PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 16:35
arkadslar adriano hala gündemdemi yani bonservisini alamayabilr Fb ama kiralk olarak olabilr bence sizce ?

the_imam912
07.Temmuz.2007, 16:43
wederson, aurelio ,kazım, önder

12 oldu o zaman :zuhaha

nart_susruko
07.Temmuz.2007, 16:52
kombineler o fiyatlarda olduğu sürece patlama falan olmaz.. ;)

uAburak89
07.Temmuz.2007, 16:53
kombineler o fiyatlarda olduğu sürece patlama falan olmaz.. ;)

Aynen, ben üni işi olursa almayı düşünüyordum fiyatları görünce vazgeçtim.. Uçmuşlar resmen..

Atakan38
07.Temmuz.2007, 17:15
elmanderin bonservisi en az 15 milyon euro,üstelik o.lyon gibi takımlarda peşinde,buna rağmen bonservisi elinde ve hala bir takımla anlaşamamış saviola,bnde saviolanın gelme ihtimalinin düşük olduğuna inanıyorum ama ikisini karılaştıracak olursak saviola çok daa kolay bir transfer olur

bouzıd'tede oLe dıoLardı lyon we marsıLya gıbı kLupLerde pesınde die
15 mıLyon € dedıkLerıne bakma bızde boLe cımrı yonetım warken dusururuz o fıyatı sponsor faLan buLur oderLer beLkı bı sekıLde

tabıkı sawıoLa hem daa koLay hemde daa ii ama o adam tr'ye geLmez.
ztn bonserwiside yoq bonserwıs yerıne yıLLık ucretıne ekLe parayı boLe fırsat bıda geLmez.

bıde odonkor dıoLar sımdı sag kanada oda cok ii adam

ForsakeN
07.Temmuz.2007, 17:15
Önder Türk beyler yapmayın yahu.

Atakan38
07.Temmuz.2007, 17:26
bize iyi bir isim geliyor şuan ismi bende gizli kalsın:)

bende duydum oLe bı seyLer
iki tane arjantınLımı ne geLcekmıs onu dıosun heraLde

deniz.91
07.Temmuz.2007, 17:35
bende duydum oLe bı seyLer
iki tane arjantınLımı ne geLcekmıs onu dıosun heraLde

o zaten belli ama ismi belli değil oda bende kalsın.Ayrıca kesin arjantinli demeyelim ona latin diyelim(::)

uAburak89
07.Temmuz.2007, 17:38
o zaten belli ama ismi belli değil oda bende kalsın.Ayrıca kesin arjantinli demeyelim ona latin diyelim(::)

Oo sende girmişsin bu kaynak sağlam muhabbetlerine.. :p :D

deniz.91
07.Temmuz.2007, 17:40
Oo sende girmişsin bu kaynak sağlam muhabbetlerine.. :p :D

biz sağlam adamız:)

fmsmyrna
07.Temmuz.2007, 17:41
Onları lige çıkaran adamı serbest bırakmışlar:confused:.Bu sene Kasımpaşa küme düşer

Affedildi diye biliyorum ben

deniz.91
07.Temmuz.2007, 17:43
Affedildi diye biliyorum ben

evet affedildi diye bende duymuştum 1 gün kadro dışı kaldı zaten kadro dışı bırakamazlardı onuda kimi varki başka

eGowiCh
07.Temmuz.2007, 17:43
6+1 kararı çıktı, çok kötü bir karar, çıkabilecek en kötü karar. Lanet olsun.

Yabancı sayısı 6+1 oldu

Kulüplerin uzun süredir beklediği yabanı karırı sonunda açıklandı. Futbol Federasyonu'nun Trabzon'ya yaptığı toplantıda alınan karar göre yabancı sayısı 6+1 olarak belirlendi.

fmsmyrna
07.Temmuz.2007, 17:45
Çok gereksiz oldu 6'da kalsa daha iyiydi.Şimdi şunu yapacağız.matheus kiralık Deivid ile devam

Sekopej
07.Temmuz.2007, 17:47
Çok saçma olmuş, zaten 6+2'yi de istemiyordum, bu ondan da saçma.

Bence de Mateus yine kiralık verilecek ve Deivid ile devam edeceğiz. Başka oyuncu transferi yapılmaz artık...

eGowiCh
07.Temmuz.2007, 17:47
İkisinin de gönderilmesi, yerine bir pivot santrafor alınması lazım, U20'den falan, en azından Avrupa için. Deivid kalırsa yandık.

Atakan38
07.Temmuz.2007, 17:48
bence bjk'ye defans forwet orta saha her sey lazım

ozeLLıkLe defans
turkıyenın en sakat defansı bence.
turkıye mıLLı takımınında o yuzden defansını begenmıorum

ama ertugruL sagLam işini biLir
nyse gorıcez daa coook war

Rodrigo Tello
07.Temmuz.2007, 17:49
Tello için hayal kırıklığı demiş Atilla Gökçe Uğur Meleke'ye, pek içime sinmedi demiş, Tello tamamen bir kapalı kutu.

TeLLo iyi topcu iyi emin olun.Fizigi yerinde ayaga oynamayı biliyor.Güzel sert ortalar acıyor.Etkili sutları var daha ne olsun ?Yinede Beşiktaş'taki performansını görmeden konusmamız yanlış olur..

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 17:49
Deivid bu şartlar altında bile gönderilcek bence:).Fenerbahçe bir tane daha yabancı alır.Büyük ihtimal forvet.

eGowiCh
07.Temmuz.2007, 17:51
7 yapsalardı bari, 6+1 ne yahu, dalga geçer gibi.

Kötü bir karar, Kulüpler Birliği sınırsız yabancı isterken TFF aksi karar veriyor.

Deivid ve Edmar'ın gönderilmesi lazım.

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 17:53
6+1 kararı çıkmış.Bu durumda hem yabancı santrafor hem yabancı stoper alınmalı.Yedekte kalacak kişi ise Ricardinho veya Delgadodan biri olur.

Rodrigo Tello
07.Temmuz.2007, 17:54
6+1 kararı cıkmasada olurdu ama olsun :) İyi olmus Kontejyanı kaldırmamaları..

Appiah1907
07.Temmuz.2007, 17:54
rezalet bir karar çıktı,yapılacak en küçük artış gerçekleştirildi,klüpler 1.5 aydır bunumu bekliyordu acaba..Bu arada federasyon kimlerin elinde yönetiliyor çok açık ortada.Sırf Fenerbahçenin yapacağı yıldız transferi korkusuna hergün açıklamalar yapanlar muradına erdi.

Fenerbahçe her halükarda şampiyon,sadece avrupadan fazla birşey beklemeyelim bu senelik..

Fietra 10
07.Temmuz.2007, 17:55
daha transfer kesinleşmedi ama gerçekleşirse iyi olur...

eGowiCh
07.Temmuz.2007, 17:55
6+0.5 çıksaydı bari :)

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 17:57
Egemen o dediğin karar çıksaydı Deivid takımda kalırdı:zuhaha.O,5 olarak:)

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 18:14
TFF yabancı kontenjanını 6+1 olarak belirledi hadi hayırlısı

Rodrigo Tello
07.Temmuz.2007, 18:16
Bence Stoper yedekte durur :)

perpetua
07.Temmuz.2007, 18:22
6+5 bildiğim kadarıyla, 6 yabancı + 5 yerli.

Yedek oturmak için gelen yabancının hayrı olur mu gözüyle bakmamak lazım, mesela sağ beke yedek yabancı alabiliriz. Gideriz Fildişili, Ganalı bir iki adam alırız, yedek otururlar gerekirse, bu takımda hiç mi sakatlık olmayacak? Geçen sene Kezman sakatlandı, Deivid'e kaldık, eğer bu kural çıkarsa Kezman sakatlanırsa hemen alternatifi olur, Edu sakatlanırsa alternatifi olur, Appiah sakatlanırsa alternatifi olur, yükselen yıldızları alırız.

U20'de oynayan Arjantinli ve Brezilyalı genç oyuncular getiririz, böylece onları yıldız yaparız, bence iyi olur 6+5.

Tam tersine. FIFA'nin dusundugu sahada 6 Yerli + 5 Yabanci.

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 18:22
Deividi göndererek istediğimiz forvet alabilirirz 6+1 yetersiz olsada yapabilecek bir şey yok

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 18:23
Beşiktaş 2 yabancı alabilir şu anda biri stoper diğeri forvet olabilir

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 18:24
Martinez çok iyi transfer tsnin tek eksiği forvet oldu şimdi onuda kapatırla ilerleyen günlerde

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 18:25
geçen sene rizede foyma giyimş ama ilk defa duyuyorum :) belediye için yararı olur inş.

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 18:27
Tomas-Song gönderilmez büyük ihtimalle 1 yabancı alma hakkı var gsnin

Fietra 10
07.Temmuz.2007, 18:28
erhan küçük affedildi...ayrıca İ.B.B transferde iyi gidiyo adrianodan sonra tjikuzu hiç fena değil

uAburak89
07.Temmuz.2007, 18:34
Zaten bir oyuncu alacaklardı, iyi oldu bu karar.. +1'lik kısmın sahibi hazır zaten, Carrusca.. :D

aykut_gencfb
07.Temmuz.2007, 18:41
yaw deivid az kalacak gibi.....federasyon fenere göre belirlior kriterleri fenerin finansı allah korusun gs gibi olsaydı sınırsız yabancı olurdu hemde öle + sı filan olmadan yada ab dışından filan farketmeden

TR.CaPTaiN
07.Temmuz.2007, 18:46
+ lı sistemin pek bir avantajı yok. Hiç yoktan direk 7 olsaydı.

asatilla
07.Temmuz.2007, 18:47
Çok kötü bir karar oldu bu.Federasyon kulüplerin avrupadaki başarısına engel oluyor.

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 18:50
En azından avrupadaki maçlarda 7 yabancı sahada oynayabilecek :)

aykut_gencfb
07.Temmuz.2007, 18:53
deivid olduu sürece 7 yabancı bi anlam ifade etmiyor.edu-lugano-carlos-api-alex-kezman-..... işte burası çok önemli eğer o son adam deividse bu sene de muamma awrupada başarı

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 19:01
Deivid %100 gidecek zaten bu sene 2 forvet aldık 1ide yolda deivide hiç gerek yok yönetim zaten bunun bilincinde

Fietra 10
07.Temmuz.2007, 19:03
Martinez çok iyi transfer tsnin tek eksiği forvet oldu şimdi onuda kapatırla ilerleyen günlerde

forvete yabancı takviyesi zoe görünüyor...geriye jun kalıyor ama o da mental olarak trabzonu kafasında bitirmiş...umutla ersenle bişeler yapacaz orada artık

eGowiCh
07.Temmuz.2007, 19:07
19 Haziran'da verilmesi gereken karar, 7 Temmuz'da verildi.

Ben 11 Temmuz diye tahmin yürütmüştüm, 4 gün şaştım :)

TFF'den daha ne beklenirdi ki zaten, 7 Temmuz'da verdiğine şükreledim bu kararı, 7 Ağustos'ta da verebilirdi.

aykut_gencfb
07.Temmuz.2007, 19:14
Deivid %100 gidecek zaten bu sene 2 forvet aldık 1ide yolda deivide hiç gerek yok yönetim zaten bunun bilincinde

inş. ya bu adamdan cok gıcık kapıom basarısızlığıda cabası hiç öle bi tutum içinde deil gibi yönetim walla zico da kalsın dior bence yabancı transferi yapmazlar:0:

Cyzio
07.Temmuz.2007, 19:28
Yabancı sınırlaması belli olduğuna göre bizimkilern artık taraftarı oyalayacak başka bahanesi kalmadı.Bekliyoruz hala TRANSFER!!!

Maksic
07.Temmuz.2007, 19:35
Kluivert V.Manisa'ya pahalı geldi
Vestel Manisaspor'a Menajer Erhan Önal tarafından önerilen Patrick Kluivert, bütçe engeline takıldı.Hollandalı yıldızın transferini isim ve marka açısından çok önemli olduğu için gündeme aldıklarını açıklayan Başkan Haluk Çubukçu, "Kluivert her yöneticinin, her teknik adamın kadroda görmek isteyeceği bir oyuncu. Ayrıca takıma kazandıracağı popülarite tartışılmaz.

Biz de olayı bu açıdan düşündük. Ancak 1 milyon Euro'yu aşan bir maliyet söz konusu. Vestel Manisaspor'un yeni sezon öncesi uyguladığı mali politika ortada. Ayrıca teknik açıdan da önceliğimiz forvet değil, stoper. O nedenle Kluivert'i alamayacağımızı menajerine bildirdik" diye konuştu.

Bu arada İdari Menajer Mustafa Turgat, yeniden takıma dönmesi gündemde olan Johana'nın transferi için dün Çek Cumhuriyeti'ne gitti.07.07.2007

Kaynak : DHA

ForsakeN
07.Temmuz.2007, 19:37
Bu ne böyle küfür etmek gibi 6+1.Resmen al değiştirdik işte kuralı diyor TFF.

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 19:40
H.U önderliğindeki fedarasoynda +1 kararına bil şükretmek gerek aslında ...

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 19:41
Mnisa bu sene transfer yapmayacaktı hani :) Kluivert gelmez zaten manisaya ..

Fıratcan Alçınkaya
07.Temmuz.2007, 19:43
Aranan adam!

Fırsat doğdu ve...
Nobre’nin beklenmedik sakatlığı sonrasında golcü arayışına geçen Beşiktaş’ta Santa Cruz heyecanı yaşanıyor. Bayern Münih’ten ayrılmak isteyen Paraguaylı yıldızı gündemine alan Siyah-Beyazlılar, 26 yaşındaki forvete resmi teklifini sundu. Transfer görüşmelerini yürüten Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot, “Santa Cruz, ismini kimsenin tartışamayacağı gerçek bir yıldız. Önümüze transfer için böyle bir fırsat doğdu. Şartlarımızı sunduk, bekliyoruz” dedi.

‘İmza çok yakın’
Birçok önemli isimle görüştüklerini dile getiren Kolot, “Temaslarımız tüm hızıyla sürüyor. Her an yeni bir isim ya da daha önce gündeme gelen oyunculara imza attırabiliriz. Transfer döneminde zemin çok kaygan, her saat, her dakika birçok olaylar gelişiyor. Kulübümüz için en doğrusunu seçmek istiyoruz” diye konuştu. Yöneticilerin, durgun süren kombine kart satışlarını hareketlendirmek için Santa Cruz isminin üzerinde durduğu belirtildi.

