PDA

View Full Version : Takımdaki yabancı sayısı kısıtlaması problemi?

sarim78
15.Haziran.2007, 23:15
arkadaşlar acil yardım gerekiyor. takımda 4 yabancı futbolcu var. yabancı transfer edecem 6 yabancı var diye transfer yapmama izin vermiyor. ne yapmak gerekir. transfer dönemindeyim acil çözüm önerisi bekliyorum. lütfen....yardım...:s7:

buraco
16.Haziran.2007, 00:30
6 yabancın vardır 18-20 yaş altı takımlarımda olabilir yada kiralık yolladığın-yollanmış oyuncun da bu hak içinde yer alacağından iyi kontrol etmeni öneririm

sarim78
16.Haziran.2007, 16:11
öncelikle tavsiyen için saol. 18-20 yaş altı takımımda adı yabancı fakat ikinci uyruğu türk olan yani türk statüsünde bir kaç oyuncu var. ama zaten bu oyuncular önceki sezonlarda da vardı. fakat 6 yabancı alabilmiştim takıma. bu sezon böyle yaptı. ayrıca kiralık oyuncum falan da yok. başka öneriniz varmı?

ThersoN
16.Haziran.2007, 20:05
daha önceden anlaştıgın ileri de takımına katılıcak yabancı oyuncu var mı belki bir ihtimal o da sayılıyor olabilir.. eger duzelmesse oyundan cık yeniden gir bazen böyle yapınca duzeliyor bazı hatalar..

sarim78
16.Haziran.2007, 21:55
arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim. fakat söylediklerinizin hiç biri oyunumda yok. yani ne kiralık oyuncum ne de anlaşmaya vardığım bir oyuncu yok. durum aynen yukarıda yazdığım gibi. kadromda 4 yabancı var. cska moskowa dan jo adlı oyuncuyu almak istiyorum. kulüple anlaşıp oyuncuya sözleşme öneriyorum. oyuncu da teklifimi kabul ediyor. fakat 6 yabancı kısıtlaması nedeniyle transfer ertelensinmi diye soruyor. iyi de benim kadromda 4 yabancı var. bununla ilgili çözüm biliyormusunuz. ( oyundan çıkıp yeniden girmeyide denedim olmadı.)

Fernando Gago
16.Haziran.2007, 22:35
Kiralık gönderdiğin oyunculara bak bide

tmac_91
17.Haziran.2007, 12:30
bendede fb de olmuştu 5 yabancı var 6 yabancı var dio alamıyordum
sonra free adamlara deneme teklif edip dandik 2 adamı aldım 6 oldu sonra 2sini de serbest bıraktım(1 sezonluk kontrat yaptım)
daha sonra 2 yabancı aldım ancak böle

BaD BoY
17.Haziran.2007, 15:52
Kayıtlı Oyununu Buraya Koy , Birde Biz Bakalım Bizdede Aynı Mı ? Olcak

sarim78
17.Haziran.2007, 23:36
bendede fb de olmuştu 5 yabancı var 6 yabancı var dio alamıyordum
sonra free adamlara deneme teklif edip dandik 2 adamı aldım 6 oldu sonra 2sini de serbest bıraktım(1 sezonluk kontrat yaptım)
daha sonra 2 yabancı aldım ancak böle

dostum. denemeye aldığın ve 1 sezonluk kontrat yaptığın futbolcuyu. hemenmi serbest bıraktın yoksa sezon sonunda mı?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kayıtlı Oyununu Buraya Koy , Birde Biz Bakalım Bizdede Aynı Mı ? Olcak

bu nu nasıl yapacağımı bilmiyorum. yani oyunu buraya nasıl koyabilirim.

knsyr
12.Temmuz.2007, 19:10
belgelerim sports interactive fm 2007 games e gir orda oyunun adinin olduu dosyayi upload edip linki bizimle paylas

bySilver
13.Temmuz.2007, 11:31
Yabancı oyuncuların sakat felansa ybn ikonu cıkmaz dikkat et arkadasım