PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

sercaninan
28.Haziran.2007, 02:35
Sonuçta bu kadar adam var hepsi oynayamıcak tabii ki bazıları oynayacak bazılar yedek kalacak bunları belirlemekde bizim değil Zico'nun işi...Heralde bu adamları aldırırken bi bildiği vardı...Keşke Adriano Ronaldo falanda gelseydide onlara yer arasaydık inşallah tek sorunumuz bu olur...

sercaninan
28.Haziran.2007, 02:38
Konuyla alakası yok ama bu Galatasaray'ın kombineleri hakkında bilgisi olan var mı sezon başlıcak nerdeyse halen ses seda yok acaba ceza olayından sonra mı çıkacak...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 02:38
Alex zaten 3 senedir bizde oynuyor, Avrupa'da hiçbir şey yapamadı, hiçbir şey veremedi. Geçen sene Avrupa'da aklınızda ne kaldı? Benim aklımda Tuncay ve Tümer kaldı açıkçası, bir de D.Kiev maçında Appiah.

Ondan önceki sene aklınızda kim kaldı, benim yine Tuncay, Man Utd'a attığı 3 gol.

Yani Alex akılda kalıcı hiçbir şey yapmadı Avrupa'da, 3 senedir de bizi bir yerlere getiremedi. Hagi'ye bakıyorsunuz, adam kupa getiriyor, Alex 3 senedir bizi ilerletemedi bile.

BlackEagle19o3
28.Haziran.2007, 02:46
Ben de herşey istatistik değil derken bunları kastetmiştim.Mesela Hagi zamanında
Alexin ligde yaptığı kadar gol ve asist istatistiği yapamadı ama büyük maçlarda büyüklüğünü ortaya koydu:).

CashFl0w
28.Haziran.2007, 02:57
Konuyla alakası yok ama bu Galatasaray'ın kombineleri hakkında bilgisi olan var mı sezon başlıcak nerdeyse halen ses seda yok acaba ceza olayından sonra mı çıkacak...
Nereye sezon başlıyo kardeş daha çook var..:)

sercaninan
28.Haziran.2007, 03:04
Nereye sezon başlıyo kardeş daha çook var..:)
Tamam çok varda Fenerbahçe ve Beşiktaş çıkardı kombinelerini ayrıca kombine alabilecek yüksek gelirli kesimde yavaştan tatile kaçar artık çıkarmakta geç kalındı bence...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 03:15
Cicinho Fener'e
Fenerbahçe'nin sağ kanada bulduğu süper yıldızı Fotomaç açıklıyor: Cicinho. Sarı lacivertliler, Real Madrid'in Brezilyalı yıldızının transferini bitirmek için Roberto Carlos'un menajeri Pasaliç'i görevlendirdiler

Dev bir isim daha
Mehmet Yozgatlı ve Serkan Balcı'nın takımdan ayrılmasıyla sağ kanatta güç kaybeden Fenerbahçe, Real Madrid'in süper sağ kanat oyuncusu Cicinho'nun peşine düştü. Başkan Aziz Yıldırım'ın, Cicinho transferi için Roberto Carlos'un menajeri Dino Pasaliç'i görevlendirdiği öğrenildi. Pasaliç'in 27 yaşındaki Cicinho için Real Madrid'li yöneticilerle görüşmelere başladığı vurgulandı.

10 milyon euro
Real Madrid'in bu futbolcuyu satmaya sıcak bakmaması üzerine 'kiralık' formülünü devreye sokan Fenerbahçe'nin, İspanyol devine bir yıllık kiralama bedeli olarak 10 milyon euro gibi baş döndürücü bir rakamı teklif edeceği iddia edildi. Cicinho'nun da Roberto Carlos transferinden sonra Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak baktığı ve bu transferin önümüzdeki günlerde bitebileceği ifade ediliyor.

FotoMaç

Noz
28.Haziran.2007, 03:28
abi sili ekvador macini seyrediyorum forvete su tenorio yu alsak super olur ya... ben boyle bi adam gormedim nasil kosuyor adam...

TaşkınMahmut
28.Haziran.2007, 03:44
vallaha çıksada almıycam kombine.hala yönetime kırgınım.5 senede 1 şampiyonluk yaşattılar bize.HELAL OLSUN.

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 03:50
Cisse transferi hayırlı olsun süper bir yıldız aldık.Defansı da orta sahayıda toparlayacak Cisse...

Ayrıca çok kuvvetli ve Teknik bir adam..Hiçbir Beşiktaş'lı üzülmesinki bu adam yıldız değil diye...Sahaya çıksın bir oynasın görün siz neler yapıyor...

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 03:51
Valla Fotomaç'ın haberlerine pek güvenmiyorum ben.

Cicinho'nun da gelme ihtimalinin olduğunu sanmıyorum.Çok genç daha...

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 03:52
Ankaragücü Bulgar golcü KAMBUROV ile anlaştı...

Jesus_FB
28.Haziran.2007, 04:02
Valla Fotomaç'ın haberlerine pek güvenmiyorum ben.

Cicinho'nun da gelme ihtimalinin olduğunu sanmıyorum.Çok genç daha...

çok genç değilde Türkiye'ye gelmek için çok genç :D

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 04:06
Onu kastediyorum zaten Tarık :D

eGowiCh
28.Haziran.2007, 04:09
Cicinho ile R.Madrid ile anlaşılırsa, ben inanıyorum ki seve seve gelir. R.Carlos ve Zico büyük etken oluşturur, özellikle de R.Carlos.

Cicinho'nun R.Madrid'deki ve hayattaki en yakın arkadaşı R.Carlos, bu ikna etmede büyük fayda sağlar.

http://www.mediotiempo.com/images/noticias/39480.jpg

http://www.20minutos.es/data/img/2006/07/29/500944.jpg

http://mm.servifutbol.com/Espa%C3%B1ol/Deportes/Mundiales/Noticias/Cicinho-y-Roberto-Carlos.gif

Jesus_FB
28.Haziran.2007, 04:12
yahu Egemen :) iyi arkadaşı var diye Real'i bırakıp bize mi gelicek yapma Allah aşkına bu kadarda duygusal olmayın yahu

eGowiCh
28.Haziran.2007, 04:15
Cicinho sakatlığı yüzünden Real formasını unutur oldu, ayrıca iyileştikten sonra da düzenli forma bulamadı, seneye de bulamaz, Real mutlaka yıldızlar alır oraya. Salgado oynuyor, Cicinho yedek, bence Cicinho gelir, neden gelmesin ki?

Jesus_FB
28.Haziran.2007, 04:22
Bence neden gelsin? Real'de salgado'yu kesme ihtimali çok yüksek oynayamayacak olupta ayrılmak istese sence hangi klüpler düşer peşine? Sen 27 yaşıdda olcaksın dünyaca tanınan çok yetenekli sağ kanat oyuncusu olucaksın, dünyanın en büyük takımından ayrılıp Fenerbahçe'ye mi gelirsin?

sercaninan
28.Haziran.2007, 04:25
Carew'in menejeri şuan Türkiye'de...Yönetim onunla anlaşma zemini arrıyor...Carew'in sözleşmesindeki bir madde engel çıkaıyormuş...Beşiktaş'a geldiğinde bira başka Türkiye klübünde oynyamaz diye maddesi varmış...Ama Lyon'dan sonra Atan Villa'ya da gittiği için bu sorunda çözülmüş yani 28 yabancı sınırı açıklandıktan sonra Carew'i imza atarken görebiliriz...Demedi demeyin yeni golcümüz %99 Carew...

Ayrıca Türkiye'ye tatil için gelen Makalele hava alanında iken Mahmut Uslu'da ordaymış...Bir tesadüf mü yoksa Appiah giderse alternetif arayışı mı acaba ilerde belli olur...

YENİ GOLCÜMÜZ %99 JOHN CAREW

Bu mesajı 26 Haziranda hiç bir gazete tv ve sitede yokken yazmıştım ve doğru çıktı Fenerbahçe Carew'le anlaşmış gazetelerde yazdığına göre...Cicinho falanda yalandır büyük ihtimalle onuda söyliyim çünkü bana Carew'i söyleyen adam sınırlama olayına kadar başka yabancı yok sunur kalkarsa iyi adamlar getirir başkan demişti yani şuan Cicinho falan yalan...Eğer başka duyumlarda alırsa sizle paylaşırım...

Bu arada tatile gidiyorum yarın herkese iyi günler diliyorum...Fenerbahçe'nin ilk maçından bir gün önce buradayım Allah kısmet ederse görüşmek üzere...Herkese bol Fenerbahçeli bol neşeli günler...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 04:27
John Carew'in geleceğine dair iddialar var, harika transfer olur, umarım gelir.

http://www.leblogfoot.com/wp-content/uploads/2007/Vincent/Carew3.jpg

sercaninan
28.Haziran.2007, 04:28
John Carew'in geleceğine dair iddialar var, harika transfer olur, umarım gelir.

http://www.leblogfoot.com/wp-content/uploads/2007/Vincent/Carew3.jpg

Kardeş bana bunu söyleyen adam çok sağlam artık umaraımı mumarımı kalmadı bunun Carew Fenerbahçe'de

nekop
28.Haziran.2007, 04:30
Cicinho gelebilir bence abartıldığı kadar iyi oyuncu degil hem ün bakımından hemde oynadığı oyun bakımından...

Memedov
28.Haziran.2007, 04:33
Carew gelecek gibi..:)

İşte Real Madrid'li futbolculara yaşattığı zor anlar..:p

http://www.youtube.com/watch?v=Rp7AHTZwcN4

SYLaR
28.Haziran.2007, 04:34
Cicinho çok büyük bir sakatlık geçirdi.Aylarca sahalardan uzak kladı.İyileştikten sonra fazla forma şansı bulamadı evet çünkü fiziksel olarak hazır değildi.Bu sırada da yerine Salgado oynadı.Yoksa hangi hocaya sorsan Salgado'mu cicinho'mu tabiki cicinho'yu oynatarım der.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 04:34
John Carew inşallah dediğin gibi gelir, şu TFF kararı bir açıklasa gelecek ama :)

Carew süper bir yetenek, tam aradığımız tip oyuncu, BJK'de harikaydı zaten, Lyon'da da süperdi, hala aklımda R.Madrid maçı. Dünyanın en iyi stoperi Cannavaro'yu rezil rüsva etmişti, onu bırakın, Ramos, Reyes, hepsini deli etmişti. Fiziğiyle çok güçlü bir santrafor.

Jesus_FB
28.Haziran.2007, 04:41
carew olursa büyü katkı sağlar ama yine iş zicoda bitiyor tabi ondan nasıl en verimi alabilceğini iyi düşünmeli tabi gelirse :)

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 04:41
Ya Beşiktaş ya asla...

İsmi Fenerbahçe ile anılan Carew, FANATİK’e konuştu: İşte, Türkiye’ye dönersem giyeceğim forma!

http://img227.imageshack.us/img227/8726/carewzj4.jpg

22.03.2007

John Carew... Beşiktaş’ta 1 sezon forma giydi ama Siyah-Beyazlılar onu çok sevdi... O da Beşiktaş’ı... Norveçli yıldız Türkiye’den ayrıldıktan sonra ilk kez ve sadece FANATİK’e konuştu. Lyon’dan Aston Villa’ya geçen ve hocası Martin O’Neill’ın ‘Gelecek sezon Premier Ligi sallayacak santrfor’ dediği dev golcü, Haber Müdür Yardımcımız Kaan Bora’ya ses getirecek açıklamalar yaptı. Yanımızda götürdüğümüz Beşiktaş formasını büyük bir zevkle imzalayan Carew “Türkiye’ye dönersem giyeceğim tek forma budur” dedi.

‘Hiç bu kadar sevilmedim’

Şimdi söz, ‘Gönlüm her zaman Beşiktaş’ın yanında’ diyen John Carew’de: “Türkiye’den şartlar öyle gerektirdiği için ayrıldım. Şu anda İngiltere Premier Ligi’nde forma giyiyorum. Her futbolcu burada oynamak ister. İspanya, Fransa ve Norveç’te de oynadım ama Ada’daki futbol ambiyansı çok başka. İsmim Türk takımlarıyla anılıyor olabilir ama benim için tek Türk takımı var o da Beşiktaş... Futbol kariyerimin çok önemli ve güzel bir bölümünü Türkiye’de Beşiktaş ile geçirdim. İtalya’da, Fransa’da hep önemli takımlarda oynadım ancak hiç bu kadar sevilmemiş, sevmemiştim.”

‘Fenerbahçe’ye gitmem’

Ne Fenerbahçe ne de başka bir Türk takımından teklif aldım. Zaten Türkiye’ye dönersem giyeceğim forma, Beşiktaş formasıdır... Başka bir takıma gitmem. İnönü Stadı’nı ve o müthiş seyirciyi unutamam. Taraftarın ‘I love you John Carew’ tezahüratı hâlâ kulağımda çınlıyor. Buradan Beşiktaşlı taraftarlara bir mesajım var... Sizi hiç unutmadım, her zaman kalbimde olacaksınız... Fırsat buldukça Beşiktaş’ı takip etmeye çalışıyorum. Bu sezon şampiyonluk şanslarının bulunması beni de sevindiriyor.

22 Mart 2007 Fanatik Gazetesinden alıntı...

Eğer Carew gelirse tüm BEŞİKTAŞ'lıların güzende bitecektir...

goosfraba
28.Haziran.2007, 08:09
Murat'a cevap:D

İŞTE YENİ GOLCÜMÜZ JOHN CAREW
Fenerbahçe’de son dakika gelişmesi.Ne diyorsak o…1907haber duyurdu ve Carew gerçek oldu. Fenerbahçe Aston Villa takımının golcü futbolcusu John Carew ile 4 yıllık anlaşma imzaladı. Fenerbahçe Aston Villa'ya 6 milyon euro bonservis bedeli verirken yıldız futbolcu yıllık 3 milyon euro para alacak

FENERBAHÇE’DE SON İMZA CAREW
Forvet arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'nin Aston Villa'nın golcü futbolcusu John Carew ile anlaştığı. Bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen fakat beklenen performansı gösteremeyen Carew Türkiye'den Fransa'nın Lyon takımına transfer olmuştu
Mateja Kezman'ın yanına uzun boylu bir santrafor arayan Fenerbahçe, Carew'de karar kıldı. Fenerbahçe'nin 3+1 yıllığına Carew ile anlaştığı, Norveçli futbolcu için Aston Villa'ya 6 milyon Euro bonservis ücreti, Carew'e ise yıllık 3 milyon Euro vereceği belirtildi..
2004-05 sezonunda Beşiktaş'ta forma giyen ve aynı sezonun sonunda Lyon takımına satılan John Carew ile Beşiktaş'la yapılan sözleşme gereği,"Türkiye'de başka bir takımda forma giyemez." maddesi konulmuştu.Ancak geçtiğimiz ocak ayında Milan Baros'la takas edilen ve İngiltere'nin Aston Villa takımına geçen Norveç'li yıldız için bu engel ortadan tamamen kalktı ve engel kalmadı.

Deivid Gönderiliyor..
Bu sıcak gelişmeler üzerine Deivid’in menejeri İstanbul’a çağrıldı ve yeni sezon öncesi futbolcunun kendisine kulüp bulması istendi ve bonservis konusunda ise her türlü kolaylığın yapılacağı belirtildi.

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 08:48
carew iyi olurda cicnho yu takmayın bile fotomaç yazarları oyuncu ararken onu bulmuşlardır:D

perpetua
28.Haziran.2007, 09:38
Tahkim'den cikacak muhtemel bir ceza indirimi belli olmadan kombineler cikmaz. Fiyatlandirma buyuk ihtimalle buna bagli cunku.

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 09:46
Cisse taraftarın beklediği yıldız olmasa bile yararlı olacağını düşünüyorum.

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 09:49
Cicinho haberleri %100 yalan inanmıyorum bile... eğer yönetimin 2 yıldız sözünden biri carew ise biz boşu boşuna heyecanlanmışız

WebMaster91
28.Haziran.2007, 10:05
Carew Türkiye'ye geri dönmez diye düşünüyorum ama gelirse de hem Fener için hem de Türkiye için iyi olur..Ligimizde ne kadar çok yabancı yıldız olursa o kadar iyi ;)..

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 10:29
ben Carew'i dünya yıldızı veya çok büyük yıldız olarak görmüyorum... sadece ün yapmış bir futbolcu bnm için ... gelirse fbye hayal kırıklığı olur... zaten fb yömnetiminin bu son olaylardan sonra eski bjkli alacağını sanmıyorum :)

WebMaster91
28.Haziran.2007, 10:32
ben Carew'i dünya yıldızı veya çok büyük yıldız olarak görmüyorum... sadece ün yapmış bir futbolcu bnm için ... gelirse fbye hayal kırıklığı olur... zaten fb yömnetiminin bu son olaylardan sonra eski bjkli alacağını sanmıyorum :)
O da doğru..M.Yozgatlı ve Rüştü Bjk'ye gitti olay çıktı..Ama bir de şu açıdan bakmak gerek..Fb yönetimi Bjk'ye misilleme olarak da Carew'i alabilir..

Revolution
28.Haziran.2007, 10:43
Karan'a Fener kancası
Galatasaray dün akşam Ümit Karan şokuyla sarsıldı. Sarı-kırmızılı ekibin golcü futbolcusu yönetime Fenerbahçe'den çok cazip bir teklif aldığı mesajını ileterek bonservis bedelinin belirlenmesini istedi. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Galatasaray'ın sezonu açtığı günün akşamında Ümit Karan'ın böyle bir taleple gelmesi sarı-kırmızılı yönetimi karıştırdı. Olayı ilk öğrenen yönetici Haldun Üstünel'in talep üzerine "Biz seni kadronun garantisi olarak görüyoruz. Daha birkaç ay önce üç yıllık sözleşme yeniledik. Böyle bir davranış etik olur mu?" diyerek tepki gösterdiği, daha sonra da daha yumuşak bir tavırla golcü yıldızı takımda kalması ikna etmeye çalıştığı ancak başarılı olamadığı öğrenildi. Üstünel'in şok telefon konuşmasından sonra gelişmeyi aktardığı diğer yönetim kurulu üyeleri de şaşkınlık yaşadı.

FENER'İN TEKLİFİ 2 KATINDAN FAZLA

Ümit Karan'ın geçtiğimiz sezonlarda yaşadığı bazı tatsız olaylar nedeniyle Fenerbahçe'nin teklifine sıcak bakarak kabul ettiği belirtilirken bugünden itibaren iki kulübün bonservis bedeli için resmen pazarlığa başlaması bekleniyor. Ümit Karan'ın kararını bildirmesinden sonra Fenerbahçe yönetiminin de bonservis için Galatasaray ile temas kurup anlaşma zemini arayacağı bildirildi. Ümit Karan'ın sezon sonunda biten sözleşmesi Ocak ayında karşılıklı anlaşma ile 3 yıl uzatılmıştı. Sarı-kırmızılılardan yıllık 800 bin Euro alan Ümit Karan'a, Fenerbahçe'nin bunun iki katından fazlasını önerdiği iddia edildi. Ancak Fenerbahçe'nin 31 yaşındaki futbolcuya teklif ettiği cazip para miktarı dışında sağladığı başka şartların da golcü futbolcunun ayrılma kararına varmasına neden olduğu konuşuluyor." 28.06.2007

Kaynak : Sabah

Yorumum:Allah korusun...

uAsamet91
28.Haziran.2007, 10:45
Yalan haberdir.Dün güle oynuya Antreman yapıyodu.

Aşk-ı Şehir
28.Haziran.2007, 10:47
bencede yalandır hiç sanmam Ümit Karan'ın F.Bahçeye gideceğini (::)

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 10:50
"Cisse tam bize göre"

Sevilla kaptanı Navarro ve Real Betis'in yıldızı Assunçao'dan bekledikleri yanıtı alamayan ve rotayı Fransa'ya çevirip Paris Saint Germain'den Edouard Cisse'yi renklerine bağlayan Beşiktaş yönetimi, yüzleri güldürdü. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, dört dörtlük transferler yaptıklarını belirtirken, Cisse'nin de aradığı adam olduğunu belirtti. Yönetime teşekkür eden Sağlam, "Fransa'nın en istikrarlı futbolcularından birini aldık. Orta sahadaki eksiğimizi kapattık" dedi.

Futbol şube sorumlusu Celal Kolot ve yönetici Mario Berk'in, Cisse'nin işini bitirerek büyük bir transfere imza attıklarını kaydeden Sağlam, "Çok iyi bir ön liberoya sahip olduk. 90 dakika oyun disiplininden kopmayan yapıya sahip. Yardımlaşmayı çok iyi seviyor. Cisse'yi, alt yapı oyunu tarama ekibinin ardından menajerimiz Ali Gültekin de izledi. Verdikleri olumlu raporların ardından, benim de onayım alındıktan sonra, Cisse'yi renklerimize bağladık. İstediğim bir isim daha formamızı giyecek" diye konuştu.

