PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

uAburak89
01.Ağustos.2006, 18:01
Alınacak adamın Can'dan daha iyi olması lazım..

AneLKa_90
01.Ağustos.2006, 18:07
Antep'in Bekir'i satmak isteyeceğini sanmam ;) ama ne de olsa para her kapıyı açar ;;)

MeMo
01.Ağustos.2006, 18:10
Yasin'e bak parayı beğenmiyor

BlackEagle19o3
01.Ağustos.2006, 18:43
Aguero mu:zuhaha.Yok artık Lebran Ceyms:D:D:DSaha ve Mista olabilir ama;)Maxi Rodriguez transferine de pek ihtimal vermiyorum;;)
Hasan Kabze Rusya'ya gitmesi iyi oldu bence.1 tane daha lejyoner futbolcumuz oldu

TürkuAz
01.Ağustos.2006, 18:48
Dünya'da tanımadığımız bir Agüero daha mı var? :zuhaha :p

uAsamet91
01.Ağustos.2006, 19:48
bu kadarda sallanmaz:D

Varonil
01.Ağustos.2006, 19:53
Yasin bulunmaz hint kumaşı değil,kendisi kaybeder parayı beğenmiyorsa..

TR.CaPTaiN
01.Ağustos.2006, 19:56
Şimdiden böyle yapıyorsa bu adam yıldız olduğunda neler yapar.

Emurafu
01.Ağustos.2006, 20:01
morientes ; valenciada yedek duruma düştü Yapılan hazırlık maclarında hep yedek.......

neondh
01.Ağustos.2006, 20:02
medyamız bu oyuncu hakkındaki haberlerde medyamız adamdan yıldız die bahsederse adam kendını bişe zannedicektir tabi

esos07
01.Ağustos.2006, 20:03
kallide a. polatda ısrarla 2 mevkiden bahsediyorlar,hadi forveti anladık,agüeroyu bile yedekte tutuyoruz:)2. mevki için hala şüphelerim var,bence bilinenin(sağ bek) aksine kaleye bir yabancı transfer edilebilir,ben hazır şl ninde olmadığı bir sezonda yerli kalecilerimize güvenelim kanısındayım ama blirtilen mevkilerdeki alternatifliği düşününce sanki kaleyede transfer yapılcakmış gibi geliyor

Varonil
01.Ağustos.2006, 20:14
G.Saray'ın bombası Trezeguet mi?

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, dün “Bizim niyetimiz muhakkak Türk futboluna heyecan verecek bir transfer yapmak. Uğraşıyoruz inşallah gerçekleştireceğiz” dedi.

Polat, bu sözleri sarf ederken, yöneticiler de “Türk futboluna heyecan verecek” o futbolcunun transferi için mesai harcıyordu. Cim Bom’un Galatasaray forması giydirerek Lincoln ve Roberto Carlos’u gölgede bırakmayı amaçladığı o bomba ismin David Trezeguet olduğu öne sürüldü. Galatasaraylı yöneticiler, Trezeguet’nin transfer görüşmelerini gizliden gizliye sürdürüyor ancak çalışmalar yeni başlamadı.

BAŞKANA HAREKET ÇEKTİ

FransIz futbolcu, Juventus’un Spezia ile oynadığı Serie B’deki son maçında tribüne dönüp, başkana parmakları ile 15 işareti yapıp, ikinci ligde attığı gollerin sayısını gösterdikten sonra “Ben artık Juventus’ta yokum” anlamına gelen bir el hareketi çekti. Yönetimle ilişkileri bozulan Trezeguet, Juventus’tan ayrılacağını açıkladığı işte bu andan itibaren Galatasaraylı yöneticiler Fransız futbolcunun transferi için düğmeye bastı. Galatasaray’ın işi kolay değildi. Çünkü Trezeguet gibi bir golcüyü Arsenal ve Barcelona da havada kapmaya hazırdı. Hele hele Trezeguet’nin “Ağabeyim” dediği Henry’nin Arsenal’den Barça’ya gitmesi Cim Bom’un işini biraz daha zorlaştırdı.

2. PLANA DÜŞTÜ

Juventus yönetimi, takımı bir yıl aradan sonra Serie A’ya çıkaran Teknik Direktör Didier Deschamps’ı gönderip, yerine Claudio Ranieri’yi getirdi. Ranieri’nin göreve başlar başlamaz yaptığı ilk iş Trezeguet’yi arayıp, “Sana inanıyorum, sana güveniyorum” demek oldu. Bu sözler üzerine Juventus’tan ayrılmaya kesin olarak karar veren Trezeguet yelkenleri suya indirmeye başladı. Juventus yönetimi de başka bir adım daha atıp, bedavaya elden çıkarmak yerine 21 milyon euro fiyat biçilen Trezeguet’nin satışından para kazanmak için sözleşmesini 25 Haziran’da 2011’e kadar uzattı. Bunun üzerine Galatasaray yönetimi de planlarını değiştirdi, Trezeguet’nin bonservisini almak yerine kiralamak için planlarını revize etti. Galatasaraylı yöneticilerin umutlarını artıransa Juventus’un Udinese’den Vincenzo I**uinta’yı transfer etmesi oldu. I**uinta’nın gelmesi ile ikinci plana düşen Trezeguet, Juventus’ta kalma kararını yeniden gözden geçirmeye başladı.

168 maçta 127 gol

David Trezeguet, Monaco’dan Juventus’a transfer olduğu 2000 yılından bu yana Siyah-Beyazlı formayı tam 168 maçta giydi ve 127 gol attı. Bu sırada Fransa Milli Takımı ile de bir dünya bir de Avrupa şampiyonluğu yaşadı. Euro 2000’de İtalya’ya attığı golle Fransa’yı şampiyon yapan da Trezeguet’ydi.
02.08.2007

Kaynak : Akşam

TürkuAz
01.Ağustos.2006, 20:15
Dünya'da bir futbolcunun yedeği olarak düşünebileceğim ender oyunculardandır Agüero..

Trezeguet haberi de yalan..

uAburak89
01.Ağustos.2006, 20:15
Yarın manşetlerde, Messi ismini görürseniz şaşırmayın.. :D

fenerbahce_1907
01.Ağustos.2006, 20:17
Türk basını kendini aşmaya başladı iyice.Luis Saha,Humberto Suazo derken bir anda Aguero,Trezeguet cıktı:zuhaha

BlackEagle19o3
01.Ağustos.2006, 20:17
Bu basın iyice şaşırdı.Şimdi de Trezeguet demek:zuhaha

esos07
01.Ağustos.2006, 20:24
Trezeguet Ve AgÜeronun SikiŞtirmalari KarŞisinda Zor Durumda Kalan Galatasaray,etooya SÖzÜmÜz Var,henryde Olmazsa SÖz Sİzİ DÜŞÜneceĞİz Cevabini Verdİ..kaynak:tÜrk Basini,hehehhe

Emurafu
01.Ağustos.2006, 20:39
İNGİLİZ SÜRPRİZİ

Atletico Madrid’in Arjantinli golcüsü ile aynı takımın İspanyol sağ kanat oyuncusunun sarı-kırmızılı yöneticilerle anlaştığını söyleyen İngilizler

TRANSFER piyasasında hemen her gün ilginç iddia iddialılara rastlanıyor.Dün de İngilizlerin ünlü futbol internet sitelerinden bazılarında Galatasaray’ın Atletico Madrid’in golcüsü Maxi Rodrigez ile anlaştığı iddia edildi. 1981 doğumlu Arjantinli futbolcunun değerinin 12 milyon euro olduğu ve kulübüyle 2010’a kadar sözleşmesi bulunduğu öğrenildi. İNGİLİZLER Maxi’nin yanısıra Galatasaray’ın Atletico Madrid’in sağ kanat oyuncusu Mista (Miguel AngelFerrer Martinez) ile de anlaştığı görüşünü savundular. Değeri 6.5 milyon euro olan Mista’nın da Maxi gibi 2010’a kadar kulübüyle anlaşması bulunuyor. Galatasaray cephesinden bu isimler konusunda çıt çıkmazken İngilizler hayli iddialı konuşuyorlar.

Varonil
01.Ağustos.2006, 20:40
Fenerbahçemize 50 günde 40 transfer yaptılar
02 Ağustos 2007 Perşembe

Türkiye profesyonel futbol liglerinde 2007-2008 sezonunun birinci transfer ve tescil dönemi 11 Haziran 2007 Pazartesi günü başladı ve 3 Eylül 2007 Pazartesi günü sona erecek. Transfer döneminin üzerinden geçen 50 günün ardından Türk basınının transfer haberciliğinde kötü bir dönem geçirdiği gözleniyor. Bir internet sitesinin araştırmasına göre medya, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi açıklamalarını hiçe sayıp, mevcut oyuncularını ve sözleşmelerini dikkate almadan; 11 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasındaki süreçte 40'ın üzerinde futbolcunun ismini Fenerbahçe ile birlikte andı ve neredeyse 4 takım kurdu.
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün zaman, zaman yalanladığı, bazen yalanlamaya bile gerek görmediği isimler arasında Riquelme, Baptista, Chevanton, Trezeguet, Juninho, Ze Roberto, Makaay, Maniche, Poulsen, Sissoko, Deco, Kanoute, Adriano, Henry, Ronaldo, Vieri ve Shevchenko da yer aldı. Basın-yayın organları, transfer konusundaki sınır tanımazlıklarının en güzel örneğini Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın İznik’te yaptığı açıklamada sergilediler. Başkan Aziz Yıldırım, “Bir oyuncuyu daha transfer edeceğiz” açıklamasını yapıyordu. Ancak medyada bu açıklama, “Bir yıldız oyuncuyu daha transfer edeceğiz” şeklinde yer alıyor, milyonlarca insanın televizyonlardan izlediği ve duyduğu bu söz, medyada “Yıldız oyuncu transfer edeceğiz” şeklinde yansıtılıyordu. Bu ibare; Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bu konuyla ilgili açıklamasına rağmen de, ‘Yıldız oyuncu’ ifadeleriyle yer almaya devam ediyordu. Araştırmayı yapan tnn.net sitesi de yaptığı yorumda Türk medyasının transfer dönemindeki karnesinin kırıklarla dolu olduğunu vurguladı. Sitedeki hesaplamaya göre; yaklaşık 20 gün önce Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Galatasaray’a 40 günde toplam 67 transfer dedikodusu yazan ve bunlardan sadece 1 tanesini tutturan spor basını, devamındaki 20 gün içerisinde en az 30 isimle daha bağlantıya geçti, imzaları attırdı, havaalanına indirdi ve antrenmana çıkardı.

Aşk-ı Şehir
01.Ağustos.2006, 20:41
Maxi gerçekten çok zor ama Mista olabilir ;;) Gelirse Mista süper olur ;;)

esos07
01.Ağustos.2006, 20:43
İNGİLİZ SÜRPRİZİ

Atletico Madrid’in Arjantinli golcüsü ile aynı takımın İspanyol sağ kanat oyuncusunun sarı-kırmızılı yöneticilerle anlaştığını söyleyen İngilizler

TRANSFER piyasasında hemen her gün ilginç iddia iddialılara rastlanıyor.Dün de İngilizlerin ünlü futbol internet sitelerinden bazılarında Galatasaray’ın Atletico Madrid’in golcüsü Maxi Rodrigez ile anlaştığı iddia edildi. 1981 doğumlu Arjantinli futbolcunun değerinin 12 milyon euro olduğu ve kulübüyle 2010’a kadar sözleşmesi bulunduğu öğrenildi. İNGİLİZLER Maxi’nin yanısıra Galatasaray’ın Atletico Madrid’in sağ kanat oyuncusu Mista (Miguel AngelFerrer Martinez) ile de anlaştığı görüşünü savundular. Değeri 6.5 milyon euro olan Mista’nın da Maxi gibi 2010’a kadar kulübüyle anlaşması bulunuyor. Galatasaray cephesinden bu isimler konusunda çıt çıkmazken İngilizler hayli iddialı konuşuyorlar.
EMURAFU SENDEMİ FOTOSPOR OKUYON:):):)BENDE SABAH GÖRDÜM HABERİ,CİDDİYE ALMADIM HALİYLE:)

a.arıcı-11
01.Ağustos.2006, 20:46
bence türk medyası kendisinde utanmalı özellikle fotmaçla fotospor

a.arıcı-11
01.Ağustos.2006, 20:51
abi maxi rodrigez fm de sağ açık oynayan maxi rodrigez ise külliyen yalan

Oghuse
01.Ağustos.2006, 20:53
abi maxi rodrigez fm de sağ açık oynayan maxi rodrigez ise külliyen yalan

Başka Maxi Rodriguez yok zaten.Haberin kaynağının fotospor olması yalan olduğunu açıkca belli ediyor.

neondh
01.Ağustos.2006, 20:54
yanlıs yazmıslar
ispanyol forvet mista
arjantinli sag kanat maxi rodriguez olcak
mevkilri bile tutturamamıslar:)
maxinin bnservısı eger 12 mılyonsa
ben olsam onu alırım forvete gerek yok,,maxinin onunde hakan bıle olsa yeter:)

batuhanry
01.Ağustos.2006, 20:58
ya biz ortasahanin sagina almicazki sagbek alcaz bunu gs tv bile soledi hala bunu tartisiosunuz:D ama forvete mista super olurdu gercekten;)

neondh
01.Ağustos.2006, 21:06
ya biz ortasahanin sagina almicazki sagbek alcaz bunu gs tv bile soledi hala bunu tartisiosunuz:D ama forvete mista super olurdu gercekten;)

bişe tartısmıoruz sadece cıkan haberı yorumladık.ayrıca mista super bi transfer olmaz bence.lincolnu golgede bırakacak bi adam olmadıgı kanısındayım.ama alınabılecek bi futbolcu.ülkemıze gelebılır.yararlı da olur.goldu futbolcu.forvvette kaba tabirle çirkeflik yapar.böle oyuncu da lazım.en azından lugano kasabıyla cok rahat bas eder.Türkiye sevıyesınn ustunde bi adam ama öle super yıldız falan diil.Türkiyede futbolla bizim kadar ilgilenmeyen cogu adam da tanımaz mistayı.sansasyonel olmaz.ama yararlı olur o ayrı.ben yonetımın herkesın tanıyacagı birini getırcegını dusnuorum.daha once de konusuldu odemwingie transferi olsaydı cok cok yararlı olurdu.ama yonetımın sırf ismi fazla bılınmıyor diye almadıgını da ogrendık burdan.

