PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44

mamikaran
15.Temmuz.2007, 04:16
http://valenciaclubdefutbol.blogia.com/ arkadaslar valencia kendi sitesinde bişeler yayınlamış.ispanyolcam yok ama sanırım anlaşmışız.:)

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 04:16
El Galatasaray puja por Fernando Morientes
20MINUTOS.ES/AGENCIAS. 13.07.2007 - 17:30h
Fernando Morientes celebra un tanto marcado con el conjunto ché durante un partido de Liga. El conjunto turco ofrece 5 millones de euros por hacerse con el jugador.
P odría cambiar de aires este año, a pesar cumplir contrato en 2009.
Conoce todas las altas y bajas para la próxima temporada.

El Galatasaray turco ha ofrecido cinco millones de euros para hacerse con los servicios del futbolista del Valencia Fernando Morientes, que tiene contrato en vigencia hasta el próximo 2009, según ha informado la cadena de televisión turca NTV.
Según dicha información, el director general del club turco Adnan Sezgin ha llegado a un principio de acuerdo con Morientes, ya que representantes del Valencia y Galatasaray estarían en la mesa de negociaciones para cerrar el fichaje.

El Galatasaray busca cerrar su capítulo de fichajes extranjeros con la adquisición del delantero español, tras no haber conseguido que la Federación de Fútbol de Turquía amplíe el número de futbolistas extranjeros permitidos en la plantilla de cada club. Con todo, la Federación turca está valorando incluir un cupo de jugadores europeos que no ocuparían plaza de extranjero
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaslar diyor ki ntv ye göre 5 milyon euroya morientesi renklerimmize katmışız insalah

UA dragon
15.Temmuz.2007, 04:19
valencia sitesini çözdüm bi son cümleyi anlamadım kilit çümle o verip vermediklerini söylüyor galiba

eGowiCh
Bu İspanyolca haber NTV'yi kaynak göstermiş, yani Türk basınını kaynak göstererek haber yapmışlar.

Hugo
Yukarıdaki valencia'nın kendi sitesi değil. birinin yaptığı bir blog..

UA dragon
15.Temmuz.2007, 04:21
yok beyler kendileri adnan sezgin'in moriyi istediğini söylüyorlar ama son cümle ne

Hugo
15.Temmuz.2007, 04:24
valla ispanyolcam yok.. :D

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 04:25
tekbuyuk com un yalan haber yazcak hali yok ya bence aldık hayırlı uğurlu olsun arkadaslar

UA dragon
15.Temmuz.2007, 04:28
ya bizim başkanlarda suç r.mad başkanı çıkıyo diyo biz şunu istiyoruz durum şu

bizde o olay yok oturuyoruz valencia'nın resmi sitesinden ispanyolca şeyleri çevirmeye çalışıyoruz suç başkanda

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 04:37
BUGÜN FİNALDE OYNUYOR .... Julio Baptista’nın formasını giydiği Brezilya, Copa America finalinde bu gece saat 00:05’te Arjantin ile karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı TV8 canlı yayınlıyor.
Taffarel devrede

GALİP ÖZTÜRK

Daha önce Lincoln'ü Galatasaray'a gelmesi için ikna eden Claudio Taffarel bu kez Real Madrid'li Baptista için devreye girdi... Cimbom'un eski kalecisi, Copa America'da bulunan Brezilyalı'ya telefonla ulaşarak, "Galatasaray'a gidersen ilah olursun" dedi.. Galatasaray'da oynadığı dönemde büyük başarılara imza atan Brezilyalı kaleci Claudio Taffarel, Lincoln'ün ardından bir başka vatandaşı Julio Baptista için de devreye girdi. Lincoln'ün Schalke'den Galatasaray'a transferinde büyük rol oynayan eski milli file bekçisi, Copa America için Venezuela'da bulunan Real Madrid'in yıldızını telefonla aradı. Taffarel'in 26 yaşındaki Baptista'ya, "Galatasaray'a gidersen ilah olursun. Bu sezon inanılmaz iyi bir ekip kurdular. Orada hayatımın en mutlu ve huzurlu günlerini yaşadım. Bence gitmelisin" dediği belirtiliyor.

ADNAN POLAT DA ORADA!
Öte yandan Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel'in İspanya'da sürdürdüğü görüşmelere dün Madrid'e giden Adnan Polat da dahil oldu. Polat'ın katılması görüşmelerin olumlu gittiği, transferde sona yaklaşıldığı şeklinde yorumlandı. Lincoln'de de Polat'ın Almanya'ya gidişi sonrası transfer resmiyet kazanmıştı. Yaklaşık 9 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek Galatasaray'a Baptista, üç yıllık sözleşme ile 21 milyon euroya mal olacak.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
kaynak sabah taffarelde devreye girdiyse belki olabilir ama kolpa gibi

UA dragon
15.Temmuz.2007, 05:01
sanmam olacağını

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 05:21
arkadslar tmm bunlarn hepsi yalan biz transfer falan yapamayz gücümüz yetmez ;) ne zmn bi oyncuyla ilgilensek direk bazı arkadaslarımıza çk yüklenerek yok sen yalan söylyosn yok o öyle deil böyle yok şöyle

millet adriano haberine inanırken biz bişey demiyodk smdi biz ilgilennce yok gs ye gelmez şu bu .... nese herkes yorumunu yapmak da serbest....!!

konuşacagmz güne az kaldı bişey biliyorz da söylyorz ;)

tolga88
15.Temmuz.2007, 05:59
selam arkadaslar umarim en kisa zamanda hem baptista hem de morientesi kadromuzda goruruz o zaman bizi kimse tutamaz

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 06:11
Hem Babtista Hem Mori olmaz imkansız bişey bunu bi kere kabullenelim..
Ayrıca Gs. Morientes'i aldıysa gerçekten tebrik ederim ( aldıysa ama)

fmsmyrna
15.Temmuz.2007, 07:43
Neyse konumuz bu değil Apiiah-Halil takası çok saçma olur dün Middlesbrough maçında gördük ki Schalke'de Ernst ve kobiashvili kapatıyor orayı ayrıca Bajramovic'de var.Appiah için onların fazla nastıracağını sanmıyorum

perpetua
15.Temmuz.2007, 07:56
Copa America ile ilgili konu disi mesajlar tasindi.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=44884

WebMaster91
15.Temmuz.2007, 09:01
arkadslar tmm bunlarn hepsi yalan biz transfer falan yapamayz gücümüz yetmez ;) ne zmn bi oyncuyla ilgilensek direk bazı arkadaslarımıza çk yüklenerek yok sen yalan söylyosn yok o öyle deil böyle yok şöyle

millet adriano haberine inanırken biz bişey demiyodk smdi biz ilgilennce yok gs ye gelmez şu bu .... nese herkes yorumunu yapmak da serbest....!!

konuşacagmz güne az kaldı bişey biliyorz da söylyorz ;)
Yorumsuz..;)..

Kayserispor38
15.Temmuz.2007, 09:09
Kayserispor’da Saidou sesleri
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_saidou1507.jpg
Kayserispor, Fransa’nın Nantes takımında oynayan Galatasaray’ın eski orta saha oyuncusu Saidou’ya yöneldi.
15.07.2007

İlk hazırlık maçını önceki akşam İstanbulspor’la oynayan ve rakibini 3-0 mağlup eden Kayserispor, Fransa’nın Nantes takımında oynayan Galatasaray’ın eski orta saha oyuncusu Saidou’ya yöneldi. Sarı-Kırmızılı kulübün yetkilileri, geçen yıl Fransız kulübünde 24 kez forma giyen Saidou ile görüşmelere başladıklarını dile getirdi. Bu arada, bir süredir denenen gurbetçi futbolcu Turgay’ın, teknik direktör Tolunay Kafkas tarafından beğenildiği açıklandı.

fanatik

canavar20
15.Temmuz.2007, 10:42
Bence malesef doğru iki transferde olacak GS malesef bu sene süper.

bayt93
15.Temmuz.2007, 10:59
Bence baptista deil mori gelmeli çünkü baptistaya uçuk bir bonservis isteniyor mori için 5milyon euro iyi bir pazarlıkla 3.4-4'e gelir baptista yıllık da çok ister ümit'i hatırlıyoruz böle başka vakalar da oluşabilir bu durumlar olacaksa c.ronaldoyu da istemiyoruz...Ama mori kesinlikle gelebilecek en iyi isim fazla oynayamasa da 17 maçta 12 gol gerçekten eşsiz bir oyuncu lütfen başkanlarım gösterin bir kez daha gs'nin kim olduğunu cümle aleme:)

Varonil
15.Temmuz.2007, 11:34
Of.Her yerde bu Appiah'ın gideceği haberlerini görmekten sıkıldım.Gidecekse gitsin,kalacaksa kalsın.

Bilmiyorum ne dersiniz ama Appiah giderse eğer Antalyasporlu Maynor Suazo'yu görmek isterim ben takımda.Hem sorun yaratmaz,hem de Aurelio ile iyi bir ikili olurlar orta sahada.

canavar20
15.Temmuz.2007, 11:38
Gidene kal diyemeyiz.

mahoo
15.Temmuz.2007, 12:17
insallah olcak bu transfer..

MeMo
15.Temmuz.2007, 12:29
http://home.skysports.com/transferarticle.aspx?hlid=476875

Ziya38
15.Temmuz.2007, 12:33
Bu Haber Verildi usta..Artik beklemek lazim..

tosunpasa
15.Temmuz.2007, 12:35
Appi kalacağını kaç defa açıkladı sayısını unuttum. Adamın gideceği yoksa bile medyadan sonra gidebilir.

Aşk-ı Şehir
15.Temmuz.2007, 12:44
şu haberleri verirken ön sayfalara baksak nasıl olur?

ayrıca alamazsak alamayız ;;) yapacak bişey yok ;;) ama benim avatarım hala duracak ;;)

Hugo
15.Temmuz.2007, 13:23
Olmazsa olmaz yapacak birşey yok tabii ki..

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 13:35
Appiah kalıyor bu sene...

BlackEagle19o3
15.Temmuz.2007, 13:39
İkisinin birden gelmesi nerdeyse imknasız ama bana göre biri gelcek;)

a.arıcı-11
15.Temmuz.2007, 13:44
abi shaki yugo mudur nedir o kim?, tekbuyuk.com bizim fener24.com gibi bir site değilmi, birde neden resmi açıklama gelmeden bu kadar havalar girdiniz ki onun bunun sözüyle transfer gerçekleşmeyince ki öle olacak çok üzüleceksiniz bakın biz bu yollardan geçtik yani fotomaçla fanatiğin yalan haberler yolundan onun için resmi bir açıklama yoksa inanmayın ve son olarak atv,sabah,fotomaçve takvim aynı grubun basın yayın organıdır bilmem bişe çağrıştırıyomu

BlackEagle19o3
15.Temmuz.2007, 13:50
Tekbuyuk.com,Fener24.com ve Kartalhaber.com genelliikle yalan kolpa yapar.Bunlara fazla aldanmayın derim ben;)

Aşk-ı Şehir
15.Temmuz.2007, 13:50
abi shaki yugo mudur nedir o kim?, tekbuyuk.com bizim fener24.com gibi bir site değilmi, birde neden resmi açıklama gelmeden bu kadar havalar girdiniz ki onun bunun sözüyle transfer gerçekleşmeyince ki öle olacak çok üzüleceksiniz bakın biz bu yollardan geçtik yani fotomaçla fanatiğin yalan haberler yolundan onun için resmi bir açıklama yoksa inanmayın ve son olarak atv,sabah,fotomaçve takvim aynı grubun basın yayın organıdır bilmem bişe çağrıştırıyomu

yako igual linderoth'u havaalanında karşılayan kişidir. Ayrıca Galatasaray'ın medya işlerinden sorumludur;;)

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 13:55
Salı günü biter

"Kroldrup süper futbolcu ama fiyat problemi var. Cole da listemizde. 3-4 alternatifimiz mevcut. Transfer salıya şekillenir".

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta yönetici Celal Kolat, "Bir ya da iki oyuncu alacağız. En geç salı günü şekillenir" dedi. Gündemlerindeki Carlton Cole ve Per Kroldrup ile temaslarının devam ettiğini belirten Kolot, "Fiorentina'lı Kroldrup süper futbolcu. Menajeriyle görüşüyoruz. Kesinleşen bir şey yok. Ama fiyat problemi var" diye konuştu.

DEFANSA SAVAŞÇI

Fiorentina'nın 7.5 milyon euro'dan 4 milyon euro'ya indiğini kaydeden genç yönetici, "Ancak bu rakam da bizim için fazla. Pazarlıklar sürüyor. Oyuncuyu da İtalya'dan Türkiye'ye getirmek kolay değil" ifadesini kullandı. Kolot, Cole'da da pürüzleri gidermeye çalıştıklarını belirterek, "Defansa savaşçı arıyoruz. Elimizde 3-4 alternatif var" dedi.

36'LIK YILDIZ ALMAM

Transferde ince eleyip sık dokuduklarını da dile getiren Celal Kolot şunları söyledi: "Hata yapmak istemiyoruz. Biz 36 yaşındaki yıldızları (Carlos) almayacağız. 30 maç oynayacak, 2 maç oynamayacak yıldızlar alacağız. İddia ediyorum en iyi transferleri Beşiktaş yaptı. Maçlar başladığında bunu herkes görecek."

Aşk-ı Şehir
15.Temmuz.2007, 13:56
appiah gibi bir oyuncunun kalmasını isterim ;;) çok savaşçı mücadeleci bir oyuncu ;;)

Bugra19o3
15.Temmuz.2007, 13:58
Akşam 19:30 da Hamburg Karşısına Çıkıyoruz Beyler...D Spor naklen veriyor :)
Feed Kanalından Ücretsiz ve Şifresiz Olarak İzlkeyebilirsiniz :)

Varonil
15.Temmuz.2007, 13:59
Türkiye'de farklı yabancı basında farklı konuşuyor.Gidecekse gitsin artık...

a.arıcı-11
15.Temmuz.2007, 14:01
yako igual linderoth'u havaalanında karşılayan kişidir. Ayrıca Galatasaray'ın medya işlerinden sorumludur;;)
eyvallah bilgilendirdiğin için sağol

spider3784
15.Temmuz.2007, 14:06
Tekbuyuk.com,Fener24.com ve Kartalhaber.com genelliikle yalan kolpa yapar.Bunlara fazla aldanmayın derim ben;)

Göreceğiz, Kerem.;;)

Hugo
15.Temmuz.2007, 14:11
Havaya gireriz girmeyiz.. kimseyi alakadar etmez

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 14:11
Herhangi bir gelişme yokmu???

Duyduğum kadarıyla bir bölümünü Sponspor karşlicakmış transferiN...

uAburak89
15.Temmuz.2007, 14:13
İşler karışmış burda.. Biraz sabırlı olalım arkadaşlar, mutlaka iyi bir forvet alınacak bence.. Yakında herşey belli olur, Storelara koşarız.. :)

Varonil
15.Temmuz.2007, 14:21
Yeni bir gelişme var mı arkadaşlar transferle ilgili?

