PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 16:19
Beyler Saviola ne oldu şimdi tam olarak...

Real Madrid ile sözleşme imzaladımı...

Emurafu
12.Temmuz.2007, 16:33
BANA ASKER LAZIM

Orduspor'u savaşan bir takım haline getirmeyi düşündüğünü de anlatan Kaya, şunları kaydetti: ''Benim kafamda her zaman olduğu gibi yine savaşan ve askeri çok olan bir takım yatıyor. Böyle bir takım kurmaya çalışacağım. Bu yönde de bazı futbolcular ile görüşmelerim oldu ancak bu isimleri şu an açıklamak istemiyorum. Benim istediğimiz özellikte oyuncuları kadroya katarak iddialı bir takım kuracağız.''

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 16:34
real in yeni teknik direktörü schuster açkladı : 10 gün önce saviolayla anlaştık ama benm imzalamamı bekliodk fln dedi yani savi realde artk

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 16:41
Gökhan Gönül imzaladı
Fenerbahçe, Gençlerbirliği OFTAŞ'tan aldığı Gökhan Gönül ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

http://www.ntvspor.net/Images/16547.jpg

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Gençlerbirliği OFTAŞ'ın 22 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Gökhan Gönül'ü kadrosuna kattı. Gökhan, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantısı odasında düzenlenen törende kendisini sarı-lacivertli renklere bağlayan 4 yıllık sözleşmeye imza attı.

GÖKHAN: ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM
İmza töreninde bir konuşma yapan Gökhan Gönül, mazisi şampiyonluklarla dolu Fenerbahçe kulübüne gelmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Gökhan, transferinde pay sahibi olan herkese teşekkür ederek, ''Beni buraya layık gören sayın başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. Burası şampiyonluklarla dolu bir kulüp. 5 yıldır profesyonel futbolun içindeyim ve bunun 3 yılında şampiyonluk yaşadım. Fenerbahçe'de de şampiyonluk yaşamak istiyorum'' şeklinde konuştu.

USLU: UZUN YILLAR HİZMET EDECEK
Asbaşkan Mahmut Uslu ise, Gökhan'ın transferiyle sarı-lacivertli takımın savunmasının sağ kanadındaki ihtiyacını giderdiklerini belirterek, ''4 yıllık kontrat yaptık. Fenerbahçe'ye uzun dönemde hizmet edecek genç bir arkadaşı kadromuza kattık. Kendisine başarılar diliyorum'' diye konuştu.

NTVSpor

UA dragon
12.Temmuz.2007, 16:47
savi real'e gitti iş imzaya kaldı

UA dragon
12.Temmuz.2007, 16:54
fener gençleri alıp hep harcıyor bunu inşallah harcamazlar

mustafa35
12.Temmuz.2007, 17:00
Cassano'dan F.Bahçe'ye ret!

La Liga Şampiyonu Real Madrid'in 25 yaşındaki yıldız oyuncusu Antonio Cassano, Fenerbahçe'nin transfer teklifini reddetti.Sarı-lacivertlilerin Real Madrid'in İtalyan golcüsü Antonio Cassano için yaptığı transfer teklifi Real Madrid'in olumlu yaklaşımına rağmen, futbolcu tarafından reddedildi. Fenerbahçe'nin yaptığı 3 milyon sterlinlik teklifi kabul etmeye hazır olan Real Madrid, yıldız oyuncunun ve menajeri Giuseppe Bozzo'nun teklifi reddetmesi üzerine anlaşmadan vazgeçti.
Bu arada, Cassano'ya adeta kapıyı gösteren Real Madrid'in başkanı Ramon Calderon Cassano için, "Önümüzdeki sezon onun bizimle oynayacağını düşünmüyorum" dedi.
Başkent ekibinin, Cassano'nun yerine Javier Saviola'yı transfer etmeyi düşündüğü bildirilirken Cassano'nun ise İtalyan ekiplerinin tekliflerine sıcak baktığı vurgulandı.

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 17:06
Cassano İle İlgilenmiyoruz

12 Temmuz 2007 Perşembe

Bugün tarihli Yeni Şafak, Fotospor, Fotomaç, Takvim ve Sabah gazeteleri kulübümüzün Cassano ile ilgilendiğini ve transfer edeceğine dair haberlere yer vermişlerdir. Söz konusu haberler doğru değildir. Kulübümüz bu futbolcu ile ilgilenmemektedir.

Spor Kamuoyuna duyurulur.
Fenerbahçe Spor Kulübü

Emurafu
12.Temmuz.2007, 17:13
gökhan gönülü bana sorun arkadaslar bu sene 20 macını tv den 2 macını cıplak gözle izledim

KEREM-83
12.Temmuz.2007, 17:20
soralım o zaman nasıl topcu?

mustafa35
12.Temmuz.2007, 17:21
Schalke Appiah'ı yalanladı

Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Schalke 04, Fenerbahçeli Stephen Appiah'la ilgilendiği şeklindeki haberleri yalanladı. FC Schalke 04 menajeri Andreas Müller, Kicker adlı spor dergisine yaptığı açıklamada, ''Bu söylentilerden sıkıldım. Appiah konusunun kapandığını söylemiştim. Bu konuyu ikide bir açmanın anlamı yok'' dedi.
FC Schalke 04'ün mali sorumlusu Josef Schnusenberg de Appiah hakkında yapılan spekülasyonların hiç birinin doğru olmadığını, bu oyuncuyla herhangi bir anlaşma sağlamadıklarını belirtti.
Kölner Express gazetesi, FC Schalke 04'ün Appiah ile anlaşmaya vardığını yazmıştı.

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 17:23
gökhan gönülü bana sorun arkadaslar bu sene 20 macını tv den 2 macını cıplak gözle izledim

Söyle o zaman nasıl bir oyuncu?

Emurafu
12.Temmuz.2007, 17:27
Biliyorsunuzki lig a her macı takip ederim hatta stadyumda bile izlerim macları buyrun gökhan hakkında düsündüklerim;:)

Gökhan gönülü bu sene cogu kez macini izledim hatta 2 defa stadyumda izledim kendisinin defans yönü cok iyi ayaga iyi paslar yapabiliyor teknigide gayet iyi ayrica cok iyi bindirmeleri var tipki fatih akyelin gibi 2000 yilinda ki bindirmelerini herkez bilir. Gökhan bize gelse iidi volkan ve gökhan cok iyi bindirmeler yapar diyordum bunuda burda foruma yazmıstım. ama malesef olmadi dedigim gibi fatih akyelin gencligine cok benziyor.Tunc kayacı zaten bu sene gökhanı dsporda cok övdü hatta kendisi lig a nın en iyi oyuncu secildi..........
bence gereken sans da verilmesi lazim yedek mahkumu olmamasi lazim terkar hayirli olsun

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 17:29
ayrıca çok fırsatçıda bir oyuncu hiç umulmadık anlarda gelip gol atabiliyor ;;)

Cengo
12.Temmuz.2007, 17:35
Biliyorsunuzki lig a her macı takip ederim hatta stadyumda bile izlerim macları buyrun gökhan hakkında düsündüklerim;:)

Gökhan gönülü bu sene cogu kez macini izledim hatta 2 defa stadyumda izledim kendisinin defans yönü cok iyi ayaga iyi paslar yapabiliyor teknigide gayet iyi ayrica cok iyi bindirmeleri var tipki fatih akyelin gibi 2000 yilinda ki bindirmelerini herkez bilir. Gökhan bize gelse iidi volkan ve gökhan cok iyi bindirmeler yapar diyordum bunuda burda foruma yazmıstım. ama malesef olmadi dedigim gibi fatih akyelin gencligine cok benziyor.Tunc kayacı zaten bu sene gökhanı dsporda cok övdü hatta kendisi lig a nın en iyi oyuncu secildi..........
bence gereken sans da verilmesi lazim yedek mahkumu olmamasi lazim terkar hayirli olsun

Önder'in ofansif yönünden sıkıntı çekildiği için sağ bek aranıyordu.Zico da zaten sağ bek arandığını belirtmişti.Sabit yedek olarak kalmayacaktır.Her ikisi de dönüşümlü olarak oynarlar..

Sağolasın yorumların için..

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 17:35
Umarım Fb yedek olarak harcamaz bu adamı.

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 17:37
Serkan-Önder geçen sene nasıl dönüşümlü oynadılar, bu sene de Önder-Gökhan veya Ali Bilgin-Gökhan oynayabilir.

Emurafu
12.Temmuz.2007, 17:39
Gökhan ayagında cok iyi top saklar kolay kimse ayagından topu söküp alamaz
sag acıkta oynar

paco
12.Temmuz.2007, 17:40
Serkan-Önder geçen sene nasıl dönüşümlü oynadılar, bu sene de Önder-Gökhan veya Ali Bilgin-Gökhan oynayabilir.

Ali bilgin bekde oynamiyor ... Ayrica gecen sezon ben serkanin donusumlu oynadigini hic gormedim .....
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Gökhan ayagında cok iyi top saklar kolay kimse ayagından topu söküp alamaz
sag acıkta oynar

vay be teknik ayaginda cok iyi top sakliyo top kaybetmiyor bindirmeleri super .... binevi cafu nun genc hali yani .....

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 17:43
Ali bilgin bekde oynamiyor ... Ayrica gecen sezon ben serkanin donusumlu oynadigini hic gormedim .....
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

vay be teknik ayaginda cok iyi top sakliyo top kaybetmiyor bindirmeleri super .... binevi cafu nun genc hali yani .....

Ali Bilgin'in bek oynamadığını biliyorum. Orta sahanın sağında Ali Bilgin ile Gökhan Gönül dönüşümlü oynar dedim.

Lig A'nın en iyi futbolcusu seçildiğine göre yetenekli gerçekten, Cafu'nun genç hali denilebilir.

Emurafu
12.Temmuz.2007, 17:46
Valla ilk sene bence bu yeteneklerini biraz sergilemesi zor eger alısırsa cosar cünkü büyük bir takımda oynayacak heyecanlı olabilir hatta hata yapmaktan korkabilir o yüzden sabır lazım

fmsmyrna
12.Temmuz.2007, 17:47
[QUOTE=paco;753860]Ali bilgin bekde oynamiyor ... Ayrica gecen sezon ben serkanin donusumlu oynadigini hic gormedim .....
[QUOTE]

Bek demedi zaten sağ açık için dedi.Ayrıca Serkan geçen sezon 12 maçta oynadı ligde 5 türkiye kupası 3 avrupa kupası 12 maç yani oran tam olarak yarı yarıya değil 17 maçtan 5 eksiği var.

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 17:52
suat hoca futbolculuk hayatındaki gibi bir takım kurmak istiyor ve bundada başarılı olacak galiba ;;)

Emurafu
12.Temmuz.2007, 17:53
Dış Transferde: Trabzonspor' dan Emre AYGÜN ve Cem DEMİR ile 1 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Basın Sözcüsü Erkan ŞAHİN

Kaynak:Orduspor resmi site

Oh be pivot santrafor olarak cem demirde geldi

Mahmut hanifide orduda oda her an imzayı atabilir ergünün gelmesinede az kaldı

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 17:57
Önder ile Serkan dönüşümlü oynadılar bu sene. Önder 23 maçta, Serkan 11 maçta ilk 11 oynadı. Tabii Önder birçok maçta stoperde oynadı, o yüzden sayısı daha fazla, özellikle Edu ve Lugano transferinden sonra Önder ve Serkan sağ bekte dönüşümlü oynadılar, Zico daha sonra Serkan'ın performansından dolayı da Önder'i sağda sürekli oynattı.

Kendisini gösterirse eğer Gökhan Gönül oynayacağı maçlarda, değişilmez bile olabilir.

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 17:58
Cem demir çok iyi oyuncuymuş abi duyduğuma göre Eskişehirspor'da istemişti ama demekki Ordu almış hayırlı olsun ne diyelim ;;)

Emurafu
12.Temmuz.2007, 18:02
Saat 17:00 'da CEM DEMİR ve ERNANİ PERREİRA Kendilerini 1 yıllığına ORDUSPOR'lu yapan imzaları törenle atacaklardır...

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 18:06
Saat 17:00 'da CEM DEMİR ve ERNANİ PERREİRA Kendilerini 1 yıllığına ORDUSPOR'lu yapan imzaları törenle atacaklardır...

Emrah abiden ardı ardına transfer bombaları :D;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor Arjantinli Avandano ile prensipte anlaştı
Kayserispor'un, Arjantinli defans oyuncusu Juan Paldo Avandano ile prensipte anlaştığı bildirildi.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önce Arjantin'de izleyip beğendikleri Juan Paldo Avandano ile prensipte anlaştıklarını söyledi.
Hurma, ''Defans oyuncusu olan 25 yaşındaki Juan Paldo Avandano, Cumartesi günü Kayseri'ye gelip yöneticilerle son kez görüşme yapacak. Anlaşma sağlanıp mukavele imzalanırsa Avandano, Kocaeli Kartepe kampına katılacak. Bir ofansif yabancı futbolcu daha transfer edip transfer çalışmalarını tamamlayacağız'' dedi.
Süleyman Hurma, Kocaeli'nin Maşukiye beldesinde The Green Park Kartepe Resort Otel'de 10 Temmuz'da başlayan kamp çalışmalarının, artan tempo ile devam ettiğini de bildirerek, ''Kamp yeri ve kaldığımız otel süper. Futbolcularımız hırsla çalışıyor. Bu temponun yarısını korusak, ligin tozunu atarız. Hedefimiz ligde ilk dört takım arasına girmek'' diye konuştu.
Kayserispor, yarın, katılacağı turnuva kapsamında İstanbulspor ile hazırlık maçı yapacak.

Emurafu
12.Temmuz.2007, 18:11
Emrah abiden ardı ardına transfer bombaları :D;;)
ee normal klüb binasına yakın arkadaslar var ernaninin suanda cekilmiş resmini bekliyorum bakim nasıl tipinde degişme varmı

paco
12.Temmuz.2007, 18:38
[quote=paco;753860]Ali bilgin bekde oynamiyor ... Ayrica gecen sezon ben serkanin donusumlu oynadigini hic gormedim .....
[quote]

Bek demedi zaten sağ açık için dedi.Ayrıca Serkan geçen sezon 12 maçta oynadı ligde 5 türkiye kupası 3 avrupa kupası 12 maç yani oran tam olarak yarı yarıya değil 17 maçtan 5 eksiği var.

Ona donusumlu oynadilar denmez onderin sakatlandigi zaman yerine girdi ... Onder oynarken hic bir zaman serkan balci onun yerine oyuna girmedi ... Dinomo Kiev macindan sonra serkan gozden dustu ....

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 18:50
ee normal klüb binasına yakın arkadaslar var ernaninin suanda cekilmiş resmini bekliyorum bakim nasıl tipinde degişme varmı

ernani bu konyada oynayan ernanimi acaba abi?

Emurafu
12.Temmuz.2007, 18:50
ERNANİ VE CEM DEMİR İMZAYI ATTI:D:D

http://img412.imageshack.us/img412/6241/ernaniox6ju5.jpg (http://imageshack.us)

http://img412.imageshack.us/img412/5427/23800254bi3fa9.jpg (http://imageshack.us)

http://img412.imageshack.us/img412/8859/77651505il0px0.jpg (http://imageshack.us)

Reklam olmasın:):)

Gokhan kolomacda bu gece geliyor sözlesme yenilemek icin

BlackEagle19o3
12.Temmuz.2007, 18:54
Kroldrup iyi oyuncu gelirse iyi olur:)

RoNNiE91
12.Temmuz.2007, 18:57
Bence Boumsong daha iyi olur.

fmsmyrna
12.Temmuz.2007, 18:58
[quote=fmsmyrna;753877][quote=paco;753860]Ali bilgin bekde oynamiyor ... Ayrica gecen sezon ben serkanin donusumlu oynadigini hic gormedim .....

