PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44

UA dragon
16.Temmuz.2007, 03:40
beyler yeni şeyler öğrendim yazılan yazıların doğruluğunu araştırıyormuş wikipedi ve ne buldum
Julio BaptistaKişisel BilgilerTam adı:Júlio César BaptistaDoğum tarihi:1 Ekim (http://tr.wikipedia.org/wiki/1_Ekim) 1981 (http://tr.wikipedia.org/wiki/1981)Doğum yeri:Sao Paulo (http://tr.wikipedia.org/wiki/Sao_Paulo), Brezilya (http://tr.wikipedia.org/wiki/Brezilya)Boyu:1.83Mevkii:Orta SahaProfesyonel KariyeriYılKulüpMaç (gol)1999-2002
2000-2005
2005-2007
2006-2007
2007-Sao Paulo (http://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%A3o_Paulo_Futebol_Clube)
Sevilla (http://tr.wikipedia.org/wiki/Sevilla_FC)
Real Madrid (http://tr.wikipedia.org/wiki/Real_Madrid)
Arsenal (http://tr.wikipedia.org/wiki/Arsenal_F.C.) (kiralık)
Galatasaray (http://tr.wikipedia.org/wiki/Galatasaray_S.K.)73 (10)
63 (38)
32 (8)
24 (3)Milli Takım Kariyeri2001-Brezilya25 (2)
http://tr.wikipedia.org/wiki/J%C3%BAlio_Baptista
inanmayanlar baksın
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
yazıları şekil yapmış
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
düz kendiniz bakın bunu değiştirmeye kalktım doğruluğunu araştırıp düzeltiriz dediler
http://tr.wikipedia.org/wiki/J%C3%BAlio_Baptista

profesyonel kariyeri son ylında galatasaray var

Baptista Galatasaray'da

fenerbahce_1907
16.Temmuz.2007, 03:47
wikipedi den haber koyma bi daha bence orası herkesin deiştirdiği bir site mesela ben şimdi girip Messi'iyi Fenerbahce'li yapabilirim.

UA dragon
16.Temmuz.2007, 03:51
wikipedi den haber koyma bi daha bence orası herkesin deiştirdiği bir site mesela ben şimdi girip Messi'iyi Fenerbahce'li yapabilirim.

malesef yapamazsın ben mori'yi GS yapayım dedim doğruluğunu araştırıyorlar sonra koyuyorlar siteye;)

tolga88
16.Temmuz.2007, 03:53
yok kardesim malesef isteyen istedigini yapiyo bi sure sonra ki bu sure 1 saat de olabilir 10 saat de siliniyor bende saviolayi GSli yapmistim

Fıratcan Alçınkaya
Baptısta 20m€ çok... Daha dün 9m€... Copa America finalinde 1gol atmak 11m€ değer artırmaz...

fenerbahce_1907
malesef yapamazsın ben mori'yi GS yapayım dedim doğruluğunu araştırıyorlar sonra koyuyorlar siteye;)

Saviola'da Gs'de diye yazıodu orda Adriano Fb'de vardı isteyen deiştiriyor orayı.

SYLaR
16.Temmuz.2007, 03:54
wikipedia ya üye olan kişiler rahatlıkla değişiklik yapabiliyor.Örnek:Saviola

UA dragon
16.Temmuz.2007, 03:56
ben denedim 2-3 saate siliniyor hatta daha kısa zaman da
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
yarın fikstür çekiliyormuş konu açar mısınız?

eGowiCh
16.Temmuz.2007, 03:57
Gökhan Gönül ile İlgili Görüşler

Fenerbahçe taraftarı onu yakından tanımıyor olabilir ama sahaya çıktığında çok beğeneceklerinden eminim. Yıllardır alt-üst tüm ligleri yakından izliyorum. Tuncayların‚ Mehmet Topalların‚ Gökhan Zanların çıkışına tanıklık etmiş ve o ışığı erken görme fırsatı bulmuş bir spor yazarıyım. Ama samimi söylüyorum ki‚ ilk izlediğimde bu kadar etkilendiğim başka bir ftbolcu olmadı. Sarı-Lacivertlilerin son dakika transferi olan Gökhanın sağ kanada büyük bir dinamizm getireceği kesin. Gökhan Gönülün 2006-07 sezonundaki muhteşem performansını D Spordan yapılan Lig A canlı yayınlarında ve Ankarada defalarca seyrettim. Müthiş bir dayanıklılığa sahip. Bunun yanı sıra hem savunmayı hem de hücumu aynı kalitede yapabiliyor. Sağ kanat sorunu sebebiyle kara kara düşünen Fenerbahçe taraftarının içi rahat olsun.
34 hafta boyunca öyle maçlarını izledim ki‚ kimi zaman skora direkt etki etti‚ kimi zaman takım savunmasının en önemli ismi oldu. Tabii ki‚ Gençlerbirliği Oftaşı tek başına çıkartmadı ama payının büyük olduğunu belirtmeliyim.
En önemli özelliklerinden biri de uzun taçları. Ayrıca vücut yapısıyla da rakipleri geçerken de marke ederken de avantajlı. Savunma oynarsa çok çok başarılı olur‚ hücum oynarsa arkasındaki oyuncu rahat eder. Yerden ve havadan gelen ortalara da etkili vuruşlar yapabilmesi diğer artısı.
Gökhan için bu sözlerim onu yakından tanımayanlar için abartılı gelebilir. Ama kendine güvenen kişilik yapısı ve özgüveni onun bu anlamda da işini kolaylaştıracaktır. Hep şöhretleri transfer ederek ses getiren Fenerbahçe bu defa bir yıldız adayını‚ yıldız olmadan tereyağından kıl çeker gibi aldı. Gökhan yeni sezonda hem takımın hem de milli takımın değişmezleri arasına girecektir.

TUNÇ KAYACI

Gökhan Gönül‚ benim gelişimine çok yakından tanıklık ettiğim‚ değerli bir oyuncu... Öncelikle şunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim ki‚ oynadığı mevkide Lig Anın en iyisiydi. Bunu kendi futbolcum olduğu için söylemiyorum. Bugün o kategoriyi bilen kime sorarsanız benimle aynı fikirde olduğunu göreceksiniz. Oyun zekası üst düzeyde. Modern futbolun tüm gerekliliklerini bünyesinde barındıran bir isim. Sağ kanadın her alanında değerlendirilebilir. Yani savunma hattında da hücumda da büyük katkı sağlar.
Burada Fenerbahçenin büyük bir camia olmasını göz önüne alırsak‚ psikolojik etkenlerden de bahsetmek gerekecektir. Gökhan‚ kendine güvenen‚ kalitesinin farkında olan bir oyuncu. Bu da onun işini bu anlamda kolaylaştırır. Kendi kadar oynarsa zaten kısa sürede oluşan önyargıları da siler atar.
En önemli görevlerden biri taraftar ile teknik heyete düşüyor. Onu bir İkinci Lig futbolcusu olarak görmesinler. Sonuçta her geçen gün mevcut yeteneklerinin üzerine bir şeyler koyan bir oyuncu. Galatasaray ve Beşiktaş gibi Türkiyenin önemli kulüplerinin de onu ısrarla istemesi bunun en güzel örneğidir. Yani kendisine hep olumlu bakılmalı‚ ekstra bir futbolcu olduğu gözden kaçırılmamalıdır.
Fenerbahçenin yükünü rahatlıkla kaldırabileceğini söylemenin yanı sıra benim bir başka iddiam daha var. Daha fazla göz önünde olacak bir Gökhanın büyük takımda oynama avantajıyla A Milli Takıma da yükselmesi benim için sürpriz olmaz.
Uzun taç atışları da fazlasıyla dikkat çekecektir. Soldan Carlosun‚ sağdan da Gökhanın atacağı uzun taçlar‚ kornerler kadar etkili olabilir. Lafın özü‚ Fenerbahçe çok isabetli bir transfere imza atmıştır ve bunu kısa sürede herkes görecektir.

METİN DİYADİN

Emurafu
16.Temmuz.2007, 04:08
Fikstür konusunu ben acmıstım iyi arasan bulursun

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 04:19
Son 24 saat

Boumsong defterini kapatan Kartal, Fiorentina'nın 1.95'lik oyuncusundan yarına kadar cevap vermesini istedi.

Savunmasını güçlendirmek için çalışmalarına hız veren Beşiktaş'ta, Per Kroldrup'un transferinin yarına kadar belli olacağı ifade edildi. Juventus'un Fransız oyuncusu Boumsongun ikili oynaması dolayısıyla bu defteri kapatan siyah-beyazlılar, 1.95'lik savunmacı Kroldrup'tan en geç yarına kadar cevap vermesini istedi.

SÖZLEŞMESİ SÜRÜYOR

2006 yılında geldiği Fiorentina'da şu ana dek 35 maça çıkan Danimarkalı stoper, Mor Menekşeliler adına 1 gol kaydetti. Hava toplarında oldukça başarılı olan 27 yaşındaki savunmacı, milli takım forması altında 16 maça çıkma başarısı gösterdi. Kroldurp'un 30 Haziran 2009'a kadar Fiorentina ile sözleşmesi bulunuyor.

UA dragon
16.Temmuz.2007, 04:29
şimdi mori mi geliyor baptista mı

eGowiCh
16.Temmuz.2007, 04:36
Ya Morientes ya Baptista Galatasaray'da, bunun kanıtı da Adnan Sezgin'in İspanya'ya gitmiş olması. Baptista için gitmedik dediğine göre Morientes için gittiler ve bitirdiler. Bence Morientes Galatasaray ile anlaştı ve 2-3 gün içinde imzayı atacak.

Ilhan
16.Temmuz.2007, 09:33
Morientes gelirse, Galatasaray Türkiye'de hakikaten en iyi kadroyu yapmış olur. Hava toplarında ve son vuruşlarda çok iyi bir adam, ayrıca kuvvetli.

Ilhan
16.Temmuz.2007, 09:36
Fenerbahçe için harika bir transfer olmuş Gökhan Gönül. Lig A takipçileri de aynı şeyi söylüyor. İnşallah bu sezon ilk 11'de oynar da iyi ki Mehmet Topuz'a paralar saçılmamış dedirtir.

Ilhan
16.Temmuz.2007, 09:40
Beşiktaş maddi olanaksızlıklar yüzünden transfer yapamıyor. Kolot da çıkmış savuruyor. Ne kadar gereksiz! Geçen sene neredeyse aynı pozisyonda oynayan iki adamı, veya sahada aynı anda bulunmaması gereken iki adamı; Delgado ve Ricardinho'yu aynı anda transfer ederek onların yılllık maaşları ile birlikte en az 4 milyon avro azarar giren yönetim, o 4 milyon avroyu bugüne saklamış olsaydı istediği stoperi rahatlıkla alabilirdi. Ama para yok işte. Kaynak yok.

Atakan38
16.Temmuz.2007, 09:58
ztn en ii kadro gaLatasaryda ;)

Bence ne morientes ne baptista ıkısıde geLmıcek
o adamLarı aLmamız cok cok zor

ya kımseyı aLmıcaz yada ısmı cısmı duyuLmamıs bı adamı aLcaz

deniz.91
16.Temmuz.2007, 10:04
--------------------Ivankov--------------------

?????-----Aydın-----Avendano-----Toledo

M.Topuz---------????--------????-------------K.Okyay

------------G.Ünal----------Cangele-----------

Mehmet Erenin yerine Ederde oynayabilir, Ragıpuın yerine sehat gülpınarda oynayabiklir ama orada eksik mevki yok bence ama bi 10 numarada alınsa ekstradan fena olmaz ancak ragıpın yerine ihtiyaç yok hiç
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Deniz Kocaelispordan alınan Koray Çölgeçen'i unutmuşsun.Hem sağ bekte,hem de stoperde oynuyor bildiğim kadarıyla KoraY;);)

Korayda oynayabilir sağbekte Ali Turan var oda olabilir(:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor Mehmet Akgün ve Ali Çamdalı'yı kampa çağırdı.

İsim: Mehmet Akgün http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_10504_2006_1.jpg
Doğum Tarihi: 8/6/1986
Doğum Yeri: Bielefeld, Almanya
Uyruk: Turkey
Boy: 179 cm.
Kilo: 70 Kg.
Mevkii: Forvet

Ali Camdali

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_9339_2006_1.jpg
Geburtsdatum: 22.02.1984
Größe: 1,86
Nationalität: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif Türkei
Status: Vertragsspieler
Fuss: rechts

uaozgur
16.Temmuz.2007, 11:41
baptista çok pahalı bi oyuncu değil 10 milyon az o oyuncuyu almak için inş baptista gelir adamda ki yapı rakip defansları korkutur yaw

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 11:43
Fenerbahçe için harika bir transfer olmuş Gökhan Gönül. Lig A takipçileri de aynı şeyi söylüyor. İnşallah bu sezon ilk 11'de oynar da iyi ki Mehmet Topuz'a paralar saçılmamış dedirtir.

Abi eğer kendini biraz daha geliştirirse Gökhan Gönül ortada Mehmet Topuz felan kalmaz;;) Çok kaliteli bir oyuncu kimse lig A'dan geldiğine aldırmasın ;;)Fenerbahçe çok iyi bir transfer yaptı ;;)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 11:45
şimdilik en iyisi beklemek ;;)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 11:46
inşallah zico kullanmasını bilir ;)

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 11:47
Valla dün Osman Tanburacı baya iyi şeyler konuştu içimi açtı ;;) Ama her söylediğide doğru olcak diye bir kaide yok ;;) Ağızından Morientes'i kaçırıp duruyodu :)

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 11:48
inşallah zico kullanmasını bilir ;)

inşallah kardeş eğer kullanmasını bilirse zico....;;)

agoecmen
16.Temmuz.2007, 11:49
bütün gazetelerde baptistayla ilgili konular var moriantes hiç yok. belkide baptista gelir.

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 11:59
valla ikisinden biri kesin de...

spider3784
16.Temmuz.2007, 12:22
Bugünkü Vatan gazetesinde Julio Baptista işi zor diyor:(

agoecmen
16.Temmuz.2007, 12:25
offf yaaa bjk maçı seyircisiz:( 7. hafta)

Ziya38
16.Temmuz.2007, 12:41
Morientes haberini yayınladıktan sonra yetkili ağızların konu hakkında sessiz kalması yüzünden konu hakkında sürekli bizden açıklama isteyen maillerinizi aldık. Siteye duyduğunuz güvenden dolayı öncelikle bütün renktaşlara teşekkür ederiz. Lincoln transferini açıkladığımız zaman resmi ağızlardan bu transfer 1 hafta sonra resmiyete döküldü. O gün olduğu gibi bugünde yayınladığımız haberin arkasındayız. Yalnız kulüp içindeki hesaplaşmaları biz bilemeyiz. Morientes haberi Duisburg kentinde kamp yapmakta olan takimimizin basın ve operasyon sorumlusu Yako Igual ’dan bizzat otel önünde alınmıştır. Ama dediğimiz gibi kulübün planları ne onu bilemeyiz. Haberi yayınladığımızdan beri resmi siteden yalanlama gelmemesi, şu handa basın önünde olan Baptista ismiyle anlaşma sağlanamaması üzerine, Morientes transferini açıklayacağını düşünüyoruz.

Tekbuyuk.com
http://www.galatasaray.org/images/idarikadro/yako_igual_02.jpg
Yako Igual
Basın ve Operasyon Sorumlusu
[email protected]

ALINTI

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 12:49
ES-ES ANTEP’DEN ENGİN’İ ALDI
Eskişehirspor transferde önceki akşamda Gaziantepspor’un 42 kez milli olan futbolcusu Engin Öztonga ile anlaştı. Tecrübeli oyuncu bugün kampa katılacak. Güçlü kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren ve transfere doymayan Kırmızı Şimşekler önceki gece bir transfer daha patlattı. Kocaelispor ve Gaziantepspor takımlarında forma giyen 29 yaşındaki Engin Öztonga ile Eskişehirspor anlaşma sağladı. Geçtiğimiz yıl süper ligde Gaziantepspor forması giyen ve 4 gol atan orta saha oyuncusu Engin Kırmızı Şimşeklerin bugün Gerede kampına katılacağı öğrenildi. Engin’i Eskişehirspor teknik direktörü Metin Diyadin’in de ısrarla yönetimden istediği öğrenildi. 42 kez ay-yıldızlı formayı da giyen Engin Öztonga Süper ligde Gaziantepspor forması 197 maça çıkarken 14 gol kaydetti. Engin Kocaelispor’da ise 65 maç oynarken 31 gol attı. 29 yaşındaki orta saha oyuncusu kamp dönüşü resmi imzayı atacak.
---------------------------------------------------------------------------------------
Altay & Es-Es Yasin için pazarlıkta
Altay’dan Yasin’e talip olan Eskişehirspor siyah-beyazlı Ege takımı ile pazarlığa girdi. Önceki gün Ege basınında da çıkan habere göre Eskişehirspor Yasin’in bonservisine karşılık İshak veya Ulaş ile bir miktar para teklif ederken Altay’ın ise orta saha oyuncusu Mehmet Akif ve para istediği belirtildi. Edinilen bilgilere göre Eskişehirspor’un Mehmet Akif’i vermeye yanaşmadığı bu oyuncunun yerine İshak ve Ulaş’ı teklif ettiği belirtildi. Yasin için henüz anlaşma sağlanamazken pazarlığın bu hafta da sürmesi bekleniyor.