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 19:45
Santa Cruz harika bir oyuncu Bjk alırsa süper olur gerçekten

ChAoS
Gelirse çok iyi olur bence Beşiktaş Carew'den sonra iyi bir forvet transfer edememişti Santa Cruz ses getirir.

Fietra 10
kluivert konusunda şanslarını denemiş diyelim manisa için..manisa nerde kluivert nerde

Fıratcan Alçınkaya
07.Temmuz.2007, 19:46
Deivid gönderilmesi şart... Bu arada 6+1 olmuş... FB de toplam 7yabancı var yabancı oyuncu alıncaksa Deivid gönderilmeli...

Edu
Lugano
R.Carlos
Appiah
Alex
Kezman
Deivid

TürkuAz
07.Temmuz.2007, 19:53
Bild Gazetesine göre Santa Cruz Galatasaray'da..

Fıratcan Alçınkaya
07.Temmuz.2007, 19:53
Navarro gerçeği

Net yanıt yoktu
Beşiktaş’ın transfer gündeminde uzun bir süre yer tutan Navarro’nun, İspanya’da kalması Siyah-Beyazlı camiada büyük hayal kırıklığı yarattı. Ancak Sevilla’nın teklifi geri çevirmesinde paradan çok daha farklı bir neden olduğu anlaşıldı. İspanya’da görüşmelerde bulunan ve Navarro’yla anlaşan Beşiktaş, Sevilla’dan net bir yanıt alamamış ve önceki gün Kırmızı-Beyazlı kulüp tecrübeli oyuncuyla yollarını ayırmayacağını açıklamıştı.

Özür dilediler
Sevilla’da UEFA Kupası ve Süper Kupa’yı kaldıran, 32 yaşında milli takıma kadar yükselen İspanyol futbolcuyu taraftarların çok sevdiği biliniyor. Sevillalı yöneticilerin, tribün tepkisinden çekindiği için Kartal’a ‘Hayır’ dedikleri belirtildi. Beşiktaş Kulübü’ne ulaşan İspanyol yetkililerin, Siyah-Beyazlılar’dan bu nedenle özür diledikleri de ifade edildi. Kartal, rotayı Benfica’nın Brezilyalı yıldızı Anderson’a çevirdi.

Appiah1907
07.Temmuz.2007, 19:56
Sırf Fenerbahçenin başarısını engellemek için yabancı sayısının arttrılmaması yönünde kulis yapanlar ne zannediyor acaba,6+1 yabancı olunca bizim bileğimizi bükebileceklermi,çok beklerler..

Şu anda yapılacak en iyi şey deividin yollanması ve oynayacağımız sisteme göre sağ bek veya sağaçık veya santrafor alınması..

Fıratcan Alçınkaya
07.Temmuz.2007, 19:57
Santa Cruz ile ciddi bir şekilde Beşiktaş da ilgileniyor GS de felan değil... Şu an için her hangi bir takımla anlaşmış değil...

ForsakeN
07.Temmuz.2007, 19:57
"F.Bahçe'de mutluyum"

http://www.sporx.com/images/1/29/3524_B_appiah060.jpg
Fenerbahçeli futbolcu Stephen Appiah, hakkında medyada çıkan transfer haberlerinden bıktığını ifade ederek, ''Fenerbahçe'yi seviyorum. Burada mutluyum'' dedi.

Kulübün internet sitesinde konuyla ilgili açıklama yapan Appiah, ''Bir defa benim 'Ben şuraya gidiyorum' diyebilecek durumum yok. Çünkü kulübümle sözleşmem sürüyor. Ben Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. O nedenle beni transfer etmek isteyen kulüpler önce Fenerbahçe ile görüşmek zorunda'' diye konuştu. Appiah'ın açıklaması özetle şöyle:

''Sezon sonu bir ameliyat geçirdim. Çalışmalarıma tatilde de devam ettim. Fenerbahçe için hazır hale geldim. Fenerbahçe'yle sözleşmem sürüyor. Buradayım ve çalışmalara başlıyorum. Benim başka kulüplere gideceğim hep gündemde. Basın her gün beni bir başka kulübe transfer ediyor.

Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. Bir defa benim 'Ben şuraya gidiyorum' diyebilecek durumum yok. Çünkü kulübümle sözleşmem sürüyor. Ben Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. O nedenle beni transfer etmek isteyen kulüpler önce Fenerbahçe ile görüşmek zorunda. Basın benim hakkımda sürekli spekülasyon yapıyor.

Bu tip haberlere cevap vermekten bıktım artık. Fenerbahçe'yi seviyorum. Burada mutluyum'' Ganalı oyuncu açıklamasında, takımdan ayrılacağı yolundaki haberlerin çok sayıda yapılması ile ilgili olarak, ''Yoksa siz beni sevmiyor musunuz?'' diyerek son günlerin moda esprisini de yaptı.

Kaynak : AA

TürkuAz
07.Temmuz.2007, 19:58
Santa Cruz ile ciddi bir şekilde Beşiktaş da ilgileniyor GS de felan değil... Şu an için her hangi bir takımla anlaşmış değil...

Söyleyen ben değilim.Bild Gazetesi..

Fıratcan Alçınkaya
07.Temmuz.2007, 20:03
Fırsat doğdu ve...
Nobre’nin beklenmedik sakatlığı sonrasında golcü arayışına geçen Beşiktaş’ta Santa Cruz heyecanı yaşanıyor. Bayern Münih’ten ayrılmak isteyen Paraguaylı yıldızı gündemine alan Siyah-Beyazlılar, 26 yaşındaki forvete resmi teklifini sundu. Transfer görüşmelerini yürüten Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot, “Santa Cruz, ismini kimsenin tartışamayacağı gerçek bir yıldız. Önümüze transfer için böyle bir fırsat doğdu. Şartlarımızı sunduk, bekliyoruz” dedi.

‘İmza çok yakın’
Birçok önemli isimle görüştüklerini dile getiren Kolot, “Temaslarımız tüm hızıyla sürüyor. Her an yeni bir isim ya da daha önce gündeme gelen oyunculara imza attırabiliriz. Transfer döneminde zemin çok kaygan, her saat, her dakika birçok olaylar gelişiyor. Kulübümüz için en doğrusunu seçmek istiyoruz” diye konuştu. Yöneticilerin, durgun süren kombine kart satışlarını hareketlendirmek için Santa Cruz isminin üzerinde durduğu belirtildi.

Bende bu yazıdan dolayı söyledim...

ChAoS
07.Temmuz.2007, 20:03
Demekki emektar oyuncu konumunda Navarro aslında doğrusunu yapmışlar , emektar oyunculara sahip çıkılmalı aynı davranışı Sergen için beşiktaş'tan da beklerdik ama olmadı

TürkuAz
07.Temmuz.2007, 20:08
Bekleyelim bakalım..

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 20:23
Appiah her sene mutluyum gitmiyorum diyor ama hiçbir zaman transfer konusu gündemden düşmüyor

Fıratcan Alçınkaya
07.Temmuz.2007, 20:38
Yiğido şov

Musa, Burhan, Sezer, Sezgin, Mohammed, Gurbonav Aytaç ve Fatih kırmızı-beyazlılara ikişer yıllık imza attı.

Dorukkaya Greenpark'ta yeni sezon çalışmalarına devam eden Sivasspor, 8 futbolcuya birden imza attırarak şov yaptı. Kırmızı-beyazlılar; Sakaryaspor'dan Musa, K.Çekmece'den Burhan, Karşıyaka'dan Sezer, İstanbulspor'dan Sezgin, Diyarbakırspor'dan Mohammed, Lankaren'den Gurbanov, Ankaragücü'nden Aytaç ve Montpellier'den Fatih'i ikişer yıllığına renklerine bağladı.

ARAYIŞ SÜRÜYOR
Kırmızı-beyazlıların teknik direktörü Bülent Uygun, "Bizi başarıya taşıyacak oyunculara kapımıza açtık. Sivasspor'un hedefi, yeni sezonda geçen yılkı başarının daha da üzerine çıkmak. Yabancı futbolcu arayışımız da tüm hızıyla sürüyor. Üç veya dört gün içinde üç futbolcuyu daha renklerimize bağlayacağız. Bu futbolcuların isimlerini şimdilik fiyatlarının artmaması için saklı tutuyoruz" açıklamasını yaptı.

TürkuAz
07.Temmuz.2007, 20:39
Anadolu takımlarının bence en iyi transferi Martin Kamburov'dur..

krALEX1907
07.Temmuz.2007, 20:40
abi edmar ve deivid kesin gitmeli yoksa bizim acımızdan cok kötü bir sezon gecebilir,bunlar giderse süper bir transfer yaparız..!

Mr.CordiaL
07.Temmuz.2007, 20:42
Walla küfür etmek gibi olmuş. Kontenjanı düşürmedikelrine dua etmeliyiz :@

ForsakeN
07.Temmuz.2007, 20:46
Bu karar yüzünden Deivid gönderilmez .

MeMo
07.Temmuz.2007, 20:53
Karara guluyorum :D

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 21:05

katlyorm..hala şaşırdıgım bi transfer

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 21:07
arkadslar mateusu göndermek zor degil o yüzden fb nin de bi tane hakkı var..forvet almak içn..ama deivid varken biraz saçma olcak forvet transferi çnkü deivid e yıllık baya saglam bi para veriyo..kadroya girmeyen bi oyncuya bu parayı vermek istemz hiç bi klp

Fıratcan Alçınkaya
07.Temmuz.2007, 21:11
Bobo: `Arada dağlar kadar fark var!`

Yeni sezonda Beşiktaş’ın en büyük gol umutlarından Bobo, Türkiye ile Brezilya’yı karşılaştırdı. Süper Lig’de sergilenen futbolun çok zor olduğunu kaydeden Sambacı, “Ülkemde futbol çok daha yavaş, ama estetik oynanıyor. Yani alan daraltma, rakibi bozmak, sürekli pres gibi bir anlayış yok. Türkiye’de ise durum tam tersi. Futbol çok hızlı, baskı büyük... Bu sendromu Brezilya’dan gelen tüm oyuncular yaşıyor. Avrupa’da forma giyen oyuncular da zaman zaman aynı sıkıntıyla yüzyüze geliyor. Ronaldinho ve Kaka’nın bile zorlandığını duyuyoruz” dedi. Transfer konusuna da açıklık getiren Bobo, “Teklifler var, ancak önerilerin muhattabı ben değilim. Önce kulübümle konuşmalılar. Sadece Beşiktaş’ı düşünüyorum” diye konuştu.

Rodrigo Tello
07.Temmuz.2007, 21:13
Santa Cruz inş olur...

deniz.91
07.Temmuz.2007, 21:26
G.Birliği'ne niyet OFTAŞ'a kısmet

Gençlerbirliği Oftaşspor, Gençlerbirliği ile antrenmanlara çıkan ve prensip anlaşmasına varılan Sırp golcü Aleksandar Jevtic ile 2 yıllık anlaşmaya vardı.Turkcell Süper Ligi'nin yeni ekiplerinden Gençlerbirliği Oftaşspor, ilk yabancı transferini gerçekleştirdi. Gençlerbirliği Oftaşspor, bir süredir Gençlerbirliği ile antrenmanlara çıkan ve prensip anlaşmasına varılan golcü oyuncu Jevtic'i kadrosuna kattı.

Gençlerbirliği'nin resmi internet sitesinden de Jevtic ile prensip anlaşması yapıldığı duyurulurken, hızlı davranan Gençlerbirliği Oftaşspor'un Sırp golcüyle anlaşmaya vardığı ve 2 yıllık sözleşme imzaladığı öğrenildi. Sırbistan'ın Borac takımından transfer edilen 22 yaşındaki golcü geçen sezon 5 gol attı.

Öte yandan Aleksandar Jevtic, Gençlerbirliği Oftaşspor'un tarihindeki ilk yabancı futbolcusu oldu. Kırmızı-siyahlı kulübün Jevtic'e önümüzdeki günlerde basın önünde imza attıracağı öğrenildi.

07.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

Kaynak : İHA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

martin kamburov transferi gerçekleşmedi sorun çıkmış tekrar yolladı Ankaragücü

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 21:31
Galatasaray santa cruzla ilgilenirse ve Türkiyeye gelmek isterse bu klüp Galatasaray olur

Hadi ya şimdi burda bi de Santa Cruz kavgası yapmayalım:D.Beşiktaş Ş.Liginde oalacağı için bizi seçer:icon_cool:

Lincoln10
07.Temmuz.2007, 21:38
adam şampiyonlar liginden elenicek bi takıma mı gider yoksa uefada hedefi olan bir takıma mı:D

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 21:42
Deivid öle veya böle takmdan gönderilecek... Aziz Yıldırım bulur bi çaresini merak etmeyin :)

Emurafu
07.Temmuz.2007, 21:44
Caruca kiralik gider galatasaray 2 yabanci alir bu arada santa cruz kavgasini birakin gelirse Galatasaraya gelir takim almanci oldu ondan neyse bize saviola gelecek

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 21:47
Kiralık gönderilen bir oyuncu kontejyandan sayılmıyor mu ??

Fıratcan Alçınkaya
07.Temmuz.2007, 21:52
Sayılmıyor galiba çünkü FB deki genç bir oyuncu Bursaya verilmişti... Tomas Jun da S.Prag a gitti kontejyandan sayılmadılar...

uAburak89
07.Temmuz.2007, 21:53
Kiralık giderse tabiki sayılmaz..

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 21:58
saviola lyon ve real le anlaşamazsa bize gelcekmş bgn öle geçti basında

fm_monster
07.Temmuz.2007, 21:59
Kocaelispor Fatih Şen ile anlaştı
Türk Telekom Lig A takımlarından Kocaelispor, Orduspor'un orta saha oyuncusu Fatih Şen ile anlaştı. İdari asbaşkan Adnan Yaman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Orduspor'dan orta saha oyuncusu Fatih Şen ile bir yıllığına anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Şen'in geçtiğimiz sezon Orduspor'da başarılı bir performans ortaya koyduğunu ifade eden Yaman, 28 yaşındaki futbolcunun pazartesi günü, kendisini yeşil-siyahlı takıma bağlayacak sözleşmeye imza atacağını kaydetti.

