PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44]

a.arıcı-11
19.Temmuz.2007, 20:48
o ya beyler hazırlık maçlarını hiç izlemedim hangi sistemde oynuyoruz???

Sekopej
19.Temmuz.2007, 20:49
Wacker Kadrousu

Volkan
Gökhan Gönül
Canarat
Mateus
Kemal Aslan
Mithat
Gürhan
Colin Kazim
İlhan Parlak
Selçuk Şahin
Ali bilgin

tek Stoper var şu anda kadroda

Transfer haberleriyle bir alaksı yok, bu maçla ilgili konu varsa oraya yazalım, yoksa yeni konu açalım. Barası Transfer Haberleri Bölümü!!!

ivan
19.Temmuz.2007, 20:50
Zico sanki 3lü gibi oynatıo Wederson son maçta Arka kanat gibi oynadı

Kayserispor38
19.Temmuz.2007, 20:55
Horoz`da Samba rüzgarı
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/denizliBB.jpg Denizlispor, prensipte anlaştığı Brezilyalı savunma oyuncuları Carlos Alberto Dos Santos Gomes ve Allyson Araujo Santos ile sözleşme imzaladı.
19.07.2007

Denizlispor Kulübünde düzenlenen imza töreninde, 26 yaşındaki oyuncu Alberto ile daha önce Çaykur Rizespor formasını da giyen 25 yaşındaki Allyson, kendilerini 3’er yıllığına yeşil-siyahlı renklere bağlayan imzayı attı.

Kulüp başkanı Ali İpek, oyuncuları uzun süredir takip ettiklerini belirterek, oyuncuların Denizlispor’a faydalı olacaklarına inandığını söyledi. İpek, "Alberto ve Allyson uzun süredir gündemimizdeydi. Geçen hafta da imza attırabilirdik ama Brezilya’dan Türkiye’ye gelişleri gecikti. Oyuncuların Denizlispor’a faydalı olacağına inanıyorum" diye konuştu.

Denizlispor’daki maddi sıkıntı konusuna da değinen İpek, "Denizlispor’da maddi sıkıntının olduğu doğru ancak çözülemeyecek problemimiz yok. Şu an bir seçim atmosferi var. Seçimlerden sonra Valimiz Hasan Canpolat ve belediye başkanımız Nihat Zeybekçi ile oturup bu konuları konuşacağız" dedi. Yeni transfer Alberto, Barcelona’nın yıldız oyuncusu Ronaldinho’ya benzetilmesi üzerine, Ronaldinho’nun Brezilya’da çok sevilen bir oyuncu olduğunu belirterek, "Ronaldinho ile farklı mevkilerde oynuyoruz ama böyle bir oyuncuya benzetilmek güzel" ifadelerini kullandı.

fanatik
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Isaac kadro dışı!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/isaacB.jpg Yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü Avusturya’da kamp yaparak sürdüren Gençlerbirliği’nde, Isaac kadro dışı bırakıldı.
19.07.2007

Teknik direktör Fuat Çapa, yaptığı açıklamada, Avusturya kampında Isaac’in bazı disiplinsiz hareketleri ve takımda kalmak istememesi nedeniyle kendisiyle görüştüklerini belirterek, "Antrenmanlara da çeşitli bahaneler göstererek çıkmıyordu. Dün akşam kendisiyle konuşarak, disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bıraktık. Bu sabah da uçakla Ankara’ya gönderdik" dedi.
Isaac’in Ankara’da bir süre PAF takımıyla antrenmanlara çıkacağı ve bu futbolcu hakkında kesin kararı yönetim kurulunun vereceği öğrenildi.

isaac eski türk filmlerimizden özenti yapıp mektup yazıp kaçmış dmk :D haha

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 21:01
bu arada apinin sözleşmesi ne zaman bitior 2009 2010?

2010'da...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Deivid'i her turlu tartisirim hatta diyebilirim ki Deivid gecen sezon Kezman'dan daha cok is yapti.

Vestel manisaspor 3-2 yendigimiz macta hat-rick yapti Kayserispor'a 1-0 yenilirken son dakikada attigi gol ile maci berabere bitirmemizi sagladi ayni sekilde Trabzon maci icinde gecerli.

Bence Deivid'e acimasizca davraniliyor Deivid Kezman kadar unlu ve gecmis kariyeri onun gibi olsa bu kadar soz soyleyebilecekmiyiz acaba Kezman'a soyleyemedigimiz gibi ona da soylemezdik..

Demek istedigim 1 sans daha verilecektir Deivid'e bu sezon basari yakaladi yakaladi yakalayamadi tak sepeti koluna Deivid kendi yoluna..;)

o şans ona geçen sezon fazlasıyla verildi,OLMADI!! tartışacak birşey yok! onun attığı golleri odunda atardı... deivid kezmana kurban olsun onun tırnağı bile olamaz...kezman bence dünyanın en iyi 20 forvetinden biri-zico kullanmasını bilmiyor o ayrı- yani deividi tartışmayalım ağzıyla kuş tutsa bana yaranamaz.sen beğenirsin,kalmasını istersin o senin fikrin.sonuna kadar saygı duyuyorum ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

şampiyonlar ligi ön eleme maçımız hangi tarihlerdeydi ya lig başlamadan önce ilk maçı yapacaz deilmi çok özledim takımımı ya tuncayın gitmesi kesinlikle kötü oldu ama hiç olmassa bencil birinden kurtulduk die kendimi awutuorum...buarada kezmanın bitiriciliği zayıf gibi gelior ya bana son hazırlık maçlarında da lig maçlarında da izlediim kadarıyla bitiriciliği zayıf gibi

ilk maç 15 rövanş 29 ağustos tarihlerinde kura 3 ağustosta çekiliyor ;)

Sekopej
19.Temmuz.2007, 21:04
Seyrantepe Stadı İhalesi’nde Teklifler Alındı

Seyrantepe Stadı projesinde teklif veren firmaların belirleneceği ihale TOKİ tarafından bugün Ankara’da yapıldı.

Nurol İnşaat, Cengiz İnşaat, Eren Talu Mimarlık, Mesa İnşaat ve Bozoğlu İnşaat firmalarının sunduğu teklifler ihale şartnamesindeki kriterlere uygun bulunarak incelenmek üzere kabul edildi.

Yapılacak inceleme sonunda kesin olarak kabul edilen firma TOKİ tarafından önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacak alıntıdır..

hayırlı ugurlu olsun Galatasaray ımıza

Tamam kadro yorumlarını, yeni transferin değerlendirilmeleri de yapıldığı için, ayrıca uzun uzun özen gösterilip yazıldığı için birşey demiyorum ama bu haberin GS Transfer Haberleriyle nasıl alakası olduğunu açıklayabilir misin?:s7:

Bu arada Morientes bugün gelmiyor muydu yahu? %99 bitmişti.:0: (Aman yanlış anlamayın, Fenerbahçe'ye inat 19'unda açıklanacak yorumlarına karşı yazdım. Hiçbir takım rakip takıma inat olsun diye transfer yapmaz.;;))

Morientes gelebilir, anlaşma bittiği anda açıklanır, beklenmez. Cruz mu Morientes mi derseniz tabi ki Morientes derim.

nekop
19.Temmuz.2007, 21:17
http://www.tfutbol.com/oyuncu/fatihtekke2.jpghttp://www.kackartv.com.tr/Upload/fabiano1_bi.jpghttp://content.answers.com/main/content/wp/en/c/c4/MilanStepanov.jpg

''Sattık yine satarız.
Durmak yok yola devam...''

Ziya38
19.Temmuz.2007, 21:37
Arkadaslar Odemwingie Moskou transfer olmus bugun..
Ozaman forvete aday morientes mi kaliyor?
http://voetbalzone.nl/doc.asp?uid=45927

Fietra 10
19.Temmuz.2007, 22:10
bi çılgınlar var tribünde gerisi yalan..diğerleri hep paralı asker...kısacası tribünün babsı kale arkası...nekop kardeş bu arada harika yazmışsın ellerine sağlık

Emurafu
19.Temmuz.2007, 22:14
Arkadaslar resmi sitedede kadroların resimlerini düzenlemişler buyrun bakın

http://www.galatasaray.org/superlig/takim/kadro.asp

Aşk-ı Şehir
19.Temmuz.2007, 22:15
Trabzon halkı kadar takımınaa sahip çıkan 1 tane taraftar grubu söyleyinde görelim?

eskişehirspor-orduspor daha örnek var ;;)

Varonil
19.Temmuz.2007, 22:18
Bu demek olduki forma numaraları belli oldu:)

Aşk-ı Şehir
19.Temmuz.2007, 22:20
arda 22 giymicekmiydi yavvv?

santa cruz gelirse 25 giyer ;;)

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 22:25
[QUOTE=Sekopej;769753]Tamam kadro yorumlarını, yeni transferin değerlendirilmeleri de yapıldığı için, ayrıca uzun uzun özen gösterilip yazıldığı için birşey demiyorum ama bu haberin GS Transfer Haberleriyle nasıl alakası olduğunu açıklayabilir misin?:s7:
[QUOTE]

herkes herşeyi koyuyodu ..neyse ek bilgi olarak koydm arkadasları bilgilendirmek adına..farklı bi konu açma geregi duymadm

eger yaptgm yanlışsa ? kusura bakmayn

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 22:29
Ben gayet doğru anladım ikimiz adına söylemişsin ben kendi adıma olan tarafını yorumladım...Ama halen uzatıyosun yahu illa uyarı yedirmeye çalışıyosun ikimizede...Kapanmış olaya Serkan Abi nin msjına rağmen 9:18de cvp yazıyosuN...

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 22:34
Ben gayet doğru anladım ikimiz adına söylemişsin ben kendi adıma olan tarafını yorumladım...Ama halen uzatıyosun yahu illa uyarı yedirmeye çalışıyosun ikimizede...Kapanmış olaya Serkan Abi nin msjına rağmen 9:18de cvp yazıyosuN...

saatlerdir pc de deildm foruma girdm baktm sen cvp yazmşsn bende onu yanıtladım dedigin şahsın mesajına dikkat etmedm..

uzasın istesem pm atardım inan ;) neyse kapansn konuya zarar geliyo uzatmak istersen pm atarsn konuşr hallederiz sorunumuzu ok ? ;)

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 22:38
Halledilcek bir sorun yok...Bende istemem uzatmayı Erdem heleki Mübarek Bir Kandil Akşamında...Umarım konu kapanmıştır...

erdemzorer10
19.Temmuz.2007, 22:39
Halledilcek bir sorun yok...Bende istemem uzatmayı Erdem heleki Mübarek Bir Kandil Akşamında...Umarım konu kapanmıştır...

tmm Fırat kapatalm haklısın bu Mübarek günde.. ;) bi yanlışım olduysa kusura bakma

sivaslizoro
19.Temmuz.2007, 22:47
hala yıldız transferi beklioruz :S

AneLKa_90
19.Temmuz.2007, 22:56
daha çok bekleriz :D

Emurafu
19.Temmuz.2007, 22:58
Yeni transferler gelince ekleme yaparlar bazıları daha trnasfer olmucak sanıyor öyle birsey yok olucak..............

Varonil
20.Temmuz.2007, 00:05
Kroldrup olayında yeni bir gelişme var mı?

Fıratcan Alçınkaya
20.Temmuz.2007, 00:09
Mert o transfer olmadı galiba...

ilker29
20.Temmuz.2007, 00:41
evet , transfer olucak ama dünya yıldızı olmayacak bu transfer galiba...maalesef öyle geliyo bana artık. salt Lincoln'le uyutmaya çalışıcaklar bu sene de, yetenekli gençlerimiz var vs.. vs.. ayağına... bunun bence sadece para ile finans ile de ilişkisi yok , vizyonla çevreyle beceriyle ilişkisi var. Biz Galatasarayda, dünya çapında bir yıldızı ancak Özhan Canaydın gittiği zaman görücez.

Ziya38
20.Temmuz.2007, 00:44
River Plate - Boca Juniors Carrusca için kapıştı!..

Arjantinli futbolcuyu kiralamak isteyen River Plate son olarak 300 bin dolar önerdi... Ardından Boca Juniors devreye girdi: Carrusca'nın bonservisinin yüzde 50'si için 1 milyon dolar...
BU HABER SADECE DAKKA90.COM'DA!..
Galatasaray'da Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp'ın kadroda yer vermeyi düşünmediği Arjantinli oyuncusu Marcelo Carrusca'ya ülkesinden iki dev kulüp; River Plate ile Boca Juniors talip oldu.

Carrusa için bir süredir girişimlerde bulunan River Plate kulübü, bu oyuncu için bir yıllık kiralama bedeli olarak önce 200 bin dolar önerdi, ardından 300 bin dolara çıktı.
River Plate yönetiminden Sarı-Kırmızılılar'a gelen teklifte, "Carrusca'yı bir yıllığına kiralayalım, ancak satın alma opsiyonu bizim olsun" denildi. Arjantin kulübü ilk etapta bir yıllık kiralama bedeli olarak 200 bin dolar önerdi.
Galatasaray olumsuz yanıt verince bu rakam 300 bin dolara çıktı. Ancak Sarı-Kırmızılı yönetim, kiralamaya sıcak bakmadığını, Carrusca'yı satmak istediğini bildirdi ve bonservis bedeli olarak 2 milyon dolar istediğini açıkladı.
Galatasaray'ın River Plate ile kesin anlaşmaya varamaması üzerine Arjantin'in diğer büyük devi Boca Juniors devreye girdi. Boca Teknik Direktörü Miguel Angel Russo, Marcelo Carrusca'nın alınmasını istedi. Russo, yönetime verdiği raporda, "Carrusca ideal bir oyuncu. Riquelme giderse onun yerine oynatabiliriz, eğer takımda kalırsa da Riquelme ile birlikte çok yararlı olur" dedi.

Bunun üzerine Galatasaray'ın kapısını çalan Boca Juniors yönetimi, Marcelo Carrusca'nın bonservisinin yüzde 50'i için 1 milyon dolar önerdi. Galatasaray, yeni teklifi kabul ederse Carrusca önümüzdeki sezon Boca Juniors formasını giyecek. Bu oyuncunun daha sonra satılması durumunda bonservisinin yüzde 50'i Sarı-Kırmızılı kulübe ait olacak.
Dakka90.com Dış Haberler Servisi

Emurafu
20.Temmuz.2007, 00:44
evet , transfer olucak ama dünya yıldızı olmayacak bu transfer galiba...maalesef öyle geliyo bana artık. salt Lincoln'le uyutmaya çalışıcaklar bu sene de, yetenekli gençlerimiz var vs.. vs.. ayağına... bunun bence sadece para ile finans ile de ilişkisi yok , vizyonla çevreyle beceriyle ilişkisi var. Biz Galatasarayda, dünya çapında bir yıldızı ancak Özhan Canaydın gittiği zaman görücez.Kardes bu dedıklerinde canaydının suçu ne.....Sanki klübte para varda adam cepe indiriyormuş gibi yapıyorsun dünyaca ünlü oyuncu almak okadar kolay degil ayrıca morientes olayı bitmedi..........Sunuda bilki yöneticiler iyi birforvet almak için cok calısıyorlar

a.arıcı-11
20.Temmuz.2007, 00:51
bencede 2008 yazına kadar bekleriz::D

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 00:59
Ah kardeş ah ne umduk ne bulduk... :( bizde sabahtan beri bekliyoruz Aziz başkan transfer yapacak fenerbahçeliler günümüzü kutlayacak... :( o kutlamadı bari ben kutlayım...