TürkuAz
01.Ağustos.2006, 21:08
Demek ki;

Aykut

Song
Volkan
Servet
Bouzid

Linderoth
Lincoln
Arda
Maxi R.

Agüero
Ümit Karan

Bu mudur?

neondh
01.Ağustos.2006, 21:10
Demek ki;

Aykut

Song
Volkan
Servet
Bouzid

Linderoth
Lincoln
Arda
Maxi R.

Agüero
Ümit Karan

Bu mudur?

:)
keske kardes ama aguero ve maxi nerden geldi:)
keske olsa da uefa yı alsak

batuhanry
01.Ağustos.2006, 21:18
Demek ki;

Aykut

Song
Volkan
Servet
Bouzid

Linderoth
Lincoln
Arda
Maxi R.

Agüero
Ümit Karan

Bu mudur?

dua niyetine gecerr insallah:D

Atakan38
01.Ağustos.2006, 21:28
Galatasarayda para çok yok. O yüzden bonservisi ucuza yada yüksek olsada indirtmeye çalısıyorlar alacakları adamların. Benim anlamadıgım birşey var sizin Başkan Özhan Canaydın Çok zengin bir insan. Bursada çok büyük bir tekstil fabrikası var)diğerlerini saymaya gerek yok. Yahu hiç mi kulübe yardım etmek istemiyor. Bakın Yıldırım Demirören bile beşiktaş'a o kadar yardım etti.

Hadi Etti DieLim N Kdr EdebiLicekki KuLubun Borcu 150 MıL. $ Cıvarında BoLe Bı Sey Olmaz BeLki Sadece Bi kaç FutbOlcunun Alacağını FaLan Verir Yada Bonservis BedeLini

attiilla
01.Ağustos.2006, 21:48
Arkadaşlar maxi rodriguez Saha değilde Agüeroyu kiralık alabiliriz..Agüero gelirse ilaç gibi olur..Hakan-a GÜERO 50 GOL ATARIZ BU SENE,,

fmsmyrna
01.Ağustos.2006, 21:52
Arkadaşlar maxi rodriguez Saha değilde Agüeroyu kiralık alabiliriz..Agüero gelirse ilaç gibi olur..Hakan-a GÜERO 50 GOL ATARIZ BU SENE,,

Şaka mı yapıyorsun yoksa gerçekten mi böyle düşünüyorsun ?

TürkuAz
01.Ağustos.2006, 21:55
Neden şaka yapsın ki?

Ciddi bir konu bu..:icon_cool:

a.arıcı-11
01.Ağustos.2006, 21:59
bence şaka yapıyo
1)Agüero gibi bir adam ümit karan durmuşken babası yaşındaki ve şu saatten sonra türk fuboluna birşey katmayacağı açık olan hakanla oynatılmaz
2)agüero olayı zaten hayal atletico torresden sonra onu hayatta bırakmaz
3)50 gol takımın toplam golümü yoksa ikisinin oratak gol sayısımı?

fenerbahce_1907
01.Ağustos.2006, 22:03
Aguero'mu sacmalamayın ya kiralık bile alamassınız onu hiç bir klüb alamaz su an.

Oghuse
01.Ağustos.2006, 22:08

Arkadaşım biraz gerçekçi olalım.

uAburak89
01.Ağustos.2006, 22:13
Tüm TSL kulüpleri birleşsin, Aguero'yu alamaz.. Ne kiralığı ya.. :D

Sekopej
01.Ağustos.2006, 22:23
Olayı başka boyuta çekeyim mi?:p

Alex dün Kocaeli ile oynanan hazırlık maçında ilk defa sahaya kaptan olarak çıktı. Maça 100. yıl formasıyla çıkan Fenerbahçe'de Alex'in 20 numara giymesi akıllarda soru işareti oluşturdu.

Tuncay'ın ayrılmasıyla boşalan 10 numarayı Alex'in giyeceği düşünülürken, Alex'in 20 numaralı formayı giymesi acaba 10 numara için yıldız bir oyuncu transferi mi yapılacak sorunusunu gündeme getirdi.

Bu sezon Alex'in 20 numara giyeceği ve 10 numara için de yıldız arayışlarına devam eden Fenerbahçe'nin Adriano'nun transferini 2 gün içersinde bitirip UEFA'ya verilecek listeye bu transferi yetiştirmesi ve bu sezon boşta kalan 10 numarayı Adriano'ya vermesi bekleniyor.

MeMo
01.Ağustos.2006, 22:26
Serkan abi bu nereden çıktı tam unuttuk derken :D

AneLKa_90
01.Ağustos.2006, 22:33
Olayı başka boyuta çekeyim mi?:p

Alex dün Kocaeli ile oynanan hazırlık maçında ilk defa sahaya kaptan olarak çıktı. Maça 100. yıl formasıyla çıkan Fenerbahçe'de Alex'in 20 numara giymesi akıllarda soru işareti oluşturdu.

Tuncay'ın ayrılmasıyla boşalan 10 numarayı Alex'in giyeceği düşünülürken, Alex'in 20 numaralı formayı giymesi acaba 10 numara için yıldız bir oyuncu transferi mi yapılacak sorunusunu gündeme getirdi.

Bu sezon Alex'in 20 numara giyeceği ve 10 numara için de yıldız arayışlarına devam eden Fenerbahçe'nin Adriano'nun transferini 2 gün içersinde bitirip UEFA'ya verilecek listeye bu transferi yetiştirmesi ve bu sezon boşta kalan 10 numarayı Adriano'ya vermesi bekleniyor.

ben demedim mi size? :)

Varonil
01.Ağustos.2006, 22:35
Bizim yönetimde sağ gösterip sol vuruyor:D

Memedov
01.Ağustos.2006, 22:36
02 Ağustos 2007 Perşembe

Türkiye profesyonel futbol liglerinde 2007-2008 sezonunun birinci transfer ve tescil dönemi 11 Haziran 2007 Pazartesi günü başladı ve 3 Eylül 2007 Pazartesi günü sona erecek. Transfer döneminin üzerinden geçen 50 günün ardından Türk basınının transfer haberciliğinde kötü bir dönem geçirdiği gözleniyor. Bir internet sitesinin araştırmasına göre medya, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi açıklamalarını hiçe sayıp, mevcut oyuncularını ve sözleşmelerini dikkate almadan; 11 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasındaki süreçte 40'ın üzerinde futbolcunun ismini Fenerbahçe ile birlikte andı ve neredeyse 4 takım kurdu.
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün zaman, zaman yalanladığı, bazen yalanlamaya bile gerek görmediği isimler arasında Riquelme, Baptista, Chevanton, Trezeguet, Juninho, Ze Roberto, Makaay, Maniche, Poulsen, Sissoko, Deco, Kanoute, Adriano, Henry, Ronaldo, Vieri ve Shevchenko da yer aldı. Basın-yayın organları, transfer konusundaki sınır tanımazlıklarının en güzel örneğini Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın İznik’te yaptığı açıklamada sergilediler. Başkan Aziz Yıldırım, “Bir oyuncuyu daha transfer edeceğiz” açıklamasını yapıyordu. Ancak medyada bu açıklama, “Bir yıldız oyuncuyu daha transfer edeceğiz” şeklinde yer alıyor, milyonlarca insanın televizyonlardan izlediği ve duyduğu bu söz, medyada “Yıldız oyuncu transfer edeceğiz” şeklinde yansıtılıyordu. Bu ibare; Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bu konuyla ilgili açıklamasına rağmen de, ‘Yıldız oyuncu’ ifadeleriyle yer almaya devam ediyordu. Araştırmayı yapan tnn.net sitesi de yaptığı yorumda Türk medyasının transfer dönemindeki karnesinin kırıklarla dolu olduğunu vurguladı. Sitedeki hesaplamaya göre; yaklaşık 20 gün önce Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Galatasaray’a 40 günde toplam 67 transfer dedikodusu yazan ve bunlardan sadece 1 tanesini tutturan spor basını, devamındaki 20 gün içerisinde en az 30 isimle daha bağlantıya geçti, imzaları attırdı, havaalanına indirdi ve antrenmana çıkardı.

Fenerbahce.org

BlackEagle19o3
01.Ağustos.2006, 22:37
ben demedim mi size? :)

Dedin hem de 40 kere ama yine de gelmicek;;):p

AneLKa_90
01.Ağustos.2006, 22:40
Dedin hem de 40 kere ama yine de gelmicek;;):p

gelirse o zaman görürüm seni :D

Sekopej
01.Ağustos.2006, 22:41
Tamam gerginliğin lüzumu yok, siz söyleyin ben gazetele başvursam işe alırlar mı beni? :n:

Sallama yeteneğimi beğendiniz mi?:D

Memedov
01.Ağustos.2006, 22:43
İtalya Çıkarması Haberleri
02 Ağustos 2007 Perşembe

Bugün tarihli pek çok gazetede, kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyelerinden Neşet Yalçın ve Ali Yıldırım'ın, Inter'li oyuncu Adriano'nun transferini gerçekleştirmek için gizlice İtalya'ya gittikleri yazmaktadır.

Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Neşet Yalçın Şampiyonlar Ligi ön eleme kuralarının çekimi ve kendi şahsi işleri nedeniyle yurt dışındadır. Ali Yıldırım ise Türkiye'dedir, hatta kendisi dün oynanan Kocaelispor maçını Samandıra Tesisleri'nde izlemiştir. Kulübümüzün daha önce de açıkladığı gibi, Adriano'yu transfer etmek gibi bir düşüncesi de yoktur.

Spor kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Daha ne adriano'su arkadaslar fazla ucmayalim..;;)

Aşk-ı Şehir
01.Ağustos.2006, 22:44
Gerginlik yarattıysam özür dilerim tekrar tekrar ;;) Ama amacım değildi gerginlik yaratmak ;;)

Süperdi Serkan abi ;;):)

Bence ya Tekke gelecek ya Nihat ya da Gökdeniz ;;)

Gökdeniz'i yazmamın sebebi 10 numara yakışır ona :)

MeMo
01.Ağustos.2006, 22:46
Gerginlik yarattıysam özür dilerim tekrar tekrar ;;) Ama amacım değildi gerginlik yaratmak ;;)

Süperdi Serkan abi ;;):)

Gökdeniz'i yazmamın sebebi 10 numara yakışır ona :)

Gökdeniz'e 10 numara verilirse taraftar yönetim binasını basar.

Aşk-ı Şehir
01.Ağustos.2006, 22:47
Niyeki? Gökdeniz şu anda Türkiye'nin en iyi 10 numaralarından biridir ve geçen senenin asist kralıdır ;;)

Atakan38
01.Ağustos.2006, 22:47
Bence KurbanLık Gibi Agüero'ya Ortak GıreLım Tum TsL KuLupLeri BeLki Ole Alırız

Adam Anca TatiLe GeLir Tr'ye

Sekopej
01.Ağustos.2006, 22:48
Yahu 10 numarayı ben salladım, şurda oturduğum yerde. Sabah tvde Alex 20 numara giydi deyince ben de böyle bir haber uydurdum. Ama güzel işmiş ha, basını suçlamamak lazım.:p

Geçen sezonun formaları olduğu için 20 numara Alex, yeni formalarda 10 olacaktır.;;) Bu nedenle 10 numara transferi falan beklenmesin.:)

Atakan38
01.Ağustos.2006, 22:52

Bence Hiçbiri Olamaz

Atakan38
01.Ağustos.2006, 22:55
ZaLayeta Super Adamm Cok İşinize Yarar

Sizin Diatta NoLdu Buqün GeLcektı

Aşk-ı Şehir
01.Ağustos.2006, 22:56
Yahu 10 numarayı ben salladım, şurda oturduğum yerde. Sabah tvde Alex 20 numara giydi deyince ben de böyle bir haber uydurdum. Ama güzel işmiş ha, basını suçlamamak lazım.:p

Geçen sezonun formaları olduğu için 20 numara Alex, yeni formalarda 10 olacaktır.;;) Bu nedenle 10 numara transferi falan beklenmesin.:)

vay be kekledi bizi Serkan abi :) Alex'in 10 numara giyceğini bilmiyodum o yüzden şettim ;;)

ZeroG
01.Ağustos.2006, 22:58
Nihat olmaz da Fatih veya Gökdeniz gelebilir diye düşünüyorum.Gökdeniz'in gelmesini de isterim.

partizanlion
01.Ağustos.2006, 23:02
Tüm TSL kulüpleri birleşsin, Aguero'yu alamaz.. Ne kiralığı ya.. :D
doru demiş..

MeMo
01.Ağustos.2006, 23:12
Alex 20 giyecek yahu bir yerde gördüm ama unuttum.