Ona donusumlu oynadilar denmez onderin sakatlandigi zaman yerine girdi ... Onder oynarken hic bir zaman serkan balci onun yerine oyuna girmedi ... Dinomo Kiev macindan sonra serkan gozden dustu ....

bugün ne kadar takım sağ bek için oyuncu değişikliği yapıyor egowich gayet güzel açıklamış

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 18:59
Boumsong çok kötü bir stoper, Gökhan Zan'dan bir artısı yok.

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 19:00
psikopat gibi bişey bu yavs :D

BlackEagle19o3
12.Temmuz.2007, 19:00
Boumsong çok kötü bir stoper, Gökhan Zan'dan bir artısı yok.

Yani Gökhan Zan kötü mü

Emurafu
12.Temmuz.2007, 19:02
Valla bu adam cok iyimiş Konyasporda oynamıstı Azerbaycan milli takımının 3 numaralı oyuncu gökhan kolomac ile birlikte stoper cok iş yapar sol beke mahmut hanifi gelecek sag bekte müslimcan defans cok iyi olcak

Omerdinho
12.Temmuz.2007, 19:02
Yani Gökhan Zan kötü mü
Alinacak stoper elindekilerden kaliteli olmali.. Egemen'inde demek istedigi Gökhan'dan daha kaliteli birisi degil... Gökhan kötü bir stoper gibi bir cümle kullanmamis... Ama bana sorarsanizda Türkiye Ligi icin iyi bir stoper... Avrupa icin cok agir kaliyor..

mustafa35
12.Temmuz.2007, 19:23
Bursaspor'un prensipte anlaşma sağladığı kalecinin 42'nci Güney Amerika Futbol Şampiyonası'nda Venezuela milli takımının file bekçisi Renny Vega olduğu öğrenildi.Basın Sözcüsü Ekrem Senal, bugün yaptığı açıklamada, "Bir kaleciyle anlaştık ama Bursa'ya gelmeden, sözleşme imzalamadan ismini açıklamayacağız. Benden başka, başkan dahil kimse ismini bilmiyor" dedi. Transferi teknik heyetin isteği doğrultusunda yaptıklarını, talip oldukları oyuncularla sadece kendisinin görüştüğünü de belirten Ekrem Senal, "Yönetici arkadaşlarımız bana, (Anlaştığınız futbolcunun ismini bize bile söyleme, sonra sıkıntı oluyor) demişti. O nedenle benden başka kalecinin adını bilen yok" diye konuştu.
Ekrem Senal, açıklamasında sadece görüştükleri ve anlaştıkları kalecinin Güney Amerika Futbol Şampiyonası'nda takımının her maçında forma giydiğini belirtti, şöyle devam etti:
"Kaleciyle anlaşma sağlandı. Ancak Bursa'ya gelmeden, sözleşme imzalamadan adını vermeyeceğim. Açıklayınca mali konularda sıkıntı yaşanıyor. Yeni kalecimiz, cumartesi günü Bursa'ya gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Anlaştığımız kalecinin adı da henüz hiç bir gazetede yer almadı."
Basın sözcüsü Senal'ın adını vermekten çekindiği kalecinin Venezuela milli takımın file bekçisi Renny Vega olduğu, Bursa'ya gelmesi için uçak biletinin alındığı öğrenildi.

Emurafu
12.Temmuz.2007, 19:33
Orduspor transferde şov yapacak

Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Orduspor, dış transferde üç futbolcuyla anlaştı... Karadeniz ekibi G.Saraylı yıldız isim ise girişimlerini sürdürüyor...

Trabzonspor'dan Cem Demir ve Emre Aygün ile Azerbaycan'ın Kervan takımından Ernani Pereira'yı bir yıllığına renklerine bağlayan mor-beyazlı kulüpteki imza törenine Cem Demir ve Ernani Pereira katılırken, Emre Aygün'ün özel işleri nedeniyle katılamadığı bildirildi. Bu arada, Orduspor Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, yaptığı açıklamada,
Galarasaraylı Ergün Penpe ve Fenerbahçeli Mahmut Hanefi ile görüşmelerinin sürdüğünü belirterek, ''Çok iyi bir ekip kurmaktayız. Bizi seyretmeye devam edin'' dedi.

Kaynak:AA

Ergün Lig A'ya mı gidiyor?

G.Saray'dan ayrılan Ergün Penbe'nin nereye transfer olacağı hala netlik kazanmazken Orduspor tecrübeli futbolcuyla ilgilenmeye devam ediyor.

kaynak:LigtvTV

Suat hoca ikna etmiş bu adam gelicek bize sadece ufak pürüzler kaldı kaptan yapıcaklar takıma ergünü hemde genclerin agabeyligini yapacakmıs saha içinde yakısır ergüne bunlar:):)
Bu arada Ernani cok iyi türkce biliyormus hatta Yavru köpek istemiş:D:D

tupolew
12.Temmuz.2007, 19:51
Arkadaşlar..Galatasaray'ın başkanlık makamında oturan birine sevseniz de sevmeseniz de saygılı olmak durumundasınız...hiç olmazsa adamın yaşına başına hürmet edin...koskoca GS başkanına asker arkadaşınızmış gibi hitaplarda bulunmak da ne demek oluyor...lütfen biraz sağduyulu olalım...Kuşkusuz sayın Özhan Canaydın kulübe ve camiaya zarar veren icraatların sorumlusu olmuştur lakin art niyetli olduğunu kim iddia edebilir?..kulüpte olumlu gelişmeler yaşanıyorken destek olmak yerine hala geçmişe takılıp kalıyorsunuz...başkan kongre günü geldiğinde hatasının da doğrusunun da karşılığını alacaktır...bu konuları kongre üyelerinin inisiyatifine bırakıp takımımıza destek olmaya bakalım...kaldı ki burada sayın Canaydın'ı yerin dibine sokan arkadaşların başkanı belirlemek gibi bir yetkileri zaten yok onun için ortamı germeyi bırakıp bu konunun gereği gibi davranarak transfer haberleri ile ilgili yorumlarda bulunalım lütfen...saygılarımla...

Ralph
12.Temmuz.2007, 20:04
Kroldrup gelmeli bencede.Boumsong son derece kötü bir transfer olur ve Klebérson gibi birşey olur.Hiç yarar sağlamadan gider muhtemelen.

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 20:09
Bence de Boumsong mu Kroldrup mu bnm tercihim kroldrup olur...

uAburak89
12.Temmuz.2007, 20:11
Orduspor çok isabetli transferler yapmış, seneye büyük ihtimal çıkarlar bir üst lige..

Emurafu
12.Temmuz.2007, 20:15
Ernani ve cem demirin imza töreni videosu izleyin

http://uk.youtube.com/watch?v=WgvZ4YpyUzw

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 20:37
Sağ kanat ve sağ bek sorunumuz bi derece giderildi bi derece kerim kiralık verilsin bence

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 20:37
Beyler Saviola ne oldu şimdi tam olarak...

Real Madrid ile sözleşme imzaladımı...

imzalandı mı bilmiyorum ama %100 real'de

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 20:38
Boumsongun pek faydası olmaz Kroldup'u tanımıyorum ama ertuğul hoca kimi istiyorsa onu almalı bjk

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 20:41
Sağ kanat ve sağ bek sorunumuz bi derece giderildi bi derece kerim kiralık verilsin bence

kerim her iki bölgeyede alternatif olacak,olası bir cezada veya sakatlıkta ona iş düşecek şans bulacaktır bu sene kiralanmasına gerek yok ;;)

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 20:41
Arkadaşlar ben hazırlık maçında gördüm ki iyi bir stoper transferi ile seneye bomba gibi geliriz.

Yalnız alınacak adam inşallah iyi biri olur.Öyle gereksiz bir oyuncu alınacaksa hiç alınmasın.Eldekiler iş görür.

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 20:42
Fiziği defans için uygun mu Gökhan'ın?

Agent_Zero
12.Temmuz.2007, 20:46
@tupolew

yok arkadaşım öyle bir şey sen yanlış biliyorsun.burada da diğer forumlarda da yazan arkadaşlarımızın takımımızla hiç bir alıp veremediği yok takımımıza herkes zaten sürekli destek ve tam güven içinde .arkadaşlarımızın dertleri zihniyetle liseli-alaylı ayrımı yapan özhan beyimizle.onun dışında herkes en az senin benim kadar her branşta kulübümüzün arkasında storelardan alış veriş yapıp kombine alıyor."kulüpte olumlu gelişmeler yaşanıyorken destek olmak yerine hala geçmişe takılıp kalıyorsunuz" demişsin bizler ve diğer kardeşlerimiz yapılan transferler bir yana Galatasarayımız yine avrupada başarıyı yakalasa -hoş bu başkan bu ekibi de bitirir - özhan beyimiz yine istifaya davet edilecektir bundan dönüş yoktur keşke en başta bu olayları başkan hiç bir Galatasaray taraftarına yaşatmasaydı işte o zaman herkes takımın arkasında olduğu kadar başkan ve ekibinin de arkasında olurdu

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 20:49
Fiziği defans için uygun mu Gökhan'ın?

uygun ki transfer ettik :icon_wink:

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 20:51
uygun ki transfer ettik :icon_wink:

Şimdi ne alakası var.Durduk yere tartışma çıkarıcak şeyler yazmayın :mad:

Boyu uzun mu,dayanıklı mı onu soruyorum

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 20:58
Şimdi ne alakası var.Durduk yere tartışma çıkarıcak şeyler yazmayın :mad:

Boyu uzun mu,dayanıklı mı onu soruyorum

bir kanat oyuncusu için boy o kadar önemli değil dayanıklı mı onu da maçlarda göreceğiz ;)

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 21:01
bir kanat oyuncusu için boy o kadar önemli değil dayanıklı mı onu da maçlarda göreceğiz ;)

Eğer bu kanat oyuncusu defansta oynarsa boyu ve fizik gücü önemlidir.Kanattan gelen ortalara kademeye girmek ve kafa vurmak için boy gerekir

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 21:07
Eğer bu kanat oyuncusu defansta oynarsa boyu ve fizik gücü önemlidir.Kanattan gelen ortalara kademeye girmek ve kafa vurmak için boy gerekir

arkadaşım benim demek istediğim yönetimimiz boş transfer yapmaz ;;) gökhan hem mental hem fiziksel hemde teknik olarak yeterli düzeyde futbolcu ki transfer etmişler :)

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 21:08
Kanat oyuncusu için boy önemli değil bence :)

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 21:11
Kanat oyuncusu için boy önemli değil bence :)

Neden? Geçen seneler Avrupa maçlarında Serkan'ın boy dezavantajı yüzünden goller yediğimiz oluyordu.

Günümüz futbolunda artık bekler daha uzun oyunculardan seçiliyor.Bazen stoper olan oyuncular bile bek'e koyulabiliyor.Kısa bek'ler de başarılı olabilir tabii ama ekstra yetenek gerekir bence

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 21:14
Cafu Carlos zamanın en iyi bekleri değil mi ??
fransa milli takımına bak ingiltere hollanda arjantin 182yi filan geçen olmaz... Serkan'a bakma o sıradan bir oyuncu işte

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 21:14
arkadaşım benim demek istediğim yönetimimiz boş transfer yapmaz ;;) gökhan hem mental hem fiziksel hemde teknik olarak yeterli düzeyde futbolcu ki transfer etmişler :)

Bu konu da yönetimimize tamamen güvenmemeliyiz bence.Geçmiş senelerde yapılan transfer yanlışlarını gördük.Bu senede bir Deivid vakası var.Ama dediğiniz gibi Gökhan iyi bir oyuncuysa başarılı olcaktır.Bazen dersler çıkartabiliyor yönetim :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Cafu Carlos zamanın en iyi bekleri değil mi ??
fransa milli takımına bak ingiltere hollanda arjantin 182yi filan geçen olmaz... Serkan'a bakma o sıradan bir oyuncu işte

Kısa bek'ler de başarılı olabilir tabii ama ekstra yetenek gerekir bence

Bak burda ne demişim.

Ayrıca verdiğin 2 örnek 35'ine dayandı.Yani biraz eski tarz oyuncular.Artık futbol daha fazla fizik gücüne dayalı oynanıyor

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 21:16
Lig başı herkes forma peşinde böle olması çok doğal ama bu sene bjknin en iyi transferi e.sağlam

Universal
12.Temmuz.2007, 21:18
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_lo_Ayman006.jpg

Trabzonspor'un Mısırlı orta sahası Ayman için Mısır kulüpleri bastırmaya devam ediyor. Ayman'ın eski takımı Zamalek'ten sonra şimdi de Al Ahli ekibi Ayman için devreye girdi.

Mısır'ın en önemli futbol portallarından Filgoal.com'a konuşan Ayman'ın menajeri Trabzon'a Mısır'dan tekliflerin ulaştığını belirtirken gelişmelerin 1-2 gün içinde netleşeceğini söyledi. Trabzonspor Yönetimi ise daha önce yaptığı açıklamada Ayman'ı satmayacağını açıklamıştı.

Geçen sezon ortasında Gençlerbirliği'nden transfer edilen Ayman'ın menajeri Trabzonspor'un Mısırlı futbolcu için 4 milyon Euro istediğini iddia ederken bu fiyatın düşürülebileceğini savundu.

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 21:18
Cafu ve Carlos zamanında dedim şimdi değil ... eksta özellikler olsa iyi olur ama LigA'dan bir oyuncu aldık ne kadar eksta özelliği olabilirki

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 21:19
ülkemizde scouting sistemi yeterince yaygınlaşmadığından dolayı bu tür hatalar olabiliyor,bir oyuncuyu transfer ederken en ince detaya kadar inmek gerekiyor ;)

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 21:19
Ayman 4 milyon euro mu :D:D:D

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 21:20
Valla bu sene genç oyuncularımızda gümbür gümbür geliyor.

Fıratcan Alçınkaya
Boya takılmayın Milito da kısa ama süper defans...

Universal
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_u1_Futbol_kaleci001.jpg

Bursaspor Teknik Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Ekrem Senal, "Kaleci ile anlaştık, ama Bursa'ya gelmeden, sözleşme imzalamadan ismini açıklamayacağız" dedi.

Ekrem Senal yaptığı açıklamada, adı medyada yer alan oyuncularla ilgili özellikle parasal konularda sıkıntı yaşadıklarını, o nedenle artık işi sıkı tuttuklarını söyledi.

Transferi teknik heyetin isteği doğrultusunda yaptıklarını ve oyuncularla sadece kendisinin görüştüğünü dile getiren Senal, "Yönetici arkadaşlarımız bana (ismini bize bile söyleme, sonra sıkıntı oluyor) dedi. O nedenle benden başka, başkan dahil kimse isim bilmiyor" diye konuştu.

Senal, görüştükleri ve büyük ölçüde anlaştıkları kalecinin 42. Güney Amerika Futbol Şampiyonası'nda (Copa Amerika) takımının her maçında forma giydiğini belirterek, şunları söyledi: "Kaleci ile anlaştık, ama Bursa'ya gelmeden, sözleşme imzalamadan ismini açıklamayacağız. Açıklayınca mali konularda sıkıntı yaşanıyor. Cumartesi günü Bursa'ya gelerek resmi sözleşmeye imza atacak. Anlaştığımız kalecinin adı henüz gazetelerde yer almadı."

