olma ihtimali Yüksek...Yoksa yine Pires mi???:D

goosfraba
22.Haziran.2007, 13:38
Deniz'cim Ribery yeni imza attı zaten:D

Punter
22.Haziran.2007, 13:40
Recoba olabiir....Kanat diil ama Saviola olabilir...

JunkChorn
22.Haziran.2007, 13:41
Guily Lincoln'u gölgede bırakır mı peki?

GeNç KaRTaL
Umut abi geçen ara transferde bir boş yabancı hakkımız vardı.

Rodrigo Tello
Bide Tigana İstememişti Adam Baki'yi Coloccini'ye tercih etti yaa :D:D:D

Emurafu
Kisa boylu yani bucurmus en mantiklisi bana giuly geliyor adi gazetelerdede cok cikmadi bu aralar

Valla Birakirmi birakmazmi herkezin yorumu farkli ama gelirse sonucta yildiz 2. bomba bana gore

JunkChorn
22.Haziran.2007, 13:42
Haydi hayırlı olsun diyelim:)Bu arada kaptan da Aurelio yada Carlos olacak.

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 13:44
Bana bu haber biraz sallama gibi geldi.Bir tek Hürriyet yazmış.Çok sağlam kaynak olsalar neyse.:rolleyes:

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 13:44
Baki Mercimek bu sene bizde kaldı dimi... Yahu adam çok iyi niyetlide yetmiyor yahu bu çok açık...

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 13:45

Bence bırakmaz... Daha popüler kanımca ama bırakmaz...

Kayserispor38
22.Haziran.2007, 13:45
Hayırlı olsun..

goosfraba
22.Haziran.2007, 13:46
Umut abi geçen ara transferde bir boş yabancı hakkımız vardı.

Hayır yoktu..Kleberson'u sayıyorsan hala Beşiktaş'ın oyuncusu diye biliyorum.Satılmadı dimi?

JunkChorn
22.Haziran.2007, 13:46
Satılmadı Umut abi.

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 13:47
bence birakmaz.isim diye takimin dengesinin bozulmasina gerek yok.bu transferler yeter.sabri arda hasan oguz kiradan donerse o.daha bi cok alternatif.artik tum dunya bu isim mantigini birakti.avrupa kulupleriyle yaris isteniyorsa bu yarista ticarette vardir.futbolcu fabrikasi gibi calisilir.gence yetenek bulun alin o zaman.bu transfer politikasi guzeldi ama abartilmaya baslandi.2 onemli ve gerekli isim alindi zaten takimda tecrubeli isimlerde var.gencleri monte etmeliler.rommedahli guily yi biz yaratalim.

GeNç KaRTaL
Ertuğrul hoca onu yedeğe çeker zaten merak etmeyin.Yeni transfer ile zaten pek şansı yok.

Rodrigo Tello
SAGLAM Baki'ye sans vermez bence...

JunkChorn
Gerçi o da doğru ama sağlamlık falan burda bence mesele değil.Yönetime yakın birisi isim almıştır o yazılmıştır;).

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 13:48
Hayır yoktu..Kleberson'u sayıyorsan hala Beşiktaş'ın oyuncusu diye biliyorum.Satılmadı dimi?

Vardı Umut abi vardı.;) Nobre'yi sayma,Delgado,Rico,Runje,Bobo,Kleberson.Eder 5.Nobre Türk statüsünde.

JunkChorn
22.Haziran.2007, 13:49
Kisa boylu yani bucurmus en mantiklisi bana giuly geliyor adi gazetelerdede cok cikmadi bu aralar

Valla Birakirmi birakmazmi herkezin yorumu farkli ama gelirse sonucta yildiz 2. bomba bana gore

Bomba yıldız o ayrı bir konu,ben sizin yorumunuzu merak ettim arka planda kalır mı guily gelse lincoln..

Bence bırakmaz... Daha popüler kanımca ama bırakmaz...

Bence de bırakmamalı zaten.

goosfraba
22.Haziran.2007, 13:50
Haklısın ;) Ama geçen sezon devre arasında Coloccini ile anlaşılmıştı hatta bu oyuncuyu İstanbul'a getireceklerdi.Neden vazgeçildi bilmiyorum..

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 13:50
Oğulcan Hürriyet ve bir kaç gazete sallama haberden başka bir şey yapmıyorlar.Amaç bu olmuş adamlarda.Gör bak böyle bir şey olmayacak.

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 13:51
eet Tigana istemedi Coloccini'yi dedigim gibi.Kontejyan vardı

TR.CaPTaiN
22.Haziran.2007, 13:52
27 yaşındaki adamı alıp 1 sene kiralayacaksın geri döndüğünde 28-29 yaşlarındayken de ondan yararlanacaksın biraz saçma. Bana da sallama haber gibi geldi.

Emurafu
22.Haziran.2007, 13:53
Bomba yıldız o ayrı bir konu,ben sizin yorumunuzu merak ettim arka planda kalır mı guily gelse lincoln..

Bence de bırakmamalı zaten.
Valla Giluy daha populer oldugu icin birakabilir Cunku ismi daha cok avrupa basininda yer aliyor Ama hangisi daha iyi oldu dersen lincoln gelmesi cok iyi oldu

goosfraba
22.Haziran.2007, 13:54
Tekrar bir anlaşma zemini bulunsa süper olur.Hem genç hem çok iyi..

Ziya38
22.Haziran.2007, 14:03
http://nl.youtube.com/watch?v=Vmhn7S1j8gY

Baianooo izleyin buyurun.,,

LaOmerta
22.Haziran.2007, 14:13
hEHEHE iyi oyuncuya benziyoor bu BAIANO:D

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 14:16
http://nl.youtube.com/watch?v=Vmhn7S1j8gY

Baianooo izleyin buyurun.,,

izledim saol paylasim icin ama pek bi ozelligini yine gormedim.bende baiano gereksiz olur.turkiyedede var oyle futbolcu.ozgurcan cokmu eksik ondan.zamanla otururu.yeterki guvenelim.lafims ana degil yanlis anlama.sen koydun diye vidyoyu ondan alinti yaptim:icon_wink:

Emurafu
22.Haziran.2007, 14:17
Adnan sezgin brezilyali bir forvetle anlasmis bu arada gelecek olan kanat kim bu adamlar para buldu gizlice rivayimi sattilar ne

Ziya38
22.Haziran.2007, 14:19
Nilmar yada Guily sanirim.. Insallah Guily gelir supper oyuncu.

CashFl0w
22.Haziran.2007, 14:20
Guily gelirse rahat Gol Kralı olur.

spider3784
22.Haziran.2007, 14:21
Guily gelirse rahat Gol Kralı olur.

Guily forvet değilki, nasıl olacak?:)

CashFl0w
22.Haziran.2007, 14:24
Ona bakarsan Alex ' te forvet değil. Guily yine de gole dönük bir futbolcu.