Omerdinho
01.Ağustos.2006, 23:17
süper kupada belli olur hangi numarayi giyecegi :)

fmsmyrna
01.Ağustos.2006, 23:17
Spor muhabiri bir arkadaşım dün telefon etti. "Fenerbahçe Adriano ile kesin olarak anlaştı. Cuma günü İstanbul'a getirecekler" dedi. Ardından yönetici Ali Yıldırım'ın dün sabah İtalya'ya gittiğini öğrendim.

Transfer döneminde spor servislerinin "yüksekten uçmaya" meyilli olduklarını biliyorum. Adriano da uzun süredir telafuz edilmekle birlikte, şahsen gelmesine neredeyse imkansız gözüyle baktığım bir isimdi.

O yüzden Milano'da yaşayan ve bu şehirdeki futbol kulübü yönetimlerine (Milan, Inter, vs.) epey yakın olan İtalyan bir meslektaşımı aradım. İki kulübün tüm şartlarda anlaştığını, fakat Adriano ile Fenerbahçe arasındaki görüşmelerin nasıl gittiği konusunda bilgisi olmadığını söyledi. Telefonu kapadım.

Geceyarısı bu kez o beni aradı. "Yeni golcünüz hayırlı olsun" dedi. Sağlam kaynaklardan öğrendiğine göre Adriano da Ali Yıldırım tarafından ikna edilmişti ve imzalar her an atılabilirdi.

Kısacası söylentiler bu kez ciddi. Ama yine de Kadıköy'de çubuklu formayı giymeden, Adriano gibi dünya çapında ve kariyerinin zirvesinde bir yıldızın kiralık olarak da olsa Türkiye'ye geleceğine inanmak zor.
Olursa, Roberto Carlos transferi bile gölgede kalacak.

Emre Kızılkaya-Hürriyet

Bu adamı ilk kez duyuyorum yoksa bu adam Fotomaç'tan transfer mi olmuş?

LaigLeNoiR
01.Ağustos.2006, 23:19
Diatta geldi,şuanda sağlık kontrolünden geçiyor.

MeMo
01.Ağustos.2006, 23:31
allahım sana geliyorum :D:D

the_imam912
01.Ağustos.2006, 23:37
Tövbe ya :D
Deivid'i göndersinler o zaman inanırım ;;)

Varonil
01.Ağustos.2006, 23:43
Gel de sövme bu Fotomaç'a:DKabak tadı verdi artık.

AneLKa_90
01.Ağustos.2006, 23:47
Nihat olmaz da Fatih veya Gökdeniz gelebilir diye düşünüyorum.Gökdeniz'in gelmesini de isterim.

hiçbiri gelmez...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Tövbe ya :D
Deivid'i göndersinler o zaman inanırım ;;)

Allah allah hocam taktın sende deivid'e Adriano'yu getirelim onu yollamak kolay ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Gel de sövme bu Fotomaç'a:DKabak tadı verdi artık.

hiçbir spekülasyon Adriano kadar uzamamıştı... adamlar boyuna yazıyor ilgilenmesek yazmazlar bu kadar ;;)

Ralph
02.Ağustos.2006, 00:40
Evet Diatta geldi hayırlı uğurlu olsun bakalım.Adamı hiç seğretmedim ama umarım takip edlilerek alınmıştır.Yoksa yine elimizde patlar.

fmsmyrna
02.Ağustos.2006, 01:41
Avrupa’da büyük başarılar hedefleyen sarı lacivertli ekip Milan’nın yıldızı Ronaldo ile İnter’in golcüsü Adriano’nun peşindeydi.
Ancak bu iki transfer de en azından bu sene gerçekleşmeyecek. Adriano’nun menajeri Gilar Rinaldi konu ile ilgili DHA’ya açıklamalarda bulundu.
Brezilya’da bulunan Rinaldi, İnter’in Adriano’yu satmak gibi bir düşüncesi bulunmadığını ifade etti. Adriano’nun menajeri Gilmar telefon ile DHA’ya yaptığı açıklamada "İnter Adriano’yu kesinlikle satmayacak. Bunu bize ifade ettiler. Bir çok büyük kulüp Adriano’yu takip ediyor. Ancak İnter, bize Adriano’yu satmayacağını söyledi. Zaten Adriano da İnter’de kalmak istiyor" dedi.
Fenerbahçe yönetimi Adriano’nun menajeri Rinaldi ile temasa Fenerbahçe takım kaptanı Alex ve defans oyuncusu Lugano’nun menajerliğini yapan Juan Figger aracılığı ile temasa geçti.
Ayrıca İş adamı Celalettin Bilgiç’te İnter Sportif Direktörü Marco Branca’yı geçtiğimiz günlerde telefon ile aradı ve Adriano’nun Fenerbahçe’ye transferini sordu. Branca ise Bilgiç’e kesinlikle Brezilyalı yıldızı satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
Adriano defterini kapatan Fenerbahçe ise Racing Santander’in golcüsü Zigiç ile Şili milli takımı’ndan Humberto Suazo’ya yönelmiş durumda. Sarı lacivertlilerin öncelikli tercihi Zigiç olacak.
Öte yandan Fenerbahçe yönetimi yeni forveti Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme maçı öncesi kadroya dahil etmeyi planlıyor. Sarı lacivertliler bu yüzden 9 Ağustos’a kadar UEFA’ya Fenerbahçe’nin 3. ön elem maçında mücadele edecek futbolcuların ismini bildirecek.
Yönetim yeni golcü bu yüzden 9 Ağustos’a kadar kadroya dahil etmeyi planlıyor. Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi’ne kalması durumunda ise 1 Eylül tarihine kadar verdiği oyuncu listesinde değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

ogcj_me
02.Ağustos.2006, 01:54
fenerbahce.org

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Alex 20 giyecek yahu bir yerde gördüm ama unuttum.
10 10 10 10 10 10 10 10 10 10

MeMo
02.Ağustos.2006, 02:00
fenerbahce.org

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

10 10 10 10 10 10 10 10 10 10

Süper kupada görüşeceğiz ;):p:D

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 02:02
Avrupa’da büyük başarılar hedefleyen sarı lacivertli ekip Milan’nın yıldızı Ronaldo ile İnter’in golcüsü Adriano’nun peşindeydi.
Ancak bu iki transfer de en azından bu sene gerçekleşmeyecek. Adriano’nun menajeri Gilar Rinaldi konu ile ilgili DHA’ya açıklamalarda bulundu.
Brezilya’da bulunan Rinaldi, İnter’in Adriano’yu satmak gibi bir düşüncesi bulunmadığını ifade etti. Adriano’nun menajeri Gilmar telefon ile DHA’ya yaptığı açıklamada "İnter Adriano’yu kesinlikle satmayacak. Bunu bize ifade ettiler. Bir çok büyük kulüp Adriano’yu takip ediyor. Ancak İnter, bize Adriano’yu satmayacağını söyledi. Zaten Adriano da İnter’de kalmak istiyor" dedi.
Fenerbahçe yönetimi Adriano’nun menajeri Rinaldi ile temasa Fenerbahçe takım kaptanı Alex ve defans oyuncusu Lugano’nun menajerliğini yapan Juan Figger aracılığı ile temasa geçti.
Ayrıca İş adamı Celalettin Bilgiç’te İnter Sportif Direktörü Marco Branca’yı geçtiğimiz günlerde telefon ile aradı ve Adriano’nun Fenerbahçe’ye transferini sordu. Branca ise Bilgiç’e kesinlikle Brezilyalı yıldızı satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
Adriano defterini kapatan Fenerbahçe ise Racing Santander’in golcüsü Zigiç ile Şili milli takımı’ndan Humberto Suazo’ya yönelmiş durumda. Sarı lacivertlilerin öncelikli tercihi Zigiç olacak.
Öte yandan Fenerbahçe yönetimi yeni forveti Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme maçı öncesi kadroya dahil etmeyi planlıyor. Sarı lacivertliler bu yüzden 9 Ağustos’a kadar UEFA’ya Fenerbahçe’nin 3. ön elem maçında mücadele edecek futbolcuların ismini bildirecek.
Yönetim yeni golcü bu yüzden 9 Ağustos’a kadar kadroya dahil etmeyi planlıyor. Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi’ne kalması durumunda ise 1 Eylül tarihine kadar verdiği oyuncu listesinde değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

bonservisini almayacağız ki :) kiralayacağız inşallah ;;)

fenerbahce_1907
02.Ağustos.2006, 02:04
Alex 20 giyecek,10 değil.

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 02:05
10 numara Adriano :D

ogcj_me
02.Ağustos.2006, 02:08
Süper kupada görüşeceğiz ;):p:D
valla fenerbahçeli kardeşim süper kupayı alalımda isterse alex formasız çıksın isterse 20 numarayla çıksın

BlackEagle19o3
02.Ağustos.2006, 02:08
gelirse o zaman görürüm seni :D

bonservisini almayacağız ki :) kiralayacağız inşallah ;;)

10 numara Adriano :D

Yukarda ne yazıyor arkadaşım okumadın mı bu adam Türkiye'ye gelmez;;)Benim dilimde tüy bitti sen hala yorulmadın Adriano yazmaktan:zuhahaFenerbahçe alabileceği oyunculara yönelmeli Baptista,Kuranyi,Carew,Cassano,Luis Fabiano gibi;;)Ben bir yıldız alacaklarına da pek ihtimal vermiyorum gerçi.Deivid takımda kalıcak gibi gözüküyor;)

MeMo
02.Ağustos.2006, 02:10
valla fenerbahçeli kardeşim süper kupayı alalımda isterse alex formasız çıksın isterse 20 numarayla çıksın

Çıplak çıksada olur :D:D

Varonil
02.Ağustos.2006, 02:11
Ben ümidimi kestim olası bir forvet transferinden:DSiz de kesin:D

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 02:12
Yukarda ne yazıyor arkadaşım okumadın mı bu adam Türkiye'ye gelmez;;)Benim dilimde tüy bitti sen hala yorulmadın Adriano yazmaktan:zuhahaFenerbahçe alabileceği oyunculara yönelmeli Baptista,Kuranyi,Carew,Cassano,Luis Fabiano gibi;;)Ben bir yıldız alacaklarına da pek ihtimal vermiyorum gerçi.Deivid takımda kalıcak gibi gözüküyor;)

gazeteler öyle demiyor ama ;;) Adriano aşağı Adriano yukarı :) hayırlısı olsun bakalım...

ogcj_me
02.Ağustos.2006, 02:12
luis fabiano yazmışsın ama fabianoyu getirmek adrianoyu getirmekten daha zor
adam iki senedir UEFA Kupasını kaldırıyor ve başarıdan başarıya koşuyor
İnter şampiyon oldu ama burada Adrianonun payo ne oldu ?

ZeroG
02.Ağustos.2006, 02:16
gazeteler öyle demiyor ama ;;) Adriano aşağı Adriano yukarı :) hayırlısı olsun bakalım...

Valla hocam seni tanıdım tanıyalı Adriano'dan çok umutlusun.Bence bu kadar umutlanma(::).Kiralık bile olsa Adriano Türkiye'ye gelmez...

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 02:25
Valla hocam seni tanıdım tanıyalı Adriano'dan çok umutlusun.Bence bu kadar umutlanma(::).Kiralık bile olsa Adriano Türkiye'ye gelmez...

Arkadaşım çok umutlusun demişsin :) neden bu kadar umutlu olduğumu anlatayım ;)

-Adriano dünya kupasından beri formsuz,Inter için yeterli seviyede oynayamadı mancini'nin gözünden düştü...(hatta bir ara evine tatile bile gönderildi)

-Inter'in forvet hattı baya geniş bu yüzden hep Crespo ve Ibrahimoviç'in gölgesinde kaldı

-Takımda Brezilyalı sayısı fazla olduğu için uyum sorunu çekmez

-Inter'de şans bulamıyor kendini tekrar göstermek için Fener'e gelebilir

-Adriano Zico'nun hayranı Carlos'un ise yakın arkadaşı bunlar gelmesinde büyük etken olabilir

-Maddi olarakta Adriano'ya yeteriz... Belki şimdi sende bir parça umutlanmışsındır :)

aykut_gencfb
02.Ağustos.2006, 02:29
walla ben de umutluyum bu transferden isteyen istediini desin eğer gerçekten ilgileniliorsa aziz başkan bu işi bitirir eğer yalansa bilemem ama adrianoyu çok istiorum

ogcj_me
02.Ağustos.2006, 02:31
SAKIN BU TUZAKLARA DÜŞMEYİN !!!
Sonra Morientes olayındaki galata taraftarının durumuna düşeriz
Adamlar gs formalı Morientesi heryere koymuştu ancak sonuç onlar için çok utanç verici olmuştu

uAburak89
02.Ağustos.2006, 02:36
Galata değil, Galatasaray.. Ayrıca o işte kesin bir sonuç yok ki daha.. Utanılacak birşey hiç yok, sevdiğin bir oyuncuya takımının formasını giydirmek utanç sebebi değil ki..

Roberto Baggio
02.Ağustos.2006, 02:40
adriano mümkün değil

ogcj_me
02.Ağustos.2006, 02:41
Galata değil, Galatasaray.. Ayrıca o işte kesin bir sonuç yok ki daha.. Utanılacak birşey hiç yok, sevdiğin bir oyuncuya takımının formasını giydirmek utanç sebebi değil ki..
o zaman fener deil fenerbahçe
Siz o formayı Morientesi sevdiğiniz için mi ? yoksa transfer ettiğinizi zannettiğiniz için mi ? Morientese giydirdiniz
Dahada sana cevap yazmayacağım uyarı almak istemiyorum

uAburak89
02.Ağustos.2006, 02:47
Uyarı almak istemediğin için mi cevap yazmıyorsun, yoksa başka sebeplerden mi bilemiyorum artık.. Sevdiği bir oyuncunun takımına geleceğini düşündüğü, buna inandığı için forma giydirdiği için utanmasına gerek yok..