Kilit oyuncum

Beşiktaş'ın yeni sezonda 4-4-2 sistemiyle mücadele edeceğini de sözlerine ekleyen Sağlam, şöyle devam etti: "Tecrübeli oyuncularla, büyük hedeflere varılır. Rüştü, Tello, Mehmet Yozgatlı ve Cisse bize büyük güç katacaklar. Özellikle de Cisse. O bizim kilit oyuncumuz olacak. İki ayağını da çok iyi kullanıyor. Uzaktan attığı sert şutlar ile skora da katkı yapıyor. İyi takımlarda oynadı. Her teknik adamın takımında görmek istediği niteliklere sahip."

Kaynak: Hürriyet
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Navarro'da sona doğru
Sevilla'nın kaptanıyla her konuda anlaşan Beşiktaşımız, Sevilla kulübünden gelecek kararı beklemeye başladı

İngiltere ve İspanya’daki ilk etap transfer çalışmalarında Fransız Claude Makalele, İspanyol Ivan Helguera’dan olumlu sonuç alamayan Real Betis’li Assunçao için de sıkı pazarlıklar yapan Beşiktaş’ta yeni hedef Sevilla’nın tecrübeli defans oyuncusu Javi Navarro. Yabancı transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Celal Kolot ve Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk, İspanya’da yıldız futbolcunun menajeri ile masaya oturdular.

Cumartesi gecesi Sevilla ile Getafe arasında oynanan İspanya Kral Kupası final maçını izleyen siyah-beyazlı yöneticiler Sevilla’nın kaptanını alabilmek için resmen girişimlere başladı. Sevilla’nın 1-0 kazandığı finalde forma giyen Navarro defansın ortasında ve sağında oynayabiliyor. İlerleyen yaşına rağmen futbol bilgisi ve yerindfe müdehaleleriyle bilinen Navarro, Valencia alt yapısında yetişmiş bir isim. Uzun yıllar yetiştiği takımda ter döken Navarro, 2001 yılından beri Sevilla’da oynuyor. Takımıyla 2006 ve 2007’de UEFA kupası zaferleri yaşayan 33 yaşındaki oyuncu 2006’da UEFA Süper Kupası sevinci de yaşadı.

2008’E DEK MUKAVELESİ VAR

Beşiktaş yönetiminin, Sevilla ile sözleşmesi 2008 yılına kadar süren defans oyuncusu için 3 milyon Euro’ya kadar çıkabileceği iddia edildi. Tecrübeli defans oyuncusu Navarro’nun menajeri ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve İspanyol oyuncunun “Gelirim” mesajı verdiği belirtildi. Sevilla’nın transfere razı olması halinde İspanyol futbolcunun da siyah-beyazlılardan yıllık 900 bin Euro alacağı öğrenildi.

KUPAKOLİK

6 yıldır Sevilla’da olan Navarro, 2 UEFA Kupası, 1 Süper Kupa ve Cumartesi gecesi de Kral Kupası’nı kaldırma sevinci yaşadı.

Kaynak: Vatan

Navarro'yu alcagımıza Coloccini'yi alsak daha iyi.

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 10:54
Valla hic belli olmaz ama sanmam Gs bırakmaz.

eXcitinG
28.Haziran.2007, 10:58
NasıL insanLar durmadan burda beşiktaşı eLeştiren yazıLar yazabiLiyorsa bende durmadan bu yazanLara cevap vermeye devam edicem.Bunu beLirteyimde mesajı aLan aLdı....

Transfer geLişmeLerine de geLince.Orta saha yı da düzenLedik geriye bi tek bence hücum oyuncusu aLmamız kaLıyor.Savunmayı boşverim hücum adamı aLsak çok iyi oLur..

LaOmerta
28.Haziran.2007, 10:58
Fener gercekten istiyorsaa, hemen satalim!!!!!!!!

Revolution
28.Haziran.2007, 11:08
NE?Satalım mı?Ne kadar gider ki zaten en fazla?Bence kalsın..Şuan en iyi forvetimiz bence..

nerazzuri
28.Haziran.2007, 11:10
30 milyon avro kimin için?
F.Bahçe'nin dün, bir bankadan aldığı teminatın hangi futbolcu için olduğu konuşulmaya başlandı

Fenerbahçe'de yabancı santrfor arayışları devam ediyor. Sarı lacivertli yönetimin, "Bir santrfor bir de sağ kanat oyuncusu arıyoruz" ifadelerinin üzerine dün öğle saatlerinde ilginç bir gelişme yaşandı. Saat 15.00 sularında Fenerbahçe adına HSBC Bank'tan 30 milyon euro değerinde bir teminat mektubu alındı. Bu işlemin ardından kulislerde, "Fenerbahçe John Carew'le anlaştı" haberleri yayılmaya başladı. Ancak Fenerbahçe'nin Aston Villa'da forma giyen Norveçli futbolcuyla görüşmediği ve ilgilenmediği iddia edildi. Fakat 30 milyon euroluk teminatın hangi oyuncuya gittiğine dair söylentiler yayılmaya başladı.

YILDIZLAR YİNE GÜNDEME GELDİ

Daha önce ilgilenilen Makaay'ın büyük ihtimal Feyenoord'a gidecek olması, Morientes için Valencia'ya bir teklif götürülmemesi ve Gudjohnsen'in toplam değerinin 30 milyon euroyu bulmaması dolasıyla kulislerde yine, "Ronaldo mu, Adriano mu?" sorusu konuşulmaya başlandı. Fenerbahçe yönetimine yakın kaynaklar maliyeti 25 milyon euroyu bulan Nikola Zikic'in isminin de gündemde olduğunu iddia ettiler. Fenerbahçe yöneticileri ise, Futbol Federasyonu'nun yabancı futbolcu sayısıyla ilgili kararı kesinleşmeden, yabancı oyuncu transferiyle ilgili herhangi bir girişim yapmayacaklarını söylediler.

Kaynak : Sabah

Lincoln10
28.Haziran.2007, 11:12
Ümit Karan geçen sene bir röportajında Tümerin fb'ye gitmesi hakkında konuşuluyordu.Ümit'e de sordular.profosyonel oyuncuyum gidebilirim demişti:rolleyes:ama zannetmiyorum gideceğini.Gerçekten Galatasaraylıysa bunu yapmaz:icon_wink:

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 11:16
Bonservisi sizdeyse hiç bi yere bırakmaz Gs onu.

deniz.91
28.Haziran.2007, 11:22
satsın demiyoruz deniz burayı iyi anlamak lazım (::) konuyu uzatmasın vermiyoruz desin. Kınama mektubu yollamasın, afiş yaptırmasın, fifa'ya gitmesin. Hem satmaları kendi açılarından daha iyi bence (::)

bu na peki

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 11:26
Evet Bobo'nun yanına onun gibi adam lazım.

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 11:30
böle bir transferin olmasına ihtimal vermiyorum :D

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 11:30
bence Nobreyi iyi kullansanız ne bobo ne başkası... zaten bu yıl kanat oynayacağı için bjk nobre kendisini daha iyi gösterir

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 11:31
O da doğru..M.Yozgatlı ve Rüştü Bjk'ye gitti olay çıktı..Ama bir de şu açıdan bakmak gerek..Fb yönetimi Bjk'ye misilleme olarak da Carew'i alabilir..

bu misillemelerin sonu yok... fb yönetimi bu hatayı yapmaz

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 11:33
Evet gecen sene bizde kanat yoktu.Bu sene kanatlar saglam görcez Nobre'yi

Cisse IMKB'ye bildirildi

Beşiktaş Kulübü, Paris Saint Germain'de forma giyen Fransız orta saha oyuncusu Edouard Cisse ile anlaştığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) bildirdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından İMKB'ye gönderilen yazıda, Paris Saint Germain'de oynayan Fransız orta saha oyuncusu Edouard Cisse ile yıllık 1 milyon 500 bin Euro karşılığında 2+1 yıllık anlaşma sağlandığı bildirildi. Siyah-beyazlı kulüp ayrıca Paris Saint Germain Kulubü ile de bonservis bedeli olarak 2 milyon Euro karşılığında prensip anlaşmasına varıldığı belirtildi.

Kaynak: İHA

Ilhan
28.Haziran.2007, 11:39
Nobre'nin yetenekleri sınırlı. Sadece altıpasta etkili.

Ilhan
28.Haziran.2007, 11:44
Carew+ iyi bir sağ bek ile, bunların üstüne iyi bir Türk sağ kanat ile anlaşılırsa Fener'i seneye kimse tutamaz.

MeMo
28.Haziran.2007, 11:47
Sağ kanata Ali Bilgin yeterli diye düşünüyorum İlhan abi bir sağ bek iyiolur buna katılıyorum.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 11:47
Ne NavaRRo su ya Coloccini var ken 33yaşındaki adamı niye alöaya çalışıyoruz...

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 11:49
:D Bence iyi degil satmaları o adamlar onlara lazım.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 11:50
Deivid Gönderiliyor..
Bu sıcak gelişmeler üzerine Deivid’in menejeri İstanbul’a çağrıldı ve yeni sezon öncesi futbolcunun kendisine kulüp bulması istendi ve bonservis konusunda ise her türlü kolaylığın yapılacağı belirtildi.

Benim üsteki haberden umudum yok yahu... Carew de hayırlı olsuN...

MeMo
28.Haziran.2007, 11:52
Carew Fener'de

Sessiz sedasız bitti
F.Bahçe’de bir süredir merakla beklenen golcü bir dönem Beşiktaş’ta da top koşturan John Carew oldu. Roberto Carlos transferiyle tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken sarı-lacivertliler, Aston Villa’da kiralık olarak forma giyen Norveçli futbolcuyla 3+1 yıllık sözleşme imzaladı. Geçtiğimiz hafta Carew’in Hollandalı menajeri Flo’yu İstanbul’a davet eden F.Bahçe Yönetimi, kulüp binasında gizlice yapılan görüşmenin ardından prensip anlaşmasına varmıştı. Bu transfer için Norveçli golcünün bonservisini elinde bulunduran Lyon’a 6, Carew’e ise yıllık 3,5 milyon euro verilecek. Önümüzdeki sezon Avrupa’da başarı sloganıyla yola çıkan sarı-lacivertliler Carew transferini de bitirerek yine adından söz ettirmeyi başardı.

Deivid topun ağzında
John Carew transferinin kamuoyuna açıklanmamasının sebebi olarak ise, Futbol Federasyonu’nun bir türlü yabancı kontenjanı konusuna açıklık getirmemesi ve Başkan Haluk Ulusoy’dan “sınırlama kalkmayacak” doğrultusunda alınan duyumlar gösteriliyor. Ancak Carew transferiyle birlikte elinde toplam 7 yabancı oyuncu bulunduran F.Bahçe Yönetimi B planını hazırlamış durumda. Buna göre yabancı kontenjanının 6’yla sınırlı kalması durumunda öncelikli olarak Deivid gönderilecek. Ardından da Avrupa kulüplerinin gözdesi durumunda olan Appiah satılarak hem kontenjanda yer açılacak, hem de Ganalı yıldızdan gelecek kaynak Carew transferine harcanacak. Kontenjanın arttırılması durumunda ise bütün yabancı oyuncular kalacak.

Kaynak:http://www.turkiyegazetesi.com.tr/haberdetay.aspx?haberid=335900

İnşallah doğrudur.

Del Piero_10
28.Haziran.2007, 12:01
Yıllık 3.5 milyon euro dünyanın en iyi oyuncularına verilir yada petrol zengini ülkelerin takımları tarafından verilir.

Neden bu kadar yüksek bir rakam ödendi anlamak zor.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 12:02
İşte bizim takımlar herkese bu kadar fazla para veriyor malesef...

perpetua
28.Haziran.2007, 12:03
golcünün bonservisini elinde bulunduran Lyon’a 6, Carew’e ise yıllık 3,5 milyon euro verilecek.

Carew'in bonservisi Aston Villa'nin elinde. Henuz Carew'in satilacagina ve/veya takimindan ayrilmak istedigine dair, yabanci medyada herhangi bir habere rastlamadim.

Bizim medyanin uydurmasi olma ihtimali var. Simdilik fazla umitlenmeyin bence.

umutcardak
28.Haziran.2007, 12:05
insallah olmaz

deniz.91
28.Haziran.2007, 12:29
Galatasaray Gökhan defterini kapattı

http://image.haber3.com/haber/84963.jpg
G.Saray Başkanı Özhan Canaydın, Gökhan Ünal defterini tamamen kapattıklarını açıkladı.

28 Haziran 2007 11:14 Galatasaray Kulübü, Gökhan konusunu kapatarak, devreden çıktı. Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Futbol Federasyonu Mali genel kurulunda kayserispor Başkanı Recep Mamur ile görüşerek, Gökhan konusunu kapattıklarını ve ısrarcı olmayacaklarını söyledi. Kayserispor başkanı Mamur'da bu gelişmeler üzerine " 2 kulüp arasındaki dostluk devam edecek. Sayın Canaydın, Gökhan konusunda devrede olmayacaklarını söyledi" dedi

GALATASARAY BAŞKANI DEVREYE GİRDİ VE GÖKHAN KONUSU KAPANDI

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Kulüpler Birliği ve Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ile Ankara'da Futbol Federasyonu mali genel kurulu toplantısında bir araya geldiklerini, Özaydın'ın Gökhan konusunda devreden çıktıkları yolunda kendisine söz verdiğini belirterek, "Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, kendisi dışında Gökhan ile ilgili yapılan görüşmeler konusunda, gösterdiğimiz tepkiye üzüldüğünü, iki kulüp arasında gerginlik yaşanmamasını istediğini gerek gönderilen mektup gerekse asılan pankartlardan ,Kayserispor'un bu konudaki kararlığını gördüklerini söyledi. O ndenle Galatasaray için Gökhan konusunun kapandığını, renktaş iki kulüp arasındaki dostluğun sürdüğünü dile getirdi. Biz de bu konuyu kapattık. Yaşanan kısa süreli tatsızlığı uzatmanın bir yararı yok" dedi.

Kaynak : DHA

deniz.91
28.Haziran.2007, 12:39
Galatasaray Gökhan defterini kapattı

Galatasaray Kulübü, Gökhan konusunu kapatarak, devreden çıktı. Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Futbol Federasyonu Mali genel kurulunda kayserispor Başkanı Recep Mamur ile görüşerek, Gökhan konusunu kapattıklarını ve ısrarcı olmayacaklarını söyledi. Kayserispor başkanı Mamur'da bu gelişmeler üzerine " 2 kulüp arasındaki dostluk devam edecek. Sayın Canaydın, Gökhan konusunda devrede olmayacaklarını söyledi" dedi
GALATASARAY BAŞKANI DEVREYE GİRDİ VE GÖKHAN KONUSU KAPANDI
Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Kulüpler Birliği ve Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ile Ankara'da Futbol Federasyonu mali genel kurulu toplantısında bir araya geldiklerini, Özaydın'ın Gökhan konusunda devreden çıktıkları yolunda kendisine söz verdiğini belirterek, "Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, kendisi dışında Gökhan ile ilgili yapılan görüşmeler konusunda, gösterdiğimiz tepkiye üzüldüğünü, iki kulüp arasında gerginlik yaşanmamasını istediğini gerek gönderilen mektup gerekse asılan pankartlardan ,Kayserispor'un bu konudaki kararlığını gördüklerini söyledi. O ndenle Galatasaray için Gökhan konusunun kapandığını, renktaş iki kulüp arasındaki dostluğun sürdüğünü dile getirdi. Biz de bu konuyu kapattık. Yaşanan kısa süreli tatsızlığı uzatmanın bir yararı yok" dedi.
CANGELE YARIN İMZA ATACAK
Bu arada, Kayserispor Kulübünün renklerine katmak istediği geçen sezon Sakaryaspor'da top koşturan Cangele, Türkiye'ye geldi. Cangele'nin yarın Kayseri'ye gelerek sarı kırmızılı yöneticilerle yapacağı son görüşmenin ardından iki yıllığına imza atacağı ögrenildi. Diğer iki Arjantinli oıyuncunun transferinin de pazartesine kadar çözümleneceği ifade edildi
ANTRENMANDA SUYA HUCUM
Kayserispor'un yabancı oyuncularından Leonardo ile Eder de Kayserispor'un Karpuzatan tesislerindeki antrenmanlarına katılırken, sarı kırmızılı oyuncuların aksam antrenmanında sık sık verilen molalarda suya hucum ettikleri ve şişe şişe su içtikleri görüldü. Sıcaklar nedeniyle saat 18.00'den 18.30'a alınan aksam antrenmanında oyuncuların hırsı ve kendilerini yeni teknik direkrtör Tolunay Kafkas'a beğendirme çabası gözlerden kaçmadı.
KAYSERİSPORUN TURNUVADAKİ RAKİPLERİ BELLİ
Öte yandan,Kayserispor'un 10 Temmuz'da Kocaeli Kartepe'deki kampında yapacağı turnuva maçlarının programı belirlendi. Kartepe Futbol turnuvası 2.grupta Kayserispor İstanbulspor ve Ç.Rizespor'la eşleşti. Öteki grupta ise, Denizlispor ,Bursaspor ve Giresunspor yer aldı. 6 takımın katıldığı Kartepe futbol turnuvasında sarı kırmızılılar ilk maçını 13 Temmuz'da İstanbulspor'la, ikinci maçını 16 Temmuz'da Ç.Rizespor'la oynayacak.

28.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 12:41
Galatasaray vermez Ümit KaRan ı... Çok zoR...

BlackEagle19o3
28.Haziran.2007, 12:45
Aslında hiç defans almasak daha iyi olcak.Bu takıma bir forvet lazım.Nasıl görmüyorlar anlamıyorum:(

BlackEagle19o3
28.Haziran.2007, 12:48
Galatasaray G.ünal defterini kapattığına göre Deniz artık rahatlamıştır:).Burda kalcak diye mücadele edip duruyordu:).

deniz.91
28.Haziran.2007, 12:49
Galatasaray G.ünal defterini kapattığına göre Deniz artık rahatlamıştır:).Burda kalcak diye mücadele edip duruyordu:).

heheheh ben zaten biliyodum kalacağını ama bazıları ısrarla gelecek diyolardı :)

fmsmyrna
28.Haziran.2007, 12:51
12 kisi var orda.. ilk 11 degil ilk 12 desek daha dogru olur :D

Orda ben bir mevkiye 3 oyuncuyu aday göstermişim 12 kişi olmuyor yani
Zaten yanlış yazmışım 4-3-2-1 değil 4-3-1-2 olacak Milan çoğu maçında böyle oynadı ta ki son 4-5 Şampiyonlar Ligi maçı hariç o maçlarda tek forvet oynayıp orta sahaya Ambrosini'yi koydular.Ancak bu taktikte beklerin çok iyi çalışması gerekir.Carlos'ta sorun olmaz ama Önder o kadar çıkamaz
Ali Çamdalı için Leverkusen'i bekliyormuşuz.uzun booylu bir stoper iyi olur Can'a güvenmiyorum ben
Carew'in iyi bir kariyeri var Valencia-Roma-Lyon-A.Villa-Beşiktaş gelirse faydalı olur

deniz.91
28.Haziran.2007, 13:01
ertuğrulda her transfere nokta diyo bizdede öyle derdi:)

eXcitinG
28.Haziran.2007, 13:12
2007-2008 sezonu ne zaman başLıyor hangi hafta da o beLLi mi ?

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 13:13
Abi yine Ağustos un sıcanda başaltırlar...Ağustos un 2.haftası başalr heralde...

Ilhan
28.Haziran.2007, 13:14
Defansın ortasına kesinlikle bir adam lazım.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 13:21
G.Zan-İ.Toraman iyidir yahu... Yeterki Baki oynamasın... Freni patlamış araba gibi adam her an her şeyi yapabiliyo...bkz_LeverkusuN UEFA maçı...

Bu Cisse transfer bize çok şey katıcak ön libero da iyi işler görücek... En mrk ettim Ertuğrul Sağlam ın sağ bekte kimi oynatcağı...

Lucas Neill
28.Haziran.2007, 13:25
Bu sene olmazsa ihtiyaç duyulursa kontratı bitinrce gelir.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 13:30
Ahmet DuRsun form tutamıyo bir türlü... SeRgen de galiba gitti A.Gücü'Ne...Hayırlı olsuN..

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 13:31
abi hersey ii gusell hos gelecege biran umitlen bakiom ama daha oncede dedigim gibi alex bozuyor isi ya taktik plan n olursa olsun alex takimda die dusununce nasi bi sistemlen oynarsan oyna

bursas
28.Haziran.2007, 13:43
a.gücü de bu sene beşiktaş takileri topluyor.yazık

WebMaster91
28.Haziran.2007, 13:45
Aman alsın Gökhan'ını ne yapıyorsa yapsın Kayseri..Galatasaray ihtiyaç duyarsa, seneye bedelsiz olarak alınır zaten..Biz şu gündemdeki diğer yabancı forvetleri konuşalım..