Ziya38
22.Haziran.2007, 14:24
Sag kanat ve forvet oynuyabiliyor ..ama gol kralli olmak icin mecbur forvet olman gerekmiyor..

spider3784
22.Haziran.2007, 14:28
Ona bakarsan Alex ' te forvet değil. Guily yine de gole dönük bir futbolcu.

Alex zaten forvet gibi oynuyor, tam olarak olmasada. Sen Giuly çok rahat gol kralı olur demişsin. Bende Guily'inin Alex gibi gole yatkın bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.Zaten istatistiklerinden belli bu:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Sag kanat ve forvet oynuyabiliyor ..ama gol kralli olmak icin mecbur forvet olman gerekmiyor..

Ben bilmiyorum o zaman, Guily ne zaman forvet oldu? Özür dilerim...(???)

CashFl0w
22.Haziran.2007, 14:30
Alex zaten forvet gibi oynuyor, tam olarak olmasada. Sen Giuly çok rahat gol kralı olur demişsin. Bende Guily'inin Alex gibi gole yatkın bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.Zaten istatistiklerinden belli bu:)
Dediklerinde haklı olabilirsin fakat Guily forvet oynasa da çok etkili olur... Barcelona ' da da girdiği gol pozisyonlarında aynı bir golcü gibi.

Emurafu
22.Haziran.2007, 14:32
Arkadasalr giuly kanat dusunuluyor rommedahl alindi yedekte bekletiliyor Bu arada forvete brezilyali gelecek

CashFl0w
22.Haziran.2007, 14:33
Mesela bunun gibi gol pozisyonlarında beceriksiz değil bitiriciliği iyi :)
http://nl.youtube.com/watch?v=w65rWKWTIVc (http://nl.youtube.com/watch?v=w65rWKWTIVc)

spider3784
22.Haziran.2007, 14:34
Dediklerinde haklı olabilirsin fakat Guily forvet oynasa da çok etkili olur... Barcelona ' da da girdiği gol pozisyonlarında aynı bir golcü gibi.

İşte onu diyorum. Forvet değilki yada biz onu forvet olarak almayacaz diye gol kralı olamaz. Açıkcası zaten Guily forvette oynamaz GS'ye gelirse kanat oynar. Eğer forvetede alıncaksa onun yerine Nilmar her bakımdan daha uygun kanımca.

Emurafu
22.Haziran.2007, 14:34

Arkadaslar sunu bulmaya calisalim

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 14:35
artik kim gelirse gelsin farketmez

spider3784
22.Haziran.2007, 14:37
Mesela bunun gibi gol pozisyonlarında beceriksiz değil bitiriciliği iyi :)
http://nl.youtube.com/watch?v=w65rWKWTIVc (http://nl.youtube.com/watch?v=w65rWKWTIVc)

Ben bitiriciliğine yada atak özelliklerine birşey demedim zaten. Bence onun fovet olması için fiziksel özelliklerinin iyi olması gerek, günümüz futbolunda istisnalar hariç bu böyle(Defoe gibi mesela). Bu sebebten bence Guily ne şartta olursa olsun kanat hatta çizgi adamı daha iyi olur.

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 14:37
Artik topluca pankartmizida hazirlayip maca gideriz

ataman5
22.Haziran.2007, 14:38
bence o bücür saviola.. ve transferin şampiyonuda şu ana kadar galatasaray.. helal olsun..

uAburak89
Ayaklarınız yere bassın, sakin olun.. Giuly falan noluyoruz.. :D Ama alınsada süper olur valla.. (: Kampa kadar tüm transferler bitmiş olucak Volkan'ı da aldık olarak kabul edersek 8 oyuncu aldık.. Benim tahminim 10 oyuncu alarak bu transfer sezonunu kapatırız.. Bekleyelim bakalım, umarım bir bomba transfer daha olur.. Tabi bünyemiz kaldırır mı, orası da ayrı konu.. :D

dick
Volkan Yaman da gelirse müthiş olur

Noz
artık alınsın kim alıncaksa...

CashFl0w
22.Haziran.2007, 14:39
http://nl.youtube.com/watch?v=yNUA4ZBdmcg

http://nl.youtube.com/watch?v=sxhlnM_KXdM

Aynı Ümit Karan gibi klas goller atıyor.:)

Emurafu
22.Haziran.2007, 14:40
Ayaklarınız yere bassın, sakin olun.. Giuly falan noluyoruz.. :D Ama alınsada süper olur valla.. (: Kampa kadar tüm transferler bitmiş olucak Volkan'ı da aldık olarak kabul edersek 8 oyuncu aldık.. Benim tahminim 10 oyuncu alarak bu transfer sezonunu kapatırız.. Bekleyelim bakalım, umarım bir bomba transfer daha olur.. Tabi bünyemiz kaldırır mı, orası da ayrı konu.. :DBurak sen benim bir arka sayfada koydugum yaziyi gordunmu rommedah ile anlasilmis baskasi gelecekmis rommedahl yedekte ona baksana

eXcitinG
22.Haziran.2007, 14:41
Kimseye ihtiyacımız yok Bakimiz var o yeter bize.:D

19_SeRDiNÇ_05
beyler NTV nin sitesinde carlos ile lincoln arasıda yapılan ankette lincoln şuan önde götürüyor.

uAburak89
Volkan Yaman da gelirse müthiş olur

Haldun Üstünel Antalya'ya geliyor bugün, bence en geç yarın o transfer de bitecek..

Emrah ben herşeyi görüyorum, sen merak etme.. :D

CashFl0w
22.Haziran.2007, 14:42
Yine heyecan bastı ya Guily de Saviola ' da gelse süper olur.

spider3784
22.Haziran.2007, 14:43
Ayaklarınız yere bassın, sakin olun.. Giuly falan noluyoruz.. :D Ama alınsada süper olur valla.. (: Kampa kadar tüm transferler bitmiş olucak Volkan'ı da aldık olarak kabul edersek 8 oyuncu aldık.. Benim tahminim 10 oyuncu alarak bu transfer sezonunu kapatırız.. Bekleyelim bakalım, umarım bir bomba transfer daha olur.. Tabi bünyemiz kaldırır mı, orası da ayrı konu.. :D

Hiç bu kadar adamı yanyana görmemiştik, İnş. Bünyemiz kaldırırır dediğin gibi Burak bu takım uyum sağlasın herkes tam performansını göstersin, yapacağımız ilk iş şu 6-0 ın öcünü almak olsun:D.

19_SeRDiNÇ_05
22.Haziran.2007, 14:44
beyler savioladan ümidi kessek iyi olur çünkü Real Madrid ile anlaşmak üzereymiş

Emurafu
22.Haziran.2007, 14:45
Arkadaslar Forvet brezilyali olacak hazir bile forvet sadece kanat icin bir yildaz daha gelicek deniliyor rommedahl yedekte zaten

19_SeRDiNÇ_05
22.Haziran.2007, 14:46
anketi bulamdi link atarmisin.oy verim bende

http://www.ntv.com.tr/news/default.asp

sağ üst tarafta yazıyor.

