PDA

View Full Version : Bi bakabilirmisiniz ahaLi..

vLKn34
23.Haziran.2007, 23:32
iLginc bi o kadarda garip bi olayla karsı karsıyayım.
eski sistemde oYunda fazla ilerleyemiodum kasıyodu yeni sisteme gectim aynı sorun devam edio..

Sorun ise şu : oYunda daha 1yılın sonlarına dogru bi yerdeyim ( TSL 30.Hafta ) kayıtLı oyunu açamıyorum :mad: asagıda bi konu var o hatanın aynısından aLıyorum "Dangerously low on memory ''

Simdi pc'den dir dieceksiniz pc özeLLikleri
AMD 3800+ 64X2
512 Mb ekran kartı & 1 GB DDR2 raM

sizce anormaL bi durum değilmi ?? ve üstüne üstlük bu hatayı database'yi kücük ve sadece TSL yani iddaa lig A yok daha 1 lig'de yapıyo :mad:

yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.

edit : bu arada oYun boyutu anlatmıs oLdugum tarihte 9.5 Mb.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
15 qörüntüLeme 0 cevap.
SaoLun Turksportal ekibi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2o gösterim 0 cevap.
SaoLun Turksportal.

Mirza
30.Haziran.2007, 10:26
Gerçekten de bahsettiğin konu çok ilginç. Belki işlemcinin AMD olmasından kaynaklanıyordur diyeceğim; AMD ile bu oyunu çok arkadaşım var. RAM'den kaynaklanıyordur diyeceğim 1 GB DDR2 var. Şunu diyebilirim : AMD'nin bazı oyunlarda hata verdiğini duymuştum. Belki ondan kaynaklanıyordur.

badfox22
06.Temmuz.2007, 00:22
arkadaşlar AMD oyunları daha hızlı açıyor die biliorum senin sorunun save li oyun hatasından geliyor galiba bnde de ole bi hata olustu sana bi yol gosterecegim bunu 1 dene save li oyunu kopyasıyla degistir yani kopyala aynı yere yapıştır eskisiyle degistir bu belki işine yarayabilir ben bunu yaptım 2005 de we oldu

TaşkınMahmut
06.Temmuz.2007, 03:27
şunu söylim. CM 01/02 de benim başıma geliyordu.Bunu yapınca oluyor.

Bilgisayarıma sağ tuş özellikler yap.Gelişmişi tıkla Performans bölümünden ayarlara gir.Ayarlar penceresini tıkladığında açılan pencerede Gelişmiş sekmesine gel.Performans yazar alt kısımda ayarlarına tıkla.Sonra C kısmına gel ve özel boyut kısmına büyük boyutun mb ını yaz.

Yani resimdeki gibi.

http://img468.imageshack.us/img468/6406/asassasamk7.th.jpg (http://img468.imageshack.us/my.php?image=asassasamk7.jpg)

vLKn34
06.Temmuz.2007, 12:50
Amd de sorun oLması imkansız gbi..Cünkü bundan önce amd 2500 512 mb ram ile cook rahat oynuyorduk.oyunun datasından yapıyo oLabilir mi acaba? diyeceğim ama eskiden böyle bi sorun yoktu..oYunda oYnadıgım 6.03 data'dan tutunda en kücük popuplara kadar hepsi TurksportaL'ın.
#TaşkınMahmut performans isini bi deniyecegim saoL. :icon_wink:

* ayrıca bios ayarlarından oLma ihtimaLi varmı ? :icon_confused: