PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

TürkuAz
05.Temmuz.2007, 19:36
Peki bugüne kadar sponsorları yokmuydu koskoca Galatasarayın???
Hayır, böylesi yoktu..

WebMaster91
05.Temmuz.2007, 19:45
Peki bugüne kadar sponsorları yokmuydu koskoca Galatasarayın???
Vodafone gibisi nerde görülmüş ;)..

uAburak89
05.Temmuz.2007, 19:49
Saviola(gelirse) ve Lincoln'ün parası formadan çıkar valla.. Hiç almayacak adamlar bile, forma alacağım diyor bu sene.. :)

Maksic
05.Temmuz.2007, 19:50
merakla bekliyoruz Saviola'yı gelirse çok iyi olur bu arada Saviola'da gelirse 7 forvet oluyor H.Kabze gidecek mi?

Maksic
05.Temmuz.2007, 19:54
Şu Yattara'yı iyi paraya göndersin Trabzonspor ne bu ya her yıl böyle hiç kimse bu kulüpte hiç kimse birbirinden üstün değildir Yattara'ya ya bunu öğretsin Trabzon yada satsın ne iyi oyuncular gitti Trabzon'dan Yattara'nın yerine birisi mutlaka gelir ayrıca Jun'da tekrar alınsın

TR.CaPTaiN
05.Temmuz.2007, 19:55
Forvet için Appiah feda edilirse yönetim çok büyük yanlış yapmış olur.

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 20:00
‘Her şey yolunda’

Ali Gültiken, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hafta sonunda yurt dışı kampının başlayacağını hatırlatan Gültiken, "Futbolcularımızın ilk etapta gösterdiği çalışma azmi ve performanstan memnunuz" dedi. İspanyol futbolcu Navarro’nun transferi konusunda bir gelişme olup olmadığı sorusuna Gültiken, "Transfer çalışmaları ve görüşmeleri devam ediyor, ama şu ana dek netleşen bir şey yok. Nobre’nin sakatlığı vardı. Bu nedenle transfer konusunu biraz beklemeye almıştık, ancak sakatlığının çok da korkulduğu gibi olmadığını tespit ettik. Yeniden
stoper transferi konusunda yoğunlaşacağız" diye konuştu.

Gültiken, Navarro’yu teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın istemediği yönünde spekülasyonlar yapıldığının belirtilmesi üzerine, "Böyle bir şey yok. Biz hocamızın istemediği hiçbir oyuncuyu almayız. Bugüne kadarki görüşmeler hep hocamızın onayıyla yapıldı. Navarro konusunda da hocamızın bilgisi vardır" şeklinde konuştu. Takımdan Ricardinho’nun gönderileceği iddialarının bulunduğunun hatırlatılması üzerine de Gültiken, "Geniş bir kadromuz var ve bu kadroyu muhafaza etmek istiyoruz. Şampiyonlar Ligi hedefimiz var. Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda da mücadele edeceğiz. Geçen yıl sakatlıklar nedeniyle sorunlar yaşadık. O yüzden kadroyu geniş tutmak istiyoruz ve futbolcu göndermeyi de düşünmüyoruz" dedi.

Kasımpaşa ile yarın yapacakları hazırlık maçına da değinen Gültiken, "Kadroda genç oyuncularımız var. Çok iyi çalıştılar, ancak kamp kadrosu için bir karar verilmesi gerekiyor. Doğru bir karar vermek için de böyle bir maç organize ettik. Bu karşılaşma sonrası kamp kadromuz netleşecek" diyerek sözlerini tamamladı.

esos07
05.Temmuz.2007, 20:06
saviola gelirde forması alınmazmı,olurda gelirse hasan kabze gtsn bence,cafercanla,özgürcanda kiralık takılsınlar 1sene daha..

deniz.91
05.Temmuz.2007, 20:08
ilhan parlak yetenekli oyuncu ancak yaşı çok genç ama fenerde parlayacağını sanmıyorum.

eGowiCh
05.Temmuz.2007, 20:10
İlhan Parlak resmen Fenerbahçe'de, az önce Fatih Demirkol söyledi, yarın önce sağlık kontrolü, akabinde 5 yıllık sözleşme imzalayacak.

Hayırlı olsun, son yılların en iyi transferlerinden birini yaptık.

TürkuAz
05.Temmuz.2007, 20:16
son yılların en iyi transferlerinden birini yaptık.

:zuhaha Ciddi misin?

Emurafu
05.Temmuz.2007, 20:38
ilhan parlak yetenekli oyuncu ancak yaşı çok genç ama fenerde parlayacağını sanmıyorum.
deniz sana cok katılıyorum bana göre semih ve ilhan bunlar artık futbol oynaması zor büyük ihtimal yedek olacaklar semih bence ilk 18 kişilik kadroya alınmaz çünkü kazım var öyle gereksiz bir transfer yapıldiki

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 20:39
Hayırlı olsuN...

Emurafu
05.Temmuz.2007, 20:40
Suat Kaya'nın mutluluğu!

Türk Telekom Lig A takımlarından Orduspor'da teknik direktörlüğe getirilen Suat Kaya, ''Orduspor gibi hedefleri olan bir takımda çalışmaktan mutluluk duyacağım'' dedi.
Gece Ordu'ya geldikten sonra bugün yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı yapan Suat Kaya, yaptığı açıklamada, her konuda anlaşmaya vardıklarını söyledi.

''Bundan sonraki süreçte hemen transfer çalışmalarına başlayacağız'' diyen Kaya, Orduspor dışında bazı takımlardan da teklif aldığını, ancak kendisinin Orduspor'u tercih ettiğini vurgulayarak, ''Benim için önemli olan hedefleri bulunan takımlarla çalışmaktı. Bu nedenle Orduspor gibi hedefleri olan bir takımda çalışmaktan mutluluk duyacağım'' diye konuştu.

Orduspor'u savaşan bir takım haline getirmeyi düşündüğünü de anlatan Kaya, şunları kaydetti:

''Benim kafamda her zaman olduğu gibi yine savaşan ve askeri çok olan bir takım yatıyor. Böyle bir takım kurmak istiyorum. Bu yönde de bazı futbolcular ile görüşmelerim oldu. Ancak bu isimleri şu an açıklamak istemiyorum. Çünkü içlerinde sözleşmesi devam eden futbolcular var.''

Kaya, ligin geçen sezona oranla daha zor geçeceğini düşündüklerini de söyledi.

05.07.2007

Kaynak : AA

Orduspor suat sayesınde galatasaray ıle pılot takım anlasmasına varmak üzere her an pilot takım olabiliriz

O z a H n
05.Temmuz.2007, 20:44
İlhan Parlak soyadı gibi fenerbahce de parlıyacak bir futbolcunun sadece eksi tarafı fizigi o acıgınıda kapıtıcaktır..

Emurafu
05.Temmuz.2007, 20:46
Kemal için haklısın da, Selçuk gitmemeli, çok beğendiğim bir futbolcu, sakatlığı yaktı onu ama tekrar eski formuna dönecektir ve olası Appiah-Aurelio sakatlığında banko oynayacaktır. Daum zamanında bankoydu zaten.

Çalışan ve emek veren formayı kapar, ilk geldiğinde herkes aynı şeyleri söylüyordu ama o 3. kaleci olarak hep çalıştı ve en sonunda formayı kaptı, milli takıma kadar yükseldi.

Önyargılı olmamak lazım, İlhan Parlak gelirse forma şansı bulabilir. Kezman sakatlanırsa Semih veya İlhan oynar.Egemen eger cok calısırsa sen ziconun daha cok forma sansı verecegine inanıyor musun ben inanmıyorum ilhanın durumu gecen seneki semih gibi olur zaman zaman oynar bunuda buraya yazıyorum

Semih,selcuk,kemal bunlar baska takıma gitmesi lazım giderlerse daha cok forma bulurlar milli takıma yükselirler kemal gencken ne ümitlerle gelmişti

Egeemen bana göre serdarın kaleye gecmesı sans eseri oldcu rüstü sakat idi volkan cok formsuz idi oda bunu iyi degerlendirdi ger onlar iyi olsaydı fark eden birsey olmazdı bana göre

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 20:48
Deivid den daha az şans vercek bence... ZiCo inş... değerini bilir İlhaN Parlak'ıN...

uAburak89
05.Temmuz.2007, 20:56
Çok erken gitti İlhan Parlak.. Kendine yazık edecek bence..

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 21:02
İlhan çok iyi transfer.. zico inş. gerekli şansı verir

MeMo
05.Temmuz.2007, 21:03
Çok erken gitti İlhan Parlak.. Kendine yazık edecek bence..

Tuncay da boyle geldi gencken allah allah Fenerbahce ye bu gozle bakmayin

ParduS
05.Temmuz.2007, 21:04
Kendisi FBTV de canlı yayında şuanda.

http://fbtv.mail2web.com/

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 21:04
Yattara trabzon için sorun oluyor bence gönderilmeli

uAburak89
05.Temmuz.2007, 21:05
Tuncay da boyle geldi gencken allah allah Fenerbahce ye bu gozle bakmayin

Şu andaki şartlar aynı değilki, Tuncay gibi hemen oynayabileceğini sanmıyorum..

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 21:05
Saviola gelirse kezman gibi tıkanacağını düşünüyorum...iyi transfer olur

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 21:06
Adriano İstanbul'da
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü, geçen yıl Denizlispor'da forma giyen Brezilyalı futbolcu Adriano Nascimento Padilha ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulübün Langa tesislerinde düzenlenen, kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ ve futbol şube sorumlusu Kamil Dizar'ın da hazır bulunduğu törende, Brezilyalı santrfor, kendisini 2 yıllığına İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a bağlayan sözleşmeye imza attı.

Kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ, Adriano'yu renklerine katarak, hücum hattındaki eksiklerini giderdiklerini belirterek, ''Hocamızın raporu doğrultusunda, nokta transferlerimizi yapıyoruz. Adriano, sağlık kontrollerinin ardından yarın Kızılcahamam kampına katılacak'' dedi.

Futbol şube sorumlusu Kamil Dizar da Adriano'nun, gerek teknik, gerek fizik üstünlüğüyle takıma güç katacağını ifade ederek, ''Genç ve gelecek vaat eden bir santrforu kulübümüze iki yıllığına kazandırdığımız için mutluyuz'' diye konuştu.

Emurafu
05.Temmuz.2007, 21:08
Ordusporda

Suat usta
Ernani
ibrahim yıldız

Orduya gelmesi bekleniyor

RoNNiE91
05.Temmuz.2007, 21:11
Bence de bir iki sene daha Kayseri'de oynayıp kendini geliştirse daha iyi olurdu.Biraz erken gitti kanımca.

RoNNiE91
05.Temmuz.2007, 21:12
Hayırlı olsun Suat için.Bakalım Bülent Korkmaz gibi kendini gösterebilecek mi?

eGowiCh
05.Temmuz.2007, 21:14
Deivid'in artık kesin olarak gönderilmesi lazım, yabancı forvete de gerek yok.

İlhan Parlak, Semih, Kezman, Colin Kazım. Bize bu 4 forvet yeter de artar.

Kezman tek oynar, çift oynarsa da Semih-İlhan-Colin üçlüsünden biriyle oynar.

Çok gelecek vaadeden 3 forvetimiz var, Kezman da tecrübeli, gerçekten gol sıkıntısı çekmeyiz artık.

El Barto
05.Temmuz.2007, 21:14
Eğer iyi çalışırsa fb İlhan için bulunmaz bir fırsat. Şansını iyi değerlendirmek İlhan'ın elinde bence. Eğer iyi bir performans gösterirse zaten formayı kimse alamaz ondan ama işte herşey kendisine bağlı.

Fenerbahçe ve Türk futboluna hayırlı olsun bu transfer. Bence iyi bir oyuncu yetişecek...

RoNNiE91
05.Temmuz.2007, 21:15
Herşey nasıl yolunda.İnsanlar Roberto Carlos,Lincoln gibi yıldızlar peşinde.Biz adı sanı duyulmamış insanların peşindeyiz.Bu beni sinir ediyor.Bir yıldız almamız gerek artık.Şampiyonlar Ligi'nde nasıl Milan'ı görünce ooo Kaka var,Dida var diyoruz.Onlarda demeli bence.Bizi dandik bir takım gözüyle bakmalarını istemiyorsak yıldız oyuncu getirmemiz gerek.

Emurafu
05.Temmuz.2007, 21:15
İyide egemen hani bir yabancı forvet daha gelecekti

douramss
05.Temmuz.2007, 21:16
Saviola'yla ilgili somut bir gelisme var mi acaba???:icon_neutral:

uAburak89
05.Temmuz.2007, 21:16
Egemen Fenerbahçenin Avrupada başarılı olmasını her Türk gibi bende istiyorum ama olaya senin kadar iyimser bakamıyorum maalesef.. İlhanla, Colin Kazımla olmaz bu işler.. Kezman'ın yanına çok sağlam birisi lazım..

Emurafu
05.Temmuz.2007, 21:17
Hayırlı olsun Suat için.Bakalım Bülent Korkmaz gibi kendini gösterebilecek mi?
Kardes gecen sene takip etmedin sanırım suat hoca gecen sezon antep bld yi calıstırdı takım o geldıgınde sonuncu ,idi 14 mac yenilmediler ligi 9. bitirdiler hemde seyirci destegi olmadan yani kendisini gösterdi gecensene

TR.CaPTaiN
05.Temmuz.2007, 21:19
Türkiye için bu kadro yeterli fakat Avrupa için yetersiz. Hatta Ali Bilgin'in sağ kanatta hakkıyla oynayabileceğine de emin değilim Avrupa için. Forvette Kezman tek başına oynadığı zaman verimi düşüyor,çift forvet daha etkili olabiliriz fakat Fenerbahçe sistemi buna uymuyor. Şu şartlarda TFF Fenerbahçe'nin elini kolunu bağladı.

Emurafu
05.Temmuz.2007, 21:20
Yönetim parayi bitirdi galiba

eGowiCh
05.Temmuz.2007, 21:20
Kontenjan mı var alacağız? Kontenjan 6+2 deniyor, 2 tane yabancı kulübede olacak, ee 6 yabancı sahada olacağına göre;

Edu, Lugano, Appiah, Alex, Kezman, R.Carlos

6+2 gelse bile yabancı forvete yer yok.

Colin, İlhan ve Semih bize yeter, çok sağlam ve genç forvetler...

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 21:22
Ek süre istediler
İspanyol savunma oyuncusu Javi Navarro ile yıllık 1.8 milyon Euro karşılığında anlaşmaya varan Beşiktaş, Sevilla ile pazarlığı sürdürüyor. Önceki gün Siyah-Beyazlılar’ın tüm girişimlerini yanıtsız bırakan Kırmızı-Beyazlılar’dan dün ses çıktı! Navarro’nun takımdan ayrılmak istediğini öğrenen İspanyol yetkililer, “Çok önemli bir oyuncumuzu kaybediyoruz. Hazırlıksız yakalandık. Sizden ek süre istiyoruz” cevabını verdiler.

Kolot sert çıktı
Beşiktaş adına girişimleri sürdüren Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot’un, Sevilla’ya yanıtı ise net oldu. Kolot, “Hafta sonu kamp için Avusturya’ya gidiyoruz. Bize yarın (bugün) en geç gece yarısına kadar kesin yanıtınızı verin. Zamanımız yok. Aksi takdirde, cevabınız ne olursa olsun, bu transfer gerçekleşmeyecek” diyerek sert bir uyarı yaptı. İspanyollar’ın bu tepki üzerine net bir tavır sergileyecekleri bildirildi.

MeMo
05.Temmuz.2007, 21:23
Egemene katiliyorum bence yeterli federasyon elimizi kolumuzu bagladi

JunkChorn
05.Temmuz.2007, 21:26
Bence de İlhan yararlı olacaktır.Sizler gerçekten çok negatif bakıyorsunuz.Tuncay geldiğinde de Ortega falan vardı yani çalışınca oluyor.

Forvet meselesine gelince,Egemen doğru söylüyor hani alınacaktı diyorsunuz ama zaten kontenjan yok!Ayrıca bence gerek de yok.

Semih artık bizlere kendisini ispatladı.Colin bişeyler yapar gibi boş değil kumaşı falan iyi.İlhan'da herkesten daha çok çalışıp hazır kalıp bekleyecek.

Yani Fenerbahçe gibi bir takımda 19 yaşında gelip kaç tane banko 11 oynayacak oyuncu varda siz şimdi gelmiş yazık etti diyorsunuz.He eğer kayseri'den erken ayrıldı derseniz ben de öyle düşünüyorum ama Kayseri'de teknik direktör gitti durum belirsiz...

eGowiCh
05.Temmuz.2007, 21:26
Avrupa için yeterli kadromuz var da, yeterli teknik direktörümüz var mı acaba? Bizim yönetim elinden geleni yapıyor, sağlam kadro kuruyor, geçen seneki kadro da çok sağlamdı ama Zico'da iş olmadığından Avrupa'da başarı falan beklemeyelim. Ön elemede zor bir takım gelirse ŞL'ye de kalamayız, o yüzden Avrupa'da başarı zor Zico yönetimi altında, maçı izliyor, hiçbir taktik yok, değişiklik yok.