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 14:22
Beyler Morientes olmzsa ben eminim ki başka bi kaliteli golcü olacaktır o mevkiye.
Yönetim bi kere tutturdu. Morientes olmazsa Lima olur Lima olmazsa Nilmar olur. Bu oyuncular Galatasaray'a gelmek isterler neden istemesinler. Fenerbahçe'de Carlos,Alex,Appi,Zico gibi etkenler varsa bu Galatasaray'da da var.

Ben açıkçası bu sezon Şampiyonluk şanslarını %50 Gs %30 Fb %20 Bjk olarak görüyorum. Bunu burda bir FB li olarak söylüyorum. Fenerbahçe'nin kadrosuna baktığımızda kadro derinliği yok. Bi forvetimiz kabarık o kadar. Allah korusun Lugano sakatlansa Can oynıcak orda ya Can.Can'nın oynadığı maçtan hayır gelmez. Ama Galatasaray'a bakıyorum. Örn: Sağ bekte bile 4 oyuncusu var. Song sakatlansa Servet var Servat sakatlansa Boizd oda mı sakat Emre var. Bunların hepside birbirinden kaliteli oyuncular. Galatasaray'ın çok rahat Şampiyon olacağını söylemem bana biraz olsun acı veriyor bir Fenerbahçe'li olarak.

mahoo
15.Temmuz.2007, 14:26
Rahat sampiyon olamayabiliriz fakat cekismeli bi lig gececegi kesin..Ben ilk defa bi sezona boyle heyecanli giriyorum..

Varonil
15.Temmuz.2007, 14:26
Beyler Morientes olmzsa ben eminim ki başka bi kaliteli golcü olacaktır o mevkiye.
Yönetim bi kere tutturdu. Morientes olmazsa Lima olur Lima olmazsa Nilmar olur. Bu oyuncular Galatasaray'a gelmek isterler neden istemesinler. Fenerbahçe'de Carlos,Alex,Appi,Zico gibi etkenler varsa bu Galatasaray'da da var.

Ben açıkçası bu sezon Şampiyonluk şanslarını %50 Gs %30 Fb %20 Bjk olarak görüyorum. Bunu burda bir FB li olarak söylüyorum. Fenerbahçe'nin kadrosuna baktığımızda kadro derinliği yok. Bi forvetimiz kabarık o kadar. Allah korusun Lugano sakatlansa Can oynıcak orda ya Can.Can'nın oynadığı maçtan hayır gelmez. Ama Galatasaray'a bakıyorum. Örn: Sağ bekte bile 4 oyuncusu var. Song sakatlansa Servet var Servat sakatlansa Boizd oda mı sakat Emre var. Bunların hepside birbirinden kaliteli oyuncular. Galatasaray'ın çok rahat Şampiyon olacağını söylemem bana biraz olsun acı veriyor bir Fenerbahçe'li olarak.

Bizim kadro derinliğimiz var Serkan niye öyle dedinki?:p

Olası bir Lugano veya Edu'nun sakatlığına Önder stoper'e çekilir.Sağ bekte Gökhan Gönül oynar.;;)

uAburak89
15.Temmuz.2007, 14:29

Bir Fenerbahçeliden bunları duymak güzel.. :p

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 14:31
Bizim kadro derinliğimiz var Serkan niye öyle dedinki?:p

Olası bir Lugano veya Edu'nun sakatlığına Önder stoper'e çekilir.Sağ bekte Gökhan Gönül oynar.;;)
Gerçekleri konuşalım ceko yapma bunları Şampiyonlar Liginde Gökhan gönüllemi sağ bekten bastırcaz yapma Allah aşkına

spider3784
15.Temmuz.2007, 14:33
Gerçekleri konuşalım ceko yapma bunları Şampiyonlar Liginde Gökhan gönüllemi sağ bekten bastırcaz yapma Allah aşkına

Bir sen doğru konuştun, sağol kardeşim:)

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 14:35
Bir sen doğru konuştun, sağol kardeşim:)
Sağol

+1

Ki bunu Önder doğru dürüst yapamıyo Gökhan mı yapıcak.

Oghuse
15.Temmuz.2007, 14:41

Galatasaray'ın kaliteli bir forvet alacağı kesin.Fenerbahçe konusunda ise Tuncayı elinden kaçırarak büyük güç kaybetti Appiah'ta giderse Fenerbahçe için kötü günler başlıyor demektir.

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 14:43
Galatasaray'ın kaliteli bir forvet alacağı kesin.Fenerbahçe konusunda ise Tuncayı elinden kaçırarak büyük güç kaybetti Appiah'ta giderse Fenerbahçe için kötü günler başlıyor demektir.
Evet şu anda Appiah sakat Alex'de sakat hiç biri oynamayacak Ön eleme maçlarında bakalım neler olacak.

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 14:45

Çok doğru söylemişsin SerkaN TebrikleR...

spider3784
15.Temmuz.2007, 14:46
Fenerbahçe'nin Gs de oynamasını istediğmi tek oyuncusu Tuncay, kalbiyle(hırs ile) oynayan tek o var, onu da kaçırdılar dediğin gibi.

UA dragon
15.Temmuz.2007, 14:50
Fenerbahçe'nin Gs de oynamasını istediğmi tek oyuncusu Tuncay, kalbiyle(hırs ile) oynayan tek o var, onu da kaçırdılar dediğin gibi.

benim galatrasarayda oynamasını istediğim son oyunculardan bide rüştü var

BlackEagle19o3
15.Temmuz.2007, 14:53
İyi bir oyuncu olabilir ama Galatasaray maçından sonra Galatasaraya bir baba hindi diye tezahurat tutan adamı çoğu Galatasaray taraftarı istemez sanırım;)

spider3784
15.Temmuz.2007, 14:55
İyi bir oyuncu olabilir ama Galatasaray maçından sonra Galatasaraya bir baba hindi diye tezahurat tutan adamı çoğu Galatasaray taraftarı istemez sanırım;)

Ben sadece oyunculuğu açısından söyledim;;)

Emurafu
15.Temmuz.2007, 14:57
Morientes alındı sadece lincoln gibi sabır bakıyorumda bazı arkadaslar buna inanmak istemiyor hatta sürekli olumsuz haber veriyor eger bir yalanlama olsa valencia resmi sitesinde olur vaiencia resmi sitesnide hiçbirsey yok lincoln içinde bir sürü sey oldu yok satmıyorum fiyat yükseltiler gibisinden morientes ile anlastık

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 14:58
Ben dün tv de izlemiştim Morientes ile anlaşılmış Valensia ikna edilmeye çalışılıyomuş galiBa...

BlackEagle19o3
15.Temmuz.2007, 15:00
Morientes alındı sadece lincoln gibi sabır bakıyorumda bazı arkadaslar buna inanmak istemiyor hatta sürekli olumsuz haber veriyor eger bir yalanlama olsa valencia resmi sitesinde olur vaiencia resmi sitesnide hiçbirsey yok lincoln içinde bir sürü sey oldu yok satmıyorum fiyat yükseltiler gibisinden morientes ile anlastık

Abi bu kadar emin konuşuyorsun da alınamazsa yine sana yüklenilerler.Benden söylemesi...

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 15:01
Bakın yavaş yavaş Adnan Polat'ın paraları devreye girmeye başladı;)

UA dragon
15.Temmuz.2007, 15:03

diğerlerini bilmem ama tekbüyük balon haber yapmaz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://home.skysports.com/transferarticle.aspx?hlid=476875

bune beyler :s7:

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 15:05
Zico rest çekti: İsteyen ayrılır

Avusturya'nın BVZ gazetesine konuşan Fenerbahçe'nin hocası, Appi'ye gönderme yaptı: Kimseyi zorla tutmayız.

Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı merak konusu olan Appiah için teknik direktör Zico, Avusturya'nın BVZ gazetesine ilgi çekici açıklamalar yaptı. Ganalı oyuncuya gönderme yapan Brezilyalı teknik adam, "Takımda kalmak istemeyeni zorla tutamam. Böyle büyük bir camia bulacaklarını hiç sanmıyorum" ifadelerini
kullandı. Zico, futbolun incelik isteyen bir iş olduğunun da altını çizerek, "Bu, inşaat işine benzemez. Ustalık ister. Bu ustalık da bende var" dedi.

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 15:08
EL VICEPRESIDENTE DEL CLUB TURCO SE ENCUENTRA EN MADRID NEGOCIANDO

Ofensiva del Galatasaray por Baptista
J.F. Díaz · Madrid
El vicepresidente del Galatasaray, Adnan Polat, llegó el sábado a Madrid para negociar con el club de Concha Espina la posible incorporación de Baptista. La oferta será escuchada con atención por la dirección deportiva del club blanco ya que la ‘Bestia’ se encuentra entre los jugadores considerados como transferibles durante este verano.

Además, el jugador brasileño está pendiente de que se resuelva su nacionalización como español antes de que finalice el verano y esto podría facilitar su salida del Real Madrid a un equipo europeo ya que ocuparía plaza de jugador comunitario. Por otro lado, Baptista se encuentra concentrado en Venezuela con su selección, donde jugará esta noche la final de la Copa América frente al combinado argentino.

El hecho de que el futbolista no esté en Madrid, condicionará las negociaciones entre Madrid y Galatasaray. Aunque ambos llegasen a un acuerdo por la cifra del traspaso, el visto bueno del jugador resulta fundamental para que la operación fructifique, y en principio, Baptista no parece muy dispuesto a cambiar de aires. KAYNAK:Marca-real madride yakın gazete ispanyolcası olan var mı??

Emurafu
15.Temmuz.2007, 15:08
Arkadaslar durun bi moriesntes veya baptisda ikisinden biri gelecek hatta ikiside gelebilir o yüzden artık bu gelmez türkiyede ne işi var dememeyin baptisdada gelebilir ortadada dolaplar dönüyor valla

Baptista yönetimin basina attigi bir yem.olabilir.....

Sekopej
15.Temmuz.2007, 15:09
Zico rest çekti: İsteyen ayrılır

Avusturya'nın BVZ gazetesine konuşan Fenerbahçe'nin hocası, Appi'ye gönderme yaptı: Kimseyi zorla tutmayız.

Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı merak konusu olan Appiah için teknik direktör Zico, Avusturya'nın BVZ gazetesine ilgi çekici açıklamalar yaptı. Ganalı oyuncuya gönderme yapan Brezilyalı teknik adam, "Takımda kalmak istemeyeni zorla tutamam. Böyle büyük bir camia bulacaklarını hiç sanmıyorum" ifadelerini
kullandı. Zico, futbolun incelik isteyen bir iş olduğunun da altını çizerek, "Bu, inşaat işine benzemez. Ustalık ister. Bu ustalık da bende var" dedi.

Bu haber resmi siteden yalanlandı.:)

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 15:11
Doğrudur SerkaN Abi...

Ben haberi Fotomaç dan aldım...

a.arıcı-11
15.Temmuz.2007, 15:17
fotomaç sa kesin doğrudur resmi site yalan yere yalanlamış:D:D:D

a.arıcı-11
15.Temmuz.2007, 15:29
koca baptista yem olmaz bence

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 15:29
Galatasaray'dan yalanlama geldiGalatasaray'ın Morientes'le anlaştığı haberlerine sarı kırmızılı kulüpten yalanlama geldi.15 Temmuz 2007 14:06Galatasaray'ın Fernando Morientes ile anlaştığı iddialarına, İspanyol oyuncunun kulübü Valencia'dan yalanlama geldi.

Valencia Yönetimi'nden yapılan açıklamada, Morientes'in transferi konusunda Galatasaray ile pazarlık yaptıkları iddialarının gerçeği yansıtmadığı ifade edildi. İspanyol kulübünün basın sözcüsü yaptığı açıklamada, Fernando Morientes'in takımdan ayrılacağı söylentilerinin doğru olmadığını ve bu konuda Galatasaray ile herhangi bir görüşme yapmadıklarını belirtti.

Maraton
doğru değil insallah .......
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaslar bu sky daki haberi cvirmişler hehe

a.arıcı-11
15.Temmuz.2007, 15:32
aha şimdi ortalık karıştı adamlar anlaşsalar niye yalansınlar ki hadi gs yalanlasa başka takımlar devreye girmesin diye yalanlar ama valencia neden yalanlasın ki

Del Piero_10
15.Temmuz.2007, 15:36
Valencia Morientes'i satmak istemediğini açıkladı kesin olarak.Bu saatten sonra ne olur bilemem.

CeSC FaBReGaS
15.Temmuz.2007, 15:37
baptistayı yalanladık " arkadaşlar lig tv 14:00 haberinde adnan sezginle telefon bağlantısı yapıldı canlı canlı baptista ile ilgili olarak sezgin madrid de toplantımız vardı ben bile baptista haberini türk gazetelerinden duydum böyle bişi yok ama arayışlarımız sürüyo transferin hangi mevkide olacağı bile belli değil transferin (baptista değil herhangi biri)ne zaman sonuçlanacağını bilemiyorum dedi " ...... morientes i de valencia yalanladı.... .... durum vahimm

Omerdinho
15.Temmuz.2007, 15:37
36'LIK YILDIZ ALMAM

Transferde ince eleyip sık dokuduklarını da dile getiren Celal Kolot şunları söyledi: "Hata yapmak istemiyoruz. Biz 36 yaşındaki yıldızları (Carlos) almayacağız. 30 maç oynayacak, 2 maç oynamayacak yıldızlar alacağız. İddia ediyorum en iyi transferleri Beşiktaş yaptı. Maçlar başladığında bunu herkes görecek."
Kolot taraftarin gözünü boyamaya devam etsin, istifasi yakindir..

WebMaster91
15.Temmuz.2007, 15:38
EL VICEPRESIDENTE DEL CLUB TURCO SE ENCUENTRA EN MADRID NEGOCIANDO

Ofensiva del Galatasaray por Baptista
J.F. Díaz · Madrid
El vicepresidente del Galatasaray, Adnan Polat, llegó el sábado a Madrid para negociar con el club de Concha Espina la posible incorporación de Baptista. La oferta será escuchada con atención por la dirección deportiva del club blanco ya que la ‘Bestia’ se encuentra entre los jugadores considerados como transferibles durante este verano.

Además, el jugador brasileño está pendiente de que se resuelva su nacionalización como español antes de que finalice el verano y esto podría facilitar su salida del Real Madrid a un equipo europeo ya que ocuparía plaza de jugador comunitario. Por otro lado, Baptista se encuentra concentrado en Venezuela con su selección, donde jugará esta noche la final de la Copa América frente al combinado argentino.

