PDA

View Full Version : Çankırı Bld. Spor ile her sezon şampiyonluk mümkünmü?

taachinardi
27.Haziran.2007, 16:09
Hayatımda ilk defa 8 ligli bir oyun açtım ve daldım işsiz olarak oyuna ve baktım başına geçebileceğim tyakımlara Etimesgut Şeker Spor boştu amaçok kolay olacağı ve gerçekçi olmayacağı için almadım Çankırı Bld. Sporla el sıkıştım ilk sezon Lig B' den Lig A ya uçuverdim sanırım mümkündü takımı baştan çizmiştim serbest transferlerler olan Engin Hoşsoy , Bayram Bektaş, İsmael Ayaz, Fuat Usta , Selçuk Tuncay, Halil Gündüz , Murat Özatak , Bahri Bulanık ve elimde olan adamım Semavi Uzun gerçekten güçlü olmuştum oyunun tabiri ile taktiğimçok tedbirli idi ve şampiyon olarak Lig A'ya yükseldim.Lig A zor olacaktı ama fakat oda ne Servet Çetin , Ramazan Tunç , Bilal Kısa ve Murat Hacıoğlu'nun takımları Lig A'ya düşüverdiler ve kontratları bitiyordu ben Lig B de iken yüzüme bakmayan bu oyuncular verebileceğim en yüksek bedeli verince bana koştular. Son olarak ise Mithat Yavaş BJK alt yapısından Erdem Can'ı bedelsiz kaptım zaten transfer bütçem 20k dan 80k ya çıkmıştı bu bütçe bir oyuncunun yıllık istediğiparayı bile etmiyodu :D Dahada aranırken Hazan Özer'e imza attırıldı ve şaşırtan ise Sümer Beyhan transferi 60k ile Lig B den tamamlandı. Daha ne yapabilirim derken aklıma TFF nin son yıllarda aldığı bir karar geldi Lig A'da Türk ülkelerinin oyuncuları oynayabiliyordu hemen aramaya koyuldum Vagif Djevadov CSKA Moscow'un alt yapısında sözleşmesibitmek üzere olan düşük ücret alan 18 yaşında bi Azeri hemen sözleşme önerildi ve yıllık 40k ve kadro oyuncusu teklifimnle bana geldi Lig A'da playoff lara kalabvilirmiyim hesapğları yaparken dedimya ilk defa bole oynuyorum :) Hesaplar alt üst oldu Lig A resmen karıştı 8 beraberlik 3 mağlubiyet almama rağmen 20 puan farkla şampiyon olmuştum :S hadi dedik LigA karıştı ondandır neyse uzatmadan seneyede 5 afrikalı ve bana parmanın bedava onerdiği 1,94 lük caracciolo ile el sıkıştım ama caracciolo tam bir fiyasko çıktı neyseki 3m Euroya çaykura satabildim :D neyse biraz yaşlı kaliteli yerli transferler vs vs ile süperlig şampiyonuda oldum lafı uzatmadan soleyem o sene Bundesligada Bayern München ikinci lige düştü dünya sarsıldı şampiyonluğumla :D Ya bana saçma geldi bırakmaya karar verdimistifa ettim Ersun Yanal takımın başına geçtş 4 maçta 2 beraberlik alabildi sadece o an anladım oyun bana torpil yapıyo gerçi geri dondum kayıttan halaçankırının başındayım ama kafam çok karışık saçma değilmi yoksa benmi çok iyiyim ama 7 yıldır oynuyorum bu oyunu omu etken acaba :S

ozgur0ozdemir
27.Haziran.2007, 16:25
ilginc bi hikaye ama gercekten de tatile falan ciktiginda genel bilgisayar senin takimi kotu oynatiyo benim romayla almadigim kupa kalmadiydi bi sene tatile ciktim 13.sirada bitirmis ligi asistanim.

Bu arada sen de baya iyimissin senin basarin da goz ardi edilemez.

taachinardi
27.Haziran.2007, 16:36
Ben aşırı kontrollü oynuyorum ve hızlı oyun oynarım 6-2 kanansdam bile topa sahip olmam hep düşüktür direk hucumaçıkarım topu aldımmı kaptırınca ise 8 kişi ile defans yaparım kontra atak ise asla kullanmam belki bu olabilir ama bana yinede saçma geldi ne o çıkar çıkmaz TSL filan Bayern Ligdenmi düşer buda saçma sıkıldım valla :S

uAsamet91
27.Haziran.2007, 18:14
Ben Çankırı'lıyım İnşallah Başarılı olursun.

taachinardi
09.Ağustos.2007, 14:03
ha bunu yaxdıktan 2 sezon sonrada uefa aldım şuan atletico madriddeyim neyse :)