Geçen sene o kadroyla ve rakiplerimizin o kadar puan kaybına rağmen ne stresler yaşadık Zico yüzünden, daha iyi bir teknik adam olmadıkça Avrupa'da başarı zor gözüküyor.

Varonil
05.Temmuz.2007, 21:27
Evet bence böyle yeter daha forvet transferi yapılmamalı.

Kazım,İlhan,Semih,Kezman Fenerbahçenin gol yükünü kaldırır bence.

Memedov
05.Temmuz.2007, 21:28
Schalke Appiah defterini kapattı!

Fenerbahçe'de oynayan Ganalı futbolcu Stephen Appiah'ın Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Schalke 04'e transferi konusu kapandı.

FC Schalke 04 menajeri Andreas Müller, Alman spor dergisi Kicker'e yaptığı açıklamada, ''Appiah olayı bitti. Transfer başarısızlıkla sonuçlandı'' dedi.

Müller, Appiah'ın tercih ettiği futbolcu olduğunu, ancak kulübün yönetim kurulunda yapılan oylamada bu transfer için çoğunluk sağlanamadığını ifade etti.

Bu kararı anlayışla karşıladığını belirten Müller, ücret konusunda büyük görüş ayrılıkları bulunduğunu, kendisinin de kulübün ekonomik durumunu düşünmek zorunda olduğunu kaydetti.

Appiah'ın, Türk basınında çıkan bazı aksi haberlere rağmen hala Schalke'ye gelmek istediğini belirten Müller, ''Appiah, Gana'da bekliyor ve bizimle ilişkiye geçmeye çalışıyor. Mutlaka Schalke'ye gelmek istiyor. Ancak biz bu konuda bir girişimde bulunmayacağız'' dedi.

Kaynak: AA

IcedEarth
05.Temmuz.2007, 21:29
Biraz daha açık olabilir misin Emrah Abi?

Emurafu
Federasyon bizim takımında elini kolunu bagladı herkes onları bekliyor

nerazzuri
Deivid de var ayırca :)

Unutmayalım o oynıcak Kezman olmadığı zaman İlhan değil ;;)

deniz.91
yazık etti kendine geleceğin gökhan ünalıydı bizde ama artık söner bu zico oynatmaz bunu

eGowiCh
05.Temmuz.2007, 21:32
yazık etti kendine geleceğin gökhan ünalıydı bizde ama artık söner bu zico oynatmaz bunu

Bizde de geleceğin Gökhan Ünal'ı olur, merak etme. Unutma ki kaliteli futbolcu her yerde kalitelidir.

Tuncay geldiğinde de böyle şeyler söyleniyordu, aynı şekilde Serdar, Volkan, Önder gibi oyuncular da geldi, kalitelerini gösterdiler ve forma şansı buldular. Uğur Boral da öyle...

Emurafu
05.Temmuz.2007, 21:35
Acık olacak birsey yok sponsorlar dan para alındı

Maksic
05.Temmuz.2007, 21:35
Haberler sende Emrah Abi Saviola geliyor mu?Veya Santa Cruz?

JunkChorn
05.Temmuz.2007, 21:38
Avrupa için yeterli kadromuz var da, yeterli teknik direktörümüz var mı acaba? Bizim yönetim elinden geleni yapıyor, sağlam kadro kuruyor, geçen seneki kadro da çok sağlamdı ama Zico'da iş olmadığından Avrupa'da başarı falan beklemeyelim. Ön elemede zor bir takım gelirse ŞL'ye de kalamayız, o yüzden Avrupa'da başarı zor Zico yönetimi altında, maçı izliyor, hiçbir taktik yok, değişiklik yok.

Geçen sene o kadroyla ve rakiplerimizin o kadar puan kaybına rağmen ne stresler yaşadık Zico yüzünden, daha iyi bir teknik adam olmadıkça Avrupa'da başarı zor gözüküyor.

Bak şimdi kesinlikle katılmıyorum sana.Zico, ilk olarak yeni teknik direktör ve bazı yanlışları tamam ama!Bence ileride çok iyi bir teknik direktör olacak.

Emurafu
05.Temmuz.2007, 21:38
Valla Saviolanin gelme ihtimali baya yüksek olmaya basladı santa cruz zor cünkü baska tkımlarda ilgileniyor saiola ile ilgilenen takımlar hepsi vazgecti

Maksic
05.Temmuz.2007, 21:40
İlhan iyi bir oyuncu umarım kulubede yıldızı sönmez ve kalitesini gösterir

Emurafu
05.Temmuz.2007, 21:43
Besıktas işi zor sampiyonlar ligine katılır ama grubtan cıkması zor gibi

Bu sene delgado ricardinho bunlardan hiçbir fayda beklemeyin

douramss
05.Temmuz.2007, 21:44
Santa Cruz la Valencia ilgileniyormus Fanatik'e gore...Real Madrid in Saviola transferinde israrli olacagini da zannetmiyorum..

El Barto
05.Temmuz.2007, 21:45
Beşiktaş'ın gruptan çıkabileceğine sanırım kimse inanmıyor.

Neden böyle bir yorum yaptın şimdi Emrah? :)

Ozaman kapatalım dükkanı çekelim kepenkleri gidelim.. :)

BlackEagle19o3
Besıktas işi zor sampiyonlar ligine katılır ama grubtan cıkması zor gibi

Neden Delgado ve Ricardinohdan bişey beklemeyelim:confused:

TürkuAz
Santa Cruz la Valencia ilgileniyormus Fanatik'e gore...Real Madrid in Saviola transferinde israrli olacagini da zannetmiyorum..
Real Madrid vazgeçtiğini 1 ay önce açıklamıştı zaten..

ForsakeN
05.Temmuz.2007, 21:47
Yahu şu İlhan'ın boyu kaç.Hava topu alabilir mi?

Ayrıca hala sağ bek transferi yapılmadı.Yırtıcı bi santraforda yok

Varonil
05.Temmuz.2007, 21:47
Federasyon hala bir karar vermemekle bütün takımların önünü tıkıyor.

Maksic
05.Temmuz.2007, 21:49
Teşekkürler Saviola gelirse forvet süper olur

Emurafu
05.Temmuz.2007, 21:51
Hakan Şükür gidiyor mu ? 5 Temmuz 2007 Perşembe

Eskişehirspor Galatasarayın milli futbolcusu Hakan ile görüşüyor.
Golcü sorununa kesin çözüm bulmak isteyen Eskişehirspor, en geç Pazartesi gününe kadar Hakan Şükürün transferini gerçekleştirmek istiyor. Alınan bilgiye göre Pazartesi günü İstanbula gidecek olan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Nebi Hatipoğlu Hakan Şükür ile nihai görüşmeyi yapacak. Anlaşma olursa Hakan Şükür Salı günü Boludaki Eskişehirspor kampına katılacak. Eskişehirspor Milli futbolcu Sergen Yalçın ile de görüşmelerini sürdürüyor.
05.07.2007

Kaynak : Sakarya gazetesi..

Yuh en komik haber hakan eskisehire gezmeye gelir sadece:n::n:

Bu arada Hakan idmanda cok formda ümit karan yedek olabilir bu sene zaten hakan en cok calısan futbolcu idmanda cok gol atıyor hakan

Maksic
05.Temmuz.2007, 21:54
Yattara trabzon için sorun oluyor bence gönderilmeli

%100 Trabzon mutlaka Yattara'nın yerini doldurur ayrıca şu takıma bir Feldkamp gibi bir hoca gelse gör bak bakalım Yattara oluyor

deniz.91
05.Temmuz.2007, 21:55
duyduğuma göre ergün teberde denizlisporla anlaşmış

Mr.CordiaL
05.Temmuz.2007, 21:59
Ben sağbek transferine ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Önder oranın yükünü kaldırabilecek kalitede bir oyuncu. Ama yırtıcı bir santrafora kesinlikle ihtiyaç var. Bu oyuncu da Zigic olursa Kezman'la harikalar yaratabilirler diye düşünüyorum.

JunkChorn
05.Temmuz.2007, 21:59
Boyu 1,81 kilosu 75 rahat alır;).

Emurafu
05.Temmuz.2007, 22:00
Trabzonun sampiyonluga oynaması hayal en az ılk 3 e oynar yapılan takvıyeler bana göre iy idegil bakalım neler olacak vilaznia takımını insalllh ikimactadada yenerler puan lazım ülkemize cünkü

TürkuAz
05.Temmuz.2007, 22:01
Saviola'da gelse tam süper olacak..:p

O z a H n
05.Temmuz.2007, 22:01
Yahu şu İlhan'ın boyu kaç.Hava topu alabilir mi?

Ayrıca hala sağ bek transferi yapılmadı.Yırtıcı bi santraforda yok

Ali Bilgin var hem bek hem acık oynayabiliyor.

Emurafu
05.Temmuz.2007, 22:04
Neden Delgado ve Ricardinohdan bişey beklemeyelim:confused:
Bana göre delgado iyi para ederken satılması lazım gecen sene cogu macta sakat idi ayrıca ricardınho ile aynı tip iki oyuncu ricardinho gecen seneye göre bu sene takımda huzursuz bunuda bılmeyen yok haaa eger ertugrul hoca sihirli degnek degidirirse bilemem:icon_smile::icon_smile:

Tek besıktas degıl suanda hiç bir türk takımı kolay kolar grubtan cıkamaz hele 4. torbadan cıkıyoruz cok zor insalllah uefa da gideriz orda daha cok puan toplarız 16. olursak seneye 1 takım gidecek suan 14.yüz

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 22:05
Hakan Şükür bu feldkampta döneminde forma bulamaz ... ama futbolcu gs bırakması gerekk

uAburak89
05.Temmuz.2007, 22:07
Hakan Şükür bu feldkampta döneminde forma bulamaz ... ama futbolcu gs bırakması gerekk

Olur mu yav, Kalli çok ilgileniyor Hakanla..

Emurafu
05.Temmuz.2007, 22:08
Hakan Şükür bu feldkampta döneminde forma bulamaz ... ama futbolcu gs bırakması gerekkKardes bu konuda konusma bence yanılırsın nedenmi hemen cevap verim hakan bu sene ilk onbirde oynarsa cok yanılırsın antremanların en formda oyuncu hakan sonra kalli onunla sürekli yakından ilgileniyor artık hakan sakat degıl tas gibi adam oldu yani hazır olun kısaca forvette hakan ve saviola olacak(::)(::)

Antremanları ve florya günlügünü izleyen varsa bana hak verir yokmu bana katılan(::)(::)

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 22:12
Bence de Ricardinho ve Delgado ikisi birden takım için fazla:).Ama bu onlardan ikisinden de bişey beklemememiz anlamına gelmez.Hangisi oynarsa yararlı olcaktır bence.Diğer konu ise Beşiktaş Ş.ligine kalabilirse 3.torbadan gircek kuraya.

deniz.91
05.Temmuz.2007, 22:13
Boyu 1,81 kilosu 75 rahat alır;).

kafayı iyi vuruyor ama alamaz fiziki açıdan yetersiz defans arasında eziliyor ilhan

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 22:31
Semih yeterince forma şansı bulamazken ilhan forma bulamaz biraz sabretmesi gerekir

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 22:32
Laktat testini geçemedi ama oynaması galatasarayın zararı olur bnm fikrim

KaF KeF
05.Temmuz.2007, 22:43
ilhan iyi transfer oldu......

Emurafu
05.Temmuz.2007, 22:43
Laktat testini geçemedi ama oynaması galatasarayın zararı olur bnm fikrimLaktat testini lincoln,linderoth gibi isimlerde gecemedi o o kadar önemli degil ama forma sansı vermez dedin ya ben ondan cevap verdim

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 22:48
Hakan bence Eskişehir gitsin dah iyi:).Orda Sergen ile beraber şov yapalar.Özgürcan ve Cafercan gibi gençlerin önü de açılmıl olur.Zaten bir tane de yabancı forvet gelecek.Ümit Karan,Hasan Kabze ve Necati gibi forvetler var.Hakan forma şansı bulamaz

Emurafu
05.Temmuz.2007, 22:58
Hakan bence Eskişehir gitsin dah iyi:).Orda Sergen ile beraber şov yapalar.Özgürcan ve Cafercan gibi gençlerin önü de açılmıl olur.Zaten bir tane de yabancı forvet gelecek.Ümit Karan,Hasan Kabze ve Necati gibi forvetler var.Hakan forma şansı bulamazYa arkadaslar Galatasarayı takip etmeden konusuyorsunuz gs tv de hiç izliyormusunuz serkan bile öyle formdaki ne hariketler yapıyor yedekte yeri garanti kabze gidici hatta iyi para verilirse necati bile gidebilir

Hakan bunlar arasında forma bulamaz demeyin bir daha birsey biliyorumda konusuyorum mesela az sonra gs tv de idman var yine onu izleyin:icon_smile::icon_smile:

Kallinin en cok ilgilendigi futbolcu hakan

kabze ve necati bunlar 2. planda

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 23:00
Bu yorumunda geçen Serkan kim oluyor

Oghuse
05.Temmuz.2007, 23:06
Serkan Çalık

Emurafu
05.Temmuz.2007, 23:09
ben size sundan kızıyorum hiç gs nin idmanını izledinmi bu sene ezbere konusuldugu icin kızıyorum ayrıca kalli kabzeyi götürmesse kampa sasırmayın kabze falan satılcak gs tv varsa sende az sonra idmanı izlede bak kalli hakanı özel calıstırırken digerleri sırf kosuyor

Serkan calık :):) serkanı bilmiyorsunuz daha bu sene yıldızı parlıyabilir oda cok iyi antremanda

eGowiCh
05.Temmuz.2007, 23:10
İlhan 20 yaşında, Colin Kazım 21 yaşında, Semih 24 yaşında, Kezman 28 yaşında, forvetlerimiz yaş olarak çok iyi durumlara, bu yüzden geleceğe yönelik transferler yapıldı. İlhan ve Colin, hazırlık kamplarındaki performansa göre ligde forma şansı bulabilirler. Yeter ki Deivid gitsin. Deivid giderse İlhan'ın da Semih'in de Colin'in de önü açılacak.

O z a H n
05.Temmuz.2007, 23:11
Semih yeterince forma şansı bulamazken ilhan forma bulamaz biraz sabretmesi gerekir

Zaten kesinlikle ilhan bunu bilipde gelmiştir.5 yıllık sözleşme attı önünde uzun yıllar var..

Sekopej
05.Temmuz.2007, 23:12
Arkadaşlar yabancı alınmayacak. Daha eldekileri göndermek lazım. Şu anda kadroda 8 yabancı var ve federasyon yabancı sayısını değiştirmeyi düşünmediğini açıkladı.

Takımdan Mateus kiralık gönderilir, Deivid'de bir şekilde yollanırsa İlhan faydalı olabilir. Başka yabancı transferi beklemeyelim.

Zico'yu geçen sene çok eleştirmiştik ama Rjkaard(Böyle mi yazılıyor:D), onu düşünün. İlk sezonunda Barca ne haldeydi. Ben bu sene için Zico'dan umutluyum. Sezona takımın başında başladı, muhtemelen de istediği oyuncular transfer edildi. Ona uygun taktiğini de kuracaktır.

İlhan transferi de yerinde, 5 sene imza atmış zaten. Kezman'ın yanında Kazım, Semih ve İlhan iyi alternatifler olacaktır.

Şimdi bence tek düşünmemiz gereken şey, yönetimin kalacak 6 yabancıyı belirlerken Deivid yerine Appiah'ı göndermemesi. Appiah kalırsa ve sağ kanatta oynatılmazsa ilk sezonki gibi faydalı olacaktır...

eGowiCh
05.Temmuz.2007, 23:13
İlhan Parlak Fenerbahçe'de
Sarı-lacivertli kulüp Kayserispor'un genç golcüsüyle anlaşmaya vardı. İlhan, yarın kendisini 5 yıl Fenerbahçeli yapacak sözleşmeye imza atacak.

http://www.ntvspor.net/Images/16279.jpg

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, geçen sezon Kayserispor'da forma giyen İlhan Parlak ile anlaştı.

Kayserispor ile anlaşamayan, yeni sezon için sarı-lacivertli kulüple anlaşma sağlayan İlhan, menajeri Batur Altıparmak ve Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ile birlikte İstanbul'a geldi.

Atatürk Havalimanı'nda, Fenerbahçeli bazı idarecilerle yaklaşık 10 dakika görüşme yapan İlhan, daha sonra yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile anlaşma sağlandığını belirterek, ''Transferimde emeği geçenlere, kulüp başkanımıza, yöneticilerime, Fenerbahçe Kulübü'ne teşekkür ederim. İnşallah benim ve Fenerbahçe için hayırlı olur'' dedi.

