PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

dogan60100
25.Temmuz.2006, 00:21
Ya ben daha anlamadim , Morientes galatasaray'a demisdi ATV son haber olarak , niye oyle dediler ?

canavar20
25.Temmuz.2006, 00:56
Gidene kal demeyiz.:mad:

eXcitinG
25.Temmuz.2006, 01:00
Appiah hem öyLe konuşmuş hem böyLe.ÇeLişki var cümLeLerinde.AnLadığım kadarı iLe gitmek istiyor ama giderken de sorunLu ayrıLmak istemiyor gibi.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 01:02
Fb bu bölgeye mateusu kiralayp bi adam alması lazm..aksi taktrde bu sene işi çok zor..ŞL de sonuç hüsran olur

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 01:06
bakyorm necati gitti diye çok sevinen arkadaslar var rakip
takımdan...necati takmdayken yerden yere vuruluyordu gidince kıymete bindi neyse morientes olayına gelince morientes transferi çok mantıklı bi iş olurdu ama olmadıysa yapacak bişey yok..ilgilendigimz oyuncularn kalitesi ortada ;)

bu arada humberto suazo daha yeni transfer oldu diye biliyorum Gs ile ne alaka anlamadm :confused:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu arada santa cruzla ilgilendigi idda edilen porto Ernesto Farias ı renklerine bagladı..bu bence iyiye işaret..;)

Varonil
25.Temmuz.2006, 01:07
Mateus bu sene'de kiralık verilecek zaten.Appiah'tan boşalan kontenjanla forvet almalıyız.Hazırlık kampında ve maçlarında görüldüğü gibi Kezman ve Deivid'e umut bağlarsak yandık.Bir pivot santrafor müthiş olurdu.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 01:09
Mateus bu sene'de kiralık verilecek zaten.Appiah'tan boşalan kontenjanla forvet almalıyız.Hazırlık kampında ve maçlarında görüldüğü gibi Kezman ve Deivid'e umut bağlarsak yandık.Bir pivot santrafor müthiş olurdu.

bi sorum olacak fikrini merak ettim..sence apipah giderse onun yerine adam almaya gerek yokmu ??

eXcitinG
25.Temmuz.2006, 01:12
Fenerbahçenin sadece Appiahın yerine oyuncuya ihtiyacı yok bence.Bi kaç böLgeye daha transfer yapması gerekiyor ama yapmayacakLar sanırım artık.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 01:16
bence appiah gibi 90 dk devamlılıgı olan Türkiye nin en iyi en saglam orta sahasını gönderip yerine adam almamak ŞL için intahardan başka bişey degil..bikaç yıldır sakat olan kemal,devamlılıgı olmayan selçuk ve o bölgenin adamı olmayan denize güvenilecekse iş zor derim..

Varonil
25.Temmuz.2006, 01:32
bi sorum olacak fikrini merak ettim..sence apipah giderse onun yerine adam almaya gerek yokmu ??

Yerine adam almak gerekir ama şu anda bizim öncelikli olarak forvete ihtiyacımız var.Appiah'ın oynadığı mevkide bu sezon hiç olmassa Aurelio,Selçuk,Deniz ve Kemalle idare etmeliyiz:(Öncelikli olarak forvet transferi lazım

emrecep
25.Temmuz.2006, 02:10
Appiah giderse orta sahaya oyuncu alınmalı diyen arkadaşlara katılıyorum. Türkiye için Appiah'tan boşalan kontenjana oyuncu alınmasa da sorun değil, bir şekilde idare edilir. Ancak asıl önemli olan Avrupa'daki maçlar ve bu maçların taktiğine uygun bir yabancı olmalı. Şöyle geçen seneki Uefa maçlarını düşünmemiz bize bu konuda sağlıklı bir fikir verecektir. (ŞL ön eleme maçlarının o maçlarda tam kadro olmadığımız için iyi bir fikir vereceğini zannetmiyorum ki UEFA'daki rakiplerimiz genel olarak daha güçlüydüler.)

Newcastle maçında belki gol atamamıştık ama herkesin hemfikir olduğu üzere beklentilerimizin çok üzerinde bir oyun vardı sahada. Gol atamamızın nedeni de Kezman'ın veya diğer hücumcuların beceriksizliği değil, pozisyon kısırlığıydı. Celta maçı da buna çok benziyordu. Bir farkla kaçırdığımız bir penaltı ve biraz daha pozisyon vardı sahada. En önemlisi bunlar deplasman maçlarıydı ve ekol sahibi iki ülkenin takımlarına karşı oynanmıştı yani kısacası az pozisyon bulunup az pozisyon verilen maçlar oynamak gayet güzel bir stratejiydi. Bu sene ön eleme ve bu turu geçebilirsek gruplarda oynayacağımız takımlar da en az bu iki takımın ayarında olacakken bu takımlara karşı başkaca bir strateji ile ve özellikle de çift forvetle oynamak pek de akıllıca olmaz. Hatta gruplara kalırsak ilk torbadan çıkacak takıma karşı muhakkak ve belki ikinci torbadan çıkacak takıma karşı da iç sahada da tek forvetle oynamamız, o günkü ihtiyaçlara göre değişebilirse de, gayet mantıklı olacaktır. Bunlar gösteriyor ki genel olarak tek forvet ile oynayacağız Avrupa'da ki böyle bir durumda yeni bir forvet oyuncusu transfer etmek de mantıklı olmaz.

Deivid'in yerine gelmesi istenen forvetin en az Kezman ayarında olması gibi bir beklenti çoğu taraftar da hakimken Appiah'tan boşalacak kontenjana da muhtemelen böyle bir futbolcu istenecektir. O zaman da şöyle bir sorun çıkacaktır ki Avrupa'da bunlardan biri genellikle yedek oturacaktır ki bundan ne Kezman ne de yeni transfer hoşnut olmaz. Çünkü bu adamların takımımızdan en önemli beklentisi Avrupa maçlarında kendilerini yeterince göstermek ve piyasa yapmak. Ayrıca bu durumda Deivid 3. Semih 4. forvet konumunda olacak ki bu da başkaca huzursuzluklara sebep olur. Tüm bunlar yeni bir forvet transferinin ne derece gereksiz olduğunu göstermektedir zannımca. Ha, Deivid gönderilip de yerine daha iyi bir isim gelecekse ona bir şey demem ama Deivid'in bu sene çok daha iyi bir performans göstereceğinine dair beklentimi de ifade etmek isterim. Öte taraftan şu anki forvet rotasyonumuzdaki muhtemel Kezman-Deivid ikilisinden Deivid'in Kezman'ın ihtiyaç duyduğu tipte bir santrafor olmaması Deivid'in iyi bir performans gösterip göstermemesinden daha büyük bir problem. Aslında Kazım'ın sadece forvet olarak düşünülmesi, yeterince hava topu çalışmasının sağlanması ve en önemlisi de ceza sahası içinde daha çok zaman geçirmesi sağlanırsa Kezman ile daha iyi bir ikili oluşturabilirler.

Yeni bir forvet alınması gereksiz ise o zaman alınması gereken oyuncu bir orta saha oyuncusu olmalıdır. Oyunun iki yönünü de oynayabilen aynı zaman da zaman zaman sağ kanattan etkili bindirmeler yapacak bir oyuncu ile beraber Aurelio'nun sol tarafına da orta sahanın ortasına yakın oynatılacak bir Vederson yerleitirilirse bence Avrupa için ideal bir dizilim olabilir, tabii ki çift forvetle oynanacak maçlarda. Bunların önüne de Alex yerleştirilir. Tek forvet oynanacak maçlarda Vederson-Aurelio- Yeni Transfer-Ali ve önlerinde Alex ideal diziliş olacaktır. yine bence.

Toparlamak gerekirse Appiah giderse onun yerine oyunun iki yönünü de oynayabilen bir ortasaha oyuncusunun alınması daha iyi olur, bu isim kanatlardan etkili bindirmeler yapabilecek bir oyuncu olursa da tadından yenmez.

TR.CaPTaiN
25.Temmuz.2006, 02:34
Mateus'un kalması Deivid'in kalmasından daha iyidir.Olcan herhangi bir süper lig takımına kiralansa iyi olurdu.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 02:40
Mateus'un kalması Deivid'in kalmasından daha iyidir.Olcan herhangi bir süper lig takımına kiralansa iyi olurdu.

Türk Telekom Lig A ekibi Karşıyaka, Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Olcan Adın'ı 1 yıllığına renklerine bağladı.
25.07.2007

kaynak fanatik

a.arıcı-11
25.Temmuz.2006, 03:21
eğer gitmak istiyorsa gitsin ya hersene aynı terane bıktık kardeşim

uAburak89
25.Temmuz.2006, 03:22
Valencia kesin olarak satmak istiyorsa, hala gelme şansı var.. İstenmediği yerde durmaz herhalde..

TürkuAz
25.Temmuz.2006, 03:22
Morientes'i kaçırmamalıydık.Ama Necati ve Kabze gittiğine göre demekki iyi bir santrafor gelecek.Bizlerde beklemedeyiz..

Memedov
25.Temmuz.2006, 03:29
Türk Telekom Lig A ekibi Karşıyaka, Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Olcan Adın'ı 1 yıllığına renklerine bağladı.
25.07.2007

kaynak fanatik

Karsiyaka superlig takimi degil..;)TR.Captain Superlig takimina kiralansa daha iyi olurdu demis..

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 03:31
Karsiyaka superlig takimi degil..;)TR.Captain Superlig takimina kiralansa daha iyi olurdu demis..

Karşıyaka nın super lig takımı olmadıgını biliyorum ;) sadece bilgi olarak verdim :)

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 03:41
Olcanın kiralık gitmesi iyi olmuş keşke kerimde kiralık gitseydi gökhan transferi ile forma şansı bitti kerim'in

ahmetalid
25.Temmuz.2006, 03:46
bence appiah artik gitmeli takima zarar vermeye basladi giderse de bence soyle bi dizilim olmali

serdar
gokhan-onder-lugano-r.carlos
ali bilgin-aurelio-ugur boral
ilhan parlak
kezman-colin kazim

gahanthegod
25.Temmuz.2006, 04:13
Gokhan Zan ve Toraman, Zeki Alasya ve Metin Akpinar gibiler. Ne yapacaklari belli olmuyor, bazen guldurebiliyorlar.

Hele Baki de eklenince Komedi Dans 3lusu oluyorlar.

Defansa takviye sart. Legro bu 3'unu de katlar. Avrupa'da ise ortalama bir performans cikarir. Sonucta Legro yerine gidip Nesta'yi alinca CL'yi kaldiracak degiliz. Takimin potansiyeli belli. O potansiyelde oyuncular almak lazim.

Yanlis anlasilmasin, yukaridaki 3 ismi de seviyorum, ozellikle Baki'yi. Forma aski olan oyuncular. Ancak yetenekleri kisitli, bu bir gercek.

agoecmen
25.Temmuz.2006, 04:44
arkadaşlar carruscada gitmek istemiyordu ama gs onu istemedeği için gitti. aynı şey morientes içinde geçerli. o gitmek istemiyor ama valencia satmak istiyor.. eğer valencia bu kadar forvet alıp morientesi göndermek istiyorsa morientes daha fazla kalamaz orda..hala morientesin gelme şansı var..

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 05:04
boşver Emrah abi..sabredelim..sonunda herkes görecek ;)

goosfraba
25.Temmuz.2006, 05:12
Podolski dedinde, biraz mantıken düşünürsek gelmesi çok zor ( Bu benim şahsi görüşüm;;))

Sebebine gelince; Podolski 22 yaşında, Almanya'nın en iyi takımında üstelik o süper kadro da kendine 11'de yer bulabiliyor, yeteneği de sürekli 11'de kalmasını etkileyecek şekilde, muazzam bir sol ayağı var.Bence dünyanın sayılı solak forvetlerinden bunun gibi daha bir çok neden var gelmemesi için.Gelmesi çok zor ama Galatasaray getirebilirse inanın çok iyi bir işi başarmış olur..

Emurafu
25.Temmuz.2006, 05:13
boşver Emrah abi..sabredelim..sonunda herkes görecek ;)Yok erdem kardes ben takmiyorum Transferlere az kaldi zaten 1 degil 2 yabanci gelecek..........Neyse arkadaslar kapatalim su konuyu yokmu sıcak haberler.........

agoecmen
25.Temmuz.2006, 05:17
hasan kabzeyle birçok anadolu klübü ilgileniyormuş. 1-2 gün içinde satılacak. okan buruk içinse bursaspor ciddi biçimde ilgileniyormuş.

Emurafu
25.Temmuz.2006, 05:20
Arkadaslar santa cruz Zaragozaya gitmiş sanırım haber böyle

7/25/2007 R. Santa Cruz Bayern Münih Zaragoza Onaylandı Bonservisin
tamamı
http://www.goal.com/tr/transfertzone.aspx

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 05:25
porto farias ı getirince bizm alabilecegimizi düşünmüştüm..demek zaragoza yı tercih etmiş..TSL ne kdr adını duyurursa bu tür transferlerin gerçekleşmesi de o kdr kolay olacak..ispanya ligini TSL ye tercih etmiş..diycek bişey yok

fenerbahce_1907
25.Temmuz.2006, 05:30
ya fenerbhceli arkadaslar
siz neden ortaya cıktınız simdi
mori gelmedi diye sevınıosunuz
sevınmenıze gerek yok
mori kadar iyisi gelicek zaten
kaçışınız yok yani
dua edin podolskii falan gelmesin

Sen yapıyorsunda biz yapıncamı olay oluor geliyorsu bizim konuyu faln karıstırıyorsun sonra biz burda mesaj yazınca biz olay cıkarmısız havası verıyorsun.

agoecmen
25.Temmuz.2006, 05:34
porto farias ı getirince bizm alabilecegimizi düşünmüştüm..demek zaragoza yı tercih etmiş..TSL ne kdr adını duyurursa bu tür transferlerin gerçekleşmesi de o kdr kolay olacak..ispanya ligini TSL ye tercih etmiş..diycek bişey yok

aslında carlos ve lincolnü alarak biraz yol kateddik ama bu transferlerle avrupada ve dünyada başarı grafiğimiz yükselirse( gerek milli takım bazında, gerek klüp bazında) bu tip dünya yıldızı oyuncularınında gelme olasılığı artar.

Emurafu
25.Temmuz.2006, 05:34
Tartısma cıkarmayın lütfen Her zaman ki gibi yine söylüyorum..........Mesaj yazarken dikkat edin her konuda adil yorum yapın lütfen uzamasında konu zarar görmesin.........

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 05:36
aslında carlos ve lincolnü alarak biraz yol kateddik ama bu transferlerle avrupada ve dünyada başarı grafiğimiz yükselirse( gerek milli takım bazında, gerek klüp bazında) bu tip dünya yıldızı oyuncularınında gelme olasılığı artar.

haklısın..sadece transferle olacak iş degil bu ;)

nekop
25.Temmuz.2006, 05:36
Bence Trabzonun tarihi ikiye ayrıldı Nuri'den önce Nuri'den sonra...

fenerbahce_1907
25.Temmuz.2006, 05:38
Tartısma cıkarmayın lütfen Her zaman ki gibi yine söylüyorum..........Mesaj yazarken dikkat edin her konuda adil yorum yapın lütfen uzamasında konu zarar görmesin.........

ya fenerbhceli arkadaslar siz neden ortaya cıktınız simdi

Amacım tartısma falan cıkarmak değil uzamasını da istmiyorum ama kullandıgı bu cümle sinirlerimi bozdu.

Özür dilerim yine de diğer arkadaslardan.

agoecmen
25.Temmuz.2006, 05:40
haklısın..sadece transferle olacak iş degil bu ;)

nese başarıyı biz yaparız transferi fenerbahçe yapsın:icon_lol:(amacım laf atmak değil yanlış anlamyın)

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 05:45
nese başarıyı biz yaparız transferi fenerbahçe yapsın:icon_lol:(amacım laf atmak değil yanlış anlamyın)

kalliye güveniyoruz..bizi nelerin bekledigini ilerde görecez ;)

Fietra 10
25.Temmuz.2006, 05:48
bi gitse ayrılacakta gitmiyo illa aralıkta rezil olup öyle gidecek..

uAburak89
25.Temmuz.2006, 05:53
Ben Kalli'ye güvenmiyorum artık, o adam derbiden sağ çıkar umarım.. Kalpten falan gitmez.. Özellikle son aldığı karardan sonra, Necati olayı falan onun yaşına karşı olan saygım da bitti.. Bence bunamış kendisi, Fenerbahçe derbisinde de heyecandan birşey olmaz inşallah.. İnsan katili olmayalım birde..

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 05:57
Ben Kalli'ye güvenmiyorum artık, o adam derbiden sağ çıkar umarım.. Kalpten falan gitmez.. Özellikle son aldığı karardan sonra, Necati olayı falan onun yaşına karşı olan saygım da bitti.. Bence bunamış kendisi, Fenerbahçe derbisinde de heyecandan birşey olmaz inşallah.. İnsan katili olmayalım birde..

necatinin gtmesini ilk başlarda istiyodum ama sonra düşündümde kiralanması daha mantklı olacak.. şöyle bi durum var ki necati kendi sonunu kendi hazırladı şampyonluktan sonra adam akıllı top oynamadı..bana kalırsa karan zamanında nsl ankaraya kiralandıysa necatide bi anadolu klübüne kiralanmalı ..bu sayede büyük klüpte alştıgı rahatlk bozulr..ve kendine gelebilr.neyse bekleyelm..

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 05:59
Legrottaglie Beşiktaş'ta

Beşiktaş, Juventus'un tecrübeli futbolcusu Nicola Legrottaglie ile 3 yıllık anlaştı. Siyah beyazlı kulüp, uzun süredir kadrosuna katmak istediği yabancı stoper oyuncuyu İtalya'da buldu. Juventus'ta geçen sezon forma giyen Nicola Legrottaglie, siyah beyazlı kulüp ile 3 yıllık anlaşmaya vardı. 2 milyon Euro bonservis bedeliyle Beşiktaş'a transfer olan tecrübeli futbolcu, Pazartesi günü İstanbul'a gelecek. Ayrıca Legrottaglie, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi 2'nci tur ön eleme karşılaşmasında da oynayabilecek. Geçen sezon Juventus'ta 10 maçta forma giyen Nicola Legrottaglie'ye yıllık 1 milyon 250 bin Euro ödeneceği öğrenildi.

C h A o S
25.Temmuz.2006, 05:59
güzel transfer yaptı bjk.hayırlısı olsun.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 06:01
hayırlı olsn

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 06:04
İyi transfer olmuş ama legrottaglie bakinin farklı versiyonu bence çok hata yapıyor defasnta

ChAoS
25.Temmuz.2006, 06:05
Evet bencede iyi transfer, yararlı olacağını düşünüyorum .
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

İyi transfer olmuş ama legrottaglie bakinin farklı versiyonu bence çok hata yapıyor defasnta

İtalya liginin Bakisiyse. Türkiye'de iş yapar herhalde .

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 06:10
İtalya liginin Bakisiyse. Türkiye'de iş yapar herhalde .

Türkiye liginin küçüksememek lazım ama iyi oynar bundan şüphem yok

Emurafu
25.Temmuz.2006, 06:11
Ben Kalli'ye güvenmiyorum artık, o adam derbiden sağ çıkar umarım.. Kalpten falan gitmez.. Özellikle son aldığı karardan sonra, Necati olayı falan onun yaşına karşı olan saygım da bitti.. Bence bunamış kendisi, Fenerbahçe derbisinde de heyecandan birşey olmaz inşallah.. İnsan katili olmayalım birde..Burak necati kötü performasndan gönderilmemiş bazı yaptıgı harıketler varmıs işin aslını bilmenden konusma ilerde kokusu cıkar.........

agoecmen
25.Temmuz.2006, 06:12
hazırlık maçlarında izlediğim kadarıyla ümitte bi pişmalık var fenere gitmediği için.pek istekli görmüyorum. suratı hiç gülmüyor. belkide bana öyle geliyor. acaba ümit iyi bi fiyata satılsa nasıl olurdu.fakat bu kadar forvet varken satılması pek doğru olmaz heralde.

neondh
25.Temmuz.2006, 06:13
Sen yapıyorsunda biz yapıncamı olay oluor geliyorsu bizim konuyu faln karıstırıyorsun sonra biz burda mesaj yazınca biz olay cıkarmısız havası verıyorsun.

ben sunu alamazsınız bunu aalamazsnız falan demedım
fenerbahceli oldugnu gostermene gerek yok

fenerbahce_1907
25.Temmuz.2006, 06:15
ben sunu alamazsınız bunu aalamazsnız falan demedım
fenerbahceli oldugnu gostermene gerek yok

Bende zaten alamassınız dedin demedim geliyorsun Appi 4 milyo euro eder diyorsun küçümseyici davranıslarda buunuyorsun bunu söyledım ben.Tartısmayı uzatmaya gerek yok kapansın burda.

anil luque
25.Temmuz.2006, 06:16
hayırlı olsun umarım birşeyler katar savunmamıza zaten tecrübesi ortada gençlere de faydası olur bu arada arkadaşlar cole ne oldu bileniniz var mı??

