PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

neondh
26.Temmuz.2006, 17:53
:)
appiah ne yaptı anlamıorum
mondragonun onunu defans kapatmıstı appiah vurdu gol oldu:)
bunun ıcın appiah ın cok ii oldugu dusunuluo galiba
daha once ızledınız mı appiah ı
italya liginde sıradan bir onliberoydu işte
appiaha yıldız diosanız
ben size italya liginde oynayan her adamı yıldız die cıkartablıırım
al mesela palermo nun kaptanıydı şimdi sampdoria ya gitti diye hatırlıorum
Eugenio Corini (javascript:showOyuncuDetay(7865,'2006/2007')) o zaman bu da yıldız
sonra
obodo vardı o zaman o da yıldız
o da 15 mılyon
federico guinti oynadı besiktas da
bu bakıs acısıyla
guinti de cok cok cok daha buyuk yıldız
oyunu iki yonlu oynayabılen bir orta saha oyuncusuydu
onun degeri neydi hatırlıo musunuz
15 mılyon diildi dimi:)
besıktasa geldıgınde yaslıydı yorumları yapılacak simdi
yaslı olmadıgı zaman da 15 etmıodu zaten bunu da belirteyım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Necati kim Appiah kim böyle bir kıyaslama cok sacma.Dediğin gibi herseyi olumlu görüyoruz bzim düşüncemiz seni pek alakadar etmez.Türk futbolu kalkınmaz demişsin senin gibi düşünenler yüzündn kalkınmaz Türk futbolu.Bu kıyaslamayı fanatik duygular içindemi yaptın yoksa gercekten kendi düşüncenmi blemiyorum.Kendi düşüncense senin futbol bilginin koca bir SIFIR oldugunu düşünüyorum.Eminim burdaki çoğu kişide öyle düşünüyordur.

gerekli acıklama asagıda yapıldı
futbol bilgim konusunda hiç tartısmam
istedıgını dusunebilirsin
hiç de fanatik duygular icinde yorum yapmıorum ben
sen benım yaptıgım her yorumu boyle algılayıp bana karsılık olarak fanatik duygular ıcınde yorum yapıosun
gercekci dusunmek gerekıo bence

fenerbahce_1907
26.Temmuz.2006, 17:58
Tamam artık konusmucam senle Appiah 5 milyon euro etmez 1 milyon en fazla.Hatta Appi-Necati takası da değil.Appi-Cihan takası daha da mantıklı olur.Senin düşüncelerinden ben bunu cıkarıyorum.

neondh
26.Temmuz.2006, 18:01
Tamam artık konusmucam senle Appiah 5 milyon euro etmez 1 milyon en fazla.Hatta Appi-Necati takası da değil.Appi-Cihan takası daha da mantıklı olur.Senin düşüncelerinden ben bunu cıkarıyorum.

ben öle bişe solemedım
istadıgını cıkarmak da ozgursun

Sekopej
26.Temmuz.2006, 18:02
Appiah-Necati kıyaslamasına son verelim. Böyle bir takasın gerçekleşme ihtimali milyonda birken üzerince tartışmak ne kadar doğru sizce?

Hiçbir oyuncu Fenerbahçe'den büyük değildir. Appiah için Fenerbahçe'nin istediği para verilirse satılır. Aksi halde Appiah ben anlaştım dese bile bu transfer gerçekleşmez...

fenerbahce_1907
26.Temmuz.2006, 18:03
ben öle bişe solemedım
istadıgını cıkarmak da ozgursun

Sen öyle bişi söledin demedim ztn.Neyse tartısma uzamasın sen Necati-Appi eşit gör bende Appi'yi daha iyi örüyüm zaten bi sonuc alnımaz bu tartısmadan

Wesley Sneijder
26.Temmuz.2006, 18:11
Necati-Appiah mı? Kıyaslamak bile hata. :D Bir kere bölgeleri farklı. Appiah'ta olan özellikler Necati'de yok, Necati'de olan özellikler Appiah'ta var. :zuhaha :D Necati lig 3.sü takımda kadro dışı bırakılıyor, Appiah şampiyon takımda yıldız sıfatını taşıyor. (::)

neondh
26.Temmuz.2006, 18:20
Necati-Appiah mı? Kıyaslamak bile hata. :D Bir kere bölgeleri farklı. Appiah'ta olan özellikler Necati'de yok, Necati'de olan özellikler Appiah'ta var. :zuhaha :D Necati lig 3.sü takımda kadro dışı bırakılıyor, Appiah şampiyon takımda yıldız sıfatını taşıyor. (::)

haha :):)
birisi ligin 3.nun uyncusu dieri sampıyonunun hee
ee peki oncekı senı necati sampiyonun oyuncusuydu o zaman nolcak:)
nese
bu yorumu yaşına baglıorum kardeşim:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

neondh adlı arkadaş, insanları tahrik ediyorsun. Bu sözlü uyarım ve 3.südür. Aynı şekilde devam edersen. Okur grubuna almak zorunda kalacaz seni. Ayrıca türkçeyi daha düzgün kullanamaya çağırıyorum. Burada cümelelerini alt alta yazarak birşey yazanamassın.

İşte arkadaşlar tartışmak için yer arıyor. Api- Necati tartışma tamamen gereksiz. Kulvarlar farklı, dil farklı, uyruk farklı...

ben goruslerımı soledım sadece
tartısmıorum daha fazla zaten kımseyı de tahrık etmıorum hemen tahrık olmak ısteyenler oluo o kadar neyse
kapanadı konu tskrler

avenged
26.Temmuz.2006, 18:25
necati çok yeteneksiz bir futbolcu anca gs'da oynar:D
appiah biraz söndü son zamanlarda ilk geldiğinde muhteşem oynuyodu (formasını bile almıştım) ayağının dışıyla inanılmaz goller attı orta sahayı kontrol etti

Sekopej
26.Temmuz.2006, 18:25
Arkadaşlar biz buraya yönetici olarak seçildiysek yapmamız, yerine getirmemiz gereken sorumluklarımız var. Yukarıda yazdım artık bu kıyaslama yapılmayacak diye ama bizi takan yok sanırım.

İyi niyetimden yazdıklarımıza uymayanlara uyarı vermiyordum ama artık yeter. Söyleyin, bizi, uyarılarımızı dünlemeyecekseniz bırakalım bu görevi. Fazla uyarı veren bir yönetici değildim ama artık iş değişti, sonradan "bu yazdığıma da uyarı verilir mi" demeyin. Yazdıklarımızla durmuyorsanız uyarılar durdurur.

anil luque
26.Temmuz.2006, 18:31
yönetimin yapacağı belli.. bu zamana kadar oyaladılar yok geldi yok geliyor diye ama ne oldu 0'a 0 elde var 0.. geçen sene oldugu gibi baki ayarında lig A'da bile oynayamayacak bir oyuncu getirecekler tüm taraftarlara saç baş yolduracaklar..

Varonil
26.Temmuz.2006, 19:16
Schalke 04 Hakkında FIFA’ya Başvurduk
27 Temmuz 2007 Cuma

Kulübümüz ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncumuz Stephen Appiah'ı menajerleri aracılığı ile ayartmaya çalıştıkları gerekçesiyle Fenerbahçe Spor Kulübü Schalke 04 kulübünün bu tavrı ile ilgili FIFA'ya başvuruda bulunmuştur. Yazıda söz konusu oyuncunun kulübümüz ile sözleşmesi bulunduğundan Schalke 04 yönetiminin futbolcu ya da menajeri değil kulübümüz ile temasa geçmesi gerektiği hatırlatılmış ve bu kurala uymadıklarına dikkat çekilerek futbolcunun menajeri ve Schalke 04'ün oyuncu ayartan kulüp durumuna düştükleri bu sebeple de haklarında gereken işlemlerin yapılması talep edilmiştir.

Kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

Emurafu
26.Temmuz.2006, 19:20
ümitin yerınemı yoksa umıtın yanınamı

ümit'i kesmez takımdan ( bu arada pazar gunku hazırLık macı sıfresız dimi haLa )Sifreli mi tam bilmiyoruz

Ümit karanda yedek olabilir................

agoecmen
26.Temmuz.2006, 19:24
d smartin sitesinde gs maci var. yani sifreli herlade
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
her yil yeni bi icat cikariyolar yaa. once superligi lig tv aldi. sonra turkiye kupasini aldi. simdide izleyebilecegimiz diger maclari dsmart aldi. bu ulkede para vermeden mac izleyemiyecezmi yaa

starfreedom
26.Temmuz.2006, 19:24
Hahaha nedense hiç ama hiç şaşırmadım. Zaten bekliyordum.

Helguera
Makelele
C.Cole
Ruben Gonzales
Postiga
Santa Cruz
LuaLua
Kuffour
C. Delgado
Navarro
Renato
Vassel
Boumsong
Kroldrup

Bu listeye şimdi Nicola Legrottaglie eklendi!

Ne güzel!

fenerbahce_1907
26.Temmuz.2006, 19:25
En iyisini yapmısız.Ceza alsınlarda akılları baslarına gelsin.

REsist JuvE11
26.Temmuz.2006, 19:27
Ayhan kallinin sistemine cok uyuyor kalli kosan ve savasanlari sever ayhanda hepsi var

ayhan bu takımda biraz zor oynar..

goosfraba
26.Temmuz.2006, 19:28
ayhan bu takımda biraz zor oynar..

Bence çok rahat oynar Ayhan..

REsist JuvE11
26.Temmuz.2006, 19:31
Bence çok rahat oynar Ayhan..

lig başlasın hep beraber görecez

ivan
26.Temmuz.2006, 19:33
her yil yeni bi icat cikariyolar yaa. once superligi lig tv aldi. sonra turkiye kupasini aldi. simdide izleyebilecegimiz diger maclari dsmart aldi. bu ulkede para vermeden mac izleyemiyecezmi yaa

Aynen katılıorm sana önceden Türkiye kupası vardı Ligtv aldı hadi o normaldir dedik hazırlık maçlarınıdaa D-Smart aldı bu kadar saçma bişey olabilirmi yaa.....

Ayhan GSnin şampiyon olduğu sene çok iyi oynuodu bu sene kesik yer gibi gelio ortasaha çok güçlendi GSde

Emurafu
26.Temmuz.2006, 19:33
Ezbere konusmayın Ayhan nasıl zor oynar bu takımda kallinin yapısını biliyormusunuz??...Ayhan kallinin istedigi adam koşan savasan ve görev adamı ayhanın ilk 18 de yeri garanti her iddiasına varım.. ayhanı sevmıyorsunmuz diye zor mu oluyor ayhan büyük ihitmal barısla cekişir.............. evet tek önliberoda ayhan ilk on birde oynayamaz cünkü linderoth oynar ama çift olnuca oynar ........Mehmet topal kıralık gider belki.....

Son kurban Emre Aşık

Kadroda kulüp tarihinin belki de en büyük operasyonunu gerçekleştiren G.Saray'da son olarak Emre Aşık'ın bileti kesildi. Sezon sonunda Mondragon, İnamoto, Ergün ve Tolga'yı göndererek radikal kararlar alan Sarı-Kırmızılılar, Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp'ın takımın başına gelmesinin ardından Necati Ateş Hasan Kabze, Orhan Ak ve Cihan Haspolatlı'yı da gözden çıkarmıştı.

Cim Bom'da operasyondan nasibini alan son isim ise Emre Aşık oldu. Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, tecrübeli futbolcuyla yaptığı görüşmede, kendisine hizmetlerinden ötürü teşekkür ettikten sonra kulüp bulmasını, yönetim olarak bonservisi konusunda her türlü kolaylığı göstereceklerini söyledi. Sezgin, gönderilmesi daha önceden belli olan Mehmet Güven'e de kararı tebliğ etti. Ancak Teknik Direktör Feldkamp'ın Mehmet'in bonservisiyle birlikte satılmasını değil, kiralık olarak başka bir takıma verilmesini istediği belirtildi. Öte yandan Kalli, transferle ilgili olarak “Eğer alacaksak bu yerli bir futbolcu olmalı. İyi düşünmemiz gerekiyor. Yoktan varedemeyiz. Önümüzdeki dönemde 3-4 arkadaşla daha yolları ayırabiliriz. Şu an herhangi bir gelişme yok'' diye konuştu. Alman çalıştırıcı, bir soru üzerine, “UEFA Kupası maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamaktansa FB Şükrü Saracoğlu veya BJK İnönü statlarını tercih edebiliriz'' dedi.

Kaynak: Akşam

Bne emrenin gitmesini istemiyorum adam yedek hatta kadroya giremedigi zamanlar oldu ama hiç sesini cıkarmadı az da bir para alıyor hem türk hemde iyi defans........

Varonil
26.Temmuz.2006, 19:35
"Kimse buraya piknik yapmaya gelmedi"
27 Temmuz 2007 Cuma

Yeni kaptanımız Alex de Souza "Herkes Fenerbahçe'nin başarısı için çalışacak. Türkler ve diğer oyuncularla Brezilyalılar birbirlerine her türlü katkıda bulunacak. Bütün bu dengeleri ben kuracağım" dedi.
Akşam antrenmanında Zico tarafından yapılan mini toplantı ile kaptanlığı açıklanan Brezilyalı oyuncumuz daha önce de Palmeiras, Cruzeiro ve Brezilya Milli Takımı'nda da kaptanlık görevlerinde bulunduğunu ifade ederek "Önümüzde zor bir sezon var. Fenerbahçe her yıl başarılarına ve kadrosuna ilaveler yaptıkça hedeflerimiz hem büyüyor, hem de zorlaşıyor. Ama benim gördüğüm kadarıyla bu sezon mücadele edecek olan takımda, yeni gelen oyuncular ve onların Fenerbahçe'ye entegrasyonları anlamında herhangi bir problem yaşanmayacağını düşünüyorum. Fenerbahçe'yi yakından takip edenler, takımın Brezilya ağırlıklı teknik kadro ve oyunculardan oluştuğunu düşünerek çeşitli yorumlar yapabilirler. Ancak hiç kimse unutmasın ki bu oyuncular Fenerbahçe'ye piknik yapmaya gelmedi. Hepsi burada bulundukları takımın başarısı için varlar. İşte benim görevim de bu başarı yolunda oluşacak problemleri süratle çözmek olacak. Türk ve diğer ülkelerin oyuncuları ile Brezilyalı oyuncular, burada bulundukları süre içersinde birbirlerine her türlü katkıda bulunacak. Herkes birbirinden birşeyler ögrenecek" dedi.
Kendisinin, teknik kadro ve Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi arasında köprü olacağını da ifade eden Alex de Souza "Yeni bir dönem başlıyor. Burada bulunduğum süre içersinde teknik kadro ve Fenerbahçe yönetimi ile profesyonel oyuncular arasında önemli herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Bundan sonra da yaşanacağını tahmin etmiyorum. Diyalogla çözülmeyecek hiç bir problemimiz olmayacak. Ben, arada köprü olacağım" dedi.

ivan
26.Temmuz.2006, 19:35
Beşiktaşlı arkadaşlar Celal KOLOT gibi bir adam olduğu sürece yönetimde birşey olmaz Tiganada söyledi Kolot Sinan enginle iş yapıo die sinan engin şu anda yok ama takımda etkisi çok büyük...Gülnaz Arselin açıklamalarınıda okursanız daha çok kızacaksınız sayın KOLOTa

ivan
26.Temmuz.2006, 19:37
Appiah ben gitmeyi düşünmüyorum dedikçe sürekli haber yapıolar anlamıorm Müllerin ağzından açıklama bile yazdılar yaa pes artık

Alex kaptan olduğu iyi oldu Takım üzerinde etkisi büyük

Aşk-ı Şehir
26.Temmuz.2006, 19:42
Ayhan'ın ilk11'de olacağını düşünmüyorum ama ilk 18'de olacağını düşünüyorum;;) Çünkü Ayhan savaşan,top kazanan,pas yapan bi futbolcu ;;)

Emurafu
26.Temmuz.2006, 19:44
Ayhan'ın ilk11'de olacağını düşünmüyorum ama ilk 18'de olacağını düşünüyorum;;) Çünkü Ayhan savaşan,top kazanan,pas yapan bi futbolcu ;;)
Tabiki bende senin gibi düsünüyorum ama zor oynar lafı yanliş bence......

neondh
26.Temmuz.2006, 19:46
c,ft onlibero da
linderoth kesın
yanında ya ayhan ya barış oynayacak
bence barış oynar
ayhan sonraki tercih olur
bu bolgedekı 3 futbolcu
linderoth ayhan barış ve bir oyuncu daha gerek yedek olmak ıcın
m.guven ve m.topal yeteresiz kalıcaklar
ben bu bolgeye de bbı transfer yapılabılır dıe dusuunuorum kanattan ziyade
isteriz kı emana olsun ama olmuyo tabi ki:)

anil luque
26.Temmuz.2006, 19:47
bence almanız meçhul olan bir forvet için appiah gibi bir oyuncu satılmaz..

Emurafu
26.Temmuz.2006, 19:48
c,ft onlibero da
linderoth kesın
yanında ya ayhan ya barış oynayacak
bence barış oynar
ayhan sonraki tercih olur
bu bolgedekı 3 futbolcu
linderoth ayhan barış ve bir oyuncu daha gerek yedek olmak ıcın
m.guven ve m.topal yeteresiz kalıcaklar
ben bu bolgeye de bbı transfer yapılabılır dıe dusuunuorum kanattan ziyade
isteriz kı emana olsun ama olmuyo tabi ki:)
İki mehmette bu takımdan büyük ihtimal kiralık gidebilir ayrıca barış sag acıkta oynayabilir sag bektede sabri olabilir....Bnece sag bek transferide yapılacak neyse ...........Yani barış illa ön libero oynamaz

REsist JuvE11
26.Temmuz.2006, 19:48
çoğunuz ayhan ilk 11 de değil de 18 de olur yazmıssınız..bu da ''ayhan zor oynar'' sözüyle eş değer..yanlış bir cümle değil.

Emurafu
26.Temmuz.2006, 19:50
İyiden kötüye dogru iniyorlar.............

neondh
26.Temmuz.2006, 19:51
GALATASARAY MİLAN
linderoth gattuso
barış(yada alınacak oyuncu) ambrosini
lincoln pirlo
arda seedorf

avrupa futbolu bu duzende oynanıo.klasık kanat oy8uncus yok artık
olay kaka da bitiıo
eger kaka karsılıgında bize de nilmar gelırse o zaman tam olcak:)

goosfraba
26.Temmuz.2006, 19:52
Ayhan iyi bir oyuncu, 18'de ki yeri garanti ama 11'de oynarken de zorlanmaz.Geçen sene yanında İnamoto oynuyordu, şimdi oynatılırsa yanında Linderoth olacak;;)

Emurafu
26.Temmuz.2006, 19:53
çoğunuz ayhan ilk 11 de değil de 18 de olur yazmıssınız..bu da ''ayhan zor oynar'' sözüyle eş değer..yanlış bir cümle değil.Kardes sende öyle bir zor oynar yazdinki.............Yinede zor oynamaz kalli çünkü zaman zaman takımı çift önlibero yapacak o zaman göbekte ayhan ve linderoth olacak barısda sag acıkta olacak bazen top kesmek için iceri girecek eger barış önliberoda oynarsa ayhan ozaman yedek kalır..............Cok ta zor degil ama işide kolay degil.....Neyse uzamasın

Emre gidicek deniliyoru onu konusalım..........Sahsen ben istemiyorum gitmesini hem türk hemde sorun cıkaran biri degil.......

neondh
bence barıs orta da oynayacak
sag tarafta oynaması daha sonrakı tercih olur

TR.CaPTaiN
Schalke'nin şikayet edilmesine sevindim.

Emurafu
26.Temmuz.2006, 19:58
bence barıs orta da oynayacak
sag tarafta oynaması daha sonrakı tercih olurKallı barısa sag acıkta oynatır zaman zaman göbege gelerek yardımcı ol der neyse emre konusunu konusalım

agoecmen
26.Temmuz.2006, 19:59
yanlis hatirlamiyosam emreyi hagi istemisti.