Saviola'da para pürüzü
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/savi.jpg

Transfer sezonunda flaş isimlerle kadrosunu güçlendiren ve hem Süper Lig’de şampiyonluk hem de UEFA’da başarı hedefleyen Galatasarayımızın, son gözdesi Saviola’dan vazgeçmek üzere olduğu iddia edildi. Fanatik Gazetesi'nin 27 Haziran 2007 tarihli haberine göre, Barcelona’dan ayrılmak istediğini açıklayan ve bonservisi elinde bulunan Arjantinli yıldızın menaceri Alfredo Cabrera ile temasa geçen Sarı-Kırmızılılar, yıllık 2.5 milyon Euro garanti, artı maçbaşı para teklifiyle karşılaşınca düşünmek için zaman istemiş, pazarlığa koyulmuştu.

Bomba patlayacak ama...

Ancak Premier Lig ve La Liga’dan birçok kulübün peşinden koştuğu 25 yaşındaki oyuncunun piyasası her geçen gün biraz daha artınca, Galatasaray Yönetimi girişimlerini askıya alma kararı verdi. Başkan Özhan Canaydın, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Lincoln’ü bile gölgede bırakacak bir transfer yapacağız” demişti. Yönetim bu ismi sır gibi saklarken, bomba transferde sona yaklaşıldığı ve yakında resmi sözleşme imzalanabileceği iddia edildi.

Kaynak: Fanatik

TR.CaPTaiN
28.Haziran.2007, 13:51
Sergen alınmadı.

tosunpasa
28.Haziran.2007, 13:55
Arkadaşlar Zico'dan düz bir 4-4-2 taktiği beklemek hata olur... Eğer transferler onun isteği doğrulştusunda yapılıyor ise bir bildiği vardır mutlaka..

eXcitinG
28.Haziran.2007, 13:56
Bence oraya takviye yapmadığımı için aLi de gittiğine göre serdar ve tandoğan duruma göre değişerek oynayacak

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 14:00
Arkadaşlar Zico'dan düz bir 4-4-2 taktiği beklemek hata olur... Eğer transferler onun isteği doğrulştusunda yapılıyor ise bir bildiği vardır mutlaka..

icimizi rahatlatmak icin siginacak tek secenegimiz:0:

Lincoln10
28.Haziran.2007, 14:06
gökhan ünal gelmezse bize zararı olmaz fakat kayseriye bundan sonra gökhanın faydalı olacağını zannetmiyorum.kayserinin amacı mevcut kadroyu güçlendirmek fakat göremiyoruz kadronun güçlendiğini.cangeleyle mi bunlar başarılı olucaklar.madem transfer yapmıyosunuz bırakın gökhanı:)

IcedEarth
28.Haziran.2007, 14:08
Gelmesin Gökhan Ünal zaten

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 14:10
Sag back Tandogan oynuyacak.

Lincoln10
28.Haziran.2007, 14:10
vallahi ben yazmadım.
(yazdığım bütün msjların altında gözüküyor:icon_eek: site reklamı falan dicemde neden sadece benim msjlarda oluyor.)lime wire den şarkı indirdikten sonra oldu.bi mokluk var şarkıda.

uAburak89
28.Haziran.2007, 14:11
Virüs olabilir..

Galatasaray'ın uzun uğraşlar sonunda kulübüyle anlaşmaya vardığı Volkan Yaman transferinde son dakika pürüzü moraleri bozdu. Galatasaray Volkan Yaman'a imza attırmak için kaleci Fevzi'ye bekliyor.

Lig TV'nin haberine göre Sarı kırmızılıların Antalyaspor'un başarılı futbolcusu Volkan'ın transferi için Antalyaspor'a bonservisiyle birlikte verdiği Fevzi'nin Antalyaspor'la henüz anlaşmaya varamadığı bu yüzden de Galatasaray'ın Volkan Yaman'la henüz sözleşme imzalayamadığı belirtildi.

Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin bu sorunun birkaç gün içinde çözümleneceğini söyledi.

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 14:12
acaba 30 milyonluk teminat kimin için alındı ve haber doğrumu sonuçta sabah la fotomaç aynı gurubun gazeteleri

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 14:13
Yine yazmıssın :D

Del Piero_10
28.Haziran.2007, 14:13
Tıklamayın o linke

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 14:15
inşallah ümit karanı almayız

Ilhan
28.Haziran.2007, 14:18
Carew gibi bir pivot çok işe yarar. Ayırca topla hareketlenen ve topa çok sert vurabilen bir oyuncu. Bkz: 2 yıl önceki BJK-FB derbisi.

uAburak89
28.Haziran.2007, 14:19
Ümit Karan umarım gitmez, bu sene ona çok ihtiyacımız var..

Lincoln10
28.Haziran.2007, 14:19
inşallah ümit karanı almayız
daha iyi forvetiniz mi var:)

Del Piero_10
28.Haziran.2007, 14:20
Lincoln10 bilgisayarındaki virüsü temizleyene kadar foruma mesaj yollamazsan iyi olur yada yolladıklarını hemen editle

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 14:24
daha iyi forvetiniz mi var:)
evet var hem 30 yaşına gelmiş adamı ne yapçaz ki

Lucas Neill
28.Haziran.2007, 14:27
evet var hem 30 yaşına gelmiş adamı ne yapçaz ki

Ümit'te sanki fenere çok gitmek isitiyo saçma sapan haberlere inanıyosunuz ya.R. carlos 35 yaşında o adamı napcaksanız o zaman

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 14:29
inansaydım zaten fenerbahçe bölümüne yazardım

umutcardak
28.Haziran.2007, 14:30
kezmandan da deivid ten de semihten de iyi umit 1 kere

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 14:32
evet işe yarar ama 30 milyon etmez bence fenerbahce daha iyi bir forvet alıcak

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 14:33
deivid ve semih konusnda haklısın ama kezmana laf söyletmem

IcedEarth
28.Haziran.2007, 14:34
deivid ve semih konusnda haklısın ama kezmana laf söyletmem
Kardeşim tamam uzatma lütfen yine tartışma çıkacak.

uAburak89
28.Haziran.2007, 14:35
Bırakın, kendi çapında takılsın..

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 14:35
zigicin ismi gecior o haberde maliyetinin 25 milyon euro olduu solenior ki cok sacma

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 14:36
Kardeşim tamam uzatma lütfen yine tartışma çıkacak.
ben tartışma çıkarmıyorum ki inş almayız dedim sizinkiler hemen saldırganlaştı

uAsamet91
28.Haziran.2007, 14:39
Ümit Karan umarım gitmez, bu sene ona çok ihtiyacımız var..

Evet.Ozellikle Lincoln Umit karani busene cok besleyecek

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 14:46
A.Gücü forvet hattı çok iyi oldu Kamburov ve Ahmet...

deniz.91
28.Haziran.2007, 14:47
Aman alsın Gökhan'ını ne yapıyorsa yapsın Kayseri..Galatasaray ihtiyaç duyarsa, seneye bedelsiz olarak alınır zaten..Biz şu gündemdeki diğer yabancı forvetleri konuşalım..

sen kafanı yorma zaten gelmiyor ayrıca gökhanın 2009a kadar sözleşmesi var seneyede zor o iş avrupaya satılacak seneye zaten

deniz.91
28.Haziran.2007, 14:49
bence ne kamburov nede ahmet dursun bi fayda sağlar ikisde bastonluk adam

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 14:51
yuh be zigic ve 25 milyon ha oha iyice abartmışlar artık

Fenerbahçe yönetimine yakın kaynaklar maliyeti 25 milyon euroyu bulan Nikola Zikic'in isminin de gündemde olduğunu iddia ettiler. Fenerbahçe yöneticileri ise, Futbol Federasyonu'nun yabancı futbolcu sayısıyla ilgili kararı kesinleşmeden, yabancı oyuncu transferiyle ilgili herhangi bir girişim yapmayacaklarını söylediler.

kesinlikle abarti klose icin ayirmislar parayi ama kaptirdik federasyon yuzunden bayerne (::)

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 14:54
Edouard Cisse Beşiktaş’ta
28.06.2007 09:49

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda Paris Saint Germain'de oynayan Edouard Cisse ile anlaştığını duyurdu.
Şirketten, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen yazı şöyle:

"Şirketimiz, Paris Saint Germain Kulubü futbolcusu Edouard Cisse ile görüşmeleri tamamlamış olup, yıllık 1.500.000.- EURO karşılığında 2+1 yıllık anlaşma sağlamıştır.

Paris Saint Germain Kulubü ile de bonservis bedeli olarak 2.000.000.- EURO karşılığında prensip anlaşması sağlanmıştır."

kaynak:http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=10318

0w3r
28.Haziran.2007, 15:01
İlk basta suanda gundemde olan baslıkları soylemek ıstıorum..

Gokhan Unal vazgecıldı kayserısporun ısrarı uzerıne ...
Saviola'dan cevap beklenıyor..
Umıt Karan hıcbır yere gıtmıyor tamemen asparagas...
Ve adnan Sezgının ıfadesıne gore forvete trasnfer yapılacak ...
Romedahlla ılgımız yok...
VOlkan Yaman ıcın FEvzının Antalyayla anlasması beklenıyor..
Forvet olarak : Saviola Lima Rossi ve Saha gundemde...Bu 4 oyuncudan bırı alıncak...

Sezgin`den transfer müjdesi
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_adnansezgin1903.jpgAdnan Sezgin, ihtiyaç gördükleri bölgeye transfer yapacaklarını söyledi.
28.06.2007

Adnan Sezgin, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Galatasaray’ın yaptığı antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.
Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Sezgin, "İhtiyaç gördüğümüz bölgeye transfer yapacağız. Şu an isim veremem. İsim verdiğimiz zaman bir çok olumsuzlukla karşılaşıyoruz" dedi.
Sezgin anlaşmaya vardıkları Volkan Yaman konusunda da herhangi bir sorunun olmadığını belirterek, "Volkan karşılığında verdiğimiz Fevzi ile Antalyaspor’un görüşmeleri sürüyor. Herhangi bir sorunun çıkabileceğini sanmıyorum. Onlar anlaştığı zaman biz de Volkan ile sözleşme imzalayacağız" diye konuştu.
Sarı-kırmızılı takımın kadrosunda düşünülmeyen Cihan ve Orhan ile görüştüklerini ve isteklerini kendilerine bildirdiklerini dile getiren Sezgin, "Uzun yıllar Galatasaray’a hizmet etmiş futbolcular. Onlara teşekkür edip iyi bir şekilde uğurlamak istiyoruz" ifadelerini kullandı.
Basında Galatasaray’ın transfer gündeminde olduğu belirtilen Danimarkalı futbolcu Dennis Rommedahl ile ilgilenmediklerini vurgulayan Sezgin, bir basın mensubunun ’Ümit Karan’ın Fenerbahçe ile anlaştığına dair basında haberler yer alıyor. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?’ sorusuna da "Onu yazana sormalısınız" diye cevaplandırdı.

Emurafu
28.Haziran.2007, 15:04
adnan sezgin bizim koydugumuz haberleri özetlemiş saviola gelecek yönetim baya ugrasıyor
Arkadaslar lütfen tartısma cıkarmayın özellikle rakip takım üyeleri bu raya mesaj yazarken dikkat ederseniz sevinirim konu zarar görmesin

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 15:08
gerçekten klose ile ilgilenmiş miyz

RoNNiE91
28.Haziran.2007, 15:10
Hasta oluyorum böyle transferlere.Yıldız getirmeleri gerekiyorken tanınmayan biri geliyor :mad:

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 15:12
bence saviola zor bir ihtimal saha ise çoook zor bir ihtimal

0w3r
28.Haziran.2007, 15:14
abdulkadır bı karısmasan tartısma cıkmasın dıoruz ılla tartısma cıkarmaya calısıorsun gelınce gorursun lincolne de aynısını dıordunuz....

uAburak89
28.Haziran.2007, 15:15
Cihan gitmeli anlıyorumda, Orhan kalmalıydı bence..

0w3r
28.Haziran.2007, 15:22
aslında romedahll transfer edılmek ıstenıyor ancak yabancı kontenjanından dolayı engellenıyor bu yuzden ılgılenmıyoruz denılıyor bana gore gokhan alınabılseydı yabancı olarak romedahll gelırdı savıola yı transfer etmezlerdı ..çunku forwette sıkıntı kalmıcaktı ama sımdı forwete adam gerkıor bundan dolayı savıola yı alıp sag kanat ıcın tffnın kararını beklıcek yonetım..

WebMaster91
28.Haziran.2007, 15:26
vallahi ben yazmadım.
(yazdığım bütün msjların altında gözüküyor:icon_eek: site reklamı falan dicemde neden sadece benim msjlarda oluyor.)lime wire den şarkı indirdikten sonra oldu.bi mokluk var şarkıda.
İşte size bir LimeWire kurbanı :D:D..Ordan ne indirirsen virüs çıkar :D:D..
Ares kullan ;)..

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 15:27
Hasta oluyorum böyle transferlere.Yıldız getirmeleri gerekiyorken tanınmayan biri geliyor :mad:

Yanlıs dusunuyosun bu adam tam bir savascı.İlla tanınmasımı lazım ? Yıldızdan bol ne var Beşiktaşta ! Önemli olan gereklı yerlere gereken transferleri yapmak biz sov peşinde degiliz ! Bende senin gibi düşünuyordum ama sonra hatamı farkettim :) Umarım sende farkedersin.

Emurafu
28.Haziran.2007, 15:28
Ardaslar o zor bu zor demeyin yönetim birseyler saklıyor zor olsa ilgilenirlemiydi

Omerdinho
28.Haziran.2007, 15:33
yok ya klose yalandir.. lig tv ile yaptigi bir röportajda Türkiye'de oynamayi düsünmedigini söylemisti hangi takim olursa olsun..

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 15:35
artik yalani filan kalmadi zaten adam bayernde nese o zaman bu 30 milyon avrolu teminat mektubu dogruysa kime olabilir zigic diorda onu gec

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 15:37
İspanya'nın Sevilla kulübünde oynayan İspanyol futbolcu Francisco Javier Vicente ''Javi'' Navarro, Beşiktaş'ın kendisine getirdiği teklifi Sevilla ile yapacağı müzakerelerde kullanacak.

Javi Navarro için Beşiktaşlı yöneticiler ile geçtiğimiz pazartesi günü Sevilla'da görüşme yapan İspanyol futbolcunun menajeri Jose Fuentes, Punto radyosuna yaptığı açıklamada, ''Javi, 33 yaşındaki bir futbolcu olarak son sözleşmesinin çok avantajlı olmasını istiyor. Sevilla'nın önerisi Beşiktaş'ın getirdiği teklifin yanına bile yaklaşamaz. Bu yüzden biraz üzgün ama profesyonel bir futbolcu'' dedi.

2008 yılı haziran ayına kadar Sevilla ile sözleşmesi bulunan ve oynadığı maç sayısına oranla bir yılda sözleşmesini uzatma opsiyonu olan Navarro'nun Beşiktaş'a gidip gitmemesinin futbolcuya ve Sevilla kulübüne bağlı olacağını kaydeden Fuentes, Beşiktaş'ın Navarro'ya teklifinin Sevilla'da kazandığından hemen hemen 3 katı daha fazla olduğunu söyledi.

Javi Navarro ile Sevilla kulübünün yapacağı toplantı sonrasında kararın netleşeceğini kaydeden Fuentes, ''Eğer bir anlaşma çıkmazsa umarım ki Sevilla, Javi'nin ayrılmasında zorluk çıkarmaz'' dedi.

Javi'nin Sevilla ile yapacağı görüşmede Beşiktaş'tan aldığı teklifi öne çıkarıp, daha iyi imkanlarda yeni bir sözleşme yapılmaması halinde Türkiye'ye gideceğini söyleyeceği belirtildi.

Ligtv

IcedEarth
28.Haziran.2007, 15:40
yok ya klose yalandir.. lig tv ile yaptigi bir röportajda Türkiye'de oynamayi düsünmedigini söylemisti hangi takim olursa olsun..
Abi Klose zaten Bayern'e 18 milyon Euro karşılığında satılmadı mı?

0w3r
28.Haziran.2007, 15:43
www.cassiolincoln.com (http://www.cassiolincoln.com/) lincolnun yenı sıtesı gırın bakın ...bu bır fan sıtesıdır
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tomas'ı yıldırma politikası

Galatasaray'ın yabancı transfer politikası sezon açılışından sonra daha da netlik kazandı. Bir gün önce sezonu açan sarı kırmızılıların ikinci gün antrenmanlarında teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, savunmanın ortasında Servet ve İsmail Bouzid'i çalıştırırken, Tomas'ı görmemezlikten gelmesi dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Song'un 2 Temmuz'da dönmesiyle Tomas'ın forma şansının hemen hemen hiç kalmayacağı ağırlık kazandı. Bu arada Tomas'ın Galatasaray yönetiminin ücret indirme teklifini kabul edeceği ve rakam konusunda menaceriyle birlikte yönetime cevap vereceği öğrenildi. Ancak sarı kırmızılı yönetim Tomas'ın ücretinde indirim yapılmasını kabul etmesiyle yetinmeyip, karşılıklı anlaşarak kendisine kulüp bulmasını isteyecek. Bugüne kadar Tomas ile görüşme yapmayan sarı kırmızılı yönetim Hırvat oyuncuya soğuk davranarak gidişini hızlandırmayı hedefliyor.
kaynak : DHA

http://www.webaslan.com/images/haber/2006/canaydin034_2806.jpg
Galatasaray lisanslı ürünlerini satın almak için tıklayın
(http://www.webaslan.com/cnt.php?pg=sx_ads_haber&url=http://alisveris.sporx.com/index.ph****Path=114_22) "Güzel günler yakında"
Başkanımız, transferlerden Seyrantepe'ye kadar çeşitli açıklamalarda bulundu

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, nokta transferler yaptıklarını belirterek, "Taraftarımız memnun, bizler memnunuz. İnşallah güzel günler yakında" dedi. Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, transfer çalışmalarından Seyrantepe Projesi'ne kadar birçok konuda GS TV'ye özel açıklamalarda bulundu. Nokta transfer yaptıklarını ifade eden Başkan Canaydın, "Transferlerimizi hepiniz gördünüz, gayet iyi transferler, nokta transferler yapıldı. Aşağı yukarı bir senedir bu transferleri alternatifli olmak üzere yapmak üzere çalışıyorduk. Sonunda hepsi gerçekleşti. Taraftarımız memnun, bizler memnunuz. İnşallah güzel günler yakında" diye konuştu.
Yeni transferlerden Brezilyalı oyuncu Lincoln'un Avrupa'nın en iyi oyuncularından biri olduğunu ifade eden Başkan Canaydın, "Yönetim kurulu, ben, profesyonel yöneticilerimiz birlik içerisinde bu transferin üstüne düştük. Bu arada Taffarel'imize teşekkür etmek lazım. Taffarel'i Lincoln bir baba gibi seviyor. Onun tavsiyeleri, Galatasaray'a git demesinin de büyük bir etkisi olmuştur. Ama bir ekip çalışmasıydı bu, Galatasaray'a hayırlı olsun" dedi. "SEYRANTEPE PROJESİ İHALE AŞAMASINA GELDİ, TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE SONUÇLANACAK, 1-2 AY İÇERİSİNDE DE STADIN TEMELLERİ ATILACAK"
Seyrantepe Projesi'nin ihale aşamasına geldiğini ve Temmuz ayı içerisinde sonuçlanacağını söyleyen Başkan Canaydın, 1-2 ay içerisinde de stadın temelinin atılacağını tahmin ettiğini belirtti. Canaydın, "Ben bu konuda 3 senedir çalışıyorum ve nihayet ihale aşamasına geldi. İnşallah Temmuz ayının içinde sonuçlanacak. Tahmin ediyorumki 1-2 ay içersinde de temelleri atılacak. O günü görmek benim için çok büyük bir mutluluk. Çünkü Galatasaray'ın bütün kanalları açılmış olacak. Yepyeni 52 bin kişilik bir stat,çok amaçlı ve İstanbul'un en güzel yerinde, ulaşımı en kolay yerinde, metro inşaatı da hızla sürüyor. Yan yollar aşağı yukarı bitti. Sadece stadın inşaatına kaldı iş, TOKİ'nin bize verdiği bilgiye göre onlar da 18 ay gibi bir sürede bitirme arzusundalar. Türkiye'nin en güzel statlarından biri olacak, Avrupa'nın ilk 10 stadı içinde yer alacak. Galatasaray'a, Galatasaray taraftarına, bütün Türk spor toplumuna layık bir stat olacak. Burada Galatasaray çok avantajlı, hiçbir ücret ödemeden stadını yönetecek. Bu büyük mutluluk veriyor" ifadelerini kullandı.
Kalamış Tesisleri'nin de gelecek hafta açılacağını dile getiren Başkan Canaydın, "Ada çok güzel oldu. Galatasaray ismi, Galatasaray Arması, Galatasaray Bayrağıyla, Galatasaray Adası'nı mutlaka lanse edeceğiz. Havuzumuz Avrupa'nın en modern havuzlarından bir tanesi. Çok büyük bir taleple çalışır halde, inşallah Türkiye'nin su sporlarında iftar edeceği bir yer olacak. Bu arada yeni arazi çalışmalarımız var, biraz geç oldu ama hepsi peş peşe geliyor, fakat önemli olan transferlerimiz ve takımımızın iyi derece alması, inşallah onu da bu sene göreceğiz iyi bir futbolla, güvenilir bir futbolla bütün taraftarımızın gönlünü almış olacağız" diye konuştu.
Eski teknik direktörlerinden Jupp Derwall'in hayatını kaybetmesi nedeniyle büyük bir üzüntü duyduğunu kaydeden Başkan Canaydın, "Dünya futbolu büyük birini kaybetti. Dün Ankara'da öğrendiğim zaman büyük bir üzüntü duydum. Benim yöneticiliğe başladığımda ilk antrenörüm Derwall'di. Çok iyi günlerimiz oldu, uzun senelerdir süren şampiyonluk hasretine onunla son verdik, onunla yaşadık. Onun kurduğu sistemle beraber Türk futbolunda büyük aşamalar oldu. Galatasaray, Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'nda onun bıraktığı sistem ve programla üçüncü oldu, bu hep atlanıyor. Ve çok güzel günler yaşadık. Mutlaka cenazesine katılacağım" dedi.
Teknik Direktör Feldkamp'a da övgüler yağdıran Başkan Canaydın, "Eskiden tanıyanlar sayın hocamızın davranışlarını zaten bilirler. Onun disiplini oyuncular üzerinedir. Taraftarla, basınla her zaman çok iyi geçinmiştir, çok iyi bir diyalog içindedir. Bu senede öyle olacağını tahmin ediyorum, taraftarın da Feldkamp için gösterdikleri sevinç gösterilerinden de çok mutlu oldum" dedi.