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 14:47
Onceden bir isim vermistim kaynak olarak/Galatasaray liseli ve universiteli ayni zamanda kongre uyesi diye.onu taniyan arkadasimin babasida galatasaray liseli arkadasmda ondan ogrendim.Saviolayla gorsuluyormus.Prensiptede anlasilmis.Ama ingiliz kulupleride istiyormus.ama isteyen ingiliz kulupleri ingilterede zirveye oynayan takimlar degilmis ama verdikleri para daha fazlaymis.Saviola eger hedefleri olan takimi tercih ederse gs de.parayi tercih ederse ingilterede
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://www.ntv.com.tr/news/default.asp

sağ üst tarafta yazıyor.

saol dostum

Ziya38
22.Haziran.2007, 14:47
Bu arada Necati ates aciklama yapmis gs.org dan alinti yapdim

Yeni takım arkadaşımız Lincoln'ün transferinin hem kendisine hem de Galatasaray camiasına hayırlı olmasını canı gönülden dilerim.

Lincoln idarecilerimiz aracılığıyla iki sezondur taşıdığım 10 numarayı benden rica etmiştir.

Kendim ve takım arkadaşlarım adına bir hoşgeldin armağanı olarak, “10” numarayı Lincoln'e hediye ettiğimi ve önümüzdeki dönemde memleketim İzmir'i simgeleyen 35 numaralı formayı giyeceğimi spor kamuoyuna bildirmek isterim.

Saygılarımla

Necati Ateş
Galatasaray Profesyonel
Futbol Takımı Oyuncusu

CashFl0w
22.Haziran.2007, 14:49

Yeni takım arkadaşımız Lincoln'ün transferinin hem kendisine hem de Galatasaray camiasına hayırlı olmasını canı gönülden dilerim.

Lincoln idarecilerimiz aracılığıyla iki sezondur taşıdığım 10 numarayı benden rica etmiştir.

Kendim ve takım arkadaşlarım adına bir hoşgeldin armağanı olarak, “10” numarayı Lincoln'e hediye ettiğimi ve önümüzdeki dönemde memleketim İzmir'i simgeleyen 35 numaralı formayı giyeceğimi spor kamuoyuna bildirmek isterim.

Saygılarımla

Necati Ateş
Galatasaray Profesyonel
Futbol Takımı Oyuncusu
Necati ' ye de bu yakışır zaten helal olsun.

19_SeRDiNÇ_05
22.Haziran.2007, 14:50

Saygılarımla

Necati Ateş
Galatasaray Profesyonel
Futbol Takımı Oyuncusu

helal olsun Necati den de bu beklenirdi.

fenerlistinanc
inşallah sallama bi haberdir fenere daha ii oyuncular yakışır

CashFl0w
Roberto Carloshttp://www.ntvmsnbc.com/modules/anket/hit.gif % 45,55
Lincolnhttp://www.ntvmsnbc.com/modules/anket/hit.gif % 54,45
Ntv Devam eden Anket Sonucu

ataman5
22.Haziran.2007, 14:52
valla artık gs ye imrenir oldum adamlar takır takır güzel transfer politkasıyla işleri bu sene bitirir oldular.. bizde hala 2tane yönetici koştursun dursun çok anlıyolarmış gibi futboldan zaten iyi bi ali güneş mehmet topuzu geçer diyen yöneticiden nolurki.. sinirim bozuld valla.. umarım boynumuz böyle bükük kalmazda şöyle güzel iyi 2transfer yaparız..

19_SeRDiNÇ_05
22.Haziran.2007, 14:54
"Yüzde 80 Galatasaray'dayım"
Galatasaray transferde hız kesmiyor. Şu ana kadar dış transferde 6 futbolcuya imza attıran Galatasaray, transfer döneminin en gözde oyuncularından Kayserisporlu Gökhan Ünal transferini de bitirmek üzere.

Editörümüz Hilmi Sever'e bu konu hakkında önemli açıklamalar yapan yıldız oyuncu "Yüzde 80 Galatasaray'dayım" dedi.

Ailesi ile Ankara'da tatilini sürdüren yıldız oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "Galatasaraylı yöneticilerin bir kaç gün içinde bu transfer ile ilgili görüşmeye geleceklerini biliyorum. Her futbolcu gibi ben de Galatasaray'da futbol oynamak istiyorum, menajerime gelen teklifler olduğunu biliyorum, büyüklerimiz anlaşırsa Galatasaray'a gideceğim" dedi.

Gökhan Ünal, sorularımıza da şu yanıtları verdi:

Transferin artık bitmiş gibi gözüküyor, kendini Galatasaraylı gibi hissediyor musun?
Evet bana göre de yüzde 80 bu iş bitti. Galatasaray'ın teklifinin de çok iyi olduğunu biliyorum, bir kaç gün içinde her şey netleşecek.

Lincoln de Galatasaray'a geldi, onun ile birlikte oynayacağın için neler düşünüyorsun?
Transferim tam olarak bitmedi ama Lincoln tabiiki çok iyi bir oyuncu. Alex'e benziyor ama ondan daha iyi topla hareketlenebiliyor ve daha kuvvetli bir oyuncu.

Ümit Karan ile birlikte en iyi yerli forvetler olarak gösteriliyorsunuz ve artık beraber oynayacak gibi duruyorsunuz...

Ümit Karan çok yetenekli bir golcü, onunla oynarsak başarılı olacağımıza inanıyorum.

Altın 11 oylamamızda da Ümit Karan ile birlikte altın karmada yer alıyorsun...
Beni buraya layık gören herkese teşekkür ediyorum.

Hakan Şükür'ün veliahtı olarak gösteriliyorsun ve artık aynı takımda olmaya çok yakınsın, neler söylemek istersin?

Hakan Şükür, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi golcüsü, O'nunla ilgili çok fazla birşey söylemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Hilmi SEVER

sporx

kerem184028
ya arkadaşlar kimsenin şüphesi olmasın bu takım UEFA da kesin finalde hatta kupayıda alır mükemmel takım olduk.Ama baiano gelirse daha iyi olur

Rodrigo Tello
Walla kombine satısları cok az gidiyomus iyi güzel hatta süper... ;)
Siz devam edin oyuncu almamaya :@

Emurafu
22.Haziran.2007, 14:57
Arkadaslar necatinin 35 numara giyecegini yine ben 4 gun once soylemistim simdi o mesaji bulim bakin

uAburak89
22.Haziran.2007, 14:59
Necatiyi herkes eleştirirken ben savunuyordum, 10 numara adamdır Necati.. Bunuda gösterdi..

kerem184028
22.Haziran.2007, 15:00
Necatiyi herkes eleştirirken ben savunuyordum, 10 numara adamdır Necati.. Bunuda gösterdi..

ya ama necati bu sezon iyi oynayamadı sakattı hep ya

CashFl0w
22.Haziran.2007, 15:02
Lincoln ve Linderoth ' un transferi şimdi Arda için de mükemmel oldu istediği pasları alabilecek. Rahat oynayabilecek yani.