REsist JuvE11
26.Temmuz.2006, 20:00
Emre gidicek deniliyoru onu konusalım..........Sahsen ben istemiyorum gitmesini hem türk hemde sorun cıkaran biri degil.......

bencede gitmemeli..çok sadık ve galatasaray için herşeyini vermeye hazır..yüreğiyle oynuyo

agoecmen
26.Temmuz.2006, 20:01
bugun 27 temmuz yani uefaya liste verilecek, ama ortada daha transfer yok.

neondh
26.Temmuz.2006, 20:01
Kallı barısa sag acıkta oynatır zaman zaman göbege gelerek yardımcı ol der neyse emre konusunu konusalım

ben GALATASARAY ın sag acıklı sol acıklı bi sistemle oynayacagını zannetmıorum
bol orta saha olcak saglam olcak
bekler kanatlardan cıkcak
bekler de
sabri ve volkan olcak
kanatlardan ıkısı gelcek
cıft onlıberolu saglam orta saha sayesınde de
onlar cıktıgı zaman
lınderoth ve barıs acıkları kapatcak
kesınlıkle bole oynancak bence
bu sıstem buyuk takımların sıstemı ve basarıya ulastırıo
bunu yapcagına emınım
artık acık falan yok futbolda
bekler cıkıo kanata
ben ne madrid ne mılan ne barca ne liverpool takımlarında orta saha da acık oynayan adam goremıorum
kalli de bunu bılıo bence
4-2-3-1 olcak sistem

Emurafu
26.Temmuz.2006, 20:06
Bugün liste verileceginden eminmisin neyse verilse bile ilk turda cok zorlanmayız her halde sonraki turda oynar..........Belkide almıslardır futbolcuyu listedede ismi yazar bellimi olur

agoecmen
26.Temmuz.2006, 20:07
Santa Cruz'un Bayern Münih'ten ayrılıyor

http://img.sabah.com.tr/i2/sp.gif

Adı uzun süredir galatasaray ile gündemde yer alan Bayern Münih'in Paraguaylı golcü futbolcusu Roque Santa Cruz'un Alman takımdan gönderilmesi kesinlik kazandı. ..
Kadrosunda Luca Toni, Miroslav Klose ve Lukas Podolski gibi yıldız golcüleri barındıran Bayern Münih'in teknik direktörü Ottmar Hitzfeld'in Santa Cruz'u takımda düşünmediği, Paraguaylı yıldızın Münih ekibinde kalması halinde bile yedek bekleyeceği belirtildi.

Bayern Münih Kulübü Başkanı Karl Heinz Rummenigge, Santa Cruz'un bu hafta sonuna kadar takımdan ayrılmasını beklediklerini söyledi. Premiere televizyonuna açıklamalarda bulunan Rummenigge, ''Porto ve bazı İngiliz kulüpleri Santa Cruz ile ilgileniyor.

Bundan dolayı da takımda şu anda yer almıyor'' dedi. 25 yaşındaki golcü futbolcu, Copa America'da gösterdiği performansın ardından bir çok Avrupa takımının transfer listesine girmeyi başarmıştı. Galatasaray'ın da transfer etmek istediği öne sürülen Paraguaylı golcü için Blackburn Rovers, Manchester City ve Portekiz Ligi şampiyonu Porto'nun teklifte bulunduğu bildirildi.

AA

starfreedom
26.Temmuz.2006, 20:07
GALATASARAY MİLAN
linderoth gattuso
barış(yada alınacak oyuncu) ambrosini
lincoln pirlo
arda seedorf

avrupa futbolu bu duzende oynanıo.klasık kanat oy8uncus yok artık
olay kaka da bitiıo
eger kaka karsılıgında bize de nilmar gelırse o zaman tam olcak:)

Linderoth ile Gattuso'yu kıyaslayabildiğine inanamıyorum.
Ayrıca Gattuso Milan'da MC Pirlo DMC oynuyor. yani;

Linderoth - Pirlo
Barış - Gattuso
Lincoln - Kaka
Arda - Seedrof şeklinde olmalıydı.

Ayrıca Nilmar ile Kaka'nın mevkiileri tamamen farklıyken nasıl kıyaslayabiliyorsun anlamıyorum.

Klasik kanat oyuncusu devri bitti demişsin ama

Barcelona'da Messi-Ronaldinho ikilisi
Manchester'da C.Ronaldo- Nani(Giggs)
Chelsea'de Malouda - Joe Cole

agoecmen
26.Temmuz.2006, 20:08
Bugün liste verileceginden eminmisin neyse verilse bile ilk turda cok zorlanmayız her halde sonraki turda oynar..........Belkide almıslardır futbolcuyu listedede ismi yazar bellimi olur

27 temmuzu siz yaziyodunuz. ama belkide yanlis hatirliyorum tarihi. bu tarihten bi bilgisi olan varmi..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kalli ister biz yaparız
Ali Naci KÜÇÜK 27 Temmuz 2007 Galatasaray Başkan Vekili, "Kalli hakedene hakkını verir. Karşısındaki futbolcunun ismi ne olursa olsun, isterse en büyük futbolcu olsun gözünün yaşına bakmaz. Biz de onun verdiği her kararı onaylarız" dedi.

Kimse merak etmesin

Hasan Kabze ve Necati’nin gönderilmesiyle doğan forvet açığını en kısa sürede çözeceklerini belirten Polat, "Kimse merak etmesin. Türkiye’de birçok futbolcunun bizimle adı anılıyor.Ama artık G.Saray’a gelecek golcünün ismi olması lazım. Kendini Avrupa’da kanıtlamış, çok iyi bir santrfor G.Saray’a yakışır. Çünkü takım çok gençleşti. Sabri, Bouzid, Servet, Arda, Volkan, Mehmet, Serkan, Barış, Orkun bunlar hep genç futbolcular. Galatasaray’da bu yıl ciddi bir revizyon adımı atıldı. Bundan ben de keyif aldım" yorumu yaptı.

Emurafu
26.Temmuz.2006, 20:11
Arkadaslar bazı yerlerden duyum aldım sakın dalga gecmeyin Lincoln ü gölgede bırakacak cinsde hatta Avrupada kendini kanıtlamıs bir forveti yönetim 2 gün içinde acıklıcakmış..Banka işleri kalmış sadece.bende sizin gibi bekliyorum..........

Starfreedom ;kardes arkadas mılanın kadrosuna göre oyuncuları yazdı Tabiki gattuso abartmaya gerek yok tartısma cıkmasın

starfreedom
26.Temmuz.2006, 20:14
Fenerbahçe Schalke'i şikayet etmiş o zaman Galatasaray'ın, Kayserispor'un da, Antalyaspor'un da Fenerbahçe'yi şikayet etmesi gerek.

Ümit Karan'da sözleşmeli futbolcu
Necati Ateş'de sözleşmeli futbolcu
Mehmet Topuz'da sözleşmeli futbolcu
Ali Bilgin'de sözleşmeli futbolcuydu. Ama Fenerbahçe bu futbolcuların hepsiyle görüştü!! Bu ne oluyor peki?

Son olarak bu konuyla ilgili Sle7in'den bir diyalog koymak istiyorum buraya;
- alo fifa mı?
- evet, buyrun.
- schalke'yi şikayet edecektim.
- konu neydi?
- bunlar lincoln'ü galatasaray'a verdiler ama kuranyi'yi bize vermiyorlar.
- biz bakmıyoruz o konuya.
- ama ayıp denen birşey var di mi?
- var tabi muhakkak.
- o zaman şikayetimde ısrarlıyım. versinler bize kuranyi'yi.
- biz birşey yapamayız.
- tamam o zaman ben tayyip bey'i arayayım. hadi görüşürüz.
- ???????????????

starfreedom
26.Temmuz.2006, 20:16
Starfreedom ;kardes arkadas mılanın kadrosuna göre oyuncuları yazdı Tabiki gattuso abartmaya gerek yok tartısma cıkmasın

Evet öyleymişte artık ilk okuyuşumda nasıl bir mantıkla okuduysam yanlış anlamışım.:smismileyiw2:

neondh
26.Temmuz.2006, 20:22

Linderoth - Pirlo
Barış - Gattuso
Lincoln - Kaka

Ayrıca Nilmar ile Kaka'nın mevkiileri tamamen farklıyken nasıl kıyaslayabiliyorsun anlamıyorum.

birincisi ben oyuncuları kıyaslamadım sadece oynadıkları yer acısından ole bı karsılastırma yaptım kapasiteleri acısından diil
linderoth_pirlo mu
ya sen linderoth u pirlo kadar oyunu yonlendırebılen hucum gucu olan teknı bı oyuncu mu zannedıosun
ıkısı farklı bence
ben orta saha da dınamo olacagı ıcın lınderoth ve gattuso yu koydum
kaka-lincoln demıssın
sen ambrosınıyı kadrodan cıkarmıssın:)
mılan da kaka orta saha da oynamaz ikinic forvet oynar bi nevi ss oynar
lincoln ss diil
kakayla zaten aynı yerde oynamıo karsılastıramazsın
orta saha prilo ambrosını seedorf ve gattuso dan olusur
bu manu macının dızılısıdır yada madrıd macının dızılısıdır onemlı macların dızılısıdır.
kakayı gidip orta sahaaya mı koyuosun
ee tabi cagliarıyle oynarken koyablırsın:)
ben bu maclardan bahsetmıorum
sakaryasporla oynarsak bızde ıkı forvet oynaırz
kaka 2.forvet ve ss ooynar
orta saha da oynamaz
ambrosınıyı de eklemenı rica edıcem

e tabı sen ambrosınıyı de cıkarırsan ordan bu sefer gidip linderoth-pirlo yazman cok dogal olacaktır yada lıncoln-kaka yazaman dogal olur
ayrıca 4-2-3-1 de
nilmar kakanın yaptıgnı yapabılır gayet
nılmarı ızledıysen bunu bılıosundur
ama izlemeyıp sadece fm ye gore yorum yapıosan blmıosdurn ki
yorumlarında fm yorumları yaptıgın acıga cıkıo
once oyuncuları ızlemek gerekır
fm de kı hersey dogru degil bunu bılmenı ısterım
barca chelasa bunlarda saydıgın oyuncular klasık kanakt oyuncusu mu:)
messi ve ronaldınho kanat oyuncusu yani:)
yada malouda ve joe cole
herneyse
zaten sen bunları soledıkten snra
bu konuyla ilgili tartısmamıza gerek yok
messiye ronaldınhoya klasık kanat oyuncusu dersen hiç tartısmam
konu kapansın
cevap yazmıcam
lutfen sen de yazmz bana cevap yazma hakkı dogmasın
fm ye devam edeblırsın

ivan
26.Temmuz.2006, 20:23
Fenerbahçe Schalke'i şikayet etmiş o zaman Galatasaray'ın, Kayserispor'un da, Antalyaspor'un da Fenerbahçe'yi şikayet etmesi gerek.

Ali Bilgin'de sözleşmeli futbolcuydu. Ama Fenerbahçe bu futbolcuların hepsiyle görüştü!! Bu ne oluyor peki?

- alo fifa mı?
- evet, buyrun.
- konu neydi?
- var tabi muhakkak.
- biz birşey yapamayız.
- ???????????????

Yazdığn kelimeler ve diyalog son derece düşük ve saçma

Kayserispora teklif yaptı Fenerbahçe Gökhan Ünal ve Mehmet Topuza değil

Ümit karan kendisi ayrılmak istedi takımdan ve Fenerbahçe ye önerilmiş

Necati Ateşi Kulup gözden çıkardı kimlee görüştüğünee kimse karışamaz vee şikayet edemez

Ali bilginlee görüşüp anlaşıldı Antalyaspora ne kadar isteniosa verildi

Sanırım yeterincee cvp almşsndır

Ayrıca Fenerbahçe yönetimi Erdoğanla işini halletseydi Seyrantepeyi galatasaraya verdirip stadıda TOKİye yaptırtmazdı saçmalamışsın diyecek birşey yok

fenerbahce_1907
26.Temmuz.2006, 20:25
Necatiyle görüştüğümüzü nerden biliyorsun.
Ümit Karan'la görüştük aklınımı celdik menajerin yaptıgı iş o.
Mehmet Topuz'la Kayserispor ile görüştük.Sizin gibi Gökhan'ı ayartmadık.
Ali Bilgin'legizli görüstügümüzde nerden biliyorsun Antalyaspor ile anlaştık sonra Ali bilginle görüstük.

Ayrıca son yazdıgın yazıda hiç hos değil siz Kuranyi'yi istemediniz sanki ilk isteyende sizdiniz hatırlatırım ayrıca federasyon önümüzü kesmesi Lincoln gibi 10 tane oyuncu alırız biz.

Emurafu
26.Temmuz.2006, 20:27
Neondh kardes mesajını edıtlermısın

Cünkü bak arkadas yukarda yazdı yanlış okumusum dıye uzamaasın

starfreedom
Yazdığn kelimeler ve diyalog son derece düşük ve saçma

Kayserispora teklif yaptı Fenerbahçe Gökhan Ünal ve Mehmet Topuza değil

Ümit karan kendisi ayrılmak istedi takımdan ve Fenerbahçe ye önerilmiş

Necati Ateşi Kulup gözden çıkardı kimlee görüştüğünee kimse karışamaz vee şikayet edemez

Ali bilginlee görüşüp anlaşıldı Antalyaspora ne kadar isteniosa verildi

Sanırım yeterincee cvp almşsndır

Allah allah! Kayserispor'a teklif yapıldıysa neden Kayserispor Başkanı "FİFA'ya gideceğiz" dedi? Çok merak ediyorum! Neden her fırsatta "oyuncularımızı rahat bırakın" dedi? Ümit Karan menajerler tarafından önerilmiş, kulüp tarafından değil! Arasında ki farkı anlayabiliyormusun? Ali Bilgin'in aklını çelip sözleşmesini tek taraflı fesh ettiren Fenerbahçe değilmiydi? Necati Ateş istediği kadar transfer listesine konulsada ilk başta kulüp ile görüşmek lazım. Eğer öyle olmasaydı herkes direkt olarak Santa Cruz ile görüşürdü Bayern ile değil.

Ayrıca biraz Türkçeyi düzgün kullanırsan daha rahat anlayacaz.

Oghuse

- alo fifa mı?
- evet, buyrun.
- konu neydi?
- var tabi muhakkak.
- biz birşey yapamayız.
- ???????????????

Bende Galatasaraylı olmama rağmen bu laflardan rahatsızlık duydum.
Ümit Karan'da teklifi Fenerbahçe yapmadı Ümit Karan'ın menajeri önerdi.Necati Ateş'te de herhangi bir transfer haberi çıkmadı.

neondh
Neondh kardes mesajını edıtlermısın

Cünkü bak arkadas yukarda yazdı yanlış okumusum dıye uzamaasın

yok zaten yazdıgım gibi
cevap yazmayacagım

ivan
26.Temmuz.2006, 20:28
birincisi ben oyuncuları kıyaslamadım sadece oynadıkları yer acısından ole bı karsılastırma yaptım kapasiteleri acısından diil
linderoth_pirlo mu
ya sen linderoth u pirlo kadar oyunu yonlendırebılen hucum gucu olan teknı bı oyuncu mu zannedıosun
ıkısı farklı bence
ben orta saha da dınamo olacagı ıcın lınderoth ve gattuso yu koydum
kaka-lincoln demıssın
sen ambrosınıyı kadrodan cıkarmıssın:)
mılan da kaka orta saha da oynamaz ikinic forvet oynar bi nevi ss oynar
lincoln ss diil
kakayla zaten aynı yerde oynamıo karsılastıramazsın
orta saha prilo ambrosını seedorf ve gattuso dan olusur
bu manu macının dızılısıdır yada madrıd macının dızılısıdır onemlı macların dızılısıdır.
kakayı gidip orta sahaaya mı koyuosun
ee tabi cagliarıyle oynarken koyablırsın:)
ben bu maclardan bahsetmıorum
sakaryasporla oynarsak bızde ıkı forvet oynaırz
kaka 2.forvet ve ss ooynar
orta saha da oynamaz
ambrosınıyı de eklemenı rica edıcem

e tabı sen ambrosınıyı de cıkarırsan ordan bu sefer gidip linderoth-pirlo yazman cok dogal olacaktır yada lıncoln-kaka yazaman dogal olur
ayrıca 4-2-3-1 de
nilmar kakanın yaptıgnı yapabılır gayet
nılmarı ızledıysen bunu bılıosundur
ama izlemeyıp sadece fm ye gore yorum yapıosan blmıosdurn ki
yorumlarında fm yorumları yaptıgın acıga cıkıo
once oyuncuları ızlemek gerekır
fm de kı hersey dogru degil bunu bılmenı ısterım
barca chelasa bunlarda saydıgın oyuncular klasık kanakt oyuncusu mu:)
messi ve ronaldınho kanat oyuncusu yani:)
yada malouda ve joe cole
herneyse
zaten sen bunları soledıkten snra
bu konuyla ilgili tartısmamıza gerek yok
messiye ronaldınhoya klasık kanat oyuncusu dersen hiç tartısmam
konu kapansın
cevap yazmıcam
lutfen sen de yazmz bana cevap yazma hakkı dogmasın
fm ye devam edeblırsın

şu mesajlarını hepsini biyere yazarmısın hem görüntüyü bozuo hemdee okuması çok zor :icon_mad:

Emurafu
26.Temmuz.2006, 20:29
Yabancı transferi konusuna da açıklık getiren Polat, “Yabancı konusu herkesin düşündüğü kadar kolay gerçekleşmiyor. Bizim amacımız, Galatasaray’da direkt oynayabilecek, takıma katkısı olacak, kalitesi ve ismiyle camiamıza yakışan birini almak. Çalışmalarımız sürüyor. Belki şu anda bile bu golcüyü almış olabiliriz. Teknik heyet tarafından kadro dışı bırakılan oyuncular, istedikleri kulübe gidebilirler. Bizim hiçbir takımla problemimiz yok. Yeter ki, ekonomik isteklerimizi yerine getirsinler” ifadesini kullandı.

Bu sözler size neyi hatırlatıyor lincoln de de demişti hatta samsunsa demişdi ertesi gün falan acıklanmıştı.......

Varonil
26.Temmuz.2006, 20:30
Ali Bilgin'de sözleşmeli futbolcuydu. Ama Fenerbahçe bu futbolcuların hepsiyle görüştü!!

Ali Bilgin Antalya'nın sözleşmeli oyuncusuydu demek.Şunu unutuyorsun sanırım.Fenerbahçe Ali Bilgin konusunda oyuncunun kendisi ile görüşmedi,ilk olarak Antalya'da oynanan Antalyaspor-Fenerbahçe lig maçında Nihat Özdemir Sedat Peker'e "Ali Bilgin'i satmak gibi bir düşünceniz var mı?" diye sormuş Sedat Peker'de sezon sonu gelin görüşelim demiştir;;)

Yazarken yazdıklarına bir daha dikkat et

Cyzio
26.Temmuz.2006, 20:31
Siz iyice uçmuşsunuz ya.Gattsusolara Kakalara benzetiyorsunuz oyuncularınızı.Yorumsuz..

fenerbahce_1907
26.Temmuz.2006, 20:32
Allah allah! Kayserispor'a teklif yapıldıysa neden Kayserispor Başkanı "FİFA'ya gideceğiz" dedi? Çok merak ediyorum! Neden her fırsatta "oyuncularımızı rahat bırakın" dedi? Ümit Karan menajerler tarafından önerilmiş, kulüp tarafından değil! Arasında ki farkı anlayabiliyormusun? Ali Bilgin'in aklını çelip sözleşmesini tek taraflı fesh ettiren Fenerbahçe değilmiydi? Necati Ateş istediği kadar transfer listesine konulsada ilk başta kulüp ile görüşmek lazım. Eğer öyle olmasaydı herkes direkt olarak Santa Cruz ile görüşürdü Bayern ile değil.

Kayserispor'dan Gökhan'ın aklını celen takım Galatasaray'dır bunu aklına sok öncelikle.Yani o ilk cümlen sizin düşünmeniz gereken bir şey

Ümit Karan önerilmiş Fenerbahce'de bunun üstüne Gs ile iletişime gecmiştir.

Ali Bilgin aklının celinmesi diye bir şey yok zaten sezon ortasında anlaşmıstık nerdeyse iş resmiyete kalmıstı sadece.Ayrıca sözleşmsi fesh ettirilmedi bonservis bedeli ödendi Ali için.