Kaynak : İha

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 15:52
ya bende onu diorum zigic kim ya klosemidir sheva midir henrymidir yalan duzmece haberlerinden biri sabah gruplarinin

alman
28.Haziran.2007, 15:53
bence sağda kalli form tutturulsa hasan banko oynar rommedahla gerek yok saviola gelirse 2 sene içinde 20 milyon dolara satarız inş gelir birde sağ bek lasım cihan galatasaraya hiç birşey weremio onun yerine iyi bir sağ bek lasım yada song da sağ bek oynayabilir

0w3r
28.Haziran.2007, 15:55
yada trabelsi....

Lincoln10
28.Haziran.2007, 15:55
songun sağ bek oynamasına gerek yok.uğur var.
(düzelmemiş daha nod32 kurdum:mad:

erdemzorer10
28.Haziran.2007, 16:03
ya beyler bize artık bek falan gerekmyo bence ugur var song var sabride zaman zman bek oynuyo sol da zaten ferhatla volkan var tmm işte..bize saviola lazmm saviolaa ahh ahh

alman
28.Haziran.2007, 16:05
ümit akaran saviola gelirse hiç bir defans durduramaz bu ikiliyi ama bakalım fenerde transfer yapıcak mutlaka çok güçlü bi kadro kurucak o yüzden daha 2 atane süper adam almamız lasım keşke mehmet topuz gelse weya gökdeniz yabancıya gerek yok sağ açıkta sonuçta aynı paraya gelicek yabancı transfereiyle...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 16:11
Zigic için Valencia'nın 12 milyon Euro'luk teklifi geri çevrilmişti. 20'den aşağı alamayız Zigic'i.

30 milyon Euro'luk teminat mektubu da yalandır, hiç 30 milyon Euro teminat mı alır bankadan Fenerbahçe, sanki küçük bir meblaymış gibi...

erdemzorer10
28.Haziran.2007, 16:11
benim gördügüm bişey varki o da Türkiye deki anadolu takımları 500 binlik oyuncularını 2 3 milyonlara satmaya çalşyor..eger kontenjan arttırılırsa onlar da paşa paşa indirecek fiyatları çünkü 3 büyükler onlara muhtaç kalmamş olacak..bu yüzden bi an önce tff açklasa çk iyi olacak ama onlarda habire erteliyolar nsl iş anlamadm:icon_evil::icon_evil:

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 16:15
JuanFRan-Ailton-KlebeRson dan ne gördükki bi de bu şekilde olsuN... Hep beraber BJK ye neler vericeni görelim...

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 16:17
20m€ çok Zıgıc e... Hayatta verilmez o kadar para...

alman
28.Haziran.2007, 16:19
arkadaşlar bu saviola transferi doğrumu söylentimi çünkü lincoln transferi bütün gazatelerde siterlerde yazıodu saviola taek tük yaziyo işin aslı nedir bide bu nilmar nası bir oyuncu bobo kadar oynayabiliyoomu:??:?:

Ilhan
28.Haziran.2007, 16:22
Nilmar Lyon'a büyük ümitlerle getirilmşti fakat Avrupa futboluna ayak uyduramamıştı. Yine de kaliteli.

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 16:22
Eğer Navarro'da gelirse artık...Süper olacak.

Defansif yönden hiçbir sıkıntı olmayacaktır...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 16:23
Çok değil, değer. 12 milyon Euro'yu kabul etmedi, 20'ye razı olurlar en az. Şu an dünyanın en formda pivot santraforlarından birisi Zigic, kesinlikle değer o paraya.

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 16:25
Zigiç bence Fenerbahçe'nin aradığı santrafor değil.Ayrıca ben Fenerbahçe'de forvet için eksikliğin TÜRK FORVET ile çözülebileceğini düşünüyorum.

Mesela forvete Kezman'ın yanına Fatih Tekke alınabilir diye düşünüyorum.Fenerbahçe'nin de Fatih'i çok kolay alacağını düşünüyorum.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 16:26
Yahu HenRy 24m€... Zıgıc 20m€ olurmu yapmayın yahu...
V.Nilstelrooy 17m€ gitti GalectıcosA...

Yetenekleri sınırlı bir adama verilmez o kadar para ztnde vermez bnce FB...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 16:26
Defansın ortasına kesinlikle bir adam lazım.

Toraman sağ bekte çok verimli değil çünkü sağ bek teknik isteyen bir mevki. Stoperde Gökhan Zan ile birlikte Türkiye'nin en iyi stoper ikilisini oluştururlar.

Abi dün böyle bir şey demiştin, şimdi de stopere adam lazım diyorsun.

Bence diğer yabancı kontenjanı stopere veya sağ beke kullanmalı. İyi bir sağ bek lazım, stoperde yine Gökhan ile İbrahim idare ederler ama sağ bek çok sıkıntılı durumda.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 16:30
Yahu Serdar Kurtuluş var süper adam neden sağ bek sıkıntısı olsuN... 1sene DMC oynadı diye sürekli oyandığı bölgeyimi unutucak...

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 16:31
Ya bu arada takıldım da...

Fenerde edu-lugano-appia-alex-kezman-carlos-deivid-mateus yani 8 yabancı var.Wederson'da türk oldu diye biliyordum..

8 yabancıyla nasıl oynayacak ?:D

goosfraba
28.Haziran.2007, 16:31
Zigiç'in Nobre'den farkı yok.Sadece tek farkı hava toplarında ki üstünlüğü..

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 16:32
Ertuğrul hocada zaten Serdar'I sağ bek te düşünüyormuş...

krALEX1907
28.Haziran.2007, 16:38
Flaş! Ümit Karan Fenerbahçe'de

Fenerbahçe Galatasaray'ın golcüsü Ümit Karan'la her konuda anlaştı. 31 Mayıs 2007'de Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Ümit Karan Fenerbahçe'nin teklifini kabul etti. Galatasaraylı hiç bir yöneticinin kendisiyle sözleşme yenilemek için hiç bir çaba göstermemesi nedeniyle "İstenmediğim yerde durmam" diyerek Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Ümit Karan daha önce de Hakan Şükür'le ve sarı kırmızılı taraftarlarla gerginlikler yaşamıştı.

Fenerbahçeli yöneticilerle Kosifler oto'da bir araya gelen Ümit Karan'ın, "Nihayet huzurlu bir ortamda futbol oynayacağım" dediği öğrenildi.

Bu arada Ümit Karan'ın Ocak ayında Galatasaray ile imzaladığı 3 yıllık sözleşmenin geçersiz olduğu ifade edildi

MeMo
28.Haziran.2007, 16:40
Kaynak???Ne

erdemzorer10
28.Haziran.2007, 16:41
nilmar çok iyi bi oyncu kmsenin şüphesi olmasn,hızlı teknik son vuruşu var kısacası tam aradgmz adam ama sakatlk sorunu yasadıgı için yönetm o transferde riske girmek istemiyo olablr ki bu yüzden yönetimimze bişey diyemeyz adam son 5 6 aydr sakat..ama düzelpde form tutarsa orasını bilemem

krALEX1907
28.Haziran.2007, 16:41
Kaynak???Ne

fener24.com

MeMo
28.Haziran.2007, 16:42
Inanmayin o siteye benden tavsiye :)

krALEX1907
28.Haziran.2007, 16:44
ama gercek olsa cok güzel olur..! :D:D

eGowiCh
28.Haziran.2007, 16:46
Ya bu arada takıldım da...

Fenerde edu-lugano-appia-alex-kezman-carlos-deivid-mateus yani 8 yabancı var.Wederson'da türk oldu diye biliyordum..

8 yabancıyla nasıl oynayacak ?:D

Ya Özdemir, besbelli değil mi kontenjan aynen kaldığında Deivid ile Mateus'le yolların ayrılacağı? Neden soruyorsun ki, yani bunu tahmin edebilirsin çok rahat, herkes de biliyor. Edu, Kezman, Lugano, Appiah, R.Carlos, Alex gitmeyeceğine göre :)

Zigiç'in Nobre'den farkı yok.Sadece tek farkı hava toplarında ki üstünlüğü..

Nasıl farkı yok yahu, hiç mi takip etmiyorsun La Liga'yı, adam La Liga'da 12 gol attı.

12 gol ne demek La Liga'da?

Eto'o'dan, Luis Fabiano'dan, Raul'den, Robinho'dan, Kerzhakov'dan çok attı demek ve Morientes ile aynı sayıda gol attı demek. Yani gayet iyi istatistiği var ligde, hem de Racing gibi bir takımla. Racing toplam 42 gol atmış, bunun 12'sini Zigic, yani yaklaşık 1/4'ünü Zigic atmış. Gayet iyi bir istatistik.

Flaş! Ümit Karan Fenerbahçe'de

Fenerbahçe Galatasaray'ın golcüsü Ümit Karan'la her konuda anlaştı. 31 Mayıs 2007'de Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Ümit Karan Fenerbahçe'nin teklifini kabul etti. Galatasaraylı hiç bir yöneticinin kendisiyle sözleşme yenilemek için hiç bir çaba göstermemesi nedeniyle "İstenmediğim yerde durmam" diyerek Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Ümit Karan daha önce de Hakan Şükür'le ve sarı kırmızılı taraftarlarla gerginlikler yaşamıştı.

Fenerbahçeli yöneticilerle Kosifler oto'da bir araya gelen Ümit Karan'ın, "Nihayet huzurlu bir ortamda futbol oynayacağım" dediği öğrenildi.

Bu arada Ümit Karan'ın Ocak ayında Galatasaray ile imzaladığı 3 yıllık sözleşmenin geçersiz olduğu ifade edildi

Kaynak nedir?

Lincoln10
28.Haziran.2007, 16:50
ALINTI

[13:46 - Francois Gorke] Arkadaşlar
2 temmuz günü Luis Saha ' nın Galatasaray da olduğu resmen açıklanacak tekrar hayırlı olsun bu bir temenni değildir gerçek bir transfer haberidir tekrar hayırlı olsun
yazarın tüm yorumları %63 %10 %26

forumlarda konuşulanı yazdım fakat bu kadarda sallanmaz:Dsaviola gelir saha gelmez o kadar imkansız.saviolada gelmez ya:icon_smile:

eGowiCh
28.Haziran.2007, 16:50
Yahu Serdar Kurtuluş var süper adam neden sağ bek sıkıntısı olsuN... 1sene DMC oynadı diye sürekli oyandığı bölgeyimi unutucak...

Futbolu takip etmeden konuşmayalım lütfen yahu :) Komik oluyor çünkü.

Serdar'ı sağ bekte izledin mi?
Serdar ne kadar sağ bekte oynadı ve en son ne zaman sağ bekte oynadı, hangi takımda sağ bekte oynadı?

Sürekli oynadığı bölge sağ bek demek, kaç sene sağ bek oynadığını söyleyebilir misin?

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 16:53
Ben sana Colin dan sağ kanat olmaz dedimde..Sen bana Colin Kazım sağ kanat oynar Sheff takımında sürekli sağ kanat oyniyor diyodun...Sen kaç maçını izledin Colin in haaa EgemeN...

Lütfen yorumlarını yaprken geçmişte yaptıklarını hatırlada böle komik duruma düşme...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 16:54
Ben sana Colin dan sağ kanat olmaz dedimde..Sen bana Colin Kazım sağ kanat oynar Sheff takımında sürekli sağ kanat oyniyor diyodun...Sen kaç maçını izledin Colin in haaa EgemeN...

Lütfen yorumlarını yaprken geçmişte yaptıklarını hatırlada böle komik duruma düşme...

Konunun Colin'le ne alakası var, ben onu çözemedim ve sorularıma da yanıt alamadım :)

Komik duruma düşüyorsun, Serdar'ı izlemeyen biri gelip bana Serdar'ı anlatıyor :)

Ayrıca ben Sheff Utd'da Colin sürekli sağ kanat oynuyor da demedim :)

Sorularıma yanıt ver önce, daha fazla komik duruma düşmeden :) Sürekli oynadığı bölge Serdar'ın sağ bek, vay be :)

uAburak89
28.Haziran.2007, 16:56
Ooo torbadan Saha çıkmış şimdide.. :D

Emurafu
28.Haziran.2007, 16:58
Lınconl kardes bu forum hangı forum ozelden haber verırmısın saha olayında voafone var sanırım

Bu arada bek için bouzıd de var hatılartırım ayrıca kalli birini sag bek yapıcam milli takıma yükselicek dedi o isimde barıs

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 16:58
Serdar Bursaspor da sağ bek oynuyodu... Bize gelmeden önce...

Sen bana demiyomuydun Colin Sheff takımında sağ kanat oynadı bizde de sağ kanat oynar... Sanki Colin i izledin biliyosun size gelmeden önce nerelrde oynadığıNı... Bnm sana demek istedim Fanatizm yapma...

BJK nin eski sağ bekinden sağ bek olmuyo niyese ama Forvet 1sene sağ kanat oynayan adamdan FB ye sağ kanat oluyo Bravo SaNa...

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 16:59
Egemen tamam da hala FB yabancı alacak diyorsunuz onlar ne olacak peki ?:)

eGowiCh
28.Haziran.2007, 16:59
Serdar Bursaspor da sağ bek oynuyodu... Bize gelmeden önce...

Sen bana demiyomuydun Colin Sheff takımında sağ kanat oynadı bizde de sağ kanat oynar... Sanki Colin i izledin biliyosun size gelmeden önce nerelrde oynadığıNı... Bnm sana demek istedim Fanatizm yapma...

Colin ile konunun hiçbir alakası yok, diğer başlıkta yaparız onun muhabbetini, konuyu başka yönlere çekme, ben öyle bir şey de demedim ayrıca, gerektiği takdirde bizde sağda veya solda oynar dedim!!!

Serdar için az önce dedin ki "1 sene DMC oynadı diye sürekli oynadığı sağ beki mi unutucak?" gibi bir şey söyledin, ben de diyorum ki sürekli oynadığı sağ bekte kaç yıl oynadı Bursaspor'da, onu merak ediyorum.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 17:01
Yahu kontenjan kararı çıkmadan nereye yabancı alıyoruz?

erdemzorer10
28.Haziran.2007, 17:03
yha arkadaslar tamam dogru olmayabilr o transfer haberleri ama bu kadarda abartmayn şanlı galatasarymzdan bahsediyorz..herkesin tanıdıgı bi tkmda emnm sahada oynar saviolada..bu benm fikrm karsı gelende olr saygı duyanda ama ben sonuna kadar galatasaray ruhuyla düşünüyorm bunları

uAburak89
28.Haziran.2007, 17:03
Haber balon bence, Ümit Karan haberi.. Ümit Galatasaray taraftarının göz bebeği, neden huzursuz olsun ki.. Seneye herkes tahmini kadro yaparken, onu banko düşünüyor.. Kendiside gayet mutlu gözüküyor, antremanlarda falan.. Neden böyle haberler yaparlar, anlamış değilim..

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 17:04
nie almayalim ki mateus bi sene daha kiralik oynicak deividte gider acilmassa kontenjan...zormu bu ya fenerbahce icin... o 30 milyon avroluk haberde balon kesinlikle biz o paraya henry aliris barcadan yanina da saviola:D:D

uAburak89
28.Haziran.2007, 17:05
Tabiki oynar, ama Saha neden gelsinki.. ManU da mutlu, oynuyor da..

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 17:06
Ben sana diyorum ki sen Colin in bana sordun yönlerini biliyomuydun hayır... Ama niyese sağ kanat oynuyo... Serdar a gelince bana diyosun kaç sene Bursa da sağ bek oynadı... Bursa da prof... olarak geçirdiği sürede oynamıştır...

Avatarın dada anlaşılcağı gibi BJK düşmanlığın belli...

Tümer den sol kanat Colin den sağ kanat oluyo... Serdar Kurtuluş un oldğu takımda sağ bek sıkıntısı oluyo nedenSe???

fmsmyrna
28.Haziran.2007, 17:08
Yapmayın yahu Henry'nin 24 Milyon euroya transfer olduğu dönemde Zigic'e hiç bir takım 20 Milyon Euro vermez.Çok büyütülüyor Zigic Carew daha iyidir bence Zigic'ten kaç yaşında Zigic?

fm_monster
28.Haziran.2007, 17:11
Bursa Diawara'da sona yaklaştı
Bursaspor Kulübü Teknik Asbaşkanı Ekrem Senal, Diawara'nın transferi için, kulübü Gaziantepspor ile bonservisi konusunda anlaşmaya vardıklarını belirterek, ''Ancak futbolcunun kendisiyle el sıkışmadığımız için 'bu transfer oldu' diyemiyoruz'' dedi.

Senal, yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini ve birçok oyuncuyla görüştüklerini kaydetti.

Diawara'nın da listelerinde yer aldığını dile getiren Senal, ''Daha önce de Orkun için Kayseri Erciyespor ile anlaşmıştık ama oyuncu son anda Galatasaray'a gitmişti. O yüzden transferi bitirmeden açıklama yapmak istemiyoruz'' dedi. Senal, Fransa Birinci Ligi'nden Troyes takımının futbolcusu İbrahima Bangoura'nın da listelerinde yer aldığını ve temaslarının sürdüğünü anlattı.

''TRANSFERDE GEÇ KALMADIK''

Medyada yer alan transferde geç kalındığı yönündeki haberlerin doğruyu yansıtmadığını belirten Senal, kaliteli oyuncuları Bursaspor'a kazandıracaklarını belirtti.

Senal, sezon hazırlıklarına henüz yeni başladıklarını belirterek, ''Transferde ağır kalmadık. Her şey şu anda yolunda gidiyor. Biz herşeye hakimiz. Oyuncu alacağımız mevkileri biliyoruz. Araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Takıma katkı sağlayacak, karakteri sağlam oyuncuları kadromuza katacağız'' diye konuştu.

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 17:13
27 olmasi lazim

IcedEarth
28.Haziran.2007, 17:17
Saha kim ki bizi küçük görecek. Manchester United'ta oynuyor diye bize gelmeyecek diye birşey mi var? Aslında bizim Saha'yı küçük görmemiz gerekir. Yaşı gelmiş 28'e. Daha yeni yeni oynamaya başladı. Saha'nın gelmesini istemem ben. Hakan Şükür daha faydalı olur.

eXcitinG
28.Haziran.2007, 17:21
Serdarı sağ bekte de oynatırız istersek santraforda.Yararı yada zararı bize oLacak diğerLerine ne oLuyor acaba ?

eGowiCh
28.Haziran.2007, 17:30
Ben sana diyorum ki sen Colin in bana sordun yönlerini biliyomuydun hayır... Ama niyese sağ kanat oynuyo... Serdar a gelince bana diyosun kaç sene Bursa da sağ bek oynadı... Bursa da prof... olarak geçirdiği sürede oynamıştır...

