PDA

View Full Version : Inter

volkankose99
15.Haziran.2007, 02:21
Bir an bir basin toplantisi duzenlendi duzenleyen INTER kulubu baskani

artik teknik direktorumuz
VOLKAN KOSE

o cok iyi futbol hayati gecirmesede cok saglam antrenor olcaktir dediler ve artik sensin dediler

ewt O BENDIM
medya sike iddalarinin gectigi ITALYAda artik sadece ben konusuluodum sadece ben

HEMEN FIGO yu attim takimdan cambiasso ve cordoba yi da herkez sasirdi ama o bendim aranan kan bendim
yerlerine genc aldim ve en buyuk rakibimden tottiyi aldim ilk senede lig ve italya kupasini aldim sampiyonlar liginde ikinci oldum artik o bendim
ARANAN KAN
KURTLAR VADISI PUSU
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ikinci senedeim ligde birinciim ama daha bitmedi ikinci sezon bitsin yazcam

Revolution
15.Haziran.2007, 11:26
İyi güzel de..Ss'yle süsleseydin..Bir de tamam anladık o sensin de Kurtlar Vadisi Pusu'yla ne alakası var anlayamadım..

WoLdemoRt07
16.Haziran.2007, 13:27
Kurtlar vadisi pusu ne yaa:D

RoNNiE91
16.Haziran.2007, 14:01
Oyuna mafya mı soktun :mrgreen: David Villa'yı bana getirin yoksa olacaklardan ben sorumlu değilim falan :D:D
Kurtlar Vadisi Milano :n:

Estranged
16.Haziran.2007, 15:14
ne aranan kanı ne kurtlar vadisi pususu İnterin 1. olup ŞL de en az yarı finale çıkacağı tahmin ediliyordu ideal menajersin yani :)

WoLdemoRt07
16.Haziran.2007, 17:55
Oyuna mafya mı soktun :mrgreen: David Villa'yı bana getirin yoksa olacaklardan ben sorumlu değilim falan :D:D
Kurtlar Vadisi Milano :n:

abi koparttın beni burda yaa:Dha adriano bu maçtada gol atamazsan ahanda bu tabancayla alninin ortasından vuraçağim seni daaaa:D