PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 19:26
Yabancı kaleciye ihtiyaç varsa neden orkun alındı fevzi gönderildi?? bende doğru değil

TürkuAz
O halde ortada bi karışıklık var.Herkes farklı birşey söylüyor.

Mc.Speedy
Biz bizim yonetime bakacak olursak ruyamizda Avrupa karmasini GS olarak gorecegiz galiba...

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:27
Aynı şey sizin başkan içinde geçerli sanırım....

Bana dedin galiba, ama bunun yeri burasımıdır.. Kolot hakkındaki görüşünü sordum sadece, bizim başkanla ilgili olan şeyin konuşulacağı yer Galatasaray konusu değil midir ?

ChAoS
08.Temmuz.2007, 19:30
Bana dedin galiba, ama bunun yeri burasımıdır.. Kolot hakkındaki görüşünü sordum sadece, bizim başkanla ilgili olan şeyin konuşulacağı yer Galatasaray konusu değil midir ?

Yoo hayır sen gelip nasıl beşiktaş konusuna gelip kolotu eleştirebiliyosan kendi başkanına yapılan eleştriyide burası yeri değil gibi mazaretlerle geçiştiremezsin..

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:32
Savunmaya geçmek yerine fikrini söyleyebilseydin keşke.. Ayrıca bizim başkanı bilen biliyor, kaç sene oldu.. Celalettin Kolot yeni gelen birisi ve ben Beşiktaşlı arkadaşların ne düşündüğünü merak ettim..

deniz.91
08.Temmuz.2007, 19:36
Kayseri'den Gökhan açıklaması! Galatasaray'a transferi konusu bir süredir spor gündemini işgal eden Kayserisporlu Gökhan Ünal'la ilgili yazılı bir açıklama yapan menajeri Batur Altıparmak, golcü oyuncunun kulübüyle 2009 yılına kadar sözleşmesi olduğunu vurgularken, Galatasaray ile ön anlaşma yapıldığı haberlerini ise yalanladı. Gökhan Ünal ile ilgili transfer haberlerinin yanlış anlamalara neden olacak biçimde kamuoyuna aksettirildiği kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: ''Bilindiği gibi Gökhan Ünal'ın sözleşmesi Kayserispor Kulübü ile 31 Mayıs 2009 tarihine kadar devam etmektedir. Bu şartlar altında basında sözü edilen ön anlaşma imzalanması ne Galatasaray Kulübü ile ne de başka bir futbol kulübüyle mümkün değildir. Hiçbir doğruluk payı taşımamaktadır. Türkiye'nin 4 büyük takımında veya Avrupa'da oynamak her oyuncunun hedefidir. Ancak böyle bir hedefin gerçekleşebilmesi için Kayserispor'un onayı gerekmektedir. Yapılan görüşmeler neticesinde Kayserispor, Gökhan Ünal'ın bir başka kulübe transferine sıcak bakmamaktadır. Kayserispor ve Gökhan Ünal, aralarında yaptıkları sözleşme gereği yükümlülüklerini yerine getirmeye devam edeceklerdir. Basın organlarında yer alan haberler asılsızdır.'' 08.07.2007 Kaynak : AA

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 19:37
Roberto Carlos'ın şanında transfer yapcaz diyip Cisse'yi alan bir adam için ne düşünülebilir ki ??

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 19:37
Burak Kıvanç Oktay ı mumla arıyom desem yeterli galiba...

ChAoS
08.Temmuz.2007, 19:38
Savunmaya geçmek yerine fikrini söyleyebilseydin keşke.. Ayrıca bizim başkanı bilen biliyor, kaç sene oldu.. Celalettin Kolot yeni gelen birisi ve ben Beşiktaşlı arkadaşların ne düşündüğünü merak ettim..

Savunmaya geçtiğim filan yok evet baya oldu sizin başkan geleli ama el birliğiyle feneri düşürdüğümüz sezon şampiyon oldu o kadar benim galatasaraylı arkaaşım çok hepside canaydın'dan nefret ediyolar bi sen savundun , ayrıca ben beşiktaşlıyım buraya gelip mesaj atıp sonrada ben beşiktaşlı arkadaşlara söyledim demen çok yanlış beşiktaş konusu hakkında herkesin yorum yapma hakkı vardır ayrıca burada özhan canaydınıda konuşurum aziz yıldırımıda buna sen karar veremezsin

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 19:39
O bu hikayede Sinan Engin bu görevde olmalıydı bence

barahir
08.Temmuz.2007, 19:39
Sinan Engin Olsaydı Eğer Beşiktaş Dış Transferi Çoktan bitirmişti..

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 19:40
Gökhan Ünal'ı zorla kadroda tutuyorlar ... Bu sene ne kadar verim alabilirler ki ?

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:40
Savunmaya geçtiğim filan yok evet baya oldu sizin başkan geleli ama el birliğiyle feneri düşürdüğümüz sezon şampiyon oldu o kadar benim galatasaraylı arkaaşım çok hepside canaydın'dan nefret ediyolar bi sen savundun , ayrıca ben beşiktaşlıyım buraya gelip mesaj atıp sonrada ben beşiktaşlı arkadaşlara söyledim demen çok yanlış beşiktaş konusu hakkında herkesin yorum yapma hakkı vardır ayrıca burada özhan canaydınıda konuşurum aziz yıldırımıda buna sen karar veremezsin

Başkanı savunacak son kişi benim bu dünyada, mesajlarımı nasıl okuyorsun anlamadım doğrusu.. Ayrıca Beşiktaşlı arkadaşlar derken seni de bu grubun içinde düşündüm ama Kolotla ilgili tek cümle yazmadın nedense.. Her konuyu her yerde konuşacaksak, birden çok konuya ne gerek var ?

Rodrigo Tello
08.Temmuz.2007, 19:41
O bu hikayede Sinan Engin bu görevde olmalıydı bence

Bencede Sinan Engin cok iyiydi...

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 19:41
G.Ünal ı satmamakta epey bi kararlı Kayserispor...

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:43
Bulunmaz hint kumaşı değil, bu kadar abartmanın bir anlamı yoktu zaten..

Fıratcan Alçınkaya
Gençlik aşısı!

30 kişilik kadro
Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdürecek olan Beşiktaş’ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam, 30 kişilik geniş bir kadro hazırladı. Siyah-Beyazlılar’da Altay’dan kiralanan genç file bekçisi Atilla ile birlikte Batuhan Karadeniz, Aydın Karabulut, Serdar Özkan, Koray Şanlı ve Can Erdem de kamp kadrosunda yer alıyor. Kartal’ın genç hocası Sağlam, kamp sonrasında bazı isimlerin İstanbulspor’a kiralanması kararını verecek.

4 maç oynanacak
Teknik Direktör Sağlam, birçok Süper Lig takımının talip olduğu Mehmet Sedef ile Gökhan Güleç de kafilede yer aldı. Ayrıca takımdan ayrılması beklenen Mustafa Doğan da İstanbul’da bırakılmadı. Kara Kartallar, 14 günlük Avusturya kampı süresince 4 özel maç oynayıp, yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek. Siyah-Beyazlılar yeni sezonun ilk karşılaşmasına 1 Ağustos’ta Şampiyonlar Ligi ön elemesinde çıkacak.

barahir
Tartışma Bitsin.. Konumuz Transfer Haberleri..

ChAoS
08.Temmuz.2007, 19:44
Başkanı savunacak son kişi benim bu dünyada, mesajlarımı nasıl okuyorsun anlamadım doğrusu.. Ayrıca Beşiktaşlı arkadaşlar derken seni de bu grubun içinde düşündüm ama Kolotla ilgili tek cümle yazmadın nedense.. Her konuyu her yerde konuşacaksak, birden çok konuya ne gerek var ?

Daha kolot geleli 2-3 ay oldu ne yorumu beklyosun benden , ayrıca beşiktaşa gelen bütün oyuncuların sebebi kolotmu bu takımın herşeyi kolotmu ki
yapılacak transferler hakkında herşey onunlamı bitiyo ki kolot şöyle kolot böyle diye eleştriyosunuz sinan enginide gördük zamanında

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 19:44
Gençleri kampa almak iyi bi şey ama bunları ligde kullanilecek mi orası önemli zaten ...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

yapılacak transferler hakkında herşey onunlamı bitiyo ki kolot şöyle kolot böyle diye eleştriyosunuz sinan enginide gördük zamanında

Roberto Carlos'un şahında transfer yapıcaz diyip cisseyi getiren adamı eleştirmemek lazım doru diyorsun ona gülüp geçmek gerekir

Rodrigo Tello
08.Temmuz.2007, 19:47
Gençleri kampa almak iyi bi şey ama bunları ligde kullanilecek mi orası önemli zaten ...

Kampa alıyoki gencleri kullanıp kullanamıyacagına karar veriyor...

Bugra19o3
08.Temmuz.2007, 19:48
Can Erdem Müthiş Bir Forvet Bence..... Bobo ile iyi işler çıkarır...ama Önce Pişmesi Lazım...

ChAoS
08.Temmuz.2007, 19:49
Fernando Gago'dan
Roberto Carlos'un şahında transfer yapıcaz diyip cisseyi getiren adamı eleştirmemek lazım doru diyorsun ona gülüp geçmek gerekir

Tabi ya herşeye kolot karar veriyo, bu takımda başka kimse yok ,tek merci kolot belki önemli biri vardı listemizde anlaşamadık ,herşey kolotlamı bitiyo belki parası fazla geldi bilemeyiz öyle bir açıklama yapmış olabilir, dediklerine göre beşiktaş kulübünü kolot yönetiyo sanırım, herşey kolotun elindeymiş gibi

Rodrigo Tello
08.Temmuz.2007, 19:49
Nerden biliyosun Roberto Carlos sahında bir transfer yapmıycagımızı daha transfer dönemi bitmedi ! Nerden biliyosun Cisse'ni Carlos'a karsılık alındıgını ? Ayrıca bizim öyle bir takıntımız yok 34 yasında yıldız getirmek gibi.Gerekli yerlere gereken transferi yapmak bizim için daha önemli belkide !

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 19:51
‘Kale emin ellerde’

Milli file beçkisi, “Sadece Beşiktaşlılar değil, tüm Türkiye benim performansımı merak ediyor. Herkesin hayalindeki Rüştü’den daha iyi bir şekilde oynayacağım. Birlikte çalıştığım Hakan ve Murat kardeşlerim ile uyum içinde rekabet edeceğiz” dedi. Ayrıca Rüştü bundan böyle eski takımı Fenerbahçe hakkında yorum yapmayacağının altını çizdi.

Kara: Rüştü’ye destek olun
Azerbaycan’ın Karabağ takımının teknik direktörü Rasim Kara, Türkiye’den ayrılmasının en büyük sebebinin, yabancı oyuncu ve antrenörlere verilen değerin Türklere gösterilmemesi olduğunu söyledi. Kara, “Milli Takım’da çalıştığım dönemde Rüştü’yü Beşiktaş’a getirmiştim, ama o zaman almayıp 12-13 yıl sonra transfer ettiler. Süleyman Seba ve Gordon Milne, sakatlık geçirdiği için riske girip Rüştü’yü takıma dahil etmek istemediler. Ben Beşiktaş taraftarlarından Runje’ye vermiş oldukları desteğin yarısını Rüştü’ye vermelerini istiyorum” diye konuştu.

TürkuAz
08.Temmuz.2007, 19:54
Ümit Karan'dan kaliteli değil.Fazla çırpınmayalım..

Yabancı forvet istiyoruz..:p

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 19:54
Bugün NTVdeki programda Gökmen Özdemir Galatasaray Tomas ve Carruscayı gönderip 3 yabancı almak istiyor dedi.. Kaleye, orta sahanın sağına ve forveti.. Tabii ne kadar doğru bilemiyorum..

Tomas ve Carrusca gönderilip yerine 3 yabancı alınırsa, ve bu kaleci, sağ açık ve forvet olursa, muhtemelen +1 kaleci veya sağ açık olur. Alınan kaleci, genç bir kaleci de olabilir, 2. kaleci olarak düşünülebilecek birisi veya Orkun as kaleci olur, ona yedek olarak bir kaleci alınır, 6 tane de yabancı 11'de oynar.

barahir
08.Temmuz.2007, 19:56
Onları göndermesi bi para + alınacak adamlar bi para.. 3'ünü birden yollamaları zor gibime geliyo..

Ayrıca Carrusca'nın söz hakkı Ülker Grubunda diye biliyorum ben

uAburak89
08.Temmuz.2007, 19:59
Tomas için kulüp aranıyormuş, ama maliyeti çok geliyormuş bir çok takıma.. Gönderip ücretinin bir kısmını GS karşılayacakmış.. Böyle bir formül bulmuşlar galiba.. Carrusca olayı da bonservis Ülkerde.. 3 milyon dolar civarı para veren takıma gidecekmiş..

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 20:02
Ne elimizdekileri değerine yollayabiliyoz... Ne dışardakilerini değerine alabiliyoz...

Del Piero_10
08.Temmuz.2007, 20:04
Fernando Gago'dan

Tabi ya herşeye kolot karar veriyo, bu takımda başka kimse yok ,tek merci kolot belki önemli biri vardı listemizde anlaşamadık ,herşey kolotlamı bitiyo belki parası fazla geldi bilemeyiz öyle bir açıklama yapmış olabilir, dediklerine göre beşiktaş kulübünü kolot yönetiyo sanırım, herşey kolotun elindeymiş gibi

Nerden biliyosun Roberto Carlos sahında bir transfer yapmıycagımızı daha transfer dönemi bitmedi ! Nerden biliyosun Cisse'ni Carlos'a karsılık alındıgını ? Ayrıca bizim öyle bir takıntımız yok 34 yasında yıldız getirmek gibi.Gerekli yerlere gereken transferi yapmak bizim için daha önemli belkide !

Tartışmayı bitirin dendi.

Emurafu
08.Temmuz.2007, 20:06
Gokhan unal konusunu kapatin yine tartisma acikmasin gokhan icin bekliyelim

eGowiCh
08.Temmuz.2007, 20:19
Celal Kolot konuşacağına biraz iş yapsa daha iyi olur. Transfer yapacağına sürekli konuşuyor.

"R.Carlos klasında bir dünya yıldızı alacağız."
"Şartlar uygun olursa Boumsong'u alacağız."
"Navarro en geç Pazartesi biter."
"Yerli transferini bitirdik."
"Nobre 10 Nuno Gomes eder."

Üç büyüklerde en çok medyaya transfer hakkında demeç veren yönetici Celal Kolot'tur herhalde, sürekli konuşuyor ama icraat yok. Fenerbahçe ve Galatasaray yöneticileri sessiz sakin işleri bitiriyorlar, icraat yapıyorlar, Kolot'un tecrübesizliği Beşiktaş'a büyük zarar verebilir bu sene.

ChAoS
08.Temmuz.2007, 20:23
Celal Kolot konuşacağına biraz iş yapsa daha iyi olur. Transfer yapacağına sürekli konuşuyor.

Üç büyüklerde en çok medyaya transfer hakkında demeç veren yönetici Celal Kolot'tur herhalde, sürekli konuşuyor ama icraat yok. Fenerbahçe ve Galatasaray yöneticileri sessiz sakin işleri bitiriyorlar, icraat yapıyorlar, Kolot'un tecrübesizliği Beşiktaş'a büyük zarar verebilir bu sene.

Alıntı:
M@rmel@t´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fernando Gago'dan

Alıntı:
Fernando Gago´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster

Alıntı:
welet´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster

Del Piero_10
Tartışmayı bitirin dendi.

Tam olarak anlamadın galiba biz tartışmayı bitirmiştik biraz önce

erdemzorer10
08.Temmuz.2007, 20:27
geçen gün de forumda bi arkadasla bu konuyu tartısmıstık 2 forvetli

sistemde arkalarnda bi de alex olursa Fb nin orta sahası çok düşer eger 2

forvet oynatılacaksa defansın ve orta saha blogunun tabiri caizse kaya gibi

olması lazım orta saha elemanlarının 90 dk kosması mücadeleyi hiç elden

bırakmaması lazım..bu görevi yapabilecek appiahla marco paşa var bide belki

kemal ama bence 2 forvet avrupa için çok büüyk risk

erdemzorer10
08.Temmuz.2007, 20:33

katılıyorum..zaten Bjk nın çok transfere ihtiyacı yoktu eger dogru planlama yapıp dogru admları zamanında atsaydı transferi 10 günde bitirirdi Bjk..ztn otrmş bi kadrosu ve sistemi var bi önlibero bi stoper birde sag açık ihtiyacı vardı zaten..kolot konusacagna iş yapsaydı suanda Bjk tam kadro kamptaydı

ama bence kolota ragmen Bjk bu yılın en büyük favorilernden biri
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bjk taraftarlarının dikkat etmesi gereken isim herkesinde bildigi gibi Batuhan

Karadeniz..inanlmaz bi forvet olacak..smdiden milli takımda Batuhan-Cem

Sultan ikilisini forvet hattında görebiliyorum

fm26mer
08.Temmuz.2007, 20:33
Ordu'da gençlik aşısı

Türk Telekom Lig A'da 3. sezonunu yaşayacak olan ORDUSPOR, genç bir ekip kurmak için kolları sıvadı. Mor-beyazlı kulüp, Trabzonspor ve Galatasaray'da umut vaad eden gençlerle kadrosunu güçlendirdi.

Teknik direktörlüğünü Suat Kaya'nın yapacağı ORDUSPOR'un, Trabzonspor'dan ve Galatasaray'dan 6 futbolcuyla prensipte anlaşma sağladığı öğrenildi. Trabzonspor'dan Cem Demir, Emre Aygün ve Ufuk Bayraktar ile Galatasaray'dan Uğur Akdeniz, Uğur Erdoğan ve Cihan Can ile anlaşan Mor-beyazlı ekip, Brezilya asıllı Azeri futbolcu Ernani Perreria ile de sözleşme imzaladı. Teknik heyet ve futbolcularla hafta içerisinde toplu imza töreni yapılacağı belirtildi.

Lig tv.com.tr

Ugur akdeniz Ugur akdemir olmasin Paf ta ugur akdeniz diye biri yok

Evet orduda bayağı iddialı , Bu oyuncular gelirse, bana göre Çıkarlar gibi,Uğur erdoğan gecen sezon istanbulda güzel oynadı, bu senede Sadi ile birlikte çok gol ayarlar kanımca:)

Emurafu
08.Temmuz.2007, 20:36
Suat Kaya'nın idolü Fatih Terim

Orduspor'da, teknik direktör Suat Kaya, ''Futbol hayatımda kazandığım bilgi ve tecrübeyi, bundan sonra Orduspor için harcayacağım'' dedi.

Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Orduspor'da, teknik direktör Suat Kaya, ''Futbol hayatımda kazandığım bilgi ve tecrübeyi, bundan sonra Orduspor için harcayacağım'' dedi.

Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ordu'ya geleli bir hafta olmasına rağmen Orduluların ve Orduspor taraftarlarının kendisini bağırlarına bastığını söyledi. Futbol hayatını dolu dolu ve başarılarla geçirdiğini belirten Kaya, şöyle konuştu:

''Türkiye'de büyük takımlarda forma giyme fırsatım oldu ve büyük kupalarda hep kazanan kişi oldum. Artık futbolcu değil, teknik adam olarak futbol hayatımı sürdürüyorum. Geçen yıl ilk teknik direktörlük tecrübemi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da yaptım. Başarılı olduğumu da düşünüyorum. Ama artık Orduspor'dayım ve Orduspor'un başarısı için ter dökeceğim. Futbol hayatımda kazandığım bilgi ve tecrübeyi, bundan sonra Orduspor için harcayacağım. Bu şehir başarıya hasret. Bu şehir Süper Lig'e hasret ve aşık. Ben elimden gelirse bu aşıkları Süper Lig'de buluşturacağım.''

Çok kaliteli bir ligde mücadele edeceklerini de ifade eden Kaya, ''Ama artık Orduspor'u hak ettiği yere çıkartmak gerekiyor. Muhteşem bir taraftar topluluğuna sahip. Bütün maçlarını dolu tribünlere oynuyorlar. Tesisleri dört dörtlük. Tek eksikleri Süper Lig, inşallah bunu da bu sezon başaracağız'' dedi.

Kaya, kendisine her zaman eski hocası olan Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim'i örnek aldığını da belirterek, ''Bundan sonra da örnek almaya devam edeceğim. Fatih hocanın başarısı tartışılmaz. İnşallah bizler de ilerleyen yıllarda Fatih Terim kadar başarılı birer teknik adam oluruz'' diye konuştu.

Orduspor geleceğin takımın kurdu

Türk Telekom Lig A'da 3. sezonunu yaşayacak olan Orduspor, genç bir ekip kurmak için kolları sıvadı.

Mor-beyazlı kulüp, Trabzonspor ve Galatasaray'da umut vaad eden gençlerle kadrosunu güçlendirdi.

Teknik direktörlüğünü Suat Kaya'nın yapacağı Orduspor'un,
Trabzonspor'dan ve Galatasaray'dan 6 futbolcuyla prensipte anlaşma
sağladığı öğrenildi.

Trabzonspor'dan Cem Demir, Emre Aygün ve Ufuk Bayraktar ile Galatasaray'dan Uğur Akdeniz, Uğur Erdoğan ve Cihan Can ile anlaşan Mor-beyazlı ekip, Brezilya asıllı Azeri futbolcu Ernani Perreria ile de sözleşme imzaladı.

Teknik heyet ve futbolcularla hafta içerisinde toplu imza töreni yapılacağı belirtildi

Kardes bu oyuncular orduya geldi sadce resmi imza atilcak show bekleniyor ernani gordum baya kilolu kapkara adam valla

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 20:37
Eğer 2 forvet arkasına Alexi koyarsak ancak şöle olur... 3 kişi ileride arkasında 3 işçi deniz api aurelio gibi (kanat organizasyonu yok) 4 defans ... bu sistemde avrupa iyice zorlaşır

AneLKa_90
08.Temmuz.2007, 20:37
haklısınız da 2 forvet oynamamız şart avrupada tek forvet barça,chelsea,milan vs. takımlar oynuyo onlarda dev yani o yüzden 4-1-2-1-2 en iyisi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

alexe serbestlik de verilebilir mesela

erdemzorer10
08.Temmuz.2007, 20:39
Eğer 2 forvet arkasına Alexi koyarsak ancak şöle olur... 3 kişi ileride arkasında 3 işçi deniz api aurelio gibi (kanat organizasyonu yok) 4 defans ... bu sistemde avrupa iyice zorlaşır

evet tek ihtimal öyle olyo alex in arkasnda 3 tane ölümüne oyncu

lazm..sürekli kosup pres yapacak rakibi bozacak..ama dedigin gibi o zmnda

kanat organizasyonu olmaz..ki fb o taktikle oynayacak olsa ali bilgin vederson

gibi kanat oyncularını transfer etmezdi fb bu yıl yne tek forvet oynar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

haklısınız da 2 forvet oynamamız şart avrupada tek forvet barça,chelsea,milan vs. takımlar oynuyo onlarda dev yani
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

alexe serbestlik de verilebilir mesela

barça tek forvet oynyo ama eto'o nun arkasnda ronaldinho messi ve deco olyo :D o yüzden haklsn dev klüpler yapyo bu taktigi..ama çift forvetnde riski ortada

eger alex in arkasnda 3 tane işçi oyncu oynatacaksa o zmn 2 forvet oynayabilr takım ama üsttede dedigim gibi 2 forvet oynayacak olsa ali bilgin ve vederson gibi kanatlar transfer edilmezdi

bekleyp görelm :)

emir cavak
08.Temmuz.2007, 20:52
Orduspora Faydalı Olacak İsimler

Aşk-ı Şehir
08.Temmuz.2007, 21:18
Evet orduda bayağı iddialı , Bu oyuncular gelirse, bana göre Çıkarlar gibi,Uğur erdoğan gecen sezon istanbulda güzel oynadı, bu senede Sadi ile birlikte çok gol ayarlar kanımca:)

ömer şadi gitti yav çaykur rize aldı ;;)

Rodrigo Tello
08.Temmuz.2007, 21:23
Can Erdem'de unutulmasın

Emurafu
08.Temmuz.2007, 21:45
ömer şadi gitti yav çaykur rize aldı ;;)
Tek önemli kayıp sadi ama olsun cok iyi oyuncular aldık suat hoca yatırım yapmaya basladı

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 22:33
Katılmıyorum Emrah TSL nin en iyi forvetleri G.Ünal - Ü.KaraN biri Kayseri de olduğuna göre en iyi forvetler GS de değil...

uAburak89
08.Temmuz.2007, 22:37
İyice abarttınız, Necati gibi bir adamın sakatlık gibi sorunları olmadığı zaman neler yapabildiğini hepimiz görmedik mi ? 2 sene önceki, şampiyonlukta en büyük katkı Necatinindi.. Lig bir başlasın, göreceğim ben bu forvetlere laf atan arkadaşları.. :D

deniz.91
08.Temmuz.2007, 22:37
bencede bir ümit karan var gsde iyi olarak şuan

deniz.91
08.Temmuz.2007, 22:38
İyice abarttınız, Necati gibi bir adamın sakatlık gibi sorunları olmadığı zaman neler yapabildiğini hepimiz görmedik mi ? 2 sene önceki, şampiyonlukta en büyük katkı Necatinindi.. Lig bir başlasın, göreceğim ben bu forvetlere laf atan arkadaşları.. :D

bende görecem bazı arkadaşları gökhan gsye gelecek bu yıl kesin diyenleri bazıları benden özür dileyeceklerdi gökhan kalırsa(::)

Noz
08.Temmuz.2007, 22:38
baskan siz transfer isini beceremiyorsunuz deyip yetkiyi baskalarina verse super olcak ya neyse...

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 22:40
Eğer Gsde Ümit Karan dışında iyi forvet olsa Kalli veya yönetim forvet aramaz zaten 3 tane çok iyi forvet var ya :D:D

uAburak89
08.Temmuz.2007, 22:44
Biraz insaflı ve mantıklı düşünün, Forvetlere pas verecek orta saha yoktu Galatasarayda geçen sene.. Bu sene çok sağlam bir orta sahamız var, işin rengi değişecek bence..

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 22:44
Ziconun marifetleri şimdi belli olacak eğer iyi bir forvet alınırsa bakalım zico ne yapacak ??

Lincoln10
08.Temmuz.2007, 22:46
Çarşamba Gününü Bekleyin...
Gstvnet.com editörü Samet Doğan'ın aldığı habere göre ismini şuan açıklamak istemediğimiz büyük bir transferi Galatasaray en geç çarşamba günü gerçekleştirecek....

Fernando Gago
yaw diyorsunuz ki türkiyenin en iyi forvetleri gsde bu sizin görüşünüz peki neden Kalli ve yönetim hala forvet aryor ?? ümit karan süper bir forvet necati belli dönemlerde iyi oynuyor diğer ikisini konuşmak dahi yanlış olur bence :)

Omerdinho
Zigic'i getirsinler baska birsey istemiyorum..

Ziya38
08.Temmuz.2007, 22:47
Yazi gorukmuyor arkadasim.

Gstvnet.com editörü Samet Doğan'ın aldığı habere göre ismini şuan açıklamak istemediğimiz büyük bir transferi Galatasaray en geç çarşamba günü gerçekleştirecek....

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 22:47

Ali yazılar zor gözükmüyor :D:D
kaynak iyi yerden çarşamba gününü bende bekliyorum valla :D

deniz.91
08.Temmuz.2007, 22:48
Biraz insaflı ve mantıklı düşünün, Forvetlere pas verecek orta saha yoktu Galatasarayda geçen sene.. Bu sene çok sağlam bir orta sahamız var, işin rengi değişecek bence..

neden ardayı falan iyi övüyordunuz ama sabriyi falan

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 22:49
Zigiç bu sene kaç gol attı ?? fiziksel olarak aradığmız tipte bir oyuncu ama avrupada ne kadar faydalı olur bilemem

Lincoln10
08.Temmuz.2007, 22:49
deniz türkiyenin en iyi forvetleri kim Gs dekiler değilse.say şunları merak ettim yoksa bizim bilmediğimiz oyuncular mı var fb'de

uAburak89
08.Temmuz.2007, 22:52
Sadece kanatlardan gelerek mi gol atılır, Deniz yapma yav.. Orta sahanın göbeği felç durumdaydı.. Yol geçen hanı gibi.. :D

deniz.91
08.Temmuz.2007, 22:52
deniz türkiyenin en iyi forvetleri kim Gs dekiler değilse.say şunları merak ettim yoksa bizim bilmediğimiz oyuncular mı var fb'de

türkiyede sadece fm mi var

sayayım heemn GÖKHAN ÜNAL, ÜMİT KARAN, UMUT BULUT, CANGELE, BOBO........
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Sadece kanatlardan gelerek mi gol atılır, Deniz yapma yav.. Orta sahanın göbeği felç durumdaydı.. Yol geçen hanı gibi.. :D

iyide kayserinin de ort göbek kötüydü kanatlar işliyodu attı gökhan yine(:

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 22:53
Ümit Karan türkiyenin en iyi forveti şu konumda ama Kezmanın kalitesi ortada adamın sorunları belli

uAburak89
08.Temmuz.2007, 22:53
Türk forvetleri kastediyorduk biz ama..

Lincoln10
08.Temmuz.2007, 22:54
başka denize demiştim ama:Dneyse ben takım olarak bahsettim orda gördüysen yoksa bilinmedik futbolcular kayseride mi :D

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 22:55
Türk forvetleri kastediyorduk biz ama..

yaw türk forvetleri diyorsanız zaten fbde bjkde türk forvet yokki oynayan:D biz boşuna tartışıyoruz :D:D pardon valla

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 22:56
Cangeleye gelene kadar çok forvet var :D

deniz.91
08.Temmuz.2007, 22:58
Cangeleye gelene kadar çok forvet var :D

Cangeleyi bu sezon göreceksiniz geçen yıl takımı neydi Cangele gol atsın

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 22:59
Cangeleyi bu sezon göreceksiniz geçen yıl takımı neydi Cangele gol atsın

Böle konuşmak için çok erken izleyip görücez onu seneye konuşurız bence :)

Lincoln10
08.Temmuz.2007, 22:59
cangele kim allah aşkına güldürmeyin beni:D

deniz.91
08.Temmuz.2007, 23:03
cangele kim allah aşkına güldürmeyin beni:D

tamam madem öyle diyorsunuz ama cangele kim dediğiniz sizden çok ksısıtlı bir takımda küme düşen takımda necatiden hakandan ve hasan kabzeden çok gol attıo hani sizin en iyi forvetlerden

Lincoln10
08.Temmuz.2007, 23:05
necati hakan ve hasan geçen sezon kaç maç oynamış bir onlara bak istersen

JunkChorn
08.Temmuz.2007, 23:12
Bence transfer yapılmayacak yapılırsa da kesinlikle beklediğimiz gibi olmayacak.

Fernando Gago
08.Temmuz.2007, 23:13
Bence transfer yapılmayacak yapılırsa da kesinlikle beklediğimiz gibi olmayacak.

Transfer yapılacağından eminim :) duyum filan mı aldın ki ??

Hugo
08.Temmuz.2007, 23:19
Uzatmayııın.. Türkiy'enin en iyi forvetlerinden biri için (ilk üçtedir kendileri..) avatarıma bakın..

Sekopej
08.Temmuz.2007, 23:25
Ee artık müdahale etme zamanı gelmiş. Eray uyarı yapmış ama pek dinlenilmiyor sanırım.

Konu Galatasaray Transfer Haberleri. Bu konu altında neyin konuşulup neyin konuşulmayacağını bilebileceğinizi tahmin ediyorum, o nedenle neyin konuşmanız gerektiğini söylemiyorum.

Umarım anlaşılmışımdır...

erdemzorer10
08.Temmuz.2007, 23:37
:66:Trabzonsporumuzu gönülden tebrik ediyoruz

TRABZONSPOR : 6
vlaznia : 0 BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ :66:

Fıratcan Alçınkaya
08.Temmuz.2007, 23:56
Kartal'dan Stepanov'a bombası

Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş; Navarro ve Yepes defterini tamamen kapattıktan sonra rotasını Trabzonsporlu Milan Stepanov'a çevirdi. Siyah-beyazlılar, Tigana döneminde de talip oldukları Sırp oyuncu için yeniden harekete geçtiler.

Rota Stepanov

Defansı güçlendirmek isteyen yönetim, şimdi de Trabzonspor'un 'mutsuz' stoperinin peşine düştü.

Transfer sezonunun başlamasından bu yana savunmayı takviye etmeye çalışan ve Fransız ön libero Cisse'yi aldıktan sonra tüm dikkatini stopere çeviren Beşiktaş, talip olduğu tüm oyuncularda pürüz çıkması üzerine Stepanov'a yöneldi. Trabzonspor'dan ayrılmak istediğini açıklayan Sırp futbolcu için girişimlere başlayan
siyah-beyazlıların, Chelsea'den 5 milyon euro isteyen bordo-mavili yöneticileri ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

2 FUTBOLCU ARTI PARA

Geçen sezonun devre arasında Chelsea'nin Stepanov'u istediği iddiaları üzerine 5 milyon euro isteyen Trabzonspor'un, 'gitmek istiyor, verim alamayız' düşüncesiyle Beşiktaş'a indirim yapabileceği öğrenildi. Stepanov'u Avusturya kampına dahil etmek isteyen siyah-beyazlıların iki futbolcu artı para önerisi yapmaya hazırlandığı da sızan bigiler arasında.

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 00:19
alırsak adam gibi bi oyuncu alırız yoksa ıı-ıhh

aslında kadro tamam şu anda bundan sonraki transferler taraftarı mutlu etmek için olur heralde

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 00:24
Bence forvet alınmalı takıma deivid-mateus hemen gitmeli

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 00:25
Zigiç bu sene kaç gol attı ?? fiziksel olarak aradığmız tipte bir oyuncu ama avrupada ne kadar faydalı olur bilemem

toplam 35 macta 13 gol atmis fena degil ispanya gibi bir ligde
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bence forvet alınmalı takıma deivid-mateus hemen gitmeli

aynen ama kim bu forvet? :icon_smile:

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 00:28
aynen ama kim bu forvet? :icon_smile:

Onu yöneim ve Zico düşünsün :)

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 00:29
Stepanov'u ben beğenmiyorum çok (+) özelliği yok sıradan bir oyuncu bence

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 00:38
colin kazım kezmanın yanına nasıl olur?

Varonil
09.Temmuz.2007, 00:55
Kazım iyi bir oyuncu.Kumaşı boş olmadığı belli.Ancak şu an için Avrupa maçlarında Kezman'la yanyana oynamayı kaldıramayabilir.(Böyle diyorum ama Devid'e UEFA Kupasında en kritik maçlarda şans verilmişti:)).

Bugün bazı gazetelerde Adriano ile 1+1 yıllık kiralık olarak anlaşıldığını okudum.Gelirse güzel olur.Avrupa'da Adriano-Kezman forvet ikilisi oynar:)

KaF KeF
09.Temmuz.2007, 00:58
ünlü olup olması önemli değil..Bulduğunu atan olsa yeter.......

Cengo
09.Temmuz.2007, 01:04
Ziconun marifetleri şimdi belli olacak eğer iyi bir forvet alınırsa bakalım zico ne yapacak ??

Doğru isim alınırsa fazlası ile ofansif oynanabilir.
Ze Robeto gibi biri alınmalıydı, şansı varken Fenerbahçe görüşme fırsatını tepti, kim Bayern'e hayır diyebilir ki?Geçen sezon Brezilya'daki müthiş performansından sonra çok fazla talibi çıkar sanıyordum..

Milli Takım formatınca önlibero oynadı, fazlası ile başarılı oldu.

------- Ze Roberto - Aurelio -Appiah --------- düzeni üçlü orta sahada fazlası ile başarılı olabilirdi.Milan da böyle oynuyor, burada kritik nokta ne Gattuso, ne de Andrea Pirlo.
Kesinlikle o düzende Ze'nin yerinde olan Clarence Seedorf.
Diğer oyuncular bir şekilde bulunabilir ama 3lü orta sahayı dengeleyebilecek güçlü, hırslı, hızlı, ofansif ve defansif bir MC bulmak imkansız gibi birşeydir.
Her ne kadar oyun tekniğini beğenmesem de performans getiren oyun stili nedeniyle kim giderse gitsin Seedorf'un gitmesi imkansızdır.
4-3-1-2 oynayacak takımın o bölgeye doğru oyuncusu bulması gerekir, Seedorf sadece MC değil, DMC ve AML gibi de oynuyor.O bölgeyi sürekli katederek tüm sahanın sol bölümünü resmen turluyor.Orasını resmen hapsediyor.Böyle bir oyunda zaten, geniş alanda defansif alan paylaşımı yapabilecek ve birbirleriyle rakibin paslarını engelleyecek alan daraltamaları yapacak şekilde yardımlaşabilen ileri oyun görüşlü mantaliteye sahip oyuncular gereklidir.

BU yüzden Fenerbahçe ofansif oynamaya müsait değil, hızlı oynaması da bu yüzden çok sıkıntılı olacaktır.Zira Milan'da o üçlü orta saha hep beraber hızla çıkıyor, hep beraber hızla geliyor.
Türkiye'de 4lü orta sahada bile bunu zor yapabiliyorsunuz, oyuncuların oyun mantaliteleri ne yazık ki sıfırın altında :icon_confused:

Fenerbahçe'de bu seneki değişim ufak çaplı oyuncu revizyonları ile oldu, gelen oyuncular yurt dışı kökenli, oyun profilleri daha fazla etkili, taktisyen oyuncular.Bu da uyum sürecinin ardından oyun formatına bir takım olumlu gelişmeler gösterebilir.
Özellikle Deniz gibi sadece görev adamı, kontrolle oynatılabilen az yetenekli oyuncuları sayısı azaltılmalı, hatta en fazla 1 olmalı, yapılabiliyorsa da hiç kalmamalıdır.

Aurelio'nun defansif olarak fiziksel zayıf kalması ve vücut vücuta oynamaması ortasahanın yırtıcılığına büyük bir darbe vuruyor.Zira zaten Appiah canla başla savaşıyor, vucüdunu parçalama noktasında sertlikle kullanırken Aurelio'nun zayıf kısmını da karşılaması oyun konusunda ciddi sıkıntılar getiriyor.Zico'nun Deniz'i Aurelio'nun yerine uzun bir süre oynatmasının en büyük sebebi de budur.Yoksa Aurelio zaten Brezilya Milli Takımı için vazgeçilmez bir isim olurdu, onun pas arası top çalma ve rakibi okuma yeteneklerinden hiç şüphem yok..

Dip Not: Kaka'nın defansif performansını hiç sorun etmeyen bir Milan kadrosu var, nedeni ise bu tarz oyunculardan beklenenin ofansif yönde skora direk katkı sağlaması gerektiğidir.Defans yapısı tüm kadronun ortaklaşa oluşturduğu genel bir düzen şeklidir.Bu tarz oyuncular takımı sırtlayan oyuncular olduklarından dolayı en ufak yorucu bir etken bile takımın skora ilerlemesini ve maç kazanmasını çok ama çok güçleştirir.
Zaten dünyada artık pres yapan bir oyun kurucu da kalmadı, bu gerçeğin üzerine çok fazla gereksiz polemikler yaratmadan doğruyu görerek oyun formatını ona göre düzenlemek artık takımların en önemli görevleri haline geldi.Bu durum her dönemde dünyada değişen oyun modellemesinin bir sonucu olarak oyuna yansır, biz halk arasında bu duruma 'Günümüz Futbolu' deriz genellikle :)

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 01:04
Cimbom'dan Gökhan için Kayseri'ye yeni teklif

Sarı-kırmızılılar, Gökhan için Orhan ile Cihan'dan birini ve 1.5 milyon euro önerdi. Kayseri'nin yanıt ıbekleniyor...

Seç birini

Sarı-kırmızılılar, Gökhan için Orhan ile Cihan'dan birini ve 1.5 milyon euro önerdi. Kayseri'nin yanıtı bekleniyor.

Feldkamp'ın "Alacağımız santrfor yerli de olabilir" açıklaması gözleri Gökhan Ünal'a çevirirken, sarı- kırmızılıların Kayseri'ye yeni bir teklif sunduğu ortaya çıktı. Cimbom'un Adnan Sezgin aracılığıyla Kayseri'ye bonservisiyle Orhan ve Cihan'dan birini ve üstüne 1.5 milyon euro önerdiği ifade edildi.

GÖKHAN HAZIR

Kayseri'nin 'satmayacağız'
şeklinde açıklamalar yapmasına karşılık Gökhan'ın Galatasaray forması giymek istemesi sarı-kırmızılıları teşvik ederken, Cimbom şimdi Kayseri'den yanıt bekliyor. Galatasaray'da kalmak isteyen Orhan Ak ve Cihan'ın bu teklife nasıl bakacakları ise henüz bilinmiyor.

Varonil
09.Temmuz.2007, 01:11
ünlü olup olması önemli değil..Bulduğunu atan olsa yeter.......

Kesinlikle doğru ama birde şu var.Artık bize Avrupa'daki takımların defansını korkutacak isimler lazım.Bugün Fenerbahçe Barcelona ile maça çıkacak olsa çoğumz deriz ki "Barça parçalar" Neden diye sorulduğunda cevap olarak "Olum Ronaldinho var,Messi var,Eto'o var" yanıtını alırız.Aynı şey bazen saha içinde futbolcularda da geçerli olabiliyor.Hadi geçerli olmasa bile ufak bir tedirginlik,endişe oluyrodur yahu.;;)

Şimdi Avrupa Kupalarında Fenerbahçe ile maç yapan bir takımın defans oyuncusunu Deivid de Souza mı tedirgin eder yoksa Adriano,Ronaldo mu?;;)

Takımımızın bulduğunu atan,gelecek vaad eden yeteneki genç yabancıları keşfetmesini bende isterim fakat 6+1 sorunu var;;)

erdemzorer10
09.Temmuz.2007, 01:17
bence yalan haber adamlar program program çkıp satmyacaz diyolar pankartlar asyolar hala gökhan haberi çkyo :)

Emurafu
09.Temmuz.2007, 01:20
Gökhan konusunu bırakın bu arada morıantes falan isimleri dolasmayabasladı ama bence yalandır gstvnet iddaa ediyor en gec carsamba trnasfer bitecek diyor bakalım ne olacak kombineler cıkacagı için mantıklı gibi

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 01:27
Alexandre Pato'yu alabilsek keşke forvet olarak... :)

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 01:27
Carrusca'ya Ülker engeli

Feldkamp'ın "Almanya'da olsa hemen sözleşmesi fesh edilirdi" dediği Carrusca'nın gönderilmesi zor görünüyor. Arjantinlinin bonservisini elinde bulunduran Ülker'in ancak 2.5 milyon euro karşılığında gönderilmesini kabul edeceği ifade edildi. Carrusca, kiralık gitmesi için ikna edilmeye çalışılıyor.

Emurafu
09.Temmuz.2007, 01:30
Saviolaya az kaldı galiba arkadaslar:D:D

Cengo
09.Temmuz.2007, 01:31
Galatasaray'ın elinde forvet yok ki, Galatasaray en iyi ofansif güce sahip takım olsun?

Ümit Karan haricinde kimse elle tutulur bir forvet değil, kesinlikle yarar sağlayabilecek isimler değil..

Hasan Kabze'nin iyi bir yedek olması tabi ki görülmesi gereken bir durum ama Semih de aynı durumda zaten.Bu oyuncular maç içinde patlamaya yapabilecek kadar yetenekli oyuncular değiller, sonradan girdiklerinde kritik noktalarda timing yetenekleri ile daha hazır olduklarından dolayı skoru değiştirecek süper yedekler olarak kalmalılar, yoksa harcanacaklardır.Bu yazdığımı umarım yıllar sonra da okursunuz.

Hakan Şükür, fundamentalı zayıf, hatta çok düşük, yetenekleri kısıtlı, fiziği neticesinde hava topları ile oldukça etkili, bir dönem için (kısıt bir süre) overrated sayılabilecek bir santrafor..
Bunun farkında en çok dünya kupasında farkına vardık, finale kalamamamızın en büyük sebebi odur.
Kaleci ile karşıya karşıya iken gelen topu istop etmeye çalışan başka bir santrafor göremezsiniz.Halbuki yapması gereken gelişine vurmak, 9 pasdan 20 metre yukarıya avuta vurmayı beceren başka bir santrafor da görülmemiştir.
İlhan'ın yaptıkları hala unutulmuyor, Hakan ise yediği (maalesef) sinkafları ile hatırlanıyor..

Hakan Şükür bu yüzden bir Crouch değil(ki Crouch bile büyük bir santrafor değil, kendisi benim oyun formatımda sadece ara ara oynayan bir isim olarak kalırdı), arada bu yüzden çok büyük farklar var.Galatasaray tarafı bu işi bir sidik yarışına çevirerek Tanju'nun rekorunu kırdırmak şeklinde bir ego tatmini peşinde..
Fakat ne Tanju'yu ne de Rıdvan,Feyyaz,Lefter gibi oyuncuları tarihten silemezsiniz.Hakan Şükür gibi vasat bir santraforu bu büyük oyuncular ile karşılaştıramazsınız!

Necati zaten yeteneklerinin max seviyesine ulaşmış, verim alınamayan bal yapmayan arı kıvamında.Bu tarz oyuncular hep varoldular.En önemlisi de Serhat Akın'dır..

Kezman ayarında tek isim var Galatasaray'da, o da Ümit Karan.
O yüzden Galatasaray'ın ofansı biraz daha geri seviyede.Yoksa ofansif bir Gs en azından Bjk'yi rahatlıkla geçerdi, havaya giremezdi Bjk.
Galatasaray'ın yabancı forvet arayışları boşuna değil, aksine bu yüzden geçen sene büyük zarar gördü en iyi ofans denildiği için!..

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında ofansta Alex farkı vardı, şimdi belki Gs yaklaştı ama Alex'i performansını tam olarak verebilecek bir oyun kurucu değil Lincoln ama kesinlikle aradaki ofansif durumun bir miktar kapandığı (Appi-Aurelio'yu unutmamak lazım) ve Lincoln'un bir çok sıkışan Anadolu maçını açacağına hiç şüphe yoktur.

Bu yüzden boşuna fanatizm gibi cümleler kullanmayalım, aradaki fark Galatasaray'ın lehine kesinlikle değil..

TürkuAz
09.Temmuz.2007, 01:31
Saviola gel artık..(:

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 01:34
Rico Paşa 10 milyon

Yedisi Avrupa'dan 8 takımın listesinde olduğu belirtilen Ricardinho'nun bonservis bedeli 10 milyon euro... Teklifleri doğrulayan sambacı, "Beşiktaş'ta mutluyum ve kalmak istiyorum" ifadesini kullanırken, yönetici Celal Kolot "Onu isteyen 10 milyon euro ödemek zorunda. Ancak biz kalmasından yanayız" dedi.

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 01:36
Rico Paşa 10 milyon Euro mu, yok artık :) 1.75 milyon Dolara transfer olmuştu, bu adam ne yaptı da bu kadar değerini katladı bir senede, hem de 30 yaşındaki adam :)

Celal Kolot'a bayılıyorum, her eve lazım bir tane, espri yeteneği süper :)

Cengo
09.Temmuz.2007, 01:37
:66:Trabzonsporumuzu gönülden tebrik ediyoruz

TRABZONSPOR : 6
vlaznia : 0 BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ :66:

İyi de yeri değil ki burası : ))

BlackEagle19o3
09.Temmuz.2007, 01:41
Celal Kolot 2 güzel yabancı getirse de herkesi sustursa:).

Cengo
09.Temmuz.2007, 01:41
Rico Paşa 10 milyon Euro mu, yok artık :) 1.75 milyon Dolara transfer olmuştu, bu adam ne yaptı da bu kadar değerini katladı bir senede, hem de 30 yaşındaki adam :)

Celal Kolot'a bayılıyorum, her eve lazım bir tane, espri yeteneği süper :)

Gerçek yaşı 30 değil, 40'a çok yaklaştığını öğrenmiştim bazı kaynaklardan.
Bu dediğimi iyi hafızanıza yerleştirin, ilerki yıllarda açıklanırsa o zaman daha iyi farkedilecek.
Rico 10 etmez tabi ki, maalesef ki Rico sonunda gönderilmek zorunda kalabilir.10 Milyon haberleri de büyük olasılık ile yalandır..

Aykan19o3
09.Temmuz.2007, 01:44

Katılıyorum Gökhan Zan Ya da İbrahim Toraman'dan farkı yok..

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 01:45
Defansa son aday D. Rivas

Kartal'ın Real Betis'in defans oyuncusu David Rivas ile de ilgilendiği bildirildi. Siyah-beyazlı yöneticilerin, Assunçao'nun transferi için bir araya geldikleri Betis Başkanı Jose Leon'dan 29 yaşındaki savunma oyuncusunu da istedikleri öğrenildi. Rivas konusunda girişimlerini sürdüren Beşiktaş'ın 1-2 gün içinde aşama katetmesi bekleniyor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kartal Cisse'nin forma numarasını neden değiştirdi?

Yeni transfer Cisse'nin forma numarası değişti... Cisse'nin ilk forma numarası 16'ydı.

Cisse'ye 18 numara

Yeni transfer Cisse'nin forma numarası değişti... Daha önce 16 numaralı formayı giyeceği açıklanan Fransız'ın numarası 18 olarak değiştirildi. 16'nın, Kartal ile arası açık olan Bursa'nın plaka numarası olması nedeniyle bu karar alınırken, yeni Cisse formalarının 'Kartal Yuvaları'ndan alınabileceği açıklandı.

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 01:47
Gerçek yaşı 30 değil, 40'a çok yaklaştığını öğrenmiştim bazı kaynaklardan.
Bu dediğimi iyi hafızanıza yerleştirin, ilerki yıllarda açıklanırsa o zaman daha iyi farkedilecek.
Rico 10 etmez tabi ki, maalesef ki Rico sonunda gönderilmek zorunda kalabilir.10 Milyon haberleri de büyük olasılık ile yalandır..

Koray Düşova'nın bir yazısında okudum, Rico 40'lı yaşlardaymış gerçekten, sık sık saçları beyazlıyormuş ve boyuyormuş, dediğinde haklısın.

Emurafu
09.Temmuz.2007, 02:17
Ülke puanı için trabzon ordada yenmesi lazım

Emurafu
09.Temmuz.2007, 02:21
Cihan abi tamam hakan sükür kötü onakatılıyorum ama nasıl vasat bir oyuncu yapmauya neyse bır hakan tartısması baslamasın hakan zaten bu sene ilk onbirde baslayacak ümitte yedek olacak ozaman görürsünüz

Rodrigo Tello
09.Temmuz.2007, 02:27
Adam oynuyomu oynuyor ! 10 milyon euro deger bicilmesi satmak istemiyoruz anlamına gelmezmi !

0w3r
09.Temmuz.2007, 02:31
Saviola , Lima , Nuno Gomes , Souazo , Nilmar , Gökhan Ünal , Morientes düsünülüyor...
Saviola : Gelmesindeki tek engel su Real Madrid olayı ve Türkiye de yasamak ıstememesı...
Lima: Gelmesin cunku yıldız değıl..
Nuno Gomez : Revizyon olduguna gore bu oyuncunun gelmesı mantıksız olur...
Elmander (Souazo ) : BOnservisi cok yuksek ama sponsorlar maddı destek yaparsa alınabılır cok yetenklı cok buyuk patlama yapar... ( FAVORIM )
Nilmar : Cok yetenekli ama sakatlıgından dolayı ılerdede sorun cıkarabılır pek tekın bır trasnfer olmaz bır teıkemyle yıgılabılır..
Gökhan Ünal : Gelicekse ki gelme htimali cok dusuk cunu takımı tutturdu satmayacagız dıye.. Gelicekse Hasan KAbze Garantı gonderılmelı + olarak Forwete baska bır oyuncu daha alınmalı yabancı...
Morientes : Eskıden en cok sevdıgım oyuncuydu ama sımdı ıs yapamaz gelmesın!!!

Boyle Yapılırsa Uefa Gelır !!!
Gelecekler :
Gokhan Unal + Saviola ( Elmander ) + Trabelsi
Gidecekler : Hasan Kabze + Carrusca ( Tomas )

Cengo
09.Temmuz.2007, 02:47
Adam oynuyomu oynuyor ! 10 milyon euro deger bicilmesi satmak istemiyoruz anlamına gelmezmi !

oynuyor ama performansı sıfır
iyi peki satmasın Bjk

Cengo
09.Temmuz.2007, 02:48
Ülke puanı için trabzon ordada yenmesi lazım

hşşşt bilerek mi yapıyorsunuz :icon_eek: : ))

Emurafu
09.Temmuz.2007, 02:48
0w3r kardes yönetim yıldız gelecek dedi lincoln gölgede kalacak ozaman o senin verdigin isimlerin cogu eleniyor saviola gelirse bir tek gölge kalır o yüzden lima falan unutun onlar gelmiyecek bence saviola olmassa ismi basına cıkmayan bir yıldız gelebilir

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 02:53
Galatasaray Nuno Gomes'in Peşinde

Feldkamp'ın ısrarla "Bu takıma ünlü bir golcü istiyorum" demesi üzerine harekete geçen Galatasaray yönetimi, Benfica'nın 31 yaşındaki forveti Nuno Gomes'le prensipte anlaştı. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in Fiorentina'dan eski öğrencisine "Galatasaray'a gel" demesi üzerine bir açıklama yapan Nuno Gomes, "Galatasaray'a gelmeye hazırım. Ancak önce kulübümle anlaşmaları gerekir" dedi. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in Portekiz'e giderek Benfica kulübü ile Nuno Gomes için pazarlık masasına oturacağı belirtildi.