Avatarın dada anlaşılcağı gibi BJK düşmanlığın belli...

Tümer den sol kanat Colin den sağ kanat oluyo... Serdar Kurtuluş un oldğu takımda sağ bek sıkıntısı oluyo nedenSe???

Hey Allah'ım ya! Sen dediklerimi anlamıyorsun herhalde. Konunun Colin'le ne alakası var? Fanatizm yapan ben değilim, sensin!!! Konuyu FB'ye çekiyorsun hemen işine gelmeyince!!! Ben daha önce de Serdar'ın sağ bek oynayamayacağını defalarca DETAYLARIYLA açıkladım. Git oku istersen, gel ona karşılık cevap yaz bana, FUTBOL KONUŞ, Colin Molin falan deyip de fanatizm yapma!!!

Sen takip etmiyorsun futbolu, sonra gelip burada diyorsun "Sürekli oynadığı bölge sağ bek, 1 sene DMC oynadı" diyorsun.

YAHU!!! Serdar'ın profesyonel futbol kariyeri 2 yıl zaten, 1 yılı geçen sene Bursaspor'da, o da sağ bek oynadı, 1 yılı da Beşiktaş'ta ön libero oynadı!!!

Bilip bilmeden konuşuyorsun, "Sürekli oynadığı bölge" diyorsun, bilmediğin o kadar belli ki :) Gören de Serdar'ın 5 yıl sağ bek oynadığını sanacak :)

Serdar kadar dünyada topu oyuna yavaş sokan sağ bek yoktur zaten, geçen seneki hazırlık maçlarını izlesen anlardın ama belli ki hiç maç izlemiyorsun.

M.Doğan'ların, İ.Toraman'ların sağ bek oynadığı Beşiktaş'ta (yani o kadar sağ bek sıkıntısı var), senin deyiminle "Sürekli sağ bek oynayan" Serdar oynamıyor. Neden acaba? Tigana gibi iyi bir hoca neden sağ bek sıkıntısı yaşayan takımda "sürekli sağ bek oynayan" Serdar'ı oynatmadı da onu ön liberoya çekti?

Sekopej
28.Haziran.2007, 17:33
Fenerbahçemizin 2007 – 2008 sezonu için yaptığı transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak kulübümüz Antalyaspor'lu oyuncu Ali Bilgin ile anlaşma sağladı. Oyuncu yurtdışında olduğu için yarın Türkiye'ye geleceği açıklandı. Ali Bilgin'in sağlık kontrolü ve imza töreni ile ilgili bilgi daha sonra açıklanacaktır.

ALİ BİLGİN KİMDİR?

Karadeniz kökenli gurbetçi bir ailenin çocuğu olan Ali Bilgin, 17 Aralık 1981'de Almanya'da Essen'de doğdu. Ali Bilgin, çocukluktan itibaren ilgi duyduğu futbola, 1993 yılında, 12 yaşındayken Almanya'nın Essen takımının altyapısında başladı. Essen'in altyapısında bir süre oynayan Ali Bilgin, daha sonra 2 yıl süreyla başka bir Alman takımı olan Duisburg'un altyapı takımlarında oynadı. Ali Bilgin daha sonra tekrar döndüğü Almanya 2.Lig ekiplerinden Essen'de A takıma kadar yükselmeyi başardı. Essen'de takım kaptanlığına kadar yükselen Ali Bilgin, geçtiğimiz yıl Antalyaspor'a transfer oldu. Sezon sonu bir çok kulübün peşinden koştuğu orta saha oyuncusu Ali Bilgin'i Fenerbahçe renklerine katmayı başardı.Ali Bilgin daha önceki röportajlarında, idolünün Almanların ünlü futbolcusu Matthaeus olduğunu, hedefinin ise Türkiye Milli Takımıyla 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynamak olduğunu söylemişti.

Sekopej
28.Haziran.2007, 17:34
Bugün yine bazı yayın organları, kulübümüzün, profesyonel futbol takımımıza transfer edeceği oyuncularla ilgili olarak hayali transfer haberlerine yer vermişler, transfer ücretlerini açıklamışlar ve bütün bu bilgileri de kulübe yakın kaynaklardan aldıklarını okuyucularına duyurmuşlardır. Kulübe yakın kaynakların kimler olduğu konusunda herhangi bir açıklama yapmayan yayın organları gerek yabancı kontenjanını, gerekse Fenerbahçe Spor Kulübü bütçesini dikkate almadan milyon dolarları kiralık oyunculara dağıtmışlardır. Bugün yayınlanan bazı gazetelerdeki hayali transfer haberleri şöyledir:

FANATİK - PETKOVİÇ'E KANCA
Gazetenin bugün yayınlanan nüshasında Zico'nun isteği doğrultusunda Sivasspor kalecisi Petkoviç'e yöneticilerimizin el attığı ve yabancı oyuncu kararı çıktıktan sonra transferinin yapılacağı bildirilmektedir. Kulübümüz bugün 2 yıllık tekrar imza atan Volkan Demirel ve sözleşmesi süren kalecilerimizle sezona başlayacaktır. Transfer komitesinin gündeminde Petkoviç de dahil olmak üzere başka bir kaleci arayışı bulunmamaktadır. Aynı gazete Ganalı oyuncumuz Appiah'ın da ayrılmak istediğini yazmaktadır. Schalke'nin kendisini istediğini yazan gazetenin bu haberine rağmen, Kulübümüze bugüne kadar Stephen Appiah'ın resmen istendiğine dair hiçbir kulüpten talep gelmemiştir.

FOTOSPOR - BOJİNOV BİR SERVET KAZANACAK

Bir Bulgar gazetesinin haberine yer veren gazete, Bojinov'un Fenerbahçe transfer gündemini bir anda değiştirdiğini yazmaktadır. Bojinov için 10 milyon dolar verileceğini açıklayan gazete ayrıca Deivid'in de gönderileceğini yazmaktadır.

FOTOSPOR - OLİVERA FENER'İN AVUCUNDA

Uzun boylu bir golcü arayışını dört koldan sürdürdüğümüzü iddia eden gazete, bir zamanlar ikna edemediğimiz sambacıyı bu kez avuç içinde tuttuğumuzu yazmaktadır. Aynı gazete Carew transferi için baskı olduğunu yazarak, Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan Carew'in yeniden Türkiye'ye dönmek için sıcak baktığı yazılmaktadır.

ONİKİNCİ ADAM - SON 3 AS

"Fener'de yönetim, Carew veya Olivera ısrarında. Zico ise Ronaldo diyor" diyen gazete artık transfer haberlerini bitirdiğini bugün "SON 3 AS" olarak ifade etmektedir. Kulübümüz 3 oyuncuyla da ilgilenmemektedir. Dileriz transfer haberlerine adı geçen gazete SON noktayı böylece koymuş olur.

FOTOMAÇ - CİCİNHO FENER'E

10 milyon Euro'ya hem de kiralık olarak kulübümüze geleceği iddia edilen Cicinho ile kulübümüz ilgilenmemektedir. 10 milyon Euro gibi bir ücreti bugüne kadar hiçbir oyuncu için kira bedeli olarak düşünmediğimizi de ayrıca ifade etmek isteriz.

TÜRKİYE - CAREW FENER'DE

Fenerbahçe yönetiminin golcü bombasını sonunda patlattığını yazan gazete Norveçli yıldıza 3+1 sözleşme yapıldığını yazmaktadır. Kulübümüz golcü bombası patlatmamış, adı geçen oyuncu ile 3+1 yıllık sözleşme yapmamıştır. Aynı gazete Appiah'ın Celtic transferini de yazmaktadır. Celtic kulübünden kulübümüze resmi bir girişim 28.06.2007 tarihi itibariyle olmamıştır.

AKŞAM - CAREW SIRADA

Alex'in menajeri Juan Figer'in Carew için görevlendirdiğini yazan gazete futbolcuya 3, kulübü Aston Villa'ya da 6 Milyon Euro bonservis ücreti verileceğini iddia etmiştir.

SABAH - 30 MİLYON EUROLUK TEMİNAT KİMİN İÇİN?

Fenerbahçe yönetimine yakın kaynaklara dayandırılan ve bu kaynakları nedense açıklama ihtiyacı hissetmeyen gazete Nikola Zikic, Ronaldo ve Adriano ile Carew isimlerini ard arda sıralamış ve ilginç bir gelişmeden bahsederek dün öğle saatlerinde 30 milyon Euro değerinde teminat mektubunun alındığını yazmıştır.

POSTA - FENER'İN ROTASI MAKAAY

Hollandalı forvetin imza atmasının an meselesi olduğunu yazan gazete, Sevilla'nın yıldızı Kanoute için de girişimlerde bulunulduğunu yazmaktadır. Her iki oyuncu için de kulübümüz herhangi bir girişimde bulunmamaktadır.

VATAN - JOHN CAREW BİR ADIM ÖNDE

Sağ kanat ve forvet için 15 Milyon Euro hazırladığımızı yazan gazete, Norveçli golcünün öne çıktığını ve Oliveira, Gudjohnsen ve Makaay listede tutulurken transfer için "yabancı kararı" beklendiğini ifade etmektedir. Kulübümüz her üç oyuncu ile ilgilenmemektedir.

Spor kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

TR.CaPTaiN
28.Haziran.2007, 17:34
Tüm haberlere yalanlama. Fenerbahçe bu yalanlama işinin de lideri.

eXcitinG
28.Haziran.2007, 17:36
Hey Allah'ım ya! Sen dediklerimi anlamıyorsun herhalde. Konunun Colin'le ne alakası var? Fanatizm yapan ben değilim, sensin!!! Konuyu FB'ye çekiyorsun hemen işine gelmeyince!!! Ben daha önce de Serdar'ın sağ bek oynayamayacağını defalarca DETAYLARIYLA açıkladım. Git oku istersen, gel ona karşılık cevap yaz bana, FUTBOL KONUŞ, Colin Molin falan deyip de fanatizm yapma!!!

Sen takip etmiyorsun futbolu, sonra gelip burada diyorsun "Sürekli oynadığı bölge sağ bek, 1 sene DMC oynadı" diyorsun.

YAHU!!! Serdar'ın profesyonel futbol kariyeri 2 yıl zaten, 1 yılı geçen sene Bursaspor'da, o da sağ bek oynadı, 1 yılı da Beşiktaş'ta ön libero oynadı!!!

Bilip bilmeden konuşuyorsun, "Sürekli oynadığı bölge" diyorsun, bilmediğin o kadar belli ki :) Gören de Serdar'ın 5 yıl sağ bek oynadığını sanacak :)

Serdar kadar dünyada topu oyuna yavaş sokan sağ bek yoktur zaten, geçen seneki hazırlık maçlarını izlesen anlardın ama belli ki hiç maç izlemiyorsun.

M.Doğan'ların, İ.Toraman'ların sağ bek oynadığı Beşiktaş'ta (yani o kadar sağ bek sıkıntısı var), senin deyiminle "Sürekli sağ bek oynayan" Serdar oynamıyor. Neden acaba? Tigana gibi iyi bir hoca neden sağ bek sıkıntısı yaşayan takımda "sürekli sağ bek oynayan" Serdar'ı oynatmadı da onu ön liberoya çekti?

Madem o kadar çok anLıyorsun futboLdan geç ErtuğruL sağLamın yerine Beşiktaşın başına Sen ErtuğruL sağLammısın Sen serdar sağ bek oyanayamaz deyince Serdar sağ bek oynayamayacak mı ? Sen öyLe dedin diye adam verimLi oLamayacakmı.Ya biraz yorum yazarken düşünerek yazsan da burda ki herkes te sana bişey demese.Sen kendi yorumunu yazmıyorsun iLLa benim dediğim dedik diyorsun.Yok böyLe bişey..

Ilhan
28.Haziran.2007, 17:38
Abi dün böyle bir şey demiştin, şimdi de stopere adam lazım diyorsun.

Bence diğer yabancı kontenjanı stopere veya sağ beke kullanmalı. İyi bir sağ bek lazım, stoperde yine Gökhan ile İbrahim idare ederler ama sağ bek çok sıkıntılı durumda.

Egemenciğim seni severim, bilirsin...

Biliyorsun ki Gökhan Zan da, İbrahim Toraman da zaman zaman sakatlanabilen oyuncular. Ne kadar Türkiye de oluşturulabilecek en iyi ikili olsalar da, kesinlikle o bölgeye adam lazım.

Ayrıca Serdar konusunda ileri gitme. Ben yıllarca Bursa'da yaşadım. Bursa Lig a'da iken Serdar o pozisyonda gösterdiği üst düzey performans ile Beşiktaş'a geldi. Beşiktaş'a ilk geldiğinde de hazırlık maçlarında sağ bek oynadı. Fakat o zaman Tandoğan ve Güneş olduğundan dolayı Tigana takımda aslen Kleberson'un doldurması gerektiği fakat dolduramadığı pozsiyona Serdar'ı koydu. Şimdi o pozisyona Cisse alındı. O zaman bu sene Serdar ve Tandoğan sağ bek pozisyonu için mücadele edecek. Defansın ortası için çok fazla alternatif yok. Zan ve Toraman var. Mustafa Doğan bitti artık. Oraya transfer şart.

uAburak89
28.Haziran.2007, 17:38
Sabit fikirli olma huyundan, vazgeçmek lazım..

Ilhan
28.Haziran.2007, 17:40
Aynı zamanda, Bursaspor altyapısında oynayan bir futbolcu A takıma çıkana kadar Bursaspor'a yıllarını verir, çocukluğunu verir. Serdar yıllarca Bursaspor'un alt takımlarında da sağ bek oynamıştır, rahat ol...

Tigana onu zoraki ön liberoya çekmiştir.

Ghonedre
28.Haziran.2007, 17:41
Bi Ertugrul Saglam yoktu o da tam oldu devam edelim

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 17:43
Tüm haberlere yalanlama. Fenerbahçe bu yalanlama işinin de lideri.

turk gazeteleride fenerbahce ye getirdikleri oyuncular bakimindan lider:0:

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 17:46
Ya bırak abi ne bilicek Futbolu Tümer den sol kanat Colin den sağ kanat yapan adamdan ne bekliyon... Konuyu FB ye çekmemim sebebi senin Fanatikliği sana göstermek... Ama öle bi BJK düşmanlın varki...

Seninle daha tartışmaya dvm etmeme gerek yok... Sağolsun Serdar ile gereken açıklmayı İlhan Abi yapmıştır...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 17:51
Madem o kadar çok anLıyorsun futboLdan geç ErtuğruL sağLamın yerine Beşiktaşın başına Sen ErtuğruL sağLammısın Sen serdar sağ bek oyanayamaz deyince Serdar sağ bek oynayamayacak mı ? Sen öyLe dedin diye adam verimLi oLamayacakmı.Ya biraz yorum yazarken düşünerek yazsan da burda ki herkes te sana bişey demese.Sen kendi yorumunu yazmıyorsun iLLa benim dediğim dedik diyorsun.Yok böyLe bişey..

Kardeş, kendi yorumumu yazıyorum ben 1 saattir ama okuyup da futbol yorumu yapan yok maalesef. Şimdi bana yine politik cevaplar vermişsin, bunun yerine futbol hakkında yorum yapsan daha iyi olmaz mı kardeş?

Ben yorum yazarken düşünerek yazıyorum ama maalesef sen öyle yazmıyorsun, hep aynı klasik politik cevaplar :) Bundan vazgeç artık.

Bak ben bir yerlerimden uydurmuyorum Serdar sağ bek oynayamaz diye, Serdar için diyorum ki;

Serdar kadar topu oyuna yavaş sokan bir sağ bek daha yok dünyada. Hazırlık maçlarında gördük ki sağda verimli olamadı, dolayısıyla da Tigana onu ön liberoya çekti. Fiziği de sağ beke müsait değil, hızı da. Dribling yapamaz, 2-3 adam geçip de orta açamaz. Yani sağ bekte olması gereken özelliklere sahip değil. Savunma özelliği gayet iyi fakat sağda kolay çalım yer. Onun için en ideal yer Tigana'nın da belirlediği gibi ön libero. O göbekte çok iyi savaşır, mücadele eder, top kapar. Bunu çok çok iyi yapar ve ileride de bu mevkiinin vazgeçilmezi olur. Serdar zaten bu mevkiideki performansıyla milli takıma kadar yükseldi bu yaşında, yoksa sağ bekte oynasa Hamit, Mehmet Topuz, Sabri gibi isimlerden iyi olması sözkonusu bile olamaz.

Seneye sağ bek oynarsa görürsünüz saç baş yoldurur, Baki'den farkı olmaz, o zaman hatırlatırım bunları size, izleyen biri olarak :)

Ertuğrul Sağlam kim ki? Çok mu iyi antrenör? Ne başarısı var? Mehmet Topuz, Gökhan Ünal, Toledo, Fatih Ceylan, Bülent Bölükbaşı, Mendez, Ivankov gibi oyuncular bende de olsa aynı başarıyı ben de sağlardım :) Önemli olan Bülent Korkmaz gibi düşük kadrolu bir takımla Beşiktaş'a kupada kök söktürmektir.

Egemenciğim seni severim, bilirsin...

Biliyorsun ki Gökhan Zan da, İbrahim Toraman da zaman zaman sakatlanabilen pyuncular. Ne kadar Türkiye de oluşturulabilecek en iyi ikili olsalar da, kesinlikle o bölgeye adam lazım.

Ayrıca Serdar konusunda ileri gitme. Ben yıllarca Bursa'da yaşadım. Bursa Lig a'da iken Serdar o pozisyonda gösterdiği üst düzey performans ile Beşiktaş'a geldi. Beşiktaş'a ilk geldiğinde de hazırlık maçlarında sağ bek oynadı. Fakat o zaman Tandoğan ve Güneş olduğundan dolayı Tigana takımda aslen Kleberson'un doldurması gerektiği fakat dolduramadığı pozsiyona Serdar'ı koydu. Şimdi o pozisyona Cisse alındı. O zaman bu sene Serdar ve Tandoğan sağ bek pozisyonu için mücadele edecek. Defansın ortası için çok fazla alternatif yok. Zan ve Toraman var. Mustafa Doğan bitti artık. Oraya transfer şart.

Ben de seni severim, bilirsin...

Gökhan Zan ve Toraman iyi oyuncular fakat yabancı kontenjanı eğer oraya harcanırsa ikisinden biri mutlaka yedek kalacaktır, yani kontenjan boşuna yedek olarak harcanmaz. Navarro gündemde mesela, şimdi ya İbo ya Gökhan kesilecek, buna razı mısın?

Bursa'da yıllarca yaşamış olabilirsin, ben de Bursaspor'un maçlarını izledim ve gördüm ki Serdar Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte sağ bek oynayacak kadar olmadı daha. Oyunu topa yavaş sokuyor, dribling ve hız özelliği yok, orta açma, ters kademe gibi özellikleri yok. Bu yüzden sağ bek oyuncusu değil. Serdar'ın profesyonel futbol kariyeri zaten 2 yıl, biri Bursaspor'da sağ bek, biri Beşiktaş'ta ön libero. Lig A'da Orduspor, Eskişehirspor, Mardinspor, Karşıyaka gibi takımlara karşı mücadele etmek kolay ama Şampiyonlar Ligi arenasında Chelsea, Man Utd, Roma, Lyon, Marsilya, Sevilla, Arsenal, Liverpool, Real Madrid gibi takımlara karşı mücadele etmesi zordur ve bu yükü Serdar kaldıramaz. Eğer Avrupa başarısı isteniyorsa sağ beke daha tecrübeli ve iyi bir isim alınmalı. Serdar 1 yıl sağ bek oynadı ve o günden bugüne hiç sağ bek oynamadı, haliyle de eski mevkiisine adaptasyonu zaman alacaktır. Ön liberoda ise kendini ispatladı, gün geçtikçe formunu yükseltti, şimdi o mevkiide iyi olan bir adamı neden keseceksin ki, yazık günah değil mi?

Geçen sene Serdar hazırlık maçlarında öyle göze çarpan bir futbol ortaya koyamadı sağ bekte, bu yüzden ligde 32 maç yanılmıyorsam ön libero oynadı. Yani biraz mantıklı düşünürsek, Tigana neden 32 maç boyunca bu adamı ön libero oynatsın, o kadar sağ bek sıkıntısı varken? Ön liberoda Koray, Kleberson oynayabilirdi, ama gitti onu oynattı, Koray'ın sakatlık yaşadığı dönemde bile Koray'ı asla aratmadı Serdar ve harika bir performans ortaya koydu.