Ghonedre
25.Temmuz.2006, 06:16
alexi tümeri denizi naaptın birader ya bence olabilecek en son dizilim o dur:D:D

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 06:18
serdar
gokhan-onder-lugano-r.carlos
ali bilgin-aurelio-ugur boral
ilhan parlak
kezman-colin kazim

Bu kadro olmaz önce 4-4-1-1 oynucaz appiah gitse deniz oynayacak amc alex oyanayacak solda kimin oynayağaı belli değil önderin yerine edu var ...:D

Ghonedre
25.Temmuz.2006, 06:18
cole a bişey olmadı yerinde duruyo da bence cole dan daha iyi bi transfer oldu bjk için

anil luque
25.Temmuz.2006, 06:21
bence de zaten cole'un transferine gerek yok nobre sakat diye forvet arıyorlar nobRE ne yaptı ki yoklugunda hmen oyuncu alınıyor gökhan güleç ibrahim akın batuhan bobo 4 youncu 1 sezonu cıkaramaz mı??

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 06:23
arkadaslar Gs uefada ön eleme oynamayacak diye biliyordum..yanılıyomuyum acaba ?çünkü gelecek olan yeni oyncunun tarihi açısından önem arzediyor

neondh
25.Temmuz.2006, 06:29
Bende zaten alamassınız dedin demedim geliyorsun Appi 4 milyo euro eder diyorsun küçümseyici davranıslarda buunuyorsun bunu söyledım ben.Tartısmayı uzatmaya gerek yok kapansın burda.

ya kucumseme falan yko
4 edder evet
4.5 vermısler zaten
siz abartıosunuz

Varonil
25.Temmuz.2006, 06:31
arkadaslar Gs uefada ön eleme oynamayacak diye biliyordum..yanılıyomuyum acaba ?çünkü gelecek olan yeni oyncunun tarihi açısından önem arzediyor

GS 2 tane ön eleme oynayacak bu sene.UEFA'da temsilcilerimiz Erciyes ve GS ilk maçlarına 16 Ağustosta çıkacaklar.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 06:33
GS 2 tane ön eleme oynayacak bu sene.UEFA'da temsilcilerimiz Erciyes ve GS ilk maçlarına 16 Ağustosta çıkacaklar.

bilgi verdigin için sagol..

o zmn bu yıl Türk takımlar napıp edip ülke puanını yükseltmeliler..3.olan uefa için ön eleme oynuyo nasıl bi düşüş bu ya :(

neyse umarım ön eleme maçlarına kadar en az 1 yabancımız gelecek :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ya kucumseme falan yko
4 edder evet
4.5 vermısler zaten
siz abartıosunuz

fenerbahçe_1907 tartısma bitsin diyo sen devam ettiriyosun..Gs transfer bölümüne zarar geliyo bu yüzden..ltfen ;)

ChAoS
25.Temmuz.2006, 06:41
bence de zaten cole'un transferine gerek yok nobre sakat diye forvet arıyorlar nobRE ne yaptı ki yoklugunda hmen oyuncu alınıyor gökhan güleç ibrahim akın batuhan bobo 4 youncu 1 sezonu cıkaramaz mı??

Gökhan güleç = Bu sezon en son hangi maçta gördün. Yeterli olamaz bence.

İbrahim Akın = Sürekli sorun çıkarıyo , bence yeterince çalışmıyo , çalışsada yeterli olamaz .Gönderilmesi lazım.

Batuhan = Tam bir kapalı kutu 16 yaşındaki çocuğu ilk 11 oynatmasını beklemiyosun herhalde.

Geriye bir tek Bobo kalıyo onun yanına partner olarak alınmış olabilir .

Zaten bence iyi bir oyuncu Cole bekleneni verecektir.

Varonil
25.Temmuz.2006, 06:43
Kesinlikle,artık ülkemize puan gerekiyor çok düştük.Bu sene Avrupa Kupalarına katılan her takımımız başarılı olmalı,puanlar kazanmalıyız.Dileğim GS'nin UEFA Kupasın'da başarılı olması

FeYYaz1989
25.Temmuz.2006, 06:47
Bir forvet mutlaka lazım...

fmsmyrna
25.Temmuz.2006, 06:47
Necati'nin gitmesi bana göre hata 2-1 lik maçtan sonra o da bayrak dikilmesin diye bekleyenler arasındaydı.Gerçek Galatasaray'lı yani.Hamburg,Stutgart,Leverkusen bence Leverkusen'i seçsin Voronin'e benzetirdim hep zaten onun yerini doldurur.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 06:48
Kesinlikle,artık ülkemize puan gerekiyor çok düştük.Bu sene Avrupa Kupalarına katılan her takımımız başarılı olmalı,puanlar kazanmalıyız.Dileğim GS'nin UEFA Kupasın'da başarılı olması

haklısın inşallah bu yıl Türk takımları gerekli başarıları kazanacaktr..bende Fenerbahçe nin ve katılan tüm takımların başarılı olmasnı dilerm ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Necati'nin gitmesi bana göre hata 2-1 lik maçtan sonra o da bayrak dikilmesin diye bekleyenler arasındaydı.Gerçek Galatasaray'lı yani.Hamburg,Stutgart,Leverkusen bence Leverkusen'i seçsin Voronin'e benzetirdim hep zaten onun yerini doldurur.

gerçek Galatasaraylı olduguna şüphemiz yok ama gördük işte kalli takıma zarar veren kimsenin gözünün yaşına bakmyo..disiplinsiz + formsuz olnca necatinin gitmesi içten bile degildi ztn..ve sonuçta ayrıldı..

ChAoS
25.Temmuz.2006, 06:50
Bir forvet mutlaka lazım...

Bence yönetim başka forvet almaz diye düşünüyorum . Transfere yeterince para harcadılar. En son transfer Legrottaglie transferiydi bence.

uAburak89
25.Temmuz.2006, 06:58
Burak necati kötü performasndan gönderilmemiş bazı yaptıgı harıketler varmıs işin aslını bilmenden konusma ilerde kokusu cıkar.........

Okuyorum bende yazılanları, çıkıpta söylesinler o zaman işin aslını.. Ayrıca Kalli bugün açıklama yaptığında gidecekleri ben seçtim, yönetim karışamaz gibi şeyler söyledi.. Giden gitti, ama ben Kalli'ye olan inancımı kaybettim.. Çok emin değildim zaten, Necati'yi gönderince üzerine tuz biber oldu..

Ayrıca bu Necati için kaprisliydi, disiplinsizdi diyenler komik oluyor bence.. Adama kalkıp 10 numaralı forma veren yönetim, madem bu kadar sorunluydu neden böyle bir hareket yaptı.. Yıldız muamelesi yapılan herkez az da olsa şımarır.. Necati adam gibi adamdır ayrıca bu formanın hakkını da sonuna kadar verdi.. Aldığı paranın da..

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 06:59
Legrottaglie transferi UEFA listesine yetişti mi acaba ?

ChAoS
25.Temmuz.2006, 07:01
Legrottaglie transferi UEFA listesine yetişti mi acaba ?

Yetişmese bile bi üst turda kayıtlar yenileniyodu sanırım.

Emurafu
25.Temmuz.2006, 07:01
Son Dakika

Legrottaglie Beşiktaş'ta

Beşiktaş'ın, Juventus'un tecrübeli futbolcusu Nicola Legrottaglie ile 3 yıllığına anlaştığı iddia edildi. Doğan Haber Ajansı'nın flaş gelişme olarak duyurduğu habere göre, siyah beyazlı kulüp, uzun süredir kadrosuna katmak istediği yabancı stoper oyuncuyu İtalya'da buldu. Juventus'ta geçen sezon forma giyen Nicola Legrottaglie, siyah beyazlı kulüp ile 3 yıllık anlaşmaya vardı. 2 milyon Euro bonservis bedeliyle Beşiktaş'a transfer olan tecrübeli futbolcu, Pazartesi günü İstanbul'a gelecek. Ayrıca Legrottaglie, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi 2'nci tur ön eleme karşılaşmasında da oynayabilecek. Geçen sezon Juventus'ta 10 maçta forma giyen Nicola Legrottaglie'ye yıllık 1 milyon 250 bin Euro ödeneceği öğrenildi.

Kaynak: Dha

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 07:03
Yetişmese bile bi üst turda kayıtlar yenileniyodu sanırım.

Yeniliyorda Celal Kolot yeni transferi bu listeye yazmak istediklerini sölemişti ama en son gün salıydı galiba ...

ChAoS
25.Temmuz.2006, 07:04
Geç kaldın bu haber daha önce verildi;;) Ayrıca 2. tur ön eleme maçlarında oynayacakmış Legrottaglie haberde yazıyo yeni fark ettim.

Emurafu
25.Temmuz.2006, 07:04
Her konuda Adıl yorum istiyorum oyuncu kücümsemesi yapmayınız.......

Hayırlı olsun Besıktasa..........Umarım hemen uyum saglar zorlu maclar var çünkü

ForsakeN
25.Temmuz.2006, 07:06
Appiah'ın gideceğini nerden çıkardınız ? Appiah bu saatten sonra gitmez. Çünkü gayet net açıklamalar yapıldı

BlackEagle19o3
25.Temmuz.2006, 07:06
Hayırlı olsun Beşiktaşıma.Bu arada bir forvet de alıncak.Bu forvetlerle yetersiz.Yönetim de bunu biliyor:)

cococha
25.Temmuz.2006, 07:07
Allah askina Necati 2 senedir ne yapmis? Ayaginda top tutamiyor geceleri alem yapmaktan.
Butun israrlara ragmen bir kere bile GS liyim demeyen adamdan ne hayir bekliyorsunuz hala anlamadimki?

fmsmyrna
25.Temmuz.2006, 07:07
Bence Batuhan'da sayılmalı forvetler arasında Avrupa'da 16 yaşında oynayan ve oynamaya başlamış bir çok oyuncu var

Fıratcan Alçınkaya
25.Temmuz.2006, 07:08
Legrotaglie yi almışız hayırlı olsun...demin alt yazı geçti...

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:08
Allah askina Necati 2 senedir ne yapmis? Ayaginda top tutamiyor geceleri alem yapmaktan.
Butun israrlara ragmen bir kere bile GS liyim demeyen adamdan ne hayir bekliyorsunuz hala anlamadimki?

kardeş ztn bu dediklerinin sonucunda ceza olarak böyle büyük bi camiadan gönderildi..artık tartısma yapacak yormlara grek yok..giden gitti ztn ;);)

uAburak89
25.Temmuz.2006, 07:09
Bir kere Galatasaraylıyım demeyen adam derken Ümit Karan'ı kastettin galiba..

ChAoS
25.Temmuz.2006, 07:10
Bence Batuhan'da sayılmalı forvetler arasında Avrupa'da 16 yaşında oynayan ve oynamaya başlamış bir çok oyuncu var

Oynamasına oynasında yetenek olarak ne kadar iyi . İlk 11 kapasitesindemi ki hemen oynatılsın.

fmsmyrna
25.Temmuz.2006, 07:11
Oynamasına oynasında yetenek olarak ne kadar iyi . İlk 11 kapasitesindemi ki hemen oynatılsın.

Yok direkt ilk 11 başlayamaz.Ama önceleri sonradan girer daha sonra ise performansına göre 11 başlayabilir.Ayrıca belirli bir yeteneği varki a takıma çıktı.Man city,monaco,manu gibi kulüpler istedi

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:11
Appiah'ın gideceğini nerden çıkardınız ? Appiah bu saatten sonra gitmez. Çünkü gayet net açıklamalar yapıldı

bgn müller schalke nin resmi internet sitesine açıklamar yaptı ve appiahın schalkeyi , schalkenin de appiahı istedigini ,appiahın schalkenin stadından çok etkilendigini ve asamoahla da görüştügünü falan söyledi..

bunlar resmi steden verilen haberler..yine aynı stede fb ile şuan anlaşamadıklarnı söylediler ama schalke bu tranferde baya ısrarcı bunu gösterdiler..

gahanthegod
25.Temmuz.2006, 07:12
E iyi madem, hos olmus yani. Bir de sagbek alsak super olacak. Serdar alistigi -ve basarili oldugu- onliberodan sagbeke donmekten hosnut degil.
Forvet bence aslinda genc bir Turk oyuncuyla takviye edilse yeterli olur. Sonucta dedigim gibi, gidip forvete dunya stari biri alsak da cok degismeyecek bu takim. Belli bir standardi, potansiyeli var.

Emurafu
25.Temmuz.2006, 07:13
Juventus'ta geçen sezon forma giyen Nicola Legrottaglie, siyah beyazlı kulüp ile 3 yıllık anlaşmaya vardı. 2 milyon Euro bonservis bedeliyle Beşiktaş'a transfer olan tecrübeli futbolcu, Pazartesi günü İstanbul'a gelecek.

Ayrıca Legrottaglie, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi 2'nci tur ön eleme karşılaşmasında da oynayabilecek.

Geçen sezon Juventus'ta 10 maçta forma giyen Nicola Legrottaglie'ye yıllık 1 milyon 250 bin Euro ödeneceği öğrenildi.

Keske cisse alinmayipta serdar on liberoda oynasaydi

fmsmyrna
25.Temmuz.2006, 07:14
bgn müller schalke nin resmi internet sitesine açıklamar yaptı ve appiahın schalkeyi , schalkenin de appiahı istedigini ,appiahın schalkenin stadından çok etkilendigini ve asamoahla da görüştügünü falan söyledi..

bunlar resmi steden verilen haberler..yine aynı stede fb ile şuan anlaşamadıklarnı söylediler ama schalke bu tranferde baya ısrarcı bunu gösterdiler..

Israrcı olmak yetmiyor ellerini ceplerine koymaları lazım Appiah gibi bir oyuncu zarar edilerek satılmaz

ForsakeN
25.Temmuz.2006, 07:14
Daha önce çıkan haberler Schalke'nin Appiah'ın maliyetini karşılayamayacağı yönündeydi.Noldu define mi bulmuşlar.

Emurafu
25.Temmuz.2006, 07:16
Arkadaslar daha 4 kişi daha gidecek o yüzden hazır olun kalan sahalar bizimdir:):)

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:17
Israrcı olmak yetmiyor ellerini ceplerine koymaları lazım Appiah gibi bir oyuncu zarar edilerek satılmaz

ztn orası öyle diyecek bişey yok..ztn onlarda belirtti fb yönetimiyle anlaşmaya çabaladıklarını..yani bi orta yol bulacaklardır..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Daha önce çıkan haberler Schalke'nin Appiah'ın maliyetini karşılayamayacağı yönündeydi.Noldu define mi bulmuşlar.

daha önce appiah defterini kapattıklarnı söylemişlerdi ama bgnkü haberler bunun tam tersi yönünde..demekki schalke transfer stratejisi olarak böyle yaptı..önce yalanladı sonra gizliden gizliden yürüttü işi..

ne diyelim hayırlısı

uAburak89
25.Temmuz.2006, 07:17
Ayhan, Okan, Mehmet Güven(Kiralık) ve Emre Aşık gitmeli bence..

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:20
okan antremanlarda çok çalışkanmş ama maça yansımadan sonra bi anlam ifade etmyo..ayhan bence kalmalı rotasyon için..emre aşık da aynı nedenle kalmalı ama m.güven gidebilr.. bir sonraki gönderileceklerde carrusca , okan buruk oldugu söyleniyor ztn bakalm 4 talihli hangisi olacak

alman
25.Temmuz.2006, 07:21
ayhan hariç diğer 3 isme katılıyorum ama ayhan bence çok yetenekli bi topçu sakatlıktan da kurtuldu lincolnden sora takımın 10 numarası olabilicek tek adam...

uAburak89
25.Temmuz.2006, 07:22
Ayhan çok fazla top tutuyor ve çok kritik top kayıpları yapıyor.. Ayrıca Lincoln'ün sakatlık veya ceza durumunda 10 numara olarak Arda oynayacak..

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:22
ayhan hariç diğer 3 isme katılıyorum ama ayhan bence çok yetenekli bi topçu sakatlıktan da kurtuldu lincolnden sora takımın 10 numarası olabilicek tek adam...

arda ???

neyse konu dagılmasn kalli bgn gidecek isimler iyi isimlerde olabilr dedi ..bekleyelm..

uAburak89
25.Temmuz.2006, 07:24
Kalli'nin başına sıcak geçmiş kesin, madem iyi neden gönderiyor.. :D

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:25
Kalli'nin başına sıcak geçmiş kesin, madem iyi neden gönderiyor.. :D

iyi isimler derken hani okandan falan bahsetti heralde..:):) yok yav aslan gibi maşallah antremanlarda şınav falan çekiyo :D

Emurafu
25.Temmuz.2006, 07:29
Burak Ayhan ve Emre Asık bunlar kesın gitmez:):) hele emre yapma

Anıl,Mehmet güven(Kiralık),aydın(Kiralık),Carusca,Okan bunlar arasında olur bence:):) belki aydında yanılırım anil gidecek derken pafa gider

Arda bu sene ilk onbirde olmayabilir çünkü kallinin oyun yapısına uygun degılmıs kalli kosan takım yapacak

anil luque
25.Temmuz.2006, 07:31
Gökhan güleç = Bu sezon en son hangi maçta gördün. Yeterli olamaz bence.

İbrahim Akın = Sürekli sorun çıkarıyo , bence yeterince çalışmıyo , çalışsada yeterli olamaz .Gönderilmesi lazım.

Batuhan = Tam bir kapalı kutu 16 yaşındaki çocuğu ilk 11 oynatmasını beklemiyosun herhalde.

Geriye bir tek Bobo kalıyo onun yanına partner olarak alınmış olabilir .

Zaten bence iyi bir oyuncu Cole bekleneni verecektir.
batuhan konusunda haklı olabilirsin ama;
İbrahim Akın: oynatılmadığı için sorun çıkarmadığı ne malum?
Gökhan Güleç: tigana ilk sezonunda oynattı da 14 gol atmadı mı??

UA dragon
25.Temmuz.2006, 07:33
okan,carrusca,anıl(kiralık),ferhat(kiralık),özgürc an(kiralık) bence böyle olmalı

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:36
özgürcan hayatta gitmez bence.........kalli ona bu yıl çok görev verecek

UA dragon
25.Temmuz.2006, 07:38
özgürcan hayatta gitmez bence.........kalli ona bu yıl çok görev verecek

tecrübesiz ve yeni forvet gelince oynama şansı azalacak oynayabileceği bir kulube verip gelişmesini sağlamak bence en iyisi;;)

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:39
tecrübesiz ve yeni forvet gelince oynama şansı azalacak oynayabileceği bir kulube verip gelişmesini sağlamak bence en iyisi;;)

tabi düşünce olarak haklısın ama forvetten 2 kişi gönderdik o yüzden bi kişi daha gönderecegimizi pek sanmyorm..

ChAoS
25.Temmuz.2006, 07:39
batuhan konusunda haklı olabilirsin ama;
İbrahim Akın: oynatılmadığı için sorun çıkarmadığı ne malum?
Gökhan Güleç: tigana ilk sezonunda oynattı da 14 gol atmadı mı??

İbrahim Akın :her zaman böyleydi gece hayatı , sakatlıklar , teknik direktörle kavga etmesi , kişisel sorunları bunları bildiğim için yazdım.Tigana şans verdiği zaman ne yaptıkı , şöyle soraym geldiği günden bu yana başarılı geçen bir sezonu yok sürekli hazır değil, sakat , kişisel sorun v.s

Gökhan Güleç : Bize geldiği sezon hedefsiz bir beşiktaş'ta oynadı rakip takım oyuncuları markaj uygulamadı o da hedefsiz olan beşiktaş'ta attı gollerini. Şimdi gerekli önlemler alınınca etkisiz kaldı çünkü yeterince iyi değildi bunu gören Tigana'da oynatmadı haliyle.

Emurafu
25.Temmuz.2006, 07:42
okan,carrusca,anıl(kiralık),ferhat(kiralık),özgürc an(kiralık) bence böyle olmalıDostum ne yaptim takimda altrenatif birakmadin......... Kalli özgürcanı bu sene düsünüyor elbette yabancı gelecek ama özgürcan dan da yararlanacak ferhat konusuna gelim sende takımda bütün sol bekleri gönderiyon hadi anıl neysede ferhat giderse volkanın yedegi hani Ferhat ve özgürcan yanlış düsünüyorsun........

Ayrıca ben böyle olmalı demedim.büyük ihtimal gidicekleri yazdım hemen hemende aynısı cıkar cünkü bu adamları cok takip ettim.......

Emurafu
25.Temmuz.2006, 07:46
25.07.2007

kaynak fanatikBu trnasfere bence rıdvan oldugu için verdiler keske süperlig takımına gitse idi...........

gahanthegod
25.Temmuz.2006, 07:47
İbrahim Akın :her zaman böyleydi gece hayatı , sakatlıklar , teknik direktörle kavga etmesi , kişisel sorunları bunları bildiğim için yazdım.Tigana şans verdiği zaman ne yaptıkı , şöyle soraym geldiği günden bu yana başarılı geçen bir sezonu yok sürekli hazır değil, sakat , kişisel sorun v.s

Kesinlikle. Taraftarimizda I. Akin'i gereksiz bir sahiplenme goruyorum. O bunu haketmiyor.

Gökhan Güleç : Bize geldiği sezon hedefsiz bir beşiktaş'ta oynadı rakip takım oyuncuları markaj uygulamadı o da hedefsiz olan beşiktaş'ta attı gollerini. Şimdi gerekli önlemler alınınca etkisiz kaldı çünkü yeterince iyi değildi bunu gören Tigana'da oynatmadı haliyle.

Buna tam katilmiyorum. Gokhan gecen sene yeteri kadar sans bulamadi, ki bu normal bence. Ilk sezonki kadar sans bulsa ve takimin 'target man' i olsa, yine benzer bir performans gosterir. Ama mental acidan kendini hazirlamasi lazim. Gecen sene ilk haftalar oynamayinca otel odasinda aglamisti, olay cikarmisti, yoneticileri kaptanlari falan basina toplayarak.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 07:53
bencede süper ligde çok rahat oynayabilecek bi elemendı olcan ama diyecek bişey yok rıdvanın hatrı var sonuçta..umarm başarılı olr..gelecegi parlak bi oyncu

UA dragon
25.Temmuz.2006, 08:00
biz orhan ve cihan la geçen sene beksiz oynadık alternatifi olmamış bize sorun yapmaz

UA dragon
25.Temmuz.2006, 08:03
süper lig takımlarından birine gitse daha iyi olurdu

Emurafu
25.Temmuz.2006, 08:05
Necati ates ultraslanin teklifini kirmadi suan mircde ultraslan serverinde konusuyoruz bende konusuyom

UA dragon
25.Temmuz.2006, 08:11
Dev takas iddiası
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/yattara015.jpgfutbolculardan Necati'ye Almanya'dan teklifler geldiği, Gençlerbirliği'nin Hasan Kabze'ye kancağı attığı öğrenildi

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Cimbom'daki gelişmeleri yakından takip eden menajerler, Necati-Hasan Kabze karşılığında Trabzonspor'un disiplinsiz davranışları nedeniyle tepki toplayan Yattara'yı teklif ettiği, konuyla ilgili son kararı Feldkamp'ın vereceği ileri sürüldü."

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 08:13
Olcanın karşıyakaya gitmesi iyi olmuş sonuçta karşıyakanın bir hedefi olacak SÜPER LİG oysa bi anadolu klübüne gitse hedefi olacak mıydı takım açısından hem orada rıdvan dilmen var çok yardımcı olur olcan'a inş. kerimde gider kiraya karşıyakaya

Emurafu
25.Temmuz.2006, 08:13
Yattara haberi yalan kalli ve yattara

UA dragon
25.Temmuz.2006, 08:14
sorum olcak emrah abi carrusca'da satılıklar listesinde mi? bi haberde gördümde

Jesus_FB
25.Temmuz.2006, 08:19
Olcan'nın gitmesine çok sevindim umarım gittiği takıma kendini verir ve kalitesini herkese gösterir

Emurafu
25.Temmuz.2006, 08:20
Carusca gidiyor..................

UA dragon
25.Temmuz.2006, 08:24
Her takıma giderim
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/necati064_2507.jpgTakımdan gönderilen golcü oyuncu, G.Saray'da birilerinin kendisini istemediğini iddia etti

Galatasaray defterini kapamak zorunda kalan Necati Ateş, konuyla ilgili olarak ilginç açıklamalar yaptı. Söze, "Beni Feldkamp'ın istemediğine inanmıyorum. Son 3 yıldır Galatasaray'ın en skorer ismiyim" diye başlayan Necati ile Almanya'nın Hamburg, Bayer Leverkusen, Hertha Berlin ve Werder Bremen takımları ciddi olarak ilgileniyor ve golcü futbolcunun bonservis bedelinin belirlenmesini bekliyor. Bir ara transferde adının anıldığı Fenerbahçe'ye gidip gitmeyeceği konusuna da değinen Necati Ateş, "Neden gitmeyeyim ki? Sonuçta ben profesyonel bir futbolcuyum ve Galatasaray'da birileri tarafından istenmiyorum. Şunu net olarak söylüyorum: Bonservisimi alan her takıma giderim" ifadesini kullandı.
NECATİ ATEŞ
Galatasaray'a 2003-2004 sezonunun devre arasında geldi. En formda dönemini Gheorghe Hagi zamanında yaşadı; A Milli Takım'a kadar yükseldi. Türkiye'de az futbolcuda bulunan yeteneğine rağmen, takım arkadaşlarıyla saha içinde yaşadığı tartışmalar ve disiplinsizliği sonunu hazırladı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arda'nın yerine Serkan
http://img.sabah.com.tr/im/2007/07/25/4AB2EC630775124AB0DD3845r.jpg

Kampın yıldızı Serkan Çalık, özel maçlardaki performansı beğenilmeyen Arda'dan formayı kaptı...

Hazırlık kampında gösterdiği performansla Feldkamp'ta ve taraftarlarda hayal kırıklığı yaratan Arda Turan'a kulübe yolu göründü. Oynanan bazı maçlarda Feldkamp tarafından orta sahanın ortasında denenen genç futbolcu, hiçbir etkinlik gösteremedi. Kanatta görev yaptığı Anderlecht maçında da sahada yürüyen Arda'nın 11'den kesilmesinin diğer bir nedeni de Alman kulübü Essen'den transfer edilen Serkan Çalık'ın müthiş grafiği oldu. 21 yaşındaki Serkan, özel maçlarda verilen şansı iyi kullanarak kampın yıldızı oldu ve A Milli Takım'da da oynayan Arda'dan formayı kapmayı başardı.

CİMBOM, ALEX'İ ALIYOR
Öte yandan Galatasaray, Yunan 3. Lig ekibi İliulupolis'te forma giyen 17 yaşındaki kaleci Alex Paskalakis'i denemek için İstanbul'a getirdi. PAF Takım ile 10 gün boyunca kamp yapan ve beğenildiği için Türkiye'ye çağrılan 1.94'lük Paskalakis için son kararı Feldkamp verecek.

Kaynak: Sabah
25.07.2007

erdem galiba kalli(haber doğruysa) senin dediğin gibi serkan'ı sola koyacak

Emurafu
25.Temmuz.2006, 08:26
Eski haberleri koyma kardes surekli

UA dragon
25.Temmuz.2006, 08:28
2 gündür ağlıyorum
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/Carrusca009_2507.jpgGalatasaray beni çok arayacak" diyerek sözlerine başlayan Carrusca, Cimbom'dan ayrıldığı için 2 gündür ağladığını ve içinin buruk olduğunu ifade etti

Arjantinli, "Kader böyleymiş. Koca bir sezon geçti, bir maçta 90 dakika forma giydim, oda kupa maçı idi. Teknik direktör Erik Gerets beni kadroda hiçbir zaman düşünmek istemedi. Çünkü onun ülkesinden değildim. Kendisi ülkesinden biri olsaydım, şimdi G.Saray'dan ayrılmak zorunda kalmazdım" dedi. Sarı kırmızılı takımda Feldkamp döneminin başlamasından sonra Alman teknik adamla tanışmadığını sözlerine ekleyen genç oyuncu, "Ne yalan söyleyeyim, sakatlığım boyunca gerekli ilgiyi görmedim. Şimdi sakatlıktan kurtuldum. Önce River Plate beni çağırdı. Ancak Boca Juniors daha ağır bastı. Gelecekte bir sürpriz olacak, G.Saray beni tekrar almak isteyecek.

Çok üzüntülüyüm

Boca Juniors forması altında başarılı olacağım. Milan gibi takımlarda forma giyeceğim. O zaman beni görecekler. Ancak iş işten geçmiş olacak. Aslında burada çok iyi arkadaşlarım oldu, onlardan ayrılmam da ayrı bir üzüntü" diye konuştu.

carrusca river plate'ye mi yoksa boca'ya mı gidiyor keşke kiralasaydık
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Humberto Suazo her an bitebilir
http://img.sabah.com.tr/im/2007/07/25/0C538E8419F3AD44962E10B6r.jpg

Galatasaray, artık noktalamak istediği santrfor transferinde ağırlığı Humberto Suazo'ya verdi...

Valencia'da kadroda düşünülmeyen Fernando Morientes için yaptığı girişimlerden olumlu bir sonuç alamayan sarı-kırmızılı yönetim, Şili Milli Takımı'nın en büyük hücum gücü olan 26 yaşındaki futbolcuyu renklerine bağlamak için iyice hızlandı. Ülkesinin en popüler ekibi olan Colo Colo'da tavan yapan kariyerine halen Meksika'nın Monterrey takımında devam eden Humberto Suazo'nun, birçok Güney Amerikalı yıldızı gibi şansını Avrupa'da denemek istemesi Galatasaray'ın şansını yükseltiyor.

TELLO CAZİP KILIYOR
Ayrıca Humberto Suazo'nun milli takımdan yakın arkadaşı Rodrigo Tello'nun Beşiktaş'a transfer olması, Türkiye'yi Şilili golcü için cazip kılıyor.

Kaynak: Sabah
25.07.2007

keşke gelse hem genç hem iyi

ogcj_me
25.Temmuz.2006, 08:31
türkiyede gsden başka bir takımı düşünüyor mu ?
durumu ne olacak?(kalacak mı gidecek mi?)
hayal ettiği avrupa kulübü?
Bide ona deki Kuranyi ile olan futbolunun benzerliği neye dayanıyor
Selamımıda söle
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaslar necati ile haber koymayin suan irc serverinde konusuyoruz butun ultraslan soru soruyor bana ilginc soru soyleyin bende soruim resimleri koycam..........
türkiyede gsden başka bir takımı düşünüyor mu ?
durumu ne olacak?(kalacak mı gidecek mi?)
hayal ettiği avrupa kulübü?
Bide ona deki Kuranyi ile olan futbolunun benzerliği neye dayanıyor
Selamımıda söle

Emurafu
25.Temmuz.2006, 08:35
Genclerin cogu bence yine kiralik gider

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 08:37
erdem galiba kalli(haber doğruysa) senin dediğin gibi serkan'ı sola koyacak

kardesm daha öncede dedigim gibi serkan soldada iş yapabilecek bi adam ;)

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 08:40
kalli nin kararı beyler saygılı olmalyz..ama gerçekten bende üzüldüm necatinin gidişine..

UA dragon
25.Temmuz.2006, 08:43
emrah abi pardon 1-2 gün girmedim 30 sayfayıda okuyamadım uzun diye özür dilerim ayrıca necati için değil tüm gidenler için açmak en iyisi olur bemce

Emurafu
25.Temmuz.2006, 08:44
Herkezin yolu acik olsun

TürkuAz
25.Temmuz.2006, 08:45
Bence Legrottaglie çok iyi bir transfer oldu.Kafa toplarında oldukça etkili.Hayırlı olsun.:)

Roberto Baggio
25.Temmuz.2006, 09:14
legrotallie iyi bir transfer bence benim görüşüm bakiden çok daha iyi iş yapacağı hayırlı olsun..

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 09:19
evt artık konuşmanın bi anlamı yok..gerçekten onun bu sene olmayacagını düşünmek zor geliyor ama diyecek bişey yok transfere dönelimm..humberto suazo diyolar habire ne alaka yav ?? adam daha yeni transfer olmadmı

goosfraba
25.Temmuz.2006, 09:23
Baki nerdee Legorotaglie nerde:)

Cengo
25.Temmuz.2006, 09:34
Baki ile karşılaştırmak komik :) :)
Fakat Toramaz ve Zan'dan farklı bir oyuncu sayılmaz, esasen istenilen isim değil.Sadece Tr için yapılmış bir transfer olarak kalır.
Yerine Anadolu'dan biri alınsa çok daha iyi olurdu..

Cengo
25.Temmuz.2006, 09:36
Suazo ya sözleşme yeniledi ya da transfer oldu.
Öyle hatırlıyorum..

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 09:38
monterreye transfer oldu diye biliyorm

buna ragmen suazo haberleri çkyor ne biçim basın bu ya

Emurafu
25.Temmuz.2006, 09:39
Suazo ya sözleşme yeniledi ya da transfer oldu.
Öyle hatırlıyorum..Haklısın cengız abi bende dedim zaten
suazo copa amerika öncesi meksikanın monterray takımına trnasfer oldu

Cimbom'da son aday Suazo

Necati ve Hasan gibi iki yıldız forvetini gözden çıkaran Galatasaray, golcü arayışlarında mutlu sona çok yaklaştı. Bu konuda ince eleyip sık dokuyan sarı-kırmızılı yönetim; Fernando Morientes, Kevin Kuranyi ve Santa Cruz'dan sonra dün de Humberto Suazo'yu listelerine aldılar. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, dün 26 yaşındaki Şilili golcünün takımı Monterry ile temasa geçti. Sezgin'in Meksika kulübünün yöneticilerine Suazo'nun fiyatını sorduğu belirtildi.

Kaç dolar!

Colo Colo'da tavan yapan Suazo'nun peşine düşen Cimbom, oyuncunun menajeriyle temasa geçip, fiyat sordu.

Avrupa'da Kuranyi, Morientes, Santa Cruz gibi golcülerle ilgilinen Galatasaray, Güney Amerika'yı da göz ardı etmiyor. Necati ve Hasan Kabze'nin gönderilmesinin ardından forvet arayışına hız veren sarı-kırmızılılar, Colo Colo'da harikalar yaratan ve 5 milyon dolara Monterrey'e transfer olan Humerto Suazo'nun peşine düştü.

TELLO'NUN ARKADAŞI

Adnan
Sezgin'in 26 yaşındaki futbolcunun menajerine faks çektiği ve şartların ne olduğunu sorduğu öğrenildi. Şimdi gelecek yanıt beklenirken, kulüplerin anlaşması halinde Suazo'nun, Şili Milli Takımı'ndan yakın arkadaşı Tello'nun Beşiktaş'a gelmesinin de etkisiyle Galatasaray'a "Evet" diyebileceği belirtiliyor.
Yaşar YALÇIN

Vaybe fotomac dun bunu aldi yaziyordu bugun bask yaziyor kac forvet aldik bu ne ya:icon_lol::icon_lol:

Fotomac en azindan trnasfer oldugunu yazmis.........:icon_neutral::icon_neutral:

Cengo
25.Temmuz.2006, 09:47
ztn orası öyle diyecek bişey yok..ztn onlarda belirtti fb yönetimiyle anlaşmaya çabaladıklarını..yani bi orta yol bulacaklardır..

satılan yok ki orta yol bulunsun ;)

Appiah için çok yüksek paralar verirlerse alırlar, yoksa hayatta alamazlar.

Yönetim ile anlaşmadan oyuncu ile anlaşılmaz, Fenerbahçe FIFA'ya gidecek.
Hayallerinde görürler Appiah'ı, Almanya'nın orta seviye takımlarından biri Schalke, Bayern haricinde hiçbir takıma oyuncu verilmez.Gidilecek takım değil, sadece kafasını karıştırmışlar belli.
Konuşulur, anlaşılır.Sezona kafası rahat başlar.Büyük takım istese Fenerbahçe yüksek paralara göndermem demez zaten.
Sözleşmesi var hiçbir yere gidemez zaten..

Rıdvan değil Engin İpekoğlu var orada.
Tümer,Wederson,Uğur varken hayatta oynayamazdı Olcan ama Gürhan DMC.Orta sahada bol bol fırsatını bulacak bu sene.

2 senelik kiralık verildi, kiralık sözü vardı zaten Antalyaspor'a.
İlk senede Süper Lig'e çıkarlar, ikinci sezon takımın yıldızı olur, bomba gibi döner takıma.
Seneye Tümer giderse takıma geri dönebilir performansa bağlı olarak.
Kesinlikle gözden çıkarılmış değil, pratik eksiği var geçen sezon az oynadı.Daha da güçlenmeli, potansiyel yüksek.Daha çok yıllar var önünde..

Engin yeterince üzerine düşer, böylesi daha iyi oldu ;)

Olcan'ı tanımayanlar için video:
http://www.youtube.com/watch?v=KhBpb43VOw0

3-5dklık görüntüler ile yorum yapmak sağlıklı değil ama nasıl bir yetenek olduğunu, nasıl bir tekniğe sahip olduğunu anlayabiliriz en azından..

Cengo
25.Temmuz.2006, 09:53
Daha kötüsü bir takım bir transfer sezonunda 3 ayrı takımda yer alamaz.
FIFA kuralı, Kaliteli Türk Basını :icon_neutral:

LaigLeNoiR
25.Temmuz.2006, 10:05
Toraman-Zan-Lego-Üzülmez

Defans 4'lü müz belli oldu :)

LaigLeNoiR
25.Temmuz.2006, 10:07
Olcan'ı 25 Ağustos'ta GİRESUNSPOR-KARŞIYAKASPOR maçında ilk olarak Canlı ben izleyeceğim galiba :)

Sizlere o zaman oyuncu hakkındaki görüşlerimi belirteceğim...

fenerbahce_1907
25.Temmuz.2006, 12:55
F.Bahçe Baptista'nın peşinde

Galatasaray'ın uzun süre transfer etmek için girişimlerde bulunduğu Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı Baptista için F.Bahçe de devreye girdi. Bitirici bir santrfor arayan sarı-lacivertlilerin, Real Madrid ile olan iyi ilişkilerini kullanarak Baptista'yı transfer etmeye çalışacakları öğrenildi.

Baptista atağı

Geçen yıl Arsenal'da kiralık oynayan Brezilyalıyı Zico da çok istiyor. Yabancı kontenjanı için ise formüller üretiliyor.

F.Bahçe, bir golcü alarak transferi bitirmek istiyor. Zico'nun son gözdesi ise geçen sezon Arsenal'da kiralık olarak forma giyen Baptista. Zico'nun çok istediği Brezilyalı yıldıza, bonservisini elinde bulunduran Real Madrid de izin veriyor. G.Saray'ın talip olup, alamadığı Baptista'nın ikna edilmesinde yakın arkadaşları
Roberto Carlos, Alex ve Lugano da rol oynuyor.

DOKUZ MİLYON EURO
Souza'yı göndererek yabancı sayısını 6+1'e indirecek (Edu, Lugano, Carlos, Kezman, Appiah, Alex ve Deivid) F.Bahçe, Baptista için formül arıyor. İlk formül, Appiah'ın satılması. Ganalının kalması halinde ise Deivid ile yollar ayrılacak. 26 yaşındaki oyuncunun maliyeti 9 milyon euro'yu bulacak.

------------------------------------------------------------------
20 gol garantisi

Feldkamp'ın Galatasaray'dan gönderdiği süper golcü Necati Ateş, dün Fenerbahçeli yöneticilerle görüşerek, "Beni alın, pişman olmazsınız. Futbolumun en verimli çağındayım. Fenerbahçe'de oynamayı çok istiyorum. Size bir sezonda 20 gol garantisi veriyorum. Böyle bir müthiş kadroda görev alırsam sezonu gol kralı olarak tamamlarım" dedi. Fenerbahçe yönetimi,
teknik direktör Zico'dan onay çıkması durumunda 2010'a kadar sözleşmesi olan Necati Ateş için Galatasaray'la pazarlık masasına oturacak.

fenerbahce_1907
25.Temmuz.2006, 12:57
Kartal'dan Postiga bombası

Forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş, şimdi de Porto'nun milli golcüsü Helder Postiga'nın peşine düştü. Yöneticilerin, Helder Postiga için menajeri Jorge Mendes ile görüştükleri belirtildi. Porto'nun, 2005-2006 sezonunda Saint Etienne'e kiralık verdiği Postiga için Beşiktaş'tan 4 milyon euro bonservis bedeli istediği ifade edildi. 25 yaşında 1.79 boyundaki yıldız, geçen sezon 24 maçta 10 gol attı. Postiga, Portekiz Milli Takımı'nda da 30 maçta 10 gol kaydetti.

Şimdi moda Postiga

Porto ve Portekiz Milli Takımı'nın genç golcüsü için harekete geçen Kartal, bonservis engeline takıldı.

Dört milyon euro
Transferde önceliği savunmaya vermesine rağmen forvet arayışlarını da sürdüren Beşiktaş, aradığı golcüyü Portekiz'de buldu. Porto'nun genç santrforu Helder Postiga'nın peşine düşen yönetim, ilk olarak menajeri Jorge Mendes ile temasa geçti. Portekiz Milli Takımı'nda da forma giyen Postiga için nabız yoklamayı sürdüren Beşiktaş'ın
önündeki en önemli engel ise 4 milyon euro'luk bonservisi.

24 maçta 10 gol attı
2005-2006 sezonunda Fransa Ligi ekiplerinden Saint Etienne'de kiralık oynayan genç yıldıza aynı şekilde forma giydirmeyi de değerlendiren siyah- beyazlılar, kulübünün bu teklifi reddetmesi nedeniyle geri adım atmak zorunda kaldı. Geçen sezon Portekiz Ligi'nde 24 maçta 10 gol atan 25 yaşındaki Postiga, milli takımda ise forma giydiği 30 karşılaşmada 10 gole imza atmayı başardı.

Keşke Postiga gelse Beşiktaşa Cole'dan cok daha faydalı olur bence.