Bir kez daha soruyorum Necati ile ilgilendiğimizi nerden biliyorsun yönetimdesin
sen.

Şahsen ben Santa Cruz la görüşürüm önce onu ikna ettikten sonra zaten alırsın adam satılıgada cıkmıs önemli olan oyuncuyu ikna etmek.(Bknz:Baptista sizi reddetti)

neondh
26.Temmuz.2006, 20:33
Siz iyice uçmuşsunuz ya.Gattsusolara Kakalara benzetiyorsunuz oyuncularınızı.Yorumsuz..

ya arkadasım
kapasıte acısından benzetmedım
sadece oynadıkları mevkı acısından benzettım
mesajı dogru dugzun okursan anlarsın

ivan
26.Temmuz.2006, 20:36

benim yazdıklarımı 8 yaşındaki çocuklar bile okur sen okuyamıosan ayrı tabi....

Gökhan Ünalın aklını bizmi çeliorz acaba Kayserispor maçından önce 2 oyuncuyla anlaştık die açıklama yapan bizmiyiz?

Ali Bilginin sözleşmesi feshedilmedi parasıyla alındı...Hiçbirşey bilmediğin burdan belli

Menajer gelip Ümit Karanı alın derse bu kulubun suçu değildir...buda 2. bilmediğin şey

Necatiylee görüştüğümüz nerden biliosn? Necatinin 24 saat yanındamsn?

Saçma saçma şeyler yazmadaa kavga çıkarmaya çalışma

fmsmyrna
26.Temmuz.2006, 20:44
Bırakın okur grubuna alınmış zaten Schalke'nin şikayet edilmesi çok iyi olmuş kendilerini çok büyük bir kulüp sanıyorlardı.Hamit ile lincoln'un boşluğuymuş eğer büyük kulüpsen gitmesine engel ol yada bonservis parasını ver oyuncunun aklını çelme.Alex kaptan oldu umarım hırslanır biraz.Appiah gitmedikçe yabancı transferi olmaz kanımca

aykut_gencfb
26.Temmuz.2006, 20:55
NECATİ ATEŞ AÇIKLAMASI!..
Fenerbahçe Kulübü, kulüp başkanı Aziz Yıldırım`ın, Galatasaray`ın kadro dışı bıraktığı oyunculardan Necati Ateş ile görüşmediğini açıkladı.

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, bugün bir gazetede Necati`nin başkan Aziz Yıldırım`ın evine giderek, kendisiyle görüştüğü şeklinde bir haberin yer aldığı belirtilerek, ``Başkanımız hiçbir şekilde Necati Ateş ile görüşmemiştir`` denildi.

Açıklamada, Necati`nin ve sarı-kırmızılı takımda kadro dışı kalan diğer oyuncuların Türk futbolunun önemli oyuncularından olduğu ifade edilerek, şu görüşlere yer verildi:

``Gerek Necati Ateş, gerekse Galatasaray Kulübü`nde kadro dışı kalan diğer futbolcular kariyerleri ile kendilerini ispatlamış ve Türk futbolunun önemli oyuncularıdır. Ne var ki transfer planımıza uygun yapılan çalışmalar sebebiyle takım kadromuzda sözkonusu oyuncuların mevkilerinde çok önemli futbolcular bulunmaktadır. Bu sebeple sözkonusu futbolcuların futbol kaliteleri ile her takımda oynayabilecek durumda olduklarını vurguluyor, ancak hiçbiri ile görüşmediğimizi ve transfer etmeyi düşünmediğimizi önemle belirtiyoruz.``

Kulüpten yapılan açıklamada ayrıca, sözkonusu haberde görüşmeyi daha önce Tümer`in Fenerbahçe`ye transferinde aracılık eden kişilerin ayarladığını iddia edildiği vurgulanarak, ``Tümer`in Fenerbahçe`ye transferi aracılar vasıtasıyla gerçekleşmemiştir. Fenerbahçe kurumsallaşmış bir kulüp olup, bunun gereği olarak da serbest statülü futbolcu olan Tümer Metin ve menajeri ile kulübümüz yetkilileri doğrudan görüşmüş ve anlaşmışlardır`` denildi.

ogcj_me
26.Temmuz.2006, 20:57
Necati gelsede ilk 11 oynayamaz

canavar20
26.Temmuz.2006, 21:09
Ne Necatisi :D

Punter
26.Temmuz.2006, 21:29

Linderoth - Pirlo
Barış - Gattuso
Lincoln - Kaka

Ronaldınho, messi, ronaldo, malouda eger klasık kanat oyuncusu ise bende 1.75 boyumla Hidayet Türkoğlundan rebound alırım :icon_neutral:

ThersoN
26.Temmuz.2006, 21:31
eskisi gibi klasik kanat muhabbeti kalmadı bence de ...

GeNç KaRTaL
26.Temmuz.2006, 21:34
Tamam arkadaşlar transferi bitirmiş bulunmaktayız.Böyle şey olmaz yaa.Bundan sonra transfer falan yapmasınlar istemiyorum.Bundan sonra sanki daha iyisini alabileceğiz.Artık YETER.Ben böyle yönetimi...Sinirlerim allak bullak oldu yaa.Alın bakalım kimi alacaksanız...:mad::mad::mad::mad:

UA dragon
26.Temmuz.2006, 22:08
dünya futbolunda kanatlar azalıyor amc ve dmc ler artıyor(bölge isimlerini yanlış bilmiyorsam) klasik kanat kalmadı hatta kanat kalmadı. milanın kanat bölgesi boş mesela

Atakan38
26.Temmuz.2006, 22:10
uefa'ya lıste 4 agustosta verıLecek die bıLıorum ben

UA dragon
26.Temmuz.2006, 22:11

Linderoth - Pirlo
Barış - Gattuso
Lincoln - Kaka

pirlo-mc
gattuso-dmc oynar;;) ayrıca GS ile milan ın taktikleri farklı milan 4-3-2-1 GS4-1-2-1-2
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
şampiyonlar ligi için galiba bugün veriliyor UEFA kupası daha sonra

UA dragon
26.Temmuz.2006, 22:18
necati fener'e gitse kesin oynar deivid'i çok rahat keser.colin zaten o formayı asla giyemez niye geldi anlamadım

fm_monster
26.Temmuz.2006, 22:26
Murat Hacıoğlu takım bulamadı
Bir dönem oynadığı futbolla dikkatleri çeken ve Fenerbahçe'de de forma giyen, son olarak ise Ankaraspor'dan ayrılan Murat Hacıoğlu, kendisine transfer olacak takım bulamadı. Kısa bir süre öncesine kadar oynadığı futbolla adından sıkça söz ettiren Murat Hacıoğlu, ortada kaldı. Geçtiğimiz sezonu Ankaraspor'da geçiren ve sözleşmesi sona erdikten sonra başkent ekibinden ayrılan 28 yaşındaki golcü oyuncu, liglerin başlamasına 2 hafta kalmasına rağmen transfer olacak takım bulamadı. 2000-2001 sezonunda Şekerspor'da yarım sezonda attığı 11 golle dikkatleri çeken ve Bursaspor'a transfer olarak Süper Lig'de oynamaya başlayan Murat Hacıoğlu, en büyük patlamayı ise Diyarbakırspor forması giydiği dönemde yapmıştı. 2002 yılında transfer olduğu Diyarbakırspor'da 2 sezonda 22 gol atan Murat Hacıoğlu, Fenerbahçe'nin dikkatini çekmiş ve 2004-2005 sezonunda Sarı-lacivertli ekibe transfer olmuştu. Fenerbahçe'deki ilk sezonunda 31 maçta görev yapan Murat Hacıoğlu, burada Diyarbakırspor'daki performansını yakalayamayınca, bir sonraki sezonda Konyaspor'a kiralanmıştı. Konyaspor'da eski günlerine dönüş sinyalini veren Murat Hacıoğlu, 8 gol attığı 1 yıllık Konyaspor macerasının ardından Fenerbahçe'ye geri dönmüştü. Geçtiğimiz sezon başında Fenerbahçe formasıyla ligin ilk 4 maçında forma giyen ve 1 gol atan Murat Hacıoğlu, teknik direktör Zico'nun raporu doğrultusunda takımdan gönderilmişti.

Fenerbahçe'den ayrılan Murat Hacıoğlu, Ankaraspor'a transfer olmuştu. Ankaraspor'a büyük ümitlerle transfer edilen Murat Hacıoğlu, başkent ekibinde beklentileri karşılayamadı ve çoğu zaman yedek kulübesinden çıkamadı. Ankaraspor ile olan 1 yıllık sözleşmesi sona erdikten sonra mukavele yenilenmeyen Murat Hacıoğlu, kendisine takım bulamadı. Bonservisi elinde olan 28 yaşındaki golcü oyuncunun, hangi takıma transfer olacağı merak konusu oldu.

agoecmen
26.Temmuz.2006, 22:28
uefa'ya lıste 4 agustosta verıLecek die bıLıorum ben

eğer 4 ağustostaysa iyi ozmn, ben biyerden 27 temmuz diye duymuştum da o yüzden. demekki yanlış hatırlıyormuşum

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 22:48
Necati bize gelirse oynar mı bilmem çünkü ziconun işi belli olmaz ama almalıyız bu fırsat kaçmasın ...

TR.CaPTaiN
26.Temmuz.2006, 23:00
necati fener'e gitse kesin oynar deivid'i çok rahat keser.colin zaten o formayı asla giyemez niye geldi anlamadım

Deivid zaten ilk 11'de oynayan bir oyuncu değil ki onu kessin. Yönetim doğrusunu yapmıştır. Necati'yi Fenerbahçe'de görmek istemem.

ForsakeN
26.Temmuz.2006, 23:10
Deivid,Appiah kalırsa ilk11 oynayamaz.Bu yüzden yerli santrafor şart.

Ayrıca Kerim'de İ.B.B ye gitmiş.Sağ kanat sayımız çok azaldı :( Tuncay,Kerim,Mehmet yozgatlı,Serkan gitti.Hepside sağ kanatta oynuyordu

Necati dedikodularına son vericek bir açıklama geldi.Artık konuşmak gereksiz bence Necati hakkında.

Halil Altıntop veya Fatih Tekke alınmalı kesinlikle.Appiah giderse de onun yerine yabancı ortasaha gerekiyor.

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 23:13
Ayrıca Kerim'de İ.B.B ye gitmiş.Sağ kanat sayımız çok azaldı :( Tuncay,Kerim,Mehmet yozgatlı,Serkan gitti.Hepside sağ kanatta oynuyordu

Tuncay son maçlarda sağ kanatta oynadı
Kerim zaten saymıyorum
m.yozgatlı sonradan oyuna giren 11de oynayamayn bir oyuncu
serkan zaten sağ bek oynuyordu yani geçen sene fb zaten sağ kanatı yoktu o yüzden azalma diye bir şey söz knusu değil mecbur appiah oynamaya çalştı bu sene Ali Bilgin transferi Belki Colin denenebilir sağ kanatta böle idare edicez

ForsakeN
26.Temmuz.2006, 23:16
Tuncay son maçlarda sağ kanatta oynadı
Kerim zaten saymıyorum
m.yozgatlı sonradan oyuna giren 11de oynayamayn bir oyuncu
serkan zaten sağ bek oynuyordu yani geçen sene fb zaten sağ kanatı yoktu o yüzden azalma diye bir şey söz knusu değil mecbur appiah oynamaya çalştı bu sene Ali Bilgin transferi Belki Colin denenebilir sağ kanatta böle idare edicez

:zuhaha Nasıl azalma söz konusu değil ya. Saydığım 4 oyuncu hatta Appiah bile geçen sene sağ kanadımızda görev yaptı.Hatırlatırım.Belki mevkiileri orası değil ama SAĞ kanatta oynuyorlardı sonuçta ;)

Emmanuel
26.Temmuz.2006, 23:16
4 ağustosa 7-8 gün var.. Bence o zamana kadar biter bütün transferler

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 23:18
Serkan galatasaray maçı hariç hangi maçta sağ kanat oynadı ?
Kerim 4 maç sağ bek oynadı daha kerim'i gördün mü
Tuncay Son 4 5 maç sağ kanat oynadı zaten tuncay başlı başına bir kayıp
M.yozgatlı şuan takımda bile olsa ilk 11de oynamayacaktı
yani fenerbahçe için sağ kanat zaten kayıp o yüzden geçen sene iyiydi bu sene kötü diye bir şey yok

ForsakeN
26.Temmuz.2006, 23:21
Serkan galatasaray maçı hariç hangi maçta sağ kanat oynadı ?
Kerim 4 maç sağ bek oynadı daha kerim'i gördün mü
Tuncay Son 4 5 maç sağ kanat oynadı zaten tuncay başlı başına bir kayıp
M.yozgatlı şuan takımda bile olsa ilk 11de oynamayacaktı
yani fenerbahçe için sağ kanat zaten kayıp o yüzden geçen sene iyiydi bu sene kötü diye bir şey yok

Hala anlamadın.4-5 maç oynamış olabilirler.Sonuçta nerde oynuyorlardı SAĞ KANADIMIZDA !!!!!!

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 23:24
Serkan Kerim M.Yozgatlı Şuan takmda olsa sağ kanat oynayacak mıydı ? Hayır o zaman neyi tartışıyoruz

ForsakeN
26.Temmuz.2006, 23:26
Yahu sağ kanatta görev yapmıyorlar mı? Evet. EEEeee o zaman !!!

Neyse uzatmayalım.

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 23:28
Yahu sağ kanatta görev yapmıyorlar mı? Evet. EEEeee o zaman !!!

Neyse uzatmayalım.

O zaman senin mantığına göre Tümer Deivid ve Appiah takımımızdaki sağ kanat oynayabilen oyuncular bunlarda fenerbahçede en az 1 2 maç sağ kanat oynadı ?

Atakan38
26.Temmuz.2006, 23:29
4 agustos oLmasaydı bıtırırLerdı coktan transferı heraLde

o yuzden bıraz daa bekLıoLar

fmsmyrna
26.Temmuz.2006, 23:30
Sağ kanadımız ciddi şekilde zayıfladı.Bir tek Ali Bilgin var o sakatlanırsa Kazım oynayacak Kazım'da hücumcu bir oyuncu olduğu için defansif katkısı ne kadar olur bilinmez.Kerim'in gitmesi hata bence Ali Bilgin'den sonra sağ kanatta şans bulabilirdi asıl mevksinde.

Varonil
26.Temmuz.2006, 23:30
Kerim bonservisi ile birlikte mi verildi?Yoksa kiralandı mı?

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 23:32
Sağ kanadımız ciddi şekilde zayıfladı.Bir tek Ali Bilgin var o sakatlanırsa Kazım oynayacak Kazım'da hücumcu bir oyuncu olduğu için defansif katkısı ne kadar olur bilinmez.Kerim'in gitmesi hata bence Ali Bilgin'den sonra sağ kanatta şans bulabilirdi asıl mevksinde.

Normal Şartlar forma bulabilir okde TD Zico gibi takıntılı bir insan olunca olmuyor o yüzden kiralanması iyi olmuş..Eminimki A.Bilgin sakalnsan Kerim değilde Deivid hatta Appiahı bile oynatır yine Kerim'i oynatmaz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kerim bonservisi ile birlikte mi verildi?Yoksa kiralandı mı?

Kerim Kiralık gitti .

Atakan38
26.Temmuz.2006, 23:35
nie tartısıonuz yaa

andriy doru dıo sag kanadınız kaLmadı o adamLar oynasada oynamasa sızın takımınızın sag kanat oyuncuLarıydı sımdı sonradanda gırecek oyuncunuzda kaLmadı

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 23:37
Diyorum ya işte Sizin mantığınıza göre Deivid Appiah Tümer sağ kanat oyuncuları o zaman bu konuyu tartışmayada gerek yok

Sekopej
26.Temmuz.2006, 23:50
Gökhan Gönül var, Kazım var yapmayın arkadaşlar. Zaten sağ kanatta muhtemelen Ali oynayacak eğer Api olmazsa, Ali sakatlanırsa Gökhan Gönül var Kazım var. Hiç olmadı Deivid oynar.

Sağ kanatta bence sorun yok hatta geçen seneden daha iyi sağ kanadımız bile diyebilirim...

ekolata
26.Temmuz.2006, 23:55
Bayadır siteye girmiyodum. Şuanda gündemde kimler var ve hala atak almıyomuyuz ?

chinli
27.Temmuz.2006, 00:08
Ronaldo cephesinde gelisme,MILAN'in,copa america'nin yildizi Baptista'ya kanca atmasi,Fenerbace'nin transfer umutlarini artirdi,Milan yonetimi Real Madrid'in Brezilyalisi Baptista'yi almalari halinde,yildiz golcu Ronaldo'yu verebileceklerini bildirdi...

Baska haber'de ise:KURANYI:Zico'yla calismak onur verir dedi;
Fenerbahce'nin listesinde yer almanin kendisini sevindirdigini kaydeden Kuranyi,soyle devam etti:"Boyle bir buyuk kulubun trasfer gundeminde olmak benim adima memnunluk ve gurur verici. Ayrica sartlar uygun oldugu taktirde Zico ile calismak onur verir.Ancak Schalke ile 3 yillik sozlesmem var"dedi..

Appiah cephesinde'ise 2,5milyon euroya Schalke 04'e "evet" diyen Ganali,Ingiliz ekibinin 2,5milyon poundluk teklifi karsisinda cark etti;
Son anda devreye giren Arsenal'in teklifini daha cazip bulan Appiah'in Ada'ya goz kirptigi ogrenildi.26 yasindaki Ganali yildiz,Arsenal'in 2,5milyon poundluk onreisi karsisinda Schalke'yi ikinci plana atti...

GALATASARAY'in satis listesine koydugu Necati Ates,Fenerbahce'nin trasferi konusunda izleyecegi tavri bekliyor.Golcu futbolcu,bu yuzden Super Lig kuluplerinden gelen teklifleri simdilik askiya almak zorunda kaldi.Necati'nin menejeri Harun Arslan ile dirsek temasinda bulunan Kanarya ise,Zico'nun verecegi rapora kilitlendi.Bu arada Brezilyali hocanin Deivid'i yerli bir golcu icin gozden cikardigi ve ayrica Necati icin olumlu rapor vermeye hazirlandigi ogrenildi.

agoecmen
27.Temmuz.2006, 00:08
santa cruz ve morientes... bekliyoruz. belkide gündemde olmayan başka bi oyuncu alıncak..

Emurafu
27.Temmuz.2006, 00:19
F.Bahçe'den ORDUSPOR'a

Türk Telekom Lig A ekiplerinden ORDUSPOR, dış transferde Fenerbahçe'den Mahmut Hanefi ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Yiğitcan Erdoğdu ile birer yıllık anlaşma sağladı. Kulüp basın sözcüsü Erkan Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör Suat Kaya'nın da özellikle istediği Fenerbahçeli Mahmut Hanefi ve geçen yıl İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Yiğitcan Erdoğdu ile el sıkıştıklarını söyledi.

Birer yıllığına anlaştıkları oyuncuların Bolu kampına dahil olduklarını da belirten Şahin, transferlerin teknik direktör Kaya'nın raporları doğrultusunda devam edeceğini kaydetti.

Kaynak : AA

Geçen yıl Akçaabatsebatspor forması giyen Muhammet REİS'de denenmek üzere Orduspor kampına katılmıştır. Gelişmeler oldukça aktarılmaya devam edecektir.

Haydi kabze gel bize...........