Ben iddia ediyorum ki Serdar eğer 2-3 yıl daha ön liberoda oynarsa, oraya iyice adapte olur ve milli takımın da ön libero sorununu kökten çözer, 21-22 yaşlarında milli takımda banko ön libero olarak oynar. Muhteşem bir geleceği var ama sağ bekte değil, ön liberoda...

paco
28.Haziran.2007, 17:56
yillarin forveti ertugrul saglam bjk de forvetten stopere geciyosa bir dmc nin sag bekde oynamasi gayet normal .... ... her takimda bu tarz devsirme oyuncular vardir ....

Memedov
28.Haziran.2007, 17:57
Daha ne gelen gidenler olacak acaba ve daha ne yalanlamalar göreceğiz..

eXcitinG
28.Haziran.2007, 17:58
Ben sana futboL yorumu yazsamda sen dediğim dedik dediğin kimsenin görüşüne saygı göstermediğin için bende seni bazı şeyLeri farkına varabiLeceğin cümLeLer kuruyorum.Ben benim cevabım iyide oLsa kötü de oLsa doğruda oLsa yaLnışta oLsa saygı gösteren adama yorum yaparım.Ve burdaki herkes koyu beşiktaşLı biLmem farkındamısın sonra burdaki herkesi bu kadar kızdırıpta boşu boşuna sevdikLeri yerden oLmaLarına sebep oLma oLurmu..

Emurafu
28.Haziran.2007, 18:01
Kamburov pastonluk adammı ozaman siz bu futbolcuyu iş görmediniz youtube de faaln bir bakın gecen sene Galatasarayında gündemine geldi etkili frikikleri ve sutları var ben ankaragücünün nasıl aldıgına hayret ediyom Kamburov kücümseyin siz

eGowiCh
28.Haziran.2007, 18:05
Ya bırak abi ne bilicek Futbolu Tümer den sol kanat Colin den sağ kanat yapan adamdan ne bekliyon... Konuyu FB ye çekmemim sebebi senin Fanatikliği sana göstermek... Ama öle bi BJK düşmanlın varki...

Seninle daha tartışmaya dvm etmeme gerek yok... Sağolsun Serdar ile gereken açıklmayı İlhan Abi yapmıştır...

:) Futbolu kim biliyor, bu çok belli oluyor kardeşim. Tümer için sol kanat, Colin için sağ kanat demedim, GEREKTİĞİ TAKDİRDE oynarlar dedim, yazdıklarımı dikkatli okursan anlarsın.

Serdar'ın herhalde 5 yıldır falan Bursaspor'da sağ bek oynadığını sanıyordun ki "Sürekli sağ bek oynayan" dedin :) Git bir ufak çaplı araştırma yap da gör, Serdar'ın futbol kariyerini. Ondan sonra gel bana "Futbolu bilmiyor" de :) Senin gibi maç izlemeden yorum yapanlardan değilim.

Konuyu da FB'ye çekip durma, dağıtıp durma. Ben burada pozitif şeyler üretiyorum, futbol hakkında yorum yapıyorum ama aldığım cevap aynı.

Bak diyalog şöyle.

- Serdar topu oyuna çok yavaş sokuyor, sağ bek olmaz.
- Tümer'den sol kanat mı olur?
- Serdar dribling yapamaz, çalım atamaz, onun yeri ön libero.
- Colin Kazım'dan sağ kanat mı olur?
- Serdar'ın sağda tecrübesi yok, oraya ŞL'de oynayabilecek tecrübeli biri alınmalı.
- Colin Kazım sağda oynuyorsa o da sağda oynar.
- Serdar'ın futbol kariyeri 2 yıl ama... Biri sağ bek, biri ön libero.
- Bırak ya futboldan anlamıyorsun, Colin'den sağ, Tümer'den sol kanat mı olur?

Diyalog böyle işte, alakasız ve futbolsuz cevaplar veriyorsun, futbol hakkında cevaplar vermeyi dene ki futbol muhabbeti yapalım. Tıpkı İlhan abi gibi...

BJK düşmanlığının da olmadığını yazımı okursan anlarsın. Serdar için övgü dolu sözlerim görünce anlarsın sanırım.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 18:06
Ali Bilgin hayırlı olsun, sonunda resmi sözleşmeyi de imzaladık.

Ilhan
28.Haziran.2007, 18:08
Kardeş, kendi yorumumu yazıyorum ben 1 saattir ama okuyup da futbol yorumu yapan yok maalesef. Şimdi bana yine politik cevaplar vermişsin, bunun yerine futbol hakkında yorum yapsan daha iyi olmaz mı kardeş?

Ben yorum yazarken düşünerek yazıyorum ama maalesef sen öyle yazmıyorsun, hep aynı klasik politik cevaplar :) Bundan vazgeç artık.

Bak ben bir yerlerimden uydurmuyorum Serdar sağ bek oynayamaz diye, Serdar için diyorum ki;

Serdar kadar topu oyuna yavaş sokan bir sağ bek daha yok dünyada. Hazırlık maçlarında gördük ki sağda verimli olamadı, dolayısıyla da Tigana onu ön liberoya çekti. Fiziği de sağ beke müsait değil, hızı da. Dribling yapamaz, 2-3 adam geçip de orta açamaz. Yani sağ bekte olması gereken özelliklere sahip değil. Savunma özelliği gayet iyi fakat sağda kolay çalım yer. Onun için en ideal yer Tigana'nın da belirlediği gibi ön libero. O göbekte çok iyi savaşır, mücadele eder, top kapar. Bunu çok çok iyi yapar ve ileride de bu mevkiinin vazgeçilmezi olur. Serdar zaten bu mevkiideki performansıyla milli takıma kadar yükseldi bu yaşında, yoksa sağ bekte oynasa Hamit, Mehmet Topuz, Sabri gibi isimlerden iyi olması sözkonusu bile olamaz.

Seneye sağ bek oynarsa görürsünüz saç baş yoldurur, Baki'den farkı olmaz, o zaman hatırlatırım bunları size, izleyen biri olarak :)

Ertuğrul Sağlam kim ki? Çok mu iyi antrenör? Ne başarısı var? Mehmet Topuz, Gökhan Ünal, Toledo, Fatih Ceylan, Bülent Bölükbaşı, Mendez, Ivankov gibi oyuncular bende de olsa aynı başarıyı ben de sağlardım :) Önemli olan Bülent Korkmaz gibi düşük kadrolu bir takımla Beşiktaş'a kupada kök söktürmektir.

Ben de seni severim, bilirsin...

Gökhan Zan ve Toraman iyi oyuncular fakat yabancı kontenjanı eğer oraya harcanırsa ikisinden biri mutlaka yedek kalacaktır, yani kontenjan boşuna yedek olarak harcanmaz. Navarro gündemde mesela, şimdi ya İbo ya Gökhan kesilecek, buna razı mısın?

Bursa'da yıllarca yaşamış olabilirsin, ben de Bursaspor'un maçlarını izledim ve gördüm ki Serdar Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte sağ bek oynayacak kadar olmadı daha. Oyunu topa yavaş sokuyor, dribling ve hız özelliği yok, orta açma, ters kademe gibi özellikleri yok. Bu yüzden sağ bek oyuncusu değil. Serdar'ın profesyonel futbol kariyeri zaten 2 yıl, biri Bursaspor'da sağ bek, biri Beşiktaş'ta ön libero. Lig A'da Orduspor, Eskişehirspor, Mardinspor, Karşıyaka gibi takımlara karşı mücadele etmek kolay ama Şampiyonlar Ligi arenasında Chelsea, Man Utd, Roma, Lyon, Marsilya, Sevilla, Arsenal, Liverpool, Real Madrid gibi takımlara karşı mücadele etmesi zordur ve bu yükü Serdar kaldıramaz. Eğer Avrupa başarısı isteniyorsa sağ beke daha tecrübeli ve iyi bir isim alınmalı. Serdar 1 yıl sağ bek oynadı ve o günden bugüne hiç sağ bek oynamadı, haliyle de eski mevkiisine adaptasyonu zaman alacaktır. Ön liberoda ise kendini ispatladı, gün geçtikçe formunu yükseltti, şimdi o mevkiide iyi olan bir adamı neden keseceksin ki, yazık günah değil mi?

Geçen sene Serdar hazırlık maçlarında öyle göze çarpan bir futbol ortaya koyamadı sağ bekte, bu yüzden ligde 32 maç yanılmıyorsam ön libero oynadı. Yani biraz mantıklı düşünürsek, Tigana neden 32 maç boyunca bu adamı ön libero oynatsın, o kadar sağ bek sıkıntısı varken? Ön liberoda Koray, Kleberson oynayabilirdi, ama gitti onu oynattı, Koray'ın sakatlık yaşadığı dönemde bile Koray'ı asla aratmadı Serdar ve harika bir performans ortaya koydu.

Ben iddia ediyorum ki Serdar eğer 2-3 yıl daha ön liberoda oynarsa, oraya iyice adapte olur ve milli takımın da ön libero sorununu kökten çözer, 21-22 yaşlarında milli takımda banko ön libero olarak oynar. Muhteşem bir geleceği var ama sağ bekte değil, ön liberoda...

Burda biraz düşünmek gerekiyor kanımca... Düşünelim, beyin jimnastiği yapalım...

Öncelikle bir bek oyuncusu için önemli olan özellikleri sıralayalım. Bek oyuncusu defansif manada önceden sezme kabiliyetine sahip olmalıdır. Timing yani zamanlaması iyi olmalıdır yoksa kanat oyuncusundan çalım yiyebilir veya rakip kanat oyuncusu rahatlıkla orta açabilir.

Serdar Kurtuluş'un ters kademeye girip giremediğini nereden biliyorsun? Bursaspor'da iken bir kere seyrettin mi? Futbol sahasında ters kademeye en fazla girmesi gereken oyuncular bek oyuncularıdır. Zaten kendin demişsin, Beşiktaş'ta ön libero oynadı diye. Ben demiyorum ki bu adam ön libero oyanayamaz... Bu adamın naturel pozsiyonu sağ bek diyorum. Yıllarca Bursaspor'un alt takımında da sağ bek oynadı diyorum. Genç takımlarda sağ bek oynadı diyorum. Bunu biliyorum.

Bak Egemen, sen Serdar'ı adam gibi bek pozisyonunda izlemeden gelmiş bek değil diyorsun. Bu adam Lig A'da bek pozisyonunda harika performans göstermiştir.

Peki Serdar'ın orta açıp açamadığını nerden biliyorsun? Seyrettin mi hiç bekte, hayır... DM pozisyonundaki bir adam topu oyuna sokma becerisini iyi olsa bile gösteremez. Çünkü DM pozisyonundan oyuna top sokmak, DR pozisyonundan daha zordur.

Hadi diyelim ki sen bu adamın BJK'de oynadığı 32 maçı da seyrettin. Nerden biliyorsun ters kademe özelliğinin, orta açma özelliğinin, topu oyuna sokabilme becerisinin iyi veya kötü olduğunu?

Serdar konusunda son kez yazıyorum.

Eğer Ertuğrul hoca Serdar'ı illa DM pozisyonunda oynatacağım derse zaten Cisse'nin yedeği olacak. Geçen sene oynadığı maçlarda kanımca defansif yönde kötü performans gösteren Tandoğan'ı yedeğe çekip, Serdar'ı beke koyarsa başarılı olur. Çünkü Toraman, geçen sene Serdar mecburen DM'de oynadığı ve Tandoağn'ın defansif özellikleri çok zayıf olduğu için mecburen o pozisyonda oynadı.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 18:08
BAK GZL KARDEŞİM SEN DEĞİLMİSİN SAĞ BEK SIKINTISI VAR SİZİN TAKIMDA DİYEN BNDE SANA SERDAR VAR DEDİM... SENDE DEDİN SAĞ BEK OYNAYAMAZ DEDİN BNDE SANA SİZİNKİLER OYNUYODA BİZİMKİLER NEDEN OYNAYAMIYO DEDİM... UZADI GİTTİ... YUKARIYADA İLK MSJLARIDA KOYSAYDIN KEŞKE SErDAR IN TOPU OYUNA SOKMASI DEĞİLDİ KONU HATIRLARSAN...

BUYUR KONUN BAŞLANGICINI HERKES GÖRSÜN

Futbolu takip etmeden konuşmayalım lütfen yahu Komik oluyor çünkü.

Serdar'ı sağ bekte izledin mi?
Serdar ne kadar sağ bekte oynadı ve en son ne zaman sağ bekte oynadı, hangi takımda sağ bekte oynadı?

Sürekli oynadığı bölge sağ bek demek, kaç sene sağ bek oynadığını söyleyebilir misin?

Kalın siyah bnm yzdım

Kırmızı senin yazdın

mgokalparslan
28.Haziran.2007, 18:09
fenerbahçe bir çok oyuncuyu yalanladı acaba kimi alacaklar merak ediyorum
ayrıca bana deivid kalacak forvet de alınmayacak ve geçen seneki tek forvetli sisteme benzer bir sisteme döneceğiz gibi geliyor
inşallah yanlırım da düzgün bir forvet alırlar

eXcitinG
28.Haziran.2007, 18:11
O kadar kişi adama açıkLıyor adam haLa ve haLa anLamıyor.Serdar kurtuLuş sağ bekte Ön Libero da oLduğundan daha iyidir.Bu iki+iki nin 4 oLması gibidir.Her sen ne kadar diretsende bu böyLedir.Ve burda ki kimseyi de küçümseyici keLimeLer kuLLanmassan iyi oLur.Sana kaLmadı kişiLerin futboL biLgisini yargıLamak..herkesin biLgisi kendisinedir.

uAburak89
28.Haziran.2007, 18:12
Ümit Karan haberine neden yalanlama yok, merak ettim valla..

Emurafu
28.Haziran.2007, 18:14
Arkadaslar forvete İlan gelebilir Hakkında ne düsünüyorsunuz

Bence yetenekli kendisi milli takımıza attııgı golde var

uAburak89
28.Haziran.2007, 18:16
Bonservisi olmayan Baiano'yu tercih ederim, Ilan yerine..

eGowiCh
28.Haziran.2007, 18:22
Burda biraz düşünmek gerekiyor kanımca... Düşünelim, beyin jimnastiği yapalım...

Öncelikle bir bek oyuncusu için önemli olan özellikleri sıralayalım. Bek oyuncusu defansif manada önceden sezme kabiliyetine sahip olmalıdır. Timing yani zamanlaması iyi olmalıdır yoksa kanat oyuncusundan çalım yiyebilir veya rakip kanat oyuncusu rahatlıkla orta açabilir.

Serdar Kurtuluş'un ters kademeye girip giremediğini nereden biliyorsun? Bursaspor'da iken bir kere seyrettin mi? Futbol sahasında ters kademeye en fazla girmesi gereken oyuncular bek oyuncularıdır. Zaten kendin demişsin, Beşiktaş'ta ön libero oynadı diye. Ben demiyorum ki bu adam ön libero oyanayamaz... Bu adamın naturel pozsiyonu sağ bek diyorum. Yıllarca Bursaspor'un alt takımında da sağ bek oynadı diyorum. Genç takımlarda sağ bek oynadı diyorum. Bunu biliyorum.

Bak Egemen, sen Serdar'ı adam gibi bek pozisyonunda izlemeden gelmiş bek değil diyorsun. Bu adam Lig A'da bek pozisyonunda harika performans göstermiştir.

Peki Serdar'ın orta açıp açamadığını nerden biliyorsun? Seyrettin mi hiç bekte, hayır... DM pozisyonundaki bir adam topu oyuna sokma becerisini iyi olsa bile gösteremez. Çünkü DM pozisyonundan oyuna top sokmak, DR pozisyonundan daha zordur.

Hadi diyelim ki sen bu adamın BJK'de oynadığı 32 maçı da seyrettin. Nerden biliyorsun ters kademe özelliğinin, orta açma özelliğinin, topu oyuna sokabilme becerisinin iyi veya kötü olduğunu?

Serdar konusunda son kez yazıyorum.

Eğer Ertuğrul hoca Serdar'ı illa DM pozisyonunda oynatacağım derse zaten Cisse'nin yedeği olacak. Geçen sene oynadığı maçlarda kanımca defansif yönde kötü performans gösteren Tandoğan'ı yedeğe çekip, Serdar'ı beke koyarsa başarılı olur. Çünkü Toraman, geçen sene Serdar mecburen DM'de oynadığı ve Tandoağn'ın defansif özellikleri çok zayıf olduğu için mecburen o pozisyonda oynadı.

Çıplak gözle de seyrettim Serdar'ı Bursaspor'da oynarken, öyle ahım şahım bir sağ bek değil. Lig A'da süper bir performans gösterdi diyorsun, haklısın, süper oynadı da, Lig A'da oynadı, SüperLig'de veya Şampiyonlar Ligi'nde değil. Serdar'ı yerlerde süründürürler Avrupa'da, hep beraber izleriz. Sağ bekte tabii, ön liberoda demiyorum. Geçen seneki hazırlık maçlarını gördük, orada sağ bekte oynadı Serdar ve göze çarpan bir şey yapamadı, sıradandı. Topu oyuna yavaş sokuyor, bunu hem ön liberoda oynarken hem de sağ bekte oynarken gördük. Ayrıca hazırlık maçları neden vardır, hocanın kadrosunu kafasında şekillendirsin diye. Tigana baktı ki Serdar'dan sağ bek falan olmaz, onu ön liberoya çekti. Hazırlık maçlarında anladı sağ bekte verim alamayacağını.

O kadar kişi adama açıkLıyor adam haLa ve haLa anLamıyor.Serdar kurtuLuş sağ bekte Ön Libero da oLduğundan daha iyidir.Bu iki+iki nin 4 oLması gibidir.Her sen ne kadar diretsende bu böyLedir.Ve burda ki kimseyi de küçümseyici keLimeLer kuLLanmassan iyi oLur.Sana kaLmadı kişiLerin futboL biLgisini yargıLamak..herkesin biLgisi kendisinedir.

Ben de sana o kadar açıklıyorum ve hala ve hala anlamıyorsun. Ön liberoda olduğundan daha iyi madem, neden Tigana sağ bek sıkıntısı çekmesine, o mevkiide stoperleri oynatmasına rağmen Serdar'ı bir maçta bile kullanmadı? Futbol bilgilerini yargılamak bana kalmadı, bu uyarıyı bana yaptın, bir de renktaşlarına yapsan çok güzel olur. Zira "Bırak ne bilecek futbolu" diyen senin renktaşın, yani FıratCan. Onu uyar bir de e mi kardeş?

Sağ bekte olduğundan daha iyiymiş, yahu anlamak elde değil, kaç maç izledin ki sağ bekte Serdar'ı? Sağ bek diye tutturmuşsun, adam ön liberoda başarılı oldu mu SüperLig'de? Oldu! Sağ bekte oldu mu, olmadı, çünkü oynamadı. Neden oynamadı, madem esas mevkii sağ bek, neden oynatılmadı?

Tuncay'dan örnek vereyim. Sakaryaspor'da oynarken forvetti, defalarca çıplak gözle seyrettim, altıpasta gol kaçırırdı. O zaman da demiştim bundan forvet falan olmaz diye. Son vuruşlarında sorun var çünkü. Fenerbahçe'ye geldi, santrafor oynayamadı, sol kanada adapte oldu ve belki de şu an Türkiye'nin en iyi sol kanadı. Zico geçen sene onu Semih ile forvette oynattı, orada iş yapamadı, çünkü forvet meziyetlerine sahip değil.

Serdar da böyle. Naturel mevkiisi sağ bek olabilir, ama daha bu adam 19 yaşında, ağaç yaşken eğilir mantığıyla bu adam 2-3 yıl daha ön libero oynarsa onu kimse tutamaz. Tuncay'da olduğu gibi. Eğer Tuncay diretilseydi forvet oynamaya, rezil rüsva olacaktı, saç baş yolduracaktı, yedeğe kesilecek ve bir yıldız sönüp gidecekti. Serdar'da aynı şey olmamalı, olmasın da. Şimdi yarın öbürgün sağ bekte istenileni yapamazsa -geçen seneki hazırlık kampında olduğu gibi- yedeğe çekilecek, dolayısıyla potansiyel bir ön liberoyu da Türk futbolu kaybedecek.

crazzy
28.Haziran.2007, 18:23
Turkcell Süper Lig'de geçen sezon yaşanan sıkıntının tekrarlanmaması için transferde hızlı hareket eden Ankaragücü transfer sezonun açılışından bugüne kadar 8 futbolcuyla anlaştı.

