PDA

View Full Version : trabzonspor un efsane teknik direktörü bendeniz fatih cihan sarı

holali61
14.Haziran.2007, 00:20
Trabzonsporu aldım ilk başta çok merak ediyordum ligde başarılı olurmuyum diye ama baktım ki lig çok kolay geçti 74 puanla birinci oldum ve en yakın takipcim g. saray 65 puandaydı şampiyonlar ligine yöneldim
ama hiçbir şey yapamıyordum 3 senemdede şampiyon olduktan sonra çok akıllı bir karar verdim ve bilerek daha önce yarı final oynadığım uefa kupasına gittim
chelsea lisbon ve valencia lı gruptan (bilerek olmasa da ) üçüncü çıktım
Ve uefa kupası birinci tutuna geçtim. Celtic le karşılaşıyordum. ilk maç 1-0 yenildim. ikinci maç 1-0 yendim maç uzadı uzatmalarda tam 3 gol atarak bir üst tura çıktım. ikinci turda karşıma liverpool geldi tamam dedim artık elenirim. ve nitekim ilk maç 3-0 bitti adamlar ikinci maçta benimle dalga geçerek altyapıyı çıkardılar ( biliyorsunuz altyapı oyuncularını seçmeseniz bile oynatabiliyorsunuz) ben hala umutluydum. 3-0 yendim maçı maç uzatmalara gitti gol olmadı penaltılarda ucuza aldığım mükemmel kaleci kolombiyalı oyun başladığında 18 yaşında olan oscar marcos 3 penaltıyı kurtararak beni çeyrek finale taşıdı. çeyrek finalde karşıma yine bir ingiliz kulübü olan newcastle geldi. ilk maçtan önce kadrolarına baktım ve müthiş bir sevinç yaşadım çünkü kadrolarında duff, scott parker, emre , shay given gibi isimler dahil olmak üzere 8 sakat vardı. ilk maçı 4-1 yendim ikinci maçta bu sakatlarda bir kısmı iyileşti 1-0 yenildim. yarı finalde karşıma werder bremen çıktı. nasıl olduysa ilk maçı kendi evimde 2-1 yendim. ikinci maçta luizao adlı defans oyuncumun daha önce birkaç uefa maçında yaptığı gibi 10 luk oynaması ve diğer iki defans adamımın normalın üstünde bir performans sergilemesi üzerine 0-0 berabere kaldım. finalde karşıma porto çıktı . porto yarı finalde barçayı elemişti o yüzden korkuyordum ama o maçta futbolcularıma hayran oldum. 3-0 öne geçtiler porto karşısında 88 ve 90+2 de Anderson 2 tane attı ama bu onlara yetmedi ve maçı 3-2 aldım trabzonsporun tarihine geçtim. sonraki sezon ağustos ayında roma ile yaptığım süper kupa mücadelesinde 15. dakikada nilmar attı ve 1-0 geriye düştüm. oyuna belki bir umut diye vagner love un yerine aldığım burak yılmaz 88 de bir gol attı ve umutlarım yeşertti. yine burak yılmaz 117. dakikada attığı golle kupayı trabzona getirdi. ve ben birkez daha tranzon tarihine geçtim... :D:D:D

NOT: Hile yoktur ( ki zaten olamaz çünkü sadece türkiye ligini açtım )

WoLdemoRt07
14.Haziran.2007, 01:56
Helal ya nasıl yaptın.SSlerle süslesen keşke..:)

YusufT
14.Haziran.2007, 03:32
vaaaaay bee. helal olsun ss eklersen süper olur

RaSenGan
14.Haziran.2007, 03:34
SS görmeden maalesef inanmam..;;)

WoLdemoRt07
14.Haziran.2007, 05:37
SS görmeden maalesef inanmam..;;)

yalan borcumu varki:D

Cyzio
14.Haziran.2007, 08:55
Normal bişey.Taktiği iyi kurarsan atabilirsin bu kadar fark bende 7 puan fark atmıştım...

VahdeTrabzon
14.Haziran.2007, 11:00
Helal olsun hemserım iyi iş çıkarmışsın valla