Aşk-ı Şehir
27.Temmuz.2006, 00:21
valla abi konyayla felan anılıyor ismi ;;) ama arada bakan var ;;) bizim kemal gibi getirmesin oda:D

ivan
27.Temmuz.2006, 00:25
her brezilyalı Ziconun başında olduğu takıma gelmeyi ister Kuranyide brezilyalı normal bir açıklama

ivan
27.Temmuz.2006, 00:28
dünya futbolunda kanatlar azalıyor amc ve dmc ler artıyor(bölge isimlerini yanlış bilmiyorsam) klasik kanat kalmadı hatta kanat kalmadı. milanın kanat bölgesi boş mesela

Milan ortasahaları genelde Ortaya doğru kayar defanstaki kanat adamları genelde hucuma çıkar ( Cafu-Oddo Jankulovski-Maldini(Kaladze) )

fmsmyrna
27.Temmuz.2006, 00:30
Gazeteler niye böyle haberler yapıyor anlamak güç şuanda kontenjan dolu zaten hatta 1 kişi fazla.Ne yani Ronaldo yada Kuranyi türk mü olucak.Ayrıca yönetimin göndermek istediği biri olsa çoktan gönderirdi ve yeni yabancıyı alırdı takıma uyumu çabuk olması açısından.

chinli
27.Temmuz.2006, 00:45
http://img124.imageshack.us/img124/4257/0145611bgi9.th.jpg

http://img124.imageshack.us/img124/4240/c2f7a776e1321af9i3td1.th.jpg

http://img124.imageshack.us/img124/8108/gudjohnsen468x402ey1.jpg

http://img124.imageshack.us/img124/7759/p1crespo1204lz6.jpg

Bu arada Fenerbahce'nin trasfer etmek istedigi oyuncularin listesi soyle:
Gokdeniz Karadeniz(Trabzon),
Fatih Tekke (Zenit),
Mehmet Topuz,Gokhan Unal(Kayseri),
Riquelme(B.Juniors),
Nilmar(Corinthians),
Fabiano(Sevilla),
Zigic(Racing),
Alves(Heerenveen),
Kuranyi(Schalke 04),
Ronaldo(Milan),
Carew(Aston Villa),
Morientes (Valencia),
Crespo(Inter),
Kanoute(Sevilla),
Baptista(R.Madrid),
Vieri(Atalanta),
Gudjohnsen(Barcelona),
Nihat(Villareal),
Maxi Lopez(Barcelona).

Noz
27.Temmuz.2006, 00:46
ben su yonetim deistigi gun bayram edicem... insanin sinirleriyle bu kadar oynayan bi yonetim olamaz :mad:

ivan
27.Temmuz.2006, 00:58
Vieri - Fiorentina
Maxi- Sporting Lizbon
Riquelme - Atletico Madridle anlaşmıştı imza attımı bilmiorm :confused:
Bu listeyi Fotomaçtan almşsndırr kesin :) Onlar Alvesi yazıolardı Kolpa basın işte :D Keşke crespo yu alsalar ama oda bu sezon İnterde kiralık oynayacak

ivan
27.Temmuz.2006, 01:00
ben su yonetim deistigi gun bayram edicem... insanin sinirleriyle bu kadar oynayan bi yonetim olamaz :mad:

Bu yönetim değişmez nedenide Yıldırım Demirörenin Kulubun içinde olan parası...Geçen ay yapılan mali kuruldada söylediler 40milyon Euro gibi bir borcu var Demirörene eğer çekilirse beşiktaş çok zorluk yaşar

chinli
27.Temmuz.2006, 01:03
evet ordan aldim :)
Abi bence Gudjohnsen,Kuranyi'nin yerine daha iyi olurdu
Nihat'ta nekadar cekici gozukse Yur'da donmeyi her yonden reddeti..
gidenlerde'de Deivid ve Kemal'i gormek rahatlatirdi icimi

eXcitinG
27.Temmuz.2006, 01:08
KoLot ve Berk in iş bitirememezLiğinden kaynakLanan başarısızLıkLar.Bu iki adamın da ceketLerini artık asıp eLveda demeLeri gerek ama yapmazLar işte.

ZeroG
27.Temmuz.2006, 01:13
Bence en iyi pivot santrafor Zigiç olurdu şu an için.Son haberlere bakılırsa Kezman yanlız kalıyormuş takım içinde.Zigiç'in gelmesi çok faydalı olurdu ama o iş de yalan oldu heralde:D.

Omerdinho
27.Temmuz.2006, 01:30
Crespo'nun Chelsea ile olan sözlesmesi bitti ve Inter ile sözlesme imzaladi..

Noz
27.Temmuz.2006, 01:38
tesis mesis satilsin su adamin borcu odensin su kabustan kurtulalim... adam kaldigi surece basari gelmiyor borc daha da artar...

chinli
27.Temmuz.2006, 01:38
crespo falan demeyin allah korusun gelir melir adam 32 yasinda ya.. fenerbahce 28yas alti almali ama boyle asiri fazla 16-19'a da gerek yok cunku adamlarin alismasi buyumesi 2-3 yil suruyor..

ivan
27.Temmuz.2006, 01:39
Crespo'nun Chelsea ile olan sözlesmesi bitti ve Inter ile sözlesme imzaladi..

Kardeş Crespo Chelseanin oyuncusu aralarında Anlaşma gereği 2 sene İnterde kiralık olarak forma giyecek 2 sene kontratı var chelseayle
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

crespo falan demeyin allah korusun gelir melir adam 32 yasinda ya.. fenerbahce 28yas alti almali ama boyle asiri fazla 16-19'a da gerek yok cunku adamlarin alismasi buyumesi 2-3 yil suruyor..

Crespo hangi takıma gittiyse sezon boyunca 15 golden aşağı atmadı Chelsea ilk aldığında forvetler arasında en az oynayp en çok gol atan futbolcuydu ;;) Yaşı biraz ilerledi ama hala aynı crespo Gol atıo Attırıo

GeNç KaRTaL
27.Temmuz.2006, 01:42
Arkadaşlar herhalde Ertuğrul hoca pek istememiş Legro'yu.İnşallah böyledir.

Beşiktaş'ta Juanito sürprizi
Stoper konusu, Beşiktaş'ta görüş ayrılığı yarattı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın, “İstediğim özellikleri taşımıyor. Ayrıca geçen yıl Seri A'da sadece 10 maç oynayabilmiş” diyerek İtalyan Nicola Legrottaglie'nin alınmasına karşı çıktığı ve yönetimden Real Betis'li Juanito'nun alınmasını talep ettiği öğrenildi.

Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot ise her türlü konuda anlaşılan Legrottaglie konusunda ısrarını sürdürüyor. Asbaşkan ve Mali işler Sorumlusu Ertunç Soğancığlu da, İtalyan oyuncu hakkında “Kulübü 2 milyon 200, kendisi de ilk yıl 1 milyon 800 bin Euro alacakmış. Böyle pahalı bir oyuncunun bir kimliği olmalı. Ama karşımızda istikrarsız biri var” dedi.

27.07.2007

Kaynak : Fanatik

ivan
27.Temmuz.2006, 01:43
Demirören gitmezz takımdann bu 4. senesi yapılan yanlış transferler her sene takıma alınan 10 futbolcu ( İlk 2 seneyi saymıorm bile ) ve Teknik direktörlere verilen Kontrat iptal bedelleri ve en acısıda Geçen sene Tigana 2. olduğu iiçin Beşiktaş yönetiminden para aldı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Beşiktaş'ta Juanito sürprizi
Stoper konusu, Beşiktaş'ta görüş ayrılığı yarattı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın, “İstediğim özellikleri taşımıyor. Ayrıca geçen yıl Seri A'da sadece 10 maç oynayabilmiş” diyerek İtalyan Nicola Legrottaglie'nin alınmasına karşı çıktığı ve yönetimden Real Betis'li Juanito'nun alınmasını talep ettiği öğrenildi.

Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot ise her türlü konuda anlaşılan Legrottaglie konusunda ısrarını sürdürüyor. Asbaşkan ve Mali işler Sorumlusu Ertunç Soğancığlu da, İtalyan oyuncu hakkında “Kulübü 2 milyon 200, kendisi de ilk yıl 1 milyon 800 bin Euro alacakmış. Böyle pahalı bir oyuncunun bir kimliği olmalı. Ama karşımızda istikrarsız biri var” dedi.

27.07.2007

Kaynak : Fanatik

Celal kolot bir başarısızlık daha gösterip bunuda alamaz bu gidişle Mario Berk-Celal Kolot Beşiktaş tarihinin En beceriksiz yöneticisidir herhalde

Cengo
27.Temmuz.2006, 03:01
Crespo her zaman üstdüzey bir oyuncudur.
Kabaeti,bacağı her yeri ile gol atar, golü koklar, öper, okşar :) :)

Crespo mükemmel bir santrafor, 35 yaşında bile gelse hayır demem saçmalamayın..

-----------------

http://www.fenerbahce.org/detay.asp ?ContentID=8216

Appiah İle Sorun Yok
27 Temmuz 2007 Cuma

Futbolcumuz Stephen Appiah ile bugün yönetimimiz arasında yapılan görüşmede taraflar arasında herhangi bir sorun olmadığı belirtilirken futbolcumuz da basında çıkan haberlerin aksine takımımızda kalmak istediğini söyledi. Appiah ile yapılan görüşmenin ardından futbolcumuzun menajeri ile de bir görüşme yapıldı. Bu görüşmede menajere Stephan Appiah'a kulübümüzün verdiği değer hatırlatılarak kulübümüzün izni dışında ve gayri ciddi yol ve yöntemlerle futbolcumuzun aklının çelinmesine izin verilmeyeceği iletildi. Ancak ciddi ve resmi tekliflerin değerlendirmeye alınacağı da yine menajere aktarıldı. Oyuncumuz Stephen Appiah da yapılan görüşmede Türkiye'de ve Fenerbahçe oynamaktan çok mutlu olduğunu Fenerbahçe'nin bu yıl özellikle Avrupa'da hedeflediği başarılara ulaşması için elinden geleni yapmak istediğini ve en az Fenerbahçe'ye geldiği ilk yıldaki kadar hırslı ve istekli olduğunu belirtti. Appiah basında çıkan gitmek istiyor şeklinde haberlerin tamamının yalan olduğunu kendisinin hiçbir zaman bu şekilde bir açıklama yapmadığını ve böyle bir niyetinin olmadığını söyledi.

Fenerbahçe Spor Kulübü

El Barto
27.Temmuz.2006, 03:01
Şemsi daha iyi bir font yokmuydu yahu kör olacağız. :)

Beşiktaş tarihinin en kötü transfer dönemlerinden biri olmaya aday bir sene.

Emurafu
27.Temmuz.2006, 03:12
adnan sezgin ntvye verdiği röportajda önemli bir isimle anlaşmak üzereyiz ama zaman ve isim veremem dedi....

Taffarel suan floryaya gelmiş acaba trnasferle ilgilimi geldi

gahanthegod
27.Temmuz.2006, 03:20
Bence 04/05'ten ve 05/06'dan daha iyi su haliyle.

REsist JuvE11
27.Temmuz.2006, 03:26
hadi hayırlısı.inşallah iyi bir forvet alırlar

fm_monster
27.Temmuz.2006, 03:29
Sivasspor'a Ankara'dan iki oyuncu!
Ankaragücü'nün savunma oyuncuları Abdurrahman Dereli ve Sedat Bayrak'ın, Sivasspor ile anlaştığı öğrenildi.

İHA muhabirinin edindiği bilgiye göre, sözleşmelerindeki opsiyon maddesi yüzünden sezon başında Ankaragücü ile problem yaşayan, anlaşmanın sağlanmasının ardından ise bu seferde paralarını alamadıkları için Sarı-lacivertli ekibin Avusturya kampına katılmayan Abdurrahman Dereli ve Sedat Bayrak'ın Sivasspor ile anlaştıkları öğrenildi. Son iki sezondur Ankaragücü formasıyla gösterdikleri performansla dikkatleri çeken 2 futbolcunun menajeri Mehmet Gölpınarlı, futbolcuların ve iki kulübün anlaşma sağladığını söyledi. Zaman zaman isimleri 3 büyük kulüple de anılan Abdurrahman ve Sedat'ın önümüzdeki günlerde Sivasspor kampına katılacağı ve resmi sözleşmeyi imzalayacakları öğrenildi.

ivan
27.Temmuz.2006, 03:31
Crespo her zaman üstdüzey bir oyuncudur.
Kabaeti,bacağı her yeri ile gol atar, golü koklar, öper, okşar :) :)

Crespo mükemmel bir santrafor, 35 yaşında bile gelse hayır demem saçmalamayın..

İşte bu yaa :D Crespoyu öven biri çıktı :D

Omerdinho
27.Temmuz.2006, 03:35
"Fenerbahçe'de kalmak istiyorum"

Fenerbahçe'den ayrılmak istediği yönünde haberler çıkan Ganalı oyuncu Stephen Appiah'ın takımda kalmak istediği bildirildi. Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, yöneticilerin bugün Appiah ile bir görüşme yaptığı ve taraflar arasında herhangi bir sorun olmadığı kaydedildi.
Açıklamada, ''Futbolcumuz Stephen Appiah ile bugün yönetimimiz arasında yapılan görüşmede taraflar arasında herhangi bir sorun olmadığı belirtilirken, futbolcumuz da basında çıkan haberlerin aksine takımımızda kalmak istediğini söyledi'' denildi.
Appiah ile yapılan görüşmenin ardından futbolcunun menajeri ile de bir görüşme yapıldığı kaydedilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
''Bu görüşmede menajere, Stephan Appiah'a kulübümüzün verdiği değer hatırlatılarak kulübümüzün izni dışında ve gayri ciddi yol ve yöntemlerle futbolcumuzun aklının çelinmesine izin verilmeyeceği iletildi. Ancak ciddi ve resmi tekliflerin değerlendirmeye alınacağı da yine menajere aktarıldı. Oyuncumuz Appiah da yapılan görüşmede Türkiye ve Fenerbahçe'de oynamaktan çok mutlu olduğunu, Fenerbahçe'nin bu yıl özellikle Avrupa'da hedeflediği başarılara ulaşması için elinden geleni yapmak istediğini ve en az Fenerbahçe'ye geldiği ilk yıldaki kadar hırslı ve istekli olduğunu belirtti. Appiah basında çıkan 'Gitmek istiyor' şeklinde haberlerin tamamının yalan olduğunu, kendisinin hiçbir zaman bu şekilde bir açıklama yapmadığını ve böyle bir niyetinin olmadığını söyledi.''

27.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

REsist JuvE11
27.Temmuz.2006, 03:36
İşte bu yaa :D Crespoyu öven biri çıktı :D

crespo ya bişey diyenmi var..o benim süper golcüm..ona laf yok:)

canavar20
27.Temmuz.2006, 03:36
Crespo'yu kim bulmuşta biz alalım.:)

Omerdinho
27.Temmuz.2006, 03:42
Kardeş Crespo Chelseanin oyuncusu aralarında Anlaşma gereği 2 sene İnterde kiralık olarak forma giyecek 2 sene kontratı var chelseayle
.
.
.

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/3410/hernanjorgecrespo/transferdaten.html

Saison --Monat/Jahr --Von -----------Zu ------------------Ablöse
06/07 ---08.2006 ---FC Chelsea (http://www.transfermarkt.de/de/verein/631/fcchelsea/uebersicht/startseite.html) -Inter Mailand (http://www.transfermarkt.de/de/verein/46/intermailand/uebersicht/startseite.html) -----ablösefrei

Chelsea'den Inter'e bedelsiz olarak transfer oldugu yaziyor.

Omerdinho
27.Temmuz.2006, 03:43
Ordu sonunda alabildi Mahmut'u :))

BlackEagle19o3
27.Temmuz.2006, 03:50
Crespo mu?Hayalden öteye gidemez.O arkadaşın yazdığı listede Crespo ve Riquelme hariç hepsi alınabilir

ivan
27.Temmuz.2006, 04:27
crespo ya bişey diyenmi var..o benim süper golcüm..ona laf yok:)

Eski Nickim crespo009 banlanan nickim :zuhaha
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/3410/hernanjorgecrespo/transferdaten.html

Saison --Monat/Jahr --Von -----------Zu ------------------Ablöse
06/07 ---08.2006 ---FC Chelsea (http://www.transfermarkt.de/de/verein/631/fcchelsea/uebersicht/startseite.html) -Inter Mailand (http://www.transfermarkt.de/de/verein/46/intermailand/uebersicht/startseite.html) -----ablösefrei

Chelsea'den Inter'e bedelsiz olarak transfer oldugu yaziyor.

Transfer markt bazen hatalı yazıo :) Eminim yaa crespo hakkında herşeyee dikkatle bakarm

eXcitinG
27.Temmuz.2006, 04:50
DeL bosque oLayında ki son durumda sanırım transfer poLitikasını kötü etkiLedi.Bu noktadan sonra sanırım yeni geLecek yabancı oyuncu en azından sezon ortasına kadar oLmayacak.Bu poLitikatadan sonra başarısızLık haLinde kaLkıp ErtuğruL hocadan hesap sorarLarsa işte o zaman bu yönetimin vay haLine.

Omerdinho
27.Temmuz.2006, 05:08
Eski Nickim crespo009 banlanan nickim :zuhaha
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Transfer markt bazen hatalı yazıo :) Eminim yaa crespo hakkında herşeyee dikkatle bakarm
hatali yazmalari imkansiz cunku bu adamlar herseyi dakikasi dakikasina güncelliyor, zaten FM'de de dikkat edersen Crespo'nun Chelsea ile olan sözlesmesi 06.2007 tarihinde bitiyor

fm_monster
27.Temmuz.2006, 05:42
Vega Bursasporlu oldu

http://www.sporx.com/images/1/29/1418_3282_B_vega001.jpg

Bursaspor, Venezuella Milli Takımı'nın kalecisi Reny Vega ile 1+2 yıllık sözleşme imzaladı.

Menajerleri ile yaşanan pürüzün ortadan kaldırılması ve bir gün süren pazarlığın ardından Vega, Yeşil-beyazlı sözleşmeye imza attı. Bursaspor 2. Başkanı Osman Çelik, kulübün paralarını titiz bir şekilde harcadıklarını belirterek, "Kulübün menfaatlerini ön planda tutuyoruz. Vega'nın tranferinde geç kaldık. Ancak Bursaspor, bonservis ve pazarlık sonucu 1 milyon Euro kazandı" dedi. Bursaspor Asbaşkanı Ekrem Senal ise taraftardan sabır isteyerek, "Biz popülizm değil, iş üretiyoruz" diye konuştu.

Bursaspor Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın transfer listesinde olan tecrübeli kaleciyi renklerine bağladı. Dün Bursa'ya gelen, kenti gezen ve menejerleriyle birlikte Başkan Ali Karasu ile pazarlığa oturan Vega, öğleden sonra ikna oldu. Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'ndeki imza töreninde Vega, kendisini Bursasporlu yapan sözleşmeye imza attı.

2. Başkan Osman Çelik, Vega'nın tranferinde yaşanan gecikmeden dolayı taraftarlardan özür dileyerek, "Biz Bursaspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Biraz geç oldu ancak kulüp için iyi oldu. Kulübün parasını harcarken sanki kendi paramızmış gibi titiz bir şekilde davranıyoruz. İnce eleyip sık dokuyoruz. Önümüzdeki 3-4 gün içerisinde 2 yerli ve bir yabancı oyuncu ile görüşmelerimizi sürdürüp transferi tamamlayacağız. Hasan Kabze, pazartesi gününe kadar süre istedi. Emre Aşık ile Bülent Hoca görüşme yapıyor. İsmini açıklamadığımız bir yabancı ile de görüşmemiz sürüyor" diye konuştu.

Bursaspor Asbaşkanı Ekrem Senal ise taraftarlardan sabırlı olmalarını isteyerek, "Popülizm değil, iş üretiyoruz. Bülent Hoca'nın raporu doğrultusunda Vega'yı da renklerimize bağladık. 3-4 gün içerisinde transferi bitirip, yeni futbolcularımızı sezon açılışına yetiştireceğiz" diye konuştu.

Bursa ve Bursaspor hakkında internette araştırma yaptığını söyleyen Reny Vega ise, "Kişisel işlerimden dolayı Bursa'ya gelmem gecikti. Bursa ve Bursaspor'u beğendim. Kupa Amerika'da da iyi bir performans sergilediğimi düşünüyorum. Bazı şanssızlıklar yaşadım, ancak Bursaspor'da da başarılı olacağımı umuyorum" şeklinde konuştu.