Atatürk Havalimanı'ndan, Fenerbahçe'nin Samandıra Tesisleri'ne giden İlhan, yarın sabah Özel Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek. İlhan, kontrollerin ardından Fenerbahçe ile 5 yıllık sözleşme imzalayacağını söyledi.

İlhan bu sezon Kayserispor formasıyla ligde 5, Fortis Türkiye Kupası'nda da 1 gol kaydetti. Genç futbolcu, 2006 yılında 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nda gol kralı olmuştu.

NTVSpor

ChAoS
05.Temmuz.2007, 23:15
Hayırlı olsun , bakalım akıbeti ne olacak

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 23:16
Çok iyi bir oyuncu Beşiktaşda görmek isterdim.Hayırlı olsun...

Maksic
05.Temmuz.2007, 23:18
Serkan iyi oyuncu Necati'yi de göndereceğiz galiba Saviola gelsinde

ForsakeN
05.Temmuz.2007, 23:25
Ben sağbek transferine ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Önder oranın yükünü kaldırabilecek kalitede bir oyuncu. Ama yırtıcı bir santrafora kesinlikle ihtiyaç var. Bu oyuncu da Zigic olursa Kezman'la harikalar yaratabilirler diye düşünüyorum.

Ben zaten Önder'e alternatif olarak sağbek alınmasını istiyorum.Başka bek yok

Ali Bilgin var hem bek hem acık oynayabiliyor.

Ali Bilgin'i bek'e koyarsak bir 6 gol daha yeriz avrupa da

eGowiCh
05.Temmuz.2007, 23:36
Kerim Zengin var bekte alternatif, bence gerek yok beke.

Şu an kadromuz tastamam çok iyi durumda, Deivid de gönderilirse değmeyin keyfime :)

a.arıcı-11
05.Temmuz.2007, 23:37
ya bu gsli arkadaşlar niye ısrarla ilhan kendine yazık etti oynayamaz falan diyoolar anlamıyorum nede olsa fenerbahcede dışardan gelen emirlerle oynayan bir forvet yok çift forvet oynarsak bence colin-ilhan ikilisi çekişir tek forvet oynarsak her maça kezman çıkamaz adamında bir kapasitesi var yorulur sakatlanır kart çezası olur

ForsakeN
05.Temmuz.2007, 23:38
Kerim Zengin var bekte alternatif, bence gerek yok beke.

Şu an kadromuz tastamam çok iyi durumda, Deivid de gönderilirse değmeyin keyfime :)

Forvetten sağ bek olur mu?Bence olmaz.

JunkChorn
05.Temmuz.2007, 23:40
Niye olmasın?Adam forveti paf takımda oynuyordu;).Bu ülkede nelerden neler çıktı..

O z a H n
05.Temmuz.2007, 23:41
Ali Bilgin'i bek'e koyarsak bir 6 gol daha yeriz avrupa da

Ali Bilgini fazla izleme şansım olmadı ama zaten hemen zico'nun vazgeçilmezlerinden olamaz.Şuanda da Önderin yedegi olarak gösteriliyor yada acıgın adayı gibi.

Universal
05.Temmuz.2007, 23:41
Hayırlı uğurlu olsun. Genç bir oyuncu akdık. İnşallah kullanmasını biliriz. Çünkü Gürhan‚ Olcan‚ Kerim gibi oyuncuların yanına birde İlhan eklendi. Kullanırsak işimize yarayacaktır.

O z a H n
05.Temmuz.2007, 23:43
Kerim adam marke etme sorununu çözerse cok iyi bir bek ilerde olur.

nerazzuri
05.Temmuz.2007, 23:43
Bence Deivid bi şansı daha hak ediyor.. Neden bu kadar düşmansınız anlamıyorum...

Daha öncede yazmıştım ama okunuzmu bilmiyorum yorum gelmedi çünkü:

--------------------------------------------------------------------------------

Aslında Deivid Eski Galatasaray'lı Jardel'e benzetiyorum. Sadece gol atma bakımından benzemiyorlar..

İkisinde de ;
- Pres yok
-Mücadele yok
-Top sürme yok
vs. vs. hepsi aynı

Jardel'in tek + sı kanatlardan ortadan ona gol pası veren olması ve her maç 11 de başlaması..

Deivid ise her maç 11 deil yedek başlıyor oyuna girdiği zaman ise top alamıyor bunu Kezman'da da gördük o da çok pas alamadı...

Yani sorun Deivid kötü futbolcu değil.. Asisst yapan futbolcu yok.. ;)

Sekopej
05.Temmuz.2007, 23:45
Bence Deivid bi şansı daha hak ediyor.. Neden bu kadar düşmansınız anlamıyorum...

--------------------------------------------------------------------------------

Aslında Deivid Eski Galatasaray'lı Jardel'e benzetiyorum. Sadece gol atma bakımından benzemiyorlar..

İkisinde de ;
- Pres yok
-Mücadele yok
-Top sürme yok
vs. vs. hepsi aynı

Jardel'in tek + sı kanatlardan ortadan ona gol pası veren olması ve her maç 11 de başlaması..

Deivid ise her maç 11 deil yedek başlıyor oyuna girdiği zaman ise top alamıyor bunu Kezman'da da gördük o da çok pas alamadı...

Tamam, sen de haklısın ama takımdan kim gönderilecek. 2 yabancı gitmesi gerekiyor, sence bunlar kim olmalı?

JunkChorn
05.Temmuz.2007, 23:45
Yalnız Jardel daha yapıcı oynuyordu Deivid öyle değil.

Memedov
05.Temmuz.2007, 23:47
Ali Bilgin bek olarak alınmadı ileriye dönük bir sağ açık olarak alındı bek'e bir türk transfer daha gerçekleştirmemiz lazım ama Kerim Zengin'in oynadığı zaman ki forumu gerçekten de güzeldi.

Hugo
05.Temmuz.2007, 23:47
Santa Cruz Valencia ile anlaşmış...

Adnan Polat yıldız alacaz dedi.. İnşallah Saviola olur..

nerazzuri
05.Temmuz.2007, 23:48
Tamam, sen de haklısın ama takımdan kim gönderilecek. 2 yabancı gitmesi gerekiyor, sence bunlar kim olmalı?

Bence bu sezon gitmesi gereken 2 futbolcu Mateus ve Alex'dir...

Bence Alex'in yerine Avrupa Kupaların da daha yaratıcı bir Amc alınması lazım..

Sekopej
05.Temmuz.2007, 23:50

Alınacak oyuncu kim olmalı? Yabancı olacaksa, takımdan birinin ayrılması gerekir? Bu sefer kim ayrılmalı o zaman?

Mr.CordiaL
05.Temmuz.2007, 23:50
Ali Bilgin bek olarak alınmadı ileriye dönük bir sağ açık olarak alındı bek'e bir türk transfer daha gerçekleştirmemiz lazım ama Kerim Zengin'in oynadığı zaman ki forumu gerçekten de güzeldi.

Kerim'i bnde gerçekten çok beğeniorum. Sakatlığı tamamen geçtiyse bu sene FB için çok yararlı olacaktır...

Emurafu
05.Temmuz.2007, 23:51
Adnan polat bakalım yarın neler aktaracak

ForsakeN
Niye olmasın?Adam forveti paf takımda oynuyordu;).Bu ülkede nelerden neler çıktı..

1.Adamın kademe anlayışı yok.
2.Çok adam kaçırıyor.(markajı kötü)
3.Pozisyon almayı bilmiyor
4.Etkili ortasları yok
5.İleri ne zaman çıkılacağını bilmiyor,gidince geri gelmiyor
6.Hava hakimiyeti yok.
7.Genç olduğu için tecrübesi yok

Mr.CordiaL

Alex'le anlaşıldı. 2 yıllık sözleşmeyi imzalayacak...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

4.Etkili ortasları yok
6.Hava hakimiyeti yok.

Gençlere şans vermezsen onlardan yeni bir yıldız yaratamazsın. Ayrıca yabancı sıkıntısı varken yabancı bir sağbek çok mantıksız olur.

Ghonedre
05.Temmuz.2007, 23:54

İkisinde de ;
- Pres yok
-Mücadele yok
-Top sürme yok
vs. vs. hepsi aynı

Y a aslinda bu dedigini ben de dusundumde kimseye soylemedim. Falza tepki alirim diye
Bana gore haklisin

ForsakeN
05.Temmuz.2007, 23:59
Gençlere şans vermezsen onlardan yeni bir yıldız yaratamazsın. Ayrıca yabancı sıkıntısı varken yabancı bir sağbek çok mantıksız olur.

İyi de yabancı sağ bek alınması gerektiğini kim söyledi.Uğur Kavuk gibi oyuncular alınmalı.

Ayrıca o mevkide oynama yeteneklerine sahip olmayan birini orada oynamaya zorlarsan bir süre sonra diğer kabiliyetleride körelir.

goosfraba
06.Temmuz.2007, 00:01
Forvetten sağ bek olur mu?Bence olmaz.

Ben forvetten bek oldum, o da olur kafanı yorma Emre ;;)

JunkChorn
06.Temmuz.2007, 00:02
4.Etkili ortasları yok
6.Hava hakimiyeti yok.

1)Açıkta oynayan adamın çokta kademe anlayışına ihtiyacı yok.
2)Aynı şekilde açıkta oynadığı için öyle markaj pekde gerekli değil.
3)Bu durum altyapı ile alakalı zamanla öğrenir inş.
4)Ortas ne bilmiyorum??
5)Bunu da zamanla öğrenebilir;).
6)Asıl oynayacağı yer açık olduğu için hava hakimiyetine o kadar ihtiyacı yok ayrıca şu ana kadar hangi açıkta hava hakimiyeti iyi oldu ki?.Türkiye için söylüyorum.Okan(2 tane),Mehmet Yozgatlı,Sabri,Ali Tandoğan aklıma gelenler..
7)Yukarıdakilerle birlikte zamanla olacaktır.Hiç kimse doğuştan tecrübeli gelmedi.

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 00:03
Ben forvetten bek oldum, o da olur kafanı yorma Emre ;;)

Sen mi istedin hocan mı yaptı?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

1)Açıkta oynayan adamın çokta kademe anlayışına ihtiyacı yok.
2)Aynı şekilde açıkta oynadığı için öyle markaj pekde gerekli değil.
3)Bu durum altyapı ile alakalı zamanla öğrenir inş.
4)Ortas ne bilmiyorum??
5)Bunu da zamanla öğrenebilir;).
6)Asıl oynayacağı yer açık olduğu için hava hakimiyetine o kadar ihtiyacı yok ayrıca şu ana kadar hangi açıkta hava hakimiyeti iyi oldu ki?.Türkiye için söylüyorum.Okan(2 tane),Mehmet Yozgatlı,Sabri,Ali Tandoğan aklıma gelenler..
7)Yukarıdakilerle birlikte zamanla olacaktır.Hiç kimse doğuştan tecrübeli gelmedi.
Sağbek için değerlendirdim ben Kerim'i.Çünkü onu sağbek'e alternatif olarak düşünüyorlar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca orta yazacakken ortas yazmışım.Bunu anlamadın mı yoksa anlamamazlıktan mı geldin.

JunkChorn
06.Temmuz.2007, 00:05
Sağ bek için eksikleri var gerçekten ama yaşı itibariyle kapatabilir.Tabi ki bunu kapatma yeri Fenerbahçe midir?Orası tartışılır.

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 00:09
emrah abi bgn saviola konusnda baya iyi şeyler söyledi hadi bakalm olacak gibi

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:16
Antalyaspor'dan Uğur Kavuk alınsın bence Önder'i bile keser Uğur

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:17
Bugün adnan polat mali kurulda mı bir yerde konuşuyordu orada mı dedi yıldız alacağız

Mr.CordiaL
06.Temmuz.2007, 00:18
Geçen sene nasıl gittiyse bu sene de öyle gider. Sağbek transferine ihtiyacına yok bence. Serkan gitti derseniz o zaten forma giyemiyordu. Ayrıca Kerim'in sakatlığı da düzeldi.

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:22
Kerim sağ bek değilki adam sağ kanat bile değil adam Forvet ....

JunkChorn
06.Temmuz.2007, 00:25
Bu kadar'da yapmayın yahu.Adam çıkıp forvet oynasa bu seferde derseniz ki boyu kısa.

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:34
Bu kadar'da yapmayın yahu.Adam çıkıp forvet oynasa bu seferde derseniz ki boyu kısa.

Kerim'im asıl mevkisini söler misin ??? ayrıca öle dersem konuşursun

WebMaster91
06.Temmuz.2007, 00:34
Yarın büyük gün :D..Bakalım 20:45 Polat bu sefer yıldız diye gerçekten iyi bir yıldız mı getirecek yoksa gene Inamoto gibi bir fiyasko mu?..

CashFl0w
06.Temmuz.2007, 00:35
Saviola gelirse Lincoln transferinden çok çok daha büyük patlama yapar bence... İnşallah gelir.:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yarın büyük gün :D..Bakalım 20:45 Polat bu sefer yıldız diye gerçekten iyi bir yıldız mı getirecek yoksa gene Inamoto gibi bir fiyasko mu?..
Yok kardeş bence bu sene fiyasko falan olmaz yönetim akıllandı biraz gibi...

uAburak89
06.Temmuz.2007, 00:38

Inamotoyu unutun, o bir kabustu.. O hatayı yapmazlar artık.. :)

http://fr.sports.yahoo.com/04072007/65/saviola-a-galatasaray.html

Burda Saviola Galatasaray'a falan diyor galiba, fransızcamız yokki.. :p

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 00:40
Önder bence yeterli sağ bekte, Uğur Kavuk'a gerek yok. Uğur Kavuk da öyle bir abartılıyor ki, sanki düşen Antalyaspor'un sağ beki değil de ikinci Beşiktaş'ın sağ beki :)

eXcitinG
Sezon başLayınca anya yı da Konya yı da herkes görücek.Ben ŞL ye kaLıcağımızada inanıyorum grupLardan çıkacağımızada.

CashFl0w
Yok soru işareti olduğuna göre Saviola Galatasaraya mı gidiyor ?? gibi birşeydir...:):)

uAburak89
06.Temmuz.2007, 00:41
Aynı zamanda Santa Cruz ismide geçiyor, bunlar bizim basını da takip ediyor olabilir.. Fazla güvenmemek lazım..

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:43
Futbol 11 kişiden oynanır ... takım küme düştü diye ali bilgin uğur kavuk cordoba volkan yaman kötü oyuncu mu.... bu 4üde volkandan kemalden selçuktan iyi oyuncular

JunkChorn
06.Temmuz.2007, 00:43
Kerim'im asıl mevkisini söler misin ??? ayrıca öle dersem konuşursun

Kerim'in kendi ağzında söylediği yeri sağ kanadın heryeridir!Bunu ben değil kendisi geçen sene bir Avrupa maçından sonra attığı golden sonraki ropörtajında söyledi.Fb tv'deydi bu ropörtaj.

Neyi konuşup konuşmayacağıma sen karar veremezsin.Zaten sen söylersin demedim,genelleme yaptım.

Sheriff
06.Temmuz.2007, 00:47
Sakin beyler..

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:50
Kerim'in kendi ağzında söylediği yeri sağ kanadın heryeridir!Bunu ben değil kendisi geçen sene bir Avrupa maçından sonra attığı golden sonraki ropörtajında söyledi.Fb tv'deydi bu ropörtaj.

Neyi konuşup konuşmayacağıma sen karar veremezsin.Zaten sen söylersin demedim,genelleme yaptım.

Tabiki ben karar veremem ama genelleme yapmak biliyorsun ki çok yanlıştır kötü sonuçlar doğurur....

Kerim Forvet Şampiyonlar Ligi Klavuzuna bak görürsün zaten zico bunu sağda oynatmak istedi 2 maç 3 maç oynadı ve daha sonra klübeye bile oturamadı
Kerim ne desin aslında yerim forvet ama zico şans veriyor bende sağda oynuyor muyum desin adam hayatının fırsatını yakalamış zaten

Emurafu
06.Temmuz.2007, 00:51
Adnan polat canaydını kıskanmıstır oda savıola galatasarayda derse sasmayin:D:D

Bu arada sanırım kombıneler falan acıklancakmıs onları söyliyecekmiş adnan polat öyle diyorlar

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 00:52
Kerimden de amma forvet oLur.O adamdan bu saatten sonra forvet adına hiç bişey oLmaz.FutboLa forvet oLarak başLasada oLayLar neticesinde o mevkiisini zamanLa kaybedebiLiyor futboLcuLar.Günümüz futboLunda buna birçok örnek var.Serdar gibi..

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:53
Orası öle ben forvet oynasın demiyorum ama kerime güvenerek sağ bekimiz var demek yanlış olur Önder sakatlanırsa işimiz zor

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 00:55
O zaman kendisini geLiştirecek.Ben oLdum ettim demeyecek.Bir sağ kanat oyuncusu nasıL oLması gerekiyorsa o zaman o noktaya getirecek kendisini.Bİzim zaten en büyük sıkıntımız bu.GeLişmeye başLayan geLecek vaad eden oyuncuLarımızın bir noktadan sonra sürekLi yerinde saymaLarı.O zaman bazı şeyLerin farkına varıcak kendisini ona göre hazırLayacak.

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:56
Kendini geliştirmesi fenerbahçenin derbilerine avrupa maçlarına gelirse yandık o zaman

JunkChorn
06.Temmuz.2007, 00:57
Tabiki ben karar veremem ama genelleme yapmak biliyorsun ki çok yanlıştır kötü sonuçlar doğurur....

Kerim Forvet Şampiyonlar Ligi Klavuzuna bak görürsün zaten zico bunu sağda oynatmak istedi 2 maç 3 maç oynadı ve daha sonra klübeye bile oturamadı
Kerim ne desin aslında yerim forvet ama zico şans veriyor bende sağda oynuyor muyum desin adam hayatının fırsatını yakalamış zaten

Der tabiki.Kezman,Hooijdonk,Tuncay,Arda,Appiah,Deniz bunların hepsi asıl mevkilerinde oynamadıkların söyledi.

Kerim'de gayet mütevazi bir şekilde en verimli olduğum şurası diyebilir ki o röportajda söyledi;).

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 00:58
Kerim sağ açık oynar,sağ bek oynayamaz.Bence olay bu

F.Bahçe'nin 3. kalecisi

http://www.sporx.com/images/1/29/2985_B_volkan.jpg
Rüştü’nün takımdan ayrılmasının ardından kaleci arayışına giren Fenerbahçe, Volkan Babacan’da karar kıldı. Başta Hasagiç olmak üzere yaklaşık 2 haftadır çeşitli kalecilerle temaslarını sürdüren Sarı-Lacivertli yönetim, kendi kadrosunda bulunan ve geçen sezon Lig A ekibi İstanbulspor’da kiralık olarak oynayan Volkan’ı bu sezon takımda tutacak.

Kaynak : DHA

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 00:59
Kerim'de gayet mütevazi bir şekilde en verimli olduğum şurası diyebilir ki o röportajda söyledi;).

İşte Kerim'in söylediği her şey forma kaybetmemesi için sap kanat filan hikaye 4 maç forma giydi o kadar benim demek istediğim Kerim var diye güvenirsek ileride oldu ki önder sakatlandı 2 ay yok Kerim 2 ay sağ bek oynarsa vay halimize
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Volkan Babacan çok iyi kaleci olacak inş. fmdede zaten manyak oynuyor :D

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 01:01
zaten beşiktaş seribaşı olacak büyük ihtimalle %80 Şlye kalır... Gruplardan çıkmak grubun gücüne bağlı olsada çok zor

JunkChorn
06.Temmuz.2007, 01:01
Güzel diyorsun haklısın ama güvenmemekle de olmaz.Sen tutup oraya bi adam getirirsen o adam ne düşünür?Bu yaştaki psikolojisi ile der ki:
Bunlar bana güvenmiyorlar.Sen ondan sonra istediğini söyle değişmez.Olan Türk Futboluna olur.

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 01:02
Geçen sezondan beri durum ortada.Kerim bunun farkına varmaLıydı ve kendini ona göre hazırLamaLıydı.HazırLık kampLarında maçLarda kendisini bu mevkii üstüne yoğunLaştırmaLı.BeLLi Zico bu adama sağ bek dışında bir mevkii de forma vermesi çok zor.

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 01:04
Artık günümüz futboLunda futboLcu isimLeri skor beLirLemiyor.Takım oyunu ve bunu saha ya en iyi yansıtan takımLar artık başarıLı oLuyorLar.Ha yıLdız oyuncu oLunca bu oLmaz mı oLur tabi ama en önemLi en kritik nokta takım oyununu iyi uyguLayabiLmek.Eğer geLecek yıL bunu başarabiLirsek ben ŞL den grupLardan da çıkacağımıza inanıyorum.

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 01:05
Kerim oynamayacak diye Türk Futbolu kötüye gidiyor o zaman vay türk futbolunun haline :) zaten önder 1 2 ay sakatlanacak diye bir şey yok ama illa kerimden sağ bek sağ kanat yapalım diye kafa yormayalım bence olcan gürhan gibi büyük özellikleri yokki sıradan bir oyuncu

Rodrigo Tello
06.Temmuz.2007, 01:06
zaten beşiktaş seribaşı olacak büyük ihtimalle %80 Şlye kalır... Gruplardan çıkmak grubun gücüne bağlı olsada çok zor

Beşiktaş zoru sever emin ol :) Cıkarız gruplardan kadromuz oturdu...

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 01:08
Bence henüz kadro oturmadı şuan kimse bjknin hangi sistemde hangi oyuncularla oynayacağnı bilmiyor...Bobu mu nobre mi her ikisi olursa rico mu delgado mu kanatlar iş yapacak mı serdar dm yoksa dr mi oynayacak ..............

fmsmyrna
06.Temmuz.2007, 01:09
Büyük bir ihtimal federasyondan 6+2 çıkacak.O zaman Deivid'i göndermeye gerek kalmaz.Ben Zico ve Deivid'e bir şans daha verilmesinden yanayım.Matthesus'uda kiraya vermeyelim bence 6+2 çıkarsa çok hızlıbir oyuncu tekniğide bulunuyor biraz.Sağ kanatta Ali Bilgin ile çekişirler.Giden oyuncuların ardından kadro derinliğimizin azaldığı konuşuldu bence artık kadro derinliğimiz yine var.Kerim ve Önder sağ bek için yeterli olur bencede.Uğur Kavuk deniliyorda kaç maçını izlediniz Uğur'un.İlhan iyi oldu bence doğru bir karar verdi.

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 01:09
O zaman koLtuğumuza yasLanıcaz ve geLecek yıL neLer oLacağını kimin ne yapacağını bekLemeye başlayacaz değiLmi.Şimdi sen ne desen ben ne desem hepsi boş.HeLe bi sezon başLasın konuşur tartışırız boL boL :)

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 01:12
Büyük bir ihtimal federasyondan 6+2 çıkacak.O zaman Deivid'i göndermeye gerek kalmaz.Ben Zico ve Deivid'e bir şans daha verilmesinden yanayım.Matthesus'uda kiraya vermeyelim bence 6+2 çıkarsa çok hızlıbir oyuncu tekniğide bulunuyor biraz.Sağ kanatta Ali Bilgin ile çekişirler.Giden oyuncuların ardından kadro derinliğimizin azaldığı konuşuldu bence artık kadro derinliğimiz yine var.Kerim ve Önder sağ bek için yeterli olur bencede.Uğur Kavuk deniliyorda kaç maçını izlediniz Uğur'un.İlhan iyi oldu bence doğru bir karar verdi.

Fedarasyon 6 yabancı kararı çıkarmadı mı:confused::confused:

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 01:15
Hiç bir şekiLde yabancı sayısında artış oLmayacak dedi.

fmsmyrna
06.Temmuz.2007, 01:16
Fedarasyon 6 yabancı kararı çıkarmadı mı:confused::confused:

Hayır o basının haberi Federasyon 6+2'ye sıcak bakıyor.Ayrıca Affan Keçeci bu hafta için bir toplantı olacağını söylemişti izledim ancak Cumartesi'ne kalmış sanırım Trabzon'da olucak toplantı

Rodrigo Tello
06.Temmuz.2007, 01:16
Evet kadronun geniş olmasının sıkıntıları bunlar :D

Fernando Gago
06.Temmuz.2007, 01:21
Hayır o basının haberi Federasyon 6+2'ye sıcak bakıyor.Ayrıca Affan Keçeci bu hafta için bir toplantı olacağını söylemişti izledim ancak Cumartesi'ne kalmış sanırım Trabzon'da olucak toplantı

ooo bunu dedin iyi oldu ben 6 kararı çıktı diye biliyordum inş. çıkar şu 6+2

ZeroG
06.Temmuz.2007, 01:30
Kerim sağ açık oynar,sağ bek oynayamaz.Bence olay bu

F.Bahçe'nin 3. kalecisi

http://www.sporx.com/images/1/29/2985_B_volkan.jpg
Rüştü’nün takımdan ayrılmasının ardından kaleci arayışına giren Fenerbahçe, Volkan Babacan’da karar kıldı. Başta Hasagiç olmak üzere yaklaşık 2 haftadır çeşitli kalecilerle temaslarını sürdüren Sarı-Lacivertli yönetim, kendi kadrosunda bulunan ve geçen sezon Lig A ekibi İstanbulspor’da kiralık olarak oynayan Volkan’ı bu sezon takımda tutacak.

En iyisi yapılmış...

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 01:51
Yabancı kararı cumartesi verilecekmiş.

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 02:09
Yabancıya karşı

Yıldırım Demirören, siyah-beyazlıların resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, "Türk futbolunda yabancı oyuncu sayısının arttırılmasına karşı olduğumu çeşitli defalar açıkladım. Türk futbolunun geleceğine yatırım yapan yegane spor kulübü başkanı olarak, yabancı sayısının artırılması yönündeki bir kararın Türk futbolunun ve Türk futbolcusunun istikbaline darbe vuracağına inanıyorum. Bu düşüncenin Türk futbolu ve futbolcusunun hayrına ve yararına olacağına ciddi şekilde inanmıyorum" dedi.

Yabancı oyuncu sayısının artırılmasının 72 milyon nüfuslu büyük bir ülke olan Türkiye’de çok sayıdaki genç yeteneğin önünün kesilmesi anlamına geldiğini kaydeden Demirören, "Bu düşünce sadece yetenekleri kaybetmemize sebep olmayacak, aynı zamanda Türk futbolunun gelişmesini ve Türk futbolcusunun yabancı arenada söz sahibi olmasını uzun yıllar erteleyecektir" görüşünü dile getirdi.

"Beşiktaş Kulübü olarak istediğimiz sayıda, istediğimiz nitelikte, istediğimiz bedelde yabancı oyuncu transfer etme gücüne her zaman sahipken, yukarıda ifade ettiğim gerekçelerle Türk futbolu ve Türk futbolcusu adına bu gücü kullanmayı hiçbir zaman doğru bulmadım ve bulmayacağım" diyen Demirören, şöyle devam etti: Çünkü şu hususu gözden uzak tutmamak gerekir; yabancı futbolcu, kendi ülkesi dışında birçok Avrupa ülkesinde kendisine takım bulabilmektedir. Oysaki son yıllarda dışarıya açılabilen Türk futbolcusu bir elin parmakları kadar sayılıdır. Emre, Tugay, Nihat, Tuncay gibi. Bunun nedeni de Türk futbolcusunun yeteneklerini sergileyebilme ve kendini gösterebilme imkanlarının kısıtlı olmasındandır. Dile getirmeye çalıştığım söz konusu hassasiyetimizin farklı yorumlara yol açmamasını, aksine son derece olumlu algılanması gerektiğini belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım."

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 03:07
İşte Aslan'ın rüyası Elmander
Galatasaray, aradığı golcüyü Fransa'da buldu. Toulouse forması giyen 26 yaşındaki İsveçli oyuncu için temaslar başladı. Ancak büyük bir sorun var...

Milli takımda banko
Uzun süredir bomba etkisi yaratacak bir golcü arayan Sarı-Kırmızılılar, gözünü Toulouse forması giyen Johan Elmander’e çevirdi. Geçtiğimiz sezon Fransa 1. Ligi’nde çıktığı 32 maçta 11 gol kaydeden Elmander, aynı zamanda İsveç Milli Takımı’nın da banko isimlerinden biri. İskandinav ülkesiyle 27 karşılaşmada sahne alan yıldız oyuncu, 11 kez ağları havalandırdı. Elmander, Kopenhag’daki olaylı Danimarka-İsveç mücadelesinde de iki gol birden kaydetmeyi başarmıştı.

Bonservis sıkıntısı
2004-2006 yılları arasında Brondby’de top koşturan ve 2005’te Danimarka’da yılın futbolcusu seçilen Johan Elmander, Galatasaray’ın yeni transferlerinden Tobias Linderoth’un da yakın arkadaşı. Geçtiğimiz günlerde transfer görüşmeleri için Fransa’ya giden Haldun Üstünel’in, Toulouse yöneticileriyle masaya oturduğu öğrenildi. Ancak yıldız futbolcunun bonservisi el yakıyor. Fransızlar’ın 15 milyon Euro istediği, Lyon’un da devreye girerek fiyat yükselttiği belirtildi.

Tam bir gezgin!
Kariyerine Holmalunds’da başlayan Elmander, önce Örgryte’e transfer oldu ardından Feyenoord’a gitti. İsveçli, Djugarden ve NAC Breda’da kiralık oynadı. Brondby’de dikkat çeken Elmander, Toulouse’u Devler Ligi’ne taşıdı. 1.88’lik golcünün en önemli özelliği ise müthiş fizik gücü ve tekniği. (Fanatik)

TaşkınMahmut
06.Temmuz.2007, 03:10
bence Adnan Polat basın toplantısında sadece takım hakkında bilgi vericek ve İsviçre Kampını değerlendiricek

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 03:12
Diawara'ya talip var
Sezon hazırlıklarını Isparta Davraz'da sürdüren Gaziantepspor'da yabancı oyuncuların durumunun belirsizliği sürüyor. Kırmızı-siyahlı takımın menajeri Hasan Çetinkaya, takım kampına şu ana kadar katılmayan Diawara ve Afanou ile yollarını ayıracaklarını bildirdi. Çetinkaya, Diawara'nın Bursasspor ile anlaştığı haberlerinin gerçek dışı olduğunu, Gineli oyuncuya Süper Lig'in yeni takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediye'nin talip olduğunu söyledi.

Genç menajer Boşnak kalecileri Hasagiç ile ilgili olarak ise; "Hasagiç ile ilgili Trabzonspor'dan şu ana kadar hiçbir teklif almadık ancak kalecimize Süper Lig'deki bazı takımlardan teklifler var. Bu takımların ismini şu an için açıklamayacağız" dedi.

11 Temmuz'a kadar çalışmalarını Isparta'da sürdürecek olan Gaziantepspor, burdaki hazırlıklarının ardından ikinci etap çalışmaları için Hollanda'ya gidecek.

TaşkınMahmut
06.Temmuz.2007, 03:33
Suat Kaya Orduspor'da umarım iyi işler yapıcaktır.Ama şahsen Antep Belediyesini lige çıkarmasını bekliyordum ben bu sene

Mr.CordiaL
06.Temmuz.2007, 03:55
sadece kaliteli yabancıların sınırsız olduğu bir sistem tük futbolunu ve türk gençlerini daha ileriye taşıyacaktır.

EL-Hadji
06.Temmuz.2007, 03:56
Suat Kaya Orduspor'da umarım iyi işler yapıcaktır.Ama şahsen Antep Belediyesini lige çıkarmasını bekliyordum ben bu sene

Antep Belediye tek yıldızı olan Serdar' ı da kaybetti. İşleri çok zor olurdu. Mantıklı bir tercih yapmış

Kayserispor38
06.Temmuz.2007, 08:02
ilhan efendi para için gittin aferim orda nasıl kadroya gireceksen ;)

WebMaster91
06.Temmuz.2007, 10:04
http://fr.sports.yahoo.com/04072007/65/saviola-a-galatasaray.html

Burda Saviola Galatasaray'a falan diyor galiba, fransızcamız yokki.. :p

Saviola Galatasaray'da mı?
Türk basını 25 yaşındaki, FC Barcelona ile kontratı biten, Arjantinli forvet Javier Saviola'nın Galatasaray'a geleceğini duyurdu. Saviola Galatasaray'a imza atmak için önerilen kontrattaki son pürüzlerin giderilmesini bekliyor. ............. İsveçli Linderoth (FC Copenhagen'den) ve Brezilyalı Lincoln'ü (Schalke 04'ten) transfer eden Galatasaray aynı zamanda Bayern Munich'li Roque Santa Cruz'la da ilgileniyor..

Hugo
06.Temmuz.2007, 10:11
Haberler güzel.. İnşallah Saviola olur da ben de avatarımı kaldırmak zorunda kalmam..:D

Saviola gelebilir gibi gözüküyor.
İngilizce yayın yapan bazı yabancı sitelerde kariyeri açısından gerileme olur deniliyor Galatasaray'a ya da Türkiye'ye gitmesi.

fmsmyrna
06.Temmuz.2007, 10:19
6+2 çıkarsa matheus'u yollamamalıyız sağ kanada iyi bir alternatif olur.Orta sahamızda çok isim var buda normal çünkü tek forvet oynuyoruz

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 11:12
saviolanın patlama yapabilecegi yer galatasaray bence..ispanyada yıllardır

istenilen düzeyde degil ismi sayesinde bu kdr zaman kalabildi büyük oyuncu

olmasının ona sagladıgı kredi sayesinde..

saviola transferi olabilir bence ama olmasa bile yedekteki isimlerde hiç fena

oyuncular degil son zamanlarda adı pek geçmemesine ragmen lima , santa

cruz , nuno gomes ( kaliteli ama yaşı dolayısıyla karşıyım) hatta belkide

sürprz başka isimler de var

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 11:16
fenerbahcenin ilhan parlak transferine bi anlam veremedm açkçası..tamam

gelecegi olan bi oyncu ama oraya zaten bi takviye yapılacaktı ilhan a ne gerek

vardı ??