Emurafu
saviola lyon ve real le anlaşamazsa bize gelcekmş bgn öle geçti basındaNe lyonla reali oo onlar vazgeceli kac gun oldu kombinelere kadar bekleyin

erdemzorer10
İltifatın için teşekkürler sen dedin ya yarın stand-up'a başlıyorum oke:icon_confused::icon_confused:
Beşiktaşın sponsor desteği olmayacak mı sence ?? hem beşiktaş bu sene hiç sponsorlar ile oyuncu almadı gs gibi ... bunun faydasıda olabilir

kime yapcan gösterni çolk çock izler bence ;)

bakalım görelim o zmn ben santa cruz Galatasaray da demedm ama Türkiye ye gelirse Galatasaray daha avantajlı dedim

bekleyip görcez
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ne lyonla reali oo onlar vazgeceli kac gun oldu kombinelere kadar bekleyin

tmm emrah abi güzel haberlerini beklyorz olacak İnşallah :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Tabiki de Beşiktaşa:D.(Aslında 2 takıma da gelmeyecek bence:))

bekleyp görelm :)

Emurafu
07.Temmuz.2007, 22:01
Nick carle var hatirlatirim lig baslasin gorursunuz super sol ayagi var Kamburov kotu diyenler bile vardi oda gelicek bence

Roberto Baggio
07.Temmuz.2007, 22:05
arkadaslar öncelikle herkese merhaba uzun zamandır yoktum ve santa cruzla kesin olarak ilgilenmiyoruz ayrıca saviolaya az kaldı polatın acıklamaları stratejidir ama tabi benim gönlümde yatan isim kesinlikle elmander gercekten büyük oyuncu

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 22:05
Daha avantajlı demedinki direkt Galatasaraya gelir dedin:).Ayrıca bitsin artık bu kavga.Hem Beşiktaşın forvet alıp almayacağı bile belli değil:).

eger kavgayı çıkaran bensem senden özr dilerm kardes ;) bekleyp görcez Bjk nın bence öncelikle navarro gibi veteran bi stoper alması lazım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

arkadaslar öncelikle herkese merhaba uzun zamandır yoktum ve santa cruzla kesin olarak ilgilenmiyoruz ayrıca saviolaya az kaldı polatın acıklamaları stratejidir ama tabi benim gönlümde yatan isim kesinlikle elmander gercekten büyük oyuncu

elmander her yönüyle harika bi oyncu ama bi yıl önce ilgilensek alabilrdk belki ama bu sene sanmyorm touluse başkanı abartmş baya bonservis ücretini

Roberto Baggio
07.Temmuz.2007, 22:09
toulouse demişken onlarda birde albin ebondo diye bir sağ bek oyuncusu var şu anda baya kulüp pesinde sağ bekimize ilaç olur
inanılmaz bir yetenek

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 22:10
eger kavgayı çıkaran bensem senden özr dilerm kardes ;) bekleyp görcez Bjk nın bence öncelikle navarro gibi veteran bi stoper alması lazım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Özür dilemene gerek yok zaten kavga falan da çıkmadı;;)..6+1 çıktığına göre Beşiktaş hem stoper hem forvet alcak bana göre:).

Fernando Gago
07.Temmuz.2007, 22:11
kime yapcan gösterni çolk çock izler bence ;)

O zaman ilk davetlim sensin beklerim :)

Galatasaray Sağ kanat alınacaktı yabancı Rommedahl filan ama Kalli istemedi galiba

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 22:13

Galatasaray Sağ kanat alınacaktı yabancı Rommedahl filan ama Kalli istemedi galiba
Hala gündemde.Odonkor da varmış listede galiba:).

Revolution
07.Temmuz.2007, 22:13
Kalli Rommedahl'i istedi yönetim hayır dedi..

Emurafu
07.Temmuz.2007, 22:15
Takimdan carusca hatta tomas falan gidebilir yani hersey olabilir Savioladan umidi kesmeyim

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 22:35

Editlendi - TaşkınMahmut
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Özür dilemene gerek yok zaten kavga falan da çıkmadı;;)..6+1 çıktığına göre Beşiktaş hem stoper hem forvet alcak bana göre:).

Bjk da gönderilen yabancı varmı ? bi runje diye biliyorm
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bence sag bek almak orda oynayabilecek o kdr adam varken biraz lüx olablilr o paraya yazık..ama forvet isterz :)

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 22:43
peki sizce Galatasaray ın sag beke ihtiyacı varmı ? evet bi trabelsi iyi bi oyncu ama bence ihtiyacı yok song var ugur var bouzid de oynayabiliyomş ztn

Varonil
07.Temmuz.2007, 22:48
Deivid kesinlikle gönderilmeli.Edmar'ı da göndermeliyiz.Açılan bir yabancı kontenjanıylada forvet transeri yapılmalıdır.

eXcitinG
07.Temmuz.2007, 22:58
Evet yeni karar iLe birLikte bir santrafor ve bir savunma oyuncusu aLabiLiriz.Zaten taktiğimiz gereği Rico ve DeLgado değişmeLi kuLLanıLacak.Bu yeni kuraL iyi oLdu.BöyLece eksik oLan hücum hattımıza bir transfer daha yapabiLiriz ve bu da bizim işimize çok yarayacak..

nerazzuri
07.Temmuz.2007, 23:01
Santa Cruz Valencia ile on anlasma yapti

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 23:08
Santa Cruz Valencia ile on anlasma yapti

söylentimi yoksa kesin bişeymi ?

ForsakeN
07.Temmuz.2007, 23:10
Edmar'ı sorun yapmayın bence.Bir Anadolu kulübüne kiralanır olmazsa bonservisiyle verilir.

Bizim için asıl önemli olay yönetimin bu karar sonucu Deivid'i gönderme düşüncesini askıya alması.Eğer böyle birşey yaparlarsa çok kötü olur

.Deivid kesinlikle gönderilip yerine kulübede oturmaktan rahatsız olmayacak ama oyuna girince çok etkili olacak birini bulmamız lazım ki bu çok zor :(

TaşkınMahmut
07.Temmuz.2007, 23:15
Fernando Gago ve erdemozer10 kişisel kavga alanına döndürmeyin burayı.Uyarı aldınız

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 23:32
arkadaslar alex kampa yetişemyormş sizce bi eksklik olrmu ? bence alexin yeri belli eder

ForsakeN
07.Temmuz.2007, 23:38
Yoo Alex idmanlara katıldı diye biliyorum.Eski haberi okumuş olmayasın

Bugra19o3
07.Temmuz.2007, 23:40
Ön anlaşmalar bozulmak içindir :zuhaha :zuhaha

ama stoper ve sprinter bir forvet lazım(ömer üründül hesaaaaabı :zuhaha)

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 23:41
Yoo Alex idmanlara katıldı diye biliyorum.Eski haberi okumuş olmayasın

kardes bi stede gördm de o yüzden ama sen Fb lisn daha iyi biliyosndr

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 23:43
Ön anlaşmalar bozulmak içindir :zuhaha :zuhaha

ama stoper ve sprinter bir forvet lazım(ömer üründül hesaaaaabı :zuhaha)

ha yani kesin degil :zuhaha :zuhaha :D

nerazzuri
07.Temmuz.2007, 23:44
söylentimi yoksa kesin bişeymi ?
Kesinleşmiş bişey. Copa Amerika dönüşü imza atıo star haber de sölemişti

Aşk-ı Şehir
07.Temmuz.2007, 23:45
Süper Lig´in Golcülerinden Coşkun´da İmzaya Geliyor...

Eskişehirspor´umuz Süper Lig´in gol ayaklarından geçtiğimiz sezon Antalyaspor´da forma giyen Coşkun BİRDAL´la anlaşmaya vardı.

Futbola Bayburt´ta başlayıp sırasıyla Erzurum,Konya,Denizli,Samsun,V.Manisa ve Antalya´da forma giyen oyuncumuz 12-Aralık-1973 doğumlu.Tecrübeli santraforumuz Süper Ligde 162 kez forma giymiş,geçtiğimiz sezon 2 sarı kart görürken,9 numaralı formasıyla rakip takımlara 9 gol atmış.

Coşkun BİRDAL,yarın Atatürk Stadyumunda yeni transferlerimizden Sergen YALÇIN ile birlikte kendini Eskişehirspor´lu yapan imzayı atacak.

12.transfer oldu yuh bea

erdemzorer10
07.Temmuz.2007, 23:46
Kesinleşmiş bişey. Copa Amerika dönüşü imza atıo star haber de sölemişti

hadi ya :( o zmn yapcak bişey yok Bjk da Gs de başka forvetlere yönelecek bu arada çk merak ettigim bi konu var kleberson işi nolacak tam olarak ?

deniz.91
07.Temmuz.2007, 23:54
ben cangele - gökhan ikilisini tek geçerim

kanatlardada mehmet topuz - kemal okyay oh :D

ForsakeN
08.Temmuz.2007, 00:02
Doğruymuş kardeşim tedavi olacakmış

erdemzorer10
08.Temmuz.2007, 00:06
Doğruymuş kardeşim tedavi olacakmış

kardes umarm en kısa sürede iyleşip size katkı yapmya devam eder

Fietra 10
08.Temmuz.2007, 00:07
eger vlaznia'yı elersek önümüze

Slavija(Bosna-Hersek)---Otelul Galati(Romanya) maçının tur atlayanı gelecek..

ilk maç slavijanın evinde oynanıyor

maç sonucu:Slavija:0 0:Otelul Galati

Eger Trabzonspor bu iki takımı elerse uefa'da bir ön eleme oynayarak gruplara kalma mücadelesi verecek...

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 00:11
bence de deivid gitsin sezon boyunca gözle görülür iş yapmadı
onun yerine adriano gelse mükemmel olur derim kezman la iyi ikili olurlar.federasyon kontenjan kararını bi açıklasa işler daha çok kolaylaşacak Hayırlısı olsun!

fm_monster
08.Temmuz.2007, 00:13
bence de deivid gitsin sezon boyunca gözle görülür iş yapmadı
onun yerine adriano gelse mükemmel olur derim kezman la iyi ikili olurlar.federasyon kontenjan kararını bi açıklasa işler daha çok kolaylaşacak Hayırlısı olsun!

kontenjan acıklandı 6+1

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 00:14
kontenjan 6+1 olmuş hayırlı olsun
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kontenjan acıklandı 6+1

bende şimdi tv de öğrendim gene de sağol :icon_wink:

fazla farkedecek bişey olmayacak heralde ama +1 +1 dir bu federasyonla bunada şükür :icon_confused:

Cengo
08.Temmuz.2007, 00:35
Takimdan carusca hatta tomas falan gidebilir yani hersey olabilir Savioladan umidi kesmeyim

Bir süredir transfer borsasında ismi en çok geçen futbolcuların başında gelen Arjantinli Saviola'nın hangi takıma transfer olacağı belirsizliğini korurken, Real Madrid'den ilginç bir açıklama geldi. Real Madrid'in Arjantinli oyuncusu Fernando Gago, Saviola'nın Real Madrid'e transfer olmasınının kendisini memnun edeceğini söyledi. Arjantin Milli Takımı'yla 'Copa America 2007'de mücadele eden Gago, konuyla ilgili, "Saviola mükemmel bir futbolcu. Milli takımda da çok iyi oynuyor. Onunla oynamaktan zevk alıyorum" dedi.

Barcelona'da bir türlü aradığını bulamayan Saviola için başta Real Madrid olmak üzere üst düzey birçok Avrupa takımının transfer girişimlerinde bulunduğu bildiriliyor.

Alıntı:Ajansspor

erdemzorer10
08.Temmuz.2007, 00:35
trabzonspor kesnlkle uefaya çkacktr sonuna kadar inanyorz buna

Cengo
08.Temmuz.2007, 00:37
+ kararı bozulmalı, + geeceğine 6 kalsaydı daha iyiydi.
+ kararı sadece yabancı almış olmak için yabancıya aldırmaya teşfik edecek.Esas sorun çıkartacak olay budur..

Emurafu
08.Temmuz.2007, 01:32
Bir süredir transfer borsasında ismi en çok geçen futbolcuların başında gelen Arjantinli Saviola'nın hangi takıma transfer olacağı belirsizliğini korurken, Real Madrid'den ilginç bir açıklama geldi. Real Madrid'in Arjantinli oyuncusu Fernando Gago, Saviola'nın Real Madrid'e transfer olmasınının kendisini memnun edeceğini söyledi. Arjantin Milli Takımı'yla 'Copa America 2007'de mücadele eden Gago, konuyla ilgili, "Saviola mükemmel bir futbolcu. Milli takımda da çok iyi oynuyor. Onunla oynamaktan zevk alıyorum" dedi.

Barcelona'da bir türlü aradığını bulamayan Saviola için başta Real Madrid olmak üzere üst düzey birçok Avrupa takımının transfer girişimlerinde bulunduğu bildiriliyor.

Alıntı:AjanssporBunu biliyorum zaten gago nun boyle bir aciklama yaptigi ne malum bekleyip gorecez.Kalli yerli forvet istiyor gokhani klubu satmayacagi icin yabanci forvet gelecek

Emurafu
08.Temmuz.2007, 01:36
Orduspor Transfere doymuyor

Antrenor Suat kaya ile anlasan orduspor transferde hiz kesmiyor.Azerbaycan miili takiminda oynayan stoper oyuncusu ernani ile anlasan orduspor trabzonspordan 3 genc oyuncu ile daha anlasti cem demir-Ufuk bayraktar-Emre Aygun 1 yillligina orduspora kiralandi.ayrica G.Antep Bld kalecisi Eser de ordusporla anlasmaya vardi.....

Transferlerimiz

Suat usta-imzaya gelecek
Ernani-Imzayi atti basin onunde atmasi kaldi
Ibrahim yildiz-Imzayi atti basin onunde atmasi kaldi
Ufuk bayraktar
Cem demir
Emre aygun
Eser-Imzaya gelecek

Gundemdekiler

istanbul bld kalecisi haluk
Ankaragucu birol

Istanbul bld oynayan 3 oyuncu ile anlasilmis isim verilmiyor

Suat kaya Galatasaraydan kiralik konusunda 4 oyuncu ile anlasmis ayrica cihan haspolatli ordununda gundeminde...:icon_sad::icon_sad:

Orduspor suanda Transferde boyle Bizimkilerde show yapacakmis insallah bende gidicem izlemeye

Suat kayanin Yardimcilari belli oldu

Transfer komitesi ilk önce Teknik Sorumlu olarak Suat KAYA , , Antrenör Emrah Bayraktar, Cemal Gürsel Menteşe ve kaleci hocası Volkan Kilimci ile prensipte anlaştı.