Noz
25.Temmuz.2006, 13:29
postiga gercekten bomba da o kadar ismi parasi cok diye alamadik postagaya paramiz nasil yeticek :)

neondh
25.Temmuz.2006, 15:25
kalliye de guvenmıprum
herkes nedense necatnin gonderılmesnı haklı bulmus
beyler ciddi misiniz ya
adam gecen sene formsurzdu
ama adam top sureblıo orta sahadan gotrebılıo gol vurusları ii kafa vuruo
ve top alıp giden tek forvetimizdi
3-2 besiktas macı veya fenerbahce kupa macı
baska hangı forvetımız goturblıo topu ole
bunuun bıcok ornegı var
bursa kupa macında yaptıgı ayak ıcı plase yı de
yapcak adam yok Turkiyede
bi forvet olarak
her ozellıge sahip ii bir oyuncu necati
kalli cok buyuk hata yaptı
şimdi gider bu adamı ligdeki rakiplerımıze de verirsek ohh tam olur
biz izleriz adam gollerı sıralarken
zaten hem teknık olarak hem de eger yonetımını bu olayda parmagı varsa gonderılmesı gerek adam umit di
uzun boylu bitirici forvbet alcaz diolar.o zaman onun yanında umit oynamaz.ikitane aynı tip adam olmaz.eee umit neden kadrıoda o zaman.boyle bı adanm alcaksan umıte ıhtıyacın olmaz.alcagın adamın yedegı ozgurcan olur.ayrıca fenerbahce olayını zaaten bılıoruz.
yonetım ve teknık heyet yanblıs yapmıstır.
gitmesı gereke oyuncu necati diildi.ümit karandı

Atakan38
25.Temmuz.2006, 15:52
necati'nin gıtmesıne karsısın ama ümit karanı gonderıosun anLamadım
n oLursa oLsun ümit karanında kaLması doru kafasını karıstırdıLar bı sure ama doru kararı verdı baska forvetımız yoktu ztn bızı sırtLayacak.

nyse yenı transfer konusundada meraktan oLicem yaa yonetıcıLerde bı sey demıo hıc doru duzgun.
postıga satıLıkmıs porto'da asLında ii adam onu aLsak bari.bjk ıLgıLenıo dıoLar ama n kdr doru

inşaLLah yurt dısına gıder turkıyede gaLatasary karıyerı oLarak dvm etsın hayatı

Atakan38
25.Temmuz.2006, 15:54
vaLLa postıga gercekten ii oyuncu bjk aLmak ıstese aLır bırazda ındırım yaptırtırLar oLur o zmn

Atakan38
25.Temmuz.2006, 15:59
inşaLLah fb'ye gıdıpte boLe 15-20 goL basarısı gostermez
yoksa cok daa fazLa uzuLuruz

ama necatı cogu takımda basarıLı oLabıLecek bı oyuncu
transfer eden takım için cok buyuk bı sıLah oLur

neondh
25.Temmuz.2006, 16:15
necati'nin gıtmesıne karsısın ama ümit karanı gonderıosun anLamadım
n oLursa oLsun ümit karanında kaLması doru kafasını karıstırdıLar bı sure ama doru kararı verdı baska forvetımız yoktu ztn bızı sırtLayacak.

nyse yenı transfer konusundada meraktan oLicem yaa yonetıcıLerde bı sey demıo hıc doru duzgun.
postıga satıLıkmıs porto'da asLında ii adam onu aLsak bari.bjk ıLgıLenıo dıoLar ama n kdr doru

inşaLLah yurt dısına gıder turkıyede gaLatasary karıyerı oLarak dvm etsın hayatı

postiga yakısmaz bu sattten snra
surpriz bir isim olabılır
ama dunusuyorum
hakan sukur tarzında genc bir oyuncu aklıma gelmıyor nedense
berbatov olmasın:P
manu ile cekısıomusuz berbatov için:P

Atakan38
25.Temmuz.2006, 16:19
yok yaa berbatov oLamaz ımkansız

heLe man utd. varken ımkansız bıLe deiL

en az 20 mıLyon € ısterLer ztn ona

uAburak89
25.Temmuz.2006, 16:40
Yaşasın Morientes!

Kalli'nin geleceğini duyduğumda fazla hoşnut olmamıştım. Saçları kırlaşmış, tatmadığı başarı kalmamış, uzun yıllar yazlığından dışarı adım atmamış Kalli'nin Galatasaray'a heyecan veremeyeceğini düşünüyordum. Ama tecrübesi ve yapılan transferlerin de etkisiyle birçok insan gibi "Dur bakalım belki de her şey iyi olur" diyerek ön yargılarımı bir kenara bırakmaya karar verdim. Hazırlıkları hep bu gözle izledim. Zaman gazetesine maç analizleri yazan, Galatasaray'ın ligdeki son maçlarını Erik Gerets'e rağmen stattan izlemekten bile çekinmeyen Kalli, ne hikmetse hazırlık maçlarında çok iyi tanıdığı eskileri oynatmayı tercih etti. 'Altından ne çıkacak' diye beklerken, bir garipliğin döndüğünü hissetmiş ama bu kadarını tahmin etmemiştim. Zaten takım istenilen sonuçları alamadığı için birçok oyuncu alınmadı mı! Ama Kalli sırf kötü olduklarını yüzümüze çarpmak ve istediği operasyonu yapabilmek için yenileri hazırlık maçında sahaya sürmedi. Ve nihayet önceki gün planının ikinci bölümüne geçti ve Galatasaray'ın en zorlu şampiyonluğunda büyük rol oynamış 4 futbolcuyu kapının önünü koydu. Orhan ve Cihan'ı bekliyorduk ama Necati ve Hasan Kabze tam bir şoktu. Gün içindeki kargaşadan olacak bu operasyonla ilgili bir şey hissetmedim. Ama ne zaman sevgili ağabeyimiz Osman Tamburacı'nın, "Galatasaray'ın yeniden yapılanmaya ihtiyacı vardı. Kalli'nin yaptıklarını onaylıyorum. Necati ve Hasan Kabze gidiyorsa, Morientes şarttır" sözlerini okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm.

Bağırmaya ne hakkı var?
O anda Kalli'nin Almanya'daki idmanda Cihan'a bağırışı geldi aklıma. Ama tabii bu ülkenin ünlü bir yazarı bile çıkıp "Necati, Hasan gitsin Morientes gelsin" derse Allah'ın Alman'ı da gelir senin çocuğuna istediği gibi bağırır. Bu kadar basit mi, Osman abi!.. Galatasaray'a alındığında, o son dakika gollerini attığında, sen değil miydin Hasan'ı yere göğe sığdıramayan, sen değil miydin attığı gollerden sonra Necati'ye övgüler yağdıran... Daha düne kadar Necati'yi Fenerbahçe istemiyor muydu? O Orhan bu Orhan değil miydi, şampiyonluğa ulaşan takımda banko oynayan, milli takıma kadar yükselen... Şimdi ne oldu da işe yaramaz oldular. "Yeniden yapılanma mı!" Yapmayın Allah aşkına!.. Kalan herkes iyi, gidenler çok kötü öyle mi! Ama tabii Bülent, Suat, Arif, H. Ünsal gitti bu takımdan kimsenin umurunda olmadı. Ergün ortadan koyboldu kimse farkında değil. Çok mu Hasan, Orhan, Necati, Cihan da gitsin! Yaşasın Kalli, yaşasın Morientes!.. Biz kimiz ki zaten!.. Fırça da yeriz, kapının önüne de koyuluruz!.. Devam Kalli, Galatasaray kendi evlatlarını yemeye alışık nasıl olsa!..

Bülent Can..

Duygularıma tercüman olmuş.. :)

eXcitinG
25.Temmuz.2006, 16:44
LegrotaggLie yi aLmışız.Birde Postiga transferinide bitirirsek Türkiye Ligi için çok iyi kadro Avrupa için ise iLeriLeri zorLayacak bir ekip kurmuş oLuruz.

fenerbahce_1907
25.Temmuz.2006, 16:46
Devam Kalli, Galatasaray kendi evlatlarını yemeye alışık nasıl olsa!..

Bu cümle gercktende cok şey ifade ediyor.

ForCimbom
25.Temmuz.2006, 17:09
Necati aslında gönderilmeyip de yedek kalsa da iyi olurdu, çünkü biraz aklı başına gelirdi; ya da Karan gibi bir takıma kiralansa da iyi olabilirdi... Kalli'ye hak veriyordum ama biraz saçmalamış hakikaten..

perpetua
25.Temmuz.2006, 17:53
kalliye de guvenmıprum
herkes nedense necatnin gonderılmesnı haklı bulmus
beyler ciddi misiniz ya
adam gecen sene formsurzdu
ama adam top sureblıo orta sahadan gotrebılıo gol vurusları ii kafa vuruo
ve top alıp giden tek forvetimizdi
3-2 besiktas macı veya fenerbahce kupa macı
baska hangı forvetımız goturblıo topu ole
bunuun bıcok ornegı var
bursa kupa macında yaptıgı ayak ıcı plase yı de
yapcak adam yok Turkiyede
bi forvet olarak
her ozellıge sahip ii bir oyuncu necati
kalli cok buyuk hata yaptı
şimdi gider bu adamı ligdeki rakiplerımıze de verirsek ohh tam olur
biz izleriz adam gollerı sıralarken
zaten hem teknık olarak hem de eger yonetımını bu olayda parmagı varsa gonderılmesı gerek adam umit di
uzun boylu bitirici forvbet alcaz diolar.o zaman onun yanında umit oynamaz.ikitane aynı tip adam olmaz.eee umit neden kadrıoda o zaman.boyle bı adanm alcaksan umıte ıhtıyacın olmaz.alcagın adamın yedegı ozgurcan olur.ayrıca fenerbahce olayını zaaten bılıoruz.
yonetım ve teknık heyet yanblıs yapmıstır.
gitmesı gereke oyuncu necati diildi.ümit karandı

Tavsiye ederim, son 2-3 sezonda her macta Necati'nin kac defa pas vermesi gereken zamanda pas vermedigi icin veya tek top oynayacagi zamanda topu istop edip gereksizce dripling girisimi yaptigini bir sayin. Ondan sonra Necati'nin teknik ozelliklerine detayli bir sekilde bakariz. En cok gol attigi donemlerde bile Necati bunlari yapiyordu. Tek farki, Hakan Sukur sayesinde daha fazla pozisyona girebilmesi idi.

Necati'nin topu alip, kanata dogru dripling yapip sonra pozisyon yarattigini en son ne zaman gordunuz? Ya peki dripling ile en son kimi gecip tehlikeli bir sut atti?

Necati'nin yollanmasi ayrica diger oyunculara gozdagi verme acisindan da onemlidir. Calisir, ilerler kendini yenilersen takimim bir parcasi olarak devam eder, eger bunlari yapmazsan arkadan yerini alacak oyuncular gelir ve yerini kapar. Bugun Ozgurcan, yarin Cagri, ertsi gun Sercan sonra da Cem Sultan veya baska bir oyuncu. Ogrenme ve kendini gelistirme aski ile yasayan oyuncular buyuk takimlarda tutunabilir. Digerleri ise yok olmaya mahkumdur. Iyi bir alt yapiya sahip olmanin en onemli avantaji da budur.

fmsmyrna
25.Temmuz.2006, 17:54
Olcan'ı 25 Ağustos'ta GİRESUNSPOR-KARŞIYAKASPOR maçında ilk olarak Canlı ben izleyeceğim galiba :)

Sizlere o zaman oyuncu hakkındaki görüşlerimi belirteceğim...

2.hafta Karşıyaka-Altay derbisindede ben izleyeceğim.Ben daha birçok maçını izleyeceğim gelişimi hakkında bilgiler verebilirim.

fenerbahce_1907
25.Temmuz.2006, 18:01
F.Bahçe'nin teklifi Kuranyi'yi sevindirdi!
Almanya Birinci Ligi'nin (Bundesliga) köklü ekiplerinden Schalke 04'te forma giyen Kevin Kuranyi, F.Bahçe'nin transfer gündemine olmasının, kendisi adına gurur verici olduğunu söyledi.

Schalke 04'ün dün yaptığı antremanın ardından soruları yanıtlayan Kevin Kuranyi, Fenerbahçe'nin kendisini transfer etmek istediği yönünde çıkan haberlerle ilgili olarak şunları söyledi:

"Bugüne kadar Fenerbahçe'den bana direkt gelmiş bir teklif yok. Ben de basından ve kulüp çevresinden ögrendim. Fenerbahçe'den yüzde 100 teklif geldiğini düşünüyorum. Böyle bir büyük kulübün transfer gündeminde olmak benim adıma memnunluk ve gurur verici. Ancak şöyle bir gerçek var ki, o da benim Schalke 04 kulübü ile üç yıllık sözleşmem olmasıdır."

Brezilya doğumlu ünlü golcü, şartlar uygun olduğu takdirde Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico ile çalışmanın keyif verici olacağını söyledi. Fenerbahçe'nin yanı sıra Galatasaray'ın da kendisini transfer etmek istediğini basından takip ettiğini belirten Kuranyi, "Bu konunun ciddiyeti hakkında birşey söyleyemem" dedi.

Kuranyi ayrıca Türkiye'nin çok güzel bir ülke olduğunu vurgulayarak, "Hem burada, hem de Türkiye'de çok iyi Türk arkadaşlarım var" ifadesini kullandı.Lincoln'ün Galatasaray'a transferini de değerlendiren Kevin Kuranyi, şunları söyledi:

"Lincoln'ün, Galatasaray gibi bir kulübe transfer olmakla geleceğine yönelik iyi bir adım attığını düşünüyorum. İyi bir kulübe gitti. Kendisine başarılar diliyorum. Galatasaray´ın Duisburg kampı sırasında da kendisini ziyaret etmiştim. Lincoln, Galatasaray'la herşeyin yolunda gittigini söyleyip, Türkiye'den övgüyle bahsetmişti."

DHA

neondh
25.Temmuz.2006, 18:23
Tavsiye ederim, son 2-3 sezonda her macta Necati'nin kac defa pas vermesi gereken zamanda pas vermedigi icin veya tek top oynayacagi zamanda topu istop edip gereksizce dripling girisimi yaptigini bir sayin. Ondan sonra Necati'nin teknik ozelliklerine detayli bir sekilde bakariz. En cok gol attigi donemlerde bile Necati bunlari yapiyordu. Tek farki, Hakan Sukur sayesinde daha fazla pozisyona girebilmesi idi.

Necati'nin topu alip, kanata dogru dripling yapip sonra pozisyon yarattigini en son ne zaman gordunuz? Ya peki dripling ile en son kimi gecip tehlikeli bir sut atti?

Necati'nin yollanmasi ayrica diger oyunculara gozdagi verme acisindan da onemlidir. Calisir, ilerler kendini yenilersen takimim bir parcasi olarak devam eder, eger bunlari yapmazsan arkadan yerini alacak oyuncular gelir ve yerini kapar. Bugun Ozgurcan, yarin Cagri, ertsi gun Sercan sonra da Cem Sultan veya baska bir oyuncu. Ogrenme ve kendini gelistirme aski ile yasayan oyuncular buyuk takimlarda tutunabilir. Digerleri ise yok olmaya mahkumdur. Iyi bir alt yapiya sahip olmanin en onemli avantaji da budur.

necatinin olayı takımla alakalı bişeydi zaten
takım da cok kotu gitti
necati de sakattı formsuzdu
benım icin onemli olan anlattıgım seylerı yapmıs olmasıdır
yapabilcek kapasitesi oldugunu gostermıstır
disiplinsizlik ayrı bir sorundur
senın mantıgınla son sene hiç top oynamadı diye adrianonun gecmişte yaptıklarını unutalım mı mesela???
adriano d gecen sen kac maca cıkmıs cıkmıs da ne yapmıss.ee bu yuzden adriano sılınmeli mı yani
belli bi donemden snra arda ne yaptı???
yada hasan ne yaptı
yada baskası
sen bana gecen sene dogru duzgun top oynayan birisini gostersene istikrarlı olarak GALATASARAY takımında
ben bulamıorum maalesef
bence onemlı olan adamın kapasitesidir yapabilecekleidir.
şimdi artık yedek olarak özgürcana kalırız işte

anil luque
25.Temmuz.2006, 18:30
kesinlikle eXcitinG.. eğer bonserviste indirim sağlayıp bu oyuncuyu alırsak çok büyük iş yapar.. FM'de de o kadar ugrasıp alamıyordum iyi olur :)

Noz
25.Temmuz.2006, 18:34
fm 2005 te harikaydi yaw legro ben bjk ye hep aliyordum satilik listesindeydi :) gercek oldu simdi oyunda senede 10 15 kafa golu atiyordu ama tabi fm 2005 ten yana p.a si baya dustu...

Aşk-ı Şehir
25.Temmuz.2006, 18:35

abi çok haklısın ;;)

Necati en iyi dönemini Hagi döneminde geçirdi;;) Hagi onu 10 numara değil 11 numara oynatmıştı yani 2.forvet olarak ;;) Dolayısıyla pozisyona giren Hakan Şükür olur fakat golü Necati atardı;;) Gerets ise Necatiyi 2 santraforun arkasında oynattı ve büyük hata yaptı;;) Necatinin Hagi döneminde attığı gol sayısı ile 2 yıllık Gerets döneminde attığı gol sayısı neredeyse aynıdır ;;)

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 18:38
Kuranyi sorunlu futbolcunun teki inş. almayız necati alırsak harika olur

paco
25.Temmuz.2006, 19:40
Olcan in videosu kim hazirlamissa gitsin youtune yerine pikniktube e koysun ...
Lafa bak 3 buyuklerin yildizlari orta acamazken (Orn: Hasan SAS mis :D) olcan orta aciyomus actigi ortada rakip takim oyuncusuna gidiyor ... Mucadeleciymis topun pesinden kostugunu gosteriyor... Attigi gol ve verdigi pas disinda yaptigi birsey yok buna ragmen uzun bir video olmus ...

LaigLeNoiR
25.Temmuz.2006, 19:44
Legro iyi bir transfer oldu,

Postiga'yı da bence 3 milyon euro'ya alabiliriz.Tabi yönetim de isterse...

Del Piero_10
25.Temmuz.2006, 19:46
Legrottaglie sağda atkılı

http://xs317.xs.to/xs317/07304/02[1].jpg (http://xs.to)

Emurafu
25.Temmuz.2006, 19:52
Necati sadece kötü performansdan klüb içinde bazı hariketleri oldu onlarda göz önüne alındı

BlackEagle19o3
25.Temmuz.2006, 19:57
Siyah-Beyaz Legrotaglie'ye yakışıyor:)
Postiga alınırsa harika olur

ForsakeN
25.Temmuz.2006, 19:57
Appiah kalacak buna eminim.

TR.CaPTaiN
25.Temmuz.2006, 20:00
Formadan dolayı bazı şeyler görünmüyor olabilir. Olcan'a yeterli şans verildiği takdirde Türk futbolunun büyük yıldızlarından biri olacaktır. Tekniği ile hızını birleştirebilen bir oyuncu. Umarım seneye onu Fenerbahçe'de as oynayan bir oyuncu olarak görürüz.

fmsmyrna
25.Temmuz.2006, 20:17
Valla Olcan'a Dünya Gençler Şampiyonası'nda hayran olmuştumHollanda'da yapılan .Bu sene canlı izleyeceğim :D

SYLaR
25.Temmuz.2006, 20:18
Yahu Necati dediğiniz adam parayı görüp şımaran,top oynamaktan başka her bir haltı yapan bir futbolcu.Şampiyon olduğumuzda katkısı vardı demeyin.Hakan Şükür faktörünü unutmayın.Hakan Şükür indiriyor.Necati'de eğer profesyonle futbolcu ise vursun topa bi zahmet.

Necati hiçbir zaman Galatasaray formasını haketmedi.Ve Kalli onu yolladı.Teşekkürler Kalli

LaigLeNoiR
25.Temmuz.2006, 20:24
Beşiktaş'ın gözü Bursa'da

Beşiktaş, Bursaspor'un iki genç futbolcusu Sercan Yıldırım ile Fatih Serkan Kurtuluş'a talip oldu. Fransa'nın Monaco ve İngiltere'nin Manchester United takımlarını peşinden koşturan yeşil - beyazlı Sercan Yıldırım'a Beşiktaş'ın da kanca attığı belirtildi. Siyah-beyazlıların, Sercan'ın yanı sıra geçen sezon Bursaspor'dan kadrosuna kattığı Serdar Kurtuluş'un kardeşi Fatih Serkan Kurtuluş'u da istediği belirtildi. Bu arada Beşiktaş hazırlıklarını dün yaptığı tek idmanla sürdürdü.

26.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Milliyet

fmsmyrna
25.Temmuz.2006, 20:38
Ben Postiaga'yı çok seviyorum eskiden bakardım son vuruşları pek beceremiyordu çok gol kaçırıyordu.Geçen sene izleyebildiği kadarıyla çok gelişmiş gol vuruşları konusunda faydalı bir oyuncu

paco
25.Temmuz.2006, 20:46
Gonderilenler icinde tek uzuldugum Hasan KABZE dir ...Gittigi takimda da basarili olucagina inaniyorum ... Onun disinda gonderilenlere ise Galatasaray formasi nasil verildi hala anlamis degilim ....

eraser212
25.Temmuz.2006, 20:59
postiga gerçekten iyi adam defansı yıpratan biri alınırsa iyi olur ama yönetimin parayı sorun etmemesi lazım

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 21:00
arkadaslar postiga dan bahsediyoruz..portekiz milli takımının sayılı forvetlerinden ve morinho nun en çok begendigim oyncu diye açkladıgı isimden...

yani bence böyle bi oyuncunun bonservisi de 3 milyon falan degildir çok daha fazla olacagını düşünüyorum..ama inşallah gelir

TürkuAz
25.Temmuz.2006, 21:01
Yaşasın Morientes!