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 21:21
Yaw tartıştığımız adam Önder'in yedeğini bekleyecek bir adam konuyu kapatak bence :)

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 21:24
Cafu ve Carlos zamanında dedim şimdi değil ... eksta özellikler olsa iyi olur ama LigA'dan bir oyuncu aldık ne kadar eksta özelliği olabilirki

Zamanın demişsin ,zamanında değil . Neyse uzatmayalım dediğin gibi

Futbol artık fizik gücüne dayalı oynanıyor.Bu yüzden fizik gücü ve tekniği iyi olan oyuncular bulmalıyız.Ki bu 2 özelliğin bir arada bulunması zor.Bkz: Alex --> Teknik var,fizik yok :D Bende taktım bu Alex'e :D

Emurafu
12.Temmuz.2007, 21:27
ORDUSPOR'u artık Süper Lig'de görmek istiyoruz !!!!!!!!!!

Bir zamanlar Süper Lig'in altını üstüne getiren ORDUSPOR, özellikle büyüklerin korkulu rüyasıydı... Oynadığı başarılı futbolla, yıldız oyuncularıyla, yurdun her yerinde büyük taraftar desteğiyle başarıdan başarıya koşan ORDUSPOR, hatırlanacağı gibi bir sezonda Türkiye'yi, UEFA Kupasında temsil etmişti.

Ardından başarısız günler, sezonlar başladı ve yenilmez armada bir anda kendini Üçüncü Lig’de buldu. Neyse ki, kısa zamanda kabus dolu dönemler geçildi ve ORDUSPOR çıkışa geçti. Şu anda ORDUSPOR, Lig A’nın en güçlü ve iddiadlı takımlarından biri durumunda. Açık söylemekte fayda var: Eğer ORDUSPOR geçen yıl doğru ve düzgün yönetilseydi, yönetim büyük yanlışlar yapmasaydı, oyunu kuralına göre oynamayı becebilseydi, takımın göz göre göre doğranmasına, hakkının yenmesine seyirci kalmasaydı bugün kesinlikle Süper Lig'e yükselmiş olurdu... Neyse geriye bakmanın bir faydası yok. Önemli olan yeni sezonda ORDUSPOR'un ne yapacağıdır. Takımın, Galatasaray'ın unutulmaz isimlerinden biri olan Suat Kaya'ya teslim edilmiş olmasını çok doğru buluyorum.

Suat Kaya, iyi bir hoca, gençlere önem veriyor.. Genç yaşına rağmen çok tecrübeli, başarıya aç. Kendisine tam destek verilirse, gerekli transferler yapılırsa bir de en önemlisi Ordu halkı, kayıtsız şartsız takımın ve hocanın arkasında durursa ORDUSPOR'u seneye Süper Lig de görürüz.

Tabi ki, hiçbir şeyin yüzde yüz garantisi yok. Kaldı ki, grupta çok değerli, iddialı ve de güçlü takımlar var. Önemli olan başarıya inanmaktır. Ordu halkı artık takımını Süper Lig’de görmek istiyor. ORDUSPOR yönetimi bu gerçeği asla unutmadan, sen-ben kavgasına girmeden, özellikle de geçen yıl yaptıkları büyük yanlışlara bir daha düşmeden canla başla çalışmalıdır. Hiç kimsenin ORDUSPOR'u kendi oyuncağı haline getirmeye hakkı yoktur. Bundan sonra atılacak yanlış adımların ve keyfi yönetim anlayışlarının hesabını ORDUSPOR'a gönül verenler mutlaka sorarlar.

Şahen bir Ordulu olarak, hesap soranların başında olacağımı söyleyerek şimdilik noktayı koyuyorum ve Lig A’da yer alan tüm takmlara başarılar diliyorum. İnşALLAH kim hakederse, çok çalışırsa, centilmence mücadele ederse onlar Süper Lig'e gelirler.
Bugün Gazetesi:Ersan celik

Rodrigo Tello
12.Temmuz.2007, 21:31
Valla bu sene genç oyuncularımızda gümbür gümbür geliyor.

Aydın Karabulut'u cok begendim ben..

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 21:39
Toraman: Gerçek yerim stoper
Beşiktaş'ın başarılı defans oyuncusu İbrahim Toraman, gerçek mevkisinin stoper olduğunu belirterek, "Ancak stoper oynarsam %100 verim sağlarım" dedi.

http://www.ntvspor.net/Images/16556.jpg

Yeni sezon hazırlıklarını sürdürdükleri Avusturya'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Beşiktaş'ın milli futbolcularından İbrahim Toraman, gerçek mevkisinin stoper olduğunu belirterek, "Yerimde oynarsam %100 verim sağlarım" dedi.

Gazetecilerin, Beşiktaş yönetiminin yabancı bir stoper arayışında olduğunun hatırlatılması üzerine İbrahim, "Biz futbolcuyuz. Böyle kararları yöneticilerimiz verir. Ancak geçen sezonun en az gol yiyen takımıyız. Geçtiğimiz yıl defansta 4 yerli futbolcu ile 50 maç oynadık. Tabii ki hatalarımız olacak. Aynı dili konuştuğumuz içinde iyi anlaşıyorduk" dedi.

Takım içindeki esas mevkisinin stoper olduğunu belirten İbrahim, "Ancak o zaman %100 verim sağlarım. Fakat takımın yararına olacaksa farklı bir mevkide de oynarım" dedi.

Tecrübeli futbolcu, milli takımda uzun süredir beraber oynadıkları Rüştü Reçber'in Beşiktaş'a transferini de olumlu olarak değerlendirdi ve aynı dili konuştukları bir kaleci ile oynayacağı için mutlu olduğunu söyledi.

"HAYALİMDE AVRUPA'DA FUTBOL OYNAMAK VAR"
Beşiktaş eski teknik direktörü Mircea Lucescu'nun kendisini transfer etmek istediğinin hatırlatılması üzerini ise tecrübeli oyuncu, "Benim Beşiktaş ile üç yıl daha mukavelem var. Lucescu sevdiğim bir teknik adam. Beni Gaziantepspor'da forma giyerken de istemişti. Ancak ben kabul etmemiştim. Şu anda da resmi bir teklif yok. Hayalimde Avrupa'da futbol oynamak var. Ama Beşiktaş forması ile daha şampiyonluklar yaşamak istiyorum. Mukavelem bittikten sonra bu konuyu düşünebilirim" açıklamasında bulundu.

NTVSpor

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 21:42
Zamanın demişsin ,zamanında değil . Neyse uzatmayalım dediğin gibi

Futbol artık fizik gücüne dayalı oynanıyor.Bu yüzden fizik gücü ve tekniği iyi olan oyuncular bulmalıyız.Ki bu 2 özelliğin bir arada bulunması zor.Bkz: Alex --> Teknik var,fizik yok :D Bende taktım bu Alex'e :D

dediğin gibi alexte teknik var zeka var fizik yok :) ah o fizikte olsa..... :icon_lol:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yaw tartıştığımız adam Önder'in yedeğini bekleyecek bir adam konuyu kapatak bence :)

önderi keserse şaşma :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Boya takılmayın Milito da kısa ama süper defans...

dediğim gibi kanatlarda boy o kadarda önemli değil yeterki oyuncu iyi performans ortaya koysun uzun kısa farkeder mi kazandıktan sonra? ;;)

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 21:49
Önder fenerbahçede iyi oynamyor stoper oynadığında 5 6 maç iyi idi ondan sonra sakatlandı ve önder bitti belki yeni sezona iyi girer ama geçen sene önder çok kötüydü

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 21:50
Toraman bunu hep söylüyor ama anlaşılan yine sağ bekte oynayacak :)

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 21:55
önder sağda fena değil aslında ama dediğin gibi geçen sezon sakatlıklar vs. yüzünden istikrarı yakalayamadı bir türlü :( bu sezon açığını kapatır inşallah :)

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 21:56
böyle bir yazı eskişehirspor içinde çıkmıştı posta'daydı galiba ;;)

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 22:00
Sağ Bek İçin Oynayabilecekler = Önder Kerim Edu Gökhan
Sağ Kanat = Ali Bilgin Colin Kerim Gökhan Appiah en zor durumda Tümer

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 22:04
Sağ Bek İçin Oynayabilecekler = Önder Kerim Edu Gökhan
Sağ Kanat = Ali Bilgin Colin Kerim Gökhan Appiah en zor durumda Tümer

eduyla appiah sağda verimli değil bence ama sağda sıkıntımız yok anlaşılan :D

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 22:06
Evet zaten en zor durumlarda kullanırız sağ bölgede sorun yok..

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 22:12
transfer umutlarım giderek azalmaya başladı santrfor almayacağız galiba :(

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 22:13
Appiah'ın gitmesi gündemde belkide transferi yine o bölgede yaparız

Rodrigo Tello
12.Temmuz.2007, 22:17
Ne yaptın Baki :D

YARDIMCI hoca Mutlu Topçu, savunma oyuncularına "top nasıl uzaklaştırılır" çalışması yaptırdı. Forvetlerin katılmadığı bu idman sırasında defans oyuncusu Baki'nin bir topu yanlışlıkla kaleye göndermesi üzerine Topçu, "İşte bunu sakın yapmayın" dedi.

Fotomac

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 22:18
Önder fenerbahçede iyi oynamyor stoper oynadığında 5 6 maç iyi idi ondan sonra sakatlandı ve önder bitti belki yeni sezona iyi girer ama geçen sene önder çok kötüydü
Katılıyorum. Önder'in geçen seneki performansı çok iyi değildi.Vasattı

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 22:20
Appiah'ın gitmesi gündemde belkide transferi yine o bölgede yaparız

appiah ın gitmesini istemem yüreğini ortaya koyarak oynuyor çünkü ;;) geçen sezon mevkisinde oynamadığı için kötü gözüktü :icon_frown: transfer yapılırsa pivot santrfor alırız artık :icon_wink: başka bölgelerde eksiğimiz yok bir stoper bir santrforla fit duruma geliriz :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Katılıyorum. Önder'in geçen seneki performansı çok iyi değildi.Vasattı

sakatlıklar yüzünden hep

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 22:24
Eğer Appiah'da giderse tam Brezilya takımı oluruz.KOşmayan,azimsiz,teknik bir ekip

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 22:29
Eğer Appiah'da giderse tam Brezilya takımı oluruz.KOşmayan,azimsiz,teknik bir ekip

merak etme appiah gitmez burada mutlu ;;)

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 22:55
Avusturya kampındaki maçı izledim biraz, pembe ve mavi takım, iki takım da Fenerbahçeli futbolculardan oluşuyor, aldığım notlar şu şekilde:

Mehmet Aurelio: Yine en takımın en iyi savunmacısı, Colin Kazım ve Ali Bilgin Aurelio'yu çalımlayamadı, geçemedi, Aurelio fizik gücü ve tekniğiyle topları hep kazandı. Bu sene de dinamomuz olacak orta sahada.
Colin Kazım-Richards: Fiziği çok güçlü, ayağında çok iyi top tutabiliyor ve topu ondan söküp almak çok zor gibi görünüyor. Tek kötü yanı bencil oynaması, topu aldığında çalıma gidiyor veya çok fazla ayağında tutuyor. Antrenman maçında golünü de attı, beğendim performansını, iyi işler yapacaktır.
Gürhan Gürsoy: Süper bir sol ayağı var, harika paslar atıyor, gerçekten çok beğendim. Frikikten Volkan'a şık bir gol attı, Alex'i aratmayacak bir izlenim verdi.
Ali Bilgin: Fena değildi, göze çarpan bir şey yapamadı.
Serdar Kulbilge: Birçok top çıkardı, çok iyiydi.
Volkan Demirel: Gürhan'dan frikik golü yedi ama onun dışında çok iyi toplar çıkardı.
Mateja Kezman: Boş kaleye bir gol attı, göze çarpan bir şey yapmadı.

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 23:08
Appiah gitmesi fenerbahçeyi çok etkilemez bonservis bedelinin en az 10 milyon euro olduğunu düşünürsek giderse üzülmem

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 23:08
Baki yapılmaması gerekeni göstermek için yapmıştır yahu.:D

Aydın Karabulut'u cok begendim ben..

Can Erdem,Serdar Özkan bunlarda iyi oynadılar.Batuhan,İbrahim Kaş da boş olmadıklarını gösterdiler.

Sekopej
12.Temmuz.2007, 23:10
Avusturya kampındaki maçı izledim biraz, pembe ve mavi takım, iki takım da Fenerbahçeli futbolculardan oluşuyor, aldığım notlar şu şekilde:

Mehmet Aurelio: Yine en takımın en iyi savunmacısı, Colin Kazım ve Ali Bilgin Aurelio'yu çalımlayamadı, geçemedi, Aurelio fizik gücü ve tekniğiyle topları hep kazandı. Bu sene de dinamomuz olacak orta sahada.
Colin Kazım-Richards: Fiziği çok güçlü, ayağında çok iyi top tutabiliyor ve topu ondan söküp almak çok zor gibi görünüyor. Tek kötü yanı bencil oynaması, topu aldığında çalıma gidiyor veya çok fazla ayağında tutuyor. Antrenman maçında golünü de attı, beğendim performansını, iyi işler yapacaktır.
Gürhan Gürsoy: Süper bir sol ayağı var, harika paslar atıyor, gerçekten çok beğendim. Frikikten Volkan'a şık bir gol attı, Alex'i aratmayacak bir izlenim verdi.
Ali Bilgin: Fena değildi, göze çarpan bir şey yapamadı.
Serdar Kulbilge: Birçok top çıkardı, çok iyiydi.
Volkan Demirel: Gürhan'dan frikik golü yedi ama onun dışında çok iyi toplar çıkardı.
Mateja Kezman: Boş kaleye bir gol attı, göze çarpan bir şey yapmadı.

Egemen güzel yorumlar yapmışsın, ben de izledim maçı, katıldığım noktalar da var ama konu Fenerbahçe Transfer Haberleri. Fenerbahçe'nin Avusturya Kampı ile ilgili bir konumuz var, düşüncelerini orada belirtirsen sevinirim.

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 23:19
Appiah gitmesi fenerbahçeyi çok etkilemez bonservis bedelinin en az 10 milyon euro olduğunu düşünürsek giderse üzülmem

onun yerine fernando gagoyu alırız ne dersin :D :zuhaha

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 23:24

Birde Capello gelse demeyin keyfinize.:p

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 23:28
Birde Capello gelse demeyin keyfinize.:p

onlar rüyada :D

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 23:49

:D:D çok iyi olurda o tren kaçtı real bile 40 milyon euro aldı

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 00:45
:D:D çok iyi olurda o tren kaçtı real bile 40 milyon euro aldı

neler kaçmadı ki :D

erdemzorer10
13.Temmuz.2007, 01:14
arkadaslar bgnkü maçta Gs de çk iyi oynyan isimler vardı özellikle serkan çalık bu yıl adndan skça söz ettirecek ardayı bile geride bırakabilr belki smdi bana güleceksnz ama bu yıla damgasnı vuracak idda ediyorm

orkunda iyi kurtarşlar yaptı

bu arad 3-1 kazandk goller barış özbek , ü.karan , özgürcan özcan

erdemzorer10
13.Temmuz.2007, 01:18
Ernani ve cem demirin imza töreni videosu izleyin

http://uk.youtube.com/watch?v=WgvZ4YpyUzw

herkes izlesn ;) hayırlı ugurlu olsn Orduspor a ...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ERNANİ VE CEM DEMİR İMZAYI ATTI:D:D

http://img412.imageshack.us/img412/6241/ernaniox6ju5.jpg (http://imageshack.us)

http://img412.imageshack.us/img412/5427/23800254bi3fa9.jpg (http://imageshack.us)

http://img412.imageshack.us/img412/8859/77651505il0px0.jpg (http://imageshack.us)

Reklam olmasın:):)

Gokhan kolomacda bu gece geliyor sözlesme yenilemek icin

orduda defans iyi oldu gençlerin kayanşamsyla da iyce oturacak takım hele ki ergün gelirse bu sene süper lig çk yakn bu arada fatih şen hala ordudamı ?