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 11:19
6+2 kararı cıkması bizim için cok iyi olacak ama 6+2 cıkması demek sahada yine 6 yabancının bulunması demek evet arkadaşlar örnek veriyorum diyelimki ronaldoyu aldık bu sefer kimi kesip ronaldoyu oynatacağız bu olay benim cok kafamı kurcalıyor.???

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 11:22
arkadaslar bence türk takımları öncelikle uefa da bişeyler yapmayı hedeflemeli
çnkü bence henüz ŞL için yeterli degiliz bu sadece iyi takım kurmak iyi oyuncular

transfer etmekle ilgili degil ŞL de başarılı olmak aynı zamanda müthiş bir takım oyununu
90 dk yılmadan mücadele etmeyi , TECRÜBEYİ gerektirir ben BJK başarılı olamaz

demiyorum ama ŞL de başarı için Türk takımlarının önlerinde biraz daha yol oldugunu görüyorm

takımlar iyce otrdukça , takım ruhu kazanıldkça ŞL de başarılar gelecektir..

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 11:23
örnek verdin ama ronaldo yu napacaksnz :D bence daha kaliteli adamlar lazım fenere :D

Universal
06.Temmuz.2007, 11:26
Fenerbahçe üçüncü kaleci sorununu çözdü. Altyapıda ki Volkan Babacan üçüncü kaleci oldu.

Sonunda doğru bir adım atıldı ve geleceğe yönelik en iyi transferi kendi içimizden gerçekleştirdik.

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 11:26
örnek verdin ama ronaldo yu napacaksnz :D bence daha kaliteli adamlar lazım fenere :D

ya ben onu misal olarak verdim bu farketmez orda kimi kesip o gelen forvet oynatacağız ??
sorun bu..!

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 11:31
Trabzoda transfer bittiyse bu senede max 3 olurlar... kaleci yok golcü yok takım çok ilerleyemez

eger takım inanrsa inanarak son damlasına kadar mücadele ederlerse anca o zmn 3lük gelebilir katlyorm sana

vede bi takımın golcüsü ve kalecisi olmadan neler yapabilir merak ediyorm..

bir galatasaraylıyım ama yakında ilan yapacam jeffersonu satmayın diye yav
brezilyada gelecegin 3 kalecesinden biri olarak gösteriliyor bu adam

trabzonspor yönetimi nsl bi yönetmdr ya hiçmi degeri bilinmez bi oyncunun..marcelinho da yanlş yerde oynatılyordu..adam almanyaya döndükten sonra açklamalar yaptı hayatmda hiç trabzonda oynadıgım mevkide futbol oynamadm diye

bence trabzon yönetimi bu kafayla güzelim takıma zarardan başka bişey vermez..

yaptıkları bi tane dogru işi söyleyin..fatih tekke yi 7.5 e satmaları diceksinz belki ama

rus takımı olmasa o parayı vermezlerdi..ayrıca fatih gittikten sonra takımın halini gördük her takımın lideri vardır bgn totti için

klüpler teklif bile götüremiyor romaya neden çnkü 100 milyonda versen roma tottiyi bırakmaz çnkü totti de romanın lideri

eger lider oyncunu Türkiyenin en kaliteli gol silahını elinde tutamyosan

ve güzelim takımı bu hale getirmeyi başardysan diyecek tek bişey var : " Yönetim İstifa "

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 11:34
ya ben onu misal olarak verdim bu farketmez orda kimi kesip o gelen forvet oynatacağız ??
sorun bu..!

kafanı yorma bi tanesini daha türk yapar federasyon..;)

uAburak89
06.Temmuz.2007, 11:54
Saviola Galatasaray'da mı?
Türk basını 25 yaşındaki, FC Barcelona ile kontratı biten, Arjantinli forvet Javier Saviola'nın Galatasaray'a geleceğini duyurdu. Saviola Galatasaray'a imza atmak için önerilen kontrattaki son pürüzlerin giderilmesini bekliyor. ............. İsveçli Linderoth (FC Copenhagen'den) ve Brezilyalı Lincoln'ü (Schalke 04'ten) transfer eden Galatasaray aynı zamanda Bayern Munich'li Roque Santa Cruz'la da ilgileniyor..

Türk basını kelimesi geçiyorsa, inanmamak lazım.. :p

fm26mer
06.Temmuz.2007, 11:56
ESKİŞEHİRSPOR HAKAN ŞÜKÜRLE GÖRÜŞÜYOREskişehirspor Galatasaray'ın milli futbolcusu Hakan ile görüşüyor.
Golcü sorununa kesin çözüm bulmak isteyen Eskişehirspor, en geç Pazartesi gününe kadar Hakan Şükür'ün transferini gerçekleştirmek istiyor. Alınan bilgiye göre Pazartesi günü İstanbul'a gidecek olan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Nebi Hatipoğlu Hakan Şükür ile nihai görüşmeyi yapacak. Anlaşma olursa Hakan Şükür Salı günü Bolu'daki Eskişehirspor kampına katılacak. Eskişehirspor Milli futbolcu Sergen Yalçın ile de görüşmelerini sürdürüyor.

Kaynak : Sakarya Gazetesi
Valla bizimkiler çok yüksekten uçuyor, inşallah çakılmayız:)gelirlersede eçok güzel olur

Aşk-ı Şehir
06.Temmuz.2007, 11:57
Antep Belediye tek yıldızı olan Serdar' ı da kaybetti. İşleri çok zor olurdu. Mantıklı bir tercih yapmış

bencede ;;) biz kaptık biz kaptık eskişehirspor kaptı :D

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 11:57
kafanı yorma bi tanesini daha türk yapar federasyon..;)

inş. senin düşündüğün kadar rahat olur :D zaten fenerbahcemizde türk futbolcu kalmadı..!:D
serdarın bulgar vatandaşlığı var
önder belcika
edu
lugano
carlos
appiah
mehmet aurello
gökcek vederson
kezman.... eee kim kaldı :D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FENER HALİL'İ BİTİRİYOR

Transfer atağını sürdüren Sarı-Lacivertliler Schalke'nin milli golcüsünü bitirmek üzere...
Gelecek sezon için rüya gibi bir takım kurmak isteyen Fenerbahçe, Halil Altıntop'u renklerine bağlamak için son aşamaya geldi. Yıldız golcüye yıllık 2 milyon euro öneren yöneticiler, bonservisi için de 3.5 milyon euroya kadar çıktı...
Halil bitti bitiyor
Üç kulvarda mücadele için geniş kadro kurmak isteyen Sarı-Lacivertli yönetim, 6+2 kararı çıkması halinde bile milli futbolcuyu bitirmeyi kararlaştırdı.. İki kulüp arasındaki bonservis pazarlığında çok küçük pürüzler kaldığı belirtiliyor.
Mutlu sona çok yakın
Fenerbahçe bombayı patlatmak üzere.. Uzun bir süredir yurt içi ve yurt dışında forvet arayışlarını sürdüren Sarı-Lacivertli yönetim, Schalke'nin gurbetçi futbolcusunu Halil Altıntop'un transferinde mutlu sona çok yaklaştı.. Fenerbahçe'nin Halil'le 2 milyon Euro'dan 4 yıllık anlaşma sağladığı, bonservis pazarlıklarının ise çok olumlu şekilde sürdüğü belirtiliyor. Kanarya'nın milli futbolcu için 3.5 milyon Euro teklif ettiği, Alman kulübünün ise 4.5 milyon Euro'da direttiği iddia ediliyor.
F.Bahçe'nin kozu Halil!
Yönetimin, Schalke'nin indirime gitmemesi halinde, G.Saray'ın Lincoln transferi sırasında uyguladığı taktiğin bir benzerini hayata geçireceği belirtiliyor. Sarı-Lacivertliler'in Halil'le anlaşma sağlamasını görüşmelerde koz olarak kullanacağı ve transferi bitireceği iddia ediliyor. Kardeşi Hamit'in Bayern Münih'e gitmesi ve hocası Slomka'yla yaşadığı sıkıntılar nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen yıldız futbolcunun, yöneticilerle görüşüp, "Ben Fenerbahçe'yle anlaştım. Artık burada oynamak istemiyorum. Kalırsam size faydalı olamam" diyeceği öğrenildi.
3 kaliteli forvet olmalı
Önceleri yabancı sayısının artmaması halinde Halil Altıntop'u renklerine bağlamayı düşünen Fenerbahçe yönetimi, 6+2 kararı çıksa bile transferi bitirmeye kesin kararlı.. Yeni sezonda üç kulvarda zorlu bir maratona girileceğini hesaba katan Sarı-Lacivertliler, Kezman'ın yanına Halil'le birlikte bir de yabancı forvet alıp hücum hattını güçlendirmeyi hedefliyor. Teknik Direktör Zico'nun yönetimle yaptığı toplantıda, "50'nin üzerinde maç yapacağız. Kadromda en az 3 kaliteli golcü olmak zorunda. Sakatlık ve ceza gibi durumları da göz önünde bulundurmalıyız" dediği ifade edildi.

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 12:08
Yabancı kararı cumartesi verilecekmiş.

Hangi cumartesi yarın olan cumartesi mi yoksa haftaya cumartesi mi?Belli olmaz bu TFF'nini işi :)

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:09
[QUOTE=krALEX1907;740062]inş. senin düşündüğün kadar rahat olur :D zaten fenerbahcemizde türk futbolcu kalmadı..!:D
serdarın bulgar vatandaşlığı var
önder belcika
edu
lugano
carlos
appiah
mehmet aurello
gökcek vederson
kezman.... eee kim kaldı :D:D:D
.
.
.

geçende bi yerde duydum 12 tane yabancınz varmş :D mateusu da Türk yaparlar

Türk futbolunun tanıtımı için :D ( nobreyi o nedenden Türk yapmışlardı :D )

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 12:11
Hangi cumartesi yarın olan cumartesi mi yoksa haftaya cumartesi mi?Belli olmaz bu TFF'nini işi :)

evet haklısın hangi cumartesi acaba..! adamlar resmen oyalıyor ya. :(

gogo1990
06.Temmuz.2007, 12:12
colın kazim da war...

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:13
colın kazim da war...

işte hepsnin toplamı 12 ediyo :D uluslararasu takım kurdu fener :D

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 12:15
işte hepsnin toplamı 12 ediyo :D uluslararasu takım kurdu fener :D

gecen seneden türk oynayan bir tümer kaldı galiba :zuhaha: :D

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:15
yav nolur adnan polat bgnkü basın toplantısında çksada saviola galatasarayda dese Allah ım duy bu taraftarın sesini :)

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:19
gecen seneden türk oynayan bir tümer kaldı galiba :zuhaha: :D

aa bide can arat var hakkını yemeyelim :zuhaha:

gogo1990
06.Temmuz.2007, 12:20
6+2 çıkarsa 8 ordan bide kazım,aurello,wederson,serdar,önder var eder 13 bide mateus u turk yaparlar eder 14 az kalmıs 18 tamamlanır seneye :icon_smile:

Punter
06.Temmuz.2007, 12:22
Yarın başlıycak kampa 7 tane forvet götürüyoruz.

Hakan + Hasan Kabze + Umıt + Necati + Serkan + Özgürcan + Çağrı

Forvete transfer olursa bu 7 oyuncudan sadece 1 tanesi ilk 11 oynıcak yazık dıılmı diğerlerine ? Necati, Hasan gonderilse o zaman yabancı forvet alınmasına karşı değilim ama şu haldeylen kadro gereksiz bence.

Bizim ihtiyacımız forveti besleyecek, orta yapamsını bilen kanat oyuncusu bana göre. Sağ bekde çok adam var diıoruz, Ugur daha tam ıyılesöedı kampa gitmıo. Bouzid belliki göbekte oynayacak. Song orda oynar denıyo bana gore ağır kalır, göbdekte cok daha basarılı.

Ne Arda, ne Hasan ne Sabri orta yapmayı beceremıyor. Bize sağlam kanat adamı lazım bence...

Yabancı hakkını kanatdan kullanır, forveti besliycek adam alırsak, forvet oyuncularımızın performansı da artar....

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 12:22
beyler halil söylentisi var sizce nasıl olur??? bence halil alınırsa yabancı forvet hiç almamıza gerek yok..!

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:23
18 az be kardes :D artık feneri Türk hoca çalıştıramaz bence çk iyi yabancı dil bilmesi lazım şakamaka bütün takım yabancı :zuhaha
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

beyler halil söylentisi var sizce nasıl olur??? bence halil alınırsa yabancı forvet hiç almamıza gerek yok..!

dogru olabilir halil mutszmş schalke de

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 12:25
yakında yabancılar türkce değil türkler yabancı dil dersi alacaklar :zuhaha: :D

murty54
06.Temmuz.2007, 12:26

Forvete transfer olursa bu 7 oyuncudan sadece 1 tanesi ilk 11 oynıcak yazık dıılmı diğerlerine ? Necati, Hasan gonderilse o zaman yabancı forvet alınmasına karşı değilim ama şu haldeylen kadro gereksiz bence.

Bizim ihtiyacımız forveti besleyecek, orta yapamsını bilen kanat oyuncusu bana göre. Sağ bekde çok adam var diıoruz, Ugur daha tam ıyılesöedı kampa gitmıo. Bouzid belliki göbekte oynayacak. Song orda oynar denıyo bana gore ağır kalır, göbdekte cok daha basarılı.

Ne Arda, ne Hasan ne Sabri orta yapmayı beceremıyor. Bize sağlam kanat adamı lazım bence...

Yabancı hakkını kanatdan kullanır, forveti besliycek adam alırsak, forvet oyuncularımızın performansı da artar....

orası öyle ama şu an formanın ağırlığını kaldırabilecek sadece ümit ile necati var bence hakan yaşlandı kabze vasat özgürcan belki çağrı daha çok genç serkanı bilmiyorum bence iyi bir forvet alınmalı tabii bu benim görüşüm

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:28
yakında yabancılar türkce değil türkler yabancı dil dersi alacaklar :zuhaha: :D

harbiden ya beklerim :zuhaha resmi sitedede portekizce dil seçenegi açlmış :D:D

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 12:32
harbiden ya beklerim :zuhaha resmi sitedede portekizce dil seçenegi açlmış :D:D

bizimkiler alıştıra alıştıra belli etmeye calışıyor herhalde :zuhaha
ya herneyse bu kadar geyik yeter:D halili tartışalım isterseniz :zuhaha

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:32
bence yönetm forvet transferi amaçlyo öyle olmasa hergün basında bi forvet adı çkmazdı bence

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:34
bencede :D dedigim gibi halil fenere gelebilr çnkü schalkede mutsz oldugunu bililyorm

IcedEarth
2 buçuk saat sonra işte. Bakalım ne diyecek......

uAburak89
Transferi kapattık deseler bile yine yazar basın, nasıl gazete çıkarcaklar yoksa ? =)

Toplantıyı GS TV verecek mi ?

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 12:38
Beşiktaş 4 senedir üst üste uefa gruplarında oynadı artık Ş.Ligi oynama zamanı geldi.Zaten Uefa ve Ş.Liginin dağıttığı para arasında dağlar kadar fark var;).İnşallah Ertuğrul hoca takım oyununu oturtur ve Beşiktaşımız da Avrupada başarılı olur

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 12:38
halil'in fenerbahcemize gelmesi isterim ve cok başarılı olacaktırda zaten böyle bir şey olursa hiç yabancı forvet almasınlar..!
nöbetci yedek semih:D ilhan,gerekirse colin birde halil yeterde artar bence..! hee bide şu deivid var :zuhaha

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 12:40
Bu yıL iLk etapta grupLardan çıksan bizim için yeterLi böyLece geLecek yıLLar için takımda bir güven hakim oLabiLir.İLk etapta bunu başarmaya çaLışmaLıyız.Gs nin avrupada başarı yakaLadığı döneme bakıLdığında sabırLa kademe kademe her yıL biraz daha iLeriye giderek bunu yaptıLar.Aynısını yine aynı mantıkLa yapabiLiriz.Şu anda hiç bir Türk takımı yok direk gidip avrupada kupa aLsın ve avrupada bir kaç sezondur istikrar yakaLayan takımımız da yok.Bunu başarabiLirsek gerisi de geLir.

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:43
GS Tv verecek diye biliyorm

saviolayı açklama ihtimalide var diyolar dün emurafu öyle dedi neyse bekleyelm

bakalm nolacak

gogo1990
06.Temmuz.2007, 12:43
ben hayatımda boyle sığır bir oyuncu gormedim basa bela oldu her oynadığı maçta su nu fenere alan yoneticiye kufuru basıom yeter artık deivid go home

deniz.91
06.Temmuz.2007, 12:44
Mamado Diala Sivas'ta

Sivasspor'un, Gineli defans oyuncusu Mamado Dialo ile anlaşmaya vardığı bildirildi. Sivasspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kırmızı beyazlı ekibin, Gine Milli Futbol Takımı'nın değişmez oyuncusu 23 yaşındaki stoper Mamado Dialo ile 3 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.
Teknik direktör Bülent Uygun'un bu oyuncuyu yakından izlediği ve alınması için yönetimle görüştüğü vurgulandı.

