PDA

View Full Version : Türk Milli takımı için hangi taktik uygun ?

sudi
14.Ocak.2006, 18:56
beyler uygun bir taktik bulamıorum genelde kendi evimde taktiğimle yeniorum ama deplasmanda güçlü takım olmama rağmen zorlanıorum atağımı düşüorum gene fayda etmiyor bir yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkür ederim..

Universal
14.Ocak.2006, 23:14
yaa bende aynısorunu yaşıyorumkolay takımları bile zor yeniyorum oyuncularımın özellikleride ii ama bi türlü rahat yenemiyorum fm 2006 da fm 2005 de süper yönetmiştim ama bence 4-4-2 atak oynat en azında fazla gol atıyorum sağda nihat solda tuncay oynat forvete hakan şükürü sakın koyma hatta takıma bile alma özellikleri bende ii ama hiç bir işe yaramıyo ben defansın solda deniz barış oynatıyorum sağda ise ü.davala ortda önder solda ümit bence defansı böyle kur

REKLAM YAPMAK YASAKTIR!
Cristiano Ronaldo

Alpertunga
19.Ocak.2006, 19:25
kimleri oynatacagina bagli.

Selman Ozturk
19.Ocak.2006, 19:30
yaa bende aynısorunu yaşıyorumkolay takımları bile zor yeniyorum oyuncularımın özellikleride ii ama bi türlü rahat yenemiyorum fm 2006 da fm 2005 de süper yönetmiştim ama bence 4-4-2 atak oynat en azında fazla gol atıyorum sağda nihat solda tuncay oynat forvete hakan şükürü sakın koyma hatta takıma bile alma özellikleri bende ii ama hiç bir işe yaramıyo ben defansın solda deniz barış oynatıyorum sağda ise ü.davala ortda önder solda ümit bence defansı böyle kur

www.turkindir.com.tr.tc (http://www.turkindir.com.tr.tc)

bence senin iyi yönetememendeki sorun milli takımı tuttuğun takıma göre seçmek...

hezzo
19.Ocak.2006, 19:53
soyle beyler yani ben oyle oynatarak dunya kupasını rahat almıstım
ama cok detay veremicem diziliş boyle

......st..........st.......
...........amc........
...mc....mc.....mc...
dl.....dc.....dc.......dr
............gk............. iyi bence bide sag ve soldak mc lere amr ve aml gibi ok cıkartmak gerekir.......tabi amc yerine dmc de olur o size kalmıs

can777
19.Ocak.2006, 20:53
amc daha iyi amc kullanın .....

hucar17
19.Ocak.2006, 21:02
bence tek forvet ve arkasına amr ve aml ye iki tane kanat oyuncusu koy deplasman maçlarında kontra atak yaparak çok daha başarılı olursun...

Cahoo
25.Ocak.2006, 15:33
Ben de Türkiye yi yeni aldım size tavsiyem 4-4-2 mr ve ml nin kanatları sonuna kadar aç ve takım ayarların da defansif ,karışık pas, much ,wide ve sert şekilde olsun . defans hamit tolga ü.özat ve ergün
orta: sol tuncay , sağ hasan şaş,orta yıldıray ve emre forvet ümit,fatih,nihat,necati den istediğiniz ikisi ama fatih i seçmenizi tavsiye ederim iyi kafa vuruyor. defans göbekte iki adama da adam markajı verin kesinlikle bol gol atarsınız ama gol de yiyebilirsiniz