Sheriff
13.Temmuz.2007, 01:23
transfer umutlarım giderek azalmaya başladı santrfor almayacağız galiba :(
Santrafor almayacağımız açıklandı zaten..

KaF KeF
13.Temmuz.2007, 01:25
Eminmisn yaw__???almayacakmıyız?

C h A o S
13.Temmuz.2007, 01:27
ali,colin,ilhan,deivid,kezman,semih. Daha niye forvet alasınızki?

Sheriff
13.Temmuz.2007, 01:40
Böyle bir açıklama yapıldığından eminim..

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 01:46
Arkadaşlar haklısınız ama kezman hariç yukarıda adı geçen forvetler avrupa maçları için yeterli değil ama artık yönetim açıklamış etmiyeceğiz diye ;) izleyip göreceğiz :)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 02:02
Arkadaslar trbazon yedek cıkacakmıs rövans macına neden anlamıyorum her mac önemli puan lazım bize sunu hala ögrenemediler her macı kazanmamız lazım böyle yaparsak seneye falan takım gitmez avrupaya

BlackEagle19o3
13.Temmuz.2007, 02:18
İyi de son maçta şans dahi olsa mental olarak bitmiş bir Bjk kadrosu vardı, skorun lehine biteceğini düşünmüyorsun herhalde? :icon_eek:

fark olmayabilirdi, o ayrı..

Abi o da aynı şeyi söylüyor hedefsiz kalmış bir Beşikta 16 yaşındaki kaleci ile 3 gol yedi.Yani bu formailte maçını saymazsak en az gol yiyen takım Beşiktaş olurdu:)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 02:33
Serkan tıpkı saviola gibi sadece bitiriciligi cok az inanılmaz oynadı gercekten anıl da sahane idi yeni sol bek daha geldi

2.Gol

Özgürcan
http://www.youtube.com/watch?v=3wO69y5NSdk&NR=1

3.Gol

Ümit karan

http://www.youtube.com/watch?v=oxAmRZ7PjVs&NR=1

Rodrigo Tello
13.Temmuz.2007, 02:47
İlk gol Barış

http://www.youtube.com/watch?v=SxCQ2o-cSJI&NR=1

Rodrigo Tello
13.Temmuz.2007, 02:55
Kezman hariç diger forvetlerle avrupada işiniz biraz zor..

Emurafu
13.Temmuz.2007, 03:01
BOMBA PATLIYOR!!!!!!!

Eveeeet beyler, bombamız kısmetse cuma veya cumartesi patlıyor, İspanyadan bir oyuncu gelecek, geçenlerde Başkanında havaalanında yaptığı açıklamaya göre bu adam hücum adamı(bu da ne demekse, heralde santrafor demek istedi). Benim bu minvaldeki tahminim Morientes. Ama sahiden adamın ismini söylemediler bana. bugün konuyu öğrendiğim bir iş yemeğinde bizzat şahit oldum

Dahası haftaya bir yabancıdan daha bahsedildi ama o konuda hiçbir malumatım yok. Umarım "vaybe herif doğru söylüyormuş" demenizi sağlayacak bişeyler olur şu önümüzdeki iki günde.

kaynak:Bir gs forumu gördüm dikkatimi cekti koydum ne kadar dogru bilemem????

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 03:08
ali,colin,ilhan,deivid,kezman,semih. Daha niye forvet alasınızki?

İlhan v Ali genç oyuncular takıma yeni geldiler yeterli olamıyabilirler özellikle büyük maçlarda...

Colin Kazım Kesinlikle FB nin uzun periyotta forveti olamaz...

Deivid ztn performansının yetersiz olduğu belli geçen seneki gibi olursa yedek klübesinde devam...

Kezman Yine forvette en etkili isim...

Msla 4-4-2 de Kezman ın yanın saydıklarınızdan hangisini koyabilirsiniz...Maçta atıyorum UEFA 4.Tur maçı... O yüzden Deivid gönderiliğp yerine Santrafor alınmalı... Pivot veya bitiriciliği yüksek olan bir forvet...

UA dragon
13.Temmuz.2007, 03:10
kanki doğruysa müthiş olur hangi forumdan

Emurafu
13.Temmuz.2007, 03:12
Forumu Bosver Yanlız büyük bir forum degil

UA dragon
13.Temmuz.2007, 03:13
Tamam ben forumları gezip bakayım

Blood_BJK
13.Temmuz.2007, 03:14
Ne madarası Beşiktaş'lılıktan utanıyosan hiç tutma bu camianın sızın gibilere ihtiyacı yok.Sen Reha Muhtar'ın Mahmut Uslu'ya yazdıgı yazıyı bi oku ondan sonra gel yorumunu yap.Biz Beşiktaş'ı sampıyonluk için sevmedık biz takımımızın kotu gununde yanındayız.Yıldız için sampiyonluk için takımını destekliyceksen kombine alcaksan hiç destekleme.Onlar Tumer'i aldılar utandılarmı artık alısın.Profosyeneller olur böyle transferler.Rüştü'ye verilen parayıda cok goruyosan işte cevabı:Runje de Bjk'den 300 - 400 bin Euro zam istemişti. Çıkan toplam maliyete baktığımızda 3 yıl içinde Runje'ye 6 milyon Euro ödeyecektik. Rüştü'ye ise 4.5 Milyon Euro vereceğiz. Yabancı kontenjanımız da boş kalmış oldu.Ayrıca Rüştü Runje'den bin kat iyi bi kalecidir.Runje'ye kaleci bile demem ben öyle sacma sapan golleri amatörler bile yemez.1mn £ sattıgımıza dua edelim...

Bnm beşiktaşı tutup tutmuyacağıma sen karar veremessin ayrıya runje getirende bu yönetimdir bende her zmn beşiktaşın arkasınyadım ve şampiyon olsakta olmasakta kombinemi alıyorum ...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kara Kartal, West Ham'ın siyahi forveti Carlton Cole ile anlaştı. Nijerya asıllı futbolcu yarın siyah beyazlıların Avusturya kampına katılacak.

Cisse'yi alarak taraftarını ayağa kaldıran Beşiktaş'tan bir transfer bombası daha. West Ham United'ın forveti Carlton Cole, Beşiktaş'ta. Ertuğrul Sağlam'ın forvet istemesiyle harekete geçen siyah-beyazlı yönetim, West Ham'lı oyuncunun işini bitirdi. Yarın Beşiktaş'ın Avusturya kampına katılacak olan Cole, 24 yaşında. Oyuncuyla 3 yıllık sözleşme yapılacağı belirtildi. 1.91 boyundaki forvetin özellikle hava toplarında çok iyi olduğu dile getiriliyor. 2001 yılında Chelsea'ye 5 yıllık imza atan Cole, etkili fiziğiyle de dikkat çekiyor.
Kaynak: Fotomaç

Buyur burdan yak bu yönetimin yıldız futbolcu anlaşı bumudur ??

İşte Carlton Cole un karnesi:
2002'DE Wolverhampton Wanderers'a kiralanan siyahi yıldız, 7 maçta tek gol attı. 2003 sezonunda da Charlton Athletic'e ve-rilen Cole, 21 maçta 4 gol kaydetti. 2004'te bu kez Aston Villa'ya kiralık gitti ve 27 maçta 3 gol kaydetti. 2006 sezonunda transfer olduğu West Ham United formasıyla 17 maçta 2 gol atabildi. İngiltere U21 Takımı'nda 2003-05 yıllarında 15 maçta 4 gol kaydeden Cole'un kökeni Nijerya.

Bu adammı binlerce forma ve kombine sattırıcak ???

He ben Cole kötü bir adamdır demiyorum o sahada belli olur ama o bir yıldız değil !!! ve bu transferde 7 kıtayı sarsıcak bir transfer değil

eGowiCh
13.Temmuz.2007, 03:19
İlhan Parlak veya Colin Kazım rahat oynar bence veya Semih.

Emurafu
13.Temmuz.2007, 03:24
Ordu doymuyor

Trabzon'dan Cem ile Emre ve Kervan'dan Pereira'yı alan Ordu; Ergün Penbe ve Hanefi'nin de peşinde.

Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Orduspor, üç futbolcuyla anlaştı. Trabzonspor'dan Cem Demir ve Emre Aygün ile Azerbaycan'ın Kervan takımından Ernani Pereira'yı bir yıllığına renklerine bağlayan mor-beyazlı kulüpteki imza törenine Demir ve Pereira katıldı, Emre ise katılmadı.
İÇTE DE İMZALAR ATILDI
Orduspor
Başkanı Şükrü Bodur, Galarasaraylı Ergün Penbe ve Fenerbahçeli Mahmut Hanefi ile görüşmelerinin sürdüğünü belirtti. Bu arada Karadeniz ekibi iç transferde de Şenol Demirci, Aytaç Şahin, kaleciler Necati Demirbaş ve Orçun Aslan ile de anlaşma sağladı.
Erhan ATASOY

Rodrigo Tello
İlhan Parlak veya Colin Kazım rahat oynar bence veya Semih.

Bunlar Turkiyede rahat oynar avrupada oynayamaz..

Fıratcan Alçınkaya
Semih 11 adamı değil sürekli sonradan girip etkili olabiliyo...

Colin Kazım v İlhan Parlak da hiç izlemedim o yüzden net bişey diyemicem... Ama bence FB de 11de etkili olabilicek oyuncular değil...Bakalım ama bu sene nsl olur hep birlikte görüceZ...

Emurafu
13.Temmuz.2007, 03:25
Nasıl oynadılar?

ORKUN
Çok önemli kurtarışı vardı, ama heyecanını kontrol etmeli. Yan toplardaki hatalarından biri kritikti.

BOUZİD
Merakla beklenen isimlerden biriydi. Zaman zaman etkili kesişleri gözlendi, müdahaleleri iyiydi.

BARIŞ
Sağ kanatta çalışkan bir görüntü çizdi. Sağlam alt yapısını takımının ilk golüne imza
atarak gösterdi.

LİNDEROTH
Maça üç dakikada iki faulle başladı. Uyum sürecinde olmasına rağmen ilk golü hazırladı.

VOLKAN
Takımın en iyilerindendi. Sol kanatta sergilediği futbolla Arda'ya "Forma aslanın ağzında" mesajı verdi.

SERKAN
Çalışkanlığı ve sağlam futbol alt yapısıyla "Forma yarışında ben de varım" dedi. İkinci golü hazırladı.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Al İttihad'dan teklif

F.BAHÇE'nin nisanda maç yaptığı Suriye'nin El İttihad takımı G.Saray'a da teklif yaptı. Sarı-kırmızılılar maç karşılığında 1 milyon dolar istedi ve İttihad bunu kabul etti. Maç tarihi daha sonra belirlenecek.

eGowiCh
13.Temmuz.2007, 03:35
Colin Kazım Premiership'te oynamış, Avrupa'da niye oynayamasın?

UA dragon
13.Temmuz.2007, 03:54
başarılı olmuş mu

eGowiCh
13.Temmuz.2007, 03:56
19 yaşında başarılı olması beklenemez, hele ki Sheff Utd gibi düşen bir takımın oyuncusuysa...

UA dragon
13.Temmuz.2007, 03:58
ayman'a 4 milyon euro asla verilmez

Varonil
13.Temmuz.2007, 09:05
Böyle genç isimleri şans verirsek kazandırabiliriz takımımıza.İlhan Parlak,Colin-Kazım gibi isimlere Avrupa maçlarında şans verilmeli bence..

a.arıcı-11
13.Temmuz.2007, 09:21
ya forvet alimiycaksak bile su deivid gitsin adam hem kotu hemde yuzsuz

tupolew
13.Temmuz.2007, 10:15
@tupolew

yok arkadaşım öyle bir şey sen yanlış biliyorsun.burada da diğer forumlarda da yazan arkadaşlarımızın takımımızla hiç bir alıp veremediği yok takımımıza herkes zaten sürekli destek ve tam güven içinde .arkadaşlarımızın dertleri zihniyetle liseli-alaylı ayrımı yapan özhan beyimizle.onun dışında herkes en az senin benim kadar her branşta kulübümüzün arkasında storelardan alış veriş yapıp kombine alıyor."kulüpte olumlu gelişmeler yaşanıyorken destek olmak yerine hala geçmişe takılıp kalıyorsunuz" demişsin bizler ve diğer kardeşlerimiz yapılan transferler bir yana Galatasarayımız yine avrupada başarıyı yakalasa -hoş bu başkan bu ekibi de bitirir - özhan beyimiz yine istifaya davet edilecektir bundan dönüş yoktur keşke en başta bu olayları başkan hiç bir Galatasaray taraftarına yaşatmasaydı işte o zaman herkes takımın arkasında olduğu kadar başkan ve ekibinin de arkasında olurdu
Esasında bunların tartışılması gereken konu bu değil..bu anlalmda konu ile ilgili son kez yazıyorum..
yorumlarımı polemik yaratma kaygısıyla yapmadım...yalnızca Galatasaray'ın değerlerini küçük düşürücü ve sağlıklı analiz yapmadan yönetimin körü körüne karşısında yer alan bazı çevrelerin dümen suyuna girerek saygı sınırlarını zorlayan yorumlar yapılması canımı sıkıyor.yoksa başkanın geçmiş dönem icraatlarının elle tutulur,savunulur tarafı yok..zaten tüm kongre ve divan toplantılarında yeteri kadar eleştiriliyor...o onların işi..forumlarda yorum yapan arkadaşların çoğu belki de kulübün yerini bilmezken şöyle göndereceğiz,böyle yapacağız v.s. diyerek komik duruma düşüyorlar..itirazım bu duruma...taraftar asli görevini yapsın takıma destek olsun...tabi ki haksız durumları,yanlışları eleştirelim ama saygı sınırlarını aşmadan ve haddimizi bilerek..bu arada liseli-alaylı ayrımının da kulübe ve camiaya büyük zaralar vermesinden korkarım..bu ayrımcılığı körükleyen başkan,yönetim,muhalefet her kim olursa bedelini ağır biçimde öder..

Adnan Sezgin dün bir kez daha üstüne basa basa transferlerin bitmediğini vurguladı..Bu anlamda
alınması planlanan forvet oyuncusunun yanında sürpriz bir transfer daha beklenebilir...dün yönetime yakın bir arkadaşımdan Owen ile kesin olarak anlaşıldığı yönünde bir duyum almıştım..bugün ise Owen Newcastle'dan ayrılmayı düşünmedeğini açıklamış...tabi bu gibi dedikodular heyecan verici oluyor ama 'doğmamış çocuğa don biçmeye' benziyor..sabırla gelecek resmi açıklamaları bekliyoruz...ı

fmsmyrna
13.Temmuz.2007, 11:52
Forvet alınmayacak alınırsa sanırım bir tek stopere Ali Çamdalı alınacak

Aşk-ı Şehir
13.Temmuz.2007, 12:11
Transferde yeni isimler
Eskişehirspor transferde yeni isimler ile temasta. Erciyes’den ayrılan Kürşat ve Altay’lı Yasin ile ilk görüşme yapıldı. Kadrosuna 2 oyuncu ile daha güçlendirmek isteyen Eskişehirspor Erciyes ile yollarını ayıran tecrübeli stoper Kürşat ile temasa geçti. Edinilen bilgilere göre Kürşat’ı süper lig takımlarından Bursaspor ve Rizespor’un da istediği ve bu oyuncunun maliyetinin yüksek olması nedeniyle Eskişehirspor’un beklemeye geçtiği öğrenildi. Öte yandan Ege basınında da çıkan habere göre Eskişehirspor Altay’ın sağ kanat oyuncusu Yasin’i Altay başkanı Nafiz Zorlu’dan istediği öğrenildi.

