PDA

View Full Version : oyuncularda "sit" uyarısı

tolgahan132t
15.Ocak.2006, 18:42
daha lige yeni başladım ve 2 maçıda farklı yendim ama maç kazandıktan sonra oyuncularda sit die bişi çıkıyo profil e bakıyorum ingilizce yi tam olarak çeviremiyorum lütfennn yardım edinnn

barahir
15.Ocak.2006, 18:55
tam metni yazarsan yarımn edebiliriz

tolgahan132t
15.Ocak.2006, 18:59
slight concerns feels you arent giving the team enough credit

future plans keeping his options open but is not ruling out bosman move

işte bunlar yazıyo

JunK
15.Ocak.2006, 19:02
Tam olarak bilmiyorum ama takımın durumu ile ilgili olabilir ama iki maçı da yendim diyorsun belki oyuncunun kişisel bir sorunu olabilir...

tolgahan132t
15.Ocak.2006, 19:03
ama bütün oynattığım oyuncularda çıktı

acaba takımla konuşmadığımdan olabilirmi

barahir
15.Ocak.2006, 19:05
1.si: önemsiz meselelerde takıma yeterli inancı vermediğinizi düşünüyor
2.si: ileriki planlarında seçeneklerini saklıyor ama bosmana göre hareket ediyor
gibi bişi olması lazım

JunK
15.Ocak.2006, 19:06
takımda dahacok oynamak istiyor biraz oyunda şans ver

apaydin2148
15.Ocak.2006, 19:06
evet takımla konuşmadığın için oluyor.takım galibiyet aldığında oyunculara iyi iş çıkarttınız demezsen öyle uyarı çıkar.
1. mesajında oyuncular takıma yeterli krediyi vermediğini düşünüyorlar

tolgahan132t
15.Ocak.2006, 19:08
peki bunun için takımlamı konuşmam lazım

nasıl yeterli kredi vercem

JunK
15.Ocak.2006, 19:08
bak dediğinde dogru olabilir takımla her konuşma fırsatını iyi degerlendir

cronaldo
15.Ocak.2006, 19:10
kısacası coştur onları dostum :D

JunK
onlara güvendigini konusmalarda belli ederek

tolgahan132t
ayrıca maç bittikten sonra takıma ne söylemem gerektiğini yazarmısın yani konuşma bölümünde yendikten sonra ne söylicem

bortecine
15.Ocak.2006, 19:12
slight concerns feels you arent giving the team enough credit

future plans keeping his options open but is not ruling out bosman move

işte bunlar yazıyo

o slight concerns dediği oyuncuya heralde devre arası yada maç sonucunda kızmış yada performanslarını beğenmemiş yada medya ya hakkında kötü bişey söylemiş olabilirsin ... Kötü performanstan ceza vermiş olabilirsin . Oyunculara fazla yüklenmemeye dikkat et dostum ...

cronaldo
15.Ocak.2006, 19:13
pleased de maçı yendikten sonra...bu kadar basit :D

JunK
15.Ocak.2006, 19:15
bortecine nin söylediği de gayet dogru(44)

tolgahan132t
15.Ocak.2006, 19:15
o maçı yendikten sonra çıkmıyo sadece ilk yarı bitince çıkıyo

yani pleased sözcüğü çıkmıyo

sadece ilk yarı sonunda çıkıyo bana

ben hiç oyunculara kötü bişi söylemedim sorunun maç bittikten sonra onları övmediğimden olduğunu sanıyorum bu doğrumu ayrıca maç bittikten sonra ben yenince ne diyim onu yazabilirmisiniz

Uyarı: Lütfen yazmak istediğinizi bir mesajda dile getir. Ardı ardına 3-4 mesaj atmayın. &_ Vieri

TüMeR_yAğıZ
15.Ocak.2006, 20:16
good result veya well done diyebilirsin.9-10 ile oynayanlara delighted demeni tavsiye ederim.

can777
15.Ocak.2006, 21:03
Ben nedir o biliyorum oyuncuların senin yaptığın açıklamalara tepkisi kesin biliyorum öyle ... Ben bi açoıklama yaptıktan sonra sit çıkıyor basıyorum 2 sizin yaptığınız açıklamada size daha yakın olduğunu farketti ' diyor....

ibo
15.Ocak.2006, 23:14
yaw işte adam kısa olarak söylüyor "sit" diyor. açık açık küfür etmesi mi lazım :D evet yaptığın açıklamalardan oluyor benim bildiğim...

can777
16.Ocak.2006, 01:19
pardon arkadaşlar onun ufak kaygılarının oluşmasına neden oluyor belliki iyi bir takımda daha iyi bir sözleşme istiyor, yenilemek istiyor felan .....

eran
16.Ocak.2006, 02:15
Bu uyarı oyuncularına yeterli kredi vermediğin anlamına geliyor.Bunun 2 nedeni var arkadaşım.

1.Futbolcularının bir maç sonunda gösterdiği performanslarından memnun olmadığını onlara bildirmen (veya bu yüzden onlara kızman) ve onların da bunun üzerine senin bir maçla performanslarını değerlendirdiğini düşünmeleri,bundan da mutsuz olmaları

2.Çok başarılı geçen bi maçın ardından onlardan bu performanslarının her hafta tekrarlanmasını istemen.Bu olay da futbolcuların üzerinde baskı oluşturuyor.Onlar da stres altına giriyor ve bu olay onları mutsuz ediyor...

bortecine
16.Ocak.2006, 23:32
o maçı yendikten sonra çıkmıyo sadece ilk yarı bitince çıkıyo

yani pleased sözcüğü çıkmıyo

sadece ilk yarı sonunda çıkıyo bana

ben hiç oyunculara kötü bişi söylemedim sorunun maç bittikten sonra onları övmediğimden olduğunu sanıyorum bu doğrumu ayrıca maç bittikten sonra ben yenince ne diyim onu yazabilirmisiniz

Uyarı: Lütfen yazmak istediğinizi bir mesajda dile getir. Ardı ardına 3-4 mesaj atmayın. &_ Vieri
Ya sen hani derler ya "yensen yenilsen kalbim hep senle " diye işte öyle yap genellikle onların yanında olmaya çalış ...

can777
17.Ocak.2006, 01:14
ama bazende çok sinir edebiliyolar .....

hep öyle diyoruz fln ama neden acaba anger koyulmuş ne işe yarıoki

TüMeR_yAğıZ
18.Ocak.2006, 20:52
Ben bi maçta show anger yaptım çok kızdım kendi evimde yenilmiştim.hemen takım kaptanı maçtan sonra açıklama yapmıştı hocamız bize çok kızgındı kimse soyunma odasında o an olmak istemezdi ama onu üzdüğümüzü biliyoruz gibisinden konuşmuştu.

Lakerdin
18.Ocak.2006, 20:59
takımı aldıktan bir sure sonra....eger ıstemedıgın bir oyuncuyu ona fazla sans vermeden yolladıysan ya da yollayabilmek icin transfer listesine koyduysan...diger futbolcular bazilarından bahsediyorum yeterli kredi verilmedigini dusunuyor..

hucar17
18.Ocak.2006, 22:13
maçta devre arası eğer durum kötüyse encourage yap ve takımı cesaretlendir eğer memnunsan pleased yap

tolgahan132t
18.Ocak.2006, 22:23
yardımlarından dolayı hepinize çok teşekkür ederim