Cimbom tek başına kaldı

İngiliz ekibinin aradan çekilmesiyle rahatlayan sarı-kırmızılı ekipte Sezgin, Portekiz'e gidiyor.

GÖZÜ BELLAMY'DE

Santrfor arayan Galatasaray'ın listesinin başında yer alan Nuno Gomes'de sevindirici gelişme. Bu oyuncuyla yakından ilgilenen ve Benfica'ya geçtiğimiz ay 4.4 milyon euro teklif eden West Ham, Liverpool'un başarılı oyuncusu Craig Bellamy'yi gündemine alınca Portekizli oyuncudan vazgeçti.

PAZARLIK BAŞLIYOR

İngiliz ekibinin geri adım atması, Gomes'in fiyatının artmasından çekinen sarı-kırmızılı yöneticileri memnun ederken, bu hafta içinde Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in Portekiz'e gitmesi bekleniyor. Benfica ve Gomes ile masaya oturacak olan Sezgin teklifini iletecek.

Rodrigo Tello
09.Temmuz.2007, 02:55
oynuyor ama performansı sıfır
iyi peki satmasın Bjk

Yok be abi nokta pasları falan cok iyi.Bu senede görcez zaten iyi bi performans ortaya koymazsa SAGLAM oynatmaz.

RaSenGan
09.Temmuz.2007, 03:01
Nuno Gomes'in yaşında bayaa ilerledi.Yanlış bir transfer olur bence..

Rodrigo Tello
09.Temmuz.2007, 03:01
0w3r kardes yönetim yıldız gelecek dedi lincoln gölgede kalacak ozaman o senin verdigin isimlerin cogu eleniyor saviola gelirse bir tek gölge kalır o yüzden lima falan unutun onlar gelmiyecek bence saviola olmassa ismi basına cıkmayan bir yıldız gelebilir

Sanmıyorum Saviola'dan baska Lincoln'u gölgede bırakabilicek bi transfer..
Savıola'nında gelme ihtimali bonservisinin elinde oldugu için biraz yuksek..

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 03:02
Ricardinho 10m€ etmez... Ama yinede fena oyuncu değil bence...Duran toplarda başarılı iyi pasları var...Yaşı konusunda net bişey diyemicem... Nufusa geç kayıt olmuş veya kardeşinin kimliğini almış olabilir bu tarz şeyler olur... Ben oyununu beyeniyorum bence sahada olması gereken bir oyuncu...

ibo
09.Temmuz.2007, 03:03
Nuno Gomes nereden çıkyı yahu :( İnş. gelmez...

F.C.KİNG
09.Temmuz.2007, 03:03
Galatasaray Owen'ın peşinde

Sarı kırmızılıların, Newcastle United formasını giyen İngiliz golcü Michael Owen için girişimlere başladıkları belirlendi. Kulübü ile 2009'a kadar sözleşmesi olan Owen'ın bonservisi 9 milyon pound. Galatasaray'ın, 28 yaşındaki Owen'ı 1+1 bir yıllığına kiralamayı planladığı ifade edildi

Brezilyalı Lincoln'ün transferi ile Avrupa'yı sarsan ve
taraftarlarını
coşturan Galatasaray, çok büyük bir transfer bombası daha patlatmak üzere. Cumartesi günü Galatasaray, yeni sezon hazırlıkları için İsviçre'ye uçarken, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, havaalanında "Öyle bir transfer daha yapacağız ki Lincoln izdihamını herkes unutacak" dedi. Adnan Sezgin'in bu sözleri taraftarlarda büyük heyecan yarattı. İşte Sezgin'in ismini gizli tuttuğu süper yıldızı Fotomaç açıklıyor: MİCHAEL OWEN.

Galatasaraylı yöneticilerin, bir süreden beri İngiltere'nin Newcastle United takımında forma giyen Michael Owen'ı transfer etmek için girişimlerde bulundukları ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar, bonservisi 9 milyon pound olan Owen'ı 1+1 yıllığına kiralamak istiyor. İngiliz golcünün kulübü ile 2009'a kadar sözleşmesi bulunuyor. 2006 Dünya Kupası'nda İsveç maçında dizinden çok ciddi sakatlanan Owen, Nisan 2007'ye kadar sahalardan uzak kaldı ve geçen sezon sadece 3 maçta oynayabildi ve hiç gol atamadı.

Owen, 2001'de Dünyayı sarstı

1.72 boyunda ve 67 kilo ağırlığındaki Owen, kariyeri boyunca 266 maçta 138 gol attı. Milli forma altında da 80 maçta 36 kez fileleri havalandırdı. 1998 ve 1999'de İngiltere'de gol kralı oldu. 2001'de Avrupa'da yılın futbolcusu seçildi. Yine 2001'de dünyada yılın futbolcusu ödülünü aldı. Liverpool ile 2001'de UEFA Kupası ve FA Cup'ı kazandı. 2001 ve 2003'te ise İngiltere Lig Kupası'nı kaldırdı. Owen, 1998'de İngiltere'de en iyi genç futbolcu ödülünü kazandı.

Kaynak:Fotomaç

valla bana sallma bir haber geldi ama görücez yakında

RaSenGan
09.Temmuz.2007, 03:04
Beşiktaş'ta performansını beğenmediğim ilk oyuncu Ricardinho...

Cengo
09.Temmuz.2007, 03:13
Galatasaray Owen'ın peşinde

Sarı kırmızılıların, Newcastle United formasını giyen İngiliz golcü Michael Owen için girişimlere başladıkları belirlendi. Kulübü ile 2009'a kadar sözleşmesi olan Owen'ın bonservisi 9 milyon pound. Galatasaray'ın, 28 yaşındaki Owen'ı 1+1 bir yıllığına kiralamayı planladığı ifade edildi

Brezilyalı Lincoln'ün transferi ile Avrupa'yı sarsan ve
taraftarlarını
coşturan Galatasaray, çok büyük bir transfer bombası daha patlatmak üzere. Cumartesi günü Galatasaray, yeni sezon hazırlıkları için İsviçre'ye uçarken, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, havaalanında "Öyle bir transfer daha yapacağız ki Lincoln izdihamını herkes unutacak" dedi. Adnan Sezgin'in bu sözleri taraftarlarda büyük heyecan yarattı. İşte Sezgin'in ismini gizli tuttuğu süper yıldızı Fotomaç açıklıyor: MİCHAEL OWEN.

Galatasaraylı yöneticilerin, bir süreden beri İngiltere'nin Newcastle United takımında forma giyen Michael Owen'ı transfer etmek için girişimlerde bulundukları ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar, bonservisi 9 milyon pound olan Owen'ı 1+1 yıllığına kiralamak istiyor. İngiliz golcünün kulübü ile 2009'a kadar sözleşmesi bulunuyor. 2006 Dünya Kupası'nda İsveç maçında dizinden çok ciddi sakatlanan Owen, Nisan 2007'ye kadar sahalardan uzak kaldı ve geçen sezon sadece 3 maçta oynayabildi ve hiç gol atamadı.

Owen, 2001'de Dünyayı sarstı

1.72 boyunda ve 67 kilo ağırlığındaki Owen, kariyeri boyunca 266 maçta 138 gol attı. Milli forma altında da 80 maçta 36 kez fileleri havalandırdı. 1998 ve 1999'de İngiltere'de gol kralı oldu. 2001'de Avrupa'da yılın futbolcusu seçildi. Yine 2001'de dünyada yılın futbolcusu ödülünü aldı. Liverpool ile 2001'de UEFA Kupası ve FA Cup'ı kazandı. 2001 ve 2003'te ise İngiltere Lig Kupası'nı kaldırdı. Owen, 1998'de İngiltere'de en iyi genç futbolcu ödülünü kazandı.

Kaynak:Fotomaç

valla bana sallma bir haber geldi ama görücez yakında

İyi de adam sakat zaten :)
Bu arada yalanın kuyruklusu oehahe

Emurafu
09.Temmuz.2007, 03:24
Yalana bak be

Adnan polat basında cıkan bir isim dogru dedi lincoln de gölgede bırakacak tek isim saivola bekleyip görtecez saviolada ciddi ilerlemeler oldu gstvnet carsamba günü acıklancak diye iddaa ediyor hatta haber bile yapmıslar

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 03:28
Owen süper transfer olur, Avrupa'da yılın transferi olur gerçekten, inşallah gerçekleşir. Onu izlemek için Ali Sami Yen'e giderim bir Fenerbahçeli olarak.

TürkuAz
09.Temmuz.2007, 03:29
Michael Owen gelse keşke ama nerde....(:

Emurafu
09.Temmuz.2007, 03:29
Kalli, kanat çalışması sırasında isabetsiz ortalar yapan Sabri’ye de, "Yere bakma, yerde bir şey yok. Kafanı kaldır, adamlarını gör ve ona göre topa vur" diye çıkıştı.

Kalli baya işler yapacak herkezle yakından ilgileniyor özellikle hakanla vok ilgileniyor hatalarını söylüyor kalli bu takımı adam eder

Takım cok koşan bir takımo lacak heryerde pres olacak zaten kallinin özelligi o kosmayana forma yok bu arada anıl karaer cok güzel hariketler yapmıs kalli tebrik ediyordu

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 03:32
Owen transferi olsa çok gzl olur ama... İnanılmaz faydalı olur...

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 03:35
Kalli, kanat çalışması sırasında isabetsiz ortalar yapan Sabri’ye de, "Yere bakma, yerde bir şey yok. Kafanı kaldır, adamlarını gör ve ona göre topa vur" diye çıkıştı.

Kalli baya işler yapacak herkezle yakından ilgileniyor özellikle hakanla vok ilgileniyor hatalarını söylüyor kalli bu takımı adam eder

Takım cok koşan bir takımo lacak heryerde pres olacak zaten kallinin özelligi o kosmayana forma yok bu arada anıl karaer cok güzel hariketler yapmıs kalli tebrik ediyordu

Sabri'ye bunu söylemesi güzel olmuş zira Sabri yere bakarak orta açıyor gerçekten ve hep isabetsiz oluyor. Kalli süper bir hoca, Sabri'yi çok iyi sağ açık yapar, daha doğrusu tüm oyuncuları çok iyi yetiştirir, herkesle yakından ilgilenip futbol öğretiyor, bu sene Galatasaray'ı parlak bir sezon bekliyor.

TürkuAz
09.Temmuz.2007, 03:36
Haklısın Egemen..(:

Ben forvete Saviola'nın geleceğini düşünüyorum ama Owen'da fena olmazdı hani...:)

LaigLeNoiR
09.Temmuz.2007, 03:41
Ricardinho ne kadar ağır olursa olsun ara pasları yerinde...

Kayseri maçında Burak'a yaptığı asist hala gözümün önünde :)

Varonil
09.Temmuz.2007, 08:39
Ah keşke Egemen.Pato'yu alabilseydik bütün transferlerden daha iyi olurdu benim gözüme;;)

Varonil
09.Temmuz.2007, 08:54
Owen gelirse çok iyi bir transfer olurdu gerçekten.Fakat kaynak fotomaç olunca insan düşünüyor yahu.

Noz
09.Temmuz.2007, 09:23
santa cruz un valancia ya transfer haberi yalan olabilir mi hic bi yerde gormedim :s zaten bi suru forvetleri var napcaklar onu yedek kalir kesin giderse... az once bi haberde okudum alman ZDF kanali santa cruz besiktas transfer flortunu flas olarak duyurmus manchester city ye ragmen gelme sansi varmis s ligi yuzunden yaziyor ama valencia hic gecmiyor haberde :s

ForsakeN
09.Temmuz.2007, 10:31
Dün TV'de vardı Pato.Geleceğin Kaka'sı :)

Kanu kulübüyle sorun yaşıyor.Onu alabilirdik aslında..Tam aradığımız tip oyuncu

Kanu'ya ultimaton

http://www.sporx.com/images/1/33/9643_B_epl_kanu001b.jpg
İngiliz Premiere Lig'inde Portsmouth'ta forma giyen Nijeryalı oyuncu Kanu, sözleşme teklifinin iptali ile karşı karşıya.

30 yaşındaki Nijeryalı'ya sözleşme teklif edildiğini ifade eden Portsmouth'ın patronu Harry Redknapp, Kanu'nun bir an önce karar vermesi gerektiğini söyledi.

Henüz lig öncesi hazırlıklarına katılmayan Kanu ile Atletico Madrid'in ilgilendiği ve oyuncunun da aklını karıştırdığını belirterek, Kanu'nun kararına göre forvet alacaklarını belirtti.

Tottenham'dan Jermain Defoe, Sevilla'dan da Fredi Kanoute ile görüştüklerini belirten Redknapp, "Haftaya kadar bir cevap vermez ise biz de seçeneklerimize bakarız." dedi.

Kaynak : Sporx

Varonil
09.Temmuz.2007, 10:46
Kanu iyi bir oyuncu,teknik,çevik.Gelse iyi olur,Deividten daha çok iş yapar.

paco
09.Temmuz.2007, 11:13
Owen gelirse çok iyi bir transfer olurdu gerçekten.Fakat kaynak fotomaç olunca insan düşünüyor yahu.

Valla Kaynak fotomac degilde galatasaray.org olsa insan yine dusunur ... hatta dusunmez inanamaz .....

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 11:39

Şimdi durumu ele alıp mantıklı düşününce!Yöneticilerin konuşmalarına bakınca bu seneki yıldız sınırımızı doldurduk...Her sene bir yıldız diyordu bu sene gereken yapıldı.

Ayrıca yabancıda 6+1 çıktı bu demek oluyorki;
Mateus ve Deivid gitmelidir.Deivid'e gereken teklif gelmedikçe ve Zico'ya onun yerine adam alacağını söylemdikçe gitmez maalesef.

Haydi diyelim ki dediklerimiz oldu ve gitti.Adriano,Ronaldo falan bu gibi isimleri dünya tanıyor bunları ha deyince yada parayla maalesef getiremezsiniz.Uzun görüşmeler vs vs gerekir.Bakın Carlos bile kaç senedir yazılıyor ne zaman geldi...??

Bunların hepsini bir kenara bırakıp bir Fatih Tekke,Halil Altıntop'u almaya çalışabiliriz.Ne kadar ekmek o kadar köfte derler ya işte o hesap bu yabancı sınırına yapabileceğimiz pek de bişey yok.

Az önce okudum Halil Fenerbahçe'de oynamak isterim demiş!E daha ne alalım işte sana forvet

spider3784
09.Temmuz.2007, 11:49
Evet dün Patoyu Ntv de gösterdi, ne goller atıyor adam yaw. Benle aynı yaşta ben utnadım kendimden:). Rezil ediyor valla. Birde ukala değil henüz ben bir yıldız değilim diyor ama büyünce Ronaldinho, Ronaldo gibi oyunculara karşılaştırılşmak benim için çok güzel olur diyordu.

the_imam912
09.Temmuz.2007, 12:15
Pato bize gelsede alamayız.18 yaş altı sınırı var.

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 12:38

Doğru isim alınırsa fazlası ile ofansif oynanabilir.
Ze Robeto gibi biri alınmalıydı, şansı varken Fenerbahçe görüşme fırsatını tepti, kim Bayern'e hayır diyebilir ki?Geçen sezon Brezilya'daki müthiş performansından sonra çok fazla talibi çıkar sanıyordum..

Milli Takım formatınca önlibero oynadı, fazlası ile başarılı oldu.

------- Ze Roberto - Aurelio -Appiah --------- düzeni üçlü orta sahada fazlası ile başarılı olabilirdi.Milan da böyle oynuyor, burada kritik nokta ne Gattuso, ne de Andrea Pirlo.
Kesinlikle o düzende Ze'nin yerinde olan Clarence Seedorf.
Diğer oyuncular bir şekilde bulunabilir ama 3lü orta sahayı dengeleyebilecek güçlü, hırslı, hızlı, ofansif ve defansif bir MC bulmak imkansız gibi birşeydir.
Her ne kadar oyun tekniğini beğenmesem de performans getiren oyun stili nedeniyle kim giderse gitsin Seedorf'un gitmesi imkansızdır.
4-3-1-2 oynayacak takımın o bölgeye doğru oyuncusu bulması gerekir, Seedorf sadece MC değil, DMC ve AML gibi de oynuyor.O bölgeyi sürekli katederek tüm sahanın sol bölümünü resmen turluyor.Orasını resmen hapsediyor.Böyle bir oyunda zaten, geniş alanda defansif alan paylaşımı yapabilecek ve birbirleriyle rakibin paslarını engelleyecek alan daraltamaları yapacak şekilde yardımlaşabilen ileri oyun görüşlü mantaliteye sahip oyuncular gereklidir.

BU yüzden Fenerbahçe ofansif oynamaya müsait değil, hızlı oynaması da bu yüzden çok sıkıntılı olacaktır.Zira Milan'da o üçlü orta saha hep beraber hızla çıkıyor, hep beraber hızla geliyor.
Türkiye'de 4lü orta sahada bile bunu zor yapabiliyorsunuz, oyuncuların oyun mantaliteleri ne yazık ki sıfırın altında :icon_confused:

Fenerbahçe'de bu seneki değişim ufak çaplı oyuncu revizyonları ile oldu, gelen oyuncular yurt dışı kökenli, oyun profilleri daha fazla etkili, taktisyen oyuncular.Bu da uyum sürecinin ardından oyun formatına bir takım olumlu gelişmeler gösterebilir.
Özellikle Deniz gibi sadece görev adamı, kontrolle oynatılabilen az yetenekli oyuncuları sayısı azaltılmalı, hatta en fazla 1 olmalı, yapılabiliyorsa da hiç kalmamalıdır.