Engin çok iyi futbolcuumarım faydalı olur ;;)

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 12:53
bu güzel haberi verdiğin için sağolasın Zasa ;;)

deniz.91
16.Temmuz.2007, 13:00
Ali Çamdalı ve Mehmet Akgün Kayseri'de

Kayserispor, Almanya'nın Borissia Dortmund takımından Mehmet Akgün, Bayer Leverkusen takımından da Ali Çamdalı'nı renklerine bağladı. Kayserispor Başkanı Recep Mamur, yaptığı açıklamada, büyük kulüplerin peşinde oldukları Mehmet Akgün ile Ali Çamdalı ile mukavele imzaladıklarını söyledi.
Mamur, ''Her ikisi de 21 yaşında olan iki futbolcuyu kadromuza dahil ettik. Ali Çamdalı, Kartepe kampına katıldı. Mehmet Akgün ise çarşamba günü Türkiye'ye gelerek kampa katılacak'' dedi.

Ali Çamdalı'nın adı Galatasaray ve Fenerbahçe ile de uzun süre birlikte anılmıştı.
Recep Mamur, daha önce prensipte anlaştıkları Arjantinli defans oyuncusu Jual Poldo Avando'nun da yarın geleceğini kaydederek ''Arjantinde izleyip beğendiğimiz Jual Poldo Avando yarın uçakla İstanbul'a gelecek ve oradan da Kocaeli Kartepe kampına katılacak. Bir forvet oyuncusu daha alıp transferi tamamlamış olacağız'' diye konuştu.

16.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

fenerlistinanc
16.Temmuz.2007, 13:04
gökhan gönül çok ii oyuncu umarım zico yüzünden onu kaybetmeyiz

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 13:14
Fenerbahçe nin Yeni Transferi Roberto Carlos un Açıklamaları...

Tarih yazacağız

"Fenerbahçe'yi dünya çapında konuşulan bir takım haline getirmek için bütün gücümle savaşacağım".

ÇOK İDDİALI KONUŞTU

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Carlos yeni takımında çok güzel günler geçireceğine inandığını kaydetti. Dün Fenerbahçe'nin kampına katılan Carlos iddialı açıklamalar yaparak "Buraya yeni başarılar için geldim. Hedeflerimiz büyük. Dünya çapında başarılar kazanmak istiyoruz. Fenerbahçe ile
tarih yazacağımıza inanıyorum" dedi.

TARAFTAR MÜTHİŞ

Carlos, Fenerbahçe'nin güçlü bir kadroya sahip olduğunu belirtirken "Ben de bu kadroya güç katmak için çaba harcayacağım. Fenerbahçe'yi tüm dünyada konuşulan takım haline getirmek için bütün gücümle savaşacağım. Ayrıca o müthiş taraftarı da hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Onların sevgisine layık olmalıyım" diye konuştu.

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 13:17
Yeni Transferimiz Eduardo CiSSe nin Hamburg maçından notlaRı...

Hall maçında etkisiz kalan Fransız yıldız, Hamburg karşılaşmasında gerçek performansını gösterdi.

Orta sahaya güç kattı

Beşiktaş’ın Paris Saint Germain’den transfer ettiği Edouard Cisse, Hall ile oynanan ilk hazırlık maçında etkisiz kalmıştı. Ancak Fransız yıldız, Hamburg karşılaşmasında gerçek performansını sahada gösterdi. Ricardinho ile birlikte orta sahanın ortasında görev yapan tecrübeli oyuncu, isabetli paslarıyla göz kamaştırdı.

Edouard Cisse
Topla Buluşma 22
Olumlu Pas 20
Olumsuz Pas 2
Şut 0
Kaleyi bulan şut 0
Asist 0
Gol 0

Kleberson un pas hataları çoktu Cisse bunları yapmicak gibi... Orta Sahada çok faydalı olucak takıma...

Sekopej
16.Temmuz.2007, 13:19
Yıldız ama kendini beğenmiş değil, dün uçaktan inerinmez hiç dinlenmeden takımla birlikte maçın yapılacağı stada gitti. Maçı yedek kulübesinde diğer arkadaşlarıyla izledi.

Bugün akşam ilk antremanına çıkacak, sadece Türkiye'den değil yabancı basından da birçok müracaat olmuş antremanı izleyebilmek için.

34-36-40 kaç yaşında olursa olsun R.Carlos çok şeyler katacak Fenerbahçe'ye...

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 13:22
Türkiye'ye gelen en büyük yabancı futbolculardan biri hatta en ünlüsü ;;)
Fenerbahçeye ve Türk futboluna çok şey katacağı ortada ;;)

ilker29
16.Temmuz.2007, 13:23
maalesef,gurbetçilere idman sahasında Adnan Sezgin açıklama yapmış Morientes ile ilgimiz yok ,gelmeyecek demiş. spor gazeteleri nonstop sallamaya devam ediyo ama.. beyler bana öyle geliyo ki bu sene biz Lincolnden başka flaş bi isim göremiycez. fazla tanınmamış bi adam alıcaklar herhalde , transferi bitirecekler.. Biz Lincolnü aldıklarına dua edelim.

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 13:25
Cisse gittiği her takımda motivasyon problemi yaşıyormuş duyduğuma göre inşallah Beşiktaş'da öyle olmaz ;;) 5 yılda tam 7 teknik direktör değiştirmiş ve hepsiyle ufak tefekde olsa sorunlar yaşamış. Umarım Ertuğrul hocayla sorunlar yaşamaz ;;)

Kayserispor38
16.Temmuz.2007, 13:49
Hayırlı olsun genç oyuncular Akgün forvet Ali orta saha

Emurafu
16.Temmuz.2007, 13:56
Baptisda bir yem sasırtmaca

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 13:58
valla hiç hesapta olmayan bir isimide alabilirler ;;)

Emurafu
16.Temmuz.2007, 13:59
LAGADA GELİYOR!!!

Orduspor Brezilya asıllı Azeri bir oyuncuyla da anlaştı

İMZA SALI
Orduspor transferde hız kesmiyor. Mor-Beyazlılar ikinci kez Brezilya asıllı azeri oyuncuyu kattı. Azerbaycan'ın Kervan takımında forma giyen ortasaha oyuncusu Lagada ile anlaşmaya vardı. Azeri oyuncunun salı günü Ordu'ya gelerek kendisini Mor-Beyazlı renklere bağlayan imzayı atacağı bilidirildi.

İSTANBUL'LA ÇIKARMA
Fenerbahçeli Mahmut Hanefi ile görüşmelerini de sürdüren Orduspor yönetimi hafta içi bu oyuncunun transferini gerçekleştirmek için İstanbul'a çıkarma yapacak. Mor-Beyazlılar, tecrübeli futbolcunun bonservis sorununu gidermek adına Fenerbahçe yönetimiyle masaya oturacak.

Kaynak:Karadeniz Gazetesi

Takıma 2. brezilyalı geliyor ernaniden sonra lagada cok iyi takım kurdukbu arada kervan takımında baya adam aldık

Andre lagada da tıpkı ernani gibi azerbaycan milli takımında oynuyor

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 14:00
hayırlı olsun abi nasıl bir oyuncuymuş mevkiisi neymiş ;;)

ForsakeN
16.Temmuz.2007, 14:00
Türkiye'ye gelen en büyük yabancı futbolculardan biri hatta en ünlüsü ;;)
Fenerbahçeye ve Türk futboluna çok şey katacağı ortada ;;)

Bi Galatasaraylı'dan böyle sözler duymayalı çok oldu.Tebrikler ;)

Arkadaşlar Ali Çamdalı Kayseri'yle anlaşmış.Biz alıcaktık hani :(

Ali Çamdalı Kayseri'de
Kayserispor, Almanya'nın Borissia Dortmund takımından Mehmet Akgün, Bayer Leverkusen takımından da Ali Çamdalı'nı renklerine bağladı. Kayserispor Başkanı Recep Mamur, yaptığı açıklamada, büyük kulüplerin peşinde oldukları Mehmet Akgün ile Ali Çamdalı ile mukavele imzaladıklarını söyledi.

Mamur, ''Her ikisi de 21 yaşında olan iki futbolcuyu kadromuza dahil ettik. Ali Çamdalı, Kartepe kampına katıldı. Mehmet Akgün ise çarşamba günü Türkiye'ye gelerek kampa katılacak'' dedi.

Ali Çamdalı'nın adı Galatasaray ve Fenerbahçe ile de uzun süre birlikte anılmıştı.

Recep Mamur, daha önce prensipte anlaştıkları Arjantinli defans oyuncusu Jual Poldo Avando'nun da yarın geleceğini kaydederek ''Arjantinde izleyip beğendiğimiz Jual Poldo Avando yarın uçakla İstanbul'a gelecek ve oradan da Kocaeli Kartepe kampına katılacak. Bir forvet oyuncusu daha alıp transferi tamamlamış olacağız'' diye konuştu.

Kaynak : AA

spider3784
16.Temmuz.2007, 14:02
Belkide Baiano:p

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:02
arkadslar son 5 6 sayfaya baktım ne zmn olmsz bi haber çksa diger takım

taraftarı olan arkadslarımz başlyo olmsz şeyler yazmaya iyi bişey çknca da

nadiren bir iki farklı takmdan arkadsmz iyi şeyler yzyo

neyse konumuza dönelm beyler yako igual açklamş sonra haldun üstünel işimizi

bitirp geldk dedi adnan polat ispanyaya gtti GSyi iyi bilen osman tamburacı

açkladı ve daha bir sürü ip ucu bunları birleştrirsek morientes in transferi içn rahatlayabilrz ;);) hayırlı olsn

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:04
demek ki ilgilenmiyormuşuz... isteseydik alırdık ;)

onun yerine bekir istegün gelebilir ;;)

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:06
antep bekiri kolay kolay bırakmayabilr ama alınrsa iyi tranfer olur

Emurafu
16.Temmuz.2007, 14:06
hayırlı olsun abi nasıl bir oyuncuymuş mevkiisi neymiş ;;)tam adı sanırım andre lagada kendisi azerbaycan milli takımında oynuyor sanırım mevkisi ön libero bakıcam sana haber veririm iyi takım kurduk sambay yapcak ordu:):) yarın resimleri koyarım imza atsın

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:07
ordu lig a yı bıraktı süper lig içn kadro kurmaya başladı helal olsn çok iyi bi kadro kurdu inşallah süper lig de de izlerz orduyu

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 14:08
yav çıkalım artık süper lige abi şimdi ist.bş.bld. var onun yerinde eskişehir ya da ordu olamazmıydı ???

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:11
bekir olmazsa yasin çakmak,emre güngör da olabilir onlarda geçen sezon iyiydi

erdemzorer10
haklısın bencede ama ztn bu gidişatla süper lig uzak görnmyo

nerazzuri
Belkide Baiano:p
Eeet Baiano olabilir. Bi ara reddetmişti Gs'yi

Emurafu
16.Temmuz.2007, 14:13
yav çıkalım artık süper lige abi şimdi ist.bş.bld. var onun yerinde eskişehir ya da ordu olamazmıydı ???
mustafa kardes gecen sene altrenatifli kadromuz olsaydı bu sene süperligde biz vardk 2 senedir kacırıyoruz 1 olmadı 2 olmadı 3. bu sene cıkacaz ,insalah fenerbahce gibi takım olduk takımda brezilaylı var 2 tane:D:D

erdemzorer10
baiano degil arkadslar baiano defteri çk önceden kapandı adam ispanyada oynamak istyomş

morientes veya baptista ama bence morientes daha yakn çnkü onunla ilgili bi resmi açklama gelmedi

deniz.91
istanbul bb, kasımpaşa ve oftaş üçününde çıkması lig açısından iyi olmadı eskişehir, altay ve malatyanın çıkmasını istemiştim ama olmadı seneye çıkarlar inşallah

Oghuse
16.Temmuz.2007, 14:14
Baptisda bir yem sasırtmaca

Zaten Copa America performansından sonra bize gelmesi zor.

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 14:14
valla kim gelirse gelsin bir tane adam gibi forvet gelsinde ama yinede Morigol gelsin :p :)

Emurafu
16.Temmuz.2007, 14:15
istanbul bb, kasımpaşa ve oftaş üçününde çıkması lig açısından iyi olmadı eskişehir, altay ve malatyanın çıkmasını istemiştim ama olmadı seneye çıkarlar inşallah
Deniz kurdugumuz takımabak suat hoca harika takım kurduk 2 tanede brezılayalı geldi bu senede biz cıksak seni mutlu eder sanırım:):) Bu arada dedıklerınm süperligden duser

Azerbaycan Milli takımının ilk onbirinebakın son kadro bunlar

Azerbaijan: Jahangir Hasanzade, Samir Abbasov, Ernani Pereira, Elmar Bakhshiyev, Alexander Chertoganov, Aslan Kerimov, Ilgar Gurbanov, Branmir Subashic, Emin Imamaliyev (Murad Agakisiyev, 65), Kanan Karimov (Vagif Javadov, 67), Leandro Gomes (Andre Lagada, 62).

3 tane brezılyalıları var 2 sini aldık

nerazzuri
16.Temmuz.2007, 14:15
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/adnan-sezgin003_1607.jpg"Morientes ile ilgimiz yok"

Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Valencia forması giyen Fernando Morientes’in, transfer gündemlerinde bulunmadığını açıkladı. Sezgin, bu oyuncuyla ilgili herhangi bir girişimde bulunmadıklarını belirtip, “Morientes ile ilgimiz yok” dedi. Tecrübeli futbol adamı, Baptista konusunda net bir açıklama yapmazken, “Bu tür transferleri gerçekleştirmek sanıldığı kadar kolay olmuyor” diye konuştu.

Resmi açıklamada geldi :D:D

nerazzuri
16.Temmuz.2007, 14:19
http://www.fenerbahce.com/images/haber/2005/azizyildirim061_1607.jpg

19.07 beklentisi!

Roberto Carlos gibi bir dünya yıldızını kadrosuna katarak, Avrupa’da ve dünyada büyük sükse yapan Fenerbahçe’de camianın şimdiki beklentisi, bir golcünün alınması. Her ne kadar teknik direktör Zico, elinde 6-7 tane çok iyi forvet olduğunu söylese ve stoper istese de, geçen sezon yaşanan sıkıntıyı göz önünde bulunduran Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler, iyi bir golcüyü kadroya katabilmek için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Listede çok ünlü golcüler bulunuyor.

Nefesler tutuldu
Ronaldo, Adriano, Carew gibi ünlü golcülerle uzun süredir temasta bulunan yöneticiler, Schalke’nin Türk forveti Halil Altıntop için girişim yaptıklarını da geçtiğimiz günlerde resmen açıklamıştı. Şimdi artık golcü bir ismin kadroya katılması bekleniyor. Camiada şu günlerde konuşulan tek konu, Başkan Aziz Yıldırım’ın, kulübün kuruluşunu simgeleyen 19 Temmuz’da (19.07) anlaşmaya varılan golcüyü açıklayacağı. Bu nedenle herkes nefeslerini tuttu, perşembe gününü bekliyor.

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:19
başka bahara artık... :icon_wink:

Emurafu
16.Temmuz.2007, 14:20
Arkadaslar tek büyük son noktayı koymus ayrıca ne baıanosu sallamayın buyrun tekrar koyuyorum

Morientes haberini yayınladıktan sonra yetkili ağızların konu hakkında sessiz kalması yüzünden konu hakkında sürekli bizden açıklama isteyen maillerinizi aldık. Siteye duyduğunuz güvenden dolayı öncelikle bütün renktaşlara teşekkür ederiz. Lincoln transferini açıkladığımız zaman resmi ağızlardan bu transfer 1 hafta sonra resmiyete döküldü. O gün olduğu gibi bugünde yayınladığımız haberin arkasındayız. Yalnız kulüp içindeki hesaplaşmaları biz bilemeyiz. Morientes haberi Duisburg kentinde kamp yapmakta olan takimimizin basın ve operasyon sorumlusu Yako Igual ’dan bizzat otel önünde alınmıştır. Ama dediğimiz gibi kulübün planları ne onu bilemeyiz. Haberi yayınladığımızdan beri resmi siteden yalanlama gelmemesi, şu anda basın önünde olan Baptista ismiyle anlaşma sağlanamaması üzerine, Morientes transferini açıklayacağını düşünüyoruz.

Bu konu hakkında edindiğimiz bilgileri zaten açıklıyoruz. Onun için sürekli “tekbuyuk.com lütfen açıklama yap” diye yorum ve mail atmayınız.