SYLaR
22.Haziran.2007, 15:03
Lincoln varken Necati gibi hiç bir şey yapmayan birisinin 10 numarayı giymesi abes olurdu zaten.

asatilla
22.Haziran.2007, 15:04
Bugün tarihli Hürriyet Gazetesi'nde Bosna'da oynayan Marciano'yu transfer ettiğimiz iddia edilmektedir. Gazete Bosna'da yayınlanan gazetelerinde bu oyuncu ile 5 yıllık sözleşme imzaladığımızı yazdığını belirtmektedir. Söz konusu oyuncu ile kulübümüzün hiçbir ilişkisi yoktur. Bu transfer haberi doğru değildir.

Kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

spider3784
22.Haziran.2007, 15:04
Lincoln varken Necati gibi hiç bir şey yapmayan birisinin 10 numarayı giymesi abes olurdu zaten.

Necati birden söndü, bırakma zamanı gelmişti gerçekten 10'u.

goosfraba
22.Haziran.2007, 15:06
Birden parlarsa ne olacak? Bence Lincoln'ün asistleriyle Necati çok gol atacaktır..

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 15:07
Yav bari utanda böyle sallama haberler yapma Hürriyet vb. gazeteler:mad:

spider3784
22.Haziran.2007, 15:08
Birden parlarsa ne olacak? Bence Lincoln'ün asistleriyle Necati çok gol atacaktır..

Necati, Galatasaray burada konuştuğumuz gibi bir forvet alırsa, forma şansı bulamaz.

uAsamet91
22.Haziran.2007, 15:10
Galatasaray transferde hız kesmiyor. Şu ana kadar dış transferde 6 futbolcuya imza attıran Galatasaray, transfer döneminin en gözde oyuncularından Kayserisporlu Gökhan Ünal transferini de bitirmek üzere.

Editörümüz Hilmi Sever'e bu konu hakkında önemli açıklamalar yapan yıldız oyuncu "Yüzde 80 Galatasaray'dayım" dedi.

Ailesi ile Ankara'da tatilini sürdüren yıldız oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "Galatasaraylı yöneticilerin bir kaç gün içinde bu transfer ile ilgili görüşmeye geleceklerini biliyorum. Her futbolcu gibi ben de Galatasaray'da futbol oynamak istiyorum, menajerime gelen teklifler olduğunu biliyorum, büyüklerimiz anlaşırsa Galatasaray'a gideceğim" dedi.

Transferin artık bitmiş gibi gözüküyor, kendini Galatasaraylı gibi hissediyor musun?

Evet bana göre de yüzde 80 bu iş bitti. Galatasaray'ın teklifinin de çok iyi olduğunu biliyorum, bir kaç gün içinde her şey netleşecek.

Lincoln de Galatasaray'a geldi, onun ile birlikte oynayacağın için neler düşünüyorsun?

Transferim tam olarak bitmedi ama Lincoln tabiiki çok iyi bir oyuncu. Alex'e benziyor ama ondan daha iyi topla hareketlenebiliyor ve daha kuvvetli bir oyuncu.

Ümit Karan ile birlikte en iyi yerli forvetler olarak gösteriliyorsunuz ve artık beraber oynayacak gibi duruyorsunuz...

Ümit Karan çok yetenekli bir golcü, onunla oynarsak başarılı olacağımıza inanıyorum.

Hakan Şükür'ün veliahtı olarak gösteriliyorsun ve artık aynı takımda olmaya çok yakınsın, neler söylemek istersin?

Hakan Şükür, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi golcüsü, O'nunla ilgili çok fazla birşey söylemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Hilmi SEVER

22.06.2007

Kaynak : Sporx.com

kerem184028
22.Haziran.2007, 15:10
inşallah gelir ya çok şekil olur ya

Ziya38
22.Haziran.2007, 15:12
Umit karan ve Gokhan unal ikilisi cok suppper olur

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:14
BAKİ MERCİMEK TÜM TSL ye Yeter...:zuhaha Yahu o UEFA maçında durup dururken penaltı yağtırmıştı hala geçmedi Baki ye sinirim...

KLeiNeR
22.Haziran.2007, 15:14
Bundan 3 ay kadar önce GS TV de bir Programda (Gerets'in ayrılması konusu üzerine) Kalli gibi insanlardan yararlanmak gerektiğine dair bir konuşma geçmişti ki o zaman Kalli gelsin diye bir durum basında yoktu Bize haber mi vermek istediler acaba.Yanlız Konuşan Kişi şunu söylemişti
"Ben onunla görüştüm ve Her hangi bir takımın başına geçip geçmek istemediğini sordum.Bana "Hayır" dedi.Ardından ekledi:
"Olsa olsa Alt Yapının başına geçerim.Genç yetenekler çok fazla fakat bir takımın başına geçmeyi düşünmüyorum"
Garip......

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:15
G.Ünal gelirse bir forvet ayrılır CimBomdan bnce Hasan Kabze olur oda...

eXcitinG
22.Haziran.2007, 15:18
BAKİ MERCİMEK TÜM TSL ye Yeter...:zuhaha Yahu o UEFA maçında durup dururken penaltı yağtırmıştı hala geçmedi Baki ye sinirim...

He ya fıratcan o hareketi yapmasa gruptan cıkacaktık.Adam Yakuza savaşcısı gibi bir oraya saLdırıyor bir buraya ne yaptığını kendisi de biLmiyor ki.:zuhaha

eGowiCh
22.Haziran.2007, 15:19
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0j_MehmetYozgatli01.jpg

"İnönü'de ayaklarım titreyecek"

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den transfer ettiği Mehmet Yozgatlı, siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesine ilginç açıklamalar yaptı. Mehmet Yozgatlı, Beşiktaş’a transfer olmaktan dolayı büyük mutluluk yaşadığını belirtirken, “Heyecanımı kelimelerle anlatamam” dedi.

İşte Mehmet Yozgatlı’nın açıklamalarından satırbaşları:

"Beşiktaş’a gelmek benim için büyük bir mutluluk. Bu formayı giyecek olmak beni çok heyecanlandırıyor. Umuyorum ki buradaki mutluluğum devam eder ve hep beraber başarılara imza atarız."

http://www.ligtv.com.tr/uploads/haber/yozgatli.jpg

"Benim öncelikli amacım, büyük hedefleri olan bir takıma gitmekti. Beşiktaş da hem ligde, hem Şampiyonlar Ligi’nde önemli başarılara imza atmak isteyen bir kulüp. Avrupa’da da görüştüğüm kulüpler vardı ama bu özelliklerinden dolayı Beşiktaş ağır bastı ve bu kararımdan dolayı çok mutluyum."

"Zaten hırslı bir oyuncu olduğumu beni tanıyan herkes bilir. Heyecanımı ise kelimelerle anlatamam. Çok büyük bir camiaya geldim. Üzerimde büyük bir yük olduğunun farkındayım. Çünkü herkes benden çok şey bekliyor. Ben de kendime güveniyorum."

