PDA

View Full Version : west bromwich albion

wba
21.Haziran.2007, 17:53
ben fmle bu sene tanıştım yani fm07 ilk maceraya atılılışm oldu..ilk önce tabi beşiktaşlı olarak beşiktaşı alarak başladım ilk transferim ise bin bir zorlukla yapmıştım modriçi almıştım ne yalan söyleyim biraz tesadüfdü çünkü modriçin genc yetenek oldunu bilmiyodum beşiktaştan sıkıldım dedim alayım bi ikinci lig takımı onu birinci lige çıkarayım ve takımı yavaş yavaş kendim kurayım ingilteredede en uygun kulüp west bromwıch albiondu bir kere borcu yoktu ve ikincisi 5.75dolar bütcesi vardı tabi ilk başlarda biraz ingiltereye ve özelliklede transferde izin konusuna takıldım tabi bir iki kere yeniden kurdum oyun dondu yada ben yavaş yavaş işi kaptım için...
ilk senemde zorla olsada premiere çıkardım verilen bütce 12m dolar ben alcam manuel fernandesi(takıntı oldu galiba vazgecilmezimde) hazır portsmouth benim oyuncuya talip 12m+oyuncuya aldım fernandezi..ingiltere ligi tslye benzemiyor ilk senemizde amaç ligde tutunmaktı ben ilk 10bitirdim ve bizim için iyi başarı oldu ayrıca fa cupta finalde liverpoola kaybetmemize ragmen uefaya katılma hakkı kazandım...
2008-2009da ligi 4. bitirme başarısı sagladım ve fa cup kazandım ve uefada ceyrek final oynadık
2009-2010da sampıyonlar liginde gruplara kaldım gruptan çıkıp il turda elendik ligi bu kez 3.bitirdik
2010-2011de nihayet şampıyon olup 90senelik hasrete sonverdim sampıyonlar liginde ceyrek final oynadım ve o sene hem fa cup hemde liig kupasını ladım
2011-2012 de ikinci şampıyonlumuzu kazandık ama bukez fa cup yada lig kuapsını alamdık birinde ikinci tur digerinde ceyrekte elendik ama sampyonlar liginde yarı final oyanyıp elendim
2012-2013 sampıyonluğu kaçırdık 2 puan onumde bitirdi arsenal ve o sene sadece lig kupası tessellmimiz oldu tabi en onemli başarım sampiyınlar liginde finalde kaybettim..zaten benim için onemlisi gelir sağlayıp futbolcu transfer edebilmek
2013-2014 nihayet muradımıza erdik hem şampiyon olduk hem sampiyonlar ligini alıp cifte kupayla bitirdik ....
şuanda 2014-2015 sezonunu oyunuyorum....
muhteşem bi kariyer değil ama hep ilkleri yaşattım west bromwiche ve başkan yeni bi stad yapacak 100000kapasiteli ve adınıda command of ozcan arena yapcak...
bu arada tabi bu süre zarfında 2014deki sampiyonlar ligi final macımı bir türk hakem ve dünya kupasının final maçınında bir türk hakemin yönetmesi güzel bi duygu oldu...
9 senelik bir maceramdan sonaki en sonki kadromu yazım ve herkese iyi fmli günler dileyim
Robert zieler-gk
eduarda ratinho-bily jones-kompany-marcelo
benavente-fernandez-cardenas-victor merchan
dawid jancyk-nicolas milan
yedek takım palmeri
philip ifil-raffael corrona-victor galves-demir kazım
tom red-skjelberd-lorentsen-kevin larsen
luke warrington-eddie johnson

bu arada unutmuşum yazmayı west bromwich albionu çalıştırırken aynı zamanda 3de farklı milli takım çalıştırdım isveç, cek cumhuriyeti,ispanya
isvec milli takımı:2010 dünya kupası ceyrek final ve 2012 de avrupa şampıyonu olduk bıraktım
cek cumhuriyeti:2014 dünya kupasını kazandım bıraktım
şimdide ispanyanın başındayım avrupa şampiyonasını kazanmak kolay olacak
aslında türk milli takımını ve ingiltereyi çalıştırmayı çok istedim ama nasip olmadı belki ilerde olur...fmli günler bizim olsun

ZeroG
21.Haziran.2007, 18:44
Arkadaşım muhteşem bir kariyer değil demişsinde bence gayet önemli başarılar kazanmışsın.Bende daha dün west bromwichle kariyere başlamıştım.İyi bir tesadüf oldu.Senin yolundan gidicem:DBaşarılar...

mami_LEE
21.Haziran.2007, 20:41
abi iyi diyon güzel diyon da fm7 için değil burası :D

Seçkinn
21.Haziran.2007, 21:00
Konu FM'07 kariyer hikayeleri bölümüne alındı.

wba
22.Haziran.2007, 12:01
Arkadaşım muhteşem bir kariyer değil demişsinde bence gayet önemli başarılar kazanmışsın.Bende daha dün west bromwichle kariyere başlamıştım.İyi bir tesadüf oldu.Senin yolundan gidicem:DBaşarılar...