El hecho de que el futbolista no esté en Madrid, condicionará las negociaciones entre Madrid y Galatasaray. Aunque ambos llegasen a un acuerdo por la cifra del traspaso, el visto bueno del jugador resulta fundamental para que la operación fructifique, y en principio, Baptista no parece muy dispuesto a cambiar de aires. KAYNAK:Marca-real madride yakın gazete ispanyolcası olan var mı??
THE VICE-PRESIDENT OF THE TURKISH CLUB IS IN MADRID NEGOTIATING
Offensive of the Galatasaray by Baptist J.F. Diaz · Madrid the vice-president of the Galatasaray, Adnan Polat, arrived Saturday at Madrid to negotiate with the club of Shell Thorn the possible incorporation of Baptist. The supply will be listened to with attention by the sport direction of the white club since ` Bestiá is between the players considered like transferable during this summer. In addition, the Brazilian player is pending of which its nationalization like Spanish is solved before the summer finalizes and this could facilitate its exit from Real Madrid to an European equipment since it would occupy seat of communitarian player. On the other hand, Baptist is concentrated in Venezuela with his selection, where the end of the America Glass will play as opposed to the Argentine combined one tonight. The fact that the soccer player is not in Madrid, will condition the negotiations between Madrid and Galatasaray. Although both reached an agreement by the number of the crossing, the approval of the player is fundamental so that the operation fructifies, and in principle, Baptist very does not seem arranged to change of airs

Omerdinho
15.Temmuz.2007, 15:38
Biz dedik, bu kadar kesin konusmamak lazim diye :)

ForsakeN
15.Temmuz.2007, 15:39
R.Carlos geliyor

http://www.sporx.com/images/1/29/8215_B_Carlos010.jpg

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdürüyor. Akşam geç saatte Viyana'ya gelen sarı lacivertliler bu sabah Admira Wacker stadında bir çalışma gerçekleştirdi.

Otele 2 km. uzaklıktaki sahada gerçekleşen antrenmana bu akşam saat 19.00'da St. Pölten oynanacak hazırlık maçı kadrosunda bulunan oyuncular katılmadı. 1 saat 40 dakika süren antrenman sonunda yeni transferler ve PAF takımı oyuncularının oluşturduğu genç futbolcular basın mensuplarına toplu halde fotoğraf çektirdi. Appiah, takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde, kaleciler ise Murat Öztürk eşliğinde çalıştı.

ROBERTO CARLOS GELİYOR

Fenerbahçe yıldız oyuncsu Roberto Carlos'un öğle saatlerinde Madrid'den kalkan bir uçakla Viyana'ya geleceği ve kampa katılacağı açıklandı. İdari Menajer Volkan Ballı havalimanında Carlos'u karşılayacak.

WebMaster91
15.Temmuz.2007, 15:40
Valencia Morientes'i satmak istemediğini açıkladı kesin olarak.Bu saatten sonra ne olur bilemem.
Nerde var bu haber??

Emurafu
15.Temmuz.2007, 15:43
Arkadaslar mantıklı düsünün Haberi valencia resmi sitesi niye yazmıyor hemde bu kadar önemli bir haber

Bu arada andan sezgin lig tv haberlerine bağlandı transfer hakkında açıklamalar yaptı. medyada yer alan isimlerin hiçbiri doğru değil, yoğun bi şekilde çalışıyoruz ne zaman biteceği belli değil falan dedi...

Tabiki yalanlıyacak alıyorlar demiyecek rekabet önemli fiyatı artmasın

WebMaster91
15.Temmuz.2007, 15:44
Arkadaslar mantıklı düsünün Haberi valencia resmi sitesi niye yazmıyor hemde bu kadar önemli bir haber

Bu arada andan sezgin lig tv haberlerine bağlandı transfer hakkında açıklamalar yaptı. medyada yer alan isimlerin hiçbiri doğru değil, yoğun bi şekilde çalışıyoruz ne zaman biteceği belli değil falan dedi...

Tabiki yalanlıyacak alıyorlar demiyecek rekabet önemli fiyatı artmasın
Evet bende biraz önce Valencia resmi sitesine baktım ve transferle ilgili hiçbir şey yoktu. Resmi site yazmadıkça bu yalanlamaların hepsi yalan olur..

isteyen baksın: http://www.valenciacf.es/

Sekopej
15.Temmuz.2007, 15:45
Artık gelsin, idmanlarda izleyim yahu. Transferi yaptık heyecanlandık, takımımızda da görelim.:p

Emurafu
15.Temmuz.2007, 15:49
Bakıyorum bazı arkadaslar olumlu haber olunca bırsey yazmıyor ama olumsuz haber olunca hemen yazmaya baslıyorlar sunları bırakalım kımse burda sallamıyor bır klubun resmı sıtesı var o sıteyı bosuna yapmamıslar. ayrıca basın sözcüsü böyle bir yalanlama yapsa ispanyol basında cıkar ordabile cıkmıyor bu haberler.Adnan sezigin baptistayı yalanladı evet dogruda olsa yalanlıcak tabikir morientes hakkında bir sey konusmadılar

Del Piero_10
15.Temmuz.2007, 15:51
O takımlar bizde olduğu gibi her dedikoduyu resmi sitede yalanlamak ile uğraşmıyorlar.

a.arıcı-11
15.Temmuz.2007, 15:54
gsde yalanlama olayı yok ki lincoln olayını en baştan medya ile paylaştılar ama adnan sezgin basında çıkan bütün isimler yalandır dedi bence morientes ve baptista yalan belkide başka bir oyunucu için gitmişlerdir ispanyaya

a.arıcı-11
15.Temmuz.2007, 15:56
evet carlos ile deividi aynı takım bünyesinde görmek beni heyecanlandırıyo:D

Emurafu
15.Temmuz.2007, 15:58
Daha önce Lincoln’ü Galatasaray’a gelmesi için ikna eden Claudio Taffarel bu kez Real Madrid’li Baptista için devreye girdi… Cimbom’un eski kalecisi, “Galatasaray’a gidersen ilah olursun” dedi…

Galatasaray’da oynadığı dönemde büyük başarılara imza atan Brezilyalı kaleci Claudio Taffarel, Lincoln’ün ardından bir başka vatandaşı Julio Baptista için de devreye girdi. Lincoln’ün Schalke’den Galatasaray’a transferinde büyük rol oynayan eski milli file bekçisi, Copa America için Venezuela’da bulunan Real Madrid’in yıldızını telefonla aradı. Taffarel’in 26 yaşındaki Baptista’ya, “Galatasaray’a gidersen ilah olursun. Bu sezon inanılmaz iyi bir ekip kurdular. Orada hayatımın en mutlu ve huzurlu günlerini yaşadım. Bence gitmelisin” dediği belirtiliyor.

ADNAN POLAT DA ORADA!

Öte yandan Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel’in İspanya’da sürdürdüğü görüşmelere dün Madrid’e giden Adnan Polat da dahil oldu. Polat’ın katılması görüşmelerin olumlu gittiği, transferde sona yaklaşıldığı şeklinde yorumlandı. Lincoln’de de Polat’ın Almanya’ya gidişi sonrası transfer resmiyet kazanmıştı. Yaklaşık 9 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek Galatasaray’a Baptista, üç yıllık sözleşme ile 21 milyon euroya mal olacak.

Adnan polat hiçbir zaman bosuna trnasfer için gitmez adnan polat her zaman bir transfer de son noktayı koymak için gider mesela lincolnde gitti son noktayı koydu geldi ayrıca volkan yaman trnasferini hatırlayın onun için de antalyaya gitti o trnasferdede son noktayı koydu yani adnan polat busene her transferde son noktayı koyuyor ispanyaya iki oynucudan birinin son noktasını koymak için gitti

paco
15.Temmuz.2007, 16:00
O takımlar bizde olduğu gibi her dedikoduyu resmi sitede yalanlamak ile uğraşmıyorlar.

Napiyorlar ? Direk sana telefon acip da mi yalanliyorlar ? ..........

Aşk-ı Şehir
15.Temmuz.2007, 16:01
Adnan Polat boşu boşuna gitmez hiçbir yere ;;) Bence Adnan Polat transferi bitirmeye gitti ;;)

Emurafu
15.Temmuz.2007, 16:03
Arkadaslar tekrar diyorum Adnan polatın ispanyaya gitmesi transferin bitme asamasına gelmesi demek ama bu hangisi olur bilemem ya baptisda olur yada morientes
Adnan polat faktörünü hatırlayın..............

CeSC FaBReGaS
15.Temmuz.2007, 16:04
insallah 2sinden birisi gelirse super olur artik merakla bekliyoruz resmi siteden yapilacak olasi aciklamayi

esos07
15.Temmuz.2007, 16:05
bencede öyle,lincoln transferindede öle olmuştu,polat almanyaya gidince iş resmilik kazanmıştı,bnm gönlümdeki isim baptista ama,morientesede kim hayır der:)bu arada bursa tomas için teklif yapmış,yıllıkda bayağı iyi rakam,1.2 milyon euro teklif etmiş,bir bilgisi olan varmı

Emurafu
15.Temmuz.2007, 16:06
ADNAN SEZGİN-HALDUN ÜSTÜNEL-ADNAN POLAT
üçlüsü şu anda görüşmeleri sürdürüyorlarrrr
ADNAN Polat ordaysa bu işide halleder korkmayın !!!!!!!! Ama kimi bitirirler bilemem morientes olabilir baptisda da olabilir

bencede öyle,lincoln transferindede öle olmuştu,polat almanyaya gidince iş resmilik kazanmıştı,bnm gönlümdeki isim baptista ama,morientesede kim hayır der:)bu arada bursa tomas için teklif yapmış,yıllıkda bayağı iyi rakam,1.2 milyon euro teklif etmiş,bir bilgisi olan varmı
Tek lincoln degil servet için gitmişti sezon ortasında volkan yaman icin antalyaya gitti...Yani Adnan polat bosuna ispanyaya gidipde kendini yormaz Adnan sezgin herseyi hazırladı Adnan polatta noktayı koymaya gitti

esos07
15.Temmuz.2007, 16:15
önceden bir emre-okan-suatımız vardı,muhteşem 3lü,şimdide sahada olmada bile yönetimde bulduk muhteşem 3lüyü,a.polat-adnan sezgn-haldun üstenel:)

AneLKa_90
15.Temmuz.2007, 16:23
bugünkü hazırlık maçını hangi kanal veriyor,bileniniz var mı?

Emurafu
15.Temmuz.2007, 16:26
Tamam beyler bırakın sunları.. tartısma cıkmasın En önemli Kaynak Adnan polatın ispanyaya gitmesi

tolga88
15.Temmuz.2007, 16:28
ADNAN POLAT ispanyaya gittiyse rahat olalim bos donmezler

CeSC FaBReGaS
15.Temmuz.2007, 16:33
evet Adnan Polat bir yere bosuna gitmez onemli bisey olmasa Adnan Polat niye gitsinki

GodfatheR
15.Temmuz.2007, 16:37
avrupa ve ozel maclarimizi d-smart verıyor ama bugunku mac yayınlanmıycak

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 16:39
deminden beri konuşmaları düzenli olarak okudm emurafunun da dedigi gibi ne zmn bi olmsz haber çksa

karşı takmdan arkadslarımz hemen ortaya çkp ben size demedmmi gelmez gibisnden şeyler söylyolar

fakat olmlu bişey çknca bişey yazmyolar

arkadslar fenerbahçe carlosu kaç defa yalanladı ??? ama noldu sonnda carlos fb ye geldi neden yalanladı ?? peşnde milanda dahil bi sürü klüp vardı

baptista gibi ispanyada gol krallıgı yaşamş bi oyncuyu almak sizce kolaymı ? yani adnan polat çksa evt ilgilenyorz dese hem talipleri artabilr hemde fiyatı yükselebilr

morientese gelelim valencia resmi stesnden bi yalanlama gelmedi ltfen biraz mantklı olalm sky ın haberini çevirp vermşler olay bu .. eger bi açklama olsa bu resmi steden olrdu

sabredin bekleyin konuşacagımz gün yakın ;)

Rodrigo Tello
15.Temmuz.2007, 16:41
Adam güzel konusmus boyamakla ne alakası var ?

Emurafu
15.Temmuz.2007, 16:41
deminden beri konuşmaları düzenli olarak okudm emurafunun da dedigi gibi ne zmn bi olmsz haber çksa

karşı takmdan arkadslarımz hemen ortaya çkp ben size demedmmi gelmez gibisnden şeyler söylyolar

fakat olmlu bişey çknca bişey yazmyolar

arkadslar fenerbahçe carlosu kaç defa yalanladı ??? ama noldu sonnda carlos fb ye geldi neden yalanladı ?? peşnde milanda dahil bi sürü klüp vardı

baptista gibi ispanyada gol krallıgı yaşamş bi oyncuyu almak sizce kolaymı ? yani adnan polat çksa evt ilgilenyorz dese hem talipleri artabilr hemde fiyatı yükselebilr

morientese gelelim valencia resmi stesnden bi yalanlama gelmedi ltfen biraz mantklı olalm sky ın haberini çevirp vermşler olay bu .. eger bi açklama olsa bu resmi steden olrdu

sabredin bekleyin konuşacagımz gün yakın ;)
Erdem cok sagol herseyi özetlemissin hadi böyle ciddi yalanlama olsa en basta ispanyol basınları yazardı ayrıca erdem kardes ADNAN POLATIN ispanyaya gitmesi sana ne düsündürüyor????

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 16:44
kardesm ispanya da 2 tane adamımız transfer görşmelerini yürütüyor acaba

neden adnan polata ihtiyaç dogdu ki ???? şöyle bi hatırlarsak adnan polat bu

yılki bütün önemli transferlerde son noktayı koyan adam oldu adnan polatın

orda olması galatasarayımzn ispanyadan eli dolu dönecegi anlamna gelyor

kardesm ve çk mutlu ediyo beni

esos07
15.Temmuz.2007, 16:44
Erdem cok sagol herseyi özetlemissin hadi böyle ciddi yalanlama olsa en basta ispanyol basınları yazardı ayrıca erdem kardes ADNAN POLATIN ispanyaya gitmesi sana ne düsündürüyor????
aynılarını yönetim bazındada yaşıyoruz,hiç olmadığı kadar yükleniolar bu sene,ama nedenini çok ii biliyoruz..arkadaşın yazdıklarına +1905

Emurafu
15.Temmuz.2007, 16:47
kardesm ispanya da 2 tane adamımız transfer görşmelerini yürütüyor acaba

neden adnan polata ihtiyaç dogdu ki ???? şöyle bi hatırlarsak adnan polat bu

yılki bütün önemli transferlerde son noktayı koyan adam oldu adnan polatın

orda olması galatasarayımzn ispanyadan eli dolu dönecegi anlamna gelyor

kardesm ve çk mutlu ediyo beni İşte bende onu diyorum korkulacak hiçbirsey yok arkadaslar yaklasık 1,5 saat sonra baslıyacak macı rahat rahat izleyin

Ayrıca Bu işler hep böyle olur.dandik adamlara talip olursun ya o adamı ne yapacaksın bu adamdan hiçbirsey olmaz derler.yıldız isimlere talip olursun bu adam bize gelmez biraz gercekci olalım derler.hiç birine talip olmazsın yönetim uyuyor derler.