Dünya Fenerbahçeliler Günümüz Kutlu Olsun!

Aşk-ı Şehir
20.Temmuz.2007, 01:00
BİZİ RAHATLATAN HABER GELDİ ;;)

Kaptan Zafer biryere gitmiyor..

Transfer Komitesi Başkanımız Rıdvan ÇAKIRGÖZ son günlerde takım Kaptanımız Zafer ŞAHİN´in takımdan gönderilmesi konusundaki son noktayı koydu:
‘’Son günlerde internette ve yerel basında Zafer ŞAHİN’in takımdan ayrılabileceğine dair haberler oluyordu.Kaptanımız Zafer’le sözleşmemiz devam ediyor ve bu sezonda takımımızda yer alacak dedi’’
Kaynak: Eskişehirspor.org

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 01:01
beyler karamsarlıga kapılmayn kadronz iyi ztn boşverin ;) bizm ilgilendigimz

oynculara gülerek gelmez diyen bazı arkadslar vardı ama ben öyle yapmycagm umarm fb için hayırlısı neyse o olur

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 01:03
BİZİ RAHATLATAN HABER GELDİ ;;)

Kaptan Zafer biryere gitmiyor..

Transfer Komitesi Başkanımız Rıdvan ÇAKIRGÖZ son günlerde takım Kaptanımız Zafer ŞAHİN´in takımdan gönderilmesi konusundaki son noktayı koydu:
‘’Son günlerde internette ve yerel basında Zafer ŞAHİN’in takımdan ayrılabileceğine dair haberler oluyordu.Kaptanımız Zafer’le sözleşmemiz devam ediyor ve bu sezonda takımımızda yer alacak dedi’’
Kaynak: Eskişehirspor.org

sevindm kardesm inşallah bu süper lige çkma yolnda bi adım olur Eskişehirspor umuz için

Cengo
20.Temmuz.2007, 01:06
Gelmeden önce Realde önünde kim oynuodu? o ileri çknca diarra oraya geçiodu kapatıodu kanadı

Aurelio-Appiah?

Madrid çift DMC yüzünden çok hatalar yaptı, oyun kuramadı.
DMClerden biri biraz ofansif olsaydı bu kadar kötü oynamazlardı.İkisi de pas yapamıyor, tamamen defansifler.
Aurelio yerine Emerson olsa tabi ki isterim ama olmaz :)

Aurelio zaten o işi Ümit'ten fazlası ile aldı.Ümit tüm sezon boyunca çıkınca hiç dönemiyordu.Edu'nun çok hata yapmasının sebebi odur, bence Edu ile Lugano yer değişmelilerdi.
Fenerbahçe hep 3lü oynadı Ümit sağolsun :icon_neutral:

Carlos koştuğu gibi geri döner, zaten Tr Ligi'nde pek zorlayacağı takım yok.Bence fazlası ile iyi bir transfer ..

Wederson açık oynayacakken hiç sorun olmaz zaten, Zico Tümer'den de biraz geriye dönmesini isteyebilir; karşılığında 60dklık verim almak sureti ile..

Ek, Fenerbahçe için bence transfer bitti.Bundan sonrası faso fiso..
erdemzorer10, Fenerbahçe'de kanatlarda hala eksik var, karamsarlık değil sadece Tümer gerisi hazır değil.Fenerbahçe'nin eksiği de bu..

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 01:06
kardeş galatasaraylılara zamanında az söz etmedim ama helal olsun senin gibi cimbomluya şu koca forumda senin gibi düşünen kaç kişi var acaba... inşallah sizin için de hayırlısı olur iyi bir sezon geçirirsiniz ;;)

eXcitinG
20.Temmuz.2007, 01:11
KroLdurp transferinde kLüp ve Beşiktaş anLaştı ama son anda KroLdrup geLmekten vazgeçtiğini açıkLadı.Yani o da hüsranLa sonuçLandı..

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 01:13
kardeş galatasaraylılara zamanında az söz etmedim ama helal olsun senin gibi cimbomluya şu koca forumda senin gibi düşünen kaç kişi var acaba... inşallah sizin için de hayırlısı olur iyi bir sezon geçirirsiniz ;;)

saolasın kardesm

Emurafu
20.Temmuz.2007, 01:15
River Plate - Boca Juniors Carrusca için kapıştı!..

Arjantinli futbolcuyu kiralamak isteyen River Plate son olarak 300 bin dolar önerdi... Ardından Boca Juniors devreye girdi: Carrusca'nın bonservisinin yüzde 50'si için 1 milyon dolar...
BU HABER SADECE DAKKA90.COM'DA!..
Galatasaray'da Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp'ın kadroda yer vermeyi düşünmediği Arjantinli oyuncusu Marcelo Carrusca'ya ülkesinden iki dev kulüp; River Plate ile Boca Juniors talip oldu.

Carrusa için bir süredir girişimlerde bulunan River Plate kulübü, bu oyuncu için bir yıllık kiralama bedeli olarak önce 200 bin dolar önerdi, ardından 300 bin dolara çıktı.
River Plate yönetiminden Sarı-Kırmızılılar'a gelen teklifte, "Carrusca'yı bir yıllığına kiralayalım, ancak satın alma opsiyonu bizim olsun" denildi. Arjantin kulübü ilk etapta bir yıllık kiralama bedeli olarak 200 bin dolar önerdi.
Galatasaray olumsuz yanıt verince bu rakam 300 bin dolara çıktı. Ancak Sarı-Kırmızılı yönetim, kiralamaya sıcak bakmadığını, Carrusca'yı satmak istediğini bildirdi ve bonservis bedeli olarak 2 milyon dolar istediğini açıkladı.
Galatasaray'ın River Plate ile kesin anlaşmaya varamaması üzerine Arjantin'in diğer büyük devi Boca Juniors devreye girdi. Boca Teknik Direktörü Miguel Angel Russo, Marcelo Carrusca'nın alınmasını istedi. Russo, yönetime verdiği raporda, "Carrusca ideal bir oyuncu. Riquelme giderse onun yerine oynatabiliriz, eğer takımda kalırsa da Riquelme ile birlikte çok yararlı olur" dedi.

Bunun üzerine Galatasaray'ın kapısını çalan Boca Juniors yönetimi, Marcelo Carrusca'nın bonservisinin yüzde 50'i için 1 milyon dolar önerdi. Galatasaray, yeni teklifi kabul ederse Carrusca önümüzdeki sezon Boca Juniors formasını giyecek. Bu oyuncunun daha sonra satılması durumunda bonservisinin yüzde 50'i Sarı-Kırmızılı kulübe ait olacak.
Dakka90.com Dış Haberler ServisiAslında yüzde 50 sini satmak mantıklı nedenmi bu adam bizde fazla oynayamaz en azından boca bunu yıldız yapar yüksek fiyata baska takıma giderken bizde pay alırız yani bize sormak zorundalar baska takımagiderken bence cok iyi olur satılması.......

Aşk-ı Şehir
20.Temmuz.2007, 01:16
sevindm kardesm inşallah bu süper lige çkma yolnda bi adım olur Eskişehirspor umuz için

inşallah kardeş ;;)

bu arada eskişehirspor ilk hazırlık maçında d.ç. karabük spora 2-0 yenilmiş ama olsun ilk maç daha ;;)

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 01:24
bu haber dogruysa çok iyi olur hem carrusca hemde Gs için..potansiyeli bu kadar yüksek olan bir oyuncunun yedek kalması kötü oluyordu :(

Emurafu
20.Temmuz.2007, 01:27
Erdem tabiki cok iyi olur boca bunu yıldız yapar sonra baska takım almak ısteyince hem bizle anlasacak hemde boca ile valla böyle birsey olursa iyi para elde ederiz ilerde zaten italya da bu tür olaylar hep var.....

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 01:29
evet Emrah abi ben hep italyan ekplerde göryordum bu şekilde transferi..umarım dogru haberdir..

Ghonedre
20.Temmuz.2007, 01:36
dostluk ruzgarları esıyo mukemmel yav:D:D:D

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 01:37
umarım bu böyle devam eder ;) aşık oldugumuz renkler farklı olsada kalplerimiz bir olabilr :D

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 01:52
Deivid kalacağına Mateus kalsın daha iyi, bugün süper oynamış Mateus. Deivid'den daha genç üstelik, üstüne bir şeyler ekleyip iyi bir oyuncu olabilir, epeyce de hızlı, Deivid kalacağına Mateus kalsın. Deivid 28 yaşına gelmiş, artık futbolunu geliştiremez. Mateus en azından 19-20 yaşlarında, iyi işler başarabilir.

Aşk-ı Şehir
20.Temmuz.2007, 01:59
MAteus bomba gibi geliyor.

aynen katılıyorum ;;) Mateus çok iyi bir oyuncu aslında hızlı ve teknik bence bir yıl daha bir klübe kiralanmalı sonra zaten yabancı kontejyanı açılır ve yıldız almanıza gerek kalmaz Mateus gerçekten çok iyi oyuncu ;;)

Memedov
20.Temmuz.2007, 01:59
Mateus'un da bir yere gideceğini pek sanmıyorum idman'da şov yapmış yine :)

http://img451.imageshack.us/img451/8623/20070718idman4pn3.jpg (http://imageshack.us)

Aşk-ı Şehir
20.Temmuz.2007, 02:04
Mateus'un da bir yere gideceğini pek sanmıyorum idman'da şov yapmış yine :)

http://img451.imageshack.us/img451/8623/20070718idman4pn3.jpg (http://imageshack.us)

kim gidecek kardeş 8 yabancı olmuyomu?

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 02:04
Ya Deivid gidecek ya da Mateus. Benim tercihim Deivid'den yana olurdu.

M.O.S.H
20.Temmuz.2007, 02:09
ortasahanın sagında ali bilginden baska ofansif bi adam yoq mateus takımda +1 olarak kalmadı deivid gonderilmeli

Memedov
20.Temmuz.2007, 02:10
Mateus gidebilir ama bir kulüp takımına kiralık olarak satılacağını sanmıyorum çünkü baya bir cevher var Mateus'da Bursaspor'da iyi işler çıkardı bizzat canlı izledim..

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 02:11
Çok kaliteli bir etten duvar,keşke Beşiktaş bu transferi başarabilseydi fakat çok zor hatta bu transfer yattı bile…Basının kaçırdığı da bu noktaydı zaten,Kroldrup’un menajeri Ippolito Gallovich,Arsenal ve Beşiktaş’tan bu futbolcu için bir teklif yapıldığını doğruladı.Ancak Kroldrup’un Fiorentina’dan ayrılmasının söz konusu olmadığını açıkladı.Bu gelişme üzerine zaten Arsenal’de Auxerre’de oynayan Bakari Sagna’yı transfer etti,Beşiktaş neden bekliyor? Bakari Sagna’nın alınmış olması Arsenal’in aynı zamanda Gökhan Zan’dan vazgeçmesi manasını da taşıyor…Gallovich bu açıklamayı yapalı birkaç gün oldu fakat yerli medya halen Kolot ve Berk’in bu futbolcu için İtalya’ya gittiğini yazıyor.Belki imkansız olsa da menajerini devre dışı bırakmak için gittiler ,belki de başka bir isime yönelecekler bilemiyorum fakat artık acele edilmeli ,ön eleme maçları yaklaşıyor…

Koray Düşova Kroldrup transferindeki son durumu açıklamış, bu transfer de gerçekleşmedi.

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 02:13
bu transferin gerçekleşmeyecegi bu haftaki star tv deki lige dogru programında açıklandı yani bu tranferin yattıgı çok önceden söylenmişti
umarm oraya iyi bi adam bulacaktr Bjk yoksa bu yıl ŞL de işi kolay olmaz

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 02:13
Orta sahanın sağı için Kerim, Ali Bilgin ve Gökhan Gönül gibi isimler mevcut. Mateus de kalır inşallah, o da hem sağda hem solda oynayabiliyor. Aynı zamanda forvette de oynayabiliyor.

Ali Bilgin süper bir derin top atmış ilk golde, süper bir pastı gerçekten, çok beğendim.

Fietra 10
20.Temmuz.2007, 02:14
tolga seyhan'la sözleşmesindek özel madde sayesinde bedelsiz olarak 1 yıllıgına kiralık anlaşmaya varıldı..sabah heryer yazar..stepanovun yerini 2 sezondur yatan adam dolduracak hadi hayırlısı

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 02:20
Deivid kalacağına Mateus kalsın daha iyi, bugün süper oynamış Mateus. Deivid'den daha genç üstelik, üstüne bir şeyler ekleyip iyi bir oyuncu olabilir, epeyce de hızlı, Deivid kalacağına Mateus kalsın. Deivid 28 yaşına gelmiş, artık futbolunu geliştiremez. Mateus en azından 19-20 yaşlarında, iyi işler başarabilir.

iyi de kontenjan ne olacak? kiraya gider heralde bu sezon...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ya Deivid gidecek ya da Mateus. Benim tercihim Deivid'den yana olurdu.

deivid kalıcak bunu bugün anladım... kiraya gider mateus ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ortasahanın sagında ali bilginden baska ofansif bi adam yoq mateus takımda +1 olarak kalmadı deivid gonderilmeli

gökhan gönül,colin,kerim sağ kanat oynar... öyle olmaz zicoda bu ısrar olduğu sürece deivid kalır mateus kadroda kalamaz... ;)

M.O.S.H
20.Temmuz.2007, 02:23
Orta sahanın sağı için Kerim, Ali Bilgin ve Gökhan Gönül gibi isimler mevcut. Mateus de kalır inşallah, o da hem sağda hem solda oynayabiliyor. Aynı zamanda forvette de oynayabiliyor.

Ali Bilgin süper bir derin top atmış ilk golde, süper bir pastı gerçekten, çok beğendim.

gokhan sag bek olarak kullanılır cunku takımda onderden baska sag bek yoq kerimin pek forma sansı bulacagını zannetmiorm zaten onunda asıl mevkisi forwet sag kanatta yazık edilio adama

Cengo
20.Temmuz.2007, 02:24
iyi de kontenjan ne olacak? kiraya gider heralde bu sezon...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

deivid kalıcak bunu bugün anladım... kiraya gider mateus ;)

Mateus da Deivid de bu kurallar ile Türk vatandaşı yapılabilir..
Federasyon boşuna çırpınıyor, bu kurallar ile istediğin kadar sınırlama koy :0:

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 02:26
[B]deivid kalıcak bunu bugün anladım... kiraya gider mateus ;)

nerden anladın kardes deividin kalacagını? bgnkü maçı seyredemedimde maçtamı iyi oynadı acaba ?