Bu arada Sergen'in gelmesine Metin Diyadin çok kızmış galiba bu transfer hiç iyi olmadı :(

ForsakeN
13.Temmuz.2007, 12:21
Sadece Zico muhabirlere uçakta verdiği demeçte stoper ve sağ bek'e oyuncu aradıklarını söyledi.Ben yönetimden forvet alınmayacağına dair bi açıklama duymadım.Belki de ben kaçırmışımdır

fmsmyrna
13.Temmuz.2007, 12:25
Sadece Zico muhabirlere uçakta verdiği demeçte stoper ve sağ bek'e oyuncu aradıklarını söyledi.Ben yönetimden forvet alınmayacağına dair bi açıklama duymadım.Belki de ben kaçırmışımdır

Yönetimin bir açıklama yaptığını bende duymadım ama bence Zico'nun açıklaması yeterli ayrıca yıldız bir isimde aldık kadromuza zaten

Noz
13.Temmuz.2007, 12:31
bu adam cok yetenekli ama kendini kanitlayamamisti o kadar kotu bi forvet deil 2 3 sene once en gelecek vadeden oyuncular arasinda gosteriliyordu... ama dedigin gibi dunya stari da sayilmaz...

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 12:33
Eğer bu senede tek forvetli sistem oynanacaksa Kezman yeterli,forvete gerek yok ama çift forvetle oynanacaksa -ki doğrusu bu- mutlaka bir pivot santrafor transfer edilmeli...
Bu sezon Avrupaya odaklanmış bir takım olarak ona göre düşünüp transfer yapmalıyız...

RoNNiE91
13.Temmuz.2007, 12:35
Yıldız getirmemiz gerek,böyle bilinmedik adamlarla bu iş olmaz.

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 12:58
Carlton Cole yetenekli bir oyuncu ama daha tanınmış bir forveti tercih ederdim...

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 13:00
LİNDEROTH
Maça üç dakikada iki faulle başladı. Uyum sürecinde olmasına rağmen ilk golü hazırladı. [/COLOR]

Linderoth çok iyi bir oyuncu Galatasaray almakla çok iyi yaptı... Bence çok başarılı bir oyun sergilicek bu sezoN...

fmsmyrna
13.Temmuz.2007, 13:28
Morientes'i Valencia bırakmaz bence Bir Villa var birde morientes

ForsakeN
13.Temmuz.2007, 13:29
Deivid üç yıldızı yedi

http://www.sporx.com/images/1/29/558_B_DeividDeSouza009.jpg
F.Bahçe'de geçtiğimiz sezonun en çok tartışılan ve topun ağzına kadar gelen Brezilyalı forveti Deivid de Souza sürpriz bir şekilde takımda kalırken, yerine alınması düşünülen yıldız isimleri de devre dışı bıraktı. Geçen yıl Brezilyalı çalıştırıcı Zico'nun, ünlü Çek yıldız Milan Baros'un yerine tercih ettiği Deivid'i, bu sezon öncesi de yine Zigiç ve Cassano gibi yıldız futbolculara değişmediği bildirildi.

KALSIN RAPORU VERDİ

Geçtiğimiz sezon başı yönetimin büyük ölçüde anlaşma sağladığı Baros transferine onay vermeyip Deivid'i isteyen Zico'nun, bu sezon da futbolcusuna sahip çıkarak, İspanyol Racing Santander takımında oynayan Zigiç ile Real Madrid'in satmak istediği Cassano'nun alınmasına gerek olmadığı ve Deivid'in kalması yönünde rapor verdiği öğrenildi.

YÖNETİMDEN SON ŞANS

Yabancı sınırlamasında çıkan +1 kuralını gözönünde bulunduran sarılacivertli yönetimin de kulübede oturmayı sorun etmeyecek bir isim olan Deivid'in kalmasına onay verdiği gelen haberler arasında. Uyarı yapmayı da ihmal etmeyen yöneticilerin Deivid'e, "Takımda kalmana izin verdik. Ama devre arasına kadar senden beklenenleri vermelisin. Yoksa herşey değişir" dedikleri öğrenildi. Bu arada geçen sezon F.Bahçe, Deivid'in ilk onbirde başladığı 13 maçın 8'in de puan kaybetti.

Kaynak : Sabah

Emurafu
13.Temmuz.2007, 13:30
Morientes'i Valencia bırakmaz bence Bir Villa var birde morientes
Suanki durum öyle ama perde arkasında neler var bilemeyiz

Bu arada forvet için 4 aday var

Moriantes
Crespo
Owen
Kuranyi

Crespo içinde cok ciddi duyum alan var gs muhabiri aramıs dün gs macında bir adamı oa herkez söylemiş yok crespo için forma basılmaya baslanmıs falan fılan artık beklıcez

Emurafu
13.Temmuz.2007, 13:42
Mustafa kardes metin hoca tabiki cok kızar maliyebakanı hocaya sormadan transfer yapıyor mesela o kimki klübün işlerine karısıyor yardım isterlerse para yardımı yapar mesela ordunun enerji bakanına bu soruyu sordular adam dediki ben klübün ve hocanın işlerine karısmam dedi onlar bende birsey isterse yaparım dedi...........

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 14:03
Kuranyi ye Schalke 24m€ istiyomuş... Owen zor gelmez bence... Crespo-Morientes olabilir...

Rodrigo Tello
13.Temmuz.2007, 14:09
Bnm beşiktaşı tutup tutmuyacağıma sen karar veremessin ayrıya runje getirende bu yönetimdir bende her zmn beşiktaşın arkasınyadım ve şampiyon olsakta olmasakta kombinemi alıyorum ...

Sen diyosun bizi madara ettiler işe gidemedık bende diyorumki utanıyosan tutma biz utanmıyoruz..Yanlıs kelimeler kullanmıssın yok madara ettiler falan takımının arkasındaysan bu lafları kullanman hos degil...Nerde yasıyoruz bi tutturmussunuz rakip takımın oyuncusu alınmaz allah allah !

BlackEagle19o3
13.Temmuz.2007, 14:10
Bence doğru bir tercih olur.Hem de genç.Daha tanınmış ve iyi forvet bulmak zor bu saatten sonra.Ayrıca daha iyisini alacak kadar paramız olduğunu düşünmüyorum:)Bence Cole alınırsa iyi olur

Rodrigo Tello
13.Temmuz.2007, 14:11
Kroldrup Kartal mı oluyor?

Yabancı transferinde stoper arayışları sürdüren Beşiktaş'ta, Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot ile Dış İlişkilerden sorumlu yönetici Mario Berk dün sabah erken saatlerde İtalya'ya gitti. Siyah - beyazlı takımın listesinde yer alan Fiorentinalı Per Kroldrup'u renklerine katmak isteyen iki yöneticinin burada İtalyan kulübünün idarecileri ile temasa geçecekleri öğrenildi.

Kaynak: Milliyet

a.arıcı-11
13.Temmuz.2007, 14:15
intihar etmek istiyorum:(

Emurafu
13.Temmuz.2007, 14:26
Galatasaray'da Morientes sesleri

Takıma bir yıldız daha kazandırmak isteyen Başkan Canaydın ve ekibinin, İspanyanın Valencia kulübüyle ünlü golcü Morientes için pazarlık masasına oturduğu iddia edildi.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezginin Morientes ile prensip anlaşmasına vardığı, 5 milyon EURO bonservis bedeli talep eden Valencia kulübüyle ile görüşmelerin sürdüğü belirtildi.

Valencia ile bonservis konusunda anlaşılırsa, sarı-kırmızılı kulübün Morientese imza attırarak dış transferi kapatması bekleniyor
.
Valencia ile 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan Morientes, geçen sezon La Ligada 17 maçta 12 gole imza attı. Şampiyonlar Liginde 9 maçta görev yapan tecrübeli futbolcu 7 gol atma başarısını gösterirken, İspanya Milli Takımıyla Dünya Kupası elemelerinde de 3 maçta 1 gol kaydetti.

1997-2005 yılları arasında Real Madridde sergilediği futbol ve attığı gollerle Avrupada adından sıkça bahsettiren Morientes, 1 sezon Monacoda kiralık, ardından da 1 sezon Liverpoolda forma giymişti. Yıldız futbolcu geçen sezonun başında Liverpooldan Valencia takımına transfer olmuştu.

Ntv Spor

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 14:27
bu zicoyla deivid arasında kesin bir akrabalık var!çok mu aradılar bunu ya! :mad: dünyanın parasını saymışlar :icon_mad: 3.ligden bi forvet bile bundan iyidir :mad:

ZeroG
13.Temmuz.2007, 14:29
Bu transfer döneminde beni deli eden iki şey vardı.Bir tanesi yabancı kararı.O beklediğim gibi olmadı.Bir de Deivid'in takımdan yollanması vardı.O da olmadı.Herşey bizim istediğimizin tersine gelişiyor.Sonumuz ne olacak:confused::s7:

Omerdinho
13.Temmuz.2007, 14:35
Stephan Appiah - Kevin Kuranyi Gerçeği
13 Temmuz 2007 Cuma

http://www.fenerbahce.org/pic_lib/fenerbahce100.jpg

Oyuncumuz Stephan Appiah ile ilgili olarak son günlerde özellikle Alman Medyası kaynaklı birçok değişik haberler çıkması nedeni ile kulübümüz bu konuda bir açıklamayı yapmayı uygun görmektedir. Alman basınına konu olan haberler ilgili olarak yaşanan gelişmeler özetle şöyledir;
- Shalke04 kulübünden Andreas Müller, oyuncumuz Stephan Appiah ile ilgili olarak kulübümüze telefonla başvurmuş ve görüşme talebini iletmiştir. Kulübümüzün kurumsal yapısı gereği bu tür başvuruların sözlü olarak değil yazılı olarak yapılması gerektiği ve bu nedenle söz konusu talebin kulübümüze yazılı olarak iletilmesi kendilerinden istenmiştir.
- Bunun üzerine Shalke04 yönetimi kulübümüze yazılı olarak başvurmuş ve oyuncumuz Stephan Appiah'ı transfer etmek istediklerini ve bonservis bedeli olarak 4 (dört)milyon euro önerdiklerini bildirmişlerdir.
- Shalke04'ün bu yazılı teklifine karşı, verilen resmi yanıtta kulübümüz Schalke04'ün oyuncularından Kevin Kuranyi ve Halil Altıntop ile ilgilendiğini ve transfer etme isteğini yazılı olarak iletmiştir.
- Kulübümüzün bu cevabının ardından Schalke04 yönetiminden Andreas Müller, Kevin Kuranyi'yi satmayı düşünmediklerini ancak kontratında yer alan maddeye göre 27 (yirmi yedi)milyon euro bedelle serbest kalacağını belirtmiştir.
- Gelinen son noktada kulübümüz Schalke04'e verdiği yanıtta Fenerbahçe ile 2010 yılına kadar sözleşmesi olan Stephan Appiah'ında Kevin Kuranyi kadar değerli bir oyuncu olduğunu kendilerine net bir şekilde belirtmiş ve K.Kuranyi'nin transferi için herhangi bir bedel teklif etmemiştir.
Bunların dışında yine basında yer alan bazı haberlerde oyuncumuz Stephen Appiah'ın İngiliz West Ham kulübü tarafından da istendiği iddia edilmektedir. Söz konusu haber kesinlikle doğru değildir. Bu kulüpten bizlere ulaşmış hiçbir talep yoktur.
Kamuoyuna duyurulur
Fenerbahçe Spor Kulübü

barahir
13.Temmuz.2007, 14:38
Ha şöle açıklasınlar neyin ne olduğunu bilelim biz de..

eGowiCh
13.Temmuz.2007, 14:39
Böyle bir açıklamayı görünce şaşırdım. İlk kez net bir transfer açıklaması yapıldı, enine boyuna konu açıklandı. Zico ne kadar "Deivid'den memnunum, forvete gerek yok." dese de Fenerbahçe yönetimi Kuranyi ve Halil'i almak istiyor. Israrla forvet arayışlarını sürdürüyorlar.

Appiah için önerilen 4 milyon Euro çok komik bir rakam, reddedilmesi isabet olmuş, bu kadar komik bir rakama bu kadar kaliteli bir oyuncuyu vereceğimizi sandılar herhalde.

Kuranyi için 27 milyon Euro çok fazla bir para, minimum serbest kalma bedeli sanırım, Schalke 04 yönetimi de zaten oyuncunun satılık olmadığını ama 27 milyon Euro'yu getirenin alacağını bildirmiş.

Yönetim akıllıca davranmış, Kuranyi ve Appiah takası olabilir ama kesinlikle Appiah + 23 milyon Euro ödenmez Kuranyi'ye.

a.arıcı-11
13.Temmuz.2007, 14:40
yani şimdi schalke kabul ederse appiah- kuranyi taksı mı olcak ya ne 27 milyo eurosu hanry 24 e gitti bide tüm fenerbahceli kardeşlerime soruyorum deividmi daha iyi hakan şükür mü?:D

ZeroG
13.Temmuz.2007, 14:46
yani şimdi schalke kabul ederse appiah- kuranyi taksı mı olcak ya ne 27 milyo eurosu hanry 24 e gitti bide tüm fenerbahceli kardeşlerime soruyorum deividmi daha iyi hakan şükür mü?:D

Şu anda ikisi de birbirinden kötü ama Hakan Şükür'ün Deivid yaşındayken ki hali Deivid'le kıyaslanamaz bile...

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 14:48

kuranyi o kadar etmez ya pazarlıklar vs. iner o fiyat ama galiba o konu kapandı.appiaha 4 milyon euro hakaret sayılır.işin ilginci kulübümüz ilk defa biriyle ilgilendini açıkladı :confused:

Aşk-ı Şehir
13.Temmuz.2007, 14:51
Mustafa kardes metin hoca tabiki cok kızar maliyebakanı hocaya sormadan transfer yapıyor mesela o kimki klübün işlerine karısıyor yardım isterlerse para yardımı yapar mesela ordunun enerji bakanına bu soruyu sordular adam dediki ben klübün ve hocanın işlerine karısmam dedi onlar bende birsey isterse yaparım dedi...........

abi onu bırak adam çok kurnaz senetleri 23 temmuza imzalamış yani seçimden 1 gün sonra ;;) yani futbola siyaset çoktan karışmışta haberimiz olmamış ;;)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 14:53
Mahmut Hanefi Orduspor’da

http://img294.imageshack.us/img294/8515/16mahmuthanefierdogduii1.jpg (http://imageshack.us)

Bu futbolcunun yeni kulübü ile her konuda anlaşmaya vararak resmi imzayı atacağı açıklandı.
Gaziantepspor’da geçtiğimiz sezon yeterince forma giyemeyen ve oynadığı futbolla büyük hayal kırıklığı yaşatan Mahmut Hanefi yeni sezonda ikici lig A klasmanında forma giyecek. Süper lig takımlarınında listesinde bulunan Mahmut Hanefi bu takımlardan gelen teklifleri geri çevirip Suat Kaya’nın takımı Orduspor’a gitti. Fenerbahçe yönetiminin bonservisi ile Gaziantepspor’a teklifte bulunduğu Hanefi için kırmızı siyahlı ekibin teknik direktörü Mesut Bakkal’ın bu futbolcunun transferine karşı çıktığı açıklandı.