Aurelio'nun defansif olarak fiziksel zayıf kalması ve vücut vücuta oynamaması ortasahanın yırtıcılığına büyük bir darbe vuruyor.Zira zaten Appiah canla başla savaşıyor, vucüdunu parçalama noktasında sertlikle kullanırken Aurelio'nun zayıf kısmını da karşılaması oyun konusunda ciddi sıkıntılar getiriyor.Zico'nun Deniz'i Aurelio'nun yerine uzun bir süre oynatmasının en büyük sebebi de budur.Yoksa Aurelio zaten Brezilya Milli Takımı için vazgeçilmez bir isim olurdu, onun pas arası top çalma ve rakibi okuma yeteneklerinden hiç şüphem yok..

Dip Not: Kaka'nın defansif performansını hiç sorun etmeyen bir Milan kadrosu var, nedeni ise bu tarz oyunculardan beklenenin ofansif yönde skora direk katkı sağlaması gerektiğidir.Defans yapısı tüm kadronun ortaklaşa oluşturduğu genel bir düzen şeklidir.Bu tarz oyuncular takımı sırtlayan oyuncular olduklarından dolayı en ufak yorucu bir etken bile takımın skora ilerlemesini ve maç kazanmasını çok ama çok güçleştirir.
Zaten dünyada artık pres yapan bir oyun kurucu da kalmadı, bu gerçeğin üzerine çok fazla gereksiz polemikler yaratmadan doğruyu görerek oyun formatını ona göre düzenlemek artık takımların en önemli görevleri haline geldi.Bu durum her dönemde dünyada değişen oyun modellemesinin bir sonucu olarak oyuna yansır, biz halk arasında bu duruma 'Günümüz Futbolu' deriz genellikle :)

Güzel anlatmışsın abi.

Şimdi o üçlünün o kadar iyi olmasında,Kaka'nın defansif yönünün sorun yaratmamasında birlikte senelerce oynamalarınında etkisi çok çok büyüktür.
Her biri gerçekten sağlam kondisyona sahipler tam birer profosyoneller.Yani sadece Seedorf'u yada Ze'yi getirmekle bence olmazdı.

Biz(Türk Takımları) avrupa'da oynarken,yada güçlü takımlarla oynarken,gerek klüp,gerek milli takım bazında hiç farketmez bir kere 4lü ortasaha kullanmak zorundayız maalesef.Çünkü biz Milan örneğini verirken sadece ortasaha değil arkasında mükemmel savunmayı düşünmüyoruz.Ve bizde o kadar güçlü savunma yok bu gidişle de gerçekten zor.

Oyun kurucu meselesinde;İlerde topu yaratacılığı ile dağıtacak adamdan bahsediyoruz..Senelerdir izlediğimiz Alex var ve hep eleştirilen,tamam artık koşan yok diyoruz ama en azından bu gibi oyuncular topun arkasına gelmelidir!Kimse onlardan bir dmc gibi pres yapmasını beklemiyor ama ilerde elleri belinde beklemekte olmaz.

ForsakeN
09.Temmuz.2007, 12:42
"F.Bahçe'yi isterim"

http://www.sporx.com/images/1/29/5719_B_halil_forma001.jpg
Schalke'de forma giyen ve F.Bahçe'ye transferi iddiaları gündeme getirilen Halil Altıntop, kariyerini Alman 1. Ligi'nde sürdüreceğini söyledi. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "F.Bahçe'de oynamak isterim ama ben bu konuda ne F.Bahçe ne de başka bir takımın yöneticisi ile görüşmedim. Menajerimden de böyle bir bilgi gelmedi" diyen Halil sözlerine şöyle devam etti: "Bundesliga'da bu yıl Altıntop fırtınası esecek."

Schalke Menajeri Müller de Appiah'la ilgili, "Bize gelmek istiyor ama F.Bahçe'nin istediği 12 milyon Euro'luk bonservisi ve Appiah'ın ücretini Schalke karşılayamaz" dedi.

Kaynak : Hürriyet

0w3r
09.Temmuz.2007, 12:46
Yaw golgede bırakacaga taktınız he ... Saviola da golgede bırakır Elmanderde Nilmar da Owenda 4 nden bırı gelcek...Nuno Gomes gellırse sırf transfer olsun dıye almıs olurlar ...

Noz
09.Temmuz.2007, 13:03
Lima: Gelmesin cunku yıldız değıl..
lima yi taniyor musun...

fmsmyrna
09.Temmuz.2007, 13:16
Bende bu saatten sonra Deivid'in gönderileceğini sanmıyorum.Matheus gönderilir kiralık Deivid kalır.

KaF KeF
09.Temmuz.2007, 13:17
Kesinlikle doğru ama birde şu var.Artık bize Avrupa'daki takımların defansını korkutacak isimler lazım.Bugün Fenerbahçe Barcelona ile maça çıkacak olsa çoğumz deriz ki "Barça parçalar" Neden diye sorulduğunda cevap olarak "Olum Ronaldinho var,Messi var,Eto'o var" yanıtını alırız.Aynı şey bazen saha içinde futbolcularda da geçerli olabiliyor.Hadi geçerli olmasa bile ufak bir tedirginlik,endişe oluyrodur yahu.;;)

Şimdi Avrupa Kupalarında Fenerbahçe ile maç yapan bir takımın defans oyuncusunu Deivid de Souza mı tedirgin eder yoksa Adriano,Ronaldo mu?;;)

Takımımızın bulduğunu atan,gelecek vaad eden yeteneki genç yabancıları keşfetmesini bende isterim fakat 6+1 sorunu var;;)

birde şu var...

Barcelona ile oynuyosun..Kadronda Tanınmamış ama bulduğunu atan BİR forvet var.Bunlar fazla önemsemez ama adam 2-3 çalım atar,golu çakar..Tabiki barcalılar şaşırır...maçı kazanırız...(::):D

Aşk-ı Şehir
09.Temmuz.2007, 13:18
valla ben forvet gelmesini istemiyorum şu anda ama saviola gibi biri gelirse neden olmasın ;;) Ben takıma bir tane sağ bek alınmalı diye düşünüyorum ;;)

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 13:20
'Beni parayla alamazlar'

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Ricardinho, gelen transfer tekliflerini geri çevirdiğini söyledi. Tecrübeli sambacı, "Her oyuncuya teklif gelir, bana da geliyor. Birleşik Arap Emirlikleri'nden, Katar'dan çok yüksek paralarla teklif aldım ama reddettim. Transfere kapalıyım. Benim için her şey para değil. Çünkü aradığım mutlu ve huzurlu ortamı Beşiktaş'ta
buldum. Bu yıl, benim yılım olacak. Herkes Ricardinho'yu izleyecek" yorumunu yaptı.

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 13:22
En iyisini alacağız

"Çok iyi bir oyuncu transfer etmek için zamana ihtiyacımız var. Bu konuda hata yapmak istemiyoruz".

Galatasaray'ın tecrübeli hocası Feldkmap, çok iyi bir yabancı oyuncu daha transfer edeceklerini ifade etti. İdman öncesi soruları yanıtlayan Alman teknik adam, "İyi bir oyuncu transfer etmek için zamana ihtiyacımız var. Bu konuda kesinlikle hata yapmak istemiyoruz. Adnan Sezgin'le almayı düşündüğümüz oyuncular hakkında fikir
alışverişi yapmaya başlayacağız. Eğer gökten de iyi bir futbolcu düşerse 'hayır' demem" dedi.

SEZGİN İÇİN GELDİM

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamadan sonra Adnan Sezgin'le karşı karşıya geldiği şeklinde kamuoyunda bir izlenim oluştuğunu ifade eden Kalli sözlerini şöyle sürdürdü: "Sanki ben bu açıklamalarla Adnan Sezgin'e ateş etmiş gibi oldum. Beni yeniden Galatasaray'a getiren isimlerden biri de Sezgin'dir. Onunla karşı karşıya gelmem sözkonusu bile olmaz. Yanlış anlamalar olduğunda da aramızdaki her şeyi diyalogla çözeriz."

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 13:25
Bende bu saatten sonra Deivid'in gönderileceğini sanmıyorum.Matheus gönderilir kiralık Deivid kalır.

Deivid e iyi teklif gelse güle oynaya satar yönetim...

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 13:29
yabancı olmazsa halil ideal seçim olur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

birde şu var...

Barcelona ile oynuyosun..Kadronda Tanınmamış ama bulduğunu atan BİR forvet var.Bunlar fazla önemsemez ama adam 2-3 çalım atar,golu çakar..Tabiki barcalılar şaşırır...maçı kazanırız...(::):D

keşke......

fmsmyrna
09.Temmuz.2007, 13:35
İlhan Parlak ve Colin Kazım'ı aldık başka forvet alacağımızı düşünmüyorum.Şamp. ligi kuraları ne zaman çekiliyor ve ilk maç ne zaman

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 13:46
İlhan Parlak ve Colin Kazım'ı aldık başka forvet alacağımızı düşünmüyorum.Şamp. ligi kuraları ne zaman çekiliyor ve ilk maç ne zaman

ilk maç 14 ağustos rövanş 29 ağustos kuralarda 3 ağustosta çekiliyormuş

BlackEagle19o3
09.Temmuz.2007, 14:06
Serkan yine ortaya çıkıp Santa Cruz Valenciaya falan gitcek yazma.Tam heyecanlanmışız şurda:D.Fanatik bugün Santa Cruz %99 Beşiktaşda yazmış.

nerazzuri
09.Temmuz.2007, 14:08
Serkan yine ortaya çıkıp Santa Cruz Valenciaya falan gitcek yazma.Tam heyecanlanmışız şurda:D.Fanatik bugün Santa Cruz %99 Beşiktaşda yazmış.
Paraguay elendi Santa Cruz Valencia 'da :) Valla haberlerde dedi ben haberlerin yalancısıyım :D

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 14:09
Santa Cruz Kartal gibi

Fenerbahçe'nin Roberto Carlos, Galatasaray'ın Cassio Lincoln transferine bir Dünya starını alarak karşılık vermek isteyen Beşiktaş, Bayern Münih'in yıldızı Santa Cruz ile yüzde 99 anlaşma sağladı. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Luca Toni, Franck Ribery ve Miroslav Klose'nin gelişiyle birlikte Alman devinde forma şansı yok denecek kadar azalan Paraguaylı golcü, Manchester City ile Beşiktaş arasındaki tercihini Siyah-Beyazlılar'dan yana kullandı. Bayern, bonservis bedeli olarak hayli yüksek bir rakam öneren İngiliz ekibine sıcak bakarken; Cruz kendisine yıllık 2.5 milyon Avro teklif eden Kara Kartal'a olumlu yanıt verdi.

Devler Ligi'ni tercih etti

Almanya'nın önde gelen televizyon kanallarından ZDF başta olmak üzere bir çok yayın kuruluşu da Beşiktaş-Cruz flörtünü ‘flaş gelişme' olarak duyurdu. Haberlerde, görüşmelerin Bayern tarafından doğrulandığı bilgisi de yer aldı. Copa America'da dün gece Meksika ile çeyrek final mücadelesine çıkan Paraguaylı santrforun; Beşiktaş'ı tercih etmesindeki en önemli nedenlerden biri olarak da Şampiyonlar Ligi'nde forma giyme şansı gösterildi. City'nin Avrupa kupalarında yer almadığını dikkate alan Cruz'un, kariyerindeki durgunluğa Beşiktaş'ta son verip yeniden Avrupa'ya dönmeyi planladığı kaydedildi."

nerazzuri
09.Temmuz.2007, 14:12
Santa Cruz Kartal gibi

Fenerbahçe'nin Roberto Carlos, Galatasaray'ın Cassio Lincoln transferine bir Dünya starını alarak karşılık vermek isteyen Beşiktaş, Bayern Münih'in yıldızı Santa Cruz ile yüzde 99 anlaşma sağladı. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Luca Toni, Franck Ribery ve Miroslav Klose'nin gelişiyle birlikte Alman devinde forma şansı yok denecek kadar azalan Paraguaylı golcü, Manchester City ile Beşiktaş arasındaki tercihini Siyah-Beyazlılar'dan yana kullandı. Bayern, bonservis bedeli olarak hayli yüksek bir rakam öneren İngiliz ekibine sıcak bakarken; Cruz kendisine yıllık 2.5 milyon Avro teklif eden Kara Kartal'a olumlu yanıt verdi.

Devler Ligi'ni tercih etti

Almanya'nın önde gelen televizyon kanallarından ZDF başta olmak üzere bir çok yayın kuruluşu da Beşiktaş-Cruz flörtünü ‘flaş gelişme' olarak duyurdu. Haberlerde, görüşmelerin Bayern tarafından doğrulandığı bilgisi de yer aldı. Copa America'da dün gece Meksika ile çeyrek final mücadelesine çıkan Paraguaylı santrforun; Beşiktaş'ı tercih etmesindeki en önemli nedenlerden biri olarak da Şampiyonlar Ligi'nde forma giyme şansı gösterildi. City'nin Avrupa kupalarında yer almadığını dikkate alan Cruz'un, kariyerindeki durgunluğa Beşiktaş'ta son verip yeniden Avrupa'ya dönmeyi planladığı kaydedildi."
Fıratacan bana gönderme yaptın biliyorum :D:D Ama Ricardo Oliviera Zaragoza ile anlaştı ama bizim Fanatik , Fotomaç hala Fenerbahçe alabilir yazıo :D:D Annadın sanırım :)

Emurafu
09.Temmuz.2007, 14:15
G.Sarayda hedef Martinez

Futbol Federasyonunun yabancı oyuncu sayısını 6 1 olarak belirlemesiyle, Galatasarayın yabancı oyuncu politikası da netliğe kavuştu. Sarı-Kırmızılı kulüp, Futbol Federasyonunun aldığı bu karardan sonra Carruscayı gönderip, yerine bir golcü ve Sakaryasporun kalecisi Martinezi transfer etmek istiyor.
Teknik direktör Feldkampın genç kaleciler Aykut ve Orkunun takımda devam edeceği yönündeki görüşüne rağmen, yöneticilerin bu genç kalecilere tam olarak güvenmediklerini ve kaleye Mondragonun vatandaşı Martinezi transfer ederek, lige Kolombiyalı kaleci ile başlamak istedikleri öğrenildi.
Öte yandan Martinezin menajerleri ile yapılan görüşmelerde, İkinci Lig Aya düşen Sakaryasporda forma giymek istemediği ve Galatasaraya gelmeye hazır olduğu öğrenildi.

Kaynak: DHA

Kaynakta saglam üzülsemmi sevinsemmi valla karar veremiyorum

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 14:15
:zuhaha Yok Serkan öyle dolaşıyodum sitede gördüm eklim dedim...Kaynak sporx....

Ilhan
09.Temmuz.2007, 14:22
Dün izledim Santa Cruz'u. Kumaşı iyi. Hava toplarında da iyi.

Emurafu
09.Temmuz.2007, 14:27
Sizde santa cruzu bekleyin biz saviolayı bekliyoz:D:D:D en sonunda hepimiz üzülcez

TR.CaPTaiN
09.Temmuz.2007, 14:28
Brezilyalı yıldız, kasığındaki sakatlık geçmezse ameliyat olacak

Fenerbahçe'nin sözleşmesini iki yıl uzattığı Alex de Souza kasığındaki sakatlığın tedavisi için dün sabah Brezilya'ya gitti. Ülkesinde yoğun bir tedavi sürecine girecek olan Alex belirlenen sürede tamamen iyileşememesi halinde ameliyat masasına yatma tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Brezilyalı yıldızın, ameliyat olmadan tedaviyle iyileşmeyi istediği ancak ülkesindeki doktorların, sakatlığı Luciano'nun durumuna benzeyen tecrübeli futbolcunun operasyon geçirmesi görüşünde birleştikleri kaydedildi.
Bu arada Teknik Direktör Zico'nun, Avusturya kampına katılamayacak olan Alex'in sezon başındaki maçlara kadar hazır duruma gelememesi halinde oyun kurucu görevini Tümer Metin'e vermesi bekleniyor.

Milliyet

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 14:30
Sevinelim yahu Emrah niye üzülelim...

S.Cruz çok büyük ihtimal bizde...

BlackEagle19o3
09.Temmuz.2007, 14:39
İnşallah ya şu an Santa Cruz-Bobo ikilisini forvette hayal ediyorum:zuhaha

aykut_gencfb
09.Temmuz.2007, 14:40
ya bu alexlen nie sözleşme imzalandı anlamıyorum yönetimin olumlu işlerini nası takdir ediyorsak yaptığı olumsuz işleri göz ardı etmemek gerek we ben yönetimi bu konu eleştirmekten kendimi alamıyorum alex ön elemede yoq fenerbahçe nin yakın zamanda en önemli maçlarında yoq bu takımın alexe ihtiyacı war die imzaladılar kurtarıcı die... butür maçlarda zaten oynamayan bir oyuncuydu şimdi hepten yoq ya imza atılmadan sağlık kontrölünden geçmiyormu bu adam...alex türkiyede bizi şampiyon yapsın diemi sözleşme imzalandı artık bu ucuz oyunlar bırakılmalı....alex bu sezon hayatında yemediği küfürleri yer saracoğlunda....alexli bi takım türkiye dışında iş yapmaz bunu bilen gören yönetim nasıl oldu da imza attırdı anlamış deilim....

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 14:42
Sakat adamın neden sözleşmesi uzatıldı, anlamakta zorluk çekiyorum.

travis1903
09.Temmuz.2007, 15:08
santa cruz,hayalden oteye gidemez bu yonetim bunu bile beceremez ki mancity 8 milyon euro bonservis bedeli onermiş bayerne....

:0:

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 15:21
Santa Cruz süper golcü ama açıkçası Türkiye'den herhangi bir takıma geleceğini sanmıyorum. Ayrıca bu tip haberler de saçma, oyuncu Copa America'da, yani görüşmek imkansız oyuncuyla, gerçekliğine inanmıyorum.