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:20
sekocan kardes bikaç günden beri bunu anlatyorm size tabiki yalanlayacak çkp

evt ilgilenyoruzmu diyecek eger transferde kurt olmazsan senin yemini başkası yer
yani çkp ilgilenyorz dese talipleri falan artacak morinin biraz düşünün anlarsnz ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

sekocan kardes bence sende biraz düşünürsen anlycaksn ;) ynede verdgn bilgiler içn soal

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:21
kaynak nerden? fotomaçsa..... :D

Eray Dengiz
Halil Altıntop'u bu ligde izlemek çok isterim...

nerazzuri
kaynak nerden? fotomaçsa..... :D
Kaynak : Fenerbahçe.com
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Halil Altıntop'u bu ligde izlemek çok isterim...
Eray Abi bizde izlemek isteriz ama 6 tane forvetimiz var 7. gerek yok bence

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:23
öylede olabilir ama morientesle başka ilgilenen var mı ki?

uAburak89
16.Temmuz.2007, 14:23
19.07 de Galatasarayda oyuncu alcak deniliyor, komplo teorisi bunlar yav.. :D

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:24
tam olarak bilmyorm ama morientes ten bahsedyorz heran talibi çkabilecek bi oyncu

ve basına yansması onun fiyatını da yükseltr

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:26
bayram hediyesi olacak heralde 19.07 bayramı :D

halil avrupada başarılı olur mu sizce?

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:27
arkadslar forvet falan yazyoda dün deivid 2 tane gol attı eger forvet gelrse bu türk olur yani halil zico stper istyomş

nerazzuri
16.Temmuz.2007, 14:28
sekocan kardes bikaç günden beri bunu anlatyorm size tabiki yalanlayacak çkp

evt ilgilenyoruzmu diyecek eger transferde kurt olmazsan senin yemini başkası yer
yani çkp ilgilenyorz dese talipleri falan artacak morinin biraz düşünün anlarsnz ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

sekocan kardes bence sende biraz düşünürsen anlycaksn ;) ynede verdgn bilgiler içn soal
Evet aslında sende haklısın. Roberto 9 kere yalanlanmıştı aslında bizde umudu kesmiştik . Sonuçta geldi. Ama ne biliym Adnan Sezgin'nin açıklamasını görünce sizlerede göstermek istedim.

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:30
tam olarak bilmyorm ama morientes ten bahsedyorz heran talibi çkabilecek bi oyncu

ve basına yansması onun fiyatını da yükseltr

doğru... :)

Oghuse
Adnan Sezgin'in yalanlaması hangi sitede verildi bulamadım da?

uAburak89
İlk hedef Baptista sanıyorum, İspanyadan bir forvet gelecek ama.. İsim konusu muamma, gelecek oyuncu faydalı olsunda isim çok önemli değil aslında..

nerazzuri
arkadslar forvet falan yazyoda dün deivid 2 tane gol attı eger forvet gelrse bu türk olur yani halil zico stper istyomş
Evet Fenerbahçe'nin stopere ihtiyacı var forvete değil. Zaten 6 forvet var 7.ye gerek yok.

Deivid de zaten yavaş yavaş kendini göstermeye başladı.

AneLKa_90
Evet aslında sende haklısın. Roberto 9 kere yalanlanmıştı aslında bizde umudu kesmiştik . Sonuçta geldi. Ama ne biliym Adnan Sezgin'nin açıklamasını görünce sizlerede göstermek istedim.

valenciadan da açıklama geldi satmıyoruz diye ama...?

erdemzorer10

öncelikle adnan sezginin açklamalırını bizmle paylaştıgn içn teşekkürler

seninde dedigin gibi R.Carlos 9 kere yalanlandı ama sonunda geldi..Carlosun

peşinde italyan devi milanda vardı.. bunlar hep taktiksel şeyler ;);)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:31
Adnan Sezgin'in yalanlaması hangi sitede verildi bulamadım da?

resmi sitede heralde...

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 14:32
dediğim gibi bize bir forvet gelsin adam akıllı farketmez ama Morientes bu kimse hayır diyemez ;;)

nerazzuri
Real Madrid'den de sözleşme imzalandı Carlos'la diye açıklama gelmişti Normal şeyler bunlar. Demekki Valencia Gs'ye vermek istiyo Moriyi

Emurafu
Bir trnasfer politikası böyle işler her zaman yalanlıyacaksıN.........

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:33

kardes ben valencia nın resmi sitesne baktım ama bi açklama göremedm ama benm anlamadıgm nokta yako igual açıklamış bunu bu başlı başına bi kanıt olabilr ..artık biraz sabredecegz :)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:33
İlk hedef Baptista sanıyorum, İspanyadan bir forvet gelecek ama.. İsim konusu muamma, gelecek oyuncu faydalı olsunda isim çok önemli değil aslında..

baptista zor gibi gözüküyor... gelen oyuncu size faydalı olsun da bakın tomas jun,ailton,heinz falan isim var iş yok :)

uAburak89
16.Temmuz.2007, 14:34
Valencia resmi sitesinde açıklama yok, yalanlama haberi çıkan sitede de zamanında Saviola Galatasaraya doğru diye haber çıktı.. Geçiniz bunları..

nerazzuri
16.Temmuz.2007, 14:35
Valencia resmi sitesinde açıklama yok, yalanlama haberi çıkan sitede de zamanında Saviola Galatasaraya doğru diye haber çıktı.. Geçiniz bunları..
Şu anda bence Gs taraftarına düşen sabırla beklemek. Tıpkı Lincoln transferinde olduğu gibi;)

Oghuse
resmi sitede heralde...

Tamam buldum.İnternerspor'da verilmiş haber.Resmi sitede böyle bir haber yok.

AneLKa_90
bekleyip görelim... :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Tamam buldum.İnternerspor'da verilmiş haber.Resmi sitede böyle bir haber yok.

pardon o zaman ;;)

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:36
Evet Fenerbahçe'nin stopere ihtiyacı var forvete değil. Zaten 6 forvet var 7.ye gerek yok.

bencede en iyisi deividin kalması olur çk saglam bi sözleşmesi var zaten bi sene daha kalıp kendini gstermek istyecektr

defans yabncımı olacak ?

Emurafu
16.Temmuz.2007, 14:36
Arkadaslar haldun üstünel trnasfer konusunda hiç konusmadı isimde vermedi sadece işimizi hallettik geldi dedi.......

Adnan sezgin sadece baptistayı yalanladı morintes side fanatik yalanlattı

Ayrıca cok önemli bir haber olsa ispanyol basın yazar ispanyol basında yalanlama dene birsey yok

Tekbüyük sitesine girin iyice okuyun son nokta konuldu tıpkı lincolndede koymuslardı lincoln gibi sabır her bekleyinnnnnnn korkmaya gerek yok

nerazzuri
16.Temmuz.2007, 14:37
bencede en iyisi deividin kalması olur çk saglam bi sözleşmesi var zaten bi sene daha kalıp kendini gstermek istyecektr

defans yabncımı olacak ?
Defans büyük ihtimal yerli olacak yabancı bi stoper yedek kubübesinde oturmayı istemez bence

neondh
16.Temmuz.2007, 14:38
ya beyler aslında olay cok basit

GALATASARAY Fernando Morientes ile anlaştı.son puruzler var kulunu ile
transfer 19 temmuz da acıklanacak

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:38

zico stoper istiyorda yönetim harıl harıl forvet arıyor!

forvet şart halil de avrupada başarılı olur diyorsanız o da olur :icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

hocam yapma en az kezman kalitesinde forvet şart ;;) diğer 5 forvet ligde iyi ama avrupada yetersiz kalır... deivid ancak idmanda gol atar...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

defans yabncımı olacak ?

deividin brezilyadan talipleri varmış gidebilir... stoperde artık türk olur kontenjanı harcamaz stopere yönetim ;;)

Oghuse
16.Temmuz.2007, 14:39
Arkadaslar haldun üstünel trnasfer konusunda hiç konusmadı isimde vermedi sadece işimizi hallettik geldi dedi.......

Adnan sezgin sadece baptistayı yalanladı morintes side fanatik yalanlattı

Ayrıca cok önemli bir haber olsa ispanyol basın yazar ispanyol basında yalanlama dene birsey yok

Tekbüyük sitesine girin iyice okuyun son nokta konuldu tıpkı lincolndede koymuslardı lincoln gibi sabır her bekleyinnnnnnn korkmaya gerek yok

Evet dediğin gibi İspanyol gazetelerinde yalanlama haberi yok..

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:41
arkadslar ipuçları çk net çk açıkk sdce bunları birleştirmenz yeterli olacak

bi transfer içn gerekn bütün ipuçları var

bekleynn... Gs li kardeslrm konusacagmz gün yaklaşyo sbredelmmm ;);)

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:43
beyler ben sanmyormki deivid gönderilsn çok sağlam bi sözleşmesi var

bide kendini gstermeye başladı iyce

eger forvet alnmycaksa yönetm yabancı transferi noktaladımı acaba ?

AneLKa_90
Defans büyük ihtimal yerli olacak yabancı bi stoper yedek kubübesinde oturmayı istemez bence

+1 performansa göre belli olur bence ;;) yönetim kontenjanı forvete harcayacağından yabancı stoper alınmaz ;)

Emurafu
Örnek veriyorum;Mesela linderoth ile biz kac hafta önce anlasmısız ama orada hisseler halka acık oldugu için borsaya bindirmek zorundalarmıs onun için gec acıklama geldi

Lincolnde de ;Paranın ödeniş şekilleri vardı ondan gecikme oldu sanırım ayrıca canaydın yine bir toplantıya gider onu acıklar bekleyın sadece

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:45
deividin brezilyadan talipleri varmış gidebilir... stoperde artık türk olur kontenjanı harcamaz stopere yönetim ;;)

bencede.....yabancı stoper alınacagnı sanmyorm..deividin talipleri var ama deivid antremanlarda iyi dye biiliodum ve dünkü maçta da döktürmüş

bu yıl ziconun jokeri olabilr deivid..çnkü zico bırakmak istemyo onu

tabi son söz yönetimin ;)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 14:47
beyler ben sanmyormki deivid gönderilsn çok sağlam bi sözleşmesi var

bide kendini gstermeye başladı iyce

eger forvet alnmycaksa yönetm yabancı transferi noktaladımı acaba ?

kardeş brezilyadan en az 10 talibi varmış... en fazla kim veriyorsa ona gider,bizde en az zararla çıkarız :) idmandaki performansı seni aldatmasın!asıl önemli olan maçlar ;;) yönetimde bildiğim kadarıyla forvet arıyor büyük bir hızla en az 2 transfer var biri forvete biri stopere ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bencede.....yabancı stoper alınacagnı sanmyorm..deividin talipleri var ama deivid antremanlarda iyi dye biiliodum ve dünkü maçta da döktürmüş

bu yıl ziconun jokeri olabilr deivid..çnkü zico bırakmak istemyo onu

tabi son söz yönetimin ;)

kesinlikle... yönetimin içi rahat değil deivid konusunda,güvenemiyorlar!biz de taraftar olarak güvenemiyoruz,hiç birimize ışık vermedi :icon_frown:

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 14:51
haklısn kards bence yönetm kendi düşncesni ve taraftarın düşüncesni uygulayacak ama bunu en kısa sürede yapması gerekyo
bekleyp görelm

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 14:52
Bu aralar dernek açılışı felan yokmu ya yoksa eğer biz bi dernek açalım Türksportallı Galatasaraylılar Derneği diye belki burda açıklar :D

Emurafu
16.Temmuz.2007, 15:04
Basın Toplantısı: Adnan Sezgin

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

2007-2008 Sezon Fikstürü Hakkında
Ligin 12. haftasında seyircimizle buluşacağız. Biz ligin ilk haftasında, 12. haftada ve son haftada lider olmak istiyoruz. Ve sezonu şampiyon tamamlamayı amaçlıyoruz. Her rakiple iki maç yapacağız. Fenerbahçe ile yapacağımız maçın 15. haftada ya da başka bir haftada olması bizim için bir farklılık yaratmaz.

Başkan Yardımcısı Adnan Polat ve Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel ile yaptığımız İspanya seyahati önceden planlanmış bir seyahatti. Galatasaray’ın çözümü bekleyen başka sorunları da var. Onları değerlendirdik.

Yeni Transferler
Benim, ortalığı ayağa kaldıracak bir oyuncu gelecek ya da gelecek oyuncunun mevkisi forvet olacak şeklinde bir demecim olmadı. Siz medya mensupları görevinizi yapıyorsunuz. Oyuncunun ismini ya da mevkisini öğrenmek istiyorsunuz. Ancak bu bilgilerin basında yer alması bize dezavantaj yaratıyor. Transfer konusunda bir oyuncu hedefi koymadık. Birden fazla da oyuncu transfer edebiliriz.

Carrusca’nın Durumu
Carrusca sakat ve tedavisini İstanbul’da yaptırıyor. Carrusca’nın talipleri var. Yurt dışından gelen teklifler var. Fakat şu anda somut bir gelişme yok.

kaynak:resmi site

Sakın korkmayın onlarda basına isimlerin cıkmasından korktular şimdi lafları degiştiriyorlar

uAburak89
16.Temmuz.2007, 15:09
Lincoln'ü unutturacak oyuncu alacağız dedi bu adam mikrofonlara.. Dansözlüğe ilgi duymaya başlamış herhalde..

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 15:11
Carrusca’nın Durumu
Carrusca sakat ve tedavisini İstanbul’da yaptırıyor. Carrusca’nın talipleri var. Yurt dışından gelen teklifler var. Fakat şu anda somut bir gelişme yok.

Carrusca umarım gönderilir...

Emurafu
16.Temmuz.2007, 15:13
Adnansezgin demişki bu isimlerin basında yer alması bize dezavantak veriyor demiş demekki basının dedikleri dogru gibi

nerazzuri
16.Temmuz.2007, 15:19
Bizim yönetim hiç bir zaman T.d isteği üzerine transfer yapmadı sadece kendi kafalarına göre trasnfer yaptı

CeSC FaBReGaS
16.Temmuz.2007, 15:19
bencede....

Emurafu
16.Temmuz.2007, 15:22
Ayrıca konusmasından anlıyoruz ki 2 yabancı gelecek
ama 1 yabancı gidecek gelen diger yabancı genc olurbelki hani 6+1 cıktı ya mecbur yedekte biri olacak oda yedekte olur mesela

Cyzio
16.Temmuz.2007, 15:24
Adam bişey diyor evirip çevirip işi illa Morientes'e getiriyosunuz.Öyledediğine göre demekki gelecek böyle dediyse iş bitti gibi vs..

TR.CaPTaiN
16.Temmuz.2007, 15:28
Deivid + Fenerbahçe = Şampiyonlar Ligi
İmkansız.

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 15:38
Bizim yönetim hiç bir zaman T.d isteği üzerine transfer yapmadı sadece kendi kafalarına göre trasnfer yaptı

Aslında bunu BJK GS TS yönetimide yapıyor... Sadece FB değil... Sonrada Hocamızın haberi var diyor...

Flawless Victory
16.Temmuz.2007, 15:40
Deivid'i kesinlikle göndermeli Fenerbahçe. Zaten Fener yönetimi beni dinlese şampiyonlar ligini alırdı. Kemal gibi bir oyuncuyu harcadılar. Deivid yerine Semih oynatılmalıdır. Kezman tek forvet olarak iyi oynayamaz. Yanında Semih olmalıdır. arkalarında Alex ve Tümer, onların da arkasında Appiah ve Aurello oynamalıdır ve bu 4 oyuncu birbirine çok yakın oynamalıdır. Fener genelde böyle oynuyor ama 4'lü kopuk oynuyor. Yoksa transfer çözüm değil, çözüm taktikte.

Emurafu
16.Temmuz.2007, 15:41
Adam bişey diyor evirip çevirip işi illa Morientes'e getiriyosunuz.Öyledediğine göre demekki gelecek böyle dediyse iş bitti gibi vs..
Cevirip işi morientese getirmedik veya adnan seziginin dediklerini bilmiyorsun çünkü gölgede bırakacak adam alacaz dedi gs tv bile vardı sonra morientes aldık zaten ufak seyler kaldı lincoln gibi bekliyoruz arka sayfalarda hersey mevcut tamam burda tartısıyoruz adnan sezgini sürekli baska laflar diyor dezavantajmiş demekki basına cıkanlar dogru neyse uzamasın...............

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 15:45
Cevirip işi morientese getirmedik veya adnan seziginin dediklerini bilmiyorsun çünkü gölgede bırakacak adam alacaz dedi gs tv bile vardı sonra morientes aldık zaten ufak seyler kaldı lincoln gibi bekliyoruz arka sayfalarda hersey mevcut tamam burda tartısıyoruz adnan sezgini sürekli baska laflar diyor dezavantajmiş demekki basına cıkanlar dogru neyse uzamasın...............

emrah abinin dediklerine katılıyorum morientes işi artık son noktada ve heran resmi açıklama gelebilir. Böyle bir açıklamayı her takımın yöneticisi yapar ;;)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 15:45
haklısn kards bence yönetm kendi düşncesni ve taraftarın düşüncesni uygulayacak ama bunu en kısa sürede yapması gerekyo
bekleyp görelm

evet her şeyi zaman gösterecek ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

haklısın ama bizde öyle transferler yapıyoruz ki hiç bir teknik adam ''hayır'' diyemiyor ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Deivid'i kesinlikle göndermeli Fenerbahçe. Zaten Fener yönetimi beni dinlese şampiyonlar ligini alırdı. Kemal gibi bir oyuncuyu harcadılar. Deivid yerine Semih oynatılmalıdır. Kezman tek forvet olarak iyi oynayamaz. Yanında Semih olmalıdır. arkalarında Alex ve Tümer, onların da arkasında Appiah ve Aurello oynamalıdır ve bu 4 oyuncu birbirine çok yakın oynamalıdır. Fener genelde böyle oynuyor ama 4'lü kopuk oynuyor. Yoksa transfer çözüm değil, çözüm taktikte.

ya kanatlar?ali bilgin,wederson,colin boşuna transfer edilmedi heralde ;) semih bırak avrupayı ligde bile yeterli değil ama iyi bir yedek.kritik zamanlarda oyunun kaderini değiştirecek bir oyuncu olduğu için sonradan girerek etkili oluyor ;;) zico bu sezon çift forvete dönmeli,kaliteli bir forvet almalı!böylece bir kilit transfer çözüm olabilir :icon_wink:

Flawless Victory
16.Temmuz.2007, 15:48
Ya biz oldu veya olmadıya bakarız. Sezon başında bakarız transfer varsa alkış, yoksa yok. Klasik taraftar mantığı yani. Onun için bence bekleyin. Her demece yorum yapmayalım.