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 16:49
İşte bende onu diyorum korkulacak hiçbirsey yok arkadaslar yaklasık 1,5 saat sonra baslıyacak macı rahat rahat izleyin

evt katlyorm yako igual dogrlyo adnan polat ispanyaya gidiyo daha nolsn rahat rahat maçımızı izleyebilrz bgn tasaya düşmesi gerekenler galatasaraylılar degil ..................... ;)

tolga88
15.Temmuz.2007, 16:51
lincoln yok demi

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 16:52
adnan abi gittiyse iş biter ama kimin için gitti

Ziya38
15.Temmuz.2007, 16:52
Yok Turkiyede oynatacakmis Feldkamp

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 16:54
hakkaten lincoln yine oynamıcak mı

agoecmen
macı izleriz ama şifreli:D

erdemzorer10
arkadslar belli olmaz kallinin işi lincoln sahadada olabilr kalli dediki lincoln türkiyede futbol oynamak içn transfer edildi bnda ters bişey yok bgn shada görebilrz onu ;)

Emurafu
Yok Turkiyede oynatacakmis FeldkampEvet öyle bir konusma yaptı ama belli olmaz şakayla karısık yaptı çünkü

Arkadaslar bugün serkanı izleyin serkan gecen sene daumun takımına 2 tane gol atmıstı

Ziya38
15.Temmuz.2007, 16:56
Mac tam kacda basliyor 1 saat sonra mi???(Holanda burasi)

Emurafu
15.Temmuz.2007, 16:58
Arkadaslar benimde kafam karıstı mac yorumları için türkiyeden futbola konu actım oraya gelin konusalım

tolga88
15.Temmuz.2007, 17:01
Orkun Fırat, Song, Servet, Anıl, Linderoth, Lincoln, Mehmet Güven, Serkan ve Barış
bunlar oynamicakmis resmi sitede kadroda olmayan oyuncular sabah antrenmani yapti yaziyor

Hugo
15.Temmuz.2007, 17:02
www.center.tv den maçı izleyebilirsiniz..

eXcitinG
15.Temmuz.2007, 17:05
KroLdurp ve CoLe konusunda henüz kesin bişey yok ama Tv de de bu iki oyuncunun transferi bitti deniLiyor.Umarım bu sefer KoLot ve Berk bir işi tam yaparLar.

Emurafu
15.Temmuz.2007, 17:10
Tolga kardes onlar kadroda yok diye gecmiyor isim vermemiş serkan insallah oynar

dogan60100
15.Temmuz.2007, 17:41
Arkadaslar , Morientes ve Batista nin transferinde son durum nedir ?

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 17:46
dogan kards beklyorz ..son iki üç sayfayı okrsan anlarsn ;);) inşallah gelecekler

Aşk-ı Şehir
15.Temmuz.2007, 17:50
dogan kards beklyorz ..son iki üç sayfayı okrsan anlarsn ;);) inşallah gelecekler

inşallah gelecekler erdem inşallah ;;)

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 17:54
evt mustafa kardesm kenetlendk beklyorz ;);)

Emurafu
15.Temmuz.2007, 17:56
Haldun üstünel suanda almanyada dsporda konusuyor işimizi hallettik dedi

douramss
15.Temmuz.2007, 18:00
Bunun meali nedir peki??:icon_neutral:

dogan60100
15.Temmuz.2007, 18:09
Sayfalarin epsin okudum billi ama tam bir sey yok , gelecek , gelmiyecek ... ?

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 18:10
Cisse’den savunma!

Önceki gün yapılan antrenmanda 5’e 2 çalışması sırasında şortunu indirerek dikkatleri üzerinde toplayan Edouard Cisse, duruma açıklık getirdi. Bir takım arkadaşının, kendisinin bacakları arasından pas verdiğini ifade eden yıldız oyuncu, “Fransa’daki idmanlarda eğer iki ayağınızın arasından top geçerse, eşofman üstünü çıkarıp ayaklarımıza bağlardık. Ancak üzerimde sadece tişört olduğu için ben de şortumu indirdim. Olayın bu kadar büyüyeceğini bilseydim, asla böyle bir davranışta bulunmazdım” dedi. Pascal Nouma’nın hareketlerinin hatırlatılması üzerine Cisse, “Pascal, Pascal’dır. Ben de Cisse’yim. Aramızda çok fark var” ifadesini kullandı.

Goncalves Ailton Beşiktaş’a karşı

Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra bir türlü istediği form grafiğini yakalayamayan Brezilyalı futbolcu Ailton, Siyah-Beyazlılar’a bu kez rakip olacak... Grasshoppers’ın ardından bu kez de şansını Sırbistan’ın Kızılyıldız ekibinde deneyen ancak başarılı olamayan 35 yaşındaki golcü oyuncunun yeni takımı Duisburg, 18 Temmuz’da Beşiktaş’la bir hazırlık maçı yapacak. Alman ekibiyle oynanacak olan bu zevkli mücadele yine D-Smart’tan naklen ekranlara gelecek.

Takım bugün taşınıyor

Yaklaşık 1 haftadır hazırlıklarını Avusturya’nın Seefeld bölgesinde sürdüren Beşiktaş için yolculuk vakti! Bugün Hamburg ile karşılaşacak olan Kara Kartallar, çalışmalarını Leogang’ta sürdürecek. Siyah-Beyazlılar bu bölgede özel bir dörtlü turnuvaya katılacak. Turnuvada Beşiktaş’ın dışında Almanya’nın Duisburg, Romanya’nın Dinamo Bükreş ve Çek Cumhuriyeti’nin Budejovice ekipleri ter dökecek.

ChAoS
15.Temmuz.2007, 18:14
Cisse'nin yaptığını yadırgamamak lazım sonuçta onlara göre normal olan şey bize yanlış gelebilir. Tamamen iyi niyet söz konusu Cisse'nin haraketinde
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kartal umut saçtı

Beşiktaşımız ikinci hazırlık maçında Bundesliga ekiplerinde Hamburg ile berabere kaldı
Beşiktaş 1-1 Hamburg

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaşımız oynadığı ikinci hazırlık maçında Alman 1. Ligi Bundesliga'nın güçlü ekiplerinden Hamburg ile 1-1 berabere kaldı. Ekibimizin tek golünü yeni transferimiz Rodrigo Tello kaydetti. Avusturya'nın Tirol bölgesinde bulunan Worgl kasabasındaki Sportzentrum Worgl Stadı'nda oynanan karşılaşmaya gurbetçilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Genelde soğuk olmasıyla bilinen kayak kasabası Worgl, maç sırasında 38 derece sıcaklığıyla oyuncularımızı şaşırttı. Yetkililer kasabanın son 20 yılın en sıcak gününü yaşadığını belirtti.

Batuhan ilk 11'de

Maça gelecek vaat eden 16 yaşındaki forvetimiz Batuhanla başlayan Ertuğrul Sağlam, yeni transferlerimizden Rüştü, Cisse ve Mehmet Yozgatlı'ya ilk 11'de şans verdi. Maçın başlamasıyla beraber her iki takımda birbirini tartmak amacıyla kontrollü bir futbolu benimsedi. Bu yarının ortalarına doğru Hamburg ekibinin ünlü oyuncusu Van der Vaartın geliştirdiği ataklarda kalecimiz Rüştü engel oldu. Maçın 42. dakikasında sağ kanattan gelişen Hamburg atağında araya atılan topa kimse müdahale edemeyince ceza sahası sol çaprazında topla buluşan Sonogo, vuruşunda kalecimiz Rüştü'yü mağlup etti ve Hamburg'u öne geçirdi: 1-0

Tello golle başladı

Karşılaşmanın ilk yarısında başka gol olmayınca ilk yarıyı mağlup kapattık. İkinci yarıda Beşiktaşımızda Rüştü, Ricardinho, Mehmet Yozgatlı ve Batuhan kenara alındı, Hakan Arıkan, Tello, Koray ve Delgado oyuna dahil oldu. Oyuna bu yarıda giren Şilili Tello, ceza sahası önünde Bobo'yle girdiği ver-kaç sonrası ceza alanı sol çaprazında topla buluştu. Düzgün vuruşuyla topu ağlara gönderdi: 1-1.

Maçın 55. dakikasında İbrahim Kaş, sakatlanan Gökhan Zan'ın yerine oyuna girdi. 66. dakika da ise Beşiktaşımızda Bobo oyundan alındı yerine Gökhan Güleç girdi. Bu yarıda özellikle Delgado'nun istekli oyunu dikkatlerden kaçmazken bulduğumuz net fırsatları değerlendiremedik ve mücadele 1-1 lik eşitlikle sonuçlandı.

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 18:28
Valencia satmıyoruz demiş galiba...

Emurafu
15.Temmuz.2007, 18:50
Arkadaslar haldun üstünel demin konustu işimiz hallettk geldi kadir cetincalı isimelr sordu ne yalan dedi nede dogru dedi cevao vermicem dedi işi bitirmişler gizli tutuyorlar

Ibrahim Bedir demiş,
14 Temmuz 2007 @ 20:52 Arkadaslar,

Öncelikle sitemize duydugunuz güvenden ötürü hepinize tesekkür ederim. Elimizden geldigince, dogruluk payi yüksek olan haberleri sizlerle paylasmaya calisiyoruz. Bu transfer döneminde bu tür haberlerle cok karsilastik, fakat dedigim gibi, sadece dogruluk payi yüksek olan - kesin olan, haberleri size sunmaya gayret gösterdik. Cünkü biz, sadece kendi taraftarlarimizin gözünde degil, tüm spor kamuoyunun gözünde de güvenilir bir kaynak olmaktan son derece gururluyuz, ve bunu bu sekilde devam ettirmek istiyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. Galatasaray Spor Kulübü, Ispanyol golcü Fernando Morientes ile kesin olarak anlasma saglamistir. Haber Duisburg kentinde kamp yapmakta olan takimimizin basin ve operasyon sorumlusu Yako Igual’dan bizzat otel önünde alinmistir. Lincoln transferinde oldugu gibi, bu konuda da en kisa sürede resmi bir aciklama yapilacagini düsünüyorum.

Ibrahim Bedir
tekbuyuk.com
Almanya Editörü

Değerli arkadaşlarım,

Çok heyecanlıyız biliyorum.Sizler kadar bizler de çok heyecanlandık. Bizlerden açıklama bekleyenler oluyor. Gerekli açıklamaları Almanya editörü arkadaşım İbrahim Bedir yapmıştır(Biraz daha yukarıda koyu harflerle yazıldı). Kesinlikle kendi kendimize yarattığımız bir haber değildir. Bu haberin nelere dayanarak çıkarıldığını yine yukarıda arkadaşım İbrahim Bedir’in yazısında bulabilirsiniz(Koyu harflerle yazıldı). Kaynaklarımız, herhangi bir basın yayın organı değildir.

Saygılarımla
Barış Yarar
tekbuyuk.com Ankara editörü

Aşk-ı Şehir
15.Temmuz.2007, 18:53
Arkadaslar haldun üstünel demin konustu işimiz hallettk geldi kadir cetincalı isimelr sordu ne yalan dedi nede dogru dedi cevao vermicem dedi işi bitirmişler gizli tutuyorlar

mutlumuydu bari abi?

Ziya38
15.Temmuz.2007, 18:53
Evet bende dinledim ve Gülup dedi Biz orda Ozel toplanti yapdik ordaki gecenleri anlatmak istemiyoruz ve isim aciklamiyoruz dedi (boyle bisey isde)

Hemddee nasil mutluydu..

tolga88
15.Temmuz.2007, 19:32
hadi insallah

Ziya38
15.Temmuz.2007, 19:50
Arkadaslar Osman Tanburaci nin yeni yazini okuyun..
http://www.sporx.com/yazarlar/osman_tanburaci/4034

Ve bu yaziya dikkat ile bakkin..

Galatasaray iyi işler yaptı;
Şu an bile takımda eksik yer yok!
Yok diyorum çünkü yüreğimde yatan Morientes…
Gelmek üzere!
Kalli’nin bir tek forvete ihtiyacı vardı. O da bence Morientes.
Baptista daha genç, Morientes ondan beş yaş daha yaşlı 31 yaşında ama yineliyorum doğru seçim Morientes’tir.

Sekopej
15.Temmuz.2007, 19:54
Arkadaslar Osman Tanburaci nin yeni yazini okuyun..
http://www.sporx.com/yazarlar/osman_tanburaci/4034

Ve bu yaziya dikkat ile bakkin..

Gelmek üzere!
Baptista daha genç, Morientes ondan beş yaş daha yaşlı 31 yaşında ama yineliyorum doğru seçim Morientes’tir.

Tanburacı Saviola GS'nin rahat olun, keyifle izleyeceğiz bu sene diye de yazı yazmıştı.

Herşey bitti demiş yöneticiler, açıklamak için neden bekliyorlar acaba? Bir an önce açıklasalar da şu meraklı bekleyiş sona erse...

Hugo
15.Temmuz.2007, 19:56
Eve yaa. İlgilieniyorsan yaz ilgilenmiyorsan da yaz.. Ya da çık söyle yap birşeyler.. Yakında köşeyi dönünce yapacağım ilk iş GS forması almak olacak. O zamana kadar Mori gelse iyi olur. Yoksa Lincoln alacam.. :zuhaha

M.Scofield
15.Temmuz.2007, 20:06
gelmesede üzülememek lazım bize bir yıldız fazla bile :D

tupolew
15.Temmuz.2007, 20:22
Adnan Sezgin'in Lig tvye telefonla bağlanıp yaptığı açıklamalrı iyi değerlendirmek lazım..Bir kere kesin bir dille Baptista haberlerinin asılsız olduğunu söyledi ki bu kadar net bir açıklamadan sonra Baptista alınırsa Sezgin epey itibar kaybeder..Morientes ismini telaffuz etmese de konuşulan isimlerin hiçbiri doğru değil diyerek o kapıyı da kapattı sanki..ama yine de Baptista gibi ismini telaffuz etmemiş olması bir umutur...Bu arada satır arasında defalarca kullandığı ifadelerden şuna emin oldum kesinlikle forvet dışında bir adam alınacak...kesin mevki belirtmiyor ama muhtemelen bir sağ kanat oyunucusu alınabilir...forvet de alınırsa iki yeni transfer demektir bu....en karamsar senaryo ise tüm açıklamaların kombinelere gaz vermek maksatlı yapılmış olabileceği zira dün itibariyle henüz çok sınırlı sayıda kombine satılmış olduğunu gördük..Mehmet Ağabey'in ifadesine göre de bu hızla giderse numaralı dışındakilerin hepsi satılamayacak...pozitif düşünürsek de ivme kazandırmak adına bomba bir transfer yapılabilr...sabırla bekleyip görelim...saygılarımla...

dorukcanti
15.Temmuz.2007, 20:23
bence julio baptista gelcek hem de bonservisi ile

tolga88
15.Temmuz.2007, 20:23
Tanburacı Saviola GS'nin rahat olun, keyifle izleyeceğiz bu sene diye de yazı yazmıştı.

Herşey bitti demiş yöneticiler, açıklamak için neden bekliyorlar acaba? Bir an önce açıklasalar da şu meraklı bekleyiş sona erse...