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 02:26
gokhan sag bek olarak kullanılır cunku takımda onderden baska sag bek yoq kerimin pek forma sansı bulacagını zannetmiorm zaten onunda asıl mevkisi forwet sag kanatta yazık edilio adama

bence sağ kanattada iyi kerim ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

nerden anladın kardes deividin kalacagını? bgnkü maçı seyredemedimde maçtamı iyi oynadı acaba ?

ondan değil transferden dolayı maçı seyredemedim zaten... :) bugün bekliyorduk taraftarlarca bir transfer ama olmadı... :icon_frown: bu anlamlı günde yapmadılar kalan zamanda mı yapacaklar? bu durumda deivid kalıyor malesef :icon_frown:

M.O.S.H
20.Temmuz.2007, 02:29
bence sağ kanattada iyi kerim ;;)

kerim zamanında paf liginde gol kralı olmus keske baska bi takıma kiralansada orda nası bi forwet oldugunu gosterse

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 02:31
deivid ve mateus dışında sürpriz bi isim gidebilrmi acaba eduyla ilgilenenler varmş diye duydum ama sanmyorm gidecegini

Aşk-ı Şehir
20.Temmuz.2007, 02:34
edu gitmez giderse appi-mateus-deivid üçlüsünden biri gider ;;)

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 02:35
appi giderse ztn fb nin işi zor..ama bence appi kalacak

Memedov
20.Temmuz.2007, 02:39
Appiah gitmez..

bu takımda bence Alex'den sonra gidecek son kişidir Appiah..

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 02:41
evt bende öyle dşnyorm ama appiahın geçen seneki formunu düşük bulanlar neden olarak transfer haberlerinin appi nin performansnı etkiledigini falan söylemşlerdi..bu yıl daha çok etkilenmez umarm

Emurafu
20.Temmuz.2007, 02:42
Demin gs tv de osman tanburacıyı dinledim adam diyorkı Galatasaray cok iyi bir forvet alacak diyor hatta carusca gidince bir yabancı daha gelecek ama hala morientes diyor her fırsatta morientes gibi adam lazım diyor.........

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 02:44
Allah mı söyletyo acaba :) inşallah gelir tek beklentimz o ztn iyi bi santrafor

Emurafu
20.Temmuz.2007, 02:51
Allah mı söyletyo acaba :) inşallah gelir tek beklentimz o ztn iyi bi santrafor
Son 3 gündür Sayın osman tanburacının agzında Morientes var bir duyumumu var ne merak ediyorum.............

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 03:04
Fener'de oynamak isterim
Milan'ın ünlü Brezilyalı forveti Ronaldo'nun, Roberto Carlos ile yaptığı telefon görüşmesinde "Fenerbahçe hakkında hep güzel şeyler duydum. Son yıllarda çok büyük futbolcuları aldılar. Bunlardan biri de sensin. Zaten çocukluğumdan beri Zico'ya hayranım. Zico'nun çalıştırdığı Fenerbahçe'nin formasını giymeyi isterim. Ama bu ne zaman gerçekleşir bunu bilemem..." dediği ortaya çıktı

MİLAN'DA MUTLUYUM
Fenerbahçe'nin büyük bir gizlilik içinde transfer etmeye çalıştığı Milan'ın süper forveti Ronaldo, Fenerbahçeliler'i coşturacak müjdeyi Roberto Carlos vasıtasıyla verdi. Brezilyalı golcünün, Roberto Carlos ile yaptığı telefon görüşmesinde "Fenerbahçe'den aldığım teklif heyecan verici. Çocukluğumdan beri hayranı olduğum Arthur Zico'nun çalıştırdığı bir takımda forma giymeyi hayal etmek bile beni coşturuyor. Milan'da mutluyum ama bir gün mutlaka Fenerbahçe formasını giymek isterim" dediği ifade edildi.

CARLOS 'GEL' DEDİ
Roberto Carlos'un da Ronaldo'ya "Fenerbahçe'yi tercih etmekle ne kadar akıllıca bir karar verdiğimi İstanbul'a iner inmez anladım. Fenerbahçe muhteşem bir taraftar topluluğuna sahip. Fenerbahçe'de şimdiden gerçek mutluluğu ve huzuru yakaladım" dediği öğrenildi. Bu arada Ronaldo'nun sponsorları Pirelli ve Nike, Brezilyalı golcünün İtalya'dan ayrılmasını istemiyor. Milan kulübü ise Ronaldo'nun Fenerbahçe'ye gitme ihtimalini göz önünde bulundurarak Real Madrid'li Baptista için 20 milyon euro'yu gözden çıkardı.

FotoMaç

RaSenGan
20.Temmuz.2007, 03:22
Carlos herkese gel diyor bu günlerde :)

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 04:07
Tolga Seyhan Trabzon'a dönüyor
Sırp savunma oyuncusu Milan Stepanov'u Porto'ya veren Trabzonspor, eski futbolcusu Tolga Seyhan'ı renklerine bağlıyor. Tolga'nın menajeri Haluk Canatar, Karadeniz ekibiyle prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı.

http://www.ntvspor.net/Images/16894.jpg

Trabzonspor, Ukrayna'nın Shaktar Donetsk takımında forma giyen Tolga Seyhan ile prensipte anlaştı. Tolga'nın önümüzdeki günlerde bordo-mali takımla sözleşme imzalaması bekleniyor.

Tolga Seyhan'ın menajeri Haluk Canatar, Trabzonspor ile Tolga Seyhan'ın transferi konusunda prensip anlaşmasına vardıklarını belirterek, ''Bir aksilik çıkmadığı takdirde Tolga, Trabzonspor ile resmi sözleşme imzalayacak'' dedi.

Canatar, Tolga'nın Trabzonspor'da 1 yıl kiralık oynayacağını kaydederek, ''Shaktar Donetsk ile Tolga'nın sözleşmesinde özel bir madde var. Bu madde gereği Trabzonspor, Ukrayna kulübüne herhangi bir ücret ödemeyecek'' diye konuştu.

2003-04 sezonunda teknik direktör Ziya Doğan'ın isteğiyle Malatyaspor'dan Trabzonspor'a transfer olan Tolga Seyhan, sergilediği başarılı performansla Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk'e gitmişti. Ukrayna'da geçirdiği 1 sezonda fazla şans bulamayan tecrübeli futbolcu, geçen yıl kiralık olarak Galatasaray'da forma giymişti.

NTVSpor

Kayserispor38
20.Temmuz.2007, 08:41
http://fotomac.com.tr/2007/07/20/im/73D866DBA188AD4DA9CE0739a.jpg (http://fotomac.com.tr/sup101.html)Nokta atışı
Kayserispor Menajeri, Arjantinli yıldızın defansın tüm açıklarını kapatacağını söyledi. Avando iddialı: Futbolumla büyüyeceğim.

Kayserispor'nun yeni transferi Pablo Avando resmi imzayı attı. Sarı-kırmızılı takımın menajeri Süleyman Hurma, uzun süredir takip ettikleri bir oyuncuyu aldıklarını belirterek, "Geçen yıl da transferini çok istemiştik. Kısmet bu seneymiş. Avando maliyeti yüksek bir oyuncu ama defansımızdaki tüm açıklarımızı kapatacaktır. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)Bize adeta sigorta olacak. Transferde tam bir nokta atışı yaptık" dedi. Arjantinli oyuncu takımla çalışmalara hemen başladı.

ÇOK HEYECANLIYIM
Arjantinli oyuncu ise Kayserispor'a gelmekten çok mutlu olduğunu ifade ederek şöyle konuştu: "Avrupa'da söz sahibi olmak isteyen bir kulübe transfer oldum. Burada insanlar beni çok fazla tanımıyor ama futbolumla büyüyeceğim. Takıma elimden gelen en yüksek faydayı sağlamak istiyorum. Defansın her bölgesinde oynayabilirim. Ligin başlamasını heyecanla bekliyorum."

fotomac

Varonil
20.Temmuz.2007, 09:10
Hayırlısı olsun..

Memedov
20.Temmuz.2007, 10:09
Neşeli adam Carlos!

http://img151.imageshack.us/img151/1986/20070719mac2cy4.jpg (http://imageshack.us)

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldızı Roberto Carlos dün oynanan Admira Wacker maçında da kulübeyi coşturan isim oldu. Teknik direktör Zico'nun yedek ve genç oyunculara şans verdiği karşılaşma sırasında kulübede Deivid ile yan yana oturan Carlos'un vatandaşı ile şakalaşması ilgiyle izlendi. Zaman zaman tribündeki seyircilerin bile maçı bırakıp kulübede adeta stand-up yapan Carlos- Deivid ikilisini takip etmeye çalıştıkları gözlendi. Geldiği günden beri sempatik hareketleriyle taraftarların sevgilisi haline gelen ve Alex de Souza'yı unutturan 34 yaşındaki Carlos dün de Deivid'le kulübede yaptığı taklitlerle maçı izleyen teknik heyeti bile gülmekten kırıp geçirdi.

Kaynak: Sabah

Deivid bu sene kalacak umarim Fenerbahce'ye yarari dokunur..:) Roberto Carlos'da takima iyi bir motive kaynagi oldu neseli gunler..:p

tupolew
20.Temmuz.2007, 10:15
Canaydın'ın dünya yıldızı transfer edemediği ya da Türkiye'ye geçmişte dünya yıldızı gelip gelmediği konusu tartışmaya açıktır...Öncelikle bir gerçeğin adını çizelim:Kariyerinin sonu yaklaşmadan,çaptan düşmeden veya kalburüstü Avrupa takımlarından teklif alamadıkça uluslararası piyasada isim yapmış gerçek anlamda bir dünya yıldızını Türkiye'ye getirmek çok zor bir iştir...Amma velakin yukarıda belirttiğim statüde olup da ikna edeilerek Türkiye'ye gelmiş dünya yıldızları da vardır..bunlara örnek olarak:Taffarel,Hagi,Popescu,J.M.Pfaff,Schumacher, Anelka....Bir de yaş handikapı olmayan,üst düzey takımlarda oynamış,hala piyasası olan ama nispeten 2.kademe kabul edebileceğimiz yıldız oyuncuları transfer edebilmişiz ki bunlardan bazıları da:Guinti,Appiah,Kezman,Song,Conceicao,Lincoln,Fer dinand..olarak sayılabilir...Bu arada yavaş yavaş piyasa oluşturmaya başlayan,süper yetenekli olup henüz kariyerinin başında olan yıldız oyuncuları ülkemize getirememe zincirini Ribery transferi ile kırabilen GS ne yazık ki affedilmez yönetim hatası ile oyuncuyu elinden kaçırarak bu istisnai durumun maddi manevi kazançlarından nasiplenememiştir...Sözünü ettiğim ilk statüdeki gruba giriyor gibi gözükse de Roberto Carlos şüphesiz yapılmış en gerçek anlamda dünya yıldızı transferidir..Üstelik son derece istisnai biçimde yıldız sayılan ender defans oyuncularındandır..ne derece faydalı olabileceği tartışması bir yana yaş handikapı ve yüksek maliyetine rağmen dünyada futbola ilgisi olsun olmasın büyük çoğunluğun tanıdığı bir yıldızın ülkemize gelmesi bir olaydır...

Rodrigo Tello
20.Temmuz.2007, 11:47
Cole'da sona doğru

Yabancı santrfor arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Carlton Cole konusunda sona yaklaştı. İngiltere doğumlu olan ve şu anda West Ham United Kulübü’nde forma giyen 24 yaşındaki Nijerya asıllı futbolcunun transferi tamamlanmak üzere. Transfer arayışlarını sürdüren Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot ve yönetici Mario Berk’in bir süre önce görüşme yaptığı ve genel şartlarda anlaşma sağladıkları Carlton Cole için teknik direktör Ertuğrul Sağlam vize vermemişti. Ancak son günlerde Cole’un maç videolarını izleyen ve hakkında daha fazla bilgi edinen Sağlam bu transfere sıcak bakmaya başladı.

YILLIK 1.5 MİLYON

Cole konusunda bir başka önemli gelişme de West Ham cephesinde yaşandı. Yeni sezon için transferler yapan İngiliz kulübü, bir süredir görüştüğü Beşiktaş yönetimine, sözleşmesi sürmesine rağmen Cole’u bonservissiz olarak verebileceğini bildirdi. Bunun üzerine Celal Kolot ve Mario Berk, Nijerya asıllı santrforun menajerleri ile tekrar masaya oturdu. Yapılan görüşmeler sonunda Cole ile yıllık 1.5 milyon Euro karşılığında anlaşma sağlandığı ve transferin kısa bir süre içinde resmileşeceği öğrenildi. Ertuğrul Sağlam’ın da onay vermesi ile 3 yıllık anlaşma sağlanan Cole’un Beşiktaş’a gelmesi neredeyse kesinleşti.

Kaynak: Vatan

Cyzio
20.Temmuz.2007, 11:48
Vay anasını transfere bak.Stepanov out,Tolga Seyhan in.Büyük yıldızımız takıma geri döndü..

eXcitinG
20.Temmuz.2007, 12:19
Bu adam tam bir soru işareti benim için.BakaLım neLer yapabiLecek.

Fıratcan Alçınkaya
20.Temmuz.2007, 12:20
Cruz el yaktı

Beşiktaş, Bayern Münih'in 6 milyon Euro istediği Paraguaylı golcünün işini askıya aldı. Transferi için haber beklenen Cole'un ise başı hacizle belada.

Taliplisi artınca

Siyah-Beyazlı ekip, uzun süredir renklerine katmak için yoğun çaba gösterdiği Bayern Münih’in Paraguaylı golcüsü Santa Cruz defterini şimdilik askıya aldı. Galatasaray ve Avrupa’dan birçok ünlü kulübün de talip olması üzerine, Alman takımı bu oyuncunun bonservisine zam yaptı. Bayern Münih, ünlü golcüyü 6 milyon Euro karşılığında verebileceğini menacerler aracılığı ile bildirdi. Paraguaylı golcünün yüksek maliyeti üzerine transferi askıya alan Kara Kartal, bugün İngiliz oyuncu Carlton Cole ve kulübünden son kararını alacak.

