PDA

View Full Version : Bunun çaresi yokmu

gazneli_volkan
28.Haziran.2007, 08:57
Yav oyuna başlıyoruz bi lig seçip orada biraz oyalandıktan sonra 2-3 sezon sonra artık sıkıyo gitmek istiyorum.Ama başka bi takıma gitmek için o ligi oyun başlatırken seçmen lazım ben ingiltere,türkiye,almanya,italya,ispanya seçtim genede fazla seçtim bunun dışında örneğin fransaya gidemiyorum o ligi seçmediğim için çünkü fransız ligini seçmeyince fransız takımlarının menejerleri istifa etmiyo yada kovulmuyo bende iş başvurusu yapamuyorum tabi yani diyeceğim oyun başlayınca ayarlardan falan başka ligler seçemiyomuyuz çünkü 4 lig bile ağır 7-8 lig seçsem oyun çok yavaşlar

Fernando Gago
28.Haziran.2007, 09:51
seçtiğin ülkere gidebiliyorsun sadece

WebMaster91
28.Haziran.2007, 10:04
Oyuna başlarken hangi ülkeyi seçtiysen o..Başka ülke takımlarına giremezsin..

a.arıcı-11
28.Haziran.2007, 14:18
zaten seçmediğin lige gidebilmek olsaydı oyun başında lig seçmenin anlamı olmazdı

gazneli_volkan
28.Haziran.2007, 17:13
o zaman oyun bi işe yaramaz başta çok eğlenceli ama gittikçe sıkıyo yeni kupalar heyecanlar lazım o da yok aynı liglerle olmuo neyse

sehzadee
28.Haziran.2007, 19:23
ewet yaww yawaş yawaş sıkıcı olmaya başlıyor:(
bende onu bilmiyordum hiç bir ülke seşmedim bu yüzden sadece türkiyeden bir takım çalıştırabılıyorum

LaKe
30.Haziran.2007, 13:30
Bu konu hakkında çok başlıklar açıldı. Seçmediğin ülkenin takımına gidemezsin. Bir çözümü yok. Konu GMA'ya gider...