GeNç KaRTaL
09.Temmuz.2007, 15:32
Celalettin Kolot ilke ilgili bir tarışma yaşanmış.Ben o adamdan hiç hoşlanmıyorum.Adam parası ile yönetici oldu.Çok bilmiş ama icraatta "0" birisi.

Forvete Cruz'u alabilirsek mükemmel olur.Bobo-Cruz coşarlar ama ben bu transferde pek umutlu değilim maalesef.

Yabancı kontenjanı 6+1 olunca hem stoper hemde forvet alabiliriz.Bakalım ne olacak.İnşallah hayırlısı olur.

KaF KeF
09.Temmuz.2007, 15:35
ya maçları nasıl izliycez...
D-smart yok.....

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 15:39
Yepes transferi suya düştü

Savunmaya takviye arayışı içerisindeki Beşiktaş’a tekrar Mario Yepes ismi önerildi. Copa America’dan elenen Kolombiya Milli Takımı’nın formasını giyen tecrübeli oyuncuya daha önce teknik direktör Ertuğrul Sağlam “Hayır” demişti. Aynı ismin, tekrar gündeme gelmesi üzerine Sağlam, “Defalarca izledim. Yepes benim sistemime uygun bir oyuncu değil. Ağır kalıyor. Bu son kararım” diyerek Kolombiyalı’ya kapıları kapattı. Bu arada İsviçre’den bugün Avusturya’ya geçecek olan Başkan Yıldırım Demirören; Kolot, Mario Berk ve Ertuğrul Sağlam ile transfer zirvesi yapacak. Kulübe önerilen birçok ismi masaya yatıracak olan ekip, son kararını verecek.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S.Cruz gelse süper olur gerçektende BoBo-S.Cruz süper ikili olurlar...

Lincoln10
09.Temmuz.2007, 15:43
martinez gelicekse neden orkun alındı.fırat olurdu 3. kaleci.aykuta yazık olucak adam yine oynamayacak.

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 15:46
Tello skandala karıştı

Beşiktaş’ın yeni transferi Rodrigo Tello, alkolü fazla kaçırınca Copa Amerika’da bir skandala imza attı. Şili’nin Teknik Direktörü Nelson Acosta, Meksika ile 0-0 berabere kalıp çeyrek finale çıktıkları maçtan sonra futbolcularına eğlence izni verdi.

Akşam Gazetesi'ndeki habere göre Tello ile birlikte Valdivia, Vargas, Contreras ve antrenör Reinaldo Navia Venuzela’nın Puerto Ordaz şehrindeki bir otelde sabaha kadar içti. Tello ve arkadaşları körkütük sarhoş olunca çevrediklere sataşmaya başlayıp, garsonlarla kavga çıkardı. Şilili oyuncular masaları kırıp, bıçaklarla koltukları kestiler, ayrıca iddialara göre iki bayan otel görevlisine cinsel ilişkiye girme teklinde bulundular. Olaylar üzerine otele polis çağrılırken, Şilili futbolcular 130 dolarlık hasarı ödeyip skandalın karakolda bitmesine engel oldu. Teknik Direktör Acosta, kaptan Valdivia, Vargas ve Tello’yu Brezilya maçında oynatmadı. Şili maçı 6-1 kaybedip, elendi. Beşiktaşlı yöneticiler, telefonla Tello’dan hesap sordu. Şilili futbolcu, cinsel taciz iddialarını yalanlayıp “Sadece otel personeli ile aramızda kavga çıktı" dedi.

Lig TV

Ilhan
09.Temmuz.2007, 15:58
Tello cool adam. Olur bu tarz şeyler. Ben futbolunu beğendim. Ama Sağlam'ın tempolu futboluna ayak uyduramayabilir. Tam Lucescu'luk adam.

mustafa35
09.Temmuz.2007, 16:02
Bursaspor, Kamerun Milli Takımı'nın santrforu Herve Tum ile anlaştı. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu ve bazı yöneticiler, dün gece geç saatlerde Bursa'ya gelen Tum ile Almira Otel'de yaklaşık 2,5 saat görüştü. Görüşmenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Karasu, Kamerunlu futbolcu ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllığına anlaşmaya vardıklarını söyledi. Fransa'nın Strasbourg takımında geçen yıl 29 maçta 7 gol atan Tum'un çok iyi bir santrfor olduğunu dile getiren Karasu, ''Tum ile anlaştık. Opsiyon hakkı bizde. Eğer beğenirsek önümüzdeki yıl sözleşmesini uzatma hakkımız var'' dedi.
Herve Tum ise daha önce de Bursaspor'dan transfer teklifi aldığını dile getirerek, ''Bursaspor'a geldiğim için mutluyum. Bursalılar'ın futbola çok ilgili olduğunu, taraftarın çok ateşli olduğunu öğrendim. Umarım çok başarılı oluruz ve taraftarlarımıza bir kupa hediye ederiz'' diye konuştu.

Ilhan
09.Temmuz.2007, 16:11
Tum iyi bir futbolcu. Bu sene Pancu ile iş yapacaklarını umut ediyorum.

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 16:21
Celal Kolot +1 kontenjanı kullanmayacaklarını söyledi. Beşiktaş bir yabancı daha alıp transferi bitirecek öyleyse...

gogo1990
09.Temmuz.2007, 16:38
bursaya hayırlı olsun...

El Comandante
09.Temmuz.2007, 16:38
Ribery bizdeyken bu futbolcuyu bize önermişti.Hatta gazeteler Herve Tum'u Galatasaray istiyor diye haberler yapmıştı.Bence de iyi bir futbolcu.Bursaspor sağlam kadro kuruyor.Bu sene süpriz yapabilirler.

erdemzorer10
09.Temmuz.2007, 16:44

chealse milan gibi takımlarn takbinde oldugu söyleniyor gelecegi var bu adamın bence

Emurafu
09.Temmuz.2007, 16:47
Ordu gaza bastı!
Türk Telekom Lig A ekiplerinden Orduspor, yeni sezon öncesinde kadrosunu genç yıldız adaylarıyla güçlendirdi. Mor-Beyazlı kulübün Başkanı Şükrü Bodur, Galatasaray’dan Uğur Erdoğan, Uğur Akdemir ve Cihan Can, Trabzonspor’dan ise Cem Demir, Emre Aygün ve Ufuk Bayraktar’ı renklerine bağladıklarını açıkladı. İki kulüpten de bu oyuncular için izin aldıklarını kaydeden Bodur, “Hocamızın isteği doğrultusunda transferleri gerçekleştirdik” ifadesini kullandı.

Ernani dün imzaladı adam ne kadar kilolu hele suratı kapkara neyse takımımıza hayırlı olsun

Öbür oyuncular suanda klüb binasındaimzayı atıyorlar

Fietra 10
09.Temmuz.2007, 16:50
cem demir gitti off ya...çok iyi işler yapacak acayip iyi adam o ersen yanında basketçi o derece yani

Ilhan
09.Temmuz.2007, 16:50
Zico defans istiyor!

DHA

Fenerbahçe Viyana'ya ulaştı. Yurt dışı kamp çalışmalarını 9-22 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'da 2 etap halinde yapacak olan Sarı-Lacivertliler Viyana'ya inerken, 50 kişilik taraftarı tarafından çiçeklerle karşılandı.
Sarı-Lacivertli takım, Viyana'ya 100 kilometre uzaklıktaki Bad Tatzmanndorf kentine geçerek, 1 haftalık 1. etap çalışmalarını kondisyon ve taktik ağırlık geçirecek. Daha sonra Viyana'da 15-18-19 ve 21 Temmuz tarihlerinde 4 hazırlık maçı oynayacak.
Yolculuk sırasında uçağın içinde basın mensuplarına İstanbul'daki 1 haftalık çalışmayı değerlendirerek bilgiler veren Teknik Direktör Zico, "Belirli bir tatilden sonra futbolcuların fiziksel olarak kendilerini toplanması için İstanbul'daki kısmında ilk hafta fizik kondisyon çalışması yaptık. Futbolcular buna muhteşem şekilde cevap verdiler, iyi çalıştılar. Sabah ve akşamları iyi çalıştık" dedi.
Brezilyalı hoca, "Transfere ihtiyacınız var mı ? 6+1'in ardından yönetime transfer için başvurdunuz mu? sorusuna ilk aciliyetin savunma için olduğunu söyledi. Zico, "Şu anda baktığımızda kadroda bir stoper ve bir de sağ bek eksik. Bütün mevkilerde hazırız onun haricinde" diye konuşurken, camianın forvet beklentisinin ise gereksiz olduğunu savunarak "Bizim ileri uçta yaralanacağımız 7 tane oyuncumuz var. Herkes rahat olsun. İlerdeki ekipten sonuna kadar memnunum" şeklinde konuştu.
Önümüzdeki sezonun taktik anlayışı hakkında da konuşan Zico, "Fenerbahçe tek forvet mi, çift forvet mi oynayacak? Bu duruma göre değişecek. Bu, taktikten ve iki forvetten neyi anladığınıza bağlı bir durum...Tuncay, Alex, Kezman, Deivid atak oyuncusu mu sizce ? Eğer öyleyse 4 forvet ile oynamışız, o zaman biz. Niye bir tane iki tane isim üstünde duruluyor..
Herkesin forvet üstünde analizine bağlı bu durum. Bazısı direk öndekine forvet der. Bence de ileri gidip etkili olan forvettir. bana kalırsa Kezman çok fazla yalnız kalmadı ileride" dedi.
Şu anda ilk 11'in banko oyuncuları kimler? sorusuna ise Zico, "Her zaman söylerim benim elimde 11 tane futbolcu yok kadrom var. Her futbolcu bu takımda oynayacak kapasitede olmalı. Bir gün biri yedekten girer, bir gün ilk 11 'de oynar. Ben Benim için kadronun bütünü önemli. Kadrom kaliteli bu da bana mutluluk veriyor" cevabını verdi.
Tuncay'ın takımdan ayrılışını bir kez daha değerlendiren Brezilyalı hoca; "Tuncay sadece hırsı ile mücadelesi ile, cesur yürek ruhundan dolayı değil saha içindeki futbol yönünden de unutulmaz harika bir oyuncu. Sembol futbolcu oldu. Bu yüzden Tuncay'ın yerine dolduracağımıza inanmıyorum. Saha içinde o ruhu yakalarsak başarılı olacağız. Onun eksikliğini hissederiz çünkü büyük futbolcu. Çalışarak yerini doldurmaya çalışacağız" açıklamalarında bulundu.

APPİAH VE ALEX SEZONUN İLK MAÇINA YETİŞİR...
İki ünlü oyuncunun sezon başına yetişeceğine inandığını belirten Zico, "Biyorsunuz ki Appiah dizindeki sakatlıktan dolayı, Alex de tedavisi için aramızda değiller ikisi de ligdeki ilk maça hazır dönecekler. Şampiyonlar ligin ön elemesi maçından daha önce hazır olurlar diye umuyorum. Özellikle Appiah için şunu söyleyebilirim. Ameliyata çıkmış futbolcu hakkında tarih vermek zor ama onun yaptığı çalışmalar hazır olacağını gösteriyor.
Zico, "takım kaptanı kim olacak ? İbre şu anda kimden yana? " sorusuna ise "Kaptanlık için zamanı geldiğinde yorum yapacağım" dedi.

Aşk-ı Şehir
09.Temmuz.2007, 16:51
Tek önemli kayıp sadi ama olsun cok iyi oyuncular aldık suat hoca yatırım yapmaya basladı

bence fatih şen ve inançta önemli kayıplar abi ;;)

Emurafu
09.Temmuz.2007, 16:55
Mustafa kardes aldıgımız genclerde cok ıyı avnıaker kardes sor ıstersen meselaemre aygun cok ıyı sol kanatta ufuk cokteknık cemdemır havahakımıyetı var forvette ugur erdogan cem demır ve emre aygungeldı defansa ernani ve kolomac olacak sagbekte ugur akdemr olacak takım cok ıyı oldu trabzonlu kardesler ıyı bılır genclerı

erdemzorer10
09.Temmuz.2007, 16:56
bence gelmesin aykuta yazık degilmi adam yıllardır sabırla bekledi kaleyi almak için smdi bide martinezmi geçecek 1 numaraya gelmesin bence

erdemzorer10
09.Temmuz.2007, 16:59
İyi de yeri değil ki burası : ))

sevinçten direk yazıverdm kusura bakma ;) ama napymm kolaymı yarım düzine gol attı Ts :)

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 17:00
Stopere kesinlikle ihtiyacımız var. Yerli bir stoper almalıyız, Can Arat var fakat yeterli değil, bir stoperimiz daha olmalı yedekte. Edu veya Lugano sakatlansa veya cezalı duruma düşse Can var hali hazırda, fakat iki stoperimiz de oynayamaz durumda olursa o zaman adam yok, Önder'i stopere çeksek, sağ bek olmuyor bu sefer de.

Yasin Çakmak veya Bekir İrtegün'ü alırsak büyük iş başarmış oluruz, iyi yedek olurlar stoper için, Serdar Taşçı'yı almalıyız aslında ama Stuttgart bırakmaz.

TR.CaPTaiN
09.Temmuz.2007, 17:02
Zico efendi ileri hattan memmunmus. Bu demektir ki benim Avrupa hedefim yok. Ne Kazım ne de İlhan Avrupa için yeterli değil, Deivid Turkiye icin bile yeterli degil.

Cyzio
09.Temmuz.2007, 17:07
Yabancı oyuncu kontenjanının 6+1 olarak açıklanmasının ardından transfer piyasasında hareketli günler başladı. Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor forması ile başarılı bir yıl geçiren Kolombiyalı kaleci Martinez'in ismi yine gündemin üst sıralarını meşgul ediyor. Bu konuyla ilgili son gelişmeleri Kolombiyalı kalecinin Türkiye'deki menajerliğini üstlenen Fenerbahçe'nin unutulmaz futbolcularından Ogün Altıparmak'ın oğlu Batur Altıparmak, editörümüz Hilmi Sever'e anlattı...

Martinez'in kesinlikle ikinci ligde forma giymek istemediğini söyleyen Altıparmak, şu ana kadar Galatasaray'dan herhangi bir teklif gelmediğini, Trabzonspor ile olan pazarlıklarda ise sona yaklaşıldığını söyledi. Sezon bitiminde Martinez'e yurt dışından da ciddi teklifler geldiğini ancak bu görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını söyleyen Altıparmak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sakaryaspor kulübüyle Trabzonspor'un anlaşması halinde biz de oyuncumuz için Trabzonspor ile görüşeceğiz. Sakaryaspor Kulübü, Martinez için 2 milyo Avro istiyor, Trabzonspor'un teklifi ise 1,5 milyon Avro, bu görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını düşünüyoruz" dedi.

Sakaryaspor ile 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan Kolombiyalı kalecinin geçtiğimiz sezon aldığı ücret 300 bin dolardı, Martinez'in bu yıl yeşil-siyahlılarda kaldığı takirde alacağı rakam ise 350 bin dolar olacak.

Hilmi SEVER
09.07.2007

Kaynak : Sporx.com

aykut_gencfb
09.Temmuz.2007, 17:14
prof olmak bu mudur ya ziconunki duygusallıktan başka bişe deil deividtin neyinden memnun anlamıom bi warlık gösteremeyişinden mi net fırsatları harcamasından mı? kezmanın yanlız kaldığını cümle ağlem görüor da zico mu göremior? bu adam futboldan anlamıoyor denmez kesinlikle ama proftan öte duygusal dawranıor bu da zarar werior takıma werecekte

Sekopej
09.Temmuz.2007, 17:15
Zico efendi ileri hattan memmunmus. Bu demektir ki benim Avrupa hedefim yok. Ne Kazım ne de İlhan Avrupa için yeterli değil.

Deivid varya, ne gerek var forvete. Eğer haber basın uydurması değilse ki öyle değil bence, başka yabancı alınmayacak. Deivid ile devam edeceğiz. Ve Alex şu anda sakat olduğuna göre Deivid ŞL Eleme maçlarında ilk 11'de sahada olacaktır...

TR.CaPTaiN
09.Temmuz.2007, 17:17
Deivid varya, ne gerek var forvete. Eğer haber basın uydurması değilse ki öyle değil bence, başka yabancı alınmayacak. Deivid ile devam edeceğiz. Ve Alex şu anda sakat olduğuna göre Deivid ŞL Eleme maçlarında ilk 11'de sahada olacaktır...

İşte problem de o Deivid ile devam etmek.

Sekopej
09.Temmuz.2007, 17:23
İşte problem de o Deivid ile devam etmek.

Yukarıda yazdığım mesaja :D koymayı unutmuşum.

Deivid varya, ne gerek var forvete.:D Onun gibi bir oyuncumuz olduktan sonra Adriona, Ronaldo halt etmiş.:p

Taktik yine aynı olacak sanırım. Deniz'e inat edip Appiah'ı sağ kanada göndermezse ki Api sakat ve oynayamayacak olursa Deniz-Aurelio oynayacak, sağ kanatta da Ali oynar.

Bakalım ben de merak ediyorum nasıl bir düzenle oynayacağız bu sene?..

aykut_gencfb
09.Temmuz.2007, 17:25
bütün şevkimi kırdı zico artık bi umudum yok da bakalım

MeMo
09.Temmuz.2007, 17:25
Ya iyi güzelde haklısınızda Deivid'de Zico'da Alex'de Fenerbahçe ile sözleşmeli kişiler onlara sahip çıkmalıyız Zico'ya efendi demek gb yada Alex'e sorumsuz demek gibi Deivid'e yüzsüz falan biz Fenerbahçe'liyiz unutmayın sahip çıkmak bizim görevimiz.

TR.CaPTaiN
09.Temmuz.2007, 17:34
Efendi kotu bir laf degil. Deivid icin biz o sozu kullanmasak bile hersey belli oluyor.

