PDA

View Full Version : Türkiye liginde 7 yabancı ile oynayabilme

crazy_boy_safak
09.Haziran.2007, 16:47
Selam arkadaşlar ben de rastgele yanlışlıkla bir yöntem buldum rizespor ile oynarken denemeye aldığım (Adebayorun kardeşi) Adebayor adlı futbolcu benim takımımda denendiği sırada ona imza attır deyince 6 tane yabancım olduğu halde o da takımımın bir oyuncusu oldu daha sonrz yine denemeye bir oyuncu aldım fakat olmadı başka takımlardada deneyince hep olduğunu gördüm.İnşallah işinişe yarar tabii alacağınız oyuncuların yıldız olmaması lazım. Malum denemeye gelmiyorlar.......:icon_twisted::icon_twisted::ico n_twisted::icon_twisted::icon_lol::icon_lol::icon_ lol::icon_lol::0::0::0:

Ahmet_77
09.Haziran.2007, 18:35
Ben bunu biliyordum.Ama kadronda 7 yabancı olunca sözleşmesi biten oyuncunla sözleşme yeniliyemiyorsun.Riskli iş oyuncuyu kaptırabilirsin

yorkashton
09.Haziran.2007, 20:08
denemeye gelen adamlar yabancı sınırına dahil değil. istediğin kadar denemelik yabancı alabilirsin.

crazy_boy_safak
11.Haziran.2007, 00:11
tamam da arkadaşım ben ne yazmışım sen ne diyosun dikkatli okusana onu çocuklarda biliyor.

Ahmet_77
11.Haziran.2007, 09:13
Abi adam denemeye aldı futbolcuyu sonra sözleşme imzalattı yani kendi futbolcusu oldu.yani kadroda 7 yabancı oldu onu diyor arkadaş.Hem de hiçbiri deneme değil.

goosfraba
11.Haziran.2007, 09:23
Denemeye aldığınız her yabancı oyuncuya imza attırırsanız istediğiniz kadar yabancınız olur.7 yabancı bir sınır değil bunun için...

SAİT71
11.Haziran.2007, 15:41
Bazen alt yapıdan A takımıma çıkan Alman uyruklu çok degerli oyuncular oluyor yabancı sınırını aşabiliyorum.

Wesley Sneijder
11.Haziran.2007, 15:45
Deneyeceğim bunu. Bu arada Adebayor sanki hiç yıldız değilmiş gibi...

ThersoN
11.Haziran.2007, 17:16
Deneyeceğim bunu. Bu arada Adebayor sanki hiç yıldız değilmiş gibi...
adebayor'un kardeşi diyor ama ... :)

iyi de denemeye aldıgın topçuları lig maçlarında oynatamıyorsun ki..

crazy_boy_safak
11.Haziran.2007, 18:12
Denemeye aldığınız her yabancı oyuncuya imza attırırsanız istediğiniz kadar yabancınız olur.7 yabancı bir sınır değil bunun için...

bilmiyorum ama bende 7 de kaldı sınır var yani ama ben türk liginde oynadığım içinde olabilir
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

adebayor'un kardeşi diyor ama ... :)

iyi de denemeye aldıgın topçuları lig maçlarında oynatamıyorsun ki..

doğru adebayorun kardeşi .
Evet de o kural şöyle normalde denemeye aldığımız adamları oynatamıyoruz ama fm de bir hata var Avrupa maçları harici hepsinde bu adamlar oynayabiliyor.Normalde sadece hazırlık maçlarında olması gerekir.Ayrıca maça girerken 7 sini birden alamıyorsun kadro en fazla 6 yabancı kabul ediyor 7 tane olsa bile yani birini illa 18 dışında bırakacaksın...fm çıldırmış olmalı:(:(

VahdeTrabzon
11.Haziran.2007, 23:45
Güzel yöntem denemeye değer...

spider3784
12.Haziran.2007, 00:44
Eski oyundada şey vardı hatırlarsıınz sanırım denemeye aldığınız oyuncuların
diğer uyruğu yönettiğiniz takımın ülkesi oluyodu

kgnglk
14.Haziran.2007, 18:56
ama bence riskli bi durum çünkü ben bunu denedim ama sözleşmesini yenileyemediğim için elimdeki yıldız oyuncumu kaybettim ondan sonra da tövbe ettim

crazy_boy_safak
15.Haziran.2007, 16:32
e biraz riskli tabi ama ben kadrosunda yıldız bulunmayanlar için yazdım zaten o zaman hiç bir sorun olmaz

carizzmafb
15.Haziran.2007, 16:42
denicem bunu

Fernando Gago
15.Haziran.2007, 19:57
çok ilginç denemeye değer :)

djmurat
15.Haziran.2007, 21:32
bu iş normal bursa'da 6 yabancım vardı vittiyi denemeye aldım ve deneme süresinde kulübü ile anlaştım ve 7 yabancı oldu ama bende wederson ile sözleşme yenileyemedim kayseri kaptı wederson u