"İlk hedefim Beşiktaş formasıyla ligde şampiyon olmak. Bunun için çok iyi transferler yapıldı. Zaten geçen sezonda takımda yer alan çok iyi oyuncular da kadromuzda. Başımıza çok başarılı bir teknik direktör olan Sayın Ertuğrul Sağlam geldi. Biz takım olmayı sağlayıp, iyi arkadaşlıklar kurup, Beşiktaş’ı yükseklere çıkarmak istiyoruz. Avrupa’da da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Buna yetecek gücümüz olduğuna da inanıyorum. Tecrübeli, Milli Takım’da oynayan ve başarıya aç futbolcularımız var. Hırsımızla istediklerimizi elde edeceğimizi düşünüyorum."

http://www.ligtv.com.tr/uploads/haber/yozgatli2.jpg

"Yorumlar beni gerçekten çok mutlu ediyor. Ben sahada her zaman en iyisini yapmaya çalışan bir oyuncuyum. Takımım için mücadele ederim. En önemli özelliklerim çabukluğum ve yaptığım ortalar. Tabii ki her maçta iyi oynamayabilirim ama böyle zamanlarda bile olabildiğince bu özelliklerimi sahaya yansıtmaya çalışıyorum."

"Ben oynasam da oynamasam da hazır olan bir oyuncuyum. Bunun için idmanlarda son nefesime kadar çalışıyorum. Fenerbahçe’de istediğim şansı bulamadım ama Beşiktaş’ta böyle olacağını sanmıyorum. Kendime çok güveniyorum. Zaten iyi oynadığım sürece hocam bana güvenecektir ve şans verecektir."

"Bence çok başarılı bir teknik direktörümüz var. Kayserispor’u çalıştırırken, hem ligde hem de Avrupa’da çok iyi işler yaptı. Kadromuz da güçlü olduğu için, el ele verip büyük başarılar yakalayacağımıza inanıyorum."

"Özellikle Nobre’ye, Fenerbahçe’de oynarken çok gol attırdım. Beşiktaş formasıyla buna devam edeceğiz. Bobo’yla sadece bir kere tanışma fırsatım oldu. İnanıyorum ki hem O’na hem de diğer arkadaşlarıma bol bol asistler yapacağım ve goller attıracağım."

"Onların karşısına ilk çıkacağım gün çok heyecanlı olacağımı düşünüyorum. Çünkü Beşiktaş taraftarı çok büyük bir taraftar. Ayaklarım kesin titreyecektir. Daha önce diğer takımlarda oynarken de, İnönü Stadı’ndaki maçlarda çok tedirgin oluyorduk. İnanıyorum ki onların da desteğiyle, hep beraber mutlu günlere ulaşacağız."

"Takım olarak başarılı olacağımıza inanıyoruz. İyi bir kamp geçirip, mücadele ettiğimiz her alanda birinci sırada yer alacağız. Taraftarlarımızın da bize büyük destek olacağını biliyorum. Tabii ki kötü oynadığımız maçlar da olacaktır ama onların desteğiyle her türlü zorluğu aşacağımıza inanıyorum."

Lig TV

eXcitinG
22.Haziran.2007, 15:21
Mehmet iyi konuşmuş vaLLa.Umarım dediği gibi boL boL goL attırır.

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 15:21
Mehmet'e yakışmış formamız.:)

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:25

Saygılarımla

Necati Ateş

Galatasaray Profesyonel
Futbol Takımı Oyuncusu

Necati tatilini yaptigi yerde necati lincoln gelince formayi seve seve lincon ne verebilecegini soyledi ayrica necati 35 numara giyecek arkadaslar

Kac gun once ben demistim bu numarayi giyecek diye

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:25
He ya Hayrettin Abi ne gzl çıkıyoduk gruptan... Sağlık olsun...

M.Yozgatli ya da yakışmış siyah-beyaz eee yakışcak tabi Türkiye nin en eski forması...

uAburak89
22.Haziran.2007, 15:26
Yıldırım Demirören, Galatasaray ve Fenerbahçeye nasıl kızıyordur kimbilir.. Özellikle bizim çok hızlı davranmamız, sanki Beşiktaş çok yavaş görüntüsü verdi.. Bence bu sessizliğin ardından, en az bir bomba da Beşiktaş patlatacak..

ForsakeN
22.Haziran.2007, 15:27
Tuncay imzayı atıyor

http://www.sporx.com/images/1/33/401_B_tuncay002.jpg

F.Bahçe'den İngiltere'nin Middlesbrough takımına transfer olan Tuncay Şanlı sağlık kontrolünden geçti.

Bugün kulüp binasına giderek, son sağlık kontrollerini tamamlayan Tuncay Şanlı, yaptığı açıklamada, tek amacının ve isteğinin İngiltere'de futbol oynamak olduğunu ifade ederek, "İngiltere'de futbol oynayacak olmam beni çok mutlu etti. Takıma katkı sağlamak için buradayım. Dün yoğun bir gün geçirdik. Bugün de sağlık kontrollerim devam ediyor. Kulüple son kez görüşüp, anlaşma imzalayacağız. Ardından Türkiye'ye döneceğim" dedi.

Middlesbrough formasıyla ilk maçında Tugay'la karşı karşıya geleceğini belirten Tuncay, "Tugayla karşı karşıya oynamam benim için çok önemli. Burada Tugay ve Emre ile birlikte olmak beni mutlu edecek. Onlar İngiltere'de çok büyük başarılara imza attılar" diye konuştu.

perpetua
22.Haziran.2007, 15:29
GIULY GALATASARAY'da

Şimdi ilginizi çektiğime göre konu dışı mesaj atanların uyarı alacağını hatırlatıp, mesaj yazmadan önce hangi konu altında olduğunuzu kontrol etmenızı rica ederim... Az önce yaklaşık 40 tane mesaj sildim. Bir daha silmek yerine hem konu dışı mesajları başlatanlara, hem de cevap verenlere uyarı vereceğim.

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:30
Yok be Burak bnm umudum yok ah nerde o Tayfur lar Nouma lar Ilhan Mansız lar... Marcus Münch vardı bir arada... Şimdiki Yönetim kendine kızsın... Gidip geri dönüşüm kutusuna yine atıcak bir ton parayı... Bari harcamayın paray verin Ertuğrul hoca kafasına göre Türkiye den oyuncu alsın... Bak V.Yaman bedavadan gitti...

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 15:33
Bu yönetim anca konusmayı bilir ne forma ne kombine alcam bu sene :@

TürkuAz
22.Haziran.2007, 15:33
Giuly ne oldu şimdi?