Öte yandan, Bursaspor'un sezon açılışında önümüzdeki hafta Cumartesi günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacağı bildirildi. Bursa Cup Turnuvası'nda Cuma akşamı 20.30'da Gaziantepspor ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un, Cumartesi akşamı Bursaspor ile Büyükşehir Belediyespor'un karşılaşacağı öğrenildi

serhat1616
27.Temmuz.2006, 05:52
valla ben önceki yazdığım forumda bas bas lavezzi ve fariası bağırmıştım.şimdi farias portoda muhtemelen klasik porto taktiği yine uçuk bir fiyata başka kulübe gidecek.lavezzide maradonadan sonra arjantinliye aç napoliye gitti.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu foruma çok çabuk içim kaynadı kardeşlerim.çünkü gerçekten hepinizin sistemden tut oyuncu bilgisine kadar değerli bilgileriniz var.özellikle ben fransa ligini takip etmeye çalışırım.ligue 1den her takımdan belirli düzeyde oyucu bilirim.gsmize uygun orada gerçekten büyük yetenekler var forvet kapsamında.mesela ben şahsen renneste oynayan jimmy briandın alınmasını isterdim.fransa milli takımınada gidiyor artık piyasadeğeri iyice uçmadan gsmize kazandırılması lazım bence.

ekolata
27.Temmuz.2006, 06:13
Bugün markete gittim fotospora ayak üstü bi baktım necati elindede fener forması :D doğrumu yoksa gene bi fotospor klasiğimi :D

Aşk-ı Şehir
27.Temmuz.2006, 06:17
tabiki fotospor klasiği :D

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 06:39
arkadaslar gerek adnan polatın gerek adnan sezginin açıklamaları..transferin eli kulagında oldugunu gösteriyor..bence çok yaklaştık

Hugo
27.Temmuz.2006, 06:51
valla ben önceki yazdığım forumda bas bas lavezzi ve fariası bağırmıştım.şimdi farias portoda muhtemelen klasik porto taktiği yine uçuk bir fiyata başka kulübe gidecek.lavezzide maradonadan sonra arjantinliye aç napoliye gitti.
.
.

Ben ve benim gibi pek çok kişi de bir şekilde öğrendiği ismleri söylüyoruz zaten.
Bana kalırsa Ever Guzman, Eddie Johnson falan filan.. Ama bunlara itibar edilmiyor ayrıca kim etsin..

Kimse izlemediği oyuncuyu almak istemez..

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 07:04
Ben ve benim gibi pek çok kişi de bir şekilde öğrendiği ismleri söylüyoruz zaten.
Bana kalırsa Ever Guzman, Eddie Johnson falan filan.. Ama bunlara itibar edilmiyor ayrıca kim etsin..

Kimse izlemediği oyuncuyu almak istemez..

zaten fm diliyle konuşacak olsak ohooo sabaha kadar oyuncu sayarız katlyorm sana ;)

lavezzi 30 undan önce Türkiye ye gelmez...çünkü gençken lavezziyi araştıracak,bulup getirecek yönetici yok Türkiye de... o yüzden fm diliyle konuşmayalm ;)

Varonil
27.Temmuz.2006, 07:06
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu foruma çok çabuk içim kaynadı kardeşlerim.çünkü gerçekten hepinizin sistemden tut oyuncu bilgisine kadar değerli bilgileriniz var.özellikle ben fransa ligini takip etmeye çalışırım.ligue 1den her takımdan belirli düzeyde oyucu bilirim.gsmize uygun orada gerçekten büyük yetenekler var forvet kapsamında.mesela ben şahsen renneste oynayan jimmy briandın alınmasını isterdim.fransa milli takımınada gidiyor artık piyasadeğeri iyice uçmadan gsmize kazandırılması lazım bence.

Malesef kulüplerimiz yabancı kontenjanını böyle hiç duymadıkları(!) isimlerle doldurmak istemiyorlarki,çok acı bir durum bu.Halbuki bu dediğin oyuncuları biraz olsun takip etseler:o

ivan
27.Temmuz.2006, 07:06
zaten fm diliyle konuşacak olsak ohooo sabaha kadar oyuncu sayarız katlyorm sana ;)

lavezzi 30 undan önce Türkiye ye gelmez...çünkü gençken lavezziyi araştıracak,bulup getirecek yönetici yok Türkiye de... o yüzden fm diliyle konuşmayalm ;)

Emre ve Okan İntere nasıl gitti hiç duydunuzmu Morattinin oğlu menajer oyunlarına hastaymş orda keşfetmiş aldırmış Aynı şekilde Tuncay öyle gitti keşke yöneticiler biraz baksada ona göre oyuncu alsalar

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 07:12
Emre ve Okan İntere nasıl gitti hiç duydunuzmu Morattinin oğlu menajer oyunlarına hastaymş orda keşfetmiş aldırmış Aynı şekilde Tuncay öyle gitti keşke yöneticiler biraz baksada ona göre oyuncu alsalar

seninde dedigin gibi bunlar ancak yurt dışında oluyor..Türkiye de menajerlik oyununu takip ettigini söyleyen tek teknik adam ersun yanal diye duydum..holosko,meduna,zelenka.....ama onunda oynattıgı futbol futbol degil :D

şöyle futboldan anlayan biri oynasa ne iyi olurdu..neyse bence fm diliyle konuşmak yersiz :D

ilker29
27.Temmuz.2006, 07:24
valla, Ali Lukunku'lardan filan sonra ; bu isimlerin gündemimize gelmesi bile süper. Bugün( öğlen) Adnan Sezgin Ntv'ye verdiği özel röportajda ünlü bir oyuncunun Galatasaray'a katılmak üzere olduğunu söyledi, görüşmeleri sürdürdüklerini , ama isim ve süre veremeyeceğini belirtti. Ama tanınmış , ünlü bir ismin geleceğini söyledi...

ekolata
27.Temmuz.2006, 07:33
Şu lincolu gölgede bırakıcak adam gelsede görsek :p

TürkuAz
27.Temmuz.2006, 08:41
Necati, Hamburg ile 3 yıllığına anlaşmış..

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 08:52
Tarık kardeş kaynak ne acaba ? kesin mi

TürkuAz
27.Temmuz.2006, 09:00
Ben internette haber okurken gördüm..

internetgazetesi..(:

Emurafu
27.Temmuz.2006, 09:00
Star tv son dakika dedi necati hamburg a gidiyor

JunkChorn
27.Temmuz.2006, 09:03
Haydi hayırlısı olsun güzel transfer iş yapar inşallah.Kabze de iyi bir yere giderse.

Emurafu
27.Temmuz.2006, 09:09
Cihani rus takimlari bile istiyormus moskava ile basliyan bir rus takimi varmis cihan telefonla baglandi hala niye gittigini anlamiyormus onu bitiren olay sag bek oldugu icin bitmis

Necati kendine takım buldu

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Necati Ateş, yeni takımıyla el sıkıştı.
Galatasaray'da gözden çıkartılan Necati Ateş, Bundesliga takımlarından Hamburg ile üç yıllık anlaşmaya vardı.

Necati'nin bugün Hamburg ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Kaynak: Dha

Emurafu
27.Temmuz.2006, 09:27
Star tvde lige dogru programında ertem sener acıkladı dediki besıktas legrotaglıa dan vazgecmedi dedi legrotaglıa besıktası ıstemedı dedi................

ozgur0ozdemir
27.Temmuz.2006, 10:20
legrotallie besiktas defansinin sorununu cozemez o da yavas bi oyuncu bence besiktas bu sefer paraya kiyip 5-10 milyon dolar civari saglam bir defans oyuncusu almali yoksa bu sene defanstan cok ceker.

ozgur0ozdemir
27.Temmuz.2006, 10:22
necatinin ve hasan kabze nin galatasaray dan ayrilmasi milli takim icin cok iyi oldu ama galatasaray icin kalli bolic i gondererek yaptigi hatayi tekrar edecek gibi geliyor bana.

ThersoN
27.Temmuz.2006, 10:31
en başından beri hamburg meselesi vardı ilk başta yiyiyorlar sandım ama degilmiş

fenerbahce_1907
27.Temmuz.2006, 11:07
Adriano bitti gibi

Ronaldo veya Adriano'yu kiralık olarak transfer ederek dünyayı sarsmayı planlayan Fenerbahçe, iki süper golcü ile görüşmelerini sürdürüyor. Yöneticiler 'dünya yıldızı' Ronaldo için Milan kulübünü ikna etmeye çalışırken, İnter'in golcüsü Adriano'nun transferinde mutlu sona yaklaşıldığı öğrenildi.

HEDEF RONALDO
Brezilyalı forvet Deivid
de Souza'yı kesin olarak göndermeye karar veren Fenerbahçe, Ronaldo veya Adriano'yu transfer etmek için müthiş bir atak başlattı. Sarı-lacivertlilerin ilk tercihi ise Ronaldo. Ronaldo'yu kiralamak için Milan ile görüşmelerini sürdüren Fenerbahçe yönetimi, bu futbolcuyu satmak istemeyen İtalyan kulübünü 'kiralama' konusunda ikna etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde Roberto Carlos'a Fenerbahçe'yi soran ve İstanbul hakkında bilgiler alan Ronaldo'nun Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak baktığı vurgulanıyor.

ADRİANO GELİR
Fenerbahçe'de Ronaldo'nun alternatifi ise İnter'in süper golcüsü Adriano. Zico hayranı olan Adriano'nun Fenerbahçe'ye gelmeyi kabul ettiği öğrenildi. Yöneticiler, İnter'le bonservis ücreti konusunda pazarlıklarını sürdürüyor. Fenerbahçe, bonservisi 30 milyon euro'yu bulan Adriano'yu kiralamayı planlıyor. Roberto Carlos transferinden sonra dünya yıldızları için Fenerbahçe cazip bir hale geldi. Ronaldo da Adriano da Fenerbahçe'yi istiyor. Milan ve İnter'in iki yıldız için talep ettiği yüksek rakamlar ise Fenerbahçe yönetimini düşündürüyor.

Noz
27.Temmuz.2006, 13:18
Juanito muthis bi oyuncu gelse muthis olurdu legrodan daha iyi... belki bi ihtimal s ligine katilirsak gelen parayla aliriz :) isimiz sansa kaldi...

fenerbahce_1907
27.Temmuz.2006, 13:23
Juanito bonservis bedeli 7 milyon eurodan baslıyormus star da söyledi bugün yani bu transfer cok ama cok zor.Ayrıca Juanito'nun baska taliplileride var.

fenerbahce_1907
27.Temmuz.2006, 13:26
Galatasaray'ın büyük yıldızı kim acaba ya.Bir an önce alsalar su oyuncuyuda merak ettirmesinler.Bir Fb'li olmama ragmen inanılmaz merak ediyorum bu oyuncuyu.Ama içimden bir ses herkezin beklediği kadar büyük bir futolcu olmayacak diyor.

Atakan38
27.Temmuz.2006, 15:56
banada oLe geLıo

necatı transferı ii oLmus yaa vander vaart duruomu haLa orda duruosa eger ii bı kadro oLur hamburg acısından
bzm cıhana bak bee rusyadan istıoLar haa gıtse bari

Atakan38
27.Temmuz.2006, 16:00
Legro'yu vb... oyuncuLarı aLamayan adam juanıto'yu hıc aLamaz ztn daa buyuk kLuplerde taLıpmıs die duydum

vaLLa bjk'nın sonu nası oLcak merak edıorum.insaLLah ii bı transfer geLırde ertugruL hoca'ya bı sey demezLer

Atakan38
27.Temmuz.2006, 16:03
haLa adriano'yu yazıoLar yaa mehmet topuz gokhan unaL bıttı qibi adrıano haLa dvm edıo aLsaLarda kurtuLsak su aynı yazıLarı okumaktan bu arada

kaynak : fotomac :)

Atakan38
27.Temmuz.2006, 16:05
vega'yı copa amerıcada faLan ızLedım bı kaç maç ii oyuncuya benzıo buLent korkmazda istedıyse ztn ii adamdır

Atakan38
27.Temmuz.2006, 16:07
bıde bugun eLenıomu sız o zmn gorun

vaLLa bzm baskan qibi bı turLu bırakmıo sızınkıde

eXcitinG
27.Temmuz.2006, 16:08
Juanito için ReaL Betis kLübü açıkLama yapmıştı oyuncumuz kesinLikLe satıLık değiLdir diye ama ben öyLe biLiyorum ;)

uAburak89
27.Temmuz.2006, 16:39
Necati den para kazanacak mı Galatasaray, yoksa serbest mi gidiyor ?

Redrum
27.Temmuz.2006, 16:50
3 milyon dolar bonservis istiyordu gs, herhalde o civar bişeye satar..

eXcitinG
27.Temmuz.2006, 17:32
Necatinin Avrupa da bir kLübe gitmesi çok iyi oLdu.

inorax
27.Temmuz.2006, 18:10
Son transferi Karşıyaka ile 4 Ağustos'ta oynanacak olan karşılaşmaya yetiştirmeye çalışan G.Saray Yönetimi, tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.
28.07.2007

Taraftar bekliyor
Yeni sezon öncesinde oldukça önemli oyuncularla kadrosunu güçlendiren ve şampiyonluğun en iddialı ekiplerinden biri haline gelen Galatasaray’da son yabancı transferi için geri sayım sürüyor. “Son yıldız 4 Ağustos’ta Karşıyaka ile oynanacak maça yetiştirilecek” diyerek camiaya umut saçan Cim Bom’un Başkanı Özhan Canaydın ve kurmayları, mevcut tüm imkanları seferber edip dört koldan çalışıyor. Lincoln ve Tobias Linderoth transferleriyle heyecanlanan Sarı-Kırmızılı taraftarlar ise artık yeni yıldızı yolunu gözlüyor.

Çok gizli çalışma!
Teknik direktör Feldkamp’ın verdiği rapor doğrultusunda çalışan yönetim, gündeminde birçok yıldız ismi barındırırken, çalışmalarını ise büyük bir gizlilik içerisinde yürütüyor. İlgilendikleri oyuncuların basına sızmasıyla özellikle parasal anlamda zorluklar yaşamaktan yakınan Sarı-Kırmızılı idareciler, bu kez işi sıkı tutuyor. Bu arada Bayern ile yollarını ayıran Santa Cruz için Porto’dan sonra Blackburn Rovers’ın da devreye girip fiyatı iyice artırması Cim Bom’un bu yöndeki ısrarını sonlandırdı.

Kaynak: Fanatik

fmsmyrna
27.Temmuz.2006, 18:16
Necati keşke daha rahat oynayabileceği Leverkusen'e gitseydi neyse kendi seçimi.Artık şu yıldız forvet gelsin bekle bekle olmuyor böyle

fmsmyrna
27.Temmuz.2006, 18:27
Juanito Betis'in en çok sevilen oyuncularından kulübünün satacağını pek sanmam

a.arıcı-11
27.Temmuz.2006, 18:53
zaten fotomaçtan başkası bu kadar sallayamaz adamlar yalan makinesi gibi

nerazzuri
27.Temmuz.2006, 18:54
"Ünlü bir yıldız yolda"
Başkanımız Aziz Yıldırım, katıldığı 100. yıl kutlamalarında Ünlü bir yıldızın daha geleceğini söyledi

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ''Kısa bir zaman içinde ünlü bir yıldız futbolcuyu daha kadromuza katacağız ama ismini söylemek istemiyorum'' dedi. Yıldırım, genel sekreter Vedat Olcay ve kulüp müdürü Serkan Acar ile birlikte Bursa'nın İznik İlçesinde Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen 100. yıl kutlamalarına katıldı.

Safira Otel'de düzenlenen gecede konuşan başkan Yıldırım, Fenerbahçe kulübü olarak durmadan çalışmaya devam edeceklerini belirterek, geceye katılan taraftarlara ''Kısa bir zaman içinde ünlü bir yıldız futbolcuyu daha kadromuza katacağız ama ismini henüz söylemek istemiyorum'' dedi.
Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan, İznik Kaymakamı Hüseyin Avcı, Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz, eski futbolculardan Rıdvan Dilmen'in de katıldığı gecede, İznik Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Sönmez, Aziz Yıldırım'a İznik çinisi tabak hediye etti.
Yıldırım da, Sönmez'e, Roberto Carlos imzalı 2 adet forma ve üzerinde futbolcuların imzaları bulunan bir top ile minyatür kupa verdi.
Grup Gündoğarken'in sahne aldığı gecede, üzerinde ''Yüzyılın şampiyonu Fenerbahçe 1907'' yazılı pasta Aziz Yıldırım tarafından kesilirken, Roberto Carlos'un 3 numaralı forması, düzenlenen açık artırmada 7 bin YTL'ye alıcı buldu

C h A o S
27.Temmuz.2006, 18:57
ben hep dedim fb ilk önce kontenjanını açsın ondan sonra transfer yapsın.

Aşk-ı Şehir
27.Temmuz.2006, 18:58
ya anlamadığım bişey var medya neden bu kadar yabancı istiyor anlamadım. Hadi tamam anladım yıldız bekliyolar ama Fenerbahçe'nin 8 tane yabancı oyuncusu var ve yabancı alabilmesi için minimum 2 tane oyuncusunu satması gerekir ve bunlar kim olur bilemem ama bana kalırsa Fenerbahçe'nin bir transfere ihtiyacı yok;;) Ayrıca Edmar de Souzada gönderilmemeli;;)

Varonil
27.Temmuz.2006, 19:00
Edmar kontenjan kurbanı,mecburen kiraya verilecek bir sene daha

nerazzuri
27.Temmuz.2006, 19:02
Beyler şimdi medya bişi yapmadı bu açıklamayı Aziz YILDIRIM yaptı. Bir yıldız daha gelecek dedi ama ismini sölemedi

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:05
Galatasaray'ın büyük yıldızı kim acaba ya.Bir an önce alsalar su oyuncuyuda merak ettirmesinler.Bir Fb'li olmama ragmen inanılmaz merak ediyorum bu oyuncuyu.Ama içimden bir ses herkezin beklediği kadar büyük bir futolcu olmayacak diyor.Tabi sana öyle gelir:D:D:DMalum fenerlisin:D:D:D

Arkadasım kalli zamanında 19 yasında bolicide gönderdi neoldu hiçbir sorun olmadı.............korkmayın........

Bu arada bütün oyunculardan belli para alınacak kimseyi beles bırakmıyoruz......

uAburak89
27.Temmuz.2006, 19:10
İsminin büyüklüğü değil, performansının büyüklüğü daha önemli..

Aşk-ı Şehir
27.Temmuz.2006, 19:10
doğaldır abi bende Fenerbahçe ünlü bi oyuncu alacak olsa kıskanırım yani :D

ayrıca Boliç'i gönderince nolduki Kalli döneminde oynadığını çoğumuz bilmiyoduk ;;)

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:14
necatinin ve hasan kabze nin galatasaray dan ayrilmasi milli takim icin cok iyi oldu ama galatasaray icin kalli bolic i gondererek yaptigi hatayi tekrar edecek gibi geliyor bana.Bolic gönderdi evet ne oldu hata mı yaptı hayır tam tersı kac kupa kazandırdı bolici ona uygun olmadıgı için göndermiş..........

uAburak89
27.Temmuz.2006, 19:14
Aziz Yıldırım böyle birşey diyorsa, bence Appiah yolcu Edmar'la beraber.. Deivid'in yollanacağını hiç sanmıyorum..

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:17
Ah ah edmar bence yedek kalmasılazım dün gece ziya şengülde dedı edmar cok ıyı oyuncu top ayagına cok yakısıyor hemde dıkıne gıdebilen biri..........

Sekopej
27.Temmuz.2006, 19:22
Türk vatandaşlığına geçebilir, diğer geçenlerle aynı şartlara sahip sanırım.

Böyle bir imkan varsa Federasyonun bu komik +'lı uygulamasına inat Türk Vatandaşlığına geçirilsin ve Fenerbahçe'de kalsın.