Yeni sezonda Almanların ünlü ismi teknik direktör Hans Peter Briegel ile çalışacak olan sarı-lacivertlilerde Ahmet Dursun (Antalyaspor), Habib Muhammed (Gana-Molde FK), Fatih Akyel (Gençlerbirliği), Stelian Kirita (Romanya-Gaziantepspor), Yunus Balaban (Alemannia Aachen), İbrahim Ege (Denizlispor), Martin Kamburov (Bulgaristan), Zafer Özgülketin (Eskişehirspor) ile anlaşırken, kiralık olarak başka takımlarda oynayan, Birol, Ali Ölmez ve Ayhan Evren de yeni sezon için başkent ekibine dahil oldu.

Sarı-laciverliler bir orta saha ve bir de forvet arayışlarını sürdürürken, bu mevkilere alınacak futbolcuların yabancı olacağı öğrenildi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Turkcell Süper Lig'de bu sezon sıkıntı yaşamak istemeyen ve teknik direktörlüğe Mesut Bakkal'ı getiren Gaziantepspor, dış transferde Slovakya Süper Lig takımı Ruzomberok'tan Thomas Sedlak ile prensipte anlaştı. Gaziantepspor'un, Kamerunlu milli oyuncu Armand Deumi'den sonra Slovakya'nın Ruzomberok takımında oynayan 24 yaşındaki oyuncusu Thomas Sedlak ile prensipte anlaştığı, bu oyuncunun menajeri ile hafta sonuna kadar Gaziantep'e gelerek yönetimle masaya oturacağı açıklandı.

Gaziantepspor Kulubü Genel Menajeri Hasan Çetinkaya, yaptığı açıklamada, teknik direktör Mesut Bakkal'ın istediği Slovak Sedlak'ın orta sahada görev yaptığını söyledi.

Sedlak'ın menajeri ile her türlü konuda anlaşma sağlandığı, futbolcunun hafta sonuna kadar Gaziantep'e gelerek sözleşmeye imza atacağını belirten Çetinkaya, ''Biz her türlü konuda anlaşmayı sağladık. Sedlak'ı çok istiyoruz, o da bizi istiyor. İş imzaya kaldı'' diye konuştu.

Çetinkaya, Krita'nın Ankaragücü ile anlaştığını, Diawara konusunda ise Bursaspor ve Gaziantepspor kulüplerinin anlaşmaya vardığını, kulüple mukaveleleri devam eden De Nigris ve Zurita'nın ise Gaziantep'te yapılacak olan çalışmalara katılacaklarını bildirdi.

eGowiCh
Daha yeni çıkmış bir haber ve bir internet sitesi haberi, görülmemiş olabilir. Yarın gazetelerde çıkarsa eğer kesin yalanlanır.

Fıratcan Alçınkaya
Ilan kim ya???

Jesus_FB
28.Haziran.2007, 18:24
Daha yeni çıkmış bir haber ve bir internet sitesi haberi, görülmemiş olabilir. Yarın gazetelerde çıkarsa eğer kesin yalanlanır.

Ya Hurriyet yada Sabah gazetesinde de var bu haber

eGowiCh
28.Haziran.2007, 18:26
O zaman Ümit Karan Fener'de :D

Ilhan
28.Haziran.2007, 18:32
Sağ bekte olduğundan daha iyiymiş, yahu anlamak elde değil, kaç maç izledin ki sağ bekte Serdar'ı? Sağ bek diye tutturmuşsun, adam ön liberoda başarılı oldu mu SüperLig'de? Oldu! Sağ bekte oldu mu, olmadı, çünkü oynamadı. Neden oynamadı, madem esas mevkii sağ bek, neden oynatılmadı?

Belki de 6. kere falan açıklıyorum, tekrar açıklayayım. Geçen sene Beşiktaş'ın sağ bek mevkisinde 2 adam daha vard: Güneş ve Tandoğan. Serdar Kleberson'dan doğan boşluğu giderilmek için ön liberoya kondu.

Sonra Kleberson geri dönmeyince mecburen ön libero kalmak zorunda kaldı. Bekte de Güneş ve Tandoğan defansif manada kötü oyun sergileyince oraya Toraman'ı koydu.

Son kez açıkladım.

Omerdinho
28.Haziran.2007, 18:33
petkovic,carew,cicinho,makaay transferleri yalanlanmis fakat ümit karan yalanlanmamis

Ilhan
28.Haziran.2007, 18:35
Ümit tam nokta transfer olur, tebrik ederim o zaman Fener yönetimini...

Oghuse
28.Haziran.2007, 18:37
Ilan
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_17244_2004_1.jpg
Geburtsdatum: 18.09.1980
Größe: 1,81
Nationalität: Brasilien
Italien
Fuss: rechts

El Comandante
28.Haziran.2007, 18:37
Ümit gelmeeeez.Bizle daha gecen sezonun ortasında 3 yıllık sözleşme imzaladı.Galatasaray onu bırakır mı? :)

Leoucwhsua
28.Haziran.2007, 18:38
Eee bugun kimleri transfer ettiniz.

ForsakeN
28.Haziran.2007, 18:40
Ümit Karan gelse iyi olur.Forvetimiz için.Ama inanmıyorum

eGowiCh
28.Haziran.2007, 18:42
Neyse, uzatmaya gerek yok, İlhan abi sağolasın karşılıklı futbol jimnastiği yaptığımız için :) Senin gibi futbolu bilen ve doğru yorumlayanlarla futbol konuşmak güzel oluyor.

Sene içinde konuşuruz yine performansını Serdar'ın sağ bekte.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 18:43
Fransa’da görüşmüşler

Transferde hareketli günler yaşayan Beşiktaş, Fransa’nın Paris Saint Germain takımından Edouard Cisse’yi renklerine bağlayıp sessizliğine son vermişti. Ancak Kartal’da transfer Cisse’yle son bulacak gibi görünmüyor... Daha önce İngiltere ve ispanya’da transfer görüşmelerinde bulunan Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot ile yönetici Mario Berk, son olarak Fransa’da temaslarını sürdürmüştü.

Yepes de listede

Didier Deschamps’ın Juventus’tan gönderilmesiyle İtalya’dan ayrılmak istediğini açıklayan Boumsong, adaylar arasında ilk sırada bulunuyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın savunmaya tecrübeli bir oyuncu alınmasını istediği biliniyor. Yönetimin de bu konuda çalışmalar yaptığı ve bonservisi elinde olan bir isim aradığı ifade edildi. Kartal, daha önce Paris Saint Germain’den Yepes ile de ilgilenmişti.

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 18:43
Söylediğim gibi Türk Forvet lazım Fener'e demiştim.Ümit Karan çıktı şimdi de sahneye...Hayırlı olsun.

El Comandante
28.Haziran.2007, 18:48
Tello dün maçta oynayamadı ve onu hala izleme şansına erişemedik.Şili gibi bir milli takımda da oynayamayacaksa Tello Beşiktaş'a Avrupa'da ne kadar katkı sağlar tartışılır. :)

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 18:49
Beşiktaş bu sene çok akıllı transferler yaptı...

Oyuncuya ihtiyaç olunan yerlere yeni oyuncular geldi iyi oldu.Eksik bölge nerdeyse kalmadı.Defans'a da bir oyuncu gelirse ki büyük ihtimal bir yabancı alacaklar...

O zaman BeŞİKTAŞ'ı ligde durdurmak oldukça zor olacak ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Tello dün maçta oynayamadı ve onu hala izleme şansına erişemedik.Şili gibi bir milli takımda da oynayamayacaksa Tello Beşiktaş'a Avrupa'da ne kadar katkı sağlar tartışılır. :)

Baran ŞİLİ gibi bir takım da derken ne demek istiyorsun çok mu kötüydü takım ???

Ayrıca TELLO'yu kesen ismin de Liverpool'lu olması bence o kadar da kötü bir MİLLİ TAKIM izlenimi uyandırmadı...

Ilhan
28.Haziran.2007, 18:49
Ümit gelmeeeez.Bizle daha gecen sezonun ortasında 3 yıllık sözleşme imzaladı.Galatasaray onu bırakır mı? :)

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1060320

Şu adrese girelim.

İkinci satıra bakalım. Aynen şöyle yazıyor:

GALATASARAY A.Ş. -- 01.08.2005 -- 31.05.2007 Transfer 02.08.2005

Oyuncunun kontratı 2 yıllık, ve Mayıs 2007'de bitmiş. Yani Bosman kuralı ile kulübünden ayrılabilir. Üç yıllık bir kontrat yok.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 18:50
Ümit Karan gelse iyi olur, iyi forvet ama o fanatik bir Galatasaraylı bildiğim kadarıyla, geleceğini hiç ama hiç zannetmiyorum, derbideki olaylardan sonra hele. Lugano'ya kasap demişti, kasap dediği adamla aynı takımda oynayabilir mi? Gelmesi imkansız.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 18:50
Ümit KaRan ın sözleşmesi var... GS satarsa iyi bir para ister... FB alırsa bnce çok faydalı oluR...

uAburak89
28.Haziran.2007, 18:51

Sabah gazetesinde çıktı..

eXcitinG
Neyse sezon başLayınca kim hakLı kim haksız kim doğru söyLemiş göreceğiz.Onun için burda noktaLanırsa çok güzeL oLur.

Ilhan
Neyse, uzatmaya gerek yok, İlhan abi sağolasın karşılıklı futbol jimnastiği yaptığımız için :) Senin gibi futbolu bilen ve doğru yorumlayanlarla futbol konuşmak güzel oluyor.

Sene içinde konuşuruz yine performansını Serdar'ın sağ bekte.

Ne demek Egemenciğim! Kaliteli futbol sohbeti her zaman sevdiğim birşeydir. Sen asıl görüşlerini düzgün biçimde ifade ettiğin için sağ ol. Cisse de Serdar da inşallah Kartal'a fayda sağlar.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 18:52

Katılıyorum Baran'a, nadir de olsa :) Şili gibi zayıf bir milli takım demek istemiş, haklı da, orada bile oynayamıyorsa ne kadar katkı sağlar gerçekten muamma :) FM'de de özellikleri kötü Tello'nun, nasıl bir oyuncu izleyip göreceğiz.

Omerdinho
28.Haziran.2007, 18:52
Demekki Ümit ile görüsülüyor.. Eger sonuc alinamazsa yalanlanir.

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 18:53
İstikrarlı, güçlü ve tam bir takım oyuncusu... Delgado, Ricardinho gibi savunma yapmayan isimlerin forma giydiği orta alana ilaç olacaktır. Çabuk karar verir, takımını ışık hızıyla hücuma çıkartır.

PSG’de 7 sezon geçirdi

Makelele, Geremi, Renato ve Assunçao için günlerdir Avrupa’da üs kuran Beşiktaş Yönetimi, önceki gece sürpriz bir kararla Edouard Cisse’nin işini bitirdi. FANATİK, PSG’nin yıldızını sizler için değerlendirdi: “Öncelikle şunu kabul edelim; ‘Cisse’lerin içindeki en az ünlü olanı. Beşiktaş’ın listesinde yer alan diğer isimlerle kıyaslandığında, taraftarın beklentisini karşılayabilecek bir oyuncu olup olmayacağı da tartışılabilir. Ancak onun saha içindeki özellikleri incelendiğinde, her teknik adamın böyle bir oyuncuya sahip olmak isteyeceği de ortada. Peki, nedir onu aralıklı da olsa 7 yıl boyunca PSG’de tutan yetenekleri?”

Disiplinden taviz vermez

“29 yaşında, 1.86 boyunda ve ön libero mevkiinde oynuyor. Saha içinde çok fonksiyonel, her zaman oyun disiplinini ön planda tutan tam bir takım oyuncusu. Çok istikrarlı... Profesyonel kariyerinin ikinci yılından bu yana ligde ortalama 26 maç forma giymesi de bunun kanıtı... Sezon içinde büyük düşüşler yaşamaz, grafiğini belirli bir çizgide tutmayı başarır. Defansif özellikleri kelimenin tam anlamıyla mükemmel, ancak ofansif anlamda aynı oranda başarılı değil. 323 lig maçında sadece 12 gol atabilmiş. Fakat Ricardinho, Matias Delgado gibi iki yumuşak ve savunma yapmayan oyuncunun yer aldığı orta sahaya kesinlikle ‘tam isabet’ bir transfer...”

Monaco’ya tarih yazdırdı

“Orta alana büyük bir dinamizm getireceği kesin. Fiziki yapısıyla bir orta alan oyuncusuna oranla uzun, fakat buna karşın çok çabuk düşünüp karar verebilir ve takımını ışık hızıyla hücuma çıkartabilir. Şimdiye kadar hiç lig şampiyonluğu kazanmadı, ama 2004’te sürpriz bir şekilde Şampiyonlar Ligi Finali oynayan Monaco’da forma giydi. Monaco’yu finale taşıyıp bir mucizeye imza atan Didier Deschamps’ın vazgeçmediği isimlerden biriydi. Aslında çok daha iyi yerlere gelebilirdi. Ancak toplam 7 sezon görev aldığı PSG’nin özellikle son yıllarda silik bir takım kimliğine bürünmesi, onun ön plana çıkmasını engelledi.”

El Comandante
28.Haziran.2007, 18:54

Şu adrese girelim.

Oyuncunun kontratı 2 yıllık, ve Mayıs 2007'de bitmiş. Yani Bosman kuralı ile kulübünden ayrılabilir. Üç yıllık bir kontrat yok.

Ümit Karan Kasım 2006da 3 yıllık sözlesmeye imza atmıştı.

Galatasaray, tecrübeli futbolcusu Ümit Karan ile sözleşme yeniledi. Karan, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı renklere baglayan sözleşmeye imza attı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki Turgay Vardar Basın Odasında sarı-kırmızılı takımın yaptığı idmandan sonra düzenlenen ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in katıldığı törende Ümit Karan, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Adnan Sezgin, Ümit Karan ile yaptıkları görüşmelerde her konuda anlaşmaya vardıklarını ifade ederek, kendisinin Galatasaray'da devam edecek olmasina sevindiklerini söyledi.

-Ümit: "Galatasaray'da yapacak çok işim var"

Ümit Karan, hem ailesinin hem de Galatasaray yöneticilerinin sarı-kırmızılı takımda kalmasını çok istediğini belirterek, "Bu kararı alırken çok düşündüm. Galatasaray'dan ayrilamayacagima karar verdim. Umarim bu karar hepimize hayırlı olur" diye konuştu.

Galatasaray sevgisinin, her zaman içinde olduğunu vurgulayan tecrübeli futbolcu, "Galatasaray'da yapacak daha çok isim var" dedi.

19/11/2006 Kaynak: A.A.

Jesus_FB
GS'in Ümit Karan'ı Fenere satacağına mı inanıyorsunuz? Yok artık!

Ilhan

Şu adrese girelim.

Ümit KaRan ın sözleşmesi var... GS satarsa iyi bir para ister... FB alırsa bnce çok faydalı oluR...

Fıratcan, yazdığım mesaja bakarsan sevinirim.

eGowiCh
3 yıllık sözleşme imzaladığını hatırlıyorum ben de basın önünde, imzalamamış bile olsa gelmez.

Ilhan
28.Haziran.2007, 18:56
Ümit Karan Kasım 2006da 3 yıllık sözlesmeye imza atmıştı.

Galatasaray, tecrübeli futbolcusu Ümit Karan ile sözleşme yeniledi. Karan, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı renklere baglayan sözleşmeye imza attı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki Turgay Vardar Basın Odasında sarı-kırmızılı takımın yaptığı idmandan sonra düzenlenen ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in katıldığı törende Ümit Karan, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Adnan Sezgin, Ümit Karan ile yaptıkları görüşmelerde her konuda anlaşmaya vardıklarını ifade ederek, kendisinin Galatasaray'da devam edecek olmasina sevindiklerini söyledi.

-Ümit: "Galatasaray'da yapacak çok işim var"

Ümit Karan, hem ailesinin hem de Galatasaray yöneticilerinin sarı-kırmızılı takımda kalmasını çok istediğini belirterek, "Bu kararı alırken çok düşündüm. Galatasaray'dan ayrilamayacagima karar verdim. Umarim bu karar hepimize hayırlı olur" diye konuştu.

Galatasaray sevgisinin, her zaman içinde olduğunu vurgulayan tecrübeli futbolcu, "Galatasaray'da yapacak daha çok isim var" dedi.

19/11/2006 Kaynak: A.A.

Tamam, Ümit tören yapmış olabilir ancak TFF gibi bir resmi siteye bildirmemişlerse bir sorun da çıkmış olabilir. Çünkü TFF de yazan şey oyuncunun sözleşmesinin Mayıs'ta bittiğini gösteriyor.

TR.CaPTaiN
28.Haziran.2007, 18:56
Ümit Karan'ın Tümer transferinden sonra açıklaması vardı Bizler profesyoneliz ve geleceğimizi de düşünmeliyiz gibisinden Tümer'i savunan açıklamalar. Hatta bu açıklamalardan sonra yanlış anlaşılmıştı.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 18:57
Ümit Karan'a Fener kancası
G.Saray ile Ocak'ta üç yıllık sözleşme tazeleyen Ümit, yönetime F.Bahçe'den cazip bir teklif aldığını, gitmek istediğini iletti. Ezeli rakipler, şimdi bonservis için karşı karşıya

Galatasaray dün akşam Ümit Karan şokuyla sarsıldı. Sarı-kırmızılı ekibin golcü futbolcusu yönetime Fenerbahçe'den çok cazip bir teklif aldığı mesajını ileterek bonservis bedelinin belirlenmesini istedi. Galatasaray'ın sezonu açtığı günün akşamında Ümit Karan'ın böyle bir taleple gelmesi sarı-kırmızılı yönetimi karıştırdı. Olayı ilk öğrenen yönetici Haldun Üstünel'in talep üzerine "Biz seni kadronun garantisi olarak görüyoruz. Daha birkaç ay önce üç yıllık sözleşme yeniledik. Böyle bir davranış etik olur mu?" diyerek tepki gösterdiği, daha sonra da daha yumuşak bir tavırla golcü yıldızı takımda kalması ikna etmeye çalıştığı ancak başarılı olamadığı öğrenildi. Üstünel'in şok telefon konuşmasından sonra gelişmeyi aktardığı diğer yönetim kurulu üyeleri de şaşkınlık yaşadı.

FENER'İN TEKLİFİ 2 KATINDAN FAZLA
Ümit Karan'ın geçtiğimiz sezonlarda yaşadığı bazı tatsız olaylar nedeniyle Fenerbahçe'nin teklifine sıcak bakarak kabul ettiği belirtilirken bugünden itibaren iki kulübün bonservis bedeli için resmen pazarlığa başlaması bekleniyor. Ümit Karan'ın kararını bildirmesinden sonra Fenerbahçe yönetiminin de bonservis için Galatasaray ile temas kurup anlaşma zemini arayacağı bildirildi. Ümit Karan'ın sezon sonunda biten sözleşmesi Ocak ayında karşılıklı anlaşma ile 3 yıl uzatılmıştı. Sarı-kırmızılılardan yıllık 800 bin Euro alan Ümit Karan'a, Fenerbahçe'nin bunun iki katından fazlasını önerdiği iddia edildi. Ancak Fenerbahçe'nin 31 yaşındaki futbolcuya teklif ettiği cazip para miktarı dışında sağladığı başka şartların da golcü futbolcunun ayrılma kararına varmasına neden olduğu konuşuluyor.

YAŞAR YALÇIN / SABAH

El Comandante
28.Haziran.2007, 18:58
Yahu Ümit gecen Kasım ayında 3 yıllık sözleşme imzaladı.Adım gibi eminim.Alın bu da resmi.Artık inanırsın İlhan abi :)

http://img125.imageshack.us/my.php?image=umitkaranimzame0.jpg

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 18:58
Valla İlhan Abi ben imzaladı diye biliyodum... O yüzdeN... Eğer BosmaN kuralları ileyse ayrılma şansı varsa ayrılmaz gibime geliyor bırakmaz GS yi... Ama prof... futbol bu ne olucağı belli olmaz...

Ilhan
28.Haziran.2007, 19:00
Yok hayır, yanlış anladınız. İmzalamış fakat TFF'ye bildirilmemiş olabilir dedim ben. O zaman resmiyet kazanmamış olur demek istedim.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 19:01
http://www.galatasaray.org/images/haber6/1989.jpg
Ümit Karan'dan 3 Yıllık İmza

Futbolcumuz Ümit Karan bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Galatasaray ile olan sözleşmesini 3 yıl süreyle uzatan imzayı attı.

Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Ümit Karan ile her konuda anlaştıklarını belirtirken, "Biz Ümit'e kalması gerektiğini söyledik, Ümit de bize kalmak istediğini söyledi ve 3 yıllığına anlaştık" dedi.

Ümit Karan da camiadan, taraftarlardan ve özellikle ailesinden kalmasını yönünda istekler geldiğini belirterek, "Zaten ben de Gaatasaray'dan ayrılmak istemiyordum. Burada herkes tarafından seviliyorum ve en önemlisi daha Galatasaray'da yapacağım çok şey olduğuna inanıyorum" diye konuştu.