Kaynak:Gaziantep Güncel Gazetesi

Sıra geldi Ergün pempeye

Aşk-ı Şehir
13.Temmuz.2007, 14:57
çok iyi bir transfer orduya faydası büyük olur ;;)

eXcitinG
13.Temmuz.2007, 15:08
Kasımpaşanın aLdığı Andre Moritz süper bir adam.Bence su ana kadar anadoLu kLüpLerinin en iyi transferi..

Varonil
13.Temmuz.2007, 15:08
Bu Ernani forvette mi oynuyor.

Emurafu
13.Temmuz.2007, 15:10
Ernani defans oyuncusu azerbaycan milli takımında oynuyor 3 numara

Nick carle var hatırlatırım

deniz.91
Kasımpaşanın aLdığı Andre Moritz süper bir adam.Bence su ana kadar anadoLu kLüpLerinin en iyi transferi..

bencede iyi adam onu kayserispor alıyordu ilk önce herşey tamamdı flumense sitesindede yazıydu ama yönetim vazgeçti yabancıtyı defansa almya karar verdi

agoecmen
moriantes tam olarak kaç yaşında?

ForsakeN
13.Temmuz.2007, 15:12
Mahmut Hanefi R.Carlos'a benzetiliyordu ilk Fenerbahçe'ye geldiğ iyıllar.Şimdi düştüğü hallere bakın.

Varonil
13.Temmuz.2007, 15:15
Kulüpten nerdeyse ilk defa bu kadar net bir transfer açıklaması yapılmış.Kuranyi ve Halil'le ilgilileniyormuşuz demek.

Bana sorarsanız ben Halil Altıntop'u isterim.Appiah gitmeyeceğine göre Kuranyi'nin gelmesi durumunda Deivid gidecek.Ve +1'l sistemde 1 yabancı kulübede oturacak.

Halil Altıntop iyi bir oyuncu gelirse daha iyi olur yani.+1'li sistemi bu sene Deivid ile kullanacağız büyük ihtimalle.Genç bir yabancı oyuncu ile kullanılsaydı daha iyi olurdu ama.Kısmet:)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 15:18
Name : Fernando Morientes Sánchez
Height: 1,86 m.
Weight : 79 Kg.
Born : Cáceres () 05/04/1976
Alta : 01/07/2006
Debut : 29/07/2006
Play. pos. :
International : 45 times
From : Liverpool FC

31 yasında morıantes en olgun dönemi

fmsmyrna
13.Temmuz.2007, 15:22

Biliyorum şaka olarak söyledin ama karşılaştırma yapmak yasak sanırım hele bu konuda

eXcitinG
13.Temmuz.2007, 15:25
Açık ve net oLarak bir stoper ve bir hücum oyuncusu aLmaLıyız.Kamp bitecek sezon başLayacak neredeyse bizimkiLerde haLa ses seda yok...

agoecmen
13.Temmuz.2007, 15:28
daha genç biri olsa daha iyi olur.. ama illa yıldız alıncaksa moriantes doğru bir karar olabilirl.. fakat moriantes niye galatasaraya gelmek istesin ki? daha doğrusu türkiyeye?

barahir
13.Temmuz.2007, 15:30
Crespo hayal beyler.. Adam İtalya için Premier Ligden gelen teklifleri reddetti.. Ayrıca Altını çizerek söyledi Futbolu İtalya'da bırakacak..

paco
13.Temmuz.2007, 15:32
Galatasaray altyapısına Almanya'da seçme yapılacak

Galatasaray Kulübü, futbol altyapısı için Almanya’da seçme yapacak.
Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Münih kentindeki seçmelerin yarın ve 15 Temmuz Pazar günü gerçekleştirileceği, seçmelere 1990-1993 yılları arasında doğan adayların katılabileceği bildirildi.
Seçmeler, altyapı sorumlusu Ali Yavaş, altyapı idari menajeri Fatih İbradi, antrenörler Halim Fıçıcı ve Recep yazıcı yönetiminde, TSV 1865 Dachau e.v. Tesisleri’nde yapılacak.
iste en iyi haberlerden bir gelecegin yildizlari gelcek ....

Ayrica owen kuranyi crespo bunlar hayal isimler lutfen milleti bu haberlerle kandirmayin ..... basina diyorum ....

eXcitinG
13.Temmuz.2007, 15:34
Ya feLdkamp basın açıkLaması yaptı yabancı santrafor istemiyorum aLırsak yerLi aLırız o da oLmassa hücum oyuncusuna ihtiyacım yok diye kendi ağzı iLe söyLedi haLa bu basın ve GS Li arkadaşLar ne bekLiyor onu anLamadım..

Emurafu
13.Temmuz.2007, 15:34
Mahmut Hanefi R.Carlos'a benzetiliyordu ilk Fenerbahçe'ye geldiğ iyıllar.Şimdi düştüğü hallere bakın.Aynen insallah diger genc oyunculara aynısı olmaz gereken sans verilirse iyi olur

fmsmyrna
13.Temmuz.2007, 15:35
daha genç biri olsa daha iyi olur.. ama illa yıldız alıncaksa moriantes doğru bir karar olabilirl.. fakat moriantes niye galatasaraya gelmek istesin ki? daha doğrusu türkiyeye?

Katılıyorum Türkiye'ye gelen yıldızlar gözden düşen,biraz unutulmuş yıldızlar Morientes Valencia'da kendini buldu.Morientes'i almak için en uygun zaman Liverpool'daykendi.

barahir
13.Temmuz.2007, 15:36
Bence Serkan çalık büyük patlama yapabilir.. Kumaşı kaliteli birine benziyo..

ForsakeN
13.Temmuz.2007, 15:37
Aslında Mahmut'a Fenerbahçe'de gereken şans tanındı.İlk geldiği sezon üst üst uzun süre oynamıştı ama değerlediremedi ne yazık ki

Emurafu
13.Temmuz.2007, 15:37
Ya feLdkamp basın açıkLaması yaptı yabancı santrafor istemiyorum aLırsak yerLi aLırız o da oLmassa hücum oyuncusuna ihtiyacım yok diye kendi ağzı iLe söyLedi haLa bu basın ve GS Li arkadaşLar ne bekLiyor onu anLamadım..

Ozaman Sen sadece felkampı dinledin daha gecen gün özhan canaydın dspor da acıkladı cok etkili kaliteli bir hücum oyuncusu alcaz dedi ayrıca gstve adnan sezgin de aynısını dedi sonra kalliye sordular kalli adnan sezginle haberlesiyorum dedi ok uydurmuyoruz birseyler varda söylüyoruz

REsist JuvE11
13.Temmuz.2007, 15:42
kurayi ye 24milyon euro verecek olan takıma kepenkleri kapatsın derim

Emurafu
13.Temmuz.2007, 15:42
Serkan Saviolaya cok benziyor abartmıyorum ha dünkü macı izleyen varsa bana katılır kesinlikle serkan ilk onbirde oynaması lazım yanınada yabancı forvet gelince cok iyi olur serkana zaten almanyada tavsan diyorlarmıs barısa sordular barısda öyle dedi

uAburak89
13.Temmuz.2007, 15:43
Kalli yerli forvet derken Gökhan Ünal'ı kastediyordu.. Kayseri satmayınca, yabancı forvete yöneldik.. Özhan Canaydın ve Adnan Sezgin havaalanında izdiham yaratacak bir forvet alacağız dedikleri için bu isimler ortaya atılıyor bence.. Bakalım kim gelecek..

REsist JuvE11
13.Temmuz.2007, 15:44
crespo nun bize gelmeyeceği kesin.

Emurafu
13.Temmuz.2007, 15:49
Kalli yerli forvet derken Gökhan Ünal'ı kastediyordu.. Kayseri satmayınca, yabancı forvete yöneldik.. Özhan Canaydın ve Adnan Sezgin havaalanında izdiham yaratacak bir forvet alacağız dedikleri için bu isimler ortaya atılıyor bence.. Bakalım kim gelecek..
İş burak benu diyorum ezbere konusmayın sabahtan aksama kadar gstv izliyorum mesela bu aksam özhan canaydın gs tvde programa katılcak uyduruyormuyuz bakın orda yine acıklar forvet gelecegini belki ismini bile söyler:D:D

Rodrigo Tello
13.Temmuz.2007, 15:50
Crespo gelmez.Moriantes belki gelir...

TR.CaPTaiN
13.Temmuz.2007, 15:59
Uyanık Schalke'ye bak Appiah'ı 4 milyon €'ya almaya çalışıyor.Dalga geçer gibi.

paco
13.Temmuz.2007, 15:59
Crespo gelmez.Moriantes belki gelir...

Ikiside gelmez ....

nerazzuri
13.Temmuz.2007, 16:38
Beyler ORKUN UŞAK hristiyan mi yaa :D Young Boys maçında son dakikada hristiyanların hareketinden yaptıda ondan sordum :)

uAburak89
13.Temmuz.2007, 16:39
Beyler ORKUN UŞAK hristiyan mi yaa :D Young Boys maçında son dakikada hristiyanların hareketinden yaptıda ondan sordum :)

Değil, gerekli cevabı maç konusunda bulabilirsin.. :)

dorukcanti
13.Temmuz.2007, 16:52
aslinda dikkat ederseniz o haraket pekte benzemiyor hiristiyanlarin yaptigi harakete amam iste insan bi an ole dusunuyor...

mustafa35
13.Temmuz.2007, 16:54
Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor'un, Venezuela Milli Takımı kalecisi Renny Vega ile anlaştığı, tecrübeli file bekçisinin yarın Bursa'ya geleceği bildirildi. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın talebi doğrultusunda bir süredir izlenen ve Copa Amerika'da gösterdiği performansla beğenilen 28 yaşındaki Vega'yla yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı. Yeşil-beyazlı takımın yöneticileriyle büyük ölçüde anlaştığı öğrenilen Vega'nın, yarın Bursa'ya geleceği belirtildi.

paco
13.Temmuz.2007, 16:55
appiah a 4 milyon veriyoarlar kuranyiye 27 milyon istiyorlar .... cildirmis olmalilar .....

paco
13.Temmuz.2007, 16:56
Adam istedigi dine mensup olabilir bunda tartisilcak birsey bulamiyorum .....

erdemzorer10
13.Temmuz.2007, 17:01
arkadaslar bende öyle sandm ama adamla ilgili bişey ögrendm..orkn diyoki ben maçta ne oldgmu anlayamyorm yane maçta degişiyorm ne yaptıgımı bilemyorm yani belkide istemsz olarak yaptı dikkat ettysenz bu maça en çk önem veren ismlerden biriydi harektleryle falan

bu arada serkan çalık ismine bi parantez de ben açmak istyorm bu yıla damgasını vuracak adamdr bu yıl herkes onu konuşacak gerçekten harika bi yetenek.. bu arada arda nın kendisni toparlamsı gerekyor kalli şova yönelik adam istemyo herkesten işini ypmasnı istyo bu yzden arda acilen toparlanmalı onu kaybetmemeliyz

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 17:06
şaşırmış bunlar... olmaz olmaz öyle şey!

Del Piero_10
13.Temmuz.2007, 17:13
27 miyon istemiyorlar,serbest kalma maddesi o kadar.

Roberto Baggio
13.Temmuz.2007, 17:19
tamamen motivasyon zaten kendisine çoğu röportajda soruluyor tartışmaya gerek yok...

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 17:22
Umarım bir sorun çıkmaz ve olur bu transfer...

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 17:24
Kuranyi için 27 milyon Euro çok fazla bir para, minimum serbest kalma bedeli sanırım, Schalke 04 yönetimi de zaten oyuncunun satılık olmadığını ama 27 milyon Euro'yu getirenin alacağını bildirmiş.

Galiba bir an kadrolarında V.Nilstelrooy Henry var sandılar...

Rodrigo Tello
13.Temmuz.2007, 17:29
Umarım bir sorun çıkmaz ve olur bu transfer...

Celal Kolot ve MArio Berk İtalya'da mıs hadi hayırlısı..

Emurafu
13.Temmuz.2007, 17:34
Arkadaslar tam 2 saattir eski mesajlara bakıyorum lincoln haberleri cıkmaya baslayınca neler denmiş yok türkiyeye gelmez cok iyi oyuncu performasının dorugunda daha bir sürü laflar denilmiş ama ilerleyen sayfalarda bakıyorum lincoln geldi haberleri cıkınca bu sefeer aynı kişiler cok sorunlu futbolcu iş yapmaz bu kadar abartmayın gibi yorumlar kullanmıslar
Ayrıca kalli haberi cıkıncada bir sürü laflar edilmiş hatta ben yargısız infaza gerek yok gibisinden sözler kullanmısım ama bakıyoruz kalli herkezş yanılttı suanda elimde cok büyük bir arsiv var bütün mesajları alıntı yaparak kayıt ettim okurken cok iyi zevk aldım isteyene msn den verebilirim

Oyüzden bir oyuncu gelmeden türkiyede en işi var gelmez gibisinden yorumları bırakalım her an hersey olabilir

erdemzorer10
13.Temmuz.2007, 17:45
Emrah abi bu yıl çk güzel olacak...isteyen istedigini konşsn sonra yanıldklarnı anlyolar nslsa :D

serkan çalık barış özbek ismael bouzid falan geldignde galatasaray 2.ligden oyncu almya başladı diyenler vardı dünkü maçı izledklernde yüzlerinin kızardıgına emnm

Emurafu
13.Temmuz.2007, 17:50
Valla elimde arsiv var o yüzden yargısız infaz yapmayın ilk basta sonra bir oyuncu ismi cıkınca ne işi var gelmez demeyin gelincede kötülemeyin en cok bunlara sinir oluyorum bekleyip görelim 1 yabancı degil hatta 2 yabancı alınabilir

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 17:54
Emrah bende varmıyım...:zuhaha

Dediğim gibi Owen çok zor ama Morientes v Crespo gelebilirler...

Emurafu
13.Temmuz.2007, 17:55
Emrah bende varmıyım...:zuhaha

Dediğim gibi Owen çok zor ama Morientes v Crespo gelebilirler...Malesef fırat varsın;);)Ama sen kötülememissin bazıları lafları carpıtmıs neyse arsıv var verim istersen

REsist JuvE11
13.Temmuz.2007, 17:57
ben buraya kalıbımı basarım ki crespo gelmez..

Emurafu
13.Temmuz.2007, 18:07
Tadelli kardes bizde crespo gelir diye birsey demiyoruz ama her an hersey olabilir crespo yalandır ama morıantes dogrudur

REsist JuvE11
13.Temmuz.2007, 18:09
crespo sadece bizim için değil birçok takım için hayal..ama morientes i alabiliriz..

BlackEagle19o3
13.Temmuz.2007, 18:12
Cresponun gelme ihtimal %0 bana göre:)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 18:12
crespo sadece bizim için değil birçok takım için hayal..ama morientes i alabiliriz..
olsun kardes belli olmaz lincolnde kimilerine göre bize hayaldi ama ne oldu geldi....

BlackEagle19o3
13.Temmuz.2007, 18:14
olsun kardes belli olmaz lincolnde kimilerine göre bize hayaldi ama ne oldu geldi....

Lincoln ile Crespo bir mi yapmayın Allah aşkına;)

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 18:14
En azından kötülememişim Lincoln ü... Gerçektende ama gelmesine imkansız bakıyodum... Bu arada dikkatimi çekti 1GS li arkadaşta gelmez demiş...:)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 18:16
Lincoln ile Crespo bir mi yapmayın Allah aşkına;)Kardes ben crespo gelir demiyorum Lincolnde hayaldi geldio yüzden bekliyelim

paco
13.Temmuz.2007, 18:17
Crespo nun gelmesini istemem 32 yasinda ve galatasaraya gelirse yatmaya gelir .. gerci yatarakda gol atar ama bence genc yeteneklere yonelmek lazim ...