Ben gitmiyorum. Eger baskan kontenjan icin birini gondermek istiyorsa baska isimlere yonelmeli.

Insan bi dusunur ben bu takıma ne verdim ne aldım.

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 17:37
Appiah ve Alex ön eleme maçlarında oynamayacak muhtemelen, kadromuz da şöyle olur:

Serdar, Önder, Edu, Lugano, R.Carlos, Aurelio, Deniz, Ali Bilgin, Vederson, Kezman, İlhan Parlak

Sekopej
09.Temmuz.2007, 17:39
İlhan yerine Tümer de oynayabilir. Şu an için kesin birşey söyleyemeyiz, hele hazırlık maçlarında bir görelim...

TR.CaPTaiN
09.Temmuz.2007, 17:44
Appiah büyük kayıp, özellikle dişli rakiplerle oynayacağız önelemede Appiah'ı çok arayacağız.

Atakan38
09.Temmuz.2007, 17:46
yoq ya martınez faLan aLınmaz yaLan haberdir

orkun war aykut war yeter

Emurafu
09.Temmuz.2007, 17:50
Valla kaynak Dha bana inandırıcı geliyor

Nocna Mora
09.Temmuz.2007, 17:52
Martinez Trabzon la anlaştı diye biliyorum

Aşk-ı Şehir
09.Temmuz.2007, 18:01
Mustafa kardes aldıgımız genclerde cok ıyı avnıaker kardes sor ıstersen meselaemre aygun cok ıyı sol kanatta ufuk cokteknık cemdemır havahakımıyetı var forvette ugur erdogan cem demır ve emre aygungeldı defansa ernani ve kolomac olacak sagbekte ugur akdemr olacak takım cok ıyı oldu trabzonlu kardesler ıyı bılır genclerı

haklısın abi zaten transferlere sözüm yok ;;) ama kayıplarınız gerçektende büyük ;;)

Emurafu
09.Temmuz.2007, 18:02
Valla neyse martinez hakkında cok konusmak ıstemıyorum bekleyip görecegiz ben saviolayı bekliyorum

Fietra 10
09.Temmuz.2007, 18:05
yaw bu cem demir geçen senede hazırlık maçlarının hepsinde gol attı..kupada bi antep maçı oynadıki karlı sahada o maçta harikaydı...hiçbir trabzonsporlu satılmasını istemiyordu..bu takımda ömer rıza ersen oynuyo o mu oynamayacaktı...gol kralı olur bu sene..

Emurafu
09.Temmuz.2007, 18:11
Kaya: "Tecrübemi Orduspor için harcayacağım"
Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Orduspor'da, teknik direktör Suat Kaya, ''Futbol hayatımda kazandığım bilgi ve tecrübeyi, bundan sonra Orduspor için harcayacağım'' dedi..

Kaya yaptığı açıklamada, Ordu'ya geleli bir hafta olmasına rağmen Orduluların ve Orduspor taraftarlarının kendisini bağırlarına bastığını söyledi.

Futbol hayatını dolu dolu ve başarılarla geçirdiğini belirten Kaya, şöyle konuştu:
''Türkiye'de büyük takımlarda forma giyme fırsatım oldu ve büyük kupalarda hep kazanan kişi oldum. Artık futbolcu değil, teknik adam olarak futbol hayatımı sürdürüyorum. Geçen yıl ilk teknik direktörlük tecrübemi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da yaptım. Başarılı olduğumu da düşünüyorum. Ama artık Orduspor'dayım ve Orduspor'un başarısı için ter dökeceğim. Futbol hayatımda kazandığım bilgi ve tecrübeyi, bundan sonra Orduspor için harcayacağım. Bu şehir başarıya hasret. Bu şehir Süper Lig'e hasret ve aşık. Ben elimden gelirse bu aşıkları Süper Lig'de buluşturacağım.''

Çok kaliteli bir ligde mücadele edeceklerini de ifade eden Kaya, ''Ama artık Orduspor'u hak ettiği yere çıkartmak gerekiyor. Muhteşem bir taraftar topluluğuna sahip. Bütün maçlarını dolu tribünlere oynuyorlar. Tesisleri dört dörtlük. Tek eksikleri Süper Lig, inşallah bunu da bu sezon başaracağız'' dedi.

Kaya, kendisine her zaman eski hocası olan Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim'i örnek aldığını da belirterek, ''Bundan sonra da örnek almaya devam edeceğim. Fatih hocanın başarısı tartışılmaz. İnşallah bizler de ilerleyen yıllarda Fatih Terim kadar başarılı birer teknik adam oluruz'' diye konuştu.

gercekten cogu süperlig takımında olmayan tesislere sahibiz resimlerini isterseniz koyabilirim hala stadyumda antreman yapan takımlar bile var:)

Transferlerimiz cok iyi defans tecrübeli olacak takımın gerisi genc bir takım
olacak sanırım

agoecmen
09.Temmuz.2007, 18:12
bence saviolanın gelmesi martinezin gelmesinden daha inandırıcı.. çünkü yönetim son yabancı hakkını martineze harcamaz orkun ve aykut varken.. zaten yapılan açıklamalarda yeni transfer lincolnü unutturacak deniyordu...

Noz
09.Temmuz.2007, 18:15
Ayrıca bu tip haberler de saçma, oyuncu Copa America'da, yani görüşmek imkansız oyuncuyla, gerçekliğine inanmıyorum.menajeri araciligiyla gorusulmustur :0:

Fietra 10
09.Temmuz.2007, 18:19
Beşiktaş öncelikle bi forvet almalıdır öncelik savunma olmamalıdır...

BlackEagle19o3
09.Temmuz.2007, 18:23
Celal Kolot beyefendi 1 tane yabancı alacağız demiş ya sinir oldum.O da büyük ihtimal defans olur.Biz yine Gökhan Güleci ve Burak Yılmazı izleyip çıldırırız.Nobre sakat zaten

goosfraba
09.Temmuz.2007, 18:26
Suat Kaya'nın Ordu'da başarılı olacağını umuyorum..

Emurafu
09.Temmuz.2007, 18:28
CAFER CAN ORDUSPOR'DA

Galatasaray'ıngenç futbolcusu yarın saat 9 da imza atmak üzere orduya gelecek ve öğlen saatlerinde resmi imzayı atacaktır.

8.genc oyuncumuzu aldık brezılyalı ernanide imzaladı ohhh toplu imza töreni yapılcak daha sonra suat hoca genc takım kuruyor.Oftas misali

Transferler

Ernani:Karvan
Cem Demir:Trabzonspor
Cafercan:Galatasaray
Cihan can:Galatasaray
Emre aygün:Trabzonspor
Ufuk bayraktar:Trabzonspor
Ugur Erdogan:Galatasaray
Ugur Akdemir:Galatasaray
İbrahim yıldız:Ceyhangücü

Konyalı kardesler soner baymıs nasıl biri bana bilgi verirmisiniz oda gelecekmısde

anilton
09.Temmuz.2007, 18:48
Celal Kolot beyefendi 1 tane yabancı alacağız demiş ya sinir oldum.O da büyük ihtimal defans olur.Biz yine Gökhan Güleci ve Burak Yılmazı izleyip çıldırırız.Nobre sakat zaten

Burak Yılmaz bu sene göstereceği performansla senin gibi düşünenelerin yüzünü kızartacaktır.Buna eminim...

O zaman ne diyeceksiniz çok merak ediyorum.Sen ve senin gibi düşünenler yüzünden Türk futbolu gelişememektedir...

Bekle ve izle Burak Yılmaz'ı.O zaman konuşalım...

GeNç KaRTaL
09.Temmuz.2007, 18:49
Neyse duruma göre devre arasında transfer yapılır ama bu şansı kullanabilirdik.Bir forvet bir defans alarak kadromuzu daha güçlü bir hale getirebilirdik ama paramız yetmiyor anladığım kadarı ile.Ya da yönetim kendilerini daha küçük duruma düşürmemek için 2 oyuncuya soğuk bakıyorlar.

ilker29
09.Temmuz.2007, 18:59
Valla neyse martinez hakkında cok konusmak ıstemıyorum bekleyip görecegiz ben saviolayı bekliyorum
Hocam, senin bildiğin bi şey var galiba geçen haftadan beri. Umarım haklı çıkarsın, beni de Saviola'dan başka bi isim kesmez. Dünya yıldızı işte o çocuktur. Özhan başkanın geldiği günden beri 5 senedir bize dünya yıldızı diye yutturmaya çalıştığı Marek Heinz , Almaguer ,Ali Lukunku,Bratu,Petre,Christian,Tamaş,Pinto,vs.. değil. Umarım Galatasarayımızın başkanlık koltuğuna oturduğu günden beri ilk defa verdiği bir sözü tutar(yani dünya yıldızı alıcam sözünü) ve Saviola'yı alır bizim için.Biraz olsun hoş bir sada bırakmak istiyorsa tabii arkasında...Özhan başkan artık somut anlamda elle tutulur gözle görülür bi icraat yap artık be hadi be!!! :mad: Ne yap et gece gündüz uğraş al getir şu Saviola'yı .. 5 senenin yürek yangını sönsün. Senden Ronaldinho'yu istemiyoruz ki ..Saviola'yı istiyoruz.

BlackEagle19o3
09.Temmuz.2007, 19:10
Burak Yılmaz bu sene göstereceği performansla senin gibi düşünenelerin yüzünü kızartacaktır.Buna eminim...

O zaman ne diyeceksiniz çok merak ediyorum.Sen ve senin gibi düşünenler yüzünden Türk futbolu gelişememektedir...

Bekle ve izle Burak Yılmaz'ı.O zaman konuşalım...
Benim gibi düşünenler yüzünden türk futbolu gelişmiyor demek.Güldürme adamı.
Burak Yılmaz genç oyuncu ilerde iyi işler yapabilir ama ona ş.liginde güven olmaz

GeNç KaRTaL
09.Temmuz.2007, 19:13
Açıkcası bu 2 eksik ön elemelede büyük kayıp olacak Fenerbahçe için.Hadi Alex olmasada olur ama Appiah büyük kayıp.

Bu arada Fenerbahçe bana göre hedeflediği büyük başarıları sadece R.Carlos'u alarak bu sezon gerçekleştiremeyecek.Türkiye liginde en büyük favorilerden zaten.

Universal
09.Temmuz.2007, 19:15
Stopere kesinlikle ihtiyacımız var. Yerli bir stoper almalıyız, Can Arat var fakat yeterli değil, bir stoperimiz daha olmalı yedekte. Edu veya Lugano sakatlansa veya cezalı duruma düşse Can var hali hazırda, fakat iki stoperimiz de oynayamaz durumda olursa o zaman adam yok, Önder'i stopere çeksek, sağ bek olmuyor bu sefer de.

Yasin Çakmak veya Bekir İrtegün'ü alırsak büyük iş başarmış oluruz, iyi yedek olurlar stoper için, Serdar Taşçı'yı almalıyız aslında ama Stuttgart bırakmaz.

Önder stoper oynayabilir. Önder stoper olduğu zamanda Kerim var. Yerli bir oyuncu alacğımıza alt yapıdan bir isim çıkarmak geleceğimiz için daha iyi olur. Çünkü o kişi fazla oynayamayacak.

deniz.91
09.Temmuz.2007, 19:16
mert(cekochan) msne gelsene bi seni bekliyorum

MeMo
09.Temmuz.2007, 19:17
Appiah yarin katilcak deniyor kampa ama???

Kartal GFB
09.Temmuz.2007, 19:18
Önceki mesajlarda dendiği gibi Deivid Fenerbahçe'mizin sözleşmeli oyuncusudur.Tabiki bende gitmesini isterim ancak transfer döneminin bittiği gece Deivid'e desteğim başlar.Sonuçta en azından ocak'a kadar takımda kalacak ve Fenerbahçe için ter dökecek.O zaman destek vermek boynumuzun borcu olur...

Omerdinho
09.Temmuz.2007, 19:18
Kolot Cruz ile ilgilenmediklerini söyledi :) herhalde yapilan teklife cevap alamayinca böyle bir yönteme basvurdu...

GeNç KaRTaL
09.Temmuz.2007, 19:29
Kolot Cruz ile ilgilenmediklerini söyledi :) herhalde yapilan teklife cevap alamayinca böyle bir yönteme basvurdu...

Yeni moda bu.Alamayınca hemen ilgilenmiyoruz.Açıkca söyle alamadık diye.:0:

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 19:29

deniz stoperde de oynayabilir ama gene lazim dedigin gibi

Omerdinho
09.Temmuz.2007, 19:32
Aman Deniz stoper oynamasin... Rize macini hatirlayin.. Bu adami nereye koyarsan koy, olmuyor olmuyor...

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 19:32
Appiah yarin katilcak deniyor kampa ama???

evet resmi sitede dogruladi

TR.CaPTaiN
09.Temmuz.2007, 19:33
Aman Deniz stoper oynamasin... Rize macini hatirlayin.. Bu adami nereye koyarsan koy, olmuyor olmuyor...

Kesinlikle olmuyor ancak kapı önüne koyarsan belki olur. :)

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 19:34

o biraz sakarligindan :D

ForsakeN
09.Temmuz.2007, 19:39
Sağ bek de eksiğimiz olduğu doğruda stoper de eksik yok bence.Edu ve Lugano'nun sakatlandığı durumlarda Önder,Can stoperde düşünülebilir.Önder'in oynadığı mevkii sağ kanada da yeni transfer gelir Önder stopere geçince.Eğer oda olmadı Deniz oynar stoperde.Onun asıl mevkii stoper.

Şuan stoper oynayabilecek oyuncular
Edu
Lugano
Önder
Can
Deniz

5 kişi neyimize yetmiyor :)

Varonil
09.Temmuz.2007, 19:41
Recep Oftaş'la anlaştı

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren kaleci Recep Biler, Turkcell Süper Lig'in yeni ekibi Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile anlaştı.

Recep'in menajeri Haluk Canatar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Recep'in Ankara ekibi ile 2 yıllığına anlaştığını ve yarın resmi sözleşmeye imza atacağını söyledi.

Recep Biler, geçen sezon Karşıyaka'da kiralık olarak oynamıştı.

Kaynak: AA
09.07.2007

Omerdinho
09.Temmuz.2007, 19:42
Zico dogru söylüyor bu isler Önder'le Can'la olmaz takima kaliteli bir stoper lazim genc,kaliteli ve yetenekli olmali..

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 19:50
kerim sağ bekte oynayabilir önderle denizde stoper oynayabilir yedekte zaten can var yeterli yani.yok illa biri gerek diyosanız altyapıdan çıkaralım biraz da :icon_confused:

Del Piero_10
09.Temmuz.2007, 19:52
Zico dogru söylüyor bu isler Önder'le Can'la olmaz takima kaliteli bir stoper lazim genc,kaliteli ve yetenekli olmali..

Milli takımda arıyor öyle adam.

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 19:53

niye olmasın ki :) can yetenkli,kalıplı falan hava toplarına hakim,markajı iyi ;;)

tamam arada sert falan giriyo ama biraz da iş güven meselesi.

GeNç KaRTaL
09.Temmuz.2007, 19:54
Kazım bektede oynar olmazsa.

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 19:56
bütün şevkimi kırdı zico artık bi umudum yok da bakalım

hocam sen ne diyosun sırf zico kovulsun diye yenilelim istiyodum :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kazım bektede oynar olmazsa.

kardeş ne yaptın kazım hücum oyuncusu :D

GeNç KaRTaL
09.Temmuz.2007, 20:00
Oradada oynayabiliyor diye biliyorum.

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 20:04

valla ben forvet ve hücuma dönük orta saha diye biliyorum hatta kendiside dedi bir ropörtajında hücumun her yerinde oynarım diye ;;)

Emurafu
09.Temmuz.2007, 20:05
Ugur Erdogan,Ugur Akdemir,Cihan can ordusporla 1 yıllık sözlesme imzaladı cafercan ve ali sakal yarın sözlesme imzalıcak
http://img182.imageshack.us/img182/9580/newsmansetresim22556imzak7.jpg (http://imageshack.us)

barahir
09.Temmuz.2007, 20:08
Celalettin Kolot ne zaman göreve geldi? yada şöle sorayım ondan önceki futbol şube sorumlusu Sinan Engin miydi?

Atakan38
09.Temmuz.2007, 20:14
bence saviolanın gelmesi martinezin gelmesinden daha inandırıcı.. çünkü yönetim son yabancı hakkını martineze harcamaz orkun ve aykut varken.. zaten yapılan açıklamalarda yeni transfer lincolnü unutturacak deniyordu...

aynen

bıde owen we morıentes dıoLar ama onLar sawıoLadan daa zor

en iisii sawıoLa yaa bı geLse warya ıspanyadan buraya geLmesı ıcın ben kendım getırtcem ucak masrafı faLan hepsı bnden

sawıoLa geLırse uefa kupasını oyanamadan dırek bıze werırLer heraLde :)

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 20:28
Celalettin Kolot ne zaman göreve geldi? yada şöle sorayım ondan önceki futbol şube sorumlusu Sinan Engin miydi?

Galiba ondan 2önceki Sinan Engin di... Çünkü Kıvanç Oktay vardı transferleri yürüten...

Cruz'u isteriz!

Beşiktaşlı yönetici, G.Saray'ın da peşinde olduğu B.Münihli Santa Cruz için, "Onun gibi kaliteli bir isme kimse hayır diyemez" dedi.

DİKKATLİ OLACAĞIZ

Kartal transferde durmak bilmiyor. Yönetici Celal Kolot, federasyonun 6+1 kararının ardından haklarını çok dikkatli bir şekilde kullanmak istediklerini belirtirken, Alman basınındaki "Beşiktaş, Santa Cruz'un peşinde" haberlerinin doğru olduğunu söyledi.