Kalli'nin geleceğini duyduğumda fazla hoşnut olmamıştım. Saçları kırlaşmış, tatmadığı başarı kalmamış, uzun yıllar yazlığından dışarı adım atmamış Kalli'nin Galatasaray'a heyecan veremeyeceğini düşünüyordum. Ama tecrübesi ve yapılan transferlerin de etkisiyle birçok insan gibi "Dur bakalım belki de her şey iyi olur" diyerek ön yargılarımı bir kenara bırakmaya karar verdim. Hazırlıkları hep bu gözle izledim. Zaman gazetesine maç analizleri yazan, Galatasaray'ın ligdeki son maçlarını Erik Gerets'e rağmen stattan izlemekten bile çekinmeyen Kalli, ne hikmetse hazırlık maçlarında çok iyi tanıdığı eskileri oynatmayı tercih etti. 'Altından ne çıkacak' diye beklerken, bir garipliğin döndüğünü hissetmiş ama bu kadarını tahmin etmemiştim. Zaten takım istenilen sonuçları alamadığı için birçok oyuncu alınmadı mı! Ama Kalli sırf kötü olduklarını yüzümüze çarpmak ve istediği operasyonu yapabilmek için yenileri hazırlık maçında sahaya sürmedi. Ve nihayet önceki gün planının ikinci bölümüne geçti ve Galatasaray'ın en zorlu şampiyonluğunda büyük rol oynamış 4 futbolcuyu kapının önünü koydu. Orhan ve Cihan'ı bekliyorduk ama Necati ve Hasan Kabze tam bir şoktu. Gün içindeki kargaşadan olacak bu operasyonla ilgili bir şey hissetmedim. Ama ne zaman sevgili ağabeyimiz Osman Tamburacı'nın, "Galatasaray'ın yeniden yapılanmaya ihtiyacı vardı. Kalli'nin yaptıklarını onaylıyorum. Necati ve Hasan Kabze gidiyorsa, Morientes şarttır" sözlerini okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm.

Bağırmaya ne hakkı var?
O anda Kalli'nin Almanya'daki idmanda Cihan'a bağırışı geldi aklıma. Ama tabii bu ülkenin ünlü bir yazarı bile çıkıp "Necati, Hasan gitsin Morientes gelsin" derse Allah'ın Alman'ı da gelir senin çocuğuna istediği gibi bağırır. Bu kadar basit mi, Osman abi!.. Galatasaray'a alındığında, o son dakika gollerini attığında, sen değil miydin Hasan'ı yere göğe sığdıramayan, sen değil miydin attığı gollerden sonra Necati'ye övgüler yağdıran... Daha düne kadar Necati'yi Fenerbahçe istemiyor muydu? O Orhan bu Orhan değil miydi, şampiyonluğa ulaşan takımda banko oynayan, milli takıma kadar yükselen... Şimdi ne oldu da işe yaramaz oldular. "Yeniden yapılanma mı!" Yapmayın Allah aşkına!.. Kalan herkes iyi, gidenler çok kötü öyle mi! Ama tabii Bülent, Suat, Arif, H. Ünsal gitti bu takımdan kimsenin umurunda olmadı. Ergün ortadan koyboldu kimse farkında değil. Çok mu Hasan, Orhan, Necati, Cihan da gitsin! Yaşasın Kalli, yaşasın Morientes!.. Biz kimiz ki zaten!.. Fırça da yeriz, kapının önüne de koyuluruz!.. Devam Kalli, Galatasaray kendi evlatlarını yemeye alışık nasıl olsa!..

Bülent Can..

Duygularıma tercüman olmuş.. :)

Olay budur işte..

TürkuAz
25.Temmuz.2006, 21:04
Başladılar yine Baptista'ya Kuranyi'ye..

Şu medya biraz da ölçülü olsa ne kadar güzel olur.İnanın her gün gazete alırım haberlerini okumak için.

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 21:09
arkadaslar kimileri karşı çkar kimileri onaylar..bu çok dogal bişeydir..ama 24 saat takımla birlikte olan biz degiliz kalli dir...

o yüzden biraz onun karaına saygı gösterelim..belkide kalliyi eleştirdik diye çok pişman olacagz..necati kabze ve orhan ın gidişi gerçekten içimi sızlattı ama

belkide bundan sonrası bu gönderilen 4 Galatasaray ın evladı için daha iyi olacaktr...bekleyip görelim arkadaslar

neondh
25.Temmuz.2006, 21:14
fenerbahce
necatiyi almalı
su anda elınde bulunan forvetlerın hepsınden daha iyi necati
appiah necati takası gerceklesssin

paco
25.Temmuz.2006, 21:50
yukarida ki yaziyi okuyan ve galatasarayin maclarini izlemeyen biri Galatasarayin en iyi isimlerinin gittigini sanir ... Evet necati fb ye gol attiginda havalara zipladik helal necati dedik ama o golu necati degilde umit ozat kendi kalesine atsa onada sevinip helal umit derdik ... Ayrica ben attigi gollerden cok kacirdigi, sac bas yoldurttugu pozisyonlari daha cok hatirliyorum nedense .... Neyse burdan tekrar Kalli ye Tesekkur etmek istiyorum yapilmayanlari yaptigi gorulmuyenleri gordugu icin ........

ogcj_me
25.Temmuz.2006, 22:01
appiah 1.5 senedir doru düzgün bir maç oynamadı kadıköydeki gs maçı dışında
Fenerbahçemiz parasını kurtarırsa çok güzel olur
Forvete gerek yok ama Kezmanın istediği Zigic gelirse hücum hattı güçlenir

ogcj_me
25.Temmuz.2006, 22:05
fm 2005 te harikaydi yaw legro ben bjk ye hep aliyordum satilik listesindeydi :) gercek oldu simdi oyunda senede 10 15 kafa golu atiyordu ama tabi fm 2005 ten yana p.a si baya dustu...
10-15 Kafa golü :confused::confused::n:
Ben 15 gol atan golcüyü takımda tutardım be :)

El Comandante
25.Temmuz.2006, 22:15
Bjk sağlam transferler yapıyor.Son olarak Postiga transferi de gerçekleştirilirse seneye çok başarılı olacaklardır.

starfreedom
25.Temmuz.2006, 22:17
MEsaj Editlenmiştir.

Aşırıya kaçma. Eğer birisi hakkında böyle konucaksan başka yerde yap bunu. Bu bir sözlü uyarıdır. 2. Defa olursa Ceza sistemine maruz kalacaksın.

CoşkuN ÖZdemiR

GeNç KaRTaL
25.Temmuz.2006, 22:47
Ben Legrotalie transferine sevindim.Bir de Postiga olsa tam süper olacak.

Bir de Cousin ile ilgileniyormuşuz şu aralar.

Selman Ozturk
25.Temmuz.2006, 22:52
Cihan Haspolatlı: Hiçbir zaman mevkiinde oynamadi. Joker olarak denendi. Yetersizdi. İstekleri karşılayamadı.Galatasaray'ın ağırlığını taşıyacak güce, yeteneğe sahip değildi. Gitmesi bekleniyordu. Gitti...

Orhan Ak: Yaşadığı sakatlıklar başına dert oldu. Geçtiğimiz sezondan beri istikrarı yakalayamadı. Kondisyon olarak sürekli takımdan 1 adım gerideydi. Çok çalıştı ama talihsizliğini yenemedi. Kalli'nin gözüne giremedi. Gitti...

Hasan Kabze: Her ne kadar basına yansımasa da yedek beklediğinden dolayı sürekli sorun çıkarıyordu. Geçtiğimiz sezonun devre arasında bu sorunları basına da yansıtmaya başlayınca kendi biletini kendi kesti. İdmanlarda isteksiz görüntüsü teknik heyeti memnun etmedi .Kalli'nin süratli futboluna ayak uyduramadı. Gitti...

Necati Ateş: Galatasaray'da yaşadığı şampiyonluktan sonra aldığı büyük paralar onu şımarttı. Önce ailevi problemleri başladı. Eşini aldattığı ortaya çıktıktan sonra kendini bir türlü futbola veremedi. Yetenekliydi ama bu yeteneklerini futbol adına kullanamamaya başlayınca formsuzluklar başladı. Formsuzluğunu müzmin hale getirdi. "Genç değilim ki kampta kendimi kanıtlayayım" şeklindeki düşüncesi sonun başlangıcı oldu. Çok iyi başladığı hazırlık kampına çok kötü şekilde devam etti. Çalışmadı. Kalli de "Çalışmayanlar dışarı" dedi ve Gitti...

Omerdinho
25.Temmuz.2006, 22:54
fenerbahce
necatiyi almalı
su anda elınde bulunan forvetlerın hepsınden daha iyi necati
appiah necati takası gerceklesssin
2 gün önce Appiah kötü oyuncu,Dünya Kupasinda iyi oynamadi,5 milyon € ancak eder diyen sen degilmiydin?

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 22:54
Cihan Haspolatlı: Hiçbir zaman mevkiinde oynamadi. Joker olarak denendi. Yetersizdi. İstekleri karşılayamadı.Galatasaray'ın ağırlığını taşıyacak güce, yeteneğe sahip değildi. Gitmesi bekleniyordu. Gitti...

Orhan Ak: Yaşadığı sakatlıklar başına dert oldu. Geçtiğimiz sezondan beri istikrarı yakalayamadı. Kondisyon olarak sürekli takımdan 1 adım gerideydi. Çok çalıştı ama talihsizliğini yenemedi. Kalli'nin gözüne giremedi. Gitti...

Hasan Kabze: Her ne kadar basına yansımasa da yedek beklediğinden dolayı sürekli sorun çıkarıyordu. Geçtiğimiz sezonun devre arasında bu sorunları basına da yansıtmaya başlayınca kendi biletini kendi kesti. İdmanlarda isteksiz görüntüsü teknik heyeti memnun etmedi .Kalli'nin süratli futboluna ayak uyduramadı. Gitti...

Necati Ateş: Galatasaray'da yaşadığı şampiyonluktan sonra aldığı büyük paralar onu şımarttı. Önce ailevi problemleri başladı. Eşini aldattığı ortaya çıktıktan sonra kendini bir türlü futbola veremedi. Yetenekliydi ama bu yeteneklerini futbol adına kullanamamaya başlayınca formsuzluklar başladı. Formsuzluğunu müzmin hale getirdi. "Genç değilim ki kampta kendimi kanıtlayayım" şeklindeki düşüncesi sonun başlangıcı oldu. Çok iyi başladığı hazırlık kampına çok kötü şekilde devam etti. Çalışmadı. Kalli de "Çalışmayanlar dışarı" dedi ve Gitti...

herşeyin çok açık ve net özeti bu ...

bu arada Selman abi sen bilirsin transfer de işler ne durumda acaba

Punter
25.Temmuz.2006, 23:07
Tobi aslanın UAburak 89 dan alıntı yaptığı yazıyı ve giden oyuncuların gönderilmesine tepki veren yazıları okuyunca gercekten cıldırcak gıbı oluyorum.

Ya arkadaslar, bu oyuncualrı seyrede seyrede sizinde beynınız bulanmıs, uyutucu ilaç içmiş, sakinleştirici almış gibi konusyorsunuz.

Giden hangi oyuncu avrupada basarı ısteyen takımın oyucusu olabilir ? Cihan mı sağ bek yada "asıl mevkii" defansif ort saha oynıcak ?

Orhan mı sol bek yada sıl mevkii "stoperde" oynıcak ?

Hasan Kabzemi bu takımda umıt, serkani özgurcan, hana, yeni gelcek forvet varken ilk 11 yada yedek olabilcek ? Saydıkalrımdan hangisini kesebikri Hasan Kabze?

Vasata o kadar alışmıssınzı kı seyredere seyrdee bunları gitmeleri size garip gelıyor ! 1 tane orta yapamayan bekler ile 24 yaşında ama takımda kımseye kesmeye yetenegı yetmeyen bi Hasan Kabze mı avrupada bizi basarıya goturcek ?

Milanla, PSVyle, Lyonla maç yaparken orhan ve cihan mı bizim bekelrımız olmalı ? Canavaro, Samuel, Stam, Maldini, Hypia, Alves karsıında hasan kabzemı oynıcak ?

Yapmayın lutfen! Vsatla mucadele edın ! Kabullenmeyın !

Avrupa da şampiyonluk yasamamıs, Turkiye aşığı, uzun suredır hocalık ypamyaı bekleyen Kallı mı basarıya doymus ? Basarıya doymus bu Kallı dıılmı 40 derece altında deli gibi kosturan ? İdmalarda yırtınan ?

Fatih Teirm bağırınca bravo da Kalli bagırınca mı ayıp Cihana ? Belki yılalr once daha cok laf yeseydı daha ıyı topçu olurdu hepsi !

Neden en ıyıyı en buyugu hedeflemıyorsunuzda cihan, orhani kabze gibi adamalrın gıtmesıne uzuluyorsunuz anlamk mumkun dııl ?

Futbol takımalrı kızılay dıılkı vefa olsun 3-5 senleık adama ! vefasızlık arife, h.unsala, hagiye, bulente yapıldı yapıldıysa ki bizim bılmedıgımzı neler var kım bılır?

Necatiye gelince, sen 2 sene oynıcan sonra 2 swene yatcan, ıdmanda ıstreksız olucan, hemde cok para alıcan, hemde gonderildikten 1 gun sonra beni para için gonderdiler bende baska kım para ederkı dıe acıklama yapıcan ?

Şimdi soruyorum size, övündüğümüz GS kültürüne yakısomu eşini aldatan, fenerli mafya babalarınına dmalrıyla akmerkezde gezen, idmanda calısmayan ve 1 gun sonra benden aska ım para ederkı dıyen adma ?

Kalli salak mı işe yarayacak , kendis,ne övgu kazandırcak adamı gondersın ?

Lütfen, vasatı kabullenmeyın ve klupten gıden futbolcualrın karakterlerini iyi tahlil edın !

perpetua
25.Temmuz.2006, 23:37
necatinin olayı takımla alakalı bişeydi zaten
takım da cok kotu gitti
necati de sakattı formsuzdu
benım icin onemli olan anlattıgım seylerı yapmıs olmasıdır
yapabilcek kapasitesi oldugunu gostermıstır
disiplinsizlik ayrı bir sorundur
senın mantıgınla son sene hiç top oynamadı diye adrianonun gecmişte yaptıklarını unutalım mı mesela???
adriano d gecen sen kac maca cıkmıs cıkmıs da ne yapmıss.ee bu yuzden adriano sılınmeli mı yani
belli bi donemden snra arda ne yaptı???
yada hasan ne yaptı
yada baskası
sen bana gecen sene dogru duzgun top oynayan birisini gostersene istikrarlı olarak GALATASARAY takımında
ben bulamıorum maalesef
bence onemlı olan adamın kapasitesidir yapabilecekleidir.
şimdi artık yedek olarak özgürcana kalırız işte

Ogrenmek, kendisini gelistirmek isteyen oyuncu, eger kabiliyeti/potansiyeli varsa yararlidir. Bir Cihan'in calisma ogrenme istegini sorgulamam ama potansiyelini sorgularim. Bir Fevzi'nin potansiyelini sorgulamam ancak kendisini gelistirme forma giymek icin savasma arzusunu sorgularim. Tipki Necati'de oldugu gibi.

Ben calismak ve ogrenmek isteyen bunun icin ugrasan didinen bir Ozgurcan'i, her zaman icin Necati'ye tercih ederim. Ozgurcan en azindan as forvetlerin form seviyelerini ust duzeyde tutmaya zorlar.

Gerektiginde Adriano'dan da vaz gecilebilmelidir. Hem futbolcu'nun hem de takim'in yararina olur boyle degisiklikler. Real Madrid Ronaldo'dan vaz gecmedimi? Man Utd Beckham'dan? Hatta Man Utd kariyerinin zirvesinde bir Stam'dan vaz gecti. Sampiyonlar Ligi sampiyonlugu getiren Yorke ve Cole ikilisinden vaz gecti ve yerlerine Van Nistelrooy'u koydu.

Onemli olan gecmiste yapinlanlar degil, gelecekte yapilabileceklerdir. Demek ki Necati glecekte yapabilecekleri konusunda yeterince olumlu sinyaller vermedi ki bu karar alindi. Gecmiste kendisinin yaptigi 4-5 jeneriklik hareketi dusunup, adam bunlari da yapardi demek ve butun bir sezon boyle bir hareket yapsin diye bekleyerek cok daha basit pozisyonlarda ayagina topu dolandirmasina tahammul etmek ne kadar dogru olur?

erdemzorer10
25.Temmuz.2006, 23:41
Ogrenmek, kendisini gelistirmek isteyen oyuncu, eger kabiliyeti/potansiyeli varsa yararlidir. Bir Cihan'in calisma ogrenme istegini sorgulamam ama potansiyelini sorgularim. Bir Fevzi'nin potansiyelini sorgulamam ancak kendisini gelistirme forma giymek icin savasma arzusunu sorgularim. Tipki Necati'de oldugu gibi.

Ben calismak ve ogrenmek isteyen bunun icin ugrasan didinen bir Ozgurcan'i, her zaman icin Necati'ye tercih ederim. Ozgurcan en azindan as forvetlerin form seviyelerini ust duzeyde tutmaya zorlar.

Gerektiginde Adriano'dan da vaz gecilebilmelidir. Hem futbolcu'nun hem de takim'in yararina olur boyle degisiklikler. Real Madrid Ronaldo'dan vaz gecmedimi? Man Utd Beckham'dan? Hatta Man Utd kariyerinin zirvesinde bir Stam'dan vaz gecti. Sampiyonlar Ligi sampiyonlugu getiren Yorke ve Cole ikilisinden vaz gecti ve yerlerine Van Nistelrooy'u koydu.

Onemli olan gecmiste yapinlanlar degil, gelecekte yapilabileceklerdir. Demek ki Necati glecekte yapabilecekleri konusunda yeterince olumlu sinyaller vermedi ki bu karar alindi. Gecmiste kendisinin yaptigi 4-5 jeneriklik hareketi dusunup, adam bunlari da yapardi demek ve butun bir sezon boyle bir hareket yapsin diye bekleyerek cok daha basit pozisyonlarda ayagina topu dolandirmasina tahammul etmek ne kadar dogru olur?

çok dogru bi tespit ve gerçekten harika bi yazı olmuş bence..bu yazının üstüne konuşmaya gerek yok artık

Jesus_FB
26.Temmuz.2006, 00:20
Necati o saçlarını keserse Fenere gelebilir :)

Emmanuel
26.Temmuz.2006, 00:21
Hepsi tamam ama hasan kabze nin gideceğini duyduğumda içim cız etti.. Geçen sene Beşiktaşa attığı gollerle bizi şampiyonluğa taşıdı ve yere göğe sığdırılamadı.. (Yanlış hatırlamıyosam) Özhan Canaydın bu takımın kaptanı gelecekte hasan kabze olacaktır filan demişti.. Şİmdi yok formsuz yok kalli nin gözüne giremedi vs. bahanelerle gönderiliyor.. yani bi çırpıda silebildik hasan ı helal olsun bize !! ayrıca hasan gs ve dardanel arasındaki transfer görüşmelerinde fedakarlık yaparak geldi.. Türkiye kupası maçlarında çok işe yarıyor.. Uzun lafın kısası Hasan gitmemeli veya gidecekse kiralık gitmelidir...

anil luque
26.Temmuz.2006, 01:05
abi bu cousin fransa'da mı oynuyor daniel cousin miydi??
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Beşiktaş, Fransa'nın Lens takımından Daniel Cousin'i istedi. 30 yaşındaki golcü için bonservisine 3 milyon euro, kendisine de yıllık 1.5 milyon euro önerildi

30 yaşındaki adama 3 milyon euro veren takım helder postiga gibi bir oyuncudan 4 milyon euro istiyorlar diye vazgeçmemeli..

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 01:09
Ne olursa olsun Necati'nin alınması lazım çok kaliteli golcü

KaF KeF
26.Temmuz.2006, 01:16
duygusal değil mantıksal düşününce gelmesi fenerbahçe için çok iyi olur...

REsist JuvE11
26.Temmuz.2006, 01:34
Tobi aslanın UAburak 89 dan alıntı yaptığı yazıyı ve giden oyuncuların gönderilmesine tepki veren yazıları okuyunca gercekten cıldırcak gıbı oluyorum.

Ya arkadaslar, bu oyuncualrı seyrede seyrede sizinde beynınız bulanmıs, uyutucu ilaç içmiş, sakinleştirici almış gibi konusyorsunuz.

Giden hangi oyuncu avrupada basarı ısteyen takımın oyucusu olabilir ? Cihan mı sağ bek yada "asıl mevkii" defansif ort saha oynıcak ?

Orhan mı sol bek yada sıl mevkii "stoperde" oynıcak ?

Hasan Kabzemi bu takımda umıt, serkani özgurcan, hana, yeni gelcek forvet varken ilk 11 yada yedek olabilcek ? Saydıkalrımdan hangisini kesebikri Hasan Kabze?

Vasata o kadar alışmıssınzı kı seyredere seyrdee bunları gitmeleri size garip gelıyor ! 1 tane orta yapamayan bekler ile 24 yaşında ama takımda kımseye kesmeye yetenegı yetmeyen bi Hasan Kabze mı avrupada bizi basarıya goturcek ?

Milanla, PSVyle, Lyonla maç yaparken orhan ve cihan mı bizim bekelrımız olmalı ? Canavaro, Samuel, Stam, Maldini, Hypia, Alves karsıında hasan kabzemı oynıcak ?

Yapmayın lutfen! Vsatla mucadele edın ! Kabullenmeyın !

Avrupa da şampiyonluk yasamamıs, Turkiye aşığı, uzun suredır hocalık ypamyaı bekleyen Kallı mı basarıya doymus ? Basarıya doymus bu Kallı dıılmı 40 derece altında deli gibi kosturan ? İdmalarda yırtınan ?

Fatih Teirm bağırınca bravo da Kalli bagırınca mı ayıp Cihana ? Belki yılalr once daha cok laf yeseydı daha ıyı topçu olurdu hepsi !