Emurafu
16.Temmuz.2007, 16:02
Adaş cok haklısın kemal antepdeyken neydi şimdi kayboldu bence kiralansın kendine bir gelsin

ForsakeN
16.Temmuz.2007, 16:03
Zico geçen seneki hatalarını tekrarlanmazsa,tecrübe kazandıysa çok iyi olur.Aksi takdir de Avrupa'da başarı hayal.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kemal harcanmadı arkadaşlar.Ne zaman tam hazır oldu tekrar sakatlık yaşadı.Hatta 2-3 sene önce kaptanlığı da ona verip,sözleşmesini uzatmışlardı.Ama tekrar sakatlandı

Ilhan
16.Temmuz.2007, 16:09
Deivid şu adan Fenerbahçe'de 6+1'deki +1 konumunda. Eğer o gönderilip yeni bir forvet alınacaksa yanında bir oyuncu daha gidecek, bu da düşük bir ihtimal.

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 16:12
Kemal G.Antep deyken harika oynuyodu... Sakatlıklar yakasını bir türlü bırakmadı...

Ilhan
16.Temmuz.2007, 16:14
Bence yine uydurma. Adam yıllardır her sezon 30 ve üzeri maç oynuyor. Motivasyon, falan filan problemi olsa bu istikrarı yakalayamaz.

GodfatheR
16.Temmuz.2007, 16:16
Fenerbahce yonetımının 19.07 tarıhınde yanı persembe gunu anlastığı bır dunya yıldızını basına acıklaması beklenıyor

kaynak=lıgtv

LaigLeNoiR
16.Temmuz.2007, 16:19
İlhan abime katılıyorum.

Tam tersine istikrarlı bir adam diye düşünüyorum

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 16:21
Bu sene Tello Delgado v Cisse nin çok iyi oynayacığını düşünüyorum...

tolga88
16.Temmuz.2007, 16:26
kim gelirse gelsin faydali olacak bir oyuncu gelsin. sonucta isim iyi olur fakat goruntu o kadar tat vermeyebilir mesala kezman 9 gol atti bu sezon ligde boyle bi oyuncu gelcekse hic gelmesin..
ozgurcana yeterli sans versen o da atar bu kadar gol

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 16:58
Adaş cok haklısın kemal antepdeyken neydi şimdi kayboldu bence kiralansın kendine bir gelsin

kemalin toparlanması çok zor :( fazla şansda bulamaz,kiralanması en iyisi...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Deivid şu adan Fenerbahçe'de 6+1'deki +1 konumunda. Eğer o gönderilip yeni bir forvet alınacaksa yanında bir oyuncu daha gidecek, bu da düşük bir ihtimal.

o da mateus ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fenerbahce yonetımının 19.07 tarıhınde yanı persembe gunu anlastığı bır dunya yıldızını basına acıklaması beklenıyor

kaynak=lıgtv

lig tv ye güvenilir mi bilmem ama doğruysa çok güzel olur :D

eGowiCh
16.Temmuz.2007, 17:19
Geçen sene de bu 19.07 olayı çok gündemdeydi. Ben o zamanlar tatildeydim, tatilde can sıkıntısından her spor gazetesini okuyordum neredeyse, o yüzden çok iyi bilirim 19.07 yalanlarını :)

Geçen sene 19.07 için Fenerbahçe'nin Luca Toni, David Trezeguet, Emerson, Cannavaro, Vieira gibi oyuncularla anlaştığı yazılmıştı. Juventus bildiğiniz gibi geçen sene küme düşürüldüğünde Fenerbahçe onun bütün yıldızlarını 19.07'de almıştı :)

Basın uyduruyor, 19.07 olacak yine kutlamalar olacak, transfer falan olmayacak.

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 17:24
Geçen sene de bu 19.07 olayı çok gündemdeydi. Ben o zamanlar tatildeydim, tatilde can sıkıntısından her spor gazetesini okuyordum neredeyse, o yüzden çok iyi bilirim 19.07 yalanlarını :)

Geçen sene 19.07 için Fenerbahçe'nin Luca Toni, David Trezeguet, Emerson, Cannavaro, Vieira gibi oyuncularla anlaştığı yazılmıştı. Juventus bildiğiniz gibi geçen sene küme düşürüldüğünde Fenerbahçe onun bütün yıldızlarını 19.07'de almıştı :)

:zuhaha:zuhaha:zuhaha
hatrlyorm bende trezegeut vardı geçen sene bu senede adriano dediler :D

Aşk-ı Şehir
16.Temmuz.2007, 17:27
bize gol atacak bire birde etkili bir forvet lazım ;;)

Flawless Victory
16.Temmuz.2007, 17:27
Ben yapılan transferlere göre değil, olması gerekene göre konuşuyorum. Bence Fener dediğim sistemle oynamalı ama o sistemde Alex kardeşimiz çöpe gider. Alex yerine Lincoln gibi bir oyuncu olsa süper taktik olur.

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 17:29
morientes makina gibi gol atar bire birde de ztn serkan çalık gibi bi adamımız var ikisi müthiş ikili olur bence

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 17:37

ben gene de umutluyum... ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

:zuhaha:zuhaha:zuhaha
hatrlyorm bende trezegeut vardı geçen sene bu senede adriano dediler :D

valla olur mu olur... :D aziz bu :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ben yapılan transferlere göre değil, olması gerekene göre konuşuyorum. Bence Fener dediğim sistemle oynamalı ama o sistemde Alex kardeşimiz çöpe gider. Alex yerine Lincoln gibi bir oyuncu olsa süper taktik olur.

fenerbahçe zaten sistemli oynuyor ;;) alexte bu sisteme uymuş ki fenerbahçede geçirdiği zaman boyunca hem asist hem de gol olarak hep çift hanelerde...lincolnu daha süper ligde seyretmedik o yüzden kimin sisteme daha uygun olduğuna karar vermek yanlış olur :icon_wink:

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 17:52
eeee arkadaşlar... transferde var mı bir gelişme?

Flawless Victory
16.Temmuz.2007, 17:53
Alex avrupa kupalarında ne yapmış diye sormak gerek.

MeMo
16.Temmuz.2007, 18:00

PSV maçına bakmanı isterim ve Milan maçına 2.Az Alkmaar maçının ilk yarısına Palermo maçına

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 18:02
sanırım bu yeterli...

Omerdinho
16.Temmuz.2007, 18:05
alexin avrupa kupalarinda ne yaptigini sormak size düsmez.. git kendi takiminla ilgilen..

Emurafu
16.Temmuz.2007, 18:06
Anelka kardes gelişme olursa koyarız

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 18:09
alexin avrupa kupalarinda ne yaptigini sormak size düsmez.. git kendi takiminla ilgilen..

O zaman söylüyelim Mustafa Abi ye GS liler FB bölümüne FB liler BJK bölümüne girmesin vs... vs.. Fenerbahçe li olmanız başka takımı tutan taraftarların buraya girmesini engellemenizi haklı göstermez...İsteyen istediğini sorar...Söylediğin söz çok yanlıŞ...

BlackEagle19o3
16.Temmuz.2007, 18:11
PSV maçına bakmanı isterim ve Milan maçına 2.Az Alkmaar maçının ilk yarısına Palermo maçına
10 kişilik psv maçımı bu dediğin ya da yedeklerle İstanbula gelen Palermodan mı bahsediyorsun,Az alkmaar maçında bişeyler yapmış o da dediğin gibi ilk yarı Milan maçında ne yaptığını anlayabilmiş değilim zaten.Zar zor 2-3 maç söylediniz onlarda ne olduğu belli zaten

sanırım bu yeterli...
Yeterli değil...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Beşiktaş bölümüne gelip ortalığı karıştırıyorsun sonra istediğim gibi mesaj yazarım diyorsun da başkası sizin bölüme gelip mesaj yazınca neden git kendi takımınla ilgilen diyorsun.Kimse sana sorucak değil neyle ilgilenip ilgilenmiceğini

Eray Dengiz
16.Temmuz.2007, 18:14
herkes istediği yerde, istediği takım hakkında, istediği futbolcu hakkında düzeyli bir şekilde her yorumu yapabilir.

burası evinizin bahçesi değil, sen giremezsin, sen girersin demeye kimsenin hakkı yoktur.

şimdi devam edebiliriz.

düzeltme: ince yazınca kimse üstüne alınmıyor, kalın ve kırmızı yazınca göze çarpıyor.

Omerdinho
16.Temmuz.2007, 18:20
Eray uyarini dikkate alacagim, fakat birdahaki sefere ayni uyariyi diger arkadaslarada yaparsan sevinirim cogu zaman, fikrimi belirttigimde ayni sözleri banada söylüyorlar ozaman hicbiryerde uyari felan görmüyorum ne yazikki..

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 18:27
Yeterli değil...

doğru :icon_lol: alex bu sezon avrupada daha da büyük işler yapacak ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Eray uyarini dikkate alacagim, fakat birdahaki sefere ayni uyariyi diger arkadaslarada yaparsan sevinirim cogu zaman, fikrimi belirttigimde ayni sözleri banada söylüyorlar ozaman hicbiryerde uyari felan görmüyorum ne yazikki..

boşver ömer kardeş salla...

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 18:30
anelka kardes alex avrupada kötü oynasa bile yinede bu takımn en önemli

kozu bunu geçen yıl gösterdi TSL de ama ben bi Galatasaraylı olarak şunu diliyorum umarm alex avrupada başarılı olur ve size iyi başarılar kazandırır

BlackEagle19o3
16.Temmuz.2007, 18:30
[B]doğru :icon_lol: alex bu sezon avrupada daha büyük işler yapacak

Umarım dediğin gibi olur;)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 18:34
anelka kardes alex avrupada kötü oynasa bile yinede bu takımn en önemli

kozu bunu geçen yıl gösterdi TSL de ama ben bi Galatasaraylı olarak şunu diliyorum umarm alex avrupada başarılı olur ve size iyi başarılar kazandırır

sağol dostum :icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

inşallah... ;;)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 18:46
biz de bekleriz :D

ivan
16.Temmuz.2007, 18:49

kardeş bakarsan 5 sayfada 1 yazıormdur belkide ama her seferinde yazdğn msjlar tahrik edici oluo sen fenerbahçeye laf ediosn ama rico paşa dediniz adam ne paşaymş yaa yan pas yapmaktan adam yoruldu Alexe laf edeceğine kendi takımına bak kedi-ciğer hesabına dönmesin......

Fenerbahçe mutlaka stoper alacaktır buda büyük ihtimalle genç olacak ilk daum geldiği seneyi hatırlayın hepside ümit milli takımın oyuncusuydu tekrardan böyle bir oluşuma gidilecek

ivan
16.Temmuz.2007, 18:54
Trabzon sporun kadrosu müthiş futbolculardan kurulu arkadaşlar yaa transfere bile gerek yok sadece ihtiyacı olan bir tane Süper forvet Umut-Ersen-Ömer bazen etkisi kalıo ve iyi bir yönetim ( Geçen sene Murat ocak alıp ali güzeldalı gönderen yönetim bu sene Muratı takmdan yolladı ALİ her geçen gün kendini geliştirio ve müthiş oyuncu olacak bakalm pişman olacaklarmı )

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 18:54
tahrik etmekle ne alakası var ?????? çocuk iyi dilek diledi daha napsın

ivan
16.Temmuz.2007, 18:57
Hakan Şükür-Necati Ateş-Ümit Karan-Hasan Kabze-Özgürcan Özcan-Serkan Calık bu kadar forvet varken bana göre biraz anlamsız olur Sağ Bekte kullansa aslında daha güzel olur

Cyzio
16.Temmuz.2007, 18:59
hmm tamam Ozaman linderoth ve cisse de var maclar oynadıkca belli olur
sen eskılere göre konustun çünkü 2 ay sonra belli olur

Aman olsun onu bekliyoruz zaten..

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 19:00
ümit karan dışındakiler ı-ıhh,sağ bekte gerekiyor ;)

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 19:02
Bu arada 19.07 gününü merakla bekliyorum, acaba ne olacak...

inşallah Aziz başkan yanında bir dünya yıldızıyla bayramımızı kutlayacak :D:D:D

canavar20
16.Temmuz.2007, 19:02
Emerah abinin söylediği şey Alex işe yaramıyor bu sistemde şu sistemde. Diğer kardeşimiz uyoyor demiş. Bundan sonrası kötü olmuş. Emrah abi susmalıydı bence ama tabi o bilir. :)

ivan
16.Temmuz.2007, 19:03
aziz başkan geçen sene imzalatamadı bu sene imzaları attırır inş. Stoper alırlarsa çok iyi olacak Lugano çok iyi ama farkettirmeden foul yapmayı her zaman beceremio :) Zico Kutay-Aytaç kadroya dahil etti ama bakalım alacakmı takıma...Bu arada kampta Mithat harika performans sergilio

Varonil
16.Temmuz.2007, 19:03
Tartışmaya gerek yok kanımca;;)

"Kaptan Tümer olmalı"

Sporx'in usta kalemlerinden Gürcan Bilgiç, Tuncay Şanlı ve Ümit Özat'ın takımdan ayrılmasının ardından önümüzdeki sezon Fenerbahçe'de kaptanın kim olması gerektiği konusundaki görüşünü açıkladı, "Kaptan Tümer olmalı". Şimdi Gürcan Bilgiç'in yazısını sizlere aktarıyoruz: "F.Bahçe'de Üç kaptanın da takımdan ayrılmasıyla birlikte yeni isim seçilemedi. Türkler'den Mehmet Aurelio ile Tümer Metin ilk adaylar. Dünya yıldızı Roberto Carlos ile Alex ise ağırlıklı isimler. Carlos'un yaşı, tecrübesi, takıma katacakları, göreceği saygınlık ve bandı koluna taktığında kimsenin söyleyecek bir şeyi olamayacak olması önemli. Alex ise hem yıldız özelliği, hem de Türkiye'yi tanıması nedeniyle öne çıkıyor. Kaptan olursa, sorumluluk alacağı ve daha çok gayret göstereceği umuluyor.

Ancak Türk kaptan daha önemli. Çünkü bütün ilişkileri o kuracak, iletişimi sağlayacak. Bu kadar çok yabancının olduğu bir takımda çok önemli görülmeyebilir. Fakat Fenerbahçe'nin sesini, hakemlerle bağlantısını, seyirci ve basın diyaloğunu o kuracak. Bu nedenle Beşiktaş'ta da aynı görevi yapmış birisi olarak Tümer'in bandı takması gerekiyor. Aidiyet duygusunu buraya para kazanmak için gelenler hissetmez."

Gürcan Bilgiç'in bir yazısı..

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 19:08
aziz başkan geçen sene imzalatamadı bu sene imzaları attırır inş. Stoper alırlarsa çok iyi olacak Lugano çok iyi ama farkettirmeden foul yapmayı her zaman beceremio :) Zico Kutay-Aytaç kadroya dahil etti ama bakalım alacakmı takıma...Bu arada kampta Mithat harika performans sergilio

gençlere güvenelimm...

alex veya carlos olsun daha iyi yönetirler ;;)

ivan
16.Temmuz.2007, 19:12
millet Necati YIldız takımdan gönderildimi bilgisi olan varmı?

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 19:20
millet Necati YIldız takımdan gönderildimi bilgisi olan varmı?

o da kim? :icon_eek:

ivan
16.Temmuz.2007, 19:23
Geçen sene 3. kaleciydi takımda :confused: Kamp Kadrosunda yok Volkan babacanı almş ve mert die paftan bir kaleci almş

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 19:25
belki paftadır hala ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fenerbahçe, Kuranyi ile ilgilendiğini kamuoyuna açıklamasına rağmen el altından eski gözdeleri Ronaldo, Gudjohnsen ve Zigic’le dirsek temasında...

ALTERNATİFLER HAZIR

Fenerbahçe'de forvet işi karmakarışık... Schalke’nin 2 golcüsü Kuranyi ile Halil’e talip olduğunu açıklayan Fenerbahçe yönetimi, Alman ekibinden net bir cevap alamadığı için alternatifleri de ihmal etmiyor... Zico’nun daha önce istediğini açıkladığı Ronaldo konusunda yönetimin aktif bir yol izlediği gelen iddialar arasında.