Ayrıca siz kendiniz Fener diye kısaltmışsınız, kendiniz kullanıyorsunuz.. Bizde Galata diye kısaltma yok..

ZeroG
02.Ağustos.2006, 02:54
Arkadaşım çok umutlusun demişsin :) neden bu kadar umutlu olduğumu anlatayım ;)

-Adriano dünya kupasından beri formsuz,Inter için yeterli seviyede oynayamadı mancini'nin gözünden düştü...(hatta bir ara evine tatile bile gönderildi)

-Inter'in forvet hattı baya geniş bu yüzden hep Crespo ve Ibrahimoviç'in gölgesinde kaldı

-Takımda Brezilyalı sayısı fazla olduğu için uyum sorunu çekmez

-Inter'de şans bulamıyor kendini tekrar göstermek için Fener'e gelebilir

-Adriano Zico'nun hayranı Carlos'un ise yakın arkadaşı bunlar gelmesinde büyük etken olabilir

-Maddi olarakta Adriano'ya yeteriz... Belki şimdi sende bir parça umutlanmışsındır :)

Açıkçası bir parça olsa bile hiç umutlanmadım:)Adriano kendini göstermeye Fenerbahçe'ye niye gelsin.Hem o göz önünde olamaz hem de kendini göstermek için daha iyi kulüpler ister.Sırf brezilyalı sayısı fazla veya Zico'yu Carlos'u çok seviyor diye kariyerinin bir yılını biz de geçireceğini zanettmem.Dünya kupasında Brezilya'da hangi oyuncunun formu iyiydi?Maddi olarak yetmekte Adriano'yu almaya yetmez.Neyse uazamasın fazla:)...

serhat1616
02.Ağustos.2006, 02:59
mista gelebilir.bir kere o adamın bonservisi 6.5 falan değil.madrid bile 4e almış.zaten orda yedekti.bize 3 e gelebilir.o kadroya girmesi artık iyice zor.

ogcj_me
02.Ağustos.2006, 03:02
Uyarı almak istemediğin için mi cevap yazmıyorsun, yoksa başka sebeplerden mi bilemiyorum artık.. Sevdiği bir oyuncunun takımına geleceğini düşündüğü, buna inandığı için forma giydirdiği için utanmasına gerek yok..

Ayrıca siz kendiniz Fener diye kısaltmışsınız, kendiniz kullanıyorsunuz.. Bizde Galata diye kısaltma yok..
ahanda cevap...
bize böyle olsa (morientese forma giydirip sonra ...) siz ne yapadınız onu bir düşünn ama biz çok utanırdık
fener kısaltması eskiden geliyor galatada öyle
birileri feneri yaşattı galatayıda ben yaşatıyorum
arklarımdanda morientes olayındanda utanan çok gördüm ayrıca

Varonil
02.Ağustos.2006, 03:04
Zigiç olmazsa Humberto Suazo!
F.Bahçe'nin Şili Milli Takım formasını giyen forvet oyuncusu Humberto Suazo ile ilgilendiği öğrenildi.

Galatasaray'ın da gündemine gelen 26 yaşındaki golcünün Meksika'nın Monterrey kulübünde forma giydiği ve özellikle Copa Amerika'da ortaya koyduğu başarılı futbol sonrası birçok kulübün iştahını kabarttığı kaydedildi. Yüksek teknik kapasitesi ve sürati ile dikkat çeken Suazo için kulübü ile temasa geçen Fenerbahçe Yönetimi'nin yüksek bonservis ücretinde indirim yapmaya çalıştığı da kaydedildi.

Sarı-lacivertli ekibin Zigic konusunda problem yaşaması halinde rotayı Şilili oyuncuya çevireceği ve transfere nokta koymaya çalışacağı bildirildi.
02.08.2007

Kaynak : Milliyet

:zuhaha:zuhaha:zuhaha:zuhaha

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 03:06
bu 41. transferimiz mi yoksa 42. mi? :zuhaha

TR.CaPTaiN
02.Ağustos.2006, 03:07
Medya değişik isimlere yöneldi. Gelişme var.

uAburak89
02.Ağustos.2006, 03:08
ahanda cevap...
bize böyle olsa (morientese forma giydirip sonra ...) siz ne yapadınız onu bir düşünn ama biz çok utanırdık
fener kısaltması eskiden geliyor galatada öyle
birileri feneri yaşattı galatayıda ben yaşatıyorum
arklarımdanda morientes olayındanda utanan çok gördüm ayrıca

Mori olayında, biten bir şey yok daha.. Umarım gelir de bu laflarına bakar bakar güleriz.. Galata diye bir kısaltma yok, senin bu yaptığının febe, 6S yazmaktan bir farkı yok.. Kendini ne sanıyorsun ? Bende senin takımın adını istediğim gibi kısaltayım o zaman.. Utanan arkadaşın varsa da, o onların kendi sorunudur..

ogcj_me
02.Ağustos.2006, 03:09
bu gazeteler çığrından çıkmış
sırf buradakiler değil yurtdışındakilerde : kuranyiye 20 m euro
zigice 25 m euro dediler

a.arıcı-11
02.Ağustos.2006, 03:15
abi küresel ısınma varya sıcak adamların başına vurdu yaw henry 24 milyona gitti kuranyi 25 zigic 20 diye yazıyolar neyse suç onlarındeil suç ozon tabakasını delenlerin :D:D burak kardeş sende fazla uzatma tartışmayı tama siz galatasaraysını biz feneriz

serhat1616
02.Ağustos.2006, 03:16
diattadan daha iyi türkiyede çok türk defanslarımız var.Yabancı alalım da ne olursa olsun zihniyeti devam ediyor.tabi bu bi bjknın derdi değil.

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 03:16
hakkaten abarttıkça abrtıyorlar ;)

a.arıcı-11
02.Ağustos.2006, 03:18
mista 3 ,3.5 arası bişeye gelebilir , agüero ise belki antalya ya gelir oda tatile:D:D:D

ogcj_me
02.Ağustos.2006, 03:18
Mori olayında, biten bir şey yok daha.. Umarım gelir de bu laflarına bakar bakar güleriz.. Galata diye bir kısaltma yok, senin bu yaptığının febe, 6S yazmaktan bir farkı yok.. Kendini ne sanıyorsun ? Bende senin takımın adını istediğim gibi kısaltayım o zaman.. Utanan arkadaşın varsa da, o onların kendi sorunudur..
bence bu konu için burayı meşgul etme
ö.m.den yaz istediğini
ben fenerbahçeli kardeşlerime her transferlere kanmama yolunda öneride bulundum sen geldin ö.m yerine fb transfer haberlerine kaynak yaptın

Cyzio
02.Ağustos.2006, 03:22
Evet arkadaşında dediği gibi Diatta öyle fazla iyi bi futbolcu değil.Türk defanslar tercih edilebilirdi ama olmuş bitmiş..

a.arıcı-11
02.Ağustos.2006, 03:37
geçender akşam gazetesinde adrianonun ağzından''futbol hayatımı italyada sürdürmek istiyorum ama interle olan bağlarımın zayıfladığını biliyorum babamın ölümünden sonra kendimi içkiye verdim ve hala toparlanamadım italya dışında bir ülkenin saygın takımlarından biri benimle ilgileniyomuş eğer şartlar olgunlaşırsa gitmem söz konusu olabilir bundaki en büyük etmende çocukluk kahramanımın orada olması'' die bişeyler yazıyodu hatamız varsa affola

Emurafu
02.Ağustos.2006, 03:37
Fox spor son dakika haberi verdi anlastıgımız forvet Budanmış..........Ama ne kadar dogru????????

TürkuAz
02.Ağustos.2006, 03:38
Budan kim?

Parma'da oynayan mı?

a.arıcı-11
02.Ağustos.2006, 03:39
ya bırakın abi fox tamamen yalan haber yapıyo geçenlerdede gsnin görüştüğü yııldız forveti açıklıyoruz falan bişeyler demişlerdi

TürkuAz
02.Ağustos.2006, 03:43
Hayır da Fotmaç'tan sallama öğrensinler..

Budan yıldız değil..:D

a.arıcı-11
02.Ağustos.2006, 03:47
evet ya budan haberi reyting yapmaz ki hadi morientes baptista falan olsa neyse...

Emurafu
02.Ağustos.2006, 04:00
Basın sallama yarısında en sonda birisi tutturcak.....

batuhanry
02.Ağustos.2006, 04:06
Basın sallama yarısında en sonda birisi tutturcak.....

sonra da biz dememismiydik dicekler:)

MeMo
02.Ağustos.2006, 05:34
Yasin Çakmak Fenerbahçe'de
Fenerbahçemiz, Rizesporlu Yasin Çakmak ve kulübüyle anlaşmaya vardı. 22 yaşındaki oyuncu için yarın saat 15.00'te Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda bir imza töreni düzenlenecek. 4 yıldır Rizespor'da oynayan Yasin Çakmak, takımının geçen sezon ligde oynadığı 34 maçın 32'sinde ilk 11'de görev almış ve toplam 2858 dakika sahada kalmıştı. Defansta görev alan genç oyuncu Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in de dikkatini çekmiş ve ay-yıldızlı forma için davet almıştı.
Defans oyuncusu olmasına rağmen zaman, zaman gol pozisyonlarına da giren Yasin Çakmak, karşılaşmalarda isabetli pas ortalamalarıyla da göz dolduruyor. Genç yetenek, geçen sezon 770 isabetli pasla oynadı. Geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen Yasin Çakmak, yeni sezonda Fenerbahçe için ter dökecek.

Kaynak:www.fenerbahce.org

Sekopej
02.Ağustos.2006, 05:37
Aziz Yıldırım'ın resti işe yaramış sanırım. Son transferi de yaptık, artık başka oyuncu almayız. İnşallah faydalı olur...

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 05:39
Stoper açığımız böylece kapanmış oldu,camiamıza hayırlı olsun...

Fernando Gago
02.Ağustos.2006, 05:41
Yasin transferi ile transfer sezonunu kapadık :) avrupadan hüsran bekliyorum her sene olduğu gibi

fenerbahce_1907
02.Ağustos.2006, 05:43
Bence bir transfer daha olacak.:)

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 05:46
Yasin transferi ile transfer sezonunu kapadık :) avrupadan hüsran bekliyorum her sene olduğu gibi

transfer işi belli olmaz bakarsın büyük başkan bir sürpriz yapıverir bize :D avrupa içinde karamsar olma ;;)

uAburak89
02.Ağustos.2006, 05:58
Rest işe yaramış.. Hayırlı olsun..

@MOLTEBregado
Seninle daha fazla uğraşarak vakit kaybetmeye niyetim yok..

TR.CaPTaiN
02.Ağustos.2006, 06:04
Bulacağı şansları iyi değerlendirerek takımımıza ve ülkemize faydalı olması dileğiyle..

uAburak89
02.Ağustos.2006, 06:05
Budan çok heyecanlandırdı beni, heyecandan ölüyorum burda şu anda.. :p

uAsamet91
02.Ağustos.2006, 06:21
Bu Fox da Fotamaca özendi hergün 1 transfer yapıyoruz

Fernando Gago
02.Ağustos.2006, 06:57
Bari Can'ıda bir yere kiralasak forma giyemez artık Önder Ve Yasin stoper oynayabilir Edu Lugano yokluğunda

Aykan19o3
02.Ağustos.2006, 07:05
Diatta Hayırlı olsun.. Bu sene çok iyi kadro kurduk..

batuhanry
02.Ağustos.2006, 07:07
ya bu budan kim ya ilk defa duyuyorum:S

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 07:58
Bari Can'ıda bir yere kiralasak forma giyemez artık Önder Ve Yasin stoper oynayabilir Edu Lugano yokluğunda

Eee tabii... Yasin geldi,Can'a yol gözüktü ;) Süper Lig'de oynayan bir Anadolu takımına veririz bir sene orada banko oynar ;;)

Omerdinho
02.Ağustos.2006, 07:58
Diatta'yi alacaklarina G.Zan'i oynatsinlar daha iyi.

Emurafu
02.Ağustos.2006, 08:23
ya bu budan kim ya ilk defa duyuyorum:SIgor budan:D:D arastır bulursun iyi bir forvet

Ayrıca bonservisinin yüzde 50 si palermoda digeri parmada:)

Aşk-ı Şehir
02.Ağustos.2006, 08:28
İgor Budan tam bir pivot santrafor ama bence ona ihtiyacımız yok daha teknik bir oyuncu almalıyız ;;)

Emurafu
02.Ağustos.2006, 08:31
Sezgin transfer peşinde !!!

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in, transfer çalışmaları için dün Almanya'ya gittiği öğrenildi.

Sezgin'in, Schalke 04'ün başarılı futbolcusu Kevin Kuranyi ile Bayern Münih'in yıldızı Lukas Podolski ile görüştüğü belirtildi. İki futbolcuyla da transfer görüşmelerini sürdüren Adnan Sezgin'in, bu oyunculardan birini sarı kırmızılı renklere bağlamak için büyük çaba gösterdiği ifade edildi.

Kaynak: DHA

Kaynak saglam.......Bekleyip görelim

fenerbahce_1907
02.Ağustos.2006, 08:32
İmkansız 2 transfer.

BlackEagle19o3
02.Ağustos.2006, 08:33
Yasin Çakmak transferi Fenerbahçe camiasına hayırlı olsun:)Bence iyi bir transfer oldu bu.Bu arada Can da takımda kalır bana göre;)

Oghuse
02.Ağustos.2006, 08:33
Sezgin transfer peşinde !!!

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in, transfer çalışmaları için dün Almanya'ya gittiği öğrenildi.