Bence Gökhan Ünal'ı da alacağız....

eGowiCh
22.Haziran.2007, 15:34
Fenerbahçe nin kadrosu bence şu an itibarı iLe iyi durumda değiL.Giden oyuncuLarın yerine geLen oLmadı.Aynı şekiLde yerLİ oyuncu transferinde ki çıkmazLarda FenerbahçeLiLeri düşündürüyor.Bir diğer sıkıntı ise yabancı kontenjanının doLuLuğu.BiLmiyorum ama bu işLer düşünceLer Fenerbahçenin hedefLeri sadece carLos transferi iLe gerçekLeşmez.Şu anda rekLam dan başka kazanacakLarı bişey oLmaz.Eksik yerLere iyi transferLer geLmezse ki yabancı geLmesi çok zor yerLiLerde de zaten beLLi isimLer var durumLar hiçte iyi değiL.

:) Komik bir yorum olmuş. Şu an bence en iyi kadro Fenerbahçe'de, ondan sonra da Galatasaray'da. Oturmuş bir kadroya sahip Fenerbahçe, son şampiyon kadro sonuçta ve gayet iyi bir kadro. En büyük kayıp Tuncay, fakat yeri doldurulacaktır.

Fenerbahçelileri düşündürmüyor yerli çıkmazı falan, istediğimiz oyuncuyu alırız şu an yerlilerde, Topuz ve Ünal hariç, kulübü bırakmıyor. Ali Bilgin'i zaten aldık, başka yerli de alırız, yabancı kontenjanı kararı bekleniyor.

Merak etme sen, Fenerbahçe en iyi kadroyu oluşturur. Colin Kazım, R.Carlos ve Vederson transferleri de eksik yerlere nokta transferlerdi, devamı gelecektir. Hele bir kontenjan kararı çıksın...

fener bu sene kendii çok zora sokuyor. bir carlos geldi diye takımın yarısı yollandı kimsenin sesi çıkmadı. Tuncay ve Serkan bence çok büyük kayıp yozgat ve rüştüde çok iyi yedek olurdu. Bu oyuncuların bedavaya gitmeside cabası eğer yönetim akıllı 1-2 transfer yapamazsa seneye fenerin işi zor. özellikle bence 1 yedek kaleci sağ bek ve forvet hatta sağ kanat şart

Tuncay büyük kayıp evet, ama o gitmek istedi, Fenerbahçe'nin suçu değil bu. Yedek kaleciye ihtiyacımız yok, şu an Türkiye'nin en iyi iki kalecisi Fenerbahçe kadrosunda zaten, Volkan Babacan veya Recep de 3. kaleci olur, kalemiz güvende olur, yani hiç sorun olmaz. Sağ beke gerek yok, Kerim var, sağ kanat almamız lazım, o mevkii için de Ali Bilgin %90 bitti zaten.

Fenerbahçe, Burak'ın da söylediği gibi çok iyi şeyler yapmadı.Bence işi zor.

22 Haziran bugün, transfer sezonu açılalı 11 gün oldu, ve Fenerbahçe bu kısa zaman zarfından 3 önemli transfer yaptı.

Geçen sene hatırlarsanız Fenerbahçe 4 yabancı ve 2 yerli transferleriyle sezonu kapatmıştı ve 4 yabancı transferi de lig başladıktan 2-3 hafta sonra yapılmıştı.

31 Ağustos'a kadar Fenerbahçe transfer yapar daha çok, para var, önemli olan kaliteli futbolcuları bulabilmek, gerisi sorun değil.

İşimiz de zor değil, sonuçta son şampiyonuz ve oturmuş bir kadromuz var, dolayısıyla da endişe duymuyorum.

Şu an işi en zor durumda olan Beşiktaş iken neden Fenerbahçe'nin işi zor deniliyor, anlamak güç...

ForsakeN

Ailesi ile Ankara'da tatilini sürdüren yıldız oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:"Galatasaraylı yöneticilerin bir kaç gün içinde bu transfer ile ilgili görüşmeye geleceklerini biliyorum. Her futbolcu gibi ben de Galatasaray'da futbol oynamak istiyorum, menajerime gelen teklifler olduğunu biliyorum, büyüklerimiz anlaşırsa Galatasaray'a gideceğim" dedi.

Hilmi SEVER

sporx

bu haber yalan.Neden mi?

Ailesi ile Ankara'da tatilini sürdüren yıldız oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:

LigTV'de röportajı var Gökhan Ünal'ın o şuanda bi tatilköyünde tatil yapıyor.Sanırım Antalya veya Bodrum'daydı.Ve dedi ki: %70-80 Kayseri'de kalacağım :)

GeNç KaRTaL
Volkan Yaman işimize yaramazdıki Fırat abi.Ayrıca Ertuğrul Sağlam'da oyuncu bakıyor merak etme.

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:35
Gokhan unal haberi dogru dun arkadaslar gormus onu hatta konusma firsati bulmuslar yalakalik falan yapmislar iste adam demiski ben anlastim ama kayseri izin vermiyor demis hatta arkadaslar yemin ediyor anlasimsin falan diyoarlarmis hztta linconde geldi baka falan demisler

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 15:36
Giuly ne oldu şimdi?

Bence Gökhan Ünal'ı da alacağız....

giuly diye bi haber yok.kanata oyuncu alincakmis ve bu oyuncu bucurmus.bizde guily diye fikir yurutuyoruz

eGowiCh
22.Haziran.2007, 15:36
Celal Kolot bakıyor, Ertuğrul Sağlam değil :)

kerem184028
22.Haziran.2007, 15:37
bu haber yalan.Neden mi?

LigTV'de röportajı var Gökhan Ünal'ın o şuanda bi tatilköyünde tatil yapıyor.Sanırım Antalya veya Bodrum'daydı.Ve dedi ki: %70-80 Kayseri'de kalacağım :)

haberin linlkini atarmısın

eXcitinG
22.Haziran.2007, 15:38
Biryandan bizimkiLerede hak vermek gerek.Bu zamana kadar Rico ya deLgado ya feLan bir dünya para harcadık.Şimdi ise para buLamamamız doğaL.GaLatasaray iLe kıyasLanamayız biLe adamLar zaten yıLLardır para harcamıyorLardı transfere.Her kLübün her yıL aynı transfer poLitikasını uyguLaması imkansız.Fenerbahçe biLe beLki geLecek yıL nerde sözLeşmesi biten oyuncu onLarı aLmak zorunda kaLıcak.TransferLere büyük paraLar harcanıyor ve bunu da her kLübün kaLdırması imkansız gibi.O yüzden zaten bizim yönetiminde açıkLamaLarına bakarak bu sezon LincoLn ve CarLos gibi bomba transfer yapamayacağımız beLirtiLmek isteniyor ve taraftarında boş yere bekLeyip hevesinin kırıLmasını istemiyorLar.Eksik oLan yerLere görev adamı aLıcaz diyorLar.Bazen yönetime de hak veresim geLiyor.Ama işin sonunda başarı da oLmayınca ki iki sezondur pek başarısız oLduğumuz söyLenemez durup tekrar tekrar düşünmek gerek.

GeNç KaRTaL
22.Haziran.2007, 15:39
Oturmuş kadro var ama oturmuş kadrodan 3 kaptan 2 tanede derinlik oluşturan isim ayrıldı.Bunu demek istiyorlar.

Ayrıca ben Kazım transferini ihtiyaçtan dolayı alındığınıda düşünmüyorum.