Vaybe volkan kilimci demek volkan bir zamanlar Galatasarayda idi ama galiba yedek kaleci idi

ForsakeN
08.Temmuz.2007, 01:48
F.Bahçe'de Alex şoku!

http://www.sporx.com/images/1/29/971_B_alex056.jpg
Kasıklarındaki sakatlığın tedavisini sürdürmek için yarın sabah Brezilya'ya gidecek Alex de Souza, Fenerbahçe'nin Avusturya kampına katılmayacak.

Alex'in, yarın sabah erken saatlerde sakatlığının tedavisi için ülkesine gideceği ve Fenerbahçe'nin Avusturya kampını tamamlayıp İstanbul'a dönmesinin ardından takıma katılabileceği açıklandı.
Alex'in, tatil süresince Brezilya'da süren tedavisiyle ilgili raporların incelenmesinin ardından tedavisini ülkesinde sürdürmesine karar verildiği ifade edildi.

Geçen sezonun sonunda sol dizinden ameliyat edilen ve tedavisini sürdüren Appiah'ın kampa katılıp katılmayacağı da yarın netlik kazanacak. Ganalı futbolcunun, bugün öğleden sonra tesislerde tedavi olup çalıştığı bildirildi.

YENİ SEZON HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını, bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü. Samandıra'daki tesislerde akşam yapılan çalışmada sarı-lacivertliler, ısınma koşusu ve pas çalışmalarının ardından, orta alanda pres ve dayanıklılık çalışmaları yaptı.

1.5 saat süren antrenmanda, pas çalışmalarının ardından idman eksiği bulunan Edu, Deivid, İlhan ve Edmar de Souza takımdan ayrı çalıştı. Antrenman eksiği bulunan Aurelio da takımdan ayrı tempolu koşu gerçekleştirdi.

Takım halinde koşu sırasında arka adalesinde çekme olan Tümer, çalışmayı bırakarak tesislere girdi. Kalecilerden Volkan Babacan da takımdan ayrı koştu. Eşi doğum yaptığı için izinli olan Semih ve salonda çalışan Kerim, antrenmanda yer almadı. Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını, yarın sabah yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Kaynak : AA

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 01:53
Alex 4 senedir fenerbahçenin kampalrına katılmıyor ki... sonra lige hazır giremedim diyor tabi giremezsin

ForsakeN
08.Temmuz.2007, 01:58
Sorumsuzun önde gideni.Sakatlık bahane.İyice soğudum Alex'ten

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 02:07
Cisse`ye 18 numara

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, taraftarların Cisse'nin 18 numaralı formasını Kartal Yuvası mağazalarından satın alabilecekleri bildirildi.

Bu arada, Fransız futbolcu sözleşme imza töreninde basın mensuplarına 16 numaralı formayla poz vermişti.

Kartal`ın kadrosu belli oldu

Siyah-beyazlılar, teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, kondisyon çalışması yaptı. Antrenmana Mert Nobre ve Murat Şahin katılmadı. Beşiktaş, bugün Avusturya kampı için Almanya'nın Münih kentine hareket edecek.

Antrenman sonrası, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Avusturya kampına götürülecek 30 kişilik oyuncu kadrosunu açıkladı. Kamp kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:
Murat Şahin, Rüştü Reçber, Hakan Arıkan, Ali Tandoğan, İbrahim Toraman, Mustafa Doğan, Gökhan Zan, Baki Mercimek, İbrahim Kaş, Koray Avcı, Tello, İbrahim Üzülmez, Fahri Tatan, Burak Yılmaz, Ricardinho, Serdar Kurtuluş, Delgado, İbrahim Akın, Mehmet Sedef, Mehmet Yozgatlı, Mert Nobre, Gökhan Güleç, Bobo, Edouard Cisse, Can Erdem, Serdar Özkan, Aydın Karabulut, Koray Şanlı, Atilla Özmen ve Batuhan Karadeniz.

Karadeniz Oyunları'ndan dönecek Batuhan Karadeniz ile özel işleri nedeniyle 1 gün izinli olan Koray Avcı, yarın Avusturya kampına dahil olacak. Şilili futbolcu Tello ise milli takımının Copa Amerika'daki mücadelesi devam ettiği için kampa daha sonra katılacak.

fm_monster
08.Temmuz.2007, 02:25
ERSEN MARTİN: "KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM"
Trabzonspor' un tecrübeli futbolcusu Ersen Martin kendisi hakkında bazı spor gazetelerinde çıkan transfer haberlerinin tamamen gerçek dışı olduğunu vurguladı. Hiçbir kulüple transfer görüşmesi yapmadığı belirten Ersen, "Hakkımda yazılanlar doğru değil. Ben şuanda takımım kampındayım. Sadece İntertoto Kupası'nda oynayacağımız Vllaznia maçını düşünüyorum. Hedefimiz bu karşılaşmadan en iyi sonuçla ayrılıp turu geçmek. Daha sonra yolumuzdaki diğer engelleri de aşıp UEFA' ya katılmaktır" diye donuştu. Ersen Martin taraftarları da maça davet ederek, "Onların desteğiyle daha rahat kazanacağımızı biliyoruz" dedi.

Mr.CordiaL
08.Temmuz.2007, 02:28
Ersen Trabzon'dan ayrılmaz. Kalması daha ii zaten.

nart_susruko
08.Temmuz.2007, 02:32
juninho olayında Polat fb maçında yaşanan olaylardan bahsetmişti.

ki biraz masal kıvamındaydı..

Emurafu
08.Temmuz.2007, 03:03
Arkadaslar suanda 1tane kontejan hakkimiz var bu takimdan carusca kesin gidecek zaten carusca isvicre kampina goturulmedi bana gore bosuna para veriyoruz
1 tane yabanci forvet gelecek carusca gidincede surpriz mevkiye bir oyuncu gelebilir zaten adnan polat her mevkiye oyuncu alabilirz diye ipucu vermisti

NisRoc
08.Temmuz.2007, 03:03
Böyle saçma sapan bi karar ancak Türkiyeden çıkar ztn :)
Kadroda 7 yabancı var.. Carlos, Lugano, Edu, Appiah, Alex, Kezman, Deivid..
Deivid'i gönderdiler diyelim ve istediğiniz gibi bi transfer gerçekleşti..
Misal Adriano'nun alınmasını bende isterim, geldi diyelim..
Sahada 6, kulubede 1 yabancı olacak..
Hangisini yedekte tutacaksınız ? Adamların hepside bi dünya para alıyor..
Neyse, Türk futbolu hakkında fazla söze gerek yok..
Karar komik :)

physicist87
08.Temmuz.2007, 03:06
Alex hep bunu yapıyor,hep..Ama daha iyi oldu kampta futbolcularımız çok çalışacak ve alexsiz kadronun da neler yapabileceğini başta Zico olmak üzere herkese gösterecektir..Herşerden bi hayır çıkarmış,göreceğiz:)

erdemzorer10
08.Temmuz.2007, 03:06
Emrah abi forvet için yeni adaylar varmı bilgn varsa paylaşrmsn

stam22
08.Temmuz.2007, 03:35
bjk4ever lincoln le kimse ilgilenmiyo olabilir ama saviolada serbest fenerbehce onla ilgilenmiyor ama real madraid gibi dev klup ler istiyor lincolnu galatasaraya ozhan canaydinin arkadasi rehberg verdi ne kotusu adam alex ten milli formayi kapti be

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 04:29
6+1'in +1'i bence Alex olmalı, hem Samandıra'daki idmanlara katılabildi, ne de Avusturya kampına katılabilecek, böyle disiplinsiz bir oyuncuyu +1 yapmalı en iyisi.

physicist87
08.Temmuz.2007, 04:38
Bende zaten onu demeye getirdim Egemen,bu gidişle artı 1 Alex olacak,Deivid belki de kadronun as oyuncusu olacak,kim bilir:) İdmanlara katılıyor,gideceği konsunda hiç bir sinyal vermiyor,kalmaz inşallah yaa öfff:(:(

Memedov
08.Temmuz.2007, 06:21
Oyuncumuz Stephen Appiah, kenidisinin gönderileceği, satılacağı, takasta kullanılacağı yönündeki bir dizi spekülatif habere açıklık getirdi. Fenerbahçe'de mutlu olduğu söyleyen Appiah, "Fenerbahçe'yi seviyorum. Burada mutluyum. Sürekli gideceğim yazılıyor, çiziliyor. Yoksa siz beni sevmiyUr musunuz?" dedi.
Kendisiyle ilgili çıkan haberlere bir anlam veremediğini ve Fenerbahçe'den ayrılacağı yönündeki bu haberlerin nasıl çıktığını da anlayamadığını söyleyen Stephen Appiah, "Şampiyonlukta yaşadıklarımız gerçekten çok güzeldi. Sezon sonu bir ameliyat geçirdim. Çalışmalarıma tatilde de devam ettim. Fenerbahçe için hazır hale geldim. Fenerbahçe'yle sözleşmem sürüyor. Buradayım ve çalışmalara başlıyorum. Benim başka kulüplere gideceğim hep gündemde. Basın her gün beni bir başka kulübe transfer ediyor. Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. Bir defa benim 'Ben şuraya gidiyorum.' diyebilecek durumum yok. Çünkü kulübümle sözleşmem sürüyor. Ben Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. O nedenle beni transfer etmek isteyen kulüpler önce Fenerbahçe'yle görüşmek zorunda. Basın benim hakkımda sürekli spekülasyon yapıyor. Bu tip haberlere cevap vermekten bıktım artık. Fenerbahçe'yi seviyorum. Burada mutluyum. Sürekli gideceğim yazılıyor, çiziliyor. Yoksa siz beni sevmiyUr musunuz. Ben sizleri çok seviyUrum" diye konuştu.

Fenerbahce.org

deniz.91
08.Temmuz.2007, 10:52
bize iyi bir isim geliyor şuan ismi bende gizli kalsın:)

bu transfer yattı:(

Roberto Baggio
08.Temmuz.2007, 11:23
Adnan Sezgin'in transfer gizemi!
Galatasaray, İsviçre ve Almanya'da iki etap halinde yapacağı kamp çalışmalarına dün başladı. Yverdon'da kamp yapacağı otele yerleşen sarıkırmızılılar OBI-Cup 2007 Turnuvası'na katılacak.

İlk maçını salı günü 18.30'da Anderlecht ile yapacak olan G.Saray daha sonra Duisburg'a geçip 15 Temmuz'da Köln, 18 Temmuz'da Düsseldorf ve 21 Temmuz'da Bochum'la karşılaşacak. Adnan Sezgin'in İsviçre'ye uçarken bir polis memuruna söylediği, "Öyle bir transfer daha yapacağız ki Lincoln izdihamını herkes unutacak" ifadesi büyük yankı yarattı.

İsviçre'de 50'ye yakın taraftarın karşıladığı sarı-kırmızılılar, ilk idmanını dün akşam 100 kadar gurbetçinin huzurunda gerçekleştirdi. Çalışmanın başında gıda zehirlenmesi geçiren Orhan Ak otele dönerken, sağ dizinde sakatlığı bulunan Lincoln ise takımdan ayrı çalıştı.

08.07.2007

Kaynak : Sabah
hayırlı olsun.......

Universal
08.Temmuz.2007, 11:31
Metaus veya Divied'den birisi gidiyor. Büyük ihtimalle Metaus gidecek. Geleceği olan bir oyuncuyu göndereceğiz. Kötü bir durum.

Tek forvet oynadığımız için Kezman veya Divied'den birisi +1 olacak. Kezman formayı kapacağı için Divied yedek olacaktır. Alex sakat olması nedeniyle Alex +1 gibi gözüküyor.

uAburak89
08.Temmuz.2007, 11:45
Bu kadar iddialı olduğunu göre, çok iyi ve şu ana kadar ismi geçmeyen biri ile görüşüyorlar.. Bekleyip, görelim.. (:

uAburak89
08.Temmuz.2007, 11:46
bu transfer yattı:(

Kimdi bahsettiğin kişi ?

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 11:51
Metaus veya Divied'den birisi gidiyor. Büyük ihtimalle Metaus gidecek. Geleceği olan bir oyuncuyu göndereceğiz. Kötü bir durum.

Tek forvet oynadığımız için Kezman veya Divied'den birisi +1 olacak. Kezman formayı kapacağı için Divied yedek olacaktır. Alex sakat olması nedeniyle Alex +1 gibi gözüküyor.

mateus veya deivid değil maalesef ikiside gönderilecek kontejyan açılması için ama mateus kiralabilir

deniz.91
08.Temmuz.2007, 12:11
Kimdi bahsettiğin kişi ?

hele bi tam kesin olsun derim büyük ihtimal yatmış ama:)

uAburak89
08.Temmuz.2007, 12:13
Yattı dediğin için sormuştum zaten yav.. (:

MeMo
08.Temmuz.2007, 12:13
Sorumsuzun önde gideni.Sakatlık bahane.İyice soğudum Alex'ten

Alex sakat falan degil ya yalan haber bunlar

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 12:14

bu sezon buyuk ihtimal cift forvet oynayacaz,adriano ya da ronaldo dan biri gelicek cunku onlardan birinide yedekte bekletemeyecegimize gore deivid yolcu mateus denilen cocugu da at bi yere tamam iste :icon_smile:

uAburak89
08.Temmuz.2007, 12:15

Bu seferki haber doğru galiba, kamp kadrosunda yok..