Sonra da yabancılar neden Türk vatandaşlığına geçiyor diye itirazlar gelir, federasyon yabancı kuralı düzgün ayarlasaydı kulüpler de bu yola başvurmazdı. Bilmiyoruz belki de vatandaşlık işlemleri başlamıştır Mateus'un...

crespo1992
27.Temmuz.2006, 19:22
Şimdide Diatta!!!!!! (http://forum.bjkliyiz.net/index.php?topic=8021.msg80856#msg80856)
« :»
http://forum.bjkliyiz.net/Themes/ayisigi/images/buttons/quote.gif (http://forum.bjkliyiz.net/index.php?action=post;quote=80856;topic=8021.0;num _replies=1;sesc=d78207a83bb053f60693b6f41fc42ca8) http://forum.bjkliyiz.net/Themes/ayisigi/images/buttons/modify.gif (http://forum.bjkliyiz.net/index.php?action=post;msg=80856;topic=8021.0;sesc= d78207a83bb053f60693b6f41fc42ca8) http://forum.bjkliyiz.net/Themes/ayisigi/images/buttons/delete.gif (http://forum.bjkliyiz.net/index.php?action=deletemsg;topic=8021.0;msg=80856; sesc=d78207a83bb053f60693b6f41fc42ca8)
Beşiktaş’ta yılan hikayesine dönen ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot’u karşı karşıya getiren stoper arayışına dün yeni bir isim daha eklendi; Lamine Diatta...

Kaliteli bir defans oyuncunu kadrolarına katmak için Avrupa’yı karış karış gezen Siyah-Beyazlı yöneticilerin son olarak Saint Etienne’nin savunma oyuncusu Lamine Diatta ile temasa geçtikleri öğrenildi. Tecrübeli oyuncunun bonservis değerinin 1.5 milyon euro olduğu belirtildi.

iki sezon Lyon’da oynadıktan sonra geçen sezon başında Saint Etienne’ye transfer olan 32 yaşındaki futbolcu, Yeşil-Beyazlı takımda 24 maç oynadı, bir gol attı. Fizik gücü yüksek olan ve sert futboluyla dikkat çeken Diatta Senegal Milli Takımı’nda da görev alıyor. 1.84 boyundaki futbolcu Marsilya, Rennes ve Toulouse takımlarında da forma giydi.

Bu arada savunma için talep ettiği isimlerin alınmamasından rahatsız olan Ertuğrul Sağlam ise Real Betis’ten Juanita Gutierez Morena’yı istedi. Hemen girişimlere başlayan yöneticilerden, R.Betis 4 milyon euro istedi. Morena’nın da ispanya dışında başka bir yerde futbol oynamayı istemediğini söylemesiyle bu transfer de başlamadan bitti.

Akşam

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:23
ERGÜN PEMBE BİTECEK

Orduspor yönetimi tecrübeli oyuncuyu almakta kararlı

?Orduspor'un Ergün Pembe aşkı bitmiyor. Mor-Beyazlılar tecrübeli oyuncu için Galatasaray yönetimiyle mutabakata varırken Ergün'ü iknaya çalıştığı bildirildi. Tecrübeli oyuncunun transferini bitirmek için Orduspor yönetiminin büyük çaba harcadığı bildirilirken Başkan Şükrü Bodur Teknik Direktör Suat Kaya'nın da çok istediği oyuncuyu Orduspor formasını giydirmekte kararlı olduklarını söyledi.
?Son iki yıldır gerçekleştiremedikleri Süper Lig hayalini yakalama adına yönetim olarak hiç bir fedakarlıktan kaçınmadıklarını vurgulayan Bodur, "Şu ana kadar Yönetim olarak bizden isteklere karşılık verdik. Teknik kadro ve futbolcularımızda bizim bu fedakarlıklarımızın boşa gitmemesini sağlayacaklardır? dedi

Orduspor Fax çekti.........

Galatasaray Spor Kulübünden aldığımız 5 futbolcunun, Kulübümüze verilişinde büyük destek ve yardımlarını gördüğümüz Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Sayın Adnan POLAT Bey'e Orduspor camiası olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Orduspor Camiası bu yapılan yardım ve iyilik hiçbir zaman unutulmayacaktır.

Kendilerine teşekkürlerimizi tekrar sunuyoruz.

Orduspor Kulüp Başkanı Şükrü BODUR

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:25
Mateus ve türk vatandaslıgı o artık zor katı kurallar geldi.................alışdınız deme serkan:D:D

Aşk-ı Şehir
27.Temmuz.2006, 19:29
Edmar gibi bi oyuncu gidecek belkide üzülüyorum açıkçası ayrıca Türk olacağını sanmıyorum çok katı kriterler gelmiş diye söyleniyor ;;)

Sekopej
27.Temmuz.2006, 19:30
Mateus ve türk vatandaslıgı o artık zor katı kurallar geldi.................alışdınız deme serkan:D:D

Ne katı kuralı yahu, daha geçenlerde Fransergio Türk vatandaşlığına geçmedi mi? Kural değişikliği geldiğini ben duymadım ama şimdiye kadar bu yönde bir girişimin olmaması sanırım kural değişikliğinden olabilir ama dediğim gibi değiştini duymadım...

agoecmen
27.Temmuz.2006, 19:30
Arouna Kone iddiası!..

Yabancı golcü arayışlarını sürdüren Galatasaray, PSV Eindhoven'da forma giyen Kone Arouna'yu gündemine aldı. Sarı-kırmızılı yöneticilerin 24 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu için girişimlere başladığı öğrenildi.

Bu arada yönetim kadro dışı bırakılan Necati Ateş, Orhan Ak ve Hasan Kabze'ye talip olan Trabzonspor'a sürpriz bir teklif götürdü. Sarı-kırmızılı kulübün, "Bize Yattara'yı verin, Necati ile Hasan'ı alın" önerisine bordo-mavililerin sıcak bakmadığı belirtildi.

Kaynak: Milliyet 28.07.2007document.write('');

gahanthegod
27.Temmuz.2006, 19:32
Paralari da kombine ve tek mac bilet fiyatlarindan cikarmaya calisiyorlar. Almadim kombine falan bu sezon, portesto. Az maca gidecegim bu sene, tutacagim kendimi. Sheriff macina gitmeyecegim zira 200 liraya gecen sene Galatasaray kombine veriyordu aciktan lan!! 200 liraya kapli ust bileti mi olur! Sanki Real Madrid falan izleyecegiz. Izleyecegimiz takimda Rustu, Yozgatli, Tandogan falan olacak.

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:36
Ne katı kuralı yahu, daha geçenlerde Fransergio Türk vatandaşlığına geçmedi mi? Kural değişikliği geldiğini ben duymadım ama şimdiye kadar bu yönde bir girişimin olmaması sanırım kural değişikliğinden olabilir ama dediğim gibi değiştini duymadım...
Valla geldi söyleniyor bundan sonra 5 yılı doldurmamış Türk yapılmıyormus ayrıca milli olma falanda bakıcaklarmıs zor yani baska careler bulur................Ayrıca fransergioda olsun neo lcak her takım bir yabancı türk yaptı sadece galatasaray yapmadı hatta gecen yıl mondragon içinbasvuruldu adamı yapmadılar mesela neyse bundan sonra zor...........

uAburak89
27.Temmuz.2006, 19:37
Galatasaray Yattara'yı istemez, Necati'yi gönderen Kalli Yattara gibi adamı kadrosunda bulundurmaz.. Yeteneğe değil, disipline bakıyor ya kendileri.. (:

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:37
Kardes ben bu haberı gördüm özellikle koymadım çünkü zor bir ihtimal gecen sene psv yi sırtlayan adam

Galatasaray Yattara'yı istemez, Necati'yi gönderen Kalli Yattara gibi adamı kadrosunda bulundurmaz.. Yeteneği değil, disipline bakıyor ya kendileri.. (:Burak cok karamsar olma aynı kalli zamanında bolici göndermişti ama ne oldu sonunda sanırım 4 tane kupa kazandırdı.........
mesela Emre asıkda gidicekmiş onunda gitmesine ben üzülüyorum çünkü emre takımda hiç sesini cıkarmıyor sahaya cıkıp görevini yapar hemde az para alıyor ama ne yapalım yeni takım kuruyorlar daha bir sürü gelecek..Bu kurulan takım 5 yılın takımı olacakmıs tıpkı eskiden oldugu gibi..

ivan
27.Temmuz.2006, 19:42
Ankaragücünden Bebbe bile türk oldu ne işe yarayacaksa Edmar Çok yetenekli geçen sene Bursasporda çok iyi top oynadı Fenerbahçenin hazırlık kampındada çok iyiydi inş. yaparlar Edmarı

canavar20
27.Temmuz.2006, 19:43
Edmar mı ne :D Giderse ne olacağını merak ediyorum sonrada yıldız bir oyuncularsa:D

Aşk-ı Şehir
27.Temmuz.2006, 19:43
Kone transferi zor ;;)

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:47
Ankaragücünden Bebbe bile türk oldu ne işe yarayacaksa Edmar Çok yetenekli geçen sene Bursasporda çok iyi top oynadı Fenerbahçenin hazırlık kampındada çok iyiydi inş. yaparlar EdmarıKardes her takımdan herkezi Türk yaptılar bu olayda kapandı o yüzden bu Türklük meselesini artık unutun zok cünkü eger şimdi yine türk yaparsan bunun devamı gelir o yüzden her takımdan birini yaparak buna son nokta konuldu...........Ya gecende bir kanal acıkladı ama acaba hangisi idi 5 yıl doldurma zorunlulugu varmıs artık.....

ivan
27.Temmuz.2006, 19:48
Türklük için başvurduktan snra 5 yıl TÜrkiye de yaşamak zorunda kim başvuruosa

uAburak89
27.Temmuz.2006, 19:51
Şu Avrupaya tanıtımına katkıdan dolayı Türk yapan abuk bir madde vardı herhalde, Nobre'nin Türk olmasını sağlayan madde.. O madde kaldırılmış galiba..

aykut_gencfb
27.Temmuz.2006, 19:52
edmar şurda 2 sene daha kiralanır sora yabancı serbestliğini çıkaracak zaten uefa
hem bu zaman aralığında iice pişmiş olur

ivan
27.Temmuz.2006, 19:54
edmar şurda 2 sene daha kiralanır sora yabancı serbestliğini çıkaracak zaten uefa
hem bu zaman aralığında iice pişmiş olur

Yaaa aziz baba bi Kız bulur evlendirir yine türk Olur :zuhaha

Şaka bi yana söylediğin çok mantıklı hem daha iyi olur

Emurafu
27.Temmuz.2006, 19:55
Bu seferde juanıto basladı 3 gün de gider sonra baska isim cıkar.........Maclar baslıyacak hala stopert alınmadı uyum sorunu cok yasanacak

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 19:59
kone gelirse sevinçten aglarım heralde ama pek sanmyorm psv kurtarıcısını vermez..

beyler lincoln ün sakat olduguna dair bazı haberler çıkıyor..bacagında bulunan bandaj schalkede geçirdigi sakatlıgın tamamen bitmedigini gösteriyormuş..bi bilgisi olan varmı acaba ??

Sekopej
27.Temmuz.2006, 20:01
Valla geldi söyleniyor bundan sonra 5 yılı doldurmamış Türk yapılmıyormus ayrıca milli olma falanda bakıcaklarmıs zor yani baska careler bulur................Ayrıca fransergioda olsun neo lcak her takım bir yabancı türk yaptı sadece galatasaray yapmadı hatta gecen yıl mondragon içinbasvuruldu adamı yapmadılar mesela neyse bundan sonra zor...........

İyi de Fransergio olabiliyorsa yani bir değişiklik yoksa Mateus da olabilir. Sen 1 oyuncuyu yaptın sen 5 oyuncuyu yaptına bakmaz kanun.

Hem anayasada bulunan maddenin değişmesi gerekiyor sanırım Türk vatandaşlığına geçiş şartlarının değişmesi için. Bu seçim döneminde meclisin bu yasada eğişiklik yaptığını sanmıyorum.

Benimki hem sadece bir fikirdi, Mateus muhtemelen kiralanacaktı yine...

Fernando Gago
27.Temmuz.2006, 20:02
Başkan Bombayı patlatacak yine :) bence edu-lugano ikilisinden biride gidebilir yasin alınırsa appiah dün yapılan toplantda kesinlikle kalmak istiyorum demiş mateus kiralanır bi takma

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 20:03
eger bomba patlayacaksa..napıp edip deivid i gönderir bence..

Fernando Gago
27.Temmuz.2006, 20:07
Belkide Türk olur diyorum ama pekte ihtimal vermiyorum Halil F.tekke belki Emre

UA dragon
27.Temmuz.2006, 20:08
kalli sürekli lincoln sakat değil diyor ama belki basında ve taraftarlarda panik olmasın diye
düşünmüşte olabilir bildiğin kadarıyla sakat değil

Emurafu
27.Temmuz.2006, 20:10
Keske hep sakat olsa valla adamı kampta falan ızledım sakat adam oyle showlar yapabılırmı oyle topa abanabilirmi..........Ayrıca son macta oynadıgı oyun belli.....Ortalık karıstırmak ıcın yapılıyor hep bunlar.......

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 20:10
Türk olursa bence bu Halil olur ama bende pek ihtimal vermiyorum...

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 20:12
bende şaşırdım açkçası son maçta 3 gol 2 asist yapan adam nsl sakat olur diye..ama baldırındaki bandajı görünce biraz korktum açkçası

Fernando Gago
27.Temmuz.2006, 20:12
Gelecek isim ne olursa olsun kampa katılmadı onun takıma ülkeye ısınmasını bekleyene kadar Şl Ön elemesi geçer ligde 3 4 hafta geçer ... yönetim bir an önce bitirsin şu işi

ZeroG
27.Temmuz.2006, 20:13
Halil veya Fatih Tekke olur gibi geliyor bana ama en ağır basan Fatih Tekke...

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 20:14
haklısın..aynı durum şuanda 3 büyükler içinde geçerli..bir an önce transferleri bitirmeleri gerekiyor...

neyse ilerleyen günlerde belli olacaktr Fb nin transfer politikası..

agoecmen
27.Temmuz.2006, 20:14
her futboılcunun sakatlığı olabilir. yeterki bu sakatlık oyuncunun oynamasına engel olmasın.. lincolnün nasıl oynadığını görüyoruz ztn antramanlarda..ama inş. maçlarda rakip oyuncular bandajlı bölgeye çalışmazlar:D:D

fmsmyrna
27.Temmuz.2006, 20:18
Halil Altıntop, sarı lacivertli takımdan kendisine gelen bir teklif olmadığını söylerken, "Sanırım kulübümle temesa geçtiler. Şimdilik kulüp değiştirmeyi düşünmüyorum" diye konuştu.

Fenerbahçe'den kendisine gelen bir teklif olmadığını söyleyen Altıntop, "Sanırım kulübümle temesa geçtiler. Şimdilik kulüp değiştirmeyi düşünmüyorum" dedi.

Halil Altıntop, Almanya Kupası finalinde, kardeşi Hamit'in de forma giydiği Bayern Münih'e karşı mücadele edecek olmasını ise şöyle değerlendirdi:
"Bizim için özel bir maç. Ama önemli olan ikimizin de iyi bir performansla, başarılı futbol ortaya koyabilmemizdir."

Halil ayrıca esprili bir dille, Bayern Münih'in yarın kendilerine gol atması durumunda Hamit ile bir hafta konuşmama kararı aldığını söyledi.

Burndesliga'daki hedeflerine de değinen tecrübeli futbolcu, "Geçen yıl şampiyonluğu son iki haftada kaybettik. Grafiğimizi daha da yükselterek, başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

Halil Altıntop, Lincoln ve Hamit'in takımdan ayrılmasıyla ilgili olarak, "Orta sahamız geçen yıla göre isim olarak güçlü değil. Takım oyununu oluşturarak ve aramızda arkadaşlığı geliştirerek onların eksikliğini telafi edebiliriz. Lincoln çok iyi bir oyuncu ve tekniği oldukça iyi. Galatasaray'da iyi bir başlangıç yapabilirse, başarılı olacağını tahmin ediyorum" yorumunu yaptı.

Emurafu
27.Temmuz.2006, 20:18
Cimbom Türkiye'yi sarsacak

G.Saray, yine Türkiye’yi sarsacak bir yıldızın peşinde.

Futbol şubesi, başkan Canaydın’dan bile gizli yürüttüğü transferde son aşamaya geldi. İsmi saklanan forvetin pazartesiye yetişmesi bekleniyor.

G.Saray camiası liglerin başlamasına 2 hafta kala çok ünlü bir yıldızın transfer söylentisiyle adeta çalkalanıyor. Sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve yönetici Haldun Üstünel’in yürüttüğü çalışmaların başkan Özhan Canaydın’dan bile gizli tutulduğu öne sürülürken, bu üçlüye yakın isimler “En geç 1 hafta içinde Roberto Carlos’u unutturacak düzeyde bir transfer gerçekleşmek üzere. Pazartesi gününü bekleyin” mesajını veriyor. Yeni forvetin medyada yer alan tüm isimlerin dışında biri olduğu öğrenildi
Vatan

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 20:21
umarım dogrudur...canaydından bile gizli tutuluyor lafına çok güldüm :D

inşallah bekledigimiz aradıgımız golcü gelir ;)

aykut_gencfb
27.Temmuz.2006, 20:22
bence aziz yıldırımın yıldız kawramı türk oyuncuları bağlamaz carlos ayarında birini getirecektir....api ye istenen paranın werilmesi durumdunda satar başkan....başkanımz klübüne nasıl para kazandıracağını çook ii bilir...geçen sene anelka da da aynısı oldu klubede oturur ama istediim fiyatın altında gitmez dedi ve klübe ii para kazandırdı(yaklaşık 15 milyon euro)...klüpten yapılan açıklama hep anelka türkiyede mutlu şeklindeydi.....bu bir aziz yıldırım taktiğidir...aziz başkan klüpte durmak istemeyen birini kim olursa olsun tutmaz ama ucuz fiyatada satmaz...api gider gibi

uAburak89
27.Temmuz.2006, 20:24
Kalpten gitmesin falan diye gizliyorlardır.. :D

ZeroG
27.Temmuz.2006, 20:24
bence aziz yıldırımın yıldız kawramı türk oyuncuları bağlamaz carlos ayarında birini getirecektir....api ye istenen paranın werilmesi durumdunda satar başkan....başkanımz klübüne nasıl para kazandıracağını çook ii bilir...geçen sene anelka da da aynısı oldu klubede oturur ama istediim fiyatın altında gitmez dedi ve klübe ii para kazandırdı(yaklaşık 15 milyon euro)...klüpten yapılan açıklama hep anelka türkiyede mutlu şeklindeydi.....bu bir aziz yıldırım taktiğidir...aziz başkan klüpte durmak istemeyen birini kim olursa olsun tutmaz ama ucuz fiyatada satmaz...api gider gibi

Kelimesi kelimesine katılıyorum...

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 20:25
eger appiah giderse acaba bi forvet mi gelir yoksa appiahın yerini doldurabilecek komple bi orta sahamı..işte asıl merak ettigim nokta bu ..

Lincoln10
27.Temmuz.2006, 20:25
zuhaah canaydından gizli ne demek yaw.abartmışlar.utanmasalar adnan sezginin kendisinden gizli yürüttüğü yıldız transferinde sona gelindi yazıcaklar:D

UA dragon
27.Temmuz.2006, 20:28
pazartesi ise az kaldı demektir iyi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

zuhaah canaydından gizli ne demek yaw.abartmışlar.utanmasalar adnan sezginin kendisinden gizli yürüttüğü yıldız transferinde sona gelindi yazıcaklar:D

sezgin gözleri bağlı görüşmelere gider

Emurafu
27.Temmuz.2006, 20:30
Canaydın Adnan sezgin ve haldun üstünele şöyle demiştir belki....Siz güveniyorum demiştir.....falan filan

fmsmyrna
27.Temmuz.2006, 20:44
Tim Cahill eğer bu youncu alınsa orta sahada sorun kalmaz.Ama yöneticilerimizin ve Zico'nun aklında böyle bir isim varmıdır?çok zor.Aslında Zico Japonya'nın başındayken Avustralya'ya karşı oynamıştır

neondh
27.Temmuz.2006, 20:45
boyle giderse
fenerbahce kadrosu yakında
18 tane devşirme brezilyalıdan oluşacak
bu Türkleştirme olayı cok sacmaydı
hem takımlar arasında haksızlıga yol acacak
hem de
yani ne demek
Türk milli takımın da siyahi futbolcu
Türk diye oynuo
bu duruma herkes sebep oldu
federasyon,Fatih Terim
cok sacma
ya bebbe Türk olsa nolur olmasa nolur
wederson olsa nolur olmasa nolur
Türk statusunde oldukları icin degerlerinden fazla para alıcaklar boyle sacma bişey olabilir mi

GeNç KaRTaL
27.Temmuz.2006, 20:46
Açıkcası pek ümidim kalmadı birinin alınacağına.Bu zamana kadar transferin bitmesi gerekiyordu.Tek sevindiğim nokta Ertuğrul hocanın istemediği oyuncuların alınmaması.