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:39
Arkadasalr madem gokhan tatil yapiyor bu adam niye uydursun yani roportaj yapan adami mahkemeye verme hakki bile var sanirim demekki ortada bir yalan yok kaynakta sporx zaten

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 15:40
Saglam istedigi mevkileri sölüo sayın Kolot bakıyo.Güya 1 hafta içinde Turkiyeyi ayaga kaldıracaklardı :@
Edit:O zaman Niye taraftarı umutlandırıyolar niye rico gitcek diyolar ?

kerem184028
22.Haziran.2007, 15:40
ya sporx in haberleri hep doğru çıkarya kaynakarı sağlamdır oranın

ForsakeN
22.Haziran.2007, 15:41
Egemen'e katılıyorum.Şuan Türkiye'de en iyi kadro Fenerbahçe'de.Çünkü oturmuş bir kadroya sahip.

Ayrılan oyunculardan sadece Tuncay'ın eksikliğini hissedeceğiz.Çünkü ilk11'de oynayıpta ayrılan sadece Tuncay ve Ümit var.Ümit'in yerine zaten ondan kat-kat daha iyi Carlos ve Vederson geldi.

Şuan için tek eksiğimiz Tuncay.Ama onun yerine de yönetim oyuncu bulacaktır.

Transfer sezonunun bitmesine daha uzun süre var.Yönetim bikaç oyuncuyla anlaştı ama yabancı kararını bekliyorlar.Eğer sınırsız kararı alınırsa yabancı transferine ağırlık verecekler.Kaldırılmazsa anlaşılan Türk oyuncularla imza atılacaktır.

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:41
Kazım transferi bence de alternatif oldu yani... FB gibi bir takımın sağ tarafını felan kesinlikle idare edemez...

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:42
UEFA nin sitesinde haberler cikmis tercumesi iyi olan varmi

http://www.uefa.com/footballeurope/countries/association=135/index.html

TürkuAz
22.Haziran.2007, 15:42
bu haber yalan.Neden mi?

Sen söylediğinin doğru olduğunu göster..:)

eGowiCh
22.Haziran.2007, 15:44
Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u satmayacak Kayserispor.

kerem184028

schalke rakitic die bi adam alıomuş
lincoln gs de dio
bide orkun'u aldılar falan dio

Del Piero_10
Anlamadığım şey neden Türkiye'deki kulüpler her transferi resmi siteden yalanlama gereği duyuyor.Avrupa takımları böyle şeylerle uğraşmıyor.

spider3784

Biraz bekleyin hemen çeviriyorum. Lincoln haber değilmi?

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:45
Arkadaslar rakip takim konularina mesaj yazarken biraz dikkat edelim her an bir tartisma cikabilir

TürkuAz
22.Haziran.2007, 15:46
Yaz sonunda belli olucak..

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:46
schalke rakitic die bi adam alıomuş
lincoln gs de dio
bide orkun'u aldılar falan dio
sagol dostum ama onlari zaten biliyom yazinin icerigi ne mesela gs iddaali takim kuruyor falan gibi rakitic alindi bile forma ile pozu var

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:47
Yahu bi RicoPaşa mız var ztn... O da giderse... Celal Kolot çıksa dese maddi durumumuz yok bu sene yabancı alamıcaz ''anlayış'' dese... Valla bu kadar tepki almaz... Yok ortada Tello dışında 1adam...O da bonservissiz gelmiş ti heralde...

kerem184028
22.Haziran.2007, 15:47
sagol dostum ama onlari zaten biliyom yazinin icerigi ne mesela gs iddaali takim kuruyor falan gibi rakitic alindi bile forma ile pozu var

zaten onları fm den öğrendim öle smledim:D:D

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:48
Egemen haklisin Gokhan ile anlasmisiz ama adam demis klubum izin vermiyor falan demis bakalim ilerleyen gunlerde neler olacak

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:49
Lincoln geldi ya artık Yönetim-Taraftar arası düzelir... Birde stad olursa deyme CİmBom un keyfine yeniden eski günler yakın bence GS li Arkadaşlar...

Rodrigo Tello
eet madem yıldız almıycaksınız yıldızıda satmayın !

perpetua
Galatasaray SK's summer recruitment drive has seen midfielder Lincoln become the latest big name to arrive in Istanbul after a €5m switch from FC Schalke 04.

Galatasaray'in transfer hamleleri orta saha oyuncusu Lincoln'u 5 milyon euro karsiliginda Schalke'den Istanbul'a transfer olan son buyuk isimli oyuncu yapti.

Key player
The 28-year-old has just helped Schalke to second place in the Bundesliga, earning them an automatic spot in the 2007/08 UEFA Champions League. He scored three league goals in 23 games this season, but also made eight assists for team-mates. It was his third campaign at Schalke, having spent the previous three seasons at 1. FC Kaiserslautern. A product of CA Minerio in his homeland, Lincoln is the third foreign recruit for Galatasaray in ten days, with the UEFA Cup contenders having also signed Sweden captain Tobias Linderoth and Algeria defender Ismaël Bouzid.

Anahtar oyuncu
28 Yasindaki oyuncu gecen sezon Schalke'nin Bundesliga'da ikinci olmasina ve Sampiyonlar Ligine direkt katilmasina yardimci oldu. Oyuncu gecen sezon, 23 macta 3 gol atip, 8 de asist yapti. Schalke'de ucuncu yili idi ve daha once Kaiserslautern'de 3 sene gecirmisti. Ulkesinde Atletico Mineiro'da oynayan oyuncu Galatasaray'in 10 gunde aldigi ucuncu oyuncu. UEFA kupasina katilacak olan Galatasaray daha once Isvec'in kaptani Tobias Linderoth ve Cezayir defans oyuncusu Ismael Bouzid'i kadrosuna eklemisti.

eGowiCh
22.Haziran.2007, 15:51
Oturmuş kadro var ama oturmuş kadrodan 3 kaptan 2 tanede derinlik oluşturan isim ayrıldı.Bunu demek istiyorlar.

Ayrıca ben Kazım transferini ihtiyaçtan dolayı alındığınıda düşünmüyorum.

Rüştü kaptan değil, bunu söyleyip durmayın, en son kaptanlığını Pendikspor maçında yaptı, bundan yıllar önce...

3 kaptanı vardı Fenerbahçe'nin, Ümit, Tuncay ve Semih. İkisi ayrıldı, 3'ü değil.

Fenerbahçe'den ayrılan isimlere bakalım.

Serkan: Oynamıyordu zaten, sadece kadro derinliği katıyordu. Kerim daha çok faydalı olmuştur ondan bu sene, özellikle Randers ve D.Kiev'e attığı gollerle...

M.Yozgatlı: O da oynamıyordu, takım mağlupken bile oyuna girmiyordu, Appiah sağ kanat oynuyorken o yine oynamıyordu ve gönderilmesi iyi oldu, fazla bir şey kaybetmez F.Bahçe.