AĞUSTOS'A KADAR BİTECEK

Sarı-Lacivertlilerin Mateja Kezman’a partner arayışlarında diğer 2 isimse Racing Santanderli Nikola Zigic ile Barcelonalı Eidur Gudjohnsen... Kuranyi için Schalke’yle ortak bir noktada buluşulamaması halinde Fenerbahçe yönetiminin Ronaldo, Nikola Zigic ve Eidur Gudjohnsen 3’lüsünden birisini İstanbul’a getirmesi bekleniyor... Sarı-lacivertli yönetimin forvet transferini temmuz sonuna kadar netleştireceği de sızan bilgiler arasında...

Kaynak:Fotospor

Emurafu
16.Temmuz.2007, 19:54
İvan kardes sen bu takımın her macını izliyormusun eger cok sıkı takip ediyorsan forvete ne kadar ihtiyacımız oldugunu anlarsın
Kabze artık bitmiş
Necati bunlar bitti kalli zaten ikisinide oynatmıyor

Serkan cok iyi özgürcanda iyi ümit karan idare eder mesela gecen sene bir morientes olsaydı sampiyon Galatasaraydı

Ayrıca sag bek için suanda cihan hari,ç bu takımda 4 kişi var song,Bouzid,Barıs,Sabri,Ugur onun için bizim takımıda takip edin

eGowiCh
16.Temmuz.2007, 20:07
19.07.2007'de neler olacak?

Fenerbahçe'de gözler 19.07.2007 tarihine çevrildi. Gelen bilgilere göre Fenerbahçe'nin 100. kuruluş günü olan bu tarihte Fenerbahçe taraftarlarına sürpriz yapmak istiyor.

LİG TV'nin haberine göre Sarı Lacivertli camiada yönetimin anlaşmaya vardığı dünyaca ünlü bir yıldızı Perşembe günü kamuoyuna açıklayacağı sızan bilgiler arasında. Öte yandan Fenerbahçe'de Avusturya Kampına dün katılan Brezilyalı Yıldız Roberto Carlos kampa heyecan kattı. Carlos, dün yeni takımının hazırlık karşılaşmasını yedek kulübesinden takip ederken, imza dağıtmaktan yorulduğu gözlendi.

Dün akşam Avusturya üçüncü Lig takımlarından St. Pölten'i ile oynanan hazırlık maçında alınan sonuç ve aşırı sıcağa rağman gösterilen performanstan memnun olan Teknik Direktör Zico bu sabahki antrenmanı iptal ederek oyuncularına izin verdi.

Maçta başına aldığı darbe ile kaşı açılan Semih'in durumunun iyi olduğu açıklanırken, genç futbolcunun kısa süreli bilincinin kaybolduğu gözlendi.

Lig TV

esos07
16.Temmuz.2007, 20:12
bende katılıyorum,necati hasan hakanı toplasan bir forvet etmiyo,ümit de her zaman çok ii işler yapmıo,özgürcanda hem çok tecrübesiz hemde çok ağır,serkan çalık ı bayağı beğendim ama bakalım sene içindeki istikrarı,büyük takımlar karşısındaki oyunu,taraftar-medya baskısını kaldırabilecek düzeyde olup olmadığı,bunlar soru işareti hep,bu saatten sonra defansa yapılacak takviye abes olur biraz,bize topu sürebilecek,adam geçebilecek,fırsatını buldumu gol yapabilecek adam lazım,misal morintes mesela:)

Emurafu
16.Temmuz.2007, 20:15
bende katılıyorum,necati hasan hakanı toplasan bir forvet etmiyo,ümit de her zaman çok ii işler yapmıo,özgürcanda hem çok tecrübesiz hemde çok ağır,serkan çalık ı bayağı beğendim ama bakalım sene içindeki istikrarı,büyük takımlar karşısındaki oyunu,taraftar-medya baskısını kaldırabilecek düzeyde olup olmadığı,bunlar soru işareti hep,bu saatten sonra defansa yapılacak takviye abes olur biraz,bize topu sürebilecek,adam geçebilecek,fırsatını buldumu gol yapabilecek adam lazım,misal morintes mesela:)Tabiki dostum birsey bilip te konusuyoz inanırmısın artık her macta çileden cıkmaktan bıktım öyle goller kacırdık kki yakaladıgını atmassan kaybedersin..........serkan gibi hızlı bir adamın yanına moriesntes iyi gider ümit zaten fazla ilkonbir oynayamaz demedi demeyin

BlackEagle19o3
16.Temmuz.2007, 20:20
kardeş bakarsan 5 sayfada 1 yazıormdur belkide ama her seferinde yazdğn msjlar tahrik edici oluo sen fenerbahçeye laf ediosn ama rico paşa dediniz adam ne paşaymş yaa yan pas yapmaktan adam yoruldu Alexe laf edeceğine kendi takımına bak kedi-ciğer hesabına dönmesin......

Fenerbahçe mutlaka stoper alacaktır buda büyük ihtimalle genç olacak ilk daum geldiği seneyi hatırlayın hepside ümit milli takımın oyuncusuydu tekrardan böyle bir oluşuma gidilecek

Sen ne saçmalıyorsun:icon_evil:Beni bilen bilir hiç bir zaman insanları tahrik edip tartışma çıkarmadım ama şimdi sen böyle diyerek tahrik ediyorsun.Alexin avrupada verimli olmadığını söyledim umarım bu sene olur dedim.Mesajları düzgün oku her seferinde diyorsun bana örnek göster burda millete iftira atma:icon_evil:

ivan
16.Temmuz.2007, 20:23
Sen ne saçmalıyorsun:icon_evil:Beni bilen bilir hiç bir zaman insanları tahrik edip tartışma çıkarmadım ama şimdi sen böyle diyerek tahrik ediyorsun.Alexin avrupada verimli olmadığını söyledim umarım bu sene olur dedim.Mesajları düzgün oku her seferinde diyorsun bana örnek göster burda millete iftira atma:icon_evil:

Seninle Tartışp ceza almak istemiorm!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kuranyi veya halilden birisi gelse iyi olur ama halil daha mantıklı türk oyuncu çünkü

ZeroG
16.Temmuz.2007, 20:24
Bu yılın 19.07'sinin tek avantajı 100.yılda olmamız.Herhangi bir yıldız'ın geleceğini zannetmiyorum.En azından şimdilik şartlarda müsaade etmiyor kontenjan açısından.Yine de yıldız gelirse bunun tek sebebi 100.yıl'da olmamızdır...

ivan
16.Temmuz.2007, 20:28
İvan kardes sen bu takımın her macını izliyormusun eger cok sıkı takip ediyorsan forvete ne kadar ihtiyacımız oldugunu anlarsın
Kabze artık bitmiş
Necati bunlar bitti kalli zaten ikisinide oynatmıyor

Serkan cok iyi özgürcanda iyi ümit karan idare eder mesela gecen sene bir morientes olsaydı sampiyon Galatasaraydı

Ayrıca sag bek için suanda cihan hari,ç bu takımda 4 kişi var song,Bouzid,Barıs,Sabri,Ugur onun için bizim takımıda takip edin

kardeş sadece fikrimi söyledm Bouzid biraz ağır geldi bana yaa Anderlecht ve youngboys maçlarını izledim Serkan müthişti topla süper hızlanıo sağ kanatta sabri varda çok hucuma çıkıo yaa bazen arkasını kapatamadığı oluo kademede olmuo boyu kısa kalıo Serkan balcı buna örnek mesela Denizlispor maçını hatırlayın ikisindede hatası vardı onun için söyledim...

BlackEagle19o3
16.Temmuz.2007, 20:29
Seninle Tartışp ceza almak istemiorm!

Bence de tartışmasak iyi olur ama birine laf atıyorsan arkasında dur!!

ivan
16.Temmuz.2007, 20:30
Arkadaşlar herkes Yabancılardan bahsedio belki Avrupada oynayan türklerden biri gelecek buda olabilir Kontenjan var çünkü Zicoda deivid kesinlikle kalsın dio buda çok mantıklı gelio

BlackEagle19o3
16.Temmuz.2007, 20:32
Deivid son hazırlık maçında 2 gol atarak yerini daha da sağlama almaya başladı:)Ama ben yine de gitmesi gerektiğini düşünüyorum;)

ivan
16.Temmuz.2007, 20:33

Bu sene bencee kasımpaşa yerine Malatya Gelmeliydi sezn boyunca çok iyiydiler ama son anda tökezlediler benceee taner çok fazla şımartıldı ligin sonlarına doğruda Taner Fırtınası kalmadı

BlackEagle19o3
16.Temmuz.2007, 20:36
Ben de Altayı istiyordum ama umarım gelecek sene şanssızlığımı yenip çıkacağız hem takım daha da tecrübe kazandı:)

Emurafu
16.Temmuz.2007, 20:42
kardeş sadece fikrimi söyledm Bouzid biraz ağır geldi bana yaa Anderlecht ve youngboys maçlarını izledim Serkan müthişti topla süper hızlanıo sağ kanatta sabri varda çok hucuma çıkıo yaa bazen arkasını kapatamadığı oluo kademede olmuo boyu kısa kalıo Serkan balcı buna örnek mesela Denizlispor maçını hatırlayın ikisindede hatası vardı onun için söyledim...
Bouzid sadece youg boys macında oynadı hemde gobekte gerkeırse sag bek yoanr kendisi gayet hızlı teknigi sahane zaten hatta son yetişip topu dısarı attı neyse serkan saviola gibi ümiti bence keser forvet bir uzunbır kısa olursa daha ıyı olur Ayrıca sadece forvet degıl bir cok oyuncu daha gelebilir neyse konusmaya gerek yok

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 20:54
Deivid gitmesi şart... Daha iyi bir forvete ihitiyac var... Ama Deivid inde kontrat sağlam her hangi bir takım istemesse gönderilemez...

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 21:01
arkadslar deividin kontratı çk saglam 4 yıl içn 7.5 milyon alyo adam..sözleşmeyi feshedipde o parayı verme gafletnde bulnmaz hiçbi klüp

ilgilenen brezilya kulüpleri varmş ama bildiginiz gibi brezilya kulüpleri dışardan

oyncuya para ödemez yani fenr bu oyncuyu gndermye kalkarsa her halukarda zarar edecek illa forvet alacksa bu halil olmalı ama o da avrupayı bırakp

gelmeyebilr bekleyelm

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 21:19
beklemek en iyisi ;;)

Fietra 10
16.Temmuz.2007, 21:28
Trabzon gurbetçi deniyor

Trabzonspor 2 gurbetçi oyuncuyu denemeye aldı. Bu akşam yapılan antrenmana Saint Pauli'den 1988 doğumlu Tolgahan Yiğit ve Braunsehwhig takımından 1986 doğumlu Muhammed Başar katıldı. Denemeye alınan bu oyuncular Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından beğenilirse transfer gerçekleşecek ve imza töreni de bir kaç gün içinde gerçekleşecek. Tolgahan ve Muhammed A takım seviyesinde değilse ya PAF takıma kaydırılacak veya başka bir takıma kiralık olarak verilecek.

C h A o S
16.Temmuz.2007, 21:34
fenerbahce'nin şu anda 8 yabancısı var.Mateus kesin gidicek ve 7 yabancısı kalıcak.Sonra deivid'i gönderebilirse fenerbahce(bence takımdan ayrılmıyacak deivid) sonra kalıyor 6 yabancısı.Forvete bi yabancı transfer olsa kim yedekte bekliycek bide o mesele var.Alex'in yedekte bekleme ihtimali bence %0 çünkü;onun gibi bi yetenek Türkiye'de çok az.Yani bence fb'nin yabancı transfer yapmasına gerek yok.

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 21:36
fenerbahçenin mateusla birlkte 7 ybancısı var 8 degil ;)

deniz.91
16.Temmuz.2007, 21:36
Vestel transfer yapmamaya kararlı

Vestel Manisaspor, eski futbolcusu Petr Johana dışında Süper Lig'in transfer yapmayan tek takımı olma özelliğini taşırken, Başkan Haluk Çubukçu uyguladıkları politika sayesinde yaklaşık 6 milyon dolar tasarruf ettiklerini söyledi.

Transfer yapmış olmak için oyuncu almaya karşı olduklarını belirten Çubukçu, "Gereksiz transferden kaçmanın yanı sıra kadrodaki oyuncuların rakamlarını makul düzeye çekerek ciddi bir tasarruf sağladık" diye konuştu. Transfer yapmamanın kendileri için dezavantaj değil avantaj olduğunu savunan Başkan Çubukçu, lige rakiplerinden bir adım önde başlayacaklarını söyleyerek şöyle devam etti: "Pek çok takım sezon başında uyum sorunu yaşarken, biz oturmuş, birbirini tanıyan, adaptasyon sıkıntısı olmayan bir ekiple lige başlayacağız. Bu kadro neler yapabileceğini geçen sezonun ilk yarısında aldığı sonuçlarla kanıtladı. Aynı başarıyı yine yakalayacağımıza yürekten inanıyorum." MD-BOBurak'ın ayrılmasıyla savunmada ortaya çıkan boşluğu Johana'yı geri çağırarak kapattıklarını kaydeden Başkan Çubukçu, lig başladıktan sonra çok ihtiyaç duyulması halinde bir iki takviye düşünebileceklerini belirterek sözlerini şöyle tamamladı: "Uzun süredir transfer yapmayacağımızı açıkladığımız halde hiç görüşmediğimiz, aklımıza bile gelmeyen pek çok futbolcunun ismi bizimle anılıyor. Bu arkadaşlarımızın tümü değerli oyuncular fakat bizim kararımız kesin. Transfer yok"

16.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

Kaynak : DHA

Ligden düşmekten son anda kurtuldular daha başarı diyolar:zuhaha

Emurafu
16.Temmuz.2007, 21:40
Manisanı kadrosu iyi belli olmaz ligden son anda kurtuldular ama son haftalarda cok iyi oynadılar

MeMo
fenerbahçenin mateusla birlkte 7 ybancısı var 8 degil ;)

Roberto Carlos,Edu,Lugano,Kezman,Alex,Appiah,Deivid,Mateus

agoecmen
az önce show haber izledim gs baptista için real madrid ile pazarlık yapıo dedi

ZeroG
fenerbahce'nin şu anda 8 yabancısı var.Mateus kesin gidicek ve 7 yabancısı kalıcak.Sonra deivid'i gönderebilirse fenerbahce(bence takımdan ayrılmıyacak deivid) sonra kalıyor 6 yabancısı.Forvete bi yabancı transfer olsa kim yedekte bekliycek bide o mesele var.Alex'in yedekte bekleme ihtimali bence %0 çünkü;onun gibi bi yetenek Türkiye'de çok az.Yani bence fb'nin yabancı transfer yapmasına gerek yok.

Bence gerek var ama imkan yok forvete Avrupa'da iyi işler yapacak bir oyuncu lazım.Alex'te belki çok iyi bir yetenek ama Fenerbahçe'nin oynaması gereken taktikte yeri yok.Çift ön libero ve çift forvetle Alex'in yeri fazlasıyla doldurulur.Tabi forvette Deivid olmazsa...

C h A o S
16.Temmuz.2007, 21:41
alex,appiah,deivid,kezman,carlos,edu,lugano,mateus .
8 ediyor..

MeMo
16.Temmuz.2007, 21:41
Aynı msjı yazmışız :)

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 21:42
Mateus yine kiralık olarak gönderilir...

6+1 7Yabancıda takımda kalır... Şu an için görünen bu...

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 21:42
Roberto Carlos,Edu,Lugano,Kezman,Alex,Appiah,Deivid,Mateus

o zmn fenerin işi bi hayli zor ybancı konusnda ..ben 7 sanyodum mateusu gnderip bi tane alır diyodum

appiahın gitme durumu olabilr
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ama şu görünmde deivid kalıcı o yüzden ilgnç bi hale gelecek fb nin transfer planı

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 21:47
Ayrıa bütün oyuncuların kontratı uzun süreli Appiah ı bilmiyom ama... Yani hepsi 2009-2010 senesine kadar FB de... Bakalım ne olur... Ama bence bu sezon kadro bu... Yabancı Transferi ile ilgili bir gelişme olmaz...

CeNTeR_TR
16.Temmuz.2007, 21:49
Deivid yollanırsa sorun kalmıyorki :) Souza kiralık tamam demektir ama yöneti hala durgun

ZeroG
16.Temmuz.2007, 21:49
Baptista'nın gelmesi çok iyi olur.Gelmesi halinde Galatasaray'dan UEFA'da en az çeyrek final beklerim inşallah gelir...

deniz.91
16.Temmuz.2007, 21:50
Manisanı kadrosu iyi belli olmaz ligden son anda kurtuldular ama son haftalarda cok iyi oynadılar

onlar can havliyle oynadılar son haftalarda ondandır

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 21:52
ztn asıl mesele deivid i yollamak sözleşmesini feshedemez alacagı çok diye satmaya kalksa verdigi fiyatın onda birini geri alamaz çnkü brezilya kulüpleri ilglenyomş sdce brezilya kulüpleride dısardan aldkları oyncuya para ödemyolar

ZeroG
16.Temmuz.2007, 21:53
Eğer Deivid giderse Mateus'un gitmesine gerek yok +1'de oynar.Zaten şu anda kadrodaki +1'e karşı çıkmayacak tek yabancı o.Genç bir oyuncu bari bir sezonda bizde oynasın.Hatta Deivid'in kalmasındansa onun kalmasını tercih ederim.Tabi yeni yabancı gelirse iş başka...