Bir araba tutkunu

Bu arada Carlton Cole konusunda İngiltere’de ilginç gelişmeler yaşanıyor. West Ham forması giyen golcünün tam bir araba tutkunu olduğu biliniyor. Kazandığı paranın büyük bölümünü arabalara yatıran Cole’ün 264 bin Pound (700 bin YTL) değerindeki toplam dört aracına ödemeleri zamanında yapmadığı gerekçesiyle haciz geldi. Cole’ün 132 bin Pound’luk Bentley Continental GTC, iki BMW ve bir de Mini Cooper’una el konuldu. Haftada 20 bin Pound (50 bin YTL) kazanan 23 yaşındaki yıldız, kefaleti ödedikten sonra arabalarını geri alabilecek.

Ilhan
20.Temmuz.2007, 12:24
Cole gelsin. Cidden harika olacak. Taraftarlarla bütünleşecek. Nouma 2 diyorum şimdiden. +1'e de Brezilya'dan genç bir stoper getirelim. Sonra onu 30 milyon avroya Real Madrid'e satarız.

Fıratcan Alçınkaya
20.Temmuz.2007, 12:24
‘Hazır dönüyorum hocam’

Zico ile sık sık telefonla görüşen ve tedavisi hakkında bilgi veren Alex’in, “Her şey yolunda gidiyor. Döner dönmez takıma katılabilirim” diyerek hocasını rahatlattığı öğrenildi.

Güzel haberler...

Ülkesi Brezilya’da tedavisine yoğun bir şekilde devam edilen Alex de Souza’nın teknik direktörü Zico ile yakın temas halinde olduğu ve gelişmelerden haberdar ettiği öğrenildi. Hocasıyla telefonla görüşen ve durumunu anlatan Sambacı’nın, “Tedavim çok iyi gidiyor. Her şey planlandığım gibi, hatta daha da iyi ilerliyor. Fizik olarak da hazırım ve bu nedenle döner dönmez takıma katılabilirim” diyerek Zico’yu rahatlattığı bildirildi.

25 Temmuz’da dönüyor

Geçtiğimiz sezon kazanılan şampiyonlukta büyük pay sahibi olan ve yeni dönem öncesinde de Zico’nun en güvendiği isimlerin başında gelen Alex’in kendisini 5 Ağustos’taki Beşiktaş Süper Kupa maçına dahi hazır hissettiği kaydedildi. Her fırsatta arkadaşlarını ve Fenerbahçe’deki ortamı çok özlediğini belirten Brezilyalı yıldızın, 25 Temmuz’da İstanbul’da olacağı ve özel bir programla çalışacağı ifade edildi.

Fıratcan Alçınkaya
20.Temmuz.2007, 12:27
İşte Aslan`ın kaçırdığı yıldız

Rolando Bianchi'nin peşinden uzun süre koşan Galatasaray'ın, tüm uğraşlara rağmen İtalyan starı Manchester City'e kaptırdığı ortaya çıktı.

Galatasaray’ın, son 2 sezondur Reggina forması giyen ve 47 maçta 19 gol kaydeden Rolando Bianchi’yi çok istediği ancak transfer edemediği öğrenildi. 24 yaşında ve 1.88 boyundaki İtalyan golcü için, Premier Lig ekiplerinden Manchester City ile kıyasıya bir mücadeleye giren Sarı-Kırmızılılar’ın, yüksek bonservis nedeniyle geri adım atmak zorunda kaldığı belirlendi. ingiliz kulübü, Bianchi’yi geçtiğimiz hafta tam 13 milyon Euro’ya renklerine bağladı. Rolando Bianchi, yeni takımında 10 numaralı formayı giyecek. Manchester City araya girene kadar, Cim Bom’un italyan futbolcuyla her konuda anlaşma sağladığı kaydedildi. Bianchi’yi elinden kaçıran Galatasaray’da forvet arayışları tüm hızıyla devam ediyor. Son hedef Santa Cruz için Bayern Münih ile temasların sürdüğü, ancak şimdilik bir sonuç alınamadığı ifade edildi.

eXcitinG
20.Temmuz.2007, 12:37
Cole gelsin. Cidden harika olacak. Taraftarlarla bütünleşecek. Nouma 2 diyorum şimdiden. +1'e de Brezilya'dan genç bir stoper getirelim. Sonra onu 30 milyon avroya Real Madrid'e satarız.

Türkiye de görüLmüş mü hiç öyLe büyük rakama başka kLübe giden adam :) Ne güzeL hayaLLer vaLLa.

eXcitinG
20.Temmuz.2007, 12:47
Ben bu sezon Deivid in patLayacağını düşünüyorum.Adam kendine geLdi sanki.MoraLi feLan iyi zaten iyi de bir goLcü asLında.Bu yıL kezmanı biLe göLgede bırakır bence.

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 12:48
arkadslar bide şöyle düşünün peter odemwingie yle ilgilendigimizi kim

biliyodu ??? kimse ..yani yönetim belki şuanda ismi basına yansımayan bir sürü

oyncuyla görşyor bunu bilemeyz..o yüzden bence bianchi nin man city e transferi kayıp olmadı bizm içn..belki hiç ilgilenmedk bile..

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 12:50
bir de sağ kanatta oynuyordu hatırlarsan :)

evt o da düşürmüş olabilr performansını

GeNç KaRTaL
20.Temmuz.2007, 12:51
Cole'ün gelmesini bende istiyorum.Bize yararı olacak bir oyuncu.Hemde siyahi.Daha ne istiyoruz.

deniz.91
20.Temmuz.2007, 12:54
"İki oyuncu daha alabiliriz"

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Kartepe kampından sonra şartlar uygun olursa 2 oyuncu daha transfer edebileceklerini bildirdi. Kafkas, yaptığı açıklamada, Kocaeli Kartepe'de yaptıkları kampın çok olumlu ve verimli geçtiğini, burada yaptıkları hazırlık maçlarında takımın eksikliklerini belirlediklerini ifade etti. Arjantinli Juan Paldo Avando ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını ve büyük ölçüde transfer çalışmalarını tamamladıklarını söyleyen Kafkas, şunları kaydetti: ''Kartepe kampımız bugün sona erdi. Futbolculara 3 gün izin vereceğiz. Daha sonra pazartesi gününden itibaren yeniden burada hazırlık maçlarına başlayacağız. Diyarbakırspor ve Çaykur Rizespor ile karşılaşacağız. Daha sonra ayrı bir turnuvanın şampiyonu olan takım ile de bir hazırlık maçı yapacağız. Transferlerimizi büyük ölçüde tamamladık. Ancak, transfer sezonu bitene kadar transfer bitmiş sayılmaz. Kulübün şartları müsait olursa ve yönetim uygun görürse bir defans ve bir orta saya oyuncusu daha takımımıza katabiliriz. Bunun için araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Lig başlayana kadar her yönden hazır bir takım kuracağız.''
30 Temmuz'a kadar Kartepe'de kalacaklarını kaydeden Kafkas, daha sonra Kayseri'ye dönerek çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

20.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

Kaynak : AA

ForsakeN
20.Temmuz.2007, 13:08
Batuhan'a özel prim

http://www.sporx.com/images/1/29/8568_B_batuhankaradeniz003.jpg

Duisburg karşısında takımının tek golünü atan Beşiktaş'ın genç golcüsü Batuhan'a tebrik yağıyor. Alt yapı genel menajeri Yemen Ekşioğlu, Mehmet Ekşi ve eski hocası Metin Uzun genç yıldızı kutlarken, eski yönetici Sinan Vardar, Batuhan'a özel prim vereceğini açıkladı.

Kaynak : Hürriyet

BJK Altyapısı'nın eski antrenörlerinden ve şimdiki oyuncu tavsiye edenlerden birini tanıyorum.Kendisi gelecek yıllar Batuhan'ın çok iyi yerlere geleceğini söyledi.Her yönüyle çok iyi futbolcuymuş Batuhan

Fıratcan Alçınkaya
20.Temmuz.2007, 13:15
Ertuğrul Sağlam Takımın Başındayken Batuhan daha da iyi bir hale gelicek bence... Oldukça şans tanıyacaktır Ertuğrul Sağlam ona...

Sekopej
20.Temmuz.2007, 13:20
Ben bu sezon Deivid in patLayacağını düşünüyorum.Adam kendine geLdi sanki.MoraLi feLan iyi zaten iyi de bir goLcü asLında.Bu yıL kezmanı biLe göLgede bırakır bence.

Dün izledim, idmanda çok taklitler yapıyordu ve takımın neşe kaynağıydı. Sonra dünkü maçta da yedek kulübesinde Carlos ile herkesi güldürmüşler. Ha oynayacağı oyunla ne alaksı var derseniz, bence alakalı, bu kadar neşeli olduğuna göre kafasında ayrılma gibi bir düşünce yok, motive olmuş ve iyi hazırlanıyor.

Geçen sene çok hata yaptı, doğrudur ama bu sezon benim de içimde farklı bir Deivid izleyecekmişiz gibi bir his var. İnşallah faydalı işler yapar ve taraftarı çıldırtmaz.:)

neondh
20.Temmuz.2007, 13:56
ya madem denıyor kı
santa cruz icin 11 mılyon eruo falan verıomusuz
bu kadar para varsa
gomis i alsınlar işte

GeNç KaRTaL
20.Temmuz.2007, 14:17
Batuhan İstanbul spor'a forma garantisi alınarak gönderilirse kendini iyi geliştirir.İleride ondan çok yararlanacağız.Daha geride Muhammet'de var.

Emurafu
20.Temmuz.2007, 14:22
ORDUSPOR COŞTU BİR KERE

Fenerbahçeli M.Hanefi'nin işini büyük ölçüde bitirdiler...

HEDEF SÜPER LİG

Orduspor'da transfer taarruzu sürüyor. Hedefini Süper Lig olarak belirleyen Mor-Beyazlılar kadrosuna kaleliteli isimleri katmaya devam ediyor. Mor-Beyazlılar en son uzun süredir transfer gündeminde yer alan Fenerbahçeli Mahmut Hanefi?nin işini büyük ölçüde bitirdi.

OYUNCUDA SORUN YOK

Tecrübeli futbolcuyla yapılan görüşmede her konuda anlaşmaya varılırken Fenerbahçe ile aradaki küçük pürüzleri halletmeye çalışıyor. Mahmut Hanefi?nin bonservisi için Fenerbahçe kendi alt yapısına 300 bin $ istediğini yönetimin bu fiyatı alta çekip imzayı attıracağı bildirildi.

KAYNAK:KARADENİZ GAZATESİ

Emurafu
20.Temmuz.2007, 14:25
Arkadaslar Dün Gs tv de konustular tanburacı falan dediki büyük ihtimal secimlerin bitmesini bekliyorlar dedi cünkü dolar fiyatların falan degişme olabilirmişi hele secim bir olsun sonra ekonomiye bakacaklarmıs........Mantıklı davranıyorlar secimden sonra ne olacagı belli degil....

RaSenGan
20.Temmuz.2007, 14:30
Demirören: Golcünün kralını alacağız

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, "Transferde ince eleyip sık dokuyoruz. Kimse merak etmesin. Dünya çapında bir golcü ve bir de savunmacı alacağız" müjdesini verdi.

Mandelli bombası

Stoper arayışlarını sürdüren Kartal, İtalyan takımı Chievo'nun oyuncusu Davide Mandelli'yi getiriyor.

Beşiktaş İtalya'da geçtiğimiz sezon küme düşen Chievo takımının stoperi tecrübeli yıldız Davide Mandelli ile prensipte anlaştı. Takımına 1.5 milyon euro bonservis bedelinde anlaşan siyah- beyazlı kulüp futbolcuyla da yıllık 800 bin euro karşılığında prensip anlaşmasına vardı. Ertuğrul Sağlam'a bu ismi öneren siyah beyazlı yönetim
takım ikinci lige düşmesine rağmen bütün maçlarda yüksek performas sergilemesi nedeniyle onay verdi.

SAĞLAM REDDETTİ

Dün akşam saat 01.00'e kadar karşılıklı yazışmalar yapıldı ve geç saatlerde prensipte anlaşma sağlandı. 1977 doğumlu olan Mandelli 190 boyunda ve 80 kilo. Özellikle hava toplarında çok etkili olan futbolcu, tam bir istikrar abidesi. Öte yandan Sağlam'ın yönetimin gündeminde olan Real Madrid'de forma giyen Pavon'u reddettiği öğrenildi.

Fatih DOĞAN

eXcitinG
20.Temmuz.2007, 14:33
Bizim ErtuğruL hoca da kimseyi beğenmiyor maşaLLah :)

eXcitinG
20.Temmuz.2007, 14:35
Neşe,uyum sorununu atLatma kendine güven futboLcu için çok önemLi etkenLer.Ben zaten geçen yıL devidin nasıL böyLe düşük performans gösterdiğine şaşmıştım.Bu yıL hakikaten çok farkLı oLucak.Ama umarım ki o kadar da iyi oLmaz:p

Emurafu
20.Temmuz.2007, 14:37
Golcünü kralı kafamda biraz soru işareti var:):)

paco
20.Temmuz.2007, 14:44
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/hakansukur095_2007.jpgGalatasaray lisanslı ürünlerini satın almak için tıklayın (http://www.webaslan.com/cnt.php?pg=sx_ads_haber&url=http://alisveris.sporx.com/index.ph****Path=114_22)
Unakıtan'dan Hakan açıklaması!

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, oğlu Abdullah Unakıtan'ın Hakan Şükür'e Eskişehirspor'a transfer teklif ettiği'' yönündeki iddialara, ''Tamamen uydurma'' dedi.
Bakan Unakıtan, oğlu Abdullah Unakıtan'ın Hakan Şükür ile görüşmediğini belirterek, şöyle konuştu:
''Onlar birbirlerini tanımazlar bile. Bırak Abdullah'ı ben bile kendisini televizyondan, futbol dünyasından tanırım. Televizyonlardan seyrediyorum. Şimdiye kadar hiç bir araya gelmedik. Bunlar tamamen uydurma. Böyle bir şey söz konusu değildir.''
Eskişehirspor Başkanı Nebi Hatipoğlu da, ''Böyle bir transfer görüşmesi yok, transfer de yok. İddia edildiği gibi bir paramız da yok. Görüldüğü kadar zengin bir kulüp değiliz. Bundan haberim olur olmaz Bakan Unakıtan'ı aradım. Bakanımız da (Benim de haberim yok) dedi. Hakan Şükür'ün ne işi var Eskişehirspor'da'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA20.07.2007document.write('');

Emurafu
20.Temmuz.2007, 14:48
Paco kardes bunla iligili zaten konu var konunun acılmasına da gerek yoktu gerci.......

eXcitinG
20.Temmuz.2007, 14:53
Niye soru işareti oLuşturdur emrah sende bu cümLe ?