Tamburaci saviolayi YALANLAYAN ilk kisideir hatta yonetimden once yalanlamistir. LUTFEN YYANLIS BILGI VERILMESIN
ISTE KANITI

Saviola kuyruklu bir yalan!
Saviola medyanın uydurması… Böyle bir transfer söz konusu bile olmadı. Saviola asparagas! Kuyruklu bir yalan!... Ama Galatasaray iyi bir forvet alacak. Bu biraz da eldeki mevcutların satışı ya da yabancı sayısının artmasıyla orantılı. Galatasaraylı yöneticiler aynen şunu söylüyorlar; ‘Transfere daha yeni başladık. Linderoth ve Lincoln sadece ikisi. Kadro daha çok değişecek!’ Alınacak futbolcuların da kimler olduğu belli. Galatasaray çok planlı gidiyor, önümüzdeki günlerde daha bombalar patlayacak.
27.06.2007

Sekopej
15.Temmuz.2007, 20:26
Tamburaci saviolayi YALANLAYAN ilk kisideir hatta yonetimden once yalanlamistir. LUTFEN YYANLIS BILGI VERILMESIN
ISTE KANITI

Saviola kuyruklu bir yalan!
Saviola medyanın uydurması… Böyle bir transfer söz konusu bile olmadı. Saviola asparagas! Kuyruklu bir yalan!... Ama Galatasaray iyi bir forvet alacak. Bu biraz da eldeki mevcutların satışı ya da yabancı sayısının artmasıyla orantılı. Galatasaraylı yöneticiler aynen şunu söylüyorlar; ‘Transfere daha yeni başladık. Linderoth ve Lincoln sadece ikisi. Kadro daha çok değişecek!’ Alınacak futbolcuların da kimler olduğu belli. Galatasaray çok planlı gidiyor, önümüzdeki günlerde daha bombalar patlayacak.
27.06.2007

Tamam o zaman özür dilerim. Öyle büyük harflerle de yazmana gerek yok. Küçük yazınca da okuyabiliyorum ben.;)

Yanlış hatırlıyormuşum demek ki, ben Osman Tanburacı'nın yazılarını takip etmiyorum. Buraya o şekilde bir mesaj atıldı diye hatırlıyorum ve o nedenle yazdım.

mahoo
15.Temmuz.2007, 20:28
daa deminki aciklamada basindaki isimler yanlis dedi..

Ziya38
15.Temmuz.2007, 20:29
Kim dedi? Osman abi mi

mahoo
15.Temmuz.2007, 20:30
yok aciklama yapan yonetici ..

Emurafu
15.Temmuz.2007, 20:30
Tanburacı ya neden lafatılıyor anlamıyorum....Arkadaslar dikkat ettinizmi tanburacı sürekil morientes diyor:)

Sekopej
15.Temmuz.2007, 20:32
Tanburacı ya neden lafatılıyor anlamıyorum....Arkadaslar dikkat ettinizmi tanburacı sürekil morientes diyor:)

Lafın banaysa direk söyle ima etmene gerek yok...

mahoo
15.Temmuz.2007, 20:32
Haldun ustunel ya taraftari saf yerine koyuyor ya da hakkaten safiz:D Adam transfer icin gitmedik ispanyaya basinda cikan isimler yanlis fakat COK ONEMLI ADIMLAR ATTIK BUNLARIN FIILIYATA DONMESINI BEKLIYORUZ dedi

_ReaL_
15.Temmuz.2007, 20:33
MORİENTES transferi yalan oldu beyler
Valencianın basın sözcüsü Morientesi satmayacağını açıkladı
Tabi ne olacağını zaman gösterecek

tolga88
15.Temmuz.2007, 20:33
arkadaslar haldun ustunel d-sporda ne dedi izleyen biri yorum yapabilirmi

mahoo
15.Temmuz.2007, 20:34
2 mesaj yukariyi oku bi zahmet:D

tolga88
15.Temmuz.2007, 20:36
2 mesaj yukariyi oku bi zahmet:D
Pardon:D saolasin bilgi icin

Emurafu
15.Temmuz.2007, 20:37
Aynı haberleri koymayın sürekli morientesin yalan oldugu falan yok serkan kardes bence tanburacı yazılarınızı edıtleyın

Sporx'teki haber,

Skysport'tan alınmıştır.

Skysport'taki haberde yabancı bir forumdan alınmıştır.

Biliyorum.İddialaşmayın insanla

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 20:39
ya arkadslar durup dururken adnan polat kalkıp gtmez ispanyaya son

noktayı koymak içn gtmş bu çk açk ve net ama isim kim olr onu bekleyp

görecez baptistayı tabiki yalanlyacak kalkıp aaa evt nerden bildinz ilglenyorz

az kaldı alcaz falan demesnimi beklyosnz kim varsa yalanlyacak fb carlosu

defalarca yalanladı noldu sonunda aldı ;) ona bakarsanz geretsle

yeni sözleşme yaptıgmz ay kalliyle anlaşmşz bu da farklı bi alandan benzer

mantık da bi örnek ;)geretsle sözleşme yapmalarındaki msj sana

güvenyorz arkandayz msjıydı ama noldu sonç ne ??? ;) bekleyp görelm hrşey zamanla netleşr

transferde kurtluk yapmyan iyi adam alamaz

mahoo
15.Temmuz.2007, 20:42
Biri gelcek bu belli..Insallah gelecek isim Galatasaray imiza en yararli ve hayirli olacak isim olur...

Emurafu
15.Temmuz.2007, 20:43
Son Kez Koyuyorum!!!!!!!!

Ibrahim Bedir demiş,

Arkadaslar,

Öncelikle sitemize duydugunuz güvenden ötürü hepinize tesekkür ederim. Elimizden geldigince, dogruluk payi yüksek olan haberleri sizlerle paylasmaya calisiyoruz. Bu transfer döneminde bu tür haberlerle cok karsilastik, fakat dedigim gibi, sadece dogruluk payi yüksek olan - kesin olan, haberleri size sunmaya gayret gösterdik. Cünkü biz, sadece kendi taraftarlarimizin gözünde degil, tüm spor kamuoyunun gözünde de güvenilir bir kaynak olmaktan son derece gururluyuz, ve bunu bu sekilde devam ettirmek istiyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. Galatasaray Spor Kulübü, Ispanyol golcü Fernando Morientes ile kesin olarak anlasma saglamistir. Haber Duisburg kentinde kamp yapmakta olan takimimizin basin ve operasyon sorumlusu Yako Igual’dan bizzat otel önünde alinmistir. Lincoln transferinde oldugu gibi, bu konuda da en kisa sürede resmi bir aciklama yapilacagini düsünüyorum.

Ibrahim Bedir
tekbuyuk.com
Almanya Editörü

[Değerli arkadaşlarım,

Çok heyecanlıyız biliyorum.Sizler kadar bizler de çok heyecanlandık. Bizlerden açıklama bekleyenler oluyor. Gerekli açıklamaları Almanya editörü arkadaşım İbrahim Bedir yapmıştır(Biraz daha yukarıda koyu harflerle yazıldı). Kesinlikle kendi kendimize yarattığımız bir haber değildir. Bu haberin nelere dayanarak çıkarıldığını yine yukarıda arkadaşım İbrahim Bedir’in yazısında bulabilirsiniz(Koyu harflerle yazıldı). Kaynaklarımız, herhangi bir basın yayın organı değildir.

Saygılarımla
Barış Yarar
tekbuyuk.com Ankara editörü

Ayrıca Osman Tanburacı yazısında bile yazmıs gelecek diye,Hemde biraz önce dsporda sürekli morientesden konusuyor,Ayrıca Adnan Polat falan işi bitirdi Almanyaya Geldi.........

GS TV Yİ izleyin.................Osman tanburacı var

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 20:46
"Galatasaray Spor Kulübü, Ispanyol golcü Fernando Morientes ile kesin olarak anlasma saglamistir. Haber Duisburg kentinde kamp yapmakta olan takimimizin basin ve operasyon sorumlusu Yako Igual’dan bizzat otel önünde alinmistir"

emrah abinin bu yazıyı kaçncı koyuşu... bu yazı herşeyi anltyo arkadaslar biraz mantklı olun daha nolsn yako igual açklamş

Emurafu
15.Temmuz.2007, 20:47
Kardes imzamın neyini düzeltecem burdaki bütün arkadaslar begendi

Yorumlarına dikkat et Morientesde gelince böyle yorumlar bekliyorum olumsuz birsey olunca hemen geliyorsunuz

Sekopej
15.Temmuz.2007, 20:51
Aynı haberleri koymayın sürekli morientesin yalan oldugu falan yok serkan kardes bence tanburacı yazılarınızı edıtleyın

Neden editleyeyim? Bir yorum yaptım, yanlış biliyormuşum ve bu nedenle de özürümü diledim. Editlemeye niye gerek var?

_ReaL_
15.Temmuz.2007, 20:51
Morientes GS ye Avrupa maçlarında hayırlı olsun o zaman
Zaten iddamda yok zaman gösterecek dedim
Aldınızsa Morientesi susarsınız transfer yattı dienler bişi olur
bn yattı dememe ramen zaman gösterecekte dedim

Emurafu
15.Temmuz.2007, 20:58
Serkan tama özür diledigini biliyorum neyse tanburacı saviola hakkkında dedigini lincoln hakkında demişti:):)

Sekopej
15.Temmuz.2007, 21:01
yaz yaz sonra editle ohh nese sinrlenmyecegm bomba gibi bi takm kurdk bu bazılarının canını actyoo aksine sevnyorm bile

üzülme real siznde olr ;)

Aaa tamam ama ben siliyorum, ben sildikçe mesaj atılıyor. Ayrıca mesajını editleyen o değil, ben. Mesajın altına bakarsan görürsün kimin editlediğini.

Umarım uyarı verılmıstır arkadasa.......Serkan tama özür diledigini biliyorum neyse tanburacı saviola hakkkında dedigini lincoln hakkında demişti:):)

Tamam işte ben yanlış hatırlamışım. Özür de diledim daha uzatmaya gerek yok, zaten uzatan da olmaz sanıyorum.

Bir de kurallara uymayan her üyeye uyarı verilir. Bundan şüpheniz olmasın. 6S, febe gibi ifadeler kullanmak kurallarımıza aykırıdır ve bunları kullananlara gereken cezalar verilmektedir.

Sekopej
15.Temmuz.2007, 21:06
2 mesaj daha sildim. Hatırlatmakta fayda var, burası Galatasaray Transfer Haberleri Bölümü.

Bundan sildiğim her mesajda uyarı sistemini kullanacağım, bilginize...

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 21:09
Song Köln'e mi gidiyor?

Rigobert Song, 2001-2002 sezonunda forma giydiği Köln’ü unutamadığını, hedefinin Mondragon ile birlikte Alman kulübünde oynamak olduğunu söyledi. Mondragon’un Köln’e gitmesini kendisinin önerdiğini söyleyen Kamerunlu futbolcu, “Köln önümüzdeki sezon birinci lige çıkacak ve ben de Mondragon’la birlikte Bundesliga’da FC Köln forması giyeceğim” dedi.

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 21:10
Ve Carlos kampta!..
Fenerbahçemizin flaş transferi Roberto Carlos kampa katıldı

Fenerbahçe'nin Real Madrid'den transfer ettiği yıldız oyuncu Roberto Carlos sarı lacivertli takımın Avusturya kampına katıldı. İspanya Ligi geç bittiği için teknik direktör Zico'dan özel izin alan ve Fenerbahçe'nin ilk etap kampına katılmayan Brezilyalı oyuncu, tatilinin ardından bugün kampa katıldı. Uçakla Viyana'ya gelen Roberto Carlos'u havalimanında Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı karşıladı. 50 kadar sarı lacivertli taraftarda havalimanına gelerek yıldız oyuncuya sevgi gösterilerinde bulunup, çiçek verdiler. Volkan Ballı ile birlikte havalimanından ayrılan Roberto Carlos takımın konakladığı Pyramid Otel'e geçti.

uAburak89
15.Temmuz.2007, 21:10
Afrika Aslanı bir yere gidemez.. (:

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 21:12
kaynak ne sekocan ?

El Barto
15.Temmuz.2007, 21:12
Bu Daum'da sabotör müdür nedir? :p :D

Topladı tüm Türkiye'yi...

ekolata
15.Temmuz.2007, 21:13
kaynak ne :D

Emurafu
15.Temmuz.2007, 21:15
Sekocan kardes önce sana sunu diyorum bu haber 3 gün öncesinin haberi sonra antremanları izliyormusunuz song öyle mutluki ya ayrıca bu adamı mesela biz göndermek istedik kendi gitmek istemedi

Adam kendi gitmek istemiyor birisi bu haberleri yaparal ortalıgı karıstırıyor eski haberleri koymayın

uAburak89
15.Temmuz.2007, 21:15
Kaynak: Köln malzemecisi.. :D

Emurafu
15.Temmuz.2007, 21:17
Eski haberleri koymayalım yeni gelen arkadaslar eski yorumlarıda okuyun

GSTV İzleyin!!!!!!!!!!

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 21:18
Sekocan kardes önce sana sunu diyorum bu haber 3 gün öncesinin haberi sonra antremanları izliyormusunuz song öyle mutluki ya ayrıca bu adamı mesela biz göndermek istedik kendi gitmek istemedi

Adam kendi gitmek istemiyor birisi bu haberleri yaparal ortalıgı karıstırıyor eski haberleri koymayın
Emrah abi ben bişi bilmiom :D Haberi gördüm siteye koyayım dedim:D webaslan.com dan gördüm sizinlede paylaşmak istedim.

Öyle bi art niyetim yok yanlış anlamayın :D

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 21:19
sekocan kardes avatarından belli art niyetn olmadıgı ;);)

El Barto
15.Temmuz.2007, 21:20
Eski haberleri koymayalım yeni gelen arkadaslar eski yorumlarıda okuyun

GSTV İzleyin!!!!!!!!!!

584 sayfanın hangi birini okusun yeni gelen yahu. Beyler çok hızlı gidiyorsunuz yahu bu konudan transfer takip etmek imkansız oldu gibi. Sadece 25 saat online olursan biraz bisey anlıyorsun.

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 21:20
sekocan kardes avatarından belli art niyetn olmadıgı ;);)
Eyw. Çok saol.. Beni anladığın için :D

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 21:23
Eyw. Çok saol.. Beni anladığın için :D

eyv kardes biz burda iyi niyetle yazan bütün arkadaslarmzı anlarz ;);)

Emurafu
15.Temmuz.2007, 21:24
584 sayfanın hangi birini okusun yeni gelen yahu. Beyler çok hızlı gidiyorsunuz yahu bu konudan transfer takip etmek imkansız oldu gibi. Sadece 25 saat online olursan biraz bisey anlıyorsun.eeee Bizim Gündem yogun:D:D

Ya benim demek istedigim en azından 1 veya 2 sayafa geriye baksınlar hemen atlamasınlar:):)

Osman tanburacı forvet degerlendırıyor GSTv de

eGowiCh
15.Temmuz.2007, 21:29
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_gv_Kuranyi.jpg

Bild'ten ilginç iddia

Alman Bild gazetesi, Fenerbahçe'nin Schalke 04 takımında oynayan Kevin Kuranyi'yi transfer etmek için kendisine 40 milyon euro teklif ettiğini yazdı.