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 21:54
4.5M€ civarı bonservis bedeli ödendi... Sonuçta yer açılsın diye 3kuruş paraya da satmak olmaz...O yüzden iyi teklif gelmezse Deivid takımda kalır...

erdemzorer10
16.Temmuz.2007, 21:57
4.5M€ civarı bonservis bedeli ödendi... Sonuçta yer açılsın diye 3kuruş paraya da satmak olmaz...O yüzden iyi teklif gelmezse Deivid takımda kalır...

evt Fırat kardes deminden beri söylemeye çalştıgım bu bide şöyle bi durum var deivid kötü oyncu degil form tutarsa fb içn iyi katkılar yapar

Emurafu
16.Temmuz.2007, 22:12
Kardes suanki kadromuz ile ceyrek final olmazmı?????

Hatırlatırım ceyrek finalden asagısı bu sene basarı degıldır Adnan polatta sürekli bunu diyor:)

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 22:16
Baptista'nın gelmesi çok iyi olur.Gelmesi halinde Galatasaray'dan UEFA'da en az çeyrek final beklerim inşallah gelir...

Bence şu anki kadroda yeterli Çeyrek Final için...

Emurafu
16.Temmuz.2007, 22:20
Bence şu anki kadroda yeterli Çeyrek Final için...Valla suanki kadro ceyrek final yapmassa cok üzülürüm ülkemizinde buna ihtiyacı var

ZeroG
16.Temmuz.2007, 22:23
Kardes suanki kadromuz ile ceyrek final olmazmı?????

Hatırlatırım ceyrek finalden asagısı bu sene basarı degıldır Adnan polatta sürekli bunu diyor:)

Yok onu kastetmedim tabi ki şu anki kadroda yeterli ama baptistayla kesinlikle çeyrek finalin olması gerekir ama şu anki kadroyla olmazsa pek üstünde durmam napalım der geçerim.En azından ben derim Adnan Polat beni peki ilgilendirmiyor...

esos07
16.Temmuz.2007, 22:23
bence uefada çeyrek final bizim için başarı sayılmamalı,biz o kupanın sahibi bir takımız,şu haliyle bile finalden aşağısı kesmez beni,morientes gelirse o bile kesmez,kupayı isterim:)

ZeroG
16.Temmuz.2007, 22:24
Şimdi kardes arkadas öyle bir mesaj yazmışki ben bu mesajta neler ararım.................:)

Kötü birşey arama geyet iyi niyetli yazmıştım :):)

Emurafu
16.Temmuz.2007, 22:26
Bence şu anki kadroda yeterli Çeyrek Final için...

Yok onu kastetmedim tabi ki şu anki kadroda yeterli ama baptistayla kesinlikle çeyrek finalin olması gerekir ama şu anki kadroyla olmazsa pek üstünde durmam napalım der geçerim.En azından ben derim Adnan Polat beni peki ilgilendirmiyor...baptisda zaten bir yem o gelmicek bunda her iddaaya varım

Zaten suanki kadro ceyrek final yapmassa üzülürüm ülkemizinde buna ihtiyacı var

Önemli Konu

Ayrıca seneye sampiyonlar ligine her ülkeden 1 takım gidecek geri kalanlar uefaya gidicek uefada sampiyonlar ligi gibi olacak bu kural suanda cıktı yakında resmiyete dökülür mesela barcelona suan uefaya katılıyor olacaktı

ZeroG
16.Temmuz.2007, 22:28
Deived konusunda bu kadar insafsız olmayalım lütfen. Bırakında görelim bir neler yapacak. DÜşünce matelitenizi değiştirin,görmeden konışmayın. Patlama yaparsa hepiniz susarsınız ama. iyi oynamassa gider. Geçen sene tamam iyi oynamadı. Bu sene daha istekli o da bunun farkında zaten. Başaramazsa gidecek.

Fenerbahçeliler ne kadar laf atsalarda tabi ki en başta istedikleri şey budur eminim ki.Hatta bende pek iyi düşünmüyorum Deivid için şu an.Patlama yapmasını tabi ki isterim ama belki patlama yapar derken elimizde bir kez daha patlama riski de var bunun için olsa gerek pek güvenilemiyor Deivid'e tabi:)...

Ziya38
16.Temmuz.2007, 22:32
Usta Gelisme hec yokmu ya..Bulamiyom birturlu yeni haberler..(Bu arada ikide bir avatar degistiriyon hehe)

ZeroG
16.Temmuz.2007, 22:33
Ayrıca seneye sampiyonlar ligine her ülkeden 1 takım gidecek geri kalanlar uefaya gidicek uefada sampiyonlar ligi gibi olacak bu kural suanda cıktı yakında resmiyete dökülür mesela barcelona suan uefaya katılıyor olacaktı

Adına yakışır bir şampiyona olacak demek ki.Şampiyonların Ligi...

tolga88
16.Temmuz.2007, 22:42
cok guzel bi karar bundan sonra diger ulkelerden sampiyonlar ligi sampiyonu cikma olasiligi artiyor

Emurafu
16.Temmuz.2007, 22:46
Ziya kardes yeni haber yok!!!!!!! yanlız tek büyük yeni haber yayınladı haberimizin arkasındayız dedi

Sekopej
16.Temmuz.2007, 22:50
Öncelikle Zico Deivid'in kalmasını istiyor, hazırlık maçında oynatması da bunun göstergesi.

Şu an için yabancı transferi beklemeyin, Fenerbahçe Deivid'i gönderecek olsa şimdiye kadar gönderirdi. Bu saatten sonra kamp neredeyse bitecek, oyuncuyu göndermezler.

Bence yabancı transferi beklemeyin...

KaF KeF
16.Temmuz.2007, 22:56
bence takıma transfer şart değil...Her mevkide adam fazlasıyla var...

tolga88
16.Temmuz.2007, 23:38
bugun cok sakin ya . yoksa firtinadan onceki sessizlikmi

fmsmyrna
16.Temmuz.2007, 23:47
Evet Deivis kalıcak Zico istiyor.Yabancı almamız için anca Appiah'a çok iyi bir teklif gelecek ve yönetim onu satacak yoksa başka yabancı beklemeyin.

Emurafu
16.Temmuz.2007, 23:50
Tolga kardes aynen öyle

Ziya38
16.Temmuz.2007, 23:58
Evet ya gunde en az 5 sayfa doluyordu bugun ise 2 3 :D

JunkChorn
17.Temmuz.2007, 00:00
Ziya kardes yeni haber yok!!!!!!! yanlız tek büyük yeni haber yayınladı haberimizin arkasındayız dedi

Valla bugün dediyse iyi yalan sallamışlar.Sporftif A.Ş Genel Müdürü Sezgin:"Morientes ile alakamız yok". dedi Baptista ile ilgili soruya ise cevap vermedi.

Olay budur tamamen doğrudur.Yani ilk baştada dediğimiz gibi Galatasaray Baptista ile ilgileniyor.Yani Morientes %99 falan bitmedi..

tosunpasa
17.Temmuz.2007, 00:01
Çift forvetli sisteme geçilirse Deivid'den güzel oyun bekliyorum. Çünkü gözlemlediğim kadarıyla çok istikrarlı. Ve hazırlık maçındaki performansı, ilk golü 10 numara.

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:03
Eğer Deivid giderse Mateus'un gitmesine gerek yok +1'de oynar.Zaten şu anda kadrodaki +1'e karşı çıkmayacak tek yabancı o.Genç bir oyuncu bari bir sezonda bizde oynasın.Hatta Deivid'in kalmasındansa onun kalmasını tercih ederim.Tabi yeni yabancı gelirse iş başka...

mateus gitmezse bizim forvet ne olacak?ikiside işe yaramaz...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

merak etme iyi teklif gelecektir çünkü brezilyada talipleri çok ;) mümkün olduğunca az zararla kapatmak gerekiyor...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

evt Fırat kardes deminden beri söylemeye çalştıgım bu bide şöyle bi durum var deivid kötü oyncu degil form tutarsa fb içn iyi katkılar yapar

haklısın deivid kötü futbolcu değil felaket bir futbolcu :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Deived konusunda bu kadar insafsız olmayalım lütfen. Bırakında görelim bir neler yapacak. DÜşünce matelitenizi değiştirin,görmeden konışmayın. Patlama yaparsa hepiniz susarsınız ama. iyi oynamassa gider. Geçen sene tamam iyi oynamadı. Bu sene daha istekli o da bunun farkında zaten. Başaramazsa gidecek.

daha nasıl insaflı olacağız :) neler yapabildiğini gördük geçen sezon!yeteri kadar şans verildiği halde yapamadı ;) iyi oynamadı,başarılı olamadı... inşallahta gidecek ;)

tolgadayanc
17.Temmuz.2007, 00:05
baptista hayırlısıyla gelir inşallah ama dün arjantin e o golü attıktan sora inş madir satmaktan vazgeçmez

Fıratcan Alçınkaya
17.Temmuz.2007, 00:08
[B]merak etme iyi teklif gelecektir çünkü brezilyada talipleri çok ;) mümkün olduğunca az zararla kapatmak gerekiyor...

Brezilya nın hjiç bir takımı Deivid e 2.5m€ dan fazla para vermez... Ztn hepsinin kadrosunda Deivid gibi oyuncular çok... Dikkat ederseniz ztn bonservisle hiç bir oyuncu Güney Amerika ya dönmüyor... Çünkü onlar fazla paraya oyuncu almazlar... Deivid in satışından yarı yarıya zarar eder gibime geliyor FB v bu yüzden halen takımda yoksa çoktan gönderilirdi...Zico nun Brezilya lı olmasından dolayı Deivid i takımda tutmak istemeside normal zateN...

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:09
Öncelikle Zico Deivid'in kalmasını istiyor, hazırlık maçında oynatması da bunun göstergesi.

Şu an için yabancı transferi beklemeyin, Fenerbahçe Deivid'i gönderecek olsa şimdiye kadar gönderirdi. Bu saatten sonra kamp neredeyse bitecek, oyuncuyu göndermezler.

Bence yabancı transferi beklemeyin...

zico kalmasını istiyor ama yönetim rahat değil ;;) daha transfer dönemi kapanmadığına göre alır da satar da... ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bence takıma transfer şart değil...Her mevkide adam fazlasıyla var...

stoperle forvet ne olucak peki? :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Evet Deivis kalıcak Zico istiyor.Yabancı almamız için anca Appiah'a çok iyi bir teklif gelecek ve yönetim onu satacak yoksa başka yabancı beklemeyin.

yönetimin oyuncu alır veya satarken zicoya fazla bişey soracağını düşünmüyorum... appiah kalmalı hem kalmak istiyor hem de bu takım için çok önemli bir oyuncu ;;) mateus ve deivid gider böylece transfer yapılabilir ;;)

Varonil
17.Temmuz.2007, 00:13
Takım şu kadrosu ile çok iyi bence.6+1 ile anca bu kadar yapabildik transfer.Sınır kalksaydı yabancı transferi yapacaktık ama.

Şu an takımın bir transfere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ben,zaten bu saatten sonra olmaz transfer.

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:13
Brezilya nın hjiç bir takımı Deivid e 2.5m€ dan fazla para vermez... Ztn hepsinin kadrosunda Deivid gibi oyuncular çok... Dikkat ederseniz ztn bonservisle hiç bir oyuncu Güney Amerika ya dönmüyor... Çünkü onlar fazla paraya oyuncu almazlar... Deivid in satışından yarı yarıya zarar eder gibime geliyor FB v bu yüzden halen takımda yoksa çoktan gönderilirdi...Zico nun Brezilya lı olmasından dolayı Deivid i takımda tutmak istemeside normal zateN...

ona 2,5 milyon verecek keriz nerdee... keşke..... kiralıkta verilebilir aslında :)

Varonil
17.Temmuz.2007, 00:15
stoperle forvet ne olucak peki? :)

Stoper bölümünde olası bir sakatlık durumunda Önder stopere çekilip Gökhan sağda oynar.Forvette yeterli olduğumuzu düşünüyorum.İlhan,Colin,Deivid,Semih,Kezman gol yükünü kaldırır takımın.

AneLKa_90
Çift forvetli sisteme geçilirse Deivid'den güzel oyun bekliyorum. Çünkü gözlemlediğim kadarıyla çok istikrarlı. Ve hazırlık maçındaki performansı, ilk golü 10 numara.

hazırlık maçlarında öyle çok iyi oluyo,önemli maçlara gelince sus puss...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Takım şu kadrosu ile çok iyi bence.6+1 ile anca bu kadar yapabildik transfer.Sınır kalksaydı yabancı transferi yapacaktık ama.

Şu an takımın bir transfere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ben,zaten bu saatten sonra olmaz transfer.

kardeş takıma stoper ve forvet takviyesi şart!hem transfer dönemide kapanmadı transfer olabilir ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Stoper bölümünde olası bir sakatlık durumunda Önder stopere çekilip Gökhan sağda oynar.Forvette yeterli olduğumuzu düşünüyorum.İlhan,Colin,Deivid,Semih,Kezman gol yükünü kaldırır takımın.

önder sağ bekteki gibi stoperde verimli olabilir mi bilmiyorum... ama kadronun derinliği açısından bu bölgeye transfer olabilir ;) yukarıda saydığın isimler -kezman hariç- türkiyede iyi ama avrupada yetersiz kalırlar... bu yüzden iyi bir forvette gerekli! ;;)

spider3784
Webaslan da Baptista'yı vermiş ama kaynak Fanatikmiş:o
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bugün akşam üzeri saat 17:00 da halil özer in radyo spor da yayını vardı ispanyada yaşayan ve orda spor yazarlığı yapan bir arkadaşıyla canlı telefon bağlantısı yaptı ve telefona bağlanan arkadaş şuana kadar real e bonservisini almak için tek teklif yapan takımın GALATASARAY olduğunu söyledi diğer birkaç takım kiralamak istiyor dedi real de satmak istiyor dedi onun için adnan sezgin ve polat ı ispanyaya çağırdılar ofiste konuştular dedi real 11 M. istemiş bizimkiler 9 M. vermiş 10 M. na buişin bitme ihtimali var dedi ve GALATASARAY ın şansı %40 dedi benim bizzat canlı yayında duyduklarım bunlar

kaynak : radyospor canlı yayın halil özer
Alıntıdır

tosunpasa
17.Temmuz.2007, 00:18
AneLKa_90 stoper dediğin mevkiide Lugano, Edu ve alternatifleri olarak Can, hatta ve hatta arasıra Önder var. Daha transfere ne şart var stopere?

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:25
cana ben bir taraftar olarak güvenemiyorum geçen sezon çok hata yaptı ve tecrübesiz.önderde sağda olduğu kadar verimli olamaz stopere... hem bu yüzden hem de kadronun genişliği açısından stopere gerek var diye düşünüyorum ;;)

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:28
kim gelecek anlayamadım? :) baptista mı morientes mi? ;)

spider3784
17.Temmuz.2007, 00:29
kim gelecek anlayamadım? :) baptista mı morientes mi? ;)

Ben de anlamadım:)

tolga88
17.Temmuz.2007, 00:33
ikisinden biri gelebilir sorun deil

nerazzuri
17.Temmuz.2007, 00:34
http://www.metrospor.com/FOTO/DEIVID-GOL-BYKK.jpg

Kupa kazanmak istiyorum"

http://www.fenerbahce.com/images/haber/2005/Carlos042_1607.jpg
Fenerbahçemizin Brezilyalı oyuncusu Deivid, takımdan ayrılmayı düşünmediğini söyledi

Fenerbahçemiz'in yeni transferlerinden Brezilyalı futbolcumuz Roberto Carlos, Real Madrid'de olduğu gibi, sarı-lacivertli takımda da büyük başarılara imza atmak istediğini söyledi. Fenerbahçe TV'ye açıklamada bulunan Roberto Carlos, Fenerbahçe'de olmaktan ve kendisine gösterilen sevgiden çok mutlu olduğunu belirterek, ''Bunun karşılığını sahada vereceğim. Bu yıl, çok iyi bir sezon geçirmek istiyorum. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte yer almak benim için onur ve gurur verici'' dedi.
Brezilyalı futbolcu, takım arkadaşlarıyla birbirlerini tanıdıkça ilişkilerin daha da iyi olacağını ifade ederek şunları kaydetti: ''Aynı Real Madrid formasıyla olduğu gibi, burada da büyük başarılara imza atmak istiyorum. 'Roberto Carlos iyi bir oyuncuydu, iyi bir insandı' diye anılmak isterim. Burada bunu göstermek ve güzel arkadaşlıklar kurmak istiyorum. Carlos bundan önce nasılsa, bundan sonra da öyle devam edecek. Alçak gönüllü, arkadaşlık kurmayı seven bir insanım. Hep öyle olmuşumdur.''