Neden en ıyıyı en buyugu hedeflemıyorsunuzda cihan, orhani kabze gibi adamalrın gıtmesıne uzuluyorsunuz anlamk mumkun dııl ?

Futbol takımalrı kızılay dıılkı vefa olsun 3-5 senleık adama ! vefasızlık arife, h.unsala, hagiye, bulente yapıldı yapıldıysa ki bizim bılmedıgımzı neler var kım bılır?

Necatiye gelince, sen 2 sene oynıcan sonra 2 swene yatcan, ıdmanda ıstreksız olucan, hemde cok para alıcan, hemde gonderildikten 1 gun sonra beni para için gonderdiler bende baska kım para ederkı dıe acıklama yapıcan ?

Şimdi soruyorum size, övündüğümüz GS kültürüne yakısomu eşini aldatan, fenerli mafya babalarınına dmalrıyla akmerkezde gezen, idmanda calısmayan ve 1 gun sonra benden aska ım para ederkı dıyen adma ?

Kalli salak mı işe yarayacak , kendis,ne övgu kazandırcak adamı gondersın ?

Lütfen, vasatı kabullenmeyın ve klupten gıden futbolcualrın karakterlerini iyi tahlil edın !

senelerin birikimini buraya dökmüşsün abicim..sana katılıyorum..galatasaray böyle oyuncularla hedeflerine ulaşamaz..daha kaliteli,daha savaşçı,daha yetenekli futbolculara ihtiyacımız var....

eXcitinG
26.Temmuz.2006, 01:38
Hepsi tamam ama hasan kabze nin gideceğini duyduğumda içim cız etti.. Geçen sene Beşiktaşa attığı gollerle bizi şampiyonluğa taşıdı ve yere göğe sığdırılamadı.. (Yanlış hatırlamıyosam) Özhan Canaydın bu takımın kaptanı gelecekte hasan kabze olacaktır filan demişti.. Şİmdi yok formsuz yok kalli nin gözüne giremedi vs. bahanelerle gönderiliyor.. yani bi çırpıda silebildik hasan ı helal olsun bize !! ayrıca hasan gs ve dardanel arasındaki transfer görüşmelerinde fedakarlık yaparak geldi.. Türkiye kupası maçlarında çok işe yarıyor.. Uzun lafın kısası Hasan gitmemeli veya gidecekse kiralık gitmelidir...

İyi futboLcu çıkıp bir maçın gazına geLip goL atan değiL Türkiye kupası maçLarında boL boL goL atan adam da değiLdir.İyi futboLcu istikrarLı oLup sürekLi kendisini iLeriye taşıyan adamdır.KaLLinin feLsefesinde bu oLduğu için Kabze de diğerLeri gibi gönderiLiyor ve gönderiLen futboLcuLarın hepside bunu haketti.

eXcitinG
26.Temmuz.2006, 01:46
Cousin ve Postiga hangisi geLse çok iyi oLur ama.Yaşı ve geLecekte getirebiLeceği para oLayına bakıLdığında ise Postiga çok iyi oLur.

canavar20
26.Temmuz.2006, 01:48
Ne Necati'si GS nin kovduğu adamımı alcaz.:)

paco
26.Temmuz.2006, 01:52

Necati saclarini keserse ondan verim alamazsiniz .... :)

perpetua
26.Temmuz.2006, 01:52

Joleli olmazsa olmaz yani.. :p

gahanthegod
26.Temmuz.2006, 01:54
Postiga gereksiz olur. Onun yerine genc bir Turk forvet daha iyi olacaktir. Ilhan Parlak'i begenirdim ben, fenerbahce kapti.

Asil ihtiyacimiz adam gibi bir sagbek bence.

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 01:55
Ne Necati'si GS nin kovduğu adamımı alcaz.:)

O galatasarayın sorunu :D necati gibi golcü lazım bize

eXcitinG
26.Temmuz.2006, 01:55
Ya bu Kasımpaşanın izLediği transfer poLitikasına hayranım.Ekip iyide oturursa bu yıL epey can yakacak bu adamLar.

eXcitinG
26.Temmuz.2006, 01:57
Postiga gereksiz olur. Onun yerine genc bir Turk forvet daha iyi olacaktir. Ilhan Parlak'i begenirdim ben, fenerbahce kapti.

Asil ihtiyacimiz adam gibi bir sagbek bence.

Burda da defaLarca tartıştık zaten.Bizim sağ bek e ihtiyacımız yok. Sen nasıL bir açık gördün sağ da :icon_neutral:

Varonil
26.Temmuz.2006, 01:59
Almanların teknik direktörlerin felsefesinde şu vardır:Forma giyecek oyuncu isterse kulübün tarihindeki en iyi oyuncu olsun,ona bakmazlar.Kim idmanlarda en iyi performansı sergilerse formayı ona verir.Kalli kurt hoca,iyi bir hareket yaptı bence.

gahanthegod
26.Temmuz.2006, 02:04
Burda da defaLarca tartıştık zaten.Bizim sağ bek e ihtiyacımız yok. Sen nasıL bir açık gördün sağ da :icon_neutral:
Tartisildiysa bile benimle tartisilmadi :)

Simdi..

Toraman asil bir sagbek degil. Sagda oynayinca hucumda aksiyor. Zaten topu oyuna sokabilen bir adam olmadigi icin sagdan hucum etkinligimiz azaliyor.

Tandogan ise tam tersi. Normalde bir sag acik oyuncusu. Defansi rezalet. Gecen sene ofsayt taktigini bozan hep o olurdu. Markaji zaten yok. Hava topu o boyla imkansiz. 2-0'dan verdigimiz Trabzon macini hatirla mesela. Tandogan ve Baki yakmisti takimi. Aklima gelen ilk ornek bu, daha bir suru ornek var boyle. Kucuk takimlara karsi oynanan ic saha maclarinda sagbekte dusunulebilir. Sheriff maci mesela.

Serdar ise 1 sene alisip milli takima dek yukseldigi onlibero mevkiinden eski yerine kaydirilmaktan hosnut degil. "Tekrar alismak zaman alir" diyor, ki alir. Kaldi ki, o agir bir adam nasil sagbekte oylesine basarili olmus anlamadim. Onliberoda israr edilirse bence ulkenin en iyi onliberosu olacak potansiyele sahip. Malum, milli takimda o bolgede yabanci bir kirma ve Huseyin oynuyor. Durum o denli vahim yani.

El Barto
26.Temmuz.2006, 02:08
Eğer bir sağ bek alınacaksa Ali Tandoğan'a yol verilmeli ozaman.

Ancak şu varki yönetim sığ bir şekilde sadece Türkiye'de şampiyonluğu düşündüğüiçin Ali Tandoğan İbrahim Toraman ve Serdar gibi sağ bekte iyi yada kötü oynayabilen birileri varken oraya yeni bir transferi asla ama asla yapmaz...

gahanthegod
26.Temmuz.2006, 02:14
Eğer bir sağ bek alınacaksa Ali Tandoğan'a yol verilmeli ozaman.

Ancak şu varki yönetim sığ bir şekilde sadece Türkiye'de şampiyonluğu düşündüğüiçin Ali Tandoğan İbrahim Toraman ve Serdar gibi sağ bekte iyi yada kötü oynayabilen birileri varken oraya yeni bir transferi asla ama asla yapmaz...
Bence Tandogan kalmali ama sag acikta oynamali. Zaten Ali'nin kontrati yeni uzatildi. Gitmez yani. Yozgatli ile donusumlu olarak oynatilsa super olur.

El Barto
26.Temmuz.2006, 02:17
Bence Tandogan kalmali ama sag acikta oynamali. Zaten Ali'nin kontrati yeni uzatildi. Gitmez yani. Yozgatli ile donusumlu olarak oynatilsa super olur.

Yozgatlı zaten Fenerbahçe'de yedek kalmaktan sıkılmış bir oyuncu. Birde sağ bek alınırsa bu oyuncuyu kaybederiz. Ali Tandoğan'ın sözleşmesi neye binaen uzatılır onuda anlamadım. Sanki bulunmaz Hint kumaşı. Oynatılmadığında sorun çıkarabilecek bir futbolcu. Bence Yozgatlı'da öncelikle ısrar edilmeli. Toraman'da geçen seneninde tecrübesiyle sağ bekte daha faydalı olacaktır eminim. O yüzden sağ bek transferi yapılacak bir yanlışlık bence...

gahanthegod
26.Temmuz.2006, 02:20
Yozgatlı zaten Fenerbahçe'de yedek kalmaktan sıkılmış bir oyuncu. Birde sağ bek alınırsa bu oyuncuyu kaybederiz. Ali Tandoğan'ın sözleşmesi neye binaen uzatılır onuda anlamadım. Sanki bulunmaz Hint kumaşı. Oynatılmadığında sorun çıkarabilecek bir futbolcu. Bence Yozgatlı'da öncelikle ısrar edilmeli. Toraman'da geçen seneninde tecrübesiyle sağ bekte daha faydalı olacaktır eminim. O yüzden sağ bek transferi yapılacak bir yanlışlık bence...
Muhtemelen o olacak zaten, Toraman takimda sozu gecen, itibarli bir adam oldugu icin stoperden saga kaydirilacak ancak sagda oynamaktan o da memnun degil, gecen seneki aciklamalarindan hatirliyorum.

Bence cok yanlis olur. Hnai ne orta ozelligi var, ne dribling, bindirme de yapamiyor, topu oyuna sokamiyor. Sadece kesici.

Baki solbekte en azindan iyi top tasiyordu yahu. Oyle boyle, top bir sekilde onune dusuyordu surerken. Ha, son vuruslari genelde tac oluyordu ama olsun, kizmiyordum, sempatik geliyor bana Baki. :)

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 02:26
arkadaşlar giden gitti artık..ne kdr üzülsekde yapacak bişey yok..önümüze bakmak zorundayız..giden isimlerin çogu Galatasaray için çok büyük işler yapmış oyuncular..ama elden bişey gelmyor..karar kallinindir..

El Barto
26.Temmuz.2006, 02:28
Evet Toraman memnun değil sağ bekte oynamaktan ama işte burada benim dediğim sığ fikirli yöneticiler giriyor devreye. Hangi Beşiktaş taraftarı Toraman'ın sağ bekte oynamasına karşı çıkar. Bence kimse sesini çıkarmaz. Yönetiminde Avrupa'da başarı gibi bir düşüncesi olmayanıca oyuncunun o mevkide göstereceği performanstan çok günü kurtarmaya bakıyorlar.

Şimdi yönetime sorsan desen ki başkan bize bir sağ bek lazım. Olur mu yahu diyecek Milli takımda oynayan İbrahim Toraman varken böyle bir transfer gereksiz.

Yani top süremiyormuş, hücumda yokmuş bunlar hikaye. Zaten kanatları kullanabilen bir takım vasfına sahip olmayacak gibi Beşiktaş olsada bütün yük sağ ve sol açıkta yani önde oynayan elemanlara yani Tello ve Yozgatlı olacak sanırım.

Sol bekide Üzülmez ile kapatacaklar. Ortada yeni transfer zaten Zan var.Orayıda o toplayacak. Ama sorun şu ki Ertuğrul hoca tek mi çift mi ön libero ile oynayacağı. Eğer Kayseriyi oynattığı gibi tek ön libero ile oynatırsa Serdar'a yazık edebilir. Umarım Cisse ile Serdar'ı çift ön libero olarak düşünüyordur.

Bu arada hazırlık maçlarını seyredemedim belkide takım böyle oynuyor ama bu sene en merak edilen ve ihtiyaç duyulan bence Delgado ve Ricardinho'nun performansları. Eğer iyi bir performans ortaya koyarlarsa Beşiktaş bu kadrosuyla takviyeye ihtiyaç duymadan şampiyonluğa oynar.

Tabii birde İnönü'de artık puan kaybetmemek lazım... :)

gahanthegod
26.Temmuz.2006, 02:38
Evet Toraman memnun değil sağ bekte oynamaktan ama işte burada benim dediğim sığ fikirli yöneticiler giriyor devreye. Hangi Beşiktaş taraftarı Toraman'ın sağ bekte oynamasına karşı çıkar. Bence kimse sesini çıkarmaz. Yönetiminde Avrupa'da başarı gibi bir düşüncesi olmayanıca oyuncunun o mevkide göstereceği performanstan çok günü kurtarmaya bakıyorlar.

Kesinlikle. Onlara gore CL'de gruplara kalalim bir de 0 cekmeyelim yetecektir muhtemelen. UEFA'ya kalsak da bence cikamayiz yine gruplardan. 1. torba girdigimizde cikamadik, simdi mi cikacagiz :)

Şimdi yönetime sorsan desen ki başkan bize bir sağ bek lazım. Olur mu yahu diyecek Milli takımda oynayan İbrahim Toraman varken böyle bir transfer gereksiz.

Yani top süremiyormuş, hücumda yokmuş bunlar hikaye. Zaten kanatları kullanabilen bir takım vasfına sahip olmayacak gibi Beşiktaş olsada bütün yük sağ ve sol açıkta yani önde oynayan elemanlara yani Tello ve Yozgatlı olacak sanırım.

Dogru dedigin ne yazik ki. Zaten benim dediklerim kendi dusuncelerim, yonetimin benim, senin gibi dusunme ihtimali yok. Ama su kesin ki, sol taraf daha iyi isleyecek bu sezon. Ibo [yeryuzunde en sevdigim oyuncudur] kendini gelistirmesi gerektigini 30 yasinda farketti ve ortalar yapmaya basladi. 33 yasinda su an ve normalde sadece yurumeye kullandigi sag ayagiyla orta bile acabiliyor.

Sol bekide Üzülmez ile kapatacaklar. Ortada yeni transfer zaten Zan var.Orayıda o toplayacak. Ama sorun şu ki Ertuğrul hoca tek mi çift mi ön libero ile oynayacağı. Eğer Kayseriyi oynattığı gibi tek ön libero ile oynatırsa Serdar'a yazık edebilir. Umarım Cisse ile Serdar'ı çift ön libero olarak düşünüyordur.

Zor oyle birsey. Yoksa Yozgatli, Delgado, Rico, Tello.. Bunlar nereye sigacak :) Anca 3-6-1 oynamamiz lazim. Serdar sagbek oynar oynarsa. Hazirlik maclarinda oyle oynadi.

Bu arada hazırlık maçlarını seyredemedim belkide takım böyle oynuyor ama bu sene en merak edilen ve ihtiyaç duyulan bence Delgado ve Ricardinho'nun performansları. Eğer iyi bir performans ortaya koyarlarsa Beşiktaş bu kadrosuyla takviyeye ihtiyaç duymadan şampiyonluğa oynar.

E Delgado oynasin artik bir zahmet. :)

Tabii birde İnönü'de artık puan kaybetmemek lazım... :)

Aslinda gecen sene cok iyiydik Inonu'de. 11 Kasim 2006 - 5 Mayis 2007 arasi Inonu'de resmi maclarda berabere bile kalmadik. Fener maci bozdu seriyi.

El Barto
26.Temmuz.2006, 02:43
Kesinlikle. Onlara gore CL'de gruplara kalalim bir de 0 cekmeyelim yetecektir muhtemelen. UEFA'ya kalsak da bence cikamayiz yine gruplardan. 1. torba girdigimizde cikamadik, simdi mi cikacagiz

İşte yönetimde bu zihniyet olduktan sonra 10 sene Türkiye'de şampiyon olsunlar kime ne. Biraz vizyonu genişletmek lazım. Artık başarı sadece Türkiye sınırları içerisinde düşünülmemeli.

Dogru dedigin ne yazik ki. Zaten benim dediklerim kendi dusuncelerim, yonetimin benim, senin gibi dusunme ihtimali yok. Ama su kesin ki, sol taraf daha iyi isleyecek bu sezon. Ibo [yeryuzunde en sevdigim oyuncudur] kendini gelistirmesi gerektigini 30 yasinda farketti ve ortalar yapmaya basladi. 33 yasinda su an ve normalde sadece yurumeye kullandigi sag ayagiyla orta bile acabiliyor.

İbrahim gerçekten benimde çok sevdiğim bir oyuncu ve gerçekten kendini çok fazla geliştiriyor. Umarım bu sezonda iyi performans sergiler ve artık yavaş yavaş toplar eşyalarını. :)

Zor oyle birsey. Yoksa Yozgatli, Delgado, Rico, Tello.. Bunlar nereye sigacak Anca 3-6-1 oynamamiz lazim. Serdar sagbek oynar oynarsa. Hazirlik maclarinda oyle oynadi.

Bir kere Rico ve Delgado'dan biri mutlaka yedek kalacak. Yoksa zor. Sağda Yozgatlı Solda Tello ortada Cisse ve Serdar önlerinde Rico veya Delgado bence Beşiktaş için şimdiki kadro yapısıyla çok ideal.

C h A o S
26.Temmuz.2006, 03:23
giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir.Biz gideni değil, giden bizi kaybetmiştir.

uAburak89
26.Temmuz.2006, 03:58
Morientes ve Kuranyi transferlerinden istediği sonucu alamayan Galatasaray gözünü Blackburn Rovers'ın Güney Afrikalı yıldızı Benni McCarthy dikti

Lig Tv'nin haberine göre Tugay Kerimoğlu ile takım arkadaşı olan McCarthy için transfer girişimlerinde bulunmaya hazırlanan Galatasaray'ın önündeki en büyük engelin McCarthy'nin yüksek bonservis bedeli olduğu bildirildi.

Takımıyla 2010'a kadar sözleşmesi olduğu belirtilen McCarthy için bonservis bedelinde indirime gidilememesi halinde sarı kırmızılıların bu futbolcuyu kiralama formülüne gideceği öne sürüldü.
Benni McCarthy geçen yıl attığı 18 golle Chelsea'nin yıldızı Didier Drogba'nın ardından Premier Lig'de en çok gol atan futbolcu olmuştu.

Lig TV

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 04:02
macharty ile ilgilenen büyük bikaç takım var diye duymuştum yanılmıyorsam..ayrıca bonservis bedeli bizi kesebilir..bence transferi daha mantıklı olacak isimler üzerinde durmalıyız

BlackEagle19o3
26.Temmuz.2006, 04:04
McCarthy çok iyi oyuncu.Alınırsa faydalı olur:)

BlackEagle19o3
26.Temmuz.2006, 04:05
Necatiyi ne yapcak Fenerbahçe.Yerli golcüye ihtiyaç yok alınırsa yabancı alınır:)

Aşk-ı Şehir
26.Temmuz.2006, 04:25
McCarthy çok iyi oyuncu.Alınırsa faydalı olur:)

öylede kardeş zor bir transfer ;;)

Maksic
26.Temmuz.2006, 04:36
ligler başlıyacak elimizi çabuk tutmamız gerek şu işi bitirsek çok iyi olucak

Omerdinho
26.Temmuz.2006, 04:46
http://www.fenerbahce.org/resimler/clearpixel.gifKaptanımız Alex
26 Temmuz 2007 Perşembe

http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2007-07-05_alex288.jpg
Bugün, akşam antrenmanı öncesi Samandıra'da biraraya gelen takımımız ve teknik kadro, Brezilyalı oyuncumuz Alex de Souza'nın Fenerbahçe Profesyonel Futbol takımı kaptanlığına getirilmesine karar verdi. Toplantıda kısa bir konuşma yapan Alex kaptanlık yapmaktan mutluluk duyacağını ve "Takıma yeni katılan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.
Profesyonel Futbol Takımımızın ikinci kaptanı ise Semih Şentürk seçildi.

cococha
26.Temmuz.2006, 04:48
Chelsea almaya calisti alamadi Bennie'yi biz nasil alalim?

Aşk-ı Şehir
26.Temmuz.2006, 04:51
Chelsea napsın kardeş Benni Maccarthy'İ ???

Valla hiç bir şey duymadım bu konuyla ilgili ;;)

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 04:56
Çok iyi karar ..Mehmet Aurelio kaptanlık teklifini kabul etmediğine göre en uygun isim Alexdi

eXcitinG
26.Temmuz.2006, 04:59
TartışmaLarınızı okudum.İkinizde güzeL yorumLar yazmışsınız bende bi kaç bişey ekLeyeyim :)

ALi tandoğandan sağ açık feLan oLmaz.GençLerde sağ açık oynadı tamam ama iyi orta yapabiLme dışında ne topLa o kadar iyi gidebiLiyor ne adam eksiLtmesi çok iyi Form tutmuş bir yozgatLı ki Form tutmuş haLi ve İstikrarLı oLursa MiLLi takımda da banko oynar.O yüzden aLiye gerek biLe yok bence. Anca aLternatif oLabiLir sakatLık ceza vs durumLarda.Sağ bekte ise bu yıL mecburiyetten Toraman oynayacak.Bence bu böLgede Serdar oynasa bir kaç maç sonra performansını katLayarak oynar ve Ön Libero deniLen mevkii de gösterdiği performansı tekrar gösterebiLir.Toramanın orda oLması sağ hat hücumLarımızda biraz sıkıntı yaşanması demek oLsada aynı şekiLde ters orantıda savunmada artı demek oLucak.

DeLgado ve Rico için basa basa ikiside geçen yıL taktik kurbanı oLduLar dedim.Bu yıL şimdi ikiside istedikLeri mevkii de değişmeLi oynayacakLar ve ben özeLLikLe deLgado nun bu rahatLık ve sezon öncesi formu iLe patLayacağını düşünüyorum.Rico ise kaLitesi ve tecrübesi iLe yine bu takıma çok şeyLer katabiLir.