Rüştü: 3. kaleciydi, ligde sanırım 3-4 maç oynadı, ihtiyaç yoktu.

Ümit: Banko oynuyordu ama yerine dünyanın en iyi sol bek oyuncusu R.Carlos alındı, alternatifi de Vederson, onun da alternatifi Uğur Boral, bu yüzden gitmesi bir şey kaybettirmeyecek.

Kazım transferi bence de alternatif oldu yani... FB gibi bir takımın sağ tarafını felan kesinlikle idare edemez...

Colin Kazım forvettir ve forvete alternatif için alındı. Eğer kontenjanda bir değişiklik olmazsa Fenerbahçe forvet alamayacak ve çift forvet oynanması halinde Colin-Kezman ikilisi oynayacak. Sağ kanat değil Kazım, sağda da oynayabiliyor ama sağ için alınmadı.

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:52
ömer abi cok sagol

Arkadaslar bu arada Fazil abi Dedi saat 11 e kadar 50 forma satilmis dahada cok artacakmis

kerem184028
22.Haziran.2007, 15:52
şu ana kadar 5000 forma satışa sunulmuş

spider3784
22.Haziran.2007, 15:54
İşte çevirdim,
Galatasaray, yaz transfer döneminde Schalke 04 den 5m euro karşılığında istanbul'a getirmek için anlaştı.
Değişmez oyuncu(Anahtar oyuncu)
28 yaşındaki oyuncu Bundesliga da Schalke nin 2. liğinde büyük rol oynamış, 2007/2008 sezonunda Takımının şampiyonlar ligine Direk katılmasını sağlamıştı.
Lincoln, Bu sezon ligde 23 maçta 3 gol kaydetti, ve ayrıca 8 asist yaptı. Bu Schalke deki 3. sezonuydu, buraya gelmeden önce 3 sezon FC Kaiserslautern'de forma giydi.CA mineiro adlı bu takımda yetişen oyuncu, Uefa kupasınakatılan Galatasaray'ın İsveç kaptanı Linderoth ve Cezayirli savunma oyuncu Bouzid ile, Galatasaray'ın 10 gün içinde ki 3. yabancı oyuncu transferi,

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:54
Sabahtan 50 tane satilmis iste Bu saatlerde belki dahada cok satilmistir Ua bile kampanya baslatmis

spider3784
22.Haziran.2007, 15:55
Ömer abi benden önce davranmış:)

eGowiCh
22.Haziran.2007, 15:55
Biryandan bizimkiLerede hak vermek gerek.Bu zamana kadar Rico ya deLgado ya feLan bir dünya para harcadık.Şimdi ise para buLamamamız doğaL.GaLatasaray iLe kıyasLanamayız biLe adamLar zaten yıLLardır para harcamıyorLardı transfere.Her kLübün her yıL aynı transfer poLitikasını uyguLaması imkansız.Fenerbahçe biLe beLki geLecek yıL nerde sözLeşmesi biten oyuncu onLarı aLmak zorunda kaLıcak.TransferLere büyük paraLar harcanıyor ve bunu da her kLübün kaLdırması imkansız gibi.O yüzden zaten bizim yönetiminde açıkLamaLarına bakarak bu sezon LincoLn ve CarLos gibi bomba transfer yapamayacağımız beLirtiLmek isteniyor ve taraftarında boş yere bekLeyip hevesinin kırıLmasını istemiyorLar.Eksik oLan yerLere görev adamı aLıcaz diyorLar.Bazen yönetime de hak veresim geLiyor.Ama işin sonunda başarı da oLmayınca ki iki sezondur pek başarısız oLduğumuz söyLenemez durup tekrar tekrar düşünmek gerek.

:) Ricardinho için 1.25 milyon Dolar bonservis bedeli ödendi. Bunun için de hisse satıldı, yani bedavaya geldi gibi bir şey.

Delgado için de 5 milyon Euro ödendi, bunu da Ülker karşıladı.

Biraz ufak bir araştırma yaparsan kulübün kasasından bu oyuncular için dünya kadar para çıkmadığını görürsün.

Yani BJK yönetiminin mazereti olmamalı. Rüştü'ye yıllık 1.5 milyon Euro'dan 3 yıl için 4.5 milyon Euro verileceğine bu parayla iyi bir sağ bek alınabilirdi.

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 15:56
Bi ara alim bari bende forma.

Emurafu
22.Haziran.2007, 15:57
Ömer abi tecrubesiyle hemen cevirmis

ForsakeN
Sen söylediğinin doğru olduğunu göster..:)

Dün LigTV'deki Futbol Life programında izledim.Röportajı vardı Gökhan'ın.İnanmayanlar inanmaz.Yalan borcum yok size.Kanıtlama peşinde de değilim.

spider3784
Rakitic'ide Schalke, Lincoln den kalan boşluğu doldurmak için almış, daha doğrusu umut vaadettiği için.

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:58
Rüştü ye 1.5m€ mu verildi yahu...:confused: Ben daha az biliyom ama 1.5çokmuş...

uAburak89
22.Haziran.2007, 15:58
Lincoln geldi ya artık Yönetim-Taraftar arası düzelir... Birde stad olursa deyme CİmBom un keyfine yeniden eski günler yakın bence GS li Arkadaşlar...

Fikrimiz değişmedi, zihniyet İstifa.. İlk geldiğinde yapması gerekenleri şimdi yapıyor..

Fıratcan Alçınkaya
22.Haziran.2007, 15:59
Yahu bnde biliyom forvet olduğunu sağ kanat dada oynar diyolar o yüzden dedim...

Ayrıca Rüştü Semih ten daha çok kaptanlık yaptı size yani 3kaptanınızda gitti Şemsi haklı....

spider3784
22.Haziran.2007, 16:00
Fikrimiz değişmedi, zihniyet İstifa.. İlk geldiğinde yapması gerekenleri şimdi yapıyor..

Bu sene son şansı artık, birşeyler yapması gerektiğinin o da farkında.

Leoucwhsua
22.Haziran.2007, 16:01
............'nın başarılı oyuncusu .........., Galatasaray'dan transfer teklifi aldığını birkez daha doğrulayarak, futbol hayatına Türkiye'de devam edebileceğini açıkladı. ........ futbolcu ........, .......'da yayınlanan ...... gazetesine yaptığı açıklamada, .......'yı büyük ihtimalle bırakacağını, tercihlerinden birinin ya ........., ya da Galatasaray takımlarından biri olacağını belirtti.

******.org ta yazilmis bu.

Lincoln10
22.Haziran.2007, 16:03
......'nın barcelona'nın .....'yı barcelona'yı olabilir mi acaba:0:

Rodrigo Tello
22.Haziran.2007, 16:04
Ya bu yönetim iyice sacmaladı yada bana öyle geliyor...

Emurafu
22.Haziran.2007, 16:04
Canaydin iyi baskalnlik yapmadi belki ama camiada onu seven var yine baskan secilirse sasirmayin kim bu gelecek adamya konu dagilmasin neyse arasrtima yapim