ForsakeN
27.Temmuz.2006, 20:50
boyle giderse
fenerbahce kadrosu yakında
18 tane devşirme brezilyalıdan oluşacak
bu Türkleştirme olayı cok sacmaydı
hem takımlar arasında haksızlıga yol acacak
hem de
yani ne demek
Türk milli takımın da siyahi futbolcu
Türk diye oynuo
bu duruma herkes sebep oldu
federasyon,Fatih Terim
cok sacma
ya bebbe Türk olsa nolur olmasa nolur
wederson olsa nolur olmasa nolur
Türk statusunde oldukları icin degerlerinden fazla para alıcaklar boyle sacma bişey olabilir mi
Kardeşim durup dururken ortamı germe.Türkiye'de sadece FB'mi yabancıları yerli statüsünde oynatıyor??

Ayrıca söylediklerinin yeri burası değil.

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 20:50
neondh kardes :

bilip bilmeden konuşmanın bi anlamı yok..bak aurelio dışındakilerin A milli takıma girmeleri çok ama çok zor..Fatih Terim gibi bi adam var o milli takımın başında..alacak olsa nobreyi falan alırdı..naptı nobreyi almadı mehmet yıldızı aldı..yani aurelio bi istisna..digerlerinin milli takıma girmesi çok zor..;)

Fatih Terim her zaman Türk oyunculardan yana..öyle olmasa Emre yi 17 yaşında sahaya sürmezdi ;)

neyse kapatalım konuya zarar gelmesin ;)

serhat1616
27.Temmuz.2006, 21:00
arkadaşlar benim de birçok yerden aldığım duyumlara göre gerçekten basında çıkmayan bir yıldızmış.biraz gsmizin menfaatleri için duyarlı olalım.pazartesiyi bekliyoruz hadi bakalım.

serhat1616
27.Temmuz.2006, 21:12
bende bir gsli olarak bjknın bu seneki malum del bosque olayından sonra iyi bir transfer yapacağına inanmıyorum.şu ana kadar bi navarroyu alsalardı iyi olurdu.ayrıca david rivas-legrotallie-anderson gibi isimlerle anlaşılmış ama ertuğrul hoca geri çevirmiş.bu da ertuğrul hocanın ne kadar futbol bilgisi ve takibi olduğunun göstergesidir.doğru kara vermiş.helal olsun.

Atakan38
27.Temmuz.2006, 21:14
ınsaLLah geLcek adam patates cıkmazda

bu kdr merakımıza bekLedgmıze değer

erdemzorer10
27.Temmuz.2006, 21:20
bu kadar uğraştılar sonuç iyi olacaktır..ayrıca kombine satışları şuan için sadece 4 bin deymiş..bişeyler yapmak zorundalar kombine satışlarını canlandırmak için..bu yüzden saçma sapan adamlar transfer etmyeceklerdir

Atakan38
27.Temmuz.2006, 21:23
ergun super adam yaa gonderıLmesı cok buyuk hata

insaLLah gıtcee takımda cok basarıLı oLur

serhat1616
27.Temmuz.2006, 21:29
ya kezman gibi yıldız deyip de işe yaramayacak futbolcu ise bu alacakları.ben nilmarın alınmasında ısrarcıyım.

ForsakeN
27.Temmuz.2006, 21:49
Kim ne derse desin.Bu sene BJK'nin en iyi transferi Ertuğrul Sağlam

GeNç KaRTaL
27.Temmuz.2006, 22:02
Evet.Bu sene en iyi transferimiz Ertuğrul Sağlam.Bu sene başarılı olamasak bile takımın başında kalmasını istiyorum.En az bir 5 sene takımı yönetmeli.Hatta daha fazla.Bizden daha büyük bir kulüp onu isteyene kadar devam etmeliyiz.

Fietra 10
27.Temmuz.2006, 22:40
bıde bugun eLenıomu sız o zmn gorun

vaLLa bzm baskan qibi bı turLu bırakmıo sızınkıde

elenirse varya dogru tesislere..futbolculara değil başkan ve ziyaya hücum burdan diyorum...eger ziya gidecekse umarım eleniriz

chinli
27.Temmuz.2006, 22:48
valla benim bildigim sadece Aurelio'yla Colin Kazim Oynatiliyor milli takimda oncun sacmalama lutfen canim....

ForsakeN
27.Temmuz.2006, 23:11
Colin Kazım zaten Türk.Aurelio milli takıma yararlı olacağı için oynatılıyor.Yararlı olmayacaklar oynatılmıyor.Bkz:Nobre,Bebbe.

Eğer Vederson yararlı olacaksa oynatılır.Ki bence olur.Sol kanadımızda İbrahim Üzülmez'in oynatıldığını düşünürsek

neondh
27.Temmuz.2006, 23:33
iyi dıosunuz da
adamlar Türk diil
yabancı oyuncu
Miili takımda oynamamalı
yabancı sınırı kalksın ama Türk milli takımın da Türk oyuncu oynasın dedım ben
ortamı gerdıgım yok
ne solesem herke ustune alınıo
nedense direk
fenerbaceyı savunmaya gecıosunuz
eet haksız rekabet vardır
bu sacma kara yuzunden
bazı takımlar daha fazla yabancıyla oynamaktadır
ben fenerbahceye bıse demıorum
fazla yabancıyal kım oynuosa ona dıorum
yarın jaba Turk sttatusunde oynayınca
ankaraspor da bunun ıcıne gırecekteır
bebbe oynayınca ankaragucu de
ve bu kara kuluplerımıze negatif olarak doner
bgun fenerbhace kulubu colin kazım ı aldıysa kesınlıkle Turk olarka oynayacagı ıcındır
verilen paraya kesınlıkle degmez
o paraya daha ii oyuncular alınabilir
ama siz elin yeteneksız yabancılarını Türk olarak kabul edersenız
fazla da para alırlar miilli takımda da oynarlar
devşirme oyuncu oynatma futbolu geri lan ulkelerın işidir
bugun almanya takımında polonyalı futbolcular yer alıo
goruoruz kı alman takımları avrupada basarılı olamıolar
beşiktas da kı serdar
aurelio dan dha iyi
kendını de ispatladı
gorecegız bakalım
fatih terim oynatcak mı

ForsakeN
27.Temmuz.2006, 23:35
Evet.Bu sene en iyi transferimiz Ertuğrul Sağlam.Bu sene başarılı olamasak bile takımın başında kalmasını istiyorum.En az bir 5 sene takımı yönetmeli.Hatta daha fazla.Bizden daha büyük bir kulüp onu isteyene kadar devam etmeliyiz.

Aynen katılıyorum.Büyük kulüplerimiz Türk hocalarda inat etmeli.

GodfatheR
27.Temmuz.2006, 23:35
arkadaslar burasi fenerbahceyi konusacagimiz bir yer milli takim meselelerini kapatalim

fmsmyrna
27.Temmuz.2006, 23:45
iyi dıosunuz da
adamlar Türk diil
yabancı oyuncu
Miili takımda oynamamalı
ortamı gerdıgım yok
nedense direk
bu sacma kara yuzunden
bgun fenerbhace kulubu colin kazım ı aldıysa kesınlıkle Turk olarka oynayacagı ıcındır
beşiktas da kı serdar
aurelio dan dha iyi
kendını de ispatladı
gorecegız bakalım
fatih terim oynatcak mı

Almanya çok geriliyor doğru.Polonya asıllı Klose 2002'de finale taşıyor Almanya'yı attığı 6 golle.2006'de yine Klose 4 gol atıyor.Yanında bu sefer Polonya asıllı podolski var ve Almanya 3. oluyor yani bir 2. bir 3.Neyse nurası transfer bölümü burda milli takımlardan konuşmayalım konu kapansın ben bu konu hakkında konuşmayacağım bir daha

M.O.S.H
27.Temmuz.2006, 23:46
iyi dıosunuz da
adamlar Türk diil
yabancı oyuncu
Miili takımda oynamamalı
ortamı gerdıgım yok
nedense direk
bu sacma kara yuzunden
beşiktas da kı serdar
aurelio dan dha iyi
kendını de ispatladı
gorecegız bakalım
fatih terim oynatcak mı
nasıl geri kalan ulkelermi ? almanya ingiltere fransa hollanda bu ulkelerin kadrolarına baktıgımızda hep farklı milletlerden adamlar war ama awrupa futbolunda ne kdar soz sahipi oldugunu goruorz solediklerin sacma geldi bana

BlackEagle19o3
27.Temmuz.2006, 23:49
Colin Kazım zaten Türk.Aurelio milli takıma yararlı olacağı için oynatılıyor.Yararlı olmayacaklar oynatılmıyor.Bkz:Nobre,Bebbe.

Eğer Vederson yararlı olacaksa oynatılır.Ki bence olur.Sol kanadımızda İbrahim Üzülmez'in oynatıldığını düşünürsek
Coline Kazımın annesi Türk babası değil yani bana göre yabancı:)
Ayrıca Neondh'e katılıyorum.Kazım o kadar para etmez.Türk statüsünde oynayabildiği için o parayı verdiler.Görceksiniz bu sezon fos çıkcak.Milli takım konusunda dediklerine de katılıyorum.Bu adam buraya her geldiğinde doğru şeyler söylüyor ama kavga çıkarıyomuş gibi gösteriyorlar.Her sölediğine de doğru demiyorum ama genelde doğru konuşuyor yalnız biraz üslubu sert:)

Lincoln10
28.Temmuz.2006, 00:13
Santa Cruz Rovers'ta!

İngiltere Premier League ekiplerinden Blackburn Rovers, Bayern Münih'in 25 yaşındaki Paraguaylı forvet oyuncusu Roque Santa Cruz'u kadrosuna kattı.

Transfer döneminde bir süre adı Galatasaray ile geçen golcü futbolcu Blackburn Rovers ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüpten Santa Cruz'un maliyeti ile ilgili bir açıklama yapılmazken, İngiliz ekibinin B.Münih'e 3.5 milyon poundluk bir bonservis ödeyeceği ifade ediliyor. Temsilcimiz Tugay Kerimoğlu'nun takımı Rovers'ta teknik direktör Mark Hughes ise transferin ardından yaptığı açıklamada, "Genç ve uluslararası alanda iyi işler yapan bir futbolcuyu kadromuza kattı. Copa America'da mücadele etmiş olması ise bizim için avantaj, hazır durumda olacak" dedi.
Bayern Münih'in transfer sezonunda Miroslav Klose ve Luca Toni gibi etkili forveti kadrosuna katmasından sonra Alman ekibinde gözden düşen ve kadroda düşünülmeyen isim Santa Cruz Alman ekibi ile Şampiyonlar Ligi, 5 Bundesliga, 4 Alman Kupası mutluluğu yaşamıştı.

seçenekler gün geçtikçe azalıyor.açıkçası ben yıldız bi oyuncu transfer edeceğimize inanmıyorum

chinli
28.Temmuz.2006, 00:20
colin kazim bence mukemmel bir oyuncu eskiden favorim kezman'di simdi CKR(Colin Kazim Richards) bence super cikicak hemde genc transfer sirasinda bence carlos 2 sirada kalir kazim'in yerinde..

chinli
28.Temmuz.2006, 00:24
bursaspor bu sene siki takim gibi gozukuyo bence ligde siralamada 3-7 sirayi kapar
ama kasimpasa'nin ajax ve bayer munich ten oyuncu almasi cok farkli bisey oldu yaw :))))

GodfatheR
28.Temmuz.2006, 00:27
Kazim'ı antremanlarda seyrettım cok lakayit bır ınsan bende cok sey beklıyordum ama artık baska bır kulube kıralanabılecegını bıle dusunuyorum.Ozellıkle 26 sında oynanan fb tv den naklen gosterılen antreman macını ızledım ınanılmaz top kayıpları yaptı.30 a kadar saydım sonra sıkıldım bıraktım bence hayal kırıklıgı

chinli
28.Temmuz.2006, 00:30
yaa o antreman macini ben de izledim ama olsun yinede ben iyi seyler bekliyorum ve kesinlike gonderilmemesi gerek kemal ve deivid gitsin...

Omerdinho
28.Temmuz.2006, 00:31
Serdar Aurelio'dan iyi dedin ya ... ben daha sana ne diyeyim :)

GodfatheR
28.Temmuz.2006, 00:31
selcuk'un golunu gordun mu attı ve carlos'a bakıs attı harıka bır sahneydı

Del Piero_10
28.Temmuz.2006, 00:35
iyi dıosunuz da
adamlar Türk diil
yabancı oyuncu
Miili takımda oynamamalı
ortamı gerdıgım yok
nedense direk
bu sacma kara yuzunden
beşiktas da kı serdar
aurelio dan dha iyi
kendını de ispatladı
gorecegız bakalım
fatih terim oynatcak mı

Lütfen söylediklerini alt alta sıralamaktan vazgeçermisin

chinli
28.Temmuz.2006, 00:36
en guzel gol can'in attigi goldu mukemmel di yaw...

GodfatheR
28.Temmuz.2006, 00:47
bu sene ugur boral solda vedersonu kesıcek gıbı gozukuyor cok formda

neondh
28.Temmuz.2006, 00:56
nasıl geri kalan ulkelermi ? almanya ingiltere fransa hollanda bu ulkelerin kadrolarına baktıgımızda hep farklı milletlerden adamlar war ama awrupa futbolunda ne kdar soz sahipi oldugunu goruorz solediklerin sacma geldi bana

sürekli basarılı olan bi takım varsa bu da italyadır
devşirme futbolsu oynatılmaz
almanya dedigim gibi zaten podolskiler borowskiler sayesınde kloseler sayesınde bişeyler yapabbılıyor.bugun alman takımlaı bayerne munich dısında kaliteli diilller zaten sampiyonlar liginde hiçbirsey yapamıolar almanyanın son senelerdekı en iyi takımı werder bremen espanyolu eleyemedı espanyol ıspanya liginde orta sıralardaydı.
ingilterede devsirme oyuncu yoktur eger siyahi oyuncuları oyle sayacaksan bu zaten cok cok oncesınde olmaya baslamıs bır olay.
senin devsirdigin adam wederson aurelio bebbe jaba
,bu adamlar zaten kaliteli adamlar diil
ülkemızn parasına yazık
Türk statusunde oynayıp dunya kadar para alıcaklar
Turk futboluna da herhangi bi katkı yapacaklarını da dusunmuorum

GodfatheR
28.Temmuz.2006, 01:01
almanya dedigim gibi zaten podolskiler borowskiler sayesınde kloseler sayesınde bişeyler yapabbılıyor.bugun alman takımlaı bayerne munich dısında kaliteli diilller zaten sampiyonlar liginde hiçbirsey yapamıolar almanyanın son senelerdekı en iyi takımı werder bremen espanyolu eleyemedı espanyol ıspanya liginde orta sıralardaydı.
ingilterede devsirme oyuncu yoktur eger siyahi oyuncuları oyle sayacaksan bu zaten cok cok oncesınde olmaya baslamıs bır olay.
ülkemızn parasına yazık

sadece problem yarattıgının farkında mısın.lutfen oltalıgı germe lutfen

uAburak89
28.Temmuz.2006, 01:03
Kendi yorumunu yazıyor, sizin buna karışma hakkınız yok..

neondh
28.Temmuz.2006, 01:04

evet bence serdar o bolgede aurelio dan kesinlikle daha iyi
Türkiyedeki ön libero yoksunlugu olan dönemde
medyanın da abartmalaıryla ortaya cıkmıs bir aurelio var öle ki: her spor programında nedense yazarla sureklı işte aurelio tek basına oynuo işte aurelio suraya kostu buraya kostu tarzında yorumlar yaparlarsa tabi ki herkes aurelioyu bişey zannedecek.serdar hem daha genc hem fizigi daha iyi hem de daha yetenekli.o bolgenin oyuncusu serdar.aurelio diil.bakalım ne olacak milli takımda
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

sadece problem yarattıgının farkında mısın.lutfen oltalıgı germe lutfen

arkadasım yorumumu yazıorum senı ılgılendırmez bu.yaş olarak da aramızda fark var tartısma yaratma tartısmayım ben de seninle

BlackEagle19o3
28.Temmuz.2006, 01:11
Serdar'ın ne eksiği var Aurelio'dan.Brezilyalı Aurelio'yu oynatcağıma Serdar'ı oynatırım.

bu sene ugur boral solda vedersonu kesıcek gıbı gozukuyor cok formda
Bence de Uğur Boral oynayacak gibi duruyor.

Sekopej
28.Temmuz.2006, 01:13
Herşey bitti şimdi bu konuda Serdar-Aurelio tartışması mı başladı?

ogcj_me
28.Temmuz.2006, 01:25
Bu milli takımla ilgili bir konu
Burası adı üstünde
''FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ''

GFBatman
28.Temmuz.2006, 01:36
Kerim'le Olcan'ın kiralık olarak gönderilmesi tecrübe kazanmaları açısından ve kendileri geliştirmeleri açısından çok iyi oldu.Sağ kanatta sıkıntı yaşayacağımızı zannetmiyorum,zira Ali ile Gökhan çok yetenekli,bize uzun yıllar hizmet edebilecek kapasitede genç futbolcular.

Forvet konusuna değinirsek buraya transfer yapılacağını hiç zannetmiyorum çünkü Deivid hala gönderilmedi ve Zico'nun onu göndermeye niyeti yok...

Fernando Gago
28.Temmuz.2006, 01:39
"F.Bahçe ile anlaştık"

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Abdülkadir Çakır, Yasin'in Fenerbahçe'ye transferi ile ilgili olarak Fenerbahçe ile anlaştıklarını, ancak futbolcu ile sarı-lacivertli kulüp arasındaki görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Çakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir süre önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisini arayarak Yasin'i transfer etmek istediklerini ilettiğini anımsatarak, ''Biz de futbolcumuzun geleceğini düşünerek bu teklife olumlu yaklaştık. Aramızda yaptığımız görüşmeler sonucunda da bonservis konusunda anlaştık'' dedi.

Kulüpler arasında anlaşma olmasına rağmen transferin henüz kesinlik kazanmadığını, Fenerbahçe ile Yasin arasındaki görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Çakır, şunları söyledi: ''Bu arada Beşiktaş'tan da Yasin'i transfer etmek istedikleri yönünde bir talep geldi. Ancak biz bunu şu an için kabul etmedik. Çünkü daha önce Fenerbahçe'ye söz vermiştik. Sözümüzün arkasında durarak önceliğin Fenerbahçe'de olduğunu söyledik. Ancak eğer Fenerbahçe ile anlaşma mümkün olmazsa o zaman Beşiktaş'ın teklifini düşünebiliriz.''

neondh
28.Temmuz.2006, 01:41

o zaman acıklayayım:
milan takımına bakarsan takımın iskeletının italydan oyunculardan oldugunu gorursun
maldini gattuso ambrosini bu oyuncular iskeletı olusturur hiç degismez.italyan altyapısı vardır.
yabancılar bunların ustune koyulur

bsarılı oldugu donemde real madrid de de boyledyi hierro vardı raul vardı.
manu da yıllardır giggs var scholes var neville var
barca da xavi ve puyol
bu işler yabancıyla olmaz
once takımın kuluturune tasıyan yerli oyuncu olmalıdır
italya da en pahalı kadro interderi ama basarı yoktur sampiyonlar liginde
senın dedigin almanya fransa ve hollanda dnın hangı kulubu basarılıdr???

ya ingilterdedir basarılı olan yada ispanya ve bu takımlar en buyuk takımlarında hep yerlı oyucunlara yer verırler iskelt yerlılerden olusur devsırmelerden diil
zamanında ajax olmustu basarılı ve o takımda tamamen yerli oyunculardır.dedigim gibi siyahı oyuncuların devsirme oldugunu soleme lutfen o farklı bir olay
sonucta
basarılı olan takımlar yerli iskelete sahiptir ve bunun ıcın buyuktur
devsirmelere sadece oynar bu kadar basit
yabancı ve devşirme olayı basarılı olsayı
interın herse cl de sampıyon olmasını beklemelydık

Aşk-ı Şehir
28.Temmuz.2006, 01:44
"F.Bahçe ile anlaştık"

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Abdülkadir Çakır, Yasin'in Fenerbahçe'ye transferi ile ilgili olarak Fenerbahçe ile anlaştıklarını, ancak futbolcu ile sarı-lacivertli kulüp arasındaki görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Çakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir süre önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisini arayarak Yasin'i transfer etmek istediklerini ilettiğini anımsatarak, ''Biz de futbolcumuzun geleceğini düşünerek bu teklife olumlu yaklaştık. Aramızda yaptığımız görüşmeler sonucunda da bonservis konusunda anlaştık'' dedi.