Avrupa için ise bu kadro iLe ŞL ye kaLırız ama en kötü ihtimaLLe Uefa vizesi aLıp yoLa devam ederiz.Kadroda bir istikrar oLmadığı içinde bu yıL fazLa iLeriLere gidemeyiz.Ama eğer bu kadro ve sistem oturur ve geLecek yıLLarda bunLar muhafaza ediLip üstüne ekLenerek devam ediLirse işte o zaman Avrupada başarı geLir.Bu bütün takımLarımız için aynı.

cococha
26.Temmuz.2006, 05:03
http://www.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=536890.html

Aşk-ı Şehir
26.Temmuz.2006, 05:07
haber çıkabilir kardeş ;;) ama pizzaro-shevchenko-drogba-kalou-robben gibi adamlar varken napsın???

UA dragon
26.Temmuz.2006, 05:11
gelen isim yerini hakeden birirsi olacaktır ama çabuk olması bence takıma ısınması ve UEFA kupasına kadar formunu yükseltmesi için çok önemli

goosfraba
26.Temmuz.2006, 05:16
10 numara Alex'e veriledi mi?

UA dragon
26.Temmuz.2006, 05:20
Roberto Carlos olsa daha iyi olurdu

Slyrian
26.Temmuz.2006, 05:26
bence semihe verilmeliydi

TR.CaPTaiN
26.Temmuz.2006, 05:27
Türkçe bilen biri olsa daha iyi olurdu.

UA dragon
26.Temmuz.2006, 05:27
rico veya degado yerine serdar yedek kalabilir 4-3-2-1 gibi

UA dragon
26.Temmuz.2006, 05:30
alex çok az türkçe biliyor galiba

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 05:38
arkadaslar Selman abi söyleyene kadar hangimiz odemwingie ile ilgilimz oldugunu biliyordu ??? hiçbirimiz...yani kimsenin bilmedigi bi isimde olabilr

Omerdinho
26.Temmuz.2006, 05:39
Türkçe bilen biri olsa daha iyi olurdu.
Alex Türkce biliyor :) Tuncay ve Semih'le sürekli Türkce konustugunu söylemisti..

gahanthegod
26.Temmuz.2006, 06:02
http://www.ntvspor.net/Pages/13144.ASP

Heheh, yok Legro falan.

Ilahi yonetim.

Aşk-ı Şehir
26.Temmuz.2006, 06:03
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçeli Kerim Zengin'i kiraladı
Turkcell Süper Lig’in yeni takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçeli Kerim Zengin ile sezon sonuna dek kiralık olarak anlaşma yaptı.
Lacivert-turunculu kulübün futbol şubesi sorumlusu Kamil Dizar, genç oyuncuyu Fenerbahçe’den 1 sezonluk kiraladıklarını vurgulayarak, bu transferle sağ kanattaki eksikliği giderdiklerini söyledi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Gençlerbirliği, Diyarbakırsporlu Burhan ile 4 yıllığına anlaştı
Gençlerbirliği, Diyarbakırspor’un 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Burhan Eşer ile 4 yıllığına anlaşma sağladı.
Gençlerbirliği’nin, Burhan Eşer’e karşılık Diyarbakırspor’a 1 futbolcu ve 600 bin dolar para vereceği öğrenildi. Burhan Eşer’in, yarın Avusturya kampını tamamlayarak Ankara’ya dönecek olan kırmızı-siyahlı ekibin Ankara’daki tesislerine gelerek resmi sözleşmeye imza atacağı bildirildi.

FeYYaz1989
26.Temmuz.2006, 06:04
http://www.ntvspor.net/Pages/13144.ASP

Heheh, yok Legro falan.

Ilahi yonetim.
Geçmiş olsun Beşiktaşlı dostlarım...
Ama Cole'den sonra alıştık zaten ha,boşverin...:icon_wink:

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 06:08
Gökhan Gönül'ün Alınmasından sonra Kerim'in kiralık gitmesini bekliyordum yönetim çok iyi karar vermiş

Aşk-ı Şehir
26.Temmuz.2006, 06:09
üzüldüm valla iyi bir oyuncuydu keşke gelseydi ;;)

gahanthegod
26.Temmuz.2006, 06:09
ALi tandoğandan sağ açık feLan oLmaz.GençLerde sağ açık oynadı tamam ama iyi orta yapabiLme dışında ne topLa o kadar iyi gidebiLiyor ne adam eksiLtmesi çok iyi Form tutmuş bir yozgatLı ki Form tutmuş haLi ve İstikrarLı oLursa MiLLi takımda da banko oynar.O yüzden aLiye gerek biLe yok bence. Anca aLternatif oLabiLir sakatLık ceza vs durumLarda.Sağ bekte ise bu yıL mecburiyetten Toraman oynayacak.Bence bu böLgede Serdar oynasa bir kaç maç sonra performansını katLayarak oynar ve Ön Libero deniLen mevkii de gösterdiği performansı tekrar gösterebiLir.Toramanın orda oLması sağ hat hücumLarımızda biraz sıkıntı yaşanması demek oLsada aynı şekiLde ters orantıda savunmada artı demek oLucak.

Bunda anlasamayiz, ben tamamen farkli dusunuyorum. :)

DeLgado ve Rico için basa basa ikiside geçen yıL taktik kurbanı oLduLar dedim.Bu yıL şimdi ikiside istedikLeri mevkii de değişmeLi oynayacakLar ve ben özeLLikLe deLgado nun bu rahatLık ve sezon öncesi formu iLe patLayacağını düşünüyorum.Rico ise kaLitesi ve tecrübesi iLe yine bu takıma çok şeyLer katabiLir.

Bence bir arada oynayabilirler. Rico tam bir forvet arkasi adami degil. Zira topu alip ceza alanina sokulan, gordugu yerde vuran, dikine oynayan bir adam degil. Hatta Rico'yu sevmeme ragmen cok kizmisimdir gordugu yerde vurmuyor diye, adam illa pas derdinde. Delgado ise forvet arkasi oynayacak turde. Bence Delgado forvet arkasi, Rico da onun arkasinda orta sahanin gobeginde oynayabilir. Rico saga sola acar oyunu, hucumu yonlendirir. 4-3-2-1. 3'lunun ortasinda Rico. 2'liden biri Delgado biri I.Akin/Burak. Veya 4-4-1-1 falan.

Bir de soyle bir ihtimal var. Rico ve Delgado, ikisi birden forvet arkasi oynar. O da 4-3-2-1 oluyor. Bu seneki cok iyi oynadigimiz ama sanssizlikla & hakemle yenildigimiz Bukres maci gibi.

Avrupa için ise bu kadro iLe ŞL ye kaLırız ama en kötü ihtimaLLe Uefa vizesi aLıp yoLa devam ederiz.Kadroda bir istikrar oLmadığı içinde bu yıL fazLa iLeriLere gidemeyiz.Ama eğer bu kadro ve sistem oturur ve geLecek yıLLarda bunLar muhafaza ediLip üstüne ekLenerek devam ediLirse işte o zaman Avrupada başarı geLir.Bu bütün takımLarımız için aynı.

Su dedigin olsun, sukrederim ben. Yani en kotu ihtimal dedigin sey, 3 senedir yapamadigimiz sey, zira gruplardan 3. olup UEFA'ya akanlar, direk UEFA'daki gruplarin 2. leriyle oynuyorlar. Biz de 3 senedir cikamiyoruz o 5li gruplardan.

Ne diyelim hayirlisi.

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 06:10
Fenerbahçede 11de oynayabilenlerden türkçe konuşan biri kaldı mı :D

Omerdinho
26.Temmuz.2006, 06:11
Türkiye'deki yabanci oyuncular kameralara Türkce konusmaktan cekiniyor cünkü yanlis birsey söylemekten korkuyorlar.

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 06:13
Bence Kaptan illa Türkçe konuşmalı diye bir şey olmamalı

El Barto
26.Temmuz.2006, 06:18
Legro yalan mı olmuş. Zaten bu yönetimden de ancak bu beklenir...

ForsakeN
26.Temmuz.2006, 06:21
Bence Kaptan illa Türkçe konuşmalı diye bir şey olmamalı

Evet olmalı.Kaptan dediğin hakemle de konuşabilmeli.Hakemlerimizin çoğunun İng. bilmediğini düşünürsek bu şart olur.Ayrıca kaptan hem tüm takım tarafından sevilen hem de hırslı bir oyuncu olmalı.Alex de hırs yok.Türkçe zayıf.Bence yanlış karar.Tümer veya Önder olmalıydı

El Barto
26.Temmuz.2006, 06:22
bence semihe verilmeliydi

Eee ozaman sahaya kim kaptan olarak çıkacak. :p
Tamam Semih'e yedek kulübesinin kaptanlığını verirler.

Sekopej
26.Temmuz.2006, 06:28
Transfer haberleri konusu arkadaşlar, kaptanlıkla ilgili artık mesaj görmek istemiyorum bu konuda...

Ilhan
26.Temmuz.2006, 06:28
Saçmalık üstüne saçmalık. Rezalet tam kelime ile rezalet. Çulsuz 5 kuruşsuz yönetim!

UA dragon
26.Temmuz.2006, 06:49
cole ve legro işi yattı mı?????

UA dragon
26.Temmuz.2006, 06:50
iyi olsunda isi farketmez

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 06:55

legro yüksek maliyeti nedeniyle yatmış..gerçekten çok şaşırdm

cole işi gündemde diye bliyorum ama sanırsam öncelik stoperde olur..ertuğrul hoca stoper istiyo çünkü

Emmanuel
26.Temmuz.2006, 07:02
çoğu yerde Humberto Suazo ile ilgilendiğimiz yazıyo eğer alabilirsek iyi olur ama ne kadar doğru orasını bilemeyiz..

C h A o S
26.Temmuz.2006, 07:02
ister tanınan bir adam istersede 3.ligden bir adam. yeterki takımdan ayrılan forvetlerin yerini fazlasıyla doldursun yeter. yoksa...

serhat1616
26.Temmuz.2006, 07:12
değerli galatasaraylı kardeşlerim aranıza yeni katılan bir kişi olarak tüm samimiyetimle sizlerle bilgilerimi paylaşacağım.kesinlikle bunu yanlış anlamayın avrupa futbolu bilgim son derece müthiş.gün gün transferleri takip etmeye özen gösteririm.öncelikle aranıza katıldığım için son derece mutluyum.saygılarımla.

Emmanuel
26.Temmuz.2006, 07:12
bursaspor da manchester united ın ilgilendiği biri varmış sercan mıydı neydi bizim için iyi olurdu.. alırsak sonradan iyi bi paraya satabiliriz

Emurafu
26.Temmuz.2006, 07:16
Mahmut HANEFİ Ve Yiğitcan ERDOĞAN ORDUSPORda..!

http://futbol.milliyet.com.tr/Images/OyuncuFotograf/231.jpghttp://img339.imageshack.us/img339/4199/625zl8.jpg (http://imageshack.us)

Orduspor dış transferde Fenerbahçespor Kulübünden Mahmut HANEFİ ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor' dan Yiğitcan ERDOĞAN ile 1'er yıllık sözleşme imzalanmıştır....

Kaynak:Orduspor resmi site

Görüşülenler.................

1. Ergün PENBE
2. Mahmut HANEFİ
3. Eser ALTIN
4. Ali SAKAL
5. Ümit TÜTÜNCİ
6. Volkan KOÇALOĞLU
7. Ferhat ODABAŞI
8. İlhan ŞAHİN

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 07:20
değerli galatasaraylı kardeşlerim aranıza yeni katılan bir kişi olarak tüm samimiyetimle sizlerle bilgilerimi paylaşacağım.kesinlikle bunu yanlış anlamayın avrupa futbolu bilgim son derece müthiş.gün gün transferleri takip etmeye özen gösteririm.öncelikle aranıza katıldığım için son derece mutluyum.saygılarımla.

hoşgeldiin aramıza...

beyler ben humberto suazo işi türk basınının saçmalıgı

adam daha geçen aylarda monterreye transfer oldu..daha yeni ya bu kdr uydurma olmaz gerçekten bazen bu basından utanyorm

serhat1616
26.Temmuz.2006, 07:26
öncelikle şöyle gsmizin bu sezonki transfer hamlelerine bakarsak.en iyi transfer kesinlikle kallidir.lincoln-linderoth hamleleri cuk diye oturmuştur.servet-volkan-orkun süper ligde mevkiilerinde en kaliteli isimlerden.bouzidi ligler başlayınca değerlendirme yapacağım.serkan-barış çok önemli hamleler potansiyelleri mükemmel değerlendirise gsmiz tarihinde hiç olmadığı kadar bu transferlerden hem sportif başarı hemde maddi açıdan faydalanabilir.

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 07:27
Kerim büyükşehir belediyeye kiralanmış yönetim iyi karar verdi bence bu konuda

Oghuse
26.Temmuz.2006, 07:30
hoşgeldiin aramıza...

beyler ben humberto suazo işi türk basınının saçmalıgı

adam daha geçen aylarda monterreye transfer oldu..daha yeni ya bu kdr uydurma olmaz gerçekten bazen bu basından utanyorm

Yanlız kıtalararası durumlarda bazen kolaylık sağlayabiliyorlar.Çünkü Güney Amerika'da liglerin başlagıç tarihleri farklı..

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 07:31
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca arkadaşlar gezerken odemwingie ismini gördüm.nedir aslı bu futbolcuyu yakından tanıyorum nijeryalı ve lillede oynuyor.paylaşımınızı bekliyorum.

serhat kardeş..odemwingie bi ara Gsnin gündemine gelmiş bir oyuncuydu..bunu basın bilmiyordu yazamadı..bunu Selman abimiz forumda açıkladı..ama odemwingie rusyaya transfer oldu..olay bu ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yanlız kıtalararası durumlarda bazen kolaylık sağlayabiliyorlar.Çünkü Güney Amerika'da liglerin başlagıç tarihleri farklı..

ama yinede pek de mantıklı gelmiyor..hani o da gittigi takımda yeni bir ümit olarak yeni bir tranfer olarak gitti..yani aklım pek almıyor..ama bi mucize olurda gelirse bu yılın en bomba tranferlerinden biri olur orası kesin

Del Piero_10
26.Temmuz.2006, 07:34

Del Bosque paraların üzerine yattı,transferlerde yattı.

serhat1616
26.Temmuz.2006, 07:37
aranızda kulübe yakın gsli kardeşlerim varmı?böylece paylaşımlar açısından daha sağlıklı faydalar sağlayabiliriz.

Oghuse
26.Temmuz.2006, 07:47
serhat kardeş..odemwingie bi ara Gsnin gündemine gelmiş bir oyuncuydu..bunu basın bilmiyordu yazamadı..bunu Selman abimiz forumda açıkladı..ama odemwingie rusyaya transfer oldu..olay bu ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ama yinede pek de mantıklı gelmiyor..hani o da gittigi takımda yeni bir ümit olarak yeni bir tranfer olarak gitti..yani aklım pek almıyor..ama bi mucize olurda gelirse bu yılın en bomba tranferlerinden biri olur orası kesin

Bende transfer olmasını isterim gerçekten yetenekli oyuncu istatistikler yalan söylemez.Ancak bende umutsuzum. :(

ThersoN
26.Temmuz.2006, 07:48
..................

2 gündür ağlıyorum
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/Carrusca009_2507.jpgGalatasaray beni çok arayacak" diyerek sözlerine başlayan Carrusca, Cimbom'dan ayrıldığı için 2 gündür ağladığını ve içinin buruk olduğunu ifade etti

Arjantinli, "Kader böyleymiş. Koca bir sezon geçti, bir maçta 90 dakika forma giydim, oda kupa maçı idi. Teknik direktör Erik Gerets beni kadroda hiçbir zaman düşünmek istemedi. Çünkü onun ülkesinden değildim. Kendisi ülkesinden biri olsaydım, şimdi G.Saray'dan ayrılmak zorunda kalmazdım" dedi. Sarı kırmızılı takımda Feldkamp döneminin başlamasından sonra Alman teknik adamla tanışmadığını sözlerine ekleyen genç oyuncu, "Ne yalan söyleyeyim, sakatlığım boyunca gerekli ilgiyi görmedim. Şimdi sakatlıktan kurtuldum. Önce River Plate beni çağırdı. Ancak Boca Juniors daha ağır bastı. Gelecekte bir sürpriz olacak, G.Saray beni tekrar almak isteyecek.

Çok üzüntülüyüm

Boca Juniors forması altında başarılı olacağım. Milan gibi takımlarda forma giyeceğim. O zaman beni görecekler. Ancak iş işten geçmiş olacak. Aslında burada çok iyi arkadaşlarım oldu, onlardan ayrılmam da ayrı bir üzüntü" diye konuştu. .......
Gerets'in kendisini oynatmaması hakkında saçmalamış

serhat1616
26.Temmuz.2006, 07:50
kardeşlerim bir gsli olarak ben bu sene bjknın en iyi transferini ertuğrul hoca olarak değerlendiriyorum.ancakkkkkk bjk kötü yolda.yaptığı iki yabancı transferinin ne kadar kötü olduğunu ligler başlayınca görürüz inş.ayrıca cissenin bonservisi ile birlikte tüm maliyeti 3 senede 6.5 m avro ediyor.cisseden daha iyi bu paraya getirilecek fransada en az 6 ön libero sayabilirim.

UA dragon
26.Temmuz.2006, 08:20
carrusca'nın fiziği kötü diye gitti ikili mücadelelerde çok top kaybediyordu.bi de sakatlığından dolayı feldkamp onu izleyemeyince gitmesini istedi

serhat1616
26.Temmuz.2006, 08:21
gsmiz için ne haberler geçti ya şu medyada.saviola-kuranyi-santa cruz-morientes-baptista-lima-suazo-nilmar-gökhan ünal- sadece bazıları.ancak bunların içinde bana öyle geliyorki sanırım nilmar gelecek.

UA dragon
26.Temmuz.2006, 08:24
salgado-soldado-podolski-rohmendal-castillo bunları unutma
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/07/26/im/6F07245EC15C1A4D8D4E1D20b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifCarrusca Ülker'i bekliyor

GALATASARAY'IN göndermek istediği Carrusca gün sayıyor. Şu anda iyileşmesine rağmen takımdan ayrı çalışan genç futbolcuya ülkesi Arjantin'den iki kulüp resmi teklif yaptı. Bu oyuncuyu çok isteyen Boca Juniors'un 2 milyon dolar önerdiği belirtilirken, Cimbom, Carrusca'nın 2.5 milyon dolarlık maliyetini karşılayan Ülker'in http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)kararını bekliyor.

kaynak:fotomaç
erdem bu arada emrah abi nerde biliyormusun???
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Lincoln ayakta alkışlandı!..

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, geçen sezondan kalan 5 maçlık seyircisiz oynama cezasına alışmaya çalışıyor. Sarı-kırmızılılar, bu akşamki antrenmanı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, taraftarlara kapalı olarak gerçekleştirirken, iki takım halinde çift kale maç yaptı.
Antrenman maçında Orkun, Sabri, Bouzid, Song, Volkan, Arda, Lincoln, Linderoth, Ayhan, Serkan ve Ümit'ten oluşan yeşil takım, Fırat, Servet, Emre, Tomas, Anıl, Mehmet Topal, Mehmet Güven, Hasan Şaş, Ferhat, Okan ve Özgürcan'dan oluşan kırmızı takımı 7-2 yendi.
20'şer dakikalık 2 devre halinde yapılan maçta galip takımın gollerini Song, Lincoln (3), Serkan ve Ümit (2) atarken, kırmızı takımın golleri ise Ferhat ve Özgürcan'dan geldi.
Rüzgarlı bir havada yapılan antrenman maçında teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, oyunu sık sık durdurarak hata yapan oyuncularını uyarırken, Alman çalıştırıcı, özellikle futbolcularının ayaklarında fazla top tutmamalarını istedi.
-LINCOLN ŞOV YAPTI-
Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve yönetim kurulu üyelerinin de izlediği antrenman maçında yeni transferlerden Lincoln, sergilediği oyunla adeta şov yaptı.
Brezilyalı oyuncu, ara pasları, asistleri ve attığı 3 golle müsabakaya damgasını vurdu.
Lincoln'un ilk golünü başkan Canaydın ve yönetim kurulu üyeleri ayakta alkışladı.
-FELDKAMP'TAN AÇIKLAMA-
Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, maç sonrası yaptığı açıklamada, mevcut kadrodan 3-4 oyuncunun daha gönderilebileceğini söyledi.
Alman çalıştırıcı, transferlerle ilgili yorum yapmak istemediğini vurgulayarak, şunları kaydetti:
''Şu an zaten 6 yabancı oyuncumuz var. Eğer alacaksak bu yerli bir futbolcu olmalı. İyi düşünmemiz gerekiyor. Yoktan varedemeyiz. Önümüzdeki dönemde 3-4 arkadaşla daha yolları ayırabiliriz. Şu an herhangi bir gelişme yok.''
Bir soru üzerine, yeni bir yabancı oyuncu alabilmeleri için Carrusca ya da başka bir yabancı oyuncunun sözleşmesinin sonlandırılması gerektiğini ifade eden Feldkamp, ''Ama şu an öyle bir durum söz konusu değil. Carrusca şu an zaten sakat ve kendisinden pek faydalanamıyoruz'' dedi.
Antrenman maçında iyi bir performans gösteren Lincoln hakkında yorum yapmak istemediğini, ancak Hasan Şaş ve Serkan'ı çok beğendiğini kaydeden Feldkamp, ''Yeşil ya da kırmızı takımlar, benim kafamda biçimlendirdiğim takımlar değildi. Her iki takımda da iyi oyuncular vardı. Öte yandan takımda sakatlıkları bulunan futbolcular da var. Özellikle Hakan, Uğur ve Aydın bize güç katacaklardır'' diye konuştu.
Bir gazetecinin, ''UEFA Kupası maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağınıza dair söylentiler var. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?'' biçimindeki sorusu üzerine de Feldkamp, ''UEFA Kupası maçlarını burada oynamak için biraz daha beklemeliyiz. Tercih hakkım olursa kendi stadımızda olmasını isterim. Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamaktansa FB Şükrü Saracoğlu veya BJK İnönü statlarını tercih edebiliriz'' diye konuştu.