Sezgin'in, Schalke 04'ün başarılı futbolcusu Kevin Kuranyi ile Bayern Münih'in yıldızı Lukas Podolski ile görüştüğü belirtildi. İki futbolcuyla da transfer görüşmelerini sürdüren Adnan Sezgin'in, bu oyunculardan birini sarı kırmızılı renklere bağlamak için büyük çaba gösterdiği ifade edildi.

Kaynak: DHA

Kaynak saglam.......Bekleyip görelim

Podolski mi yok artık biraz gerçekçi ol Emrah kaynak ne olursa olsun Podolski bize gelmez.

fenerbahce_1907
02.Ağustos.2006, 08:35
Kuranyi'yede 27 milyon vermeyeceğinize göre.Bu iki transferde olmaz.

BlackEagle19o3
02.Ağustos.2006, 08:35
Diatta'yi alacaklarina G.Zan'i oynatsinlar daha iyi.
Gökhan Zan çok sakatlanıyor.Baki'yi de gördük geçen sene.Diatta stoper dışında sağ bek de oynayabilen bi oyuncu.Bu tarz bir oyuncuya ihtiyacımız vardı.Daha iyisi de alıanabilirdi ama neyse;)

Emurafu
02.Ağustos.2006, 08:50
İyi de oghuse kardes ben niye laf atıyon:D:D Haberi ben yapmadım:D:D

Dha saglam dedim.........Gelirmi gelmezmi bilemem tabikide podolski sacma.......

Oghuse
02.Ağustos.2006, 08:52
İyi de oghuse kardes ben niye laf atıyon:D:D Haberi ben yapmadım:D:D

Dha saglam dedim.........Gelirmi gelmezmi bilemem tabikide podolski sacma.......

yok öyle bir laf atma. :n: Ve ayrıca bana Oğuz diyebilirsin.
DHA konusunda ise böyle transfer haberleri veriliyorsa bu haber ajansının güvenilirliği kalmamış demektir.

BlackEagle19o3
02.Ağustos.2006, 08:52
Podolski Aguero haberinin benzeri bir haber;)İmkansız bana göre.Kuranyi ise bonservisini karşılayabilirse Galatasaray gelebilir:)

UA dragon
02.Ağustos.2006, 09:06
Kuranyi'yede 27 milyon vermeyeceğinize göre.Bu iki transferde olmaz.

nerden biliyorsun 27 milyonolduğunu belki lincoln'le oynamak için rest çeker zaten bazı açıklamaları da var ayrılması konusunda schalke'yi biz iyi ayarlıyoruz belki ikna eder indirirler

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 09:10
Bu arada Can da takımda kalır bana göre;)

Kalırsa kendine kötülük yapar,çürür kulübede...

Oghuse
02.Ağustos.2006, 09:11
nerden biliyorsun 27 milyonolduğunu belki lincoln'le oynamak için rest çeker zaten bazı açıklamaları da var ayrılması konusunda schalke'yi biz iyi ayarlıyoruz belki ikna eder indirirler

Ama bonservisin 27 olduğu gerçek ise çok fazla indiremezler.

smileo
02.Ağustos.2006, 10:07
Bencede canın gitmesi kendisi içinde hayırlı olur!
Ham durumda daha, anadolu takımlarında takılsın biraz gelir sonra bir kaç seneye! :icon_biggrin:

Omerdinho
02.Ağustos.2006, 10:35
gazeteler daha bugün yazmamismiydi aziz yildirim yasini reddetti diye?

tolga88
02.Ağustos.2006, 11:11
kuanyinin bonservisi 27 milyon dolar filan degil sadece sozlesmesindeki madde geregi 27 m dolar verdikten sonra schalkenin reddetmesi gibi bi durum yok yani oyuncuya kalir is minimum release yani

NisRoc
02.Ağustos.2006, 11:52
Heryerde hala bıkmadan usanmadan "Adriano transferi" yazıyorlar..

Adriano Fenerbahçe'ye gelsin, Rodos'a kadar yüzeceğim :D

Yasin Çakmak transferiyle transfer kapanmıştır. Türkiye Ligi Fenerbahçemize hayırLı oLsun. Hedefimiz Türkiye Kupası..

a.arıcı-11
02.Ağustos.2006, 14:52
bencede kulübümüz transferi kapadı artık inşallah hayırlı olur

a.arıcı-11
02.Ağustos.2006, 14:57
abi gene uçmuşlar ya ne podolskisi hem bu dha neden güvenilir kayank oluyo anlamadım daha önceden birçok transfer haberi yaptı tutmadı ve daha öncede sölediğim gibi fanatik gazeteside haberlerini tamamen dha dan alır eeeee fanatiğinde adriano baptista ronaldo haberlerinide kimse unutamaz

Fietra 10
20.Haziran.2007, 21:52
bunlar gökdenizi satmadan lavezziyi almazlar zaten...

GeNç KaRTaL
20.Haziran.2007, 21:53
Feyyaz abi öncelikle düşüncelerine saygı duyuyorum:) ama bunlar senin düşüncen bence Rüştü bize geldiği için bir şeyler kanıtlamak zorunda olacaktır ve senin dediğin oynamamadan dolayı oluşan eksikliği çalışarak giderebilir.Rüştü yerli olarak en iyi yapılabilecek tercihlerden birisidir.Neden mi? çünkü tecrübeli bir kaleci.Ankarada'n daha yeni gelmiş Hakan ile asıl Avrupa'da başarı yakalayamayız.Ve Ertuğrul hocanın geçmişinde önemli bir başarı yok ama ben ona inanıyorum Beşiktaş ile başarılı olacaktır.Şimdi önemli olan 2 tane kaliteli takıma yararı olabilecek yabancı oyuncular almaktır.Bunu gerçekleştirirsek bence iyi bir transfer sezonu geçirmiş olacağız:)

Burak Duran
20.Haziran.2007, 21:55
bu sene hem yiçi hem ydışı süper transferlerle gidiyoruz inşallah devamı gelicek

FeYYaz1989
20.Haziran.2007, 21:57
Feyyaz abi öncelikle düşüncelerine saygı duyuyorum:) ama bunlar senin düşüncen bence Rüştü bize geldiği için bir şeyler kanıtlamak zorunda olacaktır ve senin dediğin oynamamadan dolayı oluşan eksikliği çalışarak giderebilir.Rüştü yerli olarak en iyi yapılabilecek tercihlerden birisidir.Neden mi? çünkü tecrübeli bir kaleci.Ankarada'n daha yeni gelmiş Hakan ile asıl Avrupa'da başarı yakalayamayız.Ve Ertuğrul hocanın geçmişinde önemli bir başarı yok ama ben ona inanıyorum Beşiktaş ile başarılı olacaktır.Şimdi önemli olan 2 tane kaliteli takıma yararı olabilecek yabancı oyuncular almaktır.Bunu gerçekleştirirsek bence iyi bir transfer sezonu geçirmiş olacağız:)
Teşekkür ederim,bende senin düşüncelerine saygı duyuyorum tabi ki...
Umarım sene sonunda sen haklı çıkarsın,bende bu laflarımı afiyetle yerim...:icon_wink:

FeYYaz1989
20.Haziran.2007, 21:59
Galatasaray'ın transfer politikasını bu sene kıskanarak izlemeye devam ediyorum açıkçası.Önce Kalli için bu yaşlı adam yeni futbola ayak uyduramaz vs. dedimse de adam yaptırdığı transferlerle kalitesini belli etti.Bizim Ertuğrul Sağlam hocamız bahsettiği nokta transferle işte bunlardır,tebrikler.

eXcitinG
20.Haziran.2007, 21:59
Bitmez bu Rüştü tartışması.OLdu bitti işte artık.Bırakında sezon başLayınca göreLim kim neLer yapabiLiyor yada neLer yapıcak.

GeNç KaRTaL
20.Haziran.2007, 22:00
Valla benim istediğim sahada iyi top oynayan bir takım olması.Başarı çokda önemli değil.Biz Beşiktaş'ı kupa kazansın diye sevmedik.Yeterki sahada iyi top oynayıp bizi utandırmasınlar yeter.:)

FeYYaz1989
20.Haziran.2007, 22:03
Beşiktaş'ta Ricardinho krizi

Beşiktaş'ta Rüştü ve Mehmet Yozgatlı'nın transferleriyle başlayan yönetim krizi, Ricardinho olayının da ortaya çıkmasıyla tırmanışa geçti.

Başkan Yıldırım Demirören'in transfer çalışmalarını sadece Celal Kolot ve Mario Berk'le birlikte yürütmesi, Rüştü ve Mehmet Yozgatlı'nın transferini yöneticilerin çoğunun televizyon kanallarındaki alt yazılardan öğrenmesi krizin başlangıcını oluşturdu. Ardından Rüştü'nün sözleşmesindeki şartlar da tepkiyle karşılanmıştı.

Diğer yöneticilerin haberi olmadan Ricardinho'nun menajeriyle de bir görüşme yapıldığı ortaya çıktı. Görüşmede "Uygun bir teklif gelirse Ricardinho'yu elden çıkarmak istiyoruz" denildiği belirtildi. Siyah-beyazlılar yöneticilerin de bu gelişme üzerine "Böyle acemice iş olmaz. Ya gönderirsiniz, ya da hiç böyle birşey konuşulmaz. Biz şimdi önümüzdeki sezon ondan nasıl verim alacağız. Hem daha büyük bir problem var. Ocak ayında Ricardinho'nun sözleşmesindeki opsiyonu halletmemiz lazım. Ocak ayından sonra ya tamam ya devam demeliydik" diyerek tepkilerini dile getirdikleri belirtildi.
Tatilini geçirdiği Brezilya'da menajerinden haberi alan Ricardinho'nun "Kulübüm benim için ne derse kabul ederim" dediği öğrenildi.
Bu arada Beşiktaş'ın bir ayı aşkın süre peşinden koştuğu Helguera için dün şaşırtan bir şekilde "Helguera ile hiç ilgilenmedik" diye açıklama yapmasının nedeni de ortaya çıktı. İspanyol futbolcunun kendi ülkesindeki Racing Santander kulübüyle anlaştığı açıklandı.
Bu arada tatilinin bir bölümünü Ankara'da geçiren kaptan İbrahim Üzülmez, yeni transfer edilen Rüştü'ye destek olacaklarını söyledi. İbrahim Üzülmez, yeni teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam'la başarıya ulaşacaklarını da iddia etti.

ligtv.com.tr

Buyrun yönetimin neden Ivan Helguera ile ilgilenmiyoruz dediği ortaya çıktı alamamışlar işte adamı,Rico'ya da yapılan ne kadar doğru artık siz karar verin.Bu adam kalsada ne fayda sağlayacak?

eXcitinG
20.Haziran.2007, 22:04
Valla benim istediğim sahada iyi top oynayan bir takım olması.Başarı çokda önemli değil.Biz Beşiktaş'ı kupa kazansın diye sevmedik.Yeterki sahada iyi top oynayıp bizi utandırmasınlar yeter.:)

VaLLa iyi güzeL diyorsun da şemsicim.Biz nakör insanLarız sen ben öyLe düşünürüz ama iyi futboL oynamaya başLayınca da iLLa kupa başarı diye de tutturup takımda ki bütün dengeLeri de bozarız.Hiç yaranıLmaz bize yani.Onun için ikisi birden oLsun huzur oLsun daha iyi .

WebMaster91
20.Haziran.2007, 22:04
Kesinlesen transferler neler simdi

Linderoth - Bouzid - Serkan Çalık - Barış Özbek - Orkun Usak - [ Lincoln :D ] - Servet Çetin

CashFl0w
20.Haziran.2007, 22:07
Linderoth - Bouzid - Serkan Çalık - Barış Özbek - Orkun Usak - [ Lincoln :D ] - Servet Çetin
Lincoln ' un hemen yanına VoLkanı ' da yazsaydın. :icon_wink: :D:D

Emurafu
20.Haziran.2007, 22:08
Su eski mesajlara bir bakim dedim valla hakkimda neler soylenmis neyseki az kaldi Hesap gorulecek

Bu arada Burak fazil abi online simdi haber verir

ZeroG
20.Haziran.2007, 22:08
Bence ne Ronaldo ne Adriano.Sessiz sedasız başka bir isimi getirecekler gibime geliyor...

Leoucwhsua
20.Haziran.2007, 22:09

lincoln demek bile hosuna gidiyor he,:icon_smile::icon_smile:,http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gifhttp://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif saol

GeNç KaRTaL
20.Haziran.2007, 22:09
Hayrettin abi geçen sene Tigana şampiyonluk için takımı garanti oyun oynattı her ne kadar savunanımız olsa bile benim hoşuma gitmiyordu.Çıkıp güzel oynasınlar başarıda gelir zaten.

WebMaster91
20.Haziran.2007, 22:11
Lincoln ' un hemen yanına VoLkanı ' da yazsaydın. :icon_wink: :D:D

Yazalım :D:D

Linderoth - Bouzid - Serkan Çalık - Barış Özbek - Orkun Usak - [ Lincoln :D ] - [ Volkan Yaman :D ] - Servet Çetin

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 22:11
şu kontejyan durumu belli olsa fenerbahçe bombalar patlatır ama ... şu türkiye içinde transferleri bitirmek lazım ali bilgin uğur kavuk gibi

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 22:12
Ricardinho 1 sene daha beşiktaşa faydası olur zaten ertuğrul sağlamda onu kadroda istiyor çok iyi teklif gelmezse kalır bjkde

FeYYaz1989
Sahada ruh gibi dolaşmasınlar,herkes elinden geleni yapsın başarı olmasada bana yeter.