BONSERVİSİ YÜKSEK
Kolot,

"Bir menajer bize Cruz'u senelik 2 milyon euro'ya getirebileceğini söyledi. Biz pek inanmadık ama 'Getir o zaman, gerekirse 3 de veririz' dedik. Ancak bonservis bedeli 7-8 milyon euro civarında olan bir ismi kadroya katmak ve belki de oynatamamak, doğru olmaz" dedi.

barahir
09.Temmuz.2007, 20:30
Yani Rico ve delgado'yu Kolot getirmedi..

"Bir menajer bize Cruz'u senelik 2 milyon euro'ya getirebileceğini söyledi. Biz pek inanmadık ama 'Getir o zaman, gerekirse 3 de veririz' dedik.

Cebinden veriyo sanki.. Sen 2 ye getir biz 3 de veririz.. Adamlara açık kapı bırakıyo resmen

fmsmyrna
09.Temmuz.2007, 20:42

Sağ bek ile alakası yok Kazım'ın.Bu arada stoper olarak Ali Çamdalı'yı aldık sanırım

barahir
09.Temmuz.2007, 21:20
Ali Çamdalı ile herhangi bir açıklama yapılmadı sanırım..

manutd0fb1
09.Temmuz.2007, 21:26
İLHAN PARLAK TÜRK Futbolunun PARLAYAN YILDIZI

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 21:27
"Cruz ile ilgilenmiyoruz"

Beşiktaş Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Paraguaylı futbolcu Roque Santa Cruz ile ilgilenmediklerini açıkladı.

Kolot, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, bir süredir bazı yazılı ve görsel basın yayın organlarında, Beşiktaş'ın, Bayern Münih'in Paraguaylı futbolcusu Roque Santa Cruz'u transfer etmek istediği ve bu yönde girişimlerde bulunduğu şeklinde iddiaların yer aldığını belirterek, ''Adı geçen futbolcunun transferi konusunda bir girişimimiz söz konusu olmadığı gibi, bu oyuncunun ismi hiçbir zaman gündemimizde yer almamış, futbolcunun kendisi, menajeri veya kulübü ile bir görüşmemiz olmamıştır'' dedi.

a.arıcı-11
09.Temmuz.2007, 21:29
yaw yakında bu kazımı kaleyede geçircekler:D

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 21:37
Bu transfer bitti diye duymuştum :)

Cyzio
09.Temmuz.2007, 21:38
Bu transfer bitti diye duymuştum :)

Küçük bi yanlışlık oldu heralde:D

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 21:38
Cafercan kiralık mı gitti ?

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 21:39
Kazımın kanatla ilgisi yok abartmayın :)

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 21:40
Jefferson da takımda Kontejyanın 2sini kalaye harcamak braz kötü bence... 1sürekli yedek olucak hmde... Jun da galiba halen takımda...

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 21:47
Martinez gelirse Jefferson kesin gider bence

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 21:49
Celalettin Kolot ilgilenmiyoruz diyorsa S.Cruz yarn imzaya gelir tüm bjklilere hayırlı olsun :D

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 21:55
Kazım sağ kanat, sol kanat, forvet arkası ve forvette oynayabiliyormuş. Hatta daha çok kanatlarda oynamış bu sene Sheff Utd'da.

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 21:57
Az önce fenerbahçenin avusturyadaki kampın izledm Colin hayak krıklığı olacak gibi maalesef

eGowiCh
09.Temmuz.2007, 22:02
Neden hayal kırıklığı olacak?

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 22:09
En az 8 9 şutunu ve 5 6 ortasını gördüm (açtığı bütün ortalar deivid'e idi :D) hiç birinde başarı sağlayamadı bilemiyorum yani güvenemedim Colin'e

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 22:11
Valla ben çok güvendiğim Gürkan Kubilay'ın onun hakkında dediklerini okuduktan sonra artık eminim ilerde iyi yerlere gelecek bir isim!.

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 22:13
İnş. iyi oynar ama ben pek olumlu düşünemiyorum bu antremandan sonra ileriki günlerde izleyeme çaışıcam..Volkan Babacan harika bir kaleci 2 3 maç oynasa serdarıda v.demirel'i kovar kaleden :)

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 22:15
Volkan iyi kaleci ancak bilirsin büyük kaleciler der:"Kaleciliğin yarısı tecrübedir." diye bu sözden dolayı biraz daha beklemek lazım gerçi oynamayarak tecrübe kazanamaz tabiki ama biraz daha vakti var.

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 22:17
Stoper konusunda söylenenleri okudum da bence bir tane de olsa alternatif isime ihtiyacımız var.Önder'in asıl mevkisi stoper ama bu sezonu sağ bekte geçirecek.Deniz stoper oynadığı bir kaç maçta kelimenin tam anlamıyla rezildi.

Lugano,Edu,Can üçlüsü ile bu sezon zor biter ki Lugano zaten çok kart görüyor.O mevkide istikrar önemlidir.Bu yüzden bir tane 20 yaşlarında oyuncu olursak fena olmaz.

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 22:23
Stoper konusunda sıkıntımız yok bence edu-lugano can önder deniz oynayabilecel alternatif poyunclar o bölgede ... yinede türk bi isim alınabilir ama yabancı bir soper kesinlikle alınmamalı...
yaw mahmut hanefi şuan nerede bizden kiralık gitmedi mi antepe mi ne ??

anilton
09.Temmuz.2007, 22:32
Benim gibi düşünenler yüzünden türk futbolu gelişmiyor demek.Güldürme adamı.
Burak Yılmaz genç oyuncu ilerde iyi işler yapabilir ama ona ş.liginde güven olmaz

İşte bu yüzden gelişmiyor.Ya neden güven olmasın.Sen o adama güvenip destek vermezsen olmaz tabi...

El oğlu 17 yaşında CL'de oynuyo,Dünya Kupa'sında oynuyo.Bizim evlatlarımıza neden güven olmasın.Ne eksikleri var...

Tek eksikleri onlara güvenen birisinin olmaması.Tek eksikleri onlar kötü oynadığında arkalarında duracak birilerinin olmaması.Tek eksikleri kötü performans gösterdikleri zaman ıslıklanıp protetso edilmeleri.Ben Burak Yılmaz'a sonuna kadar güveniyorum.CL'de de Süper Lig'de de...

GeNç KaRTaL
09.Temmuz.2007, 22:36
Bana göre Gökhan Güleç'te Burak Yılmaz'da yetenekli isimler.Onlara güvenildikçe kendilerini geliştireceklerdir.

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 22:36
Hanefi takımdan tamamen gitti geçen sezon Zico gelince diye biliyorum yani okumuştum merak ediyorum ama.

Omerdinho
09.Temmuz.2007, 22:38
Stoper konusunda sıkıntımız yok bence edu-lugano can önder deniz oynayabilecel alternatif poyunclar o bölgede ... yinede türk bi isim alınabilir ama yabancı bir soper kesinlikle alınmamalı...
yaw mahmut hanefi şuan nerede bizden kiralık gitmedi mi antepe mi ne ??
geri geldi.

Emurafu
09.Temmuz.2007, 22:43
Cafercan kiralık mı gitti ?
Evet kardes kiralik suat hoca cok gec bir takım kuruyor alt yapıyı inceledi suan suat hoca bu sene insallah süperlige cıkacaz

Orduspor'da imza şov!

Türk Telekom Lig (A) ekiplerinden Orduspor'da, teknik direktör Suat Kaya, yardımcıları Emrah Bayraktar, Cemal Gürsel Menteşe ve Volkan Kilimci ile Galatasaray'dan Uğur Akdemir, Uğur Erdoğan ve Cihan Can ile 1'er yıllık sözleşme imzalandı.
Kulüpte düzenlenen imza törenine, Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. İmza töreninin ardından konuşan Orduspor Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, tek hedeflerinin Turkcell Süper Lig olduğunu belirterek, ''Bu hedef doğrultusunda kadromuzu oluşturacağız. Teknik ekibimize güveniyoruz. Onların vereceği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüreceğiz'' dedi.

Teknik direktör Suat Kaya ise, ''Yıllardır Süper Lig hasreti çeken Orduspor, oluşturacağımız güçlü kadroyla Süper Lig'i hedefleyecek'' diye konuştu.

Kaynak : AA

Cafercanda yarın geliyor bu arada murat kardes sol beke ali sakal gelecekmiş ali sakal gecen sene giresunda idi sanırım nasıl biri bilgisi olan varmı

Emurafu
09.Temmuz.2007, 22:52
Celal kolot dalga geciyor galiba yada alamayınca ilgilenmiyoruz diyor celal kolota güvenmeyin bence fotospor gibi boyna sallıyor:D:D

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 22:56
geri geldi ama o da yolcu galiba şans bulamaz carlos,wederson ikilisinden

a.arıcı-11
09.Temmuz.2007, 22:58
bir zamanlar fenere carlosun türk versiyonu diye gelmişti hey gidi günler heeey

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 23:00
Stoper konusunda söylenenleri okudum da bence bir tane de olsa alternatif isime ihtiyacımız var.Önder'in asıl mevkisi stoper ama bu sezonu sağ bekte geçirecek.Deniz stoper oynadığı bir kaç maçta kelimenin tam anlamıyla rezildi.

Lugano,Edu,Can üçlüsü ile bu sezon zor biter ki Lugano zaten çok kart görüyor.O mevkide istikrar önemlidir.Bu yüzden bir tane 20 yaşlarında oyuncu olursak fena olmaz.

evet ya edu-lugano-can üçlüsünün en büyük handikapı kart zico uyarmalı onları
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bir zamanlar fenere carlosun türk versiyonu diye gelmişti hey gidi günler heeey

boşver be hocam kendisi geldi carlosun :D

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 23:04
Mahmut Hanefi avusturyaya götürülmedi ama

a.arıcı-11
09.Temmuz.2007, 23:04
eeeee korsana hayır orijinale evet

AneLKa_90
09.Temmuz.2007, 23:06
Az önce fenerbahçenin avusturyadaki kampın izledm Colin hayak krıklığı olacak gibi maalesef

o idmanda maçta görcez asıl :) kazım da çok iş var çook ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

eeeee korsana hayır orijinale evet

yaniii... :icon_eek::D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Mahmut Hanefi avusturyaya götürülmedi ama

yolcu yolcu ondan ;;)

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 23:20
Bende 1000tane oyuncu yazsaydım!!Mutlaka bir tanesi tutardı..

Geçen senelerde yazılanları hatırladıkça bu kadar adi bir habercilik olamaz diyorum.

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 23:26
O idmanda maçta görcez asıl :) kazım da çok iş var çook ;;)

yaw colin kazımı bu kadar büyütmeyin sradan bir oyuncu yaw lig başlasn göreceksiniz

Fietra 10
09.Temmuz.2007, 23:31
martinezi getirirlerse jeffersonu kesin gönderirler zaten...7 yabancı var takımda

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 23:34
evet şimdilik sıradan bir oyuncu;).Ama zamanla ilerleyecek potansiyel var.

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 23:36
İnş. siz haklı çıkarsınız ne diyeyim :)

JunkChorn
09.Temmuz.2007, 23:37
sıradan olmasaydı ingiltereden ayrılmazdı yada bırakmazlardı diyelim.Ancak fiziği kuvvetli,Türk futbolunun daha önce yetiştirmediği bir santrafor tipi olduğu açık.

0w3r
09.Temmuz.2007, 23:52
lima yi taniyor musun...
Taniyorum arkadasim herkes ona pas atiyor ama sadece sut cekiyor hic bir sey yapamiyor izledim maclarini kayitlarini bandlarini bilioz da konusyoruz//Hakan sukurun biraz daha gucsuz hali sadece genc o farki var turkiyede is YAPAMAZ ..Hadi turkiyede yapti Avrupada yapamaz kattien...
Owen gelirse takimin riva yi satmasina gerke kalmaz seneye 20 m e stariz yahu :D ama kiralik gelicekse gelmesin bence...
Saviola gibi bir oyuncuyu transfer etmek owen gibi bir oyuncuyu kiralamaktan daha iyidir..
ELmander hala konusuluyor kesin bir sey yok gelsin cooook istiyorum muthis oynar bu takimda muthis darmadagan eder karsi takimlari ...

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 23:53
Alsak süper olur ama...Gerçektende S.Cruz çok iyi işler çıkarır bizde...

Fernando Gago
09.Temmuz.2007, 23:54
Bende tam tersi olmalıydı... sıradan bir oyuncu olmasaydı onu kadroda tutarlardı :)

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 23:55
yaw colin kazımı bu kadar büyütmeyin sradan bir oyuncu yaw lig başlasn göreceksiniz

Katılıyorum... İnş... biz yanılırız ama bende bişey beklemiyorum açıkçası Kazım dan...

Bigturk
10.Temmuz.2007, 00:01
saviola gelse cok iyi olur ya, sadece 24 -25 yasinda

JunkChorn
10.Temmuz.2007, 00:01
Bende tam tersi olmalıydı... sıradan bir oyuncu olmasaydı onu kadroda tutarlardı :)

bende aynısını söyledim:)

Fernando Gago
10.Temmuz.2007, 00:02
yani Sheifeld mi ne :D colinin sıradan bir oyuncu olduğunu düşünüp fenerbahçeye verdi di mi ?:) o zaman colin için neden bu kadar umutlanıyoruz

0w3r
10.Temmuz.2007, 00:08
Bugun nobet tutuyorum yenıo bır haber veya gelısme olursa hemen aktarıcam sabredınééé

JunkChorn
10.Temmuz.2007, 00:09
Hayır takımı küme düştüğü için elinden çıkardı ingiliz takımlarına göre de sıradan bir oyuncu olduğu için ayrıldı ordan.Ama potansiyel var şimdi kabul etmek gerekir.Ayrıca dediğim gibi Türkiye'nin alışık olmadığı bir santrafor tipi.

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 00:10
arkadaşlar bu çocukta potansiyel var inanın milli takımı ilerde bu çocuk götürecek büyük bi aksilik olmazsa
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
kazım demiş ki: ''Adımı tüm dünya duyacak''

helal olsun koçuma kendine güveniyor :)

ilker29
10.Temmuz.2007, 00:12
gençler ben kendim duymadım şahsen de, öğrenmek istiyorum.. Aranızda Adnan Sezgin'in televizyonda bizzat kendi ağzından " Lincolnü bile gölgede bırakacak süper bi transfer yapacağız" dediğini duyan var mı ? Adnan Sezgin kameralara böyle dedi mi gerçekten.?? ve ayrıca çarşamba gününe kadar süper bi bomba transfer gelecek- açıklanacak haberinin kaynağı nedir?gstvnet adı geçti ama ne kadarı doğru? Bilen varsa bi söylesin .. Adnan Sezgin çok cool , serinkanlı bi adam ,böyle iddialı ateşli bi açıklama yaptığına da pek inanasım gelmiyo . Ayrıca fotomaçta bunu havalimanında bir memura söylediğini yazdılar Adnan sezginin..

Omerdinho
10.Temmuz.2007, 00:13
adamlar ikinci lige düsmüs, gitmek isteyen adami kadroda niye tutsun satabildigi fiyata satar, önünü acar...

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 00:17
Hayır takımı küme düştüğü için elinden çıkardı ingiliz takımlarına göre de sıradan bir oyuncu olduğu için ayrıldı ordan.Ama potansiyel var şimdi kabul etmek gerekir.Ayrıca dediğim gibi Türkiye'nin alışık olmadığı bir santrafor tipi.

aynen hocam değişik tip bir oyuncu ne pivot forvet ne de hızlı forvet ikisininde kilit özelliklerini barındırıyo yani hava toplarına hakim,hızlı,teknik,driplingi harika eğer süper ligdeki stoperler yadırgarsa böyle bir oyuncuyu kazım dağıtır valla hiç bakmaz :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

adamlar ikinci lige düsmüs, gitmek isteyen adami kadroda niye tutsun satabildigi fiyata satar, önünü acar...

en doğrusu da o zaten

goosfraba
10.Temmuz.2007, 00:22
Bende umutluyum Colin'den :)

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 00:23
yani Sheifeld mi ne :D colinin sıradan bir oyuncu olduğunu düşünüp fenerbahçeye verdi di mi ?:) o zaman colin için neden bu kadar umutlanıyoruz

kardeş premier ligle süper lig arasında dağlar kadar fark var bunu sende bilirsin ;;) onlara sıradan gelen oyuncular bizde kalburüstü oyuncu diye tabir ediliyor kazımla ilgili kuşkun olmasın önü açık ;;)

0w3r
10.Temmuz.2007, 00:30
Son ıstıhbaratlara gore....
Nılmar yattı cunku :
Nilmar Bundesliga'ya...
Carlos Albeto'nun transferini bitiren Werder Bremen'in Klasnic'in bitmeyen sakatlıklarından dolayı Nilmar'a yoneldı. Brezilya'nın Corintihans takımı ile pazarlıklarını sürdüren Werder Bremen, Teknık dırektorunde Israrı uzerıne bu transferi bitirmek için kesenin ağzını açtı.
Nilmar Yatar...
Santa Cruz :
Manchester City le gorusuyor bjkye gıtmesı muhtemel bıle değıl ytonetım yalanladı cunku adam bjye gelmek ıstemıyor ..Turkıyeye gelırsem tek Galatasaray da oynarım demıs...Ama Yonetımımız Savıola ve Cruz arasında henuız tam bır karar vermedıgınden ıkısını bırden yutumeye calısıyor bıtanesıne odaklansalar bıtecek bu ksılerden bıtansei..
Nuno Gomes kessınlıkle gelmıyor..
Elmander: bende hala umut var cruz ve saviola olmazsa alternatıf olarak o var lıstede...
15 temmuza kadr transferı bıtırmeyı planladıgı cok ıddıalı bır yerden daha dogrulandı ..bır kac gun once bu haberı gstv vermıstı ...Yaptıgım telefon gorusmesınde 15 temmuza kadr bıterse bıter dedı ...

ForsakeN
10.Temmuz.2007, 00:30
Eğer orta açtığı oyuncu Deivid ise Kazım'ı suçlamamak gerekir :D

AneLKa_90
10.Temmuz.2007, 00:40
abi deividi seven ne çok insan var ya :D :D