GeNç KaRTaL
20.Temmuz.2007, 15:00
Mandelli'yi tanıyan biri var mı? Acaba nasıl bir oyuncu:confused:

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 15:01
adını ilk defa duydm fm de de hiç karşıma çkmadı..ama iyi bi oyncu olmasa ilgilenmezdi ztn BJk

GeNç KaRTaL
20.Temmuz.2007, 15:06
İnşallah iyi bir oyuncudur.Çok merak ediyorum gelecek 2 yabancıyı.:confused:

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 15:08
forvete cole gelirse taraftar coşar potansiyeli yüksek bi oyncu bikaç sezon önce birmingham da oynarken 18 gol atma başarısı göstermişti

RaSenGan
20.Temmuz.2007, 15:10
Davide Mandelli

http://img264.imageshack.us/img264/2339/mandelli11gq6.jpg

28/06/1977
kg 83
m 1,90
defence

GeNç KaRTaL
20.Temmuz.2007, 15:16
30 yaşındaymış.Boyuda uzun.Acaba oyun tarzı nasıl?

erdemzorer10
20.Temmuz.2007, 15:19
klasik italyan savunmacı uzun boy saglam vücud..

bence iyi bi adama benzyo hadi bakalm

RaSenGan
20.Temmuz.2007, 15:21
Zaten Chievo küme düştü..Anlaşırlarsa kulüple alırlar..

Emurafu
20.Temmuz.2007, 15:21
Niye soru işareti oLuşturdur emrah sende bu cümLe ?Ne bilim Golcünün kralı diyor ya baskan adaylara bakınca ben pek öyle düsünümüyorum..........

BlackEagle19o3
20.Temmuz.2007, 15:23
Ne bilim Golcünün kralı diyor ya baskan adaylara bakınca ben pek öyle düsünümüyorum..........

Cesar Delgado,Santa Cruz,Vassell ve Cole kalitesiz oyuncular değil ama kralı derken biraz abartmış:Dİnşallah dediği gibi kralını alır:rolleyes:

Jesus_FB
20.Temmuz.2007, 16:49
Dün izledim, idmanda çok taklitler yapıyordu ve takımın neşe kaynağıydı. Sonra dünkü maçta da yedek kulübesinde Carlos ile herkesi güldürmüşler. Ha oynayacağı oyunla ne alaksı var derseniz, bence alakalı, bu kadar neşeli olduğuna göre kafasında ayrılma gibi bir düşünce yok, motive olmuş ve iyi hazırlanıyor.

Geçen sene çok hata yaptı, doğrudur ama bu sezon benim de içimde farklı bir Deivid izleyecekmişiz gibi bir his var. İnşallah faydalı işler yapar ve taraftarı çıldırtmaz.:)

Deivid taraftarın karşısına çıktığında da aynı rahatlığı gösterebilirse başarılı olabilir ama geçen seneki tepkiler ve bu seneye taşınan güvensizlik nedeniyle en ufak hatasında üzerine baskı yüklenecektir ben deivid'in başarılı olacağını hiç sanmıyorum.

Daha önce taraftar tepkisi ile bir maçta yollanan Enke örneği varken yönetim'in hala Deivid'i takımda tutması garip geliyor açıkcası :)

paco
20.Temmuz.2007, 17:13
Paco kardes bunla iligili zaten konu var konunun acılmasına da gerek yoktu gerci.......

Ben konu acmadim ki ;) .....

Burasi transfer topicigi burda olmuyacakda nerde olacak konu hayret yani .... Bence baska yerde acildiysa ona gerek yok ...

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 17:18
Celal Kolot, "6 yabancıyı doğru buluyoruz, bu yüzden de +1'i kullanmayacağız." demişti. Şimdi de Demirören 2 yabancı alacağız diyor. Neden bir yöneticiyle diğer yöneticinin dediklerini birbirini tutmuyor?

Bir de Ertuğrul Sağlam Gökhan Zan'a güvenmediğini, bu yüzden de stoper istediğini söylemiş.

Aşk-ı Şehir
20.Temmuz.2007, 17:25
Teknik Heyetin Gönderilmesini İstediği Futbolcular

Transfer Komitesi Başkanımız Rıdvan ÇAKIRGÖZ,Teknik Direktörümüz Metin DİYADİN´in yönetime verdiği liste içerisindeki futbolcuları açıklarken ´´Takımımızın 1.etap hazırlık çalışmalarını yaptığı Bolu Gerede kampı bugün son bulmuştur.

Teknik Heyetimizin,Yönetim Kuruluna verdiği raporda şu futbolcular yer almaktadır.Ulaş MEYAN,Bülent KARABAĞ Vedat AŞKAN,Çağrı ÇİFTÇİ,Yılmaz SAZAK ,Emrah SARI ,Uğur BALIKÇI,Taylan OZAN,Ali Fırat HORASAN ve Harun YILDIZ .Kendilerine futbol hayatlarında başarılar dileriz´´ diye konuştu.

Kaynak: Eskisehirspor.org

Vedat ve Ulaş gideceği için üzülüyorum :( diğerleri zaten yeni profesyonel oldu ;;)

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 17:26
Deivid de Souza'nın menajeri İstanbul'da

Fenerbahçe Avusturya kampını sürdürürken, İstanbul'da sürpriz bir gelişme yaşandı. Gönderileceği dedikoduları gündemden inmeyen Deivid de Souza'nın menajeri Juan Figer'in yardımcısı Christian dün İstanbul'a geldi ve sarı-lacivertli yöneticilerle Brezilyalı futbolcu ile ilgili görüşme yaptı.

Transfer çalışmalarını sürdüren başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin Zico ile devamlı görüştükleri ve Sparta Prag maçında biraraya gelerek, konuyu sonuca bağlayacakları öğrenildi. Sarı-lacivertli yöneticilerin Figer'in yardımcısı Christian'dan stoper, ön libero ve sağ kanat için oyuncu isteyeceği de öğrenildi.

VATAN

BlackEagle19o3
20.Temmuz.2007, 17:43
Celal Kolot, "6 yabancıyı doğru buluyoruz, bu yüzden de +1'i kullanmayacağız." demişti. Şimdi de Demirören 2 yabancı alacağız diyor. Neden bir yöneticiyle diğer yöneticinin dediklerini birbirini tutmuyor?

Bir de Ertuğrul Sağlam Gökhan Zan'a güvenmediğini, bu yüzden de stoper istediğini söylemiş.

Celal Kolot sonradan başka bir açıklama yaptı +1 hakkımız kullanacağımız yönünde.Ayrıca Ertuğrul hocanın güvenmemesinin sebebi daha çok sık sık sakatlanmasından kaynaklanıyordur

eXcitinG
20.Temmuz.2007, 17:54
Bizim kLüpLerimizde kimsenin bir dediğini diğeri zaten aynı şekiLde söyLemiyor.Bütün kLüpLerde aynı bu oLay.Çok düşündürücü bir durum.Ama biz iki yabancı daha aLıcaz orası kesin.

fm_monster
20.Temmuz.2007, 17:58
V.Manisa Reinaldo'yu gönderdi
http://www.sporx.com/images/1/29/8923_B_reinaldo003.jpg

Vestel Manisaspor'un Kızılcahamam kampı bugün sona ererken, siyah-beyazlılar geçen sezon devre arasında büyük umutlarla transfer edilen Reinaldo'yu eski kulübü Botafogo'ya verdi.

Brezilyalı futbolcunun ilk 6 ay kiralık oynadıktan sonra bonservisini de alacağı bildirildi. Teknik kadronun talebi doğrultusunda forvet arayışını sürdüren yönetimin Galatasaraylı Necati ve Hasan Kabze ile Kayserisporlu Lazarov'la ilgilendiği kaydedildi. Bu arada Kızılcahamam kampından ayrılarak oy kullanacakları illere dağılan futbolcuların pazartesi günü toplanarak ikinci etap kamp için Kocaeli Kartepe'ye gidecekleri belirtildi. Kenan'ı Adana Demirspor'a veren, Yunus için Diyarbakır ve Sakarya ile pazarlık yapan yönetimin Eren, Erman, Tuncay, Hikmet, Akif ve Ahmet ile Serkan Akın'ı tecrübe kazanmaları için kiralık vereceği açıklandı. Manisaspor, Kartepe'de 24 Temmuz'da Denizlispor, 26 Temmuz'da Kayserispor'la oynayacak.

GeNç KaRTaL
20.Temmuz.2007, 17:59

Valla Egemen ilk başta öyle dedi ama Ertuğrul hoca 2 yabancı transferi istiyince sözünden dönmüş oldu.:D Beşiktaş'ın menfaatlerinden daha mı önemli canım Kolot'un sözleri?

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 18:29
Menajeri de gelmiş inş. gidecek takımdan

aykut_gencfb
20.Temmuz.2007, 19:49
yabancı transferinin yapılacağını sanmıyorum deivid işi yalan haberdir

Emurafu
20.Temmuz.2007, 20:27
Ufuk BAYRAKTAR ORDUSPOR'da

"]http://upload9.postimage.org/370706/ordusporufukbayraktar_1_.jpg (http://upload9.postimage.org/370706/photo_hosting.html)

http://upload9.postimage.org/370714/ordusporufukbayraktar_2_.jpg (http://upload9.postimage.org/370714/photo_hosting.html)

Orduspor, Trabzonspor'dan kiraladığı Ufuk BAYRAKTAR ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Vali Kemal Yazıoğlu Orduspor Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Transfer Komitesi Başkanı Cengiz Kırca, Orduspor'u Turkcell Süper Lig'e çıkarmak için transferlerin devam edeceğini söyledi.

Ufuk BAYRAKTAR'ın çok kaliteli bir futbolcu olduğunu belirten Kırca, "Ufuk, çok kaliteli bir futbolcu ve bizim şampiyonluk yolunda ona ihtiyacımız olacak. Hayırlı olsun" dedi.

Kaleci transferi konusunda Gaziantep Belediyespor'da forma giyen Eser ile görüşmelerinin devam ettiğini bildiren Kırca, . İnşallah bu transfere de yarın netlik kazandıracağız" diye konuştu.

Bu arada, Orduspor'un bu futbol sezonundaki kombine bilet fiyatları da belirlendi. Protokol kombine 2 bin 500 YTL, VİP kombine 600 YTL, kapalı kombine 250 YTL ve maraton kombine de 125 YTL olarak bildirildi.

Kaynak:LİG TV-AA-DHA

Emurafu
20.Temmuz.2007, 20:51
Arkadaslar aslinda Balili gelse iyi olur:D

Ziya38
20.Temmuz.2007, 21:17
Arkadaslar bugun saat 00:30 da Starda program var izleyin belkit son dakka haber ile cikarlar :)

Fietra 10
20.Temmuz.2007, 21:27
Bu Video Her Şeyi Anlatıyor... (http://www.youtube.com/watch?v=tF7hOZ9BBs4&eurl=http%3A%2F%2Fhaber61%2Enet%2Fnews%5Fdetail%2E php%3Fid%3D9064)

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 21:35
Nihat Özdemir fedarasyondan avrupa kupalarından oynanması için fedarasyondan ek yabancı oynatma taleb etmiş bakalım neler olacak

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 21:37
Stepanov gitti jefferson musampa gidicek yönetim çok iyi değerlendirmeli bu zamanları transfer şart

Cyzio
20.Temmuz.2007, 21:37
Halit Aydın muhteşem bir video yapmış.İnsan gözyaşlarını zor tutuyor şu halimizi görünce.Yazık gerçekten yazık!!!

Halilhodzic ve Atay Aktuğ'u geri istiyorum!!!

Bu arada Nuri Albayrak yakında taraftarıda satacak.Satılık lisetesine konuldu.Chelsea ile anlaşma son aşamada...

ZeroG
20.Temmuz.2007, 21:38
Şimdi bu talep için de transfer sezonu bittikten sonra anca karar verirler falan aman kalsın boş bir talep olmuş kabul edilmeyeceği açık...

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 21:39
Konu fenerbahçenin menfaati olunca maalesef öle oluyor

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 21:40
Zico'nun basın toplantısından transferlerle ilgili kısımları kopyalıyorum.

Zico, "Sadece stoper eksikliğimiz var. Lugano, Edu, Can, Önder gibi futbolcularımız var. Çok zorda kaldığımızda da Selçuk var ama bir stoper alırsak iyi olabilir. Onun dışında da transferi kapatabiliriz. Birden fazla opsiyonunuzun olması önemli. Elinizde opsiyonunuz varsa seçim yapma olasılığınız daha iyi olur. Ben hiçbir şekilde transfer bitmiştir demeyeceğim. Büyük bir futbolcuyu renklere bağlayacaksa transfer kapanmıştır diyemem bu anlamda. Transferinin son günü gelir, o gün de biter sonra Fenerbahçe transferi kapatır o güne kadar her şey olabilir" diye konuştu.

Deivid'in antrenmanlarda gösterdiği performans ile ilgili olarak sorulan bir soruya teknik direktörümüz "Deivid bu sene daha farklı daha fazla adapte takıma alışmış durumda bazı şeyleri göstermek istiyor. En çok eleştirilen futbolcuydu yılmadı çalışmasına devam etti. Formanın hakkını vermek istiyor onu zaten Deivid yapan şey de bu." yanıtını verdi.

Zico, "Şu anda takımdan gitmesi en yakın isim Matheus Edmar de Souza gibi gözüküyor. Çok kaliteli futbolcu ondan daha fazla kalmasını düşündüğüm 7 tane futbolcum var. Futbolda sıranız vardır. Umarım geçen seneki gibi birinci ligde mücadele eden bir takıma veririz. İleride Fenerbahçe ye yardımcı olabilir. İlk geldiği zaman Edmar ile karşılıklı görüşmem oldu ona yardımcı olmak istediğini söyledim. Durumu da açıkladım. O da her türlü durumdan haberdar. Profesyonel birisi. Umuyorum ki Matheus kendini geliştirir" diye konuştu.

Aurelio'nun kaptanlığı istemediğini belirtmesi ile ilgili bir soruya Zico şu yanıtı verdi: "Aurelio ile görüşmemde kaptanlık yapmak istemediğini kendi stilini kaptanlığa yakın olmadığını söyledi. Kendisini buna hazır görmüyorsa zorlayamazsınız."

Fıratcan Alçınkaya
20.Temmuz.2007, 21:47
Nihat Özdemir fedarasyondan avrupa kupalarından oynanması için fedarasyondan ek yabancı oynatma taleb etmiş bakalım neler olacak

Bence reddedilir bu taleb...

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 22:08
Böyle bir şeye gerek yok, böyle bir talebi saçma buluyorum. Avrupa kupaları için ek kontenjan demek, hala yerli futbolculara güvenilmiyor demektir. Bizler ne zaman kendi futbolcularımıza güveniriz, işte o zaman Avrupa'da başarılı oluruz.

TürkuAz
20.Temmuz.2007, 22:11
Fenerbahçe, takımı baştan aşağı yabancılara teslim ederek başarılı olacağı umudunda..

uAburak89
20.Temmuz.2007, 22:20
Bu tarz açıklamalar kendi evlatlarımızı ne kadar kırıyor, kimse farkında değil.. Avrupada başarı Alexlerle değil, Tuncaylarla gelir..