Kulüpler arasında anlaşma olmasına rağmen transferin henüz kesinlik kazanmadığını, Fenerbahçe ile Yasin arasındaki görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Çakır, şunları söyledi: ''Bu arada Beşiktaş'tan da Yasin'i transfer etmek istedikleri yönünde bir talep geldi. Ancak biz bunu şu an için kabul etmedik. Çünkü daha önce Fenerbahçe'ye söz vermiştik. Sözümüzün arkasında durarak önceliğin Fenerbahçe'de olduğunu söyledik. Ancak eğer Fenerbahçe ile anlaşma mümkün olmazsa o zaman Beşiktaş'ın teklifini düşünebiliriz.''

tekrar söylüyorum çok iyi transfer bu;;):yildiz:

Sekopej
28.Temmuz.2006, 01:46
o zaman acıklayayım:
milan takımına bakarsan takımın iskeletının italydan oyunculardan oldugunu gorursun
maldini gattuso ambrosini bu oyuncular iskeletı olusturur hiç degismez.italyan altyapısı vardır.

barca da xavi ve puyol

ya ingilterdedir basarılı olan yada ispanya ve bu takımlar en buyuk takımlarında hep yerlı oyucunlara yer verırler iskelt yerlılerden olusur devsırmelerden diil
zamanında ajax olmustu basarılı ve o takımda tamamen yerli oyunculardır.dedigim gibi siyahı oyuncuların devsirme oldugunu soleme lutfen o farklı bir olay
sonucta

Allahaşkına şu yazdıklarının Fenerbahçe transfer haberleriyle ne ilgisi var? Kafe futbol diye bir konu açtık bu tür şeyler konuşulsun diye. Buraya da transfer haberleri haricinde yazmamamanızı rica ediyoruz ama yok...

Bir de başka yöneticimiz de uyarmış bu şekilde yazmaktan vazgeçersen sevinirim. Her cümlede satır başına geçmene gerek yok, hem düzeni bozuyor hem de okunması zor oluyor.

Aşk-ı Şehir
28.Temmuz.2006, 01:49
özellikle kasımpaşayı tebrik etmek lazım ;;)

TR.CaPTaiN
28.Temmuz.2006, 01:49
Fenerbahçe'de Türkler'den kim oynayabilir dediğimizde karşımıza çıkan isimler Hamit,Halil,Fatih Tekke,Mehmet Topuz,Yıldıray,Gökhan Ünal,Emre ve bunun gibi birkaç oyuncu daha. Bu isimlerden Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı kulüpleri bırakmadı diğer lejyonerlerimiz ise Türkiye'ye dönmek istemedi. Yani bu isimler dışında (1-2 istisna olabilir) yerli oyuncular Şampiyonlar Ligi için yeterli değil. Türkiye Türk yıldız kaynıyor da Fenerbahçe buna rağmen mi yabancı alıyor ? Hayır. Fenerbahçe'de oynayabilecek kapasitedeki Türk oyuncular Fenerbahçe'yi daha doğrusu Türkiye'yi tercih etmediği için mecburen yabancılara yöneliyorsun.
Federasyon +1 gibi saçma bir kural getirirse mecburen kontenjan açarak,kaliteli yabancılar getirerek Avrupa'da başarılı olmak için yabancı oyuncularını Türk statüsünde oynatırsın.
Aziz Yıldırım yıldız getireceğim demişse getirir fakat bunun için umarım Appiah gönderilmez. Koca sezon Deniz'le geçmez.

Varonil
28.Temmuz.2006, 01:54
o zaman acıklayayım:

barca da xavi ve puyol

sonucta

Pardon sana bu sene Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olan Milan'ın yabancılarını sayayım: Dida,Cafu,Kaka,Olivieira,Serginho,Gourcouff,Jankul ovski,Simic,Kaladze,Kalac.

UEFA Kupası Şampiyonu Sevilla'nın yabancıları:Escude,Dragutinovic,Hinkel,Fazio,Danie l Alves,Adriano,Poulsen,Renato,Maresca,Chevanton,Kan oute,Kerzhakov,Luis Fabiano;;)

Şimdi söyle bakalım.Bu işler yabancılarla mı oluyor yerlilerlemi..

BlackEagle19o3
28.Temmuz.2006, 02:04
McCarthy şimdi gelebilir belki:)

BlackEagle19o3
28.Temmuz.2006, 02:06
Yasin Çakmak çok iyi transfer.Hayırlı olsun:)

Varonil
28.Temmuz.2006, 02:07
ya kezman gibi yıldız deyip de işe yaramayacak futbolcu ise bu alacakları.ben nilmarın alınmasında ısrarcıyım.

Kullandığın güzel üslup'u görmemezlikten gelip,GS'nin alması muhtemel forvetin çok iyi birisi olacağına inanıyorum

fmsmyrna
28.Temmuz.2006, 02:16
iyi dıosunuz da
adamlar Türk diil
yabancı oyuncu
Miili takımda oynamamalı
ortamı gerdıgım yok
nedense direk
bu sacma kara yuzunden
beşiktas da kı serdar
aurelio dan dha iyi
kendını de ispatladı
gorecegız bakalım
fatih terim oynatcak mı

Almanya çok geriliyor doğru.Polonya asıllı Klose 2002'de finale taşıyor Almanya'yı attığı 6 golle.2006'de yine Klose 4 gol atıyor.Yanında bu sefer Polonya asıllı podolski var ve Almanya 3. oluyor yani bir 2. bir 3.Neyse nurası transfer bölümü burda milli takımlardan konuşmayalım konu kapansın ben bu konu hakkında konuşmayacağım bir daha

ülkemızn parasına yazık

kendinle çeliştiğin şu mesajlarda belli önce diyorsun Almanya devşirmelerle dolu bir takım ve geriliyor sonra ben açıkladıktan sonra devşirmelerle başarılı oluyor diyorsun sonra ben açıkladıktan sonra.

Bu Kazım 1 milyon euro'ya alınmadı mı?Ben mi yanlış biliyorum?Hangi büyük para bu Kazım keşke İngiltere'de kalsaydı orada gelişimini olumlu bir şekilde tamamlayabilirdi ama Türkiye'de futbol sadece sahada kalmıyor.

Sekopej
28.Temmuz.2006, 02:18
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=47466

M.O.S.H
28.Temmuz.2006, 02:24
o zaman acıklayayım:

barca da xavi ve puyol

sonucta

turkiyede alt yapı sistemi gelismis deil dier buyuk ulkelerle karsılastırılamaz bole oldugu icinde mecburen aurelio gibi adamları turk yapıorz eger birgun alt yapı turkiyedede beklenen sewiyeye gelirse ozman aurelio gibi adamları milli takıma almaya gerek kalmaz ama bence zor bu bu kafayla alt yapıya werilen onem arttırılmaz aynı kalır

Sekopej
28.Temmuz.2006, 02:27
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=47466

turkiyede alt yapı sistemi gelismis deil dier buyuk ulkelerle karsılastırılamaz bole oldugu icinde mecburen aurelio gibi adamları turk yapıorz eger birgun alt yapı turkiyedede beklenen sewiyeye gelirse ozman aurelio gibi adamları milli takıma almaya gerek kalmaz ama bence zor bu bu kafayla alt yapıya werilen onem arttırılmaz aynı kalır

Yukarıda ki linki bu tartışmaya orada devam edin diye verdim. Konunun amacından çıkmayalım...

Alın size yıldız;

Bugün tarihli bazı gazetelerde ve çeşitli internet sitelerinde Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın 'bir yıldız oyuncu daha alacağız' şeklinde sözler sarf ettiği yer alıyor. Başkanımız, yaptığı konuşmada, sadece bir oyuncu daha alabileceğimizi belirtmiştir. Yıldız oyuncu sözü basının yakıştırmasıdır. Basını, yapılan konuşmaları çarpıtmamak adına daha dikkatli davranmaya çağırıyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Zaten böyle bir habere inanmamıştım, basın her zaman olduğu gibi işini çok güzel yaptı. Taraftarı heyecana getirmekten başka yaptıkları birşey yok...

esos07
28.Temmuz.2006, 02:46
mccarthy olacağını sanmıyorum,cruzda gitti,hehalde söylenenler doğru,adı basında çıkmayan bir yıldız alıncak,henryde geldi,eto rahatsız olup ayrılmak istermi acaba:)hehe

REsist JuvE11
28.Temmuz.2006, 02:54
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kullandığın güzel üslup'u görmemezlikten gelip,GS'nin alması muhtemel forvetin çok iyi birisi olacağına inanıyorum
görmemezlikten geleceksen görmüş gibi açıklamaya yapmayabilirsin..eğer gördüğünü belli edeceksen de açık açık 'ayıp oluyo mesajı' çekebilirsin..

bu arada kezman güçlü ve kaliteli bir futbolcu

erdemzorer10
28.Temmuz.2006, 02:55
Adnan Sezgin yaptıgı açıklamada :

forvet transferi için öncelikle Necati ve H.Kabze nin iyi şartlarda satılması gerektigini söylemiş..

Aşk-ı Şehir
28.Temmuz.2006, 02:58
Necati iyi paraya satılırda Hasan Kabzeyi bilemem ;;)

erdemzorer10
28.Temmuz.2006, 03:03
yıldız oyuncu açıklaması

Bugün tarihli bazı gazetelerde ve çeşitli internet sitelerinde Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın 'bir yıldız oyuncu daha alacağız' şeklinde sözler sarf ettiği yer alıyor. Başkanımız, yaptığı konuşmada, sadece bir oyuncu daha alabileceğimizi belirtmiştir. Yıldız oyuncu sözü basının yakıştırmasıdır. Basını, yapılan konuşmaları çarpıtmamak adına daha dikkatli davranmaya çağırıyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

basınımız bir kez daha kalitesizligini göstermiştir..

erdemzorer10
28.Temmuz.2006, 03:07
özellikle kasımpaşayı tebrik etmek lazım ;;)

katılıyorum kardes + orduspor..

erdemzorer10
28.Temmuz.2006, 03:09

haklısn kardesm katılıyorm..aslında şuanki formlarına baksan kabze necatinin 5 katı para eder ama işte isim farkı var :)

Aşk-ı Şehir
28.Temmuz.2006, 03:12
Necati sonuç olarak isim yapmış bi oyuncu olduğundan öledir ;;)

erdemzorer10
28.Temmuz.2006, 03:15

evt kardesim haklısın..

Fernando Gago
28.Temmuz.2006, 03:19
yıldız oyuncu açıklaması

Fenerbahçe Spor Kulübü

basınımız bir kez daha kalitesizligini göstermiştir..

Haydaaaa O zaman transfer Yasin Çakmakla bitti bu türk basının ...:mad:

Omerdinho
28.Temmuz.2006, 03:21
Bence daha transfere gerek yok ha eger yönetim deivid ile mateus'u yollayacaksa bi santrafor alinabilir.. yollanmayacaksa kadro böyle iyidir.

REsist JuvE11
28.Temmuz.2006, 03:23
haklısn kardesm katılıyorm..aslında şuanki formlarına baksan kabze necatinin 5 katı para eder ama işte isim farkı var :)

evt kardesim haklısın..

hasan kabze necati kadar oynatıldı mı..faydalanıldı mı...necati yi oynatan kimdi??? gerets...bir ara herkesin futbol anlayısından şüphesi olan gerets..necati ye verilen şans kabze ye verilseydi..kabze suan belki de avrupadaydı..ama siz necati gibi düz,canı istediğinde oynayan,vefasız ve para düşkünü bir futbolcu hakkında bunları konusuyosunuz.türkcell süper ligde 10tane necati vardır...eğer necati biraz fazla bir miktara transfer olacaksa,bu sadece onun (sizin deyişinizle süper) olduğundan değil..gs de bir dönem banko oynamasındandır

GFBatman
Eger Mehmet TOPUZ gelırse cok yarlı olur.Tuncay'ı aratmaz bize tuncay gibi savasçı,hızlı,teknık ve sert şut atabılen bır oyuncu gelse yarı cok olur.bıde deivid gonderecek bır takım bulsak yollasak onun yerıne uzun hızlı cevık bır oyuncu alsak sampıyonlar lıgınde cok ıyı yerlere geliriz.Şampiyonlar liginde iyi yerler yapmak ıcın defansı elden bırakmamak lazım,bide Kezman'ın yanına onun ıstedıgı gıbı bır forvet almak lazım bunları yaparsak kesın şampiyonlar liginde bir derece yaparım.

fmsmyrna
Teknik direktör tarafından açıkça istenmeyen oyuncuların ben iyi paraya gideceğini pek sanmıyorum.Çünkü istenmedikleri zaten açıklanmış alacak kulüpler bunu koz olarak kullanabilirler.

canavar20
28.Temmuz.2006, 03:25
Basının :mad: :)

fmsmyrna
28.Temmuz.2006, 03:26
Eger Mehmet TOPUZ gelırse cok yarlı olur.Tuncay'ı aratmaz bize tuncay gibi savasçı,hızlı,teknık ve sert şut atabılen bır oyuncu gelse yarı cok olur.bıde deivid gonderecek bır takım bulsak yollasak onun yerıne uzun hızlı cevık bır oyuncu alsak sampıyonlar lıgınde cok ıyı yerlere geliriz.

Mehmet Topuz olayı kapanalı çok oluyor kesinlikle satmıyorlar.Deivid'i gönderecek takım buluruz ancak görülüyorki Zico Deivid'i takımda tutmak istiyor.Bakalım Deivid gerçekten değiştimi izleyip görücez bu sene

GFBatman
28.Temmuz.2006, 03:39
Zico deivid gondermeye nıyetı yok ama bı yandan hak verıyorum bı yandan da korkuyorum ya gecen sene gıbı yaparsa vasatı gecemezse ama antremanlarda çok iyi mütiş akıl dolu goller atıoyr ama ben hınede gonderilmesinden yanayım

TR.CaPTaiN
28.Temmuz.2006, 03:43
Deivid'i tutmayı isteyeni de Deivid'le birlikte gönderse yönetim daha da güzel olur. Fenerbahçe yönetiminin teknik direktöre karıştığını biliriz umarım bu huy devam ediyordur. Bizim izlediğimiz Deivid'i bu Zico izlemedi mi ? Biz ekran başında saç baş yolarken Zico nasıl sabretti, hala kadroda tutmaya çalışıyor.

neondh siir yazar gibi mesaj yaziyorsun :D

Güzeldi :)

Emurafu
28.Temmuz.2006, 03:51
Ali SAKAL ORDUSPOR'da

Diyarbakırspor'da yaprak dökümü devam ediyor. Yeşil-kırmızılı takımda Burhan Eşer'in Gençlerbirliği'ne transfer olmasının ardından Ali Sakal da Lig A takımlarından Orduspor'a verildi.

Kulüp Başkanı İslam Çetin, Burhan Eşer'in mali konular nedeniyle Gençlerbirliği'ne verildiğini belirterek, "Daha önce birçok takımdan transfer teklifi alan futbolcumuzun kafası rahat değildi. Gençlerbirliği'nden gelen teklifin ardından bizler de gitmesine onay verdik. Gençlerbirliği'ne transfer olan Burhan Eşer, kulubümüze jest yaparak 70 bin YTL alacağını da almadı. Bu vefa örneğinden dolayı futbolcumuza Diyarbakırlılar olarak teşekkür ediyoruz. Ali Sakal'ı ailevi sorunları nedeniyle Orduspor'a verdik. Bu iki futbolcumuzun transferlerinden elde edilen gelirle sezon öncesi ödemeleri yapıp rahatlayacağız" dedi. Başkan Çetin, transfer görüşmelerinin de sürdüğünü sözlerine ekledi.

Teknik Direktör Murat Yiğiter ise Burhan Eşer'in zor şartlar altında yetiştiğini ve oynadığı futbolla kendisini ispatladığını belirterek, "Geçen sezon bu oyuncumuz çok iyi bir performans sergiledi. Bu sezon da kendisinden aynı şeyi bekliyorduk. Fakat Gençlerbirliği'ne transfer oldu. Kendisinden çok memnunduk, bundan sonraki futbol hayatında kendisine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

KAYNAK:AJANSSPOR

ForsakeN
28.Temmuz.2006, 03:58
Takımın hazırlık maçlarını izleyen varsa bilir.Pozisyonlarımızın çoğu defanstan atılan uzun toplarla veya duran toplarla oluştu.Ne bir kanat organizasyonu, ne de başka bişey var.

Takımda ki tek değişiklik R.Carlos'un gelmiş olması.Kısacası Aynı Tas Aynı Hamam.

Zico 2 yıldır takıma hiçbirşey veremiyor.Muhammed Abi'nin de dediği gibi Zico , Deivid'i koluna takıp Brezilya'ya gitmeli :D

erdemzorer10
28.Temmuz.2006, 04:12
Haydaaaa O zaman transfer Yasin Çakmakla bitti bu türk basının ...:mad:

aynısını Gs içinde yaptı bu basın...:mad:
bu basından utanıyorum ben

erdemzorer10
28.Temmuz.2006, 04:15
hasan kabze necati kadar oynatıldı mı..faydalanıldı mı...necati yi oynatan kimdi??? gerets...bir ara herkesin futbol anlayısından şüphesi olan gerets..necati ye verilen şans kabze ye verilseydi..kabze suan belki de avrupadaydı..ama siz necati gibi düz,canı istediğinde oynayan,vefasız ve para düşkünü bir futbolcu hakkında bunları konusuyosunuz.türkcell süper ligde 10tane necati vardır...eğer necati biraz fazla bir miktara transfer olacaksa,bu sadece onun (sizin deyişinizle süper) olduğundan değil..gs de bir dönem banko oynamasındandır

iyide farkındamsn bilmiyorum benim dememle aynı şeye geliyo..necati çok oynadıgı için isim yaptı kabze onun kadar isim yapamadı..ona ragmen şuanki formuyla kabze necatinin 5 katı para eder diyorum..dogru okuduguna eminmisin yazdıklarımı ???

bişeyi anlamadan etmeden konuşmyalım lütfen..boş yere tartşma çkmasn

REsist JuvE11
28.Temmuz.2006, 04:21
iyide farkındamsn bilmiyorum benim dememle aynı şeye geliyo..necati çok oynadıgı için isim yaptı kabze onun kadar isim yapamadı..ona ragmen şuanki formuyla kabze necatinin 5 katı para eder diyorum..dogru okuduguna eminmisin yazdıklarımı ???

bişeyi anlamadan etmeden konuşmyalım lütfen..boş yere tartşma çkmasn

tartısma çıkarmıyorum..benim yazdıklarımla seninkiler aynı anlam taşımıyor...siz necati nin daha iyi olduğunu düşünüyosunuz diye yazdım bunları...üstteki alıntılarıma bakarsan anlarsın...

neyse kim kaç paraya satılırsa satılsın...

BlackEagle19o3
28.Temmuz.2006, 04:24
Necati tabiki de Hasan Kabze'den daha iyi oyuncu bunu tartışmam bile.Kabze'de bir kere yetenek bile yok ama bana göre Necati takımda kalmayı hakedecek kadar iyi bir golcü.Ona haksızlık yapıldığını düşünüyorum.İyi oyuncu kendini belli eder Hasan Kabze gol atsa bile yetenekli olmadığını belli odiyordu;)