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:39
helal olsun be carlosum kim tutar seni!herşeyiyle örnek bir profesyonel... :) deividde kalmak istiyomuşmuş yüzsüz şey ne olucak :mad:

ForsakeN
17.Temmuz.2007, 00:39
Semih,İlhan,Collin,Deivid'ten hangisi garanti 15 gol atar diyebiliriz?

spider3784
17.Temmuz.2007, 00:40
Malesef kötü bir haber:(

Galatasaray'ın peşinde olduğu Brezilyalı golcü Baptista için Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen Marca Gazetesi'nden ilginç yorum: “Galatasaray Real'le anlaşsa bile, Baptista Real’den ayrılmaya sıcak bakmıyor...”

ÜNLÜ İspanyol gazetesi Marca, G.Saray’ın transferi için uğraştığı Brezilyalı yıldız Baptista’nın, İstanbul’a gitme şansının az olduğunu yazdı. Gazete şu yorumu yaptı: “Adnan Polat, Baptista’nın transferini görüşmek için Madrid’e geldi. Real Madrid tarafından bu teklif kayda değer bulundu. Çünkü İspanyol devi Baptista’yı bu yaz kadrosundan göndermeyi düşünüyor. Ancak Brezilyalı’nın İspanyol vatandaşlığına geçme işlemlerini de sürüyor. Eğer sonuçlanırsa AB statüsünde oynayabilir.

‘GÖRÜŞÜ ÖNEMLİ’

COPA America’da Brezilya ile final oynayacak Baptista’nın aklı transferde değil. Real Madrid ile G.Saray arasında pazarlıklar olumlu sonuçlansa bile futbolcunun da görüşü önemli. Çünkü Baptista bulunduğu ortamı değiştirme düşüncesinde değil.”

Vatan
Alıntıdır

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:41
hepsini toplasan 15 tane gol atamaz ;)

Ziya38
17.Temmuz.2007, 00:42
Vatana inanmayin arkadaslar ...

ForsakeN
17.Temmuz.2007, 00:43
Sorunda bu ya işte.Forvetlerimizin devamlılığı yok

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:43
morientes size daha faydalı olur gibime geliyor ;;)

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 00:46
bende bu sorunu anlatmaya çalışıyorum işte... istikrar yoksa,isterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun,olmazz! :) bize kaliteli bir forvet lazım ki avrupada ses getirelim ;;)

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 00:57
Valla bugün dediyse iyi yalan sallamışlar.Sporftif A.Ş Genel Müdürü Sezgin:"Morientes ile alakamız yok". dedi Baptista ile ilgili soruya ise cevap vermedi.

Olay budur tamamen doğrudur.Yani ilk baştada dediğimiz gibi Galatasaray Baptista ile ilgileniyor.Yani Morientes %99 falan bitmedi..

öyle demesine bakma bilerek yalanlyo..morientes bitti haberi dogru olabilr yani ;);)

ZeroG
17.Temmuz.2007, 00:58
cana ben bir taraftar olarak güvenemiyorum geçen sezon çok hata yaptı ve tecrübesiz.önderde sağda olduğu kadar verimli olamaz stopere... hem bu yüzden hem de kadronun genişliği açısından stopere gerek var diye düşünüyorum ;;)

Önder'in asıl mevkisi zaten stoper değil mi:icon_eek:?Hem sağ bekte pek iyi değil.Defansif açıdan gayet güzel ki buda stoper olduğundan kaynaklanıyor.Ofansif açıdan çok eksik.Bunu göz ardı edemeyiz...

ForsakeN
17.Temmuz.2007, 01:02
bende bu sorunu anlatmaya çalışıyorum işte... istikrar yoksa,isterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun,olmazz! :) bize kaliteli bir forvet lazım ki avrupada ses getirelim ;;)

:) Bu oyuncular kaliteli ama çok gençler.Avrupa'daki stoperler karşısında ezilirler.Tecrübeli forvetlere yönelmeliyiz.Ki yönetim bunun sinyallerini veriyor.Kuranyi,Halil,Ümit Karan. İllaki yabancı olacak diye birşey yok.Türk forvetlerde olur.Fatih Tekke,Halil Altıntop vs.

Emurafu
17.Temmuz.2007, 01:03
Yalanlamalara bakmayın aldıgımız oyuncu amatör oyuncu degil dünyaca ünlü bir oyuncu daha önce carlos kac defa yalanlandı he soruyorum??? ozaman konusmayın lafta atmayın

baptistayı alamayız zor gercekten yanlız morientes konusunda bazen giriliyorbu alana banalaf atan var neyse zamanı gelecek bursa gibi hesap günü gelecek:):)
msn de cogu arkadaslar konusuyom zaten

UA dragon
17.Temmuz.2007, 01:04

basına sızarsa valecia fiyat artttırır diye öyle söylüyor olabilir

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 01:04
Önder'in asıl mevkisi zaten stoper değil mi:icon_eek:?Hem sağ bekte pek iyi değil.Defansif açıdan gayet güzel ki buda stoper olduğundan kaynaklanıyor.Ofansif açıdan çok eksik.Bunu göz ardı edemeyiz...

ben asıl mevkisi sağ bek biliyorum,sen stoper demişsin doğrudur,olabilir.hücumdada bence iyi bir sağ kanatla başarılı olacaktır ;;) geçen sezon sağda iyi gözükmedi çünkü adam akıllı sağ kanadımız yoktu da ondan ;) buna rağmen ara sıra etkili ortaları vardı... bu sezonda zico onu sağ bek olarak kullanacağından yönetim bir stoper transferi düşünebilir :)

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 01:05
kuranyi tekke ve halil i söyledn olabilecek tek ism halil bence kontenjan olsa kuranyi de olabilrdi

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 01:07
hesap günü yakın .......................... ;);););)

UA dragon
17.Temmuz.2007, 01:08
hesap kimle

Fıratcan Alçınkaya
17.Temmuz.2007, 01:08
Kuranyi ye en az 20m€ istiyo Schalke... Olmaz o transfer... FB vermezdi o kadar bonservis...

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 01:10
:) Bu oyuncular kaliteli ama çok gençler.Avrupa'daki stoperler karşısında ezilirler.Tecrübeli forvetlere yönelmeliyiz.Ki yönetim bunun sinyallerini veriyor.Kuranyi,Halil,Ümit Karan. İllaki yabancı olacak diye birşey yok.Türk forvetlerde olur.Fatih Tekke,Halil Altıntop vs.

aynen katılıyorum ;;) colin,ilhan potansiyeli olan oyuncular ama şu an için yetersizler... semih müzmin yedek,deividten konuşmak bile istemiyorum... yani bu demektir ki forvet lazım!!!fatih ile ümiti kulüpleri bırakmayabilir ama eğer forvet türk olacaksa bu kesinlikle halil olmalıdır!yoksa yabancılara yönelmek zorundayız ;;) herşeyi bekleyip göreceğiz :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kuranyi tekke ve halil i söyledn olabilecek tek ism halil bence kontenjan olsa kuranyi de olabilrdi

valla ikisinden biri -halil&kuranyi- 19.07 de fenerli olacak gibii.... hele ki evvelsi günkü sitede olan açıklamalardan sonra... ;;)

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 01:13
[B]valla ikisinden biri -halil&kuranyi- 19.07 de fenerli olacak gibii.... hele ki evvelsi günkü sitede olan açıklamalardan sonra... ;;)

kardesm ben kontenjan açısından söylyorm ;) deivid kalıcı o bakımdan ;)

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 01:13
Kuranyi ye en az 20m€ istiyo Schalke... Olmaz o transfer... FB vermezdi o kadar bonservis...

valla Aziz bu :D sağı solu belli olur mu hiçç?? :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kardesm ben kontenjan açısından söylyorm ;) deivid kalıcı o bakımdan ;)

türk olsun diyorsun yani... halil olsun isterim şahsen ;)

Emurafu
17.Temmuz.2007, 01:15
Ya arkadasalr her yalanlamaya ınanmayın carlos örnek ayrıca bu yalanlama ispanyol basınlarda cıkmadı ayrıca resmi sitedede yok adnan sezgin her halde yalanlıcak belliki parayla ilgili sorun var ee bunu acıklarsa millet hemen üsüşcek..........Lütfen dalgada gecerek yorum yazmayın kimse kimseyi kandırmıyor herkez yaptıgı haberın arkasında..........Baptisda yada morientes baptisda zor gibi ama herkez baptisda diyor baptisda yem de olabilir sasırtmaca falan neyse................Adnan sezgin nededi basında cıkan isimler bize dezavantaj yarattı dedi demekki cıkanlar dogru........

Erdem msn ye gel:D:D:D

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 01:17
geldmm emrah abi :D

Sekopej
17.Temmuz.2007, 01:19
valla ikisinden biri -halil&kuranyi- 19.07 de fenerli olacak gibii.... hele ki evvelsi günkü sitede olan açıklamalardan sonra... ;;)

Ben o açıklamalara bakınca Kuranyi'nin kesinlikle gekmeyeceğini anladım, bilmiyorum sen ne anladın?

Yönetim Zico'dan habersiz transfer yapıyor olsa Deivid çoktan gönderilmişti. Zico forvet istemiyorum diyor, bakalım...

O açıklamada Halil'i istedik yazmıştı yönetim. Schalke'nin Kuranyi için verdikleri cevabı yazdılar fakat Halil için verilen cevap yazılmadı. Bu da bir nebze olsun Halil konusunda ümitlendiriyor beni...

ivan
17.Temmuz.2007, 01:20
yaa arkadaşlar bakın Deivid gitsin diosnz birz bekleyelim bakalm nasıl oynayacak geçen sezon Zicoda söyledi Deividin direkten dönen topları gol olsa kral olurdu die bekleyelim biraz bu sezon 3 eylülde bitecek transfer dönemi o zamana kadar 3 maç oynanacak olmazsa devre arasında gitsin ama biraz adam oynasın haa diyeceksiniz sen körmüsün deivid iyi oynamıo ama yargısız infaz yapmayalım adam diğer takımlarında hep Çift Forvet oynamş yeni yeni alışıo adam....Keşke mateus gitmese takmdan Bursadaki oyunuyla çok beğenmiştm onu TOpla müthiş hızlı

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 01:22
[B]türk olsun diyorsun yani... halil olsun isterim şahsen ;)

yani bence bu şartlarda türk olr evt halil iyi golcü

ivan
17.Temmuz.2007, 01:24
halil kaiser de tek adamdı tüm toplar ona geliodu atıodu schalkede biraz tökezledi gibi çünkü toplar dağılıo forvetlere ama yine Fenerbahçeye gelsin isterm Kezmanla iyi ikili olurlar halilin araya atılan toplarda bitiriciliğide iyi

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 01:25
Ben o açıklamalara bakınca Kuranyi'nin kesinlikle gekmeyeceğini anladım, bilmiyorum sen ne anladın?

Yönetim Zico'dan habersiz transfer yapıyor olsa Deivid çoktan gönderilmişti. Zico forvet istemiyorum diyor, bakalım...

O açıklamada Halil'i istedik yazmıştı yönetim. Schalke'nin Kuranyi için verdikleri cevabı yazdılar fakat Halil için verilen cevap yazılmadı. Bu da bir nebze olsun Halil konusunda ümitlendiriyor beni...

kuranyi onlar için ne kadar değerliyse appiahta bizim için öyle... ama işte her zaman yalanlayan site bu kez doğruladı :) bu bizi bir parça ümitlendirdi :) zico forvet istemiyor ama ben biliyorum ki yönetim,taraftar rahat değil deivid konusunda :) halilin gelmesini isterim kontenjan derdi de olmaz ama ... bekleyeceğiz...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

yaa arkadaşlar bakın Deivid gitsin diosnz birz bekleyelim bakalm nasıl oynayacak geçen sezon Zicoda söyledi Deividin direkten dönen topları gol olsa kral olurdu die bekleyelim biraz bu sezon 3 eylülde bitecek transfer dönemi o zamana kadar 3 maç oynanacak olmazsa devre arasında gitsin ama biraz adam oynasın haa diyeceksiniz sen körmüsün deivid iyi oynamıo ama yargısız infaz yapmayalım adam diğer takımlarında hep Çift Forvet oynamş yeni yeni alışıo adam....Keşke mateus gitmese takmdan Bursadaki oyunuyla çok beğenmiştm onu TOpla müthiş hızlı

bir türlü güvenemiyorum deivide :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

yani bence bu şartlarda türk olr evt halil iyi golcü

dediğin gibi halil olur inşallah... türk olacaksa halil olsun
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

halil kaiser de tek adamdı tüm toplar ona geliodu atıodu schalkede biraz tökezledi gibi çünkü toplar dağılıo forvetlere ama yine Fenerbahçeye gelsin isterm Kezmanla iyi ikili olurlar halilin araya atılan toplarda bitiriciliğide iyi

halil çok kaliteli sıradan tip bir forvet değil... yerden havadan farketmiyor halile :D ne kadar ister acaba schalke? ;)

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 01:40
fenerli arkadslar siz ne kdr sevmesenzde şuanki kadroda kezmanın yanında biri oynayacaksa bu deivid olr ...colin sheffield formasyla 25 maçta 1 gol atmş gelecekte bişeyler yapabilr ama şuan [B]içn yetersz

ivan
17.Temmuz.2007, 01:42
fenerli arkadslar siz ne kdr sevmesenzde şuanki kadroda kezmanın yanında biri oynayacaksa bu deivid olr ...colin sheffield formasyla 25 maçta 1 gol atmş gelecekte bişeyler yapabilr ama şuan [B]içn yetersz

Bende onu anlatmaya çalışıorm :) ama tabi aziz başkan patlatır bombayı getirir yıldız futbolcu o zaman herkes susar :) 1 msjımdada yazdmm gelecek futbolcun Türktee olabilir

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 01:44

colin geçen sezon daha çok kanatlarda oynamış doğal olarakta az gol atmış ;;) kezmanın yanınada öyle deme yav belki halil gelir :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bende onu anlatmaya çalışıorm :) ama tabi aziz başkan patlatır bombayı getirir yıldız futbolcu o zaman herkes susar :) 1 msjımdada yazdmm gelecek futbolcun Türktee olabilir

o türkte inşallah halil olur ;;) yoksa yabancı almaktan başka çaremiz yok ;;)

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 01:46
colin geçen sezon daha çok kanatlarda oynamış doğal olarakta az gol atmış ;;) kezmanın yanınada öyle deme yav belki halil gelir :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

o türkte inşallah halil olur ;;)

ha kanat oynadıysa ok sözm yok o zmn ;) hayırlısı arkadslar :)

ivan
Fatih Tekke - Nihat - Emre Bunlarrda olabilir Emreden umutsuzum ama tekke-halil-nihat adaylar

AneLKa_90
ha kanat oynadıysa ok sözm yok o zmn ;) hayırlısı arkadslar :)

haklısın kardeş bekleyip göreceğiz :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fatih Tekke - Nihat - Emre Bunlarrda olabilir Emreden umutsuzum ama tekke-halil-nihat adaylar

onlarıda kulüpleri bırakmaz ki :icon_frown: yine en güçlü aday halil :icon_wink:

erdemzorer10
17.Temmuz.2007, 01:48
haklısın kardeş bekleyip göreceğiz :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

onlarıda kulüpleri bırakmaz ki :icon_frown: yine en güçlü aday halil :icon_wink:

evt kardesm..ama benm şahsi fikrm gelen yıldız türk olacak.. neyse bekleyp görelm :)

esos07
17.Temmuz.2007, 01:50
nie bu kadar fırtına koparılıyo anlamadım,juninho yla her konuda anlaşmış,öyle bir süperstarı her konuda ikna etmişken sponsorların sırf haber medyaya düştü die transferden çekildiğini ne çabuk unuttunuz,gelen morientesde olsa,baptistada olsa maliyetin büyük kısmı sponsorlar tarafından karşılancak,en basit mantıkla,yapılacak olan transferin basınla paylaşılması ne kadar akılcı bir mantık olabilirki,bn bir yıldız daa kadromuza katacağına inanıyorum

nart_susruko
17.Temmuz.2007, 02:19
Adnan Polat juninho transferine 33.haftanın engel olduğunu söylemişti ne basını ;)

bu arada bikaç gün uzak kaldım en son hangi YILDIZ ile pişti olduk :icon_eek:

Emurafu
17.Temmuz.2007, 02:32
Adnan Polat juninho transferine 33.haftanın engel olduğunu söylemişti ne basını ;)

bu arada bikaç gün uzak kaldım en son hangi YILDIZ ile pişti olduk :icon_eek:
Degisen birsey yok morientes mi??? Baptisdamı ????

Saglam kaynaklar morientes alın dıyor hatta yago ıgual dogrulamıs ama basın ısrarla baptisda diyor

Dun Baptista'nin aciklamasi vardi Copa America dan sonra, Bircok klub'den resmi teklif aldim, Geri dondugumde Menejerimlen konusacam ve en uygun klubu sececem diye.

Adnan Polat, transferde topun Alman çalıştırıcıda olduğunu söylerken, "Eğer Feldkamp 2 hafta sonra bazı oyuncuları elden çıkartıp, ’Şuraya transfer yapın’ derse biz de hemen almaya hazırız" dedi.