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 12:17
bu sezon buyuk ihtimal cift forvet oynayacaz,adriano ya da ronaldo dan biri gelicek

İkiside fenerbahçeye gelmeyecek umutlanma :)

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 12:18

öyle deme ya belki de doğrudur alex o tip oyunculara benzemiyor.
+1 de olmaz heralde 3 sezondur takımımıza az katkı yapmadı hakkını yemeyelim :icon_wink:

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 12:19
Bu seferki haber doğru galiba, kamp kadrosunda yok..

yaw dün sözleşme imzarlen taş gibiydi nesakatı :D alex her sene bunu yapıyor

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 12:22
İkiside fenerbahçeye gelmeyecek umutlanma :)

vallahi Aziz başkandan herşey beklenir :icon_wink:

uAburak89
08.Temmuz.2007, 12:22
yaw dün sözleşme imzarlen taş gibiydi nesakatı :D alex her sene bunu yapıyor

http://futbol.turksportal.net/futbolhaber/17386

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 12:25
http://futbol.turksportal.net/futbolhaber/17386

yaw işte bahane diyoruz ya 4 gün öncede 1.5 ay yoktu filan alex bunu hep yapıyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

vallahi Aziz başkandan herşey beklenir :icon_wink:

orası öle ama Türkiyeye yıldızlar kolay gelmiyor :)

deniz.91
08.Temmuz.2007, 12:35
Yattı dediğin için sormuştum zaten yav.. (:

Yüzde 90 yattı ama(:

Aşk-ı Şehir
08.Temmuz.2007, 12:43
Es-Es’de şov zamanı

Eskişehirspor yönetimi, 2007-2008 sezonunda camiayı Süper Lig'e taşıyacak dev kadro için transferde bombalarını arka arkaya patlatmaya başladı.
Son olarak Sergen Yalçın ve Coşkun Birdal'ı renklerine bağlayan yönetim, her iki futbolcuyu da bugün Atatürk Stadında düzenleyeceği muhteşem imza töreni ile renklerine bağlayacak.
Geçtiğimiz sezon Ankara Şekerspor'da forma giyen tecrübeli futbolcu Sergen Yalçın sezonu 21 golle tamamladı.
Başkan Nebi Hatipoğlu'nun önceki gün yaptığı basın toplantısında sürpriz golcü olarak açıkladığı ve ismini vermediği futbolcunun ise, Antalyasporlu Coşkun Birdal olduğu açıklandı. Başkan Hatipoğlu, Cenk İşler ile ufak bir pürüzden dolayı anlaşamadıklarını belirterek, Antalyasporlu Coşkun Birdal'ı renklerine bağladıklarını söyledi.
CEM BAKİ VE TİMUÇİN SIRADA
Tüm taraftarları bugün Atatürk Stadında saat 18.00'da düzenlenecek imza törenine davet eden Başkan Nebi Hatipoğlu, sürpriz transferlerin bitmediğini ve yeni oyuncuların sırada olduğunu söyledi. Eskişehirspor'un bu sezon şampiyonluğa çok yakın olduğunu sözlerine ekleyen Hatipoğlu, "Yapılan transferler yerinde ve birbirinden kaliteli. Hepsi bu kadar değil. Sırada Rizespor'un sol kanat oyuncusu Cem Baki ve Kayseri Erciyespor'un orta saha oyuncusu Timuçin Beyazit var. Bu oyuncularla görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.
Geçtiğimiz sezon Çaykur Rizespor'da 23 lig maçında oynayan 1977 doğumlu sol kanat oyuncusu Cem Baki'nin üç golü bulunuyor. 1972 doğumlu Kayseri Erciyessporlu tecrübeli orta saha oyuncusu Timuçin Beyazit ise 31 Lig ve 6 kupa maçında 2 gol attı.

Kaynak: Sakarya Gazetesi

deniz.91
08.Temmuz.2007, 12:45
Timuçin Beyazıt'tan hiç bir fayda gelmez size deyim geçen sezon çok kötüydü Erciyeste

emir cavak
08.Temmuz.2007, 12:45
Cem Baki Sol Kanada İlaç Olur Tek Eksiğimiz Sol Kanat Zaten

Fietra 10
08.Temmuz.2007, 12:49
geliyor işte es-es...bu sene kafaya oynarlar...sonunda tecrübeli bir şehir takımı geliyor süper lige

Fietra 10
08.Temmuz.2007, 12:51
ersen de giderse kimse kaldı forvette...gitmez heralde gidersede yönetim alternatifini bulup göndermeli..

BlackEagle19o3
08.Temmuz.2007, 12:53
Bence kesin bişey değildir Santa Cruz transferi.Çünkü bugün bütün gazeteler hala Beşiktaşın Santa Cruz ile ilgilendiğini yazmış.Ayrıca gündemimize süper bir gocü daha girmiş.Luis Fabiano....Bu arada Cissenin 16 numarayı değiştirmesinin sebebi belli oldu.16 Bursanın plakası olduğu için taraftarlar tepki göstermiş.Bunun üzerine yönetim formalar satmaz diye numarayı değiştirmiş:).

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 12:55
arkadaslar http://www.r9ronaldo.com ronaldo nun resmi sitesi,sitedeki r9 amblemi 6 gun once kirmizi-siyahti simdi ise sari lacivert sitede yenileniyo neden acaba :icon_smile:

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 13:15
Bu site 1 aydır filan sarı lacivert bu brezilyadan kaynaklanıyıor

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 13:16
Batuhan Karadeniz kadroda olması ilginç ertuğrul sağlam şimdiden pişiriyo bence harika yapıyor :)

BlackEagle19o3
08.Temmuz.2007, 13:19
Batuhana çok güveniyor Ertuğrul Hoca.Karadeniz oyunlarında genç milli takımımızda başarılı bir performans ortaya koydu.

BlackEagle19o3
08.Temmuz.2007, 13:21
Trabzon bence Uefada gruplara kadar gelcektir.Ülke puanmız için çok yararlı olur böyle bişey.

ChAoS
08.Temmuz.2007, 13:38
Serdar Özkan'da var kadroda ben bu oyuncuyada çok güveniyorum , bir zamanlar gözdeydi ama pek üstünde durulmadı .....

goosfraba
08.Temmuz.2007, 13:39
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/07/08/im/AC302DE6F19CBA45A35E2EBFb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifFener'in yeni 10 numarası Adriano

Daha önce Brezilyalı forvet ile anlaşan Fenerbahçe yönetimi, federasyonun yabancı konusundaki kararını bekliyordu. Dün müjdeli haber geldi ve iki yönetici, Adriano'nun menajeri Gilmar Rinaldi ile son detayları görüşmek için Brezilya'nın Rio De Jenerio kentine gitti

Futbol Federasyonu, dün Trabzon'da yaptığı toplantıda yabancı futbolcularla ilgili http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)formülü karara bağladı. Federasyon 6+1 sistemini kabul ederken, 18 kişilik kadroda 7 yabancı oyuncu bulunabilecek ama 6'sı aynı anda sahada olabilecek. Bu gelişme üzerine Fenerbahçe yönetimi, daha önce 1+1 yıllığına kiralama konusunda anlaştığı Adriano için dün yeniden harekete geçti. İki Fenerbahçe yöneticisi, Adriano'nun Brezilya'da bulunan menajeri Gilmar Rinaldi ile görüşmek için dün Brezilya'nın Rio De Jenerio kentine gitti.

İnter ile 2010 yılına kadar sözleşmesi olan Adriano'nun bonservisinin 22 milyon euro olması üzerine Fenerbahçe yönetimi, kiralama formülünü devreye soktu. Sarı-lacivertlilerin, Adriano için bir yıllık kiralama bedeli olarak İnter'e 5 milyon euro vereceği öğrenildi. Her fırsatta Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'ya hayranlığını dile getiren Adriano'nun Brezilyalı hoca ve Roberto Carlos faktörü nedeniyle Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettiği ifade edildi. Adriano'nun önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Zico, "10 numara Alex'in" dedi ama...
Fenerbahçe'nin hocası Zico, Tuncay Şanlı'nın takımdan ayrılması üzerine yeni sezonda 10 numaralı formayı Alex'in giyeceğini açıklamıştı. Ancak önceki günkü imza töreninde Alex'e 20 numaralı formanın verilmesi, 10 numaralı formayı yeni gelecek süper yabancı forvetin giyeceği yorumlarına neden oldu.

KaF KeF
08.Temmuz.2007, 13:42
keşke gelebilse..çok isterim walla.....

Aşk-ı Şehir
08.Temmuz.2007, 13:43
geliyor işte es-es...bu sene kafaya oynarlar...sonunda tecrübeli bir şehir takımı geliyor süper lige

inşallah kardeş tek temennimiz ;;)

Aşk-ı Şehir
08.Temmuz.2007, 13:45
tamam arkadaşlar sakin olalım yoksa uyarı alacaksınız ;;)

BlackEagle19o3
08.Temmuz.2007, 13:46
Serdar Özkan'da var kadroda ben bu oyuncuyada çok güveniyorum , bir zamanlar gözdeydi ama pek üstünde durulmadı .....

Pilot takımımız İstanbulspora verildi:).

canavar20
08.Temmuz.2007, 13:53
Adriano hayal gibi ama...:)

Rodrigo Tello
08.Temmuz.2007, 13:55
Pilot takımımız İstanbulspora verildi:).

Cok iyi oldu Pilot takımın İstanbulspor olması orda gelistirirler kendilerini...:)

ParduS
08.Temmuz.2007, 13:56
Sergio Orteman(Boca Juniors) 1 yıllığına Ankaragücü"ne kiralanmış diye bir haber vardı yabancı bir sitede.Doğruluk payı yüksek olabilir.

ForsakeN
08.Temmuz.2007, 14:00
De Souza ile Deivid yolcu

http://www.sporx.com/images/1/29/4268_B_DeividDeSouza009.jpg
Transfer çalışmalarını Federasyon'un yabancı kararına endeksleyen Fenerbahçe, 6+1 kararıyla hayal kırıklığına uğradı. Roberto Carlos'un alınması, geçen sezon Bursa'da kiralık oynayan Edmar de Souza'nın dönmesiyle kadrosundaki yabancı sayısı 8'e çıkan Kanarya, bir de yabancı santrfor almak istiyor.

Bu şartlarda takımdan iki yabancı oyuncunun gitmesi gerekecek. Bunlar da herkesin beklediği gibi Deivid ile Edmar de Souza... Bu iki isimden Deivid'den kulüp bulması istenecek. Edmar ise geçen sezon olduğu gibi bu yıl da yine kiralık verilebilir.

Kaynak : Sabah

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 14:05
Adriano gelirse olay olur gerçekten :D:D ama zannetmiyorum

ChAoS
08.Temmuz.2007, 14:06
Ben Serdar özkandan umutluyum arkadaşlar bundan 2-3 sene önce izlemiştim , ama ne kadar aşama kaydetti bilmiyorum o zamandan bu zamana gelişme kaydettimi, yoksa yerindemi saydı merak ediyorum..

ibo
08.Temmuz.2007, 14:09
Hiç kimse konuyu baltalayıp KENDİ TARTIŞMA ALANI konumuna getiremez.! Ceza vermeden sözlü uyardıkça hiç kimsenin bu konuya dikkat ettiği yok. Bundan sonra tartışma çıkaranlara CEZA SİSTEMİ uygulanacaktır...

NOT: Mesajıma bu konu altından cevap yazmayalım ki konu daha fazla sapmasın...

KaF KeF
08.Temmuz.2007, 14:10
gelirse gerçkten büyük olay olur:F:D:D:D

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 14:11
Kartal`dan açık çek!

Telefonda pazarlık
Golcü arayışı içerisindeki Beşiktaş’a menacerler aracılığıyla önerilen Santa Cruz konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor... Görüşmeleri yürüten Siyah-Beyazlılar’ın Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot, Paraguaylı yıldızın menaceri ile telefonda pazarlığa oturdu. Golcü oyuncunun menaceri, “2 milyon Euro karşılığında geliriz” ifadesi üzerine Kolot’un, “Para konusunda sorun yok. Anlaşmaya hazırız” yanıtını verdi.

City de peşinde
Başkan ile bir görüşme yapan Kolot’un, Santa Cruz için 3 milyon Euro’yu gözden çıkardığı belirtildi. Bu arada Copa America nedeniyle Venezuela’da bulunan Santa Cruz’a İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City’nin talip olması üzerine Beşiktaş temaslarını sıklaştırdı. Teknik direktörlüğe Sven Goran Eriksson’un getirildiği Ada temsilcisinin Paraguaylı yıldızla ilgilendiği belirtildi.

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 14:14
Adriano transferi çok zor... Gelmez... Ama bir şekilde ikna edilirse süper transfer olur...

Emurafu
08.Temmuz.2007, 14:14
Cimbom yeni sürprize hazırlanıyor

Kadrosunu birbirinden önemli isimlerle güçlendiren G.Saray transfere doymuyor. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Sezgin, Lincoln'ü sollayacak bir transfer sözü verdi.

Kadrosunu birbirinden önemli isimlerle güçlendiren G.Saray transfere doymuyor. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Taraftarlarımız yeni sürprizlere hazır olsun” dedi. Birden fazla oyuncuyu kadrolarına dahil etmek istediklerini ifade eden Sezgin, “Transfer çalışmalarımız bitmedi. Hem yerli, hem de yabancı oyuncularla temas halindeyiz. Bir değil birden fazla oyuncu alabiliriz. Bu transferleri Almanya kampına kadar kadromuza dahil etmek istiyoruz” açıklamasını yaptı. Forvet arayışlarının sürdüğünü artık herkesin bildiğini anlatan Sezgin, “Başka mevkilere de oyuncu alacağız” dedi.

Carrusca’ya baba nasihatı
Öte yandan Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp, yurt dışı kampına götürmediği Carrusca’ya bazı nasihatlarde bulundu. Önceki gün idman sonrası Arjantinli futbolcuyla baş başa bir görüşme yapan Alman çalıştırıcı, kendisini kampa götürmeme sebebinin sadece sakatlığından dolayı olduğunu anlattı. Carrusca için basın toplantısında “O benim oğlum” diyen Kalli’nin, genç futbolcuya “Sakın seni kampa götürmüyorum diye üzülme. Sadece sakatlığın sebebiyle bizimle gelemiyorsun. ‘Kadroya giremeyecek miyim?’ diye bir düşünceye kapılma. Çalışmalarını aksatma, döndüğümde seni hazır görmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Suanki isimler arasinda lincoln geride birakacak tek isim saviola ayrica adnan polatta demiste basinda cikan isimlerden biri dogru demisti

TR.CaPTaiN
08.Temmuz.2007, 14:15
Adriano yalanlanmadan önce uğraşıldı olumlu sonuş alınamayınca yalanlandı. Bence Adriano dosyası çoktan kapandı.

ForsakeN
08.Temmuz.2007, 14:18
F.Bahçe'de yeni hedef kim?
http://www.sporx.com/images/1/29/8282_B_fatihtekke002.jpg
Futbol Federasyonu’ndan yabancı sayısı hakkında +2 kararı bekleyen F.Bahçe +1 ile sarsılınca rotayı geçen sezon çok istediği Fatih Tekke’ye çevirdi. Bir önceki sene Trabzonspor’un eski yıldızını almak için girişimlerde bulunan ancak vazgeçen sarı-lacivertliler istediği sayıda yabancı alamayacağından dolayı santrfor seçeneğinde Fatih Tekke’ye yanaşma kararı aldı.

Zenit’li futbolcuya menajer Ceylan Çalışkan tarafından teklif götürüldüğü ve Tekke’nin transferinin son yabancı kararıyla birlikte mutlaka gerçekleştirileceği öğrenildi.