ben west bromwichten vazgecemiyorum hazır yeni başlamışssın sana tavsiyem gera ve curtis daviesi satman iyi gelir sağlarsın digerlerini bırakma derim zaten hemen teklif geliyo bu iki oyuncuya ben 5-6 kere west bromwichle başladım için oyuna artık ezberledim takımı biraz curtis:9.5m gerada 5.75m satarsın çok rahatlatıyosun ekonomi acısından bide reservde mcshane ve caplowu as takıma al (::) yardım istersen wwest bromwcihle ilgili yardımcıda olurum kolay gelsin

niekine
22.Haziran.2007, 13:02
helal olsun valla..bncede gayet super bi kariyer..

wba ile ilgili olmasada bi soru sana, yardım istiyim :)

2.sezona başladığında taktiğinde bi değişiklik yapıomusun? ben ingiltere de doncaster ı almıştım en son oyunumda..ilk sezon 12.bitirdim..taktiğime ve kadroma hiç dokunmadım ve kadroma daha yeni transfer yapamadan ilk bikaç maça çıktım ve berbat sonuclar aldım :( favori olduum maçları bile kaybettim :(

wba
22.Haziran.2007, 13:33
helal olsun valla..bncede gayet super bi kariyer..

wba ile ilgili olmasada bi soru sana, yardım istiyim :)

2.sezona başladığında taktiğinde bi değişiklik yapıomusun? ben ingiltere de doncaster ı almıştım en son oyunumda..ilk sezon 12.bitirdim..taktiğime ve kadroma hiç dokunmadım ve kadroma daha yeni transfer yapamadan ilk bikaç maça çıktım ve berbat sonuclar aldım :( favori olduum maçları bile kaybettim :(

valla ben 4-4-2 ciyim ana taktim o ama sahip oldun topçulara göre maç icinde degişiklik yapıyorum mesela kendi sahamda favoriysem ve golle başlarsam 4-1-2-1-2 ataka geciyorum ama her sezon degişiyor mesela bi sezon boyu 41212 uyguladım iç sahada ertesi sene 4-3-3 normal cünkü bir süre sonra rakipler cözüyor taktigini ayrıca oyunda playmayker target man kullan yararını görürsün içindeki managerlik ruhunu öne çıkar yeter.........kolay gelsin

niekine
22.Haziran.2007, 13:48
valla ben 4-4-2 ciyim ana taktim o ama sahip oldun topçulara göre maç icinde degişiklik yapıyorum mesela kendi sahamda favoriysem ve golle başlarsam 4-1-2-1-2 ataka geciyorum ama her sezon degişiyor mesela bi sezon boyu 41212 uyguladım iç sahada ertesi sene 4-3-3 normal cünkü bir süre sonra rakipler cözüyor taktigini ayrıca oyunda playmayker target man kullan yararını görürsün içindeki managerlik ruhunu öne çıkar yeter.........kolay gelsin

anladım tşkler..bnde çok iyi kafa golü atan oyuncular war..en formda olanını target man yaparım..bide asistleri çok iyi olan bi oyuncum var ortasahada..onunda özelliklerini gözden geçiriyim bidaha onuda playmaker yaparım yeterli olursa :)

wba
22.Haziran.2007, 17:11
flaşşş flaşşş kenan özcanın takımı west bromwich albion cska moskovayı şampiyonlar liginin son maçında deplasmanda adeta ezdi.....

cska-wba:0-7
takımın ve milli takımın yeni gözbebeği luke warrigton 4 golle yıldızlaşdı diğer goller:nicolas milan,eddie johnsonve cardenasdan geldi ve grubu lider olarak tamamladı....

not:şu grafik olayını nsl yapıldını bilsem beende koycam sonuçları sizin gibi ama şimdilik yazarak anlatayım bir öğreten oluncuya kadar :)

niekine
22.Haziran.2007, 17:29
biran önce öğrenirsin umarım..bizde görebiliriz sonuclarını böylece :)

wba
22.Haziran.2007, 17:38
biran önce öğrenirsin umarım..bizde görebiliriz sonuclarını böylece :)

senden başkada benim kariyere ilgi gösteren yok o yüzden teşekkür ediyorum..ögreten olursa yazcam..

ve clup world sampıyon clup yarı final maçında wba-sundowns:4-0 la geçti ve finalde arjantinden racing clupla eşleşti.

evet gecen senenin şampiyomlar ligi şampiyonu west bromwich albion şampiyonlar liginin 1.turunda italyan devi inter takımıyla eşleşti...ve ilk maç deplasamanda 18.02.2015 de
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ve kenan özcan west bromwich'e dünya kulüpler sampiyonası kuapsının getirerek halkı tekrar sokaklara döktü
wba-racing clup:4-0 ve neden premier ligin en çok kazanan manageri oldunu gösterdi...