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 22:21
BJK'nin daha tecrübeli yöneticilere ihtiyacı var. Kolot belli ki bu ağırlığı kaldıramıyor.

Beşiktaş'tan Delgado transferini bekliyorum, gelirse kıskanırım :) Şimdiden söyleyeyim :)

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 22:45
Aslında bana görede saçma bir taleb yani bir oyuncu alınacak sadece avrupa maçlarında mı oynayacak ? yoksa durum aynı oluyor 6+2 6+3 gibi oluyor

uAburak89
20.Temmuz.2007, 22:48
Tuncaydaki o takım ruhu ve savaşçılık gibi özellikleri hiç bir yabancı Fenerbahçeye veremezdi.. Bu sene 3 tane Tuncay gibi adam olsa, en azından bir çeyrek final görebilirdik..

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 22:49
Fenerbahçe yönetimi Devidi bu takımda tutup ek kontejyan istiyorsa 1 kez daha düşünmek gerek bence

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 22:49
Aslında bana görede saçma bir taleb yani bir oyuncu alınacak sadece avrupa maçlarında mı oynayacak ? yoksa durum aynı oluyor 6+2 6+3 gibi oluyor

asıl avrupa için gerekli zaten fernando kardeş ;;) türkiyede rahatlıkla başarılı olabiliyoruz bunu son 5 senede gösterdik :) bence + olmamalı,sahada ne kadar yabancı olursa o kadar iyi avrupa maçlarında ;;)

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 22:50
Yetiştiriyor. Mehmet Topuz, Gökhan Ünal, Arda Turan, Ümit Karan, Fatih Tekke, Serdar Kurtuluş, Önder Turacı, Volkan Demirel ...

Vederson ve Aurelio TC vatandaşlıklarına geçti, yani onlar da Türk değil esasında. 6+1 durumunda kontenjan ama Fenerbahçe'de 9 yabancı olacak kadroda.

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 22:50
Tuncaydaki o takım ruhu ve savaşçılık gibi özellikleri hiç bir yabancı Fenerbahçeye veremezdi..

Futbolda bu yetmiyor.. AZ deplasman maçında gördük
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

asıl avrupa için gerekli zaten fernando kardeş ;;) türkiyede rahatlıkla başarılı olabiliyoruz bunu son 5 senede gösterdik :) bence + olmamalı,sahada ne kadar yabancı olursa o kadar iyi avrupa maçlarında ;;)

İyide 6 maç için bir oyuncuya 12 ay maaş vermek ne kadar mantıklı bilemem

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 22:51
Tuncaydaki o takım ruhu ve savaşçılık gibi özellikleri hiç bir yabancı Fenerbahçeye veremezdi.. Bu sene 3 tane Tuncay gibi adam olsa, en azından bir çeyrek final görebilirdik..

haklısın ama tuncay başka :) dünyada avrupa maçlarında oynayabilecek türk oyuncu sayısı bir elin parmağını geçmez :icon_frown:

TürkuAz
20.Temmuz.2007, 22:51
baştan aşağı değil sadece ekstra birkaç oyuncuyla... son derece iyi transferler yapıyoruz,bu kontenjan daha iyi oyuncu almamıza engel oluyor bu yüzden avrupada başarı olmuyor

Daha kaç tane ekstranız olacak?

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 22:53
AZ maçında Tuncay sayesinde yenilmedik. AZ deplasmanında Tuncay'ın hırsı vardı ama orta sahada Alex'in koşmayışının da bedelini ödedik. Alex koşmadı, rakip orta sahayı tamamen ele geçirdi ve bütün maç saldırdılar. Sonuç da ortada... Alex yerine koşan, savaşçı, hırslı biri olsa, belki orta sahada ayağında top tutacak ve top çalacaktı, dolayısıyla sürekli AZ kalemize gelemeyecekti.

Fernando Gago

Avrupa takımları ile aynı düzeye gelene kadar olabilir mesela:icon_lol::icon_lol:

AneLKa_90
Fenerbahçe yönetimi Devidi bu takımda tutup ek kontejyan istiyorsa 1 kez daha düşünmek gerek bence

deivid yüzünden ek kontenjan istiyoruz zaten ;) zico kalmasını istiyor yapacak bir şey yok ;)

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 22:54
AZ maçında Tuncay sayesinde yenilmedik. AZ deplasmanında Tuncay'ın hırsı vardı ama orta sahada Alex'in koşmayışının da bedelini ödedik. Alex koşmadı, rakip orta sahayı tamamen ele geçirdi ve bütün maç saldırdılar. Sonuç da ortada... Alex yerine koşan, savaşçı, hırslı biri olsa, belki orta sahada ayağında top tutacak ve top çalacaktı, dolayısıyla sürekli AZ kalemize gelemeyecekti.

2 tane karşı karşıya kaçıran , kezmana boş olduğu halde 0dan kaleye vuran tuncay değil miydi. alex 3 senedir koşmuor dostum sadece az maçında değil

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 22:58
Futbolda bu yetmiyor.. AZ deplasman maçında gördük
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

İyide 6 maç için bir oyuncuya 12 ay maaş vermek ne kadar mantıklı bilemem

bak bu doğru :) maç başına parada anlaşsak?

ZeroG
20.Temmuz.2007, 23:00
türkiye avrupa düzeyinde oyuncu yetiştiremiyor... acı ama gerçek

Kesinlikle yetiştiriyoruz ama büyük çoğunluğu teknik direktörler sayesinde kayboluyor.Bizim takımlarımızın Avrupa'da yetişen futbolculara karşı zaafı var.En basitinden Mesut Özil Fenerbahçe'de oynamak isterim deyince herkes Fenerbahçe'ye gelicek diye heyecanlandı.E adama sorarlar senin iki tane Olcan ve Gürhan gibi topçun var onlar ne güne duruyo.Mesut orda az çok farketmez forma şansı bulmuş Ümit milli'ye mi Genç Milli'ye mi ne seçilmiş.Olcan ve Gürhan bulabildi mi.Ha Avrupa maçlarında bu sene Olcan bir kaç kere sonradan girdi falan çok da iyi oynadı.Sonra Zico sayesinde akıbeti yine eskisi gibi oldu.Kısacası yetiştirmeyi bilsek bal gibi yetişir...

nekop
20.Temmuz.2007, 23:00
Aralık ayına kadar satabilecekleri herşeyi satsınlar...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Sakaryaspor'un satmak için astronomik ücretler istediği Martinez geçirdigi ameliyat nedeniyle 2-3 ay sahalardan uzak kalıcak yani Martinez işi yatar...

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 23:01

ne yapalım yetmiyor? biz istemiyor muyuz bizim milletimizden biri temsil etsin bizi avrupada... altyapıya ne kadar önem verdiğimiz anlaşılıyor :icon_frown: kadromuzda bu kalitede en az 5-6 türk olmalı ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

o maçın 1 numaralı sorumlusu zicodur! oyuna müdahelede bulunmadı... alexi çıkarmalıydı ;;)

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 23:03
Bence yabancı teknik direktör olduğu sürece genç menç çıkayamarız çünkü o adam türk futbolunun geleceği düşünmez o sene başarılı olim paramı alım der doğal olarak o yüzden eğer genç çıkarmak istiyorsak mutlaka türk hocalarla çalışılılmalı

Fernando Gago
20.Temmuz.2007, 23:19
Yönetim ek talep ettikten sonra devidi takımda zorla tuttuğunu apaçık belli etti eğer deivid geçen seneki gibi olursa yönetimin Zicoya tutumunu çok merak ediyrum

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 23:27
zico yönetimle deivid konusunda uyuşmadı bir de bu sene işler yolunda gitmezse yönetimin gözünden düşeceği kesin...

eGowiCh
20.Temmuz.2007, 23:35
Ek talep yerine kimsenin istemediği Deivid gönderilse tüm sorunlar çözülür aslında... Daha da iyisi, Deivid'i savunan ve isteyen Zico gönderilse keşke...

AneLKa_90
20.Temmuz.2007, 23:41
doğru söylüyorsun ama bu dediklerinin gerçekleşmesi olasılığı çok düşük :(

Varonil
21.Temmuz.2007, 00:02
Zico bugünkü açıklamasında De Souza'yı gözden çıkarttığını belirtti,6 artı 1 de artı 1'imiz Deivid olacak.

uAburak89
21.Temmuz.2007, 00:09
Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ve Yöneticilerden Haldun Üstünel'in Kuranyi için Schalke Teknik Direktörü ve futbolcunun menajerliğini yürüten Rogon sportif menajerlik şirketi ve Lincoln'ünde menajeri olan Roger wittmann ile bir kez daha transfer görüşmesinde oldukları ortaya çıktı.

Maraton özel haberi..

AneLKa_90
21.Temmuz.2007, 00:10
daha ligler baslamadan Zico'yu sutladiniz.. helal olsun..

ben kimseyi ''şutlamadım''... sadece eGowiCh'e deivid konusunda katıldığımı belirttim ;) şu an Fenerbahçe'yi yönetebilecek en doğru kişi Arthur Zico'dur çünkü Fenerbahçe hakkında yeterince tecrübe kazandı ve bu sezon başarılı olması gerekiyor bu da onun bilincinde ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Zico bugünkü açıklamasında De Souza'yı gözden çıkarttığını belirtti,6 artı 1 de artı 1'imiz Deivid olacak.

belli birşeydi zaten ;)

erdemzorer10
21.Temmuz.2007, 00:11
maratona güvenesim pek gelmyo..geçen senelerde de sony anderson için Gs de falan diyolardı adam villarreal e gitmişti

eXcitinG
21.Temmuz.2007, 00:14
Nerde bizim yönetimde o deLgado yu getirecek kapasite.

Omerdinho
21.Temmuz.2007, 00:15
Delgado gelirse 30 golü gecer.

Emurafu
21.Temmuz.2007, 00:27
Delgado iyi bir forvet alınırsa besıktasda cok iş yapar bu arada besıktasın santraforlarıda hep yabancı oldu:):)Yönetime belli olmaz daha stoper trnasferini bitiremediler

TR.CaPTaiN
21.Temmuz.2007, 00:55
Gerilerde AZ maçından bahsedilmiş o konuyla ilgili birşey söyleyeyim. Alex'in oyun stili bellidir,Tümer'in oyun stili bellidir. Bunu Türkiye'de bilmeyen yoktur. Alex ve Tümer birlikte oynadığı zaman muhteşem bir hücum gücün olur ama defansif olarak çok zarar görürsün. Tümer ve Alex 90 dakika oynadı o maçta. Yapılması gereken son yarım saat veya son 20 dakika artık Tümer'i veya Alex'i kenara çekerek ortasahayı güçlendirmek. Olan yine Fenerbahçe'ye oldu,Daum'u beğenmezdik,Daum gitti yerine daha kötüsü geldi. Bence Fenerbahçe'de Zico,Deivid,Deniz olduğu sürece güzel futbol göremeyiz.

AneLKa_90
21.Temmuz.2007, 01:02
Olan yine Fenerbahçe'ye oldu,Daum'u beğenmezdik,Daum gitti yerine daha kötüsü geldi. Bence Fenerbahçe'de Zico,Deivid,Deniz olduğu sürece güzel futbol göremeyiz.

bu kadar karamsar olma arkadaşım :icon_wink: takımımıza güvenelim ;;)

aykut_gencfb
21.Temmuz.2007, 01:04
ben o maçın en büyük sorumlusunun zico dan ziyade volkanı görüom saracoğlunda 2. golü seyretmesi(youtubeden tekrar seyrederseniz o bakışını we atlasa rahatlıkla çıkarabilceğini görürsünüz) turu wermişti die düşünüom....

eGowiCh
21.Temmuz.2007, 01:13
Gerilerde AZ maçından bahsedilmiş o konuyla ilgili birşey söyleyeyim. Alex'in oyun stili bellidir,Tümer'in oyun stili bellidir. Bunu Türkiye'de bilmeyen yoktur. Alex ve Tümer birlikte oynadığı zaman muhteşem bir hücum gücün olur ama defansif olarak çok zarar görürsün. Tümer ve Alex 90 dakika oynadı o maçta. Yapılması gereken son yarım saat veya son 20 dakika artık Tümer'i veya Alex'i kenara çekerek ortasahayı güçlendirmek. Olan yine Fenerbahçe'ye oldu,Daum'u beğenmezdik,Daum gitti yerine daha kötüsü geldi. Bence Fenerbahçe'de Zico,Deivid,Deniz olduğu sürece güzel futbol göremeyiz.

Harfiyen katılıyorum.

BlackEagle19o3
21.Temmuz.2007, 01:39
Delgado iyi bir forvet alınırsa besıktasda cok iş yapar bu arada besıktasın santraforlarıda hep yabancı oldu:):)Yönetime belli olmaz daha stoper trnasferini bitiremediler
2-3 gün içinde biter İnşAllah;;)

Noz
21.Temmuz.2007, 01:43
almicaz abi delgadoyu yonetim genelde bizi mutsuz edicek adamalri almayi basariyor bi sekilde... delgadoyu alirlarsa agzim acik kalir...

BlackEagle19o3
21.Temmuz.2007, 01:49
Aslında Delgadoyu alırsak kombine ve forma patlaması yaşanır.Taraftar forumlarında da ismi en çok geçen isim.Herkes onu istiyor.

RaSenGan
21.Temmuz.2007, 02:49
DeLGaDo gelmez..!

Rodrigo Tello
21.Temmuz.2007, 02:51
DeLGaDo gelmez..!

Neden gelmez ? İstersek getiririz..

Noz
21.Temmuz.2007, 02:55
yaw harbi herkes delgado diye bas bas bagiriyor yonetimin umrunda deil...

Fıratcan Alçınkaya
21.Temmuz.2007, 03:00
Umarım Delgado Transferi sonlanır... Çok faydalı bir transfer olur...

RaSenGan
21.Temmuz.2007, 03:02
Neden gelmez ? İstersek getiririz..

Hadi getirin o zaman..

Emurafu
21.Temmuz.2007, 03:15
Seçimden sonra birseyler olur herkezsuan secimi bekliyor ne olacagı belli degil çünkü.......

eGowiCh
21.Temmuz.2007, 03:58
Emre Fener'e
Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu bombası... Newcastle United takımında sakatlığından dolayı bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Emre Belözoğlu, takımı ile yol ayrımında. İngiltere'nin Daily Telegraph gazetesinde yer alan haberde Emre'nin Newcastle United kulübünden ayrılacağı ifade edildi.

Gazetede verilen haberde Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe veya Bayern Münih'e gideceğinin altı çizildi. Yıllardır Emre'yi kadrosuna katmaya çalışan Fenerbahçe de bu gelişme üzerine milli futbolcu için harekete geçti. Türkiye'ye dönmek isteyen Emre'nin Fenerbahçe'ye sıcak baktığı vurgulandı.

FotoMaç

tolga88
21.Temmuz.2007, 06:14
bence kuranyi gelecek gibi

Rodrigo Tello
21.Temmuz.2007, 11:44
Hadi getirin o zaman..

Yonetimde ses seda yok...İstersek getiririz rahat ol takma kafanı !

eXcitinG
21.Temmuz.2007, 11:57
C.CoLe transferi ne oLdu.Hani anLaşıLdı feLan imzaLar atıLacak deniLiyordu ?

Fıratcan Alçınkaya
21.Temmuz.2007, 12:01
"Carlton Cole ile anlaştık"

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, Avrupa'dan üç yıldız oyuncu ile görüştüklerini belirterek, "Şu anda West Ham'dan Carlton Cole ile her konuda anlaştık. Oyuncu gelmek istiyor. Bu futbolcunun dışında başka isimlerle de görüşme halindeyiz. Pazartesi gününe kadar transferlerimiz netlik kazanacak" dedi.

Taraftarların gurur duyacakları bir ismi takıma kazandıracaklarını vurgulayan Kolot, şunları söyledi: "Birçok menajer ve kulüp yöneticisi futbolcularını satmak için kapımızı aşındırıyor. Bunlardan 35 yaşındaki Jimmy Floyd Hasselbaink ve Fas Milli Takımı'nın 31 yaşındaki kaptanı Talal El Karkouri bize menajer Hasan Çolak tarafından önerildi. Fakat teknik direktörümüz, bu isimlere yaşları ve transferlerin parasal yönü nedeniyle sıcak bakmadı. Bu sezon transferde çok titiz davranıyoruz."

Fıratcan Alçınkaya
21.Temmuz.2007, 12:22
Valla Abi öyle galiba... Ama inş... alınır çok iyi bir futbolcu çünkü...

eXcitinG
21.Temmuz.2007, 12:27
ALınsa zaten öyLe bir iyiLik yapsaLar bize çok güzeL oLucak ama ben yinede hiç ümitLenmek istemiyorum...

Fıratcan Alçınkaya
21.Temmuz.2007, 12:31
Abi şimdi Delgado pek ünlü biri değil ya Yönetim almakta istekli değil... Zaten önermişler iyi olduğu belli umarım Yönetim alır bu oyuncuyu ama benim de pek umudum yok açıkçası...

C h A o S
21.Temmuz.2007, 12:31
Emre'mi :Dyok artık.

Emre: "Ayrılmıyorum"
Newcastle United'dan ayrılacağı iddia edilen Emre Belözoğlu kendisinin bundan haberi olmadığını söyledi.

Lig Tv'de Futbol Gündemi adlı programa katılan Emre Belözoğlu, transfer sezonu geldiğinde her zaman kendi adının gündeme geldiğini ve kendisine gelen resmi bir teklifin olmadığını söyledi. Kendisinin artık bu transfer söylentilerine alışık olduğunu söyleyen Emre Belözoğlu, "Newcastle United'dan bana gelen bir şey yok, Sam Allrdayce'in da benimle çalışmak istediğini biliyorum" dedi.

20.07.2007

Kaynak : Sporx.com

dün açıklanan haber.

TürkuAz
21.Temmuz.2007, 12:49
Nedense bütün kulüpler isterseler getiriyolar ancak kaliteli oyuncuları neden hiç bir kulüp istemiyor anlamadım gitti..

Rodrigo Tello
21.Temmuz.2007, 12:51
Stopere son aday Mandelli

Dış transferde çalışmalarına devam eden Beşiktaşımız'ın, İtalyan ekibi Chievo kulübünün stoperi Mandelli ile prensipte anlaştığı iddia edildi. Sabah Gazetesi'nin haberine göre, İtalya'da geçen sezon küme düşen Chievo ile 1.5 milyon euro bonservis bedelinde anlaşan siyah-beyazlı yönetim, futbolcuyla da yıllık 800 bin euro karşılığında prensipte el sıkıştı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın da bu transfere onay verdiği öğrenildi. 1977 doğumlu Mandelli, 1.90 boyunda ve 84 kilo. Özellikle hava toplarında çok etkili olan futbolcu, tam bir istikrar abidesi. Yıldız futbolcu, 3 sezondur Chievo forması giyiyor ve geçtiğimiz yıl ligde 36 maçta görev yaptı.

İSTİKRARLI VE ÇALIŞKAN

Mandelli her yıl 30'un üzerinde maçta forma giyiyor. Çok istikrarlı olan Mandelli ile bir kaç gün içinde sözleşme imzalanacağı öğrenildi. Bu arada Beşiktaş, West Ham'ın Nijeryalı asıllı futbolcusu Carlton Cole için de çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: Sabah
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Nedense bütün kulüpler isterseler getiriyolar ancak kaliteli oyuncuları neden hiç bir kulüp istemiyor anlamadım gitti..

Ya bi Linderoth,Lincoln aldınız kral oldunuz...
Delgado,Ricardinho,Tello,Cisse getirdik bunları bunlar kalitesizmi!!!...

paco
21.Temmuz.2007, 13:00
C.Cole gelirse cok iyi is yapmis olur Bjk .......

Fernando Gago
21.Temmuz.2007, 13:14
29 Milyon euro verebilecek mi gs ?

TürkuAz
21.Temmuz.2007, 13:17
Parayı verebilir veya veremez.Orası yönetimi ilgilendirir.Para konularına dalınca tartışma çıkıyor çünkü...(:

Fernando Gago
21.Temmuz.2007, 13:23
Schalke 29 milyon euro istiyor bu çok açık gs bu parayı veremeyeceğine göre aynı şey tüm türk takımları için geçerli bu transfer yatar

uAburak89
21.Temmuz.2007, 13:23
29 değil, 27.. :D

TürkuAz
21.Temmuz.2007, 13:24
Bana kalırsa da Kuranyi transferi imkansız gibi..

Ama Morientes'ten halen daha umudum var.

uAburak89
21.Temmuz.2007, 13:24
Emre gelse - hiç sanmıyorum - Appiah satılır, kontenjan açılır.. Fenerbahçe için çok iyi gelişme olur yani..

Fernando Gago
21.Temmuz.2007, 13:25
29 değil, 27.. :D

:D:D isterse 20 olsun biraz gerçekçi olalım istediği kadar sponsor filan toplasın gs fb bjk kimse bu parayı bir oyuncu için veremez... zamanında fb ortegaya 22 verdi ondan zaten ders almıştır:)

uAburak89
21.Temmuz.2007, 13:26
Bencede kimse o parayı veremez..

Valencia forvet transflerine devam ediyor, sanıyorum Zigiçle de anlaşmışlar..

Fernando Gago
21.Temmuz.2007, 13:26
Emre gelse şimdi oo galatasaraylı oo fbye zamanında şöle şöle dedi gereksiz tartışmalar ben istemem emreyi zaten emrede ayrılmayacakmış ingiltereden

Fernando Gago
21.Temmuz.2007, 13:30
Bence Galatasaray Morientes konusunda çok istekli olursa alır... ama geçen bi açıklama yapıldı şuandaki gündemdeki futbolcuların hiç biri ile ilgilenmiyoruz filan

TürkuAz
21.Temmuz.2007, 13:31
Bu yalanlamalar moda oldu zaten.:D

Eğer Zigic haberi doğru ise Valencia forvet turşusu kurabilir.8 forvet olacak ve hepsi kaliteli..

Rodrigo Tello
21.Temmuz.2007, 13:38
Moriantes alınacaksa 24'üne kadar alınmalı...Yoksa bir işe yaramaz.

Fıratcan Alçınkaya
21.Temmuz.2007, 13:45
Son karar Davide

Stoper arayışlarını sürdüren Kartal, İtalyan oyuncu Mandelli'de karar kıldı.

CHİEVO'DA OYNUYOR

Siyah-beyazlılar, yaklaşık bir aydır sürdürdükleri stoper arayışında sona geldi. Birçok isimle görüşen ancak karar vermekte zorlanan teknik kadro, son olarak Chievo'da forma giyen Davide Mandelli'yi bitirme kararı aldı. Görüşmeler hemen başlatıldı.

YILLIK 800 BİN EURO

İtalyan ekibiyle temasa geçen siyah-beyazlılar, Chievo ile 1.5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında anlaşırken, 30 yaşındaki tecrübeli futbolcuya da senelik 800 bin euro ödemeyi kabul etti. 1.90 boyundaki stoper, geçen sezon 36 maçta forma giydi...

Kaynak: Fotomaç...

Fıratcan Alçınkaya
21.Temmuz.2007, 13:51
Morientes alınırsa UEFA da iyice favoriler arasına girer GS...

Emurafu
21.Temmuz.2007, 13:53
Arkadaslar morientes konusunda valencia görüsme izini vermiyorki.............verse bu transferi bitirirler.

eXcitinG
21.Temmuz.2007, 13:57
Ben bu mandeLLi yi aLacağımıza hiç aLmasak daha iyi oLacak diye düşünüyorum.Kim bu adam ? Ne kadar tanıyor bizim yönetim kaç kere izLediLer.Nerden nereye ne isimLer geçerken hangi ismi transfer ediyoruz.Forvette de aynısı oLucak.

Ilhan
21.Temmuz.2007, 13:59
İzlemeseler böyle tanınmayan bir adamda karar kılmazlar.

Emmanuel
21.Temmuz.2007, 14:03
ümti karan karambol golcusu zaten kımse savunmasın ümiti

evet biraz karambol futbolcusu ama son vuruşları da oldukça iyi türkiye de öyle adam yok kaleyi gördüğü an vuruyo;)

AneLKa_90
21.Temmuz.2007, 14:05
Ronaldo'yu getirelim

http://www.fotomac.com.tr/2007/07/21/im/BB2C4FD99159BD4CBB0A122Fb.jpg

En uygunu Ronaldo

Sarı-lacivertliler, "Fener'de oynamak isterim" diyen Brezilyalı yıldızla daha yakından ilgilenmeye başladı.

İbre sambacıda

Fenerbahçe'nin Brezilyalı Roberto Carlos'tan sonra dünya çapındaki bir yıldızı daha renklerine katacağına kesin gözüyle bakılırken, bu ismin Milan'ın süper golcüsü Ronaldo olacağı görüşü iyice ağırlık kazanmaya başladı. Sarılacivertli bazı yöneticiler de transfer listesindeki yıldızlar arasında en uygun ismin Ronaldo olduğu
düşüncesini taşıyor.

Adriano hâlâ gündemde

Ronaldo'nun Roberto Carlos'tan Fenerbahçe ile ilgili bilgi almasının ardından sarı-lacivertli kulübe gelmek istediğini söylemesi taraftarları sevindirdi. Taraftarlar "Roberto Carlos'tan sonra bir de Ronaldo'yu alırsak bizi kimse tutamaz" dediler. Bu arada Fenerbahçe yönetiminin, kesin bir dille "Adriano ile ilgilenmiyoruz" demesine rağmen Brezilyalı yıldızın gündemden düşmediği öğrenildi.

Varonil
21.Temmuz.2007, 14:07
http://img393.imageshack.us/img393/3482/4742bdanielcousin001xi5.jpg (http://imageshack.us)
Beşiktaş'ta Cousin iddiası

Avrupa kupalarında yer alan takımların futbolcu listelerini 24 Temmuz'da UEFA'ya bildirecek olması, Beşiktaş'ın biraz daha transfere yoğunlaşmasına neden oldu. Siyah-beyazlıların, son olarak, Dinamo Bükreş maçının başlamasından hemen önce, Fransız Ligi'nde yer alan Lens'e Daniel Cousin için teklifte bulunduğu öğrenildi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Kaleci Vedran Runje'yi Lens'e 1 milyon euroya gönderen Kartal'ın, Gabon asıllı golcünün bonservisine 3 milyon euro önerdiği ifade edildi. Bu sezon ligde 4 golü bulunan, UEFA Kupası'nda da takımına 3 gol kazandıran Cousin konusunda Fransız ekibine ciddi bir teklifle giden Beşiktaş'ın, futbolcuya da yıllık 1.5 milyon euro öngördüğü vurgulandı.

Bu arada siyah - beyazlılarda prim sistemi değişti. Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği doğrultusunda yeni prim sisteminin gündeme geleceğini ifade etti. Maç başına primden vazgeçtiklerini vurgulayan Beşiktaşlı yönetici, alınacak primi, sezon sonundaki puan durumunun belirleyeceğini söyledi. Kolot, şampiyon olmaları halinde futbolculara 1 milyon euro dağıtacaklarını söylerken, takımın 2. sırayı alması halinde ise 500 bin euro verileceğini belirtti."

21.07.2007

Kaynak : Milliyet

Emurafu
21.Temmuz.2007, 14:10
Karambol futbolcusu ama türkiyenin en iyi santraforu sayılır ne zaman ne yapacagı belli degil degil.............Topa her türlü vurmaktan korkmaz.

BlackEagle19o3
21.Temmuz.2007, 14:16
Cousini tanıyorum ama ondan daha iyisi alınabilir.Cesar Delgado,Vassell,Santa Cruz veya Carlton Cole olabilir mesla:)

aykut_gencfb
21.Temmuz.2007, 14:19
yaf arkadaşlar dün starda lige doğruyu izliordum ziya kaptan 2009damı ne fifanın yabancı serbestliği konusunda bi yaptırım uygulayacağı yabncının serbetst olacağını söledi bu konu hakkında bir bilgisi olan warmı

Emurafu
21.Temmuz.2007, 14:24
cousin cok iyi oyuncu bu sene macini kanal a da cok izledim bence alinmasi zor cok para isterler ama yalanndir büyük ihitmal jose maride varmış listedede cesar delgado listedede hiç yok..besıktas muhabiri söyledi dün ayrıca andersonu ertugrul hoca neden istemedi anlamıyorum mandelliden bın kat iyi oyuncu anderson bence o gelse cok iyi olurdu

erdemzorer10
21.Temmuz.2007, 14:27
arkadslar dün star tv deki programa bjk nın kampında bulunan bi spor muhabiri katıldı ve aynen şöyle dedi :

bjk cole ile anlaştı..chelsea nin istedigi parayla da sizin verdiginiz para arasnda

çok bi fark yok onlar 2 milyon istemiş siz 1.5 te kalmşsınz ayrıca chelsea bu transfere çok ılımlı yaklaşyomuş..dolayısıyla bi aksilik olmazsa cole bjk da

büyük bi aksilik olurda bu transfer yatarsa diger adaylar pandiani ve jose mariymiş..programa katılan muhabir aynen bunları söyledi

eXcitinG
21.Temmuz.2007, 14:28
Delgado oLmuyorsa Cousin adı geçen isimLer arasında en iyisi diyebiLirim.BakaLım zamanında bitirebiLecekLer mi transferi.