Kaynak : Türkiye

0w3r
08.Temmuz.2007, 14:19
Suanki isimler arasinda lincoln geride birakacak tek isim saviola ayrica adnan polatta demiste basinda cikan isimlerden biri dogru demisti

Ama Adnan Polat saviolayla ılgılenmıyoruz dedı ama hakıkaten sadece savıola gecebılır ?? :D
Komik bir durum kendı ıcınde celısen bır konusma yapmıs ..:D Umarım savıola gelır zaten bugune kadr kımseye gıtmedeı bıze gelır buyuk ıhtımal..

Lincoln10
08.Temmuz.2007, 14:31
adnan polatın saviolayla ilgilenmiyoruz demesinin sebebi haberin basına yayılmamasını sağlamak.juninhonun bu nedenle gelmediğini düşünüyorlar.medyadaki 1 isimle ilgileniyoruz demesinin sebebide bize bir mesaj olabilir saviolayı alacağız diye:Dçok mu iyimser oldu:icon_smile:

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 14:33
Saviola uzun zamandır gündemede bu transfer bitebilir...

Lincoln10
08.Temmuz.2007, 14:40
iki msjında da gelmeyeceğini düşündüğünü söylemiş arkadaş:icon_surprised:

ForsakeN
08.Temmuz.2007, 14:44
Neyse .

Fatih Tekke transferi gerçekleşirse harika olur.

Emurafu
08.Temmuz.2007, 14:45
adnan polatın saviolayla ilgilenmiyoruz demesinin sebebi haberin basına yayılmamasını sağlamak.juninhonun bu nedenle gelmediğini düşünüyorlar.medyadaki 1 isimle ilgileniyoruz demesinin sebebide bize bir mesaj olabilir saviolayı alacağız diye:Dçok mu iyimser oldu:icon_smile:
Dostum ve adnan polat yalanladi ama soyle oldu iste dedi basindan 1 futbolcu dogru dedi hemen aninda saviola yalan dedi yani soru gelmeden bence saviola oldugu anlasilmasin diye yalanladi bence ayrica bir cok yabanci basin bu transferi dogruluyor hemde turk medyasindan ayri haber yaparak valla dedigim gibi lincoln gerdie birakacak isim savioladir hic konusmadigimiz bir isim gelir se bilemem ama basina gore saviola

BlackEagle19o3
08.Temmuz.2007, 14:48
Bence o kadar da Harika olmaz.Fatih Tekke gelirse Fenerbahçe yönetimi yabancı bir santrafor aramayı bırakır.Bu nedenle Deivid takımda kaır.Fenerbahçe 6 tane forvete sahip olur ki bana göre fazla:).

sdtdursun
08.Temmuz.2007, 14:50
beyler bana msn adresinizi verirmisiniz yardıma ihtiyacım var

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 14:50
fatih tekke gelmesin fenerbahçeye yakışmaz o kalitede bir futbolcu değil eğer haklıysam adriano ya da ronaldo gelir bu işte biter :icon_smile:
ben gelmeyeceklerine katılmıyorum carlos,anelka,kezman nasıl geldi onlarda gelir.adriano dünya kupasından beri formsuz crespo ve ibrahimoviçin gölgesinde kaldı bu sene bir de zicoyla carlos faktörü var.kısacası gelirler ya niye gelmesinler :icon_smile:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu site 1 aydır filan sarı lacivert bu brezilyadan kaynaklanıyıor

acaba ? :)

fm_monster
08.Temmuz.2007, 14:53
Cassano listede

F.Bahçe Yönetimi, forvet arayışını sürdürüyor. Başkan Aziz Yıldırım’ın geçen hafta, “İşimize yarayacak iyi bir forvet bul, değerlendirelim” diye çağrı yaptığı Alex’in de menajerliğini yapan Juan Figer, R.Madrid’in ünlü golcüsü Cassano’yu önerdi. Uruguaylı menajer, R.Madrid’in Cassano’yu yeni sezonda düşünmediğini sarı-lacivertlilere bildirdi. Ancak Cassano’nun 10 milyon euronun üzerindeki bonservisi F.Bahçe’yi düşündürüyor.

Kaynak: Türkiye

a.arıcı-11
08.Temmuz.2007, 14:54
deivid kazması ve meteus gider yabancı bir forvet alınırsa +1 ilk 2 ay için belli zaten appiah. eylülün 15 inden sonraya anca yetişiyo sonrada bir hal çaresi bulunur elbet

Del Piero_10
08.Temmuz.2007, 14:56
fatih tekke gelmesin fenerbahçeye yakışmaz o kalitede bir futbolcu değil eğer haklıysam adriano ya da ronaldo gelir bu işte biter :icon_smile:
ben gelmeyeceklerine katılmıyorum carlos,anelka,kezman nasıl geldi onlarda gelir.adriano dünya kupasından beri formsuz crespo ve ibrahimoviçin gölgesinde kaldı bu sene bir de zicoyla carlos faktörü var.kısacası gelirler ya niye gelmesinler :icon_smile:

Deivid oynadığına göre Fatih Tekke sorun olmaz.

fmsmyrna
08.Temmuz.2007, 14:58
acaba ? :)

Acaba değil bu site hep bu renklerde

sdtdursun
08.Temmuz.2007, 14:59
ya beyler bırakın bu transferleri msn adresimi veriyorum orda konuşalım [email protected]

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 15:00
deivid i bildiğim kadarıyla eski kulubü sportingle santos istiyomuş gitse de kurtulsak

Universal
08.Temmuz.2007, 15:05
Elde yazacak oyuncu kalmadı. Tekke'yi yazıyorlar. Tekke'nin gelmesini isterim ama aylar önce yaptığı bir röpotajda; Türkiye'de yaşadığım bazı sorunlar var, gelmek istemiyorum demişti. Geleceğini sanmıyorum.

ForsakeN
08.Temmuz.2007, 15:09
Bence o kadar da Harika olmaz.Fatih Tekke gelirse Fenerbahçe yönetimi yabancı bir santrafor aramayı bırakır.Bu nedenle Deivid takımda kaır.Fenerbahçe 6 tane forvete sahip olur ki bana göre fazla:).

Fatih Tekke alınınca başka forvete ihtiyaç kalmayacağından Deivid gönderilir ;)

aykut_gencfb
08.Temmuz.2007, 15:13
G.SARAY VE BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF ALDIM!..

Beşiktaş ve Galatasaray’dan teklif aldığını açıklayan Luciano, “Ancak Türkiye’de Fenerbahçe’den başka bir takımda oynamam'' dedi.

‘Fener’e dönerim’
Yaşadığı ağır sakatlık nedeniyle sözleşmesi feshedilen, iyileşince eski teknik direktörü Daum’un çalıştırdığı Köln takımına transfer olan ancak sezonu tamamlamadan ayrılan Luciano’dan mesaj var. Beşiktaş ve Galatasaray’dan teklif aldığını ifade eden Brezilyalı oyuncu, “Ancak daha önce de söylediğim gibi Türkiye’de Fenerbahçe’den başka bir takımın formasını giymem. Döneceksem sadece Fenerbahçe’de oynamak için dönerim'' diye konuştu.

Patronluğa soyundu
Köln takımından sezonu tamamlamadan ayrıldığı için ağustos ayının sonuna dek hiçbir takımın formasını giyemeyecek olan Luciano, bu aydan sonra Cruzerio’da oynayacak. Bu arada küçüklüğünden beri kurduğu hayali gerçekleştirip, bir Mc Donalds dükkanı açan Sambacı, şu günlerde zamanının büyük bölümünü işyerinde geçiriyor. Sarı-Lacivertli taraftarların unutamadığı futbolculardan biri olan Brezilyalı savunma oyuncusu, taraftarlara ülkesinden selam gönderdi.

ForsakeN
08.Temmuz.2007, 15:20
Demek nerdeyse BJK'de 9 FB'li olacaktı :zuhaha

Kezman Zigiç'i istiyor

http://www.sporx.com/images/1/29/111_B_kezman041.jpg
Yönetime, vatandaşı Zigiç'in alınmasını öneren Sırp yıldız, "Çift forvet oynarsak daha etkili oluruz" dedi. F.Bahçe transferde golcü arayışını sürdürürken, Kezman'dan yönetime destek geldi. Geçen sezon genelde tek forvet oynayan Sırp golcü, çift forvetle daha başarılı olacağını belirterek "Orta sahamız yeterince iyi. Carlos'un gelmesiyle geriden de ileriye iyi toplar çıkacaktır. Çift forvet oynarsak daha etkili oluruz" dedi.

BENİ RAHATLATIR

Yönetime vatandaşı Zigiç'i öneren Kezman, bu futbolcu olmasa da yanına alınacak herhangi bir isimle kendisinin de rahatlayacağını ve daha fazla gol atacağını ifade etti. Bu arada Kezman dünkü idmanda hırsı ile dikkat çekti. Sırp oyuncunun, kondisyon olarak hazır olduğu gözlendi.

Kaynak : Fanatik

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 15:35
adriano,ronaldo dururken zigiçe mi kaldık adriano-kezman daha iyi iş yapar

agoecmen
08.Temmuz.2007, 15:37
saviola avatarlarına başlayın ozmn:D:D

Emurafu
08.Temmuz.2007, 15:50
Birde saviola haberini sundan sakliyorlar malum saviola serbest eger basina cikarsa bu haber saviola fazla para isteyebilir degeri artabilir bence bu transfer kombineler cikana kadar yapilir boylece kombinelere daha cok ilgi olur.Ben boyle tahmin ediyorum

Aşk-ı Şehir
08.Temmuz.2007, 15:52
Sergio Orteman(Boca Juniors) 1 yıllığına Ankaragücü"ne kiralanmış diye bir haber vardı yabancı bir sitede.Doğruluk payı yüksek olabilir.

eğer doğruysa ankaragücü adı gibi güçlü bir takım olur;;) ve ilk 4'e oynar

Emurafu
08.Temmuz.2007, 15:54
Durun bakalim arkadaslar hele lig a bir baslasin kimin ne olacagi belli olmaz en gucsuz takim ble lider olabilir Lig a bu sene daha zevkli olacak

Aşk-ı Şehir
08.Temmuz.2007, 16:00
Durun bakalim arkadaslar hele lig a bir baslasin kimin ne olacagi belli olmaz en gucsuz takim ble lider olabilir Lig a bu sene daha zevkli olacak

abi siz en öenmli oyuncularınızı kaybetmişsiniz yav üzüldüm valla. Özellikle Şadi ve Fatih Şen bana göre büyük kayıp ;;)

Mr.CordiaL
08.Temmuz.2007, 16:00
Her zaman söylediğim şey. Zigiç-Kezman ikilsi çok iş yapar...

Emurafu
08.Temmuz.2007, 16:04
Ordu'da gençlik aşısı

Türk Telekom Lig A'da 3. sezonunu yaşayacak olan ORDUSPOR, genç bir ekip kurmak için kolları sıvadı. Mor-beyazlı kulüp, Trabzonspor ve Galatasaray'da umut vaad eden gençlerle kadrosunu güçlendirdi.

Teknik direktörlüğünü Suat Kaya'nın yapacağı ORDUSPOR'un, Trabzonspor'dan ve Galatasaray'dan 6 futbolcuyla prensipte anlaşma sağladığı öğrenildi. Trabzonspor'dan Cem Demir, Emre Aygün ve Ufuk Bayraktar ile Galatasaray'dan Uğur Akdeniz, Uğur Erdoğan ve Cihan Can ile anlaşan Mor-beyazlı ekip, Brezilya asıllı Azeri futbolcu Ernani Perreria ile de sözleşme imzaladı. Teknik heyet ve futbolcularla hafta içerisinde toplu imza töreni yapılacağı belirtildi.

Lig tv.com.tr

Ugur akdeniz Ugur akdemir olmasin Paf ta ugur akdeniz diye biri yok

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 16:04
Bence de Zigiç çok faydalı olur... R.Carlos Alex gibi iyi ortacılar var bu topları indiricek bir forvet lazım... Kezman lada uyum içersinde olur...

Benim tahminim Racing braz fazla bonservis istiyo...

Mr.CordiaL
08.Temmuz.2007, 16:05
Bence de Zigiç çok faydalı olur... R.Carlos Alex gibi iyi ortacılar var bu topları indiricek bir forvet lazım... Kezman lada uyum içersinde olur...

Benim tahminim Racing braz fazla bonservis istiyo...

Aynen sana katılıyorum. Ayrıca Kezman'ın vcatandaşı olması onun için bir artı daha getiriyor.

BlackEagle19o3
08.Temmuz.2007, 16:12

Arkadaşım sen de takmışsın Ronaldo,Adriano diye:D.Biraz zor onlar hem Zigic hava hakimiyetiyle belki o 2 futbolcudan da yararlı olur:).

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 16:41
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_22486_UmitKaran_Uzgun001.jpg

Ribery gibi kaçıracaktı

Futbolda geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan olayı Galatasaraylı Ümit Karan’ın Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yapması idi. Sarı kırmızılı takımda kaptanlık pazubandı takan bir oyuncunun, ezeli rakibe gitmeyi düşünmesi Galatasaray camiasında büyük tepkilere neden oldu.

Sonradan para yüzünden çıktığı anlaşılan bu sorun 1-2 gün içinde tatlıya bağlandı ve Ümit Karan sarı kırmızılı kulüpte kaldı. Büyük yankı yaratan bu olayın perde arkasını araştırınca G.Saray’ın ikinci bir Frank Ribery skandalını kılpayı atlattığını öğrendik. İşte gelişmeler...

BONSERVİSİ BANA BIRAKIN
Golcü futbolcunun menajeri Harun Aslan, Fenerbahçe yönetiminin kapısını bizzat çalarak, sarı lacivertlilere, "Ümit’i size getirebilirim" dedi.

Fenerbahçeliler, Ümit’in Galatasaray’la sözleşmesinin devam ettiğini ve yüklü bir bonservis bedeli olduğunu hatırlatınca Aslan, "Siz onu merak etmeyin. Ben bonservisini bedavaya getireceğim" cevabını verdi. Harun Aslan’ı bu şekilde konuşmaya yönelten neden Ümit Karan’ın geçen sezondan kalan küçük bir miktar alacağının ödenmememiş olması idi. Aslan, tıpkı Franck Ribery’nin yaptığı gibi, alacakların ödenmemesini gerekçe gösterip, futbolcunun Galatasaray ile olan sözleşmesini tek taraflı feshedecekti.

