PDA

View Full Version : Türkçe Yama..!

ibo
17.Ocak.2006, 01:48
yetkillilerden bir ricam var. TUKSPORTAL ın emeği çalınarak malum site tarafından piyasaya sürülen ÇALINTI YAMA yı kullanan kullanıcılar içimizde mevcut. Bu çalıntı yamayı kullananlar foruma screenshot koyuyorlar. Benim ricam foruma bu çalıntı yamayı kullanan kişilerin ss koymasının engellemesini rica ediyorum. Dost site SCN de dahi türkçe fm2006 dan alınmış ss lar derhal iflah edilmekteyken emeği çalınan site olan turksportal ın buna neden özen göstermediğini de merak ediyorum...

VoLkaN BaROs
17.Ocak.2006, 02:05
merak etme biz herşeyin farkındayız, gerekli müdehaleler yapılacak

meddah
17.Ocak.2006, 02:29
Takdire şayan bir tespit..

ibo
17.Ocak.2006, 02:47
merak etme biz herşeyin farkındayız, gerekli müdehaleler yapılacak
ok size güveniyoruz...

semih5
17.Ocak.2006, 15:47
adminlere sonsuzu kadar guvenioz ya

acivic
04.Şubat.2006, 14:12
yetkillilerden bir ricam var. TUKSPORTAL ın emeği çalınarak malum site tarafından piyasaya sürülen ÇALINTI YAMA yı kullanan kullanıcılar içimizde mevcut. Bu çalıntı yamayı kullananlar foruma screenshot koyuyorlar. Benim ricam foruma bu çalıntı yamayı kullanan kişilerin ss koymasının engellemesini rica ediyorum. Dost site SCN de dahi türkçe fm2006 dan alınmış ss lar derhal iflah edilmekteyken emeği çalınan site olan turksportal ın buna neden özen göstermediğini de merak ediyorum...
Bahsettiğiniz dost site nin, sitemizle bir bağlantısı, yakınlığı var mı? Ayrıca önerinizi destekliyorum. Esen Kalın.