Fernando Gago
21.Temmuz.2007, 14:32
Zico stopere adam istiyorsa edu yada luganodan biri gönderilcek o zaman başka çaresi yok

Emurafu
21.Temmuz.2007, 14:35
Büyük ihitmal cole gelecek........

erdemzorer10
21.Temmuz.2007, 14:35
gazeteler gerçekten iyce saçmalamaya başladılar..adriano kalacagını açklyo ronaldo milanda mutluyum diyo emre avrupada devam edecgim diyo ama yazılanlar hala aynı

fb defans alacaksa türk alacak bence..luganoda edu da zico nun göndermiyecegi adamlar

ztn luganonun copa america daki performansından sonra kimse almaz onu

Omerdinho
21.Temmuz.2007, 14:39
ztn luganonun copa america daki performansından sonra kimse almaz onu
Adam takimini yari finale kadar cikardi, bir penalti kacirdi diye üstüne gitmek dogru olmaz... Fener Lugano'yu satacagini aciklasa inan cok rahat satar...

Emurafu
21.Temmuz.2007, 14:41
http://img101.imageshack.us/img101/2071/fazilunqy5dc2.jpg (http://imageshack.us)

Dün Fazıl abi kampı degerlendirdi........Özellikle volkan ve serkanın cok iyi oldugunu söyledi....

AneLKa_90
21.Temmuz.2007, 14:42
Zico stopere adam istiyorsa edu yada luganodan biri gönderilcek o zaman başka çaresi yok

niye gönderelim ki? alırsak türk stoper alırız yedek amaçlı ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Adam takimini yari finale kadar cikardi, bir penalti kacirdi diye üstüne gitmek dogru olmaz... Fener Lugano'yu satacagini aciklasa inan cok rahat satar...

bencede ;)

erdemzorer10
21.Temmuz.2007, 14:43

ilk maçta paraguaya 3-0 yenildiklernde uruguay defansı hallaç pamuguna dönmüştü..3.lük 4.lük maçında da takımı 1-0 öndeyken penaltı yapıp kırmızı kart görmüştü

o yüzden bu turnuva itibariyle konuştum ben ;)

AneLKa_90
21.Temmuz.2007, 14:47
lugano takımın en kritik maçlarında çok ciddi hatalarda bulundu... ancak lugano kaliteli bir oyuncu! onun copa americadaki performansını ölçü almayalım ;;)

ForsakeN
21.Temmuz.2007, 14:51
Emre gelmesin diyenelere çok şaşırıyorum.Türk futbolunun en yetenekli oyuncularının birinden belki de 1.sinden bahsediyoruz.

Emre hem AML,oyanayabilir hem MC, hem AMC.Alex'i bile keser o! Sadece Alex'i kesmesi bakımından bile çok faydaı bir transfer olur kulübümüze :D

erdemzorer10
21.Temmuz.2007, 14:52
lugano takımın en kritik maçlarında çok ciddi hatalarda bulundu... ancak lugano kaliteli bir oyuncu! onun copa americadaki performansını ölçü almayalım ;;)

ztn kaliteli olmasa fb ye gelmeden önce milanın listesinde bulunmazdı..:);)ben kalitesine bişey demiyorm ama luganoyu hiç bilmeyen biri onu copa americada izlemiş olsa pek tatmin olmazdı

neyse konu uzamasn benm bu konudaki fikrm lugano ve edu takmda kalır bi türk savunmacı alınabilr yasin çakmak bekir irtegün vs.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Emre gelmesin diyenelere çok şaşırıyorum.Türk futbolunun en yetenekli oyuncularının birinden belki de 1.sinden bahsediyoruz.

Emre hem AML,oyanayabilir hem MC, hem AMC.Alex'i bile keser o! Sadece Alex'i kesmesi bakımından bile çok faydaı bir transfer olur kulübümüze :D

emre daha önce milyonlarca defa futbol hayatına 4-5 yıl daha avrupada sürdürecegini söyledi

AneLKa_90
21.Temmuz.2007, 14:53

iyi de emrenin oynadığı mevkilerde zaten oyuncumuz var... orta sahamız çok iyi ;) kendiside ingiltereden ayrılmaz ayrıca ;)

Emurafu
21.Temmuz.2007, 14:54
Yine mi Fazıl ? :p
Dalga gecenler vardı da adamın takımı cok yakından takip ettigini falan bilsinler ona ayrıca forumda ona sordular oda isim belli degil dedi........

Ziya38
21.Temmuz.2007, 14:56
Bir an birisine (forvet)transfer edelim de rahatliyalim...

Bu arada Mac 1 SAAT geri alindi bilginize
Bu akşam oynanacak olan Vfc Bochum maçı 1 saat geriye alınmıştır.

Buna göre maç 19:00'da (TSİ 20:00) başlayacaktır.

Taraftarlarımızın bilgisine sunarız.

Emmanuel
21.Temmuz.2007, 15:01
bari şu bochum u yenelim almanya da

erdemzorer10
21.Temmuz.2007, 15:03
bari şu bochum u yenelim almanya da

yine farklı bir kadroyla çıkabilrz o yüzden ümitszlige kapılmayn...kalli gerçek 11 ini karşıyaka maçında oynatacagını açkladı

ForsakeN
21.Temmuz.2007, 15:05
Arkadaşlar Emre'nin İngiltere'den ayrılmak istemediğini biliyorum.Ama öyle bir durum olsa da istemeyenler var sözüm onlara .
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

[B]ztn kaliteli olmasa fb ye gelmeden önce milanın listesinde bulunmazdı..:);)ben kalitesine bişey demiyorm ama luganoyu hiç bilmeyen biri onu copa americada izlemiş olsa pek tatmin olmazdı

Lugano'nun Milan'la hiçbir ilgisi yok.Milan'ın almaya çalıştığı Edu'ydu ;)

erdemzorer10
21.Temmuz.2007, 15:10
Arkadaşlar Emre'nin İngiltere'den ayrılmak istemediğini biliyorum.Ama öyle bir durum olsa da istemeyenler var sözüm onlara .
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Lugano'nun Milan'la hiçbir ilgisi yok.Milan'ın almaya çalıştığı Edu'ydu ;)

milanın eduyla ilgilendigini biliyodum..ama ben lugano fenere gelmeden bikaç sezon öncesinden bahsediyorum ;) o zmn milan ın luganoya ilgisi oldugu haberi çıkmştı :)

Emmanuel
21.Temmuz.2007, 15:11
yine farklı bir kadroyla çıkabilrz o yüzden ümitszlige kapılmayn...kalli gerçek 11 ini karşıyaka maçında oynatacagını açkladı

ümitsizliğe kapıldığım falan yok da takımın morali açısından yani:D

erdemzorer10
21.Temmuz.2007, 15:15
ümitsizliğe kapıldığım falan yok da takımın morali açısından yani:D

sende haklısın ama kalli den bahsediyorz :D o ne derse o :D

ben şahsım adına karşıyaka maçını iple çekiyorum..ideal 11 i ilk defa o maçta görecez

LaigLeNoiR
21.Temmuz.2007, 15:20
Kolot COLE ile anlaşıldığını söyledi.

Ancak ismi geçenler arasında beni en çok heyecanlandıran isim COUSİN.

Fransada hayran olduğum nadir forvetlerden birtanesi.İnşallah o gelir :)

AneLKa_90
21.Temmuz.2007, 15:21
o maç ne zaman?

Emmanuel
21.Temmuz.2007, 15:22
sende haklısın ama kalli den bahsediyorz :D o ne derse o :D

ben şahsım adına karşıyaka maçını iple çekiyorum..ideal 11 i ilk defa o maçta görecez

ben de merakla ve heyecanla bekliyorum karşıyaka maçını.. aslında düsseldorf ve köln maçları golcü bir futbolcuya ihtiyacımızı açıkca ortaya koyuyor;) eğer morientes i alırsak bu sorun çözülür ama bu sefer forvette çok oyuncu oluyor hasan kabze yi ya satalım ya kiralayalım ama dursa da olur bazen Türkiye kupasında işe yarıyor ama adam kulübede durmaktan sıkıldı bu arada bizim cafercan vardı o noldu yine bi takıma mı kiraladık? onda da iyi potansiyel var

erdemzorer10
22.Temmuz.2007, 22:04
Kuranyi'yi almak cok zor bence bu transfer olmaz.Kanu olabilir ama ne kadar faydası olur tartısılır yaslı bır oyuncu eski Kanu değil.Morientes gelicek bence ve cok faydalı bir oyuncu olur Gs'yi ucurur.

tabikide haklısn morientes çok daha faydalı olur ama eski kanu dedigin adam geçen yıl kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçirdi ;) ama yinede m-o-r-i-e-n-t-e-s :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Carusca yok ya adam kampa bıler goturulmedı artıkanlayın kallı bıle dedı unutun onu ınsallah bocaya bonservısın yuzde 50 satılırda ısımıze gelır

evt carrusca nın artık takmda yer bulması çok zor..çalışmayan oyncu lincoln bile olsa kalli gözünün yaşına bakmaz

fenerbahce_1907
22.Temmuz.2007, 22:04
Fenerbahçe 1907'den alıntı

Bu senin yorumun değilmi ben bilip bilmeden konuşmam ama senin hiç bir şey bilmeden konuştuğun kesin

edit:tartısma cıkmasın mesaj silinebilir.

ChAoS
22.Temmuz.2007, 22:07
İşte size Carlton Cole Sprinti. Oyuncuyu Nobreye benzetenlere cevap.

Nobre böyle sprint atabilirmi?

http://www.youtube.com/watch?v=XlmsM234PkM

Bu videoyu bi daha izle istersen daha fazla koyabilirim siteye istek üzerine.

fenerbahce_1907
22.Temmuz.2007, 22:09
İşte size Carlton Cole Sprinti. Oyuncuyu Nobreye benzetenlere cevap.

Nobre böyle sprint atabilirmi?

http://www.youtube.com/watch?v=XlmsM234PkM

Bu videoyu bi daha izle istersen daha fazla koyabilirim siteye istek üzerine.

Bu adam hava toplarındada üstün Nobre e benzeyen özelikleri var onu anlatmaya caısıyorum 2 saattir.

Varonil
24.Temmuz.2007, 09:34
Cole hayırlı olsun BJK'ye

Ilhan
24.Temmuz.2007, 09:35
http://estaticos02.cache.el-mundo.net/elmundodeporte/imagenes/2006/12/03/1165172265_0.jpg

Ben bu Ruben ile alakalı biraz bilgi topladım. 25 yaşında, 1.87 boyunda. Büyük ihtimalle hava toplarında etkili bir stoper. Kanatlardan gelen yüksek topları karşılamada etkili olabilecek bir oyuncu. Oyuncunun profiline, oynadığı pozisyona ve piyasa değerine buradan (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/7519/ruben/profil.html) bakabilirsiniz. Oyuncunun piyasa değeri 2.2 milyon avro ve bu değer bizim defans oyuncularımızdan çok değil. Açıkçası bu beni endişelendiriyor.

Ruben'in ilginç bir kariyeri var. Real Madrid altyapısından yetişmiş bir oyuncu. 2002 yılında A takıma yükselmiş. Sonrasında önce Borussia Mönchengladbach'a; sonra da Albacete'ye kiralanmış. Oradan geldikten sonra da Racing Santander'e bonservisiyle verilmiş. Yani oyuncu Real alt yapısından çıkmasına rağmen burada tutunanamış. Ruben'in transfer hikayesini buradan (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/7519/ruben/transferdaten.html) öğrenebilirsiniz. Açıkçası kariyeri de pek parlak değil.

Geçtiğimiz sezon Racing'in as defansıymış. 30 maçta forma giyip toplam 2635 dakika oynamış. Hiç sonradan oyuna girmemiş, 3 kez oyundan çıkarılmış. Tam 10 sarı kart görmüş, hiç kırmızı kart görmemiş. Buradan çıkarıyoruz ki karşımızda sert bir oyuncu var. Ruben'in geçtiğimiz sezon istatistiklerini buradan (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/7519/ruben/leistungsdatenhistorie.html) öğrenebilirsiniz.

Ben açıkçası Ruben Gökhan Zan'dan iyi mi, kötü mü çıkaramadım. İyi veya kötü oynar da diyemiyorum. Tam bir kapalı kutu. Göreceğiz bakalım.

TürkuAz
26.Temmuz.2007, 16:21
Legrottaglie iyi transfer.İsmi daha önce pek duyulmamış diye hemen kötü damgasını vurmayın.İzlemeden saçma sapan yorumlar yapmayın..

Postiga'da uzak değil.Gerçekleşebilir..

BlackEagle19o3
26.Temmuz.2007, 16:26
fenerbahce
necatiyi almalı
su anda elınde bulunan forvetlerın hepsınden daha iyi necati
appiah necati takası gerceklesssin

Bi de üstüne Alexi de versinler istersen;;)

neondh
27.Temmuz.2007, 10:40
bana göre de yeşil takım ideal 11i oluşturacak gibime geliyor.burada ayhan ismi üzerinde tartışılabilir.ama onu da kalli gibi bir sistem adamı hem ofans hemde defansif yönleri olduğu için oynatacaktır herhalde.zaten kalli çıktığı tüm hazırlık maçlarında sahaya sürdüğü 11lerde şu mesajı vermedimi?TOPLU HÜCUM-TOPLU SAVUNMA

ayhaın yer,ne barış dusunulebilir
yeni forvet de ümit ni yerine kadroda olacak
digrelerı degısmeyecek
haa iyi bi kanat oyuncusu gelırse
arda yı keser bence
cift onliberolu oynayacak gorunen o
ve dogru da yapıo

neondh
27.Temmuz.2007, 10:42
2 gün önce Appiah kötü oyuncu,Dünya Kupasinda iyi oynamadi,5 milyon € ancak eder diyen sen degilmiydin?

appiah kotu oyuncu demedım
sizin abarttıgınız kadar iyiy degil ve pahalı diil dedim
degeri de 5 mılyon dur bana gore
iyi bi necatiyle aynı degerde
kafa kafaya takas uygun

goosfraba
27.Temmuz.2007, 10:47
appiah kotu oyuncu demedım
sizin abarttıgınız kadar iyiy degil ve pahalı diil dedim
degeri de 5 mılyon dur bana gore
iyi bi necatiyle aynı degerde
kafa kafaya takas uygun

Appiah ile Necati'nin takasının neresi uygun, bi kere 2 büyük takımın arasında gerçekleşecek üstelik biri Türk birisi yabancı, şuan bile ülkemizde yabancı oyuncuların değeri o kadar yüksek ki senin bu dediğine ihtimal bile veremiyorum!

Fenerbahçe Appiah'ı GS'e verecekte bizde Necati'yi alacaz, işe bak.Ben senin futbol anlayışından şüphe duyuyorum..

Atakan38
27.Temmuz.2007, 10:48
ümitin yerınemı yoksa umıtın yanınamı

ümit'i kesmez takımdan ( bu arada pazar gunku hazırLık macı sıfresız dimi haLa )