PARASI SON ANDA BANKAYA YATIRILDI
Aslan’ın bu planını, olayı son anda öğrenen Galatasaray Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel bozdu. Üstünel, gelişmeleri anında kulüp başkan yardımcısı Adnan Polat ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin’e iletti. Polat’ın, "Ümit gibi bir futbolcunun böyle gitmesine izin veremeyiz. Problem neyse halledelim" sözleri üzerine Üstünel, Ümit’in alacaklarını hemen bankaya yatırıp, futbolcunun bedelsiz biçimde yuvadan uçmasını engelledi.

G.SARAYLILAR ÜMİT'E KIRGIN
Bu olay, sarı kırmızılılarda Necati, Orhan ve kaleci Aykut’un da menajerliğini yapan Harun Aslan ile G.Saray yönetimi arasındaki ipleri gerdi. Aslan’ı kara listeye alan yöneticilerin, Ümit’e de bu oyuna göz yumduğu için kırgın oldukları belirtildi. Sarı kırmızılıların, şimdilik Ümit gibi bir golcüyü kaybetmemek adına seslerini çıkarmadığı bildirildi. Harun Aslan, geçtiğimiz yıllarda Tayfun Korkut’un F.Bahçe’den Real Sociedad’a transferi sırasındaki davranışları nedeniyle de sarı lacivertli kulüpte büyük tepki görmüş ve ’istenmeyen adam’ ilan edilmişti.

Lig TV

TR.CaPTaiN
08.Temmuz.2007, 16:42
Kezman Zigic'i istiyorum diye 1 kere söylemiştir hadi bilemedik 2 defa söylemiştir. Medya haber bulamayınca eskiden söylediği sözü tekrar koyuyor Zigic'i istiyorum. 3 gün yalan haber yapacak medya kulüp yalanlayınca tekrar Kezman Zigic'i istiyor haberini koyacak.

Fenerbahçeliler, Ümit’in Galatasaray’la sözleşmesinin devam ettiğini ve yüklü bir bonservis bedeli olduğunu hatırlatınca Aslan, "Siz onu merak etmeyin. Ben bonservisini bedavaya getireceğim" cevabını verdi. Harun Aslan’ı bu şekilde konuşmaya yönelten neden Ümit Karan’ın geçen sezondan kalan küçük bir miktar alacağının ödenmememiş olması idi.

Yıllardır Galatasaray ekmeği yiyen bir futbolcunun menajerinin ufak bir alacağı koz olarak kullanması yakışık almazdı.

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 16:48
Saviola 25 yaşında gsye daha fazla para veriyor diye vermez... real ve valencia ile görüşüyorsa ispanyada kalır

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 16:49
Zigiç alınırsa mükemel olur ama 2 forvet oynarsak alexi nasıl oynatıcaz uda başka bir sorun

nerazzuri
08.Temmuz.2007, 16:55
Zigiç alınırsa mükemel olur ama 2 forvet oynarsak alexi nasıl oynatıcaz uda başka bir sorun
Alex zaten yaklaşık 2.5 ay oynamayacak sakat çünkü :)

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 17:01
Yeni alacağımız oyuncu forvet olmalı ve kaliteli bir isim olmalı zira yedek kalma gibi bir sorunu olmayacak. Alex ve Appiah uzun bir süre sakatlıklarından dolayı takımda yer alamayacaklar ve ikisi de kamplara katılamayacağından formsuz olacaklar, dolayısıyla ikisi de yedek kalabilir veya en azından biri yedek kalabilir.

erdemzorer10
08.Temmuz.2007, 17:06
belli olmaz ona bakarsan anelkada fb ye gelmezdi o kdr ilgilenen vardı

Emurafu
08.Temmuz.2007, 17:12
Saviola 25 yaşında gsye daha fazla para veriyor diye vermez... real ve valencia ile görüşüyorsa ispanyada kalır
Kardes bana biraz ezbere konusuyorsunuz gibime geliyor saviolanin suanda isteyeni kalmadi ve oyuncu hala bosta birseyler varki konusuyoruz fenerbahce nasil adriano alirsa saviolada biz aliriz gelirsede turkiye acisindan iyi olacak o yuzden bir oyuncu konulunca hemen teklfii var gelmez yorumlarini birakalim evet vardi ama hepsi cekildi

Mc.Speedy
08.Temmuz.2007, 17:13
Saviola geldi deniliyor , 15 Temmuz'da gelecek deniliyor ama bilemem...
Parasınında Biletlerden , kombinelerden çıkartılacağını duydum bakalım nolacak..

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 17:14
Alex zaten yaklaşık 2.5 ay oynamayacak sakat çünkü :)

böyle bir şey yokki 2.5 ay ??

Emurafu
08.Temmuz.2007, 17:14
Kardes ezbere konusuyorsun adriano gelirse butce olarak isiniz zor olur heleki kotu sonuclar gelirse karismam hemde kiralik gelecek o kadar para vericeksiniz bence zigic gelirse inanilmaz isler yapar hemde kalici olur futbolu turkiyede birakir fenerbahceye her zaman pivot santrofor lazim zigic kezmana falan topu indirir onlarda atar zigic heme rakip defansi karistirirken alex ve kezman gibi hizli oyuncular bos yerler bulur golleri atar mantikli dusunun bence illa is mi buyuk diye adrinano mu gelsin iste bu yuzden turk futbolu hicbiryere gelmiyor dogru yatirimlar yapilmiyor akilli trnasferler yapilmiyor

uAburak89
08.Temmuz.2007, 17:15
Adnan Sezgin'in açıklamasını gerçeğe dönüştürecek tek isim (medyada geçen) Saviola.. Kısa bir süre içinde, herşey netlik kazanır umarım.. Bizde kaç forma alacağımıza karar veririz.. :p

uAburak89
08.Temmuz.2007, 17:18
Gürcan Bilgiç bugün NTV de sölüyordu, Adriano'nun 3 senelik maliyeti bonservis ve oyuncunun alacağı para toplamı 40 milyon euro civarındaymış.. Çok ciddi bir rakam, ayrıca Aziz Yıldırım biz her sene bir yıldız alacağız dedik bu sene de Roberto Carlos'u alarak sözümüzü tuttuk demiş.. Çok ünlü bir isim alacağını sanmıyorum, Fenerbahçenin..

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 17:19
Fenerbahçe, Zigici'i getirebilirse şükretsin..

Emurafu
08.Temmuz.2007, 17:21
Saviola geldi deniliyor , 15 Temmuz'da gelecek deniliyor ama bilemem...
Parasınında Biletlerden , kombinelerden çıkartılacağını duydum bakalım nolacak..
Evet sami o dedigini bende duydum ama benim tahminim bence kombineler cikana kadar transfer yapilir boylece ilgi daha cok artar adnan sezgin almanya etabina kadar butun transferler bitecek dedi suanda lincoln golgede birakacak tek isim saviola lima falan bos adnan sezginde laf olsun diye konusmaz(::)(::)

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 17:21
Şu anda 10numara boş bir transfer gelicek büyük ihtimal... Bakalım kim gelir...

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 17:22
Şu anda 10numara boş bir transfer gelicek büyük ihtimal... Bakalım kim gelir...
10 numara boş değil, Alex 10 numara giyecek.

Emurafu
08.Temmuz.2007, 17:25
(::)(::)
Kardes ezbere konusuyorsun adriano gelirse butce olarak isiniz zor olur heleki kotu sonuclar gelirse karismam hemde kiralik gelecek o kadar para vericeksiniz bence zigic gelirse inanilmaz isler yapar hemde kalici olur futbolu turkiyede birakir fenerbahceye her zaman pivot santrofor lazim zigic kezmana falan topu indirir onlarda atar zigic heme rakip defansi karistirirken alex ve kezman gibi hizli oyuncular bos yerler bulur golleri atar mantikli dusunun bence illa is mi buyuk diye adrinano mu gelsin iste bu yuzden turk futbolu hicbiryere gelmiyor dogru yatirimlar yapilmiyor akilli trnasferler yapilmiyor
Valla ben burda herseyi ozetledim(::)(::)

Sekopej
08.Temmuz.2007, 17:25
Alex'e sözleşme imzalanırken 20 numara giydirildi. Yani bir 10 numarayı giyebilecek oyuncu transferi yapılabilir...

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 17:26
Emrah söyleyecek birşey bırakmamış..

Emurafu
08.Temmuz.2007, 17:29
Vaybe biz saviola bekliyoruz siz santa cruz fenerlilerde adrianoyu

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 17:31
10 numara boş değil, Alex 10 numara giyecek.

İmza töreninde 20numara verilmiş...:0:

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 17:32
İmza töreni konusunu yeni duydum ama forumda da verilmişti Alex 10 numara olacak diye..

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 17:32
Alex'e sözleşme imzalanırken 20 numara giydirildi. Yani bir 10 numarayı giyebilecek oyuncu transferi yapılabilir...

Numara yazmıyordu arkasında. Zico "Alex 10 numarayı giyecek" dedi, bu yüzden Alex 10 numarayı giyecek.

20 numarayı alacak bir yıldız getiririz biz de, illa 10 olması şart değil. U20'den Brezilyalı bir santrafor alsak fena olmaz.

Sekopej
08.Temmuz.2007, 17:41
Numara yazmıyordu arkasında. Zico "Alex 10 numarayı giyecek" dedi, bu yüzden Alex 10 numarayı giyecek.

20 numarayı alacak bir yıldız getiririz biz de, illa 10 olması şart değil. U20'den Brezilyalı bir santrafor alsak fena olmaz.

Şortunda 20 yazıyordu.:p

Ben zaten 10 numara giyecek bir yıldız transfer edileceğini düşünmüyorum. Alex de 10 numarayı giymek istiyor, giyecektir de. Ama yanılırım da bir forvet alırsa 10 numara ona verilir...

MeMo
08.Temmuz.2007, 17:42
Alexe 10 yakisir zaten :)

fmsmyrna
08.Temmuz.2007, 17:43
Ben alınacak oyuncunun illa pivot olmasını istemiyorum.Çünkü bakıyoruz her takımda böyle bir oyuncu yok uzun boylu.Aynı şey a Milli takım içinde geçerli Hakan Şükür bırakınca onun yerini alcak pivot santrafor yok deniliyor gerek yok ki illa bi takımda pivot santrafor olması gerekmiyor.
Barca,Milan,Arsenal,Man utd bu takımlarda pivot satrafor oynamadı geçen sezon.İtiraz edecekler için şimdiden yazayım Etoo,Gillardino veya İnzaghi,Henry veya Van Persie,Rooney veya Saha bunlar pivot santrafor değiller.Zaten bana göre çift forvet oynayan takımda illa biri uzun boylu olması gerekmez ama tek forvette uzun boylu,kuvvetli olması gerekir ki 2 stoperle boğuşabilsin.

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 17:46
Bir forvet alıncak gibi bu belli... H.Kabze ya da Necati ayrılabilir gelicek yeni forvetin sonrası...

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 17:47
Ben alınacak oyuncunun illa pivot olmasını istemiyorum.Çünkü bakıyoruz her takımda böyle bir oyuncu yok uzun boylu.Aynı şey a Milli takım içinde geçerli Hakan Şükür bırakınca onun yerini alcak pivot santrafor yok deniliyor gerek yok ki illa bi takımda pivot santrafor olması gerekmiyor.
Barca,Milan,Arsenal,Man utd bu takımlarda pivot satrafor oynamadı geçen sezon.İtiraz edecekler için şimdiden yazayım Etoo,Gillardino veya İnzaghi,Henry veya Van Persie,Rooney veya Saha bunlar pivot santrafor değiller.Zaten bana göre çift forvet oynayan takımda illa biri uzun boylu olması gerekmez ama tek forvette uzun boylu,kuvvetli olması gerekir ki 2 stoperle boğuşabilsin.

Fenerbahçe'ye Carlos'un, Ali'nin, Vederson'un ortalarına yükselip vurabilecek sağlam bir forvet lazım.Gördük ki Kezman bunu beceremedi.Bir pivot santrafor yeterli olur bence..

fmsmyrna
08.Temmuz.2007, 17:55
Adnan Sezgin'in hesapları tutmadı.Temmuz'a girmeden transferi bitirmek istiyordu öyle hatırlıyorum

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 17:56
Adnan Sezgin'in hesapları tutmadı.Temmuz'a girmeden transferi bitirmek istiyordu öyle hatırlıyorum
Ama temkinli hareket etmek daha önemli.O nedenle bu kadar geciktirdler.Zaten kendisi açıklama yapmıştı..:)

aykut_gencfb
08.Temmuz.2007, 17:57
bence de kesinlikle ii bi pivot alınmalı

Emurafu
08.Temmuz.2007, 18:06
Adnan Sezgin'in hesapları tutmadı.Temmuz'a girmeden transferi bitirmek istiyordu öyle hatırlıyorumKardes daha ne olsun en onemlileri bitti adam sabah aksam calisiyor

Emurafu
08.Temmuz.2007, 18:10
Arkadaslar size onerim Bence Zigice Yogunlasin o adam dehset savunmanin kafasini karistirir kezman ve alexde cok rahat gol atar

Sekopej
08.Temmuz.2007, 18:12
Arkadaslar size onerim Bnece Zigice Yogunlasin o adam dehset savunmanin kakasini karistirir kezman ve alezde cok rahat gol atar

Nasıl yoğunlaşalım yahu? Bizim yoğunlaşmamızla transfer gerçekleşmeyecek herhalde.:p

Öncelikle takımdan hangi yabancılar, ne zaman gönderilecek o belli olsun, transferi daha sonra düşünürüz...

Emurafu
08.Temmuz.2007, 18:13
Nasıl yoğunlaşalım yahu? Bizim yoğunlaşmamızla transfer gerçekleşmeyecek herhalde.:p

Öncelikle takımdan hangi yabancılar, ne zaman gönderilecek o belli olsun, transferi daha sonra düşünürüz...Serkan ne bilim adriano kiralayip o kadar para vermek sacma hadi kotu sonuclar geldi sonra ne olcak zigic gelirse uzun yillar turkiyede oynar ve futbolu burda birakir sen kimi istiyorsun

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 18:20
Fenerbahçe'ye Carlos'un, Ali'nin, Vederson'un ortalarına yükselip vurabilecek sağlam bir forvet lazım.Gördük ki Kezman bunu beceremedi.Bir pivot santrafor yeterli olur bence..

Geçen sene Carlos, Ali, Vederson ve onların ortaları mı vardı? :)

Sekopej
08.Temmuz.2007, 18:20
Herkes birilerini isteyebilir, çok normal ama bir de gerçekler var.