BAŞKAN yardımcısı Adnan Polat, sarı kırmızılı taraftarların sabırsızlıkla bekledikleri transfer konusunda topun teknik direktör Feldkamp’ta olduğunu söyledi. Polat, Baptista konusunda Real Madridli yöneticilerle görüştüklerini ve birbirlerini kardeş kulüp ilan ettiklerini belirtirken, şöyle konuştu:

"Birçok futbolcu elimizde hazır duruyor. Biz buradaki komutu takımın patronu Kalli’den almak zorundayız. 33 tane futbolcumuz var. Ve Kalli bize, "Biraz daha bekleyin. Hepsini görüp karar vereceğim’ dedi. Eğer Feldkamp 2 hafta sonra bazı oyuncuları elden çıkartıp, "Şuraya transfer yapın" derse biz de hemen almaya hazırız.
33 oyuncumuz var

Hocamızın düşünmediği oyuncuları iyi takımlara verip gelişmelerini takip edeceğiz. Hem de futbol oynamalarını sağlayacağız. Burada tek yetkili Kalli’dir" diye konuştu.

Polat, Realli yöneticilerle yaptıkları görüşmeler hakkında ise şunları söyledi: "Real Madrid ile çok yakın kulüp olduk. Birbirimizi kardeş kulüp ilan ettik. Onların yapılanmasından örnek almaya karar verdik. Alt yapıdaki konuları inceleyip, fikir birliğine vardık. Futbolcu alışverişinde de birbirimize karşı öncülük tanıyacağız. Bu diyaloğa girdiğimiz için mutluyuz.
" İlhan SÖYLER

İlhan Söyler kolpa yapmaz heralde...En azından Baptista ile ilgilendiğimiz doğruymuş bunu öğrenmiş olduk.Kalli nin kararı bekleniyormuş ki; bu bence çok doğru, fazla acele etmeye gerek yok.Biz zaten gerekli transferleri yaptık.

Emurafu
17.Temmuz.2007, 03:15
Denız bu arada Ragıbın yerıne camdalı oynar camdalının defans yonu daha ıyı

Varonil
17.Temmuz.2007, 08:00

Böyle genç isimlere şans vermessek kulübede çürümeye devam ederler;;)

fenerbahce_1907
17.Temmuz.2007, 08:29
Defansımıza bir takviye şart bu oyuncunun Türk olası gerekiyor.Bunun için pek alternatifimiz yok alabileceğimiz 2-3 oyuncu var bunlardan en iyiside Bekir İrtegün olur.

Atakan38
17.Temmuz.2007, 09:32
G.Saray Real kardeşliği

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, sarı kırmızılı taraftarların sabırsızlıkla bekledikleri transfer konusunda topun teknik direktör Feldkamp'ta olduğunu söyledi. Polat, Baptista konusunda Real Madridli yöneticilerle görüştüklerini ve birbirlerini kardeş kulüp ilan ettiklerini belirtti

Polat, Realli yöneticilerle yaptıkları görüşmeler hakkında ise şunları söyledi: "Real Madrid ile çok yakın kulüp olduk. Birbirimizi kardeş kulüp ilan ettik. Onların yapılanmasından örnek almaya karar verdik. Alt yapıdaki konuları inceleyip, fikir birliğine vardık. Futbolcu alışverişinde de birbirimize karşı öncülük tanıyacağız. Bu diyaloğa girdiğimiz için mutluyuz."

17.07.2007

sanmıom n morientes'in nede baptista'nın geLeceğini ama umutsuzca bekLıom ya tutarsa die

Atakan38
17.Temmuz.2007, 09:35
teLLo'yu ıLk defa duymustum bjk aLdıgında ama ii adama benzıo bakaLım nası cıkcak

deniz.91
17.Temmuz.2007, 10:28
Denız bu arada Ragıbın yerıne camdalı oynar camdalının defans yonu daha ıyı

olabilir bu sene baya alternatifli bir kadro oluştu.İnşallah geçen yılki gibi sakatlık sıkıntısı çekmeyeceğiz

neondh
17.Temmuz.2007, 11:05
beyler bence
yonetım sasırtmaca yapıyor.
ispanyadan oyuncu gelcek ama
gundemdekıler dsında olabılır die dusunuorum
mesela artık cok goz onunde bulunmayan
bonservısı de dusurulebılır
aimar alınabılır
kesın bu tarz bırı olcak
cok goz onunde bulunmayacak ve bonservısı de makul fiyata ındırılebılecek

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 11:26
Böyle genç isimlere şans vermessek kulübede çürümeye devam ederler;;)

o biraz da ziconun takdiri ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Defansımıza bir takviye şart bu oyuncunun Türk olası gerekiyor.Bunun için pek alternatifimiz yok alabileceğimiz 2-3 oyuncu var bunlardan en iyiside Bekir İrtegün olur.

bekir iyi transfer olur ama antep bırakır mı bilemem... ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fenerbahçe'de Ronaldo'yu getirecek

http://www.fotomac.com.tr/2007/07/17/im/BD05D92F990D374EB365C42Cb.jpg

Galatasaray'ın, Brezilyalı yıldız Lincoln'den sonra Baptista'nın transferinde de mutlu sona çok yaklaşması, Fenerbahçeli yöneticileri Ronaldo için yeniden harekete geçirdi. Sarı lacivertli idareciler, "Galatasaray Julio Baptista'yı getirirse, biz de Ronaldo'yu renklerimize katarız" dediler. Bu arada Fenerbahçe'nin, kulübün kuruluşunu simgeleyen 19 Temmuz
Perşembe (19.07) günü anlaşmaya vardığı süper golcüyü kamuoyuna duyuracağı iddia edildi

Galatasaray'ın Baptista'yı renklerine katması halinde Roberto Carlos transferinin bile gölgede kalabileceğini düşünen sarı-lacivertli yöneticilerin, "Onlar Baptista'yı getirirse biz de Ronaldo'yu alırız. Fenerbahçe olarak transfer edemeyeceğimiz futbolcu yok" dedikleri belirtildi. Sarı-lacivertli kulüp, Milan'ın satmayı düşündüğü Ronaldo'yu kiralamayı planlıyor. Ronaldo, geçtiğimiz günlerde "Zico hayranıyım, onun takımında forma giyerim" demişti. Fenerbahçe yönetiminin, anlaştığı süper golcüyü, kulübün kuruluşunu simgeleyen 19 Temmuz Perşembe (19.07) günü kamuoyuna duyurup, tüm dünyayı bir kez daha sarsacağı iddia edildi.

Önce Fenerbahçe Roberto Carlos'u transfer etti, dünyayı sarstı. Ardından Galatasaray Lincoln'ü renklerine kattı, dünyayı ayağa kaldırdı. Türk futbolunun iki devi, yapacakları transferlerle dünya futbol transfer piyasasını alt üst etmeye hazırlanıyor. Galatasaray'ın Real Madrid'in süper golcüsü Baptista'nın transferinde sona yaklaşması, dünyada büyük heyecan yarattı. Şimdi futbolseverler, nefeslerini tuttu ve bu transferin nasıl sonuçlanacağını bekliyor. Sarı-kırmızılıların, Baptista'nın bonservisi konusunda İspanyol kulübü ile 9 milyon euro'ya anlaşması, Galatasaray camiasını coştururken, Fenerbahçe'yi de yeniden harekete geçirdi.

Atakan38
17.Temmuz.2007, 11:53
aimar bonservisi ucuz mu_?

aimar'da geLmez ztn

adnan sezgin dunya yıLdızı lincoLn'u bıLe unutturacak dıodu sımdıde demedım dıo

ısmı duyuLmamıs bekLemedgmz bırısı geLcek

Hugo
17.Temmuz.2007, 11:57
Polat dememiiş miydi unutturacak birisini getireceğiz diye?..

Atakan38
17.Temmuz.2007, 11:58
maLdiniyi aLın defansa carLosLa beraber uzun yıLLar hızmet eder size :)

ronaLdo oLabıLır artık eskı havası yok avrupanın buyuk takımLarı ıstemeyebıLır o yuzden fb oLabıLır nası oLsa super parada verıosunuz

El Barto
17.Temmuz.2007, 11:59
Yöneticiler her dediğini yapmıyorlar zaten beyler beklentiler içerisine girmek manasız bence kafi derecede transfer yapmış bulunmakta bence Galatasaray.

agoecmen
17.Temmuz.2007, 12:01
lincolnü almadan önce medyada lincolnle ilgili birçok haber vardı. ama şimdi moriantesle ilgili değil hep baptistayla ilgili haber var

Memedov
17.Temmuz.2007, 12:11
maLdiniyi aLın defansa carLosLa beraber uzun yıLLar hızmet eder size :)

ronaLdo oLabıLır artık eskı havası yok avrupanın buyuk takımLarı ıstemeyebıLır o yuzden fb oLabıLır nası oLsa super parada verıosunuz

Aliriz canim tabi aliriz Milan'dan Maldini'yi aliriz gidip Schalke 04'den Kuranyi'yi alacak halimiz yok ya :D

TR.CaPTaiN
17.Temmuz.2007, 12:14
19 Temmuz Perşembe (19.07) günü hiçbir şey olmayacak. Maalesef artık Deivid gönderilmeyecek gibi görünüyor. 1 yıl daha işkence.

Varonil
17.Temmuz.2007, 12:29
Perşembe günü hiçbirşey olmaz.Sadece Bağdat Caddesinde gösteri olur o kadar.Festi süslemişti orayı zaten:D

Aşk-ı Şehir
17.Temmuz.2007, 12:44
Transfer defterini bir stoper alarak kapatacaklarını belirten Başkan Nebi Hatipoğlu, Gaziantepspor'dan alınan orta saha oyuncusu Engin Öztonga'nın ise bugün kampa katılacağını söyledi.Eskişehirspor yönetimi, transferde arka arkaya bombaları patlatmaya devam ediyor. Son olarak Gaziantepspor'dan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu milli futbolcu Engin Öztonga'yı Siyah-Kırmızılı renklere bağladıklarını belirten Başkan Hatipoğlu, "Metin hocamız ile yaptığımız görüşmede iki kaliteli oyuncunun daha alınmasını istemişti. Bizde hocamızın ısrarla istediği Engin'i renklerimize bağladık. Şimdi iyi bir stoper bulmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu oyuncunun alınması ile transfer defterini kapatacağız. Görüştüğümüz bazı oyuncular var. Birkaç gün içinde alacağımız oyuncu netlik kazanacak" dedi. Hatipoğlu, İshak, Ulaş ve M. Akif gibi oyuncuların takas edileceği yönündeki söylentilerin ise gerçek olmadığını söyledi.

Fıratcan Alçınkaya
17.Temmuz.2007, 12:58
Kartal`da karar günü

Beşiktaş'ın kadrosuna katma yolunda büyük uğraş verdiği Per Kroldrup'a kararını bildirmesi için tanınan süre bugün doluyor.

Beşiktaş’ın kadrosuna katma yolunda büyük uğraş verdiği Per Kroldrup’a kararını bildirmesi için tanınan süre bugün doluyor. Geçen hafta Siyah-Beyazlı ekipten aldığı teklif üzerine düşünme süresi talep eden Danimarkalı savunmacıya bu akşama kadar zaman tanınmıştı. 29 yaşındaki defans oyuncusunun kulübü Fiorentina ile bonservisi düşürmek amacıyla sıkı bir pazarlığa giren Kara Kartal’ın bu konuda da önemli adımlar attığı öğrenildi. Bu arada İngiliz basını, transferi gündemde olan forvet oyuncusu Carlton Cole’un bu hafta içinde West Ham’dan ayrılıp, Beşiktaş’a imza atacağını iddia etti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Delgado uçuyor

Beşiktaş'ta tercümanı dışında kimseyle birebir konuşamayan Delgado'nun yüzü, Tello'nun gelişiyle güldü. Anadili İspanyolca olan ikili hiç ayrılmıyor.

Büyük moral buldu

Geçen sezon üst üste yaşadığı sakatlıklar ve uçak fobisi nedeniyle bir türlü istenen performansı sergileyemeyen Matias Delgado mutluluktan uçuyor. Takım içerisinde tercüman dışında kimseyle birebir konuşma şansı olmayan Arjantinli futbolcu, Tello’nun gelişiyle rahatladı. Arjantinli futbolcu, tıpkı kendisi gibi, anadili İspanyolca olan Şilili Tello’ya yakın ilgi gösteriyor. Sempatik hareketleriyle dikkat çeken Tello da, Delgado’nun yanından ayrılmıyor.

‘Kartal olacaktım’

Bu arada Hamburg maçı sonrasında Alman ekibinin yıldızı Juan Pablo Sorin ile Delgado hasret giderdi. Bir dönem Beşiktaş’ın da gündemine gelen tecrübeli oyuncu, “Türkiye’ye gelmek isterdim. Ancak karşıma menacerler çıktı, tereddütte kaldım. Delgado ile ayrıntılı konuşma fırsatı da bulamadım. Delgado çok formda, bence bu sene sergileyeceği performansla milli takıma da girecek” ifadesini kullandı.

fenerlistinanc
17.Temmuz.2007, 13:03
geçen sezonda 19.07 dendi ama hiçbirşey olmadı umarım bu sene olur

Fıratcan Alçınkaya
17.Temmuz.2007, 13:04
beyler bence
yonetım sasırtmaca yapıyor.
ispanyadan oyuncu gelcek ama
gundemdekıler dsında olabılır die dusunuorum
mesela artık cok goz onunde bulunmayan
bonservısı de dusurulebılır
aimar alınabılır
kesın bu tarz bırı olcak
cok goz onunde bulunmayacak ve bonservısı de makul fiyata ındırılebılecek

Aimar ın bonservisi Morientes den daha pahalı...

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 13:11
19.07 bombası Adriano

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_adriano1707.jpg

Fenerbahçe'nin kuruluş tarihini simgeleyen 19 Temmuz'da (19.07) Sarı-Lacivertliler'in Brezilyalı yıldızı renklerine bağlayacağı öne sürüldü.

Taraftara armağan

Dünyaca ünlü bir yıldız golcüyü kadrosuna katarak transferi bitirmesi beklenen Fenerbahçe’nin İnter’den Adriano’yu iki gün sonra İstanbul’a getireceği iddia edildi. Sarı-Lacivertli yönetimin, kulübün kuruluş yılını simgeleyen ve her yıl taraftarlarca kutlanan 19.07 tarihinde Brezilyalı süperstarın transferini resmen açıklayarak, bombayı patlatacağı kaydedildi. Kanarya’nın İtalyan ekibiyle transfer konusunda anlaştığı bildirildi.

İtalyanlar da yazdı

Uzun süredir peşinde koştuğu Sambacı golcü ile prensipte anlaştığı belirtilen Fenerbahçe’nin kulüp için böylesine önemli bir günde transferi resmiyete kavuşturup, gövde gösterisi yapmayı hedeflediği bildirildi. İtalya’nın transfer haberleri veren futbol sitelerinin de Adriano’nun Sarı-Lacivertli formaya iyice yaklaştığını öne sürmesi iddiaları güçlendirdi. Kanarya’nın kadroda bulunan Souza’yı göndereceği, Appiah ya da Deivid’den vazgeçmesi bekleniyor.

GodfatheR
17.Temmuz.2007, 13:18
19.07 bombası Adriano

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_adriano1707.jpg

Fenerbahçe'nin kuruluş tarihini simgeleyen 19 Temmuz'da (19.07) Sarı-Lacivertliler'in Brezilyalı yıldızı renklerine bağlayacağı öne sürüldü.

Taraftara armağan

Dünyaca ünlü bir yıldız golcüyü kadrosuna katarak transferi bitirmesi beklenen Fenerbahçe’nin İnter’den Adriano’yu iki gün sonra İstanbul’a getireceği iddia edildi. Sarı-Lacivertli yönetimin, kulübün kuruluş yılını simgeleyen ve her yıl taraftarlarca kutlanan 19.07 tarihinde Brezilyalı süperstarın transferini resmen açıklayarak, bombayı patlatacağı kaydedildi. Kanarya’nın İtalyan ekibiyle transfer konusunda anlaştığı bildirildi.

İtalyanlar da yazdı

Uzun süredir peşinde koştuğu Sambacı golcü ile prensipte anlaştığı belirtilen Fenerbahçe’nin kulüp için böylesine önemli bir günde transferi resmiyete kavuşturup, gövde gösterisi yapmayı hedeflediği bildirildi. İtalya’nın transfer haberleri veren futbol sitelerinin de Adriano’nun Sarı-Lacivertli formaya iyice yaklaştığını öne sürmesi iddiaları güçlendirdi. Kanarya’nın kadroda bulunan Souza’yı göndereceği, Appiah ya da Deivid’den vazgeçmesi bekleniyor.

anelka kardes bu dediginin olmasi en buyuk hayalimiz ama biraz zor gibi gozukuyor

AneLKa_90
17.Temmuz.2007, 13:22
valla kardeş herkes bir isim söylüyor taraftarın kafası karışık :( onu geçtim transfer olup olmayacağı bile belli değil ;) bekleyip göreceğiz ;;)

Mr.CordiaL
17.Temmuz.2007, 13:30
Bence herşey GS'ye bağı. Eğer Gs BAptista'yı getirirse Aziz Yıldırım para mara dnlemez gönderiri Deived'i ve Baptista'dan daha iyi birini getirir.