Fernando Gago
Volkan yaman çok iyi transfer 1 milyon euro değil mi bonservis

Emurafu
20.Haziran.2007, 22:14
Burak Fazil abi simdi sorunu halleder bu arada Yuzumuz gulmeye basladi

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 22:14
Başarısız ne kadar sabredebilirsiniz ki :) iyi futbol ok ama başarıda önemli bence

CashFl0w
20.Haziran.2007, 22:15
Evet.... :)

Maksic
20.Haziran.2007, 22:16
Orkun camiamıza hayırlı olsun 3 kalecimizde çok iyi Fevzi giderse kendi kaybeder bi forvetle Lincoln'da gelirse muhteşem olucağız

goosfraba
Ve Bomba Patladı! Adriano FB'de!

http://www.fener24.com/files/Kisiler_AdrianoFBde_MAN.jpg
Roberto Carlos'u transfer ederek Dünyayı ayağa kaldıran Fenerbahçe, 2. bombasını da patlattı. Fenerbahçe İnter Milan takımının Brezilyalı forveti Adriano ile her konuda anlaştı.

Yönetim bu futbolcuyla daha önceden anlaştı, ancak Türk Futbol Federasyonu'nun yabancı futbolcu sayısı kararını çarşamba günü açıklayacak olması sebebiyle, Adriano Perşembe günü İstanbul'a gelerek kendisini kiralık olarak Fenerbahçeli yapan sözleşmeyi imzalayacak.

Adriano'yu Fenerbahçe teknik direktörü Zico'yla birlikte son olarak Roberto Carlos ikna etti. Roberto Carlos Brezilya Milli takımından arkadaşı Adriano'yu "Ben de Türkiye'yi tercih ettim. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp, stadı, tesisleri, televizyon kanalı, taraftarları... Burada her şey muhteşem" diyerek bu futbolcuyu ikna etti.

ADRİANO KİMDİR?
1982 Brezilya doğumlu Adriano dünyaca tanınan bir forvet. Güçlü fiziği, hızı ve top tekniğiyle herkesin hayranlıkla izlediği bu futbolcu kariyerine Flamengo takımında başladı. Bu kulüpten İnter Milan'a transfer olan Adriano, Fiorentina'ya kiralık olarak verildi. Ertesi sezon Parma forması giyen futbolcu, tekrar İnter Milan'a döndü.

İnter Milan forması altında 99 maça çıkan futbolcu toplam 34 gol, Brezilya Milli takımıyla çıktığı 37 maçta da 25 gol attı..

KAYNAK: fener24.com !

WebMaster91

Yanlızca 1 M € olsa iyi..Yanında da iki oyuncu..Ama bunlar %99 Orhan-Cihan olacağı için bu oyuncuların verilmesiyle hiçbir tepki almaz yönetim..

Ama Lincoln değil Ronaldinho gelse bile Canaydın İSTİFA!!..

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 22:18
yaw bizi heyecanlandrıyorsunuz boşuna bence :) bide adriano ile anlaşıldı ama inter ile anlaşıldı mı kontejyan ne olacak ??????????????

Emurafu
20.Haziran.2007, 22:19
Volkan geldigi icin forvet kaldi surpriz olarak sag kanata rommedahl gelebilir
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yanlızca 1 M € olsa iyi..Yanında da iki oyuncu..Ama bunlar %99 Orhan-Cihan olacağı için bu oyuncuların verilmesiyle hiçbir tepki almaz yönetim..

Ama Lincoln değil Ronaldinho gelse bile Canaydın İSTİFA!!..iyi oyuncu bonservisi ileverilmeyecek kiralik olacak

GeNç KaRTaL
20.Haziran.2007, 22:21
Anlaşılsa bile nasıl getiriliyor? Kim gönderilecek? Çünkü kontenjan olayında bir gelişme yok.Fos kokuları alıyorum..

WebMaster91
20.Haziran.2007, 22:22
Volkan geldigi icin forvet kaldi surpriz olarak sag kanata rommedahl gelebilir

Son transferlerle birlikte kalede Orkun, defansta Volkan Sabri (Uğur Uçar) Servet (Emre Aşık) Bouzid..Ön liberoda Linderoth, orta sahada Lincoln Rommedahl ve büyük ihitmalle Arda Hasan Şaş oynar..
Forvete de Ümit Karan'ın yanına Nilmar - Lima - Baiano - Saviola'dan biri gelirse bu sezon bu takım hem Türkiye'de hem Avrupa'da iyi iş yapar..

uAburak89
20.Haziran.2007, 22:23
Zaten şu anda Fenerbahçe'nin kontenjanı 1 kişi fazla değil mi ? Nasıl geliyor..

g14
20.Haziran.2007, 22:23
Rommedahl geldi ya

goosfraba
20.Haziran.2007, 22:24
Bende bilmiyorum arkadaşlar bir sürü sorun var.İnter'le anlaşıldı yazılmamış ve önümüzde bir engel de yabancı kontenjanı...

Bende sitede gördüm ekledim.

Fıratcan Alçınkaya
20.Haziran.2007, 22:24
Ricardinho gibi oyuncular olması lazım aslında tamam 34maçta iyi değil ama faydası üst düzey... Ona gelmeden gönderilmesi gereken çok isim var...

BlackEagle19o3
20.Haziran.2007, 22:25
Biz çok sabrettik artık başarı lazım 16 yaşındayım 100.yıldaki şampiyonluktan başka şampiyonluk hatırlamıyorum:(Tamam sevinnek için sevmedik Beşiktaşımızı yönetenlerin artık bu taraftarı üzmeye daha fazla hakkı yok:(

Emurafu
Arkadaslar gs tv izleyin basin klubu var orda soylicekler

Leoucwhsua
Son transferlerle birlikte kalede Orkun, defansta Volkan Sabri (Uğur Uçar) Servet (Emre Aşık) Bouzid..Ön liberoda Linderoth, orta sahada Lincoln Rommedahl ve büyük ihitmalle Arda Hasan Şaş oynar..
Forvete de Ümit Karan'ın yanına Nilmar - Lima - Baiano - Saviola'dan biri gelirse bu sezon bu takım hem Türkiye'de hem Avrupa'da iyi iş yapar..

dur yaw hemen orkunu kaleye koyma http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gifhttp://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

Burak Duran
-------------------Orkun-----------------

Uğur------Bouzid----Song------Volkan

---------------Linderoth------------------

Rommedahl------------------------Arda

----------------Lincoln--------------------

-----------Karan----Nilmar---------------

Yedekler: Aykut, Şükür, Servet,Ferhat,Sabri,Şaş

song giderse ozaman yedeklere carrusca girer servet yada emre ilk 11e kayar

Fıratcan Alçınkaya
Volkan Yaman da GS ye gelmiş hayırlı olsun çok yararlı bir tercih... Galatasaray bu yol beklenti yüksek yönetim anladı elini cebine sokmayınca olmuyo bu işler... Çok güçlü oldu Galatasaray...

Fıratcan Alçınkaya
20.Haziran.2007, 22:27
Süleyman Seba keşke geri gelse...

goosfraba
20.Haziran.2007, 22:27
Bu kadro ile Avrupa'da Uefa hayal değil..

umutcardak
20.Haziran.2007, 22:29
-------------------AYKUT-----------------

Sabri------------------------Arda

-----------Karan----Saviola ---------------
olursa zaten cl bile aliriz

GeNç KaRTaL
Galatasaray bu sene güzel transferler yapıyorda neredeyse yeni bir takım kuruldu.Bu bir risk değil mi sizce?

uAburak89

O zaman Road To Kadiköy diyoruz.. :D

Hayallere başladık yine.. :D

Fıratcan Alçınkaya
20.Haziran.2007, 22:31
Aykut gidiyomuş büyük ihtimalle Bursa ile görüşmelere başlamış... Adam da haklı bekle yıllarca Mondi yi o gitsin tam sıra bende derken yeni kaleci alınsın...

GeNç KaRTaL
Seba rüya daha bugün açıklama yaptı pek ilgilenmiyorum diye..

TaşkınMahmut

sana %100 katılıyorum

WebMaster91
20.Haziran.2007, 22:32
Galatasaray bu sene güzel transferler yapıyorda neredeyse yeni bir takım kuruldu.Bu bir risk değil mi sizce?

Hazırlık maçlarında mümkün olduğunca Kalli'nin kafasındaki 11'i birbirine monte etmesi gerekir..Yoksa oyuncular birbirini hiç tanımadan kişisel yetnekleriyle birkaç hafta istenilen seviyede oynayamayabilirler..

19_SeRDiNÇ_05
20.Haziran.2007, 22:32
O zaman Road To Kadiköy diyoruz.. :D

Hayallere başladık yine.. :D

Bu hayallere 2 adim kaldi.1.si Lincoln 2.si ise bir forvet transferi

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 22:33
Fanatikte 2 3 gündür sürekli yazıyor bitti bu transfer diye ama önümüzde bir çok engel var

TaşkınMahmut
20.Haziran.2007, 22:34

abartmayalım istersen :D

Fernando Gago
Bu hayallere 2 adim kaldi.1.si Lincoln 2.si ise bir forvet transferi

bu transferler olursa Uefay alacak mısınız

WebMaster91

Abartmasak :D:D:zuhaha

Ama UEFA hayal değil..Hatta Fenerbahçe grupalrdan UEFA'ya düşerse belki birlikte final bile oynarız :p

Leoucwhsua

Bu transferler olmasaydi bile hayal degildi,onemli olan takim ruhu,insallah alicaz

goosfraba
20.Haziran.2007, 22:35
Ben anlamıştım zaten..

Ronaldo ve Adriano haberleri çoktu gündemde ama nedense hep Ronaldo yalanlanıyordu...

uAburak89
20.Haziran.2007, 22:35
Aykut Bursaya giderse, yazıklar olsun..

Cyzio
20.Haziran.2007, 22:36
Yönetimden biri solada transfer yapılacağını söyledi.10 gün içinde netleşecek transfer..

19_SeRDiNÇ_05
20.Haziran.2007, 22:36
bu transferler olursa Uefay alacak mısınız

neden olmasın imkansız bir şey değil.

WebMaster91
20.Haziran.2007, 22:37
Aykut Bursaya giderse, yazıklar olsun..

Evet ya sen yılalrca Mondi'nin arkasında sıranın sana geleceği günü bekle sonra başka kaleci alınsın..
Bence Aykut takımdan ayrılmak istemekte haklı..

ForsakeN
20.Haziran.2007, 22:37
Ben anlamıştım zaten..

Ronaldo ve Adriano haberleri çoktu gündemde ama nedense hep Ronaldo yalanlanıyordu...

Daha bişey belli değil ki.

TaşkınMahmut
20.Haziran.2007, 22:38
Carrusca kiralık gidiyor
Galatasaray, Arjantinli oyuncusu Marcelo Adrian Carrusca'yı Independiente kulübüne kiralamak üzere. Arjantin'in Independiente kulübü genç futbolcuyu kiralamak için sarı kırmızılı kulübe teklifte bulunurken, Galatasaray bu transfer için 500 bin euro istedi. Independiente ise 300 bin euro verebileceğini söyledi. İki kulüp arasında görüşmeler sürerken, anlaşmaya varılması halinde Galatasaray Carrusca'yı kiralayıp, yabıncı kontenjanında yer açmak istiyor.

VOLKAN İÇİN ANTALYA ÇIKARMASI

Bu arada Volkan Yaman ile prensipte anlaşan Galatasaray, 3 milyon euro da direten Antalyaspor ile pazarlıklarını sürdürüyor. Volkan'ın transferi için sarı kırmızılı yöneticilerin yarın Antalya'ya gideceği ve bu transferi sonuca bağlamak istedikleri öğrenildi.

ForCimbom
20.Haziran.2007, 22:39
Evet ya sen yılalrca Mondi'nin arkasında sıranın sana geleceği günü bekle sonra başka kaleci alınsın..
Bence Aykut takımdan ayrılmak istemekte haklı..
Haklısın sana katılıyorum, tam oynama zamanında yeni kaleci aldılar ne yapsın ki adamcağız?

Del Piero_10
20.Haziran.2007, 22:41
Bu transfer hiçbir yerde yok nereden çıktı

GeNç KaRTaL
20.Haziran.2007, 22:42
Arkadaşlar UEFA'yı kazanırız diyorsunuz iyi güzel hoş da 2000'de ki takım kaç sene birlikte oynayarak şampiyon olmuştu? Fm değilki iyi bir kadro kurunca hemen başarı gelsin:)

WebMaster91
20.Haziran.2007, 22:43
"Çocuklar, vallahi sizin için biraz önce konuştum kulüple... "millet bu gece de harap olmasın, varsa birşey beklesinler, yoksa yatsınlar" dedim...

Rahat rahat uyuyun arkadaşlar bu gece...."

alisamiyen.net’de Mehmet Şenol abi bunu yazmis yani anlasilan bugun haber falan yok http://www.ultraslan.com/Forum/images/smileys/icon_sad.gif

umutcardak
20.Haziran.2007, 22:43
ben abartmadim ki :D sadece saviolayi ekledim

the_imam912
20.Haziran.2007, 22:44
Külübümüzün en iyi yaptığı şey yalanlamak.Bakalım neler olacak.