Emurafu
13.Temmuz.2007, 18:20
Crespo nun gelmesini istemem 32 yasinda ve galatasaraya gelirse yatmaya gelir .. gerci yatarakda gol atar ama bence genc yeteneklere yonelmek lazim ...
Tavsan serkan var bence ilk onbirde oynaması lazım cok can yakar

REsist JuvE11
13.Temmuz.2007, 18:23

ben chelsea yı bile reddetmişti anlamında sölemiştim..yani chelsea yı reddeden oyuncu gs ye gelirmi?
ben morientes ten ümitliyim

Emurafu
13.Temmuz.2007, 18:35
young boys maçında tribünden bir fotoğraf

http://img294.imageshack.us/img294/849/13070730bbb7.jpg (http://imageshack.us)

Haldun üstünel hani tatil yapıyordu fransaya gitmişti falan fılan demekki transferi bitirmiş oraya gelmiş birde öyle mutlu ki

perpetua
13.Temmuz.2007, 18:35
Böyle bir açıklamayı görünce şaşırdım. İlk kez net bir transfer açıklaması yapıldı, enine boyuna konu açıklandı. Zico ne kadar "Deivid'den memnunum, forvete gerek yok." dese de Fenerbahçe yönetimi Kuranyi ve Halil'i almak istiyor. Israrla forvet arayışlarını sürdürüyorlar.

Bana daha cok Appiah'i istiyorsaniz biz de karsiliginda sizin en iyi oyuncunuzu isteriz gibi geldi.

Ornegin FM'de elinizde tutmak istediginiz oyuncuya Chelsea teklif yaparsa, cevap olarak Terry ile Lampard'i isterim demek gibi bir sey.

Schalke Kuranyi'yi vermeyiz ama ille de isterseniz 27 milyon Euro'ya serbest kalir demis, Fenerbahce'de kisaca iste Appiah'in degeri bizim icin o kadar diye cevap vermis. Siz Kuranyi'yi vermek istemediginiz gibi biz de Appiah'i vermiyoruz demis bulunuldu.

Simdi top Appiah'da. Eger Appiah'in son zamanlarda verdigi demecler dogruysa ve daha buyuk bir ligde oynamak istiyorsa, Fenerbahce'ye baski yapabilir. Gerci 2 sene daha kontrati oldugu icin ve sezona sakat girecegi icin de cok fazla zorlayabilecegini sanmiyorum.

Ayrica transfer sezonunun sonuna yaklasildigi ve Appiah'in yerini doldurmanin bu asamada zor oldugu goz onunde tutulursa bana transferinin ihtimali dusuk gibi geliyor. Ancak gelecek seneye kadar eger Appiah kontratini uzatmazsa, bence Appiah 1 sene sonra satilir. Gelecek bir yil icinde de Fenerbahce Appiah'in yerine alinacak oyuncu arar.

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 18:37
Emrah senin gözündende bişey kaçmıyo...:)

Aşk-ı Şehir
13.Temmuz.2007, 18:38
emrah abi gözünden bişe kaçmıyo yavs helal valla :D

Emurafu
13.Temmuz.2007, 18:49
Bu aksam GS TV de canaydın Programa katılcak...Orda herseyı acıklıcak belki bir transfer daha söyler:D:D

Omerdinho
13.Temmuz.2007, 18:57
demekki fransaya felan gitmemis..

Aşk-ı Şehir
13.Temmuz.2007, 18:58
Bu aksam GS TV de canaydın Programa katılcak...Orda herseyı acıklıcak belki bir transfer daha söyler:D:D

abi bişey söylemez o :D

belli olmaz tabi canaydın bu bi anda "avrupanın en iyi forvetlerinden biri 32 yaşında Fernando Morientes Galatasaray'da!!! diyebilir yani ;;):D

Emurafu
13.Temmuz.2007, 19:03
demekki fransaya felan gitmemis..
Kardes ezbere neden konusuyorsun bu haldun üstünel kac hafta önce hava alanında degilmiydi nereye gidiyorsun dediler fransa ya gidiyorum dediler hemen sordular transfer içinmi diye oda hemen cevap verdi tatil yapmaya gidiyorum herseyden bir sey cıkarmayın ezbere konusmayın lütfen diger takımlarıda takip edin:icon_mad::icon_mad:

Yabancı forvet masalınıda uydurmuyoruz inanmayan bu aksam canaydını gs tv de izlesin:icon_mad::icon_mad:

perpetua
13.Temmuz.2007, 19:08
young boys maçında tribünden bir fotoğraf

Haldun üstünel hani tatil yapıyordu fransaya gitmişti falan fılan demekki transferi bitirmiş oraya gelmiş birde öyle mutlu ki

Spekulasyon yaratmayalim. Kac hafta tatil yapacak adam? Tatile cikiyorum dedigi tarih yaklasik 29 Haziran. Ustunden 14 gun gecmis. Bir ay mi tatil yapacakti? (::)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 19:13
Spekulasyon yaratmayalim. Kac hafta tatil yapacak adam? Tatile cikiyorum dedigi tarih yaklasik 29 Haziran. Ustunden 14 gun gecmis. Bir ay mi tatil yapacakti? (::)
Ömer abi ben en cok suna kızıyorum diger takımları takip etmiyorlar ezbere konusuyorlar mesela canaydın diyor yabancı forvet alcaz diye sonra bize laf atıyorlar kendiniz uydurmayın kalli türk alacaz dedi o olmassa almıcaz dedi gibisinden neyse uzamasın(::)(::)

Aşk-ı Şehir
13.Temmuz.2007, 19:25
Ömer abi ben en cok suna kızıyorum diger takımları takip etmiyorlar ezbere konusuyorlar mesela canaydın diyor yabancı forvet alcaz diye sonra bize laf atıyorlar kendiniz uydurmayın kalli türk alacaz dedi o olmassa almıcaz dedi gibisinden neyse uzamasın(::)(::)

Sana katılıyorum Emrah abi bu konularda en etkili isim Özhan Canaydın demiş alcaz diye burada almaz diye konuşmanın bir alemi yok bence ;;)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 19:33
http://img294.imageshack.us/img294/1913/13070728bly0.jpg (http://imageshack.us)

Lincoln iyi yer bulmus:D:D

Emurafu
13.Temmuz.2007, 19:40
Kuranyi o kadar para verilmez zigici görmezden geliyorlar bu adam gelirse cosar ben yok bu oyuncu gelmez ne işi var demem herkez gibi

perpetua
13.Temmuz.2007, 19:41

Herkez'n kendine gore, sahip oldugu bilgiye gore yorum yapmaya hakki var. Sen belli ki her dakika takip ediyorsun Galatasaray'i ve bu nedenle son gelismelerden hep haberdar olman gayet normal. Haberdar olmayanlarin gelip farkli bilgileri ile yorum yapmalari da normal. Bu konuda daha once yazilanlari, buraya tasindan yazilari bilmeden yorum yapilirsa da tabii aksi gorusler ortaya cikacaktir.

Bosuna yorma kendini ispat etmek icin, insanlari ikna etmek icin. Bildigini yaz ve geri cekil. Zaten konuyu takip edenler yazdiklarinin degerini anlar. Gerisi istedikleri gibi yorumlasinlar. Sadece bir tavsiye.. :)

GeNç KaRTaL
13.Temmuz.2007, 19:43
İnşallah bu sefer olur.:) Bence forvet almak yerine forvet yetiştirelim.(Batuhan Karadeniz,Can Erdem)

uAburak89
13.Temmuz.2007, 19:51
Yav Haldun Üstünel neden yalan söyleme gereği duysun ki, boş mesaj atıpta ortamı germeyin lütfen..

BlackEagle19o3
13.Temmuz.2007, 20:17
İnşallah bu sefer olur.:) Bence forvet almak yerine forvet yetiştirelim.(Batuhan Karadeniz,Can Erdem)

Onları zaten yetiştircez ama şu an bize bir forvet lazım:)

GeNç KaRTaL
13.Temmuz.2007, 20:31
Yeni bir forvet gelirse onlar oynayamazki.Zaten (bence) iki tane iyi forvetimiz var.(Bobo-Nobre)

Rodrigo Tello
13.Temmuz.2007, 20:43
Beşiktaşlı yöneticiler Celal Kolot ve Mario Berk'in Milano'da görüştüğü Fiorentina'nın Danimarkalı defans futbolcusu Per Kroldrup Beşiktaş'ın teklifinin çok cazip olduğunu belirterek yöneticilerden süre istedi.

Beşiktaş'ın yıllık 2.5 milyon Euroluk cazip teklifini çok beğenen Kroldrup "Teklif çok cazip ama ben Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmıyorum. Ama her ihtimale karşın sizden süre istiyorum. 1-2 gün içinde size fikrimi bildireceğim" dediği öğrenidli.

Öte yandan Beşiktaş'ın kapısını menajerler çalmaya devam ediyor. Chelsea'nin Charlton Atletic'e kiraladığı Carlton Cole da Beşiktaş'ın listesine alındı.

ATAKAN KURT / LİG TV

Universal
13.Temmuz.2007, 20:43
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_n4_Kuranyi001.jpg

Fenerbahçe'de Kuranyi sesleri yükselmeye devam ederken Schalke'den cevap geldi. Kuranyi ise Zico'ya övgüler yağdırdı.

Schalke Menajeri Andreas Müller "Fenerbahçe'nin teklifi biliyorum, ben intihar etmem. Kevin, Marcelo Bordon ve Fabian Ernst ile birlikte takımımızın direği. Bu oyuncular etrafında takim kurmak istiyoruz. Hiçbir para için Kevin’ı vermeyiz" ifadesini kullandı.

Kevin Kuranyi ise Zico'ya övgüler yağdırarak "Zico gibi büyük bir oyuncu ve teknik direktörden teklif almak onur ve gurur verici. Ama benim Schalke ile büyük hedeflerim var. Ayrıca Avrupa Şampiyonası yaklaşıyor. Takım değiştirmek zarar verebilir" açıklamasını yaptı.

Universal
13.Temmuz.2007, 20:45
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_n4_IbrahimToraman010.jpg

Beşiktaş'ta yönetimin stoper mevkiine mutlaka bir yabancı transfer edeceğini açıklaması defansta sıkıntı yarattı.

LİG TV'nin haberine göre takımın önemli isimlerinden bu arayışa tepki geldi. Beşiktaş'ta savunmaya transfer arayışları sürerken takım kaptanları İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman ve Koray, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'la yaptığı görüşmede "Stoper mevkiinde bir sorun olduğunu düşünmüyoruz" dediler.

"ESAS PROBLEM FORVETTE"

Siyah - beyazlı kaptanlar, "Sürekli basında stoper alacağımız yazılıp söyleniyor. Yöneticilerimiz de bu yönde araştırmalar yapıyorlar. Nobre'nin zaten bir sakatlığı var. Burak'ın da sakatlanmasıyla şu anda ileri uçta sorun yaşayacağız gibi gözüküyor. Biz stoper de bir sorun olmadığını düşünüyoruz. Ancak son karar yine de sizindir" dedikleri öğrenildi.

"BENİ MUTLU ETTİNİZ"

Sağlam'ın takımın tecrübeli isimlerine hak verdiği ve "Sizler takıma hakim kişilersiniz. Bunları düşünüp bana söylemeniz beni mutlu etti. Benim de böyle bir düşüncem zaten vardı. Ancak hem stoper hem de forvete katkı yapacak iki isim alacağız" şeklinde görüş belirttiği ifade edildi.

Genç teknik adamın bu düşüncesini yönetime de ilettiği ve yöneticilerin de teklife olumlu yaklaştıkları öğrenildi.

Bu arada sabah yapılan çalışmaya katılmayan Ertuğrul Sağlam'ın Moldovya'ya giderek Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi ön elemesindeki muhtemel rakiplerinden Sceriff'in Iskra Stali'yi 3-0 mağlup ettiği karşılaşmayı izlediği açıklandı.

Rodrigo Tello
13.Temmuz.2007, 20:46
CİM BOM'LA ADI GEÇTİ, HOROZ'A NASİP OLDU!

Transfer dünyasında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Büyüklerle adı anılan futbolcular Anadolu kulüplerini mesken tutuyor. Daha önce Nick Carle transferinde yaşanan ilginç gelişmelerin bir başkası da Babatunde transferinde yaşanacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde Malta'nın Msida St.Joseph kulübünün Babatunde'nin G.Saray ile anlaştığını açıklaması medyada yankı bulmuştu. Bunun üzerine de G.Saray kulübü bu futbolcuyla ilgilenmediğini açıklamıştı. İşte o futbolu, Nijeryalı İbrahim Babatunde Denizlispor ile antrenmanlara çıkmaya başladı. Bu durum ise futbol camiasında ilginç bir gelişme olarak yorumlandı.

Aynı transfer girişimi Nick Carle'da da yaşanmıştı. İlk önce Avustralya Kulübünden açıklamala yapılmış ve Carle'ın Fenerbahçe'ye transfer olduğu duyurulmuştu. Fenerbahçe'nin yalanlamasının ardından Carle'ın adı G.Saray ve Trabzonspor ile de anılmıştı. Bu kulüplerle ismi geçen Carle'ı ise Türkiye'den İlhan Cavcav kapıp Gençlerbirliği'ne imza attırmıştı.

Denizlispor ile anlaşması beklenen Babatunde 27 yaşında ve Nijerya milli takımında da forma giyiyor. Babatunde geçen sezon Malta ligi'ni gol kralı olarak tamamlamıştı.

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 20:53
doğru zigiç daha çok iş yapar

erdemzorer10
13.Temmuz.2007, 21:05
hakikaten adam neden yalan söylesn yha bi bekleyp görelm ayrıca suanki

kadromzda süper serkan bu yıla damga vuracak barış da çk iyi mücadele edio

gençlermz süper daha gerilerden gelen cem sultan var biz kaç tane crespo

çkarırız bu takmdan herkes işinde olsn boş yere ortamı kızştrmaya gerek yok

deniz.91
13.Temmuz.2007, 21:16
Avendano Kayseri kampında

Kayserispor'un renklerine kattığı Arjantin 1'inci Lig takımlarından Arjantin Juniors'un 25 yaşındaki stoperi Avendano, sarı kırmızılı takımın İzmit Kartepe'de yaptığı kampa katıldı. Beşiktaş'ın başına geçen eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın yanı sıra bu sezon göreve başlayan Tolunay Kafkas'ın da Avendano'nun maçlarını izlediklerini, Arjantinli oyuncuyu alabilmek için 1 aydır girişimlerde bulunduklarını açıklayan Genel Menajer Süleyman Hurma, şöyle dedi:"Yetenekli ve Arjantin 1'inci Ligi'nin gözde takımlarından Arjantin Junior'un formasını geçen yıl 25 kez giyen yeni stoperimiz Türkiye'ye getirdik. Avusturya 2'nci Ligi takımlarından Scwanenstand'ın defans oyuncusu 22 yaşındaki Avusturyalı gurbetçi oyuncu Turgay Bahadır'da antrenmanlara çıkıyor. Turgay, hakkındaki kararı, Tolunay Kafkas verecek. Şimdilik kaydıyla transfere noktayı koyduk. Önemli olan transfer ettiğimiz oyuncuların yetenekli olup olmaması ve takımımıza uyum sağlayıp sağlamamasıdır. Gerekirse amatör kümeden bile oyuncu alırız. Bugün birçok takımın peşinden koştuğu Gökhanlar'ı, Aydınlar'ı 2'nci Lig'den, İlhan'ı, Kemal Okyay'ı da PAF takımımızdan almıştık. Oyuncunun nereden geldiği değil, yararlı olup olmayacağı önemli."