Gazete, ''Türkler Kuranyi'yi 40 milyon euro'yla tavlıyorlar'' başlığıyla verdiği haberde, Fenerbahçe'nin ilk transfer ücreti teklifinin 10 milyon euro olduğu, bu teklifin daha sonra 15 milyon euroya çıkartıldığı, Kuranyi'nin kendisine de 40 milyon euro teklif edildiği belirtildi. Haberde, Schalke 04'ün menajeri Andras Müller'in, ''Kuranyi'yi dünyanın hiçbir ücretine satmayız'' şeklinde konuştuğu ifade edildi.
Müller'in, daha önce yaptığı bir açıklamada da ''Ben intihar etmek istemiyorum. Kevin'in etrafında yeni bir takım oluşturmak istiyoruz'' şeklinde açıklamada bulunduğu hatırlatıldı.

Bu arada, Fenerbahçe'nin Kuranyi'ye 4 yıllık bir sözleşme için, yüzde 80'ini peşin ödemek koşuluyla 40 milyon avro ödemeye hazır olduğu kaydedildi. Kuranyi, geçen hafta içinde yaptığı açıklamada, Zico gibi büyük bir teknik direktörün kendisini Fenerbahçe'ye almak istemesinden dolayı gurur duyduğunu, ancak Schalke'de çok rahat olduğunu, bu kulüpten ayrılmak için bir nedeni olmadığını söylemişti.

Lig TV

UA dragon
15.Temmuz.2007, 21:29
beyler bu adam baiano olmasın

_ReaL_
15.Temmuz.2007, 21:30
İlhan Parlak yılın en iyi genç oyuncu transferi

barahir
15.Temmuz.2007, 21:31
Fanatik'ten beterleri de var arkadaşlar.. Bild gazetesi de Almanya'nın Fotomaç'ı, Fanatik'i

Emurafu
15.Temmuz.2007, 21:33
GS TVde Osman abi agzindan Morientesi kacirip duruyor

adnan sezgin morientese bile yani morientes gelirse masa basinda pabucunu ters bindirir felan

lincolne tamam dedi aldık.saviolaya hayır dedi almadık.moriyi bence alacaz.osman abi bişi bilmese böle konuşmaz.

_ReaL_
15.Temmuz.2007, 21:33
Fanatik'ten beterleri de var arkadaşlar.. Bild gazetesi de Almanya'nın Fotomaç'ı, Fanatik'i
almanyada tatil yapan arkadaşımda aynısını söyledi Bild için

Ziya38
15.Temmuz.2007, 21:34
Morientes gelecek gibi bende yeni izledim Yeni forvet diyip duruyorlar ikiside

erdemzorer10
15.Temmuz.2007, 21:36
beyler dünkü haberlerden sonra ztn tasa yapmamıza gerek yok haldun üstünel de söylemş bitrdk diye osman tamburacı da saglam adam ohh degmeyn keyfmze beyler ;)

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 21:38
hayırlı uğurlu olsun arkadaslar son sözüm budur..............

_ReaL_
15.Temmuz.2007, 21:44
yazdıklarınızı şaşkınlıkla izliyorum
niçin inanamıyormuş gibi bir görüntü çiziyorsunuz anlamadım
osmanmış tamburcuymuş hiçbirini tanımam , Gs tvyide izlemem
Yazarsın haberi diğer takımlılar yalan der
haber doğru çıkıncada yerin dibine girerler
Morientesi kendinize çok görmeyin
sonuçta siz UEFA Kupası sahibi bir takımsınız

Emurafu
15.Temmuz.2007, 21:51
yazdıklarınızı şaşkınlıkla izliyorum
niçin inanamıyormuş gibi bir görüntü çiziyorsunuz anlamadım
osmanmış tamburcuymuş hiçbirini tanımam , Gs tvyide izlemem
Yazarsın haberi diğer takımlılar yalan der
haber doğru çıkıncada yerin dibine girerler
Morientesi kendinize çok görmeyin
sonuçta siz UEFA Kupası sahibi bir takımsınız
Kardes Hızlı gidiyorsun:=)

Kusura bakma kardes bundan sonra diger üyelerin bildikleri adamları yazarım sen tanımıyorsan ne yapalım Burası Galatasaray alanı Galatasaray ile iligili hersey olması normal
Evet uefa kupası sahibiz!!!!!bununlada gurur duyuyoruz

Roberto Baggio
15.Temmuz.2007, 21:56
Kardes Hızlı gidiyorsun:=)

Kusura bakma kardes bundan sonra diger üyelerin bildikleri adamları yazarım sen tanımıyorsan ne yapalım Burası Galatasaray alanı Galatasaray ile iligili hersey olması normal
Evet uefa kupası sahibiz!!!!!bununlada gurur duyuyoruz

+1905 kupa bizim müzemizde))))))

uAburak89
15.Temmuz.2007, 21:56
@Re@L: Kime sevinip, sevinmeyeceğimizi sana mı soracağız ?

spider3784
15.Temmuz.2007, 22:02
Bizim transfer yapma hakkımız bile yokki kimilerine göre.

fmsmyrna
15.Temmuz.2007, 22:08
Yahu senelik 10 milyon dolar alan oyuncular Fenerbahçe'ye değil Madrid'e gidiyor

canavar20
15.Temmuz.2007, 22:11
Çöşşşşş 40 mn yok artık :D Chelsea'nın Ballack'a verdiği ücretten fazla:D Galiba:D

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 22:15
Az önce tv de izledim Baptista ya 9m€ vercekmiş GS...
6M€ Sponsor... 3m€ içinde kaynak arayışındaymış Yönetim....

Emurafu
15.Temmuz.2007, 22:17
Gelmek üzere!
Galatasaray’ın forvetinde;
Bire birde adam geçecek adam yok!
Kim ne derse desin, çağın hızlı futbolunda Galatasaray’ın forvetleri ‘kağnı arabası’ gibi. Eğer hızlı bir santrfor alınmazsa bu kadar güzellik boşa gider!
Ne Ümit Karan, ne Hakan ne de Kabze bu tür oyuncu değil!
Özgürcan ve Necati de var ama benim dediğim; topla adam geçecek, sağda solda gezecek, teke tek kaldığında rakibi katlayıp geçecek ve vurdu mu golü atacak biri lazım!
İşte bu; Morientes
Ayrıca Morientes, Mehmet Cansun zamanından beri Galatasaray’ın uzatmalı aşkıdır! Hep niyet edildi olmadı…
Baptista’ya çuvalla para verileceğine Morientes uygundur.
Bu akşam Baptista’nın maçı da var, (Amerika Kupası’nda Brezilya-Arjantin finali) fiyatı da artabilir.

OSMAN TANBURACI'nın yazısından....

FLAS FLAS haldun ustunel d-sporda yaptigi aciklamada ispanyada isimizi hallettik ama isim veremem dedi

Varonil
15.Temmuz.2007, 22:22
Henry bile 24 Mn a gitti

nerazzuri
15.Temmuz.2007, 22:23
Biz O 40 m € ' ya Adriano'yu getirirdik. Ne alaka 40 m € ve Kuranyi O adama ben yıllık 5 m € bile vermem.

Bide %80 i peşin. Töbe töbe azım açık kaldı resmen. Yeminle

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 22:26
Fernando Torres gitti o paraya...Para o kadar kolay kazanılmıyo...

UA dragon
15.Temmuz.2007, 22:28
bence 40 mn ye 3 tane kaliteli veya 2 tane yıldız oyuncu alınır 40 mn ona verilmez 20 mn ye kuranyi'nin 2 katı adam bulşunur

spider3784
15.Temmuz.2007, 22:37
Morientes, Monaco'ya şampiyonlar ligi finali oynatan adamdır:)

y_layta
15.Temmuz.2007, 22:38
3ön libero serkan-hüseyin-ayman böyle bile oynatır ziya ama aymanı göndermez

GodfatheR
15.Temmuz.2007, 22:39
Haberiniz yok heralde adnan sezgin ligtv anahaber'e baglanıp basında cıkan oyuncularla alakamız yok dedı:D
morıentes'de valencıa'da kalmak ıstıyormus.
baptısta ıse futbol hayatına avrupada devam etmek ıstıyorum acıklamasını yaptı.kendı kendınıze gelın guvey olmayın lutfen

CashFl0w
15.Temmuz.2007, 22:43
Haberiniz yok heralde adnan sezgin ligtv anahaber'e baglanıp basında cıkan oyuncularla alakamız yok dedı:D
baptısta ıse futbol hayatına avrupada devam etmek ıstıyorum acıklamasını yaptı.kendı kendınıze gelın guvey olmayın lutfen
Biz kendi kendimize gelin güvey olmuyoruz kardeşim bu yazıklarımız saygınlığına inandığımız birinin Osman Tanburacının dedikleridir ayrıca Tanburacı Lincoln transferinde de en başta bitti diyen adamdır..;)

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 22:48
Tello diyor ki...

Ayağının tozuyla...

Beşiktaş’ın Şilili yıldızı Rodrigo Tello, ayağının tozuyla basın mensuplarının karşısına çıktı. Olaylı bir Copa America turnuvasının ardından milli takımdan 20 maç ceza alan tecrübeli oyuncu, yaşadıklarını ve Beşiktaş’taki hedeflerini açıkladı. Söz Rodrigo Tello’da: “Beşiktaş gibi bir kulübün amacı her zaman şampiyonluktur. Bu sene şampiyonlar Ligi’nde mücadele edeceğiz. Hedefimiz ulaşabildiğimiz en üst noktaya ulaşmak.

‘Hiç dinlenemedim’

“Portekiz’de sezon biter bitmez soluğu İstanbul’da aldım, imzalayıp geri döndüm. Ufak bir sakatlığım vardı. Ülkeme gittiğimde 10 gün boyunca tedavi gördüğüm için dinlenemedim. Milli takıma gittim ve daha sonra gördüğünüz gibi takımımın kampındayım. Alışmadığım yüksek bir tempo bu. şu anda nasıl bir performans göstereceğimi bilmiyorum. Birkaç gün içinde arkadaşlarımla aramdaki farkı kapatacağım.”

‘Benim suçum yok’

“Venezuella’da yaşananlara gelince... Meksika ile oynadığımız maçtan sonra çeyrek finale kaldık. Sabah 4’e kadar izin aldık ve eğlenmek için dışarı çıktık. Geç kalmamak için otele döndük. Bütün herşey kahvaltıda yaşandı. Benim hatam yanlış adamın yanında olmaktı. Bir arkadaşım sarhoş gibi davranmaya başladı. Olayı bitirmeye çalıştım. Ne zaman çağırırlarsa milli takıma giderim.”

‘İdolüm Maradona’

“Lizbon’da bana hiçbir teklif yapmamalarına rağmen, Beşiktaş’a transferime büyük tepki gösterdiler. Neden teklif yapmadıklarını bilmiyorum. Ancak Sporting’te ve Portekiz’de güzel hatıralarım var. Geçmişi asla silemezsiniz, benim de silmeye niyetim yok. Her akıllı futbolcu gibi benim de idolüm Maradona... 3 senedir defansın solunda oynuyorum. Rekabet, Beşiktaş için pozitif olacaktır.”

Adnan Kılıç
15.Temmuz.2007, 22:49
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_gv_Kuranyi.jpg

Bild'ten ilginç iddia

Alman Bild gazetesi, Fenerbahçe'nin Schalke 04 takımında oynayan Kevin Kuranyi'yi transfer etmek için kendisine 40 milyon euro teklif ettiğini yazdı.

Gazete, ''Türkler Kuranyi'yi 40 milyon euro'yla tavlıyorlar'' başlığıyla verdiği haberde, Fenerbahçe'nin ilk transfer ücreti teklifinin 10 milyon euro olduğu, bu teklifin daha sonra 15 milyon euroya çıkartıldığı, Kuranyi'nin kendisine de 40 milyon euro teklif edildiği belirtildi. Haberde, Schalke 04'ün menajeri Andras Müller'in, ''Kuranyi'yi dünyanın hiçbir ücretine satmayız'' şeklinde konuştuğu ifade edildi.
Müller'in, daha önce yaptığı bir açıklamada da ''Ben intihar etmek istemiyorum. Kevin'in etrafında yeni bir takım oluşturmak istiyoruz'' şeklinde açıklamada bulunduğu hatırlatıldı.

Bu arada, Fenerbahçe'nin Kuranyi'ye 4 yıllık bir sözleşme için, yüzde 80'ini peşin ödemek koşuluyla 40 milyon avro ödemeye hazır olduğu kaydedildi. Kuranyi, geçen hafta içinde yaptığı açıklamada, Zico gibi büyük bir teknik direktörün kendisini Fenerbahçe'ye almak istemesinden dolayı gurur duyduğunu, ancak Schalke'de çok rahat olduğunu, bu kulüpten ayrılmak için bir nedeni olmadığını söylemişti.

Lig TV

yok artık Kevin Kuranyi'ye mi vercekler yılda 10 milyon euroyu

ChAoS
15.Temmuz.2007, 22:51
Sol kanat oyuncusunun idolü maradona. ilginç .

spider3784
15.Temmuz.2007, 22:52

Bunlar bitsin, Ronaldo ve Adriano hatta oda kesmesse Ronaldinho ile ilgileneceğiz.Kendi kendine gelin güvey olmayı severiz biz.

Emurafu
15.Temmuz.2007, 22:55
Sürekli basa dönmekten bıktım Geriden gelmeyin bir arka sayfayı okuyun bunların cevabı verildi herhalde trnasfer yalanlancak bu politika böyle işler
Ayrıca Morientes yalanlaması falan yok yalan bunlar öyle birsey olsa ilk ispanyol basınında cıkar resmi sitedede falan cıkar artık su haberleri boyna koymayın...Aynı cevapları veriyorum sürekli....

_ReaL_
15.Temmuz.2007, 22:56
Cevap verme

Emurafu
15.Temmuz.2007, 23:00
Baptista yüküne gireceğini sanmıyorum Yönetimin.

Yem olduğu apaçıktı.İlk önce Madrid'e gitmeler,Morientes transferi görüşmelerini orda yapmalar,insanların Madrid'de oldukları için Baptista sanmaları filan...

Belliydi zaten.

Ayrıca Baptista Real'den gitmek isterse 80 tane talibi olur İspanya'dan tut İtalya'sına kadar.

Bende Diyorum Morientes gelecek Korkmayın!!!!!!!!!

Gelmek üzere!
Galatasaray’ın forvetinde;
Bire birde adam geçecek adam yok!
Kim ne derse desin, çağın hızlı futbolunda Galatasaray’ın forvetleri ‘kağnı arabası’ gibi. Eğer hızlı bir santrfor alınmazsa bu kadar güzellik boşa gider!
Ne Ümit Karan, ne Hakan ne de Kabze bu tür oyuncu değil!
Özgürcan ve Necati de var ama benim dediğim; topla adam geçecek, sağda solda gezecek, teke tek kaldığında rakibi katlayıp geçecek ve vurdu mu golü atacak biri lazım!
İşte bu; Morientes
Ayrıca Morientes, Mehmet Cansun zamanından beri Galatasaray’ın uzatmalı aşkıdır! Hep niyet edildi olmadı…
Baptista’ya çuvalla para verileceğine Morientes uygundur.
Bu akşam Baptista’nın maçı da var, (Amerika Kupası’nda Brezilya-Arjantin finali) fiyatı da artabilir.

OSMAN TANBURACI'nın yazısından....