CashFl0w
20.Haziran.2007, 22:44
Arkadaşlar UEFA'yı kazanırız diyorsunuz iyi güzel hoş da 2000'de ki takım kaç sene birlikte oynayarak şampiyon olmuştu? Fm değilki iyi bir kadro kurunca hemen başarı gelsin:)
Onlar da kesin başarı geLir diye birşey söLemediler ki ama oLabilir imkansız deiL.:)

goosfraba
20.Haziran.2007, 22:46
İnşallah Uefa 2008-2009 sezonunda Galatasaray da finalde olur ... (: :)

mgokalparslan
20.Haziran.2007, 22:46
Bence ne Ronaldo ne Adriano.Sessiz sedasız başka bir isimi getirecekler gibime geliyor...

bence de geçen sene de ricardo oliviera felan deniliyordu bi baktık aniden kezman geldi

GeNç KaRTaL
20.Haziran.2007, 22:47
İmkansız değil ama zor yinede:)

Emurafu
20.Haziran.2007, 22:49
Gs tv izleyin geldi

goosfraba
20.Haziran.2007, 22:50
bence de geçen sene de ricardo oliviera felan deniliyordu bi baktık aniden kezman geldi

Kezman, R.Oliveira'dan kötü oyuncu mu??

Bakarsanız Kezman neredeyse sezon boyunca tek forvet oynadı.İleri de birşeyler yapamadı.4-4-2 ye dönülürse Kezman başarılı olacaktır..Ama yanında adam gibi bir forvet olursa..

uAburak89
20.Haziran.2007, 22:53
Roberto Carlos'u transfer eden Fenerbahçe'nin bir başka Brezilyalı yıldız Ronaldo ile de anlaştığı iddia edildi.

Eurosport'un internet sitesinde yer alan habere göre sarı lacivertlilerin, Milan'da oynayan oyuncu ile yıllık 4 milyon Euro'ya anlaştığı ileri sürüldü.

Haberde, Başkan Aziz Yıldırım'ın "Artık bu saklanacak birşey değil. Ronaldo ile anlaşmak üzereyiz" dediği iddia edilirken, Fenerbahçe'nin Türkiye'de son 4 sezonda 3 kez şampiyon olduğu da hatırlatıldı.

FENERBAHÇE YALANLADI!..

Bu arada tüm bu gelişmelere karşın Eurosport'ta yer alan haber Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinden yalanlandı. Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Eurosport televizyon kanalının internet sitesinde bugün akşam saatlerinde başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın yaptığı iddia edilen bazı açıklamalar yer almıştır. İnternet sitesinde başkanımızın Brezilyalı oyuncu Ronaldo ile anlaşmak üzere olduğumuz şeklinde bir açıklama yaptığı ve artık bunun saklanacak birşey olmadığını ve bu oyuncu ile imza atmak üzere olduğumuzu söylediği iddia edilmektedir. Söz konusu haber doğru değildir. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın Eurosport'a herhangi bir demeci olmamıştır ve daha önce de ilan ettiğimiz üzere şu an Ronaldo ile herhangi bir transfer görüşmemiz söz konusu değildir."

Bugra19o3
Bu Tartışmalar Bitmez :) Sabredip Ligde ki Performansını Görüp :) konuşucam...:) şimdi sessizliğimi koruyorum... :)...

umutcardak
ne geldi kim geldi

Omerdinho
20.Haziran.2007, 22:54
son ronaldo haberi resmi sitede yalanlandi..

goosfraba
20.Haziran.2007, 22:54
Lincoln ve Volkan Yaman konuşuluyor.Osman Tanburacı'ya göre Lincoln transferi bitmiş durumda..

Aşk-ı Şehir
20.Haziran.2007, 22:56
osman tanburacı dediki:

" ben ancak yönetimden aldığım istihbarat'ın yalancısı olabilirim. Bana dediklerine göre bu iş %100 bitti ama ufak tefek rütuşlar için imzayı geciktiriyolarmış. en son gökhan ünal için kayserisporla görüşülmüş....."

bundan açık kanıtmı var yav adnan polat'ın dışında emrah abinin söyledikleri dışında bu iş yine belirtiyorumki bitmişti artık rahat nefes alabilirsiniz ;;)

perpetua
20.Haziran.2007, 22:59
Carrusca kiralık gidiyor

Galatasaray, Arjantinli oyuncusu Marcelo Adrian Carrusca'yı Independiente kulübüne kiralamak üzere. Arjantin'in Independiente kulübü genç futbolcuyu kiralamak için sarı kırmızılı kulübe teklifte bulunurken, Galatasaray bu transfer için 500 bin euro istedi. Independiente ise 300 bin euro verebileceğini söyledi. İki kulüp arasında görüşmeler sürerken, anlaşmaya varılması halinde Galatasaray Carrusca'yı kiralayıp, yabıncı kontenjanında yer açmak istiyor.

VOLKAN İÇİN ANTALYA ÇIKARMASI

Bu arada Volkan Yaman ile prensipte anlaşan Galatasaray, 3 milyon euro da direten Antalyaspor ile pazarlıklarını sürdürüyor. Volkan'ın transferi için sarı kırmızılı yöneticilerin yarın Antalya'ya gideceği ve bu transferi sonuca bağlamak istedikleri öğrenildi.

DHA

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:01
Carrusca bu takm için olmadı bence direk satılsın öle veya böle gsde oynayamayacak

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:01
zaten her transfer haberi yalanlanıyor :D ama ronaldo transfernin gündemde olduğunu düşünmüyorum

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:03
Adriano transferi gündemdeydi hep ama hiç yalanlanmadı..

Del Piero_10
20.Haziran.2007, 23:03
Eurosport'ta böyle bir haber var,Aziz Yıldırım Ronaldo'ya yakın olduklarını açıkladı.

Fenerbahce make offer for Ronaldo
Eurosport - Wed, 20 Jun 2007
Serie A - Turkish champions Fenerbahce are close to the signing of Brazilian striker Ronaldo, chairman Aziz Yildirim has revealed.

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:05
Roberto Carlos'ta hep yalanlandı ama geldi..Bu da onun gibi olur inşallah..

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:06
zaten resmi sitede bu haber yalanlandı

Del Piero_10
20.Haziran.2007, 23:08
Sonuçta Tümer transferinide yalanlayan yönetimde buydu.1 saat sonra Tümer Fenerbahçe Tv de konuşuyordu.

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:08
Eurosport'a güvenilir...İnşallah Fotomaç'tan, Fanatik'ten alıntı yapmıyorlardır:)

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:09
Carusca baska yabancilar gelecegi icin gidiyor insallah turkiyede bir takima giderde bakariz

CashFl0w
Sevgili renktaşlar, Günler öncesinden Lincoln haberini Almanya’dan duyurmuştuk. Adnan Sezgin, Haldun Üstünel, Schalke Kulübü Menajeri Andreas Müller ve 2.Baskan Schnusenberg ile birlikte Lincoln’un menajeri Witmann pazarlık masasında oturan kişilerdi. Ve bildiğiniz üzere tüm bunlar Almanya’da gerçekleşti. Site olarak Barış Özbek transferini de yaklaşık 1,5 ay öncesinden belirli kaynaklarca doğrulatarak duyurmuştuk. Ve yine bugün haberimizin arkasında aslanlar gibi duruyoruz, Lincoln %99 Galatasaray’dadır. Her konuda anlaşma sağlanmasına rağmen %1 ihtimalini son 5 yıldır elini attığı bütün işleri yüzüne bulaştıran Canaydın ve ekibinin olası bir son dakika beceriksizliği yüzünden bırakıyoruz..

İbrahim BEDİR
tekbuyuk.com Almanya temsilcisi

Fernando Gago
Her yalanladığımız transfer haberi gerçekleşecek diye bir şey yok

TaşkınMahmut
20.Haziran.2007, 23:10
geçen sanırım emrah koymuştu aynı haberi

Del Piero_10
20.Haziran.2007, 23:11
Ronaldo düşmüş bir oyuncu parasını verdikten sonra gelmemesi için neden yok.

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:12
usta bu haber konuldu hemde 2 gun once haberin olsun bu arada aykutun gitmesizor belki adam as kaleci olacak rekabeti beklesin ne oyle hemen kacmak belki orkunun allah korusun ayagi kirilcak

CashFl0w
20.Haziran.2007, 23:12
Uzun süredir peşinden koştuğumuz, Almanya Bundesliga Ligi takımlarından ve geçen sezon ligi ikinci bitiren Schalke 04 takımının en önemli oyunculardan biri Lincoln’u sonunda renklerimize bağlamayı başardık. İlk olarak Tekbuyuk.com istihbarat ekibinin öğrendiği anlaşma yakın zamanda basınada yansır..

Kulübümüze hayırlı olsun… (15haziran 2007)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

usta bu haber konuldu hemde 2 gun once haberin olsun bu arada aykutun gitmesizor belki adam as kaleci olacak rekabeti beklesin ne oyle hemen kacmak belki orkunun allah korusun ayagi kirilcak
Hee tmm k.bakma oLsun koyim dedim.

ZeroG
20.Haziran.2007, 23:14
Ronaldo düşmüş bir oyuncu parasını verdikten sonra gelmemesi için neden yok.

Sonuna kadar katılıyorum.Gelse de artık sadece TSL'de yararlı olur.

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:15
Volkan sonunda Galatasaray’da
Dış transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, uzun süredir kadrosuna katmak istediği Antalyasporlu Volkan Yaman ile 3 yıllığına anlaşmaya vardı. Sarı kırmızılar, Volkan için Antalyaspor’a 1 milyon Euro ve iki futbolcu verecek.

NTVSPOR ve Ajanslar
Konuldumu bilmiyorum o ara tv bakiyordum

Fietra 10
20.Haziran.2007, 23:16
yönetimde herkes ayrı telden çalıyo...hani bunlar geredeye kadar bitiriyodu transferi..

TaşkınMahmut
20.Haziran.2007, 23:16
15 haziran haberlerini nie kouyonki :) 50-60 sayfa önce zaten oralardaydık
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Volkan sonunda Galatasaray’da
Dış transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, uzun süredir kadrosuna katmak istediği Antalyasporlu Volkan Yaman ile 3 yıllığına anlaşmaya vardı. Sarı kırmızılar, Volkan için Antalyaspor’a 1 milyon Euro ve iki futbolcu verecek.

NTVSPOR ve Ajanslar
Konuldumu bilmiyorum o ara tv bakiyordum

çoktaaaan koyuldu

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:18
TSL kolay bir lig mi ailton da böle geldi ne oldu ?? Ronaldo transferi saha içi başarı açısından sadece fiyasko olur

goosfraba
Volkan Yaman'ın değeri 1 milyon euro ve 2 futbolcu mu yahu?

CashFl0w
15 haziran haberlerini nie kouyonki :) 50-60 sayfa önce zaten oralardaydık
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

çoktaaaan koyuldu
15 haziran ama onlar 15 haziran ' dan bu yana transfer' den eminler o yüzden koydum.

Emurafu
Carrusca 300 bin dolara Independiente’ye kiralanıcakmış.

bu volkana karsilik iki futbolcu kiralik verilcek bonservisiyle degil yani o kadar da olmaz her halde

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:19
Hooijdonk 34 yaşında geldi...

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:21
Bildiğim kadarıyla Kalli bir açıklama yapmıştı.Arda'yı orta sahanın içinde oynatacağım diye.E Arda ortada oynayacaksa sol kanadı dolduracak adam Carrusca kiralanıyor?

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:22
Carrusca kiralık gidiyor
Galatasaray, Arjantinli oyuncusu Marcelo Adrian Carrusca’yı Independiente kulübüne kiralamak üzere. Arjantin’in Independiente kulübü genç futbolcuyu kiralamak için sarı kırmızılı kulübe teklifte bulunurken, Galatasaray bu transfer için 500 bin euro istedi. Independiente ise 300 bin euro verebileceğini söyledi. İki kulüp arasında görüşmeler sürerken, anlaşmaya varılması halinde Galatasaray Carrusca’yı kiralayıp, yabıncı kontenjanında yer açmak istiyor.

kaynak DHA

Bu adamdan faydalanmak istiyosak avrupada bi klübe kiralamalıyız, bu adamdan vazgeçildiyse o zaman satılsın.

uAsamet91
20.Haziran.2007, 23:24
Feldkamp oynaticam diyodu Carruscayi

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:24
ama adamın futbol oynama isteği vardı ronaldoda bu var mı öle olsa şu kilolarını verir ilk önce bu doal olarak futboluna yansıyor

Ziya38
20.Haziran.2007, 23:25
Cim-Bom’un cevabı Lincoln
Galatasaray, Roberto Carlos transferi ile ezeli rakiplerine transfer golü atan Fenerbahçe’ye Schalke 04’ün Sambacısı ile yanıt vermek için tüm şansını zorluyor. Lincoln’ün bugün İstanbul’a gelebileceği belirtiliyor

ROBERTO Carlos’un Fener’e imza atmasının ardından ezeli rakibi Fener’den aşağı kalmak istemeyen Galatasaray, Lincoln transferine hız verdi. Bu transferi gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Sarı-Kırmızılılar, Brezilyalı futbolcunun ağır mukavele şartlarını da kabul ettiler.

Buna göre 3 yıllık protokol yapılan Sambacı her sene için 2 milyon 100 bin euro alacak. Parası 1 hafta gecikirse faiz alacak, 2 hafta gecikirse, bedelsiz gitme hakkına sahip olacak.

Lincoln ile söz kesen Galatasaraylı yöneticiler Schalke ile de işi bitirerek, yıldız futbolcuyu bugün İstanbul’a getirmeye çalışıyorlar. Engin BİÇER

kaynal: STAR

Arkadaslar bu haber koyuldumu ..koyulduysa ozur dilerim..