Kaynak: AA

UA dragon
26.Temmuz.2006, 08:29
en iyisini yapmışlar futbolcunun gelişmesi için kiralanması gerekliydi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/07/27/im/04F8ED4F82935E459017ADACb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifAteş'i biz kapalım
Sarı-lacivertliler, G.Saray ile yolları ayrılan golcü için "F.Bahçe'de eski formunu yakalar ve takıma güç katar" görüşünde.

G.Saray Teknik Direktörü Feldkamp'ın takımdan gönderdiği Necati Ateş ile Fenerbahçe arasındaki flört devam ederken, sarı-lacivertli taraftarlar golcü futbolcunun transfer edilmesinden yana. F.Bahçeli taraftarlar "Necati eski havasını kaybetti ama eğer F.Bahçe'ye gelirse yeniden parlak günlerine döner ve takıma büyük katkı http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)sağlar. Necati hırslı oyunuyla da takımın ateşleyicisi olur" dediler.

M'GLADBACH'I REDDETTİ
F.Bahçeli yöneticilere "Futbolumun en verimli çağındayım. Beni alırsanız bir sezonda 20 gol atarım" diyen Necati, şimdi Zico'nun kararını bekliyor. Zico'nun istemesi halinde F.Bahçe, Necati için G.Saray'ın kapısını çalacak. Tecrübeli golcünün G.Saray ile 2010 yılına dek sözleşmesi var. Bu arada Necati, Borussia Mönchengladbach'ın 1 milyon euro'luk önerisini "2. ligde oynamam" diyerek kabul etmedi.

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 08:37
salgado-soldado-podolski-rohmendal-castillo bunları unutma
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/07/26/im/6F07245EC15C1A4D8D4E1D20b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifCarrusca Ülker'i bekliyor

kaynak:fotomaç
erdem bu arada emrah abi nerde biliyormusun???

Kaynak: AA[/FONT][/COLOR]
[/CENTER]

kardesm Emrah abi şuan msnde
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu arada kalli yabancı almamz içn carruscayı göndermeliyz şuan kadromuzda 6 yabancı var demiş..iyide bu adamn çıkan yeni karardan haberi yokmu yav :S:S

ThersoN
26.Temmuz.2006, 08:43
carussca boca'da ikinci ribery olursa galatasaray'ın hiç bir suçu yok bu durumda =)
river ile boca bu adamı neden bu kadar cok istiyor anlayamadım acıkcası

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 08:46
eger biraz istekli olup antremanlarda kendini gösterseydi forma şuan ondaydı..çok iyi bi yetenek ama iş yetenekli olmakla bitse sergen futbolu real madrid de bırakırdı..

Emurafu
26.Temmuz.2006, 08:51
Canaydın, Lincoln'ü ayakta alkışladi

Özhan Canaydın ve yönetim kurulu üyelerinin de izlediği antrenman maçında yeni transferlerden Lincoln, sergilediği oyunla adeta şov yaptı..

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, geçen sezondan kalan 5 maçlık seyircisiz oynama cezasına alışmaya çalışıyor.

Sarı-kırmızılılar, bu akşamki antrenmanı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda,
taraftarlara kapalı olarak gerçekleştirirken, iki takım halinde çift kale maç
yaptı.

Antrenman maçında Orkun, Sabri, Bouzid, Song, Volkan, Arda, Lincoln,
Linderoth, Ayhan, Serkan ve Ümit'ten oluşan yeşil takım, Fırat, Servet, Emre, Tomas, Anıl, Mehmet Topal, Mehmet Güven, Hasan Şaş, Ferhat, Okan ve Özgürcan'dan oluşan kırmızı takımı 7-2 yendi.

20'şer dakikalık 2 devre halinde yapılan maçta galip takımın gollerini Song,
Lincoln 3, Serkan ve Ümit 2 atarken, kırmızı takımın golleri ise Ferhat ve
Özgürcan'dan geldi.

Rüzgarlı bir havada yapılan antrenman maçında teknik direktör Karl Heinz
Feldkamp, oyunu sık sık durdurarak hata yapan oyuncularını uyarırken, Alman çalıştırıcı, özellikle futbolcularının ayaklarında fazla top tutmamalarını
istedi.

LINCOLN ŞOV YAPTI

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve yönetim kurulu üyelerinin de izlediği antrenman maçında yeni transferlerden Lincoln, sergilediği oyunla adeta şov yaptı.

Brezilyalı oyuncu, ara pasları, asistleri ve attığı 3 golle müsabakaya
damgasını vurdu. Lincoln'un ilk golünü başkan Canaydın ve yönetim kurulu üyeleri ayakta alkışladı..

Bana göre yeşil takım gercek ilk onbir olabilir...............

Oghuse
26.Temmuz.2006, 08:53
Evet benimde aklıma o geldi yeşil takım büyük olasılıkla ilk 11 olacak veya ilk 11'e yakın bir kadro..

Emurafu
26.Temmuz.2006, 08:54
Beşiktaş kulübü transfer çıkmazında

Beşiktaş'ta transfer belirsizliği koruyor.. Ruben Gonzalez'de çıkan pürüzler sonrası Juventuslu oynayan Nicola Legrottaglie transferinde de pürüz çıktı..

Siyah beyazlı kulübün yetkilileri, son bir hafta içinde önce Racing Santander'de forma giyen Ruben Gonzalez ile anlaşmak için İspanya gitmiş, ancak son anda çıkan pürüzlerin ardından bu transferi gerçekleştirememişti.

Son olarak Juventus'ta oynayan Nicola Legrottaglie ile dün akşam saatlerinde kesin anlaşmaya vardıkları öğrenilen ve bu bilgiyi doğrulayan siyah beyazlı yöneticiler, bugün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan üçlü zirvenin ardından İtalyan oyuncunun transferini askıya almaya karar verdiler.

Başkan Yıldırım Demirören, Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot ve teknik dirkektör Ertuğrul Sağlam'ın bugün tesislerde yaptığı toplantıda, Nicola Legrottaglie'nin maliyetinin yüksek olduğuna karar verildi.

Ayrıca Legrottaglie'nin 31 yaşında olması ve geçen sezon Juventus formasıyla Serie B'de 10 maçta forma giymesi, bu transferin askıya alınmasının diğer sebebleri olduğu kaydedildi.

Bu gelişme üzerine Beşiktaş yönetiminin tekrar arayışa girerek, transfer listesinde bulunan diğer oyuncular üzerine yöneleceği öğrenildi..
Kaynak. DHA

Ben bu beşiktaslı yöneticileri anlamıyorum stoper almak sanki o kadar ucuz hem iyisini istiyorsun hemde fiyatı pahallı buluyorsun bence iyi adam kactı:....

ThersoN
26.Temmuz.2006, 08:55
öyleye benziyor =)

Emurafu
26.Temmuz.2006, 08:58
Yeşil takım bence ilk on bir iskeleti olacak kalli de onu üstünde bazı degisiklikler yapacak bence mesela forvet gelecek........

serhat1616
26.Temmuz.2006, 09:01
bana göre de yeşil takım ideal 11i oluşturacak gibime geliyor.burada ayhan ismi üzerinde tartışılabilir.ama onu da kalli gibi bir sistem adamı hem ofans hemde defansif yönleri olduğu için oynatacaktır herhalde.zaten kalli çıktığı tüm hazırlık maçlarında sahaya sürdüğü 11lerde şu mesajı vermedimi?TOPLU HÜCUM-TOPLU SAVUNMA

Emurafu
26.Temmuz.2006, 09:07
Ayhan kallinin sistemine cok uyuyor kalli kosan ve savasanlari sever ayhanda hepsi var

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 09:08
ayhan sag açk oynayacaksa biraz tartışılabilr..ama farklı görevleri alacaksa orası ayrı tabi..iskelet belli oldu..hiç de fena degil...ztn akıllarda olan da buydu..istanbuldaki hazırlık maçları görmek istedigimiz Gs yi görmemizi saglyacak

BlackEagle19o3
26.Temmuz.2006, 09:22
E yuh artık.Transfer yapcaklarsa yapsınlar.Yönetimiz bizi rezil mi etmek istiyor,:(

UA dragon
26.Temmuz.2006, 09:23
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/07/27/im/90D466BC43F1BF4AA05C5AF2b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifMcCarthy Cimbom'a

Galatasaray'da forvet arayışları tam gaz devam ederken, her gün yeni bir bomba isim gündeme geliyor. Sarı-kırmızılı yöneticiler, dün de Feldkamp'ın önerdiği Benni McCarthy için harekete geçti. Blackburn Rovers'ta forma giyen 30 yaşındaki Güney Afrikalı forvet geçen sezon 18 gol attı.

Chelsea ile yarışıyor

Mourinho'nun çok beğendiği ve almak istediği McCarthy'yi renklerine katmayı planlayan sarı-kırmızılı yöneticiler, Blackburn Rovers'ı ikna etmek için büyük çaba harcıyor.

HER fırsatta "Lincoln'ü gölgede bırakacak" bir golcü transfer edeceklerini ifade eden sarı-kırmızılı yöneticiler, Blackburn Rovers'ın başarılı forveti Benni McCarthy'nin de peşine düştü. Kevin Kuranyi, Morientes, Roque Santa Cruz gibi oyunculardan beklediği karşılığı bulamayan Galatasaray, rotasını bu kez İngiltere'ye çevirdi ve eski oyuncusu Tugay http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)Kerimoğlu'nun da yakın arkadaşı olan Güney Afrikalı yıldızı almak için harekete geçti.

KESENİN AĞZINI AÇTI
Öncelikle bu futbolcuyu bonservisiyle transfer etmek isteyen ancak olumsuz yanıt alan Galatasaray, McCarthy'yi en azından 1 yıl kiralık olarak renklerine katmayı hedefliyor. Ama bu da çok kolay görünmüyor. Chelsea'nin hocası Jose Mourinho'nun da istediği yıldızı Blackburn kulübü bırakmaya yanaşmıyor. Cimbom, oyuncuya yıllık 3.5 milyon euro gibi astronomik bir ücret önererek bu sorunu aşmayı planlıyor.

Emurafu
26.Temmuz.2006, 09:24
G.Saray'dan kaleci atağı

Feldkamp kaleye de takviye yapılmasını istedi; yöneticiler Bolton'un kalecisi Jussi Jaaskelainen'in menajeri ile görüştüler. 32 yaşındaki Finli eldivenin bonservisi 5 milyon pound.

Kaleye takviye

Kalli'nin Aykut ve Orkun'u yeterli bulmamasının ardından arayışlara başlayan G.Saray, Finli eldiveni gündemine aldı.

SEZGİN AÇIKLAMIŞTI
Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in "Sadece forvet değil, farklı mevkilere de oyuncu alabiliriz" demesinin ardından Galatasaray'ın kaleci aradığı da ortaya çıktı. Aykut ve Orkun'u yeterli bulmayan Feldkamp'ın tecrübeli bir file bekçisi alınmasını istediği belirtilirken, sarı-kırmızılı
ekibin Jussi Jaaskelainen'in peşinde olduğu bildirildi.

BOLTON YÜKSEK UÇTU

Gelecek sezon sözleşmesi sona ermesi nedeniyle Bolton Wanderers 32 yaşındaki file bekçisini göndermeyi planlarken, bonservisi için 5 milyon pound istiyor. Bu fiyatı fazla bulan sarı-kırmızılı ekip, İngilizlerden indirim talep etti. İki kulüp arasındaki görüşmelerin menajerler aracılığıyla sürdüğü belirtildi.

KAYNAK:Fotomac ve lig tv

Fotomac haberi ligtv den almıs

Eger kaleci alınırsa ki hiç sanmıyorum ozaman işler kötü ye gider ama bence yalan,Maccarty kiralık gelecek ise hiç almayalım vaybe lig tv ve fotomac baya sallamaya basladı

UA dragon
26.Temmuz.2006, 09:26
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/07/27/im/AD35E8A735214147A7E74722b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifYok daha neler!

Kayserispor'un menajeri Süleyman Hurma, "Gökhan ve Mehmet Topuz'a karşılık G.Saray'ın Necati, Hasan Kabze, Cihan, Orhan artı 1 milyon dolar teklif ettiği yazılıyor. Bize tüm G.Saray'ı verseler bu oyuncuları satmayacağız. Üstelik bize böyle bir teklif de gelmedi" dedi. Menajer Hurma'nın bu sözleri G.Saray yönetimini kızdırdı. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Emurafu
26.Temmuz.2006, 09:28
Fotomac Rezaleti buyrun

Suazo geri çevirdi

ŞİLİLİ golcü Humberto Suazo, Galatasaray'a bu sezon gelmesinin zor olduğunu bildirdi. Monterrey'e yeni transfer olduğunu ve onları yarı yolda bırakmak istemediğini belirten yıldız oyuncu, kendisiyle ilgilendikleri için sarı-kırmızılı yöneticilere teşekkür etti

Adamlar attı bir yalan şimdi üstünü kapatmak için suazo tesekkür etti yalanını yazıyor yuh sana fotomac................Fotomaca göre biz zaten 5 forvet almıstık

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 09:32
Emrah abi hep öyle yapıyorlar..geçende de cassano haberini yayınlamıştım ben..bikaç gün sonra bi baktm haberi yine aynı gazete yalanlıyor..gerçekten Türk basınının bu durumda olması çok vahim bi durum :(

UA dragon
26.Temmuz.2006, 09:32
5 az real madrid'den kaliteli forvetlerimiz vardı

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 09:37
burdan anlyacagımz imza atılmadan atılan imzanın mürekkebi kurumadan ..bi transfere inanmak yoook...

Türkiye de malesef böyle :(

Emurafu
26.Temmuz.2006, 09:39
Arkadaslar neymis kaleci ariyormusuz kim cikardi bu haberleri merak ediyorum maclari izledik iki kalecide oyle kurtarislar yaptiki valla birileri ortaligi karsitirmak istiyor buna eminim

erdemzorer10
26.Temmuz.2006, 09:40
kaleci transferi çok saçma olur...biraz olsun güvenmeliyz bu çocuklara ya..gelecek adamn bunlardan ne fazlası olacak..kalecilermiz gayet iyi

Emurafu
26.Temmuz.2006, 09:56
kaleci transferi çok saçma olur...biraz olsun güvenmeliyz bu çocuklara ya..gelecek adamn bunlardan ne fazlası olacak..kalecilermiz gayet iyi
Zaten iyi oldugunu kalli bile söylüyor hazırlık maclarını izledik aykutun reflexle kurtardıgı toplar ne orkunun yaptıgı harıketler ne yuh bu kadar da sallanmaz ya........Kampın yıldızı iki kaleci suan

smileo
26.Temmuz.2006, 12:47
herkese selam arkadaşlar bu ilk mesajım umarım daha çok katılabilirim!

Almanyanın transfermarkt.de sayfasına göre Kuranyi gelecek gibi değil, Schalkeyle Avrupa ve Ligde şampiyonluklar hedefliyor fakat henüz Lincoln ve Hamit Altıntopun yerlerini dolduracak oyuncular transfer edilmediği için bunun zor olduğuna inanıyor!Sık sık Appiah ı övüyor ve gideceği her takıma doping gibi gelir diyor!

Schalke şuan Kuranyiyi satıp kendini uçurumdan aşşağı atmaz!

Ayrıca sayfa içerisinde yapılan yorumlarda Fenerbahçe taş gibi Appiahı niye Kuranyi gibi bir ördekle değişsin deniliyor!

Türkiye ligi şuan küçümseniyor ama bu sene bütün takımlarımızın başarılı olabilecek kadrolar kurmakta olduklarını görüyorum. Umarım en kısa zamanda ***TÜRKİYE*** kelimesini duyduklarında kaçacak delik arar duruma gelirler!!

Atakan38
26.Temmuz.2006, 16:19
n kaLecısı yaa

bıze acıLen adam qıbı bı forvet lazım

adnan poLat yenı transfer aLınmıs bıLe oLabıLır dıo bakaLım noLcak son durum

GodfatheR
26.Temmuz.2006, 17:01
appiah kotu oyuncu demedım
sizin abarttıgınız kadar iyiy degil ve pahalı diil dedim
degeri de 5 mılyon dur bana gore
iyi bi necatiyle aynı degerde
kafa kafaya takas uygun

Sen Appiah'i Necati'yle esit degerde goruyorsan ya hic appiah'i izlemedin yada futboldan anlamiyorsun

neondh
26.Temmuz.2006, 17:29
Sen Appiah'i Necati'yle esit degerde goruyorsan ya hic appiah'i izlemedin yada futboldan anlamiyorsun

valla arkadaslar
ben appiiah ı
parmada oynadıgı donemden beri izliorum biliorum
belki sen bilmıo olabilkirsin o donemleri
appih ust duzey bi oyucu degil
parma seviyesinde bi adam
kesınlıkle juve seviyesinde diil
zaten orda ara sıra oynuodu
emınım kı benım burda fenerbahce dusmanlıgı yaptıgımı dusunuosunz:)
bununla kesınlıkle alakası yok
kendımızı kandırmayalım
sizin dediginiz gibi 15 mılyon edicek ust sevıye bi adam diil appiah
5 mılyon civarında degeri vardır
juve nın appiah ıcın feenerebahceden 8 almıstı galiba
alması buyuk basarı
bu da Turk kulplerının basarısızlıgı bence
orta derece de ii bi onlibero ama cok hucum anlayısı yok sadece sutlarla bişiler yapıo
ama kesınlıkle ust sevıye diil
her zaman oldugu gibi Turkiye icinm yeterli
ki dedigim gibi sakat olmayan formda bi necatiyle aynı degerde diye dusunuorum
necatinin gol vuruslarını yapcak forveti yok fenerbahcenin
kezman zamanıdna yapardı psvdeyken
o da anlasıldı ki
sadece psv de yapablıomus
bu benım dusuncem ve sonuna kadar arkasındayım
yabancı futbolcuları cok cok cok abartıoruz bız nedense
necati almanyaya giderse onu begenmeyen kişilerin yuz halleriini merak edıorum
o adam almanyaya gitsin 15 golden asagı da atmaz bunu da iidda edıorum
istedıgı kadar formsuz olsun ama yetenekli ve bıcok ozellıgı var
Turkiyedeki bicok ozellıgı barındırdan tek forvet
kafa vurur dripiling yapar gol vurusları ii top tasır
sut atar
daha ne yapıcaktı
merak edıorum
acaba
appiah Turk olsaydı ve Necati yabancı olsaydı ne diyecektiniz
gercekten cok merak edıorum
bu sefer de
tam tersini dicektiniz eminim
Necati Turkiye standartlarnın ustunude bi forvet
appiah da Turkıye standartlanın ustunde bi orta daha oyuncusu
appiah dan asagı diil necati

fenerbahce_1907
26.Temmuz.2006, 17:33
Necati=Appiah:zuhaha:zuhaha.Bunu Türkiye'de senden başka kimse söylemez.

neondh
26.Temmuz.2006, 17:36

ya solemek ıstemezsen ıstemezsın kardesım senın tercihin
omer urundulun dedigi gibi:
fenerbahce herseyi olumlu goruo
pn elemede hersey ortaya cıkacak
bbu bakıs acısıyla futbol kesınlıkle gelısmez ulkemızde
tebrk ederım devam

ivan
26.Temmuz.2006, 17:41

Doğru sözee ne denirr :zuhaha:zuhaha.

Fenerbahçeli Osman Kürşat Duman AydınSporla anlaşmış artık onu aydında izlerm Zico ona değer veriodu ama sol kanatta isim çok olunca gitmek zorunda kaldı osman kürşat
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

valla arkadaslar
necatinin gol vuruslarını yapcak forveti yok fenerbahcenin
kezman zamanıdna yapardı psvdeyken
o da anlasıldı ki sadece psv de yapablıomus

kafa vurur dripiling yapar gol vurusları ii top tasır
sut atar
daha ne yapıcaktı
merak edıorum
acaba

PSVde nie bu kdar atıodu kezman Takımlar Türkiyedeki kadar kapanmıo türkiyede oynayan her takım FB-GS-BJK ye karşı kapanıo Kezman boş alandaa çok etkili Hızıda var ;;)

o kafa vurur dribling yapar dediklerini appi de yapıo ayrıcaa topta çalıo :zuhaha

fenerbahce_1907
26.Temmuz.2006, 17:47
Necati kim Appiah kim böyle bir kıyaslama cok sacma.Dediğin gibi herseyi olumlu görüyoruz bzim düşüncemiz seni pek alakadar etmez.Türk futbolu kalkınmaz demişsin senin gibi düşünenler yüzündn kalkınmaz Türk futbolu.Bu kıyaslamayı fanatik duygular içindemi yaptın yoksa gercekten kendi düşüncenmi blemiyorum.Kendi düşüncense senin futbol bilginin koca bir SIFIR oldugunu düşünüyorum.Eminim burdaki çoğu kişide öyle düşünüyordur.