BAŞKAN DA KAMPTA
Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, bugün Kartepe kampını ziyaret etti. Arjantinli oyuncu Avendano'ya da, "Hoşgeldin" diyen Başkan Recep Mamur, sarı kırmızılı oyuncularla bir süre sohbet etti, moral verdi.

13.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

Kaynak : DHA

Aldığım bilgilere göre çok kaliteli bir defans oyuncusuymuş birebirde ve havadan gelen toplarda çok etkili yalnız teknik kapasitesi düşükmüş zaten yani kaliteli bir transfer defansta tekniğe ihtiyaç yoktur zaten bununla birlikte çok iyi bir takım oldu

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 21:32
İbrahim Toraman ve Göhkan Zan normal şartlarda turkiye milli takımının 2 stoperi (terimin servet sevdasını saymazsak) böle olduğu halde yabancı transferi istenmesi oyuncuları sıkıntıya sokar doal olarak

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 21:32
Bence Kuranyi daha iyi oyuncu Zigiçe göre

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 21:33
Forvet almalıyız bence defans da İ.Toraman-G.Zan var...

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 21:33
öyle ama kuranyi tipinde bir oyuncumuz var zaten o da kezman ;)

Ziya38
13.Temmuz.2007, 21:35
flaş flaş flaş moriantes galatasaray'da.. atv spor haberlerinde söyledi.. oyuncuyla anlaşılmış. klüplede anlaşmalar tamamlanma aşamasındaymış..

MORİANTES GALATASARAY'DA DİYORUM ARTIK

Alinti

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 21:35
yok yaw kuranyinin hava toplarındaki üstünlüğü kezmandan 10 kat daha iyi o bile yeter :)

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 21:37
Beşiktaşın 2 yabancı alma hakkı var bence biri sağ bek(toramana göre yada stoer) diğeri forver olmalı

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 21:38
Kuranyi Zigic den daha iyi alıncaksa Kuranyi bence alınmalı... Ama son haberlere göre Schalke çok yüksek bonservis istiyomuŞ...

uAburak89
13.Temmuz.2007, 21:39
Galatasaray'ın Real Madrid'li Baptista için 1 yıl kiralık olarak Real Madrid kulübüne baş vurduğu öğrenildi..

Kaynak: Maraton.com.tr

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 21:39
hmmm... ama gelmeyecek galiba :(

Sekopej
13.Temmuz.2007, 21:40
Ben de Lig TV'de Baptista ile anlaşılmak üzere diye duydum. 1 sene kiralayacakmış GS ve büyük ölçüde anlaşma sağlanmış...

Ziya38
13.Temmuz.2007, 21:40
Bahri Havadır'ın,havadislerine göre(!)

Baptista'yı 1 yıllığına istemişiz RealMadrid'ten.

Görüşmeler sürüyormuş.

ALINTI

uAburak89
13.Temmuz.2007, 21:41
Bana yalan haber gibi geldi ama, geldiğini düşünemiyorum bile.. :D

Ziya38
13.Temmuz.2007, 21:41
Herkes biseyler diyor ATV spor haberleri Morientes Gs da diyor ve ligtv Baptista anlasma uzeri diyor..Ama neden ayni ""zamanda"" geldi bu haberler ..biraz ilginc..

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 21:42
Zaten Kuranyi'yi alırsak bazı arkadaşlar başlar biz lincoln'u aldık sizde özendiniz filan :) Zigiç daha iyi olacak

Omerdinho
13.Temmuz.2007, 21:42
Kuranyi Brezilya asilli oldugu icin Kuranyi daha agir basiyor... fakat ben Zigic'in gelmesini isterim.... Daha kaliteli bir golcü..

Omerdinho
13.Temmuz.2007, 21:44
Baptista haberi dogru... Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel Madrid'e ucmuslar su anda beklemedelermis..

Sekopej
13.Temmuz.2007, 21:46
Baptista gelirse şahane olur. Lincoln'u gerçekten geride bırakmış bir yıldız olur. Bakalım inşallah Süper Lig'de Baptista'yı izleriz...

Emurafu
13.Temmuz.2007, 21:47
G.Saray Real Madridi bekliyor!

Forvet arayışlarına devam eden G.Saray gözünü İspanyaya dikti. G.Saraydan Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin İspanyada transfer girişimlerini sürdürdüler.

LİG TVden Bahri Havadırın haberine göre G.Saray Real Madridin Brezilyalı santraforu Baptistaya talip oldu. Real Madridli yöneticiler ile görüşen Sezgin ve Üstünel Baptistayı 1 yıllığına kiralamak için İspanyol kulübe teklifte bulundular. Fakat ücret konusunda henüz anlaşma sağlanamadığı, bu problemin çözülmesi için girişimlerin sürdüğü öğrenildi.

(Ligtv.com.tr)

Bu sezon transferde şampiyonluğu elinde bulunduran Galatasaray, son transfer bombasını patlatarak dünyaca ünlü bir İspanyol golcüyü renklerine bağladı.

Galatasaray bonservisi Valenciada bulunan Morientes ile anlaştı. Transferde prensip anlaşmasının sağlandığı iddia edildi.

Kaynak : ATV Spor

İkisie aradıgımız adam heyecanla bekliyorum az sonra canaydın gstvde konusacak

Ziya38
13.Temmuz.2007, 21:47
Buyurun Morientes Gs diye haber http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=55250

Omerdinho
13.Temmuz.2007, 21:48
Baptista yi forvet olarak aliyorlarsa yanlis yapiyorlar bence o adam orta sahada daha basarili..

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 21:48
Baptista gelirse çok iyi transfer olur... Bakalım neler olur...

uAburak89
13.Temmuz.2007, 21:49
Ben haberi dalga geçeriz diye koymuştum, iş ciddi galiba.. Gelirse üni tercihimi gözden geçiririm.. :D

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 21:49
Turk basınında yeni moda Kiralama !
adriano cassana baptista hepte kiralıoz zaten... turkıyeye gelmedığını bıldığımız ıcın fb gs bjk hep dunya yıldızlarını kıralıyor

Ziya38
13.Temmuz.2007, 21:50
El Galatasaray ofrece cinco millones por Morientes

El Galatasaray ha ofrecido cinco millones de euros por el traspaso de Fernando Morientes según la cadena de televisión turca NTV. Al parecer el director general del club turco, Adnan Sezgin, podría haber llegado a un principio de acuerdo con Morientes, por lo que representantes de Valencia y Galatasaray estarían en la mesa de negociaciones para solucionar el fichaje de Morientes, cuyo contrato con la entidad valencianista expira en 2009.

El Galatasaray busca cerrar su capítulo de fichajes extranjeros con la adquisición del delantero español, tras no haber conseguido que la Federación de Fútbol de Turquía amplíe el número de futbolistas extranjeros permitidos en la plantilla de cada club. Con todo, la Federación turca está valorando incluir un cupo de jugadores europeos que no ocuparían plaza de extranjero.

kaynak http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/valencia/es/desarrollo/1016380.html (http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/valencia/es/desarrollo/1016380.html)

uAburak89
13.Temmuz.2007, 21:52
Kaynak olarak NTV göstermişler, geçiniz..

Sekopej
13.Temmuz.2007, 21:53
Arkadaşlar önceki sayfaya bakın, Fenerbahçe Resmi Sitesine bakın, Kuranyi falan gelmiyor, Schalke satmıyor. O nedenle konuşacaksanız başka isimlerle ilgili konuşalım...

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 21:54
Baptısta yı gözden çıkardı gibi Real yani kiralanabilir aslında...

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 21:54
Cimbom bombayı patlattı !!!

Galatasaray, dünyaca ünlü bir İspanyol golcüyü renklerine bağladı.
Galatasaray bonservisi Valencia'da olan İspanyol golcü Morientes ile her konuda anlaştı.

Atv televizyonunun duyurduğu son dakika haberine göre Morientes ile kesin olarak anlaşmaya varıldı.

Roberto Baggio
13.Temmuz.2007, 21:55
arkadaslar müjdeee sabah acıkladı haberlerde morientesle anlaşmışız hadi inşallah doğrudur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
pardon sabah dedim atv yani)))

uAburak89
13.Temmuz.2007, 21:55
Zaten Kuranyi'yi alırsak bazı arkadaşlar başlar biz lincoln'u aldık sizde özendiniz filan :) Zigiç daha iyi olacak

Kimse öyle düşünmez merak etme, bunun özentiliği mi olurmuş.. :)

Fıratcan Alçınkaya
13.Temmuz.2007, 21:56
Hadi hayırlı olsun... Süper bir transfer...

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 21:57
Kimse öyle düşünmez merak etme, bunun özentiliği mi olurmuş.. :)

Kendi arkadaşlarımdan biliyorum ondan söyledim :)

Emurafu
vatan gazetesi yorumcusu konuşuyordu aynen böyle dedi aynen ! " galatasaray öyle bir transfer yapmak üzere kii.... o kadar yakınki anlatamam... lincoln transferini bütün türkiye unutacak... çok yakın bu süper yıldıza galatasaray... merak edenler ise yarın vatan gazetesinde yazımı okusunlar " adam ismi yarın açıklıyacakmışş.... bakarız yarın Vatan gazetesine.... yorumcunun adı Gökmen Özdemir...

Eray Dengiz
Her yerde Morientes ile anlaşıldı yazıyor birde Baptısta deniliyor. Baptısta gelmesinde Mori ilaç gibi olur. Baptısta gelebilir yani yinede :D ya da ikiside gelsin..

Tabi yine hayaller kurmayalım ama bellide olmaz.. Lincoln olayından sonra :D

Omerdinho
13.Temmuz.2007, 21:58
Kesinse iyi bir transfer, keske Ümit bize gelseydi :) bu haberi duyunca keske gitseydim demistir kendi kendine :))

Roberto Baggio
arkadaslar insallah doğrusur ya atv de neden bu kadar emin konusmaz heralde

mahoo
umit hakan necati hasan serkan ozgurcan 6 forvetimiz var ama ihtiyac da var acaba bunlardan kim gidecek

uAburak89
13.Temmuz.2007, 21:59
vatan gazetesi yorumcusu konuşuyordu aynen böyle dedi aynen ! " galatasaray öyle bir transfer yapmak üzere kii.... o kadar yakınki anlatamam... lincoln transferini bütün türkiye unutacak... çok yakın bu süper yıldıza galatasaray... merak edenler ise yarın vatan gazetesinde yazımı okusunlar " adam ismi yarın açıklıyacakmışş.... bakarız yarın Vatan gazetesine.... yorumcunun adı Gökmen Özdemir...

Bu Gökmen Özdemir NTV de çıkıyor arada, yorumları gayet aklı başında.. Güvenilir bir kaynak olabilir, yarın Vatan alıp bakmak lazım.. :)

Ayrıca ismi geçen oyuncular, Morientes, Baptista falan gelirlerse havaalanını düşünemiyorum.. :D

Fernando Gago
Çok iyi transfer eğer kesin ise

Emurafu
Arkadaslar herkez Bu aksam saat 21:30 da özhan canaydınm transferi acıklayacak gibi yorumlar var merakla bekliyorum programı

Fıratcan Alçınkaya
H.Kabze - Özgürcan gönderilir veya kiralanır o zamaN...

Ziya38
13.Temmuz.2007, 22:01
Arkadaslar herkez Bu aksam saat 21:30 da özhan canaydınm transferi acıklayacak gibi yorumlar var merakla bekliyorum programı

Hangi program usta bizde izliyelim..

Emurafu
13.Temmuz.2007, 22:04
Dipnot programı var ahmet cakır falan var izleyin

Bu arada Özgürcan satılmaz veya kiralanmaz cünkü takımda en diri forvet özgürcan ve serkan ikisi öyle iyi oynuyorki hele dün aksam özgürcan döktürdü bu takımdan necati ve kabze gidecek yoksa seneye forma bulamazlar

Aşk-ı Şehir
13.Temmuz.2007, 22:05
Hangi program usta bizde izliyelim..

gs tv'de ;;)

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 22:08

olacak mı acaba ? :) bizim site boyuna yalanlıyor ''ilgilenmiyoruz hayal ürünü'' diye ;)

Emurafu
13.Temmuz.2007, 22:09
Arkadaslar ispanyaya gittiler diyor lig tv nin haberine göre ama bence morientes için gittiler

Bu arada dedigim gibi necati ve kabzeyi unutun onlar daha forma bulamaz hatta ümit karan bile bulamaaz serkan formayı kaptı bence:DKalli hayran kalmıs zaten

nerazzuri
13.Temmuz.2007, 22:11
Bence şu anda konuşulacak bişey yok transfer hakkında.
Ne giden olacak. Ne gelen. Takım böyle gidecek sezon sonuna kadar

uAburak89
13.Temmuz.2007, 22:14
Ben hala şoktayım.. :D

Eray Dengiz
13.Temmuz.2007, 22:15
İnanmıyorum. Yok artık.. Şaka dimi? Şaka diyin?

Ben bu haberi kaldıramam..

Emurafu
13.Temmuz.2007, 22:15
Hayırlı olsun Morientes Galatasarayda!!!!!!!!!!!

Ultraslanda büyüklerimiz konu bile actı çünkü onlar ögrenmiiş haberi.....aynen böyle haber...

Morientes Galatasaray,da 13 Temmuz 2007 Cuma 20:58:49

Galatasaray bonservisi Valenciada olan İspanyol golcü Morientes ile her konuda anlaştı.

saat 21.30 da başkan özhan canyadın gs tv de haberi doğrulayacak.

hayırlı olsun.

ÖZHAN CANAYDIN TVDE BU TRANSFERI ONAYLIYACAKMIŞŞŞ

uAburak89
13.Temmuz.2007, 22:16
İnanmıyorum. Yok artık.. Şaka dimi? Şaka diyin?

Ben bu haberi kaldıramam..

Aynen kardeşim, Öss tercihimi gözden geçiririm valla.. :D

Roberto Baggio
13.Temmuz.2007, 22:18
allahhhhhh arkadaslar hadi hayırlı olsun amn allahım rüya mı bu emrah uyandır beni ................

Fernando Gago
13.Temmuz.2007, 22:19
Gs moriantesi aldı adamlar öle veya böle eksiklerini gideriyor biz hala deividi yollayamıyoz

Ziya38
13.Temmuz.2007, 22:19
Arkadaslar kesinlikle bakin bugun Programma insallah aciklarda ohhhh cekerim ;)))

Emurafu
13.Temmuz.2007, 22:20
Rüya degil arkadaslar kimisine göre hayaldi

Morientes gelse bile bir yabancı daha gelecek

Bu arada Morientes sag gösterip babtisda sol gösterebililer

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 22:22
öyle gözüküyor ama genede belli olmaz transferi çok derinden hallediyor yönetim.2 gün önce gökhan gönül transfer olduğunda hiç böyle bir söylenti yoktu bir arkadaş bir haber koydu fenerbahçe gökhan gönülü alıyor diye 1-2 saat sonra siteden açıklama 4 yıllığına anlaştık diye :) aynışekilde ilhan parlak transferide öyle,medyaya malzeme olmasına fırsat tanımıyoruz ;;) doğrusu da bu galiba ama bu sefer bize yazacak bişey kalmıyor :D

mahoo
13.Temmuz.2007, 22:23
hem gs hem super lig acisindan hayirli olr

Omerdinho
13.Temmuz.2007, 22:23
Deivid'i göndermesinler Türk vatandasi yapsinlar :D