Fernando Gago
Kiralama için 300 bin euro iyi para valla

Aşk-ı Şehir
Carrusca'nın sene başından beri oynatılmasından yanaydım ve geretse bir tek bu yüzden kızıyorum. Bir tek Liverpool maçında şansını en iyi şekilde değerlendirdi. Diğer maçlarda fos çıktı bence gönderilmeli ;;)

uAsamet91
20.Haziran.2007, 23:26
Carrusca kiralık giderse,Song ve Tomas kalır demektir ozaman

Emurafu
Ya bu carusca nedene g.amerikaya gidiyor avrupa olupta ortam alissa ya hatta turkiyede olsa daha iyi sirf para icin kiralanilmaz ya ozaman niye kiraliyon
Aslinda carusca bende begenmedim

goosfraba
Belki geldikten sonra futbolu değişir.Bunu kimse bilemez Fernando..Bu arada adın ne yahu:)

CashFl0w
ßugün geLmedi. :D:D yarın geLicek gibi bir his var içimde.

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:27
Carrusca kiralık giderse,Song ve Tomas kalır demektir ozaman
Tomas Yuzde 90 gidecek yonetime boyna rest cekiyor Talibi cikarsa gidiyor yerine sag kanat gelebilir forvette gelecek

Ziya38
20.Haziran.2007, 23:27

Valla bilmiyom ama STAR bugun getirmeye calisacaklarini soyledi..(internette)

Aşk-ı Şehir
20.Haziran.2007, 23:28

inşallah kardeşim gelsede bitse bu çile artık :)

mgokalparslan
20.Haziran.2007, 23:29
Kezman, R.Oliveira'dan kötü oyuncu mu??

Bakarsanız Kezman neredeyse sezon boyunca tek forvet oynadı.İleri de birşeyler yapamadı.4-4-2 ye dönülürse Kezman başarılı olacaktır..Ama yanında adam gibi bir forvet olursa..

ben kötü oyuncu demedim ki sadece gündemde başkaları varken aniden o geldi
hiç kimse kezman felan demiyordu

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:30
ben kötü oyuncu demedim ki sadece gündemde başkaları varken aniden o geldi
hiç kimse kezman felan demiyordu

Ben o yönden anlamıştım.;)

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:31
Deniz :) senin ?? yaw bence ronaldo dünyanın en iyi forveti yani geçmiş kariyer filan ama son senelerdeki düşüş inkar edilemez o yüzden biraz karşıyım yoksa kim istemez ronaldo yu :D o kadar para verip 6 7 gol atarsa bu sene kezmanda olduu yazık olur yani

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:33
Tgrt haberde Levent Tüzemen lincoln le 3 yıllık imza atıldı demiss

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:34
Umut bende ;) Şuanda da Ronaldo en iyi forvetler arasında.Benim görüşüm, gelirse TSL'de çok iş yapar...Avrupa için birşey diyemiyorum.Yani futbolu Avrupa için zayıfladığını düşünüyorum:)

TürkuAz
Levent Tüzemen'e inanılmaz..

ekolata
oooof oooof ne oluıcak bu işin sonu ya .

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:36
Ronaldo Ronaldo gibi oynarsa avrupa filan dinlemez dağıtır ortalığı ama eski performansına dönmesi zor

19_SeRDiNÇ_05
20.Haziran.2007, 23:37
Tgrt haberde Levent Tüzemen lincoln le 3 yıllık imza atıldı demiss

2 gündür öyle diyor ama henüz bir icraat göremiyoruz.

Del Piero_10
20.Haziran.2007, 23:37
ronaldo şuan forma numarası olan 99 u zorluyor kilosuyla,burada o sınırı geçer kebablarla.

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:39
transfer durdu arkadaslar..

Schalke will drei Millionen mehr als Galatasaray bietet
Allerdings nicht um jeden Preis. Schalke fordert noch acht Millionen Euro, Galatasaray hat sein Angebot inzwischen auf knapp fünf Millionen Euro erhöht. Mehr wollen die Istanbuler nicht bieten. „Die Ablöse von acht Millionen Euro ist zu hoch, weil er nur noch ein Jahr Vertrag hat. Für ein Jahr zahlen wir nicht diese Summe, Schalke muss sich auf uns zubewegen“, so Sezgin. „Aber wir kämpfen um Lincoln, und ich bin sicher, dass wir eine Lösung finden.“
Der Zeitpunkt ist allerdings noch unklar. Während Wittmann und Sezgin von einer schnellen Einigung ausgehen, vermisst Schalkes Manager Andreas Müller die angekündigte Transferoffensive der Türken. „Seit vergangenem Freitag hatten wir keinen Kontakt, es hat sich niemand mehr bei uns gemeldet“, sagte Müller gestern. „Wir wissen nicht, ob sie bereit sind, ihr abgegebenes Angebot zu erhöhen.“
__________________________________________________ ____
SCHALKE .. GS'yin önerdiginden 3 Million daha cok istiyor!

Schalke ancak belli bi para icin lincolnu vermeyi düsünüyor!.. schalke 8 Mio istiyor.. GS GS son olarak 5 Milliona cikt,i daha cok vermek istemiyorlar..
sezgin: 8 Million Euro bi senelik kontrati kalan oyuncu icin cok fazla! Bi sene icin bu parayi ödemeyiz .. schalke fiatla inmeli ! Ama lincoln icin savasiyoruz..... ve eminim ki bir yol bulacagiz..!

Zaman beli degil... Wittmann ve Sezgin cabuk olacagini düsünürken ... schalke manageri müller'den tokat geldi..

gecen cuma günün'den beri kontagimiz yok .. kimse bizi aramadi.. rakami yükseltmeye hazirlarmi bilmiyoruz..!

Cok ilginc bir haber alinti yaptim kaynagi ariyorum bakiyorum Ortam germesi icin yapilmis gibime geliyor

CashFl0w
Walla Levent Tüzemen ve Haldun Üstünel bu transfer hakkında Çok konuştuLar eğer oLur da transfer gerçekLeşmez ise imajları zedelenir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Allerdings nicht um jeden Preis. Schalke fordert noch acht Millionen Euro, Galatasaray hat sein Angebot inzwischen auf knapp fünf Millionen Euro erhöht. Mehr wollen die Istanbuler nicht bieten. „Die Ablöse von acht Millionen Euro ist zu hoch, weil er nur noch ein Jahr Vertrag hat. Für ein Jahr zahlen wir nicht diese Summe, Schalke muss sich auf uns zubewegen“, so Sezgin. „Aber wir kämpfen um Lincoln, und ich bin sicher, dass wir eine Lösung finden.“
Der Zeitpunkt ist allerdings noch unklar. Während Wittmann und Sezgin von einer schnellen Einigung ausgehen, vermisst Schalkes Manager Andreas Müller die angekündigte Transferoffensive der Türken. „Seit vergangenem Freitag hatten wir keinen Kontakt, es hat sich niemand mehr bei uns gemeldet“, sagte Müller gestern. „Wir wissen nicht, ob sie bereit sind, ihr abgegebenes Angebot zu erhöhen.“

Schalke ancak belli bi para icin lincolnu vermeyi düsünüyor!.. schalke 8 Mio istiyor.. GS GS son olarak 5 Milliona cikt,i daha cok vermek istemiyorlar..
sezgin: 8 Million Euro bi senelik kontrati kalan oyuncu icin cok fazla! Bi sene icin bu parayi ödemeyiz .. schalke fiatla inmeli ! Ama lincoln icin savasiyoruz..... ve eminim ki bir yol bulacagiz..!

Zaman beli degil... Wittmann ve Sezgin cabuk olacagini düsünürken ... schalke manageri müller'den tokat geldi..

gecen cuma günün'den beri kontagimiz yok .. kimse bizi aramadi.. rakami yükseltmeye hazirlarmi bilmiyoruz..!

Cok ilginc bir haber alinti yaptim kaynagi ariyorum bakiyorum Ortam germesi icin yapilmis gibime geliyor
Ortamı biLmem ama beni baya gerdi. :(:( off off

goosfraba
ronaldo şuan forma numarası olan 99 u zorluyor kilosuyla,burada o sınırı geçer kebablarla.

:)Katılıyorum

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:40

:D:D:D:D işte bende bundan korkuyorum burada el üstünde nereye gitse herkes el ayaka hizmette filan türk yemeklerine dayanamaz o :) futbol filan unutur zaten almadığı kupa yok

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:42
8 milyon euro çok yahu.Bence Riquelme'ye yönelsinler..Riquelme 5 milyon euro..

murty54
20.Haziran.2007, 23:44
CashFl0w,Emurafu vs.. siz de olmasanız benim bu transfere inancım tamamen bitmişti ama içimde hala küçük bir umut var sizin sayenizde inşallah haklı çıkarsınız da bitmiştir bu transfer

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:44
Ronaldo transferi bu yönden tehlikeli:DNeyse Adriano'ya dönelim..

CashFl0w
20.Haziran.2007, 23:46
İnşaLLah.. ßütün bekLeyişler bunun için.

uAsamet91
20.Haziran.2007, 23:47

Allah Allah sinir olcam ya:(

Emurafu
8 milyon euro çok yahu.Bence Riquelme'ye yönelsinler..Riquelme 5 milyon euro..Kim dedi size riquelme gelecek diye riquelme kac defa dedi avrupaya gelmicem diye hatta shanktar ona 12 milyon dolar onerdi onuda reddeti galatasarayda aynen boyle dedi bana bu parayi verdiler onu reddettim dedi

TürkuAz
Bence artık bitti umutlar..

Lincoln'ü transfer e-de-me-dik.

Ziya38
Usta bu haberin kaynagi nedir?

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:48
Lincoln...

Riquelme...

Hangisi bomba ve iyi transfer olur sizce?

CashFl0w
20.Haziran.2007, 23:48
Usta bu haberin kaynagi nedir?
Onu arıyoruz.

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:49
Arkadaslar kaynagi ariyorum gs forumunudan aldim bulunca koyucam cokta umutsuzluga kapilmayin 100 haber aldik diyor bir tanesi olumsuz diyor bekliyelim

CashFl0w
20.Haziran.2007, 23:49
Lincoln...

Riquelme...

Hangisi bomba ve iyi transfer olur sizce?
ßak sana açıkLadık bunu ama sen hala aynı şeyi tartışmak istiyorsun gelmezz Riquelme.

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:50
www.welt.de
ve televizion
Kaynak bu incelicem simdi

riquelme gelmicem dedi daha onece reddetti bizi

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:51
adrianoya dönüp umutlanmak istemiyorum ... inter neden kiralık versin ki bize bu sene ligde juve-milan tehlikesi var inter'in 100.yılı suzao milana gitti , realin teklifi reddettiler vs. vs. vs. çok çıkmaza dönüyor bu iş

ekolata
Yahu 100 lerce geldi istanbula imzaladı haberine inanıyosunuz sonra hop 1 tane olumsuz haber geliyor hemen ona inanıyosunuz. Demekki sizde gerçekden inanmıyormuşsunuz diğer haberlere.

murty54
arkadaşlar çokta umutsuzluğa kapılmayın bu haber hakkında çünkü www.welt.de
buranın fotosporu gibidir belki

goosfraba
O zaman Lincoln'de gelmez.Adamlar 8 milyon euro istiyor.

uAsamet91
20.Haziran.2007, 23:52
Beyler bide başlık haber olarak vermişler.

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:53
Bu haber yalan buna eminim bu haber hem bugun 4 de konulmus
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yahu 100 lerce geldi istanbula imzaladı haberine inanıyosunuz sonra hop 1 tane olumsuz haber geliyor hemen ona inanıyosunuz. Demekki sizde gerçekden inanmıyormuşsunuz diğer haberlere.
usta kimdedi inanmiyorum diye ben sozumun arkasindayim al bak demin ne yazmisim okumadin galiba al

Arkadaslar kaynagi ariyorum gs forumunudan aldim bulunca koyucam cokta umutsuzluga kapilmayin 100 haber aldik diyor bir tanesi olumsuz diyor bekliyelim

Yazdiklarima bak hak verirsin

CashFl0w
20.Haziran.2007, 23:55
O zaman Lincoln'de gelmez.Adamlar 8 milyon euro istiyor.
FenerbahçeLi oLduğun nerden beLLi oLuyor , GünLerdir o kadar kanıt koyduk bir türLü inanmadınız bir tane oLumsuz haber gördün hemen inandın şimdi de diyorsun ki 8 milyon € istiyorlar Lincoln geLmez. :):):)

ms1907
20.Haziran.2007, 23:56
:D:D:D:D işte bende bundan korkuyorum burada el üstünde nereye gitse herkes el ayaka hizmette filan türk yemeklerine dayanamaz o :) futbol filan unutur zaten almadığı kupa yok

şampiyonlar ligini almışmıydı??

goosfraba
20.Haziran.2007, 23:57
Bizim yönetim Adriano transferlerini yalanlamayarak dikkati Adriano'ya çekmek istiyor galiba.Sonra zaten Ronaldo yalanlanıyor.Yani dikkatler başka yönlere çekiliyor olabilir.Adriano hedef gösterilme düşüncesinde olabilir..

Fernando Gago
20.Haziran.2007, 23:58
almadı galiba :)

Emurafu
20.Haziran.2007, 23:59
Neyse Arkadaslar korkmaya gerek yok bu tur haberler olacak Tabiki hemen herkez aldik diyor almanyanin en cok okunan gazetesi bile diyor Ama bu tv de yok oyle diyor hemde adini yeni duyuyorum ayrica baskan genel kurulda bile dedi gidecegini bence yalan soyluyor o kanal gelicek zor olucak ama gelicek

goosfraba
21.Haziran.2007, 00:00
Evet Fenerbahçeliyim!

Schalke her saniye bir pürüz çıkartıyor.Bu da onlardan bir tanesi..Hadi sizin koyduğunuz haberlere inandık.Buna da inanmak hakkımız değil mi?

Yani sizin isteğinizle mi istediğiniz haberlere inanacağız veya inanmayacağız?

Bunu sen belirleyemezsin!