Ben şu anda transfer yapılacağını düşünmüyorum, ha yapılırsa da kiralık dahi olsa Adriano'yu isterim tabi ki. Ama Ronaldo ve Adriano'nun gelme ihtimalleri çok düşük olduğu için, Zigic'in de 20 Milyon Euro'ya ulaşan maliyeti olduğu söyleniyor, yıldız tabir edebileceğimiz bir oyuncu yerine yararlı olabilecek bir oyuncu alınacaktır.

+1, bence Deivid olacaktır. Gönderilecek olsa şimdiye kadar gönderilirdi, yurt dışı kampı da başlıyor, onunla devam edeceğiz muhtemelen...

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 18:22
Tuncay, Tümer, Alex, Yozgatlı.. bu oyuncuların da orta açma kabiliyetleri vardı.Sonuçta 4'ü de versatil çok yönlü oyuncular..:)

nerazzuri
08.Temmuz.2007, 18:26
Vaybe biz saviola bekliyoruz siz santa cruz fenerlilerde adrianoyu
Santa Cruz Valencia ile annasti yha annamionuz mu :D haberlerde solediler

Emurafu
08.Temmuz.2007, 18:35
Herkes birilerini isteyebilir, çok normal ama bir de gerçekler var.

Ben şu anda transfer yapılacağını düşünmüyorum, ha yapılırsa da kiralık dahi olsa Adriano'yu isterim tabi ki. Ama Ronaldo ve Adriano'nun gelme ihtimalleri çok düşük olduğu için, Zigic'in de 20 Milyon Euro'ya ulaşan maliyeti olduğu söyleniyor, yıldız tabir edebileceğimiz bir oyuncu yerine yararlı olabilecek bir oyuncu alınacaktır.

+1, bence Deivid olacaktır. Gönderilecek olsa şimdiye kadar gönderilirdi, yurt dışı kampı da başlıyor, onunla devam edeceğiz muhtemelen...Ama adriano gelirse 1 yil icin size maliyetli 30 euro olacak gurcen bilgic bile dedi

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 18:35
Tuncay, Tümer, Alex, Yozgatlı.. bu oyuncuların da orta açma kabiliyetleri vardı.Sonuçta 4'ü de versatil çok yönlü oyuncular..:)

Tuncay'ın orta açma yeteneği yok gibi bir şey, Alex ve Tümer kanat değil, Yozgatlı ara sıra oynuyordu.

Şimdi gerçek kanat adamları geldi, Carlos, Vederson ve Ali. Özellikle Carlos adrese teslim ortalar açıyor, bakalım bu sene hücumcularımız ne yapacak, bu kadar iyi kanatlara rağmen gol atamazlarsa o zaman eleştiririz. Geçen sene takımda adam gibi kanat yoktu, gerçek bir kanat oyuncusu yoktu.

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 18:37
Alex ve Tümer kanat olmayabilir ancak sonuçta bindirmeler yapıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.

Bana göre halen daha yetersiz Kezman.O kadar iyi olsaydı tam veya ona yakın performansla oynardı.

Zigic doğru adres..:)

Sekopej
08.Temmuz.2007, 18:38
Ama adriano gelirse 1 yil icin size maliyetli 30 euro olacak gurcen bilgic bile dedi

1 yıl için maliyeti nasıl 30 milyon olur yahu? Ayrıca Adriano gelmek isterse para konusu sorun olmaz, olmamalı...

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 18:39
Adriano 1sene en fazla ona verilcek para 4-5m€ Dünya da kimsenin 1senelik maaşı 30m€ olmaz...

Mc.Speedy
08.Temmuz.2007, 18:41
Saviola gelirse , Bide Unal tamam lig baslamadan sampiyonu belirlesinler :D

uAburak89
08.Temmuz.2007, 18:42
İnter kiralık vermek istemiyormuş, 18 milyon euro bonservis bedeli, 5.5 milyon euro da oyuncunun kendisine..

Sekopej
08.Temmuz.2007, 18:43
Bonservisiyle alsan 2-3 senelik de kontrat imzalasan 30 milyon olabilir ama kiralık o kadar olması imkansız.

Neyse bence gerçekleşmeyecek bir transfer için de bu kadar konuşmaya gerek yok...

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 18:43
Ünal transferi söz konusu bile değil deniliyor..

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 18:44
Eğer 4 yıllık imzalarsa ;

20 MN Bonservis

Yılda 5.5. MN'dan 22 MN'da maaş denilirse..

Bu transfer en az 40 MN bulur..

dick
08.Temmuz.2007, 18:45
Koskoca Saviola'yı Barcelona ne hallere getirdi,kaç aydır boşta adam

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 18:46
Gelsin Galatasaray'a yeniden koskoca olsun..:p

barahir
08.Temmuz.2007, 18:46
Eğer 4 yıllık imzalarsa ;

20 MN Bonservis

Yılda 5.5. MN'dan 22 MN'da maaş denilirse..

Bu transfer en az 40 MN bulur..

Ama aldığın adam Adriano.. Sıradan birisi değil ki..

dick
08.Temmuz.2007, 18:47
Hala bize geleceğine inanmıyorum

Omerdinho
08.Temmuz.2007, 18:48
Fenerbahçe, Zigici'i getirebilirse şükretsin..
bu ne demek oluyor simdi?
fenerbahce zigici rahatlikla getirir.. tek sorun bonservisi

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 18:51
Ama aldığın adam Adriano.. Sıradan birisi değil ki..
Haklısın Mehmet kardeşim.Ancak böyle bir yükün altından kalkabilmek zor.İnşallah Fenerbahçe bu transferi gerçekleştirirde bizde rahatça izleriz..:)

Ayrıca Omerdinho benim demek istediğim o zaten.Cezadan yeni kurtulmuşsun.Sataşmaya başlama..

barahir
08.Temmuz.2007, 18:52
Bence yabancı transferi kapandı.. Hatta fazlamız bile var.. Galiba Mateus'a yine yol göründü..

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 18:54
zigiçi hiç izlemedim ama dediğinize göre iyiymiş hayırlısı olsun
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaşım sen de takmışsın Ronaldo,Adriano diye:D.Biraz zor onlar hem Zigic hava hakimiyetiyle belki o 2 futbolcudan da yararlı olur:).

niye takıyım Fener için hangisi iyiyse o gelsin öyle değil mi? :)

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 18:58
Zigiç'i istesek 2 güne getiririz de bizim yönetim çok yalanladı Zigiç'i, alınacağını sanmıyorum ama keşke alınsa.

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 18:58
zigiçi hiç izlemedim ama dediğinize göre iyiymiş hayırlısı olsun
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

niye takıyım Fener için hangisi iyiyse o gelsin öyle değil mi? :)

Evet öyle.O yüzden Zigic.Bu kadar insan boş konuşmuyor..

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 18:59

alex ikilinin arkasına çok iyi olur bence

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 19:01
"G.Saray'la anlaşma yapmadık"

Galatasaray'a transferi konusu bir süredir spor gündemini işgal eden Kayserisporlu Gökhan Ünal'la ilgili yazılı bir açıklama yapan menajeri Batur Altıparmak, golcü oyuncunun kulübüyle 2009 yılına kadar sözleşmesi olduğunu vurgularken, Galatasaray ile ön anlaşma yapıldığı haberlerini ise yalanladı.

Gükhan Ünal ile ilgili transfer haberlerinin yanlış anlamalara neden olacak biçimde kamuoyuna aksettirildiği kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: ''Bilindiği gibi Gökhan Ünal'ın sözleşmesi Kayserispor Kulübü ile 31 Mayıs 2009 tarihine kadar devam etmektedir. Bu şartlar altında basında sözü edilen ön anlaşma imzalanması ne Galatasaray Kulübü ile ne de başka bir futbol kulübüyle mümkün değildir. Hiçbir doğruluk payı taşımamaktadır. Türkiye'nin 4 büyük takımında veya Avrupa'da oynamak her oyuncunun hedefidir. Ancak böyle bir hedefin gerçekleşebilmesi için Kayserispor'un onayı gerekmektedir. Yapılan görüşmeler neticesinde Kayserispor, Gökhan Ünal'ın bir başka kulübe transferine sıcak bakmamaktadır. Kayserispor ve Gökhan Ünal, aralarında yaptıkları sözleşme gereği yükümlülüklerini yerine getirmeye devam edeceklerdir. Basın organlarında yer alan haberler asılsızdır.''

Lig TV

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 19:02
Şu Gökhan Ünal konusundan bıktım.Artık gelse de istemiyorum.

Saviola veya Santa Cruz ikilisinden biri gelmeli..

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 19:03
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_s3_Nobre.jpg

"Nobre 10 Nuno Gomes eder"

Avusturya'nın Seefeld kasabasında kampa giren Beşiktaş, buradaki ilk antrenmanını yaptı. Siyah beyazlı ekiple birlikte Avusturya'da bulunan Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot kendilerine menajerlerce Nuno Gomes isminin önerildiğini söyleyip, bu konuda ilginç bir yorum yaptı..

Alp dağlarının eteğinde, etrafı tamamen ağaçlarla çevrili bu bölgede yapılan çalışmaya milli takım kamplarında bulunan Rodrigo Tello, Batuhan Karadeniz, eşi doğum yapan Koray Avcı, tedavisi süren Nobre ve Murat Şahin yer almadı. Yaklaşık 20 derecelik bir hava sıcaklığında gerçekleştirilen çalışmada teknik direktör Ertuğrul Sağlam, antrenman öncesi futbolcuları ile kısa bir toplantı yaptı.
Sağlam oyuncularına yoğun bin kamp dönemi geçireceklerini hatırlattı ve herkesin 1 Ağustos'ta oynanacak Şampiyonlar Ligi ön eleme maçına kadar hazır olmasını istedi. Kondisyon hareketleri ile başlayan antrenman 5'e 2 pas çalışması ile devam etti. Yaklaşık 10 dakika süren tempolu koşunun ardından yarı sahada yapılan çift kale maç ile yaklaşık 2 saat süren antrenman sona erdi. Kafile ile beraber Avusturya'ya gelen Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot ve Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk de antrenmanda yer aldılar. İki yönetici menajer Ali Gültiken ile antrenman sahasının dışarısında bir süre spor yaparak form tuttular.

KOLOT'TAN NOBRE'YE ÖVGÜ
Öte yandan Beşiktaş'ta transfer çalışmaları da sürüyor. Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, defansa alınacak oyuncu için araştırmalarının sürdüğünü dile getirdi. Bu bölgeye transfer edecekleri futbolcu için acale etmediklerini tekrarlayan Kolot, "Biz takıma alacağımız her futbolcu için çok kapsamlı araştırmalar yapıyoruz. Aceleci olmaya gerek yok. Hata yapmak istemiyoruz. Ama en geç hafta sonuna kadar bu konu netlik kazanır. Ayrıca bize forvet oyuncuları da öneriliyor. Son olarak menajerler Nuno Gomes'in ismini verdi. Bence 1 Nobre 10 tane Nuno Gomes eder" şeklinde konuştu.

Lig TV

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 19:05
Galatasaray'ın sağ bekinde kim oynayacak bu sene?

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:07
Kolot, uçuşlarda..

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:08
Galatasaray'ın sağ bekinde kim oynayacak bu sene?

Uğur uçar, Sabri, Barış Özbek veya Song..

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 19:12
Uğur Uçar İsviçre'ye götürülmedi sanırım, Kalli onu düşünmüyor.

Sabri'nin sağ bek özellikleri zayıf, daha çok sağ açıkta başarılı, o da olmaz.

Song zaten stoper, o yüzden onun da orada başarılı olacağını sanmıyorum.

En ideal isim Barış Özbek, sanırım o bölgede rakipsiz olacak bu sene.

Mc.Speedy
08.Temmuz.2007, 19:14
Tamam Egemen , Yorumun icin tesekkurler..Iyiki varsin..

dick
Bouzid milli takımında sağ bek oynuyordu diye biliyorum

uAburak89
Uğur Uçar İsviçre'ye götürülmedi sanırım, Kalli onu düşünmüyor.

Sabri'nin sağ bek özellikleri zayıf, daha çok sağ açıkta başarılı, o da olmaz.

Song zaten stoper, o yüzden onun da orada başarılı olacağını sanmıyorum.

En ideal isim Barış Özbek, sanırım o bölgede rakipsiz olacak bu sene.

Uğur Uçar sakat o yüzden Türkiyede kaldı..

Sabri konusunda haklısın.. O pozisyonun adamı değil..

Song Kamerun milli takımında sağ bek oynuyor..

Barış kapalı kutu, şimdiden birşey söylemek yanlış olur..

Ziya38
08.Temmuz.2007, 19:15
Valla bugunlerde Hasan sasi sag bek olarak gorev yapmis ...biryerde okumustum...:)))

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:17
Evet bugünkü çift kale maçta Hasan Şaşı denemiş sağ bek olarak, Hasan hiç memnun olmamış tabi bu durumdan.. :D

Emurafu
08.Temmuz.2007, 19:17
Ugur ucar sakat oldugu icin gitmemis sag beke oyuncu araniyor gizliden yurutuluyor

Kalli baris hakkinda birini sag bek yapicam milli takima yukselcek demisti ayrca barista sag bekte oynayabiliyorum demisti

Kalli kimi nerde oynatacagini iyibilir en azindan gerets gibi oyunculari sacma sapan yerlerde oynatmaz geretsin yaptigi en buyuk hata da zaten buydu

Omerdinho
08.Temmuz.2007, 19:19
Nobre Gomes'in sag ayak parmagi olamaz. Gomes avrupanin kaliteli forvetlerindendir, Nobre ise bitiriciligi olmayan, sadece bogusan mücadele eden bir oyuncu.

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:21
Bugün NTVdeki programda Gökmen Özdemir Galatasaray Tomas ve Carruscayı gönderip 3 yabancı almak istiyor dedi.. Kaleye, orta sahanın sağına ve forveti.. Tabii ne kadar doğru bilemiyorum..

barahir
08.Temmuz.2007, 19:22
Birisi Kolot'u Durdursun..

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 19:22
Kale mi? :S

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:23
Bu adam (Celalettin Kolot) bana acaip itici geliyor, Beşiktaşlı arkadaşlar ne düşünüyor bilmiyorum ama Beşiktaşa herhangi bir faydası yok gibi..

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 19:24
Nobre kanatlardan beslenirse gol atıyor diğer şartlarda sahada yok

ChAoS
08.Temmuz.2007, 19:24
Aynı şey sizin başkan içinde geçerli sanırım....

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:25
Bende şaşırdım ama dediğim gibi yabancı kaleci dedi..

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 19:25
alex ikilinin arkasına çok iyi olur bence

2 forvet arkasına alexi koyarsan avrupa her maç en az 3 yeriz :)