06.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kasımpaşa'ya Sloven kaleci

Prensipte anlaştıkları Alman kaleci Koch'u, Hırvatistan'ın Zagrep takımına kaptıran Kasımpaşaspor, Slovenyalı yeni bir kaleci anlaştı. Süper Lig'in yeni takımlarından Kasımpaşaspor'un, Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde bulunan Termal Otel'de sürdürdüğü 10 günlük kamp, sabah idmanının ardından sona erdi. Bu akşam İstanbul Nevzat Demir Tesisleri'nde Beşiktaş ile oynayacakları hazırlık karşılaşması ile birinci etap kampını tamamlayacak olan lacivert beyazlı ekip 3 günlük iznin ardından Bolu Dağları'nın eteklerinde bulunan Koru Otel'de ikinci etap kampına başlayacak. Kondisyon ağırlıklı ilk etap kampında güç depolayan Kasımpaşaspor'un sabah yaptığı son idmanda neşe içinde geçti. Hafif geçen son idmanda oyuncular tek pas çalışması yaptı. Bu sezon Bundesliga'ya yükselen Duisburg takımında forma giyen kaleci Koch'u Zagrep'e kaptıran Kasımpaşaspor, Slovenyalı bir kaleci ile anlaştı.

İlk etap kampının olumlu bir havada geçtiğini ve futbolcuların beklenen performansı yakaladığını belirten Kasımpaşaspor Genel Kaptanı Murat Öksüz, "İlk etap kampı bu akşam İstanbul'da Beşiktaş'la oynayacağımız hazırlık karşılaşması ile sona erecek. 11 Temmuz'da yine Bolu'da Koru Otel'de ikinci etap kampına başlayacağız" dedi. Başarılı file bekçisi Koch transferinin gerçekleşmemesine de değinen Öksüz, Slovenyalı bir kaleci ile anlaştıklarını, şu an İngiltere'de tatilde bulunan kalecinin ikinci etap kampına katılacağını söyledi.

06.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:45
bence fazla bile olur semihi kiralarlar bi takıma :D fener çift forvete geçecekmi

yoksa tek forvetle devam mı edecek kezman biraz zorlanyo gibime geldi tek

forvette..sizce

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 12:46
ben hayatımda boyle sığır bir oyuncu gormedim basa bela oldu her oynadığı maçta su nu fenere alan yoneticiye kufuru basıom yeter artık deivid go home

gitmezki ben onun kadar yüzsüz bir oyuncu hayatımda ilk defa gördüm :D kapıdan kovsalar catıdan gircek adam:D bide yönetimden habersiz acıklama yapmış ben fb den ayrılmak istemiyorum die başkanda basmış buna cezayı :D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
İlk cezayı Deivid aldı!..

Fenerbahçe'nin bir türlü göze giremeyen Brezilyalı golcüsü Deivid de Souza, yeni sezonun ceza alan ilk ismi oldu. Genç oyuncunun önceki gün medyaya yaptığı, "Takımdan ayrılmayı düşünmüyorum" açıklaması Başkan Aziz Yıldırım'ın tepkisini çekti.

Yabancı kontenjanının artırılmasını isteyen ve bu nedenle gergin bir bekleyiş içinde olan sarı - lacivertli kulübün Başkanı Yıldırım'ın, kendisinden izinsiz olarak basına beyanat verdiği için Deivid'i cezalandırıp, ilgililere de gözdağı verdiği bildirildi. Futbolcuların medyaya açıklama yapmasını yönetim kurulunun iznine bağlayan Yıldırım böylece yeni sezonun ilk yasağını yürürlüğe koymuş
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bence fazla bile olur semihi kiralarlar bi takıma :D fener çift forvete geçecekmi

yoksa tek forvetle devam mı edecek kezman biraz zorlanyo gibime geldi tek

forvette..sizce

kesinlikle çift forvete dönmeliyiz yoksa cok zorlanırız kezman yanında halil iyi bir ikli olabilirler..!

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 12:52
deivid geçen sene kezmandan daha çok gol attı dogru biliyorum dimi ? aslında kötü bi oyncu degil ama bi türlü sevdiremedi kendini :D bu arada fener deivid den baya bi maddi zarara ugryacak gibi görnyor..4 yıl için fb ye maliyeti 7.5 milyon euro diye biliyorm gönderirse fener bu parayı vermekten kurtulacak ama verdigi bonservis kadar kazanamaz deividden..çnkü pek talibi yokmuş diye biliyorum

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 12:58

Bence bu takımdan Hasan Kabze ve Necati gider.Çağrı zaten çok tecrübesiz.Kiralanır veya 1 yıl daha pafda oynar.O saydığın kanat adamları bana göre Türkiyedeki en iyi kanat adamları.Onlardan daha iyisini nerden bulacak Galatasaray.Ayrıca Arda ve Hasan çok da güzel orta yapıyor bana göre.Sabri desen hırslı.Bana göre bu durumda Hakan-H.Kabze-Necati üçlüsünden 2si gönderilip yabancı kaliteli bir forvet alınmalı;).

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 13:00
deivid geçen sene kezmandan daha çok gol attı dogru biliyorum dimi ? aslında kötü bi oyncu degil ama bi türlü sevdiremedi kendini :D bu arada fener deivid den baya bi maddi zarara ugryacak gibi görnyor..4 yıl için fb ye maliyeti 7.5 milyon euro diye biliyorm gönderirse fener bu parayı vermekten kurtulacak ama verdigi bonservis kadar kazanamaz deividden..çnkü pek talibi yokmuş diye biliyorum

ya abi deivid fazla gol atmış olabilir ama adam ben bir maçta mücadelesini görmedim topu kaptırdıktan sonra arkasından koştuğunu bir kere görmedim,neden sevdiremdi kendini bunlardan dolayı,kezman az gol attı ama adam nasıl savaşıyor en son örnek ankaragücü maçı ve attığı ilk gol..! deivid ben bu kadar bişiyler cabaladığını görmedim attığı golllerede dikkat ederseniz hep tek vuruş yani deividde teknik namına bişiy yok..!

Punter
06.Temmuz.2007, 13:02
Bence bu takımdan Hasan Kabze ve Necati gider.Çağrı zaten çok tecrübesiz.Kiralanır veya 1 yıl daha pafda oynar.O saydığın kanat adamları bana göre Türkiyedeki en iyi kanat adamları.Onlardan daha iyisini nerden bulacak Galatasaray.Ayrıca Arda ve Hasan çok da güzel orta yapıyor bana göre.Sabri desen hırslı.Bana göre bu durumda Hakan-H.Kabze-Necati üçlüsünden 2si gönderilip yabancı kaliteli bir forvet alınmalı;).

Bu saydığım kanat adamlarını bende cok begenıorum ama ıyı orta yaptıklarını soyluyosan heralde baska maçalrı seyrettık....

the_imam912
06.Temmuz.2007, 13:06
Bu Deivid'te adamı deli eder.İstenmeyen yerde ne işin var :):)

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 13:06
Bu saydığım kanat adamlarını bende cok begenıorum ama ıyı orta yaptıklarını soyluyosan heralde baska maçalrı seyrettık....

En azından bana göre Arda çok iyi orta yapıyor.Yaptığı asistlere de bakarsak hep kanatlardan yaptığı ortalar olduğunu görürüz.Zaten kendisi geçen sene en çok aisist yapanlardan biriydi:).

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 13:08
Bu Deivid'te adamı deli eder.İstenmeyen yerde ne işin var :):)

Abi yüzsüz dedikya :zuhaha
Baksanızya adam kendi kafasına göre basına ayrılmıyacağım die beyanat verio bukadarınada pes yani :zuhaha
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
resmi sitede halil yalanlaması geldi :(

Punter
06.Temmuz.2007, 13:17
Asist ve pas başka birşey, Ergün'ün iyi zamanlarında olduğu gibi orta yapabilmek başka bişi...

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 13:19
Trabzonun durumu o kadar da kötü değil bana göre.Bu takım değilmiydi geçen sezonun 2.devresini lider tamamlayan;).İyi bir kaleci lazım o kadar bana göre.

TR.CaPTaiN
06.Temmuz.2007, 13:21
Burak Halil zaten gelmezdi. Schalke gibi Almanya'da şampiyonluğa oynayan ilk 11'de de kendine yer bulan bir oyuncu niye gelsin Türkiye'ye

erdemzorer10
06.Temmuz.2007, 13:24
ya abi deivid fazla gol atmış olabilir ama adam ben bir maçta mücadelesini görmedim topu kaptırdıktan sonra arkasından koştuğunu bir kere görmedim,neden sevdiremdi kendini bunlardan dolayı,kezman az gol attı ama adam nasıl savaşıyor en son örnek ankaragücü maçı ve attığı ilk gol..! deivid ben bu kadar bişiyler cabaladığını görmedim attığı golllerede dikkat ederseniz hep tek vuruş yani deividde teknik namına bişiy yok..!

orda haklısın abi gerçekten bende mücadele ettigini pek görmedm halil forvet hattına ilaç olr bence

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 13:32
Burak Halil zaten gelmezdi. Schalke gibi Almanya'da şampiyonluğa oynayan ilk 11'de de kendine yer bulan bir oyuncu niye gelsin Türkiye'ye

abicim adam mutsuzmuşki yeni gelen antrenörle anlşamıyormuş galiba..!ondan düşündük ama resmi site her zmanki gibi hayellerimizi yıktı :zuhaha

Emurafu
06.Temmuz.2007, 13:35
GS Tv verecek diye biliyorm

saviolayı açklama ihtimalide var diyolar dün emurafu öyle dedi neyse bekleyelm

bakalm nolacak Kardes ben kesın demiyoruöm ha sonra yalancı duruma düsmim söyşede olabilir isimleri sorarlar adnan polatta ilgilenmiyoruz da diyebilir yani hersey olabilir

TR.CaPTaiN
06.Temmuz.2007, 13:42
abicim adam mutsuzmuşki yeni gelen antrenörle anlşamıyormuş galiba..!ondan düşündük ama resmi site her zmanki gibi hayellerimizi yıktı :zuhaha

Onlar klasik yalanlar. Transfer haberlerine genellikle o ifadeyi koyarlar. Takımında mutsuz olan X Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak bakıyor. :)

0w3r
06.Temmuz.2007, 13:42
Asist ve pas başka birşey, Ergün'ün iyi zamanlarında olduğu gibi orta yapabilmek başka bişi...

Ergün gercekten en ıyı orta yapanlardan bıtıydı hem a mıllı de hem Gs de ama Abdullah ı da unutmamak lazım o muthıs ortalar acardı bır zamanlar Fb de en cok begendıım oyunculardan bırıydı...

Bu basın toplantısında emrah ın dedıgı gıbı kombıneler acıklanacak dıyor herkes...
Adnan Polat değıl de Adnan Sezgın toplantı yapcak olsaydı transfer gelıyor deyebılırdım...

Ama su 07.07.07 olayını yapablırler ...Bugun yalanlarlar yarın ımza attırırlar belkıde :D
Belkıde adnan polatın arkasından bı anda savıola belırır ımza atar Gs lı olur :D ( hayal urunudur..)
Valla ben bırazdan cumaya gıdecem dualrımızı edecez bakalı ınsallah gelır elmander veyahut savıola bekleyın...

Emurafu
06.Temmuz.2007, 13:44
Ergün gercekten en ıyı orta yapanlardan bıtıydı hem a mıllı de hem Gs de ama Abdullah ı da unutmamak lazım o muthıs ortalar acardı bır zamanlar Fb de en cok begendıım oyunculardan bırıydı...

Bu basın toplantısında emrah ın dedıgı gıbı kombıneler acıklanacak dıyor herkes...
Adnan Polat değıl de Adnan Sezgın toplantı yapcak olsaydı transfer gelıyor deyebılırdım...

Ama su 07.07.07 olayını yapablırler ...Bugun yalanlarlar yarın ımza attırırlar belkıde :D
Belkıde adnan polatın arkasından bı anda savıola belırır ımza atar Gs lı olur :D ( hayal urunudur..)Hiç belli olmaz hersey olabilir adnan polat özhanı kıskanmıstır mesela orda transferi acıklasa ne gündem olurki:D:D

0w3r
06.Temmuz.2007, 13:49
Umarım gerceklesır su transfer nerdeyse 1 aydır savıola haberlerı var lıncoln de uzun surmustu :D o kadr sabahladık haber kovaladık bosa gıtmez o zamn umarım :D

Emurafu
06.Temmuz.2007, 13:50
ESKİŞEHİRSPOR HAKAN ŞÜKÜRLE GÖRÜŞÜYOREskişehirspor Galatasaray'ın milli futbolcusu Hakan ile görüşüyor.
Golcü sorununa kesin çözüm bulmak isteyen Eskişehirspor, en geç Pazartesi gününe kadar Hakan Şükür'ün transferini gerçekleştirmek istiyor. Alınan bilgiye göre Pazartesi günü İstanbul'a gidecek olan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Nebi Hatipoğlu Hakan Şükür ile nihai görüşmeyi yapacak. Anlaşma olursa Hakan Şükür Salı günü Bolu'daki Eskişehirspor kampına katılacak. Eskişehirspor Milli futbolcu Sergen Yalçın ile de görüşmelerini sürdürüyor.

Kaynak : Sakarya Gazetesi
Valla bizimkiler çok yüksekten uçuyor, inşallah çakılmayız:)gelirlersede eçok güzel olurSen alacagınıza inanıyormusun hakan gezmeye gelir sadece:icon_smile::icon_smile:

Adam katardan ne teklifler aldı:D:D

Hem hakan bu sene bizde banko oynayabilir

fmsmyrna
06.Temmuz.2007, 13:55
O değilde niye Kazım,Önder,Serdar'a da yabancı gözüyle bakılıyor.Vederson Gökçek ve Mehmet Aurelio bu iki isim Türk olmak istemişlerdir.Serdar Taşçı,Malik Fathi gibi değilde başka ülke vatandaşıyken Türk olmak istemişlerdir.Takımda sadece 8 yabancımız bulunmaktadır.

Varonil
06.Temmuz.2007, 14:02
O değilde niye Kazım,Önder,Serdar'a da yabancı gözüyle bakılıyor.Vederson Gökçek ve Mehmet Aurelio bu iki isim Türk olmak istemişlerdir.Serdar Taşçı,Malik Fathi gibi değilde başka ülke vatandaşıyken Türk olmak istemişlerdir.Takımda sadece 8 yabancımız bulunmaktadır.

Katılıyorum.A Milli formayı giymiş ve giymek için çabalayan oyuncularımıza yabancı gözüyle bakılmamalı.Takımımızda 8 yabancı vardır.

EL-Hadji
06.Temmuz.2007, 14:15
Fenerbahçe üçüncü kaleci sorununu çözdü. Altyapıda ki Volkan Babacan üçüncü kaleci oldu.

Sonunda doğru bir adım atıldı ve geleceğe yönelik en iyi transferi kendi içimizden gerçekleştirdik.

Volkan Babacan önce lig a' da bir takımda banko oynasın ardından Fenerbahçe' de 3. kaleci olsun. Geçen sezon İstanbulspor' da banko oynayamadı.

Varonil
06.Temmuz.2007, 14:18
Geçen sene uzun periyotta sakatlıklar falan derken 3 kalecimizde şans buldu.Bence Zico Volkan Babacana bazı kupa maçlarında şans verebilir.

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 14:28
Santa Cruz

Bayern Münih’ten ayrılması kesinleşti
Beşiktaş ile Galatasaray, Roque Santa Cruz için birbirine girdi. Sarı-Kırmızılılar; Bayern Münih ile yollarını ayırmaya karar veren Paraguaylı golcüye talip olmuş, FANATİK bu haberi 2 Temmuz’da okurlarına duyurmuştu. Ancak dün Cruz konusunda flaş bir gelişme daha yaşandı. Günlerdir stoper mevkii için Sevilla ile Navarro pazarlığı yapan Siyah-Beyazlılar, Mert Nobre’nin Şampiyonlar Ligi Ön Eleme maçlarında forma giymemesi kesinlik kazandıktan sonra rotayı forvete çevirdi. Kartal listesinin 1 numarasında ise tanıdık bir isim vardı: Santa Cruz...

Kolot: 'Bu iş çok yakında bitebilir'
Luca Toni, Franck Ribery ve Miroslav Klose gibi transferlerin ardından Bayern Münih’te forma giyme ihtimali neredeyse imkansız hale gelen Cruz’un, Beşiktaş’ın yaptığı ilk teklife olumlu yanıt verdiği bildirildi. Paraguay Milli Takımı ile birlikte Copa America’da ter döken yıldız futbolcu için yöneticiler Abdi Celalettin Kolot ya da Mario Berk’ten birinin Güney Amerika’ya gideceği ifade edildi. Kolot’un yakın çevresine, “Hücum hattında takviyeye ihtiyacımız var. Santa Cruz’da büyük mesafe kat ettik. Çok yakında bu iş bitebilir” dediği öğrenildi.