FLAS FLAS haldun ustunel d-sporda yaptigi aciklamada ispanyada isimizi hallettik ama isim veremem dediBütün ipucuları birleştirin anlarsınız

spider3784
15.Temmuz.2007, 23:05
Cevap verme

Cevap vermemek için soru olmaması gerekir.

alman
15.Temmuz.2007, 23:09
Arkadaşlar bakın aşağıdaki linkten tıklayın görün ünlü ispanyol gazetesinin haberine göre Baptista galatasaraya gitti gidecek diyor ve Realli taraftar ise genel olarak buna çok karşı ve Baptista nın galatasaraya verilmesini büyük bir hata olarak değerlendirip konu hakkındakil üzüntülerini dile getiriyorlar..

http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/real_madrid/es/desarrollo/1016680.html

Omerdinho
15.Temmuz.2007, 23:11
Arkadaşlar bakın aşağıdaki linkten tıklayın görün ünlü ispanyol gazetesinin haberine göre Baptista galatasaraya gitti gidecek diyor ve Realli taraftar ise genel olarak buna çok karşı ve Baptista nın galatasaraya verilmesini büyük bir hata olarak değerlendirip konu hakkındakil üzüntülerini dile getiriyorlar..

http://www.marca.com/edicion/marca/f...o/1016680.html

PÁGINA NO ENCONTRADA

La página que estas buscando no se encuentra en nuestro servidor. Por favor, comunícanoslo a través del correo electrónico.
<< Volver a la página anterior (http://javascript<b></b>:history.go(-1))

haklisin cok uzulmusler :D üzüntüden haberi kaldirmislar :D

_ReaL_
15.Temmuz.2007, 23:11
Cevap vermemek için soru olmaması gerekir.
soru yok zaten iddaa var ;;)

Emurafu
15.Temmuz.2007, 23:14
Arkadaslar rica ediyorum diger takım taraftarları bu konuya yazarken dikkat etsinler biz öbür konulara yazarken dikkat edıyoruz ama GS alanında her zaman olumsuz yazılar yazılıyor

spider3784
15.Temmuz.2007, 23:18
soru yok zaten iddaa var ;;)

Oradaki "soru" kelimesini 1. anlamıyla anlarsan böyle bir sonuç çıkar ortaya.

Fernando Gago
15.Temmuz.2007, 23:20
Roberto Carlos'unda idolü maradona ... sol kanat oyuncularının maradona aşkı var heralde :)

Fernando Gago
15.Temmuz.2007, 23:20
Kuranyi her konuda anlaşsak bile gelmemeli sorunlu bir oyuncu huzur bozacak yok yere

Fernando Gago
15.Temmuz.2007, 23:21
Saidou çok iyi oyuncu kayseri alırsa çok iyi işi yapar bence

Emurafu
15.Temmuz.2007, 23:26
Evet cok iyi oyuncu nedense bizde oldugu zaman kötü oldu gelirse iş yapar sadece hücuma kalkmaz

Aşk-ı Şehir
15.Temmuz.2007, 23:29
yav yeter artık!!!!!!!

arkadaşım bir kere olumlu yorum göremeyecekmiyiz sizden yaa...(bazı arkadaşlar hariç;;)) Daha napalım Ronaldinho'yumu alıp gelelim elimizden gelenin en iyisini yaptıkca dahada kötülüyorsunuz biz size böyle şeyler yazdıkmı hiç sorarım size ????????

AneLKa_90
15.Temmuz.2007, 23:29
onu bırak o kadar para verilir mi ya... bi kere haberin yalan olduğu paradan belli ;) 27 milyon € zaten serbestlik maddesi var zaten ne 40 milyon € su ;;) koca bir yalan!

deniz.91
15.Temmuz.2007, 23:37
Bize önlibero değil sağbek lazım sağ bek alırsak bu takım başa oynar

--------------------İvankov--------------------

?????-----Aydın-----Avendano-----Toledo

----------------------Ragıp---------------------

MTopuz------------------------------KOkyay

---------------------MEren---------------------

------------GÜnal----------Cangele-----------

Fıratcan Alçınkaya
15.Temmuz.2007, 23:40
Saidou iyi oyuncu Kayserispor a çok faydalı olur...

Omerdinho
15.Temmuz.2007, 23:40
kayserinin mendeze ne oldu

ChAoS
15.Temmuz.2007, 23:44
Çok sevdiklerinden olsa gerek idol değilde en sevdiği futbolcu anlamında söylüyo olabilirler.

UA dragon
15.Temmuz.2007, 23:49
beyler salgado filan dediler kulağıma geldi hne balon mu bilen varsa söylesin

deniz.91
15.Temmuz.2007, 23:51
kayserinin mendeze ne oldu

Mendezle yollar ayrıldı yerine Avendano alındı

fmsmyrna
15.Temmuz.2007, 23:54
Kuranyi her konuda anlaşsak bile gelmemeli sorunlu bir oyuncu huzur bozacak yok yere

Kuranyi'nin yada yabancı bir forvetin geleceğini sanmıyorum ben bu saatten sonrada nerden biliyorsun Kuranyi'nin sorunlu olduğunu yada ne gibi sorunları var açıklada bizde bilelim

Sekopej
15.Temmuz.2007, 23:54
Bizi hiç dinleyen yok sanırım, o zaman bizim ne işimiz var burda. Akşamdan beri 50 tane mesaj sildim bu konuda, yeter!!!

RaSenGan
15.Temmuz.2007, 23:55
Artık tartışmasak..

Emurafu
15.Temmuz.2007, 23:56
Arkadaslar tekrar rica ediyorum mümkünse digertakım taraftarları mesaj yazarken iyice bir düsünsünler yazdıklarını kontrol etsinler sonra sucsuz üyeler zarar görüyor dikkat edelim lütfen biz diger konuya girip olumsuz mesaj yazmamaya calısıyoruz sizde bunlara dikkat edin

UA dragon
15.Temmuz.2007, 23:57
bencede tartışma yeri değil burası haber paylaşma yeri

AneLKa_90
15.Temmuz.2007, 23:58
kuranyi çalıştığı kişilerle uyuşmazlık,geçimsizlik gibi sorunlar yaşıyor...
bu gittiği her kulüpte böyle!takım arkadaşları tarafından da fazla sevilmiyor,klinsmannla bile takıştılar.
o yüzden geçen sene dünya kupasına çağrılmadı kuranyi ;) bu arada sen yine de sürprizlere hazırlıklı ol transfer konusunda ;;)

Sekopej
16.Temmuz.2007, 00:03
Sürpriz falan olmaz. Deivid antremanlarda çok çalışıyor ve bugünkü maçta da 2 gol attı. Yollanacak olsa hazırlık maçlarında oynatılmaz...

WebMaster91
16.Temmuz.2007, 00:04
bencede tartışma yeri değil burası haber paylaşma yeri
Bunu anlamayanlar var =(..

Neyse..Morientes hayırlı olsun diyelim ;)..

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 00:05
hadi bakalım... :D

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 00:07
arkadaşlar noldu Morientes işi? bitirdiniz mi yoksa çıkmaza mı girdi? :)

WebMaster91
16.Temmuz.2007, 00:09
arkadaşlar noldu Morientes işi? bitirdiniz mi yoksa çıkmaza mı girdi? :)
Yöneticilerin İspanya'daki işleri bitti :)..Bu demektirki Morientes de bitti..

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 00:11
hadi hayırlı olsun o zaman ;;)

spider3784
16.Temmuz.2007, 00:12

Sağol, dostum;;)

WebMaster91
16.Temmuz.2007, 00:14
Sağol ;)..

Emurafu
16.Temmuz.2007, 00:15
Haldun üstünel: Bugün Dsporda Dediki ispanyada işimizi bitirdik dedi ama isim vermedi bu konuda konusmak istemiyoruz dedi yani adnan sezginle dedikleri biribirine uymuyor çelişki var anlayın.........

Adnan sezgin:Yalanladi dediki oraya toplantı için gittik dedi osman tanburacı basta olmak üzere bunu kimse yemedi yanlıs:)

Osman tanburacı:Yazısında gelecek dedi...........Baya övmüs morientesi

Saglam kaynaklar da gelecek dedi ayrıca Tek büyük özel haber yaptı gelecek dedi Yago igueldan duisburgda ötel önünde konustular ögrenmısler lincoln transferini 5 gün önce söylemişlerdi Ayrıca adnan polat bosuna ispanyaya gitmez

M.Scofield
16.Temmuz.2007, 00:17
Kesin birşey olsa resmi açıklma gelirdi şimdilik beklemeliyiz

Emurafu
16.Temmuz.2007, 00:19
Kesin birşey olsa resmi açıklma gelirdi şimdilik beklemeliyiz
Evet haklısın OLay aynı lincoln olayı gibi...............Yakında gs tv videolar baslar:):)

fmsmyrna
16.Temmuz.2007, 00:20
kuranyi çalıştığı kişilerle uyuşmazlık,geçimsizlik gibi sorunlar yaşıyor...
bu gittiği her kulüpte böyle!takım arkadaşları tarafından da fazla sevilmiyor,klinsmannla bile takıştılar.
o yüzden geçen sene dünya kupasına çağrılmadı kuranyi ;) bu arada sen yine de sürprizlere hazırlıklı ol transfer konusunda ;;)

Gittiği her kulüp bundan önce Stutgart'ta idi ordan öncesindede takip ediyordun heralde sen Stutgart'ta gayet iyiydi.Yaşadığı tek sorun Klinssman ileTakımlarla çok mu içiçesin arkadaşları tarafından sevilmediğini söylüyorsun.Görüyoruz ki Klinssman gittikten sonra Löw onu kadroya alıyor.

UA dragon
16.Temmuz.2007, 00:22
kanka salgado işi ne öyle kulağıma geldi

Emurafu
16.Temmuz.2007, 00:29
kanka salgado işi ne öyle kulağıma geldi
Valla kardes ben salgadonun s sini duymadım;);)

UA dragon
16.Temmuz.2007, 00:32
bi sitede duydum salgado'yla anlaşıldı diye şimdi o siteyi arıyorum

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 00:34
Gittiği her kulüp bundan önce Stutgart'ta idi ordan öncesindede takip ediyordun heralde sen Stutgart'ta gayet iyiydi.Yaşadığı tek sorun Klinssman ileTakımlarla çok mu içiçesin arkadaşları tarafından sevilmediğini söylüyorsun.Görüyoruz ki Klinssman gittikten sonra Löw onu kadroya alıyor.

evet stuttgarttada öyleydi şu an schalkedede öyle ondan öncesini bilmem ;;) takım arkadaşlarının hepsi sevmiyor değil bir kaçı ile problem yaşadı belki yanlış anlattım ;;) milli takıma gelince dediğin gibi löw kadroya alır çünkü onla bir sorunu yok!.ayrıca bu konu çok da önemli değil :icon_wink:

Varonil
16.Temmuz.2007, 00:36
Valencia: "Satmıyoruz"
Valencia, golcü oyuncu Morientes'in Galatasaray'a transfer olacağı haberlerini yalanladı.

İspanya basınında günlerdir çıkan haberlere göre, Liverpool'un eski futbolcusunun 5 milyon avro karşılığında Galatasaray'a gideceği yazılıyordu.

Adnan Sezgin'in Morientes ile her konuda anlaştığı haberlerine rağmen Valencia kulübü sözcüsü yaptığı açıklamada; "Bu tür haberlerin doğruluk payı yok. Biz Morientes'i kesinlikle satmayı düşünmüyoruz. Geçen yıl sakatlıklardan dolayı çok iyi bir sezon geçiremedi ancak bu sezon eminim ki klasını gösterecektir" diye konuştu.
15.07.2007

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Beyler nedir bu haberin doğruluk kaynağı? Ben görünce şaşırdım biraz.Haberi isteyenlerede link vereyim;

http://www.sporx.com/futbol/superlig/71893/?grup=1

UA dragon
16.Temmuz.2007, 00:37
Valencia: "Satmıyoruz"
Valencia, golcü oyuncu Morientes'in Galatasaray'a transfer olacağı haberlerini yalanladı.

İspanya basınında günlerdir çıkan haberlere göre, Liverpool'un eski futbolcusunun 5 milyon avro karşılığında Galatasaray'a gideceği yazılıyordu.

Adnan Sezgin'in Morientes ile her konuda anlaştığı haberlerine rağmen Valencia kulübü sözcüsü yaptığı açıklamada; "Bu tür haberlerin doğruluk payı yok. Biz Morientes'i kesinlikle satmayı düşünmüyoruz. Geçen yıl sakatlıklardan dolayı çok iyi bir sezon geçiremedi ancak bu sezon eminim ki klasını gösterecektir" diye konuştu.
15.07.2007

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Beyler nedir bu haberin doğruluk kaynağı? Ben görünce şaşırdım biraz.Haberi isteyenlerede link vereyim;

http://www.sporx.com/futbol/superlig/71893/?grup=1

haldun üstünel işimiz bitti dedi o zaman iş bitmiştir

fmsmyrna
16.Temmuz.2007, 00:38
evet stuttgarttada öyleydi şu an schalkedede öyle ondan öncesini bilmem ;;) takım arkadaşlarının hepsi sevmiyor değil bir kaçı ile problem yaşadı belki yanlış anlattım ;;) milli takıma gelince dediğin gibi löw kadroya alır çünkü onla bir sorunu yok!.ayrıca bu konu çok da önemli değil :icon_wink:

Evet zaten bence yabancı bir forvet yada türk bir forvet alınmayacak.Ama seni ümitlendireyim fotomaç gibi :p spor haberlerinde gördüm Kuranyi'ye Fenerbahçe forması imzalattırdı bir taraftar Kuranyi imzaladı sonrada giderken güldü.

Emurafu
16.Temmuz.2007, 00:38
Cevabını verdık o haberin resmi site ve ispanyol basınlar yazmadı pek dpgruluk payı yok eskı haberleri koymayalım lütfen

Yeni birsey ögrendim:;BAPTİSTA kontrati 2007 bitiyor arkadaslar BAPTİSTA sözlesmesindeki opsiyonu kullanmazsa serbest kaliyormus.devreye taffarel girmis.BAPTİSTA galatasarayda oynamak istiyormus sanirim bizim yöneticiler ispanyada toplanti icin gitmisler oda BAPTİSTA menejerinin ispanyada olmasindan kaynaklaniyor.zira BAPTİSTA cifte vatandas hem ispanyol hem brezilya pasaportu var.

Morientes bence yedekte bekliyor:):)

spider3784
16.Temmuz.2007, 00:41
Bu doğruysa süper haber:)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 00:43
fotomaçsa almayım :D:D sıradaki... :D

Emurafu
16.Temmuz.2007, 00:43
www.transfermarkt.de sitesinde her oyuncunun kontrat tarihi var.hepside dogru ve kesin bilgiler yani kontrat tarihleri kesinlikle dogru...özelikle böyle büyük takim oyuncularininki ...

Burda 2010 yıylınakadar dşyor ama gercekte opsıyonu imiş o onun böyle duyum aldım

Zaten Morientes ve baptisda bekliyoz

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 00:45
sahii... baptistadan ne haber?

spider3784
16.Temmuz.2007, 00:45
İkisinin de olma ihtimali var yani??

