PDA

View Full Version : Lazio Kariyerim Baslıyor.

Rodrigo Tello
23.Haziran.2007, 13:49
Flaş Flaş Flaş Emir Erilmez Lazio Takımının BasınaGecti.

Baskan takımın gecen sezon oynadıgı Futbolu iyi bulmuyordu Benim gibi Menajeri takımın basına gecirmekle cok büyük bir maceraya atılmıstı.Benimde Seri A ya gitme hevesim vardı.Çünkü İnter'in fark atarak sampiyon olması beni mutsuz ediyordu.Ee böyle saglam bi teklifide geri ceviremezdim.Ama ufak kuskularım vardı ya basarılı olamazsam ya İnter yine fark atarak sampiyon olursa.Ama cok hırslıydım.Tek hedefim sezonu en kötü ihtimal 3. bitirmekti.

Ben gelmeden önce hazırlık macları ayarlanmıstı.

İlk hazırlık Macı HSV ileydi.Cok zevkli bir mac oldu kontra ataklarla rakibimi 3-2 yenmeyi basarmıstım.

2.Hazırlık Macı Paris leydi

Kontrol bizdeyken 2-0 öndeyken 83 te golü kalemizde gördük.Dk 90 Defansın Kademe hatası hüzünden 1 gol daha yedik ama önemli degil hazırlık macı.

Seri A baslıyor...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Fikstür

http://img403.imageshack.us/img403/7469/laz305ofiksturfm6.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://image.haber3.com/spor3/haber/52944.jpg

Lazio 8 MN karsılıgında Fener bahcenin genc oyuncusu Tuncay Sanlı'yı renkerine kattı.

Ghonedre
23.Haziran.2007, 14:41
Yakinda ben de baslicam lazio yla tuncayi almisin iyi is tebrikler de bisey sorcam kac lira transfer butcesi verio

Rodrigo Tello
23.Haziran.2007, 14:55
Cok az verdi 15 Mn

crazybjk
23.Haziran.2007, 17:51
kariyerinde basarilar tuncay buyuk bir transfer ..

sana bi iki oyuncu onerecegim eger albiliyosan takasla veya parayla bu oyuncuyu mutlak almak icin herseyi dene GYAN ASAMAOH UDINESEDEN bu oyuncu olmassa OBERMAN

STUTGART LI ALMAN OYUNCUSU SOL KANATTA BUYUK IS YAPAR THOMAS HITSPERGER

SON OLARAK ON LIBERO yine UDINESE DEN OBODO BU OYUNCULARLA ligde ilk 3 e oynarsin benden solemesi

asamaoh yi forvet oynat sag kanatta oynatma alirsan

obermanin ozellikleri acilmamis ama aldiktan sonra aciliyor ve ozellileri guzel

niekine
23.Haziran.2007, 18:07
başarılar..kolay gelsin..

YusufT
23.Haziran.2007, 18:15
basarilar. Obertani kesinlikle al

pes4ever
23.Haziran.2007, 18:26
basarilar...

Rodrigo Tello
23.Haziran.2007, 19:21
Saolun arkadaslar gec kaldınız :) Transfer dönemi bitti bile.Zaten bütce diye bişey vermedi yönetim elimdeki oyuncularla bişeyler yapmaya calıscam ligde biraz ilerliyim ss leri koycam.