0w3r
06.Temmuz.2007, 14:42
Yeter kallı ya webaslan da yıne bır haber kallı yerlı forwet ıstıyorum demıs ...Bu adam napıyor bıgun yabancı dıyor bı gun yerl yonetım ne dere tersıne gıdıyor ..Bu sene bu kadroyla sampıyon yapamazsa takımı yonetıme deıl teknık dırektore hesap sorucam dırekt..Saviola gelsın carrusca gıtsın ıste ..Carussca hıc bır ıs yapamıyor hala umudum var dıyor dun yollucam demıstı yaaw..15 dk sonra basın tolplantısı var acaba dıer kannallar da verırmı ??

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 14:56
Santa Cruz işe olsa demeyin keyfime daha hiç bişey istemem bu yönetimden;)

TR.CaPTaiN
06.Temmuz.2007, 15:00
Volkan Babacan 19 yaşında ama Volkan Demirel'den daha büyük gösteriyor.

the_imam912
06.Temmuz.2007, 15:11
Yahu benim anlamadığım İlhan Parlak ile Colin Kazım'ın alınması.Tamam ikiside geleceği parlak oyuncular..Ümit milli'de oynamış oyuncular ama sezonda ve Avrupa maçlarında hangisi oynuyacak?Zaten bu iki isim Avrupa maçları için yetersiz olabilir.Yönetim yaptığı transferlere biraz daha dikkat etse süper olur.Tecrübeli ve Dünya'da ismini duyurmuş bir santrafor süper olur.Bu yüzden yabancı kararının açıklanmasını bekliyorlar herhalde.

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 15:21
Deivid gönderilirse İlhan, Semih ve Colin üçlüsü çok daha fazla forma şansı bulurlar ve hem kendilerini geliştirirler hem de takıma katkı sağlarlar.

İlhan'ın gollerini izledim Lig TV'den, çok hızlı, çok süratli, hava hakimiyeti çok iyi ve bitiriciliği muazzam bir futbolcu. Kafa golü atıyor, hızlıca defansı çalımlayıp da gol atıyor, gerçekten iyi bir oyuncu.

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 15:24
Kolot "Navarro en geç Pazartesi bitecek." demişti ama günler geçti bu transferde ses seda yok, Santa Cruz için de aynısını söylüyor, Boumsong'u alacağız dedi, alamadı, bence BJK yönetiminin transferler hakkında taraftarı umutlandırıcı açıklama yapması hatalı zira hayal kırıklığı ihtimali yüksek.

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 15:25
F.Bahçe'de toplu imza!
F.Bahçe'de sözleşmeleri bu sezon sonu sona eren futbolcular Alex De Souza, Gürhan Gürsoy ve Deniz Barış'la, Kayserispor'dan transfer edilen İlhan Parlak, düzenlenen törenle resmi sözleşmelerine imza attı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda gerçekleştirilen töreni Sporx olarak canlı aktardık..

Toplu imza töreninde basın mensuplarının karşısına çıkan ilk isim F.Bahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex de Souza oldu. Alex'ten önce sözü alan F.Bahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu Alex'in özellikle İngiltere ve Almanya'dan çok ciddi teklifler almasına rağmen taraftarın yanında kalmayı ve F.Bahçe'yi bırakmayan Alex'e teşekkür etti ve yıldız futbolcu ile önemli başarılara ulaşacaklarını inandığını söyledi.

ALEX TEKNİK DİREKTÖR OLACAK

İki yıllık imza attıktan sonra konuşan Alex, "Geçmiş antrenör dahil olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerine ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Beni takdir eden ve sevenlere teşekkür ediyorum. 3 yıl içinde yaptıklarım ortada. Önümüzdeki iki yıl daha da iyi olacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Alex Roberto Carlos ile frikikleri paylaşma konusunda nasıl bir çözüm bulacakları ile ilgili sorulan soruya ise, "Carlos ile vuruşlarımız farklı. Ben daha yakından, o daha uzaktan vurabiliyor. Tamamen antreman ile ilgili bir durum." dedi. Öte yandan Alex sakatlığı ile ilgili olarak, "Geçen sene son 6 ay çok kötüydüm. Biliyorsunuz. Bu sezonda bazı sakatlıklar yaşadım ama Brezilya'da tedavi oldum. Şimdi acım dışında bir sorunum yok. Lig başlayınca hazır olacağım" ifadeleriyle cevap verdi.

Alex ile imzalanan iki yıllık sözleşme konusunda açıklama yapan Mahmut Uslu ise Alex'in F.Bahçe'den sonra bir yıl eski kulübünde oynadıktan sonra futbolu bırakmayı ve teknik adamlığa soyunmayı düşündüğünü söyledi.

DENİZ İLE 3 YIL DAHA

Alex'in imza töreninin ardından 3 yıldır F.Bahçe forması giyen Deniz Barış'ta toplantı odasına geldi ve tören 3 yıllık yeni sözleşmeye imza attı. Mahmut Uslu Deniz'in F.Bahçe'de futbolu bırakmayı düşündüğünü söylerken, özel hayatında daha iyi duruma gelen futbolcularının önümüzdeki dönemde daha iyi olacağını söyledi. Deniz Barış'ın çocukları basın toplantısının neşe kaynağı olurken, babalarının yanından hiç ayrılmadılar.

GÜRHAN VE İLHAN DA İMZALADI

Deniz Barış'ın ardından toplu imza töreninde sıra geçen sene Sivasspor'da kiralık olarak forma giyen Gürhan Gürsoy ve Kayserispor'dan transfer edilen İlhan Parlak'taydı. İki genç futbolcunun imza töreninde konuşan F.Bahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu "Gürhan tekrar yuvaya döndü, bir senelik kiraya vermiştik. Ligin son maçlarında da çok iyi oynadı, kendisinden uzun yıllar fayadalanacağımızı düşünüyorum. İlhan da kendisini kendi yaş grubunda ispatlamış bir oyuncu, kendisini geliştirdiği takdirde sarı-lacivertli renklere uzun yıllar hizmet edecektir." dedi.

İlhan ise 5 yıllık sözleşmeye imzayı attıktan sonra, "Başta Kayserispor camiası olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. İlerleyen yıllarda Fenerbahçe ile önemli başarılar kazanacağımı düşünüyorum. Aziz Başkanıma ve Recep Başkana tekrar teşekkür ediyorum." derken, Gürhan; "Fenerbahçe ile tekrar anlaştığım için çok mutluyum. Sivasspor'da çok tecrübe kazandım, bu sene Fenerbahçe'de kendimi kanıtlayacağımı düşünüyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

İmza töreninde iki futbolcunun da heyecanlı oluşu gözlerden kaçmadı.

Kaynak : Sporx.com

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 15:27
Navarro yattı

Bonservis sorundu
Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Navarro’yu kulübü Sevilla bırakmadı. Daha önce Juventus’un Fransız yıldızı Jean Alain Boumsong ile görüşen ancak ret yanıtı alan Siyah-Beyazlılar, Yepes konusunda da Ertuğrul Sağlam engeline takılmıştı. Bu gelişmeler sonrasında rotayı Sevilla’nın kaptanı Javi Navarro’ya çeviren Kara Kartallar, görüşmeleri sıklaştırmış ancak bonservis konusunda bir türlü anlaşmaya varamamıştı.

İndirim yapılmadı
Savunma oyuncusu arayan Sevilla’nın 5.4 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Çek Cumhuriyeti Milli Takımı’nın yıldızı Tomas Ujfalusi’yle anlaşması nedeniyle Siyah-Beyazlılar’a umut doğdu. Ancak dün gece geç saatlerde İspanyol kulüp, Beşiktaş’a Navarro’yu takımda tutmak istediğini resmen bildirdi. Bu yüzden de bonservis bedelinde indireme gitmedi. Gelişme üzerine Siyah-Beyazlılar’ın rotayı tekrar Yepes ve Benfica’dan Anderson’a çevirdiği öğrenildi.

barahir
06.Temmuz.2007, 15:40
Trabzon'un maçını hangi kanal veriyo??

IcedEarth
06.Temmuz.2007, 15:41
Ne oldu basın toplantısında

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 15:41
Yahu benim anlamadığım İlhan Parlak ile Colin Kazım'ın alınması.Tamam ikiside geleceği parlak oyuncular..Ümit milli'de oynamış oyuncular ama sezonda ve Avrupa maçlarında hangisi oynuyacak?Zaten bu iki isim Avrupa maçları için yetersiz olabilir.Yönetim yaptığı transferlere biraz daha dikkat etse süper olur.Tecrübeli ve Dünya'da ismini duyurmuş bir santrafor süper olur.Bu yüzden yabancı kararının açıklanmasını bekliyorlar herhalde.

kadroya derinlik lazım ilhan ve colin olmasa ne ile forvet hattını güçlü tutmaya düşünüyorsun..!
ilhanın ve colinin avrupada yetersiz olacak sözünede katılmıyorum,ilhan 19yaşaltı avrupa şampiyonluğunda gol kralı olmuş bir isim,colin ise adam zaten avrupada yetişmiş premier lig gibi bir yerde banko oynamış,avrupa kültürü almış yani bunların başarısız olacağını öne süremezsin...

murty54
06.Temmuz.2007, 15:43
transferle ilgili elle tutulur hiçbişey olmadı kombinelerin çıkış tarihini söyledi.bizden kimse isteğimiz dışında oyuncu alamaz dedi.transferi kapatmadık dedi

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 15:47
Ümit Özat'a övgü

http://www.sporx.com/images/1/35/188_B_umit001.jpg
Alman 2. Lig takımlarından FC Köln'ün Teknik Direktörü Christoph Daum'un yardımcı antrenörü Roland Koch, F.Bahçe'nin eski kaptanı Ümit Özat'a övgüler yağdırdı.

Koch, "Ümit tek kelimeyle mükemmel bir oyuncu. Uzun yıllar Fenerbahçe'de kaptanlık yapmış ve bu süre içerisinde tüm oyuncuların takdirini kazanmış tam bir profesyonel. Sadece ortaya koyduğu futbol kalitesiyle değil, takım içinde uyumu sağlayan ve yönlendirici kişiliği olan şahsiyetli bir oyuncu" dedi. Yeni oluşturdukları kadronun sağlam ve güçlü bir yapıya sahip olduğuna da dikkat çeken Roland Koch, antrenmanlarda, yaptıkları özel karşılaşmalarda yeni kadroyla daha atak ve hücuma dayalı bir oyun çıkarmalarının kendilerini sevindirdiğini söyledi.

O z a H n
06.Temmuz.2007, 15:50
Kazim ve İlhan'nın boş oyuncu olmadıgını herkes biliyor.Bu takım 3 kulvarda yarısıcak bu takıma tabiki derin bi kadro gerekiyor.Türk vatandası olarak alabilincek en iyi genç forvetler alınmıştır !

Fietra 10
06.Temmuz.2007, 15:51
Trabzon'un maçını hangi kanal veriyo??

lig tv verecek... 8 Temmuz 19.00

0w3r
06.Temmuz.2007, 15:51
Ya ıste kallı ıle sorunlar cıktı gıbı bıraz adam hep farklı sey ıstıor adnan polatta son noktayı koydu...
KaLLi: Saviola değil Nuno Gomes ( bide revizyonda olacak ) veya Santa Cruz u istiyo
Yonetım : Elmander veya Saviola ...
Adnan Polatın acıklamasına gore SAnta Crus deıl SAvıola veya Elmander alınacak ...Buyuk ıhtımal savıola ama hıc bır sey de olmayabılır..

O z a H n
06.Temmuz.2007, 15:54
lig tv verecek... 8 Temmuz 19.00

Ordan da mahrum kaldık yani biz kendi futbolumuzu para karsılıgında izlemek zorundamıyız.:icon_confused:

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 15:54
İlhan ve Colin potansiyeli olan oyuncular.Geleceğe yatırım için önemli transferler.

Fietra 10
06.Temmuz.2007, 15:57
Ordan da mahrum kaldık yani biz kendi futbolumuzu para karsılıgında izlemek zorundamıyız.:icon_confused:

haklısın kardeşim keşke showla ortak yayın yapsalardı..ama ben stattaki yerimi alacam için bu maçlık sorun yok...

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 16:01
Deivid gönderilsin bari bir takıma kiralansın... İlhan v Semih de fazla forma şansı bulsun... Ali Bilgin transferi gzl oldu kanatta iyi işler çıkarıcaktır...

fmsmyrna
06.Temmuz.2007, 16:02
Takımımızda şuan rahatlıkla 2 takım çıkabilir.Kadromuz bence yeterli.

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 16:04
İlhan ve Colin potansiyeli olan oyuncular.Geleceğe yatırım için önemli transferler.

ya abi hem geleceğe yatırım hemde yukarıda anlattığım gibi cok işe yarayacaklardır ve bu sene cok katkıları olacaktır diye düşünüyorum..!

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 16:06
http://img516.imageshack.us/img516/5949/imzamanubpakogpko6.jpg

4 Futbolcumuzla Sözleşme İmzalandı

Fenerbahçemizde sözleşmeleri bu sezon sonu sona eren futbolcularımız Alex De Souza, Gürhan Gürsoy ve Deniz Barış`la, Kayserispor`dan transfer edilen İlhan Parlak, düzenlenen törenle resmi sözleşmelerine imza attı.

Asbaşkanımız Mahmut Uslu imza töreninde yaptığı açıklamada, ``Alex ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Alex için geldi gitti diye konuşamalar oldu. Almanya`dan ve İngiltere`den çok ciddi teklifler geldi. Ancak Alex Fenerbahçe`de 3 yılını doldurdu ve burada mutlu olmasından dolayı bizi tercih etti. Alex ve yeni transferlerimizle hem Avrupa`da ve hem de Türkiye`de başarı elde edeceğimizi temenni ediyorum. Alex`e ve ailesine bizi tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyorum.`` ifadelerini kullandı.

Brezilyalı yıldızımız Alex ise yaptığı açıklamada, ``Fenerbahçe ile yeniden sözleşme imzaladığım için mutluyum. Fenerbahçe`nin başarısı için elimden geleni yapacağım`` dedi. Brezilyalı yıldızımız frikikleri kimin atacağı konusunda, ``Carlos ile benim şut şeklim değişik. Carlos daha uzaktan ben daha yakından şut atıyorum. Benim için farketmez. Biliyorsunuz takımda frikikten şut atan çok iyi oyuncular var`` diye konuştu.

Alex sakatlığı konusunda, ``Geçen senede biliyorsunuz Antalya`da da oldu. Çok acı çektim şu anda iyi durumdayım ve biraz acım kaldı ama lig başlamadan hazır olacağım`` ifadelerini kullandı. Yıldız futbolcumuz, ``Ümit Özat ile Tuncay Şanlı`nın gitmesinin ardından Semih kaptan oluyor ama bu kararı Zico verir`` dedi. Alex , Bu sene ligin daha da zor geçeceğini de söylerken, ``İnşallah biz başaracağız`` dedi.

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov1.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov2.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov3.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov4.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov5.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov6.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov7.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov8.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov9.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov10.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov11.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov12.jpg

http://www.webkeyfim.com/egowich/images/imzasov13.jpg

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 16:10
Sağ bek ŞART.Önder'in yedeği yok.Ona alternatif olarak bir oyuncu almalıyız.
Bu şartlar altında(yabancı kısıtlaması) bir yırtıcı forvet alamayacağımızdan transferi sonlandırabiliriz.

Sekopej
06.Temmuz.2007, 16:10
Kel Alex daha iyi yahu:D:D, umarım bu sezon beklenilenin üzerinde bir performans sergiler.

Varonil
06.Temmuz.2007, 16:11
İlhan Parlak 38 numarayı almış:)

O z a H n
06.Temmuz.2007, 16:12
haklısın kardeşim keşke showla ortak yayın yapsalardı..ama ben stattaki yerimi alacam için bu maçlık sorun yok...

Keşke kardeş sana tribünde başarılar diliyorum.Trabzon taraftarıyla bu işin altından da kalkar inşallah.