UA dragon
16.Temmuz.2007, 00:47
baptista'nın 2010'a sözleşmesi var

Emurafu
16.Temmuz.2007, 00:48
Her an hersey olabilir valla kafam karıstı evet 2010 kadar varda o opsıyonlu sözlesmesı falan diyorlar neyse beklileyim

UA dragon
16.Temmuz.2007, 00:49
tamam o zaman

spider3784
16.Temmuz.2007, 00:50
Beyler bu verildimi bilmiyorum, wikipediada Galatasaray ve Baptista kiralama haberi var.
http://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%BAlio_C%C3%A9sar_Baptista

After failing to score regular goals in the English league, Baptista's loan period ended in May 2007, without a permanent deal being agreed. Baptista himself confirmed that he will be going back to Real Madrid, releasing the following statement: "Arsenal have told me they are not able to buy me and so all I can do is return to Real Madrid."[6] In total, he scored 10 goals in 35 appearances for the Gunners. It is recently reported that he can move to Turkish giants Galatasaray on a loan.
diyor.

UA dragon
16.Temmuz.2007, 00:51
bide baptista final maçında parlarsa hayatta bize gelmez

MeMo
16.Temmuz.2007, 00:52
Beyler bu verildimi bilmiyorum, wikipediada Galatasaray ve Baptista kiralama haberi var.
http://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%BAlio_C%C3%A9sar_Baptista

After failing to score regular goals in the English league, Baptista's loan period ended in May 2007, without a permanent deal being agreed. Baptista himself confirmed that he will be going back to Real Madrid, releasing the following statement: "Arsenal have told me they are not able to buy me and so all I can do is return to Real Madrid."[6] In total, he scored 10 goals in 35 appearances for the Gunners. It is recently reported that he can move to Turkish giants Galatasaray on a loan.
diyor.

wikipedia'ya isteyen girip yazıyor güvenmemek lazım bu wikipedia kimleri Fenerbahçe'ye getirdi.

Emurafu
16.Temmuz.2007, 00:53
Wikipedi haberleri koymayın veya inanmayın neyse copa amerıka macını izliyecem

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 00:54
siz gene de o kadar ümitlenmeyin :)

SYLaR
16.Temmuz.2007, 00:58
Cevabını verdık o haberin resmi site ve ispanyol basınlar yazmadı pek dpgruluk payı yok eskı haberleri koymayalım lütfen

Yeni birsey ögrendim:;BAPTİSTA kontrati 2007 bitiyor arkadaslar BAPTİSTA sözlesmesindeki opsiyonu kullanmazsa serbest kaliyormus.devreye taffarel girmis.BAPTİSTA galatasarayda oynamak istiyormus sanirim bizim yöneticiler ispanyada toplanti icin gitmisler oda BAPTİSTA menejerinin ispanyada olmasindan kaynaklaniyor.zira BAPTİSTA cifte vatandas hem ispanyol hem brezilya pasaportu var.

Morientes bence yedekte bekliyor:):)

Baptista'nın çifte vatandaşlığı falan yok.Hatta yabancı yani Non-EU olduğu için Arsenal'e kiralandı geçen sene.

UA dragon
16.Temmuz.2007, 00:59
Wikipedi ye girip yazıları değiştirebiliyorsun hadi maçtan sonra görüşürüz

spider3784
16.Temmuz.2007, 00:59
Baptista'nın çifte vatandaşlığı falan yok.Hatta yabancı yani Non-EU olduğu için Arsenal'e kiralandı geçen sene.

İspanya yokmuydu onda?

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 01:00
İspanya yokmuydu onda?

benim bildiğim var... hadi maça.... ;;)

Oghuse
16.Temmuz.2007, 01:01
Baptista Transfermarkt da çifte vatandaş görünüyor.

spider3784
Ben daha bir sürü haber buldum da onlar da asılsızdır:), bende kaçayım Copa America bizi bekler;;)

UA dragon
ya mori ya salgado bitti ama hangisi

UA dragon
16.Temmuz.2007, 01:02
Baptista savaşı!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_baptista1507.jpg R.Madrid satmak, Galatasaray ise 10 milyon Euro'yu aşan bonservis bedeli nedeniyle kiralamak istiyor. Madrid'deki görüşmeler bir hayli ateşli geçiyor.
15.07.2007

İlk yanıt olumsuz ama...
Önceki gün İsviçre’deki kampı apar topar terk ederek Madrid’e giden yönetici Haldun Üstünel ile Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Real Madrid Yönetimi’ne Julio Baptista konusundaki resmi tekliflerini iletmişti. 10 milyon Euro’yu aşkın bonservis bedeli nedeniyle Brezilyalı yıldızı kiralamak için nabız yoklayan Sarı-Kırmızılılar’a, İspanyol Kulübü’nden gelen ilk yanıt olumsuzdu: “Baptista ile yola devam etmeyi düşünmüyoruz. Yeni sezon planlamamızda da yer almadığı için satışına sıcak bakıyoruz...”

Sambacı da bastırıyor!
Üstünel ile Sezgin’in dün bir kez daha masaya oturduğu Madridli yetkilileri, Baptista’yı kiralık olarak almak konusunda iknaya çalıştıkları öğrenildi. Geçtiğimiz sezon Fabio Capello istemediği için Arsenal’a kiralanan, bu sezon da yeni teknik direktör Bernd Schuster’in düşündüğü kadroda yer almayan Baptista’nın da Real Madrid ile yollarını ayırmayı planladığı, ancak yaptığı tüm girişimlere rağmen bonservisi konusunda kolaylık sağlayamadığı bildirildi. Real, Baptista’yı Sevilla’dan 34.5 milyon Euro’ya almıştı.

Raşit ALTUN
gelince görüşürüz

ThersoN
16.Temmuz.2007, 01:08
Real satıcam derse bu adam bizi aşar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bide baptista final maçında parlarsa hayatta bize gelmez

ahaha maçı izliyorum dakika 4 baptista muthis bi gol attı :D

UA dragon
16.Temmuz.2007, 01:10
golü attı fiyatını arttırır bu maç

Emurafu
16.Temmuz.2007, 01:11
Bu arada Bizim baptisda gol attı:D:D

Baptista olayi bitmistir, su icelim uzerine.
bu golden sonra baptista 20 milyon euro.[Maniche]Örnegi:D:D:D

Varonil
16.Temmuz.2007, 01:38

Deniz Kocaelispordan alınan Koray Çölgeçen'i unutmuşsun.Hem sağ bekte,hem de stoperde oynuyor bildiğim kadarıyla KoraY;);)

Cengo
16.Temmuz.2007, 02:07

--------------------Ivankov--------------------

M.Topuz---------????--------????-------------K.Okyay

------------G.Ünal----------Cangele-----------

tolga88
16.Temmuz.2007, 02:14
belki final macindan once anlasmislardir

UA dragon
16.Temmuz.2007, 02:36
yeni takımlar girer işi bozarlar

tolga88
16.Temmuz.2007, 02:46
Fazıl ÜNVERDİ
16 Temmuz 2007 Pazartesi 01:02:48
Arkadaşlar şu anda Almanyada hotelin bahçesinde oturuyorum. Baptista işi çok zor beyler... Sezgin gündemimizde yok dedi ama palavra... İş olmadı... Ama mutlaka bir adam alınacak... Ama isim belli değil...

Not:Alintidir

UA dragon
16.Temmuz.2007, 02:48
fazıl ünverdi kim

tolga88
16.Temmuz.2007, 02:49
4-4-2 (Four-Four-Two) Dergisi editörü
GALATASARAY Forumlarinda guvenilir bir kaynak

eGowiCh
16.Temmuz.2007, 03:03
Baptista tamam
Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen İspanyol MARCA gazetesi de dün bu gelişmeyi manşetten duyurdu. Gazete, haberinde "Real, 9 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Baptista'yı Galatasaray'a veriyor" ifadesini kullandı. Baptista'nın bonservisinin 6 milyon euro'sunu Galatasaray'ın sponsoru Ülker, 3 milyon euro'sunu ise kulüp karşılayacak

Lincoln transferi ile taraftarlarını coşturan Galatasaray, şimdi de Real Madrid'in 'dünya yıldızı' Julio Baptista'yı transfer ederek dünyayı sarsmaya hazırlanıyor. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve yönetici Haldun Üstünel'in Baptista için önceki gün Real Madrid'le yaptığı pazarlıklar olumlu geçince başkan yardımcısı Adnan Polat da İspanya'ya gitti. Polat, dün İspanya'da Real Madrid Sportif Direktörü Pedja Mijatoviç ile Baptista'nın transferi için son detayları görüştü.

Real Madrid Teknik Direktörü Schuster, yeni sezonda Baptista'yı kadrosunda düşünmezken, İspanyol kulübü yöneticileri, Brezilyalı yıldızı bonservisi ile Galatasaray'a satmayı teklif ettiler. 12 milyon euro'dan başlayan pazarlıklarda 9 milyon euro'ya kadar inildi. Galatasaray, Baptista için 9 milyon euro'yu vermeyi kabul etti. Bu paranın 6 milyon euro'sunu sponsor firma Ülker, kalan kısmını Galatasaray karşılayacak. Sarı-kırmızılılar, Baptista'ya da yıllık 3.5 milyon euro verecek.

MARCA: Polat Real Madrid ile el sıkıştı
Real Madrid'e yakınlığı ile tanınan İspanyol MARCA gazetesi, Galatasaray ile Real Madrid arasında yaşanan Baptista pazarlığını manşete taşıdı. Gazete verdiği haberde Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın, Real Madrid Sportif Direktörü Pedja Mijatoviç ile Baptista'nın bonservisi konusunda el sıkıştığını yazdı.

FotoMaç

tolga88
16.Temmuz.2007, 03:07
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifJuninho korkusu
Sponsorların sambacıdaki gibi yine geri çekilmesinden korkan Aslan, işi gizliyor.

Baptista transferinin basına sızması G.Saray'da sıkıntı yarattı. Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen Marca gazetesi dün Adnan Polat'ın Baptista için Real Madrid ile anlaştığını iddia ederken, Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, bunu yalanladı. Lig TV'ye telefonla bağlanan Sezgin, "İspanya'ya Baptista için gittiğimiz doğru değil. Bir toplantımız http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)vardı" diye konuştu.

TİTİZ DAVRANIYORLAR
Ancak Sezgin'in açıklaması inandırıcı bulunmadı. Yönetimin, Lyon'lu Juninho'daki gibi sponsorların çekilmesinden korktuğu öğrenildi. Juninho ile protokol yapılmış ancak basına sızınca, Vodafone sponsorluktan vazgeçmişti. Baptista'nın da bonservisinin üçte ikisini sponsorlar karşılayacak. G.Saray bu yüzden titiz davranıyor.
Yaşar YALÇIN

UA dragon
16.Temmuz.2007, 03:13
şükür iyi haber geldi

eGowiCh
16.Temmuz.2007, 03:15
Galatasaray Baptista'yı alırsa yılın transferini gerçekleştirir.

http://www.arsenal.com/images/b/baptista4.jpg

UA dragon
16.Temmuz.2007, 03:17
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/07/16/im/13A8E2AAB47CB345BB70B93Fb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifValencia: Satmıyoruz

Cimbom'a kötü haber. Galatasaray'ın Baptista'da sorun çıkması durumunda almayı düşündüğü Morientes için kulübü Valencia noktayı koydu. Adnan Sezgin'in Morientes ile her konuda anlaştığı haberleri için Valencia "Biz Morientes'i kesinlikle satmayı düşünmüyoruz. Geçen yıl sakatlıklardan dolayı çok iyi bir sezon geçiremedi http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)ancak bu sezon klasını gösterecektir" açıklamasını yaptı.

Cengo
16.Temmuz.2007, 03:18
Galatasaray Baptista'yı alırsa yılın transferini gerçekleştirir.

http://www.arsenal.com/images/b/baptista4.jpg

Boğa gibi adam ama ne para ne de Türkiye Ligi konusunda ikna edilemez biri..

Roberto Baggio
16.Temmuz.2007, 03:18
morientes yattı mı dostlar?

UA dragon
16.Temmuz.2007, 03:20
galiba emrah gelince sorarız o bilir
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifJuninho korkusu
Sponsorların sambacıdaki gibi yine geri çekilmesinden korkan Aslan, işi gizliyor.

Baptista transferinin basına sızması G.Saray'da sıkıntı yarattı. Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen Marca gazetesi dün Adnan Polat'ın Baptista için Real Madrid ile anlaştığını iddia ederken, Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, bunu yalanladı. Lig TV'ye telefonla bağlanan Sezgin, "İspanya'ya Baptista için gittiğimiz doğru değil. Bir toplantımız http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)vardı" diye konuştu.

TİTİZ DAVRANIYORLAR
Ancak Sezgin'in açıklaması inandırıcı bulunmadı. Yönetimin, Lyon'lu Juninho'daki gibi sponsorların çekilmesinden korktuğu öğrenildi. Juninho ile protokol yapılmış ancak basına sızınca, Vodafone sponsorluktan vazgeçmişti. Baptista'nın da bonservisinin üçte ikisini sponsorlar karşılayacak. G.Saray bu yüzden titiz davranıyor.
Yaşar YALÇIN

tolga karar ver iş yattı mı yatmadı mı:confused:

tolga88
16.Temmuz.2007, 03:26
valla kardesim bende arastiriyom kimi yatti diyo kimi saklaniyo diyo

UA dragon
16.Temmuz.2007, 03:29
inşallah saklanıyordur

Emurafu
16.Temmuz.2007, 03:31
Suanda Hiçbir trnasfer yatmadı bekliyoruz.............Baptisda almamız bencede zor alırsak eger yılın trnasferi olur türkiyede hatta son 5 yılın trnasferi olur ama zor....

tolga88
16.Temmuz.2007, 03:31
insallah zaten su ana kadar anlasilmadi ise bu geceki mactan sonra fiyat yukselir

Estranged
16.Temmuz.2007, 03:34
Baptista bence 20 den asagi gitmez ama realin forveti bol.Kiralanirsa sizin icin ve turk futbolu icin super olur.

eGowiCh
16.Temmuz.2007, 03:36
Boğa gibi adam ama ne para ne de Türkiye Ligi konusunda ikna edilemez biri..

Katılıyorum. En son Copa America finalinde attığı golden sonra değeri iyice artmıştır, muhtemelen 20 milyon Euro bonservis bedeli olur, oyuncuya da 3 yıl için yıllık 4 milyon Euro verilirse, Galatasaray'a maliyeti toplam 32 milyon Euro olur.

Hagi "Başka Hagi Türkiye'ye gelmez." demişti, eğer Baptista alınırsa 2. Hagi gelmiş olur. Tek kelimeyle süper futbolcu ama maliyeti epeyce fazladır.

UA dragon
16.Temmuz.2007, 03:36
insallah zaten su ana kadar anlasilmadi ise bu geceki mactan sonra fiyat yukselir

başta gol atınca bende öyle dedimde başka hiçbir yerde yoktu bir maçta fiyatı artmaz sanmam;;)

Emurafu
16.Temmuz.2007, 03:39
Arkadaslar bize beklemek kaldı..........Ama zor baptistayı almak zaten bana göre baptista olayı basına atılan bir yem bence