Ümit Karan'ın sözleşmesi 1 Haziran 2007'den itibaren geçerli olacak ve 31 Mayıs 2010 yılında sona erecek.

İşte Ümit Karan'ın 3 yıllık sözleşme imzaladığına dair resim ve metin.

Zaten gazete de bonservis falan diyor, yani sözleşmesi bitiyor dememiş.

ForsakeN
28.Haziran.2007, 19:01
Arkadaşlar bu adrese girince Gs'nin sözleşmesi biten oyuncular çıkıyor ve Ümit Karan orda

http://bim.tff.org/cgi-bin/db2www/tmp/atff-2006/SOZBIT1.mac/QUERY4?oyuncu=Oyuncular&klplig=1&klpkod=000162&klpad=GALATASARAY+A.%DE.

TFF'nin datası

El Comandante
28.Haziran.2007, 19:03
Ya bir yanlışlık vardır orada :) Ümit imzaladı 3 yıllık sözleşmeyi.

Galatasaray'da en iyi futbolcularından birisini ezeli rakibi Fenerbahçe'ye vermezz :)

eGowiCh
28.Haziran.2007, 19:05
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1056074

TFF veritabanına aldanmayın, Rüştü'yü halen Fenerbahçe'de gösteriyorlar :)

El Comandante
28.Haziran.2007, 19:06
Resmi sitesi bile ayrı sorun yaratıyor TFF'nin :D

eGowiCh
28.Haziran.2007, 19:07
Volkan 2 yıl daha Fenerbahçe'de
Fenerbahçe, sözleşmesi sezon sonu biten kaleci Volkan ile 2 yıllık mukavele yeniledi.

http://www.ntvspor.net/Images/15996.jpg

Rüştü'nün Beşiktaş'a gitmesinin ardından kaleci transferinin gündeme geldiği Fenerbahçe'de, sözleşmesi sona eren Volkan Demirel takımı ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Volkan, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantı odasında, asbaşkan Mahmut Uslu ve genel sekreter Vedat Olcay'ın da hazır bulunduğu törende kendisini 2 yıl daha sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Volkan Demirel imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, kendisini Fenerbahçe'ye borçlu hissettiği için kulüpte kaldığını belirterek, ''Tekrar Fenerbahçe ile anlaştığım için çok mutluyum. Çünkü beni Volkan yapan Fenerbahçe Kulübü. Geçen yıldan dolayı Fenerbahçe'ye borçlu olduğumu düşünüyorum. Bu borcumu ödemek için sözleşmemi 2 yıl daha uzattım" dedi.

İmza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan aşbaşkan Mahmut Uslu, Federasyonun önümüzdeki sezon uygulanacak olan yabancı statüsünü belirlememesi nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını, tüm kulüplerin bu durumdan şikayetçi olduğunu dile getirdi.

NTVSpor

TR.CaPTaiN
28.Haziran.2007, 19:09
Çünkü beni Volkan yapan Fenerbahçe Kulübü.

Volkan kendini Volkan yapanı biliyor, bilmeyenlere ders olsun.

ForsakeN
28.Haziran.2007, 19:12
Volkan kendisinden büyüklere ders veriyor.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 19:13
Volkan örnek bir davranış sergiledi, bazılarına ders olmalı. Hastanede komadayken onu alan, Barcelona'ya kadar yükselten ve 13 yıl ekmek veren takıma ihanet edenlere güzel bir cevap vermiş Volkan, gerçek Fenerbahçelileri de yavaş yavaş tanıyoruz, efsane olma yolunda ilerliyor Volkan.

uAsamet91
28.Haziran.2007, 19:16
Ilan'nın yerine Bende Baiano'yu tercih ederim.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 19:19
Cangele Kayserispor'da
Kayserispor, geçen sezon Sakaryaspor'da forma giyen Arjantinli Dario Cangele ile prensip anlaşmasına vardı.

http://www.ntvspor.net/Images/16012.jpg

Kayserispor'un Arjantinli Cangele ile prensipte anlaştığı bildirildi.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, prensipte anlaştıkları Cangele'nin bu akşam uçakla Kayseri'ye geleceğini söyledi.

Hurma, ''Geçen sezon Sakaryaspor'da oynayan Franco Dario Cangele ile yaptığımız görüşmeler sonunda, prensipte anlaşma sağladık. Cangele Kayseri'ye gelecek ve yönetimle görüşüp son kararını verecek. Anlaşma sağlanırsa yarın veya cumartesi günü Cangele ile mukavele imzalarız'' dedi.

Hurma, iki yabancı futbolcu daha transfer etmek için yaptıkları görüşmelerde son aşamaya gelindiğini de ifade etti.

ATATÜRK STADI'NIN KAMERALARI ÇALINDI
Öte yandan Kayseri'de ilginç bir gelişme yaşandı. Sarı-kırmızılı takımın maçlarını oynadığı Atatürk Stadyumu'nun güvenlik kameraları çalındı.

Atatürk Stadyumu'nun trübün girişlerindeki 6 adet güvenlik kamerası ve data kabloları, kimliği belirlenemeyen hırsızlarca çalındı. Yetkililer, çalınan kameraların ve bağlantı kablolarının mali değerinin 30 bin YTL değerinde olduğunu, soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.

NTVSpor

0w3r
28.Haziran.2007, 19:22
Ya beyler boyle uydura uydura nereye kadr bu takıma savıola veya saha gelıcek yada gelıcek yonetım 2 yıldız daha dedı soz verdı bu seferde mahcup kalmazlar heralde zaten parada var bu sefer adnan baba açmış keseyı sonunda..
yok Ilan mıs Yok Baıano ymus bunlardan daha iyi oynayan forwetlerımız var bıze bıraz daha star yeteneklı gelecek vaadeden (ve sımdı de cok ıyı olan bır oyuncu lazım)
Ilan ve Baıano star deıl yonetım star dedı bunu unutmayın bole oyuncu alıcaklarsa hıc almasınlar sonra yıne lukunku olayına doncek .:...

ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK
Sahayı Almıyoruz Dizinden Ameliyat Olmuş Kasım Ayına Kadar Oynamıcakmış
Kaynak: CNN
ARtık Tek UMUT SAVIOLA DUA EDINDE ALABILELIM...

canavar20
28.Haziran.2007, 19:30
Rüştü'nün gitmesini bence fazla abartmayın gideden bize ne ama ben yinede onu çoook seviyorum:)

aykut_gencfb
28.Haziran.2007, 19:41
Volkan örnek bir davranış sergiledi, bazılarına ders olmalı. Hastanede komadayken onu alan, Barcelona'ya kadar yükselten ve 13 yıl ekmek veren takıma ihanet edenlere güzel bir cevap vermiş Volkan, gerçek Fenerbahçelileri de yavaş yavaş tanıyoruz, efsane olma yolunda ilerliyor Volkan.

cok gusell konusmussun yazacaklarimi yazmisin walla.....onun adi fenerbahceyelen anilmamasi gerek:icon_twisted:

eXcitinG
28.Haziran.2007, 19:42
Yani bunLarı gördükten sonra yeni sezonun başLamasını sabırsızLıkLa bekLiyorum.TeLLo niye yedekmiş.Adam yedek oLur tabi Kesik yediği adam LiverpooL un soL kanat oyuncusu.Yorum yapıyorLAr ama haybiye.

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 19:47
Olsun abim boşver sahada gereken cevap verilecektir...

eGowiCh
28.Haziran.2007, 19:52
Tello'yu kıskanıyorsunuz dedin az önce, şimdi de Rüştü diyorsun, KIS-KAN-MI-YO-RUZ, çünkü bizde çok daha iyileri var :)

CashFl0w
28.Haziran.2007, 19:53
Zaten Saha gelmezdi ki bize neden bu kadar heyecan yaptın ya..:)

nart_susruko
28.Haziran.2007, 19:55
Eee bugun kimleri transfer ettiniz.
:D

her bişeyi yapıyoruzda transfer fantazilerinde bi Canaydın'dan kurtulamıyoruz..

BlackEagle19o3
28.Haziran.2007, 20:02
Adam Mark Gonzalezin yedeği biraz objektif olalım:).Mark Gonzales nerde oynuyor Liverpoolda yani yedek olması normal bişey:)

BlackEagle19o3
28.Haziran.2007, 20:10
Ilan da güzel oyuncu st.etienne de oynuyor galiba.Bi roveşata golünü biliyorum izlemeniz lazım youtubeda falan vardır.Yani bence Baianodan daha iyi bir oyuncu:).

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 20:10
Volkan kendine yakışanı yaptı

perpetua
28.Haziran.2007, 20:11
ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK
Sahayı Almıyoruz Dizinden Ameliyat Olmuş Kasım Ayına Kadar Oynamıcakmış

2 Aydir bilinen bir konu.. Manchester United satmak istiyor ama bu nedenle de satamiyor.

eGowiCh
28.Haziran.2007, 20:14
Mark Gonzalez Liverpool'da yedek oturuyor, onu da hatırlatırım :)

0w3r
28.Haziran.2007, 20:16
(perpertu) Alıntı:
2 Aydir bilinen bir konu.. Manchester United satmak istiyor ama bu nedenle de satamiyor.
Cevap:
2 ay oncekı konuysa nıye daha once forumda verılmedı...???
Pepertua Saha 13.06.2007 ıtabıryle 5 ay oynıyamacagı acıklanmıstır ıkı ay oncekı konu olsa 13.04.2007 de amelıyat olurdu bazı seylere bılıp bılmeden yorum yapmayın...

Ya sen sahayı nıe bu kadr abartıyosun ılk geldıınde man utd ye hıc bı ış yapamamıstı bana gore lıncoln daha ıyı bır transfer saha yı ıstemedıgımı solemıstım daha once yuh de ıstersen...;)

Lincoln10
28.Haziran.2007, 20:17
ben kendımdeyım sen nerdesın herkes lıncoln gelmez dıodu geldı saha gelmez dıosun oda gelebılrdı adam sakalandı sadece ondan transfer edılmıcek saha savıola var sırada..
o da olmazsa eto'o:D

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 20:18
Vay be...

Demekki Liverpool'un yedek oyuncusundan kötü bizim Tello tüh ne yapacağız biz şimdi görüyomusunuz ...Allah allah nasıl aldık ya biz bu adamı tüh yazık olmuş bize...Valla yazık etmişiz be..Liverpool'un yedek oyuncusu bizim TELLO'yu milli takımdan kesmiş...Vallaha yazık yaw...

CashFl0w
28.Haziran.2007, 20:19
Saha ile Lincoln arasında uçurum fark olmayabilir ama Saha gelmez işte.. Sen bi git bakalım 170-250 sayfaları arasına kim demiş Lincoln gelir diye bak bi bakalım..

eGowiCh
28.Haziran.2007, 20:20
Erdoğan'dan ilginç açıklama

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelen Chelseali Makelele için "Kendisi Türkiye'ye misafirimiz olarak geldi" dedi.

Transfer çalışmaların yoğun geçtiği bir anda birkaç gün önce Türkiye'ye gelen Chelsea'nin yıldız futbolcusu, için Erdoğan ilginç açıklamalarda bulundu.

Makelele'nin Türkiye'ye Beşiktaş Kulübü adına değil bir turist olarak geldiğini kaydeden Erdoğan, şöyle konuştu:

"Ben ciddi bir duyum almış değilim. Başkanımız Antalya'da. O futbolcu da turist olarak Antalya'da. İki spor adamının görüşmesi normaldir. Belki lehte de neticeler olabilir, ama bu şekilde bir görüşme yapılacağına dair kesin bir duyum almış değiliz. Olması ise tabiidir. Başkanımız bir spor adamına 'hoş geldin' de diyebilir, transfer maksadıyla da konuşabilir, ama böyle bir duyum almış değilim"

LaigLeNoiR
28.Haziran.2007, 20:22
Tüh inşallah almayız MAKALELE'yi...
Nasıl olsa adam Chelsea'de yedek...:)

eGowiCh
28.Haziran.2007, 20:26
Chelsea'de yedek olmak başka, Liverpool'da yedek olmak başka. Mark Gonzalez, Zenden gibi zayıf bir adamın yedeği, Makalele ise Essien'in yedeği, yani fark var. Liverpool'da forma şansı bulmak çok daha kolay ama Chelsea'de çok zor.

erdemzorer10
28.Haziran.2007, 20:30
arkadaslar o gelir bu gelmez demek yerine biraz sabredelm..ilan baianoda iyi oyuncular öncelik tabikide saviola ama onlarda iyi oyncular..artık yönetimimize güvenmeyi deniyelm çnkü kalli varken yanls adam almayz..ilansa ilan demekki bi bildigi var kallinin..biraz sabredelm sdce sabr..

deniz.91
28.Haziran.2007, 20:31
cangele kayseriye şu an indi bu futbolcunun bonservisiyle alınmasıda çok güzel oldu gelecekte çok büyük paralar kazandıracak

Fıratcan Alçınkaya
28.Haziran.2007, 20:34
Ü.Karan Ribery taktiğiyle gelebilirmiş FB ye... TV de izledim şimdi...

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 20:36
abi bende beşiktaştan bakiyi kıskanıyom:D:D:D ya abi ümüit karan gelse bile taraftar istemez hatırlasınıza kadıköydeki maçtan sonra karı gibi ağlamış televizyonlara ''anne anne bunlar kasap anne'' boşverin ümti

eGowiCh
28.Haziran.2007, 20:36
FOX'ta izledim, Ümit Karan Ribery taktiğiyle Fenerbahçe'ye gelecekmiş. Bunun üzerine de Galatasaray yönetimi sözleşmesi devam eden tüm Fenerbahçeli futbolculara transfer teklifi yapma kararı almış, acil bir toplantıyla bu kararı almışlar. 2 gün içinde noter onaylı belge gelecekmiş, Ümit Karan'ın parasını alamadığına dair ve FB de bonservis bedeli ödemeksizin bu transferi gerçekleştirecekmiş.

FOX'un haberi...

Rodrigo Tello
28.Haziran.2007, 20:38
Ya tamam sahada gerekilen cevap verilecektir tüm transferlerimiz kötü bizim.Fener'in Lugano'lu Uruguay 3 tane yedi Peru gibi takımdan Bizim Şili li Tellenon takım 3-2 yendi hatırlatıyım.

uAburak89
28.Haziran.2007, 20:40
Ümit Karan Ribery'in yaptığını yaparsa, başına çok iş gelir.. Ben satacağına inanmıyorum..

SYLaR
28.Haziran.2007, 20:42
Mark Gonzalez Liverpool'da yedek oturuyor, onu da hatırlatırım :)

Bu yoruma gülmemek elde değil.Mark Gonzalez Liverpool'da bu sene 36 maça çıktı
25'i Premier Lig maçı.Bu senede Betis aldı gonzalez'i

BlackEagle19o3
Egemen bir transferimize de doğru transfer desen şaşırırım:).Vederson,Ali Bilgin ve Colin Kazım süper transferler zaten değil mi:)

perpetua
2 ay oncekı konuysa nıye daha once forumda verılmedı...???
Pepertua Saha 13.06.2007 ıtabıryle 5 ay oynıyamacagı acıklanmıstır ıkı ay oncekı konu olsa 13.04.2007 de amelıyat olurdu bazı seylere bılıp bılmeden yorum yapmayın...

Saha sampiyonlar ligi yari finalinde neden oynamadi? Hatta gecen sezon Saha baldirinda olan rahatsizligi nedeniyle bir cok macta forma giyemedi. Bu yaz ameliyat olacagi ve uzun sure forma giyemeyecegi yaklasik 2 ay once aciklanmisti. Sahanin menajerleri 10 gun once yeni sezon baslamadan Saha'nin hazir olacagini soyledi ancak Manchester United hem Saha'yi yollamak istiyor hem de oyuncunun Kasim ayina kadar hazir olmayacagi dusuncelerini belitiyor.

Bilip bilmeden yorum yapma konusunda isterseniz siz biraz daha dikkatli olun. Ben duyumcu degilim.

El Barto
28.Haziran.2007, 20:45
Chelsea'de yedek olmak başka, Liverpool'da yedek olmak başka. Mark Gonzalez, Zenden gibi zayıf bir adamın yedeği, Makalele ise Essien'in yedeği, yani fark var. Liverpool'da forma şansı bulmak çok daha kolay ama Chelsea'de çok zor.

Akşam akşam iyi güldüm ha. :)

SYLaR
28.Haziran.2007, 20:46
Ayrıca Zenden'in yedeği denilen Gonzalez Zenden'den daha fazla forma giydi bu sene

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 20:50
Ümit karan haberleri doğru değil bence fenerbahçe almaz

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 20:50
Tello varken mark gonzalez neden alınski??

0w3r
28.Haziran.2007, 21:08
HErhangı bır transfer haberı varmı savıola gelıyormu bılgısı olan varmı???

BlackEagle19o3
28.Haziran.2007, 21:11
Tello varken mark gonzalez neden alınski??

O da nerden çıktı şimdi sen yanlış anladın herhalde:zuhaha
Egemen Tello Şili gibi bir takımda bile yedek kalıyor falan dedi biz de onu kesen adamın Mark Gonzalez olduğunu söyledik:)

Ilhan
28.Haziran.2007, 21:14

Zenden? Emin misin? Yoksa ben başka premiership mi izliyorum:D

Ki Zenden de çok iyi bir futbolcudur.

erdemzorer10
28.Haziran.2007, 21:19
adnan sezgn transferlern devam edecegini slöemş ama bu birazda tomasn durumuna baglı bide tabikide futbol federasyonunun bi trlü veremedigi yabancı kontenjanı kararına baglı..ha bire erteleyp duruyolar

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 21:20
O da nerden çıktı şimdi sen yanlış anladın herhalde:zuhaha
Egemen Tello Şili gibi bir takımda bile yedek kalıyor falan dedi biz de onu kesen adamın Mark Gonzalez olduğunu söyledik:)

:D:D:D ben konuya son sayfadan dalınca öle gördüm

TR.CaPTaiN
28.Haziran.2007, 21:20
Fox TV'deki Verkac programina gore Mehmet Topuz coktan Fenerbahce'de idi. Fox bana gore Fotomac'in kanal versiyonu. Umit Karan bu sekilde Fenerbahce'ye gelmez kuluplerin anlasmasi seklinde gelir. Galatasaray da onemli bir oyuncusunu ezeli rakibine kaptirmak istemeyecegine gore bence bu transfer yas is.

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 21:25
Fox TV'deki Verkac programina gore Mehmet Topuz coktan Fenerbahce'de idi. Fox bana gore Fotomac'in kanal versiyonu. Umit Karan bu sekilde Fenerbahce'ye gelmez kuluplerin anlasmasi seklinde gelir. Galatasaray'da onemli bir oyuncusunu ezeli rakibine kaptirmak istemeyecegine gore bence bu transfer yas is.

Keşke Mehmet Topuz olsa ... Diego'lar geldi gitti... Ronaldo geldi gitti... çok saçma bir program

Leoucwhsua
28.Haziran.2007, 21:33
o da olmazsa eto'o:D

messi de olabilir.Messiyi transfer eden yokmu aranizda be

Leoucwhsua
28.Haziran.2007, 21:38
Umit gitmez fenere.hem fenerin ihtiyacida yok yeterki yonetim oyuna mudaheleyi biraksin.yoksa guclu bir kadrosu var zaten fenerin

Lincoln10
28.Haziran.2007, 21:39
tahkim 5 maçlık cezayı onamış:(hasanın cezası 2'den 1'e düşmüş

Leoucwhsua
28.Haziran.2007, 21:41
iyi olmus bosver hak ettik.burnumuz surtsun biraz,

uAburak89
28.Haziran.2007, 21:41
Yaptığı kaliteli transferlerle dikkatleri üzerine toplayan Fenerbahçe, yıldız futbolcusu Alex'ten gelen kötü haberle sarsıldı.

Lig TV'nin deneyimli muhabiri Deniz Türker'in haberine göre, kasığında geçmişten kalan bir sakatlık olan ve bu nedenden geçen sezon da takımdan ayrı kalan Alex'in sakatlığı yeniden nüksetti.

Tatilini ülkesi Brezilya'da geçiren Alex'in, nükseden sakatlığı nedeniyle 1 ile 1.5 ay arasında bir süre tedavi göreceği ve bu durumda da Şampiyonlar Ligi ön elemesinde takımda yer alamayacağını bildirdi.

Leoucwhsua
28.Haziran.2007, 21:42
alex in sakatlanmasi fener icin daha iyi oldu bence

TürkuAz
28.Haziran.2007, 21:49
Beyler geyiği bırakıp transfere dönsek..

TürkuAz
28.Haziran.2007, 21:49
Şimdi anlarlar bazı şeyleri..

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 22:06
Alexin olmamaı kötü olmuş Tümere ofansif anlamda daha fazla iş düşecek