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 16:13
Fener’e Cassano teklifi
Juan Figer, Real Madrid’in yeni sezon için düşünmediği yıldızı getirebileceğini bildirdi. Tek sorun 10 milyon Euro’luk bonservisi

F.BAHÇE yönetimi, yabancı kontenjanının belirsizliğine karşın, forvet arayışını sürdürüyor. Başkan Aziz Yıldırım’ın geçen hafta “İşimize yarayacak iyi bir forvet bul, değerlendirelim” diye çağrı yaptığı Alex’in de menajerliğini yapan Juan Figer, R.Madrid’in ünlü golcüsü Cassano’yu önerdi. Uruguaylı menajer, R.Madrid’in Cassano’yu yeni sezonda düşünmediği sarı-lacivertlilere bildirdi. Yönetim bu oyuncu ile ilgili kararını, yabancı oyuncu kontenjanının belirlenmesinden sonra verecek. Ancak Cassano’nun 10 milyon Euro’nun üzerindeki bonservisi F.Bahçe’yi düşündürüyor

R.OLIVEIRA ELDEN KAÇTI
KANARYA’NIN bir dönem gündeminde bulunan Milan’ın Brezilyalı yıldızı Ricardo Oliveira İspanya ligi La Liga ekibi R.Zaragoza’ya transfer oluyor. Ancelotti ile problem yaşadığı için ayrılmak isteyen Brezilyalı için iki kulübün anlaşmaya vardığı belirtildi. Bu arada yönetim, A.Villa’nın ’Vermekten vazgeçtik’ demesine karşın, Carew için ısrarını sürdürüyor

YILDIRIM HIZ KESMİYOR!
TEKNİK direktör Arthur Zico’nun önceki gün kulüpte (önceki gün gazetemizde teknik heteden Samandıra’da diye çıkmıştır) ifadesini alan Başkan Aziz Yıldırım, daha sonra da başta Volkan Ballı ve görevlileri, Deivid’e medyaya açıklama yapmasına izin verdikleri için uyardı. Yıldırım’ın takıma ‘konuşma ve röportaj yasağı’ getirdiği, ikinci bir emre kadar kimsenin basına açıklama yapmayacağını bildirdiği öğrenildi.

VATAN

barahir
06.Temmuz.2007, 16:17
Alex'i kel görünce ilk geldiği anı hatırladım.. Hepimize hayırlı olur inşallah..

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 16:18
Asparagass bu haber

GeNç KaRTaL
06.Temmuz.2007, 16:19
Navarro transferi olmamış.Keşke olsaydı.Ama her transfere bitti diyerek bizi umutlandıran sayın! Kolat bir fiyasko ile bizim gözümüzdeki değerini azalttı.Herhalde Yepes'i alırız.

Santa Cruz transferi süper olur ama onunda gelme ihtimali çok düşük.

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 16:22
Sıra Topuz'da

Kayserispor'dan İlhan'ı renklerine katan sarı-lacivertliler, Mehmet için de harekete geçtiler. Fenerbahçe, Kayseri'nin satmak istemediği bu oyuncu için tam 5 milyon euro'yu gözden çıkardı

Ronaldo ve Adriano gibi dünya çapında golcülerle görüşüp anlaşma noktasına gelen Fenerbahçe, Futbol Federasyonu'nun yabancı konusunda net bir açıklama yapmaması nedeniyle rotasını yeniden yerli futbolculara çevirdi. Kayserisporlu İlhan Parlak'ı transfer eden sarı-lacivertliler, şimdi de Mehmet Topuz için harekete geçtiler.

Fenerbahçe yönetiminin, Kayserispor'un satmakta direndiği Mehmet Topuz için 5 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkardığı belirtildi. Mehmet Topuz'un da Fenerbahçe'yi çok istediği ve Kayserisporlu yöneticilere "Bırakın beni Fenerbahçe'ye gideyim. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak en büyük hayalim" dediği öğrenildi.

FotoMaç

Fietra 10
06.Temmuz.2007, 16:22
Keşke kardeş sana tribünde başarılar diliyorum.Trabzon taraftarıyla bu işin altından da kalkar inşallah.

sagolasın kardeş...inşallah sürpiz olmayacak...

Noz
06.Temmuz.2007, 16:23
celal kolot hep cez li caz li konusuyor icraat yok... ama santa cruz bi gelse var ya off super olur...

the_imam912
06.Temmuz.2007, 16:36
kadroya derinlik lazım ilhan ve colin olmasa ne ile forvet hattını güçlü tutmaya düşünüyorsun..!
ilhanın ve colinin avrupada yetersiz olacak sözünede katılmıyorum,ilhan 19yaşaltı avrupa şampiyonluğunda gol kralı olmuş bir isim,colin ise adam zaten avrupada yetişmiş premier lig gibi bir yerde banko oynamış,avrupa kültürü almış yani bunların başarısız olacağını öne süremezsin...

Bu benim düşüncem.Colin kazım Sheffield formasıyla kaç tane Premier lig maçına çıktı.

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 16:38
Bu ceLaL koLot bundan sonra 2+2 4 dese inanmam ben.Bu nasıL bir transfer poLitikasıdır ya bi insan bu kadar mı başarısız oLabiLir.Adam nereye eLini atsa batırıyor.Biz kimseyi aLamayız artık.Gideriz transferin son günü hiç hesapta oLmayan bi adam aLır getirir koyarız takıma.Bu takımdan ümitLenmek istiyorum iyi şeyLer başarıcak diyorum ama böyLe başarısızLıkLar görüncede hevesim kırıLıyor.

krALEX1907
06.Temmuz.2007, 16:43
Bu benim düşüncem.Colin kazım Sheffield formasıyla kaç tane Premier lig maçına çıktı.

valla sayısını bilmiyorum ama bayabi oynadı..!

GeNç KaRTaL
06.Temmuz.2007, 16:44
Deivid gitmem diyor ama bir yolunu bulup gönderecek gibi yönetim.Ama yabancı kontenjanında değişiklik olursa bir yabancı santrafor alınacak büyük ihtimal.Kazım ve İlhanbu durumda vasıflı bir yedekten baka bir şey olamazlar.

Ama Deivid giderse ve yabancı kontenjanı değişmezse büyük ihtimal tek forvet oynar Fenerbahçe.Bu durumdada yedek olurlar.Belki lig maçlarında çift forvete dönerse Zico o zaman şans bulabilirler.

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 16:44
Taraftar bekliyor

Devler Ligi de var
Geçen sezon yapılan Nobre, Delgado ve Ricardinho gibi yıldız transferleri sonrasında kombine bilet satışlarında patlama yaşanmış ve Siyah-Beyazlı taraftarlar 22 bin kart alarak kulüp tarihinde bir ilke imza atmışlardı. Ancak bu sezon evdeki hesap, çarşıya uymadı... Kara Kartal; Türkiye Ligi, Türkiye Kupası ve Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olmasına karşın, taraftarlarlar kombine biletlere beklenen ilgiyi göstermedi.

‘Kombine Kartal!’
Alınan bilgiye göre, geçen yıl 22 bin 300 ile rekor kıran kombine satışlarının henüz 10 bine yeni ulaştığı ifade edildi. ‘Kombine Kart-al’ parolasıyla yola çıkan yönetimin, tüm planları alt-üst oldu. Yıldız transferi isteyen taraftarların bomba bir isim alınması halinde kombinelere hücum etmeleri bekleniyor. Geçen sezon da hareketsiz başlayan kombine kart satışları, Ricardinho transferi sonrasında tavan yapmıştı.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş`ta sabah mesaisi

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1,5 saat süren idmanda futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından taktik ağırlık bir çalışma gerçekleştirdiler.
Hafif yağış altındaki idmanda önce 6’ya 3 top kapma çalışması yapılırken, siyah-beyazlı futbolcular son bölümde ise iki grup halinde yan top organizasyonlarından gol atma ve savunma taktikleri üzerinde çalıştılar.
Sağlam, antrenman süresince sık sık çalışmaları durdurarak oyunculara istediklerini tam olarak yapmaları konusunda uyarılarda bulundu. Antrenmanda sakatlıkları bulunan Nobre ile Murat yer almazken, akşam saatlerinde Kasımpaşa ile yapılacak hazırlık karşılaşmasında forma giymeyecekleri bildirilen Delgado, Ricardinho, Serdar, İbrahim Toraman, İbrahim Akın, İbrahim Üzülmez, Baki, Cisse, Bobo, Rüştü, Hakan ve Burak ise üst sahada koşu yapmakla yetindi.

uAburak89
06.Temmuz.2007, 16:45
Ağır olun bakayım, Santa Cruz bize gelcek.. :p

Bu gazeteler iyice sapıttı artık, önce bize sonra size.. Sallamasyonda sınır tanımıyorlar..

GeNç KaRTaL
06.Temmuz.2007, 16:47
Demirören'in işleri bunlar.Beşiktaş yöneticiliğini resmen para ile sattı.:mad: Sonrada işi bilmeyen adamlar ile bu duruma düştük.:(

Santa Cruz felan gelmez.Geleceği varsada gelmez.;)

uAburak89
06.Temmuz.2007, 16:54
Ben şampiyonluk konusunda banko Beşiktaş diyordum bu sene ama fikrim yavaş yavaş değişmeye başlıyor açıkçası.. Büyük takımların transferlerine, kadrolarına bakıyorum da Beşiktaşın işi daha bir zor sanki.. Ama ne olursa olsun Şampiyonlar Liginde gruplara çok rahat kalacak bence..

deniz.91
06.Temmuz.2007, 16:56
Kayserispor'da imzalar sürüyor

Turkcell Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Kayserispor, Aydın, Kemal ve Ali Turan'ın sözleşmelerini uzattı.http://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gif

NTVSPOR ve AjanslarGüncelleme: 13:46 TSİ 6 Temmuz 2007 Cuma

Kayserispor'un 3 futbolcusunun sözleşme süresini uzattığı bildirildi.

Kulüp yönetim kurulundan yapılan yazılı açıklamada, sözleşmeleri devam eden Aydın Toscalı, Kemal Okyay ve Ali Turan'ın sözleşmelerinin 31 Mayıs 2010 tarihine kadar uzatıldığı kaydedildi.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, transfer için görüşme yaptıkları 2 Arjantinli futbolcunun, birkaç gün içerisinde imza atabileceğini ifade etti.

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 16:57
Kontenjan 6'da kalsa bile, Fenerbahçe Deivid'i gönderir, Edmar'ı da bir takıma kiralar ve mevcut kadrosuyla da iyi işler yapar.

4-1-2-1-2 sistemine göre Fenerbahçe için 2 ayrı kadro kurabiliriz.

AS KADRO

..................... Serdar ........................
... Önder ... Edu ... Lugano ... R.Carlos ...
................. Mehmet Aurelio .................
... Ali Bilgin ........................ Vederson ...
......................... Alex .........................
........ Kezman ............. İlhan Parlak ........

ALTERNATİF KADRO

..................... Volkan ........................
... Kerim ... Önder ... Can ... Vederson ...
.................. Deniz Barış ......................
... Appiah ........................ Uğur Boral ...
...................... Tümer .........................
......... Semih ............. Colin Kazım ........

Fietra 10
06.Temmuz.2007, 16:59
ya ben bazen çeşitli sitelerde kayserili arkadaşların yorumlarını okuyorum.bu ali turan hakkında pek içaçıcı şeyler söylemiyolar..ama bildiğimiz gibi fm'de çok iyi bi oyuncu ayrıca bu ali turan erciyes'te değil miydi???

Varonil
06.Temmuz.2007, 17:00
Egemen yazdığın alternatif kadro bile bu sene ligde ilk 5'e girer bence.

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 17:01
CL den kasamıza iyi para giricek...Ertuğrul Hoca elindekilerle en iyisini yapmayı bilir... Başarılı bir takım yaratcana inanıyorum... Çok iyi kadromuz var bnce Rüştü Hakan M.Yozgatlı iyi yerli oyuncular da katıldı takıma... Cisse yıldız olmayabilir ama bu onun kötü oynicağını göstermez... Beşiktaş ımıza sonuna kadar güveniyorum...

uAburak89
06.Temmuz.2007, 17:01
İlhan Parlak çok yetenekli ama fazla abartmayın bence.. Direk as kadroda oynamayı kaldıramaz bence, hem ona hemde Fenerbahçeye yazık olur..

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 17:03
İlhan Parlak as kadroda oynar, abartmıyoruz, 2006 yılında 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nda gol kralı olmuştu. Çok yetenekli bir oyuncu, Tuncay nasıl ilk geldiğinde banko oynadıysa İlhan da oynar, oynamalı.

uAburak89
06.Temmuz.2007, 17:04
Yıldız açısından dememiştim zaten, önemli olan isimler değil sahadaki performans.. Beşiktaşın forvete ihtiyacı var bence, Bobo dışında iyi bir forveti olduğunu düşünmüyorum.. En azından Avrupa için..

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 17:05
ya ben bazen çeşitli sitelerde kayserili arkadaşların yorumlarını okuyorum.bu ali turan hakkında pek içaçıcı şeyler söylemiyolar..ama bildiğimiz gibi fm'de çok iyi bi oyuncu ayrıca bu ali turan erciyes'te değil miydi???

Erciyeste kiralık olarak oynuyordu:)

uAburak89
06.Temmuz.2007, 17:05
Kayseride düzenli oynuyormuydu İlhan, pek takip etmediğim için bilmiyorum da..

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 17:06
Benim tahminim Zico böyle oynatır

.................Serdar....................
Önder....Edu.......Lugano.....R.Carlos
..........Aurelio...Deniz................
Ali Bilgin(Appiah)...........Vederson
....................Alex....................
...................Kezman................

Benim istediğim kadro:

................Serdar.....................
Önder....Edu ....Lugano..R.Carlos..
........Appiah...Aurelio.................
Ali Bilgin........................Vederson
..............................................
...........Kezman....Kazım-Semih-İlhan'dan biri

TürkuAz
06.Temmuz.2007, 17:07
Kezman'ın yanında o saydığın forvetler yararlı olamaz.Lig için zaten ideal bir kadro ama Avrupa'da başarılı olmak istiyorsunuz ya o bakımdan..

eXcitinG
06.Temmuz.2007, 17:07
Bobo da oLmasa zaten bu yıL küLLen hüsran oLurduk.İyi ki o adamı bari eLimizde tutmayı başardık.Bobo da iLhan gibi Carew gibi Beşiktaş tan ayrıLırken iyi paraLar kazandıracak bir oyuncu ve çok iyi bir santrafor.Bu sıkıntıLar içerisinde ondan bu yıL çok şey bekLiyorum.

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 17:09
Kezman'ın yanında o saydığın forvetler yararlı olamaz.Lig için zaten ideal bir kadro ama Avrupa'da başarılı olmak istiyorsunuz ya o bakımdan..

Bunu bende biliyorum ama başka forvetimiz yok

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 17:09
Yok Burak sana cvp açısından yazmadım ztn... Sürekli haber ekliyom dedim bi de yorum yazim...:) Bu arada ben hep söylüyorum bi forvet şart...

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 17:12
Bence Zico 2ön librodan şaşmaz... Appiah-Aurellio... Kezman da yine tek santrafor olur...

eGowiCh
Kontenjan artsa yabancı forvet alırız Avrupa için ama kontenjan kararı 19'unda verilecekti göya, bu saatten sonra zor artık.

Tek forvet oynarsak Kezman verimsiz olur yine, Kezman-İlhan ikilisi iyi olabilir.

TürkuAz
Bunu bende biliyorum ama başka forvetimiz yok
İyide kötü birşey söylemedim ki.Sadece fikrimi belirttim.

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 17:13
Ben de en başından beri söylüyorum forvet lazım olduğunu ama bizim yönetimin yeni aklına geldi galiba.Hatta gelip gelmediği bile kesin değil;).

ForsakeN
06.Temmuz.2007, 17:14
İyide kötü birşey söylemedim ki.Sadece fikrimi belirttim.

Ben onu tepki olarak söylemedim. (::)

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 17:15
Hazırlık maçları belirleyecek ilk 11'i, çok zor bir seçim bekliyor Zico'yu.

En bol mevkiimiz orta saha sanırım, işte orta sahada oyuncularımız:

Ön libero: Selçuk, Aurelio, Deniz
Sağ kanat: Ali Bilgin, Kerim
Sol kanat: Uğur Boral, Vederson
Orta saha: Appiah, Kemal, Gürhan
Ofansif orta saha: Alex, Tümer, Olcan

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 17:17
Bence Zico 2ön librodan şaşmaz... Appiah-Aurellio... Kezman da yine tek santrafor olur...

Ben de aynen böyle düşünüyorum:).Kezman tek santrafor,Alex ona yakın oynar.TFFden beklenen karar gelmesse Appiah gönderilip yabancı bir forvet alınabilir.Bu sefer de tek ön libero oynanır.Ama şu anki şartlar altında Appiah yedek kalacağına İlhan-Semih-Colin 3lüsünden biri yedek kalıp tek forvet oynamak daha yararlı bana göre

eGowiCh
06.Temmuz.2007, 17:21
Alex gitse her şey tıkırında olacaktı aslında. 4-2-2-2 oynanırdı, kadro da şöyle olurdu:

Önder, Edu, Lugano, R.Carlos
Aurelio, Appiah
Ali Bilgin, Vederson
Kezman, İlhan

En mantıklısı böyle olurdu ama Alex'in varlığı sistemi alt üst ediyor, ya Appiah sağ kanada mahkum edilecek, ya tek forvet oynayacağız.

Madem tek forvet oynayacağız, bu kadar forvet niye? Semih, İlhan, Deivid, Colin Kazım...

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 17:22
Deivid %90 gider.Artık onu saymayın bence:).